İstediğini hemen bul 'den fazla ürün
98371 6lı Çay Kahve Takımı paşabahçe98371 6lı çay kahve takımı
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KARDEŞLER TİCARET HAKAN SAYDAM Satıcı Ünvanı: HAKAN SAYDAM İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün KARDEŞLER TİCARET HAKAN SAYDAM tarafından gönderilecektir. paşabahçe 98371 çay kahve için 6lı takım Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Paşabahçe
98371 6lı Çay Kahve Takımı paşabahçe98371 6lı çay kahve takımı
160 TL
Çay & Kahve Takımı MTRT0100704
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Motrat Home Satıcı Ünvanı: ESMA ŞENGÜN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Motrat Home tarafından gönderilecektir. - Gold detaylı - 18 parça - 6 adet kahve fincanı - 6 adet çay bardağı - 6 adet tabak Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Motrat Home
Çay & Kahve Takımı MTRT0100704
190 TL 255 TL
Çay Kahve Takımı Red Rose 20 Parça Çay & Kahve Seti
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Limitless Trade Satıcı Ünvanı: YUSUF BERK ASLAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Limitless Trade tarafından gönderilecektir. 6 adet çay tabağı 6 adet çay bardağı 6 adet kulpsuz yeni kalıp kahve fincanı 1 adet porselen demlik 1 adet demlik ısıtıcısı El işçiliği olan ürünümüze elde yıkama önerilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Limitless Trade
Çay Kahve Takımı Red Rose 20 Parça Çay & Kahve Seti
640 TL
Çay Ve Kahve Takımı MTRT0100101
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Motrat Home Satıcı Ünvanı: ESMA ŞENGÜN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Motrat Home tarafından gönderilecektir. - 18 parça çay ve kahve takımı - 6 adet tabak - 6 adet çay bardağı - 6 adet kahve fincanı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Motrat Home
Çay Ve Kahve Takımı MTRT0100101
250 TL
18 Parça Çay Kahve Takımı ES24520020
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SÜEM HOME Satıcı Ünvanı: SÜLEYMAN BİLİR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün SÜEM HOME tarafından gönderilecektir. Çay kahve takımında 6 adet çay bardağı 6 adet likör bardağı 6 adet altlık bulunmaktadır. Organik boya Altın yaldız Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-30%
Marka: Paşabahçe
18 Parça Çay Kahve Takımı ES24520020
499.9 TL 710.29 TL
Kahve Ve Çay Fincan Takımı LNG85564
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: LONG ZÜCCACİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Satıcı Ünvanı: LONG ZÜCCACİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Adana Vergi Kimlik Numarası: 6090993079 Bu ürün LONG ZÜCCACİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından gönderilecektir. Ürün 12 adetten oluşmaktadır 6 adet fincan 6 adet tabaktan oluşmaktadır ürün ortalama 150-200ml dir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-47%
Marka: Kitchen Masters
Kahve Ve Çay Fincan Takımı LNG85564
134.99 TL 254.99 TL
Çay&kahve Takımı 6 Kişilik Z033
5/5 11
-21%
Marka: Keramika
Çay&kahve Takımı 6 Kişilik Z033
149.9 TL 190 TL
Yeni Sezon Çay & Kahve Takımı Blue Rose 20 Parça Çay & Kahve Seti elit20kahvaltıtakımıblue
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Elit züccaciye Satıcı Ünvanı: ARİF POLAT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Elit züccaciye tarafından gönderilecektir. ?6 adet çay tabağı 6 adet çay bardağı 6 adet kulpsuz yeni kalıp kahve fincanı 1 adet porselen demlik 1 adet demlik ısıtıcısı El işçiliği olan ürünümüze elde yıkama önerilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: ELİT ZÜCCACİYE
Yeni Sezon Çay & Kahve Takımı Blue Rose 20 Parça Çay & Kahve Seti elit20kahvaltıtakımıblue
634.9 TL
Yeni Sezon Çay & Kahve Takımı Blue Rose 20 Parça Çay & Kahve Seti elitonlineçaykahvesetiblue
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: PAMA HOME Satıcı Ünvanı: MURAT ALAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün PAMA HOME tarafından gönderilecektir. 6 adet çay tabağı 6 adet çay bardağı 6 adet kulpsuz yeni kalıp kahve fincanı 1 adet porselen demlik 1 adet demlik ısıtıcısı El işçiliği olan ürünümüze elde yıkama önerilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Pama Home
Yeni Sezon Çay & Kahve Takımı Blue Rose 20 Parça Çay & Kahve Seti elitonlineçaykahvesetiblue
619.9 TL
Elze 20 Parça Beyaz Çay Kahve Takımı Yellow Rose Çay & Kahve Seti-02654
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Elze Store Satıcı Ünvanı: SELAM KONCAK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Elze Store tarafından gönderilecektir. 6 adet çay tabağı 6 adet çay bardağı 6 adet kulpsuz yeni kalıp kahve fincanı 1 adet porselen demlik 1 adet demlik ısıtıcısı El işçiliği olan ürünümüze elde yıkama önerilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Elze Store
Elze 20 Parça Beyaz Çay Kahve Takımı Yellow Rose Çay & Kahve Seti-02654
649.9 TL
24 Parça Çay Kahve Takımı Siyah 2021ST0332
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Turuncu Elma Satıcı Ünvanı: TURUNCU ELMA ELEKTRONİK TİCARET VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kütahya Vergi Kimlik Numarası: 8720631798 Bu ürün Turuncu Elma tarafından gönderilecektir. Trend43 24 Parça Çay Kahve Takımı 12 Parça 6 Kişilik Porselen Fincan Takımı Birinci sınıf porselenden üretilmiştir. Ürün İçeriği: 90 cc 6 adet Fincan 6 Adet Fincan Tabağı 12 Parça 6 Kişilik Çay Takımı 6 Adet Çay Bardağı %100 Camdan üretilmiştir. Hacim : 132 cc 6 Adet Fincan Tabağı Birinci sınıf porselenden üretilmiştir. Renkler fırınlanarak baskı ile yapılmıştır. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ancak uzun ömürlü olması için elde yıkanması tavsiye edilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-35%
Marka: Trend43
24 Parça Çay Kahve Takımı Siyah 2021ST0332
172.03 TL 263 TL
Çay Kahve Takımı 6 Kişilik 12 Parça SV48
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: PEGA HOME Satıcı Ünvanı: MUSTAFA KILIÇ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün PEGA HOME tarafından gönderilecektir. Çay kahve takımı 6 kişilik 12 parça ( ısıya dayanıklı boroksilat cam ) Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Marka: Perotti - Sefa
Çay Kahve Takımı 6 Kişilik 12 Parça SV48
79.99 TL 120 TL
Çay Kahve Takımı Red Rose 20 Parça kahvaltıtakımı2
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TEMEL TİCARET Satıcı Ünvanı: YUSUF TANER TEMEL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün TEMEL TİCARET tarafından gönderilecektir. 6 adet çay tabağı 6 adet çay bardağı 6 adet kulpsuz yeni kalıp kahve fincanı 1 adet porselen demlik 1 adet demlik ısıtıcısı El işçiliği olan ürünümüze elde yıkama önerilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-10%
Marka: Tancag
Çay Kahve Takımı Red Rose 20 Parça kahvaltıtakımı2
629.9 TL 699.9 TL
Milano Çay Ve Kahve Bardak Takımı Glitter M80011404-30043
5/5 11
-23%
Marka: Hisar
Milano Çay Ve Kahve Bardak Takımı Glitter M80011404-30043
499 TL 649 TL
12 Parça Vela Fincan & Kupa Takımı Çay Kahve Takımı (195 CC) 12pvfkt
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Entarzlife Satıcı Ünvanı: CELALEMİN HACİOĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Sakarya Bu ürün Entarzlife tarafından gönderilecektir. 6 Adet Vela Kahve Bardağı 6 adet fincan altlığı Çay Fincan Takımı Hacim: 195 cc. Yükseklik: 70 mm. Ağız Çapı: 85 mm. Taban Çapı: 42 mm. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-17%
Marka: entarzlife
12 Parça Vela Fincan & Kupa Takımı Çay Kahve Takımı (195 CC) 12pvfkt
74.99 TL 90 TL
Ipek 18 Parça Kahve Fincanı Ve Çay Seti Takımı Ad9072
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Armindizayn Satıcı Ünvanı: ÖZGÜR ÖZDEMİR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Armindizayn tarafından gönderilecektir. 6 kahve fincanı takımı ve 6 çay bardağından oluşan bu harika setimizde, kahve Fincanlarımızın yüksekliği 7 cm, ağız çapı 7 cm ve tabak çapı 13 cm dir. 6 adet çay bardağımızın ağız kısmı ise altın yaldız şeklindedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-17%
Marka: Armin Dizayn
Ipek 18 Parça Kahve Fincanı Ve Çay Seti Takımı Ad9072
342 TL 410 TL
Saray Ticaret Kahve Takımı Bsm Gold Çay Set SRY-PB001022
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SARAY TİCARET Satıcı Ünvanı: ABDULLAH TANRIVERDİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün SARAY TİCARET tarafından gönderilecektir. Ürünlerimiz kararmaya karşı özel olarak üreltilmiştir. Temizliğinde kimyasal içerikli ürünler kullanmayınız. Sadece su ile yıkayınız. Islak ve nemli bırakmayınız. Kuru bezle siliniz. Elde yıkama önerilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: SRYTCRT
