Laptop Çantası

İstediğini hemen bul 'den fazla ürün
Evrak Çanta , Laptop Bölmeli Kaliteli Evrak Çantası , Laptop Çantası ABS5446R
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ABESS Satıcı Ünvanı: ABESS DERİ ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0021697670 Bu ürün ABESS tarafından gönderilecektir. ABESS Evrak Çanta , Laptop Bölmeli Kaliteli Evrak Çantası , Laptop Çantası Ölçüler :39 cm - 31 cm - 7 cm Materyal : Yüksek Kalite Su Geçirmez Suni Deri iç Astar : Yüksek Kalite Kumaş Aksesuarlar : Yüksek Kalite Marka : ABESS Made in Turk Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-15%
Marka: ABESS
Evrak Çanta , Laptop Bölmeli Kaliteli Evrak Çantası , Laptop Çantası ABS5446R
339.99 TL 399.99 TL
15.6'' Notebook Laptop Çantası ÇANTA 2
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Efiks Bilişim Mak. San. Tic. Ltd. Şti. Satıcı Ünvanı: EFİKS BİLİŞİM MAK. SAN.TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3250550898 Bu ürün Efiks Bilişim Mak. San. Tic. Ltd. Şti. tarafından gönderilecektir. Çanta tipi : El ve OmuzLaptop bölme boyutu (inç) : 15.6 inç ve altı tüm boyutlar.*Su geçirmez fermuarlı ön dikey cep*Orta ana bölme*Sünger korumalı Laptop bölmesiOmuz Askısı :Ayarlanabilir ve omuz destekli askı kayışıKumaş/Astar : Su geçirmez Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Matrix
15.6'' Notebook Laptop Çantası ÇANTA 2
99.46 TL
Kırmızı 15.6'' Notebook Laptop Çantası ÇANTA 7
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Efiks Bilişim Mak. San. Tic. Ltd. Şti. Satıcı Ünvanı: EFİKS BİLİŞİM MAK. SAN.TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3250550898 Bu ürün Efiks Bilişim Mak. San. Tic. Ltd. Şti. tarafından gönderilecektir. Çanta tipi : El ve OmuzLaptop bölme boyutu (inç) : 15.6 inç ve altı tüm boyutlar.*Su geçirmez fermuarlı ön dikey cep*Orta ana bölme*Sünger korumalı Laptop bölmesiOmuz Askısı :Ayarlanabilir ve omuz destekli askı kayışıKumaş/Astar : Su geçirmez Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Matrix
Kırmızı 15.6'' Notebook Laptop Çantası ÇANTA 7
97.98 TL
Evrak Çanta , Kaliteli Tablet / Laptop Çantası ABS5349N
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ABESS Satıcı Ünvanı: ABESS DERİ ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0021697670 Bu ürün ABESS tarafından gönderilecektir. ABESS Evrak Çanta , Kaliteli Laptop Bölmeli Evrak Çantası Marka : ABESS Ölçüler : 37 cm - 27 cm - 9 cm Materyal : Yüksek Kalite Suni Deri İç Kaplama : Yüksek Kalite Kumaş AstarAksesuarlar : Yüksek Kalite Menşei : Türkiye Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-15%
Marka: ABESS
Evrak Çanta , Kaliteli Tablet / Laptop Çantası ABS5349N
458.99 TL 539.99 TL
Unısex Çanta Lacivert Laptop Evrak Çantası GRK001
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MY POLO Satıcı Ünvanı: FERDİ TESKİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Gaziantep Bu ürün MY POLO tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-56%
Marka: my polo club
Unısex Çanta Lacivert Laptop Evrak Çantası GRK001
170.1 TL 389 TL
Nikon Laptop Bölmeli Sırt Çantası Nikon Laptop Bölmeli Çanta 1
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Alp Digital Satıcı Ünvanı: BURAK KILINÇ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Alp Digital tarafından gönderilecektir. Nikon DSLR Makineler İçin Profesyonel Sırt çantası(Büyük Boy)Çift Askılı,15.6x27x27 Laptop Bölmeli ÜCRETSİZ KARGO Boy: 47cmEn :32cmDerinlik :18cm Tüm ekipmanınızı yanınızda taşıyabileceğiniz mükemmel bir ürün.Su geçirmez ve dayanıklı kaliteli malzemeden üretilmiş tek omuz askılı profesyonel sırt çantasıdır..Body ve kit lensiniz dışında extra 4-5 lens ve tepe flaşlarınızı rahatlıkla sığdırabilirsiniz.. Ayrıca üst bölümde bulunan extra fermuarlı bölümde mini tablet,şarj cihazı gibi aksesuarlarınızı taşıyabilirsiniz..Bölümler arasında bulunan kaliteli sünger pedler sayesinde ekipmanlarınızı birbirine değmeden güvenle taşıyabilirsiniz. Bölmeler içeri doğru derin olarak üretilmiştir böylece telezoom lenslerinizi dik olarak sığdırabilirsiniz... Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Marka: PDX
Nikon Laptop Bölmeli Sırt Çantası Nikon Laptop Bölmeli Çanta 1
185.9 TL
Evrak Çantası , Kaliteli Evrak Çanta , Laptop Bölmeli ABS5373V
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ABESS Satıcı Ünvanı: ABESS DERİ ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0021697670 Bu ürün ABESS tarafından gönderilecektir. ABESS Evrak Çanta , Kaliteli Evrak Çantası , Laptop Bölmeli Marka : ABESS Ölçüler : 40 cm - 29 cm - 9 cm Materyal : Yüksek Kalite Suni Deri iç Kaplama : Yüksek Kalite Kumaş Astar Aksesuarlar : Yüksek Kalite Menşei : Türkiye Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 16 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-15%
Marka: ABESS
Evrak Çantası , Kaliteli Evrak Çanta , Laptop Bölmeli ABS5373V
458.99 TL 539.99 TL
Evrak Çanta , Laptop Bölmeli Kaliteli Evrak Çantası ABS5421R
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ABESS Satıcı Ünvanı: ABESS DERİ ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0021697670 Bu ürün ABESS tarafından gönderilecektir. ABESS Evrak Çanta , Laptop Bölmeli Kaliteli Evrak Çantası Ölçüler : 37 cm - 25 cm - 7 cm Materyal : Yüksek Kalite Suni Deri Marka : ABESS Kalite : Yüksek Kalite Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-15%
Marka: ABESS
Evrak Çanta , Laptop Bölmeli Kaliteli Evrak Çantası ABS5421R
325.54 TL 382.99 TL
Evrak Çanta , Kaliteli Evrak Çantası , Laptop Bölmeli ABS5373
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ABESS Satıcı Ünvanı: ABESS DERİ ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0021697670 Bu ürün ABESS tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-15%
Marka: ABESS
Evrak Çanta , Kaliteli Evrak Çantası , Laptop Bölmeli ABS5373
458.99 TL 539.99 TL
Siyah 17 Inç Evrak-laptop Çantası-3 Bölmeli Evrak-laptop Çantası 230-0
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Dünyanın Çantası Satıcı Ünvanı: YAŞAR KAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Dünyanın Çantası tarafından gönderilecektir. **Çanta tipi :El ve omuz **Laptop bölme boyutu (inç) :17 inç ve altı tüm boyutlar.**Dış materyal :Kumaş **Iç materyal :Kumaş astar **Ürün ölçüsü **genişlik : 43 cm **yükseklik : 32 cm **Ürün özellikleri : 3 adet fermuarlı Bölme ,Ana Bölme içinde laptop bölmesi, **Ön Bölmede 1 adet cep ve 1 adet kalem koyma alanı bulunmaktadır. **takılıp çıkarılabilen omuz askısı sayesinde hem omuz hem el çantası olarak kullanılabilir. **Çift yönlü açılır fermuar ile eşyalarınızı daha rahat yerleştirme imkanı Kolay taşıma için çıkarılabilen, ayarlanabilir **İç Hacmi çok geniş olup günlük hayatta raahat kullanım sunar. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-37%
Marka: Dünyanın Çantası
Siyah 17 Inç Evrak-laptop Çantası-3 Bölmeli Evrak-laptop Çantası 230-0
126.75 TL 199.9 TL
Grk Çanta Larcivert Unısex Laptop & Evrak Çantası Sw04 Swevrak04
