Aradığınızı Hemen Bulun

RENKLER

Aradığınızı Hemen Bulun
Mavi 83
Kırmızı 44
Sarı 26
Yeşil 24
Beyaz 85
Siyah 68
Turuncu 10
Lacivert 2
Gri 20
Krem 6
Pembe 95
Mor 15
Kahverengi 3
Bej 3
Bordo 9
Ekru 1

FİYAT

Aradığınızı Hemen Bulun
0-10 TL 87
10-25 TL 1086
25-50 TL1833
50-100 TL937
100-150 TL 292
150-250 TL 262
250-500 TL165
500-1000 TL69
1000 TL üzeri51

Tırnak Bakım

İstediğini hemen bul 'den fazla ürün
Tırnak Sertleştirici + Tırnak Bakım Yağı + Neutrogena El Ve Tırnak Bakım Kremi CK06055
5/5 11
Marka: Kalyon
Tırnak Sertleştirici + Tırnak Bakım Yağı + Neutrogena El Ve Tırnak Bakım Kremi CK06055
49 TL
Tırnak Bakım Seti (tırnak Eti Temizleyici + Oje Kurutucu + Tırnak Ve Tırnak Eti Bakım Yağı) KalyonSet1
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Özbengi İtriyat ve Ecza Deposu Satıcı Ünvanı: CANER ÇELİKER İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Bu ürün Özbengi İtriyat ve Ecza Deposu tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
-32%
Marka: Kalyon
Tırnak Bakım Seti (tırnak Eti Temizleyici + Oje Kurutucu + Tırnak Ve Tırnak Eti Bakım Yağı) KalyonSet1
39.9 TL 59 TL
Tırnak Bakım Takma Tırnak Protez Tırnak Kesme Makası MT313_2461gyu
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MABEL E TİCARET Satıcı Ünvanı: TUĞÇE İMER İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kırklareli Bu ürün MABEL E TİCARET tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Ürün açıklaması Düz kenar ve yuvarlak kenar dahil olmak üzere en popüler kesimler için mükemmeldir. Keskin bıçak, tırnakları pürüzsüz bir şekilde arzu edilen uzunlukta kolayca keser. Dayanıklı yay sistemi Renk: Mavi - Pembe - Mor - Siyah- Kırmızı Stok durumuna göre karışık renk gönderilecektir Boyutları: 13cm x 7.5cm x 2cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Mabelist
Tırnak Bakım Takma Tırnak Protez Tırnak Kesme Makası MT313_2461gyu
26 TL
Tırnak Bakım Takma Tırnak Protez Tırnak Kesme Makası 7261449
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Brill E-Ticaret Satıcı Ünvanı: SİBEL ALTUNIŞIK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kastamonu Bu ürün Brill E-Ticaret tarafından gönderilecektir. Ürün Açıklaması Düz kenar ve yuvarlak kenar dahil olmak üzere en popüler kesimler için mükemmeldir. Keskin bıçak, tırnakları pürüzsüz bir şekilde arzu edilen uzunlukta kolayca keser. Dayanıklı yay sistemi Renk: Mavi - Pembe - Mor - Siyah- Kırmızı Stok durumuna göre karışık renk gönderilecektir Boyutları: 13cm x 7.5cm x 2cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
Marka: BRILL
Tırnak Bakım Takma Tırnak Protez Tırnak Kesme Makası 7261449
40.99 TL 50 TL
Tırnak Bakım Takma Tırnak Protez Tırnak Kesme Makası MT313
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KASTORE Satıcı Ünvanı: GÜLÇİN ÖZCAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün KASTORE tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Ürün Açıklaması Düz kenar ve yuvarlak kenar dahil olmak üzere en popüler kesimler için mükemmeldir. Keskin bıçak, tırnakları pürüzsüz bir şekilde arzu edilen uzunlukta kolayca keser. Dayanıklı yay sistemi Renk: Mavi - Pembe - Mor - Siyah- Kırmızı Stok durumuna göre karışık renk gönderilecektir Boyutları: 13cm x 7.5cm x 2cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Kastore
Tırnak Bakım Takma Tırnak Protez Tırnak Kesme Makası MT313
41.8 TL
Tırnak Bakım Takma Tırnak Protez Tırnak Kesme Makası 545671
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: rüzgar avm Satıcı Ünvanı: ÇİĞDEM PARK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün rüzgar avm tarafından gönderilecektir. Ürün Açıklaması Düz kenar ve yuvarlak kenar dahil olmak üzere en popüler kesimler için mükemmeldir. Keskin bıçak, tırnakları pürüzsüz bir şekilde arzu edilen uzunlukta kolayca keser. Dayanıklı yay sistemi Renk: Mavi - Pembe - Mor - Siyah- Kırmızı Stok durumuna göre karışık renk gönderilecektir Boyutları: 13cm x 7.5cm x 2cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Marka: RÜZGAR
Tırnak Bakım Takma Tırnak Protez Tırnak Kesme Makası 545671
34.99 TL 52.31 TL
Tırnak Bakım Takma Tırnak Protez Tırnak Kesme Makası 4855432
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Valerio Stil Satıcı Ünvanı: TUĞÇE KOÇYİĞİT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün Valerio Stil tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: valerio stil
Tırnak Bakım Takma Tırnak Protez Tırnak Kesme Makası 4855432
36.99 TL
Tırnak Bakım Takma Tırnak Protez Tırnak Kesme Makası MT313
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: YAMET STORE Satıcı Ünvanı: MERVE CANSU KIRŞAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün YAMET STORE tarafından gönderilecektir. Ürün açıklamasıdüz kenar ve yuvarlak kenar dahil olmak üzere en popüler kesimler için mükemmeldir.keskin bıçak, tırnakları pürüzsüz bir şekilde arzu edilen uzunlukta kolayca keser.dayanıklı yay sistemirenk: Mavi - Pembe - Mor - Siyah- Kırmızıstok durumuna göre karışık renk gönderilecektir boyutları: 13cm x 7.5cm x 2cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: YAMET
Tırnak Bakım Takma Tırnak Protez Tırnak Kesme Makası MT313
33.78 TL
Tırnak Ve Tırnak Eti Bakım Yağı ELİT249
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ELİTYOL Satıcı Ünvanı: SEMANUR ÇÖLGEÇEN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ordu Bu ürün ELİTYOL tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. FARMASİ TIRNAK VE TIRNAK ETİ BAKIM YAĞI Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Farmasi
Tırnak Ve Tırnak Eti Bakım Yağı ELİT249
19.99 TL
Tırnak ve Tırnak Eti Bakım Yağı MCC00221
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BK Group Satıcı Ünvanı: COŞKUN KOÇ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün BK Group tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-27%
Marka: Kalyon
Tırnak ve Tırnak Eti Bakım Yağı MCC00221
26.9 TL 36.9 TL
Tırnak Ve Tırnak Eti Bakım Yağı 647896KY
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Kevser Extra İletişim Satıcı Ünvanı: MUHARREM ANSAL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Kevser Extra İletişim tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bileşimindeki E vitamini jojoba, badem, limon, ginseng ve nilüfer çiçeği ekstreleri sayesinde tırnak ve tırnak etlerini nemlendirir, korur, yenileyici özelliği ile de her zaman canlı kalmasını sağlar. Tırnak ve tırnak etlerinize her gün masaj yaparak uygulayın, çok kısa zamanda farkı göreceksiniz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Kalyon
Tırnak Ve Tırnak Eti Bakım Yağı 647896KY
39 TL
Tırnak Ve Tırnak Eti Bakım Yağı MCD09155
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BSF Group Satıcı Ünvanı: METİN FİDAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün BSF Group tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-26%
Marka: Kalyon
Tırnak Ve Tırnak Eti Bakım Yağı MCD09155
27.9 TL 37.9 TL
Tırnak Bakım Fırçası FN500TBF
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Fibi Natural Satıcı Ünvanı: EYÜP YAZKAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Fibi Natural tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Vegandır Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.
