Aradığınızı Hemen Bulun

RENKLER

Aradığınızı Hemen Bulun
Mavi 3
Kırmızı 23
Sarı 1
Siyah 23
Gri 2
Krem 1
Pembe 4
Mor 13
Bordo 1

FİYAT

Aradığınızı Hemen Bulun
10-25 TL 2
25-50 TL4
50-100 TL5
100-150 TL 35
150-250 TL 82
250-500 TL81
500-1000 TL45
1000 TL üzeri52

Taç Düdüklü Tencere

İstediğini hemen bul 'den fazla ürün
Düdüklü Tencere Acar
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Fadişin Mağazası tarafından gönderilecektir. Tencere Kapak Cam kapak Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
ACAR
Düdüklü Tencere Acar
279 350
Düdüklü Tencere VR402
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Mutfak Modası tarafından gönderilecektir. VURAL DÜDÜKLÜ TENCERE 20 LT 32*23 CM DİR Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-9%
Vural
Düdüklü Tencere VR402
2361.6 2600
Düdüklü Tencere 5322
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün KAYMAZ ZÜCCACİYE tarafından gönderilecektir. Ürün Özellikleri Materyal Çelik Marka Amboss Sandık Kutulu Parça Sayısı Diğer Renk Kırmızı Kullanım Özelliği Diğer Hacim 12 Litre Ürün Formu Yuvarlak Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-10%
Amboss
Düdüklü Tencere 5322
359 399
Düdüklü Tencere AMT2210DT
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün HSK SOLINGEN STAHLWAREN tarafından gönderilecektir. (çap: 22cm derinlik: 10cm) Amt gastroguss: Eriyik alüminyum alaşımın taş kalıplara tek tek elle dökülüp şekil verilmesiyle elde edilen gerçek bir ‘’alman’’ döküm teknolojisine sahiptir. Bu kalıplardan çıkan döküm tüm işlemlerin ardından 9mm kalınlığında yüksek teknoloji ile oluşturulmuş ‘’dünya’nın en iyi tava ve tenceresine’’ dönüşmektedir. Toplamda 5 farklı katmandan oluşan ‘’lotan’’ kaplama teknolojisine sahip ‘’dünaya’nın en sağlam tavası’’ içeriğinde 1. Alüminyum katman: Tabanda yüksek ısı iletimini sağlayan ana katmandır. Hafifliği ile normal döküm tava ve çeşitlerinden daha kullanışlı bir kullanım sağlar. Bu katman, tava ve tencerenin mevcut ısıyı yüksek performansla ekipmanın tamamına yayılmasını sağlayarak pişirme sırasında Minimum enerji sarfiyatı sağlarken pişirme sürecinde maksimum ısı dağılımı elde etmiş olur. Bu enerji kullanımı pişirme sürecine etki eder. 2.Titanyum dioksit katman: 20.000 c’lik bir ısıda oluşturulan bu tabaka elmas vb. Minerallerle güçlendirilerek tüm fiziksel koşullara karşı dayanıklı bir gövde oluşmasını sağlar. 3.Anti-Korozyon katman: Klasik demir döküm ve kaplamalı demir döküm teknolojilerinin büyük dezavantajı olan paslanma riskine karşılık geliştirilmiş ‘’sıfır paslanma’’ garantisi veren özel yüzey kaplamasıdır. Bu yüzey sayesinde ‘’bulaşık makinasında’’ yıkanabilir. Ayrıca yüzey içeriği sayesinde yiyecek asitlerine, sentetik aşındırıcı malzemelere ve temizlik malzemelerine karşı koruma sağlar. 4.Reinforced katman 5.Lotan kaplama: Anti bakteriyel özelliğe sahip bu yüzey sayesinde daha sağlıklıdır. Tüm özellikler eşit ısı değerlerinin korunmasını ve yüzeye dengeli yayılmasını sağlayarak pişirilen besinin besin değerlerini ( Demir, mineral ve vitamin) yüksek oranda korumasını sağlamaktır. ‘’lotan’’ kaplaması sağlıklı hızlı pişirmeye imkan sağlarken ‘’yağsız-Susuz’’ pişirmeye imkan vermektedir. Kaplamanın bu özellikleri ile dökümün doğal özelliklerinin birleşmesiyle pişen besinin lezzetinde artış olduğu gözlenmektedir. Ayrıca bu kaplama sayesinde yapışma engellendiği için muadilleri ve demir dökümlere göre çok daha kolay ve hızlı temizlik sağlamaktadır. Anti bakteriyel ‘’lotan’’ kaplama asla ve asla kanserojen madde içirmez bu yüzden mutlak anlamda Ptfe (politetrafloretilen) ve pfoa (perflorooktanoik asit) içeriğine sahip değildir. muadilleri ya da demir dökümlerin aksine kolaylıkla ve uzun ömürlü bir şekilde içinde ürün saklayabilir ya da buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. Kulpları ve kendi özel cam kapaklarıyla birlikte 240 c kadar fırın ve ocak ısılarında kullanılabilir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
AMT Gastroguss
Düdüklü Tencere AMT2210DT
2450
20 lt Düdüklü Çelik Tencere AKSEL 20LT PROFESYONEL  DÜDÜKLÜ TENCERE
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MATAR DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİC LTD tarafından gönderilecektir. Aksel paslanmaz çelik düdüklü tencere (20 lt.) Çok uzun ömürlü ve yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Özel tasarımlı kapağı ile patlama riski sıfıra indirilmiştir. Tencereniz en az enerji ile kısa zamanda pişirme imkanına sahiptir. Tencereniz elektrikli, gazlı, halojen veya seramik ocakta pişirme imkanı sağlar. Hijyenik ve dayanıklıdır. Ömür boyu kullanılabilir. Isıyı muhafaza eden süper kapsül tabana sahiptir. Kullanma ve bakımı: Tencerenizi susuz olarak ocakta bırakmayın. Temizlemek için sıvı sabunlu ılık su kullanın. Sert temizleyiciler kullanmayın. Çıkmayan lekeler için sıcak limonlu veya sirkeli su tavsiye edilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
AKSEL
20 lt Düdüklü Çelik Tencere AKSEL 20LT PROFESYONEL DÜDÜKLÜ TENCERE
1459
Bengü Güveç Düdüklü Tencere 4  Lt. BENGÜ4
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün VERTE SATIŞ DESTEK tarafından gönderilecektir. Hem Hızlı Hem De Lezzetli Taç Bengü Güveç 4 Lt Düdüklü Tencere Yemeklerinizi Kısa Süre Pişirebilmek Için Buhardan Gücünü Alan Düdüklü Tencereler Yenilikçi Tasarımlarıyla Da Mutfaklarda Yerini Alıyor. Taç Bengü Güveç Ailesinin En Küçük Üyesi Olan 4 Lt Düdüklü Tencere, Yemekleri Yüksek Isıda Ve Tamamen Kapalı Alanda Pişirdiği Için Daha Az Zaman Harcıyor. Bu Sayede Yemeklerinizi Pişirirken Hem Süreden Hem De Enerjiden Tasarruf Etmiş Oluyor. Paslanmaz Yüzeyi Ile Işlerinizi Kolaylaştıracak Olan Bengü Güveç 4 Lt Düdüklü Tencere, Lila Rengiyle Mutfağınıza Uyum Sağlıyor. Taban Kapsül Taban Hacim 4 Lt Kutu Ofset Kutu Ocak Kullanimi Indüksiyon Ocak Uyumlu Materyal 18/10 Kalite Paslanmaz Kulplar Renkli Ve Kaliteli Kulplar Iade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak Iade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen Iadeler Kabul Edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Taç
Bengü Güveç Düdüklü Tencere 4 Lt. BENGÜ4
164.9 199
Ezgi Düdüklü Tencere 5 lt Ezgi Düdüklü Tencere 5 Lt 870
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün demir_çeyiz tarafından gönderilecektir. 18/10 krom nikel paslanmaz çelikten üretilmiştir. Makinada yıkanabilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-34%
SILA
Ezgi Düdüklü Tencere 5 lt Ezgi Düdüklü Tencere 5 Lt 870
151.05 230
7 Litre Düdüklü Tencere, Paslanmaz Çelik Düdüklü Tencere Inox 0013111 4117
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün EmirAVM tarafından gönderilecektir. 7 litre düdüklü tencere, paslanmaz çelik düdüklü tencere ınox 0013111 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
Manheim
7 Litre Düdüklü Tencere, Paslanmaz Çelik Düdüklü Tencere Inox 0013111 4117
130 260
A167-01 Düdüklü Tencere
