Aradığınızı Hemen Bulun

MARKALAR

Aradığınızı Hemen Bulun
Prima13 Sleepy10 Evy Baby7 Molfix7

RENKLER

Aradığınızı Hemen Bulun

FİYAT

Aradığınızı Hemen Bulun
10-25 TL 1
25-50 TL12
50-100 TL18
100-150 TL 6
150-250 TL 14
250-500 TL2

Bebek Bezleri

İstediğini hemen bul 'den fazla ürün
NAKKISH Bebek Kundak Dışı Müslin Bezi İçi Müslin Bezi-BABY NK100390
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Nakkısh tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. NAKKISH Bebek Kundağı Çift kat müslin bezinden organik olarak üretilmiştir. Kundağın iç müslin bezi beyaz olup dış müslin bezi desenlidir.%100 pamuk 75x75 ölçülerindedir.BEBEĞİNİZ İÇİN EN İYİSİ... Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-31%
Nakkısh
NAKKISH Bebek Kundak Dışı Müslin Bezi İçi Müslin Bezi-BABY NK100390
44.9 64.9
çok begendım kaliteli ve guzel severek kullanıcam
NAKKISH MÜSLİN BEBEK BEZİ 75X80-ARABA NK100373
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Nakkısh tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. : Kundaklama uzun bir geleneğe dayanır. Yumuşak muslin bezi sevimli bir ortam sağlar ve yenidoğan bebeğiniz için rahatlatıcı bir etkiye sahiptir.75X80 Ölçülerindedir.Bebeğiniz için en iyisi.... Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-45%
Nakkısh
NAKKISH MÜSLİN BEBEK BEZİ 75X80-ARABA NK100373
32.9 59.9
NAKKISH MÜSLİN BEBEK BEZİ 75X80-BABY NK100383
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Nakkısh tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. : Kundaklama uzun bir geleneğe dayanır. Yumuşak muslin bezi sevimli bir ortam sağlar ve yenidoğan bebeğiniz için rahatlatıcı bir etkiye sahiptir.75X80 Ölçülerindedir.%100 PAMUKBebeğiniz için en iyisi.... Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-45%
Nakkısh
NAKKISH MÜSLİN BEBEK BEZİ 75X80-BABY NK100383
32.9 59.9
Mutlu Bebek Soft Külot Bebek Bezi 5 Beden 46 Adet 4902011858730
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Bizdebu tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Mutlu Dev Paket Külot Bez No:5 Junior 46 Adet GooN Mutlu Bebek Külot Bez İle Bebeğiniz Hareketlenmeye Başladığında Da Bez Değiştirmek Çok Kolay! Esnek Bel Bölgesi İle Bebeğinize Hareket Özgürlüğü Sağlarken Japon Teknolojisi İle Bebeğinizin Altının Kuru Kalmasına Yardımcı Olur. GooN Külot Gibi Kolayca Giydirilir. GooN Yanlardan Yırtılarak Kolayca Çıkartılır. GooN Bantıyla Sarılarak Çöpe Atılır. GooN Mutlu Bebek Külot Bez Bebeğinizin Mutluluğu, Sizin Mutluluğunuz Olsun! Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
Goo.n
Mutlu Bebek Soft Külot Bebek Bezi 5 Beden 46 Adet 4902011858730
46.9
Diğer bezlerin 5 bedenine göre ufaktı ve sızdırma oldu.
çok güzel tavsiye ederim
Kalıtelı ürün
Bambu Müslin Bebek Ağız Bezi 10'lu TMS03233ELIA
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Gan Tekstil San. ve Dış Tic. A.Ş tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Bebeğinizin yüz, el ve vücudunu silmede kullanabileceğiniz bu bezler ona sevginizi hissettirir. Yumuşak yapısıyla bebeğinizin cildine asla zarar vermez. Tüm vücutta kullanılabilir. - Yumuşaktır. - Kumaş Özelliği: %100 bambu - Doğumdan itibaren kullanılabilir. - Ambalajda 10 adet bulunmaktadır. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-11%
Toms Elia
Bambu Müslin Bebek Ağız Bezi 10'lu TMS03233ELIA
79.9 89.9
Bebek Bezi No:4 Ekolojik Maxi (40adet) 154
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Brainbox Oyuncak tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. 3 ekolojik sertifikalı kullan-at bebek bezleri İsviçre 'de üretilmektedir. Ekolojik kalite sertifikalı organik bezlerin özellikleri - Anti alerjenik - Klor, PVC ve parfum icermez - parafin, çözücü, boya içermez Yüksek kaliteli ve ultra-ince bebek bezleri yumuşak dokunuşlu, konforlu ve nefes alabilir. Bezin streç yan tarafları bebeğinizin vücudunu iyi kavrar. İnce ve yüksek emici orta kısım hareket özgürlüğü ve esneklik sağlar. Süper kuru üst tabaka ise bebeğinizin cildini daima kuru tutar. Sızıntı korumaları ekstra güvenlik sağlar ve güvenlik kapalı sistem bebeğinize gün ve gece boyunca koruma sağlar. FSC sertifkalı ve dermatolojik olarak test edilmiştir. İsviçre'de üretilmiş Pingo bezleri, ebeveynlere klasik bezlerin ekonomik ve ekolojik bir alternatifi olarak tasarlanmıştır. Yeşil elektrik ile üretilmiş, NaturemadeStar sertifikalı şirket, Myclimate sertifikalı projeler ile üretimden kalan CO2 salınımlarını düşürmektedir. Bezin ana yüzeyi FSC sertifikalı selülozdan yapılmış, böylece sürdürülebilir bir çevreye katkı sağlamaktadır. Ayrıca bez tasarımında performans ve konfordan ödün vermeden düşük etkili materyaller kullanılmıştır. FSC sertifikası Pingo bezlerinin ekolojik olduğunu, sadece sürdürülebilir oramanlardan elde edilen selülozu kullandığını ve dünyanın değerli kaynaklarını korumaya yardım ettiğini garantiler. İnce ve yüksek emicilik özelliğine sahip orta parça, sıvıyı 12 saat boyunca emer ve hapseder. Gün ve gece boyu bebeğinizin kuru kalmasını sağlar. Pingo bezleri bebeğinizin cildinin kimyasal ve zehirli maddeler ile temas etmeyeceğini garantiler. Sadece sertifikalı malzemelerden yapılmıştır. Tamamen klorsuzdur. (kullandığımız selüloz oksijenle ağartılmıştır). Parfum, krem ve losyon içermez. Tüm bunlar için bir bebek bezinin ana fonksiyonundan yani bebeğinizin kuru cildinden ödün vermez. Geleneksel bezlere göre %25 oranında daha emicidir. İsviçre'de en sıkı kalite standartları altında üretilmiştir. Üretimden dağıtıma tüm süreçlerde karbon ayak izimizi düşürmeye çalışmaktayız. İçerik: Ana yüzey : 100% selüloz lifleri - klorsuz ağartılmış & amp, FSC sertifikalı Superemici : Polyacrylat , selüloz Arka yüzey : Nefes alabilen Film PE & amp, Dokumasız PP Üst yüzey : Dokumasız PP Aquisition tabaka : Polyester & amp, Polypropylene Arka kulak : Dokumasız PP, Film SEBS Elastik : Yarn Polyurethane Yapıştırıcı : Stiren Kauçuğu, reçine, hidrokarbon & amp, kopolimer Yan bantlar : Hidrofobik (su geçirmez) Dokumasız PP Bantlar : Dokumasız PP / Film PP / Sıcak eriyik Ön bantlar : Tekstil PP / Film PE Ön kulaklar : PP / PE Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
Pingo
Bebek Bezi No:4 Ekolojik Maxi (40adet) 154
84
Çok memnun kaldım, yumuşacık içeriği temiz bir bez, indirimde stokladığım başka bir marka bez bitince sanırım bu markaya geçeceğim.
