Aradığınızı Hemen Bulun

RENKLER

Aradığınızı Hemen Bulun
Mavi 103
Kırmızı 92
Sarı 66
Yeşil 123
Beyaz 106
Siyah 143
Turuncu 24
Lacivert 27
Gri 31
Krem 7
Pembe 205
Mor 48
Kahverengi 50
Bej 9
Bordo 10
Ekru 1

FİYAT

Aradığınızı Hemen Bulun
0-10 TL 47
10-25 TL 573
25-50 TL2012
50-100 TL4016
100-150 TL 2190
150-250 TL 1072
250-500 TL486
500-1000 TL207
1000 TL üzeri292

Sitrin Taşı

İstediğini hemen bul 'den fazla ürün
Sitrin Taşı Kolye KLY018
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KARADEPO Satıcı Ünvanı: NAZIM ÖNCÜ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün KARADEPO tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: KARADEPO
Sitrin Taşı Kolye KLY018
57.87 TL 76.76 TL
Sitrin Taşı Bileklik b61
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Doğal Bijuteri Satıcı Ünvanı: SELİM YILMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Doğal Bijuteri tarafından gönderilecektir. Sitrin Taşı Bileklik Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-21%
Marka: Doğal Bijuteri
Sitrin Taşı Bileklik b61
189 TL 239 TL
Sitrin Taşı Bileklik b231
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Doğal Bijuteri Satıcı Ünvanı: SELİM YILMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Doğal Bijuteri tarafından gönderilecektir. Doğada ender bulunan sitrin taşının sertlik derecesi 7 olmakta ve rengini demir ve limoniteden alan bir taştır. İçerisinde dönmüş bulunur. Sitrin taşı kırıldığında ise bu donmuş su çözülür. Sitrin taşı, Yunanca'da “ citrıon” kelimesinden gelmekte ve limon anlamına gelmektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-27%
Marka: Doğal Bijuteri
Sitrin Taşı Bileklik b231
219 TL 299 TL
Sitrin Burç Taşı Yüzük YZK001BRC
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: zilli shop Satıcı Ünvanı: ERSEL EREN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Balıkesir Bu ürün zilli shop tarafından gönderilecektir. Yüzüklerimiz elyapımı olup tasarımı bize aittir. Yüzüklerin alt kısımda 1 mm silikon lastik kullanıldığından esnek olup hemen her parmak ölçüsü için uygundur. Bu nedenle ellerim şişti, yüzük sıkıyor derdi yok. Ayrıca isterdiğiniz parmağınıza takarak kullanabilirsiniz. Yüzüklerimizin üst kısmında gerçek doğal taşlar kullanılmıştır. Yüzüklerimizi resimlerde gördüğünüz gibi bilekliklerimizle kombinleyebilirsiniz. ( Ayrı ayrı satışa sunulmuşlardır.) SİTRİN TAŞININ UYUMLU OLDUĞU BURÇLAR : Koç, Aslan, Başak, İkizler, Akrep Sitrin taşı, rengi sarıdan açık kahveye doğru giden, birçok hastalığın iyileştirilmesinde kullanılan bir taştır. Sitrin taşının tedavi edici enerjisi vardır. Kendine güveni güçlendirir, insanın kendine zarar verici eğilimlerini yok eder, kişinin kendisini iyi hissetmesini sağlar. Sitrin masaj yağlarını etkinleştirmek için de kullanılmaktadır. Bu taş yağa enerji vererek, dolaşımı hızlandırır ve deriye daha iyi nüfuz etmesini sağlar.Kuvars taşının sarı tonlardaki alt türü olan Sitrin taşı rengini içeriğinde bulunan az miktarda demirden alır. Sitrini ucu aşağı gelecek şekilde boynunuzda taşımanız halinde bu size güven ve evrensel güç verir. Bir diğer adı da Tüccar Taşı olan Sitrin taşını, bazı inanan kişiler kasalarına koyarlar. Sitrin taşı eğer takı olarak kullanılacaksa mutlaka tene değerek kullanılmalıdır.Sitrin’in onların parasal güçlerini arttırdıklarına inanırlar. Bazı kişilerde onun talihsiz bir taş olduğu fikrindedir ve her ne olursa olsun ona el sürmemeye çalışırlar. Sitrin Taşının Faydaları Sitrin de Ametist gibi, bir ortamdaki istenmeyen enerjilerin engellenmesi için kullanılabilir. Sitrin başarı getirici olduğuna inanılan bir taştır. Kendisini taşıyan kişiye neşe ve mutluluk duyguları verir. Kişinin depresyona neden olan duygularından kurtulmasına yardım eder. Kendine güvenme duygusunu güçlendirir ve sinirlilik durumlarında rahatlatıcı ve güven vericidir. Negatif enerjiyi yok eder. Ancak kuvars kristali gibi negatif enerjiyi bünyesinde toplamaz. Bu nedenle negatif enerjilerden arındırma işlemine de çok fazla ihtiyaç duymaz. Zihinsel berraklığı artırır. Böbrek, kolon, ciğerler, hazım organları ve kalp için yararlı olduğuna inanılmaktadır. Bolluk, bereket ve şans taşıdır. Eski çağlarda adı tüccar taşı olarak geçer. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-29%
Marka: ZİLLİ SHOP
Sitrin Burç Taşı Yüzük YZK001BRC
42.5 TL 60 TL
Kadın Sitrin Taşı Bileklik b69
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Doğal Bijuteri Satıcı Ünvanı: SELİM YILMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Doğal Bijuteri tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Marka: Doğal Bijuteri
Kadın Sitrin Taşı Bileklik b69
179.1 TL 269 TL
Sitrin Taşı Doğaltaş Kolye KOLSTRNMT
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Mucize Taş Satıcı Ünvanı: AWDOY HED.EŞ.BİJU.GID.TEKS.İNŞ.MALZ.TUR.TAŞ.SAN. VE TİC.L.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Vergi Kimlik Numarası: 0910558890 Bu ürün Mucize Taş tarafından gönderilecektir. Ürün taşı orijinal doğal taştır. Ürün görüldüğü gibi uç ve zincir olarak gönderilecektir. Kolye doğal taş olması nedeni ile ufak şekil, boy ve renk farlılık gösterebilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-28%
Marka: Mucize Taş
Sitrin Taşı Doğaltaş Kolye KOLSTRNMT
65 TL 90 TL
Karma Sitrin Taşı Bileklik TXCB57F6A97648
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HayalperestBoncuk Satıcı Ünvanı: SALİH AKKAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bursa Bu ürün HayalperestBoncuk tarafından gönderilecektir. Karma Sitrin Taşı Bileklik Bir Birinden Güzel Doğal Taş Bileklikler Burada. Enerjisiyle Sizlere İyi Gelecek Tasarımıyla Şıklığınızı Tamamlayacak Doğal Taş Bileklikler. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-27%
Marka: Hayalperest boncuk
Karma Sitrin Taşı Bileklik TXCB57F6A97648
130.8 TL 178.8 TL
Doğal Sitrin Taşı Kolye 02386
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: crystal34 Satıcı Ünvanı: RECEP TEZCAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün crystal34 tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: crystal34
Doğal Sitrin Taşı Kolye 02386
49.9 TL
Sitrin Taşı Kolye Ucu SFLTSM07
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Mihri Satıcı Ünvanı: MİHRİBAN ANIK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kırklareli Bu ürün Mihri tarafından gönderilecektir. Sitrin Taşının Faydaları Eski dönemlerde ticaret ile uğraşan insanlar, sitrin taşını kasalarında saklarlardı. Bunun sebebi ise sitrin taşının parayı bereketlendirdiğine inanmalarıydı. Sitrin taşı bu nedenle “Tüccar Taşı” olarak da anılmıştır. Kuvars taşı ile birlikte kullanıldığında etkisini daha da arttıran sitrin taşının bilinen önemli faydaları ise şunlardır: Eski dönemlerde yağmur yağması için çıkılan dualarda kuvars taşı ile beraber kullanılmıştır. Beyin fonksiyonlarını uyarmaya yardımcı olan sitrin taşı aynı zamanda duygusal dengeleyici özelliğe sahiptir. Kişinin bağımlılıklarından kurtulmasına yardım eder ve aşırı kıskançlıklarını ortadan kaldırır. Kişinin çevresindeki pozitif enerjiyi toplar, biriktirir ve aktive eder, negatif enerjiyi ise yok ederek, pozitif enerjiye çevirir. Böylece sinirleri de yatıştırmış olur. Boyuna takılan sitrin taşı, diğer insanların negatif enerjisinden sizi korur. Sitrin taşı, sinirleri ve kanı canlandırırken, iç salgı bezlerinin özellikle de tiroit bezinin sağlıklı çalışmasına yardımcı olur. Telsiz, cep telefonu vb. cihazlardan yayılan radyonu toplar ve elektronik eşyaları parazitlenme gibi zararlı manyetik etkilerden korur. Sitrin taşı, iç ve dış dünyadaki bolluğu ve bereketi kendisine doğru çeker. Şiddetli baş ağrılarını gidermeye yardımcı olur. Aile bireyleri arasındaki kötü enerjiyi ortadan kaldırarak, birlik ve beraberlik duygusu oluşturur. Sitrin taşı, vücuttaki zehirli maddelerin atılmasını sağlayarak, cildin nefes almasını sağlar ve cilde tazelik hissi verir. Sitrin taşını boynunda taşıyan kişilerin vücudu güç ve canlılık kazanır. Sindirim ve kan dolaşımını düzenleyerek, sağlıklı çalışmasını sağlar. Vücuttaki birçok organ için faydalı bir taş olan sitrin taşı özellikle kalp, böbrek, kolon akciğer ve karaciğer için oldukça yararlıdır. Bağışıklık sistemini güçlendiren sitrin taşı, kişiyi hastalıklara karşı korur. Vücuda enerji verir ve zihinsel konsantrasyonu sağlar. Göz için de sağlıklı olan sitrin taşı, kartal görüşü ve gücü verir. Sitrin taşını vücudunda taşıyan bir kişinin kendine olan güveni artar ve kendine zarar verecek davranışlardan uzak durur. Kişinin içinde bulunduğu duygusal travmaları hafifleterek, kişiyi neşelendirir. Depresyon belirtilerini ortadan kaldırarak, kişinin kötü düşüncelerden kurtulmasına yardımcı olur. Sitrin taşı, kişiye özgüven ve cesaret duygusu verirken, korkularından kurtulmasını sağlar. Antioksidan özelliği gösteren sitrin taşı, zehirli maddelerin vücuttan atılmasına yardımcı olur. Bağırsak ve mide sorunlarının çözümünde yardımcı olur. Ruhsal gelişmeyi sağlayan sitrin taşı, ruhsal alemle bağlatı kurmayı kolaylaştırırken, aurayı da temizler. Sitrin taşı, masaj yağlarını etkinleştirir ve yağa enerji vererek, dolaşımı hızlandırır. Aynı zamanda yağın deriye daha iyi nüfuz etmesini sağlar. Selüliti giderir ve vücuttaki kasılmaları rahatlatır. Sıcak basması gibi menopoz belirtilerinin azalmasını sağlar. Hormonları dengeleyerek, yorgunluğu giderir. Gece uykusunda kabus göre çocukların, uyumadan önce yastıklarının altına yerleştirilen sitrin, rahat ve problemsiz bir uyku sağlar. Fobilerinizden ve panik atak sorunlarınızdan kurtulmanızı sağlar. Uykuya dalma sorunu ve uyku düzensizliği olan kişiler için faydalıdır. İSMİNİZE UYUMLAMA YAPILARAK GÖNDERİLİR. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-19%