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ONAY Züccaciye tarafından gönderilecektir. Vita plus düdüklü tencere ergonomik kapak sistemi ile mutfaklarınızda kullanım kolaylığı sağlar. 2 farklı basınçtaki pişirme seçeneği ile güvenli kullanım özelliği sağlar. Pişirme süresinden % 70, enerjiden ise % 50 tasarruf ederek yemeklerinizi hızlı ve lezzetli bir şekilde pişirebilirsiniz. 18/10 cr-Ni paslanmaz çelik Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-10%
KORKMAZ
A167-01 Düdüklü Tencere
595 660
Düdüklü Tencere dk-9
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ŞEN KARDEŞLER ZÜCCACİYE tarafından gönderilecektir. *430 KALİTE PASLANMAZ ÇELİKTİR. *PARLAKLIĞINI KORUYAN POLİSAJLANMIŞ DIŞ YÜZEYE SAHİPTİR. *TEMİZLİK AŞAMASINDA SERT VE ZEDELEYİCİ MATERYALLER KULLANILMAMALIDIR. *İŞ YERLERİ VE EV İÇİN KULLANIMA UYGUNDUR. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Ulutaş
Düdüklü Tencere dk-9
160 200
Türk Malı Düdüklü Tencere 7 Litre TÜRK MALI DÜDÜKLÜ TENCERE 7 LİTRE
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün 9EYLÜZÜCCACİYE tarafından gönderilecektir. TÜRK MALI DÜDÜKLÜ TENCERE 7 LİTRE... 430 KALİTELİ ÇELİKTEN ÜRETİLMİŞTİR.. -PASLANMAZ VE KARARMAZ ÇELİKTİR. -TÜRK MALIDIR. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
Manheim
Türk Malı Düdüklü Tencere 7 Litre TÜRK MALI DÜDÜKLÜ TENCERE 7 LİTRE
139.99 169.99
Manheim Germania 7 Litre Düdüklü Tencere Çelik 7 Lt. Düdüklü Tencere 587321393
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün evsahome tarafından gönderilecektir. Manheim Germania 7 lt Düdüklü Manheim 7 lt Paslanmaz Çelik Düdüklü Tencere 7Litre Paslanmaz çelik Süper kapsül taban Parlaklığına koruyan özenle polisajlanmış dış yüzey Endüstriyel kullanım için uygundur İlk kullanımdan önce sıcak su ve bulaşık deterjanı ile temizleyiniz Temizlik esnasında sert metal ve fırçalar kullanmayınız Bulaşık makinesinde temizleyiniz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
UĞUR AVM
Manheim Germania 7 Litre Düdüklü Tencere Çelik 7 Lt. Düdüklü Tencere 587321393
132.5 165
Türk Malı Düdüklü Tencere 3,5 Litre TÜRK MALI DÜDÜKLÜ TENCERE 3,5 LİTRE
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün 9EYLÜZÜCCACİYE tarafından gönderilecektir. TÜRK MALI DÜDÜKLÜ TENCERE 3,5 LİTRE... 430 KALİTELİ ÇELİKTEN ÜRETİLMİŞTİR.. -PASLANMAZ VE KARARMAZ ÇELİKTİR. -TÜRK MALIDIR. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Manheim
Türk Malı Düdüklü Tencere 3,5 Litre TÜRK MALI DÜDÜKLÜ TENCERE 3,5 LİTRE
119.99 149.99
Mor Baby Düdüklü Tencere 2,5 lt BDTM
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün markapuna tarafından gönderilecektir. Düdüklü tencereniz kullanışlı, güvenli ve çok kısık ocak ateşiyle size ekonomik pişirme sağlar. Özel emniyet kilidi, tencere içinde basınç oluşturmaya başladığında kelepçeleri kilitleyerek kapağın açılmasını önler. Kapak üzerinde pişirme ventili "pişirme" yönünde iken tencerede oluşan basıncı içindeki mekanizma sayesinde dışarı atar. Sebzeleri, çorbaları, önceden ısıtılmış bakliyatları, konserveleri ve et yemeklerini kısa sürede pişirebilirsiniz. Estetik, dayanıklı ve bulaşık makinesinde yıkanabilen 18/10 kaliteli paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-34%
TAÇ MUTFAK
Mor Baby Düdüklü Tencere 2,5 lt BDTM
335.75 510
Efsane Düdüklü Tencere 5 lt Kırmızı TAC-1072
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Arces tarafından gönderilecektir. Mutfakların en büyük yardımcısı olan düdüklü tencere yemek pişirmeyi hızlandıran ve kolaylaştıran önemli bir pişirme aracıdır. Düdüklü tencereyi normal tencerelerden ayıran en temel özelliği içerideki buharın dışarı çıkmasını önleyerek tencerenin içerisindeki ısının artmasını sağlayan kapaktır. Bu özellik sayesinde taç efsane düdüklü tencere 5 lt yemekleri daha kısa sürede ve besin değerini kaybetmeden pişirme sağlar. Düdüklü tencerelerde pişirme süresi daha kısa olduğundan dolayı enerjiden ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Düdüklü tencerenizin daha uzun süre güvenle kullanabilmeniz için kapağının ve contasının temizliğine önem gösterilmesi gerekmektedir. Hacim: 5 lt indüksiyon ve tüm ocaklarda kullanıma uygundur dayanıklı çelik kapsül taban  Iade koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Taç
Efsane Düdüklü Tencere 5 lt Kırmızı TAC-1072
373.75 448.5
Bengü Güveç Düdüklü Tencere 9 lt Kkrş13 kkrş13
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ON8 tarafından gönderilecektir. Yemeklerinizi hızlıca pişirebilmek için buhardan güç alan düdüklü tencereler modern tasarımlarıyla da mutfaklarda yerini alıyor. Taç bengü güveç ailesinin en büyük ferdi olan 9 lt düdüklü tencere, yemekleri yüksek ısıda ve tamamen kapalı ortamda pişirdiği için daha az süre harcıyor. Böylece yemeklerinizi hazırlarken hem süreden hem de enerjiden tasarruf etmiş oluyorsunuz. Paslanmaz yüzeyi ile işlerinizi kolaylaştıracak olan bengü güveç 9 lt düdüklü tencere, lila rengiyle mutfağınıza uyum sağlıyor. Hacim: 9 lt, ocak kullanımı: Indüksiyon ocak uyumlu Materyal: 18/10 kalite paslanmaz, taban kapsül taban Kulplar: Renkli ve kaliteli kulplar kutu: Ofset kutu Iade koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Taç
Bengü Güveç Düdüklü Tencere 9 lt Kkrş13 kkrş13
190.67
Ürünün paketlenmesi güzeldi kargom biraz gecikti ama indirim haftasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Çeyizim için aldım 🤗
Bengü Güveç Düdüklü Tencere 5 Lt BG-GD5
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ZÜCCACİYE VİTRİNİ tarafından gönderilecektir. Yemeklerinizi Kısa Süre Pişirebilmek İçin Buhardan Gücünü Alan Düdüklü Tencereler Yenilikçi Tasarımlarıyla Da Mutfaklarda Yerini Alıyor. Taç Bengü Güveç Ailesinin Üyesi Olan 5 Lt Düdüklü Tencere, Yemekleri Yüksek Isıda Ve Tamamen Kapalı Alanda Pişirdiği İçin Daha Az Zaman Harcıyor. Bu Sayede Yemeklerinizi Pişirirken Hem Süreden Hem De Enerjiden Tasarruf Etmiş Oluyor. Paslanmaz Yüzeyi İle İşlerinizi Kolaylaştıracak Olan Bengü Güveç 5 Lt Düdüklü Tencere, Lila Rengiyle Mutfağınıza Uyum Sağlıyor. Hacim: 5 Lt, Ocak Kullanımı: İndüksiyon Ocak Uyumlu Materyal: 18/10 Kalite Paslanmaz, Taban Kapsül Taban Kulplar: Renkli Ve Kaliteli Kulplar Kutu: Ofset Kutu İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-41%
Taç
Bengü Güveç Düdüklü Tencere 5 Lt BG-GD5
175.9 299
Hamarat Plus Düdüklü Tencere 6 LT TAC-4550
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Öztürk Yılmaz Halıcılık San. ve Tic. Lts Sti tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Yüksek basınçla yemeklerinizi oldukça kısa sürede pişiren Hamarat Plus Düdüklü Tencere, 6 litrelik geniş iç hacmi sayesinde hem kalabalık misafirlere hem de geniş ailelere özel olarak tasarlanmıştır. Iade Kosullari : Ürünlerinizin tarafiniza ulastigi sekilde patpata sarili, kutulu ve ambalaji bozulmamis olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-19%
Taç
Hamarat Plus Düdüklü Tencere 6 LT TAC-4550