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Sword Bag Satıcı Ünvanı: GRK ÇANTA VE AKSESUAR E-TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Gaziantep Vergi Kimlik Numarası: 4110901191 Bu ürün Sword Bag tarafından gönderilecektir. Materyal: Suni deri %100 Su Geçirmez ÖLÇÜ : 40x28x7 Çanta İçerisinde 5mm pet destekli Korunaklı Laptop bölmesi mevcuttur LAPTOP BÖLMESİ 15.6 İNÇ İÇİN UYGUNDUR 140cm uzunluğunda 4cm eninde suni deri kaplama portatif dayanıklı askı PASLANMAZ black nikel kaplama metal aksesuar Şık,İnce ve ergonamik yapısıyla özenli materyal ve işçilikle GRK Çanta ve Aksesuar tarafından üretilmiştir 4 adet fermuarlı göz , ana göz içinde laptop bölmesi Takılıp çıkarılabilen omuz askısı sayesinde hem omuz hem el çantası olarak kullanılabilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
Marka: Sword Bag
Grk Çanta Larcivert Unısex Laptop & Evrak Çantası Sw04 Swevrak04
199 TL 402 TL
Grk Çanta Taba Unısex Laptop & Evrak Çantası Sw04 Swevrak04
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Sword Bag Satıcı Ünvanı: GRK ÇANTA VE AKSESUAR E-TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Gaziantep Vergi Kimlik Numarası: 4110901191 Bu ürün Sword Bag tarafından gönderilecektir. Materyal: Suni deri %100 Su Geçirmez ÖLÇÜ : 40x28x7 Çanta İçerisinde 5mm pet destekli Korunaklı Laptop bölmesi mevcuttur LAPTOP BÖLMESİ 15.6 İNÇ İÇİN UYGUNDUR 140cm uzunluğunda 4cm eninde suni deri kaplama portatif dayanıklı askı PASLANMAZ black nikel kaplama metal aksesuar Şık,İnce ve ergonamik yapısıyla özenli materyal ve işçilikle GRK Çanta ve Aksesuar tarafından üretilmiştir 4 adet fermuarlı göz , ana göz içinde laptop bölmesi Takılıp çıkarılabilen omuz askısı sayesinde hem omuz hem el çantası olarak kullanılabilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
Marka: Sword Bag
Grk Çanta Taba Unısex Laptop & Evrak Çantası Sw04 Swevrak04
199 TL 402 TL
Grk Çanta Kamel Unısex Laptop & Evrak Çantası Sw03 Swevrak03
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Sword Bag Satıcı Ünvanı: GRK ÇANTA VE AKSESUAR E-TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Gaziantep Vergi Kimlik Numarası: 4110901191 Bu ürün Sword Bag tarafından gönderilecektir. Materyal: Suni Deri %100 Su Geçirmez ÖLÇÜ:38x28x12 Çanta İçerisinde 5mm pet destekli Korunaklı TABLET,NOTEBOOK bölmesi mevcuttur ÇANTA İÇERİSİNDE 15.6 İNÇ LAPTOP TAŞINA BİLİR 140 cm uzunluğunda 4cm eninde portatif dayanıklı askı PASLANMAZ black nikel kaplama metal aksesuar Sade,şık ve özenli işçilik ile GRK Çanta ve Aksesuar tarafından üretilmiştir Ana bölmenin her iki tarafına eklenen birbirinden bağımsız yan bölmeler sayesinde çanta içi karışıklığın önüne geçebilir Kolay açılıp kapanabilen fermuarlar sayesinde evraklarınıza hızlı ve kolay bir şekilde erişebilirsiniz Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-53%
Marka: Sword Bag
Grk Çanta Kamel Unısex Laptop & Evrak Çantası Sw03 Swevrak03
189 TL 399 TL
Doğrular Çanta 51290 Laptop Bölmeli Sırt Çantası 51290-STD
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: cantavalizal Satıcı Ünvanı: SADIK ERCAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Bu ürün cantavalizal tarafından gönderilecektir. Model Numarası 51290 Boyutlar 27 x 44 x 10 cm 2 adet fermuarlı ana bölme, ana bölme içerisinde laptop bölmesi ve fermuarlı iç cep 2 adet fermuarlı ve 1 adet cırt cırtlı ön cep Çantanın iki yanında suluk bölmesi Tutma sapı Ayarlanabilir sırt askısı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-34%
Marka: YOUNG
Doğrular Çanta 51290 Laptop Bölmeli Sırt Çantası 51290-STD
329 TL 499 TL
Notebook Çanta Gri 15,6 Inç Laptop Çantası PRA-1887946-9305
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HAMBAG Satıcı Ünvanı: HAMAHA İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 4561674334 Bu ürün HAMBAG tarafından gönderilecektir. ÜRÜN ÖLÇÜLERİ: 30x40x8 cm İnç:15,6 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ: Çantanın dış kısımları keten imperteks fitalatsız kanserojen madde içermeyen kumaştan, astarlar ise 270 denye astar imperteks kumaştan üretilmiştir. Çanta fermuarlı 1 ön bölme ve 1 üst bölümden oluşmaktadır. Çantanın iç kısmında laptop bölmesi vardır. Çanta gövdeleri 8 mm kalınlığında köpük ile desteklenmiştir. Tip 8 kalitesinde fermuar kullanılmıştır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: HAMAHA
Notebook Çanta Gri 15,6 Inç Laptop Çantası PRA-1887946-9305
99 TL
Evrak Çanta , Kaliteli Şık Model Evrak Çantası , Laptop Bölmeli ABS5349R
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ABESS Satıcı Ünvanı: ABESS DERİ ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0021697670 Bu ürün ABESS tarafından gönderilecektir. ABESS Evrak Çanta , Kaliteli Şık Model Evrak Çantası , Laptop Bölmeli Ölçüler : 37 cm - 27 cm - 9 cm Materyal : Yüksek Kalite Suni Deri Marka : ABESS Kalite : Yüksek Kalite Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-15%
Marka: ABESS
Evrak Çanta , Kaliteli Şık Model Evrak Çantası , Laptop Bölmeli ABS5349R
458.99 TL 539.99 TL
Evrak Çanta , Kaliteli Şık Model Evrak Çantası , Laptop Bölmeli ABS5349R
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ABESS Satıcı Ünvanı: ABESS DERİ ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0021697670 Bu ürün ABESS tarafından gönderilecektir. ABESS Evrak Çanta , Kaliteli Şık Model Evrak Çantası , Laptop Bölmeli Ölçüler : 37 cm - 27 cm - 9 cm Materyal : Yüksek Kalite Suni Deri Marka : ABESS Kalite : Yüksek Kalite Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-15%
Marka: ABESS
Evrak Çanta , Kaliteli Şık Model Evrak Çantası , Laptop Bölmeli ABS5349R
458.99 TL 539.99 TL
Fcstore Mega Çanta Kılinkır Su Geçirmez Büyük Boy Haki Sırt Çantası/okul Çantası/laptop Çantası megasırt03
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: FCSTORE Satıcı Ünvanı: ŞAFAK ŞİMŞEK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün FCSTORE tarafından gönderilecektir. Ölçüleri: 41X31X15 Mega Bag Orijinal Ürünüdür 1. Sınıf Malzemeden Üretilmiş Olup Uzun Yıllar Yıpranmadan Rahatlıkla Kullanabilirsiniz Suya DayanıklI Olma Özelliği Sayesinde 4 Mevsim Kullanabilirsiniz Çok Cepli İç Kısıma Tablet, Defter, Kişisel Eşyalarınızı Koyabileceğiniz Cep Bölmeler Mevcuttur Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
Marka: MORCA
Fcstore Mega Çanta Kılinkır Su Geçirmez Büyük Boy Haki Sırt Çantası/okul Çantası/laptop Çantası megasırt03
189 TL 230 TL
Laptop Çanta lp101
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: PEHLİVAN BİLİŞİM Satıcı Ünvanı: EKİN EGE ERKAYA VE MUHARREM CENGİZ ORTAKLIĞI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Vergi Kimlik Numarası: 3280854200 Bu ürün PEHLİVAN BİLİŞİM tarafından gönderilecektir. Siyah bez laptop çantası Tüm modellere uyumludur Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: CANTO
Laptop Çanta lp101
39.99 TL 49.99 TL
Laptop Çantası DIGITEX
