Aradığınızı Hemen Bulun

RENKLER

Aradığınızı Hemen Bulun
Mavi 172
Kırmızı 186
Sarı 203
Yeşil 187
Beyaz 290
Siyah 283
Turuncu 42
Lacivert 49
Gri 55
Krem 13
Pembe 311
Mor 84
Kahverengi 65
Bej 11
Bordo 25
Ekru 3

FİYAT

Aradığınızı Hemen Bulun
0-10 TL 108
10-25 TL 976
25-50 TL3546
50-100 TL6970
100-150 TL 4401
150-250 TL 4249
250-500 TL973
500-1000 TL511
1000 TL üzeri1480

Sitrin Taşı Bilezik

İstediğini hemen bul 'den fazla ürün
Sitrin Taşı Tesbih DT54
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KEVSER ANTİK HEDİYELİK Satıcı Ünvanı: AHMET BOZKURT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Mersin Bu ürün KEVSER ANTİK HEDİYELİK tarafından gönderilecektir. Tesbih Malzemesi: SİTRİN TAŞI Tane Tipi: MERCİMEK KESİM Tane Ölçüsü: 5.5X8MM Metal Madeni: GÜMÜŞ Kamçı Püskül Tipi: GÜMÜŞ PÜSKÜL İmame Uzunluk: 12MM Püskül Uzunluğu: 10CM Toplam Uzunluk: 21CM Çekme Tipi: HEM TEKLİ HEM ÇİFTLİ Kullanım Tipi: KOLEKSİYONLUK Dizildiği Malzeme: TESBİH İPİ Ekstra Özellik: Kargoya Verilme: AYNI GÜN KARGODA Tesbih Ustası: AHMET BOZKURT Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Kevser Antik Tesbih
Sitrin Taşı Tesbih DT54
240 TL
Sitrin Taşı Kolye 201374
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Saff Doğal Taş Satıcı Ünvanı: SAFF GRUP DIŞ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 7370971431 Bu ürün Saff Doğal Taş tarafından gönderilecektir. Metal Zincir, Renkli, Doğ Al Taş , Sitrin Taş ı Kolye Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-37%
Marka: Saff Doğal Taş
Sitrin Taşı Kolye 201374
83.7 TL 132.86 TL
Sitrin Taşı Tesbih DT52
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KEVSER ANTİK HEDİYELİK Satıcı Ünvanı: AHMET BOZKURT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Mersin Bu ürün KEVSER ANTİK HEDİYELİK tarafından gönderilecektir. Tesbih Malzemesi: SİTRİN TAŞI Tane Tipi: MERCİMEK KESİM Tane Ölçüsü: 5.5X8MM Metal Madeni: GÜMÜŞ Kamçı Püskül Tipi: GÜMÜŞ PÜSKÜL İmame Uzunluk: 18MM Püskül Uzunluğu: 8CM Toplam Uzunluk: 20CM Çekme Tipi: HEM TEKLİ HEM ÇİFTLİ Kullanım Tipi: Dizildiği Malzeme: TESBİH İPİ Ekstra Özellik: Kargoya Verilme: AYNI GÜN KARGODA Tesbih Ustası: AHMET BOZKURT Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Kevser Antik Tesbih
Sitrin Taşı Tesbih DT52
240 TL
Sitrin Taşı Tesbih DT2
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KEVSER ANTİK HEDİYELİK Satıcı Ünvanı: AHMET BOZKURT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Mersin Bu ürün KEVSER ANTİK HEDİYELİK tarafından gönderilecektir. Tesbih Malzemesi: SİTRİN TAŞI Tane Tipi: KÜRE KESİM Tane Ölçüsü: 10X10MM Metal Madeni: GÜMÜŞ Kamçı Püskül Tipi: GÜMÜŞ PÜSKÜL İmame Uzunluk: 25MM Püskül Uzunluğu: 11CM Toplam Uzunluk: 30CM Çekme Tipi: HEM TEKLİ HEM ÇİFTLİ Kullanım Tipi: KOLEKSİYONLUK Dizildiği Malzeme: TESBİH İPİ Ekstra Özellik: Kargoya Verilme: AYNI GÜN KARGODA Tesbih Ustası: AHMET BOZKURT Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Kevser Antik Tesbih
Sitrin Taşı Tesbih DT2
600 TL
Çelik ,sitrin Taşlı, Bilezik 00361
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: YORO GÜMÜŞ Satıcı Ünvanı: YORO GÜMÜŞ HEDİYELİKEŞYA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Vergi Kimlik Numarası: 9820144460 Bu ürün YORO GÜMÜŞ tarafından gönderilecektir. 316 AYAR ÇELİK SİTRİN ZİRKON TAŞLI, BİLEZİK ÇİFT KİLİTLİ AÇILIR. RENK:BEYAZ BOYUT:19 CM Magenty Entegrasyonu ile yayınlanmıştır! Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 31 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-30%
Marka: Yoro
Çelik ,sitrin Taşlı, Bilezik 00361
98 TL 140 TL
Sitrin Taşı Küre Doğal Taş - 51 Grm Küre Ham Sitrin Taşı 1835
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Sedef Doğal Taş Satıcı Ünvanı: NEJDET BUYURGAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kocaeli Bu ürün Sedef Doğal Taş tarafından gönderilecektir. Ürün 1. Kalite sitrin taşı olup koleksiyon ve dekor parçasıdır. Kaliteli ham sitrin taşları arasında yer alan muhteşem bir parçadır. Ürün tek adettir, benzerleri mevcuttur. Farklı renk ve ebatları mevcuttur. Ürün orijinal doğal taş olduğu için şekil ve renk tonlarında ve damarlarda ufak farklılıklar gösterebilir. Ürün özellikleri: Ürün ağırlığı: 51 grm. Ürün çevresi: 11 cm. Ürün yalnızca küre doğal taş olarak gönderilecektir, lütfen açıklamayı iyi okuyunuz ürünün çevresi olarak verilen ölçü tamamının çevresidir çap olarak algılamayınız, ürün küçük geldi demeyiniz. Sitrin taşının özellikleri Sitrin Bereket ve para taşıdır. Eskiden osmanlılar para kasalarında bulundururdu. Şu anda çinliler ve avrupalılar ticaret hayatlarında kullanıyorlar. Islami açıdan nefsimizin bir çok rengi vardır özellikle boğaz çukurunda ki rengi sarı taşın rengi sarıdır. Sitrin Nefsin çıktığı son nokta alın ortası bir önceki nokta boğaz çukurudur. Taşın vücuttaki letaif (çakra ) noktası boğaz çukurudur. Sitrin Mide ,bağırsak, dalak-Pankreas fonksiyonlarını güçlendirir. Vücudumuzdan zehirli maddelerin atılımını ve onun yerine enerji için gerekli olan glikoz ve mineraller sağlanır. Sitrin Pankreas tarafından ensülin üretimini teşvik edip, glikozun (şekerin) hücrelerimiz tarafından emilimini sağlayarak , diyabette de yardımcı olur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Marka: Sedef Doğal Taş
Sitrin Taşı Küre Doğal Taş - 51 Grm Küre Ham Sitrin Taşı 1835
154 TL 231 TL
Sitrin Taşı (para Taşı) – Tamburlanmış tas-28
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hello Minaste Satıcı Ünvanı: MEHMET BURAK İBİŞ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Hello Minaste tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: Hello Minaste
Sitrin Taşı (para Taşı) – Tamburlanmış tas-28
59.99 TL 75 TL
Doğal Sitrin Taşı Kolye 02376
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: crystal34 Satıcı Ünvanı: RECEP TEZCAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün crystal34 tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: crystal34
Doğal Sitrin Taşı Kolye 02376
49.9 TL
Sitrin Taşı Gümüş Kolye TS_62944
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Muhammet Salih Yıldırım (Taş Sandığı) Satıcı Ünvanı: MUHAMMET SALİH YILDIRIM İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Muhammet Salih Yıldırım (Taş Sandığı) tarafından gönderilecektir. Bu Üründe Kullanılan Aksam: Gümüş Bu Üründe Kullanılan Doğal Taş: Sitrin Taşı Bu Üründe Kullanılan Doğal Taş Boyutu: Ortalama En: 1,1 cm Ortalama Boy: 1,5 cm Ortalama Zincir Uzunluğu: 45 cm Not: Ürünler doğal taş olduğu için renk tonları küçük farklılıklar gösterebilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 31 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-13%
Marka: Taş Sandığı
Sitrin Taşı Gümüş Kolye TS_62944
169.22 TL 194.6 TL
Unisex Sitrin Taşı Kolye 74645367383
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Başkent Silver Satıcı Ünvanı: NİHAN COŞKUN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Nevşehir Bu ürün Başkent Silver tarafından gönderilecektir. Ham sitrin taşı kolye kararmayan zinciriyle taşın şifasından faydalanmak amaçlı tene değen tasarımıyla şıklığınızı tamamlayacak.Orjinal taş olması sebebiyle taşın şekli ufak değişiklikler gösterebilir. Zincir uzunluğu 45 cm.'dir.Ürünün yanında fermuarlı bozuk para cüzdanı hediyemizdir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-52%
Marka: başkent gümüş ve hediyelik
Unisex Sitrin Taşı Kolye 74645367383
23 TL 48 TL
Sitrin Taşı Kolye KLY-07
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: E-safe Home Satıcı Ünvanı: ERDEM KASA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün E-safe Home tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-38%
Marka: Esafe Home
Sitrin Taşı Kolye KLY-07
49.99 TL 79.99 TL
Sitrin Taşı Tesbih 8mm t99