-10%
Marka: Fibi Natural
Tırnak Bakım Fırçası FN500TBF
45 TL 50 TL
Tırnak Bakım Törpüsü 4101663
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: THEBK Satıcı Ünvanı: BARIŞ KORKMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Muğla Bu ürün THEBK tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. TIRNAK BAKIM TÖRPÜSÜ Ürün Açıklaması Çelik tırnak törpüsü, evinizde sizlere profesyonel tırnak bakımı sağlar.Çelik tırnak törpüsü sayesinde, tırnaklarınıza istediğiniz şekli verebilirsiniz.Özel paslanmaz çelikten üretilmiştir.Ön tarafı tırnak törpüsü, arka tarafı ise tırnak eti sıyırıcıdır.Güzel gözüken tırnaklara sahip olmak için, mutlaka sahip olmak isteyeceğiniz bir ürün.Tırnak etinizi ve tırnaklarınızı güçlü kılar.Tırnaklarınızı törpülerken yukarı, aşağı doğru tek yönlü bir işlem gerçekleştirmeniz gerekmektedir.Aksi taktirde tırnaklarınıza zarar verebilirsiniz. Paket İçeriği 1 Adet tırnak törpüsü. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
-19%
Marka: Go İthalat
Tırnak Bakım Törpüsü 4101663
30.9 TL 38.23 TL
Tırnak Bakım Yağı Balsami
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Korean formulas Satıcı Ünvanı: İBRAHİM DAĞ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Mardin Bu ürün Korean formulas tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. KULLANIM ŞEKLİ: Parmak ucu ile bir miktar ürünü, tırnak, tırnak eti, el ve topuklarınıza ovalayarak uygulayınız. UYARI : Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Serin ve kuru ?üneş Işığı almayan yerlerde muhafaza ediniz. İÇERİK: Petrolatum, Paraffinium Liquidum , Heliantus Annuus Seed Oil, Hydrolyzed Keratin Tocopherol, Butyrospermum Parkii, Coconut Oil, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Linum Úsitatissimum Seed oil, D-limonen, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Cystal Mentol, Parfum, Fragrance, Phenoxyethanol Üretici Firma: Trinova Kozmetik Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 11 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-71%
Marka: Trinova
Tırnak Bakım Yağı Balsami
20 TL 69 TL
Tırnak Bakım Törpüsü TDY24242407658
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: GETPAZAR Satıcı Ünvanı: BURAK HASAN AKINCI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Niğde Bu ürün GETPAZAR tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. TIRNAK BAKIM TÖRPÜSÜ Ürün Açıklaması Çelik tırnak törpüsü, evinizde sizlere profesyonel tırnak bakımı sağlar. Çelik tırnak törpüsü sayesinde, tırnaklarınıza istediğiniz şekli verebilirsiniz. Özel paslanmaz çelikten üretilmiştir. Ön tarafı tırnak törpüsü, arka tarafı ise tırnak eti sıyırıcıdır. Güzel gözüken tırnaklara sahip olmak için, mutlaka sahip olmak isteyeceğiniz bir ürün. Tırnak etinizi ve tırnaklarınızı güçlü kılar. Tırnaklarınızı törpülerken yukarı, aşağı doğru tek yönlü bir işlem gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde tırnaklarınıza zarar verebilirsiniz. Paket İçeriği 1 Adet tırnak törpüsü. Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: GETPAZARCOM
Tırnak Bakım Törpüsü TDY24242407658
28.19 TL
Tırnak Bakım Seti T14785464926P
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: FAVORİ MAĞAZACILIK Satıcı Ünvanı: HİKMETULLAH AVCI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Bu ürün FAVORİ MAĞAZACILIK tarafından gönderilecektir. Chicco Tırnak Bakım Seti Pembe Bebeğinizin ellerinin ve tırnaklarının bakımı için her şey bu pakette Bebek Makası: Paslanmaz çelik,yuvarlatılmış uçlar ve eğimli bıçaklarıyla maksimum hijyen için koruyucu kılıf Tırnak Törpüsü: Özellikle yenidoğan için dizayn edilmiş,6 adet tırnak törpüsü Tırnak Makası: Maksimum güvenlik için kaymaz sap ve yuvarlatılmış uçlar Tırnak Fırçası: Hipoalerjenik naylon kıllı. Yaş aralığı: 0-36 ay Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Chicco
Tırnak Bakım Seti T14785464926P
190.22 TL
Tırnak Bakım Jeli 96699
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: perreshop Satıcı Ünvanı: HAYRİYE ACIKAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün perreshop tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Tırnak bakım jeli özel formülüyle tırnakların kalsiyum eksikliğini tamamlar.Kuruyan ve sertleşen tırnak etlerini kullanıldığı ilk andan itibaren nemlendirerek yumuşatır ve besler.Çatlama ve kırılmalara karşı korur.Bakımdan sonra tırnakların üzerine oje sürebilirsiniz.Dalgalanma yapmaz ve doğal parlaklık verir.Tırnak etlerinin kolayca itilmesine yardımcı olur.Günde 2 kez kullanılmalıdır. Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
-35%
Marka: Perre
Tırnak Bakım Jeli 96699
64 TL 99 TL
Tırnak Bakım Seti DST292
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: DESTINY ONLINE Satıcı Ünvanı: DESTINY DAYANIKLI TÜKETİM TURİZM TARIM SANAYİ TİCARET L.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Vergi Kimlik Numarası: 2930983594 Bu ürün DESTINY ONLINE tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Eklips tırnak bakım seti. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: eklips
Tırnak Bakım Seti DST292
19.9 TL
Tırnak Bakım Törpüsü DNZYGL0012642
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: dnzstores Satıcı Ünvanı: DOĞAN UYGUN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Hatay Bu ürün dnzstores tarafından gönderilecektir. Tırnak bakım törpüsü ürün açıklaması Çelik tırnak törpüsü, evinizde sizlere profesyonel tırnak bakımı sağlar. Çelik tırnak törpüsü sayesinde, tırnaklarınıza istediğiniz şekli verebilirsiniz. Özel paslanmaz çelikten üretilmiştir. Ön tarafı tırnak törpüsü, arka tarafı ise tırnak eti sıyırıcıdır. Güzel gözüken tırnaklara sahip olmak için, mutlaka sahip olmak isteyeceğiniz bir ürün. Tırnak etinizi ve tırnaklarınızı güçlü kılar. Tırnaklarınızı törpülerken yukarı, aşağı doğru tek yönlü bir işlem gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde tırnaklarınıza zarar verebilirsiniz. Paket içeriği 1 adet tırnak törpüsü. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: dnzstores
Tırnak Bakım Törpüsü DNZYGL0012642
31.34 TL
Tırnak Bakım Törpüsü shine
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ASKOZMETİK Satıcı Ünvanı: SELAMİ AYDIN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Erzurum Bu ürün ASKOZMETİK tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Naturalove tırnak bakım törpüsü çok amaçlı bir törpüdür. Ergonomik tasarımı sayesinde kolay kullanım imkanı sağlar. Uygulama esnasında tırnaklarınızın temiz olmasına dikkat edin. Naturalove tırnak törpüsü 3 faklı yüzeyden oluşur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-60%
Marka: Naturalove
Tırnak Bakım Törpüsü shine
9.8 TL 24.5 TL
Tırnak Bakım Seti 24242407988
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: EVİMHOME Satıcı Ünvanı: REYHAN ARSLAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün EVİMHOME tarafından gönderilecektir. tırnak bakım seti ürün açıklaması ocean tırnak bakım seti paslanmaz çelikten üretilmiştir.Tırnak seti, üç parçadan oluşmaktadır.Tırnak törpüsü ile, tırnaklarınıza istediğiniz şekli Verebileceksiniz.Tırnak makası sayesinde, tırnaklarınızın uzunluğunu ayarlamak Sizin elinizde.Cımbız ile yüz bölgenizde çıkan istenmeyen tüylerden Kurtulabileceksiniz.Bu set sayesinde günlük bakım ihtiyacınızı evinizde kısa Sürede yapabileceksiniz. Ürün paket içeriği1 adet ocean tırnak bakım seti1 adet cımbız1 adet tırnak törpüsü1 adet tırnak makası Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: EVİMHOME2021