219 269
Baby Kırmızı 2,5 Litre Düdüklü Tencere 4560 1009323.0002
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Digithome Elektronik Ticaret LTD. ŞTİ. tarafından gönderilecektir. 18/10 kaliteli paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Ergonomik ve el yakmayan kulpları bulunmaktadır. Ayrıca kapağın kolaylıkla açılıp kapanmasını sağlayan kilit mekanizması mevcuttur. Teknik özellikler Derinlik: max: 6.5 cm - Toplam: 10 cm Garanti: 2 yıl garantili Gövde: estetik, dayanıklı ve bulaşık makinesinde yıkanabilen 18/10 kaliteli paslanmaz çelik gövde Kapak: extra cam kapağı sayesinde günlük pişirme işlemlerinizin içinde oldukça ideal olarak üretilmiştir. Kulplar: el yakmayan bakalit Materyal: 18/10 paslanmaz çelik Ocak uyumu: indüksiyon ve diğer tüm ocaklarla uyumludur Taban:eşit ısı dağılımı için termik taban Temizlik: bulaşık makinesinde kullanıma uygundur Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Taç
Baby Kırmızı 2,5 Litre Düdüklü Tencere 4560 1009323.0002
279.9
Güveç Düdüklü Tencere 4302-1813
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Zugazo tarafından gönderilecektir. Ürün Açıklaması:430 Kalite - 0,60 mm Kalınlık3.Aşamalı Güvenlik Sistemine Sahip Klasik KapakEl Yakmayan Şık KulplarLazer Markalamalı Özenle Polisajlanmış Dış Yüzeyler ve Çizgi Saten DetaylarTüm Ocak Çeşitlerine Uygun İndüksiyon Kapsül TabanRenkli Ofset Kutu Ürün Özellikleri: 13 Litre İade Koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Home Perfect
Güveç Düdüklü Tencere 4302-1813
190 237
Düz Düdüklü Tencere 4300-1802
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Zugazo tarafından gönderilecektir. Ürün açıklaması:430 kalite - 0,60 mm kalınlık 3.Aşamalı güvenlik sistemine sahip klasik kapak El yakmayan şık kulplar Lazer markalamalı özenle polisajlanmış dış yüzeyler ve çizgi saten detaylar Tüm ocak çeşitlerine uygun indüksiyon kapsül taban Renkli ofset kutu Ürün özellikleri: 9 litre Iade koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-19%
Home Perfect
Düz Düdüklü Tencere 4300-1802
167 205
hızlı gönderi tesekkurler
Düdüklü Tencere 6 Litre BON1053
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Yalçınlar Day. Tük. Mal. Paz. Ltd. Şti tarafından gönderilecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-38%
Bonera
Düdüklü Tencere 6 Litre BON1053
185 299
6 lt Düdüklü Tencere HBV00000MYZC6
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Nesil Gıda tarafından gönderilecektir. Lines 6 lt düdüklü tencere6 litre manuel kapak düdüklü tencere304 kaliteli çelikten imal edilmiştir18/10 paslanmazdır. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Lines
6 lt Düdüklü Tencere HBV00000MYZC6
159.9
8 Lt Düdüklü Tencere, 2015ST6042342
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün COOKMASTER tarafından gönderilecektir. 18/10 Krom Nikel Özenle Polisajlanmıs Dis Yüzey Isı İletimli Korumalı 3 Katlı Kapsül Tabanlar. Hızlı Isı Emilimi Isının Eşit Miktarda Ve Uzun Süreli Olarak Saklanması Cam Seramik Ve Halojen Ocakların Yanı Sıra Elektrikli Ve Gazlı Ocaklarda Kullanım İçin Uygundur Sağlıklı Pişirme.Çok Fazla Su Kullanmadan Yemek Pişirmek Ve Az Miktarda Yağ Kullanarak Vitamin Ve Minarelleri Korur Yemeklere Lezzet Katar.Pratik Kenarları Sayesinde Etrafı Kirletmeden Doldurmak Ve Boşaltmak Mümkündür Özel Tasarımlı Ergonomik Isınma Sapları Bulaşık Makinesinde Kullanıma Uygundur. Kutusu Hasarlı Ürünlerin İadesi Kabul Edilmemektedir Kargo Kaynaklı Hasarlarda, Kargo Tutanak Belgesi İle İade Gerçekleştirilebilir Orijinal Kutuya Hasar Gelmesi, Üzerine Kargo Etiketi, Bandrol, Bant V.S. Yapıştırılması Halinde İade Kabul Edilemeyecektir. Ürün/Ürünler, Tarafınıza Yönlendirilen Trendyol Kutusu İle Kargoya Teslim Edilmelidir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
SAFINOX
8 Lt Düdüklü Tencere, 2015ST6042342
144 180
Düdüklü Tencere 7 lt P5524S4069
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Uğur Avm tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Kahramanlar
Düdüklü Tencere 7 lt P5524S4069
187.22
Classic Düdüklü Tencere 5lt AF19BNA
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ergün day.tük.ltd.şti tarafından gönderilecektir. Schafer Classic Düdüklü Tencere 5lt Özellikleri: 18/10 Krom Nikel Paslanmaz Çelik Ergonomik bakalit kulplar Kapsül taban 5 L düdüklü tencere Ocak tipi: Gaz, Elektrik, Halojen, Seramik, İndüksiyon Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-15%
Schafer
Classic Düdüklü Tencere 5lt AF19BNA
292.5 345
Düdüklü Tencere 8 lt trm8lt2020
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün SCY MUTFAK VE EV GEREÇLERİ tarafından gönderilecektir. Hızlı pişirme Emniyet subabı % 100 alüminyum Pişirme basıncı: 1 bar Emniyet basıncı: 2,5 bar İlk kullanım öncesi lütfen kullanım talimatını okuyunuz Düdüklü tencerenizi ilk kullanmadan önce içinde 1 litre kapağı açık şekilde süt kaynatılması tavsiye edilir Kaynayan sütü atınız Kesinlikle su kaynatmayınız Bulaşık makinesinde yıkamaya uygun değildir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-10%
Termo
Düdüklü Tencere 8 lt trm8lt2020
340 379
Taste Düdüklü Tencere Mor PİERRECRDNDDKLMR
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Rİ-PA tarafından gönderilecektir. 18/10 Paslanmaz Çelik Ebat : 7 Litre Renk : Mor Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-21%
Pierre Cardin
Taste Düdüklü Tencere Mor PİERRECRDNDDKLMR
639 809
Düdüklü Tencere 7 lt TRM7
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün TEKİN ZÜCCACİYE tarafından gönderilecektir. Termo düdüklü tencere 7 litre Hızlı pişirme Emniyet subabı Silikon conta % 100 alüminyum Pişirme basıncı: 1 bar Emniyet basıncı: 2,5 bar Ilk kullanım öncesi lütfen kullanım talimatını okuyunuz Düdüklü tencerenizi ilk kullanmadan önce içinde 1 litre kapağı açık şekilde süt kaynatılması tavsiye edilir Kaynayan sütü atınız Kesinlikle su kaynatmayınız Uyarılar ve önemli notlar sayfasında yazan talimatlara uyulması tavsiye edilir. Bulaşık makinesinde yıkamaya uygun değildir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Termo
Düdüklü Tencere 7 lt TRM7
345 429
Düdüklü Tencere ORKİDE 10 LT
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün BESA MUTFAK VE EV GEREÇLERİ PAZ.TİC.LTDİŞTİ tarafından gönderilecektir. Stok durumuna göre kulp rengi değişebilir....18/10 cr-Ni paslanmaz çelik gövde ve kapaklar. Üç kat kapsül taban. Parlaklığını koruyan özenle polisajlanmış dış yüzeyler. Ergonomik olarak tasarlanmış kulp ve kapaklar. Indüksiyon dahil her türlü ocak üzerinde kullanma imkanı.304 kalite Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-36%
Vivaldi
Düdüklü Tencere ORKİDE 10 LT
179 279
Düdüklü Tencere 12 lt TRM12