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Doğal Bijuteri Satıcı Ünvanı: SELİM YILMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Doğal Bijuteri tarafından gönderilecektir. Sitrin taşı faydaları Kişinin kötü alışkanlıklarından ve bağımlılıklarından kurtulmasını sağlar. Kalp, karaciğer, böbrek ve dalak gibi iç organların sağlıklı olmasını sağlar. Beyin fonksiyonlarının daha sağlıklı çalışmasını sağlar. Üzüntü ve diğer negatif durumları ortadan kaldırır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
Marka: Doğal Bijuteri
Sitrin Taşı Tesbih 8mm t99
489 TL 599 TL
Ham Sitrin Taşı Kolye TS_47147
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Muhammet Salih Yıldırım (Taş Sandığı) Satıcı Ünvanı: MUHAMMET SALİH YILDIRIM İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Muhammet Salih Yıldırım (Taş Sandığı) tarafından gönderilecektir. Bu Üründe Kullanılan Doğal Taş: Sitrin Taşı Bu Üründe Kullanılan Doğal Taş Boyutu: Ortalama En: 1,5 cm Ortalama Boy: 2 cm Ürünün Ortalama Uzunluğu: 45 cm Not: Ürünler doğal taş olduğu için renk tonları ve şekiller küçük farklılıklar gösterebilir. Zincir modeli stok durumuna göre farklılık gösterebilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 16 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-18%
Marka: Taş Sandığı
Ham Sitrin Taşı Kolye TS_47147
49.31 TL 60.03 TL
Çelik,sitrin Taşlı,roze Bilezik 00364
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: YORO GÜMÜŞ Satıcı Ünvanı: YORO GÜMÜŞ HEDİYELİKEŞYA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Vergi Kimlik Numarası: 9820144460 Bu ürün YORO GÜMÜŞ tarafından gönderilecektir. 316 AYAR ÇELİK SİTRİN ZİRKON TAŞLI,ÇELİK BİLEZİK ÇİFT KİLİTLİ AÇILIR. RENK:ROZE BOYUT:19 CM Magenty Entegrasyonu ile yayınlanmıştır! Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-30%
Marka: Yoro
Çelik,sitrin Taşlı,roze Bilezik 00364
98 TL 140 TL
Burç Taşı Aslan Burcu Sitrin Taşı Bileklik TYC00098143518
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Gümüştel El Sanatları Satıcı Ünvanı: PERİHAN SAKA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kastamonu Bu ürün Gümüştel El Sanatları tarafından gönderilecektir. Sitrin taşı doğal taş burç bilekliği Ürünümüzün boyutu zincir dahil 18-23 cm arasındadır. Ürünümüz doğal taş olduğu için renk tonlarında ve boylarından küçük değişiklikler olabilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 31 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-20%
Marka: Gümüştel
Burç Taşı Aslan Burcu Sitrin Taşı Bileklik TYC00098143518
31.99 TL 39.99 TL
Sitrin Taşı Elastik Bileklik Rde330061 RDE330061
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: RD EKOAVM Satıcı Ünvanı: RAMAZAN GÜLLÜ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün RD EKOAVM tarafından gönderilecektir. Rd Ekoavm Sitrin Taşı Elastik Bileklik Rde330061 RD EKOAVM Sitrin Taşı Elastik Bileklik RDE330061 BU ÜRÜN 1. KALİTE DOĞAL TAŞ KULLANILARAK YAPILMIŞTIR. Bu üründe ay taşının farklı renkleri kullanılmıştır Bu üründe kullanılan metal düğüm gizleyici stok durumuna göre farklılık gösterebilir Habbe Çapı : 8 mm Elastik yapıda olduğu için yetişkin kadın ve erkekler için uygundur NOT: Stok durumuna göre kargo süresinden önce gönderilebilir. En geç vaadedilen kargo süresinde gönderlir. Not: RD Blue Line dokunmatik ekran özellikli metal tükenmez kalem hediyemizdir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-41%
Marka: RD EKOAVM
Sitrin Taşı Elastik Bileklik Rde330061 RDE330061
72.69 TL 122.69 TL
Ham Sitrin Taşı Gümüş Kolye AQUAS156
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: AQUASTORE Satıcı Ünvanı: YÜCEL SARI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün AQUASTORE tarafından gönderilecektir. Bu üründe kullanılan doğal taş yüksek kalite Ametist taşıdır. Bu üründe kullanılan zincir ve tepelik aksamı 925 ayar gümüştür. Zincir uzunluğu 45 cm'dir. Sitrin Taşı : Başarı ve Para Taşıdır. Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: AquaStore
Ham Sitrin Taşı Gümüş Kolye AQUAS156
128.2 TL 170.5 TL
Sitrin Taşı Ayarlanabilir Yüzük Fb30006 330006RENKLİ
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: fikirharika Satıcı Ünvanı: FİKİR HARİKA TEKNOLOJİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3871178672 Bu ürün fikirharika tarafından gönderilecektir. Sitrin 2cmx1,5cm taş, bakır metal ayarlanabilir doğal taşlı yüzük, özel kutulu Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-48%
Marka: Fikir Bizim
Sitrin Taşı Ayarlanabilir Yüzük Fb30006 330006RENKLİ
28.4 TL 54.9 TL
Ham Sitrin Taşı Gümüş Kolye TS05021
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Muhammet Salih Yıldırım (Taş Sandığı) Satıcı Ünvanı: MUHAMMET SALİH YILDIRIM İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Muhammet Salih Yıldırım (Taş Sandığı) tarafından gönderilecektir. Bu Üründe Kullanılan Doğal Taş: Sitrin Taşı Bu Üründe Kullanılan Aksam : Gümüş Bu Üründe Kullanılan Doğal Taş Boyutu: · Ortalama En : 1 cm · Ortalama Boy : 1,5 cm Ortalama Zincir Uzunluğu: 45 cm Not: Ürünler doğal taş olduğu için renk tonları ve şekiller küçük farklılıklar gösterebilir. Zincir modeli stok durumuna göre farklılık gösterebilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 31 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-21%
Marka: Taş Sandığı
Ham Sitrin Taşı Gümüş Kolye TS05021
94.36 TL 120.09 TL
Sitrin Taşı Bileklik (8 Mm) AQUAS444
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: AQUASTORE Satıcı Ünvanı: YÜCEL SARI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün AQUASTORE tarafından gönderilecektir. Bu Üründe Kullanılan Doğal Taş: Sitrin Taşı Bu Üründe Kullanılan Doğal Taş Boyutu: 8 mm Elastik yapıda olduğu için yetişkin kadın ve erkekler için uygundur. Not: Ürünler doğal taş olduğu için renk tonları ve şekiller küçük farklılıklar gösterebilir. Ürünlerde kullanılan düğüm gizleyici stok durumuna göre farklılık gösterebilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: AquaStore
Sitrin Taşı Bileklik (8 Mm) AQUAS444
82.2 TL 98.8 TL
Sitrin Taşı (dogal Taş) Bileklik 4132
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: AASHA SANAT&TASARIM ATÖLYESİ Satıcı Ünvanı: MEHMET MUZAFFER BOZHÜYÜK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Gaziantep Bu ürün AASHA SANAT&TASARIM ATÖLYESİ tarafından gönderilecektir. AYRLANABİLİT KİLİT SİSTEMİYLE TÜM EBAT BİLEKLER İÇİN UYGUNDUR. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-71%
Marka: ASHA SANAT&TASARIM ATÖLYESİ
Sitrin Taşı (dogal Taş) Bileklik 4132
25.9 TL 90 TL
Doğal Para Taşı Sitrin Set TYC00078974248
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: umobazar Satıcı Ünvanı: HASAN DERELİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Muğla Bu ürün umobazar tarafından gönderilecektir. ORJİNAL ŞİFALI DOĞAL TAŞ Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-52%
Marka: UMOBAZAR
Doğal Para Taşı Sitrin Set TYC00078974248
1200 TL 2500 TL
Sitrin Taşı Makrome Bileklik Fb32646 332646RENKLİ
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: fikirharika Satıcı Ünvanı: FİKİR HARİKA TEKNOLOJİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3871178672 Bu ürün fikirharika tarafından gönderilecektir. 9cm doğal taş bileklik , Sedef Taşı Energy Bileklik Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: Fikir Bizim
Sitrin Taşı Makrome Bileklik Fb32646 332646RENKLİ
66.69 TL 80.8 TL
Sitrin Taşı Enerji Bileklik Fh12574 12574RENKLİ
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: fikirharika Satıcı Ünvanı: FİKİR HARİKA TEKNOLOJİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3871178672 Bu ürün fikirharika tarafından gönderilecektir. 8mm doğal taş, 9cm bileklik boyu, 1,5x2,5cm tane ölçü aralığı, anti-Bakteriyel misina ipe dizili Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-36%
Marka: Fikir Harika
Sitrin Taşı Enerji Bileklik Fh12574 12574RENKLİ
222.3 TL 345.8 TL