Tırnak Bakım Seti 24242407988
34.06 TL
2'li Tırnak Bakım Seti -tırnak Koruyucu Jel + Tırnak Kırılmalarını Önleyen Bakım Bazı SET.FLR.27
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: syneecosmetic Satıcı Ünvanı: KADER VURAL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün syneecosmetic tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Calcium Gel Tırnak Koruyucu Kalsiyum Jel 8690604560486 Tırnak kırılmalarını önleyen bakım bazı Hassas ve kırılgan tırnaklar için tırnak kırılmalarını önleyen bakım bazı seti. Calcium Gel yumuşak tırnaklara tırnak dayanıklılığı sağlayarak tırnak şeklinin bozulmasını önler. No More Break uçtan kırılan hassas tırnakları güçlendirerek kalsiyum ve protein desteği sağlar. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-41%
Marka: Flormar
2'li Tırnak Bakım Seti -tırnak Koruyucu Jel + Tırnak Kırılmalarını Önleyen Bakım Bazı SET.FLR.27
29.5 TL 50 TL
Manikür Pedikür Tırnak Bakım Tırnak Eti Sıyırıcı 596199
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HERASTORE Satıcı Ünvanı: ONUR NERGİZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Adana Bu ürün HERASTORE tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Sağlam yapısı ve kolay tutuşu sayaesinde tırnaklarınıza rahatça şekil vermenizi sağlar. Aynı zamanda tırnak etrafında oluşan tırnak etlerinizden kurtulmanızı sağlayalan sıyırıcı mevcuttur Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: HERASTORE
Manikür Pedikür Tırnak Bakım Tırnak Eti Sıyırıcı 596199
31.99 TL
Smart Küçük Tırnak Makası-Tırnak Bakım Ürünü 50250
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Mrv Kozmetik Kişisel Bakım Satıcı Ünvanı: ERKAN YILDIRIM İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Eskişehir Bu ürün Mrv Kozmetik Kişisel Bakım tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Smart Küçük Tırnak Makası Tırnak bakımı için özel olarak olarak tasarlanmış tırnak makasıdır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
-37%
Marka: Ocean
Smart Küçük Tırnak Makası-Tırnak Bakım Ürünü 50250
12.5 TL 19.9 TL
Manikür Pedikür Tırnak Bakım Tırnak Eti Sıyırıcı 2379894
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: 2'GİES Satıcı Ünvanı: GAMZE KARABIYIK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün 2'GİES tarafından gönderilecektir. Sağlam yapısı ve kolay tutuşu sayaesinde tırnaklarınıza rahatça şekil vermenizi sağlar. Aynı zamanda tırnak etrafında oluşan tırnak etlerinizden kurtulmanızı sağlayalan sıyırıcı mevcuttur Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: wasco
Manikür Pedikür Tırnak Bakım Tırnak Eti Sıyırıcı 2379894
28.99 TL
Manikür Pedikür Tırnak Bakım Tırnak Eti Sıyırıcı 5156653
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ozgurpazar Satıcı Ünvanı: AHMET ÖZGÜR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün ozgurpazar tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: ozgurpazar
Manikür Pedikür Tırnak Bakım Tırnak Eti Sıyırıcı 5156653
13.14 TL
Manikür Pedikür Tırnak Bakım Tırnak Eti Sıyırıcı P4973S2920
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: hsrcpazarlama Satıcı Ünvanı: MURAT HASIRCI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Manisa Bu ürün hsrcpazarlama tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Sağlam yapısı ve kolay tutuşu sayaesinde tırnaklarınıza rahatça şekil vermenizi sağlar. Aynı zamanda tırnak etrafında oluşan tırnak etlerinizden kurtulmanızı sağlayalan sıyırıcı mevcuttur Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: HSRC
Manikür Pedikür Tırnak Bakım Tırnak Eti Sıyırıcı P4973S2920
16.9 TL
Manikür Pedikür Tırnak Bakım Tırnak Eti Sıyırıcı 854203
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HERŞEY BURADA C Satıcı Ünvanı: CANER GÖKTAŞ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün HERŞEY BURADA C tarafından gönderilecektir. Sağlam yapısı ve kolay tutuşu sayaesinde tırnaklarınıza rahatça şekil vermenizi sağlar. Aynı zamanda tırnak etrafında oluşan tırnak etlerinizden kurtulmanızı sağlayalan sıyırıcı mevcuttur Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-41%
Marka: c-alışveriş
Manikür Pedikür Tırnak Bakım Tırnak Eti Sıyırıcı 854203
50.6 TL 85.6 TL
Cutıcle Tırnak Bakım Yağı CTCLOL1
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: XBEAUTY KOZMETİK Satıcı Ünvanı: XBEAUTY KOZMETİK SANAYİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 8331006154 Bu ürün XBEAUTY KOZMETİK tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. · Tırnak yüzeyini nemlendirir. · Tırnak etlerini yumuşatır ve çatlakları önler. · Düzenli kullanımla birlikte, tırnağa elastikiyet ve esneklik kazandırır. · 7 vitamin içerir: Folik asit (avokado yağı) içeren A, D, E, H, K, PP ve B vitaminleri. · Günlük tırnak bakımı için sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa kullanılabilir. · Avrupa’da üretilmiştir. · Uygulama: Gün içinde, istenilen sıklıkta temiz yüzeye, tırnak etlerine birer damla gelecek şekilde sürülüp, masajla yedirilir. · 20ml Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
-15%
Marka: XBEAUTY
Cutıcle Tırnak Bakım Yağı CTCLOL1
55 TL 65 TL
Bebek Tırnak Bakım Seti BTSOBTBS
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Biterse Satıcı Ünvanı: YEŞİM KARAKAŞ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Biterse tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bebek tırnak bakım seti Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
-25%
Marka: BİTERSE
Bebek Tırnak Bakım Seti BTSOBTBS
29.99 TL 39.99 TL
Ocean Tırnak Bakım Seti 24242407988_svtc1
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: şivoticaret Satıcı Ünvanı: NİLÜFER AKDUMAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Bu ürün şivoticaret tarafından gönderilecektir. OCEAN TIRNAK BAKIM SETİ Ürün Açıklaması Ocean tırnak bakım seti paslanmaz çelikten üretilmiştir. Tırnak seti, üç parçadan oluşmaktadır. Tırnak törpüsü ile, tırnaklarınıza istediğiniz şekli verebileceksiniz. Tırnak makası sayesinde, tırnaklarınızın uzunluğunu ayarlamak sizin elinizde. Cımbız ile yüz bölgenizde çıkan istenmeyen tüylerden kurtulabileceksiniz. Bu set sayesinde günlük bakım ihtiyacınızı evinizde kısa sürede yapabileceksiniz. Ürün Paket İçeriği 1 Adet Ocean tırnak bakım seti 1 Adet cımbız 1 Adet tırnak törpüsü 1 Adet tırnak makası Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: ŞİVO TİCARET
Ocean Tırnak Bakım Seti 24242407988_svtc1
57.57 TL
Tırnak Bakım Törpüsü 2407658-RD
