Aradığınızı Hemen Bulun

MARKALAR

Aradığınızı Hemen Bulun
Marka: WİİK NATUREL2
Marka: AKSU1
Marka: EWs Kitchenwaree1
Marka: TOMBUL EVİM1
Marka: Taç1
Marka: ZÜBAHOME1

RENKLER

Aradığınızı Hemen Bulun
Mavi 1
Gri 1

FİYAT

Aradığınızı Hemen Bulun
100-150 TL 3
150-250 TL 4
İstediğini hemen bul 'den fazla ürün
Fırın Kek Kalıbı 1955
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Wiik Naturel Satıcı Ünvanı: HÜSEYİN FETTAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bursa Bu ürün Wiik Naturel tarafından gönderilecektir. Wiik naturel fırın kek kalıbı,alüminyum,dayanıklı,kullanışlı,yapışmaz yüzey Ebatlar Uzunluk: 38 cm Genişlik: 26 cm Hacim: 2.0 lt Yararlı bilgiler Anodize alüminyum, kek kalıbına ekstra dayanıklı bir yüzey kazandırarak yıllarca kullanabilmenizi sağlar. Bilmekte fayda var Her zaman en iyi sonucu elde etmek için kalıbı yağlayınız. Bakım talimatları Sadece elde yıkanır. Fırına girebilir. Malzeme Alüminyum Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-15%
Marka: WİİK NATUREL
Fırın Kek Kalıbı 1955
179.9 TL 210.9 TL
Fırın&Kek Kalıbı 32 cm 7659Serba
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BomeBo Satıcı Ünvanı: ERCÜMENT BALOĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün BomeBo tarafından gönderilecektir. Bu ürün ile alakalı bir açıklama metni henüz girilmemiştir.Müşteri temsilcimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: EWs Kitchenwaree
Fırın&Kek Kalıbı 32 cm 7659Serba
171 TL
Fırın Kek Kalıbı,alüminyum,dayanıklı,pratik 1953
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Wiik Naturel Satıcı Ünvanı: HÜSEYİN FETTAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bursa Bu ürün Wiik Naturel tarafından gönderilecektir. Wiik Naturel Fırın Kek Kalıbı,Alüminyum,Dayanıklı,Pratik Ebatlar Çap: 31 cm Hacim: 1.8 lt Yararlı Bilgiler Gevşeyebilen alt kısım sayesinde turtayı kolayca çevirebilirsiniz. Anodize alüminyum, kek kalıbına ekstra dayanıklı bir yüzey kazandırarak yıllarca kullanabilmenizi sağlar. Bilmekte Fayda Var Her zaman en iyi sonucu elde etmek için kalıbı yağlayınız. Bakım Talimatları Sadece elde yıkanır. Fırına girebilir. Malzeme Alüminyum Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
Marka: WİİK NATUREL
Fırın Kek Kalıbı,alüminyum,dayanıklı,pratik 1953
179.9 TL 219.9 TL
Fırın Dila Döküm Kek Kalıbı Asorti Bakır 2016ST02123200
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: YazganAvm Satıcı Ünvanı: KADİR YAZGAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Sakarya Bu ürün YazganAvm tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: AKSU
Fırın Dila Döküm Kek Kalıbı Asorti Bakır 2016ST02123200
118.9 TL
Fırın Döküm Kek Kalıbı Gri 6522 TAC-6522
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TAÇ Satıcı Ünvanı: V3 TEKNOLOJİ VE E TİC. LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Tekirdağ Vergi Kimlik Numarası: 3340527528 Bu ürün TAÇ tarafından gönderilecektir. Tek düze kek kalıplarını unutun. Taç Fırın Döküm Kek Kalıbı ile artık kekleriniz kalıba yapışmadan kolayca sunuma hazır hale geliyor. Misafirlerinize ve ailenize en lezzetli kekleri pişirmek için artık her şey hazır! Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-21%
Marka: Taç
Fırın Döküm Kek Kalıbı Gri 6522 TAC-6522
109.9 TL 139.9 TL
2,li Cuisine Mavi Bor Cam Kilitli Vakumlu Kare Saklama Ve Fırın Kalıbı cui2314
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TOMBUL EVİM Satıcı Ünvanı: CENGİZ ÖZBEY İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün TOMBUL EVİM tarafından gönderilecektir. 2,Li Cuisine Mavi Bor Cam Kilitli Vakumlu Kare Saklama Ve Fırın Kabı Vakumlu ve Sürgülü Kilitli Silikon Şeffaf Kapak Gıdalarınızı Güvenle Uzun Süre Muhafazaeder Ürünümüz 1 Kalite mavi Bor Cam Yapışmaz Özelik Fırın ısısına Dayanıklı Ölçü Büyük Boy 1,9 Litre 21 cm 21 cm 7,5 cm Derin Ölçü Küçük Boy 08 Litre 16 cm 16 cm 6 cm Derin Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: TOMBUL EVİM
2,li Cuisine Mavi Bor Cam Kilitli Vakumlu Kare Saklama Ve Fırın Kalıbı cui2314
187 TL 234.69 TL
Hamur Matı 50x40 + Kek Kurabiye Donut Kalıbı + Fırın Eldiveni + Sıkacak + Süzgeç + Rende Hamur Seti ZUBA-HAMUR-8LISET
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ZÜBAHOME Satıcı Ünvanı: SAADET KIZILASLAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün ZÜBAHOME tarafından gönderilecektir. Paket İçeriği 1 X Hamur Matı 50x40 12 X Silikon Kek Kalıbı 1 X Donut Kalıbı 6 X Kurabiye Kalıbı 1 X Silikon Fırın Eldiveni 1 X Süzgeç 1 X Hazneli Rende 1 X Bahçıvan Limonluk Ürün Renkleri Asorti Gönderilecektir İade Koşulları Ürünlerin gönderildiği gibi özenle paketlenmiş bir şekilde geri iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde iade kabul edilmeyecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: ZÜBAHOME
Hamur Matı 50x40 + Kek Kurabiye Donut Kalıbı + Fırın Eldiveni + Sıkacak + Süzgeç + Rende Hamur Seti ZUBA-HAMUR-8LISET
129.9 TL