Yeşim Ve Sitrin Taşı Bileklik 61FW31YJKJE
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Mucize Taş Satıcı Ünvanı: AWDOY HED.EŞ.BİJU.GID.TEKS.İNŞ.MALZ.TUR.TAŞ.SAN. VE TİC.L.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Vergi Kimlik Numarası: 0910558890 Bu ürün Mucize Taş tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-39%
Marka: Mucize Taş
Yeşim Ve Sitrin Taşı Bileklik 61FW31YJKJE
129 TL 210 TL
Sitrin ve Pırlanta Taşlı Bilezik (blz0960) BLZ0960
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Clavis Jewelry Satıcı Ünvanı: GÖZDE ASLANOĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Clavis Jewelry tarafından gönderilecektir. Clavis Jewelry Sitrin ve Pırlanta Taşlı Bilezik (BLZ0960) Metal : Altın Renk : Sarı-Beyaz Ağırlık : 6.08 Gr Ayar : 14 Ayar Pırlanta : 0.05 Karat Renk : G Berraklık : Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-30%
Marka: Clavis Jewelry
Sitrin ve Pırlanta Taşlı Bilezik (blz0960) BLZ0960
6526.23 TL 9323.18 TL
Ametist Taşı-sitrin Taşı-pembe Kuvars-turmalin-ay Taşı-güneş Taşı Bileklik 1371hjklh
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: OSMANLI DOĞAL TAŞ Satıcı Ünvanı: TUBA KARCI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün OSMANLI DOĞAL TAŞ tarafından gönderilecektir. Özel tasarım %100 doğal bileklik Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-40%
Marka: OSMANLI DOĞAL TAŞ
Ametist Taşı-sitrin Taşı-pembe Kuvars-turmalin-ay Taşı-güneş Taşı Bileklik 1371hjklh
165 TL 275 TL
kadın Sarı Sitrin Taşı Işlenmemiş Kolye ak45
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Doğal Bijuteri Satıcı Ünvanı: SELİM YILMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Doğal Bijuteri tarafından gönderilecektir. Sitrin taşı faydaları Kişinin kötü alışkanlıklarından ve bağımlılıklarından kurtulmasını sağlar. Kalp, karaciğer, böbrek ve dalak gibi iç organların sağlıklı olmasını sağlar. Beyin fonksiyonlarının daha sağlıklı çalışmasını sağlar. Üzüntü ve diğer negatif durumları ortadan kaldırır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-30%
Marka: Doğal Bijuteri
kadın Sarı Sitrin Taşı Işlenmemiş Kolye ak45
279 TL 399 TL
Ametist, Sitrin Taşı Biblo Ağaç Fh10675 10675RENKLİ
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: fikirharika Satıcı Ünvanı: FİKİR HARİKA TEKNOLOJİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3871178672 Bu ürün fikirharika tarafından gönderilecektir. Ametist, sitrin taş kısmı 8cmx8cm boyu 11,5cm kristal kuvars tabakaya işlenmiş biblo ağaç Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-36%
Marka: Fikir Harika
Ametist, Sitrin Taşı Biblo Ağaç Fh10675 10675RENKLİ
125.1 TL 194.6 TL
Sitrin Taşı Bileklik / Işlenmemiş Doğal Taş BLK0317
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ILGIN DOĞAL TAŞ Satıcı Ünvanı: ANIL KAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün ILGIN DOĞAL TAŞ tarafından gönderilecektir. İşlenmemiş Doğal Taş Bereketi ve bolluğu çeken para taşı Sitrin, para kazanırken en çok ihtiyaç duyacağınız Motivasyon, Yaratıcılık ve Konsantrasyon gibi özellikerinizi de destekleyebilecek nitelikte. Sitrin Doğal Taş Bileklik, Temizleme gerektirmeyen Sitrin Taşı sayesinde güneşten aldığı enerjisiyle negatif enerjilerinizi toparlayıp dönüştürebilir. Sitrin bileklik tane ölçüleri yaklaşık 7 x 10 mm Tüm ürünlerimizle birlikte hem sevdiklerinizle birlikte gölgesinde mutlu anılar biriktirmenizi umduğumuz hem de doğanın korunmasına destek olmak amacıyla Çınar Ağacı Tohumu gönderiyoruz. Siz de ülkemizin ağaçlandırılması için bize katılın. #doğayısevyeşilikoru #birağaçherşeyideğiştirebilir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
Marka: ILGIN DOĞAL TAŞ TAKI
Sitrin Taşı Bileklik / Işlenmemiş Doğal Taş BLK0317
120.78 TL 146.4 TL
İşlenmemiş Ham Doğal Sitrin Taşı -Kt0080 2020D1603
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Dünya Doğal Taş LTD Şti Satıcı Ünvanı: DÜNYA DOĞAL TAŞ BUJİTERİ HED.E.TEKS.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3220463119 Bu ürün Dünya Doğal Taş LTD Şti tarafından gönderilecektir. Küçük avuç içi ve cüzdana sığacak doğal tam sitrin taşları. Taşlar ortalama 3-4 CM civarındadır. Fiyat 1 adet fiyatıdır. Ürün ağırlığı ortalama 10-15 Gramdır.Adını Yunanca limon anlamına gelen "Citron” kelimesinden alan sitrin taşı, kuvars ailesine ait bir doğal taştır. Kimyasal Formülü SiO2 (Silikon dioksit) olan ve bünyesinde eser oranda da olsa Al, Fe, Ca, Li, Na, Mg mineralleri bulunan sitrin taşı rengini esas olarak demirden almaktadır. Sertlik derecesi 7 olan sitrin taşı, doğada nadir bulunan ve özellikleri bakımından güçlü taşlar olarak nitelendirilen doğal taşlar arasındadır. Özellikle mücevher yapımında kullanılan değerli taşlardan biri olan sitrin taşının anavatanı ve en büyük üreticisi Brezilya’dır. Çıkarıldığı diğer ülkeler ise ABD, İspanya, Rusya, Fransa, Britanya ve Madagaskar’dır. Eskiden ticaretle uğraşan kişilerin, paralarını bereketlendirdiğine inanmaları sebebiyle "Tüccar Taşı" adıyla da anılmaktadır. Bu güçlü taşın, hem mental sağlık üzerinde hem de maddesel olarak bir çok özelliği bulunmaktadır. Antioksidan özelliği gösteren sitrin taşı, vücutta bulunan zehirli maddelerin atılmasını sağlayarak, cildin nefes almasını sağlamaktadır. Bağışıklık sistemini güçlendirdiğine inanılan bu güçlü taş özellikle kalp, böbrek, akciğer ve karaciğer gibi organların şifalandırılmasında kullanılmaktadır. Bağırsak ve mide sorunlarının çözümünde ise sıkça başvurulan bir taştır. Özellikle boyun bölgesinde taşınması önerilen sitrin taşının, vücuda güç ve canlılık kazandırarak kişiyi hastalıklardan koruduğuna inanılmaktadır. Sindirim ve kan dolaşımını düzenleyen sitrin taşı selüliti tedavisi için de kullanılmaktadır.Sinir ve kan hücrelerini canlandırırken, iç salgı bezlerinin özellikle de tiroit bezinin sağlıklı çalışmasına yardımcı olur. Hormonları dengeleyerek, sıcak basması, aşırı terleme gibi menopoz belirtilerinin azalmasını sağlar. Vücüt dışındaki kullanımlarında ise, cep telefonu, bilgisayar vb. cihazlardan yayılan radyasyonu topladığına ve elektronik eşyalardaki parazitlenme gibi zararlı manyetik etkileri azalltığı düşünülmektedir. Aynı zamanda yılan zehirlerine karşı etkili olduğu kabul edilmektedir. Sitrin taşının mental sağlık üzerinde de bir çok etkisi olduğu düşünülmektedir. Dönüştürücü etkisi sayesinde aura temizliğinde kullanılan sitrin taşı, ruhsal alemle de bağlatı kurmayı kolaylaştıran bir taş olarak kabul edilir. Negatif enerjiyi emer, dönüştürür, dağıtır ve topraklar. Duygusal travmaların hafifletilmesinde kişiye yardımcı olur. Kişinin kötü düşüncelerden, korkulardan arınması ve zihinsel konsantrasyonu sağlaması için önerilen taşlar arasındadır. Duygusal dengeleyici olarak nitelendirilen sitrin taşı, uyku problemleri, fobiler ve panik atak sorunlarından kurtulmanızı sağlar. Kuvars taşı ile beraber kullanıldığında etkisinin arttığına inanılmaktadır.Solar Plexux Çakra ve Sakral Çakra için önerilen bir taştır.Özellikle koç, ikizler, aslan, başak, terazi ve akrep burcu insanlarında daha etkilidir.(Alıntı ) Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Dünya Doğal Taş
İşlenmemiş Ham Doğal Sitrin Taşı -Kt0080 2020D1603
49 TL
Doğal Saff Sitrin Para Taşı Kolye BSGAsptk
