Aradığınızı Hemen Bulun

RENKLER

Aradığınızı Hemen Bulun
Mavi 21
Kırmızı 33
Sarı 4
Yeşil 10
Beyaz 1
Siyah 116
Turuncu 5
Lacivert 31
Gri 40
Krem 1
Pembe 38
Mor 8
Kahverengi 6
Bej 3
Bordo 24
Vizon 4

FİYAT

Aradığınızı Hemen Bulun
10-25 TL 9
25-50 TL50
50-100 TL239
100-150 TL 161
150-250 TL 126
250-500 TL49
500-1000 TL12
1000 TL üzeri14

Jansport Seyahat Çantası

İstediğini hemen bul 'den fazla ürün
Spor Çantası , Seyahat Çantası ,Silindir Çanta WPDSC01SYHT
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: EAYSHOP Satıcı Ünvanı: BUSE YALIM İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün EAYSHOP tarafından gönderilecektir. Spor Çantası - Seyahat Çantası - Silindir Çanta (Taba) World Preti Deri SporÇanta ile Yenilenen şık deri tasarımıyla World Pretisilindir spor çanta, diğer muadillerinden bariz bir şekilde sıyrılıyor Günlük eşyalarınızı veya spor aktivitelerinizde lazım olabilecek ürünlerinizi yanınızda rahat ve şık şekilde taşınmasına yardımcı olur İçerisinde rahatlıkla havlu, içeçecek, terlik-ayakkabı, giysilerinizi taşıyabilirsiniz İster elinizde tutarak, isterseniz omuzunuzda taşıyabilirsiniz Özellikler : Ebat:47cmX27cm Yenilenen kalın su geçirmez deri yüzey Ayarlanabilir omuz askısı Fermuarlı yan göz Renk : Taba Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: eayshop
Spor Çantası , Seyahat Çantası ,Silindir Çanta WPDSC01SYHT
63.84 TL
Erkek Kozmetik Çantası Tıraş Çantası Seyahat Çantası Makyaj Çantası Traş Çanta El Çanta Bakım Çanta 37
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Plus Store Satıcı Ünvanı: METİN ÖMEROĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Bu ürün Plus Store tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Tutmalı Unisex ?Renk = Lacivert Ürün Boyutları : Uzunluk = 25 cm. Genişlik = 11 cm. Derinlik = 13 cm. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Boldy
Erkek Kozmetik Çantası Tıraş Çantası Seyahat Çantası Makyaj Çantası Traş Çanta El Çanta Bakım Çanta 37
79 TL
Erkek Kozmetik Çantası Tıraş Çantası Seyahat Çantası Makyaj Çantası Traş Çanta El Çanta Bakım Çanta 28
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Plus Store Satıcı Ünvanı: METİN ÖMEROĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Bu ürün Plus Store tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Tutmalı Unisex ?Renk = Mavi Ürün Boyutları : Uzunluk = 22 cm. Genişlik = 8 cm. Derinlik = 11 cm. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Boldy
Erkek Kozmetik Çantası Tıraş Çantası Seyahat Çantası Makyaj Çantası Traş Çanta El Çanta Bakım Çanta 28
58 TL
Erkek Kozmetik Çantası Tıraş Çantası Seyahat Çantası Makyaj Çantası Traş Çanta El Çanta Bakım Çanta 61
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Plus Store Satıcı Ünvanı: METİN ÖMEROĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Bu ürün Plus Store tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. 2 Cepli Dış yan cep detaylı Tutmalı Unisex Renk = Gri Ürün Boyutları : Uzunluk = 26 cm. Genişlik = 9 cm. Derinlik = 15 cm. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Boldy
Erkek Kozmetik Çantası Tıraş Çantası Seyahat Çantası Makyaj Çantası Traş Çanta El Çanta Bakım Çanta 61
56 TL
Erkek Kozmetik Çantası Tıraş Çantası Seyahat Çantası Makyaj Çantası Traş Çanta El Çanta Bakım Çanta 96
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Plus Store Satıcı Ünvanı: METİN ÖMEROĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Bu ürün Plus Store tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. 2 Cepli Tutmalı Unisex Renk = Yeşil Ürün Boyutları : Uzunluk = 21 cm. Genişlik = 10 cm. Derinlik = 16 cm. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Boldy
Erkek Kozmetik Çantası Tıraş Çantası Seyahat Çantası Makyaj Çantası Traş Çanta El Çanta Bakım Çanta 96
54 TL
Erkek Kozmetik Çantası Tıraş Çantası Seyahat Çantası Makyaj Çantası Traş Çanta El Çanta Bakım Çanta 2
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Plus Store Satıcı Ünvanı: METİN ÖMEROĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Bu ürün Plus Store tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Tutmalı Unisex Renk = Siyah/Mavi Ürün Boyutları : Uzunluk = 24 cm. Genişlik = 10 cm. Derinlik = 16 cm. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Boldy
Erkek Kozmetik Çantası Tıraş Çantası Seyahat Çantası Makyaj Çantası Traş Çanta El Çanta Bakım Çanta 2
95 TL
Erkek Kozmetik Çantası Tıraş Çantası Seyahat Çantası Makyaj Çantası Traş Çanta El Çanta Bakım Çanta 49
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Plus Store Satıcı Ünvanı: METİN ÖMEROĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Bu ürün Plus Store tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Tutmalı Unisex Renk = Lacivert/Figürlü Ürün Boyutları : Uzunluk = 24 cm. Genişlik = 8 cm. Derinlik = 17 cm. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Boldy
Erkek Kozmetik Çantası Tıraş Çantası Seyahat Çantası Makyaj Çantası Traş Çanta El Çanta Bakım Çanta 49
79 TL
Erkek Kozmetik Çantası Tıraş Çantası Seyahat Çantası Makyaj Çantası Traş Çanta El Çanta Bakım Çanta 64
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Plus Store Satıcı Ünvanı: METİN ÖMEROĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Bu ürün Plus Store tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. 3 Cepli ( 2 Dış, 1 İç ) İç kısmı fileli astar detaylı Tutmalı Unisex Renk = Lacivert Ürün Boyutları : Uzunluk = 25 cm. Genişlik = 12 cm. Derinlik = 18 cm. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Boldy
Erkek Kozmetik Çantası Tıraş Çantası Seyahat Çantası Makyaj Çantası Traş Çanta El Çanta Bakım Çanta 64
79 TL
Spor Çantası - Seyahat Çantası - Silindir Çanta (Taba) 1080767
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: onteen Satıcı Ünvanı: ABDULLAH UZEL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün onteen tarafından gönderilecektir. Piithalat WPDSC01SYHT Spor Çantası - Seyahat Çantası - Silindir Çanta (Taba) Spor Çantası - Seyahat Çantası - Silindir Çanta (Taba) World Preti Deri Spor Çanta ile Yenilenen şık deri tasarımıyla World Preti silindir spor çanta, diğer muadillerinden bariz bir şekilde sıyrılıyor Günlük eşyalarınızı veya spor aktivitelerinizde lazım olabilecek ürünlerinizi yanınızda rahat ve şık şekilde taşınmasına yardımcı olur İçerisinde rahatlıkla havlu, içeçecek, terlik-ayakkabı, giysilerinizi taşıyabilirsiniz İster elinizde tutarak, isterseniz omuzunuzda taşıyabilirsiniz Özellikler : Ebat:47cmX27cm Yenilenen kalın su geçirmez deri yüzey Ayarlanabilir omuz askısı Fermuarlı yan göz Renk : Taba Ürünlerimiz tüm üretim ve ihracat belgelerine sahip olup, fatura garantilidir... Saat 16:00 kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargo edilmektedir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Marka: onteen
Spor Çantası - Seyahat Çantası - Silindir Çanta (Taba) 1080767
109.59 TL
Spor Çantası - Seyahat Çantası - Silindir Çanta (taba) 2256008
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ASELYA Satıcı Ünvanı: BEYZA ALTUN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Batman Bu ürün ASELYA tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Spor Çantası - Seyahat Çantası - Silindir Çanta (Taba) World Preti Deri Spor Çanta ile Yenilenen şık deri tasarımıyla World Preti silindir spor çanta, diğer muadillerinden bariz bir şekilde sıyrılıyor Günlük eşyalarınızı veya spor aktivitelerinizde lazım olabilecek ürünlerinizi yanınızda rahat ve şık şekilde taşınmasına yardımcı olur İçerisinde rahatlıkla havlu, içeçecek, terlik-ayakkabı, giysilerinizi taşıyabilirsiniz İster elinizde tutarak, isterseniz omuzunuzda taşıyabilirsiniz Özellikler : Ebat:47cmX27cm Yenilenen kalın su geçirmez deri yüzey Ayarlanabilir omuz askısı Fermuarlı yan göz Renk : Taba Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-14%
Marka: Go İthalat
Spor Çantası - Seyahat Çantası - Silindir Çanta (taba) 2256008
47.71 TL 55.47 TL
Spor Çantası - Seyahat Çantası - Silindir Çanta (Taba) 2804700
