Tesettür Giyim

TESETTÜR GİYİM

Son yıllarda sayısı büyük bir hızla artan tesettür giyim markaları sayesinde muhafazakar hanımlar eskinin aksine tek düze giyinmeye mahkum değiller. Farklı tarzlara hitap eden markaları tesettür giyim modellerinde tüm yaratıcılıklarını ortaya koyarak kapalı kadınların gönüllerince giyinmesini sağlıyorlar. Bu arada bu harika giysiler kapalı hanımların yalnızca inançlarına değil modaya, trendlere de uygun giyinmelerini sağlıyor.

Sıradanlıktan uzak alternatifler!

Tesettür giyim denilince genellikle akla tek düze çizgilerdeki kıyafetler gelse de sayısı artan markalar tesettür giyimdeki tekdüzelik zincirini çoktan kırmayı başarmış durumdalar. Usta tasarımcıların elinden çıkan özenli tasarımlar muhafazakar hanımlara şıklığın kapılarını ardına dek açıyor ve tüm hanımların kendine has bir stil oluşturabilmesine olanak tanıyor. İnanç ile şıklığı harmanlayan bu giysiler sayesinde siz de kusursuz bir tarz oluşturmanın tasını çıkartabilirsiniz. Tesettür elbise elbette markaların koleksiyonlarının en önemli parçası ve her yaş hanımın büyük bir zevkle üzerinde taşıyacağı farklı tasarımlarla beğeniye sunuluyor.

Tuni

Tesettür Elbise

TESETTÜR ELBİSE Elbiseler muhafazakar giyimin şüphesiz ki en önemli parçası hatta deyim yerindeyse yıldızı.

Tesettür Tunik

TESETTÜR TUNİK Kapalı hanımlara şıklıkla rahatlığı bir arada sunan muhteşem bir giysidir tunik.

Tesettür Tulum

TESETTÜR TULUM Tulumlar giyim dünyasının en kendine has parçalarından biridir.

Abiye Elbise

TESETTÜR ABİYE ELBİSE Her kadın için olduğu gibi muhafazakar kadınlar için de özel günlerde özenli ve şık görünmek son derece önemlidir.

Tesettür Etek

TESETTÜR ETEK Tesettür giyim denilince akla gelen ilk şeylerden biri elbette ki etek.

Tesettür Bluz

TESETTÜR BLUZ Muhafazakar şıklığın en önemli parçalarından biridir bluzlar.

Tesettür Pantolon

TESETTÜR PANTOLON Pantolon günümüzde kadın giyiminin en önemli ve en çok kullanılan parçalarından biri olmuş durumda ve buna elbette tesettür giyim de dahil.

Tesettür Pantolon Etek

TESETTÜR PANTOLON ETEK Öyle bir giysi düşleyin ki pantolonun rahatlığını eteğin feminenliği ile harmanlasın üstelik bunu yaparken inançlarınıza da uygun giyinmenizi sağlasın.

Tesettür Ferace

TESETTÜR FERACE Son yıllarda tesettür modasında kelimenin tam manası ile bir fırtına gibi esen feraceler uzun süre popülerliklerini kaybetmeyecek gibi görünüyorlar.

Kap & Pardesü

TESETTÜR PARDESÜ ve KAP Söz konusu tesettür giyim olduğunda bazı giysiler vazgeçilmezdir ve pardesüler ile kaplar da bu giysilerin ilk sırasında yer alır.

Tesettür Mont

TESETTÜR MONT Sayıları her geçen gün artan tesettür giyim markaları sayesinde muhafazakar giyim yeniden yorumlanıyor ve bu markaların usta tasarımcıları kadın giyiminin tüm parçalarını büyük bir başarı ile muhafazakar giyime uyarlıyorlar.

Tesettür Panço

TESETTÜR PANÇO Bazı kapalı hanımlar inançlarına uygun giyinirken kendilerine has bir tarz sahibi olmayı da başarırlar.

Tam ve Yarım Kapalı Mayo

TAM VE YARIM KAPALI MAYO Yılın en güzel mevsimi tabi ki yaz ve yazın en güzel yanlarıysa deniz, kum ve güneş üçlüsü.

Şal

ŞAL Şal tesettür giyimin tartışmasız en önemli parçalarından biridir ve kapalı hanımlar şık görünmek için her kıyafetleri ile uyumlu şallar seçmeye özen gösteriyorlar.

Eşarp

EŞARP Tesettür giyimin alametifarikasıdır eşarplar.

Türban

TÜRBAN Muhafazakar giyim türbansız olmaz! Tesettür giyimin en önemli parçalarından biri olan türban tesettür giyimin ünlü markalarının usta tasarımcılarının ellerinde yeniden şekilleniyor ve muhteşem modellerle karşımıza çıkıyor.

.
5/5 11
5/5 11
5/5 11
5/5 11
5/5 11
5/5 11
5/5 11
5/5 11
5/5 11
5/5 11
5/5 11
5/5 11
5/5 11
5/5 11
5/5 11
5/5 11
5/5 11
5/5 11
5/5 11
5/5 11
5/5 11
5/5 11
5/5 11
5/5 11
5/5 11
5/5 11
5/5 11
5/5 11
5/5 11
5/5 11

.
Maalesef bu kategoride henüz ürün yok.