Aradığınızı Hemen Bulun

RENKLER

Aradığınızı Hemen Bulun
Mavi 3
Kırmızı 15
Sarı 1
Siyah 18
Pembe 3
Mor 11
Bordo 1

FİYAT

Aradığınızı Hemen Bulun
10-25 TL 2
50-100 TL3
100-150 TL 23
150-250 TL 58
250-500 TL55
500-1000 TL42
1000 TL üzeri34

Taç Düdüklü Tencere

İstediğini hemen bul 'den fazla ürün
Düdüklü Tencere Acar
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Fadişin Mağazası tarafından gönderilecektir. Tencere Kapak Cam kapak Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
ACAR
Düdüklü Tencere Acar
279 350
Düdüklü Tencere VR402
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Mutfak Modası tarafından gönderilecektir. VURAL DÜDÜKLÜ TENCERE 20 LT 32*23 CM DİR Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-9%
Vural
Düdüklü Tencere VR402
2361.6 2600
Bengü Güveç Düdüklü Tencere 4  Lt. BENGÜ4
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün VERTE SATIŞ DESTEK tarafından gönderilecektir. Hem Hızlı Hem De Lezzetli Taç Bengü Güveç 4 Lt Düdüklü Tencere Yemeklerinizi Kısa Süre Pişirebilmek Için Buhardan Gücünü Alan Düdüklü Tencereler Yenilikçi Tasarımlarıyla Da Mutfaklarda Yerini Alıyor. Taç Bengü Güveç Ailesinin En Küçük Üyesi Olan 4 Lt Düdüklü Tencere, Yemekleri Yüksek Isıda Ve Tamamen Kapalı Alanda Pişirdiği Için Daha Az Zaman Harcıyor. Bu Sayede Yemeklerinizi Pişirirken Hem Süreden Hem De Enerjiden Tasarruf Etmiş Oluyor. Paslanmaz Yüzeyi Ile Işlerinizi Kolaylaştıracak Olan Bengü Güveç 4 Lt Düdüklü Tencere, Lila Rengiyle Mutfağınıza Uyum Sağlıyor. Taban Kapsül Taban Hacim 4 Lt Kutu Ofset Kutu Ocak Kullanimi Indüksiyon Ocak Uyumlu Materyal 18/10 Kalite Paslanmaz Kulplar Renkli Ve Kaliteli Kulplar Iade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak Iade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen Iadeler Kabul Edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Taç
Bengü Güveç Düdüklü Tencere 4 Lt. BENGÜ4
164.9 199
A167-01 Düdüklü Tencere
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ONAY Züccaciye tarafından gönderilecektir. Vita plus düdüklü tencere ergonomik kapak sistemi ile mutfaklarınızda kullanım kolaylığı sağlar. 2 farklı basınçtaki pişirme seçeneği ile güvenli kullanım özelliği sağlar. Pişirme süresinden % 70, enerjiden ise % 50 tasarruf ederek yemeklerinizi hızlı ve lezzetli bir şekilde pişirebilirsiniz. 18/10 cr-Ni paslanmaz çelik Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-10%
KORKMAZ
A167-01 Düdüklü Tencere
595 660
Efsane Düdüklü Tencere 5 lt Kırmızı TAC-1072
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Arces tarafından gönderilecektir. Mutfakların en büyük yardımcısı olan düdüklü tencere yemek pişirmeyi hızlandıran ve kolaylaştıran önemli bir pişirme aracıdır. Düdüklü tencereyi normal tencerelerden ayıran en temel özelliği içerideki buharın dışarı çıkmasını önleyerek tencerenin içerisindeki ısının artmasını sağlayan kapaktır. Bu özellik sayesinde taç efsane düdüklü tencere 5 lt yemekleri daha kısa sürede ve besin değerini kaybetmeden pişirme sağlar. Düdüklü tencerelerde pişirme süresi daha kısa olduğundan dolayı enerjiden ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Düdüklü tencerenizin daha uzun süre güvenle kullanabilmeniz için kapağının ve contasının temizliğine önem gösterilmesi gerekmektedir. Hacim: 5 lt indüksiyon ve tüm ocaklarda kullanıma uygundur dayanıklı çelik kapsül taban  Iade koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Taç
Efsane Düdüklü Tencere 5 lt Kırmızı TAC-1072
373.75 448.5
Bengü Güveç Düdüklü Tencere 9 lt Kkrş13 kkrş13
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ON8 tarafından gönderilecektir. Yemeklerinizi hızlıca pişirebilmek için buhardan güç alan düdüklü tencereler modern tasarımlarıyla da mutfaklarda yerini alıyor. Taç bengü güveç ailesinin en büyük ferdi olan 9 lt düdüklü tencere, yemekleri yüksek ısıda ve tamamen kapalı ortamda pişirdiği için daha az süre harcıyor. Böylece yemeklerinizi hazırlarken hem süreden hem de enerjiden tasarruf etmiş oluyorsunuz. Paslanmaz yüzeyi ile işlerinizi kolaylaştıracak olan bengü güveç 9 lt düdüklü tencere, lila rengiyle mutfağınıza uyum sağlıyor. Hacim: 9 lt, ocak kullanımı: Indüksiyon ocak uyumlu Materyal: 18/10 kalite paslanmaz, taban kapsül taban Kulplar: Renkli ve kaliteli kulplar kutu: Ofset kutu Iade koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Taç
Bengü Güveç Düdüklü Tencere 9 lt Kkrş13 kkrş13
190.67
Ürünün paketlenmesi güzeldi kargom biraz gecikti ama indirim haftasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Çeyizim için aldım 🤗
Bengü Güveç Düdüklü Tencere 5 Lt BG-GD5
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ZÜCCACİYE VİTRİNİ tarafından gönderilecektir. Yemeklerinizi Kısa Süre Pişirebilmek İçin Buhardan Gücünü Alan Düdüklü Tencereler Yenilikçi Tasarımlarıyla Da Mutfaklarda Yerini Alıyor. Taç Bengü Güveç Ailesinin Üyesi Olan 5 Lt Düdüklü Tencere, Yemekleri Yüksek Isıda Ve Tamamen Kapalı Alanda Pişirdiği İçin Daha Az Zaman Harcıyor. Bu Sayede Yemeklerinizi Pişirirken Hem Süreden Hem De Enerjiden Tasarruf Etmiş Oluyor. Paslanmaz Yüzeyi İle İşlerinizi Kolaylaştıracak Olan Bengü Güveç 5 Lt Düdüklü Tencere, Lila Rengiyle Mutfağınıza Uyum Sağlıyor. Hacim: 5 Lt, Ocak Kullanımı: İndüksiyon Ocak Uyumlu Materyal: 18/10 Kalite Paslanmaz, Taban Kapsül Taban Kulplar: Renkli Ve Kaliteli Kulplar Kutu: Ofset Kutu İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-41%
Taç
Bengü Güveç Düdüklü Tencere 5 Lt BG-GD5
175.9 299
Hamarat Plus Düdüklü Tencere 6 LT TAC-4550
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Öztürk Yılmaz Halıcılık San. ve Tic. Lts Sti tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Yüksek basınçla yemeklerinizi oldukça kısa sürede pişiren Hamarat Plus Düdüklü Tencere, 6 litrelik geniş iç hacmi sayesinde hem kalabalık misafirlere hem de geniş ailelere özel olarak tasarlanmıştır. Iade Kosullari : Ürünlerinizin tarafiniza ulastigi sekilde patpata sarili, kutulu ve ambalaji bozulmamis olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-19%
Taç
Hamarat Plus Düdüklü Tencere 6 LT TAC-4550
219 269
Baby Kırmızı 2,5 Litre Düdüklü Tencere 4560 1009323.0002
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Digithome Elektronik Ticaret LTD. ŞTİ. tarafından gönderilecektir. 18/10 kaliteli paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Ergonomik ve el yakmayan kulpları bulunmaktadır. Ayrıca kapağın kolaylıkla açılıp kapanmasını sağlayan kilit mekanizması mevcuttur. Teknik özellikler Derinlik: max: 6.5 cm - Toplam: 10 cm Garanti: 2 yıl garantili Gövde: estetik, dayanıklı ve bulaşık makinesinde yıkanabilen 18/10 kaliteli paslanmaz çelik gövde Kapak: extra cam kapağı sayesinde günlük pişirme işlemlerinizin içinde oldukça ideal olarak üretilmiştir. Kulplar: el yakmayan bakalit Materyal: 18/10 paslanmaz çelik Ocak uyumu: indüksiyon ve diğer tüm ocaklarla uyumludur Taban:eşit ısı dağılımı için termik taban Temizlik: bulaşık makinesinde kullanıma uygundur Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Taç
Baby Kırmızı 2,5 Litre Düdüklü Tencere 4560 1009323.0002
279.9
Efsane Düdüklü Tencere 7 Lt Mor TAC-1209
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Arces tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Buharla pişen yemeklerin lezzeti tartışılmaz. Zaman sıkıntısı yaşayan mutfak şeflerinin sıkça tercih ettiği Taç Efsane 7 lt düdüklü tencere, 7 farklı renk seçeneğiyle Taç'ta! Tamamen kapalı ortamda ve kısa sürede pişen yemekler eskisinden daha lezzetli oluyor. Eğer sizde düdüklü tencerelerin büyüsüne kapılmak istiyorsanız hemen sipariş verebilirsiniz. Hacim: 7 Lt İndüksiyon ve Tüm Ocaklarda Kullanıma Uygundur Dayanıklı Çelik Kapsül Taban İade Koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Taç
Efsane Düdüklü Tencere 7 Lt Mor TAC-1209
386.24 463.49
Güveç Düdüklü Tencere 4302-1813