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Redapple Satıcı Ünvanı: TÜRKAN KESKİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Redapple tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. TIRNAK BAKIM TÖRPÜSÜ Ürün Açıklaması Çelik tırnak törpüsü, evinizde sizlere profesyonel tırnak bakımı sağlar. Çelik tırnak törpüsü sayesinde, tırnaklarınıza istediğiniz şekli verebilirsiniz. Özel paslanmaz çelikten üretilmiştir. Ön tarafı tırnak törpüsü, arka tarafı ise tırnak eti sıyırıcıdır. Güzel gözüken tırnaklara sahip olmak için, mutlaka sahip olmak isteyeceğiniz bir ürün. Tırnak etinizi ve tırnaklarınızı güçlü kılar. Tırnaklarınızı törpülerken yukarı, aşağı doğru tek yönlü bir işlem gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde tırnaklarınıza zarar verebilirsiniz. Paket İçeriği 1 Adet tırnak törpüsü. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
-15%
Marka: Red Apple
Tırnak Bakım Törpüsü 2407658-RD
23.64 TL 27.8 TL
Pembe Tırnak Bakım Seti 1608235
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: E.Y DESING Satıcı Ünvanı: YALÇIN SOYUK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün E.Y DESING tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Chicco Tırnak Bakım Seti Pembe Bebeğinizin ellerinin ve tırnaklarının bakımı için her şey bu pakette Bebek Makası: Paslanmaz çelik,yuvarlatılmış uçlar ve eğimli bıçaklarıyla maksimum hijyen için koruyucu kılıf Tırnak Törpüsü: Özellikle yenidoğan için dizayn edilmiş,6 adet tırnak törpüsü Tırnak Makası: Maksimum güvenlik için kaymaz sap ve yuvarlatılmış uçlar Tırnak Fırçası: Hipoalerjenik naylon kıllı. Yaş aralığı: 0-36 ay Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
-37%
Marka: Chicco
Pembe Tırnak Bakım Seti 1608235
134.91 TL 214.14 TL
Besleyici Tırnak Bakım Jeli 19564303242632
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HEDİYE KOZMETİK Satıcı Ünvanı: SENA NUR KORKMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün HEDİYE KOZMETİK tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Pastel Besleyici Tırnak Bakım Jeli Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
-18%
Marka: Pastel
Besleyici Tırnak Bakım Jeli 19564303242632
37.9 TL 46.24 TL
Tırnak Bakım Seti Pembe 20870135
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: hersepete Satıcı Ünvanı: FATİH TAŞTI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Erzincan Bu ürün hersepete tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Chicco Tırnak Bakım Seti Pembe Bebeğinizin ellerinin ve tırnaklarının bakımı için her şey bu pakette Bebek Makası: Paslanmaz çelik,yuvarlatılmış uçlar ve eğimli bıçaklarıyla maksimum hijyen için koruyucu kılıf Tırnak Törpüsü: Özellikle yenidoğan için dizayn edilmiş,6 adet tırnak törpüsü Tırnak Makası: Maksimum güvenlik için kaymaz sap ve yuvarlatılmış uçlar Tırnak Fırçası: Hipoalerjenik naylon kıllı. Yaş aralığı: 0-36 ay Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Chicco
Tırnak Bakım Seti Pembe 20870135
123.99 TL
Bebek Tırnak Bakım Seti 999XC00154
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Fatoshbebe Satıcı Ünvanı: MESUT DAMAR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün Fatoshbebe tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Tırnak bakım seti mavi Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
-53%
Marka: Bebedor
Bebek Tırnak Bakım Seti 999XC00154
23 TL 49 TL
550 Bebek Tırnak Bakım Seti
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SRS_CENTER Satıcı Ünvanı: SEZGİN TORUK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün SRS_CENTER tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu manikür seti, bebeğinizin tırnak bakımı için özel olarak tasarlanmıştır. Uçları yuvarlatılmış bir adet paslanmaz çelik makas, 4 adet bebeğe uygun yumuşak törpü ve bebek çıtçıt makasından oluşur. Bebeğinizin tırnaklarının daima bakımlı olmasını sağlayacaktır. Doğumdan itibaren kullanılabilir. Ürün renk tercihinizi lütfen sipariş notuna eklemeyi unutmayın! Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-33%
Marka: Bebedor
550 Bebek Tırnak Bakım Seti
19.5 TL 29 TL
Bebek Tırnak Bakım Seti OBTBS
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SİNKA Satıcı Ünvanı: SİNAN KARAKAŞ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün SİNKA tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Kadın erkek düşündük tabiki de bebekleri de düşüneceğiz... Ocean bebek tırnak bakım seti sizinle... Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-49%
Marka: Ocean
Bebek Tırnak Bakım Seti OBTBS
19.75 TL 39 TL
Tırnak Bakım Seti Pembe TYC00045350153
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HayalDünyam Satıcı Ünvanı: HAYAL AFŞAR YILMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Bu ürün HayalDünyam tarafından gönderilecektir. Chicco Tırnak Bakım Seti Pembe Bebeğinizin ellerinin ve tırnaklarının bakımı için her şey bu pakette Bebek Makası: Paslanmaz çelik,yuvarlatılmış uçlar ve eğimli bıçaklarıyla maksimum hijyen için koruyucu kılıf Tırnak Törpüsü: Özellikle yenidoğan için dizayn edilmiş,6 adet tırnak törpüsü Tırnak Makası: Maksimum güvenlik için kaymaz sap ve yuvarlatılmış uçlar Tırnak Fırçası: Hipoalerjenik naylon kıllı. Yaş aralığı: 0-36 ay Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-20%
Marka: Chicco
Tırnak Bakım Seti Pembe TYC00045350153
127.56 TL 159.45 TL
Klasik Tırnak Bakım Törpüsü 3093044
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Loggia Satıcı Ünvanı: OKAN KAMACI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Loggia tarafından gönderilecektir. KLASİK TIRNAK BAKIM TÖRPÜSÜ Ürün Açıklaması Çelik tırnak törpüsü, evinizde sizlere profesyonel tırnak bakımı sağlar. Çelik tırnak törpüsü sayesinde, tırnaklarınıza istediğiniz şekli verebilirsiniz. Özel paslanmaz çelikten üretilmiştir. Güzel gözüken tırnaklara sahip olmak için, mutlaka sahip olmak isteyeceğiniz bir ürün. Tırnak etinizi ve tırnaklarınızı güçlü kılar. Tırnaklarınızı törpülerken yukarı, aşağı doğru tek yönlü bir işlem gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde tırnaklarınıza zarar verebilirsiniz. Paket İçeriği 1 Adet klasik tırnak törpüsü. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 18 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-12%
Marka: Loggia
Klasik Tırnak Bakım Törpüsü 3093044
15.83 TL 17.99 TL
Kivili Tırnak Bakım Yağı AGULMUTTBY05
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Ayşegül Mut Kalıcı Makyaj Güzellik Satıcı Ünvanı: AYŞEGÜL MUT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Ayşegül Mut Kalıcı Makyaj Güzellik tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Ayşegül Mut tırnak bakım yağlarını daha sağlıklı ve güçlü tırnaklar için tercih edebilirsiniz. Rusya'da geliştirilen ve üretilen özel yağımız, içeriğindeki badem yağı sayesinde tırnakları güçlendirir. Düzenli kullanımda tırnak eti oluşumunu yavaşlatır ve tırnaklarınıza sağlıklı bir görünüm sağlar. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Ayşegül MUT
Kivili Tırnak Bakım Yağı AGULMUTTBY05
9.5 TL
Tırnak Bakım Yağı 10ml P33903S9987