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: THEBK Satıcı Ünvanı: BARIŞ KORKMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Muğla Bu ürün THEBK tarafından gönderilecektir. Spor Çantası - Seyahat Çantası - Silindir Çanta (Taba) World Preti Deri Spor Çanta ile Yenilenen şık deri tasarımıyla World Preti silindir spor çanta, diğer muadillerinden bariz bir şekilde sıyrılıyor Günlük eşyalarınızı veya spor aktivitelerinizde lazım olabilecek ürünlerinizi yanınızda rahat ve şık şekilde taşınmasına yardımcı olur İçerisinde rahatlıkla havlu, içeçecek, terlik-ayakkabı, giysilerinizi taşıyabilirsiniz İster elinizde tutarak, isterseniz omuzunuzda taşıyabilirsiniz Özellikler : Ebat:47cmX27cm Yenilenen kalın su geçirmez deri yüzey Ayarlanabilir omuz askısı Fermuarlı yan göz Renk : Taba Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Go İthalat
Spor Çantası - Seyahat Çantası - Silindir Çanta (Taba) 2804700
51.36 TL
Spor Çantası - Seyahat Çantası - Silindir Çanta (Taba) VBRI1568163
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: vebura Satıcı Ünvanı: MURAT KURT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün vebura tarafından gönderilecektir. Spor Çantası - Seyahat Çantası - Silindir Çanta (Taba) Spor Çantası - Seyahat Çantası - Silindir Çanta (Taba) World Preti Deri Spor Çanta ile Yenilenen şık deri tasarımıyla World Preti silindir spor çanta, diğer muadillerinden bariz bir şekilde sıyrılıyor Günlük eşyalarınızı veya spor aktivitelerinizde lazım olabilecek ürünlerinizi yanınızda rahat ve şık şekilde taşınmasına yardımcı olur İçerisinde rahatlıkla havlu, içeçecek, terlik-ayakkabı, giysilerinizi taşıyabilirsiniz İster elinizde tutarak, isterseniz omuzunuzda taşıyabilirsiniz Özellikler : Ebat:47cmX27cm Yenilenen kalın su geçirmez deri yüzey Ayarlanabilir omuz askısı Fermuarlı yan göz Renk : Taba Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-27%
Marka: vebura
Spor Çantası - Seyahat Çantası - Silindir Çanta (Taba) VBRI1568163
74.9 TL 102.36 TL
Spor Çantası - Seyahat Çantası - Silindir Çanta (taba) WPDSC01SYHT
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: modacımgür Satıcı Ünvanı: ABDURRAHMAN GÜRBÜZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Konya Bu ürün modacımgür tarafından gönderilecektir. Spor Çantası - Seyahat Çantası - Silindir Çanta (Taba) Özellikler : Ebat:47cmX27cm Yenilenen kalın su geçirmez deri yüzey Ayarlanabilir omuz askısı Fermuarlı yan göz Renk : Taba Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Modacımgür
Spor Çantası - Seyahat Çantası - Silindir Çanta (taba) WPDSC01SYHT
69.6 TL
Spor Çantası - Seyahat Çantası - Silindir Çanta (Taba) 590120
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: FOKULTİCARET Satıcı Ünvanı: ÖMER KUL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Bu ürün FOKULTİCARET tarafından gönderilecektir. Spor Çantası - Seyahat Çantası - Silindir Çanta (Taba) World Preti Deri Spor Çanta ile Yenilenen şık deri tasarımıyla World Preti silindir spor çanta, diğer muadillerinden bariz bir şekilde sıyrılıyor Günlük eşyalarınızı veya spor aktivitelerinizde lazım olabilecek ürünlerinizi yanınızda rahat ve şık şekilde taşınmasına yardımcı olur İçerisinde rahatlıkla havlu, içeçecek, terlik-ayakkabı, giysilerinizi taşıyabilirsiniz İster elinizde tutarak, isterseniz omuzunuzda taşıyabilirsiniz Özellikler : Ebat:47cmX27cm Yenilenen kalın su geçirmez deri yüzey Ayarlanabilir omuz askısı Fermuarlı yan göz Renk : Taba Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-32%
Marka: rennway
Spor Çantası - Seyahat Çantası - Silindir Çanta (Taba) 590120
63.15 TL 92.5 TL
Spor Çantası - Seyahat Çantası - Silindir Çanta (taba) 81113
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: GÖKMUR Satıcı Ünvanı: GÖKHAN DURSUN İRGE İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün GÖKMUR tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Spor Çantası - Seyahat Çantası - Silindir Çanta (Taba) World Preti Deri Spor Çanta ile Yenilenen şık deri tasarımıyla World Preti silindir spor çanta, diğer muadillerinden bariz bir şekilde sıyrılıyor Günlük eşyalarınızı veya spor aktivitelerinizde lazım olabilecek ürünlerinizi yanınızda rahat ve şık şekilde taşınmasına yardımcı olur İçerisinde rahatlıkla havlu, içeçecek, terlik-ayakkabı, giysilerinizi taşıyabilirsiniz İster elinizde tutarak, isterseniz omuzunuzda taşıyabilirsiniz Özellikler : Ebat:47cmX27cm Yenilenen kalın su geçirmez deri yüzey Ayarlanabilir omuz askısı Fermuarlı yan göz Renk : Taba Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-5%
Marka: GÖKMUR
Spor Çantası - Seyahat Çantası - Silindir Çanta (taba) 81113
56.53 TL 59.51 TL
Spor Çantası - Seyahat Çantası - Silindir Çanta (siyah) ALVR095001658
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: LAUREL DREAM Satıcı Ünvanı: FADİME AKSU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün LAUREL DREAM tarafından gönderilecektir. Spor Çantası - Seyahat Çantası - Silindir Çanta (Siyah) World Preti Deri Spor Çanta ile Yenilenen şık deri tasarımıyla World Preti silindir spor çanta, diğer muadillerinden bariz bir şekilde sıyrılıyor Günlük eşyalarınızı veya spor aktivitelerinizde lazım olabilecek ürünlerinizi yanınızda rahat ve şık şekilde taşınmasına yardımcı olur İçerisinde rahatlıkla havlu, içeçecek, terlik-ayakkabı, giysilerinizi taşıyabilirsiniz İster elinizde tutarak, isterseniz omuzunuzda taşıyabilirsiniz Özellikler : Ebat:47cmX27cm Yenilenen kalın su geçirmez deri yüzey Ayarlanabilir omuz askısı Fermuarlı yan göz Renk : Siyah Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-23%
Marka: mymodahome
Spor Çantası - Seyahat Çantası - Silindir Çanta (siyah) ALVR095001658
115.15 TL 148.67 TL
Seyahat Çantası Outdoor Rahat Çanta 8302
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Legan Deri Satıcı Ünvanı: LEGAN DERİ VE MAMÜL SAN.TİC.LTD.ŞTİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6080632035 Bu ürün Legan Deri tarafından gönderilecektir. Legan seyahat çantası 8302-Bu ürün legan deri tarafından gönderilecektir.- Beğeninize sunmuş olduğumuz legan seyahat çantası dört mevsim kullanabileceğiniz oldukça hafif birinci sınıf malzemeden üretilmiştir,-Ürün ölçüsü:50x22*26-Seyahatlerde rahat kullanım sağlar-2 adet fermuarlı bölme mevcuttur-Üstten tutma aparatı ve askısı mevcuttur,-Derin iç hacimli ana bölme ,-Resimdeki ürün orta boyu olup size gönderilecek ürün ölçüleri yukarıda belirtilen üründür,-Diğer boyutlarıda mağazamızda mevcuttur,- Ürün resimleri kendi çekimimiz olup size gönderilecek ürünün resimleridir,- Bizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.-%100 yerli üretim Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-15%
Marka: LEGAN
Seyahat Çantası Outdoor Rahat Çanta 8302
42.49 TL 49.99 TL
Spor Çantası - Seyahat Çantası - Silindir Çanta (taba) ERDPİ-3801
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Erduran Ticaret Satıcı Ünvanı: MUSTAFA SUHA ERDURAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün Erduran Ticaret tarafından gönderilecektir. Spor Çantası - Seyahat Çantası - Silindir Çanta (Taba) World Preti Deri Spor Çanta ile Yenilenen şık deri tasarımıyla World Preti silindir spor çanta, diğer muadillerinden bariz bir şekilde sıyrılıyor Günlük eşyalarınızı veya spor aktivitelerinizde lazım olabilecek ürünlerinizi yanınızda rahat ve şık şekilde taşınmasına yardımcı olur İçerisinde rahatlıkla havlu, içeçecek, terlik-ayakkabı, giysilerinizi taşıyabilirsiniz İster elinizde tutarak, isterseniz omuzunuzda taşıyabilirsiniz Özellikler : Ebat:47cmX27cm Yenilenen kalın su geçirmez deri yüzey Ayarlanabilir omuz askısı Fermuarlı yan göz Renk : Taba Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-31%
Marka: Erduran Ticaret
Spor Çantası - Seyahat Çantası - Silindir Çanta (taba) ERDPİ-3801
49.9 TL 71.9 TL
Bebek Çantası El Çantası Seyahat Çantası Spor Çanta 4 Renk dop6590600igo
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Toptan Spor Malzemeleri Satıcı Ünvanı: ŞEVKET KADAK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Toptan Spor Malzemeleri tarafından gönderilecektir. Bebek Çantası El Çantası Seyahat Çantası Spor Çanta 4 Renk Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-28%
Marka: ESCAPE
Bebek Çantası El Çantası Seyahat Çantası Spor Çanta 4 Renk dop6590600igo
79 TL 110 TL