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Zugazo tarafından gönderilecektir. Ürün Açıklaması:430 Kalite - 0,60 mm Kalınlık3.Aşamalı Güvenlik Sistemine Sahip Klasik KapakEl Yakmayan Şık KulplarLazer Markalamalı Özenle Polisajlanmış Dış Yüzeyler ve Çizgi Saten DetaylarTüm Ocak Çeşitlerine Uygun İndüksiyon Kapsül TabanRenkli Ofset Kutu Ürün Özellikleri: 13 Litre İade Koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Home Perfect
Güveç Düdüklü Tencere 4302-1813
190 237
Düz Düdüklü Tencere 4300-1802
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Zugazo tarafından gönderilecektir. Ürün açıklaması:430 kalite - 0,60 mm kalınlık 3.Aşamalı güvenlik sistemine sahip klasik kapak El yakmayan şık kulplar Lazer markalamalı özenle polisajlanmış dış yüzeyler ve çizgi saten detaylar Tüm ocak çeşitlerine uygun indüksiyon kapsül taban Renkli ofset kutu Ürün özellikleri: 9 litre Iade koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-19%
Home Perfect
Düz Düdüklü Tencere 4300-1802
167 205
hızlı gönderi tesekkurler
Düdüklü Tencere 6 Litre BON1053
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Yalçınlar Day. Tük. Mal. Paz. Ltd. Şti tarafından gönderilecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-38%
Bonera
Düdüklü Tencere 6 Litre BON1053
185 299
6 lt Düdüklü Tencere HBV00000MYZC6
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Nesil Gıda tarafından gönderilecektir. Lines 6 lt düdüklü tencere6 litre manuel kapak düdüklü tencere304 kaliteli çelikten imal edilmiştir18/10 paslanmazdır. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Lines
6 lt Düdüklü Tencere HBV00000MYZC6
159.9
8 Lt Düdüklü Tencere, 2015ST6042342
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün COOKMASTER tarafından gönderilecektir. 18/10 Krom Nikel Özenle Polisajlanmıs Dis Yüzey Isı İletimli Korumalı 3 Katlı Kapsül Tabanlar. Hızlı Isı Emilimi Isının Eşit Miktarda Ve Uzun Süreli Olarak Saklanması Cam Seramik Ve Halojen Ocakların Yanı Sıra Elektrikli Ve Gazlı Ocaklarda Kullanım İçin Uygundur Sağlıklı Pişirme.Çok Fazla Su Kullanmadan Yemek Pişirmek Ve Az Miktarda Yağ Kullanarak Vitamin Ve Minarelleri Korur Yemeklere Lezzet Katar.Pratik Kenarları Sayesinde Etrafı Kirletmeden Doldurmak Ve Boşaltmak Mümkündür Özel Tasarımlı Ergonomik Isınma Sapları Bulaşık Makinesinde Kullanıma Uygundur. Kutusu Hasarlı Ürünlerin İadesi Kabul Edilmemektedir Kargo Kaynaklı Hasarlarda, Kargo Tutanak Belgesi İle İade Gerçekleştirilebilir Orijinal Kutuya Hasar Gelmesi, Üzerine Kargo Etiketi, Bandrol, Bant V.S. Yapıştırılması Halinde İade Kabul Edilemeyecektir. Ürün/Ürünler, Tarafınıza Yönlendirilen Trendyol Kutusu İle Kargoya Teslim Edilmelidir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
SAFINOX
8 Lt Düdüklü Tencere, 2015ST6042342
144 180
Düdüklü Tencere 7 lt P5524S4069
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Uğur Avm tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Kahramanlar
Düdüklü Tencere 7 lt P5524S4069
187.22
Classic Düdüklü Tencere 5lt AF19BNA
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ergün day.tük.ltd.şti tarafından gönderilecektir. Schafer Classic Düdüklü Tencere 5lt Özellikleri: 18/10 Krom Nikel Paslanmaz Çelik Ergonomik bakalit kulplar Kapsül taban 5 L düdüklü tencere Ocak tipi: Gaz, Elektrik, Halojen, Seramik, İndüksiyon Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-15%
Schafer
Classic Düdüklü Tencere 5lt AF19BNA
292.5 345
4555 Venüs Otomatik Düdüklü Tencere 7 Litre Kırmızı 2018ST0000072450
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Gürel Home tarafından gönderilecektir. Taç Venüs Otomatik Düdüklü Tencere 7 Litre Kırmızı Venüs Otomatik Düdüklü Tencere, mutfakta her şeyin yolunda gitmesini sağlayan, modern ve kullanışlı formuyla dikkat çekiyor. Otomatik pişirme sistemi ile et ve sebze yemeklerini güvenle pişirmenizi sağlar. Isıya dayanıklı ergonomik kulpları hem taşımayı hem de pişirme esnasında hızlı hareket etmenize imkan tanır. Venüs Otomatik düdüklü tencere 7 litre iç hacmi ile geniş ailelerin en sık tercih ettiği modeller arasındadır. Ürünü uzun yıllar ilk günkü kalitesini muhafaza ederek kullanabilmek için lütfen kullanım kılavuzunu okuyun. Taç kalitesiyle tasarlanan ve üretilen diğer modelleri incelemek için " Düdüklü Tencereler" kategorimize göz atabilirsiniz. TEKNİK ÖZELLİKLER GÜVENLİK Emniyet Sistemi Sayesinde Güvenilir Bir Kullanım Sağlar HACİM 7 litre KULPLAR Isıya Dayanıklı Bakalit Kulplar MALZEME Paslanmaz Çelik OCAK UYUMU İndiksiyün ve Diğer Tüm Ocaklarla Uyumludur TABAN Gelişmiş Taban Sistemi İle Eşit Isı Dağılımı Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Taç
4555 Venüs Otomatik Düdüklü Tencere 7 Litre Kırmızı 2018ST0000072450
399 599
Ürünü yeni aldım, bir kez kullandım. Gayet güzel pişirdi.
4552 Presto 4 & 6 Litre Düdüklü Tencere Mor 637330
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Gürel Home tarafından gönderilecektir. Taç Presto 4 &Amp 6 Litre Düdüklü Tencere Mortaç Presto 4 &Amp 6 Litre Düdüklü Tencere Morözel Kapak Tasarımı Sayesinde Hem Düdüklü Hem De Tencere Olarak Kullanılabilen Presto, Hızlı Soğutma Sağlayan İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-65%
Taç
4552 Presto 4 & 6 Litre Düdüklü Tencere Mor 637330
518 1500
uygun fiyat hızlı kargo
4552 Presto 4 & 6 Litre Düdüklü Tencere Mor 637330
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Berat İletişim Teknolojileri tarafından gönderilecektir. Taç Presto 4 &Amp 6 Litre Düdüklü Tencere Mortaç Presto 4 &Amp 6 Litre Düdüklü Tencere Morözel Kapak Tasarımı Sayesinde Hem Düdüklü Hem De Tencere Olarak Kullanılabilen Presto, Hızlı Soğutma Sağlayan İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-16%
Taç
4552 Presto 4 & 6 Litre Düdüklü Tencere Mor 637330
519.99 619.99
uygun fiyat hızlı kargo
Aksu-1155 Seden Güveç Düdüklü Tencere 5 Litre 2019ST0000051
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Turuncu Elma tarafından gönderilecektir. Besin değerini koruyan sağlıklı yemekler pişirmenize imkan tanıyan düdüklü Tencere modeli, taç güvencesiyle hızlıca kapınıza kadar geliyor. Paslanmaz çelik gövdeli düdüklü tencere, günlük kullanıma uygundur. Güçlü buhar basıncı sayesinde lezzetli ve sağlıklı yemekler pişirir. Yemeklerinizin besin değerini koruyarak uygun bir pişirme ortamı sunar. Parlak dış yüzeyi ile gözlerinizi kamaştıracak. Yüksek ısıya dayanıklı, Paslanmaz dış yüzeye sahip aksu by taç seden güveç düdüklü tencere 5 lt ile en Leziz yemekleri siz hazırlayın. Teknik özellikler Garanti : 2 yıl garantili Hacim : 5 litre Kulplar : Isıya dayanıklı bakalit Malzeme : Paslanmaz çelik Temizlik : Bulaşık makinesinde yıkanabilir Iade koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-26%
Taç
Aksu-1155 Seden Güveç Düdüklü Tencere 5 Litre 2019ST0000051
169.15 229
Ürün çok iyi tasfiye ederim
Bengü Güveç Düdüklü Tencere 5 Litre Tt-1276 1009323.0003
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Digithome Elektronik Ticaret LTD. ŞTİ. tarafından gönderilecektir. Modern formu ve kalitali yapısıyla hem zamandan hem de enerjiden tasarruf etmenizi sağlayan kusursuz bir düdüklü tencere 18/10 kaliteli paslanmaz çelikten üretilen bengü 5 lt düdüklü tencere ile yemekler kısa sürede hazır. Teknik özellikler Garanti 2 yıl garantili Hacim 5 litre Malzeme: 18/10 kalite paslanmaz Ocak uyumu indüksiyon ocak uyumlu Taban kapsül taban Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Taç
Bengü Güveç Düdüklü Tencere 5 Litre Tt-1276 1009323.0003
189.9 253.2
Severek kullanıyrm
Düdüklü Tencere 8 lt Klipso Kapak gala düdüklü 8 lt rose kapak
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MADAMİZMİR tarafından gönderilecektir. Ürün 304 kalite 18 / 10 krom-Nikel paslanmaz çeliktir. Basınç tahliye mekanizması ile güvenli kullanım sağlamaktadır. Çelik gövde bulaşık makinesinde yıkanabilir.(kapak hariç) 2 yıl garantilidir.Isıdan ve zamandan %50 tasarruf sağlar. Tek elle açma kapama kullanma imkanı sağlar. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
ÖZLİFE
Düdüklü Tencere 8 lt Klipso Kapak gala düdüklü 8 lt rose kapak
375 459
3,5 Lt Güveç Düdüklü Tencere KHRMNLR3,5LTDDKL
