Aradığınızı Hemen Bulun

RENKLER

Aradığınızı Hemen Bulun
Mavi 32
Kırmızı 35
Sarı 20
Yeşil 45
Beyaz 98
Siyah 179
Turuncu 19
Lacivert 9
Gri 30
Krem 17
Pembe 27
Mor 11
Kahverengi 22
Bordo 2
Vizon 1
Mürdüm 3

FİYAT

Aradığınızı Hemen Bulun
0-10 TL 19
10-25 TL 300
25-50 TL611
50-100 TL728
100-150 TL 328
150-250 TL 334
250-500 TL242
500-1000 TL87
1000 TL üzeri29
İstediğini hemen bul 'den fazla ürün
Helen Mumluk, Tealigth Mumluk, Mumluk 547586
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: dudo baby Satıcı Ünvanı: SERGÜL BAYDEMİR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün dudo baby tarafından gönderilecektir. 2 Adet Helen Mumluk ve 2 bölmeli tabanlık ile gönderilmektedir. Helen Yükseklik 10 Cm Çapı 5 Cm Tabanlık En.. 10 Cm Boy.. 19 Cm Beton'dan Hazırlanan Mumluk ve Çiceklik. Mum Dahil Değildir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-29%
Marka: Dudo Baby
Helen Mumluk, Tealigth Mumluk, Mumluk 547586
28.59 TL 39.99 TL
Kalpli Seramik Mumluk mumluk
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Urartu Crafts Satıcı Ünvanı: REYHAN ÇABUKER İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Urartu Crafts tarafından gönderilecektir. Özel tasarım, el yapımı, özel efektli kırmızı ve metalik siyahın kalp şeklindeki birleşimi... hem mumluk hem altlık hem de dekoratif obje olarak kullanabilirsiniz. Ölçüler: G:11,5cm, U:10cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: Urartu Crafts
Kalpli Seramik Mumluk mumluk
120 TL 150 TL
Hardal Mumluk Hardal mumluk
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Şirinenin hobi evi Satıcı Ünvanı: ŞULE NAVRUZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün Şirinenin hobi evi tarafından gönderilecektir. Taş tozundan yapılmıştır. Boya kullanılmamıştır. Mum tütsü yapmaz ve kolay erimez. Fiyata tabak ve mum dahildir. Arkasındakiler dekorasyon amaçlıdır fiyata dahil değildir. Bu ürün Şirinenin Hobi Evi tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-31%
Marka: Şirine hobi
Hardal Mumluk Hardal mumluk
89.9 TL 129.9 TL
3'lü Beton Mumluk, Mumluk, Şamdan Mumluk, Şamdan Mumluk Dekoratif Obje ds51023
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: dudo baby Satıcı Ünvanı: SERGÜL BAYDEMİR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün dudo baby tarafından gönderilecektir. 3 Adet Mumluk Gönderilmektedir.Ürün içeriğine mumlar dahil değildir. Çap:8,5 Cm Boy:3 Cm Betondan Yapılmıştır.Üzerinde Boya Uygulanmıştır Küçük Ebatlı Bir Üründür Mum Yakıldıktan Sonra Zemine Biraz Mum Eritip Mumu Sabitleyiniz Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Dudo Baby
3'lü Beton Mumluk, Mumluk, Şamdan Mumluk, Şamdan Mumluk Dekoratif Obje ds51023
14.5 TL
Dilim Kütük Mumluk Ahşap Mumluk Dekoratif Ahşap Mumluk 3'lü Mumluk No-1095
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: NO 5 Furniture Design Satıcı Ünvanı: KEREM BEŞLİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Samsun Bu ürün NO 5 Furniture Design tarafından gönderilecektir. 3 adet kütük 3 boy mumluk Ürün, NO.5 FURNİTURE DESİGN tarafından tamamen el işçiliği ile özenle üretilmektedir. Ürünlerimiz %100 1. Kalite doğal ağaç olup özel üretimdir. Ürünler boy sıralamasına göre üretilir. Görseldeki ürünün renk ve budakları ham ağaca göre değişiklik gösterebilir. 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-22%
Marka: NO:5 Furniture Design
Dilim Kütük Mumluk Ahşap Mumluk Dekoratif Ahşap Mumluk 3'lü Mumluk No-1095
35.9 TL 45.9 TL
Dilim Kütük Mumluk Ahşap Mumluk Dekoratif Ahşap Mumluk 6'lı Mumluk No-1095
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: GÖK-AS OTO AKSESUAR Satıcı Ünvanı: DİLEK AKMAN BOLATCAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün GÖK-AS OTO AKSESUAR tarafından gönderilecektir. Paket İçeriği : 6 adet kütük, 6 adet mum Ürün, NO.5 FURNİTURE DESİGN tarafından tamamen el işçiliği ile özenle üretilmektedir. Ürünlerimiz %100 1. Kalite doğal ağaç olup özel üretimdir. Ürünler boy sıralamasına göre üretilir. Görseldeki ürünün renk ve budakları ham ağaca göre değişiklik gösterebilir. 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-42%
Marka: NO:5 Furniture Design
Dilim Kütük Mumluk Ahşap Mumluk Dekoratif Ahşap Mumluk 6'lı Mumluk No-1095
28.5 TL 49 TL
Dekoratif 2li Mumluk 2li mumluk
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KAR-BUL TİCARET Satıcı Ünvanı: RIDVAN KARABULUT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün KAR-BUL TİCARET tarafından gönderilecektir. Kısa samdan 14 cm Uzun samdan 32 cm Ürünün gövde kısmı camdır Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-21%
Marka: kar-bul
Dekoratif 2li Mumluk 2li mumluk
118 TL 150 TL
Ahşap Love Mumluk LOVE-MUMLUK
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: METDekorasyon Satıcı Ünvanı: ESRA UZUN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün METDekorasyon tarafından gönderilecektir. Ürün özel tasarımdır. 4 adet olarak gönderilir. (L-O-V-E) Her bir ürün 10 cm yüksekliğinde 7 cm genişliğindedir Ürün ile birlikte 4 adet tealight mum da gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-44%
Marka: MET Dekorasyon
Ahşap Love Mumluk LOVE-MUMLUK
49.9 TL 89.9 TL
Gold Mumluk Dekorasyon Harfli Mumluk
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Elfida Dekorasyon Satıcı Ünvanı: ELİF BUSE KIZILAY İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Bu ürün Elfida Dekorasyon tarafından gönderilecektir. Dekoratif harfli mumluk Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-27%
Marka: ELFİDA
Gold Mumluk Dekorasyon Harfli Mumluk
43.9 TL 60 TL
Mumluk Set Dekoratif Beton Mumluk
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: POTART Satıcı Ünvanı: EMRE ÖZDAMAR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Mardin Bu ürün POTART tarafından gönderilecektir. Dekoratif beton mumluk. Set halinde gönderim yapılmaktadır. 2 adet mumluk ve sunum tepsisinden oluşur. Ölçüler mumluk 8-6 cm Sunum tepsisi 24-10 cm'dir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 1 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-61%
Marka: SemArt Home
Mumluk Set Dekoratif Beton Mumluk
39.5 TL 100 TL
2li Mumluk Doğal Mermer Mumluk Şamdanlıkkahverengi Beyaz Renk Mumluk khvrngbyz8x8mum2li
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HerGünUygun Satıcı Ünvanı: SEVGİ POLAT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün HerGünUygun tarafından gönderilecektir. Ürün İçeriği: 2 adet Mermer Mumluk Ürün Rengi : Beyaz ve Kahverengi Mermerler doğal olup el işçiliği ile şekil verilmiştir. Mermer Cinsi: Manyas Beyazı ve Emperador Dark Mermer Ölçüsü: En: 8cm Boy: 8cm Kenar Kalınlık: 1,5-2 cm İç Derinlik: 6cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-19%
Marka: melik's
2li Mumluk Doğal Mermer Mumluk Şamdanlıkkahverengi Beyaz Renk Mumluk khvrngbyz8x8mum2li