Marka: Doğal Taşlar
Sitrin Taşı Kolye Ucu SFLTSM07
65 TL 80 TL
Sitrin Taşı Kolye Ucu ku57
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Doğal Bijuteri Satıcı Ünvanı: SELİM YILMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Doğal Bijuteri tarafından gönderilecektir. Sitrin taşı faydaları Kişinin kötü alışkanlıklarından ve bağımlılıklarından kurtulmasını sağlar. Kalp, karaciğer, böbrek ve dalak gibi iç organların sağlıklı olmasını sağlar. Beyin fonksiyonlarının daha sağlıklı çalışmasını sağlar. Üzüntü ve diğer negatif durumları ortadan kaldırır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-39%
Marka: Doğal Bijuteri
Sitrin Taşı Kolye Ucu ku57
219 TL 359 TL
Kadın Sitrin Taşı Küpe TS_92859
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Muhammet Salih Yıldırım (Taş Sandığı) Satıcı Ünvanı: MUHAMMET SALİH YILDIRIM İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Muhammet Salih Yıldırım (Taş Sandığı) tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-24%
Marka: Taş Sandığı
Kadın Sitrin Taşı Küpe TS_92859
31.38 TL 41.29 TL
Sitrin Taşı Doğal Taş Kolye TAGM2020121
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BYCOMPANY Satıcı Ünvanı: TÜRKAY YILDIZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün BYCOMPANY tarafından gönderilecektir. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Anti oksidan etkilidir. Göz hastalıklarına karşı şifalıdır. Böbrek, kolon sindirim organları, ciğerler ve kalp için faydalı bir taştır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Marka: Özel Yapım
Sitrin Taşı Doğal Taş Kolye TAGM2020121
54.9 TL
Sitrin Taşı Enerji Ağacı Fh15562 15562RENKLİ
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: fikirharika Satıcı Ünvanı: FİKİR HARİKA TEKNOLOJİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3871178672 Bu ürün fikirharika tarafından gönderilecektir. 5x9cm ağaç boyu, Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
Marka: Fikir Harika
Sitrin Taşı Enerji Ağacı Fh15562 15562RENKLİ
107.1 TL 130.9 TL
Iri Rondela Sitrin Taşı Bileklik 197319690735
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ATÖLYE BALKANLI Satıcı Ünvanı: ERTUĞRUL KARAFERİYELİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Muğla Bu ürün ATÖLYE BALKANLI tarafından gönderilecektir. *SİTRİN (BEREKET) TAŞI *İRİ RONDELA KESİM BİLEKLİK *TAMAMEN TAŞTIR HİÇBİR METAL YOKTUR *KOLAY KULLANIM VE SAĞLAMLIK İÇİN LASTİK MİSİNA İLE TASARLANMIŞTIR *TASARIMLARIMIZDA KULLANDIĞIMIZ TÜM DOĞALTAŞLAR ORJİNALDİR Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: ATÖLYE BALKANLI
Iri Rondela Sitrin Taşı Bileklik 197319690735
135 TL
Ham Sitrin Taşı Mineral Fb32362 332362RENKLİ
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: fikirharika Satıcı Ünvanı: FİKİR HARİKA TEKNOLOJİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3871178672 Bu ürün fikirharika tarafından gönderilecektir. 2,2x5,5cm taş boyu, 32gr -+ ağırlık, ham boyasız doğal kenar taş Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-37%
Marka: Fikir Bizim
Ham Sitrin Taşı Mineral Fb32362 332362RENKLİ
1514.3 TL 2390.9 TL
Sitrin Taşı Dizi 10 mm KRDP3895
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KARADEPO Satıcı Ünvanı: NAZIM ÖNCÜ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün KARADEPO tarafından gönderilecektir. Bu üründe kullanılan doğal taş: Sitrin taşı bu üründe kullanılan doğal taş boyutu: 10 mm ürünün ortalama uzunluğu: 39 cm üründeki taş sayısı: 39-40 adet not: Ürünler doğal taş olduğu için renk tonları k küçük farklılıklar gösterebilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: KARADEPO
Sitrin Taşı Dizi 10 mm KRDP3895
145.5 TL
Sitrin, Ay Taşı Enerji Bileklik 330142RENKLİ
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: fikirharika Satıcı Ünvanı: FİKİR HARİKA TEKNOLOJİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3871178672 Bu ürün fikirharika tarafından gönderilecektir. 8mm doğal taş, 9cm bileklik boyu, 1,5x2,5cm tane ölçü aralığı, anti-Bakteriyel misina ipe dizili Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-37%
Marka: Fikir Bizim
Sitrin, Ay Taşı Enerji Bileklik 330142RENKLİ
143.83 TL 227 TL
Sitrin Taşı Gümüş Püskül Tesbih sitrin1
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SULTAN BAHARAT Satıcı Ünvanı: ERGÜN MÜRTEZAOĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün SULTAN BAHARAT tarafından gönderilecektir. Ürün: 1000 ayar gümüş el örmesi kazaz püsküllü sitrin doğal taş tesbih 8 mm küre kesim Şekil: küre Kesim: düz Tesbihin toplam ağırlığı: 36 gr Tane boyu: 8 mm Tane eni: 8 mm Imame uzunluğu: 2 cm Püskül uzunluğu : 13 cm Toplam uzunluğu: 29 cm (püskül dahil) Tane adeti: 33 adet Imame maddesi: oniks doğal taş - 1000 ayar gümüş el örmesi kazaz Püskül maddesi: 1000 ayar gümüş el örmesi kazaz Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Alibaba Doğaltaş
Sitrin Taşı Gümüş Püskül Tesbih sitrin1
325 TL
Doğal Sitrin Taşı Kayaç Kolye KA2188
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Kehribar Atölyesi Satıcı Ünvanı: TURGUT TOSUN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Balıkesir Bu ürün Kehribar Atölyesi tarafından gönderilecektir. Orijinal ve doğal sitrin taşı kayaç kolye ( taş doğadan çıktığı hali ile kolye yapılmış olup herhangi bir şekillendirme parlatma işlemine tabii tutulmamıştır ) 7 gram ağırlığında olup 50 cm uzunluğunda deri zincir ile kombin edildi. Bu Taş adını yunanca limon anlamına gelen citron kelimesinden almıştır ve limonlu kuvars olarak da bilinmektedir. Genellikle içinde donmuş su barındıran Sitrin , kırıldığında bu su sıva hale gelmektedir. Sitrin yarı saydam, oldukça sert ve güçlü bir taştır. Sert olması Taşın işlenmesini oldukça zor hale getirmektedir. başarı taşı olarakda bilinir. Aurayı temizleyici etkileri vardır. Negatif enerjiyi dagıtır. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Anti oksidan etkilidir. Göz hastalıklarına karşı şifalıdır. Böbrek, kolon sindirim organları, ciğerler ve kalp için faydalı bir taştır. Kendimize zarar verici sapkın düşüncelerden kurtarır ve öz güveni arttırır. Bazı kişiler sitrin taşını kasalarında saklarlar bunun nedeni sitrinin bereket verici kazancı arttırıcı etkisinin olmasına inanılmasıdır. Aşırı kıskançlığı ortadan kaldırır. Negatif enerjiyi alır ve kişiye cesaret verir. Korkularımızı yenmemizi sağlar. Bağımlılıklardan kurtulamayı sağlar. Bedene canlılık verir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-46%
Marka: KEHRİBAR ATÖLYESİ
Doğal Sitrin Taşı Kayaç Kolye KA2188
70 TL 130 TL
Doğal Sitrin Taşı Kolye (zincir Dahil) TYDK017
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: sahiaksesuar Satıcı Ünvanı: SERAP YILMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün sahiaksesuar tarafından gönderilecektir. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Anti oksidan etkilidir. Göz hastalıklarına karşı şifalıdır. Böbrek, kolon sindirim organları, ciğerler ve kalp için faydalı bir taştır. NOT:Zincir modeli stok durumuna göre farklılık gösterebilir, ortalama zincir uzunluğu 45 cm dir. Temsili Fotoğraftır, Ürünümüz Doğal Taş Olduğundan Renklerinde Küçük Değişiklikler Olabilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-33%