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Burak Züccaciye tarafından gönderilecektir. Kahramanlar 3,5 lt güveç düdüklü tencerekahramanlar 3,5 lt paslanmaz çelik düdüklü tencere detayları3,5 lt hacimli, 4-6 kişilk günlük kullanıma uygun, yuvarlak hatlı paslanmaz çelik gövdeyemekleri buhar gücüyle hızlı ve lezzetli pişirmeyi sağlayan tasarımdoğalgaz, bütangaz, elektrik, seramik, halojen ve son teknoloji indüksiyon ocaklarda da yüksek kullanım performansıaısı 304 18/10 cr. Ni. Paslanmaz çelik gövde ile uzun ömürlü ve sağlıklı kullanımkahramanlar çelik düdüklü tencere bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur.Paslanmaz çelik gövde ile uzun ömürlü sağlıklıdır.Not:Siparişlerinizi tek tek kontrol ederek sağlam bir şekilde paketliyoruz.Oijinal kutu içinde köpükler arasına kargoda zarar görmeyecek,kırılmayacak şekilde gönderilmektedir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Kahramanlar
3,5 Lt Güveç Düdüklü Tencere KHRMNLR3,5LTDDKL
148 198
Ürünüm geldi çok teşekkür ederim ama sanırsam taşıma esnasında düdülünün alt tarafı darbe almış. Kargo şirketi hatası diyorum kutu nerdeyse bir tarafı iyice ezılmiş. Ama düdüklü çok güzel 6 7 kişilik yemek çıkar. Hemen denedim sonuç mükemmel. Yarım saatte çok güzel pişti nohutum. Alacaklar için fikir olsun diye uzun yazdım. Kapagı zor kapanıyor haliyle pişmesi için . Uygun fiyat için ayrıca teşekkür ederim. Turuncu Elma ya.
Perfect Düdüklü Tencere 6,5 lt 152212041
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Tefal – Rowenta – WMF Türkiye tarafından gönderilecektir. Eskimeyen tasarımıyla wmf düdüklü tencere perfect 6,5 litredir Bir wmf klasiği olan wmf perfect® düdüklü tencereleri eskimeyen tasarımıyla en son teknolojiyi bir araya getiriyor Wmf düdüklü tencerelerin tüm özellikleri test edildi, onaylandı Kusursuz güvenlik Daha kolay temizleme için çıkarılabilir kulp Tüm wmf düdüklü tencereler kolay taşınabilen cromargan® ile üretilmiştir Iç gövdede seviye göstergesi ile yemeğinizin suyunu daha kolay ayarlayabilirsiniz Transtherm® taban sayesinde tüm ocaklarla uyumludur 3 yıl garantilidir Temizlemek için tencerenizin sapını çıkarabilirsiniz Wmf düdüklü tencere perfect 3 litre Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Wmf
Perfect Düdüklü Tencere 6,5 lt 152212041
1499
her kurusu hal eden bir urun 3yildir aralıksız kullanıyorum
Çelik Düdüklü Tencere 9 lt MNR0620
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün AvantajPort tarafından gönderilecektir. Aldente düdüklü tencere.. Homojen ısı ıletimi sağlayan alüminyum kapsül taban. El yakmayan ergonomik bakalit kulplar.. Indüksiyon ocağı dahil tüm ocak tiplerinde kullanılabilen gövde.. Çap 20 cm yükseklik 22 cm Iade koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak ıade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen ıadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Aldente
Çelik Düdüklü Tencere 9 lt MNR0620
132.59
Matic 9 lt Düdüklü Tencere 4005
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Evinizin Reyonu tarafından gönderilecektir. Üc kat kapsül taban El yakmayan bakalit kulplar Süper emniyetli pişirme ve emniyet sibop sistemi 2 yıl garantilidir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
Remetta
Matic 9 lt Düdüklü Tencere 4005
244.9 299.9
Galaxy Matik Düdüklü Tencere 4115-1437
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün CN BEREKET MARKET SAN.TİC.LTD.ŞTİ. tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. 304 Kalite - 1,00 mm Kalınlık 4 Noktalı Kilit Sistemine Sahip Galaxy Matik Kapak El Yakmayan Şık Yaprak Kulplar Lazer Markalamalı Özenle Polisajlanmış Dış YüzeylerTüm Ocak Çeşitlerine Uygun İndüksiyon Kapsül TabanRenkli Kullanma KılavuzuRenkli Ofset Kutulu 5 Litre İade Koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-26%
Hascevher
Galaxy Matik Düdüklü Tencere 4115-1437
244.95 329.95
benim zaten kullandığım üründü annemede aldım.çok hızlı kargoya verildi teşekkürler
Vitaquick Red 6 lt Düdüklü Tencere
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün LOYA-HOME tarafından gönderilecektir. Kolay kapanır. Kapak üzerindeki metal parça ile kapağı doğru pozisyona yerleştirmek çok kolay. Ve tencerenin yeni tasarlanmış kenarları ile tencerenin kapatılması çok daha kolay. Güvenli şekilde kilitlenir. Tencere doğru şekilde kapatıldığı zaman, bir klik sesi duyulur ve tutacak üzerindeki bir renkli işaret kırmızıdan yeşile döner. Ancak o zaman tencere içinde basınç oluşmaya başlar. Iki pişirme seviyesi. Vitaquick® iki pişirme seviyesine sahiptir. Hassas ayar ince sebzeler veya balık gibi nazik yiyecekler için kullanılırken, hızlı ayar etler ve sulu yemekler için kullanılır. Hassas pişirme ayarında birinci beyaz halka görünmeden hemen önce ocağın ısısı düşürülür. Tüm pişirme süresi esnasında birinci beyaz halka görünür kalmalıdır. Hızlı pişirme ayarında birinci beyaz halka göründükten sonra ocağın ısısı düşürülür. Tüm pişirme süresi esnasında ikinci beyaz halka görünür kalmalıdır. Daha fazla bilgi. Iç gövdede minimum ve maximum litre göstergesi su seviyesini ayarlamanızda yardımcı olacaktır. Kolayca saklamak için. Çıkartılabilir tutacağı tencerenin temizlenmesini ve saklanmasını kolaylaştırmaktadır. Raflarınızda çok fazla tencere tava varsa bu çok önemli bir özelliktir: Tencereler birbirinin içerisine yerleştirilebilmektedir. Iade koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Fissler
Vitaquick Red 6 lt Düdüklü Tencere
1199 1799
Çok beğendim biz iki kişiyiz normalde 4,5 lt alacaktım ama 6lt ile arasında 200 lira fark olunca büyük olsun diyerek bunu aldım ama iyi ki almışım boyutu bence çok ideal misafiri vs de düşünmek gerek almışken büyük alın 👍🏻
6 Lt Düdüklü Tencere 2015St6042341 2015ST6042341
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün COOKMASTER tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. %100 Müsteri Memnuniyeti 18/10 Krom Nikel Özenle Polisajlanmıs Dış Yüzey Isı İletimli Korumalı 3 Katlı Kapsül Tabanlar. Hızlı Isı Emilimi Isının Eşit Miktarda Ve Uzun Süreli Olarak Saklanması Cam Seramik Ve Halojen Ocakların Yanı Sıra Elektrikli Ve Gazlı Ocaklarda Kullanım İçin Uygundur Sağlıklı Pişirme Çok Fazla Su Kullanmadan Yemek Pişirmek Ve Az Miktarda Yağ Kullanarak Vitamin Ve Minarelleri Korur Yemeklere Lezzet Katar Pratik Kenarları Sayesinde Etrafı Kirletmeden Doldurmak Ve Boşaltmak Mümkündür Özel Tasarımlı Ergonomik Isınma Sapları Bulaşık Makinesinde Kullanıma Uygundur. İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir. İade Koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-27%
SAFINOX
6 Lt Düdüklü Tencere 2015St6042341 2015ST6042341
132 180
Burcu Düdüklü Tencere - 4 lt AF70ED
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün KILIÇ DAY TUK MAL TİC SAN LTD ŞTİ tarafından gönderilecektir. Emsan Burcu Düdüklü Tencere - 4Lt Burcu 4 lt Düdüklü Tencere ile kısa sürede yiyeceklerinizi besin değerlerini kaybetmeden pişirebilirsiniz. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-24%
Emsan
Burcu Düdüklü Tencere - 4 lt AF70ED
189.9 249.9
5 lt Güveç Düdüklü Tencere KHR5LTDDKL
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Maraş mutfak tekstil ticaret Sanai ltd Şti tarafından gönderilecektir. Kahramanlar 5 litre güveç düdüklü tencere ürün 5 lt 6-8 kişiliktir. Üsstten 3/1 alanı buhar icin boş bırakıldığından kullanım alanı 3-3,5 lt tir. 18-10 cr-Ni paslanmaz çelik. Üç kat kapsül taban. Parlaklığını koruyan özenle polisajlanmış dış yüzeyler. Ergonomik ve el yakmayan kulplar. Indüksiyon dahil her türlü ocak üzerinde kullanma imkanı. Enerji tasarrufu sağlar. Kolay açılıp kapanan güvenli kapak sistemi kahramanlar düdüklü tencere 5 lt çift güvenlikli 304 kalite ömür boyu garantili paslanmaz çelik az ve kısık ateşte dengeli ısı yayan özel kapsül taban benzer ürünlerden çok üstün ve hesaplı zor pişen etlerle pişirilmesi uzun süren kuru bakliyatlar için en ideal çözüm bazı düdüklü tencerelerde zamanla eskiyen ve sık sık ihtiyaç duyulan lastik sistemi bu üründe yoktur 6-8 kişilik aile ve iş yerleri için ideal boyut 2 yıl üretici firma garantisi Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-35%