105.9 TL 130.9 TL
Mumluk Sıtkı II - Büyük Küstüm Mumluk
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Sıtkı Satıcı Ünvanı: FATMA NİDA OLÇAR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kütahya Bu ürün Sıtkı tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Sıtkı
Mumluk Sıtkı II - Büyük Küstüm Mumluk
375 TL 500 TL
Mumluk-love Desenli Dekoratif Mumluk 8CMCAMVAZO008
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Tink Tasarım Satıcı Ünvanı: TİNK TASARIM SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 1640018077 Bu ürün Tink Tasarım tarafından gönderilecektir. • Yükseklik: 8 cm • Ağız Çapı: 8 cm • Taban Çapı: 7 cm • Malzeme : %100 Cam • Tek Yüz Baskılıdır.. • Elde Yıkayınız. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-75%
Marka: Tink
Mumluk-love Desenli Dekoratif Mumluk 8CMCAMVAZO008
19.9 TL 79 TL
Dekoratif 3 Kollu Mumluk MUMLUK-027
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: demirayak elektrik aydınlatma Satıcı Ünvanı: HALİLİBRAHİM DEMİRAYAK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Denizli Bu ürün demirayak elektrik aydınlatma tarafından gönderilecektir. 1. Kalite işçilik paslanmaz metal uzun ömürlü elektrostatik toz boya tasarım, desıng, modern, şık, özel Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-28%
Marka: Avize
Dekoratif 3 Kollu Mumluk MUMLUK-027
279.99 TL 390 TL
Beton Mumluk Set Mini Mumluk Set
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SemArt Home Satıcı Ünvanı: SEMA BAŞAR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün SemArt Home tarafından gönderilecektir. Dekoratif beton mumluk. Set halinde gönderim yapılmaktadır. 2 adet mumluk ve sunum tepsisinden oluşur. Ölçüler mumluk 8-6 cm Sunum tepsisi 24-10 cm'dir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
Marka: SemArt Home
Beton Mumluk Set Mini Mumluk Set
44.9 TL 55 TL
Çini Yaldızlı Turkuaz Mumluk Yaldızlı mumluk
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Gül Çini ve Seramik Satıcı Ünvanı: KAZIM TETİK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bursa Bu ürün Gül Çini ve Seramik tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Marka: Gül Çini Takı
Çini Yaldızlı Turkuaz Mumluk Yaldızlı mumluk
80 TL 120 TL
Yılbaşı Temalı El Yapımı Mumluk mumluk
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: nadideboutique Satıcı Ünvanı: NADİDE ÖZDAMAR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Balıkesir Bu ürün nadideboutique tarafından gönderilecektir. Özel Dekoratif Yılbaşı Temalı el yapımı mumluk Özel Günleriniz için bir hediye, ev ve ofisleriniz için dekoratif el işçiliği taş saksı Obje Ebatları : Çap 6.5 cm ,4 cm yükseklik Ürünümüz el boyaması olup hammaddesi taştır. Ürün el boyaması olduğu için gönderilen ürünlerde nadiren de olsa ton farkı olabilir. Ürünümüzün içi suya dayanıklı olması için içi ve dışı özel taş verniği kullanılmaktadır. Saksımızın içi/dışı verniklidir uzun yıllar boyasını koruyacaktır. Ürünün farklı renklerde boyanmasını talep edebilirsiniz. Özel istek üzerine boyama yapabiliriz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
Marka: cerenmiyukitakı
Yılbaşı Temalı El Yapımı Mumluk mumluk
25.5 TL 50.5 TL
Seramik Kabak Mumluk Balkabağı Mumluk yzmmlk
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Evinizin vitrini Satıcı Ünvanı: DELAL YILDIZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Evinizin vitrini tarafından gönderilecektir. ürün Seramiktir. çapı 10cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-33%
Marka: evinizin vitrini
Seramik Kabak Mumluk Balkabağı Mumluk yzmmlk
39.9 TL 59.9 TL
Dilim Kütük Mumluk Ahşap Mumluk Dekoratif Ahşap Mumluk 6'lı A024
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: GÖK-AS OTO AKSESUAR Satıcı Ünvanı: DİLEK AKMAN BOLATCAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün GÖK-AS OTO AKSESUAR tarafından gönderilecektir. 6'lı şekilde sipariş verebilirsiniz. Ürün doğal ağaçtan üretmektedir. Ürünler boy sıralamasına göre üretilir. Ürünler doğal ağaçtır. Her mumluk için 1 adet mum yanında verilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-62%
Marka: Blue Home
Dilim Kütük Mumluk Ahşap Mumluk Dekoratif Ahşap Mumluk 6'lı A024
26.5 TL 69.99 TL
Dilim Kütük 2 Li Mumluk Ahşap Mumluk Dekoratif Ahşap Mumluk webdemumluk
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Webdesepet Satıcı Ünvanı: BATEK ELEKT.ELEKTRO.GÜV.SİS.BİLG.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kocaeli Vergi Kimlik Numarası: 1280440248 Bu ürün Webdesepet tarafından gönderilecektir. Ürün doğal ağaçtan üretilmektedir kullanılan ortamda çok dikkat çekici bir özelliği bulunmaktadır Ürünler doğal ağaçtır 2 adet mum yanında hediye verilir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-51%
Marka: Webdesepet
Dilim Kütük 2 Li Mumluk Ahşap Mumluk Dekoratif Ahşap Mumluk webdemumluk
19 TL 39 TL
Mumluk Şamdan Dekoratif Mumluk Ev Hediyesi Masa Üstü Gölge Mumluk Biblo Geyik
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ViraHome Satıcı Ünvanı: RESUL ORHAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Konya Bu ürün ViraHome tarafından gönderilecektir. Yeni ürün Aa masif panel ahşap ile imal edilmiştir ahşabın üzerinde sağlığa zararsız ceviz rengi vernik kullanılmıştır. Evinizde gündüzleri dekor amaçlı olarak, tv ünitenizde obje olarak kullanabilirsiniz. Yanında 2 adet mum hediyemizdir. Ürün demonte olarak gönderilecektir ve kolay kurulumludur. Ürün ölçüleri: 30x10cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Marka: ViraHome
Mumluk Şamdan Dekoratif Mumluk Ev Hediyesi Masa Üstü Gölge Mumluk Biblo Geyik
49.99 TL 74.99 TL
Dekoratif Ahşap Harf Mumluk P-harfi mumluk
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ADF TOPTAN TİCARET Satıcı Ünvanı: ADNAN ÜNEL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kastamonu Bu ürün ADF TOPTAN TİCARET tarafından gönderilecektir. AHŞAP HARF MUMLUK HEDİYELİK ÜRÜNLERİMİZ KENDİ ÜRETİMİMİZ OLUP SATIŞLARIMIZDA MUM HARİÇ OLARAK GÖNDERİM YAPILMAKTADIR *Evinizin Dekor Ambiansı'na Farklılık Katmak için Süper Bir Ürün Tüm Harflerimiz Mevcuttur *Yükseklik 12 cm Eni 8.5 cm ile 11cm arası harfine göre değişiyor. *Tüm Harf Mumluk Ürünlerimiz çam Ağcın'dan Üretimiştir *Mumluklarınız Sizin ve Sevdiklerinizin İster Baş Harflerinizden İster İsminizden Oluşmasını İstermisiniz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-21%
Marka: ADF TOPTAN
Dekoratif Ahşap Harf Mumluk P-harfi mumluk
18.9 TL 24 TL
Fenomen Mum ve Mumluk Mum + cam mumluk
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ELEANOR Satıcı Ünvanı: HİLMİ ÇAVGA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün ELEANOR tarafından gönderilecektir. Ürün içeriği 1 adet 15 cm mum ve 1 adet glasig cam mumluk Mum Ebatlar Çap: 6.8 cm Yükseklik: 15 cm Yanma süresi: 45 saat Bilmekte fayda var Yanan bir mumu hiçbir zaman gözetimsiz bırakmayın. Mumları yanıcı maddelerin yakınında yakmayın. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: ELEANOR