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BLACK SWAN GIFT & ACCESSORIES Satıcı Ünvanı: HASAN HÜSEYİN KAYNAR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Bu ürün BLACK SWAN GIFT & ACCESSORIES tarafından gönderilecektir. Orijinal Sitrin Taşı olup Rodyum kaplama zincir uzunluğu 45 cm'dir. Saff Orijinal doğal taş olduğu için taş şeklinde küçük değişiklikler olabilir ancak her taşın kendine özgü bir güzelliği ve çekiciliği bulunmaktadır. Özel kutusunda gönderilecektir. Sitrin / Citrine Taşı para ve başarı taşı olarak da bilinir. Metabolizmayı hızlandırır ve kilo vermede yardımcı olur. Enerji eksikliğinde tamamlayıcı roldedir. Kadim zamanlardan itibaren sitrin “güneş taşı” olarak adlandırıldı. Bu doğal taş güneş ışığını tutabildiğini Rengi altınla ilişkilendirildi ve tüccar taşı olarak biliniyordu. Sitrinin kullanan kişiye refah getireceği inancı nedeniyle, “başarı taşı”, “tüccar taşı” veya “para taşı” olarak anılmaktadır. Sitrin taşını tene değecek şekilde , olarak kullanmanın etkisini arttıracağı düşünülür. Ayrıca evde dekor olarak kullanmanın eve bereket getireceğine inanılır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-19%
Marka: Black Swan Gift & Accessories
Doğal Saff Sitrin Para Taşı Kolye BSGAsptk
89 TL 110 TL
Doğal Sitrin Taşı Gümüş Zincir Kolye 676
5/5 11
-10%
Marka: Gökdeniz 925
Doğal Sitrin Taşı Gümüş Zincir Kolye 676
75.6 TL 84 TL
Doğal Sitrin Taşı Tesbih 8mm GMSTL-000519
5/5 11
-41%
Marka: Gümüştel
Doğal Sitrin Taşı Tesbih 8mm GMSTL-000519
111.99 TL 189.99 TL
Kadın Sarı Sitrin Taşlı El Yapımı Bakır Bilezik 130068
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ARZU KAYTAN Satıcı Ünvanı: ARZU KAYTAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Bu ürün ARZU KAYTAN tarafından gönderilecektir. Sitrin taşlı el yapımı bakır bilezik Bilek boyu ayarlanabilir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-13%
Marka: ZUZU ART & JEWELLERY DESİGN
Kadın Sarı Sitrin Taşlı El Yapımı Bakır Bilezik 130068
175 TL 200 TL
Kadın Beyaz Sitrin ve Pırlanta Taşlı Bilezik blz0958 BLZ0958
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Clavis Jewelry Satıcı Ünvanı: GÖZDE ASLANOĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Clavis Jewelry tarafından gönderilecektir. Clavis Jewelry Sitrin ve Pırlanta Taşlı Bilezik (BLZ0958) Metal : Altın Renk : Beyaz Ağırlık : 6.55 Gr Ayar : 14 Ayar Pırlanta : 0.20 Karat Renk : G Berraklık : VS Tüm ürünler özel mücevher kutusunda, hediyelik ambalajında gönderilmektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-30%
Marka: Clavis Jewelry
Kadın Beyaz Sitrin ve Pırlanta Taşlı Bilezik blz0958 BLZ0958
7955.21 TL 11364.58 TL
Sitrin Taşı Kadın Özel Tasarım Kokteyl Yüzük 32141TYR
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Fehmi Avcu Satıcı Ünvanı: FEHMİ AVCU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Fehmi Avcu tarafından gönderilecektir. Sitrin Taşı Kadın Özel Tasarım Kokteyl Yüzük Maden: 925 Ayar Gümüş / Renk : Altın / Taş : Sitrin Ürün Ağırlığı: 9 gr Ürünlerimiz el işi olduğu için ağırlık ölçüye göre değişebilmektedir Belirtilen Ağırlık Ortalamadır Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-32%
Marka: TYRAN DESIGN
Sitrin Taşı Kadın Özel Tasarım Kokteyl Yüzük 32141TYR
949 TL 1399 TL
Sitrin Lapis Lal Taşı Enerji Bileklik Fh13061 13061RENKLİ
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: fikirharika Satıcı Ünvanı: FİKİR HARİKA TEKNOLOJİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3871178672 Bu ürün fikirharika tarafından gönderilecektir. 8mm doğal taş, 9cm bileklik boyu, anti-bakteriyel misinaya dizili, özel kombin Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Marka: Fikir Harika
Sitrin Lapis Lal Taşı Enerji Bileklik Fh13061 13061RENKLİ
213.3 TL 320 TL
Sitrin Taşı Ham Kütle - Metal Standlı Biblo TYC00143515496
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: AQUASTORE Satıcı Ünvanı: YÜCEL SARI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün AQUASTORE tarafından gönderilecektir. Bu üründe kullanılan doğal taş: Sitrin taşı bu üründe kullanılan doğal taş boyutu: Ortalama en: 5 cm ortalama boy: 6 cm doğal taşın ortalama ağırlığı: 140 gr metal stand yüksekliği : 9 cm not: Ürünler doğal taş olduğu için renk tonları ve şekiller küçük farklılıklar gösterebilir. Farklılıkların anlaşılması için farklı ürünler fotoğraflanmıştır. Metal standla sitrin taşı yekpare değildir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 5 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-24%
Marka: AquaStore
Sitrin Taşı Ham Kütle - Metal Standlı Biblo TYC00143515496
93.41 TL 122.11 TL
Sitrin Taşı Doğal Kenar Enerji Kolyesi Fh13205 13205RENKLİ
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: fikirharika Satıcı Ünvanı: FİKİR HARİKA TEKNOLOJİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3871178672 Bu ürün fikirharika tarafından gönderilecektir. 2x4cm kolye ucu boyu, 24cm kolye ipi boyu, metal kolye zinciri de gönderilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: Fikir Harika
Sitrin Taşı Doğal Kenar Enerji Kolyesi Fh13205 13205RENKLİ
287 TL 358.8 TL
Para Taşı Sitrin- Akik Doğal Taş Kolye BSGAsdtk
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BLACK SWAN GIFT & ACCESSORIES Satıcı Ünvanı: HASAN HÜSEYİN KAYNAR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Bu ürün BLACK SWAN GIFT & ACCESSORIES tarafından gönderilecektir. Ürünün ölçüsü 55 cm'dir. Orijinal akik taşı kalınlığı 6 mm'dir. Sitrin / citrine taşı para ve başarı taşı olarak da bilinir. Metabolizmayı hızlandırır ve kilo vermede yardımcı olur. Enerji eksikliğinde tamamlayıcı roldedir. Kadim zamanlardan itibaren sitrin “güneş taşı” olarak adlandırıldı. bu doğal taş güneş ışığını tutabildiğini rengi altınla ilişkilendirildi ve tüccar taşı olarak biliniyordu. sitrinin kullanan kişiye refah getireceği inancı nedeniyle, “başarı taşı”, “tüccar taşı” veya “para taşı” olarak anılmaktadır. Sitrin taşını tene değecek şekilde , olarak kullanmanın etkisini arttıracağı düşünülür. Ayrıca evde dekor olarak kullanmanın eve bereket getireceğine inanılır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-37%
Marka: Black Swan Gift & Accessories
Para Taşı Sitrin- Akik Doğal Taş Kolye BSGAsdtk
97.7 TL 155 TL
Doğal Sitrin Taşı Margazit Bezemeli Deri Kolye MRG001
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BUTİK LAVİNİA Satıcı Ünvanı: SÜHEYLA ÖZEN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Balıkesir Bu ürün BUTİK LAVİNİA tarafından gönderilecektir. Doğal Sitrin Taşı margazit bezemeli deri kolye Orijinal Doğal taşdır Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: LAVİNİA
Doğal Sitrin Taşı Margazit Bezemeli Deri Kolye MRG001
99.9 TL 119.9 TL
Unisex Sarı Sitrin Taşı Enerji Bilekliği Fh10628 10628RENKLİ
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: fikirharika Satıcı Ünvanı: FİKİR HARİKA TEKNOLOJİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3871178672 Bu ürün fikirharika tarafından gönderilecektir. Sitrin 12mm yassı taş, 7cm çift sıra misinaya dizili 24 taneli Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-36%
Marka: Fikir Harika
Unisex Sarı Sitrin Taşı Enerji Bilekliği Fh10628 10628RENKLİ
125.1 TL 194.6 TL
Zultanit Taşı Aparatlı Sitrin Doğal Taş Bileklik mysteria5023
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Mysteria Design Satıcı Ünvanı: FATMANUR GÖKCAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Mysteria Design tarafından gönderilecektir. -8 mm küre kesim doğal taşlar kullanılmıştır. -Yedek taş ve misina ile gönderilir. -Standart bilek ölçüsü kullanılmıştır. (17-18 cm) ??Zultanit (Sultan) Taşı aparatlı Sitrin Doğal Taş Bilekliğimiz?? ??Zultanit(Sultan) Taşı ??Zihin açıklığına yardımcı olmaktadır, ??Bedenin gerginliğini azaltır, ??Çevreyle saha uyumlu olmasına yardımcıdır, ??Dikkat çektiğinden nazara karşı etkilidir, ??Cesaretlendiricidir, ??Negatif enerjiyi emer, ??Güven arttırıcıdır. ??Sitrin Taşı?? ??Bereket taşlarının en etkilisidir, para taşıdır. ??Eski dönemlerde yağmur yağması için kuvars taşı ile beraber kullanılırdı. ??Hem beyin fonksiyonlarına uyarıcıdır hem de duygusal dengeleyici özelliğine sahiptir. ??Kişiyi yaşadığı bağımlılıklardan kurtarır. ??Kıskançlığı giderir. ??Kişinin üzerindeki negatif enerjiyi emerek dönüştürür ve onu pozitif hale getirir. ??Sinir ve kanı canlandırır, iç salgı bezleri ile beraber özellikle tiroid bezinin sağlıklı şekilde çalışmasına imkan verir. ??Şiddetli baş ağrısının giderilmesinde yardımcı olur. ??Kalp, böbrek, karaciğer ve daha birçok farklı organ için oldukça yararlıdır. ??Bağışıklık sistemini güçlendirir ve pek çok hastalığa karşı direnç oluşturur. ??Zihinsel konsantrasyon ile beraber vücuda enerji sağlar. ??Kötü düşüncelerin uzaklaşmasını sağlar ve kişinin depresyona girmesine engel olur. ??Selülit gidericidir ve vücuttaki kasılmaları önler. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-14%