Kahramanlar
5 lt Güveç Düdüklü Tencere KHR5LTDDKL
130 200
Çok güzel teşekkür ederim
Flatline Düdüklü Tencere 55 Lt A150
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Demek Burada tarafından gönderilecektir. Kapasite: 5.5 lt Flatline düdüklü tencere tek elle açılıp kapanabilen ergonomik kapak sistemi ile mutfaklarınızda kullanım kolaylığı sağlardiğer tek elle açılan düdüklüler arasına özel 3 farklı emniyet sistemiyle güvenli kullanım özelliği sağlar Tasarruf ederek yemeklerinizi hızlı ve lezzetli bir şekilde pişirebilirsiniz. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-35%
KORKMAZ
Flatline Düdüklü Tencere 55 Lt A150
523.18 799
5,5 Litre tam istediğim gibi ❤️❤️❤️❤️
Matic 5 Litre Düdüklü Tencere 6560047
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Evinizin Reyonu tarafından gönderilecektir. Remetta Matic 5 Litre Düdüklü Tencere Teknik Özellikleri Hacim: 5 litre 18 / 10 cr.ni. paslanmaz çelik gövde Homojen ısı iletimini sağlayan üç katlı süper kapsül taban Her türlü ocak üzerinde kullanma imkanı Son teknolojiyle üretim İç yüzeylerinin tasarımı sayesinde ısı eşit olarak dağılır. El yakmayan bakalit kulplar Süper emniyetli pişirme Emniyet sibop sistemi Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Remetta
Matic 5 Litre Düdüklü Tencere 6560047
219.9 265
Exklusiv Düdüklü Tencere - 6 Litre MT87PL
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ergün day.tük.ltd.şti tarafından gönderilecektir. 1 adet düdüklü 6 lt + kapağı Parça detayı : 2 parça En: 42 cm Boy: 24 cm Yükseklik: 27 cm Ağırlık: 3,162 kg Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Schafer
Exklusiv Düdüklü Tencere - 6 Litre MT87PL
630
Ewoxs 9-7 lt Düdüklü Tencere
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Zucci tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. 9-7 lt Düdüklü Tencere Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
evoks
Ewoxs 9-7 lt Düdüklü Tencere
124.9 187.35
kapağı kapanmıyor iade edeceğim, çok kötü çıktı
Lale 10 lt Düdüklü Tencere BON1103
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ergün day.tük.ltd.şti tarafından gönderilecektir. 304 kalite 18/10 paslanmaz çelik, özel ındüksiyon kapsül taban sayesinde tencerenin ıçine eşit sicaklik sağlar, bakalit kulplu Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-14%
Bonera
Lale 10 lt Düdüklü Tencere BON1103
215 250
Tam istediğim gibi geldi
Düdüklü Tencere 5 Lt. 27243s YTM545
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Rana Home tarafından gönderilecektir. . Tüm ürünlerimiz sıfır yeni ürünlerdir. . Tüm üretim hatalarına karşı ürüne Firma %100 garanti vermektedir. . Firma bu ürünü özel olarak üretim , ithal ve ya temin etmektedir. . ÖNEMLİ NOT !!!!! Stok durumuna göre stoktaki renk karışık olarak gönderilmektedir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-39%
Modatools
Düdüklü Tencere 5 Lt. 27243s YTM545
129.9 212.9
Burcu Düdüklü Tencere 4 lt 153.05.01.8140
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Karaca tarafından gönderilecektir. Emsan burcu düdüklü tencere 4 ltyemeklerinizin besin değerini korurpaslanmaz çelik gövdelidir. Yemekleri buhar gücüyle hızlı ve lezzetli pişirir ve besin değerlerini korur. Çift kademeli pişirme basıncı ayarı bulunmaktadır.uzun süreli sağlıklı kullanımdoğalgaz, bütangaz, elektrik, seramik, halojen ve son teknoloji indüksiyon ocaklarda da yüksek kullanım performansı sağlar. Aısı 304 18/10 cr.Ni. Paslanmaz çelik gövde ile uzun ömürlü ve sağlıklı kullanım. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-36%
Emsan
Burcu Düdüklü Tencere 4 lt 153.05.01.8140
159.99 249.99
Çok Güzel Kaliteli Çok Beğendim Ama Küçük Buldum iyade edicem 6 ltresini Alıcam İki kişi için ideal Tavsiye ederim Aldığınızda pişman olmicaksınız çok kaliteli ve Güzel 👍👍👍👍👍
Çelik Düdüklü Tencere 7 lt MNR0619
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ERSAN HOME tarafından gönderilecektir. Düdüklü tencere.. Homojen ısı ıletimi sağlayan alüminyum kapsül taban.. El yakmayan ergonomik bakalit kulplar.. Indüksiyon ocağı dahil tüm ocak tiplerinde kullanılabilen gövde.. Ürün kapasitesi: 7 litre Iade koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak ıade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen ıadeler kabul edilemeyecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-9%
Aldente
Çelik Düdüklü Tencere 7 lt MNR0619
99.99 109.99
iyi bir ürün beğendim ama kullanmak talimatları eksik
Matic 7 lt Düdüklü Tencere 4004
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün BURCU AVM BURCU TIRAKOĞLU tarafından gönderilecektir. Remetta matic 7 lt düdüklü tencere Üc kat kapsül taban El yakmayan bakalit kulplar Süper emniyetli pişirme ve emniyet sibop sistemi Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-13%
Remetta
Matic 7 lt Düdüklü Tencere 4004
299 345
hiç begenmedim okadar uydurukki geri vericem 1yildiz bile fazla bu urune
A153-17 Düdüklü Tencere Erguvan 7Lt
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Demek Burada tarafından gönderilecektir. Korkmaz Düdüklü Tencere A153-17 Erguvan 7Lt Korkmaz A153-17 Tessa Düdüklü Tencere Erguvan 7Lt. 18/10 Cr-Ni Paslanmaz Çelikten Üretilmiştir 7 Lt. Kapasite Tessa Düdüklü Tencere Tek Elle Açılıp Kapanabilen Ergonomik Kapak Sistemi İle Kullanım Kolaylığı Sağlar 3 Farklı Emniyet Sistemiyle Güvenli Kullanım Özelliği Pişirme Süresinden %70, Enerjiden İse %50 Tasarruf Sağlar İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir.Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir. İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-39%
KORKMAZ
A153-17 Düdüklü Tencere Erguvan 7Lt
549 899
ürünün boyutu çok iyi , teşekkürler Trendyol ❤️❤️👏
Exklusiv Düdüklü Tencere - 6 Litre MT87PL
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ergün day.tük.ltd.şti tarafından gönderilecektir. 1 adet düdüklü 6 lt + kapağı Parça detayı : 2 parça En: 42 cm Boy: 24 cm Yükseklik: 27 cm Ağırlık: 3,162 kg Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Schafer
Exklusiv Düdüklü Tencere - 6 Litre MT87PL
630
Retro Düdüklü Tencere 6 lt 153.03.07.9106
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Karaca tarafından gönderilecektir. Karaca Retro Düdüklü Tencere 6 lt 18/10 CrNi paslanmaz çelikten üretilmiştir. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. İndüksiyon dahil tüm ocaklarda kullanıma uygundur. Yüksek basınçla kısa sürede pişirme sağlar. Iade Kosullari : Ürünlerinizin tarafiniza ulastigi sekilde patpata sarili, kutulu ve ambalaji bozulmamis olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-38%
Karaca
Retro Düdüklü Tencere 6 lt 153.03.07.9106
149.99 239.99
muhteşem yorumlarda söylenildiği kadar küçük degil. çok kaliteli ve kullanışlı ideal . tavsiye ederim
Vertex Düdüklü Tencere 5.5 Lt. A151
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Biricikevim tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Ölçü: 5.5 Litre 2 kademeli pişirme basıncı ve buharda pişirme fonksiyonu. I kademesinde 113°C, II kademesinde 120°C sıcaklıkta vitaminleri öldürmeden hızlı şekilde pişirme. Sağlıklı ve lezzetli yemekler. Çıkarılabilir silikon conta. Çıkarılabilir kademeli basınç ayar ventili. İndüksiyon ocağı dahil tüm ocak tiplerinde kullanılabilen gövde. Yüksek ısı transferi sağlayan alüminyum çekirdekli kapsül taban. Vertex düdüklü tencere tek elle açılıp kapanabilen ergonomik kapak sistemi ile mutfaklarınızda kullanım kolaylığı sağlamaktadır İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-10%
KORKMAZ
Vertex Düdüklü Tencere 5.5 Lt. A151
690 769
Tencere çok güzel ve kaliteli duruyor sadece bana boyutu biraz küçük geldi. Bir büyük boyu var mı diye satıcı firmayı aradım satıcı firmaya ilgisi alakasından kibarlığından ve bilgilendirmesinden ötürü çok teşekkür ederim. Sırf bu davranışlarından ötürü ve tencere küçük gelmesine rağmen o kadar şık duruyor ki değiştirmeyeceğim.