Fenomen Mum ve Mumluk Mum + cam mumluk
59.9 TL
Kokulu Mumluk limon kokulu fıstık kaplama mumluk
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Nilayen Store Satıcı Ünvanı: NİLAY GÜNDÜZ EMEK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Gaziantep Bu ürün Nilayen Store tarafından gönderilecektir. Gaziantep yöremizin altın madeni değerindeki fıstıklarımızın kabuklarına inci gibi düşünerek tasarladığımız fıstık kaplama ürünlerimiz … Doğal atık kabul edilen çevrecilik mesajı veren geri dönüşüm içerikli tasarımlardır. Estetik görüntüsü , dayanıklı ve kullanılabilir ürün olması ürünlerimizi tercih konusudur - Gaziantep ‘te üretilmektedir ve el işçiliğidir. - Ürünümüz Suya dayanıklı olup sadece ılık su ile elde yıkamaya uygundur. - Markası Nilayen - 12 +ay için uygundur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-24%
Marka: Nilayen
Kokulu Mumluk limon kokulu fıstık kaplama mumluk
65 TL 85 TL
Kapı Süsü Ve Mumluk AHŞAP MUMLUK SÜS
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: meral kırtasiye tuhafiye giyim Satıcı Ünvanı: MERAL KÜÇÇÜK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Eskişehir Bu ürün meral kırtasiye tuhafiye giyim tarafından gönderilecektir. AHŞAP ASMALI ÜZERİ DESENLİ MUMLUK VE AYNI ZAMANDA KAPI SÜSÜ OLARAK VEYA DEĞİŞİK AMAÇLARDA KULLANILABİLECEK BİR SÜSTÜR.BOY 15 EN 10 CM DİR.İÇİNDE 1 ADET MUM GÖNDERİLMEKTEDİR. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: Ahşap
Kapı Süsü Ve Mumluk AHŞAP MUMLUK SÜS
92 TL 115 TL
Mumluk-mavi Çiçekler Desenli Dekoratif Mumluk 8CMCAMVAZO010
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Tink Tasarım Satıcı Ünvanı: TİNK TASARIM SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 1640018077 Bu ürün Tink Tasarım tarafından gönderilecektir. • Yükseklik: 8 cm • Ağız Çapı: 8 cm • Taban Çapı: 7 cm • Malzeme : %100 Cam • Tek Yüz Baskılıdır.. • Elde Yıkayınız. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 1 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-18%
Marka: Tink
Mumluk-mavi Çiçekler Desenli Dekoratif Mumluk 8CMCAMVAZO010
16.32 TL 19.9 TL
Üçlü Tabanlı Mumluk Silikon Kalıbı mumluk-2
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Alnıakpazarlama Satıcı Ünvanı: ÖMER FARUK ALNIAK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Bu ürün Alnıakpazarlama tarafından gönderilecektir. OBJE EBATLARI : TABAN : 29,50 * 8,50 CM MUMLUK : 6 CM SABUN, KOKULUTAŞ, MUM DÖKÜMÜ İÇİN UYGUNDUR. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: alnıak pazarlama
Üçlü Tabanlı Mumluk Silikon Kalıbı mumluk-2
101 TL 126 TL
Ahşap Mumluk Kalpli 3 Lü Mumluk rweg2t6
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: DEEMBRO Satıcı Ünvanı: YELİZ HOŞGÖR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün DEEMBRO tarafından gönderilecektir. ahşap mumluk kalpli 3 lü mumluk ürün doğal ahşap olup renkte farklılık gösterebilir ölçüler en =24 cm yükseklik 15 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-52%
Marka: DEEMBRO
Ahşap Mumluk Kalpli 3 Lü Mumluk rweg2t6
23.49 TL 49 TL
Cam Şişe Mumluk Tealight Mumluk YBH-TCM
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Yoran Büfe Hediyelik Satıcı Ünvanı: MELEK ÖZDOĞAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Aydın Bu ürün Yoran Büfe Hediyelik tarafından gönderilecektir. Ürün 16 cm boyundadır. Tealight mum içindir. Ürün camdır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-40%
Marka: Yoran Büfe Hediyelik
Cam Şişe Mumluk Tealight Mumluk YBH-TCM
29.9 TL 49.9 TL
Siyah Ferforje Fener Mumluk 3'lü MUMLUK
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Sitare Satıcı Ünvanı: PERİHAN AKTÜRK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Sitare tarafından gönderilecektir. Siyah Ferforje Fener Mumluk 3'lü Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-12%
Marka: Palmiye Home
Siyah Ferforje Fener Mumluk 3'lü MUMLUK
88 TL 100 TL
Taşından Ikili Mumluk Onyx Taşından İkili Mumluk
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ARI ONYX Satıcı Ünvanı: ARI MERMER HED. EŞY. NAK. MAH. HUB. İHR.SAN.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kırşehir Vergi Kimlik Numarası: 0740366627 Bu ürün ARI ONYX tarafından gönderilecektir. Ürün adı = ikili şamdan Madeni=doğal oniks taşı Ağırlığı= 0.266 gr Boyutu= 16x9 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: Arı Onyx
Taşından Ikili Mumluk Onyx Taşından İkili Mumluk
100.5 TL 125 TL
Mumluk 024565075707070858
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: mevsimkitabevi Satıcı Ünvanı: HABİB NURDOGAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün mevsimkitabevi tarafından gönderilecektir. şamdan Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-30%
Marka: Şamdan
Mumluk 024565075707070858
35 TL 50 TL
Mumluk AR0010
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ARSLAN MOBİLYA Satıcı Ünvanı: MEHMET ARSLAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün ARSLAN MOBİLYA tarafından gönderilecektir. Boy 30cm En 8cm Dogalcamdan üretilmiştir Agacın yapısı geregi nde farklılık göstere bilir Duvar monte edilir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Marka: ARSLANMOBİLYA1
Mumluk AR0010
29.99 TL 45 TL
Mumluk 1881
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ROMAN'S BİBLO TASARIM Satıcı Ünvanı: ZEYNEP AYLA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Çanakkale Bu ürün ROMAN'S BİBLO TASARIM tarafından gönderilecektir. odanızın havası değişecek Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-11%
Marka: Romans
Mumluk 1881
17 TL 19 TL
Mumluk JA00037
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Mahmut alkap Satıcı Ünvanı: MAHMUT ALKAP İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kahramanmaraş Bu ürün Mahmut alkap tarafından gönderilecektir. ?Ürün BoyutlarıEn: 8 cmUzunluk: 14 cmYükseklik: 9 cmÜrün Özellikleri-?Ürün tamamen gürgen ağacından yapılmıştır.-Ürünlerin üretiminde doğal boya ve selülozik vernik kullanıldığı için renklerde ton farkı oluşabilmektedir.-Islak kalması veya ıslak zemin olan yerlerde kullanımı ürün yapısına zarar verir.-Ürünlerimiz kuru bez ile toz alma işlemine uygundur.-Ürün dekor amaçlı kullanıma uygundur.-Ürün el yapımı olduğu için boyut ve desenlerde minimal farklılıklar oluşabilmektedir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: JEVİZ
Mumluk JA00037
29.99 TL 40 TL
Mumluk JA00040