Marka: Serap Yılmaz Sahi
Doğal Sitrin Taşı Kolye (zincir Dahil) TYDK017
39.99 TL 59.99 TL
Sitrin Taşı Gümüş Takı Set Fh14947 14947RENKLİ
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: fikirharika Satıcı Ünvanı: FİKİR HARİKA TEKNOLOJİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3871178672 Bu ürün fikirharika tarafından gönderilecektir. 2x3cm yüzük, 1x2cm küpe, 1x1cm kolye ucu, 23cm gümüş kolye zinciri, özel kutusunda, 3'lü set Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Fikir Harika
Sitrin Taşı Gümüş Takı Set Fh14947 14947RENKLİ
452.7 TL 603.6 TL
Sitrin Taşı Ham Kütle - Metal Standlı TSSST7
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Muhammet Salih Yıldırım (Taş Sandığı) Satıcı Ünvanı: MUHAMMET SALİH YILDIRIM İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Muhammet Salih Yıldırım (Taş Sandığı) tarafından gönderilecektir. Bu Üründe Kullanılan Doğal Taş: Sitrin Taşı Bu Üründe Kullanılan Doğal Taş Boyutu: Ortalama En: 5 cm Ortalama Boy: 6 cm Doğal Taşın Ortalama Ağırlığı: 140 gr Metal Stand Yüksekliği : 9 cm Not: Ürünler doğal taş olduğu için renk tonları ve şekiller küçük farklılıklar gösterebilir. Farklılıkların anlaşılması için farklı ürünler fotoğraflanmıştır. Metal standla sitrin taşı yekpare değildir. Birlikte kargolanacaktır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-19%
Marka: Taş Sandığı
Sitrin Taşı Ham Kütle - Metal Standlı TSSST7
108.64 TL 133.71 TL
Işlenmemiş Ham Doğal Sitrin Taşı Kolye 7654567yy
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TakıConcept Satıcı Ünvanı: ÖZGÜR ARSLAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Hatay Bu ürün TakıConcept tarafından gönderilecektir. SİTRİN TAŞININ FAYDALARI Başarı taşıdır. Aurayı temizler. Negatif enerji dağıtır. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Para ve şans taşıdır. Antioksidan etkilidir. Göz hastalıklarına karşı koruyucudur. Metabolizmayı hızlandırır. Kilo vermeye yardımcı olur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-55%
Marka: TakıConcept
Işlenmemiş Ham Doğal Sitrin Taşı Kolye 7654567yy
29.98 TL 66 TL
Sitrin Taşı Doğal Kenar Enerji Kolyesi 331517RENKLİ
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: fikirharika Satıcı Ünvanı: FİKİR HARİKA TEKNOLOJİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3871178672 Bu ürün fikirharika tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-37%
Marka: Fikir Bizim
Sitrin Taşı Doğal Kenar Enerji Kolyesi 331517RENKLİ
181.83 TL 287 TL
Onix Sitrin Taşı Enerji Bileklik Fh12674 12674RENKLİ
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: fikirharika Satıcı Ünvanı: FİKİR HARİKA TEKNOLOJİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3871178672 Bu ürün fikirharika tarafından gönderilecektir. 8mm doğal taş, 9cm bileklik boyu, 1,5x2,5cm tane ölçü aralığı, anti-bakteriyel misina ipe dizili Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-36%
Marka: Fikir Harika
Onix Sitrin Taşı Enerji Bileklik Fh12674 12674RENKLİ
186.3 TL 289.8 TL
Unisex Sitrin Taşı Enerji Bileklik Fh13079 13079RENKLİ
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: fikirharika Satıcı Ünvanı: FİKİR HARİKA TEKNOLOJİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3871178672 Bu ürün fikirharika tarafından gönderilecektir. 8mm doğal taş, 9cm bileklik boyu, anti-Bakteriyel misinaya dizili, özel kombin Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Marka: Fikir Harika
Unisex Sitrin Taşı Enerji Bileklik Fh13079 13079RENKLİ
303.3 TL 455 TL
Kadın Turuncu Sitrin Ametist Taşı Yüzük Bs220719 220719RENKLİ
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: bizdensiniz Satıcı Ünvanı: BİZDENSİNİZ GRUP DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 1781476657 Bu ürün bizdensiniz tarafından gönderilecektir. Özel kesim, ayarlanabilir yüzük Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: bizdensiniz
Kadın Turuncu Sitrin Ametist Taşı Yüzük Bs220719 220719RENKLİ
97.9 TL 117.48 TL
Sitrin Taşı Doğal Kesim Enerji Kolyesi Fh10699 10699RENKLİ
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: fikirharika Satıcı Ünvanı: FİKİR HARİKA TEKNOLOJİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3871178672 Bu ürün fikirharika tarafından gönderilecektir. Sitrin 2,5cmx2,5cm, 24cm özel metal zincirli kolye Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-36%
Marka: Fikir Harika
Sitrin Taşı Doğal Kesim Enerji Kolyesi Fh10699 10699RENKLİ
89.91 TL 139.9 TL
Unisex Sarı Sitrin Taşı Enerji Bilekliği Fh10628 10628RENKLİ
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: fikirharika Satıcı Ünvanı: FİKİR HARİKA TEKNOLOJİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3871178672 Bu ürün fikirharika tarafından gönderilecektir. Sitrin 12mm yassı taş, 7cm çift sıra misinaya dizili 24 taneli Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-36%
Marka: Fikir Harika
Unisex Sarı Sitrin Taşı Enerji Bilekliği Fh10628 10628RENKLİ
125.1 TL 194.6 TL
Sitrin Lapis Lal Taşı Enerji Bileklik Fh13061 13061RENKLİ
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: fikirharika Satıcı Ünvanı: FİKİR HARİKA TEKNOLOJİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3871178672 Bu ürün fikirharika tarafından gönderilecektir. 8mm doğal taş, 9cm bileklik boyu, anti-bakteriyel misinaya dizili, özel kombin Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Marka: Fikir Harika
Sitrin Lapis Lal Taşı Enerji Bileklik Fh13061 13061RENKLİ
213.3 TL 320 TL
925 Ayar Gümüşlü Ay Taşı Yeşim Taşı Sitrin Doğaltaşlı Renkli Küpe PGD0000021062
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Pigado Satıcı Ünvanı: ELİF ŞAHİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Samsun Bu ürün Pigado tarafından gönderilecektir. Ürün Özellikleri Kullanılan Madde:Gümüş Kullanılan Taş:Yeşim,Sitrin,Aytaşı Taş Boyutu:8 mm Yeşil:Yeşim Taşı Beyaz:Aytaşı Sarı:Sitrin Taşı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-42%
Marka: PİGADO
925 Ayar Gümüşlü Ay Taşı Yeşim Taşı Sitrin Doğaltaşlı Renkli Küpe PGD0000021062
69.9 TL 120 TL
Tamburlu Doğal Sitrin Taşı Kaya Parçası Iri Boy 624545655
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HAKKI LEVENT BÜLGİN MURTY99 TİCARET Satıcı Ünvanı: HAKKI LEVENT BÜLGİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün HAKKI LEVENT BÜLGİN MURTY99 TİCARET tarafından gönderilecektir. HAKİKİ DOĞAL TAMBURLU SİTRİN KAYA PARÇASI AĞIRLIK: 40-50 GR SATIŞ 1 ADET İÇİNDİR. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Murty99 Doğal Taş
Tamburlu Doğal Sitrin Taşı Kaya Parçası Iri Boy 624545655
60 TL 80 TL
Unisex Bej Sitrin Taşı Makrome Örgü Bileklik Bs221141 221141RENKLİ
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: bizdensiniz Satıcı Ünvanı: BİZDENSİNİZ GRUP DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 1781476657 Bu ürün bizdensiniz tarafından gönderilecektir. 9cm doğal taş bileklik Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: bizdensiniz
Unisex Bej Sitrin Taşı Makrome Örgü Bileklik Bs221141 221141RENKLİ
84.7 TL 101.64 TL
Doğal Taş Bileklik- Turmalin, Yeşim, Ametist, Sitrin Taşı, Pembe Kuvars, Ay Taşı ODTB1022
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: OSMANLI DEĞERLİ TAŞ Satıcı Ünvanı: SEMİH BİRDAL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün OSMANLI DEĞERLİ TAŞ tarafından gönderilecektir. Doğal Taş Bileklik- Turmalin, Yeşim, Ametist, Sitrin Taşı, Pembe Kuvars, Ay Taşı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-35%
Marka: OSMANLI DOĞAL TAŞ
Doğal Taş Bileklik- Turmalin, Yeşim, Ametist, Sitrin Taşı, Pembe Kuvars, Ay Taşı ODTB1022
234 TL 360 TL
Özel Tasarım Bileklik Morganit , Pembe Kuvars Kunzit , Ametist , Yeşim Taşı , Güneş Taşı , Sitrin 80411hjklh
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: OSMANLI DOĞAL TAŞ Satıcı Ünvanı: TUBA KARCI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün OSMANLI DOĞAL TAŞ tarafından gönderilecektir. Özel Tasarım Bileklik Morganit , Pembe Kuvars Kunzit , Ametist , Yeşim Taşı , Güneş Taşı , Sitrin Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: OSMANLI DOĞAL TAŞ
Özel Tasarım Bileklik Morganit , Pembe Kuvars Kunzit , Ametist , Yeşim Taşı , Güneş Taşı , Sitrin 80411hjklh
175 TL 210 TL
Gerçek Inci,fil,püskül Detaylı Sitrin Burç Taşı Bileklik BLK001BRC