Marka: Mysteria Design
Zultanit Taşı Aparatlı Sitrin Doğal Taş Bileklik mysteria5023
125 TL 145 TL
10 Mm Faset Kesim Sitrin Taşı Tesbih SAATLS1109
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: RD EKOAVM Satıcı Ünvanı: RAMAZAN GÜLLÜ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün RD EKOAVM tarafından gönderilecektir. RD Ekoavm 10 mm Faset Kesim Sitrin Taşı Tesbih Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-19%
Marka: RD EKOAVM
10 Mm Faset Kesim Sitrin Taşı Tesbih SAATLS1109
260.45 TL 320.45 TL
925 Ayar Gümüşlü Ay Taşı Yeşim Taşı Sitrin Doğaltaşlı Renkli Küpe PGD0000021062
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Pigado Satıcı Ünvanı: ELİF ŞAHİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Samsun Bu ürün Pigado tarafından gönderilecektir. Ürün Özellikleri Kullanılan Madde:Gümüş Kullanılan Taş:Yeşim,Sitrin,Aytaşı Taş Boyutu:8 mm Yeşil:Yeşim Taşı Beyaz:Aytaşı Sarı:Sitrin Taşı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-42%
Marka: PİGADO
925 Ayar Gümüşlü Ay Taşı Yeşim Taşı Sitrin Doğaltaşlı Renkli Küpe PGD0000021062
69.9 TL 120 TL
Koç Burcu Tesbih-sitrin Taşı-akuamarin-göz Akik-gri Jasper-lal Taşı-kan Taşı RX901211
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: OSMANLI DOĞAL TAŞ Satıcı Ünvanı: TUBA KARCI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün OSMANLI DOĞAL TAŞ tarafından gönderilecektir. koç burcu tesbih Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 14 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-31%
Marka: OSMANLI DOĞAL TAŞ
Koç Burcu Tesbih-sitrin Taşı-akuamarin-göz Akik-gri Jasper-lal Taşı-kan Taşı RX901211
166.5 TL 240 TL
Lacivert Yıldız Taşı Bilezik ARCMR90001775
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Arctimo Hediye Kutuları Satıcı Ünvanı: TUĞBA TUNÇBİLEK ARICI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Arctimo Hediye Kutuları tarafından gönderilecektir. Bu güzel bilezik Lacivert Yıldız Taşından oluşmaktadır. Aralarında rose kaplı pirinç küplerle ile birleştirilmiştir. Bir adette Lav Taşı eklenmiştir. Bu bilezik misina üzerine yapılmıştır, Takıp çıkartması daha kolay olduğu için. Suyla temasta zamanla yıpranabilir. Bilekliğin çapı 8.5cm.\’dir. Bileğinizin çevresi 17cm. ise çok rahat takabilirsiniz. Yıldız taşı Anksiyete, depresyon, kemik erimesi, eklem ağrıları, romatizmal ağrılar, mide ve bağırsak rahatsızlıkları, asabiyet (sinirlilik) rahatsızlıklarında tedaviye destek amaçlı kullanılır. Bilinen faydaları: Aşk ve neşe taşı olarak bilinen taşlardan biridir. Lav taşı ısıtıldığında kas rahatsızlıklarında kullanılır. Kas ağrılarında, romatizmal rahatsızlıklarda faydalıdır. Bu sebeple termal tesislerde ve tedavilerde kullanılır. Damarların genişlemesine yardımcı olur, bu sayede kan dolaşımı hızlanır. İnsana enerji verir, kalp için faydalıdır ayrıca hücre yenilenmesini de hızlandırır. Solunum yolları içinde faydaları vardır ve daha rahat solunum için yardımcı olur. Vücudu arındırır, huzur ve dinginlik hissi verir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Marka: Arctimo
Lacivert Yıldız Taşı Bilezik ARCMR90001775
64.9 TL
Kadın 14 Ayar Sitrin Yıldız Taşı Altın Kolye UTKUKL84
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Utku Kuyumculuk Satıcı Ünvanı: UTKU ENER İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Mersin Bu ürün Utku Kuyumculuk tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-12%
Marka: Utku Kuyumculuk
Kadın 14 Ayar Sitrin Yıldız Taşı Altın Kolye UTKUKL84
2250 TL 2558 TL
Unisex Bej Sitrin Taşı Makrome Örgü Bileklik Bs221141 221141RENKLİ
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: bizdensiniz Satıcı Ünvanı: BİZDENSİNİZ GRUP DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 1781476657 Bu ürün bizdensiniz tarafından gönderilecektir. 9cm doğal taş bileklik Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: bizdensiniz
Unisex Bej Sitrin Taşı Makrome Örgü Bileklik Bs221141 221141RENKLİ
84.7 TL 101.64 TL
Unisex Doğal Sitrin Taşı Doğal Taş Elastik Bileklik DB008
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: sahiaksesuar Satıcı Ünvanı: SERAP YILMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün sahiaksesuar tarafından gönderilecektir. Orijinal doğal taş hediye kutusunda Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 5 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-55%
Marka: Serap Yılmaz Sahi
Unisex Doğal Sitrin Taşı Doğal Taş Elastik Bileklik DB008
89.99 TL 199.98 TL
Unisex Sitrin Taşı Doğal Kesim Enerji Kolyesi Bs221853 221853RENKLİ
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: bizdensiniz Satıcı Ünvanı: BİZDENSİNİZ GRUP DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 1781476657 Bu ürün bizdensiniz tarafından gönderilecektir. Sitrin 2,5cmx2,5cm, 24cm özel metal zincirli kolye Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: bizdensiniz
Unisex Sitrin Taşı Doğal Kesim Enerji Kolyesi Bs221853 221853RENKLİ
79.35 TL 95.22 TL
Doğal Kırık Taş Sitrin Taşı Şişe Kolye Ucu 685791292
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HAKKI LEVENT BÜLGİN MURTY99 TİCARET Satıcı Ünvanı: HAKKI LEVENT BÜLGİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün HAKKI LEVENT BÜLGİN MURTY99 TİCARET tarafından gönderilecektir. DOĞAL KIRIK TAŞ SİTRİN TAŞI ŞİŞE KOLYE UCU KOLYE İPİ İLE BİRLİKTE Metal aksam gümüş kaplama olup kesinlikle kararma yapmaz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-26%
Marka: Murty99 Doğal Taş
Doğal Kırık Taş Sitrin Taşı Şişe Kolye Ucu 685791292
59 TL 80 TL
Yüksek Kalite Doğal Sitrin Taşı Kütle - S35 02200-alpha
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: crystal34 Satıcı Ünvanı: RECEP TEZCAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün crystal34 tarafından gönderilecektir. TAMAMEN DOĞAL, KOLEKSİYONLUK KALİTE SİTRİN TAŞI! TAŞIMIZI SATIN ALMA İŞLEMİNDEN ÖNCE DETAYLI BİR ŞEKİLDE İNCELEMENİZ İÇİN FARKLI AÇILARDAN ÇEKİLMİŞ FOTOĞRAFLARI ÖZENLE HAZIRLADIK. TAŞIMIZ TAMAMEN DOĞAL VE KENDİ RENGİNDEDİR, İSTER KOLEKSİYONUNUZA EKLEYİN İSTERSENİZ TERAPİ AMAÇLI KULLANIN TAŞIMIZIN AĞIRLIĞI 8,7 GRAM, BOYU 26 MM'DİR SATIN ALDIĞINIZDA RESİMDEKİ ÜRÜN ELİNİZE ULAŞACAKTIR, HER ÜRÜNÜN FOTOĞRAFINI AYRI AYRI ÇEKMEKTEYİZ!! TAŞLARIMIZ TAMAMEN DOĞAL VE 1. KALİTEDİR ! SİTRİN TAŞININ ÖZELLİKLERİNDEN BİR KAÇI Zihin açıklığı verir. Hafıza ile ilgili problemlerin çözümüne yardım eder. Duyguların belirginleşmesini sağlar. Problemlerin çözüm yollarını görmeyi sağlar. Fiziksel güç ve yetenekleri artırır. Özdenetim ve disiplin sağlar. Anksiyete (endişe, panik, kaygı) ve korkuları hafifletir. Cinsel gücü uyarır. Zayıf bedenleri dengeler. Alerjileri giderir. Dalak, böbrekler, karaciğer, üriner sistem ve bağırsakları temizler. Bu işleme yönelik fiziksel aktiviteyi yükseltir. HER TÜRLÜ SORULARINIZ VEYA PROBLEMLERİNİZ İÇİN BİZLERE MESAJ YOLUYLA ULAŞABİLİRSİNİZ, HIZLI VE ÇÖZÜM ODAKLI BİR ŞEKİLDE SİZLERE HİZMET VERMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ, SAYGILAR... Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: crystal34
Yüksek Kalite Doğal Sitrin Taşı Kütle - S35 02200-alpha
44.9 TL
Unisex Renkli Sitrin Taşı Makrome Enerji Bileklik Fh13421 13421RENKLİ