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Mahmut alkap Satıcı Ünvanı: MAHMUT ALKAP İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kahramanmaraş Bu ürün Mahmut alkap tarafından gönderilecektir. ?Ürün BoyutlarıEn: 6.5 cmUzunluk: 15 cmYükseklik: 6 cmÜrün Özellikleri-?Ürün tamamen zeytin ağacından yapılmıştır.-Ürünlerin üretiminde doğal boya ve selülozik vernik kullanıldığı için renklerde ton farkı oluşabilmektedir.-Islak kalması veya ıslak zemin olan yerlerde kullanımı ürün yapısına zarar verir.-Ürünlerimiz kuru bez ile toz alma işlemine uygundur.-Ürün dekor amaçlı kullanıma uygundur.-Ürün el yapımı olduğu için boyut ve desenlerde minimal farklılıklar oluşabilmektedir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: JEVİZ
Mumluk JA00040
29.99 TL 40 TL
Mumluk MUM003
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: AkadeMini Kids Shop Satıcı Ünvanı: SENEM ESKİOCAK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Hatay Bu ürün AkadeMini Kids Shop tarafından gönderilecektir. Prizma köşegen mumluk. Ürünlerimiz %100 doğal ağaçtan ve el yapımı olarak üretilmektedir. Mumluklarımız sade ve şık görüntüleri ile odalarınıza zariflik katacak ! Büyük (20x7), orta (15x7), küçük (10x7) olarak 3 adet ürün olarak gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: AKADEMİNİ KİDS
Mumluk MUM003
75 TL 90 TL
Mumluk 17327364
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: su collection Satıcı Ünvanı: SU COLLECTION AHŞAP VE ORMAN ÜR.İMAL.NAK.İTH.İHR.TİC.L.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 7810874317 Bu ürün su collection tarafından gönderilecektir. su collection tamamen çam ağacından elde üretilmiştir ağacın desen budak kısmı gibi alanlarda resimdeki ürün ile arasında ufak farklılık olabilir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: Su Collection
Mumluk 17327364
120 TL 150 TL
Mumluk GOLD01
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Lassori Satıcı Ünvanı: EYLÜL ÇAKMAK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Lassori tarafından gönderilecektir. Elegance modeli mumlarla, tealightla veya sıvı mumlarla kullanılabilen şık ve güzel bir mumluk modeldir. Yemek takımınıza veya dekorasyonunuza uygun değişik renkte kaplama seçenekleriyle karşınıza çıkar. Mum ışığını seven insanlar için tasarladığımız, şıklığı ile göz dolduran bu modeli eviniz ve mekanınızda keyifle kullanabilirsiniz. Elegance Mum kılıfı modeli ve bu yine bu kılıfın içine giren Sıvı Mum Kartuşumuz (40 saat yanar) ile bu modeli tamamlayıp zahmetsizce uzun süre defalarca kullanabilirsiniz. Renk seçenekleri: Altın, gümüş, bakır ve nikel Çap:12 cm h:16-18 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Lassori
Mumluk GOLD01
182 TL
Mumluk DEKO307097
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: DEKOZİP BİLİŞİM DANIŞMANLIK Satıcı Ünvanı: DEKOZİP BİLİŞİM DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 2731310569 Bu ürün DEKOZİP BİLİŞİM DANIŞMANLIK tarafından gönderilecektir. OVAL SERAMİK MUMLUK 30 X 37 CM Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: DEKOZİP
Mumluk DEKO307097
150 TL
Mumluk M4
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BYPALLETTE MOBİLYA TASARIM İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Satıcı Ünvanı: BY PALLETTE MOBİLYA TASARIM İNŞAAT SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 1910605397 Bu ürün BYPALLETTE MOBİLYA TASARIM İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından gönderilecektir. Doğal Ahşap 10 cm yüksekliğinde aksesuar mumluk Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-11%
Marka: BY PALLETTE
Mumluk M4
80 TL 90 TL
Mumluk JA00039
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Mahmut alkap Satıcı Ünvanı: MAHMUT ALKAP İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kahramanmaraş Bu ürün Mahmut alkap tarafından gönderilecektir. ?Ürün BoyutlarıEn: 6 cmUzunluk: 23 cmYükseklik: 3 cmÜrün Özellikleri-?Ürün tamamen çam ağacından yapılmıştır.-Ürünlerin üretiminde doğal boya ve selülozik vernik kullanıldığı için renklerde ton farkı oluşabilmektedir.-Islak kalması veya ıslak zemin olan yerlerde kullanımı ürün yapısına zarar verir.-Ürünlerimiz kuru bez ile toz alma işlemine uygundur.-Ürün dekor amaçlı kullanıma uygundur.-Ürün el yapımı olduğu için boyut ve desenlerde minimal farklılıklar oluşabilmektedir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: JEVİZ
Mumluk JA00039
29.99 TL 40 TL
Mumluk torsan0635455565
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BernaSTORE Satıcı Ünvanı: TORSAN ORMAN SAN.VETİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Adana Vergi Kimlik Numarası: 8560026604 Bu ürün BernaSTORE tarafından gönderilecektir. mumluk Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-21%
Marka: EV YAPIMI KAYISI
Mumluk torsan0635455565
75 TL 95 TL
Mumluk 3578
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: GÖLGELİKAYA İTHALAT İHRACAT Satıcı Ünvanı: SALİH GÖLGELİKAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün GÖLGELİKAYA İTHALAT İHRACAT tarafından gönderilecektir. mumluk şamdan Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-13%
Marka: GÖLGELİKAYA
Mumluk 3578
60 TL 69 TL
Mumluk M30x13
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Reina Design Satıcı Ünvanı: BAKİ ŞAHİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Reina Design tarafından gönderilecektir. Metal olan ürünümüz 30x13 cm boyutlarındadır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Marka: Reina Design
Mumluk M30x13
300 TL 450 TL
Mumluk 8
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Sizin Objeniz Ahşap Atölyesi Satıcı Ünvanı: SEDAT YÖRÜK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Eskişehir Bu ürün Sizin Objeniz Ahşap Atölyesi tarafından gönderilecektir. 25.10 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-75%
Marka: sizinobjeniz
Mumluk 8
20 TL 80 TL
Mumluk P323322S9649
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: evimdeyokyok Satıcı Ünvanı: SİBEL ŞAYAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün evimdeyokyok tarafından gönderilecektir. Malzeme: Seramik Ölçüler: 20 x 20 cm. www.evimdeyokyok.com güvencesi ile... Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-5%
Marka: evimdeyokyok
Mumluk P323322S9649
363.95 TL 383.1 TL
Tek Kulplu Mumluk Sıtkı II - Tek Kulplu Mumluk
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Sıtkı Satıcı Ünvanı: FATMA NİDA OLÇAR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kütahya Bu ürün Sıtkı tarafından gönderilecektir. Boyutu 13 x 16 cm dir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-19%
Marka: Sıtkı
Tek Kulplu Mumluk Sıtkı II - Tek Kulplu Mumluk
525 TL 650 TL
Nota Mumluk, Ferforje, Sol Anahtarlı, Metal Mumluk NM1000