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün TEKİN ZÜCCACİYE tarafından gönderilecektir. Termo düdüklü tencere 12 litre Hızlı pişirme Emniyet subabı Silikon conta % 100 alüminyum Pişirme basıncı: 1 bar Emniyet basıncı: 2,5 bar Ilk kullanım öncesi lütfen kullanım talimatını okuyunuz Düdüklü tencerenizi ilk kullanmadan önce içinde 1 litre kapağı açık şekilde süt kaynatılması tavsiye edilir Kaynayan sütü atınız Kesinlikle su kaynatmayınız Uyarılar ve önemli notlar sayfasında yazan talimatlara uyulması tavsiye edilir. Bulaşık makinesinde yıkamaya uygun değildir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Termo
Düdüklü Tencere 12 lt TRM12
415 519
Düdüklü Tencere 5 Litre 4016
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün EGE HİLAL AVM tarafından gönderilecektir. Şahane düdüklü tencere 5 litrepaslanmaz çelik homojen ısı ıletimini sağlayan üç katlı süper kapsül taban ıle her türlü ocak üzerinde kullanma ımkanı. Isıyı muhafaza eder. Özel kapsül taban. Şık dekor. Parlaklığını koruyan özenle p olisajlanmış dış yüzeyler. Yakıttan ve zamandan tasarruf sağlar. Iade koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak ıade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen ıadeler kabul edilemeyecektir.#şahane düdüklü tenecere#şahane 5 lt. Düdüklü tencereşahane düdüklü tencere 5 litre fiyatıbarkod: 8697430004016marka: Şahane Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-26%
Şahane
Düdüklü Tencere 5 Litre 4016
125 170
Düdüklü Tencere Lastiği 22cm 533560490
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ELKSTOR EFLATUN ALİ ASUTAY tarafından gönderilecektir. Düdüklü tencerelere %100 uyumluı lastik Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-10%
Wmf
Düdüklü Tencere Lastiği 22cm 533560490
56.7 63
Urun cok kaliteli👍👍
Düdüklü Tencere 4 Litre FLZADR4
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ADAR ZÜCCACİYE tarafından gönderilecektir. 304 kalite 18/10 cr.Ni paslanmaz çelikten üretilmiştir. Ince, çelik, ısı geçirmez kulpları zarif görünüm sağlar. Çelik kulplar kesinlikle ısınmaz, el yakmaz. Siyah saplı oluşuyla sadeliğin şıklığını sunmaktadır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
FALEZ
Düdüklü Tencere 4 Litre FLZADR4
229
6lt Güveç Düdüklü Tencere SFNXDZ2
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün LİANA HOME COLLECTION tarafından gönderilecektir. Ürün Bilgileri 15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün LİANA HOME HOCCLECTİON tarafından gönderilecektir. 18/10 Krom Nikel-Özenle Polisajlanmıs Dis Yüzey Isı İletimli Korumalı 3 Katlı Kapsül Tabanlar. Hızlı Isı Emilimi Isının Eşit Miktarda Ve Uzun Süreli Olarak Saklanması Cam Seramik Ve Halojen Ocakların Yanı Sıra Elektrikli Ve Gazlı Ocaklarda Kullanım İçin Uygundur Sağlıklı Pişirme-Çok Fazla Su Kullanmadan Yemek Pişirmek Ve Az Miktarda Yağ Kullanarak Vitamin Ve Minarelleri Korur Yemeklere Lezzet Katar Pratik Kenarları Sayesinde Etrafı Kirletmeden Doldurmak Ve Boşaltmak Mümkündür Özel Tasarımlı Ergonomik Isınma Sapları Bulaşık Makinesinde Kullanıma Uygundur. Kutusu Hasarlı Ürünlerin İadesi Kabul Edilmemektedir Kargo Kaynaklı Hasarlarda, Kargo Tutanak Belgesi İle İade Gerçekleştirilebilir Orijinal Kutuya Hasar Gelmesi, Üzerine Kargo Etiketi, Bandrol, Bant V.S. Yapıştırılması Halinde İade Kabul Edilemeyecektir. Ürün/Ürünler, Tarafınıza Yönlendirilen Trendyol Kutusu İle Kargoya Teslim edilmelidir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
SAFINOX
6lt Güveç Düdüklü Tencere SFNXDZ2
179.9 219.9
Düdüklü Tencere Clipsolu kaymaz 29
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Üç kardeşler tarafından gönderilecektir. Kahramanlar Pratik 7 Litre Düdüklü Tencere Tencere içinde basınç oluşturmaya başladığında kelepçeleri kilitleyerek kapağın açılmasını öner. Kapak üzerinde pişirme ventili "pişirme" yönünde iken tencerede oluşan basıncı içindeki mekanizma sayesinde dışarı atar. Sebzeleri, çorbaları, önceden ısıtılmış bakliyatları, konserveleri ve et yemeklerini kısa sürede pişirebilirsiniz. Estetik, dayanıklı ve bulaşık makinesinde yıkanabilen 18/10 kaliteli paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Ergonomik ve el yakmayan kulpları bulunmaktadır. Ayrıca kapağın kolaylıkla açılıp kapanmasını sağlayan kilit mekanizması mevcuttur. Gövde: Estetik, dayanıklı ve bulaşık makinesinde yıkanabilen 18/10 kaliteli paslanmaz çelik gövde Kapak: Güvenli kapağı sayesinde günlük pişirme işlemlerinizin içinde oldukça ideal olarak üretilmiştir. Kulplar: El yakmayan bakalit Materyal: 18/10 paslanmaz çelik Ocak uyumu: Indüksiyon ve diğer tüm ocaklarla uyumludur Taban: Eşit ısı dağılımı için termik taban Temizlik: Bulaşık makinesinde kullanıma uygundur Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Kahramanlar
Düdüklü Tencere Clipsolu kaymaz 29
361.25 480
Düdüklü Tencere 3,5 Litre 123GRİ8
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MUTFAKCI tarafından gönderilecektir. Paslanmaz çelik Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-36%
Aldente
Düdüklü Tencere 3,5 Litre 123GRİ8
109 169
Çok iyi ürün
Düdüklü Tencere 12 Litre ADRESWI
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ADAR ZÜCCACİYE tarafından gönderilecektir. 430 kalite, 12 litre düdüklü tencere Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Ulutaş
Düdüklü Tencere 12 Litre ADRESWI
249
3 Lt Düdüklü Tencere TERMO333
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün BİZDEVARIZ tarafından gönderilecektir. Düdüklü tencerelerimizin imalinde pres düdüklü tencere imali için özel alaşımlı aliminyum kullanılmaktadır.Yemeğin lezzetinde ve tencerenin atmosfer basıncına dayanmasında , aliminyum kalitesinin büyük rolü vardır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-12%
Termo
3 Lt Düdüklü Tencere TERMO333
285 325
4555 Venüs Otomatik Düdüklü Tencere 7 Litre Kırmızı 2018ST0000072450
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Gürel Home tarafından gönderilecektir. Taç Venüs Otomatik Düdüklü Tencere 7 Litre Kırmızı Venüs Otomatik Düdüklü Tencere, mutfakta her şeyin yolunda gitmesini sağlayan, modern ve kullanışlı formuyla dikkat çekiyor. Otomatik pişirme sistemi ile et ve sebze yemeklerini güvenle pişirmenizi sağlar. Isıya dayanıklı ergonomik kulpları hem taşımayı hem de pişirme esnasında hızlı hareket etmenize imkan tanır. Venüs Otomatik düdüklü tencere 7 litre iç hacmi ile geniş ailelerin en sık tercih ettiği modeller arasındadır. Ürünü uzun yıllar ilk günkü kalitesini muhafaza ederek kullanabilmek için lütfen kullanım kılavuzunu okuyun. Taç kalitesiyle tasarlanan ve üretilen diğer modelleri incelemek için " Düdüklü Tencereler" kategorimize göz atabilirsiniz. TEKNİK ÖZELLİKLER GÜVENLİK Emniyet Sistemi Sayesinde Güvenilir Bir Kullanım Sağlar HACİM 7 litre KULPLAR Isıya Dayanıklı Bakalit Kulplar MALZEME Paslanmaz Çelik OCAK UYUMU İndiksiyün ve Diğer Tüm Ocaklarla Uyumludur TABAN Gelişmiş Taban Sistemi İle Eşit Isı Dağılımı Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Taç
4555 Venüs Otomatik Düdüklü Tencere 7 Litre Kırmızı 2018ST0000072450
399 599
Ürünü yeni aldım, bir kez kullandım. Gayet güzel pişirdi.