122 Polyester Kumaş Seyahat Çantası / Spor Çanta Escape 122
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: metropolitan çanta hakan baymak Satıcı Ünvanı: HAKAN BAYMAK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kocaeli Bu ürün metropolitan çanta hakan baymak tarafından gönderilecektir. Escape 122 Polyester Kumaş Seyahat Çantası / Spor Çanta Ölçüleri (dolu halde): 30cm X 54cm X 33cm Özellikler: Yağmura dayanıklı polyester kumaş Üstte taşıma kulbu, Omuz Askısı, Üstten fermuarlı ana bölme, Çanta dışında, Ön yüzünde fermuarlı 2 adet bölme Çanta içinde fileli cep Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-24%
Marka: ESCAPE
122 Polyester Kumaş Seyahat Çantası / Spor Çanta Escape 122
107 TL 139.9 TL
121 Polyester Kumaş Seyahat Çantası / Spor Çanta Escape 121
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: metropolitan çanta hakan baymak Satıcı Ünvanı: HAKAN BAYMAK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kocaeli Bu ürün metropolitan çanta hakan baymak tarafından gönderilecektir. Ehs 112-K Kırmızı Kumaş Seyahat Çantası / Spor Çanta Ölçüleri (dolu halde): 27cm X 48cm X 30cm Özellikleri: Yağmura dayanıklı %100 polyester kumaş Üstte taşıma kulbu, Omuz Askısı, Üstten fermuarlı ana bölme, Üstte telefon / pasaport / cüzdan vb için fermuarlı cep Çanta dış ön yüzünde fermuarlı geniş bölme Çanta içinde 1 adet fileli cep Çanta altında 4 adet kumaşın yıpranmasını önleyen stoper Description: %100 poliester rain resistant traveling or gym bag Adjustable shoulder straps One large zipper pocket at the front also a small zipper pocket on top for passport or wallet Main large section can open with zipper on top Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-28%
Marka: ESCAPE
121 Polyester Kumaş Seyahat Çantası / Spor Çanta Escape 121
94 TL 129.9 TL
121 Polyester Kumaş Seyahat Çantası / Spor Çanta Escape 121
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: metropolitan çanta hakan baymak Satıcı Ünvanı: HAKAN BAYMAK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kocaeli Bu ürün metropolitan çanta hakan baymak tarafından gönderilecektir. Ehs 112-K Kırmızı Kumaş Seyahat Çantası / Spor Çanta Ölçüleri (dolu halde): 27cm X 48cm X 30cm Özellikleri: Yağmura dayanıklı %100 polyester kumaş Üstte taşıma kulbu, Omuz Askısı, Üstten fermuarlı ana bölme, Üstte telefon / pasaport / cüzdan vb için fermuarlı cep Çanta dış ön yüzünde fermuarlı geniş bölme Çanta içinde 1 adet fileli cep Çanta altında 4 adet kumaşın yıpranmasını önleyen stoper Description: %100 poliester rain resistant traveling or gym bag Adjustable shoulder straps One large zipper pocket at the front also a small zipper pocket on top for passport or wallet Main large section can open with zipper on top Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-28%
Marka: ESCAPE
121 Polyester Kumaş Seyahat Çantası / Spor Çanta Escape 121
94 TL 129.9 TL
Lüx Spor Seyahat Çantası Çok Renkli Günlük Çanta 8445 8445-Spor Çanta
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Legan Deri Satıcı Ünvanı: LEGAN DERİ VE MAMÜL SAN.TİC.LTD.ŞTİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6080632035 Bu ürün Legan Deri tarafından gönderilecektir. LEGAN LÜX SPOR ÇANTASI 8448 AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO !!! -Bu ürün LEGAN DERİ tarafından gönderilecektir. - Beğeninize sunmuş olduğumuz Legan Lux Spor Çantası dört mevsim kullanabileceğiniz su geçirmez oldukça hafif birinci sınıf malzemeden üretilmiştir, -İşte, Okulda, Seyahatlarda Rahat Kullanım, -Özel Tasarım Ve Şık Görünüşüyle Tarzınıza Tarz Katar, -1 Adet fermuarlı bölme mevcuttur, -Üstten tutma aparatı ve askısı mevcuttur, -Derin iç hacimli ana bölme , -1. Sınıf Özel Üretim Soyulmaz İç Astar, - Ürün ebatı:46x26*28 - Kullanılan tüm aksesuarlar kaliteli malzemeden üretilmiştir, - Ürün resimleri kendi çekimimiz olup size gönderilecek ürünün resimleridir, - Bizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. -%100 YERLİ ÜRETİM Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Marka: LEGAN
Lüx Spor Seyahat Çantası Çok Renkli Günlük Çanta 8445 8445-Spor Çanta
89.99 TL
Hakiki Deri Yumuşak Deri Kadın Çanta Askılı Sırt Çantası Seyahat Çantası Iş Çantası Evrak Çantası TC0032BDCN
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Trendcim Satıcı Ünvanı: KEMAL ARSLAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün Trendcim tarafından gönderilecektir. Gerçek deri çanta ücretsiz kargo ile sizlerle Özel üretim hakiki dana derisinden yapılmıştır. Çanta özel olarak el dikişi ve kesimi yapılarak üretilmiştir. Tüm seyahatlerinizde sizi hiçbir zaman yalnız bırakmayacak. Uçak kabin ölçülerine uygundur. Dayanıklı yapısıyla ömür boyu tüm bakışları üzerinizde toplayacak. Garanti & iade "15 günlük beğenme garantisi" kapsamında, ürünün teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde ürünü geri iade edebilirsiniz. Ölçüleri : En: 25 x boy: 30 x genişlik: 8 cm. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-47%
Marka: Leathertica
Hakiki Deri Yumuşak Deri Kadın Çanta Askılı Sırt Çantası Seyahat Çantası Iş Çantası Evrak Çantası TC0032BDCN
399 TL 749 TL
Sırt Çantası Çok Amaçlı Dayanıklı Spor Seyahat Yürüyüş Çanta sırtcanta.evene3
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Star Master Satıcı Ünvanı: NETTOPTAN MEDİKAL KOZMETİK KIRTASİYE SANAYİ VE TİC. LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Zonguldak Vergi Kimlik Numarası: 6311359676 Bu ürün Star Master tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 17 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-49%
Marka: Evene
Sırt Çantası Çok Amaçlı Dayanıklı Spor Seyahat Yürüyüş Çanta sırtcanta.evene3
51.06 TL 100 TL
Günlük Seyahat Spor Sırt Çanta Okul Çantası Lacivert Hcrlx2223 HCRLX2223
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Çantaplus Satıcı Ünvanı: HACI DERVİŞLER ÇANTA VE KOZ. SAN.TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Konya Vergi Kimlik Numarası: 4540085580 Bu ürün Çantaplus tarafından gönderilecektir. 42x28x17cm Ölçülerinde 3 Fermuarlı Göz Günlük Kullanıma Uygun Spor, Seyahat, Fitness Su Geçirmeyen Kumaş Rahat, Dolgulu Üst Tutma Sapı Yan Matara Bölmesi Ortapedik Yarasa Sırt Sağlığa Zararlı Madde İçermez Yerli Üretim Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-28%
Marka: Relaxion
Günlük Seyahat Spor Sırt Çanta Okul Çantası Lacivert Hcrlx2223 HCRLX2223
129.9 TL 179.9 TL
Günlük Seyahat Spor Sırt Çanta Okul Çantası Gri Hcrlx2223 HCRLX2223
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Çantaplus Satıcı Ünvanı: HACI DERVİŞLER ÇANTA VE KOZ. SAN.TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Konya Vergi Kimlik Numarası: 4540085580 Bu ürün Çantaplus tarafından gönderilecektir. 42x28x17cm Ölçülerinde 3 Fermuarlı Göz Günlük Kullanıma Uygun Spor, Seyahat, Fitness Su Geçirmeyen Kumaş Rahat, Dolgulu Üst Tutma Sapı Yan Matara Bölmesi Ortapedik Yarasa Sırt Sağlığa Zararlı Madde İçermez Yerli Üretim Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-28%
Marka: Relaxion
Günlük Seyahat Spor Sırt Çanta Okul Çantası Gri Hcrlx2223 HCRLX2223
129.9 TL 179.9 TL
Sırt Çantası Çok Amaçlı Dayanıklı Spor Seyahat Yürüyüş Çanta 8682874813225
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Star Master Satıcı Ünvanı: NETTOPTAN MEDİKAL KOZMETİK KIRTASİYE SANAYİ VE TİC. LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Zonguldak Vergi Kimlik Numarası: 6311359676 Bu ürün Star Master tarafından gönderilecektir. Sırt Çantası Spor Seyahat Yürüyüş Okul Çantası Dayanıklı Su Geçirmez Kumaş 2 Büyük Cepli İki gözlü hafif bir çantadır. Fermuar ile açılan iki ana bölme mevcuttur. Elde ve omuzda taşımaya uygun. Ayarlanabilir omuz askısı. Seyahat ve günlük kullanım için uygun. .. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: Viselia
Sırt Çantası Çok Amaçlı Dayanıklı Spor Seyahat Yürüyüş Çanta 8682874813225
79.9 TL 100 TL
Seyahat Çanta 1258854444
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Derya canta Satıcı Ünvanı: DERYA ÖZLÜ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Konya Bu ürün Derya canta tarafından gönderilecektir. seyahat bebekli anneler ve sporda kalın omuz askısı sayedinde gunluk kullanıma uygundur Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 17 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-16%