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: 1000BirSepet Satıcı Ünvanı: TURCOFİS GLOBAL İNOVASYON BİLİŞİM MÜH.SAN.TİCARET A.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 8690911600 Bu ürün 1000BirSepet tarafından gönderilecektir. Turco Mobilia Nota Mumluk, Ferforje, Sol Anahtarlı, Metal Mumluk Ürün İçeriğine Mumlar Dahil Değildir. · Evinize şıklık katın. · Küçük dokunuşlarla muhteşem değişiklikler ortaya çıkartan dekoratif mumluklar. · İstediğiniz her an romantik bir ortam sağlayabilir ve dekor amaçlı kullanabilirsiniz. · Ürün özellikleri ve malzeme bilgisi Metal sac 1,5 mm malzemeden yapılmıştır. · Ürün üzeri elektrostatik toz fırın boyalıdır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: Turco Mobilia
Nota Mumluk, Ferforje, Sol Anahtarlı, Metal Mumluk NM1000
96 TL 120 TL
3'lü Yaprak Dekoratif Mumluk Altın Mumluk YAPRAK3
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÇINAR STORE Satıcı Ünvanı: MEHMET ÜZEİROĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün ÇINAR STORE tarafından gönderilecektir. Evinize salonunuza şıklık katacak polyesterden üretilmiş 17x40x6 (cm) ebatlarında zarif bir üründür. Ürünlerimiz el boyaması olduğu için renk ve renk tonlarında farklılıklar olabilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-33%
Marka: HETicaret
3'lü Yaprak Dekoratif Mumluk Altın Mumluk YAPRAK3
119.9 TL 180 TL
Kiss 4 Mumluk Dekoratif Hediyelik Esk-KİSS MUMLUK
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Dalkitech Satıcı Ünvanı: DALKİ TEKSTİL PAZARLAMA VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 2690721392 Bu ürün Dalkitech tarafından gönderilecektir. Ahşap Camlı Tek Mumluk Nostaljik 13 x 27 cm ebatındadır. Ahşap kiss yazılı mumluktur. Dört mum haznesi vardır.Nostaljik ve doğal görünümüyle fark yaratır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Dalki
Kiss 4 Mumluk Dekoratif Hediyelik Esk-KİSS MUMLUK
65.7 TL
Kiss 4 Mumluk Dekoratif Hediyelik Esk-KİSS MUMLUK
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KASTORE Satıcı Ünvanı: GÜLÇİN ÖZCAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün KASTORE tarafından gönderilecektir. Ahşap Camlı Tek Mumluk Nostaljik 13 x 27 cm ebatındadır. Ahşap kiss yazılı mumluktur. Dört mum haznesi vardır.Nostaljik ve doğal görünümüyle fark yaratır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-15%
Marka: Kastore
Kiss 4 Mumluk Dekoratif Hediyelik Esk-KİSS MUMLUK
43 TL 50.8 TL
Ahşap Dekoratif Mumluk- Hediyelik Süs Mumluk DM-88
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MERCAN GRUP TEKNOLOJI Satıcı Ünvanı: MERCAN GRUP TEKN.BİLİŞ.KIRTA.MATBAA İNŞ.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6160404876 Bu ürün MERCAN GRUP TEKNOLOJI tarafından gönderilecektir. AHŞAP DEKORATİF MUMLUK ÜRÜNLERİMİZ 12 MM MDF AHŞAP ÜZERİNE ESKİTME ve DEKUPAJ ÇALIŞMASI YAPILARAK ÜRETİLMİŞTİR TAMAMEN EL YAPIMIDIR TÜM ALANLARDA GÖNÜL RAHATLIĞI İLE UZUN YILLAR KULLANABİLİRSİNİZ. GÖRSELDEKİ MUM KOKULUDUR FİYATA DAHİLDİR ÜRÜN ÖLÇÜLERİ:genişlik 9 cm yükseklik 29 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-40%
Marka: tepsiburda
Ahşap Dekoratif Mumluk- Hediyelik Süs Mumluk DM-88
29.99 TL 49.9 TL
Dekoratif 2'li Kuşlu Mumluk - Siyah Mumluk MUMLUKkuş
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: göndergelsin Satıcı Ünvanı: BATUHAN BAHADAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün göndergelsin tarafından gönderilecektir. Ferforje kuşlu mumluk vintage formu ile ev ve işyerinizin en sempatik ürünü olacak. Tealight koyarak sıcacık aydınlatma sağlayabilirsiniz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-30%
Marka: HETicaret
Dekoratif 2'li Kuşlu Mumluk - Siyah Mumluk MUMLUKkuş
89.9 TL 129 TL
Üçlü Balık Desenli Mumluk İfg-Mumluk İkili Balık
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Joyan Füzyon Cam ve Dekoratif Ürünler Satıcı Ünvanı: JOYAN FÜZYON CAM VE DEKO. ÜR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 4841686235 Bu ürün Joyan Füzyon Cam ve Dekoratif Ürünler tarafından gönderilecektir. Ürünlerimiz el yapımı ve el boyaması olup, üçlü mumluk olarak kullanılır, füzyon cam malzemeden üretilmiştir, mumluklar (eritme) tekniği ile üretilmiştir. Ürünlerimiz sıcak ve soğuk sudan etkilenmez, bulaşık makinesinde yıkanabilir, Uzunluk 30 cm, En 12 cm, Balık motifli, dekoratif üçlü mumluk. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: İstanbul Fusion Glass
Üçlü Balık Desenli Mumluk İfg-Mumluk İkili Balık
79 TL 99 TL
Ahşap Dilimli Mumluk Kütük Mumluk 50 Adet AKERHEDIYELIKURUNE022
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Aker Hediyelik Satıcı Ünvanı: AKER TİCARET KOLLEKTİF ŞİRKETİ-LÜTFİ ERDURAN-MELİH İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 0230018332 Bu ürün Aker Hediyelik tarafından gönderilecektir. Ahşap dilimli mumluk satın alabileceğiniz ilandır. 50 adet içi oyulmuş odun mumluk ilanıdır. Çapı ortalama 7-9cm arasındadır. Içerisinde 1 adet tealight mum yerleştirebilirsiniz ve dekoratif mumluklar arasındadır. Küçük mum dilimi siparişi verebilirsiniz. Kaliteli ahşaptan üretilmiştir ve en iyi şekilde paketlenerek kargoya verilmektedir. Görsellerde süslü kütük mumluklar dekor amaçlıdır ve sadece boş kütük mumluk kargoya verilecektir. Ayrıca içerisine koymak için kırmızı, beyaz, krem, mor, pembe ve farklı renklerde tealight mumları diğer ilanlarımız arasında bulabilirsiniz. Aker hediyelik ahşap dilimli 50 adet mumluk satın alabilirsiniz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-38%
Marka: Aker Hediyelik
Ahşap Dilimli Mumluk Kütük Mumluk 50 Adet AKERHEDIYELIKURUNE022
74.8 TL 120 TL
Dekoratif Mumluk - Yaprak Tabaklı Mumluk Siyah-gold KHYPRKSYHGL
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Karlay Satıcı Ünvanı: AYSEL KARLI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Karlay tarafından gönderilecektir. Ürün kaliteli malzemeden imal edilmiştir. Evinize şıklık katacaktır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-36%
Marka: Karlı Home
Dekoratif Mumluk - Yaprak Tabaklı Mumluk Siyah-gold KHYPRKSYHGL
114.99 TL 179.99 TL
Kiss 4 Mumluk Dekoratif Hediyelik Sek-KİSS MUMLUK
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KARA KEÇİ TİCARET Satıcı Ünvanı: KARA KEÇİ KAHVE LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Vergi Kimlik Numarası: 5011352179 Bu ürün KARA KEÇİ TİCARET tarafından gönderilecektir. Ahşap Camlı Tek Mumluk Nostaljik 13 x 27 cm ebatındadır. Ahşap kiss yazılı mumluktur. Dört mum haznesi vardır. Nostaljik ve doğal görünümüyle fark yaratır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: KARA KEÇİ TİCARET
Kiss 4 Mumluk Dekoratif Hediyelik Sek-KİSS MUMLUK
98.98 TL
3'lü Modern Dekoratif Taş Mumluk Gri Mumluk
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Alyones Satıcı Ünvanı: ALİ YAMAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün Alyones tarafından gönderilecektir. Zen ve sıcak bir ev dekoru mu arıyorsunuz? Bu mumluk eviniz için mükemmel olacak! Mobilyalarınızın üzerine uzanırken, romantik akşamlar veya şenlikli masa dekorasyonu için idealdir. Mumlar ürüne Dahildir. 3 Adet Fiyatıdır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-60%
