Aradığınızı Hemen Bulun

MARKALAR

Aradığınızı Hemen Bulun
Marka: AHŞAP SANAT HANE1
Marka: Aben1
Marka: Akbrella1
Marka: Aless Home1
Marka: BOB1
Marka: Bidolu Sepet AVM1
Marka: CNS Plastik1
Marka: EROFİS1
Marka: Ebru Kain Kadınefendi1
Marka: Hanımeli Tasarım1

RENKLER

Aradığınızı Hemen Bulun
Sarı 3
Siyah 2
Lacivert 1

FİYAT

Aradığınızı Hemen Bulun
50-100 TL2
100-150 TL 1
150-250 TL 3
250-500 TL5
500-1000 TL4
1000 TL üzeri1
İstediğini hemen bul 'den fazla ürün
Şemsiyelik şemsiyelik 3
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: CNS PLASTİK Satıcı Ünvanı: SALİH CAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün CNS PLASTİK tarafından gönderilecektir. Şemsiyelik yüksekli 70 cm çap 23 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-15%
Marka: CNS Plastik
Şemsiyelik şemsiyelik 3
379.9 TL 449 TL
Metal Şemsiyelik TRS 281 ŞEMSİYELİK
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: AKBRELLA Satıcı Ünvanı: AKBRELLA ŞEMSİYE SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0160504128 Bu ürün AKBRELLA tarafından gönderilecektir. 24x50 cm metal şemsiyelik Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-14%
Marka: Akbrella
Metal Şemsiyelik TRS 281 ŞEMSİYELİK
245 TL 285 TL
Altıgen Şemsiyelik ASH208
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: FESTİVAL HOBİ TASARIM Satıcı Ünvanı: İSMAİL ERKUL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Konya Bu ürün FESTİVAL HOBİ TASARIM tarafından gönderilecektir. Boyanabilir mdf 24*24*46 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-30%
Marka: AHŞAP SANAT HANE
Altıgen Şemsiyelik ASH208
70 TL 100 TL
Metal Şemsiyelik - Siyah
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Aless Home Satıcı Ünvanı: AVİCENNA BİOMEDİKALİNŞAAT TURİZM SAN.TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 1050562198 Bu ürün Aless Home tarafından gönderilecektir. Aless Home Metal Şemsiyelik - Siyah Malzeme : Metal Genişlik : 23 cmYükseklik : 42 cmTürkiye'de üretilmiştir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-26%
Marka: Aless Home
Metal Şemsiyelik - Siyah
154 TL 209 TL
Pirinç Metali İşlemeli Şemsiyelik AVM290
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: alsepeteavm Satıcı Ünvanı: ATAYURT YAPI ELM.OTO.İNŞ.SAN.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0990522661 Bu ürün alsepeteavm tarafından gönderilecektir. Pirinç Metali İşlemeli Şemsiyelik Pirinç metalinden üzeri işlemeli, şemsiyelik. 60 cm ebatındadır. Pirinç metalinin mükemmel özelliklerini keşfetmenize imkan sağlayacak bu zengin gösterişli ürünümüz ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Bakır ve çinko karışımı paslanma ve kararma yapmayan şık pirinç metalinden üretilmiştir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-8%
Marka: alsepeteavm
Pirinç Metali İşlemeli Şemsiyelik AVM290
739.9 TL 799.9 TL
Dekor Dekorasyon Şemsiyelik Gold Siyah hasşems112
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: hascollection Satıcı Ünvanı: İSMAİL SERKAN ÖZTUĞAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Manisa Bu ürün hascollection tarafından gönderilecektir. hascollection dekor dekorasyon şemsiyelik Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-10%
Marka: hascollection
Dekor Dekorasyon Şemsiyelik Gold Siyah hasşems112
350 TL 390 TL
Pirinç Metali Işlemeli Şemsiyelik Aspt45 bidoluspt81
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Bi'dolu Sepet AVM Satıcı Ünvanı: İSMAİL HAKKI ERTENE İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Bi'dolu Sepet AVM tarafından gönderilecektir. Pirinç metali işlemeli şemsiyelik pirinç metalinden üzeri işlemeli, şemsiyelik. 60 cm ebatındadır. Pirinç metalinin mükemmel özelliklerini keşfetmenize imkan sağlayacak bu zengin gösterişli ürünümüz ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Bakır ve çinko karışımı paslanma ve kararma yapmayan şık pirinç metalinden üretilmiştir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-16%