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ULUSAL TİCARET Satıcı Ünvanı: ALİ ULUSAL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün ULUSAL TİCARET tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bio vitals tırnak bakım yağı 10ml Bio vitals tırnak bakım yağı miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü: Bio vitals tırnak bakım yağı (nail care oil) - 10ml Bio vitals tırnak bakım yağı 10ml içindekiler: Tırnak bakım yağı ürünü içerisinde propylene glycol, biotinly, ghk, soybeanext bulunur. Koruyucu ve paraben içermez. Bio vitals tırnak bakım yağı 10ml kullanımı: Tırnak bakım yağı kullanılışı tırnak yağını uygulamadan önce tırnaklar ojeden arındırılmış olmalıdır. Tırnak diplerinden başlayarak kullanılmalıdır. Hergün uygulanmasında sakınca yoktur. Bio vitals tırnak bakım yağı 10ml yan etkileri: Tırnak bakım yağı ürününün bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Bio vitals tırnak bakım yağı 10ml ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir. Bio vitals tırnak bakım yağı 10ml muhafaza ve uyarı: Bio vitals tırnak bakım yağı ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Bio vitals tırnak bakım yağı ürününü tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz. Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen bio vitals tırnak bakım yağı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız! Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Bio Vitals
Tırnak Bakım Yağı 10ml P33903S9987
41.53 TL
Tırnak Bakım Serumu RDK.18.004
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: RÇT SAĞLIK İLETİŞİM HİZMETLERİ TİC.VE SAN.A.Ş. Satıcı Ünvanı: RÇT SAĞ.İLET.HİZ.TİCARET VE SANAYİ A.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bursa Vergi Kimlik Numarası: 7341143119 Bu ürün RÇT SAĞLIK İLETİŞİM HİZMETLERİ TİC.VE SAN.A.Ş. tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Miktarı: 20 ml Genel bilgi: Radika’nın kaş bakım serumu içeriğinde yer alan jojoba yağı, insanın cilt yapısına en yakın yağdır. Oldukça küçük moleküllere sahip olan jojoba yağı tırnakların, tırnak etlerinin ve çevresindeki dokunun kolayca emmesini ve nemli kalmasını kolaylaştırır. Yeterli neme sahip olan tırnak etleri ise tırnağın yumuşaklığını sağlar ve kırılmaktan korur. Temel antioksidanlar, omega 6 ve 9 yağ asitleri ve e, a, b1, b2 ve b6 vitaminleri bakımından zengin olan tatlı badem yağı, tırnakları soyulma, çatlama, kuruluk ve kırılmaya karşı korur. Aynı şekilde hint yağı da nemlendirerek etkisini gösterir. Zarif lavanta uçucu yağı, tırnak etlerini nemlendirir ve onları bakterilerden korur, aynı zamanda keratin büyümesini destekler. Lavanta esansiyel yağının antifungal özellikleri, tırnak mantarı ile mücadelede de etkilidir. Limon uçucu yağı tırnak etlerini beslemenin yanı sıra tırnakların daha parlak ve sağlıklı görünmesini destekler. Günlük uçucu yağı tırnak etlerini nemlendirir, tırnak mantarıyla savaşır ve tırnakların daha güçlü, daha parlak ve daha sağlıklı olmasına yardımcı olur. Ürün içeriği: Jojoba, tatlı badem ve hint yağları. Zarif lavanta, limon ve günlük uçucu yağları Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Radika Aromaterapi
Tırnak Bakım Serumu RDK.18.004
85 TL
Klasik Tırnak Bakım Törpüsü 6245167
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: katem shop Satıcı Ünvanı: MUHSİN TEMİZOĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün katem shop tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
-29%
Marka: Katem Shop
Klasik Tırnak Bakım Törpüsü 6245167
11.99 TL 16.93 TL
Tırnak Bakım Seti Pembe 1487540
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MERT BİLİŞİM Satıcı Ünvanı: İSMAİL KÖSEOĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün MERT BİLİŞİM tarafından gönderilecektir. Chicco Tırnak Bakım Seti Pembe Bebeğinizin ellerinin ve tırnaklarının bakımı için her şey bu pakette Bebek Makası: Paslanmaz çelik,yuvarlatılmış uçlar ve eğimli bıçaklarıyla maksimum hijyen için koruyucu kılıf Tırnak Törpüsü: Özellikle yenidoğan için dizayn edilmiş,6 adet tırnak törpüsü Tırnak Makası: Maksimum güvenlik için kaymaz sap ve yuvarlatılmış uçlar Tırnak Fırçası: Hipoalerjenik naylon kıllı. Yaş aralığı: 0-36 ay Chicco Tırnak Bakım Seti Pembe Bebeğinizin ellerinin ve tırnaklarının bakımı için her şey bu pakette Bebek Makası: Paslanmaz çelik,yuvarlatılmış uçlar ve eğimli bıçaklarıyla maksimum hijyen için koruyucu kılıf Tırnak Törpüsü: Özellikle yenidoğan için dizayn edilmiş,6 adet tırnak törpüsü Tırnak Makası: Maksimum güvenlik için kaymaz sap ve yuvarlatılmış uçlar Tırnak Fırçası: Hipoalerjenik naylon kıllı. Yaş aralığı: 0-36 ay Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-19%
Marka: Chicco
Tırnak Bakım Seti Pembe 1487540
129 TL 159 TL
Tırnak Bakım Seti Mavi chicco1
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Ourbabys Satıcı Ünvanı: TUĞBA İNCEOĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Ourbabys tarafından gönderilecektir. Chicco Tırnak Bakım Seti Mavi Bebeğinizin ellerinin ve tırnaklarının bakımı için her şey bu pakette Bebek Makası: Paslanmaz çelik yuvarlatılmış uçlar ve eğimli bıçaklarıyla maksimum hijyen için koruyucu kılıf Tırnak Törpüsü: Özellikle yeni doğan için dizayn edilmiş,6 adet tırnak törpüsü Tırnak Makası: Maksimum güvenlik için kaymaz sap ve yuvarlatılmış uçlar Tırnak Fırçası: Hipoalerjenik naylon kıllı Yaş aralığı: 0-36 ay Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 30 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-28%
Marka: Chicco
Tırnak Bakım Seti Mavi chicco1
99.99 TL 139 TL
Tırnak Bakım Seti Mavi 20870131
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: hersepete Satıcı Ünvanı: FATİH TAŞTI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Erzincan Bu ürün hersepete tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Chicco Tırnak Bakım Seti Mavi Bebeğinizin ellerinin ve tırnaklarının bakımı için her şey bu pakette Bebek Makası: Paslanmaz çelik,yuvarlatılmış uçlar ve eğimli bıçaklarıyla maksimum hijyen için koruyucu kılıf Tırnak Törpüsü: Özellikle yenidoğan için dizayn edilmiş,6 adet tırnak törpüsü Tırnak Makası: Maksimum güvenlik için kaymaz sap ve yuvarlatılmış uçlar Tırnak Fırçası: Hipoalerjenik naylon kıllı. Yaş aralığı: 0-36 ay Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Chicco
Tırnak Bakım Seti Mavi 20870131
123.99 TL
Multivitaminli Tırnak Bakım Yağı AGULMUTTBY01
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Ayşegül Mut Kalıcı Makyaj Güzellik Satıcı Ünvanı: AYŞEGÜL MUT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Ayşegül Mut Kalıcı Makyaj Güzellik tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Ayşegül Mut tırnak bakım yağlarını daha sağlıklı ve güçlü tırnaklar için tercih edebilirsiniz. Rusya'da geliştirilen ve üretilen özel yağımız, içeriğindeki badem yağı sayesinde tırnakları güçlendirir. Düzenli kullanımda tırnak eti oluşumunu yavaşlatır ve tırnaklarınıza sağlıklı bir görünüm sağlar. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Ayşegül MUT
Multivitaminli Tırnak Bakım Yağı AGULMUTTBY01
9.5 TL
Tırnak Bakım Seti 2 çdkdljd255
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Great Kozmetik Satıcı Ünvanı: MUHAMMED ER İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Great Kozmetik tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. 1-Flormar Tırnak Eti Temizleyici - Gentle Cuticle Remover 11ml 2-Flormar Max Growth - Uzatıcı Etkili Tırnak Bakım Jeli 11ml 3-Maklora Tırnak Üstü Törpü MEK-302 4-Maklora Tırnak Törpüsü 5-Maklora Ahşap Tırnak itici 6 lı 6-Arko Nem Krem Değerli Yağlar Avokado 60 Ml Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.