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: zilli shop Satıcı Ünvanı: ERSEL EREN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Balıkesir Bu ürün zilli shop tarafından gönderilecektir. SİTRİN TAŞININ UYUMLU OLDUĞU BURÇLAR : Koç, Aslan, Başak, İkizler, Akrep Bilekliğimiz gerçek inci , kırık Sitrin taşı ve altın kaplama materyaller kullanılarak tasarlanmıştır. Uzunluğu 16 cm olup + 3 cm uzatma zinciri vardır. Fil sembolü kadim bilgi, bilgelik, hafıza, yetenek, sağlık, doğurganlık, korunma, güç ve şans sembolüdür. Buna bağlı olarak, enerjinin, zekânın, basiretin, bereketin simgesi olarak görülmüştür. Sitrin taşı, rengi sarıdan açık kahveye doğru giden, birçok hastalığın iyileştirilmesinde kullanılan bir taştır. Sitrin taşının tedavi edici enerjisi vardır. Kendine güveni güçlendirir, insanın kendine zarar verici eğilimlerini yok eder, kişinin kendisini iyi hissetmesini sağlar. Sitrin masaj yağlarını etkinleştirmek için de kullanılmaktadır. Bu taş yağa enerji vererek, dolaşımı hızlandırır ve deriye daha iyi nüfuz etmesini sağlar.Kuvars taşının sarı tonlardaki alt türü olan Sitrin taşı rengini içeriğinde bulunan az miktarda demirden alır. Sitrini ucu aşağı gelecek şekilde boynunuzda taşımanız halinde bu size güven ve evrensel güç verir. Bir diğer adı da Tüccar Taşı olan Sitrin taşını, bazı inanan kişiler kasalarına koyarlar. Sitrin taşı eğer takı olarak kullanılacaksa mutlaka tene değerek kullanılmalıdır.Sitrin’in onların parasal güçlerini arttırdıklarına inanırlar. Bazı kişilerde onun talihsiz bir taş olduğu fikrindedir ve her ne olursa olsun ona el sürmemeye çalışırlar. Sitrin Taşının Faydaları Sitrin de Ametist gibi, bir ortamdaki istenmeyen enerjilerin engellenmesi için kullanılabilir. Sitrin başarı getirici olduğuna inanılan bir taştır. Kendisini taşıyan kişiye neşe ve mutluluk duyguları verir. Kişinin depresyona neden olan duygularından kurtulmasına yardım eder. Kendine güvenme duygusunu güçlendirir ve sinirlilik durumlarında rahatlatıcı ve güven vericidir. Negatif enerjiyi yok eder. Ancak kuvars kristali gibi negatif enerjiyi bünyesinde toplamaz. Bu nedenle negatif enerjilerden arındırma işlemine de çok fazla ihtiyaç duymaz. Zihinsel berraklığı artırır. Böbrek, kolon, ciğerler, hazım organları ve kalp için yararlı olduğuna inanılmaktadır. Bolluk, bereket ve şans taşıdır. Eski çağlarda adı tüccar taşı olarak geçer. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: ZİLLİ SHOP
Gerçek Inci,fil,püskül Detaylı Sitrin Burç Taşı Bileklik BLK001BRC
59.9 TL 75 TL
Kadın Doğaltaş Sitrin Taşı Rose Altın Kaplama Küpe Krb177 KRB177
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: DR Stone Satıcı Ünvanı: TALHA TURGUT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün DR Stone tarafından gönderilecektir. Dr Stone Doğaltaş Kadın Sitrin Taşı Küpe Krb177 %100 Doğaltaştan İmal Edilmiştir. Doğal Taş Olduğundan Renklerinde Ve Şekillerinde Ufak Değişiklikler Olabilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 1 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-10%
Marka: Dr. Stone
Kadın Doğaltaş Sitrin Taşı Rose Altın Kaplama Küpe Krb177 KRB177
89.1 TL 99 TL
Sitrin Kristal Kuvars Pirit Yeşim Yıldız Taşı Bileklik (Bayan) 99197
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: LAYA STORE - Holistic Terapi Satıcı Ünvanı: ERDAL YILDIRIM İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün LAYA STORE - Holistic Terapi tarafından gönderilecektir. SİTRİN KRİSTAL KUVARS PİRİT YEŞİM YILDIZ TAŞI BİLEKLİK (bayan) Şans,bolluk ,bereket,parayı çekmek,zenginlik ve yıldızınızın yükselmesi için tasarlanmıştır. Gerçek 1 kalite doğa taşlar kullanılmıştır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: LAYA STONE
Sitrin Kristal Kuvars Pirit Yeşim Yıldız Taşı Bileklik (Bayan) 99197
150 TL 180 TL
Sitrin Taşı Mineral Ham Taş 3'lü Set Gy30992 30992RENKLİ
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: guleryuzler Satıcı Ünvanı: EMRE COŞAR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün guleryuzler tarafından gönderilecektir. 6,5x10cm taş boyu, 235gr -+ ağırlık, ham boyasız doğal kenar taş Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-29%
Marka: güleryüzler
Sitrin Taşı Mineral Ham Taş 3'lü Set Gy30992 30992RENKLİ
1524.8 TL 2134.8 TL
Hakiki Amorf Kesim Doğal Sitrin Taşı Bileklik 1.kalite 527740095
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HAKKI LEVENT BÜLGİN MURTY99 TİCARET Satıcı Ünvanı: HAKKI LEVENT BÜLGİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün HAKKI LEVENT BÜLGİN MURTY99 TİCARET tarafından gönderilecektir. HAKİKİ DOĞAL SİTRİN TAŞI BİLEKLİK LASTİĞE DİZİLMİŞTİR HER BİLEĞE UYGUNDUR TANE BOY: KARIŞIK Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-22%
Marka: Murty99 Doğal Taş
Hakiki Amorf Kesim Doğal Sitrin Taşı Bileklik 1.kalite 527740095
70 TL 90 TL
Tamburlu Doğal A Kalite Brezilya Sitrin Taşı Kaya Parçası 677765918
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HAKKI LEVENT BÜLGİN MURTY99 TİCARET Satıcı Ünvanı: HAKKI LEVENT BÜLGİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün HAKKI LEVENT BÜLGİN MURTY99 TİCARET tarafından gönderilecektir. HAKİKİ DOĞAL TAMBURLU SİTRİN KAYA PARÇASI AĞIRLIK: 15-25 GR Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-29%
Marka: Murty99 Doğal Taş
Tamburlu Doğal A Kalite Brezilya Sitrin Taşı Kaya Parçası 677765918
50 TL 70 TL
Turmalin-ay Taşı-pembe Kuvars-sitrin-ametist- Doğal Taş Kolye dtk235
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: OSMANLI DEĞERLİ TAŞ Satıcı Ünvanı: SEMİH BİRDAL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün OSMANLI DEĞERLİ TAŞ tarafından gönderilecektir. M/S ölçüsü yaklaşık 46-48 cm civarındadır Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-31%
Marka: OSMANLI DOĞAL TAŞ
Turmalin-ay Taşı-pembe Kuvars-sitrin-ametist- Doğal Taş Kolye dtk235
224.9 TL 324 TL
3’lü Kaplangözü Sitrin Güneş Taşı Doğal Taş Bileklik BHT-0992
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BAHELS Satıcı Ünvanı: BALKAN EROĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün BAHELS tarafından gönderilecektir. 3’Lü Kaplangözü Sitrin Güneş Taşı Doğal Taş Bileklik Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Marka: BAHELS
3’lü Kaplangözü Sitrin Güneş Taşı Doğal Taş Bileklik BHT-0992
99.99 TL 149.99 TL
Orjinal Sitrin Taşı 925 Ayar Gümüş İmameli Küre Tesbih DS-002
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TESBİHCİ NURİ USTA Satıcı Ünvanı: NURETTİN KÜÇÜKOKKA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Konya Bu ürün TESBİHCİ NURİ USTA tarafından gönderilecektir. Usta işi el yapımı orjinal sitrin taş 925 ayar gümüş imameli küre tesbih. Sitrin taşı: Aurayı temizler, ruhsal alemle bağlantı kurmayı kolaylaştınr ve ruhsal dengelenmeyi sağlar. Negatif enerjiyi, korkuları dağıtır ve cesaret verir. Bağımlılıklarımızdan kurtulmamıza yardım eder, aşırı kıskançlığı ortadan kaldırır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Marka: Tesbihci Nuri Usta
Orjinal Sitrin Taşı 925 Ayar Gümüş İmameli Küre Tesbih DS-002
488.75 TL 733.13 TL
Sitrin Karnelyen Akik Dumanlı Kuvars Taşı Kolye Bileklik Set - Kol0093 copy2213
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Dünya Doğal Taş LTD Şti Satıcı Ünvanı: DÜNYA DOĞAL TAŞ BUJİTERİ HED.E.TEKS.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3220463119 Bu ürün Dünya Doğal Taş LTD Şti tarafından gönderilecektir. AAA kalite kristalize karnelyen akik, dumanlı kuvars taşı ve sitrin taşından tasarlanmış doğal taş kolye ve doğal taş bileklik. Kolye uzunluğu yaklaşık 48-50 CM iken bilekliğin uzunluğu 20 CM'dir. Kullanılan aparat gümüştür. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-44%
Marka: Dünya Doğal Taş
Sitrin Karnelyen Akik Dumanlı Kuvars Taşı Kolye Bileklik Set - Kol0093 copy2213
1400 TL 2500 TL
925 Ayar Gümüş Püsküllü Gizli Isim Yazılı Sitrin Taşı Tesbih DT10015SM
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Takı925 Satıcı Ünvanı: SEMRA ÜSTÜNDAĞ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Takı925 tarafından gönderilecektir. Tane Boyu : 8x8 mm, Tesbihin tam boyu 25 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-46%
Marka: TAKI925
925 Ayar Gümüş Püsküllü Gizli Isim Yazılı Sitrin Taşı Tesbih DT10015SM
251.93 TL 469.9 TL
Iri Rondela Sitrin Taşı Bileklik Ve Küpe Set,bakır Kombin 197319690734
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ATÖLYE BALKANLI Satıcı Ünvanı: ERTUĞRUL KARAFERİYELİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Muğla Bu ürün ATÖLYE BALKANLI tarafından gönderilecektir. *SİTRİN (BEREKET) TAŞI *İRİ RONDELA KESİM *BİLEKLİK VE KÜPE SET *TÜM APARATLAR BAKIRDIR *KOLAY KULLANIM VE SAĞLAMLIK İÇİN LASTİK MİSİNA İLE TASARLANMIŞTIR *TASARIMLARIMIZDA KULLANDIĞIMIZ TÜM DOĞALTAŞLAR ORJİNALDİR Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-10%