4552 Presto 4 & 6 Litre Düdüklü Tencere Mor 637330
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Gürel Home tarafından gönderilecektir. Taç Presto 4 &Amp 6 Litre Düdüklü Tencere Mortaç Presto 4 &Amp 6 Litre Düdüklü Tencere Morözel Kapak Tasarımı Sayesinde Hem Düdüklü Hem De Tencere Olarak Kullanılabilen Presto, Hızlı Soğutma Sağlayan İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-65%
Taç
4552 Presto 4 & 6 Litre Düdüklü Tencere Mor 637330
518 1500
uygun fiyat hızlı kargo
4552 Presto 4 & 6 Litre Düdüklü Tencere Mor 637330
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Berat İletişim Teknolojileri tarafından gönderilecektir. Taç Presto 4 &Amp 6 Litre Düdüklü Tencere Mortaç Presto 4 &Amp 6 Litre Düdüklü Tencere Morözel Kapak Tasarımı Sayesinde Hem Düdüklü Hem De Tencere Olarak Kullanılabilen Presto, Hızlı Soğutma Sağlayan İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-16%
Taç
4552 Presto 4 & 6 Litre Düdüklü Tencere Mor 637330
519.99 619.99
uygun fiyat hızlı kargo
Aksu-1155 Seden Güveç Düdüklü Tencere 5 Litre 2019ST0000051
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Turuncu Elma tarafından gönderilecektir. Besin değerini koruyan sağlıklı yemekler pişirmenize imkan tanıyan düdüklü Tencere modeli, taç güvencesiyle hızlıca kapınıza kadar geliyor. Paslanmaz çelik gövdeli düdüklü tencere, günlük kullanıma uygundur. Güçlü buhar basıncı sayesinde lezzetli ve sağlıklı yemekler pişirir. Yemeklerinizin besin değerini koruyarak uygun bir pişirme ortamı sunar. Parlak dış yüzeyi ile gözlerinizi kamaştıracak. Yüksek ısıya dayanıklı, Paslanmaz dış yüzeye sahip aksu by taç seden güveç düdüklü tencere 5 lt ile en Leziz yemekleri siz hazırlayın. Teknik özellikler Garanti : 2 yıl garantili Hacim : 5 litre Kulplar : Isıya dayanıklı bakalit Malzeme : Paslanmaz çelik Temizlik : Bulaşık makinesinde yıkanabilir Iade koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-26%
Taç
Aksu-1155 Seden Güveç Düdüklü Tencere 5 Litre 2019ST0000051
169.15 229
Ürün çok iyi tasfiye ederim
Bengü Güveç Düdüklü Tencere 5 Litre Tt-1276 1009323.0003
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Digithome Elektronik Ticaret LTD. ŞTİ. tarafından gönderilecektir. Modern formu ve kalitali yapısıyla hem zamandan hem de enerjiden tasarruf etmenizi sağlayan kusursuz bir düdüklü tencere 18/10 kaliteli paslanmaz çelikten üretilen bengü 5 lt düdüklü tencere ile yemekler kısa sürede hazır. Teknik özellikler Garanti 2 yıl garantili Hacim 5 litre Malzeme: 18/10 kalite paslanmaz Ocak uyumu indüksiyon ocak uyumlu Taban kapsül taban Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Taç
Bengü Güveç Düdüklü Tencere 5 Litre Tt-1276 1009323.0003
189.9 253.2
Severek kullanıyrm
Düdüklü Tencere  Mor 9 lt. ZUC-DUDKL-TAÇ-0054
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Yalçınlar Day. Tük. Mal. Paz. Ltd. Şti tarafından gönderilecektir. Hem pratik hem lezzetli yemekler taç efsane düdüklü tencere 9 lt mor buharla pişen yemeklerin lezzeti tartışılmaz. Zaman sıkıntısı yaşayan mutfak şeflerinin sıkça tercih ettiği taç efsane 9 lt düdüklü tencere, tamamen kapalı ortamda ve kısa sürede pişen yemekler eskisinden daha lezzetli oluyor. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
Taç
Düdüklü Tencere Mor 9 lt. ZUC-DUDKL-TAÇ-0054
449 550
Soft 24 Cm Düdüklü Tencere - 7,00 Lt Soft 24 cm Düdüklü Tencere 7,00 lt
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün UĞUR ÇARŞI tarafından gönderilecektir. Ø 24 cm Düdüklü Tencere 7,0 Lt Ürün Özellikleri · 18/10 Cr-Ni Paslanmaz Çelik Gövde · Isının dengeli ve ekonomik dağılımını sağlayan 3 katmanlı kapsül taban · Özenle polisajlanmış parlıklığını koruyan dış yüzeyler · Gövdede estetik mat çizgi · Isıya dayanıklı ergonomik, el yakmayan kulplar Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Sofram
Soft 24 Cm Düdüklü Tencere - 7,00 Lt Soft 24 cm Düdüklü Tencere 7,00 lt
219 265
Düdüklü Tencere 8 lt Klipso Kapak gala düdüklü 8 lt rose kapak
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MADAMİZMİR tarafından gönderilecektir. Ürün 304 kalite 18 / 10 krom-Nikel paslanmaz çeliktir. Basınç tahliye mekanizması ile güvenli kullanım sağlamaktadır. Çelik gövde bulaşık makinesinde yıkanabilir.(kapak hariç) 2 yıl garantilidir.Isıdan ve zamandan %50 tasarruf sağlar. Tek elle açma kapama kullanma imkanı sağlar. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
ÖZLİFE
Düdüklü Tencere 8 lt Klipso Kapak gala düdüklü 8 lt rose kapak
375 459
Presto 4 Ve 6 Litre Mor Düdüklü Tencere TAC-4552
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MYROKA Rabia ARSLAN tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Düdüklü tencerenin pratik bir şekilde soğuması için kapaktaki bölmeye 1 bardak soğuk su koymanız yeterli oluyor. Bu sayede tencere içerisinde biriken buhar / basınç kısa sürede tahliye edilmektedir. 18/10 paslanmaz çelik kullanılarak üretilen presto, birbiriyle tam uyumlu değiştirilebilir kapaklar ile hem düdüklü tencere hem de çelik tencere olarak kullanılabilmektedir.Kapağına dökeceğiniz bir bardak suyla düdüklü tencerenin pratik bir şekilde soğumasını sağlayın Değiştirilebilir kapak özelliği sayesinde her iki ürünü hem tencere hem de düdüklü olarak kullanabilirsiniz. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Taç
Presto 4 Ve 6 Litre Mor Düdüklü Tencere TAC-4552
834.9
Vita 18 Parça Çeyiz Seti Tencere Çaydanlık Düdüklü Takımı vita18
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün SİVAS GÖZDE MOBİLYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. tarafından gönderilecektir. Çelik kullanılarak üretilen ürünlerdeki dayanıklılık ve kalite, gelin hanımların bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor. Sizde yıllardır zarar görmeden kullanabileceğiniz ürünleri vita 18 parça çeyiz seti kampanyasıyla satın alabilirsiniz. 24cm basık tencere 18cm derin tencere 24cm derin tencere çaydanlık seti cezve seti 7lt efsane düdüklü tencere teknik özellikler garanti 2 yıl garantili kapak pyrex ısıya dayanıklı ve buhar delikli cam kapak kulplar 18/10 cr-Ni paslanmaz çelik kulplar malzeme 18/10 cr-Ni kaliteli paslanmaz çelik taban ısıyı muhafaza eden özel thermo kapsül taban temizlik bulaşık makinesinde yıkanabilir Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-43%
Taç
Vita 18 Parça Çeyiz Seti Tencere Çaydanlık Düdüklü Takımı vita18
1099 1945
3,5 Lt Güveç Düdüklü Tencere KHRMNLR3,5LTDDKL
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Burak Züccaciye tarafından gönderilecektir. Kahramanlar 3,5 lt güveç düdüklü tencerekahramanlar 3,5 lt paslanmaz çelik düdüklü tencere detayları3,5 lt hacimli, 4-6 kişilk günlük kullanıma uygun, yuvarlak hatlı paslanmaz çelik gövdeyemekleri buhar gücüyle hızlı ve lezzetli pişirmeyi sağlayan tasarımdoğalgaz, bütangaz, elektrik, seramik, halojen ve son teknoloji indüksiyon ocaklarda da yüksek kullanım performansıaısı 304 18/10 cr. Ni. Paslanmaz çelik gövde ile uzun ömürlü ve sağlıklı kullanımkahramanlar çelik düdüklü tencere bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur.Paslanmaz çelik gövde ile uzun ömürlü sağlıklıdır.Not:Siparişlerinizi tek tek kontrol ederek sağlam bir şekilde paketliyoruz.Oijinal kutu içinde köpükler arasına kargoda zarar görmeyecek,kırılmayacak şekilde gönderilmektedir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Kahramanlar
3,5 Lt Güveç Düdüklü Tencere KHRMNLR3,5LTDDKL
148 198
Ürünüm geldi çok teşekkür ederim ama sanırsam taşıma esnasında düdülünün alt tarafı darbe almış. Kargo şirketi hatası diyorum kutu nerdeyse bir tarafı iyice ezılmiş. Ama düdüklü çok güzel 6 7 kişilik yemek çıkar. Hemen denedim sonuç mükemmel. Yarım saatte çok güzel pişti nohutum. Alacaklar için fikir olsun diye uzun yazdım. Kapagı zor kapanıyor haliyle pişmesi için . Uygun fiyat için ayrıca teşekkür ederim. Turuncu Elma ya.