Saray Ticaret Kahve Takımı Bsm Gold Çay Set SRY-PB001022
269.9 TL
Yeni Sezon Çay & Kahve Takımı Blue Rose 20 Parça çaykahveseti
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Etiler AVM Satıcı Ünvanı: ZEYNEP SARI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Etiler AVM tarafından gönderilecektir. 6 adet çay tabağı 6 adet çay bardağı 6 adet kulpsuz yeni kalıp kahve fincanı 1 adet porselen demlik 1 adet demlik ısıtıcısı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Etiler AVM
Yeni Sezon Çay & Kahve Takımı Blue Rose 20 Parça çaykahveseti
645 TL
Çay Kahve Takımı Kaynaklı - 30'lu - Gazlı Ctkg-30 drn189
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: e-babil elektronik Satıcı Ünvanı: BİRSEN BOZYEL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün e-babil elektronik tarafından gönderilecektir. DRNCTKG-30 KATEGORİÇAY KAZANLARI TİPGAZLI (LPG/DG) GÜÇ4,2 kW DG SARFİYAT0,412 m³/h LPG SARFİYAT0,333 kg/h EBATLAR470x300x400 mm AĞIRLIK6 kg HACİM0,08 m³ Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-21%
Marka: DRN
Çay Kahve Takımı Kaynaklı - 30'lu - Gazlı Ctkg-30 drn189
1204.31 TL 1520.29 TL
12 Parça Çay Ve Kahve Fincanı Takımı 210cc Grain 61000GRN210
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ikram dünyası Satıcı Ünvanı: ÇOLAKLAR ZÜCCACİYE ELEKTRONİK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Eskişehir Vergi Kimlik Numarası: 2600701722 Bu ürün ikram dünyası tarafından gönderilecektir. 12 Parça Çay Ve Kahve Fincanı Takımı 210cc Grain Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 4 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-25%
Marka: Bonna Porselen
12 Parça Çay Ve Kahve Fincanı Takımı 210cc Grain 61000GRN210
243.47 TL 324.63 TL
Matt 18 Parça Çay Ve Kahve Fincan Takımı Seti 19680
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Kırandi Züccaciye Satıcı Ünvanı: ALİ KIRANDİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Düzce Bu ürün Kırandi Züccaciye tarafından gönderilecektir. Matt 18 Parça Çay Ve Kahve Fincan Takımı Seti Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Schafer
Matt 18 Parça Çay Ve Kahve Fincan Takımı Seti 19680
240 TL
Çay Kahve Takımı Kaynaklı - 40'lı - Gazlı Ctkg-40 drn190
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: e-babil elektronik Satıcı Ünvanı: BİRSEN BOZYEL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün e-babil elektronik tarafından gönderilecektir. MODELDRNCTKG-40 KATEGORİÇAY KAZANLARI TİPGAZLI (LPG/DG) GÜÇ5 kW DG SARFİYAT0,490 m³/h LPG SARFİYAT0,397 kg/h EBATLAR620x340x450 mm AĞIRLIK8 kg HACİM0,14 m³ Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-14%
Marka: DRN
Çay Kahve Takımı Kaynaklı - 40'lı - Gazlı Ctkg-40 drn190
1943.64 TL 2262.27 TL
Çay Kahve Takımı Kaynaklı - 40'lı - Elektrikli Ctke-40 drn195
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: e-babil elektronik Satıcı Ünvanı: BİRSEN BOZYEL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün e-babil elektronik tarafından gönderilecektir. MODELDRNCTKE-40 KATEGORİÇAY KAZANLARI TİPELEKTRİKLİ GÜÇ3,5 kW GERİLİM220V EBATLAR620x340x450 mm AĞIRLIK8 kg HACİM0,14 m³ Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-19%
Marka: DRN
Çay Kahve Takımı Kaynaklı - 40'lı - Elektrikli Ctke-40 drn195
1678.4 TL 2080.62 TL
Çay Kahve Takımı Kaynaklı - 55'li - Elektrikli Ctke-55 drn196
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: e-babil elektronik Satıcı Ünvanı: BİRSEN BOZYEL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün e-babil elektronik tarafından gönderilecektir. MODELDRNCTKE-55 KATEGORİÇAY KAZANLARI TİPELEKTRİKLİ GÜÇ3,5 kW GERİLİM220V EBATLAR750x340x450 mm AĞIRLIK10 kg HACİM0,16 m³ Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-35%
Marka: DRN
Çay Kahve Takımı Kaynaklı - 55'li - Elektrikli Ctke-55 drn196
1797.63 TL 2779.28 TL
Çay Kahve Takımı Kaynaklı - 15'li - Elektrikli Ctke-15 drn193
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: e-babil elektronik Satıcı Ünvanı: BİRSEN BOZYEL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün e-babil elektronik tarafından gönderilecektir. MODELDRNCTKE-15 KATEGORİÇAY KAZANLARI TİPELEKTRİKLİ GÜÇ3 kW GERİLİM220V EBATLAR470x300x400 mm AĞIRLIK5 kg HACİM0,09 m³ Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: DRN
Çay Kahve Takımı Kaynaklı - 15'li - Elektrikli Ctke-15 drn193
1103.7 TL 1381.95 TL
Beyaz Çay Kahve Takımı Yellow Rose 20 Parça 20parçaçaykahveseti çayseti20sarı
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Limitless Trade Satıcı Ünvanı: YUSUF BERK ASLAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Limitless Trade tarafından gönderilecektir. 6 adet çay tabağı 6 adet çay bardağı 6 adet kulpsuz yeni kalıp kahve fincanı 1 adet porselen demlik 1 adet demlik ısıtıcısı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-12%
Marka: Limitless Trade
Beyaz Çay Kahve Takımı Yellow Rose 20 Parça 20parçaçaykahveseti çayseti20sarı
644.9 TL 734.09 TL
Kiku Çift Cıdarlı 6 Kişilik Çay Kahve Takımı T1486 KARIN.0962
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÜN AVM Satıcı Ünvanı: N.İ.ÜN TEKSTİL MOBİLYA GIDA DEKORASYON İNŞ.TİC.LTD.Ş İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 6270138080 Bu ürün ÜN AVM tarafından gönderilecektir. Kiku Çift Cıdarlı 6 Kişilik Çay Kahve Takımı T1486 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-45%
Marka: Bambum
Kiku Çift Cıdarlı 6 Kişilik Çay Kahve Takımı T1486 KARIN.0962
109 TL 199 TL
Lüx Seramik Ikramlıklı Çay Kahve Fincan Takımı 6 Kişilik SER-SyhByz6
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: GLG Home Collection Satıcı Ünvanı: GEL GÖR HOME EV GEREÇLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3900899393 Bu ürün GLG Home Collection tarafından gönderilecektir. Lüx Seramik Ikramlıklı Çay Kahve Fincan Takımı 6 Kişilik Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-24%
Marka: GLG Home Collection
Lüx Seramik Ikramlıklı Çay Kahve Fincan Takımı 6 Kişilik SER-SyhByz6
189 TL 249 TL
Açık Kahve Vinda Çay Seti Koltuk Takımı 2+1+1 VNDCYST
5/5 11
-21%
Marka: İndirim Çadırı
Açık Kahve Vinda Çay Seti Koltuk Takımı 2+1+1 VNDCYST
1179.9 TL 1499.9 TL
Mobilya Vieux Zigon Çay Kahve Sehpa Takımı Ceviz Kaplamalı Kaliteli VXZGNCVZ
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Domino Mobilya Satıcı Ünvanı: SAFA ENSAR ALBAĞLAR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün Domino Mobilya tarafından gönderilecektir. DOMİNO MOBİLYA VİEUX ZİGON ÇAY KAHVE SEHPA TAKIMI CEVİZ KAPLAMALI ÜST TABLA 18 MM HAM MDF ÜZERİ AĞAÇ KAPLAMA VE CİLADIR. AYAKLAR 1.SINIF GÜRGEN AĞACIDIR. 4 PARÇADAN OLUŞAN ÜRÜNÜMÜZ İÇ İÇE GEÇME ÖZELLİĞİYLE EVİNİZDE YER KAPLAMAYACAKTIR MONTAJ İLE UĞRAŞMADAN ÜRÜN ELİNİZE ULAŞINCA SADECE AMBALAJINI AÇIP KULLANIMINA BAŞLAYABİLECEĞİNİZ TİTİZ İŞÇİLİK VE KALİTELİ MALZEMELERİ İLE EVİNİZE KALİTEYİ VE ŞIKLIĞI GETİRECEK UZUN ÖMÜRLÜ KOLAY ESKİTEMEYECEĞİNİZ BİR ÜRÜN ÜRÜN ÖLÇÜLERİ GENİŞLİK: 60 DERİNLİK: 40 YÜKSEKLİK: 53 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 22 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-5%
Marka: domino
Mobilya Vieux Zigon Çay Kahve Sehpa Takımı Ceviz Kaplamalı Kaliteli VXZGNCVZ
1050 TL 1100 TL
Fornasetti Modeli Maske 3 Lü (Çay Şeker Kahve) Kavanoz Takımı A010094-4
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SahraConcept Satıcı Ünvanı: MİRSA GLOBAL İHRACAT İTHALAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6210983769 Bu ürün SahraConcept tarafından gönderilecektir. FORNASETTİ MODELİ BAHARATLIK TAKIMI 3 LÜ Ürün Ölçüleri: 27 cm 1,5 lt Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 17 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-10%
Marka: SahraConcept
Fornasetti Modeli Maske 3 Lü (Çay Şeker Kahve) Kavanoz Takımı A010094-4
347.3 TL 385.9 TL
Girona 6'lı Cam Boncuk Çay & Kahve Fincan Takımı- Green Home ASH0026
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Ferhat Ateş Kardeşler Züccaciye Satıcı Ünvanı: FERHAT ATEŞ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Sakarya Bu ürün Ferhat Ateş Kardeşler Züccaciye tarafından gönderilecektir. Ürünümüz cam ve 12 parçadan oluşmaktadır 6 parça cam kupa 6 parça cam altlığı 90 cc Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-50%
Marka: Perotti