Mükemmel bir ürün klorla beyazlatılmamış. Kesinlikle pişik yapmadı. Sizdırma taşma yapmadı. Diğer organik bez markalarına baktığınızda fiyatı daha uygun. Tavsiye ederim
güzel sızdırma taşma yok alerji yok ekolojik daha ne olsun
Çok kaliteli bir marka be ürünleri
Bebek Bezi Jumbo 3+ Beden 320 Adet PAKETSLEEPY284
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Bebek Bezi Dünyası tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Sleepy Bebek Bezi Jumbo Beden:3+ (5-10Kg) Midi Plus 320 Adet (10Pk*32) Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
Sleepy
Bebek Bezi Jumbo 3+ Beden 320 Adet PAKETSLEEPY284
323.99
Bebek Bezi 5 Beden Junior 32 Adet 31109003
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Migros Sanalmarket tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Minies 5 No Junior Bebek Bezi 11-25 kg kuru, hassas yüzeyi ile bebeğinizin konforlu hissetmesini sağlar. Esnek yan bantlar ve hassas yüzeyi ile bebeğinizin hareketlerini kısıtlamadan yüksek koruma sağlar. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
Minies
Bebek Bezi 5 Beden Junior 32 Adet 31109003
26.5
urun güzel yalnız bir beden büyük alınca sızdırma kontrol altına alınmış olur
Bez beden olarak bi beden küçük bir tık büyüğünü alın derim
on numara bir bez. hiç pahalı markalara gerek yok. bebeğimde ne pişik nede sızdırma yapmadı. uygun fiyat kaliteli ürün güzel hizmet. teşekkürler.
pahalı bezlere veeilen paralara acindiran bir urun.mukemmel kalite uygun fiyata. muhendisinoglunun askerleriyiz😁
Fiyatı uygun sızdırma yapmıyor ben tam bedenini aldım
Mühendisinoğülunun yıldızlar listesinde tanıstık minies ile, 10 aydır severek kullanıyorum pişik yapmadı , sızdırma yaşamadık hiç tavsiye ederim fiyat uygun ürün içeriği temiz.
Slepyden ebatlari küçük gelmesinden dolayı geçtik hiç bir sorun yaşamadık
Güzel ürün fakat bir numara büyüğünü almakta fayda var sıkıyor çünkü
yumuşak bir bez. bi beden büyük aldım bebek rahat rahat giyiyor
Cok begendim fiyatina gore gayet iyi fakat gece kullandigimda sizdirma yapti o yuzden sadece gunduzleri kullaniyorum memnunum
sürekli kullandığımız bir bez hem kuru tutuyor hem uygun gerçekten hızlı teslimatı oluyor teşekkür ederim ☺️
gayet güzel ve hesaplı bir ürün. Prima dan sonra bunu kullandık ve hiç bir pişik vs problem ile karşılaşmadık
Ürünü uzun süredir kullanıyoruz. Pahalı bir ürüne gerek yok. Yapay bişiy kokmuyor, kaçırma ve pişik yapmıyor. Biz çok memnunuz
Üründen çok memnunum pişik yapmıyor ,pahalı markalar almaya gerek yok
Pişik yapmıyor ve sızdırmıyor fiyatına göre kaliteli bir bez
Mühendisinoğlu yıldızlar listesinde olup kalite performans açısından en uygun ürün 👍🏻
Pahalı markalara ödediğim paralara üzüldüm. Piyasadaki tüm bezleri gölgede bıraktı benim için 👍🏻
Severek kullandigim, pisik yapmiyor, yumusacik ve fiyati da ona gore cok uygun 🌺
Çok memnunuz .diğer pahalı bezler gibi sızdırma yapmıyor.
Uygun fiyata kalıteli bez isteyenler hemen alsın 😁😁
Memnunum ancak gün için de toplanıp sarkabiliyor topak topak
Oğullarıma güvenle kullandığım bir bez markası. Fiyat performans ürünü
ürünün fiyatı piyasaya göre çok uygun...Ihtiyaclarimiza cevap veriyor
Sürekli kullandığımız ürün çok memnunuz sık değiştirince koku ve pişik yapmıyor burdan alabilmek de çok iyi oldu bizim icin teşekkürler
Gayet guzel bir bez. Hem fiyati da uygun. Pahali bez almaya gerek yok. Tavsiye ediyorum.
pisik yapmiyor tasma yapmadi tam beden fiyatina gore cok uygun
Pişik yapmadı sızdırmadı da fiyatı da uygun gereksizmiş diğer markalara o kadar para vermek
Ürün fiyatına göre çok iyi. Tereddüt ederek sipariş verdim ama sonrasında iyi ki dedim.
Boşuna pahalı markaları almaya hiç gerek yok, güzel bir bez memnunuz👌🏻👌🏻
her zaman kullandıgım fiyatı düşük adedi yüksek bez
Bebek Bezi Prematüre 0 Beden 240 Adet 2000000865
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Hayat Kimya tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Molfix Prematüre Bebek Bezi, özel bakıma ihtiyaç duyan bebekler için özenle tasarlanmıştır. Air soft teknolojisi sayesinde pamuksu yumuşaklık sağlar. Nefes alan iç-dış yüzeye sahip Molfix Yenidoğan ürünleri tasarımındaki göbek bağı oyuntusu ile bebeğinizi kolayca bezlemenizi sağlar. Islandığında renk değiştiren (sarıdan maviye) gösterge sayesinde bezin ıslandığı kolayca fark edilir. Bebeğinizin bakımını tamamlamanız için bebek bakım örtüsü ve ıslak mendil ürünlerimizi de güvenle kullanabilirsiniz. Tüm Molfix bebek bezlerinde Helal sertifikamız mevcuttur. Molfix bebek bezleri insan sağlığına zararlı olduğu kanıtlanan latex, paraben ve BPA maddelerini içermez. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-35%
Molfix
Bebek Bezi Prematüre 0 Beden 240 Adet 2000000865
171.99 264.98
Pure Bebek Bezi 5 Beden 17 Adet 8001841023335
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Joker tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Prima Pampers Pure Protection bebek bezi, birinci kalite pamuk ve yumuşak bitkisel lifler gibi özenle seçilmiş malzemelerden üretilmiştir ve bebeğinizin hassas cildini korumaya yardımcı olur. %0 parfüm, klorlu beyazlatıcı, lateks ve %100 Prima Koruması – Prima Pampers Pure Protection bebek bezi bebeğinizin hassas cildi için dermatolojik olarak test edilmiştir. 12 saate kadar kuru tutarak %100 Prima koruması sağlar ve üzerindeki ıslaklık göstergesi sayesinde sıvıyı fark etmenize yardımcı olur. Üzerindeki neşeli desenleri hem bebeğiniz hem de siz çok seveceksiniz. Prima Pampers Pure Protection bebek bezi, doğaya zarar vermeden temin edilmiş yumuşak selülozdan ve %100 sertifikalı yenilenebilir elekrik ile üretilmiştir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-14%
Prima
Pure Bebek Bezi 5 Beden 17 Adet 8001841023335
42.99 49.99
kokusuz, ve gerçekten pamuklu. Prima premium care normal bezden tek farkı bel kısmının da pamuklu olması bence. uzun süre giyildiğinde pamuklu dış yüzey tüylenme yaptı.
Ürüngüzel ama Premium care e göre küçük
adet fiyati pahali olmasi surekli kullanacag bir bez , gece bezi olarak tercih ediyorum daha uzun sure kaldigi icin en saf olanini tercih etmeye calisiyorum ve en emici olan
Güzel ve çok ince bir bez. Denemek için almıştım. Fakat pahalı.
kaliteli ve çok ince olmasına rağmen sızdırmıyor
Bebeğimin lateks alerjisi var yabancı marka organik bez kullanıyoruz ancak bütçemizi çok sarsıyor. Bu bezde lateks yokmuş fiyatı da kullandığımız diğer yabancı beze göre daha uygun denemek istedim.Umarım gerçekten yazıldığı gibidir ama ilk izlenim olarak premium care den farklı;yumuşak ve kokusuz 👍🏻
İçeriğinin daha temiz olması güzel ama biraz pahalı
Çok güzel ama pahalı sadece geceleri kullanabildim ama gerçekten pamuk ve mükemmel bi bez..