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Markaburadagidiyor Satıcı Ünvanı: NURETTİN YILMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Markaburadagidiyor tarafından gönderilecektir. DIGITEX 14"-15" Seyahat Notebook Çantası BT-PB 15 - 15.6" Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-21%
Marka: Digitex
Laptop Çantası DIGITEX
349 TL 439 TL
Laptop Çantası 0059
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: noda çanta Satıcı Ünvanı: MENŞURE BEK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Samsun Bu ürün noda çanta tarafından gönderilecektir. full korumalı laptop çantasıdır bilgisayarınızın güvende olması için olmazsa olamaz Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-39%
Marka: Noda
Laptop Çantası 0059
99.9 TL 165 TL
Laptop Çantası U4A9605
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Vortex Aksesuar Satıcı Ünvanı: HAMZA GÖKÇE İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Vortex Aksesuar tarafından gönderilecektir. 600 Denye su geçirmez kumaştan imal, kaliteli metal aksesuar, kumaş destekli tutma sapı, 2 bölmeli, ön ve arka cepler, zarf dikişler (Yerli Üretim) Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: Vortex
Laptop Çantası U4A9605
99 TL 119 TL
West Polo Laptop Bölmeli Erkek Evrak Çantası Omuz Askılı Çanta NL6004
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Ne Lazımsa Satıcı Ünvanı: NE LAZIMSA ELEKTRONİK HİZMETLER VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6301042099 Bu ürün Ne Lazımsa tarafından gönderilecektir. Genişlik: 40cm Yükseklik: 30cm Kalınlık: 9cm Omuz Askısı: Var (160 cm) Mıknatıs: Yok Tutma Sapı: Var Deri Türü: Suni Deri Laptop Bölmesi: Var Toplam Bölme: 9 Adet Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-30%
Marka: Westpolo
West Polo Laptop Bölmeli Erkek Evrak Çantası Omuz Askılı Çanta NL6004
279.92 TL 399.9 TL
Doğrular Çanta 51284 15,6 Inç Laptop Korumalı Sırt Çantası 51284-STD
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BAGzy Satıcı Ünvanı: DEMY ÇANTA CÜZDAN SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 2900659305 Bu ürün BAGzy tarafından gönderilecektir. Model Numarası 51284 Boyutlar 30 x 42 x 14 cm 2 adet fermuarlı ana bölme, ana bölmeler içerisinde 15,6 inç laptop uyumlu bölme, 1 adet fermuarlı bölme 1 adet fermuarlı fileli bölme, kalemlik-kartvizitlik 2 adet fermuarlı ön cep Çantanın yanında suluk Tutma sapı Ayarlanabilir askı Valiz için askılık Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 17 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-39%
Marka: ÇÇS
Doğrular Çanta 51284 15,6 Inç Laptop Korumalı Sırt Çantası 51284-STD
305.97 TL 500 TL
Büyük Boy Sırt Çantası Ortopedik Trekıng Çanta Laptop Bölmeli 18
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı : ÜNTEKS TEKSTİL SARACİYE Satıcı Ünvanı : ÜNTEKS TEKSTİL SARACİYE VE KIRT.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim : Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir : İstanbul Vergi Kimlik Numarası : 9170024604 Bu ürün ÜNTEKS TEKSTİL SARACİYE tarafından gönderilecektir. BÜYÜK BOY SİYAH RENKTİR. OUTDOOR SIRT ÇANTASI 45 LİTRE EBATLARINDA İNDİRİMLİ ÜRÜN KALİTELİ MALZEME SORUNSUZ ÇANTA 1.SINIF MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR. YAN BAĞLAMA KEMERİ BEL BAĞLAMA KEMERİ ORTOPEDİK SIRT KISIM AYARLI SÜNGERLİ OMUZ ASKILIĞI SU GEÇİRMEZ ÖZEL 1900DN ASOS KUMAŞ KOMPLE ASTAR KAPLI İÇ BÖLÜM TAM KORUMALI NOTEBOOK LAPTOP BÖLMESİ SİYAH RENKTİR. OUTDOOR SIRT ÇANTASI 45 LİTRE EBATLARINDA İNDİRİMLİ ÜRÜN KALİTELİ MALZEME SORUNSUZ ÇANTA 1.SINIF MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR. YAN BAĞLAMA KEMERİ BEL BAĞLAMA KEMERİ ORTOPEDİK SIRT KISIM AYARLI SÜNGERLİ OMUZ ASKILIĞI SU GEÇİRMEZ ÖZEL 1900DN ASOS KUMAŞ KOMPLE ASTAR KAPLI İÇ BÖLÜM TAM KORUMALI NOTEBOOK LAPTOP BÖLMESİ Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-40%
Marka: ck
Büyük Boy Sırt Çantası Ortopedik Trekıng Çanta Laptop Bölmeli 18" C919SIYAH
119.9 TL 199 TL
-macbook Çanta Kılıf Unisex Su Geçirmez 13 - 13.3 - 14 Inç Uyumlu Notebook Çantası Laptop Çanta 3232
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: thedavy&jones Satıcı Ünvanı: ABDULLAH SİNAN TÜLÜ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün thedavy&jones tarafından gönderilecektir. MiuAst-Macbook Çanta Kılı f Unisex Su Geçirmez 13 - 13.3 - 14 Inç Uyumlu Notebook Çantası Laptop Çantası Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: MİUAST
-macbook Çanta Kılıf Unisex Su Geçirmez 13 - 13.3 - 14 Inç Uyumlu Notebook Çantası Laptop Çanta 3232
74 TL 99 TL
Macbook Çanta Kılıf Unisex Su Geçirmez 13 - 13.3 - 14 Inç Uyumlu Notebook Çantası Laptop Çantası OBEVMACCANTA
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MARİMA Satıcı Ünvanı: MARİ ELEKTRONİK GIDA TEKS.HED.EŞY.KIRT.OTO.KOZ.TAR.SAN.TİC.L İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6121378164 Bu ürün MARİMA tarafından gönderilecektir. OBEV Macbook Notebook Laptop Çantası 13 - 13.3 - 14 inç Uyumlu Birinci kalite su geçirmez olarak üretilmiştir. Silinebilir kumaş Darbe emici sistemi sayesinde bilgisayarlarınıza herhangi bir zarar gelmeyecektir. MacBook Air, MacBook Pro, Retina ekranlı MacBook Pro, diğer Ultrabook, Laptop ve Notebooklar için zarif ve şık tasarım Evraklarınız için de kullanabilirsiniz. Ürünün ölçüleri e n:34,5cm boy:23,5cm 'dir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 14 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-30%
Marka: OBEV
Macbook Çanta Kılıf Unisex Su Geçirmez 13 - 13.3 - 14 Inç Uyumlu Notebook Çantası Laptop Çantası OBEVMACCANTA
55.86 TL 79.8 TL
Macbook Çanta Kılıf Unisex Su Geçirmez 13 - 13.3 - 14 Inç Uyumlu Notebook Çantası Laptop Çantası OBEVMACCANTA
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MARİMA Satıcı Ünvanı: MARİ ELEKTRONİK GIDA TEKS.HED.EŞY.KIRT.OTO.KOZ.TAR.SAN.TİC.L İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6121378164 Bu ürün MARİMA tarafından gönderilecektir. OBEV Macbook Notebook Laptop Çantası 13 - 13.3 - 14 inç Uyumlu Birinci kalite su geçirmez olarak üretilmiştir. Silinebilir kumaş Darbe emici sistemi sayesinde bilgisayarlarınıza herhangi bir zarar gelmeyecektir. MacBook Air, MacBook Pro, Retina ekranlı MacBook Pro, diğer Ultrabook, Laptop ve Notebooklar için zarif ve şık tasarım Evraklarınız için de kullanabilirsiniz. Ürünün ölçüleri e n:34,5cm boy:23,5cm 'dir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-47%
Marka: OBEV
Macbook Çanta Kılıf Unisex Su Geçirmez 13 - 13.3 - 14 Inç Uyumlu Notebook Çantası Laptop Çantası OBEVMACCANTA
79.9 TL 149.9 TL
2528 Laptop Bölmeli Sırt Çantası Eye 2528 Laptop Bölmeli Sırt Çantası
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Çanta Shop Satıcı Ünvanı: SERHAT DELİCE İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Çanta Shop tarafından gönderilecektir. Eye 2528 Laptop Bölmeli Sırt Çantası Siyah 15,6'' 46x30x15 cm ölçülerinde ,15,6’’-16” inç tüm Laptop modellerine uyumludur, İthal su geçirmez keten kumaş, tip8 fermuar ve elcik, komple astarlı ve köpüklü, 3 fermuarlı cep, ana fermuar içinde süngerli astarlı laptop muhafaza yuvası, yanlarda fileden su koyma cepleri, paslanmaz metal elcik, oldukça şık ve kullanışlı bir model. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Eye
