Aradığınızı Hemen Bulun

MARKALAR

Aradığınızı Hemen Bulun
Marka: Benri4 Marka: Domol4
Marka: Sebamed2
Marka: Akfix1
Marka: Carpex1
Marka: Cillit Bang1
Marka: DDF1
Marka: Dear Klairs1
Marka: Derby1
Marka: EKEL KOREA1

RENKLER

Aradığınızı Hemen Bulun

FİYAT

Aradığınızı Hemen Bulun
10-25 TL 1
25-50 TL18
50-100 TL11
100-150 TL 4
150-250 TL 1
250-500 TL3
İstediğini hemen bul 'den fazla ürün
Temizleyici Köpük, Köpük Temizleme Sprey - S Temizleyici köpük
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Borsa Bilgisayar Satıcı Ünvanı: SAKİNE ŞAHİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Borsa Bilgisayar tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Köpük Temizleme Sprey - Perfects Temizleyici köpük aynalarda, pencerelerde, tv ekranlarında, pc monitörlerinde, eğlence ekipmanlarında, cilalanmış çömleklerde mükemmel temizlik sağlar. Rahatlıkla plastik tahta cam ve seramik yüzeylerde kullanılabilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
Marka: PERFECT
Temizleyici Köpük, Köpük Temizleme Sprey - S Temizleyici köpük
42.9 TL
Banyo Temizleyici Köpük 4747363600
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Enberi Satıcı Ünvanı: ENBERİ HEDİYELİK EŞYA İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3341058142 Bu ürün Enberi tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Benri Banyo Temizleyici Köpük 500 ml Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
-46%
Marka: Benri
Banyo Temizleyici Köpük 4747363600
29.9 TL 55 TL
Köpük Avize Temizleyici 8001990040368
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SUTTER Satıcı Ünvanı: ÖZLEM MAK.KİMYA TEM.ÜR.TEKSTİL SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 7010037081 Bu ürün SUTTER tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Ürünümüz özellikle hassas avizelerin zarar görmeden ovalamaya gerek kalmadan temizliğinizi sağlar. Kullanımı çok kolay olduğu gibi size zaman kazandırır. Kullanım şekli Ürünün kullanmadan önce sallayın ve avize, ayna, cam ,pirinç vb hassas yüzeye sıkın köpük tüm yüzeyi kapladıktan sonra buharlaşmasını bekleyin. Iz yapmadan bu kadar kolay olabileceğine inanamayacaksınız. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Sutter
Köpük Avize Temizleyici 8001990040368
110 TL
Ekran Temizleyici Köpük ekrankoruyucuköpük
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TEKNİK TV Satıcı Ünvanı: CEMİL TAMER YAZAR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kocaeli Bu ürün TEKNİK TV tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Teknoparat Temizleme köpüğü her türlü Led,Lcd,Plazma,bilgisayar ve ekranları, fotoğraf makineleri ve mercekleri, telefonlar, CRT, PDA ekranlar, tabletler ve gözlüklerin temizliği için özel üretilmiş yüksek teknoloji ürünüdür. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-14%
Marka: Teknoparat
Ekran Temizleyici Köpük ekrankoruyucuköpük
59.99 TL 69.99 TL
Vesplus Buzdolabı Temizleyici Köpük 50363520
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: teknik çarşı Satıcı Ünvanı: BTSM KURUMSAL ELEKTRONİK BİLGİSAYAR ÜRÜNLERİ SAN.TİC.L.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bursa Vergi Kimlik Numarası: 1870620462 Bu ürün teknik çarşı tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Vestel vesplus buzdolabı temizleyici köpük Vesplus buzdolabı temizleyici köpük & bez bu özel ürün sayesinde buzdolabınızın veya derin dondurucunuzun içinde oluşan bakteriküf, mantar ve bunların ürettiği kötü kokuları yokedebilir, temizlik ve hijyen sağlayabilirsiniz . Kullanma talimatı: Buzdolabınızın iç yüzeyine homojen bir şekilde püskürtünüz ve bir müddet bekledikten sonra bez yardımıyla siliniz. Ağır kire ve kokuya maruz kalmış ürünlerde tekrarlı uygulama gerekebilir. Eğer temizlenecek yüzey direkt olarak gıdaya temas ediyorsa , bu temizlik işlemi sonrası nemli bir bez ile artık ürünü almak gerekir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-11%
Marka: VESTEL
Vesplus Buzdolabı Temizleyici Köpük 50363520
78 TL 88 TL
Klima Temizleyici Köpük Sprey 400 ml Köpük Sprey Tüm Klimalarda Kullanılabilir. MEETO KLİMA TEMİZLEYİCİ
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BRİSCOOL Satıcı Ünvanı: BİROL ISITMA SOĞUTMA İNŞAAT D.T.M.TAŞ.SANAYİ VE TİCARET A.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Adana Vergi Kimlik Numarası: 1781378939 Bu ürün BRİSCOOL tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Kullanım şekli:Polen filtresi olan klimalarda polen filtresi uygulama öncesi çıkartılmalıdır. Uzatma hortumu yardımı ile köğük srey klima radyatörüne sıkılır. Köpük spreyin nüfus edip yüzeydeki bakteri ve mikropları temizlemesi için 10 dkç beklenir. Fan kademeli olarak çalıştırılırklima radyotörü üzerinden geçip havalandırma lanallarına ulaşması sağlanır. Daha sonra araç çalıştırılır motor ısıtılır fan açınca klima düğmesi sıcak konuma alınır. Nemli ve ıslak kalmayacak şekilde sistem tam olrak kurutulur bu şekilde bakterş temizleme işlemleri tamamlanmış olur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 8 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-54%