Girona 6'lı Cam Boncuk Çay & Kahve Fincan Takımı- Green Home ASH0026
112.75 TL 225 TL
Ikili Kahve Ayak Royal Çay Seti Koltuk Takımı ikili-klsz-khvayk-01
5/5 11
-9%
Marka: Moben
Ikili Kahve Ayak Royal Çay Seti Koltuk Takımı ikili-klsz-khvayk-01
1000 TL 1100 TL
Largi – 6 Kişilik Kahve Fincan Takımı Bambum B0912 Largi 6 Kişilik Çay Takimi
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Vip Trend Satıcı Ünvanı: VİP TREND İNTERNET TEKNO.TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 9250469575 Bu ürün Vip Trend tarafından gönderilecektir. Ebat : 11.5x8.5x7 cm Bambum Largi Çay Takımı, porselen fincanları ve bambu tabakları ile dilerseniz iki, dilerseniz altı kişilik seçenekleriyle tüm kahve sunumlarınızda yardımcınız olacak. Iade Kosullari : Ürünlerinizin tarafiniza ulastigi sekilde patpata sarili, kutulu ve ambalaji bozulmamis olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Bambum
Largi – 6 Kişilik Kahve Fincan Takımı Bambum B0912 Largi 6 Kişilik Çay Takimi
109.9 TL
Kollu Çay Seti 2+1+1 Bahçe Koltuk Takımı | Kahve Metal Ayak VIANEMKAHVEMETALKOLLUTAKIM
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Vianem Satıcı Ünvanı: VİANEM E-TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Kep Adresi: [email protected] Vergi Kimlik Numarası: 9041076841 Bu ürün Vianem tarafından gönderilecektir. Üreticiden tüketiciye %100 orijinal ürün garantili en uygun fiyat ücretsiz kargo ürün görsellerindeki renkler kullandığınız cihaza göre ufak farklılıklar gösterebilmektedir. Kullanılan döşeme malzemeleri avrupa normlarına uygun olup, kumaşlarımız anti-Bakteriyel, kolay temizlenme ve renk haslığı testlerinden geçmiştir. Ürünlerdeki kullanılan ayak kısımlarının gürgen ağacı boyalıdır. Ürün özellikleri • ürünler kendi üretimimizdir. • ürünlerde kullanılan kumaş 1. Sınıf nubuk kumaştır. • silinebilir ve leke tutmaz kumaş özelliklerine sahiptir. • 22 dns sünger yoğunluğu ile sınıfının en rahat oturma alanına sahip çay setleridir. • ürün iskeleti tamamen gürgendir. • ürün ölçüleri görsellerde detaylı olarak yer almaktadır. Ürünler kargoda hasar görmemesi için demonte olarak gönderilmektedir. Şarjlı veya elektrikli matkap yardımıyla evinizde kolayca kurabilirsiniz. Kurulum aşamasında lütfen ürün paketinin içerisinde gönderilen kurulum kılavuzu adımlarını takip ediniz. Kurulum konusunda yardım almak için mağazamızla iletişime geçebilirsiniz. * ikili koltuk ölçüleri * oturum yüksekliği:42 cm * oturum derinliği:48 cm * oturum ile sırt arası:38 cm * oturum uzunluğu:120 cm * dıştan dışa uzunluk:130 cm * tekli koltuk ölçüleri * oturum yüksekliği:42 cm * oturum derinliği:48 cm * oturum ile sırt arası:38 cm * oturum uzunluğu:60 cm * dıştan dışa uzunluk:70 cm ürün bakım talimatı: • ürünlerinizin renklerini korumak için direkt olarak güneş ışığına maruz bırakmayınız. • kumaş ürünlerde sabun ve nemli bez ile temizleyebilirsiniz. • ürünlerinizi asla yıkamayınız. • ürünlerinizi aşırı nemli ve ıslak ortamlardan koruyunuz, aksi halde krom ve ahşap yüzeylerde bozulmalar oluşabilir. • ürünlerinizin krom ve ahşap yüzeylerini kuru bez ile temizleyebilirsiniz. • ürünlerinizin temizliğinde deterjan, çamaşır suyu, yağ çözücü ve benzeri temizlik ürünleri ve/veya kimyasallar (tiner, alkol, kolonya vb.) asla kullanmayınız. • açık renkli kumaş ürünlerde kot ve koyu renkli giysilerin, ter ile birlikte deriye renk salabileceğini unutmayınız. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: VIANEM
Kollu Çay Seti 2+1+1 Bahçe Koltuk Takımı | Kahve Metal Ayak VIANEMKAHVEMETALKOLLUTAKIM
2599 TL
Çay Seti Koltuk Takımı Tekli Berjeri Kahve Ayak arm-klsz-cyst-brjr-khv-001
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Armens Life Satıcı Ünvanı: SELÇUK ARIK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Bu ürün Armens Life tarafından gönderilecektir. Armens Çay Seti Tekli Berjer Koltuk Kahve Ayak Tekli Berjer Ölçü Bilgisi : * Oturum yüksekliği : 46 cm * Oturum Derinliği : 48 cm * Oturum ile sırt arası Yükseklik : 35 cm * Oturum Uzunluğu : 60 cm Ayak Özellikleri : Ahşap ayak kullanılmıştır. 1. sınıf gürgen ağacından üretilmiştir. · Koltuk İskeleti Dayanıklı, GÜRGEN Malzeme ile yapılmaktadır. · Silinebilir ve leke tutmaz NUBUK kumaş özelliklerine sahiptir. · 22 dns sünger yoğunluğu · Ürün iskeleti gürgendir. · Ayaklar demonte ve gürgendir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-40%
Marka: Armens Life
Çay Seti Koltuk Takımı Tekli Berjeri Kahve Ayak arm-klsz-cyst-brjr-khv-001
420 TL 699 TL
Royal Çay Seti Koltuk Takımı, 2+1+1 Kahve Ayak tkm-klsz-khvayk-01
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: mobenmobilya Satıcı Ünvanı: MOBEN EV VE BÜRO MOBİLYALARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Vergi Kimlik Numarası: 6220760414 Bu ürün mobenmobilya tarafından gönderilecektir. Ölçü bilgisi : * oturum yüksekliği : 46 cm * oturum derinliği : 52 cm * oturum ile sırt arası yükseklik : 35 cm * oturum uzunluğu : 120 cm Tekli berjer ölçü bilgisi : * oturum yüksekliği : 46 cm * oturum derinliği : 48 cm * oturum ile sırt arası yükseklik : 35 cm * oturum uzunluğu : 60 cm Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-11%
Marka: Moben
Royal Çay Seti Koltuk Takımı, 2+1+1 Kahve Ayak tkm-klsz-khvayk-01
1860 TL 2100 TL
Çay Seti Koltuk Takımı Tekli Berjeri Kahve Ayak arm-klsz-cyst-brjr-khv-001
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Armens Life Satıcı Ünvanı: SELÇUK ARIK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Bu ürün Armens Life tarafından gönderilecektir. Armens Çay Seti Tekli Berjer Koltuk Kahve Ayak Tekli Berjer Ölçü Bilgisi : * Oturum yüksekliği : 46 cm * Oturum Derinliği : 48 cm * Oturum ile sırt arası Yükseklik : 35 cm * Oturum Uzunluğu : 60 cm Ayak Özellikleri : Ahşap ayak kullanılmıştır. 1. sınıf gürgen ağacından üretilmiştir. · Koltuk İskeleti Dayanıklı, GÜRGEN Malzeme ile yapılmaktadır. · Silinebilir ve leke tutmaz NUBUK kumaş özelliklerine sahiptir. · 22 dns sünger yoğunluğu · Ürün iskeleti gürgendir. · Ayaklar demonte ve gürgendir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 31 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-20%
Marka: Armens Life
Çay Seti Koltuk Takımı Tekli Berjeri Kahve Ayak arm-klsz-cyst-brjr-khv-001
560 TL 699 TL
Royal Çay Seti Koltuk Takımı Tekli Berjeri Füme Kahve Ayak tekli-klsz-khvayk-01
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: mobenmobilya Satıcı Ünvanı: MOBEN EV VE BÜRO MOBİLYALARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Vergi Kimlik Numarası: 6220760414 Bu ürün mobenmobilya tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 31 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-21%
Marka: Moben
Royal Çay Seti Koltuk Takımı Tekli Berjeri Füme Kahve Ayak tekli-klsz-khvayk-01
715 TL 900 TL
Armens Çay Seti Koltuk Takımı, 2+1+1 Kahve Ayak klsz-cyst-khv-001
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Armens Life Satıcı Ünvanı: SELÇUK ARIK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Bu ürün Armens Life tarafından gönderilecektir. Royal Çay Seti Koltuk Takımı, 2+1+1 Kahve Ayak İkili Koltuk Ölçü Bilgisi : * Oturum yüksekliği : 46 cm * Oturum Derinliği : 52 cm * Oturum ile sırt arası Yükseklik : 35 cm * Oturum Uzunluğu : 120 cm Tekli Berjer Ölçü Bilgisi : * Oturum yüksekliği : 46 cm * Oturum Derinliği : 48 cm * Oturum ile sırt arası Yükseklik : 35 cm * Oturum Uzunluğu : 60 cm Ayak Özellikleri : Ahşap ayak kullanılmıştır. 1. sınıf gürgen ağacından üretilmiştir. · Koltuk İskeleti Dayanıklı, GÜRGEN Malzeme ile yapılmaktadır. · Silinebilir ve leke tutmaz NUBUK kumaş özelliklerine sahiptir. · 22 dns sünger yoğunluğu · Ürün iskeleti gürgendir. · Ayaklar demonte ve gürgendir. Nakliye teslimi kargo ile bina önü teslim seklindedir. Ürününüzü kargodan teslim alırken pakette herhangi bir ezilme, ıslanma, yırtılma vb. durumlar olup olmadığını muhakkak kontrol ederek teslim aliniz. Eğer hasar durumu söz konusu ise, kargo hasar tespit tutanağı tutturunuz. Sevkiyat ile ilgili Önemli Bilgiler: Siparişinizin ulaşacağı adres il merkezinde olmayıp, ilçe ya da kasaba gibi mobil bölgelerde ise Kargo firmalarının dağıtım yaptığı farklı günlerde teslimat söz konusu olabilmektedir. Bulunduğunuz bölge kargo firmalarının dağıtım alanı dışında ise (Örneğin bir köy olabilir) lütfen bulunduğunuz yere en yakın kargo firması ve şubesini sipariş vermeden tespit edip, kargo adresi olarak Kargo şubesini seçiniz. Bu durumda teslimat süresinin uzamasının önüne geçebilirsiniz. Kargonun ulaşamadığı bölgelerde sipariş verdiğiniz ürünleri, en yakın şubeden şahsın teslim alması gerekmektedir. Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: Armens Life