Perfect Düdüklü Tencere 6,5 lt 152212041
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Tefal – Rowenta – WMF Türkiye tarafından gönderilecektir. Eskimeyen tasarımıyla wmf düdüklü tencere perfect 6,5 litredir Bir wmf klasiği olan wmf perfect® düdüklü tencereleri eskimeyen tasarımıyla en son teknolojiyi bir araya getiriyor Wmf düdüklü tencerelerin tüm özellikleri test edildi, onaylandı Kusursuz güvenlik Daha kolay temizleme için çıkarılabilir kulp Tüm wmf düdüklü tencereler kolay taşınabilen cromargan® ile üretilmiştir Iç gövdede seviye göstergesi ile yemeğinizin suyunu daha kolay ayarlayabilirsiniz Transtherm® taban sayesinde tüm ocaklarla uyumludur 3 yıl garantilidir Temizlemek için tencerenizin sapını çıkarabilirsiniz Wmf düdüklü tencere perfect 3 litre Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Wmf
Perfect Düdüklü Tencere 6,5 lt 152212041
1499
her kurusu hal eden bir urun 3yildir aralıksız kullanıyorum
Çelik Düdüklü Tencere 9 lt MNR0620
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün AvantajPort tarafından gönderilecektir. Aldente düdüklü tencere.. Homojen ısı ıletimi sağlayan alüminyum kapsül taban. El yakmayan ergonomik bakalit kulplar.. Indüksiyon ocağı dahil tüm ocak tiplerinde kullanılabilen gövde.. Çap 20 cm yükseklik 22 cm Iade koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak ıade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen ıadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Aldente
Çelik Düdüklü Tencere 9 lt MNR0620
132.59
Matic 9 lt Düdüklü Tencere 4005
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Evinizin Reyonu tarafından gönderilecektir. Üc kat kapsül taban El yakmayan bakalit kulplar Süper emniyetli pişirme ve emniyet sibop sistemi 2 yıl garantilidir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
Remetta
Matic 9 lt Düdüklü Tencere 4005
244.9 299.9
Galaxy Matik Düdüklü Tencere 4115-1437
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün CN BEREKET MARKET SAN.TİC.LTD.ŞTİ. tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. 304 Kalite - 1,00 mm Kalınlık 4 Noktalı Kilit Sistemine Sahip Galaxy Matik Kapak El Yakmayan Şık Yaprak Kulplar Lazer Markalamalı Özenle Polisajlanmış Dış YüzeylerTüm Ocak Çeşitlerine Uygun İndüksiyon Kapsül TabanRenkli Kullanma KılavuzuRenkli Ofset Kutulu 5 Litre İade Koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-26%
Hascevher
Galaxy Matik Düdüklü Tencere 4115-1437
244.95 329.95
benim zaten kullandığım üründü annemede aldım.çok hızlı kargoya verildi teşekkürler
Vitaquick Red 6 lt Düdüklü Tencere
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün LOYA-HOME tarafından gönderilecektir. Kolay kapanır. Kapak üzerindeki metal parça ile kapağı doğru pozisyona yerleştirmek çok kolay. Ve tencerenin yeni tasarlanmış kenarları ile tencerenin kapatılması çok daha kolay. Güvenli şekilde kilitlenir. Tencere doğru şekilde kapatıldığı zaman, bir klik sesi duyulur ve tutacak üzerindeki bir renkli işaret kırmızıdan yeşile döner. Ancak o zaman tencere içinde basınç oluşmaya başlar. Iki pişirme seviyesi. Vitaquick® iki pişirme seviyesine sahiptir. Hassas ayar ince sebzeler veya balık gibi nazik yiyecekler için kullanılırken, hızlı ayar etler ve sulu yemekler için kullanılır. Hassas pişirme ayarında birinci beyaz halka görünmeden hemen önce ocağın ısısı düşürülür. Tüm pişirme süresi esnasında birinci beyaz halka görünür kalmalıdır. Hızlı pişirme ayarında birinci beyaz halka göründükten sonra ocağın ısısı düşürülür. Tüm pişirme süresi esnasında ikinci beyaz halka görünür kalmalıdır. Daha fazla bilgi. Iç gövdede minimum ve maximum litre göstergesi su seviyesini ayarlamanızda yardımcı olacaktır. Kolayca saklamak için. Çıkartılabilir tutacağı tencerenin temizlenmesini ve saklanmasını kolaylaştırmaktadır. Raflarınızda çok fazla tencere tava varsa bu çok önemli bir özelliktir: Tencereler birbirinin içerisine yerleştirilebilmektedir. Iade koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Fissler
Vitaquick Red 6 lt Düdüklü Tencere
1199 1799
Çok beğendim biz iki kişiyiz normalde 4,5 lt alacaktım ama 6lt ile arasında 200 lira fark olunca büyük olsun diyerek bunu aldım ama iyi ki almışım boyutu bence çok ideal misafiri vs de düşünmek gerek almışken büyük alın 👍🏻
6 Lt Düdüklü Tencere 2015St6042341 2015ST6042341
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün COOKMASTER tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. %100 Müsteri Memnuniyeti 18/10 Krom Nikel Özenle Polisajlanmıs Dış Yüzey Isı İletimli Korumalı 3 Katlı Kapsül Tabanlar. Hızlı Isı Emilimi Isının Eşit Miktarda Ve Uzun Süreli Olarak Saklanması Cam Seramik Ve Halojen Ocakların Yanı Sıra Elektrikli Ve Gazlı Ocaklarda Kullanım İçin Uygundur Sağlıklı Pişirme Çok Fazla Su Kullanmadan Yemek Pişirmek Ve Az Miktarda Yağ Kullanarak Vitamin Ve Minarelleri Korur Yemeklere Lezzet Katar Pratik Kenarları Sayesinde Etrafı Kirletmeden Doldurmak Ve Boşaltmak Mümkündür Özel Tasarımlı Ergonomik Isınma Sapları Bulaşık Makinesinde Kullanıma Uygundur. İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir. İade Koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-27%
SAFINOX
6 Lt Düdüklü Tencere 2015St6042341 2015ST6042341
132 180
Burcu Düdüklü Tencere - 4 lt AF70ED
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün KILIÇ DAY TUK MAL TİC SAN LTD ŞTİ tarafından gönderilecektir. Emsan Burcu Düdüklü Tencere - 4Lt Burcu 4 lt Düdüklü Tencere ile kısa sürede yiyeceklerinizi besin değerlerini kaybetmeden pişirebilirsiniz. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-24%
Emsan
Burcu Düdüklü Tencere - 4 lt AF70ED
189.9 249.9
5 lt Güveç Düdüklü Tencere KHR5LTDDKL
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Maraş mutfak tekstil ticaret Sanai ltd Şti tarafından gönderilecektir. Kahramanlar 5 litre güveç düdüklü tencere ürün 5 lt 6-8 kişiliktir. Üsstten 3/1 alanı buhar icin boş bırakıldığından kullanım alanı 3-3,5 lt tir. 18-10 cr-Ni paslanmaz çelik. Üç kat kapsül taban. Parlaklığını koruyan özenle polisajlanmış dış yüzeyler. Ergonomik ve el yakmayan kulplar. Indüksiyon dahil her türlü ocak üzerinde kullanma imkanı. Enerji tasarrufu sağlar. Kolay açılıp kapanan güvenli kapak sistemi kahramanlar düdüklü tencere 5 lt çift güvenlikli 304 kalite ömür boyu garantili paslanmaz çelik az ve kısık ateşte dengeli ısı yayan özel kapsül taban benzer ürünlerden çok üstün ve hesaplı zor pişen etlerle pişirilmesi uzun süren kuru bakliyatlar için en ideal çözüm bazı düdüklü tencerelerde zamanla eskiyen ve sık sık ihtiyaç duyulan lastik sistemi bu üründe yoktur 6-8 kişilik aile ve iş yerleri için ideal boyut 2 yıl üretici firma garantisi Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-35%
Kahramanlar
5 lt Güveç Düdüklü Tencere KHR5LTDDKL
130 200
Çok güzel teşekkür ederim
Flatline Düdüklü Tencere 55 Lt A150
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Demek Burada tarafından gönderilecektir. Kapasite: 5.5 lt Flatline düdüklü tencere tek elle açılıp kapanabilen ergonomik kapak sistemi ile mutfaklarınızda kullanım kolaylığı sağlardiğer tek elle açılan düdüklüler arasına özel 3 farklı emniyet sistemiyle güvenli kullanım özelliği sağlar Tasarruf ederek yemeklerinizi hızlı ve lezzetli bir şekilde pişirebilirsiniz. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-35%
KORKMAZ
Flatline Düdüklü Tencere 55 Lt A150
523.18 799
5,5 Litre tam istediğim gibi ❤️❤️❤️❤️
Matic 5 Litre Düdüklü Tencere 6560047
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Evinizin Reyonu tarafından gönderilecektir. Remetta Matic 5 Litre Düdüklü Tencere Teknik Özellikleri Hacim: 5 litre 18 / 10 cr.ni. paslanmaz çelik gövde Homojen ısı iletimini sağlayan üç katlı süper kapsül taban Her türlü ocak üzerinde kullanma imkanı Son teknolojiyle üretim İç yüzeylerinin tasarımı sayesinde ısı eşit olarak dağılır. El yakmayan bakalit kulplar Süper emniyetli pişirme Emniyet sibop sistemi Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Remetta
Matic 5 Litre Düdüklü Tencere 6560047
219.9 265
Exklusiv Düdüklü Tencere - 6 Litre MT87PL
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ergün day.tük.ltd.şti tarafından gönderilecektir. 1 adet düdüklü 6 lt + kapağı Parça detayı : 2 parça En: 42 cm Boy: 24 cm Yükseklik: 27 cm Ağırlık: 3,162 kg Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Schafer
Exklusiv Düdüklü Tencere - 6 Litre MT87PL
630
Ewoxs 9-7 lt Düdüklü Tencere
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Zucci tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. 9-7 lt Düdüklü Tencere Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
evoks
Ewoxs 9-7 lt Düdüklü Tencere
124.9 187.35
kapağı kapanmıyor iade edeceğim, çok kötü çıktı
Lale 10 lt Düdüklü Tencere BON1103
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ergün day.tük.ltd.şti tarafından gönderilecektir. 304 kalite 18/10 paslanmaz çelik, özel ındüksiyon kapsül taban sayesinde tencerenin ıçine eşit sicaklik sağlar, bakalit kulplu Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-14%
Bonera
Lale 10 lt Düdüklü Tencere BON1103
215 250
Tam istediğim gibi geldi
Düdüklü Tencere 5 Lt. 27243s YTM545