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: fikirharika Satıcı Ünvanı: FİKİR HARİKA TEKNOLOJİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3871178672 Bu ürün fikirharika tarafından gönderilecektir. 8 mm doğal taş, 9cm bileklik boyu, anti-bakteriyel makrome örgülü ipli Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-28%
Marka: Fikir Harika
Unisex Renkli Sitrin Taşı Makrome Enerji Bileklik Fh13421 13421RENKLİ
231.3 TL 321.3 TL
Doğal Sitrin Taşı Hayat Ağacı Gümüş Zincir Kolye DTHYT
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: dibati Satıcı Ünvanı: HÜSEYİN EROĞLAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün dibati tarafından gönderilecektir. Zincir özel kaplamadır ve kimyasal maddelerden uzak tutulduğu takdirde kararma yapmaz. Ürün şık hediye kutusu ile gönderilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-48%
Marka: Dibati Accessories
Doğal Sitrin Taşı Hayat Ağacı Gümüş Zincir Kolye DTHYT
51.75 TL 99.99 TL
Doğal Taş Bileklik- Turmalin, Yeşim, Ametist, Sitrin Taşı, Pembe Kuvars, Ay Taşı ODTB1022
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: OSMANLI DEĞERLİ TAŞ Satıcı Ünvanı: SEMİH BİRDAL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün OSMANLI DEĞERLİ TAŞ tarafından gönderilecektir. Doğal Taş Bileklik- Turmalin, Yeşim, Ametist, Sitrin Taşı, Pembe Kuvars, Ay Taşı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-35%
Marka: OSMANLI DOĞAL TAŞ
Doğal Taş Bileklik- Turmalin, Yeşim, Ametist, Sitrin Taşı, Pembe Kuvars, Ay Taşı ODTB1022
234 TL 360 TL
Baget Kesim Sitrin Taşı Yüzük Ve Kolye Taşı 8 x 10 mm TS7312
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Muhammet Salih Yıldırım (Taş Sandığı) Satıcı Ünvanı: MUHAMMET SALİH YILDIRIM İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Muhammet Salih Yıldırım (Taş Sandığı) tarafından gönderilecektir. Bu üründe kullanılan doğal taş: sitrin taşı bu üründe kullanılan doğal taş boyutu: · ortalama en: 0,8 cm · ortalama boy: 1 cm doğal taşın ortalama ağırlığı: 0,6 gr not: Ürünler doğal taş olduğu için renk tonları küçük farklılıklar gösterebilir. Fotoğraf çoklu çekimdir. Bir adet için fiyat belirlenmiştir. Ürün kolye ve yüzük yapımı için uygundur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-23%
Marka: Taş Sandığı
Baget Kesim Sitrin Taşı Yüzük Ve Kolye Taşı 8 x 10 mm TS7312
59.06 TL 77.04 TL
Tamburlu Doğal A Kalite Brezilya Sitrin Taşı Kaya Parçası 677765918
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HAKKI LEVENT BÜLGİN MURTY99 TİCARET Satıcı Ünvanı: HAKKI LEVENT BÜLGİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün HAKKI LEVENT BÜLGİN MURTY99 TİCARET tarafından gönderilecektir. HAKİKİ DOĞAL TAMBURLU SİTRİN KAYA PARÇASI AĞIRLIK: 15-25 GR Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-29%
Marka: Murty99 Doğal Taş
Tamburlu Doğal A Kalite Brezilya Sitrin Taşı Kaya Parçası 677765918
50 TL 70 TL
Hakiki Amorf Kesim Doğal Sitrin Taşı Bileklik 1.kalite 527740095
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HAKKI LEVENT BÜLGİN MURTY99 TİCARET Satıcı Ünvanı: HAKKI LEVENT BÜLGİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün HAKKI LEVENT BÜLGİN MURTY99 TİCARET tarafından gönderilecektir. HAKİKİ DOĞAL SİTRİN TAŞI BİLEKLİK LASTİĞE DİZİLMİŞTİR HER BİLEĞE UYGUNDUR TANE BOY: KARIŞIK Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-22%
Marka: Murty99 Doğal Taş
Hakiki Amorf Kesim Doğal Sitrin Taşı Bileklik 1.kalite 527740095
70 TL 90 TL
Doğal Sitrin Taşı Bileklik Aaa Kalite 8mm Bileklik GMSTL-100404
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Gümüştel El Sanatları Satıcı Ünvanı: PERİHAN SAKA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kastamonu Bu ürün Gümüştel El Sanatları tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 5 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-19%
Marka: Gümüştel
Doğal Sitrin Taşı Bileklik Aaa Kalite 8mm Bileklik GMSTL-100404
80.99 TL 99.99 TL
Tamamen Doğal Koleksiyonluk Kalite Şeffaf Sitrin Taşı - S99 02208-alpha
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: crystal34 Satıcı Ünvanı: RECEP TEZCAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün crystal34 tarafından gönderilecektir. TAMAMEN DOĞAL, KOLEKSİYONLUK KALİTE SİTRİN TAŞI! TAŞIMIZI SATIN ALMA İŞLEMİNDEN ÖNCE DETAYLI BİR ŞEKİLDE İNCELEMENİZ İÇİN FARKLI AÇILARDAN VE ARKADAN IŞIK VERİLMİŞ FOTOĞRAFINI ÖZENLE HAZIRLADIK ! !!!! AYNI GÜN KARGO !!!! TAŞIMIZ OLDUKÇA ŞEFFAF VE ÇOĞU EMSALİNE GÖRE KUSURSUZDUR, RENGİ KENDİ DOĞAL RENGİ OLAN AÇIK SARI RENKTİR, TAMAMEN DOĞALDIR VE DOĞALLIĞINI BOZACAK HİÇBİR İŞLEM GÖRMEMİŞTİR. TAŞIMIZIN AĞIRLIĞI 9,2 GRAM, BOYU 29 MM'DİR SATIN ALDIĞINIZDA RESİMDEKİ ÜRÜN ELİNİZE ULAŞACAKTIR, HER ÜRÜNÜN FOTOĞRAFINI AYRI AYRI ÇEKMEKTEYİZ!! TAŞLARIMIZ TAMAMEN DOĞAL VE 1. KALİTEDİR ! SİTRİN TAŞININ ÖZELLİKLERİNDEN BİR KAÇI Zihin açıklığı verir. Hafıza ile ilgili problemlerin çözümüne yardım eder. Duyguların belirginleşmesini sağlar. Problemlerin çözüm yollarını görmeyi sağlar. Fiziksel güç ve yetenekleri artırır. Özdenetim ve disiplin sağlar. Anksiyete (endişe, panik, kaygı) ve korkuları hafifletir. Cinsel gücü uyarır. Zayıf bedenleri dengeler. Alerjileri giderir. Dalak, böbrekler, karaciğer, üriner sistem ve bağırsakları temizler. Bu işleme yönelik fiziksel aktiviteyi yükseltir. HER TÜRLÜ SORULARINIZ VEYA PROBLEMLERİNİZ İÇİN BİZLERE MESAJ YOLUYLA ULAŞABİLİRSİNİZ, HIZLI VE ÇÖZÜM ODAKLI BİR ŞEKİLDE SİZLERE HİZMET VERMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ, SAYGILAR... Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: crystal34
Tamamen Doğal Koleksiyonluk Kalite Şeffaf Sitrin Taşı - S99 02208-alpha
49.9 TL
Opal Yıldız Taşı Sitrin Lyke Model Doğal Taş Bileklik LYK01
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: LAVINIA ATELIER Satıcı Ünvanı: FATMA YILDIRIM İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün LAVINIA ATELIER tarafından gönderilecektir. Lavinia atelier'a özel tasarım lyke bileklik %100 doğal taş kullanılarak tasarlanmıştır. Bedenleri standart olup, lastikli misina kullanılmıştır. Doğal taş şekli düz kesim olup 8mm boyuta sahiptir. %100 orjinal opal ,yıldız taşı, sitrin doğal taşları kullanılmıştır. Ürünler doğal taş olduğundan dolayı renk ve şekillerinde farklılık görülebilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-30%
Marka: Lavinia Atelier
Opal Yıldız Taşı Sitrin Lyke Model Doğal Taş Bileklik LYK01
84.5 TL 120 TL
Sitrin Taşı Ağaç - Aventurin Taşlı ( Şans Ve Para Taşları) AVSTR
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Muhammet Salih Yıldırım (Taş Sandığı) Satıcı Ünvanı: MUHAMMET SALİH YILDIRIM İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Muhammet Salih Yıldırım (Taş Sandığı) tarafından gönderilecektir. Bu Üründe Kullanılan Doğal Taş : Sitrin Taşı Tabanda Kullanılan Taş: Aventurin Taşı Tabanda Kullanılan Ortalama Taş Boyutu Ortalama En: 3 cm Ortalama Boy: 5 cm Ortalama Ağaç Yüksekliği : 10 cm Ortalama Ağaç Genişliği : 6 cm Not: Ürün el yapımı olduğu için şekiller ve ağacın altındaki aventurin taşı küçük farklılıklar gösterebilir. Taşlar doğal taş olduğu için renk tonları ve şekiller küçük farklılıklar gösterebilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: Taş Sandığı
Sitrin Taşı Ağaç - Aventurin Taşlı ( Şans Ve Para Taşları) AVSTR
88.48 TL 110.6 TL
Güneş Taşı Kırık Doğaltaş Dizisi, 80cm Kırıktaş Sitrin Dizi GUNESTASIKIRIK
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HEDEF BUJİTERİ Satıcı Ünvanı: HEDEF BUJİTERİ AKSESUARLARI ELEK.İÇVE DIŞ TİC.LTD.Ş İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 4610345618 Bu ürün HEDEF BUJİTERİ tarafından gönderilecektir. Ortalama 80cm uzunluğunda kırık doğaltaş güneş taşı Dizi şekilsiz parçalardan oluşmaktadır. Ortalama taş ebatı:5-8mm Her türlü takı ve aksesuar yapımı için kullanılır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
Marka: Hedef Bijuteri
Güneş Taşı Kırık Doğaltaş Dizisi, 80cm Kırıktaş Sitrin Dizi GUNESTASIKIRIK