ürünün kalitesi abartılıyor açıkçası. bu paraya değmez. gece boyu kuru kalmıyor bazen taştığı bile oldu.
Premium care den çok farklı gelmedi. Fiyatı hariç🙃
Harika fakat çok pahalı her zaman alamıyorum 😔
Kesinlikle en iyisi çok ince. Bebek için çok rahat
Diğer Prima ürünleriyle kıyasladım. Gayet yumuşak ve rahat memnun kaldım kilot bezi de olsa çok daha iyi olur
indirimdeyken aldim kokusuz dogal guzel ama molfix pireden pek bir farki yok
Ürün ilk etapta premium care benziyor ayırt edemedim🤷🏻‍♀️
Çok güzel bir bez.
Gereksiz para premium care den pek farkı yok
Hızlı kargo ve özenli paketleme için teşekkür ederim
Mühendisoğlu sayesinde öğrendim ama çok memnun kaldığım bi ürün
Premium careden farklı değil sadece kokuyu dışarıya yaymıyo güzel
Doğal oluşu sebebiyle tercih ettim, gerçekten yumuşacık ve emiciliği güzel, hızlı teslimat yapıldı.
iyi bez geceler kullanıyorum yada dişardayken hiç bir problem yaşanmadı gayet iyi
Geceleri kullanıyoruz sabaha kadar, daha hiç sızma yaşamadık.
Temiz icerikli sızdırmayan bir bez kesinlikle en iyisi
Primanin en çok sevdiğim ürünü oldu kilot bezini de çıkartırlar umarım
Oglumu sicak yaz aylarinda pisikten kurtaran bez, muhendisinoglu saolsun :)
Bu marka bezi bir tek trendyol da buluyorum cok memnunum
Çok kaliteli ,pamuksu yüzeyi İpek gibi ve sağlıklı
Hizli kargo icin teşekkürler
çocuğumuz icin organik ama sadece sayı olarak az
Bebek Bezi Aktif Bebek 4 Beden 74 Adet Mega Fırsat Paketi 8001841588391
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Evkiba tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
-22%
Prima
Bebek Bezi Aktif Bebek 4 Beden 74 Adet Mega Fırsat Paketi 8001841588391
85.9 109.99
Bebek Bezi Aktif Bebek Aylık Paket 5 Beden Junior 138 Adet PAKETPRİMA246
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Bebek Bezi Dünyası tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Prima Aylık Fırsat Pk 3'lü Set No:5 (11-16Kg) Junior 138 Adet (3Pk*46) Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
Prima
Bebek Bezi Aktif Bebek Aylık Paket 5 Beden Junior 138 Adet PAKETPRİMA246
200.99
güzel bir ürün hızlı kargo
Natural Bebek Bezi Jumbo 7 Beden 48 Adet PAKETSLEEPY136
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Bebek Bezi Dünyası tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Hava Akışını Sağlayan Esnek Kulaklar Kumaşla Sarılı Emici Tanecikler Tekstil Dokulu Ön Bant Islaklık Göstergesi Saf Su İle Dokumanın Getirdiği Eşsiz Yumuşaklık Renklendirici İçermeyen İç Yüzey Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
Sleepy
Natural Bebek Bezi Jumbo 7 Beden 48 Adet PAKETSLEEPY136
97.99
Bebek Bezi Jumbo 2 Beden Mini 300 Adet PAKETBABYTURCO036
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün bebekonomik tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Baby Turco Bebek Bezi Jumbo Beden:2 (3-6Kg) Mini 300 Adet (5Pk*60) Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
-12%
Baby Turco
Bebek Bezi Jumbo 2 Beden Mini 300 Adet PAKETBABYTURCO036
148.9 169
Bebek Bezi 4 Beden 3'lü Paket PKT-509030
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün bilmar market tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Evy Baby Bebek Bezi 4 Numara Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
-9%
Evy Baby
Bebek Bezi 4 Beden 3'lü Paket PKT-509030
159.9 176
Prima Bebek Bezi Aktif Bebek 4 Beden 54 Adet Maxi Fırsat Paketi 8001841588193
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Joker tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Prima Bebek Bezi Aktif Bebek 4 Beden 54 Adet Maxi Fırsat Paketi Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-23%
Prima
Prima Bebek Bezi Aktif Bebek 4 Beden 54 Adet Maxi Fırsat Paketi 8001841588193
56.89 73.99
Bebek Bezi Günlük Rahatlık 4 Beden Maxi 324 Adet PAKETPRİMA345
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ankasepet tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-18%
Prima
Bebek Bezi Günlük Rahatlık 4 Beden Maxi 324 Adet PAKETPRİMA345
374.9 459.9
Bebek Bezi Mayo Bez 3 Beden Midi 36 Adet PAKETPRİMA152
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Bebek Bezi Dünyası tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Prima Mayo Bez No:3 (6-11Kg) Midi 36 Adet 3'lü Set Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
Prima
Bebek Bezi Mayo Bez 3 Beden Midi 36 Adet PAKETPRİMA152
87.9
Bebek Bezi Günlük Rahatlık 3 Beden Midi 180 Adet PAKETPRİMA352
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ankasepet tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-24%
Prima
Bebek Bezi Günlük Rahatlık 3 Beden Midi 180 Adet PAKETPRİMA352
189.9 249.9
Bebek Bezi 3 Beden Midi 70 Adet Jumbo Paket 8681371830100
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Paddlers tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Paddlers Bebeğinizin Beden Yapısına Uygun Anatomik Ve İnce Yapısı İle Bebeğinizin Vücuduna Mükemmel Bir Şekilde Oturur. 4-9 Kg. İle 5-9 Aylık Bebekler İçindir. Bebeğiniz Paddlers Midi’Nin Sevimli Çizimleri Ve Figürleriyle Oyalanırken Altını Değiştirmek Artık Çok Kolay. Ultra Emici Tabaka Sistemi Sıvının Anında Alt Tabaka Geçmesini Ve Hapsolmasını Sağlar. Laboratuvar Araştırmalarıyla Geliştirdiğimiz Özel Quıck Absorb Tabakası Sayesinde Sıvı, Anında Kolayca Dağılır Bebeğinizi Rahatsız Etmez. Esnek Yan Kulakları İle Kolay Bağlanır Ve Çıkartılır. Nefes Alan Pamuksu Dış Yüzeyi Sayesinde Hem Bebeğinizin Cildini Tahriş Etmez Hem De Havasız Kalıp Kızarmasının Önüne Geçer Tüm Boylarında Bulunan Islaklık Göstergesi Sayesinde Bebeğinizi Rahatsız Etmeden Kolayca Bezi Değiştireceğiniz Zamanı Anlamanızı Sağlar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-12%
Paddlers
Bebek Bezi 3 Beden Midi 70 Adet Jumbo Paket 8681371830100
49.99 56.99
Fiyati uygun ve kaliteli bir urun, piyasadaki muadillerine oranla islaklik hissi olmuyo, tavsiye ederim
Yerli üretim olması ve üstelik bukadar özenli paketleme ve müşteri hizmetinin olması bu ürünü almayı dahada cazip kılıyo kesinlikle tavsiye ediyorum
Çok memnun kaldım ince emişi güzel pişik yapmiyo. bundan sonra almaya devam edeceğim bir ürün tavsiye ederim👍
surekli kullandigim bez. hic pisik olmadi. cok kaliteli
Beğendim uzun zamandır oğlum için kullanıyoruz memnun kaldık
Çok memnun kaldım kesinlikle sızma olmadı diğer tüm bezleri denememe rağmen tek geçerim
Pişik yapmaması güzel Türk malı olduğunu da okumuştum ama biraz daha kaliteli olabilirdi
pişik hiç yapmadığı için memnunum
çok güzel bi bez hic sızma taşma yaşamadım
Gayet iyiiyi
Bebek Bezi 1 Beden Yenidoğan 40 Adet Yeni Paket 8690506504243
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Joker tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
-34%
Evy Baby
Bebek Bezi 1 Beden Yenidoğan 40 Adet Yeni Paket 8690506504243
24.89 37.95
Diğer bezlere oranla daha sert. Bebeğimde henüz kullanmadım.