Armens Çay Seti Koltuk Takımı, 2+1+1 Kahve Ayak klsz-cyst-khv-001
1999 TL 2499 TL
Armens Çay Seti Koltuk Takımı, 2+1+1 Kahve Ayak klsz-cyst-khv-001
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Armens Life Satıcı Ünvanı: SELÇUK ARIK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Bu ürün Armens Life tarafından gönderilecektir. Royal Çay Seti Koltuk Takımı, 2+1+1 Kahve Ayak İkili Koltuk Ölçü Bilgisi : * Oturum yüksekliği : 46 cm * Oturum Derinliği : 52 cm * Oturum ile sırt arası Yükseklik : 35 cm * Oturum Uzunluğu : 120 cm Tekli Berjer Ölçü Bilgisi : * Oturum yüksekliği : 46 cm * Oturum Derinliği : 48 cm * Oturum ile sırt arası Yükseklik : 35 cm * Oturum Uzunluğu : 60 cm Ayak Özellikleri : Ahşap ayak kullanılmıştır. 1. sınıf gürgen ağacından üretilmiştir. · Koltuk İskeleti Dayanıklı, GÜRGEN Malzeme ile yapılmaktadır. · Silinebilir ve leke tutmaz NUBUK kumaş özelliklerine sahiptir. · 22 dns sünger yoğunluğu · Ürün iskeleti gürgendir. · Ayaklar demonte ve gürgendir. Nakliye teslimi kargo ile bina önü teslim seklindedir. Ürününüzü kargodan teslim alırken pakette herhangi bir ezilme, ıslanma, yırtılma vb. durumlar olup olmadığını muhakkak kontrol ederek teslim aliniz. Eğer hasar durumu söz konusu ise, kargo hasar tespit tutanağı tutturunuz. Sevkiyat ile ilgili Önemli Bilgiler: Siparişinizin ulaşacağı adres il merkezinde olmayıp, ilçe ya da kasaba gibi mobil bölgelerde ise Kargo firmalarının dağıtım yaptığı farklı günlerde teslimat söz konusu olabilmektedir. Bulunduğunuz bölge kargo firmalarının dağıtım alanı dışında ise (Örneğin bir köy olabilir) lütfen bulunduğunuz yere en yakın kargo firması ve şubesini sipariş vermeden tespit edip, kargo adresi olarak Kargo şubesini seçiniz. Bu durumda teslimat süresinin uzamasının önüne geçebilirsiniz. Kargonun ulaşamadığı bölgelerde sipariş verdiğiniz ürünleri, en yakın şubeden şahsın teslim alması gerekmektedir. Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: Armens Life
Armens Çay Seti Koltuk Takımı, 2+1+1 Kahve Ayak klsz-cyst-khv-001
1999 TL 2499 TL
Zelinda 2 1 1 Çay Seti Balkon Ofis Kolsuz Koltuk Takımı Kahve Ayak zlnd00010
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Vianem Satıcı Ünvanı: VİANEM E-TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Vergi Kimlik Numarası: 9041076841 Bu ürün Vianem tarafından gönderilecektir. Ürünler kendi üretimimizdir. Ürünlerde kullanılan kumaş 1. sınıf NUBUK kumaştır. Silinebilir ve leke tutmaz kumaş özelliklerine sahiptir. 22 dns sünger yoğunluğu, sınıfının en rahat oturma alanına sahip çay setleri Ürün iskeleti tamamen gürgendir. Ürün ölçüleri görsellerde detaylı olarak yer almaktadır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-29%
Marka: zelinda mobilya
Zelinda 2 1 1 Çay Seti Balkon Ofis Kolsuz Koltuk Takımı Kahve Ayak zlnd00010
1499 TL 2100 TL
Armens Çay Seti Koltuk Takımı Ikili Kahve Ayak arm-klsz-cyst-ikili-khv-001
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Armens Life Satıcı Ünvanı: SELÇUK ARIK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Bu ürün Armens Life tarafından gönderilecektir. Armens Çay Seti ikili Koltuk Kahve Ayak İkili Koltuk Ölçü Bilgisi : * Oturum yüksekliği : 46 cm * Oturum Derinliği : 52 cm * Oturum ile sırt arası Yükseklik : 35 cm * Oturum Uzunluğu : 120 cm Ayak Özellikleri : Ahşap ayak kullanılmıştır. 1. sınıf gürgen ağacından üretilmiştir. · Koltuk İskeleti Dayanıklı, GÜRGEN Malzeme ile yapılmaktadır. · Silinebilir ve leke tutmaz NUBUK kumaş özelliklerine sahiptir. · 22 dns sünger yoğunluğu · Ürün iskeleti gürgendir. · Ayaklar demonte ve gürgendir. Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: Armens Life
Armens Çay Seti Koltuk Takımı Ikili Kahve Ayak arm-klsz-cyst-ikili-khv-001
820 TL 1026 TL
Armens Çay Seti Koltuk Takımı Ikili Kahve Ayak arm-klsz-cyst-ikili-khv-001
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Armens Life Satıcı Ünvanı: SELÇUK ARIK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Bu ürün Armens Life tarafından gönderilecektir. Armens Çay Seti ikili Koltuk Kahve Ayak İkili Koltuk Ölçü Bilgisi : * Oturum yüksekliği : 46 cm * Oturum Derinliği : 52 cm * Oturum ile sırt arası Yükseklik : 35 cm * Oturum Uzunluğu : 120 cm Ayak Özellikleri : Ahşap ayak kullanılmıştır. 1. sınıf gürgen ağacından üretilmiştir. · Koltuk İskeleti Dayanıklı, GÜRGEN Malzeme ile yapılmaktadır. · Silinebilir ve leke tutmaz NUBUK kumaş özelliklerine sahiptir. · 22 dns sünger yoğunluğu · Ürün iskeleti gürgendir. · Ayaklar demonte ve gürgendir. Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-40%
Marka: Armens Life
Armens Çay Seti Koltuk Takımı Ikili Kahve Ayak arm-klsz-cyst-ikili-khv-001
615 TL 1026 TL
Armens Çay Seti Koltuk Takımı Ikili Kahve Ayak arm-klsz-cyst-ikili-khv-001
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Armens Life Satıcı Ünvanı: SELÇUK ARIK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Bu ürün Armens Life tarafından gönderilecektir. Armens Çay Seti ikili Koltuk Kahve Ayak İkili Koltuk Ölçü Bilgisi : * Oturum yüksekliği : 46 cm * Oturum Derinliği : 52 cm * Oturum ile sırt arası Yükseklik : 35 cm * Oturum Uzunluğu : 120 cm Ayak Özellikleri : Ahşap ayak kullanılmıştır. 1. sınıf gürgen ağacından üretilmiştir. · Koltuk İskeleti Dayanıklı, GÜRGEN Malzeme ile yapılmaktadır. · Silinebilir ve leke tutmaz NUBUK kumaş özelliklerine sahiptir. · 22 dns sünger yoğunluğu · Ürün iskeleti gürgendir. · Ayaklar demonte ve gürgendir. Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-40%
Marka: Armens Life
Armens Çay Seti Koltuk Takımı Ikili Kahve Ayak arm-klsz-cyst-ikili-khv-001
615 TL 1026 TL
Armens Çay Seti Koltuk Takımı, 2+1+1 Kahve Ayak klsz-cyst-khv-001
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Armens Life Satıcı Ünvanı: SELÇUK ARIK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Bu ürün Armens Life tarafından gönderilecektir. Royal Çay Seti Koltuk Takımı, 2+1+1 Kahve Ayak İkili Koltuk Ölçü Bilgisi : * Oturum yüksekliği : 46 cm * Oturum Derinliği : 52 cm * Oturum ile sırt arası Yükseklik : 35 cm * Oturum Uzunluğu : 120 cm Tekli Berjer Ölçü Bilgisi : * Oturum yüksekliği : 46 cm * Oturum Derinliği : 48 cm * Oturum ile sırt arası Yükseklik : 35 cm * Oturum Uzunluğu : 60 cm Ayak Özellikleri : Ahşap ayak kullanılmıştır. 1. sınıf gürgen ağacından üretilmiştir. · Koltuk İskeleti Dayanıklı, GÜRGEN Malzeme ile yapılmaktadır. · Silinebilir ve leke tutmaz NUBUK kumaş özelliklerine sahiptir. · 22 dns sünger yoğunluğu · Ürün iskeleti gürgendir. · Ayaklar demonte ve gürgendir. Nakliye teslimi kargo ile bina önü teslim seklindedir. Ürününüzü kargodan teslim alırken pakette herhangi bir ezilme, ıslanma, yırtılma vb. durumlar olup olmadığını muhakkak kontrol ederek teslim aliniz. Eğer hasar durumu söz konusu ise, kargo hasar tespit tutanağı tutturunuz. Sevkiyat ile ilgili Önemli Bilgiler: Siparişinizin ulaşacağı adres il merkezinde olmayıp, ilçe ya da kasaba gibi mobil bölgelerde ise Kargo firmalarının dağıtım yaptığı farklı günlerde teslimat söz konusu olabilmektedir. Bulunduğunuz bölge kargo firmalarının dağıtım alanı dışında ise (Örneğin bir köy olabilir) lütfen bulunduğunuz yere en yakın kargo firması ve şubesini sipariş vermeden tespit edip, kargo adresi olarak Kargo şubesini seçiniz. Bu durumda teslimat süresinin uzamasının önüne geçebilirsiniz. Kargonun ulaşamadığı bölgelerde sipariş verdiğiniz ürünleri, en yakın şubeden şahsın teslim alması gerekmektedir. Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: Armens Life
Armens Çay Seti Koltuk Takımı, 2+1+1 Kahve Ayak klsz-cyst-khv-001
1999 TL 2499 TL
Royal Çay Seti Koltuk Takımı, 2+1+1 Kahve Ayak tkm-klsz-khvayk-01
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: mobenmobilya Satıcı Ünvanı: MOBEN EV VE BÜRO MOBİLYALARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Kep Adresi: [email protected] Vergi Kimlik Numarası: 6220760414 Bu ürün mobenmobilya tarafından gönderilecektir. Ölçü bilgisi : * oturum yüksekliği : 46 cm * oturum derinliği : 52 cm * oturum ile sırt arası yükseklik : 35 cm * oturum uzunluğu : 120 cm Tekli berjer ölçü bilgisi : * oturum yüksekliği : 46 cm * oturum derinliği : 48 cm * oturum ile sırt arası yükseklik : 35 cm * oturum uzunluğu : 60 cm Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 19 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-16%