Galaxy Matik Düdüklü Tencere 4115-1439
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün toptancınız tarafından gönderilecektir. 304 Kalite - 1,00 mm Kalınlık4 Noktalı Kilit Sistemine Sahip Galaxy Matik KapakEl Yakmayan Şık Yaprak KulplarLazer Markalamalı Özenle Polisajlanmış Dış YüzeylerTüm Ocak Çeşitlerine Uygun İndüksiyon Kapsül TabanRenkli Kullanma KılavuzuRenkli Ofset Kutulu Ürün Özellikleri: 9 Litre İade Koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-14%
Hascevher
Galaxy Matik Düdüklü Tencere 4115-1439
300 350
5 lt Düdüklü Tencere Mor DELUX5MOR
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün GÜLEÇLER tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-30%
Aryıldız
5 lt Düdüklü Tencere Mor DELUX5MOR
382.89 550
Classic Düdüklü Tencere 7 Lt AD30SC
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ergün day.tük.ltd.şti tarafından gönderilecektir. Özellikleri: 18/10 Krom Nikel Paslanmaz Çelik Ergonomik bakalit kulplar Kapsül taban 7 L düdüklü tencere Ocak tipi: Gaz, Elektrik, Halojen, Seramik, İndüksiyon Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-12%
Schafer
Classic Düdüklü Tencere 7 Lt AD30SC
322.5 367.5
Efsanematik 7 lt Düdüklü Tencere MT19RY
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ergün day.tük.ltd.şti tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Hacim : 7 lt Malzeme Türü : Çelik Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-10%
Emsan
Efsanematik 7 lt Düdüklü Tencere MT19RY
420 465
Specıal  4 lt Düdüklü Tencere BON1051
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Lemmoni tarafından gönderilecektir. 304 kalite 18/10 paslanmaz çelik, özel indüksiyon kapsül taban sayesinde tencerenin içine eşit sıcaklık sağlar, bakalit kulplu, ek olarak cam kapaklı Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-12%
Bonera
Specıal 4 lt Düdüklü Tencere BON1051
149.9 169.9
Presto 4 Ve 6 Litre Mor Düdüklü Tencere TAC-4552
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MYROKA Rabia ARSLAN tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Düdüklü tencerenin pratik bir şekilde soğuması için kapaktaki bölmeye 1 bardak soğuk su koymanız yeterli oluyor. Bu sayede tencere içerisinde biriken buhar / basınç kısa sürede tahliye edilmektedir. 18/10 paslanmaz çelik kullanılarak üretilen presto, birbiriyle tam uyumlu değiştirilebilir kapaklar ile hem düdüklü tencere hem de çelik tencere olarak kullanılabilmektedir.Kapağına dökeceğiniz bir bardak suyla düdüklü tencerenin pratik bir şekilde soğumasını sağlayın Değiştirilebilir kapak özelliği sayesinde her iki ürünü hem tencere hem de düdüklü olarak kullanabilirsiniz. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Taç
Presto 4 Ve 6 Litre Mor Düdüklü Tencere TAC-4552
834.9
Vita 18 Parça Çeyiz Seti Tencere Çaydanlık Düdüklü Takımı vita18
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün SİVAS GÖZDE MOBİLYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. tarafından gönderilecektir. Çelik kullanılarak üretilen ürünlerdeki dayanıklılık ve kalite, gelin hanımların bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor. Sizde yıllardır zarar görmeden kullanabileceğiniz ürünleri vita 18 parça çeyiz seti kampanyasıyla satın alabilirsiniz. 24cm basık tencere 18cm derin tencere 24cm derin tencere çaydanlık seti cezve seti 7lt efsane düdüklü tencere teknik özellikler garanti 2 yıl garantili kapak pyrex ısıya dayanıklı ve buhar delikli cam kapak kulplar 18/10 cr-Ni paslanmaz çelik kulplar malzeme 18/10 cr-Ni kaliteli paslanmaz çelik taban ısıyı muhafaza eden özel thermo kapsül taban temizlik bulaşık makinesinde yıkanabilir Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-43%
Taç
Vita 18 Parça Çeyiz Seti Tencere Çaydanlık Düdüklü Takımı vita18
1099 1945
Bengü Güveç Düdüklü Tencere 4 Lt Bg-Gd4 BG-GD4
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ON8 tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Yemeklerinizi Kısa Süre Pişirebilmek İçin Buhardan Gücünü Alan Düdüklü Tencereler Yenilikçi Tasarımlarıyla Da Mutfaklarda Yerini Alıyor. Taç Bengü Güveç Ailesinin En Küçük Üyesi Olan 4 Lt Düdüklü Tencere, Yemekleri Yüksek Isıda Ve Tamamen Kapalı Alanda Pişirdiği İçin Daha Az Zaman Harcıyor. Bu Sayede Yemeklerinizi Pişirirken Hem Süreden Hem De Enerjiden Tasarruf Etmiş Oluyor. Paslanmaz Yüzeyi İle İşlerinizi Kolaylaştıracak Olan Bengü Güveç 4 Lt Düdüklü Tencere, Lila Rengiyle Mutfağınıza Uyum Sağlıyor. Hacim: 4 Lt, Ocak Kullanımı: İndüksiyon Ocak Uyumlu Materyal: 18/10 Kalite Paslanmaz, Taban Kapsül Taban Kulplar: Renkli Ve Kaliteli Kulplar Kutu: Ofset Kutu İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Taç
Bengü Güveç Düdüklü Tencere 4 Lt Bg-Gd4 BG-GD4
154.9
ürünün fiyatı uygun. kaliteli. tencerenin hacmi de iyi. Beğendim. Teşekkürler
Taç TikTak Bravo Düdüklü Tencere 4+6 Lt TT-1037
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Turuncu Elma tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Taç TikTak Bravo Düdüklü Tencere 4 & 6 Lt Düdüklü tencere denilince akıllarda beliren acaba patlar mı? sorusu, Taç TikTak Bravo ile tarihe karışıyor! Kapağının üzerindeki su haznesi ile düdüklü tencerenin soğuması için beklenilen süre en fazla 2 dakikaya iniyor. Düdüklü tencere modelleri içerisinde çok fazla buhar / basınç biriktirdiği ve soğuması için çeşmenin altına götürülmek istenildiği için patlama tehlikesi oluşmaktadır. Fakat TikTak Bravo düdüklü tencereyi yerinden kaldırmadan sadece 1 bardak suyla soğutabilir ve güvenle kapağını açabilirsiniz. Kapakları birbirine uygun 2 adet tencereden oluşan seti, ister düdüklü ister normal tencere olarak kullanabilirsiniz. Aynı anda iki farklı lezzeti bu set ile pişirmek mümkün olacak. Kapağına dökeceğiniz bir bardak suyla düdüklü tencerenin pratik bir şekilde soğumasını sağlayın... Değiştirilebilir kapak özelliği sayesinde her iki ürünü hem tencere hem de düdüklü olarak kullanabilirsiniz. TEKNİK ÖZELLİKLER MATERYAL 18/10 Paslanmaz Çelik Yüzey TABAN Dayanıklı Çelik Kapsül Taban TEMİZLİK Bulaşık Makinesinde Kullanıma Uygundur Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Loreana
Taç TikTak Bravo Düdüklü Tencere 4+6 Lt TT-1037
315 379.9
Viola Düdüklü Tencere 12 lt NFD-0709
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün evimbenim tarafından gönderilecektir. Gümüşer viola düdüklü tencere özenle polisajlanmış dış yüzeyler. 18/10 cr-Ni paslanmaz çelik mamüldür. Homojen ısı iletimi sağlayan alüminyum kapsül taban. El yakmayan ergonomik bakalit kulplar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Gümüşer
Viola Düdüklü Tencere 12 lt NFD-0709
185
A153-17 Düdüklü Tencere Erguvan 7 lt
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Demek Burada tarafından gönderilecektir. Akrilikten üretilmiştir. Bulaşık makinesine girebilir. Kristal parlaklığındadır. Mikrop ve koku barındırmaz. Kapağı sayesinde tozlardan koruma sağlar. Depa markasıyla %100 yerli üretimdir. Iade koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir.Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-39%
KORKMAZ
A153-17 Düdüklü Tencere Erguvan 7 lt
549 899
Tek kelimeyle süper diğer düdüklü tencerelerden çok farklı 💭
V18 Düdüklü Tencere 4,5 Lt Yellow 153.03.07.5573
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Ferhat Ateş Kardeşler Züccaciye tarafından gönderilecektir. Karaca V18 Düdüklü Tencere 4,5 Lt Yellow 2 yıl garantilidir. Iade Kosullari : Ürünlerinizin tarafiniza ulastigi sekilde patpata sarili, kutulu ve ambalaji bozulmamis olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Karaca
V18 Düdüklü Tencere 4,5 Lt Yellow 153.03.07.5573
499 599
Beğendim çok güzel
Angel 5 Lt Çelik Düdüklü Tencere 2015ST00149471
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün YİĞİT ZÜCCACİYE tarafından gönderilecektir. Maxstar Angel 5 Lt Çelik Düdüklü Tencere Kolay Açılıp Kapanan Güvenlik Sistemi Üç Kat Kapsül Taban Ateşli Ve İndüksiyon Ocaklarda Kullanılabilir Parlaklığı Koruyan, Özenle Polisajlanmış Dış Yüzey Kapasite: 5 Lt İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
Maxstar
Angel 5 Lt Çelik Düdüklü Tencere 2015ST00149471
149 299
Ürün güzel fakat görseldeki gibi değil . Daha dar ve uzun. Bu nedenle iade edeceğim.