Geç gelmesi dışında hiç bi sorun yok güvenle kullanıyoruz
Paketleme ve ürün çok iyi şekilde geldi.
Cok güzel bir ürün
Fiyat performans güzel
urun ck guzel
Bebek Bezi 2 Beden 2'li Paket 180 Adet 80010905625552
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Ahkempro tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
-12%
Prima
Bebek Bezi 2 Beden 2'li Paket 180 Adet 80010905625552
148.9 169
Molfix kullanıyorduk, bu markaya geçtik ikisi arasındaki en büyük fark Prima nın ince ve vücuduna daha güzel oturması potlukar kalmıyor Buda bebeğin hareket alanını genişletiyor.
Uygun fiyattan satın aldık avantaj oldu bizim için. Paketleme çok iyi.
Fiyatı çok uygun kaçırmayın
Ürünü beğendik fiyatı da uygun.
Fiyati cok iyi
Siparişim hiç bir aksaklık olmadan geldi tavsiye ederim
prima dışında tüm bezler bebeğime alerji yapti o yüzden daima prima tercih ediyorum
Hep kulladığım ürün. Sağlam paketlenmiş. Zarar görmeden geldi
Teslimat çok hızlıydı. Fiyat çı çok iyi. Teşekkür ederiz.
Uygun fiyat tercih edilebilir.
uygun fiyat
harika yiğenim çok memnun :)
Kalıteli ürün hızlı kargo 👍
hızlı gönderi tşkler👍
Hızlı teslimat güzel paketleme teşekkürler
Fiyat uygun ve hızlı kargo 3 günde teslim edildi teşekkürler :)
Süper ürün süper fırsat
eksiksiz geldi teşekkürler
Ürün elime ulaştı sorunsuz teşekkürler
benim için çok büyük kolaylık çok guzel
Ürün bahsedildiği gibi.memnun kaldık.
Kaliteli ürün. Hızlı kargo
Cok hızlı geldi
guzel gayet uygun
Çok hızlı kargo teşekkür ederim
Hemen teslim aldım.
Beğendik güzel
hemen geldi. teşekkürler.zaten kalitesi tartışılmaz...
Kaliteli uygun bir ürün
Uygun fiyat kalite bebişlere en güzel hediye
Bebe Bebek Bezi 3 Beden 4-9kg 104x2:208adet 16990063
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün YOLCUDANALIN tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Komili bebe bebek bezi 3 beden 4-9kg 104x2:208adet Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
Komili
Bebe Bebek Bezi 3 Beden 4-9kg 104x2:208adet 16990063
159.99
Bebek Bezi Premium Care Külot 4 Beden 88 Adet PAKETPRİMA221
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Bebek Bezi Dünyası tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Prima Premium Care Külot 2 Li Set No:4 (9-15Kg) 88 Adet (2Pk*44)
Prima
Bebek Bezi Premium Care Külot 4 Beden 88 Adet PAKETPRİMA221
138.99
Ürün bugüne kadar kullandığım en kaliteli ürün
Çok kullanışlı
4+ Beden (9-20 Kg) 52 Adet Bebek Bezi KOM003
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Avcılar e-Ticaret tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Komili bebe Bebeklerin konforunu dikkate alarak üretilmiştir. Örnek verecek olursak en başta iç yüzeyinde kremin bulunması dikkatlerden kaçmıyor. Böylece çocukların nem sorunu yaşamamaları ve cilt sorunları ile karşı karşıya kalmamaları söz konusudur. Özel emici bölgeleri ve esnek yan bantları sayesinde de konfor sağladığı açık durumda. Bariyelerin ise hem yüksek hem de yumuşak olmasına ayrıca özen gösterilmiştir. Tüm bu detaylar çocukların gün boyu özgürce hareket etmelerini ve rahat olmalarını destekler. Nefes alan yüzeyleri de cilde dost olduğunu gözler önüne seriyor. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.
-29%
Komili Bebe
4+ Beden (9-20 Kg) 52 Adet Bebek Bezi KOM003
67 95
NAKKISH Bebek Kundak Dışı Müslin Bezi İçi Bukle-UZAY NK100370
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün LOVEN HOME COLLECTION tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. NAKKISH Bebek Kundak Dışı Müslin Bezi İçi Bukle Havlu75x75 ölçülerindedir.BEBEĞİNİZ İÇİN EN İYİSİ... Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-31%
Nakkısh
NAKKISH Bebek Kundak Dışı Müslin Bezi İçi Bukle-UZAY NK100370
44.9 64.9
gayet güzel, kullanışlı ve yumuşak. fotoğrafta görüldüğü gibi
Gayet güzel ve kaliteli
Bebek Bezi 1 Beden Yenidoğan Fırsat Paketi 100 Adet 5049319
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Murat Ünlü tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Molfix Bebek Bezi, 3D Teknolojisi İle Elastik Gövde Sistemini Bulundurur.2 Katlı Emici Bölge Sayesinde Bebeğinizin Cildi Hep Kuru Kalır.Yumuşacık Nefes Alan Dış Ve İç Yüzey Ve Aloe Vera Papatya Özü İle Rahat Bir Kullanım Sunar.Latex, Paraben, Bpa İçermez.Cilde Dost Onaylı Molfix Bez, Renk Değiştiren Islak Göstergesi Bulundurur.2-5 Kg Bebeklere Uygundur. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
-26%
Molfix
Bebek Bezi 1 Beden Yenidoğan Fırsat Paketi 100 Adet 5049319
59 79.9
Çok kaliteli bir bebek bezi gözü kapalı önerebilirim
Bahsedilen sürede elime ulaştı marketlere göre çokta uygun fiyata aldık. Teşekkür ederim 🌸
urunu ilk defa kullanacagim ancak fiyati çok uygun tercih edilebilir
Zaten kullandıgım bir üründü indirimdeyken hemen aldım
fiyat olarak çok uygun buldum trendyolda
Gerçekten harika bu fiyata mükemmel
Gayet uygun fiyat market fiyatıyla çok fark var
Bu fiyata başka yerde yok
Fiyat çok iyi bez zaten kaliteli
marketlerden çok çok uygun teşekkürler trendyol👶🏻
ürünü yeni doğacak bebebigimiz için aldık ilk çocuğumuza da Molfix kullanmıştım pişik olmamıştı memnun kalmıştık bakalım geçen yıllarda bir değişiklik olmuş mu görecegiz
👍🏻👍🏻 Çok uygun.. 👍🏻
Fiyatı çok uygun
Fiyat uygun
bebeyım için rahatlıkla kullandıgımız bir ürün indirimide cok iyi o yuzden bızde bu fırsatı kacırmadık
Tavsiye üzerine aldım ürün çok çabuk geldi kızıma hazırlık umarım memnun kalırım
Kullandığım Bi ürün memnunum
Fiyat olarak harika
Çok iyi fiyat 👍🏻
süper fiyat
kargo biz geç geldi onunda sebebi efsane cumadan dolayı sorun değil doğru ürün dogru adrese teslim edilmiştir başarılı trendyol ve satıcıya tşkler....
Yogun kampanya doneminde istedim yine de Cok hizli elime ulaştı
Gayet güzeldi memnun kaldık.ama biraz geç geldi.5 gün sürdü.
Gerçekten çok hızlı geldi hepsi buradaya ve firmalara teşekkürler
ürün fiyat ve kalite yönünden gayet iyi kargoda hızlı teşekkürler
ürün güzel fiyati da uygun ama sürat kargo anca 7. günü teslim etti
alırken tereddüt etmiştim ama gönül rahatlığıyla alınabilir 👍
Yenidoğan bebeğim için aldım. Diğer oğlumada uzun süre molfix bezi kullandım hiç pişman olmadım.