-24%
Marka: Flormar
Tırnak Bakım Seti 2 çdkdljd255
61.01 TL 79.9 TL
Tırnak Bakım Seti Mavi 27692
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: morbebe Satıcı Ünvanı: BEBEK ANNE DÜNYASI TEKSTİL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 1601180520 Bu ürün morbebe tarafından gönderilecektir. Chicco Tırnak Bakım Seti Mavi Bebeğinizin ellerinin ve tırnaklarının bakımı için her şey bu pakette Bebek Makası: Paslanmaz çelik,yuvarlatılmış uçlar ve eğimli bıçaklarıyla maksimum hijyen için koruyucu kılıf Tırnak Törpüsü: Özellikle yenidoğan için dizayn edilmiş,6 adet tırnak törpüsü Tırnak Makası: Maksimum güvenlik için kaymaz sap ve yuvarlatılmış uçlar Tırnak Fırçası: Hipoalerjenik naylon kıllı. Yaş aralığı: 0-36 ay Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Chicco
Tırnak Bakım Seti Mavi 27692
119 TL
Ocean Tırnak Bakım Seti 24242407988_mirge01
5/5 11
-15%
Marka: Angel Of Life
Ocean Tırnak Bakım Seti 24242407988_mirge01
69.21 TL 81.42 TL
Tırnak Ve Tırnak Eti Bakım Yağı (11 ml) TYC00148675626
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Sen Ve Ben Kozmetik Satıcı Ünvanı: FERHAT YILMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün Sen Ve Ben Kozmetik tarafından gönderilecektir. Bakımlı ve parlak tırnaklara sahip ol! Besleyici yağlarla desteklenmiş özel formülü ile tırnak etlerinin yumuşamasına ve bakımlı görünmesine yardımcı olur. İhtiyaç duyulan her an rahatlıkla kullanabilir. Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-32%
Marka: Farmasi
Tırnak Ve Tırnak Eti Bakım Yağı (11 ml) TYC00148675626
16.99 TL 25 TL
Tırnak Ve Tırnak Eti Bakım Yağı 11 Ml KMP1304314
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Sen Ve Ben Kozmetik Satıcı Ünvanı: FERHAT YILMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün Sen Ve Ben Kozmetik tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Tırnak ve Tırnak Eti Bakım Yağı 11 ml Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-36%
Marka: Farmasi
Tırnak Ve Tırnak Eti Bakım Yağı 11 Ml KMP1304314
15.99 TL 25 TL
Tırnak Ve Tırnak Eti Bakım Yağı (11 Ml) OM1304314
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: nysa kozmetik Satıcı Ünvanı: UĞUR AYAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Aydın Bu ürün nysa kozmetik tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. FARMASİ TIRNAK VE TIRNAK ETİ BAKIM YAĞI (11 ML) Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-32%
Marka: Farmasi
Tırnak Ve Tırnak Eti Bakım Yağı (11 Ml) OM1304314
16.99 TL 25 TL
Tırnak Bakım Kalemi Tırnak Eti Sertleştirici 1,5 ml SR20030991
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Rossmann Satıcı Ünvanı: DİRK ROSSMANN MAĞAZACILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kocaeli Vergi Kimlik Numarası: 7350667910 Bu ürün Rossmann tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Biyotin ve bambu özlü tırnak sertleştirici çubuk. Tırnaklar hafifçe sertleştirilir ve tırnak etlerine özen gösterilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 4 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Rival Loves Me
Tırnak Bakım Kalemi Tırnak Eti Sertleştirici 1,5 ml SR20030991
19.9 TL
Tırnak Bakım Kalemi Tırnak Eti Yumuşatıcı 1,5 ml SR20030990
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Rossmann Satıcı Ünvanı: DİRK ROSSMANN MAĞAZACILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kocaeli Vergi Kimlik Numarası: 7350667910 Bu ürün Rossmann tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Kütiküllere uygulayın. Geri itmeyi ve fazla kütikülleri çıkarmayı kolaylaştırır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 1 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Rival Loves Me
Tırnak Bakım Kalemi Tırnak Eti Yumuşatıcı 1,5 ml SR20030990
19.9 TL
Tırnak Ve Tırnak Eti Bakım Yağı (11 Ml) TYC00117862173
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Alinda Kozmetik Satıcı Ünvanı: DD E-TİCARET KOZMETİK BİLİŞİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Aydın Vergi Kimlik Numarası: 9380812987 Bu ürün Alinda Kozmetik tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. FARMASİ TIRNAK VE TIRNAK ETİ BAKIM YAĞI (11 ML) Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-32%
Marka: Farmasi
Tırnak Ve Tırnak Eti Bakım Yağı (11 Ml) TYC00117862173
16.99 TL 25 TL
Tırnak ve Tırnak Eti Bakım Yağı 11 ml 8697450590100x
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Maviburada Satıcı Ünvanı: MUSTAFA ÖZYÜREK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Muğla Bu ürün Maviburada tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. KALYON TIRNAK VE TIRNAK ETİ BAKIM YAĞI 11 ML KALYON TIRNAK VE TIRNAK ETİ BAKIM YAĞI 11 ML Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
-56%
Marka: Kalyon
Tırnak ve Tırnak Eti Bakım Yağı 11 ml 8697450590100x
18.3 TL 41.9 TL
Manikür Pedikür Tırnak Bakım Tırnak Eti Sıyırıcı Kor-235_2794hsft
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: modacımgür Satıcı Ünvanı: ABDURRAHMAN GÜRBÜZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Konya Bu ürün modacımgür tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Modacımgür
Manikür Pedikür Tırnak Bakım Tırnak Eti Sıyırıcı Kor-235_2794hsft
41 TL
Manikür Pedikür Tırnak Bakım Tırnak Eti Sıyırıcı Kor-235
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Buğrada Satıcı Ünvanı: İSMAİL BUĞRA YEŞİLYURT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Konya Bu ürün Buğrada tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Sağlam yapısı ve kolay tutuşu sayaesinde tırnaklarınıza rahatça şekil vermenizi sağlar.Aynı zamanda tırnak etrafında oluşan tırnak etlerinizden kurtulmanızı sağlayalan sıyırıcı mevcuttur Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Buğrada
Manikür Pedikür Tırnak Bakım Tırnak Eti Sıyırıcı Kor-235
13.2 TL
Tırnak Sertleştirici + Tırnak Bakım Yağı 2'li Set TKST77217
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: LEENA KOZMETİK Satıcı Ünvanı: ADEM TEMELOĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bartın Bu ürün LEENA KOZMETİK tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Tırnak sertşetirici daha dayanıklı ve sert tırnaklara sahip olmanızı sağlar. ürün tırnağın keratin tabakasına etki ederek tırnakları güçlendirir. kat kat ayrılan ve kırılan zayıf tırnakları sertleştirerek sağlıklı bir görünüm yaratır. tırnakları besleyerek tırnak uzamasına yardımcı olur. tırnakların ihtiyacı olan bakımı gerçekleştirir. kullanımı ürünü kuru ve temiz tırnak üzerine uygulayın etkisini göstermesini için haftada 2-3 kez kullanın %100 orijinaldir Tırnak ve Tınak Eti Bakım Yağı – 11 ml. Bileşimindeki E vitamini jojoba, badem, limon, ginseng ve nilüfer çiçeği ekstreleri sayesinde tırnak ve tırnak etlerini korur, nemlendirir ve yenileyerek her zaman canlı kalmasını sağlar. Kullanım: Her gün tırnak ve tırnak etlerinize fırça ile sürünüz ve masaj yaparak yediriniz.Ambalajı açılan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
-27%
Marka: Kalyon
Tırnak Sertleştirici + Tırnak Bakım Yağı 2'li Set TKST77217
29.9 TL 41 TL
Velvet Smooth Elektronik Tırnak Bakım Seti (Tırnak Törpüsü) P20676S1224
5/5 11
-10%
Marka: Scholl
Velvet Smooth Elektronik Tırnak Bakım Seti (Tırnak Törpüsü) P20676S1224
37.39 TL 41.55 TL
Manikür Pedikür Tırnak Bakım Tırnak Eti Sıyırıcı Kor-235_gzo01
5/5 11
Marka: GZO Shipping
Manikür Pedikür Tırnak Bakım Tırnak Eti Sıyırıcı Kor-235_gzo01
26 TL
Tırnak Sertleştirici + Tırnak Bakım Yağı + Tırnak Eti Peeling 3'lü Set TKST7786
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: LEENA KOZMETİK Satıcı Ünvanı: ADEM TEMELOĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bartın Bu ürün LEENA KOZMETİK tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Kalyon Tırnak Sertleştirici+Tırnak Bakım Yağı+Tırnak Eti Peeling 3'Lü Set Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
-15%
Marka: Kalyon
Tırnak Sertleştirici + Tırnak Bakım Yağı + Tırnak Eti Peeling 3'lü Set TKST7786
48.95 TL 57.9 TL
2'li Tırnak Bakım Seti Sertlestirici+bakım Yağı 8699914031174
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Partner Cosmetics Satıcı Ünvanı: PARTNER COSMETİCS BİLİŞİM İHRACAT VE İTHALAT LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 7220934593 Bu ürün Partner Cosmetics tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Gabrini 2'li Tırnak Bakım Seti Sertlestirici+Bakım Yağı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Gabrini
2'li Tırnak Bakım Seti Sertlestirici+bakım Yağı 8699914031174
19.9 TL
