Kadın Şort

ŞORT

Yazlık giysilerin en rahatı ve havalısıdır şort. Belki de bu nedenle yediden yetmişe tüm kadınların gardırobunda en az birkaç şort bulunur ve yalnızca yaz aylarında değil baharda da keyifle giyeriz şortlarımızı. Bu çok sevilen giysi doğal olarak tüm markaların ilkbahar-yaz koleksiyonlarında kendine geniş yer buluyor ve bu sayede bizler de tam kendi zevkimize ve tarzımıza uygun bayan şort modelleri ile buluşabiliyor. Nerede mi? Tabi ki markagez. com ’da.

Modası asla geçmeyen kot şort

Her kadının mutlaka en az bir kot şortu vardır! Onlarca yıldır modası asla geçmeden her yaz dünyanın dört bir yanındaki kadınların keyifle giydiği bayan kot şort modelleri sayesinde rahat ve dozunda çekici kombinler yapabilirsiniz. Gündüzleri düz ayakkabı ya da sandalet ve t-shirt ile kombinleyebileceğiniz kot şort modellerini geceleriyse topuklu ayakkabılar ve feminen bluzlar ile kombinleyebilir ve yaz partilerinde şıklığınız ile herkesi büyüleyebilirsiniz.

Çiçekli şortlar ile baharı üzerinizde taşıyın

Yine modası asla geçmeyen çiçekli şortlar da her yaz kadınların en severek giydiği giysilerden biridir. Çiçekli şort modelleri ile yaz boyunca bahar tadında ferah kombinler yapıp şık görünürken rahat