Marka: Moben
Royal Çay Seti Koltuk Takımı, 2+1+1 Kahve Ayak tkm-klsz-khvayk-01
1760 TL 2100 TL
Balkon Ofis Cafe Bahçe Bekleme Takımı | Kollu Çay Seti | Kahve Metal Ayak 2+1+1 Koltuk Takımı VIANEMKAHVEAYAKETNA
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Vianem Satıcı Ünvanı: VİANEM E-TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Vergi Kimlik Numarası: 9041076841 Bu ürün Vianem tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-23%
Marka: VIANEM
Balkon Ofis Cafe Bahçe Bekleme Takımı | Kollu Çay Seti | Kahve Metal Ayak 2+1+1 Koltuk Takımı VIANEMKAHVEAYAKETNA
2142 TL 2799 TL
2+1+1 Koltuk Takımı Balkon Ofis Cafe Bahçe Bekleme Takımı | Kollu Çay Seti | Kahve Metal Ayak VIANEMKAHVEAYAKETNA
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Vianem Satıcı Ünvanı: VİANEM E-TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Vergi Kimlik Numarası: 9041076841 Bu ürün Vianem tarafından gönderilecektir. Takımımız 2+1+1 (Bir adet ikili, iki adet berjer) şeklinde üç parçadan oluşmaktadır. Ürünlerimizde nubuk tarzı 1. sınıf ithal kumaş kullanılmaktadır. Silinebilir ve leke tutmaz kumaş özelliklerine sahiptir. 12'lik 28 dansite sünger kullanılmaktadır. İç iskeleti tamamen gürgendir. Ayaklar 1,2 mm et kalınlığında metaldir. Ürün demonte olarak gönderilmektedir. (Sadece ayakları demontedir.) Kurulum size aittir. İçinden çıkacak kurulum kılavuzundaki talimatlara uyarak kurulum yapabilirsiniz. Kurulum esnasında şarjlı veya elektrikli matkap gerekmektedir. Renklerin canlılığını uzun süre koruması açısından uzun süre güneş ışığında bırakmayınız. Nemli bez ile kolayca temizliğini yapabilirsiniz. Ürünlerin temizliğinde deterjan, çamaşır suyu, yağ çözücü ve benzeri temizlik ürünleri kullanmayınız. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-23%
Marka: VIANEM
2+1+1 Koltuk Takımı Balkon Ofis Cafe Bahçe Bekleme Takımı | Kollu Çay Seti | Kahve Metal Ayak VIANEMKAHVEAYAKETNA
2142 TL 2799 TL
2+1+1 Koltuk Takımı Balkon Ofis Cafe Bahçe Bekleme Takımı | Kollu Çay Seti | Kahve Metal Ayak VIANEMKAHVEAYAKETNA
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Vianem Satıcı Ünvanı: VİANEM E-TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Kep Adresi: [email protected] Vergi Kimlik Numarası: 9041076841 Bu ürün Vianem tarafından gönderilecektir. Takımımız 2+1+1 (bir adet ikili, iki adet berjer) şeklinde üç parçadan oluşmaktadır. Ürünlerimizde nubuk tarzı 1. Sınıf ithal kumaş kullanılmaktadır. Silinebilir ve leke tutmaz kumaş özelliklerine sahiptir. 12'lik 28 dansite sünger kullanılmaktadır. Iç iskeleti tamamen gürgendir. Ayaklar 1,2 mm et kalınlığında metaldir. Ürün demonte olarak gönderilmektedir. (sadece ayakları demontedir.) kurulum size aittir. Içinden çıkacak kurulum kılavuzundaki talimatlara uyarak kurulum yapabilirsiniz. Kurulum esnasında şarjlı veya elektrikli matkap gerekmektedir. Renklerin canlılığını uzun süre koruması açısından uzun süre güneş ışığında bırakmayınız. Nemli bez ile kolayca temizliğini yapabilirsiniz. Ürünlerin temizliğinde deterjan, çamaşır suyu, yağ çözücü ve benzeri temizlik ürünleri kullanmayınız. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 18 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-39%
Marka: VIANEM
2+1+1 Koltuk Takımı Balkon Ofis Cafe Bahçe Bekleme Takımı | Kollu Çay Seti | Kahve Metal Ayak VIANEMKAHVEAYAKETNA
1713.6 TL 2799 TL
Paris Cafe Otel Balkon Çay Seti 2+1+1 Koltuk Takımı Kahve Ayak kollu-tkm-khv
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Armens Life Satıcı Ünvanı: SELÇUK ARIK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Bu ürün Armens Life tarafından gönderilecektir. Ürün özellikleri ürünler kendi üretimimizdir. Ürünlerde kullanılan kumaş 1. Sınıf nubuk kumaştır. Silinebilir ve leke tutmaz kumaş özelliklerine sahiptir. 22 dns sünger yoğunluğu, sınıfının en rahat oturma alanına sahip çay setleri ürün iskeleti tamamen gürgendir. Ürün ölçüleri görsellerde detaylı olarak yer almaktadır. Şarjlı veya elektrikli matkap yardımıyla evinizde kolayca kurabilirsiniz. Kurulum aşamasında lütfen ürün paketinin içerisinde gönderilen kurulum kılavuzu adımlarını takip ediniz. Kurulum konusunda yardım almak için mağazamızla iletişime geçebilirsiniz. ikili koltuk ölçüleri * oturum yüksekliği : 48 cm * oturum derinliği : 48 cm * oturum ile sırt arası : 38 cm * oturum uzunluğu : 120 cm * dıştan dışa uzunluk : 130 cm * tekli koltuk ölçüleri * oturum yüksekliği : 42 cm * oturum derinliği : 48 cm * oturum ile sırt arası : 38 cm * oturum uzunluğu : 60 cm * dıştan dışa uzunluk : 70 cm ürün bakım talimatı : Ürünlerinizin renklerini korumak için direk olarak güneş ışığına maruz bırakmayınız. Kumaş ürünlerde sabun ve nemli bez ile temizleyebilirsiniz. Ürünlerinizi asla yıkamayınız. Ürünlerinizi aşırı nemli ve ıslak ortamlardan koruyunuz, aksi halde krom ve ahşap yüzeylerde bozulmalar oluşabilir. Ürünlerinizin krom ve ahşap yüzeylerini kuru bez ile temizleyebilirsiniz. Ürünlerinizin temizliğinde deterjan, çamaşır suyu, yağ çözücü ve benzeri temizlik ürünleri ve/veya kimyasallar (tiner, alkol, kolonya vb.) asla kullanmayınız. Açık renkli kumaş ürünlerde kot ve koyu renkli giysilerin, ter ile birlikte deriye renk salabileceğini unutmayınız. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: Armens Life
Paris Cafe Otel Balkon Çay Seti 2+1+1 Koltuk Takımı Kahve Ayak kollu-tkm-khv
1999 TL 2499 TL
Kollu Çay Seti 2+1+1 Balkon Ofis Cafe Bahçe Koltuk Takımı | Kahve Metal Ayak OLINPAKAHVEMETALKOLLUTAKIM
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: olinpa Satıcı Ünvanı: KAREZAR BİLGİ TEKNOLOJİLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Vergi Kimlik Numarası: 5241291709 Bu ürün olinpa tarafından gönderilecektir. OLİNPA Kollu Çay Seti 2+1+1 Balkon Ofis Cafe Bahçe Koltuk Takımı | Kahve Metal Ayak ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE %100 ORİJİNAL ÜRÜN GARANTİLİ EN UYGUN FİYAT ÜCRETSİZ KARGO Ürün görsellerindeki renkler kullandığınız cihaza göre ufak farklılıklar gösterebilmektedir. Kullanılan döşeme malzemeleri Avrupa normlarına uygun olup, kumaşlarımız anti-bakteriyel, kolay temizlenme ve renk haslığı testlerinden geçmiştir. Ürünlerdeki kullanılan ayak kısımlarının gürgen ağacı boyalıdır. Ürün Özellikleri • Ürünler kendi üretimimizdir. • Ürünlerde kullanılan kumaş 1. sınıf NUBUK kumaştır. • Silinebilir ve leke tutmaz kumaş özelliklerine sahiptir. • 22 dns sünger yoğunluğu ile sınıfının en rahat oturma alanına sahip çay setleridir. • Ürün iskeleti tamamen gürgendir. • Ürün ölçüleri görsellerde detaylı olarak yer almaktadır. Ürünler kargoda hasar görmemesi için demonte olarak gönderilmektedir. şarjlı veya elektrikli matkap yardımıyla evinizde kolayca kurabilirsiniz. Kurulum aşamasında lütfen ürün paketinin içerisinde gönderilen kurulum kılavuzu adımlarını takip ediniz. Kurulum konusunda yardım almak için mağazamızla iletişime geçebilirsiniz. * İKİLİ KOLTUK ÖLÇÜLERİ * Oturum yüksekliği:42 cm * Oturum Derinliği:48 cm * Oturum ile sırt arası:38 cm * Oturum Uzunluğu:120 cm * Dıştan dışa Uzunluk:130 cm * TEKLİ KOLTUK ÖLÇÜLERİ * Oturum yüksekliği:42 cm * Oturum Derinliği:48 cm * Oturum ile sırt arası:38 cm * Oturum Uzunluğu:60 cm * Dıştan dışa Uzunluk:70 cm Ürün Bakım Talimatı: • Ürünlerinizin renklerini korumak için direkt olarak güneş ışığına maruz bırakmayınız. • Kumaş ürünlerde sabun ve nemli bez ile temizleyebilirsiniz. • Ürünlerinizi asla yıkamayınız. • Ürünlerinizi aşırı nemli ve ıslak ortamlardan koruyunuz, aksi halde krom ve ahşap yüzeylerde bozulmalar oluşabilir. • Ürünlerinizin krom ve ahşap yüzeylerini kuru bez ile temizleyebilirsiniz. • Ürünlerinizin temizliğinde deterjan, çamaşır suyu, yağ çözücü ve benzeri temizlik ürünleri ve/veya kimyasallar (tiner, alkol, kolonya vb.) asla kullanmayınız. • Açık renkli kumaş ürünlerde kot ve koyu renkli giysilerin, ter ile birlikte deriye renk salabileceğini unutmayınız. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-15%
Marka: Olinpa
Kollu Çay Seti 2+1+1 Balkon Ofis Cafe Bahçe Koltuk Takımı | Kahve Metal Ayak OLINPAKAHVEMETALKOLLUTAKIM
2209.15 TL 2599 TL
Kollu Çay Seti 2+1+1 Balkon Ofis Cafe Bahçe Koltuk Takımı | Kahve Metal Ayak OLINPAKAHVEMETALKOLLUTAKIM