Tırnak Sertleştirici+Tırnak Bakım Yağı+Tırnak Eti Temizleyici 3'lü Set CK01185-5
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÇİZGİ KOZMETİK Satıcı Ünvanı: ÇİZGİ KOZMETİK OTOMOTİV GIDA VE İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 2580909002 Bu ürün ÇİZGİ KOZMETİK tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Kalyon tırnak sertleştirici+tırnak bakım yağı+tırnak eti temizleyici 3'lü set Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Kalyon
Tırnak Sertleştirici+Tırnak Bakım Yağı+Tırnak Eti Temizleyici 3'lü Set CK01185-5
44.39 TL
Tırnak Eti Temizleyici + Tırnak Bakım Yağı 2'li Set copyCK02890
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÇiZGİ KOZMETİK Satıcı Ünvanı: ÇİZGİ KOZMETİK OTO.GI.VE İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 2580909002 Bu ürün ÇiZGİ KOZMETİK tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 19 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Kalyon
Tırnak Eti Temizleyici + Tırnak Bakım Yağı 2'li Set copyCK02890
26.94 TL
Tırnak Sertleştirici + Bakım Yağı+ El,ayak Ve Tırnak Seti CK06304
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÇİZGİ KOZMETİK Satıcı Ünvanı: ÇİZGİ KOZMETİK OTOMOTİV GIDA VE İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 2580909002 Bu ürün ÇİZGİ KOZMETİK tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Kalyon Tırnak Sertleştirici + Bakım Yağı+ El,Ayak ve Tırnak Seti - Kalyon Tırnak Sertleştirici - Kalyon Tırnak ve Tırnak Eti Bakım Yağı - Cire Aseptine Ayak Kremi 150 Ml - Lapitak Tırnak Bakım Kremi 15 Ml - Lapitak El Kremi 60 Ml Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Kalyon
Tırnak Sertleştirici + Bakım Yağı+ El,ayak Ve Tırnak Seti CK06304
64 TL
Tırnak Ve Tırnak Eti Doğal Bakım Yağı 10 ml 00000002
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Tirnaklar Fora Satıcı Ünvanı: DİLEK BAĞCI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Mersin Bu ürün Tirnaklar Fora tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Tırnak kırılmasını - soyulmasını önleyen , tırnak mantarı ve tırnak eti yaralarını tedavi eden , tırnak sararmalarını geçiren , tırnağı sağlıklı şekilde hızlı uzatan ,tamamen bitkisel doğal 6 yağ ve 2 vitamin karışımından oluşan , pratik kullanım ambalajlı tırnak bakım yağı. Günde en az 1 kere ojeli ojesiz , tırnak etlerinize ve tırnak yüzeyinize , tırnak içine sürerek kullanmanızı öneriyoruz. *Toulen, Kafur, Ftalat ve Formaldehit. Paraben içermez. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 31 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-15%
Marka: Tırnaklar Fora
Tırnak Ve Tırnak Eti Doğal Bakım Yağı 10 ml 00000002
39.99 TL 47.05 TL
Tırnak Sertleştirici 11ml + Lapitak Tırnak Bakım Kremi 15 Ml asf45sdx1
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Great Kozmetik Satıcı Ünvanı: MUHAMMED ER İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Great Kozmetik tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
-6%
Marka: Kalyon
Tırnak Sertleştirici 11ml + Lapitak Tırnak Bakım Kremi 15 Ml asf45sdx1
29.99 TL 31.9 TL
Tırnak Bakım Yağı + Kaş Usturası CK06810
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÇiZGİ KOZMETİK Satıcı Ünvanı: ÇİZGİ KOZMETİK OTO.GI.VE İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 2580909002 Bu ürün ÇiZGİ KOZMETİK tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. KALYON TIRNAK BAKIM YAĞI + KAŞ USTURASI Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Kalyon
Tırnak Bakım Yağı + Kaş Usturası CK06810
19.9 TL
Tırnak Bakım Kremi 15 ml 69370
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ervabazaar Satıcı Ünvanı: YUSUF HARMANCI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Eskişehir Bu ürün ervabazaar tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Alldermo tırnak bakım kremi 15 ml Alldermo tırnak bakım kremi 15mliçeriğinde bulunan keratin amino asitleri ve lanolin ile tırnakları güçlendirmeye ve tırnak etlerini yumuşatmaya yardımcı olur. Tırnakların korunmasını, bakımını ve nemlendirmesini sağlar. Tırnak etlerini pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur aynı zamanda tırnakların sağlıklı uzamasına da katkı sağlar.• hindistan cevizi yağı hindistan cevizi yağı mikrobik enfeksiyonları etkin bir şekilde tedavi eder. Tırnaklara uygulandığında kuvvetli bir anti mikrobik etkiye sahip zengin bir esansiyel yağ asitleri kaynağıdır. Kuruyan, sertleşen tırnak etlerini yumuşatır. Çabuk kırılma eğimli zayıflayan tırnaklarınızı güçlendirir. Tırnaktaki beyaz lekeler ve çizgileri giderir. Batık oluşumunu önler, nemlendirir ve korur.• shea butter shea butter, shea ağacı meyvelerinin yabani çekirdeklerinden çıkarılan bitkisel kökenli organik bir bakım ürünüdür. Tırnaklara ve ellerinize yoğun nem sağlar, besler ve dış etkenlere karşı tırnak etlerinizi korur.• keratin amino asitleri keratin uzun bir amino asit zinciri, yani proteindir. Tırnaklarınızı koruyan bir yapıya sahip olan keratin, tırnaklarınızı çeşitli mikroorganizmalara karşı koruyucu bir görev üstlenir. Bu sayede tırnaklar parlar sağlıkla uzar.sabah ve akşam tırnak üzerine ve tırnak diplerine sürünüz.5 dakika masaj yaparak iyice emdiriniz.Sadece temiz ve ojesiz tırnaklarda uygulayınız. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-57%
Marka: Alldermo
Tırnak Bakım Kremi 15 ml 69370
15 TL 35 TL
Care Master Tırnak Bakım Cihazı RSOUKD00014
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Gym & More Satıcı Ünvanı: AKIN TÜRKDOĞAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Gym & More tarafından gönderilecektir. Rosio Care Master Tırnak Bakım Cihazı Ürünün Özellikleri: l. Mikro mineral partiküllü benzersiz döner başı, 360° döner. Ölü, nasırlı, sert ve kuru cildi saniyeler içinde nazikçe ve etkili bir şekilde cildi pürüzsüzleştirerek giderir. 2. 8 parçalı manikür kiti salon kalitesinde tırnaklarınızı parlatır, şekillendirir, cilalar ve ölü derileri temizler. 3. Pedikür ve manikür için birden çok fonksiyonu ile farklı ihtiyaçlarınızı karşılar. 4. Eşsiz çift frekanslı, değiştirilebilir hız fonksiyonu ile ihtiyacınıza uygun şekilde kullanabilirsiniz. 5. Ergonomik tasarımı cihazı kolay kavramanıza ve kullanmanıza yardımcı olur. 6. USB ile şarj edilebilir. Böylece seyahatte ve evde kolayca kullanabilirsiniz. Ürünlerimizle ilgili soru, öneri ve sorunlarınızda Müşteri Temsilcilerimizle iletişime geçerek bizden bilgi alabilirsiniz. Mesai saatlerimiz 09:00 - 21:00 arasında olup bu süre içerisinde bizlere telefon veya mail yoluyla ulaşabilirsiniz., Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: ROSİO
Care Master Tırnak Bakım Cihazı RSOUKD00014
501.5 TL
Bebek Tırnak Ve Bakım Seti 8228
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ANNESİNİN HERŞEYİ Satıcı Ünvanı: ANNESİNİN HERŞEYİ BİLİŞİM HİZM. ELEKT. TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0310558440 Bu ürün ANNESİNİN HERŞEYİ tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bebek Tırnak Bakım Seti 8550 Paslanmaz uçlu makas ve kapağı ile birlikte yumuşak törpü seti. Bebeğin güvenliği ve konforu için özel olarak tasarlanmıştır. Yuvarlatılmış kenarları ile bebeğin tırnaklarını özenle ve pratik olarak kesilmesinde en büyük yardımcıdır. Bebek tırnaklarını en kolay kesme zamanı bebeğin uyku zamanıdır. İlk ve her kullanımdan sonra alkol ile temizlenmelidir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
-10%
Marka: Bebedor
Bebek Tırnak Ve Bakım Seti 8228
35.99 TL 39.99 TL
Tırnak Bakım Yağı 10 ml 205
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Melin's Satıcı Ünvanı: ABDULLAH DORUKLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Melin's tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-13%
Marka: Bio Vitals
Tırnak Bakım Yağı 10 ml 205
26.9 TL 30.93 TL
Tırnak Bakım Seti 8550 Mavi 678ıuyhgfrt67
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: babix Satıcı Ünvanı: İDRİS TEKİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Siirt Bu ürün babix tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. BEBEDOR TIRNAK BAKIM SETİ 8550 MAVİ %100 ORJİNAL VE FATURALI ÜRÜN AYNI GÜN KARGO Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 26 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-40%
Marka: Bebedor
Tırnak Bakım Seti 8550 Mavi 678ıuyhgfrt67
29.9 TL 49.9 TL
Ped Egg Tırnak Bakım Seti 1361791