2528 Laptop Bölmeli Sırt Çantası Eye 2528 Laptop Bölmeli Sırt Çantası
149.9 TL
Mavi Laptop Çantası 5335326
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Nişantaşı Cadde Satıcı Ünvanı: ÖZGÜR DALGIÇ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Nişantaşı Cadde tarafından gönderilecektir. Lost laptop çantası Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-26%
Marka: Lost
Mavi Laptop Çantası 5335326
200 TL 270 TL
Laptop /evrak Çantası 1210
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: OleyToys Satıcı Ünvanı: SEYFİ KOÇ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kocaeli Bu ürün OleyToys tarafından gönderilecektir. Laptop & Evrak Çantası Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-28%
Marka: Alone
Laptop /evrak Çantası 1210
180 TL 250 TL
Unisex Laptop Çantası 504553818
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BebeMango Satıcı Ünvanı: STEPLINE TEKNOLOJİ HİZMETLERİ LTD.ŞTİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 7810726349 Bu ürün BebeMango tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-30%
Marka: OX
Unisex Laptop Çantası 504553818
209.9 TL 299.9 TL
Evrak&laptop Çantası 02030401
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Smarttoys Satıcı Ünvanı: İLYAS TOLGA KAÇAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Smarttoys tarafından gönderilecektir. Bordo evrak çantası. Ana bölmenin içi 15 inç ve altı elektronik cihaz ve dizüstü bilgisayar cepli. Farklı ölçülerde iç cepli. Iki tutma saplı, ayarlanabilir ve çıkarılabilir omuz askılı. Resmi ve şık görünüm.%100 yerli malı. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: MGV
Evrak&laptop Çantası 02030401
124.89 TL 149.89 TL
Yeşil Laptop Çantası PRTN00011
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ŞENBEBE Satıcı Ünvanı: ŞENBEBE TEKSTİL SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 8030082478 Bu ürün ŞENBEBE tarafından gönderilecektir. 4 GÖZLÜ LAPTOP ÇANTASI Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Protonic
Yeşil Laptop Çantası PRTN00011
74.9 TL 99.9 TL
Laptop & Evrak Çantası 4242
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BAG & STORE Satıcı Ünvanı: İBRAHİM GEZGİNÇ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Konya Bu ürün BAG & STORE tarafından gönderilecektir. Çanta Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-67%
Marka: O Bag
Laptop & Evrak Çantası 4242
50 TL 150 TL
Laptop Çantası 544-18
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: YENİ UĞUR KIRTASİYE Satıcı Ünvanı: DOĞAN ŞAHİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Bu ürün YENİ UĞUR KIRTASİYE tarafından gönderilecektir. nubuk deri detaylı, süet iç astarlı laptop çantası. 1 adet laptop gözü vardır. arka yüzünde aksesuar için 1 adet göz bulunmaktadır. suya dayanıklıdır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-34%
Marka: Minbag
Laptop Çantası 544-18
155 TL 235.5 TL
Laptop & Evrak Çantası T0005
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Trendx7 Satıcı Ünvanı: ÖMER SARIARDIÇ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Bu ürün Trendx7 tarafından gönderilecektir. LAP TOP BÖLMELİ,İLAVE ASKILI,KULLANIŞLI EVRAK ÇANTASI. EBATLAR,EN 40,BOY 28,DERİNLİK 7 CM. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-28%
Marka: trendx7
Laptop & Evrak Çantası T0005
179 TL 250 TL
Laptop Evrak Çantası 2024
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Necati çanta Satıcı Ünvanı: NECATİ ÇETİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Necati çanta tarafından gönderilecektir. Sudan etkilenmeyen 1. kalite Suni deri *14 & 15.6" Laptop bölmesi *Ayarlanabilir omuz askısı * İhtiyaçlarınız için tasarlanmış birçok bölme * Kalem, kartvizit gibi özel bölmeler * Ebatlar 31x41x11 XSDMÖGN Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-36%
Marka: Sevinç Çanta
Laptop Evrak Çantası 2024
254.59 TL 399 TL
Laptop Sırt Çantası EC022
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: EUROCASE Satıcı Ünvanı: ALİYE BUDAK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün EUROCASE tarafından gönderilecektir. Laptop bölmeli sırt çantası Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-21%
Marka: EUROCASE
Laptop Sırt Çantası EC022
299 TL 380 TL
16''laptop Çantası 456564452175
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Ceptekteknoloji Satıcı Ünvanı: ERSİN RESULOĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Düzce Bu ürün Ceptekteknoloji tarafından gönderilecektir. Çanta tipi el ve omuz çantası Ekran boyutu (inç) 15.6 Laptop boyut aralığı 15 - 15,9 inç Renk siyah Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-63%
Marka: Seshome
16''laptop Çantası 456564452175
29.99 TL 80 TL
Laptop/sırt Çantası bow2050
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Black Of White Satıcı Ünvanı: AHMET EMİN KARABULUT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Black Of White tarafından gönderilecektir. Çanta ebadı 31x42x10 cm büyüklüğündedir. 15,6 inç büyüklüğe kadar dizüstü bilgisayarlar sığacak büyüklüktedir. Çanta fermuarlı 1 ön ve 1 üst bölümden oluşmaktadır. Çantanın iç kısmında laptop bölmesi yer almaktadır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
Marka: Black Of White
Laptop/sırt Çantası bow2050
149.99 TL 299.99 TL
15.6' Laptop Çanta Evrak Çanta Su Geçirmez Çanta 1018
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: DEVRİŞ ÇANTA Satıcı Ünvanı: FAHRETTİN DEVRİŞ PEKKENDİR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Konya Bu ürün DEVRİŞ ÇANTA tarafından gönderilecektir. Kaliteli ve su geçirmez kumaştan üretilmiştir. Bilgisayar ayırma bölümü vardır. 1.Kalite fermuarlar kullanılmıştır. Omuz askısı mevcuttur. Ebatı 30 x 40 x 12 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-34%
Marka: BESE
15.6' Laptop Çanta Evrak Çanta Su Geçirmez Çanta 1018
99 TL 149 TL
15.6' Laptop Çanta Evrak Çanta Su Geçirmez Çanta 1018
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: DEVRİŞ ÇANTA Satıcı Ünvanı: FAHRETTİN DEVRİŞ PEKKENDİR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Konya Bu ürün DEVRİŞ ÇANTA tarafından gönderilecektir. Kaliteli ve su geçirmez kumaştan üretilmiştir. Bilgisayar ayırma bölümü vardır. 1.Kalite fermuarlar kullanılmıştır. Omuz askısı mevcuttur. Ebatı 40 x 30 x 12cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-34%
Marka: BESE
15.6' Laptop Çanta Evrak Çanta Su Geçirmez Çanta 1018
99 TL 149 TL
Gri 15,6'' Laptop Bölmeli Laptop Sırt Çantası im1901
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: imen bazaar Satıcı Ünvanı: ERTUĞRUL TOPKARA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün imen bazaar tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: İmen Bazaar
Gri 15,6'' Laptop Bölmeli Laptop Sırt Çantası im1901
219.95 TL
Form Notebook(Laptop) Tablet Evrak Çantası Form Laptop 002