Marka: ÖZOLUR ÇANTA
Seyahat Çanta 1258854444
83.7 TL 100 TL
1933 Seyahat Çantası
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MONTE LUİ Satıcı Ünvanı: ÇALIŞKAN ÇANTA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 2271113060 Bu ürün MONTE LUİ tarafından gönderilecektir. Saten seyahat çantası Üründe plastik tip 10 fermuar kullanılmıştır. · Kısa tutma sapı pamuklu 4'lük kolondan tasarlanmıştır. · Üründe ayarlanabilen uzun askı mevcuttur. Elcikleri deri detaylı olup güzel bir görünüm sunmaktadır Ön gövdesinde 2 adet fermuarlı göz, Arka gövdesinde 1 adet fermuarlı göz, 1 adet ana fermuarlı büyük göz, · iç kısımda 1 adet orta boy fermuarlı göz ve · Telefon vb. eşya konulabilecek orta boy 2 adet iç cep tasarlanmıştır. 2 adet dış yan cep de mevcuttur. ÜRÜN ÖLÇÜLERİ: Y: 31 CM G: 42 CM D: 15 CM Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-13%
Marka: Arpelle
1933 Seyahat Çantası
335 TL 385 TL
Seyahat Çantası CNKSY80011
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Lagom Home Satıcı Ünvanı: MELİSSA NİNCOVİTCH İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün Lagom Home tarafından gönderilecektir. Nk seyahat çantası fuşya hafif - Su itici kumaş özelliği uzun askı seçeneği ölçüler (genişlik x yükseklik * derinlik) : 46x27x20cm. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 14 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-50%
Marka: NK
Seyahat Çantası CNKSY80011
84.34 TL 168.68 TL
Seyahat Çantası CNKSY80012
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Lagom Home Satıcı Ünvanı: MELİSSA NİNCOVİTCH İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün Lagom Home tarafından gönderilecektir. seyahat çantası hafif - Su itici kumaş özelliği uzun askı seçeneği ölçüler (genişlik x yükseklik * derinlik) : 52x32x20cm.Y Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: NK
Seyahat Çantası CNKSY80012
170.9 TL
Seyahat Çantası CNKSY80012
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Casa Bag Satıcı Ünvanı: MELİH NİNCOVİTCH İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün Casa Bag tarafından gönderilecektir. Nk seyahat çantası lacivert hafif - Su itici kumaş özelliği uzun askı seçeneği ölçüler (genişlik x yükseklik * derinlik) : 52x32x20cm. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-50%
Marka: NK
Seyahat Çantası CNKSY80012
86.14 TL 170.9 TL
Seyahat Çantası 868194903180
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Barberri Satıcı Ünvanı: FATİH SALİHOĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Barberri tarafından gönderilecektir. 1-Elde tutunabilir Kulp 2-İç bölmesi full Astar 3-Su Geçirmez Kumaş Genişlik:50cm Uzunluk:30cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: BARBERRI
Seyahat Çantası 868194903180
79.9 TL 100 TL
Lüx Silindir Seyahat Çantası Fitness Günlük Spor Çok Renkli Çanta 8448 8448-Spor Çantası
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Legan Deri Satıcı Ünvanı: LEGAN DERİ VE MAMÜL SAN.TİC.LTD.ŞTİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6080632035 Bu ürün Legan Deri tarafından gönderilecektir. ürün ebatı:48x26*27 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-15%
Marka: LEGAN
Lüx Silindir Seyahat Çantası Fitness Günlük Spor Çok Renkli Çanta 8448 8448-Spor Çantası
84.99 TL 99.99 TL
Bavul Seyahat Çantası Çanta Içi Düzenleyici Organizer 6 Lı Set DFN117
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: YUSRA ITHALAT Satıcı Ünvanı: SÜMEYYE YÜCE İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün YUSRA ITHALAT tarafından gönderilecektir. Ürün özellikleri: 6 parçadan oluşur kaliteli malzemeden üretilmiştir. Eşyalarınızı kolayca saklamanızı sağlar eşyalarınızı tozdan kirden korur kullanmadığınız zaman katlayarak saklayabilirsiniz. Her türlü eşya için kullanıma uygundur. Yerli üretim ürün boyutları: Fileli büyük: 36 cm x 27 cm x 13 cm. Fileli orta: 30 cm x 20 cm x 13 cm. Fileli küçük:24 cm x 18 cm x 13 cm. Iki tarafı desenli büyük: 33 cm x 23cm. Iki tarafı desenli orta: 25,5 cm x 21 cm. Iki tarafı desenli küçük: 18 cm x 14,5 cm. Paket içeriği: 1 adet bavul içi düzenleyici 6 lı set Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-39%
Marka: D&D CONCEPT
Bavul Seyahat Çantası Çanta Içi Düzenleyici Organizer 6 Lı Set DFN117
29.98 TL 49 TL
Bavul Seyahat Çantası Çanta Içi Düzenleyici Organizer 6lı Set KTBORZ-2KT
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: YUSRA ITHALAT Satıcı Ünvanı: SÜMEYYE YÜCE İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün YUSRA ITHALAT tarafından gönderilecektir. Ürün Özellikleri: 6 Parçadan Oluşur Kaliteli Malzemeden Üretilmiştir. Eşyalarınızı kolayca saklamanızı sağlar Eşyalarınızı tozdan kirden korur Kullanmadığınız zaman katlayarak saklayabilirsiniz. Her türlü eşya için kullanıma uygundur. Yerli Üretim Ürün Boyutları: Fileli büyük: 36 cm x 27 cm x 13 cm. Fileli orta: 30 cm x 20 cm x 13 cm. Fileli küçük:24 cm x 18 cm x 13 cm. İki tarafı desenli büyük: 33 cm x 23cm. İki tarafı desenli orta: 25,5 cm x 21 cm. İki tarafı desenli küçük: 18 cm x 14,5 cm. Paket İçeriği: 1 Adet Bavul İçi Düzenleyici 6 lı Set Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-62%
Marka: HASTUNÇ
Bavul Seyahat Çantası Çanta Içi Düzenleyici Organizer 6lı Set KTBORZ-2KT
29.98 TL 79 TL
Çekçekli ve Askılı Kabin Pilot Çanta Iki Tekerlekli Seyahat Çantası ASKÇ001
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: AbbasShop Satıcı Ünvanı: ABBAS ŞAHİNOĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Erzurum Bu ürün AbbasShop tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 1 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-40%
Marka: AbbasShop
Çekçekli ve Askılı Kabin Pilot Çanta Iki Tekerlekli Seyahat Çantası ASKÇ001
474.05 TL 790 TL
Körüklü Büyük Boy Dağcı Sırt Çantası Seyahat Ve Kamp Çantası kamp
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Dünyanın Çantası Satıcı Ünvanı: YAŞAR KAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Dünyanın Çantası tarafından gönderilecektir. Ayarlanabilir sırt ve bel kemeri alt körük kısmının açılıp kapanma özelliği vardır En alt kısımda ayakkabılık bölmesi 2 yanda fileli cepleri vardır 3 adet fermuarlı bölmeden oluşur 2 yanlardan sıkıştırma kemerli sıkıştırma çantası körük açık 62 cm yükseklik körük boyu 10 cm en 34 cm derinlik 24 cm Su geçirmez kumaştır. kamp ,yürüyüş, tırmanış, avcılık gibi tüm doğa sporlarında kullanım için elverişlidir. ortopedik sırt kısmı ve ergonomik omuzluklar yolculukta sizi yormaz. Hacim 65 Lt Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-37%
Marka: Dünyanın Çantası
Körüklü Büyük Boy Dağcı Sırt Çantası Seyahat Ve Kamp Çantası kamp
119.45 TL 189.9 TL
Sırt Çantası Seyahat Çantası AS-100871
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Veloistanbul Satıcı Ünvanı: VELO İSTANBUL BİSİKLET İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 9240905102 Bu ürün Veloistanbul tarafından gönderilecektir. Performans kullanımı için teknik olarak tasarlanmış bir çantadır. Sıvı eşyalar için ayrı bölmeler, gereksinim cepleri ve kişisel bölmeleri, yarışmalar veya antrenmanlar için kusursuz taşıma seçenekleri sunmaktadır.55lt 55x30x32mm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-8%
Marka: Merida
Sırt Çantası Seyahat Çantası AS-100871
404.8 TL 440 TL
Kanvas Seyahat Çantası 21WBBMBAG00001_BEIGE
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Boris Becker Satıcı Ünvanı: MGS GROUP DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6200617203 Bu ürün Boris Becker tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 20 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
Marka: Boris Becker
Kanvas Seyahat Çantası 21WBBMBAG00001_BEIGE
906.75 TL
Siyah Seyahat Çantası ESC121