Marka: Alyones
3'lü Modern Dekoratif Taş Mumluk Gri Mumluk
19.99 TL 49.9 TL
Mumluk Dekoratif 3 'lü Mumluk Doğal Ahşap - moo1019
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MAUNART Satıcı Ünvanı: AHMET MERT ÖZDEMİR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün MAUNART tarafından gönderilecektir. Ürün hazır ve montajlı bir şekilde gönderilmektedir. Ürün ölçüleri 27 x 8.5 cm 9 cm kalınlık Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-13%
Marka: MAUNART
Mumluk Dekoratif 3 'lü Mumluk Doğal Ahşap - moo1019
129.99 TL 149.99 TL
Ahşap Dekoratif Mumluk- Hediyelik Süs Mumluk DM-84
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MERCAN GRUP TEKNOLOJI Satıcı Ünvanı: MERCAN GRUP TEKN.BİLİŞ.KIRTA.MATBAA İNŞ.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6160404876 Bu ürün MERCAN GRUP TEKNOLOJI tarafından gönderilecektir. AHŞAP DEKORATİF MUMLUK ÜRÜNLERİMİZ 10 MM MDF ÜZERİNE ESKİTME ve DEKUPAJ ÇALIŞMASI YAPILARAK ÜRETİLMİŞTİR TAMAMEN EL YAPIMIDIR TÜM ALANLARDA GÖNÜL RAHATLIĞI İLE UZUN YILLAR KULLANABİLİRSİNİZ. GÖRSELDEKİ MUM KOKULUDUR FİYATA DAHİLDİR ÜRÜN ÖLÇÜLERİ:genişlik 10 cm yükseklik 29 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-55%
Marka: tepsiburda
Ahşap Dekoratif Mumluk- Hediyelik Süs Mumluk DM-84
19.99 TL 44.9 TL
Mumluk-vintage Kuş Desenli 2'li Mumluk 8CMCAMVAZO005
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Tink Tasarım Satıcı Ünvanı: TİNK TASARIM SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 1640018077 Bu ürün Tink Tasarım tarafından gönderilecektir. • Yükseklik: 8 cm • Ağız Çapı: 8 cm • Taban Çapı: 7 cm • Malzeme : %100 Cam • Tek Yüz Baskılıdır.. • Elde Yıkayınız. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-73%
Marka: Tink
Mumluk-vintage Kuş Desenli 2'li Mumluk 8CMCAMVAZO005
29.9 TL 109 TL
V Harf Mumluk Dekoratif Ahşap Harf Mumluk VHARF
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KAHRAMAN AHŞAP HEDİYELİK Satıcı Ünvanı: ŞERİF KAHRAMAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Karabük Bu ürün KAHRAMAN AHŞAP HEDİYELİK tarafından gönderilecektir. Ahşap harf mumluklar doğal çam ağacından imal edilmiştir. Ürün ebatı yükseklik 9,5 cm, en 4,5 cm dir. Harf genişliği harfe göre değişmektedir. Harf mumluklar ile beraber tealigt mum hediye olarak gönderilmektedir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-62%
Marka: İKİ KAŞIK
V Harf Mumluk Dekoratif Ahşap Harf Mumluk VHARF
14.8 TL 39 TL
Dekoratif Ferforje Prizma Mumluk Siyah Renkli PRİZMA MUMLUK
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: WHITE WESTINN HOUSE Satıcı Ünvanı: ATLANTİK AYDINLATMA ELEKTRİK İNŞAAT SANAYİ VE DIŞ TİC.L.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 1020700107 Bu ürün WHITE WESTINN HOUSE tarafından gönderilecektir. DEKORATİF FERFORJE PRİZMA MUMLUK SİYAH RENKLİ Evinize şıklık katın. Küçük dokunuşlarla muhteşem değişiklikler ortaya çıkartan dekoratif mumluklar. İstediğiniz her an romantik bir ortam sağlayabilir ve dekor amaçlı kullanabilirsiniz. MUM GÖNDERİLMEMEKTEDİR. YÜKSEKLİK : 20 MC EN : 16 CM Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: White West inn House
Dekoratif Ferforje Prizma Mumluk Siyah Renkli PRİZMA MUMLUK
23.8 TL
Förenlig 7 Cm Cam-mantar Mumluk FÖRENLIG mumluk
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Rosso Levanto Satıcı Ünvanı: HAMUZEM İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3960720618 Bu ürün Rosso Levanto tarafından gönderilecektir. Şamdan iki şekilde kullanılabilir - bir taraf mumlar için, diğeri ise tealight'lar için. Yükseklik: 7 cm Nemli bir bez ile siliniz. Şamdan:Cam Ana parça:Mantar Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-21%
Marka: IKEA
Förenlig 7 Cm Cam-mantar Mumluk FÖRENLIG mumluk
59.7 TL 75.9 TL
Ahşap Harf Mumluk, Dekoratif Ahşap L Mumluk HARFMUML
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KAHRAMAN AHŞAP HEDİYELİK Satıcı Ünvanı: ŞERİF KAHRAMAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Karabük Bu ürün KAHRAMAN AHŞAP HEDİYELİK tarafından gönderilecektir. DEKORATİF HARF MUMLUKLAR DOĞAL AHŞAPTAN İMAL EDİLMİŞTİR. ÜRÜN EBATLARI YÜKSEKLİK 12 CM, KALINLIK 5 CM DİR. HARFLER İLE BERABER MUMDA GÖNDERİLECEKTİR. İSMİNİZDEKİ HARFLERİ TEK TEK SİPARİŞ EDEREK İSİM OLUŞTURABİLİRSİNİZ. KISA YOLDAN HARFLERDEN İSİM OLUŞTURMAK İSTERSENİZ, İSMİNİZDEKİ HARF ADEDİNCE HARF SİPARİŞ EDİP, SATIN ALMAK İSTEDİĞİNİZ HARFLERİ MESAJ ATARAK HARF MUMLUKLARDAN İSİM OLUŞTURABİLİRSİNİZ. SAAT 15.00 E KADAR VERİLEN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGO YAPILIR. KARGO ALICI ÖDEMELİ GÖNDERİLİR. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-58%
Marka: İKİ KAŞIK
Ahşap Harf Mumluk, Dekoratif Ahşap L Mumluk HARFMUML
14.8 TL 35 TL
Ahşap Harf Mumluk, Dekoratif Ahşap K Mumluk HARFMUMK
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KAHRAMAN AHŞAP HEDİYELİK Satıcı Ünvanı: ŞERİF KAHRAMAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Karabük Bu ürün KAHRAMAN AHŞAP HEDİYELİK tarafından gönderilecektir. DEKORATİF HARF MUMLUKLAR DOĞAL AHŞAPTAN İMAL EDİLMİŞTİR. ÜRÜN EBATLARI YÜKSEKLİK 12 CM, KALINLIK 5 CM DİR. HARFLER İLE BERABER MUMDA GÖNDERİLECEKTİR. İSMİNİZDEKİ HARFLERİ TEK TEK SİPARİŞ EDEREK İSİM OLUŞTURABİLİRSİNİZ. KISA YOLDAN HARFLERDEN İSİM OLUŞTURMAK İSTERSENİZ, İSMİNİZDEKİ HARF ADEDİNCE HARF SİPARİŞ EDİP, SATIN ALMAK İSTEDİĞİNİZ HARFLERİ MESAJ ATARAK HARF MUMLUKLARDAN İSİM OLUŞTURABİLİRSİNİZ. SAAT 15.00 E KADAR VERİLEN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGO YAPILIR. KARGO ALICI ÖDEMELİ GÖNDERİLİR. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-58%
Marka: İKİ KAŞIK
Ahşap Harf Mumluk, Dekoratif Ahşap K Mumluk HARFMUMK
14.8 TL 35 TL
Ahşap Fener Mumluk Dekoratif Mumluk Lazer Kesim mum01
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: My Design Satıcı Ünvanı: EMİN AKYILDIZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Sakarya Bu ürün My Design tarafından gönderilecektir. Ahşap mdf malzemeden imal edilmiştir. Açılabilir kapıları sayesinde istediğiniz objeyi koyun. 3'lü set halinde gönderilir. 40cm 25 cm 15cm ölçülerine sahiptir. Evde işte ofiste harika bir dekor. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
Marka: MyDesign
Ahşap Fener Mumluk Dekoratif Mumluk Lazer Kesim mum01
99 TL 120 TL
Dekoratif 3 Kollu Mumluk Albatros Beyaz MUMLUK-016
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: demirayak elektrik aydınlatma Satıcı Ünvanı: HALİLİBRAHİM DEMİRAYAK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Denizli Bu ürün demirayak elektrik aydınlatma tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-32%
Marka: Avize
Dekoratif 3 Kollu Mumluk Albatros Beyaz MUMLUK-016
239.99 TL 355 TL
Ahşap Harf Mumluk, Dekoratif Ahşap Y Mumluk HARFMUMY