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Time Trade Satıcı Ünvanı: ASİYE ULUK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Time Trade tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Tırnaklarınızda cila uygulamaya gerek kalmadan Parlamasını sağlayan mükemmel bir ürün.2400 Rpm sessiz motor ile kolayca 2 haftaya kadar Tırnaklarınız Parlak kalacak. İçindekiler Parlatıcı 2 adet Yumuşatıcı 2 adet Törpü 1 adet Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-55%
Marka: AsPazar
Ped Egg Tırnak Bakım Seti 1361791
49 TL 109 TL
Tırnak Bakım Yağı 10 ml 8699336433204t1
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: LokmanAVM Satıcı Ünvanı: TARIK DEMİRA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bursa Bu ürün LokmanAVM tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bio vitals tırnak bakım yağı 10ml Bio vitals tırnak bakım yağı 10ml içindekiler: Tırnak bakım yağı ürünü içerisinde propylene glycol, biotinly, ghk, soybeanext bulunur. Koruyucu ve paraben içermez. Bio vitals tırnak bakım yağı 10ml kullanımı: Tırnak bakım yağı kullanılışı tırnak yağını uygulamadan önce tırnaklar ojeden arındırılmış olmalıdır. Tırnak diplerinden başlayarak kullanılmalıdır. Hergün uygulanmasında sakınca yoktur. Bio vitals tırnak bakım yağı 10ml yan etkileri: Tırnak bakım yağı ürününün bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Bio vitals tırnak bakım yağı 10ml ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir. Bio vitals tırnak bakım yağı 10ml muhafaza ve uyarı: Bio vitals tırnak bakım yağı ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Bio vitals tırnak bakım yağı ürününü tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz. Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen bio vitals tırnak bakım yağı ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-31%
Marka: Bio Vitals
Tırnak Bakım Yağı 10 ml 8699336433204t1
18.05 TL 26.25 TL
Tırnak Bakım Yağı 8 ml BAKIMYAG0011
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Mindivan Satıcı Ünvanı: BALSAM GIDA KOZMETİK MAKİNA İNŞAAT PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kocaeli Vergi Kimlik Numarası: 1670472903 Bu ürün Mindivan tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Tırnak bakım yağı Baobab & babassu yağlı özel formül Kullanımı Kullanım öncesinde şişeyi çalkalayınız. Özel uygulama pedi ile sabah ve Gece günde iki defa temizlenmiş tırnak ve tırnak çevresine yavaş Hareketlerle masaj yapınız. Uyarı Direkt olarak güneş ışığından uzakta, kuru yerde ve ağzı kapalı Olarak ambalajında saklayınız. 8 ml Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 5 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-24%
Marka: Phytoflora
Tırnak Bakım Yağı 8 ml BAKIMYAG0011
27.21 TL 35.88 TL
Ped Egg Tırnak Bakım Seti 529922
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: epazzar Satıcı Ünvanı: MEHMET ALİ ÇİLKIZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün epazzar tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-35%
Marka: epazzar
Ped Egg Tırnak Bakım Seti 529922
42.9 TL 66 TL
Tırnak Bakım Seti 8550 Yeşil 456TR5678UI
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HayalAvm Satıcı Ünvanı: MELİHA MERVE AKÇAKAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Bu ürün HayalAvm tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. BEBEDOR BEBEK TIRNAK BAKIM SETİ 8550 YEŞİL %100 ORJİNAL VE FATURALI ÜRÜN AYNI GÜN KARGO Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
Marka: Bebedor
Tırnak Bakım Seti 8550 Yeşil 456TR5678UI
25.6 TL
Ped Egg Tırnak Bakım Seti 24242400955
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Klas Ticaret Pazarlama Satıcı Ünvanı: ZEYNEL USTA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Klas Ticaret Pazarlama tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Ped egg tırnak bakım seti ped egg tırnak bakım seti, 2400 rpm gibi sessiz bir motor ile çalışır. Tırnaklarınız, iki haftaya kadar parlak kalsın istiyorsanız, ped egg tırnak bakım seti tam size göre. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-22%
Marka: Gentilbay
Ped Egg Tırnak Bakım Seti 24242400955
39 TL 50 TL
Tırnak Bakım Yağı 8 Ml 8689999001268
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: YAREN DOĞAL ÜRÜNLER Satıcı Ünvanı: SELİM DURAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kocaeli Bu ürün YAREN DOĞAL ÜRÜNLER tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Tırnak Bakım Yağı 8 ml Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-34%
Marka: Mecit Efendi
Tırnak Bakım Yağı 8 Ml 8689999001268
43.8 TL 66 TL
El ve Tırnak Bakım Kremi 123EL
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ARTKOZMETİK Satıcı Ünvanı: AHBAB KİMYA ANONİM ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0101648350 Bu ürün ARTKOZMETİK tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Onarıcı , yenileyici, nemlendirici. Içeriğindeki kantaron yağı, avokado ve e vitamini sayesinde el ve tırnaklar için mükemmel bakım sağlar. Özel formülü sayesinde hızlıca emilir. Ellerinizi yoğun bir şekilde nemlendirir ve besler. Tırnak etrafındaki deriyi yumuşatmaya ve tırnak üzerindeki çizgileri pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur. Içeriğindeki kantaron yağı sayesinde tırnakların güçlenmesine ve uzamasına yardımcı olur. Kullanımı: Dr. Plante el ve tırnak kremi’ni ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz. Günlük kullanıma uygundur uyarılar: Göz ile temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ambalajında saklayınız. Güneşte ve yüksek sıcaklıkta kullanılmamasına özen gösteriniz. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Özel parfümü ile gün boyu süren keyifli kullanım… Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Dr. Plante
El ve Tırnak Bakım Kremi 123EL
29.9 TL
Tırnak Bakım Seti Pembe NFVR-8003670740261
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: nfavori Satıcı Ünvanı: ŞERİF TEMİZKAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün nfavori tarafından gönderilecektir. Chicco tırnak bakım seti pembe bebeğinizin ellerinin ve tırnaklarının bakımı için her şey bu pakette bebek makası: paslanmaz çelik,yuvarlatılmış uçlar ve eğimli bıçaklarıyla maksimum hijyen için koruyucu kılıf tırnak törpüsü: özellikle yenidoğan için dizayn edilmiş,6 adet tırnak törpüsü tırnak makası: maksimum güvenlik için kaymaz sap ve yuvarlatılmış uçlar tırnak fırçası: hipoalerjenik naylon kıllı. Yaş aralığı: 0-36 ay Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Chicco
Tırnak Bakım Seti Pembe NFVR-8003670740261
162.88 TL
Bebek Tırnak Bakım Seti Mavi MMBTBS
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Ucuz Al Satıcı Ünvanı: HALİME AKAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Ucuz Al tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bebeğin tırnak bakımı için gerekli ürünleri özel bir kutu içerisinde sunan bir settir. Kullanışlı ve pratik çözüm hepsi bir arada. İçeriği - Tırnak Makası - Korumalı Tırnak Makası - Makas Törpü - Burun Temizleme Cımbızı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-38%
Marka: MUJGAN
Bebek Tırnak Bakım Seti Mavi MMBTBS
19.9 TL 31.99 TL
Pembe Tırnak Bakım Seti Pembe SK003
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SİSTERS SHOOPP Satıcı Ünvanı: HANIM KAYAŞ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün SİSTERS SHOOPP tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Tırnak bakım seti pembe Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
-27%
Marka: Chicco
Pembe Tırnak Bakım Seti Pembe SK003
124 TL 170 TL
Chicco Tırnak Bakım Seti Pembe 8003670740261
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Rena Satıcı Ünvanı: HAŞİM AYTUNÇ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Rena tarafından gönderilecektir. Chicco Tırnak Bakım Seti Pembe Bebeğinizin ellerinin ve tırnaklarının bakımı için her şey bu pakette Bebek Makası: Paslanmaz çelik,yuvarlatılmış uçlar ve eğimli bıçaklarıyla maksimum hijyen için koruyucu kılıf Tırnak Törpüsü: Özellikle yenidoğan için dizayn edilmiş,6 adet tırnak törpüsü Tırnak Makası: Maksimum güvenlik için kaymaz sap ve yuvarlatılmış uçlar Tırnak Fırçası: Hipoalerjenik naylon kıllı. Yaş aralığı: 0-36 ay Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: RENA BEBEK
Chicco Tırnak Bakım Seti Pembe 8003670740261
121.45 TL
Tırnak Bakım Oje Kurutucu 13ml SÜS04714AKSESUAR
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TrendMor Kozmetik Satıcı Ünvanı: MERYEM EROĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün TrendMor Kozmetik tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Tırnak bakım oje kurutucu 13ml Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Pastel
Tırnak Bakım Oje Kurutucu 13ml SÜS04714AKSESUAR
39.9 TL