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: VALİZ MAĞAZASI Satıcı Ünvanı: EMRE YÜKSEL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Bu ürün VALİZ MAĞAZASI tarafından gönderilecektir. Spor çantası seyahat çantası olarak günlük kullanıma uygundur. Sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Kulp kısmı kumaştan olup çok sağlamdır. Su geçirmez Ölçüler: 120 küçük boy : Yükseklik : 25 cm , genişlik : 45 cm , eni : 18 cm 121 orta boy : Yükseklik : 30 cm , genişlik : 50 cm , eni : 22 cm 122 büyük boy : Yükseklik : 33 cm , genişlik : 55 cm , eni : 25 cm Boyları ürün adlarına göre alım yapınız. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: ESCAPE
Siyah Seyahat Çantası ESC121
109 TL
Seyahat Çantası*6 MKYJÇNT00000054
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MadamKozmetik Satıcı Ünvanı: MEHMET KAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Isparta Bu ürün MadamKozmetik tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Pratik Kullanımlı Çanta Seyahat İçin Makyaj Aksesuarları İçin Takılarınız İçin ideal kullanımlı çantadır Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-24%
Marka: MODALİUM
Seyahat Çantası*6 MKYJÇNT00000054
130 TL 170 TL
120 Seyahat Çantası 090o13Y00046
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Fixayakkabi Satıcı Ünvanı: MEHMET MUSTAFA ÇAKMAK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Hatay Bu ürün Fixayakkabi tarafından gönderilecektir. Escape 120 Seyahat Çantası Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 12 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-34%
Marka: ESCAPE
120 Seyahat Çantası 090o13Y00046
91.91 TL 139.86 TL
Sırt Seyahat Çantası 40156
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Şahin Çanta Satıcı Ünvanı: BURAK ŞAHİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Şahin Çanta tarafından gönderilecektir. Bel kemerli küçük sırt çantası Yağmur geçirmez kumaş Tabanda çıkan ön file Yanlarda su bölmesi Dış yüzeyde 4 adet fermuarlı bölme Içte küçük tablet cebi Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-39%
Marka: YOUNG
Sırt Seyahat Çantası 40156
200 TL 329.99 TL
Seyahat Çantası Seti TRNBD37136Z
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Welcome Baby Satıcı Ünvanı: HOŞGELDİN BEBEK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 4640608423 Bu ürün Welcome Baby tarafından gönderilecektir. Our Generation Seyahat Çantası Seti Özellikleri 46 cm bebek ile uyumludur. 3+ yaş için uygundur. Our Generation oyuncak bebek ve aksesuarlarını nasıl temizlemeli ve korumalıyım? Our Generation oyuncak bebeğiniz ve eşyaları temizlemek için oyuncak bebeklerin yüzleri ve bedenleri için, ıslak, sabunlu bezle yüzeyi nazikçe yıkayın ve sonra oda sıcaklığında havayla kurutun. Giysi ve aksesuarlar için, soğuk suyla hafif bir sabun ile temizleyin ve daha sonra sererek kurutun. Çamaşır makinesinde, kurutucu da veya doğrudan ısı kaynağının yakınına Our Generation oyuncak bebek, giysi veya aksesuar koymayın. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Our Generation
Seyahat Çantası Seti TRNBD37136Z
415 TL
Unisex Seyahat Çantası syht222
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Cemre İpek Satıcı Ünvanı: CEM KÖRKEN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bursa Bu ürün Cemre İpek tarafından gönderilecektir. Matthew cox , çok kullanışlı ve çok kaliteli seyahat çantası. Ayarlanılabilir askısı mevcut. El çantası olarak yada askısı sayesinde omuzunuza asarakta kullanabilirsiniz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-43%
Marka: Matthew Cox
Unisex Seyahat Çantası syht222
203.67 TL 359 TL
Unisex Seyahat Çantası ytklmbvl001
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Yılmazlar Tekstil Ürün.Paz.Ltd Satıcı Ünvanı: YILMAZLAR TEKSTİL ÜRÜNLERİ PAZ TİC LTD ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 9780077142 Bu ürün Yılmazlar Tekstil Ürün.Paz.Ltd tarafından gönderilecektir. Deri askesuarlı kilim desenli küçük boy seyahat çantası Uçak içi için uygun boyuttadır. Malzeme:1. Sınıf çanta yapımına uygun deri ve kilim Astar :Bordo suet astar Renk :Kilim ve siyah deri detaylı Omuz askılı %100 yerli üretim Deri askılı Iç göz cepli Tokalı kilit Sezonsuz ürün Ebatlar: En 45cm yukseklik 36cm derinlik 25 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: YILMAZLAR TEKSTİL
Unisex Seyahat Çantası ytklmbvl001
399.9 TL 499.9 TL
Lacivert Seyahat Çantası VKKSBSKARS126
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: GÜLÜŞ ÇANTA Satıcı Ünvanı: GÜLLÜ ARSLAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Mersin Bu ürün GÜLÜŞ ÇANTA tarafından gönderilecektir. Iki bölmeli seyahat çantası ayarlanabilir uzun askılı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-11%
Marka: GÜLÜŞ ÇANTA
Lacivert Seyahat Çantası VKKSBSKARS126
69.99 TL 79 TL
Federica Seyahat Çantası 5548704
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: AVON Satıcı Ünvanı: AVON KOZMETİK ÜRÜN. SAN. VE TİC. A.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kocaeli Vergi Kimlik Numarası: 3230043054 Bu ürün AVON tarafından gönderilecektir. Geniş tasarımıyla hafta sonu planları için ideal! Deri görünümlü. Fermuarla kapanır. Çıkarılabilir omuz askısı. Boyut: 50x32x17cm. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-41%
Marka: Avon
Federica Seyahat Çantası 5548704
99.99 TL 170 TL
Gri Seyahat Çantası ESC121
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: VALİZ MAĞAZASI Satıcı Ünvanı: EMRE YÜKSEL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Bu ürün VALİZ MAĞAZASI tarafından gönderilecektir. Spor çantası seyahat çantası olarak günlük kullanıma uygundur. Sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Kulp kısmı kumaştan olup çok sağlamdır. Su geçirmez Ölçüler: 120 küçük boy : Yükseklik : 25 cm , genişlik : 45 cm , eni : 18 cm 121 orta boy : Yükseklik : 30 cm , genişlik : 50 cm , eni : 22 cm 122 büyük boy : Yükseklik : 33 cm , genişlik : 55 cm , eni : 25 cm Boyları ürün adlarına göre alım yapınız. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: ESCAPE
Gri Seyahat Çantası ESC121
109 TL
Pembe Seyahat Çantası CKARDSPOR
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: VALİZ MAĞAZASI Satıcı Ünvanı: EMRE YÜKSEL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Bu ürün VALİZ MAĞAZASI tarafından gönderilecektir. Spor çantası seyahat çantası olarak günlük kullanıma uygundur. Sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Kulp kısmı kumaştan olup çok sağlamdır. Su geçirmez Ölçüler: Yükseklik : 27 cm , genişlik : 43 cm , eni : 17 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: CAKARD
Pembe Seyahat Çantası CKARDSPOR
119 TL
Saten Seyahat Çantası 456332
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SUAT SARAÇ Satıcı Ünvanı: SUAT SARAÇ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bursa Bu ürün SUAT SARAÇ tarafından gönderilecektir. Matthew Cox Saten Seyahat Çantası 456332 456332 Matthew Cox Saten Seyahat Çantası 456332 Adınıza Faturalı, Memnuniyet garantili. Ayen Software tarafından yayınlanmıştır! Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-30%
Marka: Matthew Cox
Saten Seyahat Çantası 456332
199 TL 283.35 TL
Sarı Seyahat Çantası 3936473
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: küçük esnaf Satıcı Ünvanı: HAKAN KISTI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün küçük esnaf tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Coghlans
Sarı Seyahat Çantası 3936473
121.39 TL
Strong Spor Çantası , Fitness Çantası , Seyahat Çantası TSTRBGSYHT4
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: STRONG Satıcı Ünvanı: İSMAİL POLAT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Elazığ Bu ürün STRONG tarafından gönderilecektir. Ayarlanabilir uzun askı aparatı ile omuzda rahat kullanım el tutma askılı şık ve rahat kullanım birinci sınıf imperteks kaliteli kumaştan üretilmiştir. Bir adet ana bölme bir adet ön gözü bulunmaktadır. Dış yüzü su geçirmez malzemedir. Ön kısmında fermuarlı bölmesi vardır. Ürün resimleri, kendi çekimimiz olup, size gönderilecek ürün resimlerdeki ürünlerdir. Ürün özellikleri yükseklik: 30 cm genişlik: 40 cm derinlik: 15 cm ilginiz ve ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-36%
Marka: Strong Bag
Strong Spor Çantası , Fitness Çantası , Seyahat Çantası TSTRBGSYHT4
50.92 TL 79.9 TL
Okul Çantası, Günlük Sırt Çantası, Seyahat Çantası 2716000