Çok çabuk elime ulaştı acil ihtiyacım vardı çok memnun kaldım
Daha kullanmak nasip olmadı ama molfix kalitesine güveniyorum
Külot Bebek Bezi Jumbo Paket 6 Beden xlarge 60 Adet PAKETSLEEPY395
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Bebek Bezi Dünyası tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Sleepy Külot Bez Jumbo Paket No:6 (15-25Kg) Xlarge 60 Adet 3'lü Set (3Pk*20) Saf Suyla Dokunmuş Yüzey, Benzersiz Bir Yumuşaklık Sunar.Doğal Bambudan Elde Edilmiş Emici Lifler Sıvıyı Hızla Alt Tabakaya Aktarır. Paraben, Losyon, Renklendirici Ve Parfüm İçermeyen İç Yüzeyi Daha Saf Yapıya Sahiptir. Islaklık Göstergesi, Külot Bezin Doluluk Oranını Kolayca Görmenizi Sağlar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
Sleepy
Külot Bebek Bezi Jumbo Paket 6 Beden xlarge 60 Adet PAKETSLEEPY395
82.99
Y.dışında pampers kullandığım için buraya gelince de prima satın aldım. Prima’nın y.dışında ki ismi pampers. Ama arada müthiş fark varmış. Sonra bir arkadaşımın tavsiyesi ile sleppy aldım ve çok memnun kaldım. Prima ya oranla çok daha kaliteli bir ürün. Tavsiye ederim.
Guzel urun
uygun fiyatlı ve kaliteli
Çok iyi kaliteli
Bebek Bezi 4 Beden Maxi Mega Fırsat Paketi 324 Adet 7777777175527
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Happy Center tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Uzun Süreli Kullanımlarda Bile Maksimum Kuruluk Sağlıyor. Daima Kuru Kalan Bebeğinizin Cildi Aynı Zamanda Yumuşak Ve Pamuksu Dış Yüzeyi Sayesinde Nefes Alabiliyor. Özel Geliştirilmiş Anatomik Yapısı Sayesinde Bebeğin Vücuduna Tam Oturur, Üstün Kapasitesi İle Islaklık Hissi Yaşatmaz. Özel Üst Dokusu Sıvıyı Hızla Alt Tabakaya Geçiriyor, Koruyucu Bariyerleri İle Her Türlü Sızıntıyı Engelliyor Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
-13%
Evy Baby
Bebek Bezi 4 Beden Maxi Mega Fırsat Paketi 324 Adet 7777777175527
199.95 228.9
Markette bu fiyata bulmak zor. Süper fiyat ve kaliteli bez
oldukça uygun bir fiyata ve zamanında geldi
her zaman uygun fiyat :)
Çok Beğenerek Kullanıyorum, bittikçe sipariş veriyorum, evyap güvencesiyle herkes güvenerek alsın diyorum💗
Sürekli bez almaktan kurtuldum
Bir yıldır kullanıyorum çok memnunum.ürün elime hızlı bir şekilde ulaşıyor.siparişten birkaç saat sonra hemen kargoya veriliyor.
cok güzel hic sızdırma ve dolu olduğunda şişlik olmuyor bezde.guzel tavsiye ederim
cok guzel memnun kaldim.devamli kullanmayi dusunuyorum
bebeğim doğduğundan beri kullanıyoruz kaliteli
hem uygun hem de muhteşem herkese tavsiye ederim
hizli teslimat guzel kalite
Faydalı ürün tavsiye ederim
Paketleme çok iyiydi.
Ürün kaliteli ve alerji yapmıyor
çok tskler uygun geldi
ürün başarılı
Gayet iyi
Çok uygun ve kaliteli bir ürün
güzeldi begendim
Uygun ve kaliteli
Gayet iyi bir ürün.
kaliteli bez tavsıye ederım
kaliteli bir ürün
tek kelimeyle süper .kalıbı büyük idrari sızdırmıyor en önemlisi pişik yapmıyor
çok beğendim
Bebek Bezi 1 Beden Yenidoğan Süper Fırsat Paketi 132 Adet 508569
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Joker tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Evy Baby Bebek Bezleribebek Bezinden Beklediğiniz Her Şey!Evy Baby Bebek Bezleri, Sahip Olduğu Patentli Flexdry Özelliği Sayesinde Bebeğinizin Hassas Cildini İlk Günden İtibaren Korur Ve Ona Dünyayı Keşfederken Sınırsız Bir Hareket Özgürlüğü Sağlar. Pratik Kullanımı Ve Ulaşılabilir Fiyatıyla Annelerin De Favorisi Olan Evy Baby Bebek Bezleri Bir Bebek Bezinden Beklediğiniz Her Şeyi Fazlasıyla Karşılıyor.Evy Baby Bebek Bezleri’Nin Sahip Olduğu Flexdry Teknolojisi, Bezin Bebeğinizin Vücuduna Tam Uyumlu Olmasına Ve Bebeğinize Gün Boyunca Ekstra Kuruluk Sağlamasına Yardımcı Olur.İkili Sızdırmazlık Kalkanıevy Baby Bebek Bezleri’Nde Bulunan İkili Sızdırmazlık Kalkanı En Hareketli Bebeklerin Temposuna Bile Uyum Sağlar.Tekrar Yapışabilen Akıllı Yan Bantlartekrar Yapışabilen Akıllı Yan Bantlar, Gün İçinde Bebeğinizin Altını Rahatlıkla Kontrol Edebilmenizi Sağlar.Süper Emici Kristallerıslaklığı Anında İçine Hapseden Süper Emici Kristaller Bebeğinizin Altını Daima Kuru Tutar.Aloe Veralı Amp, Yumuşak Üst Yüzeyevy Baby’Nin Yumuşak Ve Aloe Vera İçeren Üst Yüzeyi Sayesinde Bebeğinizin Hassas Cildi Tahriş Olmaz.Islaklık Göstergesiyenidoğan Ve Mini Ürünlerinde Bulunan Islaklık Göstergesi Sayesinde Bebeğinizin Altını Değiştireceğiniz En Doğru Zamanı Bilirsiniz.Boydan Boya Emici Bölgeevy Baby Bebek Bezleri’Nin İç Yüzeyinde Bulunan Emici Bölge Diğer Bebek Bezlerine Göre Çok Daha Geniş Ve Uzundur. Nefes Alabilen Pamuksu Dokuözellikle Sıcak Yaz Aylarında Büyük Bir Fark Yaratan Nefes Alabilen Pamuksu Doku Bebeğinizin Cildinin Her Daim Ferah Kalmasını Sağlar.1 Numara Evy Baby Bebek Bezi İkiz Paket Yenidoğan, Dünyaya Gözlerini Yeni Açan Bebeklerin Bedensel Ve Zihinsel Gelişimleri İçin Hayati Önem Taşıyan Uyku Kalitesine De Katkıda Bulunuyor. Gece Boyunca Bebeğin Hissedeceği Islaklık Hissini Minimuma İndirerek Uykusunun Bölünmesini Engelleyen 1 Beden Evy Baby Bebek Bezi İkiz Paket Yenidoğan, Sızdırmazlık Konusunda Da Rakiplerinden Sıyrılmayı Başarıyor. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-31%
Evy Baby
Bebek Bezi 1 Beden Yenidoğan Süper Fırsat Paketi 132 Adet 508569
54.89 79.95
çok memnun kaldım kalitesiyle fiyatıyla çok uygun teslimi zamanında oldu sıkıntı yaşamadım teşekkürler trendyol
ürün çok uygun fiyata aldık zamanında teslimat yapıldı
eskidende kullandigim bir markaydı yine öyledir diye umuyorum henüz kullanmadım..Iyi fiyat
Fiyatı ve kullanışlı olması çok iyi
Tercih ettiğim tek marka, asla pişman ettirmedi. Başka markalara yüksek fiyat vermeye gerek yok 1 yıldır kullanıyoruz
fiyati cok uygun fiyati uygun harika
uygun fiyat
fiyatı uyguna geldi daha kullanma fırsatımız olmadi insallah bebegimin cildine uyumlu olur kaliteli gözüküyor.