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Rana Home tarafından gönderilecektir. . Tüm ürünlerimiz sıfır yeni ürünlerdir. . Tüm üretim hatalarına karşı ürüne Firma %100 garanti vermektedir. . Firma bu ürünü özel olarak üretim , ithal ve ya temin etmektedir. . ÖNEMLİ NOT !!!!! Stok durumuna göre stoktaki renk karışık olarak gönderilmektedir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-39%
Modatools
Düdüklü Tencere 5 Lt. 27243s YTM545
129.9 212.9
Burcu Düdüklü Tencere 4 lt 153.05.01.8140
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Karaca tarafından gönderilecektir. Emsan burcu düdüklü tencere 4 ltyemeklerinizin besin değerini korurpaslanmaz çelik gövdelidir. Yemekleri buhar gücüyle hızlı ve lezzetli pişirir ve besin değerlerini korur. Çift kademeli pişirme basıncı ayarı bulunmaktadır.uzun süreli sağlıklı kullanımdoğalgaz, bütangaz, elektrik, seramik, halojen ve son teknoloji indüksiyon ocaklarda da yüksek kullanım performansı sağlar. Aısı 304 18/10 cr.Ni. Paslanmaz çelik gövde ile uzun ömürlü ve sağlıklı kullanım. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-36%
Emsan
Burcu Düdüklü Tencere 4 lt 153.05.01.8140
159.99 249.99
Çok Güzel Kaliteli Çok Beğendim Ama Küçük Buldum iyade edicem 6 ltresini Alıcam İki kişi için ideal Tavsiye ederim Aldığınızda pişman olmicaksınız çok kaliteli ve Güzel 👍👍👍👍👍
Matic 7 lt Düdüklü Tencere 4004
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün BURCU AVM BURCU TIRAKOĞLU tarafından gönderilecektir. Remetta matic 7 lt düdüklü tencere Üc kat kapsül taban El yakmayan bakalit kulplar Süper emniyetli pişirme ve emniyet sibop sistemi Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-13%
Remetta
Matic 7 lt Düdüklü Tencere 4004
299 345
hiç begenmedim okadar uydurukki geri vericem 1yildiz bile fazla bu urune
A153-17 Düdüklü Tencere Erguvan 7Lt
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Demek Burada tarafından gönderilecektir. Korkmaz Düdüklü Tencere A153-17 Erguvan 7Lt Korkmaz A153-17 Tessa Düdüklü Tencere Erguvan 7Lt. 18/10 Cr-Ni Paslanmaz Çelikten Üretilmiştir 7 Lt. Kapasite Tessa Düdüklü Tencere Tek Elle Açılıp Kapanabilen Ergonomik Kapak Sistemi İle Kullanım Kolaylığı Sağlar 3 Farklı Emniyet Sistemiyle Güvenli Kullanım Özelliği Pişirme Süresinden %70, Enerjiden İse %50 Tasarruf Sağlar İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir.Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir. İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-39%
KORKMAZ
A153-17 Düdüklü Tencere Erguvan 7Lt
549 899
ürünün boyutu çok iyi , teşekkürler Trendyol ❤️❤️👏
Exklusiv Düdüklü Tencere - 6 Litre MT87PL
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ergün day.tük.ltd.şti tarafından gönderilecektir. 1 adet düdüklü 6 lt + kapağı Parça detayı : 2 parça En: 42 cm Boy: 24 cm Yükseklik: 27 cm Ağırlık: 3,162 kg Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Schafer
Exklusiv Düdüklü Tencere - 6 Litre MT87PL
630
Retro Düdüklü Tencere 6 lt 153.03.07.9106
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Karaca tarafından gönderilecektir. Karaca Retro Düdüklü Tencere 6 lt 18/10 CrNi paslanmaz çelikten üretilmiştir. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. İndüksiyon dahil tüm ocaklarda kullanıma uygundur. Yüksek basınçla kısa sürede pişirme sağlar. Iade Kosullari : Ürünlerinizin tarafiniza ulastigi sekilde patpata sarili, kutulu ve ambalaji bozulmamis olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-38%
Karaca
Retro Düdüklü Tencere 6 lt 153.03.07.9106
149.99 239.99
muhteşem yorumlarda söylenildiği kadar küçük degil. çok kaliteli ve kullanışlı ideal . tavsiye ederim
Vertex Düdüklü Tencere 5.5 Lt. A151
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Biricikevim tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Ölçü: 5.5 Litre 2 kademeli pişirme basıncı ve buharda pişirme fonksiyonu. I kademesinde 113°C, II kademesinde 120°C sıcaklıkta vitaminleri öldürmeden hızlı şekilde pişirme. Sağlıklı ve lezzetli yemekler. Çıkarılabilir silikon conta. Çıkarılabilir kademeli basınç ayar ventili. İndüksiyon ocağı dahil tüm ocak tiplerinde kullanılabilen gövde. Yüksek ısı transferi sağlayan alüminyum çekirdekli kapsül taban. Vertex düdüklü tencere tek elle açılıp kapanabilen ergonomik kapak sistemi ile mutfaklarınızda kullanım kolaylığı sağlamaktadır İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-10%
KORKMAZ
Vertex Düdüklü Tencere 5.5 Lt. A151
690 769
Tencere çok güzel ve kaliteli duruyor sadece bana boyutu biraz küçük geldi. Bir büyük boyu var mı diye satıcı firmayı aradım satıcı firmaya ilgisi alakasından kibarlığından ve bilgilendirmesinden ötürü çok teşekkür ederim. Sırf bu davranışlarından ötürü ve tencere küçük gelmesine rağmen o kadar şık duruyor ki değiştirmeyeceğim.
Galaxy Matik Düdüklü Tencere 4115-1439
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün toptancınız tarafından gönderilecektir. 304 Kalite - 1,00 mm Kalınlık4 Noktalı Kilit Sistemine Sahip Galaxy Matik KapakEl Yakmayan Şık Yaprak KulplarLazer Markalamalı Özenle Polisajlanmış Dış YüzeylerTüm Ocak Çeşitlerine Uygun İndüksiyon Kapsül TabanRenkli Kullanma KılavuzuRenkli Ofset Kutulu Ürün Özellikleri: 9 Litre İade Koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-14%
Hascevher
Galaxy Matik Düdüklü Tencere 4115-1439
300 350
Classic Düdüklü Tencere 7 Lt AD30SC
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ergün day.tük.ltd.şti tarafından gönderilecektir. Özellikleri: 18/10 Krom Nikel Paslanmaz Çelik Ergonomik bakalit kulplar Kapsül taban 7 L düdüklü tencere Ocak tipi: Gaz, Elektrik, Halojen, Seramik, İndüksiyon Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-12%
Schafer
Classic Düdüklü Tencere 7 Lt AD30SC
322.5 367.5
Specıal  4 lt Düdüklü Tencere BON1051
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Lemmoni tarafından gönderilecektir. 304 kalite 18/10 paslanmaz çelik, özel indüksiyon kapsül taban sayesinde tencerenin içine eşit sıcaklık sağlar, bakalit kulplu, ek olarak cam kapaklı Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-12%
Bonera
Specıal 4 lt Düdüklü Tencere BON1051
149.9 169.9
Termo Düdüklü Tencere 5 l gnc383888
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün GÖNCÜ ZÜCCACİYE tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-11%
Özay
Termo Düdüklü Tencere 5 l gnc383888
240 270
daha önce kullandığım hiç bir düdüklüye benzemiyor çok güzel ürün 10 dakkada yemek pişiyor
Çelik Düdüklü Tencere 6 lt ERN6LT
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Zeynep Bayraktar tarafından gönderilecektir. Ern çelik düdüklü tencere 6 lt Ürün bilgisi: Aısı 304 kalite, 18/10 cr-Ni paslanmaz çeliktir. Hacim: 6 litre 3 dereceden oluşan basınç tahliye mekanizması ile güvenli kullanım sağlamaktadır. 2 yıl garantilidir. Isıdan ve zamandan %50 tasarruf sağlar. Indüksiyon ocaklarda da kullanılabilir. Tek elle açma kapama ve tek hareketle kullanma imkanı sağlar. Detaylı bilgi için ürün kullanma kılavuzunuzu mutlaka inceleyiniz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ERN
Çelik Düdüklü Tencere 6 lt ERN6LT
174
7lt Pratik Ahşap Düdüklü Tencere 2020ST000000285
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Miroğlu züccaciye tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-10%
Kahramanlar
7lt Pratik Ahşap Düdüklü Tencere 2020ST000000285
375 415
Burcu Düdüklü Tencere 8 lt EMMS9
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ErlerAvm tarafından gönderilecektir. Saten pike takımı 220x240 pike 2x50x70 yastık kılıfı hardal-Mint-Krem-Kahve 230gsm %100 pamuk saten 80tel 800 tc Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-34%
Emsan
Burcu Düdüklü Tencere 8 lt EMMS9
218.75 330.19
8 lt epey büyükmüş 2 kişilik aile için 😅 bu kadar geniş olacağını düşünmemiştim ama çok kullanışlı kapağı biraz zor kapanıyor şimdilik kullandıkça geçer bu benim için sorun değil beğenerek kullanıyorum
Çelik Düdüklü Tencere 4 lt. HBV00000M7TD4
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Segah Züccaciye tarafından gönderilecektir. Lines Çelik Düdüklü Tencere 4 Lt.LNS SPECİAL 4 LT ÇELİK DÜDÜKLÜ TENCEREÜrün BilgisiÜrün, AISI 304 kalite, 18 / 10 Cr-Ni paslanmaz çeliktir.Hacim : 4 Litre3 dereceden oluşan basınç tahliye mekanizması ile güvenli kullanım sağlamaktadır.2 yıl garantilidir.Isıdan ve zamandan %50 tasarruf sağlar.İndüksiyon ocaklarda da kullanılabilir.Tek elle açma kapama ve tek hareketle kullanma imkanı sağlar.Detaylı bilgi için ürün kullanma kılavuzunuzu mutlaka inceleyiniz. Üst Çap : 20cmYükseklik : 12cmAlt Çap : 18cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Lines
Çelik Düdüklü Tencere 4 lt. HBV00000M7TD4
135 169
Termo Düdüklü Tencere 18 lt gnc383888
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün GÖNCÜ ZÜCCACİYE tarafından gönderilecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-12%
Özay
Termo Düdüklü Tencere 18 lt gnc383888
370 420
Düdüklü Tencere Lastiği 22 Cm 2150162100
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ANTİK MUTFAK CÜNEYT ER tarafından gönderilecektir. SİLİT DÜDÜKLÜ TENCERE LASTİĞİ 22 CM ÜRÜN MADE İN GERMANY Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-15%
SİLİT
Düdüklü Tencere Lastiği 22 Cm 2150162100
169 199
Orjinal ürün gönül rahatlığıyla alınabilir.