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: lamiashoes&bags Satıcı Ünvanı: SONGÜL ÖZKAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Gaziantep Bu ürün lamiashoes&bags tarafından gönderilecektir. ·        Toplamda 3 Bölmeden Oluşur.·        Sağ ve sol tarafta birer adet şişe/matara için fileli taşıma gözü·        Silgi,Not Defteri Düzenleme Organizer·        Su Geçirmez Kumaş.·        Kanserojen Madde İçermez.·        Özel Yumuşak Malzeme İle Desteklenmiş Arka Bölüm.·        Üst Kısımda Bulunan Taşıma Sapı İle Kolay Kullanım Sağlar.Yerli Üretim Türk Malı. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-60%
Marka: lamiashoes
Okul Çantası, Günlük Sırt Çantası, Seyahat Çantası 2716000
60 TL 149 TL
Okul Çantası, Günlük Sırt Çantası, Seyahat Çantası 2771100
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: lamiashoes&bags Satıcı Ünvanı: SONGÜL ÖZKAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Gaziantep Bu ürün lamiashoes&bags tarafından gönderilecektir. ·        Toplamda 3 Bölmeden Oluşur.·        Sağ ve sol tarafta birer adet şişe/matara için fileli taşıma gözü·        Silgi,Not Defteri Düzenleme Organizer·        Su Geçirmez Kumaş.·        Kanserojen Madde İçermez.·        Özel Yumuşak Malzeme İle Desteklenmiş Arka Bölüm.·        Üst Kısımda Bulunan Taşıma Sapı İle Kolay Kullanım Sağlar.·        Yerli Üretim Türk Malı. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-44%
Marka: lamiashoes
Okul Çantası, Günlük Sırt Çantası, Seyahat Çantası 2771100
106 TL 189 TL
Unisex Günlük, Seyahat, Spor Ve Okul Sırt Çantası Şık Çok Renkli Çanta 8711 8711-SIRT ÇANTA
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Legan Deri Satıcı Ünvanı: LEGAN DERİ VE MAMÜL SAN.TİC.LTD.ŞTİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6080632035 Bu ürün Legan Deri tarafından gönderilecektir. LEGAN UNİSEX SIRT ÇANTASI 8711 AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO !!! -Bu ürün LEGAN DERİ tarafından gönderilecektir. - Beğeninize sunmuş olduğumuz Legan Lux Unisex Sırt Çantası dört mevsim kullanabileceğiniz su geçirmez oldukça hafif birinci sınıf malzemeden üretilmiştir, -4 Adet fermuarlı bölme mevcuttur, -Rahat bir kullanım için sırt destekli ortopedikdir, - İç bölmesinde 1 adet laptop bölmesi mevcuttur, -Sağ ve sol tarafta birer adet şişe/matara için fileli taşıma gözü, -Su geçirmez yırtılmaz kumaş, -Üstten tutma aparatı ve omuzda kullanım, -Derin iç hacimli ana bölme ve iç bölmeler, -Kullanışlı okul Spor outdoor ve seyahat kullanımına uygundur, -Taban Bölümü Dolgulu Sünger İle Kaplıdır -Fitelatsız Kansarojen Madde İçermeyen Kumaş, -1, Sınıf Özel Üretim Soyulmaz İç Astar, - Ürün ebatı:47x32*28 Cm -Uzunluğu ayarlanabilir,destekli omuz askıları - Kullanılan tüm aksesuarlar kaliteli malzemeden üretilmiştir, - Ürün resimleri kendi çekimimiz olup size gönderilecek ürünün resimleridir, - Bizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. -%100 YERLİ ÜRETİM Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: LEGAN
Unisex Günlük, Seyahat, Spor Ve Okul Sırt Çantası Şık Çok Renkli Çanta 8711 8711-SIRT ÇANTA
129.99 TL
Okul Çantası Günlük Seyahat Sırt Çantası YGNCH13
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÖYKÜ VALİZ Satıcı Ünvanı: ÖYKÜ DERİ ÜRÜNLERİ İTHALAT VE İHR.SAN.VE TİC.LTD.ŞT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 6610336589 Bu ürün ÖYKÜ VALİZ tarafından gönderilecektir. body,img,div img {width: 100% } Öykü Okul Çantası Günlük Seyahat Sırt ÇantasıEBAT : 38*27*14 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 17 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-7%
Marka: Öykü
Okul Çantası Günlük Seyahat Sırt Çantası YGNCH13
154.03 TL 165.62 TL
Okul Çantası Günlük Seyahat Sırt Çantası YGNCH03
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÖYKÜ VALİZ Satıcı Ünvanı: ÖYKÜ DERİ ÜRÜNLERİ İTHALAT VE İHR.SAN.VE TİC.LTD.ŞT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 6610336589 Bu ürün ÖYKÜ VALİZ tarafından gönderilecektir. body,img,div img {width: 100% } Öykü Okul Çantası Günlük Seyahat Sırt Çantası27 x 38 x 14 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Öykü
Okul Çantası Günlük Seyahat Sırt Çantası YGNCH03
165.62 TL
Orta Boy Spor Çantası, Seyahat Çantası, Fitness Çantası STRBGSYH01
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: STRONG Satıcı Ünvanı: İSMAİL POLAT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Elazığ Bu ürün STRONG tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-37%
Marka: Strong Bag
Orta Boy Spor Çantası, Seyahat Çantası, Fitness Çantası STRBGSYH01
46.9 TL 74.9 TL
Seyahat Çanta 36 lt 153.20.0036
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: isikticaret Satıcı Ünvanı: MEMİŞ IŞIK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Isparta Bu ürün isikticaret tarafından gönderilecektir. Single sword lazer kesim 36 litre tactical sırt çantası 36 litre olup iç astarı , filesi ve bölmeleri mevcuttur. Orjinal cordura kumaştan üretilmiştir , kopmaz ve parçalanmaz dayanıklı kumaş. Orjinal lazer kesim ile özel üretilmiştir. Çantanın ön yüzeyinde kan grubu arması , bayrak arması ve bir çok patch , arma takma cırt yerleri mevcuttur. Bel desteği ve ergonomik taşıma özellikleri mevcuttur. Operasyonel ve outdoor kullanım için özel üretilmiştir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
Marka: SİNGLE SWORD
Seyahat Çanta 36 lt 153.20.0036
350 TL 700 TL
Siyah Çanta Jçnt 1101 Spor Seyahat Çanta 04068
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Ayakland Satıcı Ünvanı: MEHMET KARAMAZI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Elazığ Bu ürün Ayakland tarafından gönderilecektir. Tüm seyahatlerinizde yanınızda bulundurmanız gereken valizimiz geniş hacimli ve su geçirmez özelliğe sahiptir. ürünümüz jump markası orjinal olup 2 bölmeden oluşmaktadır askı aparatı sayesinde istediğiniz zaman çantanızı omuzda taşıyabilir sadece elde taşımak zorunda kalmassınız. Ürün ölçüleri: 51x26x20 lt:26 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-40%
Marka: Jump
Siyah Çanta Jçnt 1101 Spor Seyahat Çanta 04068
59.9 TL 99.9 TL
Seyahat Çantası Bordo Büyük SV0043
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Windmill Çanta Satıcı Ünvanı: RAMADA PAZARLAMA DERİ TURİZM SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 7340219077 Bu ürün Windmill Çanta tarafından gönderilecektir. Ürün Ölçüleri: Boy: 40 cm / En: 60 cm / Genişlik: 22 cm Ürün Özellikleri: Windmill Seyahat Çantası Bordo Büyük 1 fermuarlı ana bölme Ön kısında 1 adet fermuarlı bölme Elde taşıma sapı Omuz askısı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: windmill
Seyahat Çantası Bordo Büyük SV0043
85 TL
Seyahat Çantası Yeşil Büyük SV0043
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Windmill Çanta Satıcı Ünvanı: RAMADA PAZARLAMA DERİ TURİZM SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 7340219077 Bu ürün Windmill Çanta tarafından gönderilecektir. Ürün Ölçüleri: Boy: 40 cm / En: 60 cm / Genişlik: 22 cm Ürün Özellikleri: Windmill Seyahat Çantası Yeşil Büyük 1 fermuarlı ana bölme Ön kısında 1 adet fermuarlı bölme Elde taşıma sapı Omuz askısı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 19 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-30%
Marka: windmill
Seyahat Çantası Yeşil Büyük SV0043
59.5 TL 85 TL
Siyah Seyahat Çantası Ek00080l27t1 EK00080L27T1
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Macera Cumhuriyeti Satıcı Ünvanı: BATI MÜMESSİLLİK DIŞ TİC. VE TURİZM A.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 1500155541 Bu ürün Macera Cumhuriyeti tarafından gönderilecektir. Ürün DetaylarıÖnde bir fermuarlı cep koruyucu plastik ayaklar iki yönlü fermuar ile kapanır (daha iyi hırsızlık koruması için kilitlenebilir kapak) yan ve üstte kulplar iki kollu geri çekilebilir teleskopik sap sıkıştırma kayışları TSA şifreli kilit - ABD'de daha kolay bagaj denetimi için vegan malzeme iç kısım düz renkli Astar polyester giysi bölmesi bir kayma cebi Malzeme: polyester (su itici) Bagaj tipi: softside Tekerlek sistemi: 4 tekerlek (dönücü), 360 ° dönebilen düşük gürültülü tekerlekler Boyutlar: yaklaşık. 35 x 54 x 23 cm (genişlik x yükseklik x derinlik) Ağırlık: 2,8 kg Kapasite: 44 L Tüm ürünler orijinal olup distribütör garantilidir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-21%