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: olinpa Satıcı Ünvanı: KAREZAR BİLGİ TEKNOLOJİLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Vergi Kimlik Numarası: 5241291709 Bu ürün olinpa tarafından gönderilecektir. Kullanılan döşeme malzemeleri avrupa normlarına uygun olup, kumaşlarımız anti-Bakteriyel, kolay temizlenme ve renk haslığı testlerinden geçmiştir. Ürünlerdeki kullanılan ayak kısımlarının gürgen ağacı boyalıdır. Ürün özellikleri • ürünler kendi üretimimizdir. • ürünlerde kullanılan kumaş 1. Sınıf nubuk kumaştır. • silinebilir ve leke tutmaz kumaş özelliklerine sahiptir. • 22 dns sünger yoğunluğu ile sınıfının en rahat oturma alanına sahip çay setleridir. • ürün iskeleti tamamen gürgendir. • ürün ölçüleri görsellerde detaylı olarak yer almaktadır. Şarjlı veya elektrikli matkap yardımıyla evinizde kolayca kurabilirsiniz. Kurulum aşamasında lütfen ürün paketinin içerisinde gönderilen kurulum kılavuzu adımlarını takip ediniz. Kurulum konusunda yardım almak için mağazamızla iletişime geçebilirsiniz. * ikili koltuk ölçüleri * oturum yüksekliği:42 cm * oturum derinliği:48 cm * oturum ile sırt arası:38 cm * oturum uzunluğu:120 cm * dıştan dışa uzunluk:130 cm * tekli koltuk ölçüleri * oturum yüksekliği:42 cm * oturum derinliği:48 cm * oturum ile sırt arası:38 cm * oturum uzunluğu:60 cm * dıştan dışa uzunluk:70 cm ürün bakım talimatı: • ürünlerinizin renklerini korumak için direkt olarak güneş ışığına maruz bırakmayınız. • kumaş ürünlerde sabun ve nemli bez ile temizleyebilirsiniz. • ürünlerinizi asla yıkamayınız. • ürünlerinizi aşırı nemli ve ıslak ortamlardan koruyunuz, aksi halde krom ve ahşap yüzeylerde bozulmalar oluşabilir. • ürünlerinizin krom ve ahşap yüzeylerini kuru bez ile temizleyebilirsiniz. • ürünlerinizin temizliğinde deterjan, çamaşır suyu, yağ çözücü ve benzeri temizlik ürünleri ve/veya kimyasallar (tiner, alkol, kolonya vb.) asla kullanmayınız. • açık renkli kumaş ürünlerde kot ve koyu renkli giysilerin, ter ile birlikte deriye renk salabileceğini unutmayınız. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-15%
Marka: Olinpa
Kollu Çay Seti 2+1+1 Balkon Ofis Cafe Bahçe Koltuk Takımı | Kahve Metal Ayak OLINPAKAHVEMETALKOLLUTAKIM
2209.15 TL 2599 TL
Paris Cafe Otel Balkon Çay Seti Kahve Ayak 2+1+1 Koltuk Takımı kollu-tkm-khv
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Armens Life Satıcı Ünvanı: SELÇUK ARIK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Bu ürün Armens Life tarafından gönderilecektir. Ürün Özellikleri Ürünler kendi üretimimizdir. Ürünlerde kullanılan kumaş 1. sınıf NUBUK kumaştır. Silinebilir ve leke tutmaz kumaş özelliklerine sahiptir. 22 dns sünger yoğunluğu, sınıfının en rahat oturma alanına sahip çay setleri Ürün iskeleti tamamen gürgendir. Ürün ölçüleri görsellerde detaylı olarak yer almaktadır. Ürünler demonte olarak gönderilmektedir. şarjlı veya elektrikli matkap yardımıyla evinizde kolayca kurabilirsiniz. Kurulum aşamasında lütfen ürün paketinin içerisinde gönderilen kurulum kılavuzu adımlarını takip ediniz. * İKİLİ KOLTUK ÖLÇÜLERİ * Oturum yüksekliği : 48 cm * Oturum Derinliği : 48 cm * Oturum ile sırt arası : 38 cm * Oturum Uzunluğu : 120 cm * Dıştan dışa Uzunluk : 130 cm * TEKLİ KOLTUK ÖLÇÜLERİ * Oturum yüksekliği : 42 cm * Oturum Derinliği : 48 cm * Oturum ile sırt arası : 38 cm * Oturum Uzunluğu : 60 cm * Dıştan dışa Uzunluk : 70 cm Ürün Bakım Talimatı : Ürünlerinizin renklerini korumak için direk olarak güneş ışığına maruz bırakmayınız. Kumaş ürünlerde sabun ve nemli bez ile temizleyebilirsiniz. Ürünlerinizi asla yıkamayınız. Ürünlerinizi aşırı nemli ve ıslak ortamlardan koruyunuz, aksi halde krom ve ahşap yüzeylerde bozulmalar oluşabilir. Ürünlerinizin krom ve ahşap yüzeylerini kuru bez ile temizleyebilirsiniz. Ürünlerinizin temizliğinde deterjan, çamaşır suyu, yağ çözücü ve benzeri temizlik ürünleri ve/veya kimyasallar (tiner, alkol, kolonya vb.) asla kullanmayınız. Açık renkli kumaş ürünlerde kot ve koyu renkli giysilerin, ter ile birlikte deriye renk salabileceğini unutmayınız. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: Armens Life
Paris Cafe Otel Balkon Çay Seti Kahve Ayak 2+1+1 Koltuk Takımı kollu-tkm-khv
1999 TL 2499 TL
Paris Cafe Otel Balkon Çay Seti 2+1+1 Koltuk Takımı Kahve Ayak kollu-tkm-khv
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Armens Life Satıcı Ünvanı: SELÇUK ARIK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Bu ürün Armens Life tarafından gönderilecektir. Ürün Özellikleri Ürünler kendi üretimimizdir. Ürünlerde kullanılan kumaş 1. sınıf NUBUK kumaştır. Silinebilir ve leke tutmaz kumaş özelliklerine sahiptir. 22 dns sünger yoğunluğu, sınıfının en rahat oturma alanına sahip çay setleri Ürün iskeleti tamamen gürgendir. Ürün ölçüleri görsellerde detaylı olarak yer almaktadır. Ürünler kargoda hasar görmemesi için demonte olarak gönderilmektedir. şarjlı veya elektrikli matkap yardımıyla evinizde kolayca kurabilirsiniz. Kurulum aşamasında lütfen ürün paketinin içerisinde gönderilen kurulum kılavuzu adımlarını takip ediniz. Kurulum konusunda yardım almak için mağazamızla iletişime geçebilirsiniz. * İKİLİ KOLTUK ÖLÇÜLERİ * Oturum yüksekliği : 48 cm * Oturum Derinliği : 48 cm * Oturum ile sırt arası : 38 cm * Oturum Uzunluğu : 120 cm * Dıştan dışa Uzunluk : 130 cm * TEKLİ KOLTUK ÖLÇÜLERİ * Oturum yüksekliği : 42 cm * Oturum Derinliği : 48 cm * Oturum ile sırt arası : 38 cm * Oturum Uzunluğu : 60 cm * Dıştan dışa Uzunluk : 70 cm Ürün Bakım Talimatı : Ürünlerinizin renklerini korumak için direk olarak güneş ışığına maruz bırakmayınız. Kumaş ürünlerde sabun ve nemli bez ile temizleyebilirsiniz. Ürünlerinizi asla yıkamayınız. Ürünlerinizi aşırı nemli ve ıslak ortamlardan koruyunuz, aksi halde krom ve ahşap yüzeylerde bozulmalar oluşabilir. Ürünlerinizin krom ve ahşap yüzeylerini kuru bez ile temizleyebilirsiniz. Ürünlerinizin temizliğinde deterjan, çamaşır suyu, yağ çözücü ve benzeri temizlik ürünleri ve/veya kimyasallar (tiner, alkol, kolonya vb.) asla kullanmayınız. Açık renkli kumaş ürünlerde kot ve koyu renkli giysilerin, ter ile birlikte deriye renk salabileceğini unutmayınız. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: Armens Life
Paris Cafe Otel Balkon Çay Seti 2+1+1 Koltuk Takımı Kahve Ayak kollu-tkm-khv
1999 TL 2499 TL
Kollu Çay Seti 2+1+1 Balkon Ofis Cafe Bahçe Koltuk Takımı | Kahve Metal Ayak OLINPAKAHVEMETALKOLLUTAKIM
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: olinpa Satıcı Ünvanı: KAREZAR BİLGİ TEKNOLOJİLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Vergi Kimlik Numarası: 5241291709 Bu ürün olinpa tarafından gönderilecektir. Kullanılan döşeme malzemeleri avrupa normlarına uygun olup, kumaşlarımız anti-Bakteriyel, kolay temizlenme ve renk haslığı testlerinden geçmiştir. Ürünlerdeki kullanılan ayak kısımlarının gürgen ağacı boyalıdır. Ürün özellikleri • ürünler kendi üretimimizdir. • ürünlerde kullanılan kumaş 1. Sınıf nubuk kumaştır. • silinebilir ve leke tutmaz kumaş özelliklerine sahiptir. • 22 dns sünger yoğunluğu ile sınıfının en rahat oturma alanına sahip çay setleridir. • ürün iskeleti tamamen gürgendir. • ürün ölçüleri görsellerde detaylı olarak yer almaktadır. Ürünler kargoda hasar görmemesi için demonte olarak gönderilmektedir. Şarjlı veya elektrikli matkap yardımıyla evinizde kolayca kurabilirsiniz. Kurulum aşamasında lütfen ürün paketinin içerisinde gönderilen kurulum kılavuzu adımlarını takip ediniz. Kurulum konusunda yardım almak için mağazamızla iletişime geçebilirsiniz. * ikili koltuk ölçüleri * oturum yüksekliği:42 cm * oturum derinliği:48 cm * oturum ile sırt arası:38 cm * oturum uzunluğu:120 cm * dıştan dışa uzunluk:130 cm * tekli koltuk ölçüleri * oturum yüksekliği:42 cm * oturum derinliği:48 cm * oturum ile sırt arası:38 cm * oturum uzunluğu:60 cm * dıştan dışa uzunluk:70 cm ürün bakım talimatı: • ürünlerinizin renklerini korumak için direkt olarak güneş ışığına maruz bırakmayınız. • kumaş ürünlerde sabun ve nemli bez ile temizleyebilirsiniz. • ürünlerinizi asla yıkamayınız. • ürünlerinizi aşırı nemli ve ıslak ortamlardan koruyunuz, aksi halde krom ve ahşap yüzeylerde bozulmalar oluşabilir. • ürünlerinizin krom ve ahşap yüzeylerini kuru bez ile temizleyebilirsiniz. • ürünlerinizin temizliğinde deterjan, çamaşır suyu, yağ çözücü ve benzeri temizlik ürünleri ve/veya kimyasallar (tiner, alkol, kolonya vb.) asla kullanmayınız. • açık renkli kumaş ürünlerde kot ve koyu renkli giysilerin, ter ile birlikte deriye renk salabileceğini unutmayınız. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 18 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-38%