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Emin Ünal/Ünal Çanta Satıcı Ünvanı: EMİN ÜNAL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bursa Bu ürün Emin Ünal/Ünal Çanta tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-41%
Marka: Ünal Çanta
Form Notebook(Laptop) Tablet Evrak Çantası Form Laptop 002
64.9 TL 109.9 TL
Vegan Deri Spor Evrak Çanta Laptop Çanta MN1489
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: DEVRİŞ ÇANTA Satıcı Ünvanı: FAHRETTİN DEVRİŞ PEKKENDİR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Konya Bu ürün DEVRİŞ ÇANTA tarafından gönderilecektir. Majesty North kalitesiyle üretilmiştir. 1.Kalite vegan deri kullanılmıştır. Ayarlanabilir omuz askısı mevcuttur. Kaliteli aluminyum fermuar kullanılmıştır. Ebatı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-10%
Marka: MAJESTY NORTH
Vegan Deri Spor Evrak Çanta Laptop Çanta MN1489
232 TL 259 TL
Çift Askılı Laptop Çanta BC2000
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Blue Çanta Satıcı Ünvanı: EMRAH VOLKAN ÖZTÜRK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Blue Çanta tarafından gönderilecektir. Yükseklik 30cm En 41cm Derinlik 5cm Uzun askısı mevcuttur. Ayarlanabilir körük. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-23%
Marka: blue çanta
Çift Askılı Laptop Çanta BC2000
229 TL 299 TL
Gri Laptop & Evrak Çantası MY0002
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MY POLO Satıcı Ünvanı: FERDİ TESKİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Gaziantep Bu ürün MY POLO tarafından gönderilecektir. 14inç37*27*11Cmdir. Ayarlana Bilir Askısı Mevcutdur Elde ve Omuzda Rahatca Taşına Bilir Özellik %100 Su Geçirmez Suni Deridir Çantanın İçinde Korunaklı Laptop Bölmesi Bulunmaktadır Çantanın Arka Kısmında Gizli Cep Bulunmaktadır Çantanın Kulp ve Askısı Yumşak Dokulu Sağlam Koton dur Günlük Kullanıma Uygundur Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-38%
Marka: MY POLO
Gri Laptop & Evrak Çantası MY0002
173.99 TL 280 TL
Gri Laptop & Evrak Çantası GFH3427
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MY POLO Satıcı Ünvanı: FERDİ TESKİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Gaziantep Bu ürün MY POLO tarafından gönderilecektir. Materyal suni deri 14 inç37*27*11cmdir. Ürün fotoğraflarımız 15.6 inç laptop kulanarak çekilmişdir Ayarlana bilir askısı mevcutdur Elde ve omuzda rahatca taşına bilir Özellik %100 su geçirmez suni deridir Çantanın içinde korunaklı laptop bölmesi bulunmaktadır Çantanın arka kısmında gizli cep bulunmaktadır Çantanın kulp ve askısı yumşak dokulu sağlam koton dur Günlük kullanıma uygundur Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-64%
Marka: my polo club
Gri Laptop & Evrak Çantası GFH3427
174.99 TL 480 TL
Kadın Gri Laptop Çantası 0058
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: noda çanta Satıcı Ünvanı: MENŞURE BEK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Samsun Bu ürün noda çanta tarafından gönderilecektir. Kalıtelı laptop çantası Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-28%
Marka: Noda
Kadın Gri Laptop Çantası 0058
97.5 TL 135 TL
Laptop Evrak Çantası ACİL-A6900
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Acil Çanta Satıcı Ünvanı: EMRAH SERTKAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Acil Çanta tarafından gönderilecektir. 15,6 inç laptop çantası gri keten kumaştan üretilmiş, 30x40x6 ölçülerinde ve üç adet cebi mevcuttur. Özel üretim çantanın elcikleri kırılmaz demirden yapılmıştır. Laptop bölmesi 8mm köpükle desteklenmiştir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-40%
Marka: Acil Çanta
Laptop Evrak Çantası ACİL-A6900
128 TL 215 TL
Füme Laptop & Evrak Çantası 10
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MÇ FastBag Satıcı Ünvanı: İZZET CAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün MÇ FastBag tarafından gönderilecektir. Çok kullanım amaçlı laptop&evrak çantası Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-39%
Marka: FastBag
Füme Laptop & Evrak Çantası 10
55 TL 90 TL
Unisex Siyah Laptop Çantası GZLHNCNT00011
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: GAZELHAN Satıcı Ünvanı: EYLEM KIZIL DEMİR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Van Bu ürün GAZELHAN tarafından gönderilecektir. Laptop çantlarımız hem elde hem de omuzda taşınmaya uygun üretilmiştir. Içinde laptop bölmesi ile birlikte iki bölüm daha bulunmaktadır. Bu bölümlerde kişisel eşyalarınızı taşıyabilir ve ek bir çanta bulundurma zahmetinden kurtulabilirsiniz. Çantada üç ana bölüm dışında iki küçük iç cep de bulunmaktadır. 41 30 8 cm ebatlarında olan çaptop çantasının kolları ped desteklidir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-51%
Marka: Gazelhan
Unisex Siyah Laptop Çantası GZLHNCNT00011
49 TL 99 TL
Laptop Bölmeli Sırt Çantası AV6470
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Nev Pazar Satıcı Ünvanı: İLKNUR AKBABA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Nev Pazar tarafından gönderilecektir. Çantamızın su iticilik özelliği mevcuttur. Kaliteli keten kumaş ve suni deriden üretilmiştir. Hem sırt çantası hem omuz askısı olarak kullanılır . Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-64%
Marka: nev pazar
Laptop Bölmeli Sırt Çantası AV6470
175 TL 486 TL
Günlük Evrak Laptop Çantası SÇ102CNTAS
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Cantaş Saraciye Mam. San. ve Tic. A.Ş. Satıcı Ünvanı: CANTAŞ SARACİYE MAMÜLLERİ SAN. TİC.A.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 2020035067 Bu ürün Cantaş Saraciye Mam. San. ve Tic. A.Ş. tarafından gönderilecektir. 41.5cm x 11cm x 29cm , SKU:SÇ102,,1.Kalite suni deri malzeme,Garantili yedek parçalar ( kilit – tutma sapı – omuz kancaları ),Günlük evrak çantası modeli,Konforlu ve iç detaylı kullanışlı tasarım,Günlük kullanım ve yoğun iş temposu kullanımına uygundur,2 adet ana bölme ve iç fermuarlı dosyalık,Kalem, kartvizit ve laptop bölmesi,1 ön ince mıknatıslı dosyalık ve arka fermuarlı dosyalık,Omuz askılık,Arka yüzeyde valiz üzerine takılmasını sağlayan özel şerit tasarımı,Saraciye ürünlerinde 60 yıllık tecrübe – Kalite ve sağlamlık garantisi Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-21%
Marka: Cantaş
Günlük Evrak Laptop Çantası SÇ102CNTAS
340 TL 429 TL
Laptop Bölmeli Sırt Çantası U3653AZ21SP
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: DeFacto Satıcı Ünvanı: DEFACTO PERAKENDE TİC. A.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Tekirdağ Kep Adresi: [email protected] Vergi Kimlik Numarası: 6500034716 Bu ürün DeFacto tarafından gönderilecektir. Malzeme:Poliester 100% Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Marka: Defacto
Laptop Bölmeli Sırt Çantası U3653AZ21SP
59.99 TL
15.6 Inç Laptop Çantası 52698048070
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÇANTA TARZI Satıcı Ünvanı: K. SEYFULLAH YILMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün ÇANTA TARZI tarafından gönderilecektir. Exception 8070 15,6 inç laptop ve evrak çantası , Bir adet ana bölme , Bir adet ön cep,bir adet arka cep Kaliteli su geçirmez kumaş , Ayarlanabilir omuz askısı, Yerli üretim, Ebatlar: 40-29-14 Faturalı ürün Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-32%