daha öncede kullandıgımız bir markaydı. yıllar sonra tekrar kullanmaya başladıgımızda da çok memnun kaldık
Ben çok memnunum evybabyden,benim çocuğuma pişik yapmadı,kaliteli bir bez
fiyatı gayet uygundu tesekkurler trendyol
Harika ve ekonomik
Süper, çok seviyorum bu bezi hem kuru, hem pişik yapmıyor, incecik ve mis kokulu
uygun fiyat
urun zamaninda geldi ve cok ii tsk ederz ayrica kucuk hediyeniz icinde tesekkurler
güzel ürün. fiyatı da normal
Çok hızlı teslimat teşekkür ederiz
ürünümüz gayet iyi sağlam bir durumda ulaştı teşekkürler trendyol
Pamuksu yüzeyi kalitesi 1. Sınıf tavsiye ederim
Teşekkürler güzel ürün
biz bu bezi çok sevdik
Fazla söze gerek yok mükemmel
On numara gerçekten süper ürün teşekkürler
Uygun fiyat, güzel paketleme, hızlı kargo 👍
ürün çok iyi begendim
Hem hesaplı hem güzel ..
Tavsiyeler üzerine deneyecegim 🙏🏻
bebeklerde allerji hassasiyeti daha hassas.
kargo çok hızlı kalitesi çok iyi...
Kargo gayet hızlıydı teşekkür ederiz :)
Bebek Bezi 6 Beden Ekstra Large Ekonomik Paket 26 Adet 5047234
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Minicadde tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. 2 Katlı Emici Bölge Yumuşak, Nefes Alan İç-Dış Yüzey Aleo Vera Ve Papatya Özü Latex, Paraben, Bpa İçermez Cilde Dost Elastik Yan Bantlar Çift Katlı Sızdırmaya Dayanıklı Elastik Bariyerler Rahat Ve Esnek Orta Lastik Sistemi Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.
Molfix
Bebek Bezi 6 Beden Ekstra Large Ekonomik Paket 26 Adet 5047234
38.5
Mayo Bebek Bezi 3'lü Paket 5 Beden 36 Adet PAKETSLEEPY482
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Bebek Bezi Dünyası tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Sleepy Mayo Bez Beden:5 (11-18Kg) Junior 36 Adet (3Pk*12) - Havuzda Ve Denizde Güvenle Kullanılabilir ! - 11-18 Kg Arası Bebekler İçin Uygundur. - Suya Dayanıklı Dış Yüze - Pratik Yırt Çıkar Kenarlar - Şişme Yapmayan Özel Emici Tanecikler - Esnek Kenarlar - Koruyucu Bariyerler Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
Sleepy
Mayo Bebek Bezi 3'lü Paket 5 Beden 36 Adet PAKETSLEEPY482
69.99
Natural Bebek Bezi 1 Beden Yenidoğan 4x2'li Jumbo 320 Adet 8681212060376_4
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün toptandabulurum tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-10%
Sleepy
Natural Bebek Bezi 1 Beden Yenidoğan 4x2'li Jumbo 320 Adet 8681212060376_4
224.5 250
butun sitelere baktim, en uygun burasiydi, bebegime buyuk oluyor biraz, 0 numarada alinabilir
Fiyatına göre özellikleri gayet iyi. 1 numara fazla aldım ki sık sık değişiyorumuş ilk zamanlar. Bu fiyata bu kalite gayet iyi.
Gayet kaliteli bir bez ve fiyat olarak da uyguna geldi
Ürünün fiyatı çok iyiydi çok çabuk elimize ulaşti teşekkür ederiz
ürünün hem fiyatı uygun hemde göründügü gibi kaliteli bi ürün 👍
Henüz kullanmadım ama aldığım duyumlara göre çok harikaymış
Kesinlikle tavsiye ederim dokusu iyi ve fiyatı uygun.
Her annenin vazgeçilmezi ve uygun fiyat
Ürün ile mühendisinoğlu incelemesi sonucu tanıştım. Oğlumda kullanıyorum. Hiç sıkıntı yaşamadım. Pişik olmadı. Sadece 1 ve 2 beden bezden çok stok yapmamak gerek. Bebekler çabuk büyüyor. Oğlum şimdi 4,5 kg ve bez sırttan sızdırmaya başladı. Aslında 2 numaraya geçme vakti çabuk geldi yani
çok beğendik, çocuğumuz için çok sağlıklı ve de indirim de bayağı güzeldi
bu fiyata başka yerde yok, henüz kullanmadık
fiyati cok uygun tavsiye edilir
bazılarında çok fazla sızdırma sorunu yaşadım ama genel olarak memnunum. pişik vs yapmadı bebeğime. daha az miktarda alsam da olurmuş. 2 paketi hiç kullanamadım hemen büyüdü bebeğim
Çok memnun kalarak kullandığım bir marka herkese tavsiye ederim
En uygun fiyatı burada bulduk👍🏻
Yenidoğan bebeklerim için almıştım.kullandıktan sonra yorum yazmak istedim.alerji ve sızdırma olmadı.çok memnunum.
En uygun fiyat
kesinlikle tavsiye ediyorum.Instagramda MÜHENDISİNOĞLU adinda bir hesap var orayi takip ediyorum.Orada bile tavsiye edilen ürünlerden biride bu bez.
Bebeğim 1 aylık,doğduğundan beri kullanıyoruz. Şuan için gayet memnunuz.
Cumartesi sipariş ettim Pazartesi elimdeydi. Paketlenmesi özenli teşekkürler 😊
yenidogandan itibaren kullaniyoruz hic pişik sorunu yasamadik.emiciligi cok iyi
muhendisinoglu tavsiyesiyle aldim umarim bebegime iyi gelir henuz kullanmadim
saf su ile dokunmuş olması güzel, plastik yok, haşır huşur ses yok. yerli üretim olması ayrıca güzel.
İndirimden aldık, gayet uygundu
Fiyatı çok uygun
Çok iyi fiyat
Çok iyi fiyat 👍👍
uygun fiyat
fiyat çok uygundu
Güzel fiyat
5 Beden Bebek Bezi Junior 11-18 Kg 48x2=96 Adet 5454542
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün küçük esnaf tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.