Marka: Olinpa
Kollu Çay Seti 2+1+1 Balkon Ofis Cafe Bahçe Koltuk Takımı | Kahve Metal Ayak OLINPAKAHVEMETALKOLLUTAKIM
1599 TL 2599 TL
Paris Cafe Otel Balkon Çay Seti 2+1+1 Koltuk Takımı Kahve Ayak kollu-tkm-khv
5/5 11
-40%
Marka: Armens Life
Paris Cafe Otel Balkon Çay Seti 2+1+1 Koltuk Takımı Kahve Ayak kollu-tkm-khv
1499.25 TL 2499 TL
Kollu Çay Seti 2+1+1 Balkon Ofis Cafe Bahçe Koltuk Takımı Kahve Metal Ayak VIANEMKAHVEMETALKOLLUTAKIM
5/5 11
Marka: VIANEM
Kollu Çay Seti 2+1+1 Balkon Ofis Cafe Bahçe Koltuk Takımı Kahve Metal Ayak VIANEMKAHVEMETALKOLLUTAKIM
2599 TL
Kollu Çay Seti 2+1+1 Balkon Ofis Cafe Bahçe Koltuk Takımı Kahve Metal Ayak VIANEMKAHVEMETALKOLLUTAKIM
5/5 11
-38%
Marka: VIANEM
Kollu Çay Seti 2+1+1 Balkon Ofis Cafe Bahçe Koltuk Takımı Kahve Metal Ayak VIANEMKAHVEMETALKOLLUTAKIM
1599 TL 2599 TL
Kollu Çay Seti 2+1+1 Balkon Ofis Cafe Bahçe Koltuk Takımı Kahve Metal Ayak VIANEMKAHVEMETALKOLLUTAKIM
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Vianem Satıcı Ünvanı: VİANEM E-TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Kep Adresi: [email protected] Vergi Kimlik Numarası: 9041076841 Bu ürün Vianem tarafından gönderilecektir. Ikili koltuk ölçüleri * oturum yüksekliği:42 cm * oturum derinliği:48 cm * oturum ile sırt arası:38 cm * oturum uzunluğu:120 cm * dıştan dışa uzunluk:130 cm * tekli koltuk ölçüleri * oturum yüksekliği:42 cm * oturum derinliği:48 cm * oturum ile sırt arası:38 cm * oturum uzunluğu:60 cm * dıştan dışa uzunluk:70 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 18 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-38%
Marka: VIANEM
Kollu Çay Seti 2+1+1 Balkon Ofis Cafe Bahçe Koltuk Takımı Kahve Metal Ayak VIANEMKAHVEMETALKOLLUTAKIM
1599 TL 2599 TL
6 Parça 10 cm Acem 001 Model Özel El Dekorlu Çay Ve Kahve Tabağı Takımı EVNLF0099
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: D8 YAPI İNŞAAT GAYRİMENKUL Satıcı Ünvanı: D8 YAPI İNŞAAT GAYRİMENKUL TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kütahya Vergi Kimlik Numarası: 2650800131 Bu ürün D8 YAPI İNŞAAT GAYRİMENKUL tarafından gönderilecektir. Içerik : 6 adet çay ve kahve tabağı Ürün : Porselen Renk : El dekorlu beyaz porselen Miktar : 1 takım Pürüzsüz yüzeyi sayesinde lekelenme yapmaz. Mikrodalga fırınlarda kullanıma uygun değildir. Bulaşık makinesinde düşük sıcaklıklarda ve kısa devirlerde kullanılmalıdır. Türkiye'de üretilmiştir. Şık tasarım ürünlerimiz ile sunumlarınıza estetik katın çizilmeye karşı dayanıklı. Bulaşık makinesinde yıkama dekorlu porselenlerinizi elde yıkamanız tavsiye edilir. Porselen dekorlarında, altın ve platin yaldızlar bulunmaktadır ve yapısı itibariyle zariftir. Bu nedenle çok dikkatli kullanılmalıdır. Porselenler 60 ºc’ nin altında, ılık bir yıkama programında yıkanmalıdır. Not!:ürünlerimiz kse tarafından özel olarak el işçiliği (hand made) ile dekorlanmıştır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-52%
Marka: Güral Porselen
6 Parça 10 cm Acem 001 Model Özel El Dekorlu Çay Ve Kahve Tabağı Takımı EVNLF0099
159 TL 329 TL
6 Parça 10 Cm Acem 006 Model Özel El Dekorlu Çay Ve Kahve Tabağı Takımı EVNLF0101
5/5 11
-50%
Marka: Güral Porselen
6 Parça 10 Cm Acem 006 Model Özel El Dekorlu Çay Ve Kahve Tabağı Takımı EVNLF0101
159 TL 319 TL
Kollu Çay Seti 2+1+1 Balkon Ofis Cafe Bahçe Koltuk Takımı | Kahve Metal Ayak SEBBAKAHVEMETALKOLLUTAKIM
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SEBBA MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Satıcı Ünvanı: SEBBA MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Vergi Kimlik Numarası: 7570751982 Bu ürün SEBBA MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. tarafından gönderilecektir. Üreticiden tüketiciye %100 orijinal ürün garantili en uygun fiyat ücretsiz kargo ürün görsellerindeki renkler kullandığınız cihaza göre ufak farklılıklar gösterebilmektedir. Kullanılan döşeme malzemeleri avrupa normlarına uygun olup, kumaşlarımız anti-Bakteriyel, kolay temizlenme ve renk haslığı testlerinden geçmiştir. Ürünlerdeki kullanılan ayak kısımlarının gürgen ağacı boyalıdır. Ürün özellikleri • ürünler kendi üretimimizdir. • ürünlerde kullanılan kumaş 1. Sınıf nubuk kumaştır. • silinebilir ve leke tutmaz kumaş özelliklerine sahiptir. • 22 dns sünger yoğunluğu ile sınıfının en rahat oturma alanına sahip çay setleridir. • ürün iskeleti tamamen gürgendir. • ürün ölçüleri görsellerde detaylı olarak yer almaktadır. Ürünler kargoda hasar görmemesi için demonte olarak gönderilmektedir. Şarjlı veya elektrikli matkap yardımıyla evinizde kolayca kurabilirsiniz. Kurulum aşamasında lütfen ürün paketinin içerisinde gönderilen kurulum kılavuzu adımlarını takip ediniz. Kurulum konusunda yardım almak için mağazamızla iletişime geçebilirsiniz. * ikili koltuk ölçüleri * oturum yüksekliği:42 cm * oturum derinliği:48 cm * oturum ile sırt arası:38 cm * oturum uzunluğu:120 cm * dıştan dışa uzunluk:130 cm * tekli koltuk ölçüleri * oturum yüksekliği:42 cm * oturum derinliği:48 cm * oturum ile sırt arası:38 cm * oturum uzunluğu:60 cm * dıştan dışa uzunluk:70 cm ürün bakım talimatı: • ürünlerinizin renklerini korumak için direkt olarak güneş ışığına maruz bırakmayınız. • kumaş ürünlerde sabun ve nemli bez ile temizleyebilirsiniz. • ürünlerinizi asla yıkamayınız. • ürünlerinizi aşırı nemli ve ıslak ortamlardan koruyunuz, aksi halde krom ve ahşap yüzeylerde bozulmalar oluşabilir. • ürünlerinizin krom ve ahşap yüzeylerini kuru bez ile temizleyebilirsiniz. • ürünlerinizin temizliğinde deterjan, çamaşır suyu, yağ çözücü ve benzeri temizlik ürünleri ve/veya kimyasallar (tiner, alkol, kolonya vb.) asla kullanmayınız. • açık renkli kumaş ürünlerde kot ve koyu renkli giysilerin, ter ile birlikte deriye renk salabileceğini unutmayınız. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 22 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-38%
Marka: PRATİK DEKOR
Kollu Çay Seti 2+1+1 Balkon Ofis Cafe Bahçe Koltuk Takımı | Kahve Metal Ayak SEBBAKAHVEMETALKOLLUTAKIM
1599 TL 2599 TL
Dısegno 2+1+1 Koltuk Takımı Balkon Ofis Cafe Bahçe | Kollu Çay Seti | Kahve Metal Ayak PRATIKDEKORKAHVEAYAKETNA
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SEBBA MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Satıcı Ünvanı: SEBBA MOBİLYA SAN.VE TIC.A.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Vergi Kimlik Numarası: 7570751982 Bu ürün SEBBA MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. tarafından gönderilecektir. Takımımız 2+1+1 (bir adet ikili, iki adet berjer) şeklinde üç parçadan oluşmaktadır. Ürünlerimizde nubuk tarzı 1. Sınıf ithal kumaş kullanılmaktadır. Silinebilir ve leke tutmaz kumaş özelliklerine sahiptir. 12'lik 28 dansite sünger kullanılmaktadır. Iç iskeleti tamamen gürgendir. Ayaklar 1,2 mm et kalınlığında metaldir. Ürün demonte olarak gönderilmektedir. (sadece ayakları demontedir.) kurulum size aittir. Içinden çıkacak kurulum kılavuzundaki talimatlara uyarak kurulum yapabilirsiniz. Kurulum esnasında şarjlı veya elektrikli matkap gerekmektedir. Renklerin canlılığını uzun süre koruması açısından uzun süre güneş ışığında bırakmayınız. Nemli bez ile kolayca temizliğini yapabilirsiniz. Ürünlerin temizliğinde deterjan, çamaşır suyu, yağ çözücü ve benzeri temizlik ürünleri kullanmayınız. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-23%
Marka: PRATİK DEKOR
Dısegno 2+1+1 Koltuk Takımı Balkon Ofis Cafe Bahçe | Kollu Çay Seti | Kahve Metal Ayak PRATIKDEKORKAHVEAYAKETNA
2142 TL 2799 TL
Dısegno 2+1+1 Koltuk Takımı Balkon Ofis Cafe Bahçe | Kollu Çay Seti | Kahve Metal Ayak PRATIKDEKORKAHVEAYAKETNA
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SEBBA MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Satıcı Ünvanı: SEBBA MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Vergi Kimlik Numarası: 7570751982 Bu ürün SEBBA MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. tarafından gönderilecektir. Takımımız 2+1+1 (Bir adet ikili, iki adet berjer) şeklinde üç parçadan oluşmaktadır. Ürünlerimizde nubuk tarzı 1. sınıf ithal kumaş kullanılmaktadır. Silinebilir ve leke tutmaz kumaş özelliklerine sahiptir. 12'lik 28 dansite sünger kullanılmaktadır. İç iskeleti tamamen gürgendir. Ayaklar 1,2 mm et kalınlığında metaldir. Ürün demonte olarak gönderilmektedir. (Sadece ayakları demontedir.) Kurulum size aittir. İçinden çıkacak kurulum kılavuzundaki talimatlara uyarak kurulum yapabilirsiniz. Kurulum esnasında şarjlı veya elektrikli matkap gerekmektedir. Renklerin canlılığını uzun süre koruması açısından uzun süre güneş ışığında bırakmayınız. Nemli bez ile kolayca temizliğini yapabilirsiniz. Ürünlerin temizliğinde deterjan, çamaşır suyu, yağ çözücü ve benzeri temizlik ürünleri kullanmayınız. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-35%