Marka: Exception
15.6 Inç Laptop Çantası 52698048070
85 TL 125 TL
Q Laptop Çantası MCC-20350
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: İLKASYA TİCARET Satıcı Ünvanı: MELİK FIRAT BAYAT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Van Bu ürün İLKASYA TİCARET tarafından gönderilecektir. 15.6 İNCH laptop çantası qmack çanta Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-70%
Marka: Mack
Q Laptop Çantası MCC-20350
59.9 TL 199 TL
Laptop Bölmeli Okul Çantası 4584965
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: öğretmenler kırtasiye Satıcı Ünvanı: OSMAN ÖZDEMİR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün öğretmenler kırtasiye tarafından gönderilecektir. Ürün özellikleri : Boyut: yükseklik 42 cm, ön genişlik 30 cm, yan genişlik 15 cm, Malzeme: kaliteli kumaş, su geçirmez. Ürün detayları: Kumaşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Iç kısmı komple kumaş astarla kaplıdır. üst kalite kumaş ve kolay açılan/kapanan kullanışlı fermuar. Iç kısımda laptop bölmesi Özel sırt destekli yapısı ile taşınması kolay ve ayarlanabilir sırt askı uzunluğu 3 fermuarlı bölme ve 2 yan cep ile su geçirmez özelliğe sahiptir. 4 mevsim kullanabileceğiniz, uzun ömürlü kaliteli kumaştan üretilmiştir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-14%
Marka: CAKARD
Laptop Bölmeli Okul Çantası 4584965
119 TL 139 TL
Laptop Bölmeli Evrak Çantası sc1105
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Sevinç Çanta Satıcı Ünvanı: ALİ ŞENOL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Sevinç Çanta tarafından gönderilecektir. Türkiye’de üretilmiştir. Laptop bölmeli evrak çantası. -13.3 inç laptop bölmesi –kalem, kartvizit bölmeleri –ayarlanabilir omuz askı sapı -3 gözlüdür önünde ve arkasında fermuarlı cepleri mevcuttur. *ebatları 35cm/27cm/8cm’dir –günlük kullanıma uyğun rahat ve kullanışlı bir çantadır. -krem, parfüm, çamaşır suyu vb gibi maddeler ile temasından kaçınılmalıdır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-45%
Marka: Sevinç Çanta
Laptop Bölmeli Evrak Çantası sc1105
232.4 TL 420 TL
Erkek Siyah Laptop Çantası YG51081
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Müge Plus Çanta Satıcı Ünvanı: MÜGE PLUS ÇANTA VE AKSESUAR TİC. A.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Gaziantep Vergi Kimlik Numarası: 6260399961 Bu ürün Müge Plus Çanta tarafından gönderilecektir. Ebat: 29 x 40 x 10 cm Kumaş Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-54%
Marka: YOUNG
Erkek Siyah Laptop Çantası YG51081
321.3 TL 699 TL
Laptop Çantası 16
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı : Vortex Aksesuar Satıcı Ünvanı : HAMZA GÖKÇE İletişim : Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir : İstanbul Bu ürün Vortex Aksesuar tarafından gönderilecektir. Kaliteli su geçirmez kumaştan yapılmıştır. Kaliteli ve denye kumaştan yapılmaktadır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-60%
Marka: Vortex Aksesuar
Laptop Çantası 16" Inch ASDASD5656561474
80.1 TL 199 TL
Suni Deri Laptop Çantası TYC00116479229
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Blue Çanta Satıcı Ünvanı: EMRAH VOLKAN ÖZTÜRK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Blue Çanta tarafından gönderilecektir. Boyutlar: 30x8x40 cm kalite suni deri Modern tasarım ,iç detaylar ve özel laptop bölmesi Evrak taşımak için ayrı bölme Uzun askısı mevcuttur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: blue çanta
Suni Deri Laptop Çantası TYC00116479229
320 TL 400 TL
Keten Laptop&evrak Çantası 2077
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Necati çanta Satıcı Ünvanı: NECATİ ÇETİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Necati çanta tarafından gönderilecektir. Türkiye'de üretilmiştir. Yerli üretim. Sudan etkilenmeyen kumaş 14" & 15.6" Laptop Bölmesi. Çok fonksiyonlu bölmeler. Ayarlanabilir omuz askısı. İhtiyaçlarınıza için tasarlanmış bölmeler. Laptop, şarj aletiniz, dosyalarınız için ideal bir laptop çantası. Ebatları. 41x30x9 cm dir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-52%
Marka: Kingstone
Keten Laptop&evrak Çantası 2077
142.49 TL 299 TL
Su Geçirmez Laptop Çantası Laptopkırmızı
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: faalmarket Satıcı Ünvanı: GAZİOSMANPAŞA FİNAL EĞİTİM KURUMLARI LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3891418834 Bu ürün faalmarket tarafından gönderilecektir. Su geçirmez laptop çantası Sırt çantası olarak kullanılabilir. Ön tarafında 2 adet gözü vardır. Ergonomik yapısı ile sırtınızı ağrıtmaz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Effor Çanta
Su Geçirmez Laptop Çantası Laptopkırmızı
149 TL
Kahve Laptop & Evrak Çantası S2208
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: morcacanta Satıcı Ünvanı: İZGİ DERİ MAMÜLLERİSAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 4830044858 Bu ürün morcacanta tarafından gönderilecektir. Yerli üretim. 1.sınıf kaliteli poliüretan deriden üretilmiştir. Ebatları: Yükseklik: 29 cm Genişlik: 40 cm Alt taban derinliği: 7 cm'dir Günlük ofis ihtiyaçlarınız için kullanıma uygun 15.6" laptop bölmesi mevcuttur.İçerisinde ekstra fermuarlı cep kalem , kartvizitlik gibi özel bölümler mevucttur. Çıkarılabilir omuz askısı sayesinde ister elde ister omuzda kullanılabilir. 2 yıl tamir garantilidir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-29%
Marka: MORCA
Kahve Laptop & Evrak Çantası S2208
156 TL 219.9 TL
Bordo Laptop & Evrak Çantası MY0002
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MY POLO Satıcı Ünvanı: FERDİ TESKİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Gaziantep Bu ürün MY POLO tarafından gönderilecektir. 14inç37*27*11Cmdir. Ayarlana Bilir Askısı Mevcutdur Elde ve Omuzda Rahatca Taşına Bilir Özellik %100 Su Geçirmez Suni Deridir Çantanın İçinde Korunaklı Laptop Bölmesi Bulunmaktadır Çantanın Arka Kısmında Gizli Cep Bulunmaktadır Çantanın Kulp ve Askısı Yumşak Dokulu Sağlam Koton dur Günlük Kullanıma Uygundur Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-38%
Marka: MY POLO
Bordo Laptop & Evrak Çantası MY0002
173.99 TL 280 TL
Hakiki Deri Laptop Çantası 474747hanes58585
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hanesleather Satıcı Ünvanı: ENES FATİH SÖNMEZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Hanesleather tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-21%
Marka: Hanesleather
Hakiki Deri Laptop Çantası 474747hanes58585
196.46 TL 250 TL
Laptop Ve Evrak Çantası 0211
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Monşer Çanta Satıcı Ünvanı: ALTINOLUK TEKSTİL İNŞAAT TEK.HİZ.TURLTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 0640032084 Bu ürün Monşer Çanta tarafından gönderilecektir. Ürün Ölçüleri Boy:27cm En:40cm Genişlik:9cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: Orion