Marka: Bidolu Sepet AVM
Pirinç Metali Işlemeli Şemsiyelik Aspt45 bidoluspt81
672.99 TL 799 TL
Metal Şemsiyelik Döküm Şemsiye Standı 7521
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: IDYLLhome Satıcı Ünvanı: CİHANGİR ŞİMŞEK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ordu Bu ürün IDYLLhome tarafından gönderilecektir. Alüminyum Döküm Şemsiyelik Üretim Yöntemi: Döküm, Kum Kalıplama Ölçüler: 65 cm X 40.50 cm X 17.50 cm İç ve Dış Mekanlarda Kullanılabilir. Neden Döküm Yöntemi? Metali özgürce biçimlendirme olanağı sağlar. Ürün kendi bütünlüğü ile ortaya çıkar kaynak, perçin, cıvata, vida gibi mekanik birleştirmelere gereksinim çok azdır. Karmaşık formlardaki parçalar dahi kolaylıkla üretilebilir. Neden Alüminyum Döküm? * Korozyon Dayanımı Yüksektir. * Alüminyumun bir çok metale göre düşük yoğunluğundan dolayı hafiftir. * Mukavemet/Ağırlık Oranı Yüksektir. * Geri dönüşüm oranı çok yüksektir. * Alüminyumdan Uzun Ömürlü Ürünler Üretmek Mümkündür. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: IDYLLHOME
Metal Şemsiyelik Döküm Şemsiye Standı 7521
295 TL
Şemsiyelik Fileli Büyük 1913 ARM-1913
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Ofis Hijyen Satıcı Ünvanı: KUĞU TEM.ÜR.MAK.EKİPMAN VE MALZ.PAZ.SANAYİ TİCARET L.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 5900151640 Bu ürün Ofis Hijyen tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-49%
Marka: KG-GOLDPAPER
Şemsiyelik Fileli Büyük 1913 ARM-1913
359.99 TL 699.99 TL
Sarı Lacivert Taraftar Şemsiyelik Özel Üretim ER5114512
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: EROFİS Satıcı Ünvanı: EROL ER İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün EROFİS tarafından gönderilecektir. Kova Çapı: 24.50cm Taban Çapı: 25.50cm h: 49cm Elektrostatik toz boyalı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 21 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-19%
Marka: EROFİS
Sarı Lacivert Taraftar Şemsiyelik Özel Üretim ER5114512
201.6 TL 249 TL
Galvaniz Kaplama Metal Şemsiyelik 34x25cm ATL-442
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Atalay Home Satıcı Ünvanı: ATALAY KARDEŞLER MUTFAK EŞ.PAZ.GI.KASAN.TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Denizli Vergi Kimlik Numarası: 0960084221 Bu ürün Atalay Home tarafından gönderilecektir. GALVANİZ KAPLAMA METAL ŞEMSİYELİK 34x25CM İÇ VE DIŞ MEKAN KULLANIMI İÇİN UYGUNDUR. GALVANİZ KAPLAMA İLE RENKLERDE ATMA VE KÜFLENME KESİNLİKLE OLMAZ. YÜKSEKLİK: 34 CM GENİŞLİK:25 CM Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Marka: BOB
Galvaniz Kaplama Metal Şemsiyelik 34x25cm ATL-442
99.99 TL 149.99 TL
Kapı Süsü, Paspas, Posta Kutusu Ve Şemsiyelik Ldjnd
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hanımeli Tasarım Satıcı Ünvanı: GÜLİZ ÖZLEM YÜKSEL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bursa Bu ürün Hanımeli Tasarım tarafından gönderilecektir. Sipariş vermek için whatsapp 05467232726 nolu telefondan veya instagram @hanimelitasarimm sayfasından ulaşabilirsiniz Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-8%
Marka: Hanımeli Tasarım
Kapı Süsü, Paspas, Posta Kutusu Ve Şemsiyelik Ldjnd
600 TL 650 TL
Kadınefendi Bakır Riba Şemsiyelik Düz Taban Düz Sarı (2580-5)