Monte 10 lt Düdüklü Tencere 4153
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ŞIMARIK.A.V.M tarafından gönderilecektir. REMETTA MONTE 10 LİTRE DÜDÜKLÜ TENCERE Üc kat kapsül taban El yakmayan bakalit kulplar Süper emniyetli pişirme ve emniyet sibop sistemi Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-10%
Remetta
Monte 10 lt Düdüklü Tencere 4153
179.99 200
Mikro Düdüklü Tencere 2 Lt omur66
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Ankara İndirim Pazarı tarafından gönderilecektir. Geleneksel pişirme yöntemi mikrodalga fırın ile buluşuyor! Özellikler: *Basınç ile mikrodalga fırında sulu tencere yemeklerinizi pişirmenizi sağlar. *Basınçla pişirme sayesinde gıdaların rengi ve tadı korunur. *Pişirme esnasında hava ve sıvı sızdırmaz. *Isıyı mükemmel şekilde iletir. *4 kişilik yemekler için ideal ölçüye sahiptir. Ürün Ebatı: *Kullanılabilir kapasite: 2 lt *28.1 x 22.5 cm x 15.7 cm yanlızca mikrodalgada kullanı lır Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-49%
Tupperware
Mikro Düdüklü Tencere 2 Lt omur66
299 590
Cok uygun fiyattan aldim cok mutluyum, mutfakta elim ayagim oldu hizlica ouyor yemekler, hazirla malzemeyi at mikrodalgaya hemencecik hazir, cok pratik. temizlenmesi kolay
Vıtaquıck Düdüklü Tencere 4,5 lt 9506851
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MAXSTYLE tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Fissler
Vıtaquıck Düdüklü Tencere 4,5 lt 9506851
1549
Harika bir ürün fissler garantisi çok güzel zaten yemeklerim çok hızlı oluyor artık et yemeklerini 15 dakikada hazır hale getiriyorum
Classic 7 Lt Düdüklü Tencere P99S3391
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ÖZEVSEREN tarafından gönderilecektir. Schafer Classic 7 Lt Düdüklü Tencere Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-15%
Schafer
Classic 7 Lt Düdüklü Tencere P99S3391
215.9 254
2041 Düdüklü Tencere 8 lt PENGUENDÜDÜKLÜ003
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Hanedanev tarafından gönderilecektir. Penguen 8 lt çelik düdüklü tencere Ürün, aısı 304 kalite, 18 / 10 cr-Ni paslanmaz çeliktir. Hacim : 8 litre 3 dereceden oluşan basınç tahliye mekanizması ile güvenli kullanım sağlamaktadır. 2 yıl garantilidir. Isıdan ve zamandan %50 tasarruf sağlar.. Indüksiyon ocaklarda da kullanılabilir.Tek elle açma kapama ve tek hareketle kullanma imkanı sağlar. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-3%
Penguen
2041 Düdüklü Tencere 8 lt PENGUENDÜDÜKLÜ003
179.45 185
boyutu bana göre biraz küçük geldi ama guzel ürün
Çelik Düdüklü Tencere 7 lt MNR0619
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün koçexpres tarafından gönderilecektir. Düdüklü tencere.. Homojen ısı ıletimi sağlayan alüminyum kapsül taban.. El yakmayan ergonomik bakalit kulplar.. Indüksiyon ocağı dahil tüm ocak tiplerinde kullanılabilen gövde.. Ürün kapasitesi: 7 litre Iade koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak ıade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen ıadeler kabul edilemeyecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-14%
Aldente
Çelik Düdüklü Tencere 7 lt MNR0619
129 150
Excelsa Düdüklü Tencere 5 Litre 2020DDKL1
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Genpazar iç ve dış ticaret tarafından gönderilecektir. Excelsa (HASCEVHER) 5 Litre Düdüklü Tencere % 70 Daha Az Sürede Pişirir Enerjiden %50 Tasarruf Sağlar Buhar Kaybı Ve İstenmeyen Kokuları Engeller HASCEVHER Firmasının yaptığı üründür. ÜRÜN ÖZELLİKLERİ: 18-10 Cr-Ni Paslanmaz Çelik. Üç Kat Kapsül Taban. Parlaklığını Koruyan Özenle Polisajlanmış Dış Yüzeyler. Ergonomik Ve El Yakmayan Kulplar. indüksiyon Dahil Her Türlü Ocak Üzerinde Kullanma İmkanı. Enerji Tasarrufu Sağlar. Kolay Açılıp Kapanan Güvenli Kapak Sistem KULLANMA VE BAKIMI Tencerelerinizi susuz olarak ocakta bırakmayın. Temizlemek için sabunlu ılık su kullanın. Sert temizleyicileri kullanmayın. Çıkmayan lekeler için sıcak sirkeli su tavsiye edilir. Düdüklü Tencerenizi Fırın İçerisinde Kesinlikle Kullanmayınız Kapağı Bulaşık Makinesine Koymayınız Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
EXCELSA
Excelsa Düdüklü Tencere 5 Litre 2020DDKL1
119
Gelir gelmez denedim kuru fasulye yaptım çok güzel pişirdi.. yükseklik boyu elimle bir karış... geniş ailelere gelmez tam çekirdek aile için
Taç TikTak Bravo Düdüklü Tencere 4+6 Lt TT-1037
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Turuncu Elma tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Taç TikTak Bravo Düdüklü Tencere 4 & 6 Lt Düdüklü tencere denilince akıllarda beliren acaba patlar mı? sorusu, Taç TikTak Bravo ile tarihe karışıyor! Kapağının üzerindeki su haznesi ile düdüklü tencerenin soğuması için beklenilen süre en fazla 2 dakikaya iniyor. Düdüklü tencere modelleri içerisinde çok fazla buhar / basınç biriktirdiği ve soğuması için çeşmenin altına götürülmek istenildiği için patlama tehlikesi oluşmaktadır. Fakat TikTak Bravo düdüklü tencereyi yerinden kaldırmadan sadece 1 bardak suyla soğutabilir ve güvenle kapağını açabilirsiniz. Kapakları birbirine uygun 2 adet tencereden oluşan seti, ister düdüklü ister normal tencere olarak kullanabilirsiniz. Aynı anda iki farklı lezzeti bu set ile pişirmek mümkün olacak. Kapağına dökeceğiniz bir bardak suyla düdüklü tencerenin pratik bir şekilde soğumasını sağlayın... Değiştirilebilir kapak özelliği sayesinde her iki ürünü hem tencere hem de düdüklü olarak kullanabilirsiniz. TEKNİK ÖZELLİKLER MATERYAL 18/10 Paslanmaz Çelik Yüzey TABAN Dayanıklı Çelik Kapsül Taban TEMİZLİK Bulaşık Makinesinde Kullanıma Uygundur Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Loreana
Taç TikTak Bravo Düdüklü Tencere 4+6 Lt TT-1037
315 379.9
Viola Düdüklü Tencere 12 lt NFD-0709
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün evimbenim tarafından gönderilecektir. Gümüşer viola düdüklü tencere özenle polisajlanmış dış yüzeyler. 18/10 cr-Ni paslanmaz çelik mamüldür. Homojen ısı iletimi sağlayan alüminyum kapsül taban. El yakmayan ergonomik bakalit kulplar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Gümüşer
Viola Düdüklü Tencere 12 lt NFD-0709
185
A153-17 Düdüklü Tencere Erguvan 7 lt
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Demek Burada tarafından gönderilecektir. Akrilikten üretilmiştir. Bulaşık makinesine girebilir. Kristal parlaklığındadır. Mikrop ve koku barındırmaz. Kapağı sayesinde tozlardan koruma sağlar. Depa markasıyla %100 yerli üretimdir. Iade koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir.Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-39%
KORKMAZ
A153-17 Düdüklü Tencere Erguvan 7 lt
549 899
Tek kelimeyle süper diğer düdüklü tencerelerden çok farklı 💭