45 TL 55 TL
Lacivert Yıldız Taşı Ve Açık Yeşil Akik Taşı Bilezik ARCMR90001777
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Arctimo Hediye Kutuları Satıcı Ünvanı: TUĞBA TUNÇBİLEK ARICI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Arctimo Hediye Kutuları tarafından gönderilecektir. Bu güzel bilezik Lacivert Yıldız Taşı ve Açık Yeşil Akik Taşından oluşmaktadır. Aralarında rose kaplı pirinç küplerle ile birleştirilmiştir. Bir adette Lav Taşı eklenmiştir. Çapı 7cm\’dir. Bu bilezik misina üzerine yapılmıştır, Takıp çıkartması daha kolay olduğu için. Suyla temasta zamanla yıpranabilir. Bilekliğin çapı 8cm.\’dir. Bileğinizin çevresi 16.5cm. ise çok rahat takabilirsiniz. Yıldız taşı Anksiyete, depresyon, kemik erimesi, eklem ağrıları, romatizmal ağrılar, mide ve bağırsak rahatsızlıkları, asabiyet (sinirlilik) rahatsızlıklarında tedaviye destek amaçlı kullanılır. Bilinen faydaları: Aşk ve neşe taşı olarak bilinen taşlardan biridir. Yeşil Akik Taşı Faydaları: · Cilde ve saça iyi gelir. · Yeşil akik özellikle ruhsal ve zihinsel rahatsızlıklarda faydalıdır. · Karaciğeri tedavi edici bir etkiye sahiptir. · Bu taş negatif enerjiyi yok ederek pozitif enerjiye dönüştürmektedir. · Çakraları dengeleyici özelliği vardır. · Uykusuzluğa iyi gelmektedir. · Kan dolaşımını düzenleyici etkisi vardır. · Akıl ve mantık gücünün gelişmesin sağlar. · Dişler ve kemikler için faydalıdır. · Nazara karşı koruyucu etkisi vardır. · Taşıyan kişiyi olumsuzluklara karşı korur. · Hamilelik döneminde anne ve bebek için koruyucu etkisi vardır. · Tansiyonu dengeleyici etkisi vardır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Arctimo
Lacivert Yıldız Taşı Ve Açık Yeşil Akik Taşı Bilezik ARCMR90001777
64.9 TL
Doğaltaş Pembe Kuvars (sitrin Kırıktaş Gövdeli) Face Roller Masaj Taşı AHM75
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: İLTERUS Satıcı Ünvanı: ELİF SURETLİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Mersin Bu ürün İLTERUS tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. FAYDALARI: Cildinizin parlak görünmesini ve pürüzsüz olmasına katkıda bulunur. Kırışıklıkların ve çizgilerin kaybolmasına yardımcı olur. Bölgedeki kan akışını hızlandırır. Uygulanan bölgedeki fazla yağların atılmasında faydası olur. Yüzünüze yada herhangi bir bölgenize sürdüğünüz bitkisel yağ yada kremlerin emilmesini kolaylaştırır. Lenf bezlerinin daha sağlıklı çalışmasını sağlar. Gözeneklerin sıkılaşmasını sağlayarak genç bir görünüm verir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-10%
Marka: İLTERUS
Doğaltaş Pembe Kuvars (sitrin Kırıktaş Gövdeli) Face Roller Masaj Taşı AHM75
49.49 TL 54.99 TL
Sitrin Taşı Anahtarlık 925 Ayar Gümüş Harfli R Harfi FA-0709000
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Selçuklu Gümüş Satıcı Ünvanı: ÜMMÜHAN ÖZDEMİR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Selçuklu Gümüş tarafından gönderilecektir. Ürün Özellikleri: Kullanılan Taş: Sitrin Taşı Toplam Uzunluk: 13 Cm ÜRÜNÜN ANAHTAR HALKASI METALDİR. DİĞER AKSESUARLARI 925 AYAR GÜMÜŞTÜR Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-41%
Marka: Fabula Silver
Sitrin Taşı Anahtarlık 925 Ayar Gümüş Harfli R Harfi FA-0709000
99 TL 169 TL
Gold Renkli Doğal Lacivert Taşı Ve Mercan Taşı Detaylı Bilezik 950541366649920
5/5 11
TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Fietra Store Satıcı Ünvanı: NEJDET GEZİNTİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Fietra Store tarafından gönderilecektir. Lacivert taşı, mavinin ya da gökyüzünün taşı olarak da bilinir. Bir çeşit bakır cevheridir. Ruhsal olarak uyanık kalmanızı sağlar. Sizi merkezde tutarak konuşkan olmanıza yardım eder. Uyumaya yardımcı bir etkisi vardır. Tansiyon rahatsızlıklarında dengeyi sağlama rolü vardır. Uyumlu olduğu çakralar: Üçüncü göz çakrası Mercan taşı, kararlılık taşı olarak bilinir. Konsantrasyon eksikliğini giderir. Hormonal sistemi dengeler. Etkilediği burçlar: Balık, kova. Uyumlu olduğu çakralar: 1. Kök çakrası, 2. Alt karın çakrası Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-14%
Marka: Fietra
Gold Renkli Doğal Lacivert Taşı Ve Mercan Taşı Detaylı Bilezik 950541366649920
189.9 TL 219.9 TL
Gümüş Püsküllü Gizli Isim Yazılı Sitrin Taşı Tesbih 925 Ayar CS-TTTS745311
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Trendy Takı Satıcı Ünvanı: CANİP CAN ŞAHİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Trendy Takı tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: Gümüş Takı
Gümüş Püsküllü Gizli Isim Yazılı Sitrin Taşı Tesbih 925 Ayar CS-TTTS745311
270 TL 338 TL
Sahi Aksesuar Doğal Sitrin Taşı Kırık Dizi Doğal Taş 80 cm DB049
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: sahiaksesuar Satıcı Ünvanı: SERAP YILMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün sahiaksesuar tarafından gönderilecektir. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Anti oksidan etkilidir. Göz hastalıklarına karşı şifalıdır. Böbrek, kolon sindirim organları, ciğerler ve kalp için faydalı bir taştır. Temsili Fotoğraftır, Ürünümüz Doğal Taş Olduğundan Renklerinde Küçük Değişiklikler Olabilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Marka: Serap Yılmaz Sahi
Sahi Aksesuar Doğal Sitrin Taşı Kırık Dizi Doğal Taş 80 cm DB049
99.99 TL 149.99 TL
Gerçek Sedef Taşı 925 Ayar Gümüş Bilezik LDY000200
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BELİNDA KARACA Satıcı Ünvanı: BELİNDA KARACA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Hatay Bu ürün BELİNDA KARACA tarafından gönderilecektir. ÜRÜN DETAYI: Gerçek sedef taşı ile işlenmiş 925 ayar gümüş rose gold bilezik tarzını yansıtman için sana özel SEVGİYLE tasarlandı...Sitemizde ürüne uygun küpeyi,kolyeyi ve yüzüğü bulmanız mümkündür. Sedef taşının sağlığa ve daha bir çok şeye olumlu etkisi mevcuttur. Tüm ürünlerimiz el yapımıdır ve kendi tasarımlarımızdır.Farkınız tarzınız olsun...ÜRÜN ÖLÇÜSÜ: Bilezik Çapı: 7 cm Sedef Taşı: 18 mmMATERYAL: 925 Ayar Gümüş,Sedef Taşı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-13%
Marka: LADYMİRAGE
Gerçek Sedef Taşı 925 Ayar Gümüş Bilezik LDY000200
350 TL 400 TL
Doğal Taş Kolye - Lal,hametit,rodonit,azurit,kaplan Gözü,sitrin,ay Taşı ODTK0021
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: OSMANLI DOĞAL TAŞ Satıcı Ünvanı: TUBA KARCI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün OSMANLI DOĞAL TAŞ tarafından gönderilecektir. Doğal Taş Kolye - Lal,Hametit,Rodonit,Azurit,Kaplan Gözü,Sitrin,Ay taşı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-10%
Marka: OSMANLI DOĞAL TAŞ
Doğal Taş Kolye - Lal,hametit,rodonit,azurit,kaplan Gözü,sitrin,ay Taşı ODTK0021
207.9 TL 231 TL
Aslan Burcu Tesbih-bronzit-lal Taşı-dumortierit-rodokrosit-sitrin-obsidyen-göz Akik 218
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: OSMANLI DEĞERLİ TAŞ Satıcı Ünvanı: SEMİH BİRDAL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün OSMANLI DEĞERLİ TAŞ tarafından gönderilecektir. aslan burcu tesbih Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: OSMANLI DOĞAL TAŞ
Aslan Burcu Tesbih-bronzit-lal Taşı-dumortierit-rodokrosit-sitrin-obsidyen-göz Akik 218
179 TL 239 TL
Dr Stone Doğaltaş Sitrin Taşı Altın Kaplama El Yapımı Kadın Kolye Tkrb74 TKRB74
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: DR Stone Satıcı Ünvanı: TALHA TURGUT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün DR Stone tarafından gönderilecektir. Dr stone doğaltaş sitrin taşı altın kaplama el yapımı Kadın Kolye TKRB74.Koleksiyonluk taş kullanılmıştır. Altın kaplamadır .El yapımıdır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 31 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-10%
Marka: Dr. Stone
Dr Stone Doğaltaş Sitrin Taşı Altın Kaplama El Yapımı Kadın Kolye Tkrb74 TKRB74
80.99 TL 89.99 TL