Marka: Eastpak
Siyah Seyahat Çantası Ek00080l27t1 EK00080L27T1
1159 TL 1467.11 TL
D-valiz Seyahat Çantası legardovlz
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BOYGA Satıcı Ünvanı: HÜSEYİN EMRE YILDIZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Adana Bu ürün BOYGA tarafından gönderilecektir. Geniş hacimle D-valiz. Seyahat çantası, spor çantası olarak kullanabilirsiniz. 55 x 30 x 25 ölçülerinde. Rengi fotoğrafta görüldüğü gibi laciverttir. Yanlışlıkla mavi yazılmıştır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-33%
Marka: Boyga
D-valiz Seyahat Çantası legardovlz
39.9 TL 59.9 TL
Pitbull Deri Seyahat Çantası 54120185524
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: UZAY İLETİŞİM VE TELEKOMİNİKASYON Satıcı Ünvanı: ABDULKADİR YILMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün UZAY İLETİŞİM VE TELEKOMİNİKASYON tarafından gönderilecektir. Ürün Bilgileri Pitbull Newyork kulaklık koruyucu ve saklama deri çantası Özel el işçiliği ile %100 hakiki deri kulanılarak üretilmiştir. Yumuşak dokunuşlu ve kir tutmaz özelliğe sahiptir. Seyahat ettiğiniz zaman mükemmel bir kolaylık sağlar. Ebat:25*13,90cm Türkiye temsilcisi UZAY ELEKTRONİK tarafından özel kutusuyla birlikte gönderilmektedir. Açıklama Ürünümüz sınırlı sayıda üretilmiştir. Kanserojen madde içermez. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: UZAY ELEKTRONİK
Pitbull Deri Seyahat Çantası 54120185524
169 TL
Unisex Kırmızı Seyahat Çantası miran000356523
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MİRAN ÇANTA Satıcı Ünvanı: ŞAHİN SÖNMEZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün MİRAN ÇANTA tarafından gönderilecektir. Seyahat çantası. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-29%
Marka: miran çanta
Unisex Kırmızı Seyahat Çantası miran000356523
50 TL 70 TL
Seyahat Çantası 1517 Sıyah / Black *
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Alone Bag Satıcı Ünvanı: SALTIKOĞLU SARACİYE TİCARET VE SANAYİ LTD.ŞTİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Konya Vergi Kimlik Numarası: 7420062698 Bu ürün Alone Bag tarafından gönderilecektir. Ürün Ölçüleri: 25x45 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-62%
Marka: Alone
Seyahat Çantası 1517 Sıyah / Black *
106.5 TL 280 TL
Seyahat Çantası Siyah ELATAE-PLDUF9501
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ELATAE Satıcı Ünvanı: CAN-CAN DERİ ÜRÜNLERİ SAN.İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 1980351973 Bu ürün ELATAE tarafından gönderilecektir. U.S. Polo Assn. Seyahat Çantası Siyah Gündelik hayatta kullanabilir rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayarlanabilir uzun askısı vardır. Ölçüleri : Yükseklik: 26 cm x En: 52 cm x Yan Derinlik: 26 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-45%
Marka: US Polo Assn
Seyahat Çantası Siyah ELATAE-PLDUF9501
341.52 TL 619.9 TL
Spor Ve Seyahat Çantası U3671AZ21SP
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: DeFacto Satıcı Ünvanı: DEFACTO PERAKENDE TİC. A.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Tekirdağ Kep Adresi: [email protected] Vergi Kimlik Numarası: 6500034716 Bu ürün DeFacto tarafından gönderilecektir. Fermuar kapamalı gözleri, şık ve ergonomik tasarıma sahip seyahat çantası %100 polyester materyale sahiptir. Pratikliği ile dilerseniz seyahatlerinizde dilerseniz spor malzemelerinizi taşımak için spor çantası olarak kullanabileceğiniz DeFacto Erkek Spor ve Seyahat Çantası. Çanta Ölçüsü: 23x46x23 cm. Poliester 100% Manken Bedeni: Göğüs: 89 Boy: 1,87 Basen: 91 Bel: 75 Cinsiyet:Erkek Yaş Grubu:Erkek Malzeme:Poliester 100% Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Defacto
Spor Ve Seyahat Çantası U3671AZ21SP
79.99 TL
Erkek Kanvas Seyahat Çantası 21WBBMBAG00001_GREEN
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Boris Becker Satıcı Ünvanı: MGS GROUP DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6200617203 Bu ürün Boris Becker tarafından gönderilecektir. Yüksek kalite yıkanmış pamuk, kanvas, deri ve aksesuarlardan üretilmiştir. Detay:·iç cepli ve fermuarlı ana bölme ·deri süslemeler, kopçalar ve en kaliteli aksesuarlarla pürüzsüz marka fermuarlar. ·güçlendirilmiş deri taşıma kolları, özel logo bakım:Nemli bezle silerek temizleyiniz.100% pamukürün kodu: 21wbbmbag00001 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 25 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-60%
Marka: Boris Becker
Erkek Kanvas Seyahat Çantası 21WBBMBAG00001_GREEN
780 TL 1950 TL
Kadın Lacivert Seyahat Çantası K006
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KAREN BAG SHOES Satıcı Ünvanı: YASİN VATANSEVER İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün KAREN BAG SHOES tarafından gönderilecektir. Su geçirmez su itici özelliğine sahip kumaşı Omuz suni deri destekli çapraz askısı 2 ana bölme 2 fermuarlı göz Ürün ölçüleri Yükseklik 38cm Genişlik 50 cm Dip eni 20 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: KAREN BAG & SHOES
Kadın Lacivert Seyahat Çantası K006
189 TL 229 TL
Kamp Seyahat Çantası NG/KSC
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: CNK OUTDOOR SHOP Satıcı Ünvanı: CENK MEHMETÇİK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bursa Bu ürün CNK OUTDOOR SHOP tarafından gönderilecektir. Campout kamp seyahat çantası Küçük bir çanta içerisinden çıkan devasa büyüklükte malzeme çantası. Katlanabilir çok az yer kaplar. Çadırlar, uyku tulumları ve bütün kamp malzemeleri bir arada toplu tutar. Rahatlıkta taşımanızı sağlar. Kapalı ebat: 32.5 x 23.5 cm Açık ebat: 80 x 35 x 38 cm Ağırlık: 850 gr. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-39%
Marka: CAMPOUT
Kamp Seyahat Çantası NG/KSC
110.31 TL 179.9 TL
Seyahat Ve Makyaj Çantası HNY00110001
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Honeysuitcase Satıcı Ünvanı: BİLAL POLAT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Malatya Bu ürün Honeysuitcase tarafından gönderilecektir. Ölçüleri: 34cm X 24cm X 16cm - Ağırlık: 900 gr Ürün Özellikleri: Patentli ve Tescilli Ürün * ABS Kasa (Çok sağlam) * Göz alıcı görsellik * Taşıma kulbu * Silinebilir * Yağmurdan etkilenmez * İçinde astarlı fermuarlı 1 cep, 3 adet fileli cep * Arka yüzündeki lastikli kemer ile başka bir çantaya / çek çeke takılabilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-43%
Marka: ESCAPE
Seyahat Ve Makyaj Çantası HNY00110001
160 TL 280 TL
Günlük Seyahat Okul Çantası 001
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: emincanta Satıcı Ünvanı: VEBİ EMİNİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün emincanta tarafından gönderilecektir. Günlük seyahat okul sırt çantası okulda sporda seyahata rahatlıkla kullanabileceğiniz model özel su geçirmeyen kumaş fitalatsız yani kanserojen madde içermez. Ürünlerimiz 1 yıl firmamız tarafından garantilidir taşıma türü: El-Sırt ölçüleri: 40 x 32 x 15 cm. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: ATHLETIC
Günlük Seyahat Okul Çantası 001
59.9 TL 79.9 TL
Unisex Çekçekli Seyahat Çantası 3990
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Zeytin Satıcı Ünvanı: MEHMET BERİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Zeytin tarafından gönderilecektir. Ebat: 50*30*30 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-40%
Marka: Ervika
Unisex Çekçekli Seyahat Çantası 3990
119.9 TL 199.9 TL
Siyah Erkek Seyahat Çantası 10266737
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ABİSYOL Satıcı Ünvanı: NAZLI ÇETİN KÖSE İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün ABİSYOL tarafından gönderilecektir. Ebat: 25 x 17 x 6 cm \n Ağırlık: 120 gr Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
Marka: eklips
Siyah Erkek Seyahat Çantası 10266737
74.25 TL 148.5 TL
Pitbull Deri Seyahat Çantası Ptbll7845234444498