Marka: ATÖLYE BALKANLI
Iri Rondela Sitrin Taşı Bileklik Ve Küpe Set,bakır Kombin 197319690734
175 TL 195 TL
Unisex Sitrin Onix Taşı Eş 2'li Enerji Bileklik Fh12583 12583RENKLİ
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: fikirharika Satıcı Ünvanı: FİKİR HARİKA TEKNOLOJİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3871178672 Bu ürün fikirharika tarafından gönderilecektir. 8mm doğal taş, 9cm bileklik boyu, 1,5x2,5cm tane ölçü aralığı, anti-Bakteriyel misina ipe dizili Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-36%
Marka: Fikir Harika
Unisex Sitrin Onix Taşı Eş 2'li Enerji Bileklik Fh12583 12583RENKLİ
357.3 TL 555.8 TL
Doğal Lapis Lazuli Ve Sitrin Taşı Bileklik 1.kalite 002 490817906
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HAKKI LEVENT BÜLGİN MURTY99 TİCARET Satıcı Ünvanı: HAKKI LEVENT BÜLGİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün HAKKI LEVENT BÜLGİN MURTY99 TİCARET tarafından gönderilecektir. Hakiki lapis lazuli ve sitrin taşı bileklik Tane boyutu: 8 mm Lastiğe yapılmıştır Her bileğe uygundur Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
Marka: Murty99 Doğal Taş
Doğal Lapis Lazuli Ve Sitrin Taşı Bileklik 1.kalite 002 490817906
90 TL 110 TL
Sitrin Taşı Anahtarlık 925 Ayar Gümüş Harfli R Harfi FA-0709000
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Selçuklu Gümüş Satıcı Ünvanı: ÜMMÜHAN ÖZDEMİR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Selçuklu Gümüş tarafından gönderilecektir. Ürün Özellikleri: Kullanılan Taş: Sitrin Taşı Toplam Uzunluk: 13 Cm ÜRÜNÜN ANAHTAR HALKASI METALDİR. DİĞER AKSESUARLARI 925 AYAR GÜMÜŞTÜR Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-41%
Marka: Fabula Silver
Sitrin Taşı Anahtarlık 925 Ayar Gümüş Harfli R Harfi FA-0709000
99 TL 169 TL
Tamamen Doğal Sitrin Taşı Kütle - Gerçek Renk - Gerçek Taş - S22 02191-alpha
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: crystal34 Satıcı Ünvanı: RECEP TEZCAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün crystal34 tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: crystal34
Tamamen Doğal Sitrin Taşı Kütle - Gerçek Renk - Gerçek Taş - S22 02191-alpha
39.9 TL
Capella 14 Ayar Altın 0,40 Karat Pırlanta Ve Sitrin Taşı Kolye sitrinkolye111
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Takı Store Satıcı Ünvanı: MEHMET EMRE SARSAR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün Takı Store tarafından gönderilecektir. Takı Store Pırlanta ile Şıklığınızı Tamamlayın Pırlantalı altın kolyelerimiz deneyimli ekibimiz tarafından 14 ayar altından titizlikle üretilmektedir. Pırlantaların çevrelediği sitrin taşı şık bir detay oluşturmaktadır. Sevdikleriniz için değerli ve zarif bir hediyedir. Özel kutusunda gönderilmektedir. Her ölçüye uygun ayarlanmaktadır. Ömür boyu garantimiz altındır. Ürünün detayları Pırlanta Ağırlık: 0,40 Karat Pırlanta Berraklığı: SI1 Pırlanta Rengi: H Ürün ağırlığı 3,15 gr. 14 Ayar Beyaz Altın Zincir Uzunluğu: 42 cm Ürünlerimiz sertifikası ile birlikte gönderilmektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-7%
Marka: Takı Store
Capella 14 Ayar Altın 0,40 Karat Pırlanta Ve Sitrin Taşı Kolye sitrinkolye111
6690 TL 7190 TL
Doğal Taş Kolye - Lal,hametit,rodonit,azurit,kaplan Gözü,sitrin,ay Taşı 33ODTK8
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: OSMANLI DEĞERLİ TAŞ Satıcı Ünvanı: SEMİH BİRDAL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün OSMANLI DEĞERLİ TAŞ tarafından gönderilecektir. Doğal taş kolye - lal,hametit,rodonit,azurit,kaplan gözü,sitrin,ay taşı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-36%
Marka: OSMANLI DOĞAL TAŞ
Doğal Taş Kolye - Lal,hametit,rodonit,azurit,kaplan Gözü,sitrin,ay Taşı 33ODTK8
220.5 TL 345 TL
Sitrin Kolye zrmn0000000str3
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Mustafa Caner ZARMAN Satıcı Ünvanı: MUSTAFA CANER ZARMAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Mustafa Caner ZARMAN tarafından gönderilecektir. Bolluk , bereket ve para taşı Zihin açıklığı verir. Hafıza ile ilgili problemlerin çözümüne yardım eder. Duyguların belirginleşmesini sağlar. Problemlerin çözüm yollarını görmeyi sağlar. Fiziksel güç ve yetenekleri artırır. Özdenetim ve disiplin sağlar. Anksiyete (endişe, panik, kaygı) ve korkuları hafifletir. Cinsel gücü uyarır. Zayıf bedenleri dengeler. Alerjileri giderir. Dalak, böbrekler, karaciğer, üriner sistem ve bağırsakları temizler. Bu işleme yönelik fiziksel aktiviteyi yükseltir. Kandaki zehirli veya dolaşım sistemi için zararlı maddeleri temizler. Yılan zehirlerine karşı etkili . Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: ZARMANSTORE DOĞAL TAŞ
Sitrin Kolye zrmn0000000str3
60 TL
Sitrin Bileklik ADGHRVXY
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Mucize Taş Satıcı Ünvanı: AWDOY HED.EŞ.BİJU.GID.TEKS.İNŞ.MALZ.TUR.TAŞ.SAN. VE TİC.L.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Vergi Kimlik Numarası: 0910558890 Bu ürün Mucize Taş tarafından gönderilecektir. Fiyatlandırma 1 bileklik üzerinden yapılmıştır. Taş boyutu: 8 mm Bir bileklik içerisinde yaklaşık 20-23 adet taş mevcuttur Aparat değişiklik gösterebilir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-55%
Marka: Mucize Taş
Sitrin Bileklik ADGHRVXY
89 TL 199 TL
Sitrin Trend Kolye
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: inovatif dükkan Satıcı Ünvanı: FATİH KÖSE İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün inovatif dükkan tarafından gönderilecektir. Sitrin Trend Kolye Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-14%
Marka: The Craft Shop
Sitrin Trend Kolye
59.9 TL 69.9 TL
925 Ayar Gümüş Püsküllü Doğal Sitrin Taşı Tespih Ve Özel Yazılı Kutu Tc10000000232 tc10000000232
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HAS İNCİ Satıcı Ünvanı: NİHAT BAYRAKTAR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün HAS İNCİ tarafından gönderilecektir. ürün görselde göründüğü şekilde yazılı kutulu şekilde yollanırürün meteryalleri 925 ayar gümüştürürün taşları doğal SİTRİN taşıdır SİTRİN TAŞI FAYDALARIZihin açıklığı verir. Hafıza ile ilgili problemlerin çözümüne yardım eder. Duyguların belirginleşmesini sağlar. Problemlerin çözüm yollarını görmeyi sağlar. Fiziksel güç ve yetenekleri artırır. Özdenetim ve disiplin sağlar. Anksiyete (endişe, panik, kaygı) ve korkuları hafifletir. Cinsel gücü uyarır. Zayıf bedenleri dengeler. Alerjileri giderir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-14%
Marka: HAS İNCİ
925 Ayar Gümüş Püsküllü Doğal Sitrin Taşı Tespih Ve Özel Yazılı Kutu Tc10000000232 tc10000000232
299.9 TL 349.9 TL
Doğal Sitrin Taşı Kristali Kolye - Tamamen Doğal - Gerçek Renk - Gerçek Taş 0y9601 01913-alpha
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: crystal34 Satıcı Ünvanı: RECEP TEZCAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün crystal34 tarafından gönderilecektir. Hakiki tamamen gerçek Sitrin taşı kristali kolye !!! Kullandığımız taşlar tamamen Doğaldır , temin ettiğimiz taşları sizlere sunmadan önce Renklendirme Testi, Mohs ölçümü (sertlik seviyesi) ve Nitrik asit Testi gibi teslerden geçirmekteyiz. Kolye ucunun yanında Antialerjik Pamuk her boyda ayarlanabilen kolye ipi bizden size Hediye !!! Taşlarımız tamamen doğal ve 1. Kalitedir ! Diğer ürünlerimizi incelemeyi unutmayın!! Taşlar hakkında merak ettiğiniz her türlü Konuları Ve sorularınızı yanıtlamaktan Mutluluk duyarız Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: crystal34
Doğal Sitrin Taşı Kristali Kolye - Tamamen Doğal - Gerçek Renk - Gerçek Taş 0y9601 01913-alpha
54.9 TL 68.63 TL
Sitrin Kolye T&M
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: umobazar Satıcı Ünvanı: HASAN DERELİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Muğla Bu ürün umobazar tarafından gönderilecektir. HAKİKİ ŞİFALI DOĞALTAŞ Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-45%
Marka: Shamdan
Sitrin Kolye T&M
1110 TL 2000 TL
Sitrin Kolye FA-KLY014
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: FelisLynx Satıcı Ünvanı: MERYEM BETÜL ÖZSOY İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün FelisLynx tarafından gönderilecektir. Ürünün içeriğinde kullanılan taşlar %100 doğal taştır. Ürünlerimizde kullandığımız taşlar doğal olduğundan renk ve şekillerinde küçük farklar olabilmektedir. Kolye 45 cm dir. Taşın boyutu 6 mm dir. Kapama için kullanılan madde metaldir. Korkuları dağıtır, cesaret ve özgüven duygusu verir. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Bağımlılıklardan kurtulmaya yardım eder. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Felis Aksesuar