Evy Baby
5 Beden Bebek Bezi Junior 11-18 Kg 48x2=96 Adet 5454542
97.75
Midi 3 Beden 60x3 180'li Külot Bebek Bezi AB-00000087-3
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Sislon tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
Prima
Midi 3 Beden 60x3 180'li Külot Bebek Bezi AB-00000087-3
245
Bebek Bezi Jumbo 3+ Beden 192 Adet + 3'lü Islak Havlu PAKETSLEEPY090
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Bebek Bezi Dünyası tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Sleepy Bebek Bezi Jumbo Beden:3+ (5-10Kg) Midi Plus 192 Adet + 3 Lü Islak Havlu Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
Sleepy
Bebek Bezi Jumbo 3+ Beden 192 Adet + 3'lü Islak Havlu PAKETSLEEPY090
207.99
Premium Care Yenidoğan 1 Beden 224'lü Bebek Bezi AB-00000093-4
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Sislon tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
-9%
Prima
Premium Care Yenidoğan 1 Beden 224'lü Bebek Bezi AB-00000093-4
227 250
Natural Bebek Bezi 5 Beden Junior 4x2'li Jumbo 192 Adet 8681212060352_4
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Ne Lazımsa Bak tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-11%
Sleepy
Natural Bebek Bezi 5 Beden Junior 4x2'li Jumbo 192 Adet 8681212060352_4
178.9 200
prima premium care no 5 biraz sıkmaya aslamisti no 6da buyuk oluyordu. o arada bunu kullandik cok rahat ettik.hem pamuk hem yumusak hem de sizdirma yapmadi
Yorumlara bakarak aldım 5 numara ama keşke 4 ya da 4+ alsaymışım kalıplar normal ..kalite çok iyi molfix pure dan buna döndüm
Fiyatı uygun normalde 4 numara kullanıyoruz ama bunun bezleri küçük oluyor 5 numara aldım tam oldu
Uygun fiyata bu kalite saf pamuksu doku bebeğim doğdugundan beri 9 aydır kullanıyoruz ve hiç pişik olmadı
Eski sleepy bezlerine göre bir tık küçük. Ama içeriği bakımından temiz ve kaliteli. İndirimli aldım uyguna geldi
Fiyat olarak en uygunu ve sleepy zaten 1.5 senedir favori bezim. Tüm markaları ara ara kullanıp hep sleepy 'ye döndüm👌
Kesinlikle sızdırmiyor, 1 yaşında oğlum çok hareketli olmasına rağmen çok rahat. bu fiyata bulup toptan almıştım ve tekrar indirim bekliyorum 😊
Sleepy indirimiyle 202 TL den 152 TL ye almış oldum Sorunsuz şekilde elimize ulaştı teşekkürler trednyol
ürünün hem fiyati uygun hem de kaliteli. hiç sorun yaşamadık bu bezle. ve fiyatı yarı yarıya geldi
Paket fiyatı piyasaya göre oldukça uygun, her indirimde stokluyoruz
sleepy gercekten cok güzel ve kaliteli türk mali bide en önemlisı de bu tabı bıraz daha fiyati uygun olabilir ama
Sleepy fiyat performans açısından en memnun kaldığımız ürünlerden birisi.Özellikle natural serisinden çok memnun kaldık
kendi sitesinden bile daha uygun teşekkürler trendyol
Bez değiştirdiğimde bebeğim pişik olurdu ama sleepy pişik yapmadı.. Uygun fiyat için teşekkürler
Fiyat performans dengesine göre çok iyi. Gunduz bezi olarak kullanıyorum gece p.. bez kullanıyorum
En uygun fiyat indirim kuponlarını da kullanınca 😊😊
Ürünün fiyatı gerçekten uygun. Müşteri temsilcileri de gayet ilgili
her zaman aldigim urun makul fiyata alindi tskler...
Çok uygun ve kaliteli, premium care dan sonra pişiksiz geçiş yaptık. Çok memnunum
bu fiyata en uygun site burasi iyi ki varsin trendyol
indirimden aldım teşekkürler bazı sitelerde fiyatı uygun değil burda iyi
Oğlum doğduğundan beri kullanıyorum kaliteli sandığınız bir çok markadan daha iyi ve fiyatı uygun
urun değişmeseydi daha iyiydi. eskisi hem daha uygun hem daha kullanisliydi
kullandigim bir ürün toplu olunca fiyati uyguna geliyor
temiz içerik uygun fiyat. güzel indirimleri sürekli bekliyoruz ☺
Uygun fiyat super urun
Aşırı geç geldi,PTT nin de payı büyük.
herzamanki kalite diyebilirim, indirimi buldum aldım, herzaman alıyorum,baya gidiyo böyle alınca, tavsiye ederim herkese 👍
Selfy indirimi ile 160 liraya geldi normalde piyasada bile bu fiyata değil
indirimi yakalayıp almıştım ürünü...uygun fiyat süper kalite hızlı kargo için en iyisi trendyol 🥳
5+ Beden Bebek Bezi 13-20 Kg Junior Plus 44 Adet 8690536804818
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Dinozor Anne & Bebek tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Ürün özellikleri: Kalite standartlarına uygun üretilmiştir anti alerjik özelliğe sahiptir (normal şartlarda) bebek ve çocuk sağlığına uygundur Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
-23%
Molfix
5+ Beden Bebek Bezi 13-20 Kg Junior Plus 44 Adet 8690536804818
70.27 91.65
Bebek Bezi 4+beden M.plus 26 Adet + 40 Adet Islak Mendil BlmrEbb4+n26ım
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün bilmar market tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Evy baby bebek bezi 4+beden m.Plus 26 adet + 40 adet ıslak mendil Evy baby bebek bezi Evy baby bebek bezleri, sahip olduğu patentli flexdry özelliği sayesinde bebeğinizin hassas cildini ilk günden itibaren korur. En çok satan bebek bezine göre %40 daha fazla sıvıyı emer ve hapseder. Deneyen 10 anneden 9'u evy baby'i tavsiye ediyor. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
-23%
Evy Baby
Bebek Bezi 4+beden M.plus 26 Adet + 40 Adet Islak Mendil BlmrEbb4+n26ım
36 46.9
Pure&Soft Bebek Bezi 3 Beden 34 Adet 4-9 Kg Midi 31100192
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Migros Sanalmarket tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
-32%
Molfix
Pure&Soft Bebek Bezi 3 Beden 34 Adet 4-9 Kg Midi 31100192
26.95 39.9
teşekkürler istediğim gibi ürun
Pamuksu İç yüzey
iyi kalite fiyat ucuz.
Çok kötü bi ürün
Çok sevemedim
Bebek Bezi 6 Beden Ekstra Large 2'li Fırsat Paketi 40 Adet BLND.FSH00839
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün BELENDİ tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Enilenen evy baby’de, türkiye’de ilk defa bebeklerin cildine değen üst yüzeyde %100 doğal pamuk kullanılıyor. Bpa, paraben ve latex içermiyor, bebeklerin cildini doğallıkla koruyor. Ayrıca sıvıyı 2 kata kadar daha hızlı emerek bebeklerin altının kuru kalmasına yardımcı oluyor. Bebeklerin annelerine güvendiği gibi güvenebileceğiniz bebek bezi, yeni evy baby. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
Evy Baby
Bebek Bezi 6 Beden Ekstra Large 2'li Fırsat Paketi 40 Adet BLND.FSH00839
49.5
Natural Bebek Bezi Ikili Jumbo 6 Beden 40 X 3 (120 Adet) 8785664235644
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün enavmshop tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
-10%
Sleepy
Natural Bebek Bezi Ikili Jumbo 6 Beden 40 X 3 (120 Adet) 8785664235644
156.9 174.5
Natural Bebek Bezi 4+ Beden Maxi Plus 2x2'li Jumbo 104 Adet 8681212061014_2
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Happy Center tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-20%
Sleepy
Natural Bebek Bezi 4+ Beden Maxi Plus 2x2'li Jumbo 104 Adet 8681212061014_2
99.99 124.9
urunu cok begendim fakat 9-16 kg gibi degil bedeni kucuk. diger modelin 4+ sindan kucuk. keske 5 numara alsaymisim. dokusu yumusakligi cok guzel.
Güzel sadece bedenleri küçük
sleppynin pepe resimli ürünü daha kaliteliydi kalıpları da büyüktü sleepy natural daha ince ve kalıpları küçük arada bayağı fark var beğenerek kullandığım üründü bozmasına üzüldüm bu sefer memnun kalmadım ve sleepy kullanmayı bıraktım
Gayet güzel urun ve fiyat jarıka
Hem ürünün kendi hem fiyatı gayet güzel. Tavsiye edilir.
Kargo geç geldi fiyatı uygundu indirimden aldım memnunum bezden
Primalara kıyasla biraz küçük bez, ayrıca sıvıyı prima kadar iyi dağıtmıyor. Ancak kuruluk özelliği süper. Yumuşacık pişik vs hiçbişey olmadı. Özetle memnunuz.