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KAHRAMAN AHŞAP HEDİYELİK Satıcı Ünvanı: ŞERİF KAHRAMAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Karabük Bu ürün KAHRAMAN AHŞAP HEDİYELİK tarafından gönderilecektir. DEKORATİF HARF MUMLUKLAR DOĞAL AHŞAPTAN İMAL EDİLMİŞTİR. ÜRÜN EBATLARI YÜKSEKLİK 12 CM, KALINLIK 5 CM DİR. HARFLER İLE BERABER MUMDA GÖNDERİLECEKTİR. İSMİNİZDEKİ HARFLERİ TEK TEK SİPARİŞ EDEREK İSİM OLUŞTURABİLİRSİNİZ. KISA YOLDAN HARFLERDEN İSİM OLUŞTURMAK İSTERSENİZ, İSMİNİZDEKİ HARF ADEDİNCE HARF SİPARİŞ EDİP, SATIN ALMAK İSTEDİĞİNİZ HARFLERİ MESAJ ATARAK HARF MUMLUKLARDAN İSİM OLUŞTURABİLİRSİNİZ. SAAT 15.00 E KADAR VERİLEN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGO YAPILIR. KARGO ALICI ÖDEMELİ GÖNDERİLİR. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-58%
Marka: İKİ KAŞIK
Ahşap Harf Mumluk, Dekoratif Ahşap Y Mumluk HARFMUMY
14.8 TL 35 TL
Ahşap Dekoratif 6'li Set Mumluk Kütük Mumluk Seti Ahşap Mumluk Seti 6 Lı sdfhsr5
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: DEEMBRO Satıcı Ünvanı: YELİZ HOŞGÖR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün DEEMBRO tarafından gönderilecektir. Ahşap Dekoratif 6'li Set Mumluk Kütük Mumluk seti Ahşap Mumluk Seti 6 lı Dekoratif ahşap mumluk sevenlere. Yaşadığınız mekanlara şıklık katacaktır. Renk farklılığı ışıktan ve ağacın doğal yapısından kaynaklıdır. Herhangibir montaj gerektirmez. genişlik en ve boy 6 cm gelmektedir yükselik = 3-6-9-12-15-18 cm gelmektedir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-37%
Marka: DEEMBRO
Ahşap Dekoratif 6'li Set Mumluk Kütük Mumluk Seti Ahşap Mumluk Seti 6 Lı sdfhsr5
50 TL 79.99 TL
5'li Set Ahşap Mumluk Dekoratif Ahşap Mumluk Rüz3276
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: NaturelHomeArt Satıcı Ünvanı: MAHMUT YILDIRIM İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Bu ürün NaturelHomeArt tarafından gönderilecektir. Urunlerimizin tamami dogal urunlerden yapilmaktadir. %100 el emegidir. Mumluk olculerimiz Capi 8.10 cm arasidir. Yukseklik7.8cm dir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 20 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-31%
Marka: SatanGemi
5'li Set Ahşap Mumluk Dekoratif Ahşap Mumluk Rüz3276
44.9 TL 65 TL
Denizci Fener Mumluk Otantik Denizci Fener Otantik Mumluk A230
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ALPİNEVOFİS Satıcı Ünvanı: ALPİN YEŞİLGÖNEN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Bu ürün ALPİNEVOFİS tarafından gönderilecektir. ÜRÜN ÖZELLİKLERİ : METAL DENİZ FENERİ MUMLUKRENK : MAVİ-BEYAZÜRÜN BOYUTU : 12*12*22,5H CM Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-13%
Marka: ALPİNEVOFİS
Denizci Fener Mumluk Otantik Denizci Fener Otantik Mumluk A230
86.84 TL 99.85 TL
| Bal Mumu ve Seramik Mumluk | Vizon | hidear-mumluk-vizon
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: hi dear Satıcı Ünvanı: DUYGU SOYLAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün hi dear tarafından gönderilecektir. Aldığınız ürün HEDİYE PAKETİ içinde gönderilecektir. Paket içeriği: 5cm çap ve 7cm yüksekliğe sahip 1 adet bal mumu. 7cm çap ve 2cm yüksekliğe sahip 1 adet seramik mumluk. BAL MUMU Bal mumu, arıların ürettiği doğal bir maddedir. Boya ve kimyasal madde içermez. Bal mumlarımız, pamuklu fitil kullanılarak, doğal bal mumu plakalarının elle tek tek sarılmasıyla üretilir. Hafif bir bal kokusu vardır. Yanarken çıkan koku, bal mumunun doğal kokusudur. Güzel görünümü ile evinize şıklık, sohbetlerinize keyif katar. Meditasyon ve yoga ritüellerinde kullanılabilir. Bal mumlarımız içe doğru yandığı için yanlarından damlamaz. Yanma süresi uzundur. İs yapmaz. Yapısını koruması için bal mumunuzu güneş ışığına, yüksek ısı ve neme maruz bırakmayın, uzun süre bekletmeden kullanın. SERAMİK MUMLUK 2cm yükseklikteki seramik mumluklarımız sayesinde mum eriyip aktığında eşyalarınıza zarar vermez. Seramik mumluklarımız nasıl üretilir? Seramik çamuruna şekil verilir. Yüksek ısılı özel seramik fırınında pişirilir. Kaliteli akrilik boya ile boyanır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
Marka: hi dear design
| Bal Mumu ve Seramik Mumluk | Vizon | hidear-mumluk-vizon
45 TL 55 TL
Dekoratif Doğal Kütük Odun Mumluk 3 Lü Mumluk TYC00119431950
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: GÖKÇE DESİGN Satıcı Ünvanı: SERHAT CAN GÖKÇE İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün GÖKÇE DESİGN tarafından gönderilecektir. Dekoratif doğal kütük odun mumluk 3 lü mumluk Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Marka: Gökçe design
Dekoratif Doğal Kütük Odun Mumluk 3 Lü Mumluk TYC00119431950
29.99 TL 44.99 TL
Mumluk Tealight Mum Dahil Metal Mumluk oturan kadın kahverengi
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Ege art decor Satıcı Ünvanı: GÜNGÖR MANDRACI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün Ege art decor tarafından gönderilecektir. Tealight Mum Dahil Metal mumluk boy 27 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-34%
Marka: Ege art decor
Mumluk Tealight Mum Dahil Metal Mumluk oturan kadın kahverengi
59 TL 90 TL
Dekoratif Ahşap Mumluk 6'lı Mumluk Seti YK-ML8957
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Deparsport Satıcı Ünvanı: ENVER ERDEM VARDARLI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Deparsport tarafından gönderilecektir. DEKORATİF AHŞAP MUMLUK 6'LI Ürünün ahşabı dişbudak ağacıdır. Mumları ile birlikte gönderilmektedir. Hem eviniz dekor, hem de sevdiklerinize hediye için tercih edebilirsiniz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-53%
Marka: Yukon
Dekoratif Ahşap Mumluk 6'lı Mumluk Seti YK-ML8957
24.9 TL 52.9 TL
Dekoratif Camlı Gold 2 Li Mumluk GOLD MUMLUK 3456212
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Es & Ra Satıcı Ünvanı: MEHMET ALİ SAĞ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Eskişehir Bu ürün Es & Ra tarafından gönderilecektir. DEKORATİF CAMLI GOLD 2Lİ MUMLUK BUYUK EBAT 25*12 cm KÜÇÜK 20*9 cm EVİNİZE BALKONUZA DEGİŞİK BİR HAVA KATACAKTIR Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-10%
Marka: Esra Parfümeri
Dekoratif Camlı Gold 2 Li Mumluk GOLD MUMLUK 3456212
189 TL 210 TL
Kokulu Taş Kütük Mumluk 3'lu + Güllü Mumluk MUM024
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: AksoyKırtasiye Satıcı Ünvanı: CEVDET AKSOY İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün AksoyKırtasiye tarafından gönderilecektir. Kokulu Taş Kütük Mumluk 3'lu + Güllü Mumluk El Yapımıdır Taş Tozundan Üretilmektedir Ev Dekorasyonu Ve Hediyelik Üründür Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: AksoyKırtasiye
Kokulu Taş Kütük Mumluk 3'lu + Güllü Mumluk MUM024
77 TL
Sevgililer Günü Love Mumluk Dekoratif Hediyelik HTABEsk-LOVE MUMLUK