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Ebru Kain - Kadınefendi Satıcı Ünvanı: KAİN GAYRİMENKUL GIDA VE TEKSTİL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kahramanmaraş Vergi Kimlik Numarası: 4890990977 Bu ürün Ebru Kain - Kadınefendi tarafından gönderilecektir. Ürünümüz Kahramanmaraşlı ustalarımızın el emeği göz nurudur. Bakır gövde (sarı bakır), pirinç bağlantı noktası ve pirinç tutak Düz yüzey Herhangi bir kaplama uygulanmamıştır. En (cm) : 25.5 cm Boy (cm) : 25.5 cm Kalınlık (mm) : 0.6 mm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-10%
Marka: Ebru Kain Kadınefendi
Kadınefendi Bakır Riba Şemsiyelik Düz Taban Düz Sarı (2580-5)
1350 TL 1500 TL
Paslanmaz Çelik Şemsiyelik Delikli Metal Ofis Büro Dekoratif A-114D
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Kampanya Mut Ekp Gıd Tks Satıcı Ünvanı: KAMPANYA MUTFAK EKİP.GIDA TEK.PAZ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 4940552077 Bu ürün Kampanya Mut Ekp Gıd Tks tarafından gönderilecektir. Paslanmaz çelik şemsiyelik delikli metal ofis büro tipi dekoratif delikli şemsiyelik paslanmaz çelik olup ofis büro tipi yerlerde kullanılır. 2 yıl garantilir ve ücretsiz kargoyla gönderilir. yükseklik 50 cm. Çap 24,5 cm. 0,60 mm paslanmaz sac gövde, üst çember 0,60 mm paslanmaz sac, alt taban plastik 2 yil garanti?li? Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Aben
Paslanmaz Çelik Şemsiyelik Delikli Metal Ofis Büro Dekoratif A-114D
259.08 TL
Lena Bakır Riba Şemsiyelik Döküm Taban Düz Sarı LNBKR2579-5
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Lena Home Collection Satıcı Ünvanı: AYTEN ÖZER İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kahramanmaraş Bu ürün Lena Home Collection tarafından gönderilecektir. Kullanım Biçimi: Şemsiyelik ve dekoratif amaçlı kullanıma uygundur. Ürün Hakkında: Ürünümüz Kahramanmaraşlı ustalarımızın el emeğidir Bakır sektöründe üretilen ürünlerin neredeyse tamamı, çeşitli makine ve malzemeler kullanılarak imal edilse de benzeri çelik, teflon, granit, döküm vs. gibi ürünlerin imal edilmesinde kullanılan makine ile üretim sisteminin aksine tamamen el yapımı ile üretilmektedir. Bu nedenle, aynı iki ürün arasında görünüm, ölçüm bilgileri ve yüzey işçiliği gibi özelliklerde kısmi farklılıklar olağandır. Ürün Hakkında daha fazla bilgiye “Özellikler” bölümünden ulaşabilirsiniz. Ürünün farklı renk, yüzey, kulp, tutak, emzik vs. özelliklerinde talebe göre değişiklik yapılabilir. ?En (cm)25.5Boy (cm)25.5Gövde Yüksekliği (cm)40.5Bütün Yüksekliği (cm)55Ağırlık (gr)2352Kalınlık (mm)0.6 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: LenaBakır
Lena Bakır Riba Şemsiyelik Döküm Taban Düz Sarı LNBKR2579-5
969.9 TL
Dekoratif Ahşap Ayaklı Metal Askılı Portmanto Tasarım Askılık Ofis Askısı Antre Portmanto Şemsiyelik RUANS-PORTMANTO
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Ruans Satıcı Ünvanı: RESUL ÖZDEMİR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Bu ürün Ruans tarafından gönderilecektir. Ahşap Ayaklı Askılık Dekoratif Tasarım Portmanto Ürün ahşap ayaklıdır. Askılık kısmı beyaz statik boyalı metaldir. Ürün demonte şekilde kargolanır. Kolayca montajlanır ve sökülüp kolayca saklanabilir. Hafif taşınanilir, pratik ve kullanışlıdır. 6 adet askılık alanı mevcuttur. 3 adet şemsiye vb eşya koyma alanına sahiptir. Montaj: Ürünümüz demonte olarak teslim edilir. Kurulum müşteriye aittir. Alet kullanmadan kolayca kurulumu gerçekleştirilir. Kolayca yeniden demonte hale getirip taşıyabilirsiniz. Kurulu Askılık Ölçüleri Yükseklik: 160cm Ayak Çapı: 44cm Paket Ölçüleri: 120x10x10cm Desi: 4 Ağırlık: 2,3kg Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-35%
Marka: Ruans
Dekoratif Ahşap Ayaklı Metal Askılı Portmanto Tasarım Askılık Ofis Askısı Antre Portmanto Şemsiyelik RUANS-PORTMANTO
129.9 TL 199.9 TL