Premium care’ dan içerik temiziliği nedeniyle sleepy natural’ e geçtik. Çok memnunum içim rahat en azından:)
Çoklu paket alimlarinda gayet ekonomik fiyata denk geldi bu sayede stoklarimi tamamladim , icim rahat ; hergun bez kaldi mi derdi olmadan kullaniyorum👏🏻
urun cokguzel pisikdeyapmiyor ,bebeginize guvenlekullanabilirsiniz,heranne,gibi bende terettut ettim,amakullanilcan cokmemnunum fiyatinida cazip
bildiğim ürün uygun fiyat
Ürünü uzun süredir kullanıyoruz çok memnunum firmayada hızlı kargolamasından dolayı teşekkür ediyorum
İndirimdeyken aldım Güzel paketleme hızlı kargo uygun fiyat ne olsun
Her zaman kullandığım marka güzel ve hızlı teslımat teşekkür ederiz
Sleepynin hem cırtlısını hem külot bezini kullanıyoruz. İkisinden de çon memnunuz.
Uygun fiyat ve güzel paketleme. Sadece gec geldi.
Ben seviyorum bu bezleri pişik yapmıyor sızdırmıyor
Paketlenme ürünün elime ulaşması hızlı ve memnun kaldım ürün ise gayet iyi bebeğimde güvenle kullanıyorum
sleepy kalitesi tartışılamaz göndericinin hızlı göndermesi sayesinde madur olmadık teşekkür ederiz
gayet güzel sürekli kullandığımız bir marka zaten
İçeriği temiz ve memnunum
Sleepy bizim için en güveniliri
Sleepyi çok seviyorum memnunum
Uygun fiyata kolayca ulaşım. Memnun kaldım
Prima pure kadar iyi degil ama hic degilse onun kadar dogal
hizli sürede teslimat teşekkürler
memnun kaldım teşekkürler
yeğenime hediye aldım 🙈 çok mutlu şuan
Severek kullanıyorum iyi ki sleepy
ben çok beğenerek kullanıyorum
Bebek Bezi Aylık Paket Yenidoğan 1 Beden 2-5 Kg 240 Adet 86905368411582
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Onlinemarket06 tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Molfix Bebek Bezi Aylık Paket Yenidoğan 1 Beden 2-5 Kg 240 Adet cretsiz KArgo Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.
-13%
Molfix
Bebek Bezi Aylık Paket Yenidoğan 1 Beden 2-5 Kg 240 Adet 86905368411582
139.9 159.9
teslimat kisa sure fiyat uygun
erken geldi teşekkür ederim fiyatı da uygun
Süper hızlı kargo kaliteli
Şefafn bir poşete sarıp göndermişler koliye bari koydaydınız
Ürünü teslim aldım, üretim tarihi ve raf ömrüne dikkat ettim ilk olarak ve gayet memnun kaldım. Bebeğim doğunca bezsiz kalmayacak, yanlızca paket üzerinde ıslak mendil hediyeli olduğu yazmasına rağmen ıslak mendiller yok puan kırdığım nokta bu oldu..
Goon Mutlu Bebek 3 Beden Bebek Bezi 2 'li 92 Adet+ Baby  Şaç Ve Vücut Şampuanı 750 ml 5454545
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün DDpazarlama tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Goon mutlu bebek 3 beden bebek bezi 2'li 92 adet Nivea baby saç ve vücut şampuanı 750ml Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
-29%
Nivea
Goon Mutlu Bebek 3 Beden Bebek Bezi 2 'li 92 Adet+ Baby Şaç Ve Vücut Şampuanı 750 ml 5454545
119.9 168.9
Premium Care 6 Beden Ekstra Large Bebek Bezi 35x2 70 Adet AB-00000218-2
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Barış Yatırım tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Premium care 6 beden ekstra large bebek bezi 35x2 70 adet Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
-24%
Prima
Premium Care 6 Beden Ekstra Large Bebek Bezi 35x2 70 Adet AB-00000218-2
174.9 229
1 Beden Bebek Bezi 2-5 Kg Yenidoğan 120 Adet Süper Fırsat Paketi 8690536841158
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Dinozor Anne & Bebek tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Ürün özellikleri: Kalite standartlarına uygun üretilmiştir anti alerjik özelliğe sahiptir (normal şartlarda) bebek ve çocuk sağlığına uygundur Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
-23%
Molfix
1 Beden Bebek Bezi 2-5 Kg Yenidoğan 120 Adet Süper Fırsat Paketi 8690536841158
81.65 106.5
Pampers Aqua Pure Bebek Bezi 2 Beden Mini 4-8 Kg 27li PRB-81685099
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Lindobaby tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Prima Pampers Aqua Pure Bebek Bezi bebeğinizin hassas cildi için özel olarak üretilmiştir *Islaklık göstergesi sayesinde bebeğinizin cilt sağlığını koruyabileceksiniz *Doğal kauçuktan üretilmiştir *Parfüm leteks klorlü beyazlatıcı oranı % 0 dır *On iki saate kadar kuruluk sağlar *Pamukla zenginleştirilmiştir *Hipo alerjenik yapısı ile bebeğinizde güvenle kullanabilirsiniz Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
Prima
Pampers Aqua Pure Bebek Bezi 2 Beden Mini 4-8 Kg 27li PRB-81685099
59.9
Külot Bebek Bezi Beden:3 (4-9kg) Midi 136 Adet Dev Ekonomik Pk PAKETSLEEPY524
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün paşalı büyük tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Sleepy külot bebek bezi beden:3 (4-9kg) midi 136 adet dev ekonomik pk Saf suyla dokunmuş yüzey, benzersiz bir yumuşaklık sunar. Doğal bambudan elde edilmiş emici lifler sıvıyı hızla alt tabakaya aktarır. Paraben, losyon, renklendirici ve parfüm içermeyen iç yüzeyi daha saf yapıya sahiptir. Islaklık göstergesi, külot bezin doluluk oranını kolayca görmenizi sağlar. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
-20%
Sleepy
Külot Bebek Bezi Beden:3 (4-9kg) Midi 136 Adet Dev Ekonomik Pk PAKETSLEEPY524
120 150
Bebek Bezi 3 Beden 3'lü Paket 40 Adet + 3'lü Paket 120'li Islak Havlu Avantaj3
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Paddlers tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. 3 adet Paddlers 3 Numara Midi 40 Adet (4-9 Kg) Eko Paket+ 3 adet 120'li ıslak havlu Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-33%
Paddlers
Bebek Bezi 3 Beden 3'lü Paket 40 Adet + 3'lü Paket 120'li Islak Havlu Avantaj3
95.99 143.97
süper ürün herkese tavsiye ederim çok memnum kaldım
gayet güzel ürün ama en memnun eden firmanın müşteri temsilcileri.siparişte bi sorun olmuştu öyke alakadar oldular ki çok sevindim
urunun hem fiyati uygun hem de guvenilir
Cok güzel bebeklerime cok faydasını gördüm memnunum
Tavsiye ederim
ürün gerçekten piyasaya göre çok uygun fiyatlı ve kaliteli ayrıca okadar hızlı geldiki bezimiz iki tane kalmışken sparis verdik ertesi gün elimde oldu güzel paketleme👍 ayrıca ıslak mendili çok hoş kokuyo pahalı ürünlere dünya para verip çöpe gideceğine daha az parayla iyi kalite oldugunuda bu bezle anlarsınız🤩
Baby Turco Bebek Bezi Jumbo Beden:2 (3-6Kg) Mini 360 Adet + 6 Pk Islak Mendil 100 Yaprak PAKETBABYTURCO099
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Bebek Bezi Dünyası tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
Baby Turco
Baby Turco Bebek Bezi Jumbo Beden:2 (3-6Kg) Mini 360 Adet + 6 Pk Islak Mendil 100 Yaprak PAKETBABYTURCO099
220.99
Baby Turco Külot Bebek Bezi Jumbo Beden:3 (5-9Kg) Midi 102 Adet + 3 Pk Islak Mendil 100 Yaprak PAKETBABYTURCO133
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Bebek Bezi Dünyası tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
Baby Turco
Baby Turco Külot Bebek Bezi Jumbo Beden:3 (5-9Kg) Midi 102 Adet + 3 Pk Islak Mendil 100 Yaprak PAKETBABYTURCO133
85.99