Klasik Düdüklü Tencere 7 lt OMS5080/7L
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Artsrf tarafından gönderilecektir. Neo-Klasik düdüklü tencere 2 parçadan oluşmaktadır.304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir.oms güvencesindedir.7 litre Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-55%
OMS
Klasik Düdüklü Tencere 7 lt OMS5080/7L
134 299
ürün harika tam istedigimiz gibi hiçbir sikinti çıkarmadı kargo da zamanın da geldi
Vıtaquıck Düdüklü Tencere Black 3.5 lt 55DDT015268
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün LOYA-HOME tarafından gönderilecektir. Kapsüllenmiş süper termik tabanı sayesinde her tür ocakta indüksiyon dahil, kullanılabilir ve ideal ısı emilimi, dağılımı ve korumasını sağlar. Konum yardımcısı: Kapağın doğru yerleştirilmesi için. Kilitleme düğmesi: Kapağın düzgün kilitlendiğini görmenizi ve duymanızı sağlar. Geniş gösterge : 2 etaplı, hassas ve hızlı ayarlar için. Çıkarılabilir kulp: Kolay temizlik için. Marka: Fisslerürün: Düdüklü tencere Model: Vitaquick black Hacim: 3.5 lt Iade koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-30%
Fissler
Vıtaquıck Düdüklü Tencere Black 3.5 lt 55DDT015268
1049.9 1499
Güzel ama boyut olarak çok küçük işimi görmüceği için iade ettim. Bu fiyata bu ürünü alcağınıza tefalin büyük düdüklüsünü almanızı tavsiye ederim.
Yonca 5 Litre Çelik Düdüklü Tencere MNR0618
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün COOKMASTER tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Düdüklü Tencere Aldente.. Düdüklü Tencere 5 Litre, Paslanmaz Çelikten Üretilmiştir.. Homojen Isı Iletimi Sağlayan Alüminyum Kapsül Taban,El Yakmayan Ergonomik Bakalit Kulplar.. Indüksiyon Ocağı Dahil Tüm Ocak Tiplerinde Kullanılabilen Gövde.. Boy:50 Cm Iade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak Iade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen Iadeler Kabul Edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-27%
Aldente
Yonca 5 Litre Çelik Düdüklü Tencere MNR0618
88 120
Galaxy Granit Düdüklü Tencere Ø22 4254-1709
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Hascevher tarafından gönderilecektir. 3 mm Ezme Alüminyum Gövde Granit Efekt 4 Noktalı Kilit Sistemine Sahip Galaxy Matik Kapak Gövde Rengi Granit Efekt El Yakmayan Fulya Kulplar Şık ve Koruyucu Bez Torba Renkli Ofset Kutulu Kesinlikle PFOA içermez ! 3.5 Litre İade Koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Hascevher
Galaxy Granit Düdüklü Tencere Ø22 4254-1709
277
Düdüklü Tencere Boru Kulp 15 litre 12011
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Zugazo tarafından gönderilecektir. Çelik gövde ve kapaklar. Üç kat kapsül taban. Ergonomik ve el yakmayan bakalit yada çelik kulplar. İndüksiyon dahil her türlü ocak üzerinde kullanma imkanı. Enerji tasarrufu sağlar. Kolay açılıp kapanan güvenli kapak sistemi Yağdan, yakıttan, zamandan tasarruf sağlar Tencereler özel ısı toplayıcı tabanı sayesinde en az %41 elektrik, %50 yakıt, %18 su tasarrufu sağlar. Vitaminlerin, minerallerin besin değerini korur yüksek ısı, su, yağ ve gereksiz basınçtan kaçınarak vitamin, mineral ve temel maddeleri kapsayan besin değerlerinin korunmasını sağlar. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Ulutaş
Düdüklü Tencere Boru Kulp 15 litre 12011
200 266
Klasik Düdüklü Tencere 4 Litre OMS5080/4L
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Artsrf tarafından gönderilecektir. Neo-Klasik Düdüklü Tencere 2 Parçadan Oluşmaktadır. 304 Kalite Paslanmaz Çelikten Üretilmiştir. Oms Güvencesindedir.4 Litre İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir.Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-46%
OMS
Klasik Düdüklü Tencere 4 Litre OMS5080/4L
134 249.9
Fiyatına göre son derece kaliteli gözüküyorağır bir tencere henüz birşeypişirnedim ama malzemesi taban kalınlığı fiyatının üzeri ayrıca Kargo lama da çok iyiydi tşk
Angel 3,5 Lt Çelik Düdüklü Tencere 2019ST0000132
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Rana Home tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Maxstar Angel 3,5 Lt Çelik Düdüklü Tencere Kolay Açılıp Kapanan Güvenlik Sistemi Üç Kat Kapsül Taban Ateşli Ve İndüksiyon Ocaklarda Kullanılabilir Parlaklığı Koruyan, Özenle Polisajlanmış Dış Yüzey Kapasite: 3,5 Lt İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-24%
Maxstar
Angel 3,5 Lt Çelik Düdüklü Tencere 2019ST0000132
122.9 162.5
Ürün oldukça kaliteli. Ancak ben boyutlar konusunda biraz acemi kalmışım. 3,5lt benim için çok ufak kaldığından iade etmek durumunda kaldım.