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Her Şey Eve Teslim Satıcı Ünvanı: DENİZLİ TEKNOLOJİ BİLİŞİM DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİC.L.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Denizli Vergi Kimlik Numarası: 2921181697 Bu ürün Her Şey Eve Teslim tarafından gönderilecektir. Love Mumluk Aşkınıza ışık ve aydınlık getirecek ön tarafına 4 adet mum yakarak hem ortamı hemde aşkın yazısını aydınlatacağınız, gecenize loş bir aydınlık katacak, sevdilkerinize hediye etmek isteyebileceğiniz Love mumluk. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 1 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-22%
Marka: DT store
Sevgililer Günü Love Mumluk Dekoratif Hediyelik HTABEsk-LOVE MUMLUK
43.9 TL 56.62 TL
Dekoratif Tabaklı Mumluk Lotus Çiçek Dekoratif Tabaklı Mumluk Gold
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: S&B TASARIM Satıcı Ünvanı: SEHER BAYGÜL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün S&B TASARIM tarafından gönderilecektir. Dekoratif Tabaklı Yaprak Mumluk 2'li- Gold Ölçüler : Dekoratif Yaprak Mumluk Çap : 11 cm Dekoratif Yaprak Mumluk Yükseklik : 5,5 cm Dekoratif Yaprak Tabanlık Uzunluk : 36,5 cm Dekoratif Yaprak Tabanlık Yükseklik : 2 cm Paket İçeriği : 2 Adet Dekoratif Yaprak Mumluk - 1 Gold 1 Adet Dekoratif Yaprak Taban -Gold Mum Paket içine dahil değildir. KENDİ ÖZEL PAKETİ İLE GÖNDERİLMEKTEDİR. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 1 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-15%
Marka: S&B TASARIM
Dekoratif Tabaklı Mumluk Lotus Çiçek Dekoratif Tabaklı Mumluk Gold
126.9 TL 149.9 TL
Yakamoz, Makrome Mumluk, 3'lü Mumluk Seti Yakamoz-01
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Makromine Satıcı Ünvanı: MİNE MURAT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Makromine tarafından gönderilecektir. Ürünlerimizden yalnızca 1 set sipariş verilebilir. Ürünümüz 3 ayrı boyda üretilmiştir. Ürünlerimiz el emeğidir. %100 pamuklu ip, cam kavanoz ve deniz kabuğu kullanılmıştır. Büyük boy mumluk, En: 15 cm, Boy: 21 cm Orta boy mumluk , En: 10 cm, Boy: 14 cm Küçük boy mumluk, En: 10 cm, Boy: 10 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Makromine
Yakamoz, Makrome Mumluk, 3'lü Mumluk Seti Yakamoz-01
205 TL
3'lü Beton Beyaz Şamdan Mumluk Tealight Mumluk mumluk011
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Robertasarım Satıcı Ünvanı: TİLBE OKUYUCU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün Robertasarım tarafından gönderilecektir. ROBERTASARIM MARKASININ ÜRÜNÜDÜR. Ürünümüz yüksek mukavemetli betondan üretilmiştir. Mumlar görsel amaçlıdır ürün içeriğine dahil değildir. 3.8-4 cm Çapında mumlar oturacak şekilde tasarlanmıştır. Tealight mum için uygundur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: RoberTasarım
3'lü Beton Beyaz Şamdan Mumluk Tealight Mumluk mumluk011
19.9 TL
Dekoratif Ahşap Mumluk, Gaz Lambası Görünümlü Dekoratif Mumluk GZLMBSMMLKKHV
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KAHRAMAN AHŞAP HEDİYELİK Satıcı Ünvanı: ŞERİF KAHRAMAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Karabük Bu ürün KAHRAMAN AHŞAP HEDİYELİK tarafından gönderilecektir. DEKORATİF AHŞAP GAZ LAMBASI GÖRÜNÜMLÜ MUMLUK, DOĞAL AHŞAPTAN İMAL EDİLMİŞTİR. TEALİGHT MUMU İLE BERABER GÖNDERİLMEKTEDİR. ÜRÜN 8 CM ÇAPINDA VE 25 CM YÜKSEKLİĞİNDEDİR. SAAT 15.00 E KADAR VERİLEN SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGO YAPILIR. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Marka: İKİ KAŞIK
Dekoratif Ahşap Mumluk, Gaz Lambası Görünümlü Dekoratif Mumluk GZLMBSMMLKKHV
59.9 TL 90 TL
Kiss 4 Mumluk Dekoratif Hediyelik TAB-Esk-KİSS MUMLUK
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Bueno Ticaret Satıcı Ünvanı: ZEYNEP GÜNGÖR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün Bueno Ticaret tarafından gönderilecektir. Ahşap Camlı Tek Mumluk Nostaljik 13 x 27 cm ebatındadır. Ahşap kiss yazılı mumluktur. Dört mum haznesi vardır.Nostaljik ve doğal görünümüyle fark yaratır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-36%
Marka: BUENOTICARET
Kiss 4 Mumluk Dekoratif Hediyelik TAB-Esk-KİSS MUMLUK
39.3 TL 61.8 TL
Mumluk Turuncu 8698657BHR015
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Porselenshop Satıcı Ünvanı: ALİ İHSAN ÖREN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kütahya Bu ürün Porselenshop tarafından gönderilecektir. Buhurdanlık Desen 015 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-32%
Marka: Porselenshop
Mumluk Turuncu 8698657BHR015
65 TL 95 TL
Halat Mumluk 256
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Arma Butik Satıcı Ünvanı: OZAN ÖZKAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Bu ürün Arma Butik tarafından gönderilecektir. Ürünümüz polyesterdir. Ürün ölçüsü 20*22 cm'dir. Diğer modellerimizi görmek için profilimizi ziyaret edebilirsiniz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Marka: Arma Butik
Halat Mumluk 256
222 TL
Dekoratif Mumluk AT5045
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Alla Turca Satıcı Ünvanı: ALLA TURCA TEKS.İTH.TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 0550287745 Bu ürün Alla Turca tarafından gönderilecektir. Ölçü: 36*36*7Cm Malzeme: Metal Renk: Altın Rengi İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-24%
Marka: Alla Turca
Dekoratif Mumluk AT5045
79.9 TL 104.9 TL
Camlı Mumluk P906S9531
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: kokoş butik Satıcı Ünvanı: SERPİL ERDEM İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün kokoş butik tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-29%
Marka: kokoş butik
Camlı Mumluk P906S9531
34.99 TL 49 TL
Mumluk Set ZM5515
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TRIO STEAK BOARD Satıcı Ünvanı: KEREM AY İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün TRIO STEAK BOARD tarafından gönderilecektir. -Günlük kullanıma uygun, kolay taşınabilen, zeytin ağacından yapılan mumluk set. -Tüm imalatımız yenilebilen ormanlardan elde edilen kereste ile yapılmaktadır -Ahşap ürünler doğal olduğundan görsellerle arasında renk tonu farkı olabilir. Ağaç: Zeytin Bakım Talimatları: Daha uzun süreli bir kullanım için ürününüzü kullandıktan sonra ılık suyla elde yıkayın. Kuruduktan sonra üzerine pamuklu bir bezle zeytinyağı sürün. Bu işlemi ağaç yüzeyi kuruyup matlaştıkça tekrarlayın. Uzun süreli sıvı ile temasından koruyunuz. Kullanımdan kaynaklı çizikleri zımparalayarak giderebilirsiniz. Ürününüzün ilk günkü güzelliğini koruması için direkt güneş ışığından, nemden ve kimyasal ürünlerden koruyun. Ilık su ile ıslatılmış bez yardımıyla silerek temizleyin ve ardından kurulayın. Ahşabı tazelemek istediğinizde temiz bir bez yardımı ile tüm yüzeylere zeytinyağı uygulayın. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: TRİO STEAKBOARD
Mumluk Set ZM5515
150 TL 180 TL