Sitrin Kolye FA-KLY014
120 TL 160 TL
Sitrin Bileklik FA-BLK052
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: FelisLynx Satıcı Ünvanı: MERYEM BETÜL ÖZSOY İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün FelisLynx tarafından gönderilecektir. Ürünün içeriğinde kullanılan taşlar %100 doğal taştır. Ürünlerimizde kullandığımız taşlar doğal olduğundan renk ve şekillerinde küçük farklar olabilmektedir. Düğüm kapama için kullanılan ara malzeme altın kaplamadır. Taşlar 10-8-6-4 mm dir. Ara malzeme olarak kullanılan taşlar Turuncu Akik ve Granat taşıdır. Bilek ölçünüzü mezura yardımıyla alabilirsiniz. Ölçüyü alırken bileğinizin en dar kısmından, ucu ucuna ölçünüz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-31%
Marka: Felis Aksesuar
Sitrin Bileklik FA-BLK052
69 TL 100 TL
Sitrin Doğal Taş 99219
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: LAYA STORE - Holistic Terapi Satıcı Ünvanı: ERDAL YILDIRIM İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün LAYA STORE - Holistic Terapi tarafından gönderilecektir. SİTRİN DOĞAL TAŞ Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-27%
Marka: LAYA STONE
Sitrin Doğal Taş 99219
69 TL 95 TL
Unisex Karışık Morganit Kaplan Gözü Sitrin Larimar Akik Pembe Kuvars Yeşim Kunzit Güneş Ametist Taşı otb010101
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Osmanlı Doğal Taş Satıcı Ünvanı: TUBA KARCI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Osmanlı Doğal Taş tarafından gönderilecektir. Ayarı yapılabillir Kullanılan taşların hepsi orjinal doğal taşlardır Geri dönüşleriniz ve değerlendirmenizi bekliyoruz. Osmanlidogaltas tadaki bütün ürünler orjinal doğal taşlardır Bileklikler 18-20 cm arasıdır Farklı ebat isterseniz ölçü verebilirsiniz ona göre yapılır Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 12 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-10%
Marka: OSMANLI DOĞAL TAŞ
Unisex Karışık Morganit Kaplan Gözü Sitrin Larimar Akik Pembe Kuvars Yeşim Kunzit Güneş Ametist Taşı otb010101
187.2 TL 208 TL
Sitrin Ve Akik Kolye BND1046
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Bondia Satıcı Ünvanı: DTY ORGANİZASYON TURİZM ANONİM ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3130633071 Bu ürün Bondia tarafından gönderilecektir. Sitrin ve Akik taşlarından üretilmiştir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 20 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-49%
Marka: Bondia Takı
Sitrin Ve Akik Kolye BND1046
76.42 TL 150 TL
Sitrin Doğal Tamburlanmş Taş EDLK58
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: EDLİKECO Satıcı Ünvanı: EDA VELİPAŞAOĞLU İLETİŞİM REKLAM DANIŞMANLIK VE TİCARET L.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3240865304 Bu ürün EDLİKECO tarafından gönderilecektir. Ortalama ağırlık 8-10-15 gr Adet fiyatıdır Para Taşı Çakra: Alt Karın, Taç Çakra Burç: İkizler, Koç, Aslan (Diğer burçlar da kullanabilir) Kuvars grubuna bağlıdır. Yapısal olarak saydam veya yarı saydam, camsı ve ışıltılı bir görünüme sahiptir. Sarı renkli fakat sarının farklı tonlarını üzerinde barındırır. Rengini içeriğinde bulundurduğu demirden almaktadır. Sitrin taşı “Tüccar Taşı” olarak da bilinir ve taşıyana bereket getirdiğine inanılmaktadır. Halk arasında kasalarda bulundurulması da yaygın bir gelenektir. Sitrin de tıpkı ametist gibi negatif enerjiden korunmaya yardımcıdır. Ancak ametistten farklı olarak bu negatif enerjiyi bünyesinde saklamaz ve bu sayede doğal taşlara yapılan temizlik işlemine diğer taşlar kadar ihtiyaç duymaz. Antioksidan özelliği sayesinde zehirli maddelerin vücuttan atılmasını sağlamaktadır. Antik dönemde, yılan sokmalarında zehirlenmemek için koruyucu olarak taşındığı bilinmektedir. Hazımsızlık, metabolizmayı hızlandır ve kilo vermede yardımcıdır. Taşınızı minimum 5-6 saat boyunca açık alanda veya bir saksıda toprağa gömerek temizleyebilirsiniz. Topraktan çıkardığınız taşın üzerindeki tozu atmak için suya tutabilirsiniz. Enerji temizliği için ayrıca Selenit taşının da üzerinde bekletilebilir. Tuzlu su ile temizlik yaygın ancak tercih etmediğimiz bir temizliktir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-36%
Marka: EDLIKE
Sitrin Doğal Tamburlanmş Taş EDLK58
32 TL 49.9 TL
Doğal Taş Tesbih Sitrin 74590
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: enuyguncu Satıcı Ünvanı: EYÜP ATİK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kocaeli Bu ürün enuyguncu tarafından gönderilecektir. Rengini bünyesinde az bulunan demirden alır. Saydam ya da yarısaydam bir görünüme sahiptir. Tüccar taşı olarak da anılır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-38%
Marka: Pavrika
Doğal Taş Tesbih Sitrin 74590
87.89 TL 142.8 TL
Selenit Sitrin Kolye KDS-002
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: cio stone Satıcı Ünvanı: KEMAL DAŞDEMİR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün cio stone tarafından gönderilecektir. temizleyici taştır ve aurayı temizleme özelliği vardır. Vücuttaki ve başka birisinden gelen kötü enerjiye karşı kalkan görevindedir. Enerjiyi dengelemede yardımcı olur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-53%
Marka: ciostone
Selenit Sitrin Kolye KDS-002
35 TL 75 TL
Sitrin Prizma Orgonit ODTPO004-5
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: OSMANLI DOĞAL TAŞ Satıcı Ünvanı: TUBA KARCI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün OSMANLI DOĞAL TAŞ tarafından gönderilecektir. Osmanlı Doğal Taş olarak bütün ürünlerimizin orjinaliğini garanti ediyoruz. Osmanlı Doğal Taş tescilli bir markadır. Aldığınız ürünü herhangi bir süre kısıtlaması olmadan, ürünün orijinal olmadığı ispat edildiği takdirde geri iade alınır. Doğal taşlar kesim itibariyle renk ve şekil farklılıkları gösterebilir. SİTRİN (PARA TAŞI) Metabolizmayı hızlandırır. Kilo vermede yardımcı olur. Başarı taşıdır. Negatif enerjiyi dağıtır. Zenginliği ifade eder Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-26%
Marka: OSMANLI DOĞAL TAŞ
Sitrin Prizma Orgonit ODTPO004-5
290 TL 390 TL
Yetişkin Sitrin 18cm Bileklik sitrinyb18S
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: NİSSBEBE Satıcı Ünvanı: YASİN İŞLEK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Adana Bu ürün NİSSBEBE tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Sitrin Taşının Faydaları Eski dönemlerde ticaret ile uğraşan insanlar, sitrin taşını kasalarında saklarlardı. Bunun sebebi ise sitrin taşının parayı bereketlendirdiğine inanmalarıydı. Sitrin taşı bu nedenle “Tüccar Taşı” olarak da anılmıştır. Kuvars taşı ile birlikte kullanıldığında etkisini daha da arttıran sitrin taşının bilinen önemli faydaları ise şunlardır: Eski dönemlerde yağmur yağması için çıkılan dualarda kuvars taşı ile beraber kullanılmıştır. Beyin fonksiyonlarını uyarmaya yardımcı olan sitrin taşı aynı zamanda duygusal dengeleyici özelliğe sahiptir. Kişinin bağımlılıklarından kurtulmasına yardım eder ve aşırı kıskançlıklarını ortadan kaldırır. Kişinin çevresindeki pozitif enerjiyi toplar, biriktirir ve aktive eder, negatif enerjiyi ise yok ederek, pozitif enerjiye çevirir. Böylece sinirleri de yatıştırmış olur. Boyuna takılan sitrin taşı, diğer insanların negatif enerjisinden sizi korur. Sitrin taşı, sinirleri ve kanı canlandırırken, iç salgı bezlerinin özellikle de tiroit bezinin sağlıklı çalışmasına yardımcı olur. Telsiz, cep telefonu vb. cihazlardan yayılan radyonu toplar ve elektronik eşyaları parazitlenme gibi zararlı manyetik etkilerden korur. Sitrin taşı, iç ve dış dünyadaki bolluğu ve bereketi kendisine doğru çeker. Şiddetli baş ağrılarını gidermeye yardımcı olur. Aile bireyleri arasındaki kötü enerjiyi ortadan kaldırarak, birlik ve beraberlik duygusu oluşturur. Sitrin taşı, vücuttaki zehirli maddelerin atılmasını sağlayarak, cildin nefes almasını sağlar ve cilde tazelik hissi verir. Sitrin taşını boynunda taşıyan kişilerin vücudu güç ve canlılık kazanır. Sindirim ve kan dolaşımını düzenleyerek, sağlıklı çalışmasını sağlar. Vücuttaki birçok organ için faydalı bir taş olan sitrin taşı özellikle kalp, böbrek, kolon akciğer ve karaciğer için oldukça yararlıdır. Bağışıklık sistemini güçlendiren sitrin