Vitaquick Bluepoint 6 lt Düdüklü Tencere 60030006
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MyÇeyizim tarafından gönderilecektir. Kolay kapanır. Kapak üzerindeki metal parça ile kapağı doğru pozisyona yerleştirmek çok kolay. Ve tencerenin yeni tasarlanmış kenarları ile tencerenin kapatılması çok daha kolay. Güvenli şekilde kilitlenir. Tencere doğru şekilde kapatıldığı zaman, bir klik sesi duyulur ve tutacak üzerindeki bir renkli işaret kırmızıdan yeşile döner. Ancak o zaman tencere içinde basınç oluşmaya başlar. Iki pişirme seviyesi. Vitaquick® iki pişirme seviyesine sahiptir. Hassas ayar ince sebzeler veya balık gibi nazik yiyecekler için kullanılırken, hızlı ayar etler ve sulu yemekler için kullanılır. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-19%
Fissler
Vitaquick Bluepoint 6 lt Düdüklü Tencere 60030006
1448 1790
Daha kullanmadım çeyizim için aldım fakat kime sorsam fissler i tavsiye etti 6 litrelik ama baya büyük geldi bana
Viola Düdüklü Tencere 9 lt NFD-0708
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün evimbenim tarafından gönderilecektir. Gümüşer viola düdüklü tencere Özenle polisajlanmış dış yüzeyler. 18/10 cr-Ni paslanmaz çelik mamüldür. Homojen ısı iletimi sağlayan alüminyum kapsül taban. El yakmayan ergonomik bakalit kulplar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Gümüşer
Viola Düdüklü Tencere 9 lt NFD-0708
169
Düdüklü Tencere Boru Kulp 3,5 Litre 12003
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Zugazo tarafından gönderilecektir. Çelik gövde ve kapaklar. Üç kat kapsül taban. Ergonomik ve el yakmayan bakalit yada çelik kulplar. Indüksiyon dahil her türlü ocak üzerinde kullanma imkanı. Enerji tasarrufu sağlar. Kolay açılıp kapanan güvenli kapak sistemi Yağdan, yakıttan, zamandan tasarruf sağlar Tencereler özel ısı toplayıcı tabanı sayesinde en az %41 elektrik, %50 yakıt, %18 su tasarrufu sağlar. Vitaminlerin, minerallerin besin değerini korur yüksek ısı, su, yağ ve gereksiz basınçtan kaçınarak vitamin, mineral ve temel maddeleri kapsayan besin değerlerinin korunmasını sağlar. 2 yıl üretici firma garantisi Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-19%
Ulutaş
Düdüklü Tencere Boru Kulp 3,5 Litre 12003
130 160
A163 Korkmaz Vertex Siyah Düdüklü Tencere krm0098
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Korkmaz tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. ?6 Lt. Ekstra Kalın Gövde Ve Kapak İle Ekstra Hızlı Düdüklü Lezzetitek Elle Açılıp Kapanabilen Ergonomik Ve Güvenli Kapak3 Farklı Emniyet Sistemipişirme Süresinden % 70, Enerjiden % 50 Tasarruf Ettiren Tasarımbuhar Basınç Göstergesi İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
KORKMAZ
A163 Korkmaz Vertex Siyah Düdüklü Tencere krm0098
799
Classic 9 Lt Düdüklü Tencere 3581-73
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Bayev tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. 22 cm düdüklü tencere 9 lt aisi 304 kalite, 18/10 krom nikel paslanmaz çelikten üretilmiştir. Paslanmaz çelik Alüminyum Çelik kapsül tabanı sayesinde ısıyı eşit bir şekilde emer, depolar ve dağıtır. Böylece gaz kullanımı ve zaman açısından daha ekonomiktir. Bulaşık makinesinde yıkanabilir Iade koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-32%
Schafer
Classic 9 Lt Düdüklü Tencere 3581-73
229.99 340
Safinox Vision Düdüklü Tencere 4 Litre 2020ST000000317
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Turuncu Elma tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Safinox vision düdüklü tencere 4 litre 304 kalite paslanmaz çelik gövde, Renkli kulplu, Indüksiyon tabanlı, Her türlü pişirme ocağına uygun. Hacim: 4 lt. Gövde malzemesi: Paslanmaz çelik Saat göstergesi: Yok Taban çeşidi: Indüksiyon Tek elle açma/kapama: Yok Türü: Tekli Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-31%
SAFINOX
Safinox Vision Düdüklü Tencere 4 Litre 2020ST000000317
150.9 219.9
A168 Vita Plus Quattro Düdüklü Tencere Seti
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün neararsam tarafından gönderilecektir. Düdüklü tencere 6.0lt Tencere 3.0lt Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
KORKMAZ
A168 Vita Plus Quattro Düdüklü Tencere Seti
748
Perfect Düdüklü Tencere 4,5 + 3 Lt 3201000346
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Tefal – Rowenta – WMF Türkiye tarafından gönderilecektir. WMF WMF Perfect Düdüklü Tencere 4,5 + 3 Lt İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir.Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Wmf
Perfect Düdüklü Tencere 4,5 + 3 Lt 3201000346
1699
Vıtavıt Premıum Düdüklü Tencere 8.0 lt 55DDT015322
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Galeri Kristal tarafından gönderilecektir. Konum yardımcısı: Kapağın doğru yerleştirilmesi için. Pişirme ayarları: Hassas ve hızlı pişirme ayarları. Gösterge sistemi: Pişirme sürecini kolay kontrol etmenizi sağlar. Kilitleme düğmesi: Kapağın düzgün kilitlendiğini görmenizi ve duymanızı sağlar. Buhar düğmesi: Buhar basıncını kolay ve güvenle boşaltmanızı sağlar. Basınçsız pişirme: Basınçsız hassas pişirme için, extra bir buharda pişirme tenceresine gerek duymazsınız. Çıkarılabilir kulp: Kolay temizlik için. Kolay tutulabilir kulp: Güvenli ve sağlam tutuş. Iade koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Fissler
Vıtavıt Premıum Düdüklü Tencere 8.0 lt 55DDT015322
2599 3141
4 YILDIZ VERDİM ÇÜNKÜ ÜRÜN 8 LİTRE YAZMASINA RAGMEN İÇ HACMİ 6 LİTRE ALIRKEN ONA GÖRE ALIN DERİ
Çelik Düdüklü Tencere 10 Lt. Lila EMRINTER46
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün demir_çeyiz tarafından gönderilecektir. inter çelik düdüklü tencere 10 lt. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-23%
İnter
Çelik Düdüklü Tencere 10 Lt. Lila EMRINTER46
194.99 253
Düdüklü Tencere Kırmızı Kulp 9 litre 11880
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ATLAS ZÜCCACİYE OTOMOTİV TEM.DAY.TÜK.MAL. tarafından gönderilecektir. Çelik gövde ve kapaklar. Üç kat kapsül taban. Ergonomik ve el yakmayan bakalit yada çelik kulplar. İndüksiyon dahil her türlü ocak üzerinde kullanma imkanı. Enerji tasarrufu sağlar. Kolay açılıp kapanan güvenli kapak sistemi Yağdan, yakıttan, zamandan tasarruf sağlar Tencereler özel ısı toplayıcı tabanı sayesinde en az %41 elektrik, %50 yakıt, %18 su tasarrufu sağlar. Vitaminlerin, minerallerin besin değerini korur yüksek ısı, su, yağ ve gereksiz basınçtan kaçınarak vitamin, mineral ve temel maddeleri kapsayan besin değerlerinin korunmasını sağlar. 2 Yıl Üretici Firma Garantisi Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-41%
Ulutaş
Düdüklü Tencere Kırmızı Kulp 9 litre 11880
132.5 225
Düdüklü Tencere Boru Kulp 5 Litre 12004
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Zugazo tarafından gönderilecektir. Çelik gövde ve kapaklar. Üç kat kapsül taban. Ergonomik ve el yakmayan bakalit yada çelik kulplar. İndüksiyon dahil her türlü ocak üzerinde kullanma imkanı. Enerji tasarrufu sağlar. Kolay açılıp kapanan güvenli kapak sistemi Yağdan, yakıttan, zamandan tasarruf sağlar Tencereler özel ısı toplayıcı tabanı sayesinde en az %41 elektrik, %50 yakıt, %18 su tasarrufu sağlar. Vitaminlerin, minerallerin besin değerini korur yüksek ısı, su, yağ ve gereksiz basınçtan kaçınarak vitamin, mineral ve temel maddeleri kapsayan besin değerlerinin korunmasını sağlar. 2 Yıl Üretici Firma Garantisi Ürün Özellikleri: Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
Ulutaş
Düdüklü Tencere Boru Kulp 5 Litre 12004
150 184
V18 Düdüklü Tencere 6 Lt Yellow 153.03.07.5575
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Civan Home tarafından gönderilecektir. Karaca V18 Düdüklü Tencere 6 Lt Yellow Ideal Pişirme Zamanı Ile Lezzetli Yemekler Pratik Kullanım Ve Saklama Kolaylığı Pişme Sırasında Açılmayı Önleyen Güvenlik Sistemi Güvenliği Modern Çizgilerle Buluşturan Şık Tasarım 2 yıl garantilidir. Iade Kosullari : Ürünlerinizin tarafiniza ulastigi sekilde patpata sarili, kutulu ve ambalaji bozulmamis olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-36%
Karaca
V18 Düdüklü Tencere 6 Lt Yellow 153.03.07.5575
449 699
Burada yazan yorumlara göre aldım iyi ki almışım 10 dk pisiriyor herşeyi kullanımı kolay.