Laptop Ve Evrak Çantası 0211
250 TL 300 TL
Hakiki Deri Laptop Çantası 1095
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Bond Non - Tony Bellucci Satıcı Ünvanı: MEŞİN DERİ VE TEKS. ÜRÜNLERİ SAN. VEDIŞ TİÇ.LTD. ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6190487519 Bu ürün Bond Non - Tony Bellucci tarafından gönderilecektir. %100 Hakiki Deriden Üretilmiştir. 1 Arka Fermuar , 3 Ön Fermuar Tablet Bölmesi Bulunmaktadır. 15 inc Laptop İçin Uygundur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-26%
Marka: Bond Deri
Hakiki Deri Laptop Çantası 1095
1739.8 TL 2348.73 TL
Lüx Evrak&laptop Çantası 235235
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Tuda Çanta Satıcı Ünvanı: FATMA BUDAK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Tuda Çanta tarafından gönderilecektir. Sudan etkilenmeyen 1. kalite Suni deri *14 & 15.6" Laptop bölmesi *Ayarlanabilir omuz askısı *İhtiyaçlarınız için tasarlanmış birçok bölme Kalem, kartvizit gibi özel bölmeler Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-29%
Marka: Tuda Çanta
Lüx Evrak&laptop Çantası 235235
251.99 TL 355 TL
Ferre Laptop Evrak Çantası 18042021
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Zafer Tiç Satıcı Ünvanı: ZAFER KARADAĞ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Zafer Tiç tarafından gönderilecektir. 5 adet fermuarlı gözü bulunmaktadır. Iç kısımlarında 3 adet fermuarsız kalemlik kartlık defterlik, cep telefonu gözü bulunmaktadır. Unisex kullanıma uygundur hem spor hem de klasik giyimlerde kullanılabilir. Içerisine 15 inç laptop ve 13.3 inc pc, notebook, minibook, vb. Cihazlarınız rahatlıkla sığar. Tüm cihazlarınızı ayrı gözler de muhafaza edebilmeniz için 3adet orta büyük göz, bir adet fermuarlı ön gözü bulunmaktadır. Portatif askısı mevcuttur. Elde ve omuz da kullanılabilir. Iç astarı dokuma kumaştan üretilmiştir. Ürün yüzeyine dezenfektan , kolonya, alkol bazlı sıvı temasından kaçınınız. Ürünün uzun ömürlü olabilmesi için ellerinizde alkollü sıvı varken çantayı tutmaktan kaçınınız. Türkiye de üretilmiştir. Ajanda / not defteri bölmesi ( max15x 10 cm ) Ölçüler En 38 cm Boy 29 cm Genişlik 6 cm Kısa sap uzunluk 45 cm Uzun sap uzunluk 130 cm Net ağırlık: 750 gr Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-45%
Marka: EYLÜL CANTA
Ferre Laptop Evrak Çantası 18042021
132.93 TL 239.9 TL
Laptop Bölmeli Sırt Çantası U4A9812
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Vortex Aksesuar Satıcı Ünvanı: HAMZA GÖKÇE İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Vortex Aksesuar tarafından gönderilecektir. su geçirmez keten kumaştan imal ,3 fermuarlı cep..iç bölümde sünger destekli laptop muhafaza yuvası..el acıtmayan tutma sapları..ayarlanabilir omuz askısı..(yerli imalat) BOYUT: 15.6'' Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-61%
Marka: Vortex
Laptop Bölmeli Sırt Çantası U4A9812
78 TL 199 TL
Suni Deri Laptop Çantası BC1055
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Blue Çanta Satıcı Ünvanı: EMRAH VOLKAN ÖZTÜRK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Blue Çanta tarafından gönderilecektir. Boyutlar: 30x8x40 cm kalite suni deri Modern tasarım ,iç detaylar ve özel laptop bölmesi Evrak taşımak için ayrı bölme Uzun askısı mevcuttur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: blue çanta
Suni Deri Laptop Çantası BC1055
320 TL 400 TL
Laptop Sırt Çantası 17.3
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı : Desa Satıcı Ünvanı : DESA DERİ SAN VE TİC A.Ş İletişim : Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir : İstanbul Vergi Kimlik Numarası : 2930048627 Bu ürün Desa tarafından gönderilecektir. 46 x 32 x 18 /23 cm %100 Geri Dönüştürülmüş Pet Şişelerden Polyester 25/31 L 1.3 kg Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Samsonite
Laptop Sırt Çantası 17.3" 113010
1299 TL
Kadın Laptop & Evrak Çantası sc0701
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Sevinç Çanta Satıcı Ünvanı: ALİ ŞENOL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Sevinç Çanta tarafından gönderilecektir. Türkiye'de üretilmiştir. Yerli üretim. Sudan etkilenmeyen 1. kalite Suni deri. 13.3" & 14" Laptop Bölmesi. Ana bölüm harici önünde ve arkasında fermuarlı bölmeler. Ayarlanabilir omuz askısı. İhtiyaçlarınıza için tasarlanmış bölmeler. Kalem, kartvizit için özel bölmeler. Şık laptop çantası. Ebatları. 37x30x5 cm dir. ***Dikkat Krem, parfüm, çamaşır suyu vb gibi maddeler ile temasından kaçınılmalıdır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-43%
Marka: Sevinç Çanta
Kadın Laptop & Evrak Çantası sc0701
221.11 TL 389 TL
Mavi Laptop&evrak Çantası 25
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MÇ FastBag Satıcı Ünvanı: İZZET CAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün MÇ FastBag tarafından gönderilecektir. ÇOK KULLANIM AMAÇLI LAPTOP&EVRAK ÇANTASI Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-39%
Marka: FastBag
Mavi Laptop&evrak Çantası 25
55 TL 90 TL
51260 Laptop Bölmeli Sırt Çantası
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÇANTAVİZYON Satıcı Ünvanı: KADİR ENDÜRLÜK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Bu ürün ÇANTAVİZYON tarafından gönderilecektir. * 1. SINIF SU GEÇİRMEZ KUMAŞTAN ÜRETİLMİŞTİR. * TAŞIMA KOLAYLIĞI İÇİN ÇANTANIN ÜST KISMINDA KULP BULUNMAKTADIR. * ORTOPEDİK SIRT DESTEĞİ MEVCUTTUR. ÜRÜN ÖLÇÜLERİ: 42cm x 13cm x 27cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-35%
Marka: ÇÇS
51260 Laptop Bölmeli Sırt Çantası
319 TL 489 TL
Hakiki Deri Laptop Çantası 1095
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Bond Non - Tony Bellucci Satıcı Ünvanı: MEŞİN DERİ VE TEKS. ÜRÜNLERİ SAN. VEDIŞ TİÇ.LTD. ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6190487519 Bu ürün Bond Non - Tony Bellucci tarafından gönderilecektir. %100 Hakiki Deriden Üretilmiştir. 1 Arka Fermuar , 3 Ön Fermuar Tablet Bölmesi Bulunmaktadır. 15 inc Laptop İçin Uygundur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-26%
Marka: Bond Deri
Hakiki Deri Laptop Çantası 1095
1739.8 TL 2348.73 TL
15.6 Inch Laptop Çantası TYC00135378888
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Asaf eticaret Satıcı Ünvanı: YUSUF POLAT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Asaf eticaret tarafından gönderilecektir. 28011polham 15.6 inch laptop çantası darbeye dayanıklı su gecirmez 15.6 inc laptop çantası evrak çantası dış kısımda yüksek kaliteli oxford kumaş ve iç kısımda yumuşak dokulu materyal kullanılmıştır.Toza, suya, kire ve darbelere karşı çok katmanlı koruma sağlar.Günlük kullanım ve seyahatler için uygun ultra ince hafif tasarıma sahiptir.Pratik fermuarı sayesinde dizüstü bilgisayarınıza kolayca erişim sağlayabilirsiniz.Dayanıklı ve su geçirmez malzemeden üretilmiştir.Uyumluluk: 15.6 inç boyutuna kadar tüm dizüstü bilgisayarlar ile uyumludur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Polhammobile
15.6 Inch Laptop Çantası TYC00135378888
189 TL
Kumaş Laptop Çantası 0034 Siyah