taşı, kişiyi hastalıklara karşı korur. Vücuda enerji verir ve zihinsel konsantrasyonu sağlar. Göz için de sağlıklı olan sitrin taşı, kartal görüşü ve gücü verir. Sitrin taşını vücudunda taşıyan bir kişinin kendine olan güveni artar ve kendine zarar verecek davranışlardan uzak durur. Kişinin içinde bulunduğu duygusal travmaları hafifleterek, kişiyi neşelendirir. Depresyon belirtilerini ortadan kaldırarak, kişinin kötü düşüncelerden kurtulmasına yardımcı olur. Sitrin taşı, kişiye özgüven ve cesaret duygusu verirken, korkularından kurtulmasını sağlar. Antioksidan özelliği gösteren sitrin taşı, zehirli maddelerin vücuttan atılmasına yardımcı olur. Bağırsak ve mide sorunlarının çözümünde yardımcı olur. Ruhsal gelişmeyi sağlayan sitrin taşı, ruhsal alemle bağlatı kurmayı kolaylaştırırken, aurayı da temizler. Sitrin taşı, masaj yağlarını etkinleştirir ve yağa enerji vererek, dolaşımı hızlandırır. Aynı zamanda yağın deriye daha iyi nüfuz etmesini sağlar. Selüliti giderir ve vücuttaki kasılmaları rahatlatır. Sıcak basması gibi menopoz belirtilerinin azalmasını sağlar. Hormonları dengeleyerek, yorgunluğu giderir. Gece uykusunda kabus göre çocukların, uyumadan önce yastıklarının altına yerleştirilen sitrin, rahat ve problemsiz bir uyku sağlar. Fobilerinizden ve panik atak sorunlarınızdan kurtulmanızı sağlar. Uykuya dalma sorunu ve uyku düzensizliği olan kişiler için faydalıdır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 8 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-30%
Marka: NİSSBEBE
Yetişkin Sitrin 18cm Bileklik sitrinyb18S
140 TL 199 TL
Sitrin Doğal Taş Kolye sıt123
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MPLUS SANAT Satıcı Ünvanı: M PLUS SANAT GALERİ HED.EŞYA TEKS.TAKI TAS.İÇ DIŞ TİC.L.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bursa Vergi Kimlik Numarası: 6091006737 Bu ürün MPLUS SANAT tarafından gönderilecektir. Ürünlerimiz el işçiliği olup, kendi imalatımızdır. UV ışınlarına dayanaklıdır, her türlü doğa koşullarında kullanılabilir. Anti-alerjiktir. Ürünümüz madeni bronzdur. Ürünlerimizin üzerinde "GERÇEK DOĞALTAŞ veya EPOKSİ REÇİNE ve ÇİÇEK KURUSU, '' Kullanılmıştır. Her sorunuz için " Satıcıya Sor " kısmına başvuru yapabilirsiniz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: MPLUS SANAT
Sitrin Doğal Taş Kolye sıt123
100 TL
Tasarım Sitrin Kolye Özel Ürün
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Lavinia Taki Satıcı Ünvanı: MURAT TAŞKIN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Lavinia Taki tarafından gönderilecektir. Ürünümüz butik özel tasarım üründür. Gerçek taşlardan yapılmıştır. Aventerun Taşı Kahverengi Akik Yeşim Taşı Markazit işlemelidir. Ürünlerimiz kimyasal etmenlere maruz kalmadığı sürece kararma yapmaz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Lavinia Takı
Tasarım Sitrin Kolye Özel Ürün
400 TL
Sitrin Taşlı Altın Küpe E000094
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KARUM KUYUMCULUK Satıcı Ünvanı: KARUM KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 5980790771 Bu ürün KARUM KUYUMCULUK tarafından gönderilecektir. - Özellikler - Sitrin Taşı: 1.38 Karat Altın Ağırlığı:1.13 gram 14 Ayar - Bilgilendirme - Ürünün altın miktarı üretim koşulları nedeniyle % 10 oranlarında artı veya eksi olabilir. Tahmini kargo teslim süresi hazır olan ürünler için 3 iş günü, sipariş verildiği takdirde 7 iş günüdür. - Sertifikalı ve garantili üründür. - Özel mücevher kutusu ve paketi ile beraber takdim edilir. - 14 gün içinde iade ve değişim yapılabilir. - Sigortalı ve güvenli şekilde kargo gönderimi yapılacaktır. Özel durumlar için lütfen irtibata geçiniz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-27%
Marka: Karum Jewel
Sitrin Taşlı Altın Küpe E000094
1600 TL 2200 TL
Çelik ,sitrin Taşlı, Bilezik 00361
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: YORO GÜMÜŞ Satıcı Ünvanı: YORO GÜMÜŞ HEDİYELİKEŞYA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Vergi Kimlik Numarası: 9820144460 Bu ürün YORO GÜMÜŞ tarafından gönderilecektir. 316 AYAR ÇELİK SİTRİN ZİRKON TAŞLI, BİLEZİK ÇİFT KİLİTLİ AÇILIR. RENK:BEYAZ BOYUT:19 CM Magenty Entegrasyonu ile yayınlanmıştır! Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-30%
Marka: Yoro
Çelik ,sitrin Taşlı, Bilezik 00361
98 TL 140 TL
Sitrin Ve Mavi Topaz Taşı Ile Işlenmiş 18 Ayar Kırmızı Altın Özgün Tasarım Özel Üretim Yüzük DYZ8066
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: DIAMOND by Naci Şenocaklı Satıcı Ünvanı: NACİ ŞENOCAKLI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün DIAMOND by Naci Şenocaklı tarafından gönderilecektir. 18 ayar kırmızı altın, Sitrin ve Mavi Topaz taşı ile işlenmiş yüzük. Pırlantalar H color VS1 kalitesindedir. Sitrin ve Mavi Topaz 11.59gr Sitrin Etkilediği Çakra: Alt karın, güneş sinir ağı Temsil Ettiği Burçlar: Koç, aslan Şifacılığı: istenmeyen enerjiyi engeller. Neşe ve mutluluk verir. Negatif enerjiyi yok eder. Zihinsel berraklığı arttırır. Bolluk, bereket, şans taşıdır. Topaz Etkilediği Çakra: Kök, güneş sinir ağı, boğaz, taç Temsil Ettiği Burçlar: Boğa, ikizler, aslan, terazi, akrep Şifacılığı: Ruhsal gelişim sağlar, muhakeme gücünü arttırır. İletişimi kuvvetlendirir. Yüksek benliğimizle bağlantımızı geliştirir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: DİAMOND BY Naci Şenocaklı
Sitrin Ve Mavi Topaz Taşı Ile Işlenmiş 18 Ayar Kırmızı Altın Özgün Tasarım Özel Üretim Yüzük DYZ8066
21200 TL
Kadın Doğal Taş Sitrin Bileklik dgl01
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BYHELS Satıcı Ünvanı: HELİN ŞİMŞEK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün BYHELS tarafından gönderilecektir. SİTRİN TAŞI Alt Karın (Sakral) Çakra ve Taç Çakra uyumludur. Burçları: İkizler, Koç, Aslan (Diğer burçlar da kullanabilir) Kuvars grubuna bağlıdır. Yapısal olarak saydam veya yarı saydam, camsı ve ışıltılı bir görünüme sahiptir. Sarı renkli fakat sarının farklı tonlarını üzerinde barındırır. Rengini içeriğinde bulundurduğu demirden almaktadır. Sitrin taşı “Tüccar Taşı” olarak da bilinir ve taşıyana bereket getirdiğine inanılmaktadır. Halk arasında kasalarda bulundurulması da yaygın bir gelenektir. Sitrin de tıpkı ametist gibi negatif enerjiden korunmaya yardımcıdır. Ancak ametistten farklı olarak bu negatif enerjiyi bünyesinde saklamaz ve bu sayede doğal taşlara yapılan temizlik işlemine diğer taşlar kadar ihtiyaç duymaz. Antioksidan özelliği sayesinde zehirli maddelerin vücuttan atılmasını sağlamaktadır. Antik dönemde, yılan sokmalarında zehirlenmemek için koruyucu olarak taşındığı bilinmektedir. Hazımsızlık, metabolizmayı hızlandır ve kilo vermede yardımcıdır. Taşınızı minimum 5-6 saat boyunca açık alanda veya bir saksıda toprağa gömerek temizleyebilirsiniz. Topraktan çıkardığınız taşın üzerindeki tozu atmak için suya tutabilirsiniz. Enerji temizliği için ayrıca Selenit taşının da üzerinde bekletilebilir. Tuzlu su ile temizlik yaygın ancak tercih etmediğimiz bir temizliktir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 20 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-50%
Marka: BYHELS
Kadın Doğal Taş Sitrin Bileklik dgl01
44.99 TL 89.99 TL
Sitrin Yaşam Çiçeği Altın Kolye PY001521
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Ariş Pırlanta Satıcı Ünvanı: ARİŞ HEDİYELİK EŞYA SAN.VE TİC.A.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0790011314 Bu ürün Ariş Pırlanta tarafından gönderilecektir. 14 Ayar, Kırmızı Altın, 1.40 gr En: 1.0 cm Boy: 1.0 cm / Kolye ucuna 42 cm zincir dahildir. Sitrin: 0.20 ct. Ürün Açıklama Negatif enerjiyi çevrenizden uzaklaştırıp, pozitif düşüncelere sahip olmanıza yardımcı olan garnet taşı ile saf şekli ve muazzam orantısıyla evrenin tüm anlamını üzerinde taşıyan yaşam çiçeğinin mükemmel uyumu... Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 20 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-41%
Marka: Ariş Pırlanta
Sitrin Yaşam Çiçeği Altın Kolye PY001521
755.1 TL 1290 TL
Kadın Sitrin Baget Altın Yüzük YZK37746
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: AYYILDIZ KUYUMCULUK Satıcı Ünvanı: SAMET AYYILDIZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Samsun Bu ürün AYYILDIZ KUYUMCULUK tarafından gönderilecektir. Ürünün ağırlığı 1,30 gramdır Ürünün altın metal rengi sarıdır Ürün %100 gerçek 14 ayar altındır Kalite kontrolü yapılmıştır Ürünlerimizin tamamı el yapımı olduğu için belirtilen ağırlıkta (+/-) %10 sapma oluşabilmektedir Fiyat/Performans olarak olağanüstü bir hediyedir Ürünlerde 14 Ayar (585k) altın damga ve patenti bulunmaktadır Yüzük şık ve ücretsiz bir yüzük kutusunda sizlere teslim edilmektedir Ürün size ulaşana kadar çalınma ve kaybolmaya karşı sigortalıdır Kargo ücretsizdir Ürünü beğenmediğiniz takdirde %100 para iade garantisi bulunmaktadır Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: Ayyıldız Kuyumculuk
