TESETTÜR PANÇO

Bazı kapalı hanımlar inançlarına uygun giyinirken kendilerine has bir tarz sahibi olmayı da başarırlar. İştetesettür panço bu stil sahibi kapalı hanımların en fazla kullandığı parçalardan biridir. Otantik esintiler taşıyan tesettür panço modelleri giyen her hanıma bambaşka bit hava katarken gusto sahibi görünmelerini de sağlar. Muhafazakar giyimin ünlü markalarının usta tasarımcılarının elinde şekillenen bu harika giysiler kapalı hanımların hem kapalı hem de açık alanlarda giyebildiği giysiler olmaları ile de çok pratikler aynı zamanda.

Dört mevsim panço ile özgün kombinler

Tesettür pançolar farklı kumaşlardan üretiliyor ve bu sayede kapalı hanımlar yılın on iki ayı boyunca tesettür panço modellerini kullanarak hem mevsime, hem trendlere hem de inançlarına uygun şık kombinler yapabiliyorlar. Ayrıca markaların koleksiyonlarında yer verdikleri panço modellerinde hem geniş renk seçenekleri hem de farklı boy alternatifleri sunuluyor.

Genç hanımların kalbini çalacak canlı renkler

Renk alternatifleri demişken özellikle genç muhafazakar hanımların kalbini çalacak olan canlı renklerdeki tesettür pançolardan bahsetmeden geçmek olmaz. Aklını