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ERC ÇANTA VALİZ STORE Satıcı Ünvanı: BİLAL ERCİVAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Bu ürün ERC ÇANTA VALİZ STORE tarafından gönderilecektir. Sağlam ve dayanıklı kumaştan üretilmiştir. Içinde laptop bölmesi bulunmaktadır. Omuz askısı mevcuttur. Ürünün her tarafı süngerlidir. Su geçirmez 42*32*5 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: CAKARD
Kumaş Laptop Çantası 0034 Siyah
62 TL
Haki Laptop & Evrak Çantası S2208
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: morcacanta Satıcı Ünvanı: İZGİ DERİ MAMÜLLERİSAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 4830044858 Bu ürün morcacanta tarafından gönderilecektir. Yerli üretim. 1.sınıf kaliteli poliüretan deriden üretilmiştir. Ebatları: Yükseklik: 29 cm Genişlik: 40 cm Alt taban derinliği: 7 cm'dir Günlük ofis ihtiyaçlarınız için kullanıma uygun 15.6" laptop bölmesi mevcuttur.İçerisinde ekstra fermuarlı cep kalem , kartvizitlik gibi özel bölümler mevucttur. Çıkarılabilir omuz askısı sayesinde ister elde ister omuzda kullanılabilir. 2 yıl tamir garantilidir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 16 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-30%
Marka: MORCA
Haki Laptop & Evrak Çantası S2208
181.63 TL 259.47 TL
Çavuşoğlu -71325 Laptop Çantası DRCLB3530
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: DERİCLUB Satıcı Ünvanı: YILDIRIM ANTİLOP DERİ TEKSTİL VE TAR. ÜR.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Manisa Vergi Kimlik Numarası: 9600073262 Bu ürün DERİCLUB tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-35%
Marka: ÇÇS
Çavuşoğlu -71325 Laptop Çantası DRCLB3530
185 TL 285 TL
Canon Laptop Bölmeli Sırt Çantası 6d 6d Mark Iı 5ds 5ds R 5d Mark CANON LAPTOP BÖLMELI ÇANTA 5
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Alp Digital Satıcı Ünvanı: BURAK KILINÇ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Alp Digital tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-34%
Marka: PDX
Canon Laptop Bölmeli Sırt Çantası 6d 6d Mark Iı 5ds 5ds R 5d Mark CANON LAPTOP BÖLMELI ÇANTA 5
185.99 TL 281.4 TL
Kånken Laptop Case 15
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı : Fjallraven Kanken & Rains Türkiye Satıcı Ünvanı : NOVAPERA PAZARLAMA VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İletişim : Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir : İstanbul Vergi Kimlik Numarası : 6320479576 Bu ürün Fjallraven Kanken & Rains Türkiye tarafından gönderilecektir. Laptop’ınızı artık Kånken çantanızdan ayrı olarak da kolaylıkla taşıyabilmeniz için tasarlanan Kånken ailesinin yeni serisinden Kånken Laptop Case! Kånken Laptop Case 15? özel yumuşak korumalı yapıya, fermuarlı ana cep ve açık yan cebe sahiptir. *38 x 26 x 2.5 cm‘e kadar olan Laptop modelleri bu ürüne sığmaktadır Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Fjallraven
Kånken Laptop Case 15" Navy Laptop Çantası 23786-560
659 TL
Büyük Boy Vizon Sırt Çantası/okul Çantası/laptop Çantası 15'' megasırt05
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: FCSTORE Satıcı Ünvanı: ŞAFAK ŞİMŞEK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün FCSTORE tarafından gönderilecektir. Ölçüleri: 41 X31x15 mega bag orijinal ürünüdür 1. Sınıf malzemeden üretilmiş olup uzun yıllar yıpranmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz suya dayanıklı olma özelliği sayesinde 4 mevsim kullanabilirsiniz çok cepli iç kısıma tablet, laptop, defter, gibi birçok kişisel eşyalarınızı koyabilirsiniz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
Marka: Mega
Büyük Boy Vizon Sırt Çantası/okul Çantası/laptop Çantası 15'' megasırt05
189 TL 230 TL
Unisex Su Geçirmez Mavi Sırt Çantası, Laptop Çantası, Okul Çantası Blue1
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TheDeerBag Satıcı Ünvanı: ADİL ACAR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün TheDeerBag tarafından gönderilecektir. TheDeerBag'in Cervus modelinde tamamen açılan fermuarlı ön yüz, ·Fonksiyonel ön ve yan cepler, ·Çantanın içinde yer alan 15’’ (inç) laptop kısmı, ·280 gr ağırlığında olup 28 x 13 x 38 cm boyutlarında, Ayarlanabilir omuz askısı ve tutma sapıyla en rahat kullanım için üretilmiştir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 10 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-15%
Marka: TheDeerBag
Unisex Su Geçirmez Mavi Sırt Çantası, Laptop Çantası, Okul Çantası Blue1
168.3 TL 198 TL
Bilgisayar Sırt Çantası Usb Sırt Çantası Aux Sırt Çantası Laptop Sırt Çantası Bilgisayar Çantası 190GRI
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÜNTEKS TEKSTİL SARACİYE Satıcı Ünvanı: ÜNTEKS TEKSTİL SARACİYE VE KIRT.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 9170024604 Bu ürün ÜNTEKS TEKSTİL SARACİYE tarafından gönderilecektir. USB-AUX GİRİŞLİ MÜKEMMEL TASARIM ÜCRETSİZ KARGO ORJINAL FATURALI ÜRÜN MÜKEMMEL ÖDÜLLÜ TASARIM 44 x 30 x 16 Cm Ebat Korumalı Laptop Gözü (15,6") Geniş Ana Bölme Ön Fermuarlı Büyük Cep Cep İçinde Organize Pratik Bölmeler Ana 2 Bölme de Çift Fermuar Başlıkları Çift el Tutacağı Çanta Altında Komple Sünger Desteği İç Komple Sünger Destekli Astar Suya Dayanıklı Özel Kumaş Airtex Destekli Ortopedik Sırtlık Ayarlanabilir Omuz Askılıkları Sırt Asklık Bölümünde Gözlük Yeri Geni Ön Bölmede Anahtarlık Tutacağı TAM ANLAMI İLE MÜKKEMMEL ÖDÜLLÜ TASARIM Bu üründen en fazla 1 adet sipariş verilebilir. 1 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Ecs
Bilgisayar Sırt Çantası Usb Sırt Çantası Aux Sırt Çantası Laptop Sırt Çantası Bilgisayar Çantası 190GRI
189 TL
Unisex Su Geçirmez Haki Sırt Çantası, Laptop Çantası haki1
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TheDeerBag Satıcı Ünvanı: ADİL ACAR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün TheDeerBag tarafından gönderilecektir. TheDeerBag'in Cervus modelinde tamamen açılan fermuarlı ön yüz, ·Fonksiyonel ön ve yan cepler, ·Çantanın içinde yer alan 15’’ (inç) laptop kısmı, ·280 gr ağırlığında olup 28 x 13 x 38 cm boyutlarında, Ayarlanabilir omuz askısı ve tutma sapıyla en rahat kullanım için üretilmiştir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-38%
Marka: TheDeerBag
Unisex Su Geçirmez Haki Sırt Çantası, Laptop Çantası haki1
186 TL 300 TL
Macbook Laptop Çanta MODEL1-KRMZ-001
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BG MEDİCAL Satıcı Ünvanı: BGMEDYA MARKA LİSANSCILIK DANIŞMANLIĞI OTO.TAŞ.SAN.TİC.L.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Eskişehir Vergi Kimlik Numarası: 1680540627 Bu ürün BG MEDİCAL tarafından gönderilecektir. Ön yüzünde kalem takma yeri bulunan çantamızın, süet iç astarlı bir adet laptop gözü vardır. Arka yüzünde ise şarj kablosu, mouse gibi aksesuarlar için iki adet cep bulunmaktadır. Macbook Apple 15" -16" modeli ve benzer modellere uygundur. Ultrabook 14,15,16" modelleri uyumludur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
Marka: BG
Macbook Laptop Çanta MODEL1-KRMZ-001
49.99 TL 99.99 TL