Kadın Sitrin Baget Altın Yüzük YZK37746
827 TL 1034 TL
Gümüş Sitrin Taşlı Bayan Küpe 12402458
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Çağrı Gümüş Satıcı Ünvanı: MUHAMMED ZEKİ AYGUR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Mardin Bu ürün Çağrı Gümüş tarafından gönderilecektir. Gümüş Rose Doğal Taşlı Bayan KüpeÜrün Tamamen El İşidir .Ürünlerimiz 925 ayar gümüş patentlidir. Özel Hediye Kutusu. Boy : 2.5 cm. Değerli Taşlar : Sitrin Metal Tipi : 925 Ayar Gümüş Tema : Rose Doğal Taşlı Bayan Küpe Ürünlerimiz yerli ve milli üretimdir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
Marka: Çağrı
Gümüş Sitrin Taşlı Bayan Küpe 12402458
110.2 TL
Pirinç Çerçeveli Altın Sitrin Kolye BJT15260
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Fullsolution Store Satıcı Ünvanı: OSMAN AYDIN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Fullsolution Store tarafından gönderilecektir. Pirinç Çerçeveli Altın Sitrin Kolye Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-60%
Marka: Buta Accessory
Pirinç Çerçeveli Altın Sitrin Kolye BJT15260
19.75 TL 49 TL
Sitrin Oval Taşlı Altın Kolye PY001270
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Ariş Pırlanta Satıcı Ünvanı: ARİŞ HEDİYELİK EŞYA SAN.VE TİC.A.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0790011314 Bu ürün Ariş Pırlanta tarafından gönderilecektir. 14 Ayar, Sarı Altın, 1.94 gr / Kolye ucuna 42 cm zincir dahildir. Sitrin: 2.50 Ct. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-39%
Marka: Ariş Pırlanta
Sitrin Oval Taşlı Altın Kolye PY001270
1162 TL 1900 TL
Doğal Sitrin Kütle 18-1 4659
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: pozitifdoğaltaş Satıcı Ünvanı: ZAFER YILDIRIM İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün pozitifdoğaltaş tarafından gönderilecektir. doğal sitrin kütleişlem görmemiş, parlak yapılı doğal kütle.Nadir bulunabilecek güzellikte bir parça.Fotoğraf üründen büyük görülebilir, yazılı ölçüleri esas alınız.Ağırlık: 320 gram.Boyut: 8 x 7 x 5 cm. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Pozitif Doğal Taş
Doğal Sitrin Kütle 18-1 4659
160.3 TL
Mercedes Sitrin Kahvesi Boya Seti MTP018223
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: E Ucuz Satıcı Ünvanı: E UCUZ BİLİŞİM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3230960610 Bu ürün E Ucuz tarafından gönderilecektir. Ürünün Özellikleri : Aracınızın boya koduna özel üretilir. 275 ML + 125 ML = 400 ML Boya 275 ML + 125 ML = 400 ML Vernik Uygulaması kolay ve pratik. Kullanım Şekli: Uygulama yapacağınız bölgeyi iyice temizlediğinizden ve üzerinde atık kalmadığından emin olun. Uygulama bölgesinin etrafını kağıt bant vb. bir malzeme ile kapatın. Spreyi üzerine 25-30cm uzaktan sıkıp ve 10 dakika kurumaya bırakınız. SEDEF BOYALI ARAÇLAR İÇİN ALT KAT BOYA, ÜST KAT SEDEF AYRI AYRI ALINMALIDIR.SEDEF ÜZERİNE VERNİK KULLANILMAZ İSE BOYA MAT KALACAKTIR. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-29%
Marka: Motip
Mercedes Sitrin Kahvesi Boya Seti MTP018223
74.99 TL 104.99 TL
Unisex Sitrin Kolye Ucu J'AIME 28
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ALEV DOĞALTAŞ TAKI Satıcı Ünvanı: FERDA ALEV BULDUR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün ALEV DOĞALTAŞ TAKI tarafından gönderilecektir. Sitrin doğal taş kolye ucu . Sitrin negatif enerjileri toplar .Para getirdiğine inanılan bir doğal taştır.Enerjisi çok yüksek bir doğal taştır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Marka: J'AIME
Unisex Sitrin Kolye Ucu J'AIME 28
85 TL
Kadın Sitrin Inci Gümüş Bileklik MG0229
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Mavili Gümüş Satıcı Ünvanı: TAYFUN MAVİLİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün Mavili Gümüş tarafından gönderilecektir. Üretildiği maden 925 ayar gümüş kaplama çeşitleri Hediye paketi içerisinde gönderilir. Garanti 2 yıl Ürün ile ilgili diğer bilgiler Gümüş ürünlerde yapısı gereği kararma meydana gelebilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 26 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-32%
Marka: Mavili Gümüş
Kadın Sitrin Inci Gümüş Bileklik MG0229
148.67 TL 219 TL
Kadın Rose Pırlanta Sitrin Yüzük ZR137CT
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Altınbaş Satıcı Ünvanı: ALTINBAŞ PERAKENDE MAĞAZACILIK HİZM.A.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Kep Adresi: [email protected] Vergi Kimlik Numarası: 0610336656 Bu ürün Altınbaş tarafından gönderilecektir. Stok Kodu :ZR137CT | Taş Maden :Pırlanta | Taş Renk :G | Taş Berraklik:VS | Taş Şekil :Yuvarlak | Taş Carat1 :0.55 | Diğer Taş Maden :- | Diğer Taş Renk :- | Diğer Taş Berraklik:- | Diğer Taş Şekil :- | Diğer TaşCarat :- | Maden :Altın | Renk :Pembe | Ayar :18 | Ağırlık :4.62 gr | Ürün fiyatlarına KDV dahildir. Ürün hediye paketi olarak hazırlanmaktadır. Garanti belgesiyle birlikte zarif kutusunda tarafınıza teslim edilmektedir. ve sigortalı olarak yapılmaktadır. Ürün ölçüsü ve üretimden kaynaklı nedenlerle ağırlığı +-%10 oranında farklılık gösterebilmektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-30%
Marka: Altınbaş
Kadın Rose Pırlanta Sitrin Yüzük ZR137CT
10014 TL 14305.71 TL
Sitrin Taşlı Doğal Taşlı Küpe strn12
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Trendgifts Satıcı Ünvanı: NAZİRE AKBULUT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Trendgifts tarafından gönderilecektir. Sitrin taşlı doğal taşlı küpe Kişinin kötü alışkanlıklarından ve bağımlılıklarından kurtulmasını sağlar. Kalp, karaciğer, böbrek ve dalak gibi iç organların sağlıklı olmasını sağlar. Beyin fonksiyonlarının daha sağlıklı çalışmasını sağlar. Üzüntü ve diğer negatif durumları ortadan kaldırır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-19%
Marka: h&o
Sitrin Taşlı Doğal Taşlı Küpe strn12
65 TL 80 TL
Sitrin Doğal Taş Kadın Kolye BS1105
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BİJUSTORE Satıcı Ünvanı: LEVENT KELEŞ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün BİJUSTORE tarafından gönderilecektir. Hassas kullanımı önerilmektedir. Parfüm, su, deterjan ve sıvı kimyasallardan uzak tutularak kullanılması tavsiye edilir. Bu koleksiyonda yer alan tüm ürünlerde free - Nikel özellik bulunmaktadır. Hediye kutusunda gönderilecektir. Ürün beden bilgisi, Uzunluk: 70 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Bijustore
Sitrin Doğal Taş Kadın Kolye BS1105
89.9 TL 120 TL
Sarı Sitrin Doğal Taş Ağaç 412
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: OSMANLI DEĞERLİ TAŞ Satıcı Ünvanı: SEMİH BİRDAL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün OSMANLI DEĞERLİ TAŞ tarafından gönderilecektir. Sitrin doğal taş ağaç. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: OSMANLI DOĞAL TAŞ
Sarı Sitrin Doğal Taş Ağaç 412
195 TL
Kadın Sitrin Taşlı Gümüş Yüzük 20LYZ2201
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Lapis Jewellery Satıcı Ünvanı: YAŞAR GÜRBÜZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Lapis Jewellery tarafından gönderilecektir. Siparişleriniz Lapis Jewellery Kutusunda Gönderilecektir. Hakiki Doğal Taşlı, İmitasyon Değil Taşlarda renklendirme yoktur.%100 orjinal rengidir. Ürün fotoğraf çekimleri spot ışık altında yapıldığı için renklerinde ufak ton farklılıkları görülebilir. 925 Ayar Gümüş Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-25%
Marka: LAPİS JEWELLERY
Kadın Sitrin Taşlı Gümüş Yüzük 20LYZ2201
120 TL 159 TL
Kadın Sarı Doğaltaş Sitrin Kolye AHM58
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: İLTERUS Satıcı Ünvanı: ELİF SURETLİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Mersin Bu ürün İLTERUS tarafından gönderilecektir. Imadan vücudunda bulunan birçok organ için faydalı ve doğal bir taş olan Sitrin taşı özellikle kalp, böbrek, karaciğer ve akciğer için oldukça yararlı ve şifalıdır. Insanların bağışıklık sistemini de güçlendiren Sitrin taşı, kişiyi hastalıklara karşı daha dirençli yaparak korur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-67%
Marka: İLTERUS
Kadın Sarı Doğaltaş Sitrin Kolye AHM58
19.99 TL 60 TL