Yay Burcu Bileklik-güneş Taşı-dumortierit-labradorit-jasper-dumanlı Kuvars-bronzit-sitrin TYC00060522265
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: OSMANLI DEĞERLİ TAŞ Satıcı Ünvanı: SEMİH BİRDAL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün OSMANLI DEĞERLİ TAŞ tarafından gönderilecektir. yay burcu bileklik Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 31 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-35%
Marka: OSMANLI DOĞAL TAŞ
Yay Burcu Bileklik-güneş Taşı-dumortierit-labradorit-jasper-dumanlı Kuvars-bronzit-sitrin TYC00060522265
143.1 TL 220 TL
Doğal Taş Kolye - Lal,hametit,rodonit,azurit,kaplan Gözü,sitrin,ay Taşı 33ODTK8
5/5 11
-36%
Marka: OSMANLI DOĞAL TAŞ
Doğal Taş Kolye - Lal,hametit,rodonit,azurit,kaplan Gözü,sitrin,ay Taşı 33ODTK8
220.5 TL 345 TL
Sitrin Bileklik ayze103102dg2
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ayze doğaltaş Satıcı Ünvanı: SİBEL AYGÜN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün ayze doğaltaş tarafından gönderilecektir. Ürünlerimiz doğal taşlar ile hazırlanmaktadır. Bilekliklerimiz standart 17/18 cm olarak hazırlanıp, yedek taş ve lastikli misina ile gönderim yapılmaktadır. Tane Eni:8 mm Tane Boyu:8 mm Tane Kesimi: Küre ve düz kesim Kullanılan Malzemeler:Doğal taş, lastikli misina ve 925 ayar gümüş ara malzeme Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 4 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-14%
Marka: AYZE DOĞALTAŞ
Sitrin Bileklik ayze103102dg2
99 TL 115 TL
Sitrin Bileklik INCTSRM2020105
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: İnci Takı Tasarım Satıcı Ünvanı: FATMA TÜRKOĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kocaeli Bu ürün İnci Takı Tasarım tarafından gönderilecektir. Tımbıl sitrin doğal taşlarından oluşan bileklik lastikli misinaya dizilmiştir. Taşlar tamamen orijinaldir. istediğiniz bir ölçü var ise sorularda belirtiniz.Bileklik Erkek için 20 cm kadın için 17 cm civarındadır Doğaltaş aksesuarınızı her türlü kimyasaldan uzak tutunuz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Doğaltaş
Sitrin Bileklik INCTSRM2020105
120 TL 160 TL
Sitrin Kolye 1008100879
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Lilachit store Satıcı Ünvanı: NEŞE ÖZKAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Muğla Bu ürün Lilachit store tarafından gönderilecektir. el yapımı gerçek taş sitrin kolye ucu Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: lilachit store
Sitrin Kolye 1008100879
600 TL 795 TL
Sitrin Bilekliğimiz ayze103102dm1
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: T-miz Ticaret Satıcı Ünvanı: MEHMET EKŞİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün T-miz Ticaret tarafından gönderilecektir. Ürünlerimiz doğal taşlar ile hazırlanmaktadır. Bilekliklerimiz standart 17/18 cm olarak hazırlanıp, yedek taş ve lastikli misina ile gönderim yapılmaktadır. Tane eni:8 mm Tane boyu:8 mm Tane kesimi: Küre ve düz kesim Kullanılan malzemeler:Doğal taş, lastikli misina ve zirkon ara malzeme Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-35%
Marka: AYZE DOĞALTAŞ
Sitrin Bilekliğimiz ayze103102dm1
84.99 TL 129.99 TL
Sitrin Yüzük YZ014
5/5 11
-12%
Marka: Zer Kuyumculuk
Sitrin Yüzük YZ014
1150 TL 1300 TL
925 Ayar Gümüş Püsküllü Doğal Sitrin Taşı Tespih Ve Özel Yazılı Kutu Tc10000000232 tc10000000232
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HAS İNCİ Satıcı Ünvanı: NİHAT BAYRAKTAR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün HAS İNCİ tarafından gönderilecektir. ürün görselde göründüğü şekilde yazılı kutulu şekilde yollanırürün meteryalleri 925 ayar gümüştürürün taşları doğal SİTRİN taşıdır SİTRİN TAŞI FAYDALARIZihin açıklığı verir. Hafıza ile ilgili problemlerin çözümüne yardım eder. Duyguların belirginleşmesini sağlar. Problemlerin çözüm yollarını görmeyi sağlar. Fiziksel güç ve yetenekleri artırır. Özdenetim ve disiplin sağlar. Anksiyete (endişe, panik, kaygı) ve korkuları hafifletir. Cinsel gücü uyarır. Zayıf bedenleri dengeler. Alerjileri giderir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-14%
Marka: HAS İNCİ
925 Ayar Gümüş Püsküllü Doğal Sitrin Taşı Tespih Ve Özel Yazılı Kutu Tc10000000232 tc10000000232
299.9 TL 349.9 TL
Aslan Burcu 33'lük Tesbih Kan Taşı-lal-göz Akik-lapis-sitrin-bronzit sds4dsa5
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: OSMANLI DEĞERLİ TAŞ Satıcı Ünvanı: SEMİH BİRDAL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün OSMANLI DEĞERLİ TAŞ tarafından gönderilecektir. Taşların her biri 8 milimdir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-11%
Marka: OSMANLI DOĞAL TAŞ
Aslan Burcu 33'lük Tesbih Kan Taşı-lal-göz Akik-lapis-sitrin-bronzit sds4dsa5
199 TL 224 TL
Kadın Sitrin Taşı Tasarım Kolye Ayarlanabilir Orijinal Doğal Taş Çok Fonksiyonlu Kolye GMSTL-100158
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Gümüştel El Sanatları Satıcı Ünvanı: PERİHAN SAKA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kastamonu Bu ürün Gümüştel El Sanatları tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
Marka: Gümüştel
Kadın Sitrin Taşı Tasarım Kolye Ayarlanabilir Orijinal Doğal Taş Çok Fonksiyonlu Kolye GMSTL-100158
39.99 TL 79.99 TL
Sitrin Doğal Taş 99219
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: LAYA STORE - Holistic Terapi Satıcı Ünvanı: ERDAL YILDIRIM İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün LAYA STORE - Holistic Terapi tarafından gönderilecektir. SİTRİN DOĞAL TAŞ Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-27%
Marka: LAYA STONE
Sitrin Doğal Taş 99219
69 TL 95 TL
Sitrin Bileklik FA-BLK052
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: FelisLynx Satıcı Ünvanı: MERYEM BETÜL ÖZSOY İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün FelisLynx tarafından gönderilecektir. Ürünün içeriğinde kullanılan taşlar %100 doğal taştır. Ürünlerimizde kullandığımız taşlar doğal olduğundan renk ve şekillerinde küçük farklar olabilmektedir. Düğüm kapama için kullanılan ara malzeme altın kaplamadır. Taşlar 10-8-6-4 mm dir. Ara malzeme olarak kullanılan taşlar Turuncu Akik ve Granat taşıdır. Bilek ölçünüzü mezura yardımıyla alabilirsiniz. Ölçüyü alırken bileğinizin en dar kısmından, ucu ucuna ölçünüz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-31%
Marka: Felis Aksesuar
Sitrin Bileklik FA-BLK052
69 TL 100 TL
Sitrin Taş Kolye 50
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Gökdeniz 925 Satıcı Ünvanı: GÖKHAN METİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Gökdeniz 925 tarafından gönderilecektir. Ürünlerimiz 925 ayar gümüştür Garantilidir Ürünlerin hasar görmemesi için ahşap kutu ile gönderilir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-19%
Marka: Gökdeniz 925
Sitrin Taş Kolye 50
110 TL 135 TL
Kadın Sitrin Yüzük HN90003232
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: CHAMAY Satıcı Ünvanı: EYLÜL TAKI BUJİTERİ İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bursa Vergi Kimlik Numarası: 3830430203 Bu ürün CHAMAY tarafından gönderilecektir. Oksitlenmeye ve Kararmaya Karşı Özel 14 Ayar Altın Kaplama Ayarlanabilir Ölçü Taş Cinsi:Sitrin Saklama Kutusu ile Gönderilecektir Parfüm,Sabun gibi kimyasal maddelerden uzak tutulursa aksesuarın kullanım süresi uzar. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-55%
Marka: Atelier GemStone
Kadın Sitrin Yüzük HN90003232
45 TL 99.99 TL
Sitrin Altın Küpe EY001047
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Ariş Pırlanta Satıcı Ünvanı: ARİŞ HEDİYELİK EŞYASAN.VE TİCARET AŞ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0790011314 Bu ürün Ariş Pırlanta tarafından gönderilecektir. 14 Ayar, Kırmızı Altın, 1.63 gr Sitrin: 1.30 Ct. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-37%
Marka: Ariş Pırlanta
Sitrin Altın Küpe EY001047
1071 TL 1690 TL