Marka: PRATİK DEKOR
Dısegno 2+1+1 Koltuk Takımı Balkon Ofis Cafe Bahçe | Kollu Çay Seti | Kahve Metal Ayak PRATIKDEKORKAHVEAYAKETNA
1820.7 TL 2799 TL
Papatya Kollu Çay Seti 2+1+1 Balkon Ofis Cafe Bahçe Koltuk Takımı | Kahve Ahşap Ayak VIANEMKAHVEAHSAPPAPATYATAKIM
5/5 11
-37%
Marka: VIANEM
Papatya Kollu Çay Seti 2+1+1 Balkon Ofis Cafe Bahçe Koltuk Takımı | Kahve Ahşap Ayak VIANEMKAHVEAHSAPPAPATYATAKIM
1888.6 TL 3000 TL
Olınpa Papatya Kollu Çay Seti 2+1+1 Balkon Ofis Cafe Bahçe Koltuk Takımı | Kahve Ahşap Ayak OLINPAKAHVEAHSAPPAPATYATAKIM
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: olinpa Satıcı Ünvanı: KAREZAR BİLGİ TEKNOLOJİLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Vergi Kimlik Numarası: 5241291709 Bu ürün olinpa tarafından gönderilecektir. OLINPA Papatya Koltuk Takımı 2+1+1 Balkon Ofis Cafe Bahçe Bekleme Koltuğu | Kollu Çay Seti Koltuğu |Kahve Ahşap Ayak Kullanılan döşeme malzemeleri Avrupa normlarına uygun olup , kumaşlarımız anti-bakteriyel , kolay temizlenme ve renk haslığı testlerinden geçmiştir. Ürün Özellikleri • Ürünler kendi üretimimizdir. • Ürünlerde kullanılan kumaş 1. sınıf Kadife kumaştır. • Silinebilir ve leke tutmaz kumaş özelliklerine sahiptir. • 22 dns sünger yoğunluğu, sınıfının en rahat oturma alanına sahip çay setleri • Ürün iskeleti gürgen ayaklar Gürgen boyalıdır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 4 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-40%
Marka: Olinpa
Olınpa Papatya Kollu Çay Seti 2+1+1 Balkon Ofis Cafe Bahçe Koltuk Takımı | Kahve Ahşap Ayak OLINPAKAHVEAHSAPPAPATYATAKIM
1549 TL 2599 TL
Paris Krem Mürdüm Cafe Otel Balkon Çay Seti 2+1+1 Kahve Ayak Koltuk Takımı kollu-tkm-khv
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Armens Life Satıcı Ünvanı: SELÇUK ARIK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Bu ürün Armens Life tarafından gönderilecektir. Ürün özellikleri ürünler kendi üretimimizdir. Ürünlerde kullanılan kumaş 1. Sınıf nubuk kumaştır. Silinebilir ve leke tutmaz kumaş özelliklerine sahiptir. 22 dns sünger yoğunluğu, sınıfının en rahat oturma alanına sahip çay setleri ürün iskeleti tamamen gürgendir. Ürün ölçüleri görsellerde detaylı olarak yer almaktadır. Ürünler kargoda hasar görmemesi için demonte olarak gönderilmektedir. Şarjlı veya elektrikli matkap yardımıyla evinizde kolayca kurabilirsiniz. Kurulum aşamasında lütfen ürün paketinin içerisinde gönderilen kurulum kılavuzu adımlarını takip ediniz. Kurulum konusunda yardım almak için mağazamızla iletişime geçebilirsiniz. * ikili koltuk ölçüleri * oturum yüksekliği : 48 cm * oturum derinliği : 48 cm * oturum ile sırt arası : 38 cm * oturum uzunluğu : 120 cm * dıştan dışa uzunluk : 130 cm * tekli koltuk ölçüleri * oturum yüksekliği : 42 cm * oturum derinliği : 48 cm * oturum ile sırt arası : 38 cm * oturum uzunluğu : 60 cm * dıştan dışa uzunluk : 70 cm ürün bakım talimatı : Ürünlerinizin renklerini korumak için direk olarak güneş ışığına maruz bırakmayınız. Kumaş ürünlerde sabun ve nemli bez ile temizleyebilirsiniz. Ürünlerinizi asla yıkamayınız. Ürünlerinizi aşırı nemli ve ıslak ortamlardan koruyunuz, aksi halde krom ve ahşap yüzeylerde bozulmalar oluşabilir. Ürünlerinizin krom ve ahşap yüzeylerini kuru bez ile temizleyebilirsiniz. Ürünlerinizin temizliğinde deterjan, çamaşır suyu, yağ çözücü ve benzeri temizlik ürünleri ve/veya kimyasallar (tiner, alkol, kolonya vb.) asla kullanmayınız. Açık renkli kumaş ürünlerde kot ve koyu renkli giysilerin, ter ile birlikte deriye renk salabileceğini unutmayınız. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: Armens Life
Paris Krem Mürdüm Cafe Otel Balkon Çay Seti 2+1+1 Kahve Ayak Koltuk Takımı kollu-tkm-khv
1999 TL 2499 TL
Sebba Papatya Kollu Çay Seti 2+1+1 Balkon Ofis Cafe Bahçe Koltuk Takımı | Kahve Ahşap Ayak SEBBAKAHVEAHSAPPAPATYATAKIM
5/5 11
-15%
Marka: PRATİK DEKOR
Sebba Papatya Kollu Çay Seti 2+1+1 Balkon Ofis Cafe Bahçe Koltuk Takımı | Kahve Ahşap Ayak SEBBAKAHVEAHSAPPAPATYATAKIM
2209.15 TL 2599 TL
Siyah Kahve Ahşap Ayak Sebba Papatya Kollu Çay Seti 2+1+1 Balkon Ofis Cafe Bahçe Koltuk Takımı SEBBAKAHVEAHSAPPAPATYATAKIM
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SEBBA MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Satıcı Ünvanı: SEBBA MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Vergi Kimlik Numarası: 7570751982 Bu ürün SEBBA MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. tarafından gönderilecektir. SEBBA Papatya Koltuk Takımı 2+1+1 Balkon Ofis Cafe Bahçe Bekleme Koltuğu | Kollu Çay Seti Koltuğu |Kahve Ahşap Ayak Kullanılan döşeme malzemeleri Avrupa normlarına uygun olup , kumaşlarımız anti-bakteriyel , kolay temizlenme ve renk haslığı testlerinden geçmiştir. Ürün Özellikleri • Ürünler kendi üretimimizdir. • Ürünlerde kullanılan kumaş 1. sınıf Kadife kumaştır. • Silinebilir ve leke tutmaz kumaş özelliklerine sahiptir. • 22 dns sünger yoğunluğu, sınıfının en rahat oturma alanına sahip çay setleri • Ürün iskeleti gürgen ayaklar Gürgen boyalıdır. Ürünler kargoda hasar görmemesi için demonte olarak gönderilmektedir. Şarjlı veya elektrikli matkap yardımıyla evinizde kolayca kurabilirsiniz. Kurulum aşamasında lütfen ürün paketinin içerisinde gönderilen kurulum kılavuzu adımlarını takip ediniz. Kurulum konusunda yardım almak için mağazamızla iletişime geçebilirsiniz. * İKİLİ KOLTUK ÖLÇÜLERİ * Oturum yüksekliği : 42 cm * Oturum Derinliği : 52 cm * Oturum ile sırt arası : 42 cm * Oturum Uzunluğu : 118 cm * Dıştan dışa Uzunluk : 134 cm * TEKLİ KOLTUK ÖLÇÜLERİ * Oturum yüksekliği : 42 cm * Oturum Derinliği : 52 cm * Oturum ile sırt arası : 42 cm * Oturum Uzunluğu : 64 cm * Dıştan dışa Uzunluk : 79 cm Ürün Bakım Talimatı : • Ürünlerinizin renklerini korumak için direk olarak güneş ışığına maruz bırakmayınız. • Kumaş ürünlerde sabun ve nemli bez ile temizleyebilirsiniz. • Ürünlerinizi asla yıkamayınız. • Ürünlerinizi aşırı nemli ve ıslak ortamlardan koruyunuz, aksi halde krom ve ahşap yüzeylerde bozulmalar oluşabilir. • Ürünlerinizin krom ve ahşap yüzeylerini kuru bez ile temizleyebilirsiniz. • Ürünlerinizin temizliğinde deterjan, çamaşır suyu, yağ çözücü ve benzeri temizlik ürünleri ve/veya kimyasallar (tiner, alkol, kolonya vb.) asla kullanmayınız. • Açık renkli kumaş ürünlerde kot ve koyu renkli giysilerin, ter ile birlikte deriye renk salabileceğini unutmayınız. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-8%
Marka: PRATİK DEKOR
Siyah Kahve Ahşap Ayak Sebba Papatya Kollu Çay Seti 2+1+1 Balkon Ofis Cafe Bahçe Koltuk Takımı SEBBAKAHVEAHSAPPAPATYATAKIM
2391.08 TL 2599 TL
10 Parça Cam Çaydanlık Ve Cam Kupa Seti Cam Bardak Çay Kahve Kupa Seti Takımı Çelik Süzgeç Hediyeli akçydnlkkp
5/5 11
-15%
Marka: Asil Konsept
10 Parça Cam Çaydanlık Ve Cam Kupa Seti Cam Bardak Çay Kahve Kupa Seti Takımı Çelik Süzgeç Hediyeli akçydnlkkp
169.9 TL 199.9 TL
Molino Lüx 3'lü Saklama Kavanoz Takımı I Çay Şeker Kahve Saklama Kabı 400 Ml. 700 Ml. 950 Ml. rh3mln
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BARDEN Satıcı Ünvanı: BARDEN TEKSTİL E-TİCARET İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Şanlıurfa Vergi Kimlik Numarası: 1421354687 Bu ürün BARDEN tarafından gönderilecektir. 3'lü cam çay şeker kahve kavanozu şık bir görünüme sahiptir. 3 farklı boyda satışa sunulmuştur. Gövde kısmı kalın camdan oluşmaktadır. Içerik : 3 adet kavanoz ebatlar: Küçük boy çap 8,50 cm yükseklik 8 cm hacim 400 ml Orta boy çap 8,50 cm yükseklik 14,50 cm hacim 700 ml Büyük boy çap 8,50 cm yükseklik 19 cm hacim 950 ml Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 4 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-15%
Marka: Rüya Home
Molino Lüx 3'lü Saklama Kavanoz Takımı I Çay Şeker Kahve Saklama Kabı 400 Ml. 700 Ml. 950 Ml. rh3mln
39 TL 45.99 TL
Armens Paptya 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ahşap Ayak arm-ppty-tkm-ahsp-khvayk
5/5 11
-44%
Marka: Armens Life
Armens Paptya 2+1+1 Kollu Çay Seti Balkon Cafe Koltuk Takımı Kahve Ahşap Ayak arm-ppty-tkm-ahsp-khvayk
1874.25 TL 3350 TL