V18 Düdüklü Tencere 6 Lt Red 153.03.07.5574
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Ekin Ticaret Sanayi Limited Şirketi tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Karaca V18 Düdüklü Tencere 6 Lt Re Ideal Pişirme Zamanı Ile Lezzetli Yemekler. Pratik Kullanım Ve Saklama Kolaylığı. Pişme Sırasında Açılmayı Önleyen Güvenlik Sistemi. Güvenliği Modern Çizgilerle Buluşturan Şık Tasarım. 2 yıl garantilidir. Iade Kosullari : Ürünlerinizin tarafiniza ulastigi sekilde patpata sarili, kutulu ve ambalaji bozulmamis olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-38%
Karaca
V18 Düdüklü Tencere 6 Lt Red 153.03.07.5574
432 699
tavsiye ederim
6 Litre Düdüklü Tencere Çelik Satenia ZÜCC56332
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün cıvıloğlu iç ve dış tiç. ltd. şti. tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Lns special 6 lt çelik düdüklü tencere ürün bilgisi ürün, aısı 304 kalite, 18 / 10 cr-Ni paslanmaz çeliktir.Hacim : 6 litre3 dereceden oluşan basınç tahliye mekanizması ile güvenli kullanım sağlamaktadır.2 yıl garantilidir.Isıdan ve zamandan %50 tasarruf sağlar.Indüksiyon ocaklarda da kullanılabilir.Tek elle açma kapama ve tek hareketle kullanma imkanı sağlar.Detaylı bilgi için ürün kullanma kılavuzunuzu mutlaka inceleyiniz. Ürün boyutu üst çap : 20cmyükseklik : 15cmalt çap : 18,5cm Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-44%
Lines
6 Litre Düdüklü Tencere Çelik Satenia ZÜCC56332
159.5 282.75
Vv Premium 4,5 lt Düdüklü Tencere 6204070
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Galeri Kristal tarafından gönderilecektir. %100 alman üretimi %70 zamandan %50 enerjiden tasarruf sağlar Basınç Denge sistemi pişirmede sesi, kokuyuve buharı yok eder besinin vitaminlerini korur 18/10 paslanmaz çelik Fissler'e özel alüminyum taban iç yapısı sayesinde ısı iletim özelliği mükemmel düzeydedir. Tencerenin tabanında iki çelik yüzey arası kalın alüminyum dolgudur. Kolayve güvenilir açılır kabak sistemi Patlamaya karşı özel güvenlik sistemi Aşırı ısınma sonucunda güvenlik sistemi devreye girerek kapaktaki lastiğin düşmesinive fazla basıncın tahliye edilmesini sağlar. Bu nedenle kesinlikle patlama riski yoktur. Iç gövdede min Max göstergesi Yemeğinizin pişme sürecini rahatlıkla takip edebileceğiniz çift halka basınç Göstergesi 2 yıl garantilidir. Iade koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-28%
Fissler
Vv Premium 4,5 lt Düdüklü Tencere 6204070
1999 2760
Çeyizim için aldım, henüz kullanmadım. Fiyatı birçok yerden daha uygun
Düdüklü Tencere Boru Kulp 7 Litre 12005
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Zugazo tarafından gönderilecektir. Çelik gövde ve kapaklar. Üç kat kapsül taban. Ergonomik ve el yakmayan bakalit yada çelik kulplar. İndüksiyon dahil her türlü ocak üzerinde kullanma imkanı. Enerji tasarrufu sağlar. Kolay açılıp kapanan güvenli kapak sistemi Yağdan, yakıttan, zamandan tasarruf sağlar Tencereler özel ısı toplayıcı tabanı sayesinde en az %41 elektrik, %50 yakıt, %18 su tasarrufu sağlar. Vitaminlerin, minerallerin besin değerini korur yüksek ısı, su, yağ ve gereksiz basınçtan kaçınarak vitamin, mineral ve temel maddeleri kapsayan besin değerlerinin korunmasını sağlar. 2 Yıl Üretici Firma Garantisi Ürün Özellikleri: Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-19%
Ulutaş
Düdüklü Tencere Boru Kulp 7 Litre 12005
155 191
Vitaquick Bluepoint Düdüklü Tencere 8 Litre 60070008
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün RAVZA MUTFAK EŞYALARI TİC. LTD ŞTİ. tarafından gönderilecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-30%
Fissler
Vitaquick Bluepoint Düdüklü Tencere 8 Litre 60070008
1390 1999
Harika bir ürün “ çeyizim için aldım fazlasıyla hakediyor
5 Litre Termo  Aliminyum Düdüklü Tencere 90000
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Lavinya Sanal Mağazacılık tarafından gönderilecektir. Ürün ölçüleri 5 litre 23 cm çap neden özay düdüklü tencereleri ? Niye alüminyum press ? Düdüklü tencerelerimizin üretiminde özel alaşımlı aliminyum kullanılmaktadır. Yemeğin lezzetinde ve tencerenin atmosfer basıncına dayanmasında , aliminyum kalitesi çok önemlidir özay düdüklü tencerede bulunan aliminyum alaşım gövde ile daha lezzetli ve daha sağlıklı yemekler pişirebilirsiniz. Özay düdüklü tencerede bulunan bakalit kulp sayesinde cildinize zarar vermeden yemek pişirebilirsiniz. Özay düdüklü tencerede bulunan emniyet sibobu ile mutfağınızı ve hayatınızı daha güvenli şekle getirebilirsiniz. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-27%
Özay
5 Litre Termo Aliminyum Düdüklü Tencere 90000
219 299
Style Düdüklü Tencere 20 Cm Mor TD0000532
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Beros tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. 4.0mm %100 aluminyum gövde Kanserojen madde içermeyen yanmaz yapışmaz beyaz ılag seramik kaplama Isıya dayanıklı dış kaplama Hızlı ve homojen ısı dağılımı sağlayan indüksiyon taban sayesinde her tür ocakta kullanılabilir. Şık bal peteği iç doku Isıya dayanıklı yumuşak dokulu bakalit saplar Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-61%
T-Design
Style Düdüklü Tencere 20 Cm Mor TD0000532
69.9 179.99
Perfect Premium Düdüklü Tencere 6,5 Lt WMF3201005797
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün PAPATYA EV ÜRÜNLERİ TİCARET LTD ŞTİ tarafından gönderilecektir. Wmf Perfect Premium Düdüklü Tencere 6,5 Ltiçerik: Düdüklü Tencere 6,5 Litre Malzeme: Cromargan® Paslanmaz Çelik 18/10 - Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir, Kolay Temizlenebilir, Tadı Yoktur Ve Aside Dayanıklıdır. Tencere Ve Kapak Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir. Sızdırmazlık Contası Ve Kapak Sapı: Elde Yıkanabilir.Tüv Testi Onaylı Güvenlik: Otomatik Buhar Çıkışı Ve Kalan Basınç Güvenliği Güvenli Bir Kapak Açılışı Sağlar. Almanya’Da Üretilmiştir, Üst Seviye Kaliteye Sahiptir. Bütün Wmf Düdüklü Tencerelerinin 3 Yıl Garantisi Vardır.Içerikleri Ölçmeyi Kolaylaştıran Iç Ölçü Göstergesi. Büyük Pişirme Sinyali. 2 Pişirme Ayarı (107°C/115°C). All-In One Düğmesi Ile Kolay Kullanım. Kontrollü Buhar Çıkışı.Ürün sıyeni Wmf Perfect Premium Serisiyle Birlikte, Wmf’In Mükemmel Ve Hızlı Düdüklü Tencerelerinin Başarı Hikayesi Devam Ediyor. Perfect Premium Hızlı Ve Sağlıklı Beslenmeyi Daha Rahat Ve Kolay Hale Getirerek, Modern Mutfaklara Yeni Bir Ivme Kazandırıyor. Tek El Ile Kullanılabilen Hepsi Bir Arada Döndürülebilir Kontrol Mekanizmasının Da Bu Başarıda Payı Büyük. Kolayca Çıkan Kontrol Sapı Sayesinde Kapağı Bile Bulaşık Makinesinde Yıkanabiliyor. Perfect Serisi Her Zamanki Mükemmel Fonksiyonelliğiyle Gelişimini Ve Enerji Tasarruflu Hızlı Pişirme Alanında Wmf’In Yüksek Kaliteli Ürünlerdeki Liderliğini Sürdürüyor.Çelik indüksiyonlu Ocakta Kullanılabilme evet koleksiyonlar perfect Premiummateryalcromargan® 18/10 Paslanmaz Çelikmateryal Özelliğiparlakürün Özellikleriiç Ölçü Göstergesi Ve Plastik Kapak Sapıüretimalmanya’Da Üretilmiştirocak Tipigazlı, Elektrikli Ve Indüksiyon Ocakları Için Uygunduryükseklik (Cm)18.5Çap (Cm)22Kapasite (L)6.5Garanti3 Yılbakımbulaşık Makinesinde Yıkanabilirtasarımmetz & Kindlersıcaklık Direnci130°C Iade Kosullari : Ürünlerinizin tarafiniza ulastigi sekilde patpata sarili, kutulu ve ambalaji bozulmamis olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-8%
Wmf
Perfect Premium Düdüklü Tencere 6,5 Lt WMF3201005797
1699 1849
Perfect Düdüklü Tencere 4,5 + 3 Lt 3201000346
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Tefal – Rowenta – WMF Türkiye tarafından gönderilecektir. WMF WMF Perfect Düdüklü Tencere 4,5 + 3 Lt İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir.Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Wmf
Perfect Düdüklü Tencere 4,5 + 3 Lt 3201000346
1699
Galaxy Matik Düdüklü Tencere 7 lt 3
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün deryametal tarafından gönderilecektir. 304 Kalite - 1,00 mm Kalınlık4 Noktalı Kilit Sistemine Sahip Galaxy Matik KapakEl Yakmayan Şık Yaprak KulplarLazer Markalamalı Özenle Polisajlanmış Dış YüzeylerTüm Ocak Çeşitlerine Uygun İndüksiyon Kapsül TabanRenkli Kullanma KılavuzuRenkli Ofset Kutulu 7 litre kapasiteli. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Hascevher
Galaxy Matik Düdüklü Tencere 7 lt 3
309.9
5 Litre Klasik Düdüklü Tencere OMS5080/5L
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Ünsal Showroom tarafından gönderilecektir. Neo-Klasik Düdüklü Tencere 2 Parçadan Oluşmaktadır. 304 Kalite Paslanmaz Çelikten Üretilmiştir. Oms Güvencesindedir.5 Litre İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir.Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-42%
OMS
5 Litre Klasik Düdüklü Tencere OMS5080/5L
158 273
Vitavit Edition 4.5 Lt Düdüklü Tencere 63030004
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün GÜLEÇLER tarafından gönderilecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-10%
Fissler
Vitavit Edition 4.5 Lt Düdüklü Tencere 63030004
1798.9 1999