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MobileGaraj Satıcı Ünvanı: MEHMET SELİM YILMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün MobileGaraj tarafından gönderilecektir. Ürün Bilgileri Pitbull Newyork kulaklık koruyucu ve saklama deri çantası Özel el işçiliği ile %100 hakiki deri kulanılarak üretilmiştir. Yumuşak dokunuşlu ve kir tutmaz özelliğe sahiptir. Seyahat ettiğiniz zaman mükemmel bir kolaylık sağlar. Türkiye temsilcisi MobileGaraj tarafından özel kutusuyla birlikte gönderilmektedir. Açıklama Ürünümüz sınırlı sayıda üretilmiştir. Kanserojen madde içermez. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-58%
Marka: Pitbull NewYork
Pitbull Deri Seyahat Çantası Ptbll7845234444498
169 TL 399 TL
Seyahat Çantası Escbordo-m HBV000006GDO3
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: VALİZ MAĞAZASI Satıcı Ünvanı: EMRE YÜKSEL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Bu ürün VALİZ MAĞAZASI tarafından gönderilecektir. Escape Seyahat Çantası ESCBORDO-MEscape Seyahat Çantası ESCLACIVERT-M Küçük Boy : 54 X 35 X 29 CmOrta En 59 Yükseklik 39Genişlik 31Büyük Boy : 63 X 41 X 36 Cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: ESCAPE
Seyahat Çantası Escbordo-m HBV000006GDO3
599 TL
Seyahat Tipi Takı Çantası Çan1000
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HomeWorks Satıcı Ünvanı: ARC13 MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0730419450 Bu ürün HomeWorks tarafından gönderilecektir. Krokodil desen lacivert renktedir. Alt ve üst kısım olarak iki bölmelidir. Ortasında bu iki bölümü ayıran küpelik bulunmaktadır. İç rengi kremdir,süettir ve yumuşak dokuludur. Çanta dış kısmı sert dokuludur,bu sayede darbelerden maksimum ölçüde korur.Yaklaşık olarak 15x15 cm ölçülerindedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-23%
Marka: HomeWorks
Seyahat Tipi Takı Çantası Çan1000
229.95 TL 299.95 TL
Finola Embossed Seyahat Çantası KIY00278
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Ucuzavar Satıcı Ünvanı: UCUZAVAR BİLGİ TEKN.TUR.GIDA PAZ.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Muğla Vergi Kimlik Numarası: 8830638815 Bu ürün Ucuzavar tarafından gönderilecektir. Ürün kodu : kıy00278özellikler : ürün özelliklerihafta sonu planların için de kocaman bir valiz sahibi olmak yerine orta boy, kullanışlı bir omuz çantası almayı tercih edebilirsin. Hem kombinine renk katacak hem de eşyalarını rahatça taşımanı sağlayacak. Içinde cırt cırtlı aynabulunan, eşyalarınızıkolayca koyabileceğinizözel tasarımlı cep* desenli deri görünümlü fermuarlı dış cebi bulunur. Ayarlanabilir ve çıkarılabilir omuz askılı boyut : 34 x 44,5 x 19 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-26%
Marka: Avon
Finola Embossed Seyahat Çantası KIY00278
106.99 TL 145 TL
Black Seyahat Çantası (7021S) BD00597
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Dericompany Satıcı Ünvanı: DERİCOMPANY DERİ VE TEKS.İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Uşak Vergi Kimlik Numarası: 2930480720 Bu ürün Dericompany tarafından gönderilecektir. Black Seyahat Çantası (7021S) Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-65%
Marka: Deri Company
Black Seyahat Çantası (7021S) BD00597
333 TL 961.99 TL
Tchibo Seyahat Takı Çantası FFbo
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TAYF BİLİŞİM Satıcı Ünvanı: TAYF BİLİŞİM ELEKTRİK ELEKTRONİK EV ALET.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 8320427802 Bu ürün TAYF BİLİŞİM tarafından gönderilecektir. Seyahatte de takılarımızın yanımızda olmasını isteriz. Bazen bakım çantasındaki bir bölmeye atılır, belki bavul bile bir yerlerde buna biraz uygun olabilecek bir köşeye sahiptir – ancak bu saklama çantası ile nihayet birinci sınıfta seyahat edebilirler. Tıpkı en sevdiğimiz parçalara yakışır şekilde. İyi düşünülmüş bölmeler Küçük takı çantası iki adet fermuarlı iç cebe sahiptir, kolyeler ve bileklikler içerisinde harika şekilde saklanabilir. Ek olarak çıt çıtla sabitlenebilen iki adet şerit bulunur: Bir tanesi yüzükler için düşünülmüştür, diğeri ise küpeler için on iki adet takma deliğine sahiptir. Küçük çanta düz şekilde katlanabilir ve bir çıt çıt ile kapatılabilir. Renk Dışı kırmızı-pembe, çiçek baskılı İçi kırmızı Malzeme %100 polyester Fermuarlar plastik Ölçüler Kapalı halde yaklaşık 16 x 7 cm Açık halde yaklaşık 21 x 16 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Selio
Tchibo Seyahat Takı Çantası FFbo
119.9 TL
Seyahat Çantası 101 Siyah 101SİYAH
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÇANTA TARZI Satıcı Ünvanı: K. SEYFULLAH YILMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün ÇANTA TARZI tarafından gönderilecektir. EXCEPTİON 101 seyahat çantası, Astarlı iç hacim, Su geçirmez kaliteli kumaş, Geniş açılır çanta ağızı, Büyük ön cep, Ayarlanabilir omuz askısı, Süngerli taban, Dip bölgesinde 4 adet geniş plastik ayak, Yerli üretim, Ebat: 48 x 28 x 20, Türkiye nin heryerine ücretsiz kargo, Faturalı ürün, Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-31%
Marka: Exception
Seyahat Çantası 101 Siyah 101SİYAH
89.9 TL 130 TL
Kadın Siyah Seyahat Çantası TYC00041824091
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Bags Mood Satıcı Ünvanı: DİDO DİJİTAL MAĞAZACILIK LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 2951001942 Bu ürün Bags Mood tarafından gönderilecektir. Benetton kadın seyahat çantası sıyah bnt377 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Benetton
Kadın Siyah Seyahat Çantası TYC00041824091
389 TL
Polo Siyah Seyahat Çantası TX422F30269178
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Zugazo Satıcı Ünvanı: GB PORT İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kahramanmaraş Vergi Kimlik Numarası: 3891278965 Bu ürün Zugazo tarafından gönderilecektir. Polo siyah seyahat çantası Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-41%
Marka: Zugazo
Polo Siyah Seyahat Çantası TX422F30269178
51.38 TL 87.35 TL
Unisex Seyahat Kamp Çantası 2975557
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Acornbella Satıcı Ünvanı: MEHMET KALKANLI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bursa Bu ürün Acornbella tarafından gönderilecektir. Ramses Unisex Seyahat Kamp Çantası – Sırt Çantası Siyah Gündelik hayatın dışında da seyahat, kamp, dağcılık sporları gibi çeşitli alanlarda da kullanılabilecek çok amaçlı seyahat çantasıdır Ortopedik sırt kısmı, rahat taşıma kapasitesine sahip ergonomik omuzluklar yolculuklarınız sırasında yükünüz ne kadar ağır olursa olsun sizi yormamak üzere tasarlanmıştır Tek yan tarafında bulunan mataralık kısmı su veya içecek ihtiyaçlarınızda büyük kolaylık sağlar Ayarlanabilir omuz askılığı sayesinde sırtınızın taşıma kuvvetine göre ayarlama yapabilirsiniz Cüzdan ve kart gibi kişisel eşyalarınızı iç kısımda yer alan özel bölümde muhaza edebilirsiniz Ön kısımda yer alan iki adet ayrı cep özelliği daha fazla eşya kapasitesi sağlamaktadır Ürün özellikleri Kamp, dağcılık, yürüyüş sporları gündelik hayatta kullanıma uygundur Su geçirmez kumaştan üretilmiştir Yan tarafta yer alan filesi mataralık olarak kullanılabilir Ön kısımda iki adet fermuarlık kısmı mevcuttur Siyah renktir Toplamda 3 adet fermuarlı bölme bulunmaktadır Ufak bir kamp aparatı ile daha fazla eşya taşıyabilir Kadın ve erkek kullanımı için uygundur Ebatlar BOY: 50 EN: 35 ÇAP: 20 HACİM: 50 LT Paket içeriği 1 adet Ramses Unisex Seyahat Kamp Çantası – Sırt Çantası Siyah gönderilmektedir Aradığınız Her Şey Burada Kaliteli ve Güvenli Alışverişin Adresi Acornbella Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Acornbella
Unisex Seyahat Kamp Çantası 2975557
114.85 TL
Oxford 30lt Seyahat Sırt Çantası, Kamp Çantası ox01
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Bavyera Satıcı Ünvanı: TUĞBA SANDALCIOĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Bavyera tarafından gönderilecektir. Bavyera Oxford 30LT Dağcı Seyahat Notebook Sırt Çantası, Kamp Çantası Siyah Üst Kalite, Su geçirmez kalın kumaştan üretilmiştir. Tamamen ortopedik sırt kısmı ve ergonomik omuzluklar yolcuklukta sizi yormaz. 15,6 inç notebook kapasiteli Kalın dişili fermuar sistemi 3 adet büyük göz ve 2 adet ufak fermuarlı gözler 2 Yan tarafta matara bölmesi Kısa seyahatlar, doğa yürüyüşü, iş ve okulda kullanım için idealdir. Garantili Ürün. Ebadlar: 45 x 32 x 20cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Marka: BAVYERA
Oxford 30lt Seyahat Sırt Çantası, Kamp Çantası ox01
119.9 TL