Marka: MEETO
Klima Temizleyici Köpük Sprey 400 ml Köpük Sprey Tüm Klimalarda Kullanılabilir. MEETO KLİMA TEMİZLEYİCİ
29.99 TL 65 TL
Banyo Temizleyici Köpük 500 Ml 10277412
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ABİSYOL Satıcı Ünvanı: NAZLI ÇETİN KÖSE İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün ABİSYOL tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Benri Banyo Temizleyici Köpük, günlük banyo ve tuvalet temizliği için uygundur. Aktif köpüğü sayesinde duş kabini, tuvalet, fayans, lavabo, tezgah üzerinde oluşan kir, kireç ve sabun kalıntılarına doğrudan etki eder. Limon esansı ile temizlikten sonra ferah bir koku bırakır. İz bırakmaz. \n \nKullanımı: Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Ürünü dik tutarak temizlenecek yüzeye yaklaşık 25 cm uzaktan püskürtün. Köpüğü 10 dk bekletin, ardından bol su ile durulayın. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.
-50%
Marka: Benri
Banyo Temizleyici Köpük 500 Ml 10277412
29.99 TL 59.98 TL
Halı Ve Döşeme Temizleyici Köpük 195456
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: askkimya Satıcı Ünvanı: ASK KİMYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 0861243200 Bu ürün askkimya tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. • Domol Mobilya Bakımı cilalı ve plastik kaplamalı yüzeylerin ve ahşap mobilyaların bakım ve temizliği için idealdir. • Toz ve parmak izi gibi günlük kirler kolayca temizlenir. • Tüm ahşap ve kaplama türlerin yüzeylerini silikon yağı ve doğal bal mumuyla korur. • Anti-statik etkisi ile tozu uzun süre uzak tutar. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-28%
Marka: Domol
Halı Ve Döşeme Temizleyici Köpük 195456
43.4 TL 60 TL
Banyo Temizleyici Köpük 500 ml BNRBNYKPK
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: İhtiyaç Sepeti Satıcı Ünvanı: ENES AKTAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün İhtiyaç Sepeti tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Benri Banyo Temizleyici Köpük, günlük banyo ve tuvalet temizliği için uygundur. Aktif köpüğü sayesinde duş kabini, tuvalet, fayans, lavabo, tezgah üzerinde oluşan kir, kireç ve sabun kalıntılarına doğrudan etki eder. Limon esansı ile temizlikten sonra ferah bir koku bırakır. İz bırakmaz. Kullanımı: Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Ürünü dik tutarak temizlenecek yüzeye yaklaşık 25 cm uzaktan püskürtün. Köpüğü 10 dk bekletin, ardından bol su ile durulayın. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-44%
Marka: Benri
Banyo Temizleyici Köpük 500 ml BNRBNYKPK
27.99 TL 49.99 TL
Pu Köpük Temizleyici 500 Ml urgpuköpük500ml
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Urgancıoğlu Satıcı Ünvanı: URGANCIOĞLU OTO.NAK.ZİR.AL.ISI.SİS.VE GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Sakarya Vergi Kimlik Numarası: 8930040256 Bu ürün Urgancıoğlu tarafından gönderilecektir. Sista Köpük Temizleyici 500ml PU köpük tabancası içerisindeki, henüz tamamen sertleşmemiş PU köpük artıklarının temizlenmesi PU köpük uygulaması sırasında istenmeyen yerlere bulaşan artıkların temizlenmesinde kullanılır Plastik, boyalı veya cilalı yüzeyeler gibi solventlere duyarlı yüzeylerde kullanılmadan önce küçük bir alanda denenmelidir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Sista
Pu Köpük Temizleyici 500 Ml urgpuköpük500ml
48.9 TL
Halı Ve Döşeme Temizleyici Köpük 1564536
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SELÇUKLU TİCARET Satıcı Ünvanı: ÖMERCAN KALYON İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün SELÇUKLU TİCARET tarafından gönderilecektir. • Domol Halı ve Döşeme Temizleyici Köpük, halı ve benzeri döşemeleri pratik ve etkili bir şekilde temizlemeniz için oldukça idealdir. • Temizlenmesi zor olan döşemelerde bile tüm yüzeye nüfuz ederek derinlemesine bir temizlik deneyimi vadeder. • Halı, döşeme gibi yüzeylerde oluşan toz ve kokunun etkili bir şekilde giderilmesine yardımcı olur. • Özel formülü sayesinde uygulama yapılan yüzeylerin uzun süre renk özelliğini korumasını ve dokularını güçlendirmeyi sağlar. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Domol
Halı Ve Döşeme Temizleyici Köpük 1564536
48.9 TL 65 TL
Cild Temizleyici Köpük Maskesi NST8-S06A45
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: PiStore Satıcı Ünvanı: MEHMED ONUR İŞİM İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün PiStore tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. 1) Yüzünüzü göz çevresi hariç maske ile kaplayınız. 2) Uygulama yapar yapmaz maske aktif hale geçecektir. 3) Köpüklenme süresince cildiniz temizlenirken bir yandan da oksijen depolanacaktır. 4) Köpüklenme işlemi bittiğinde maskenizi çıkarınız. 5) Cildinizi ılık su ile köpüklerden arındırın. 6) Dilediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
-20%
Marka: Images
Cild Temizleyici Köpük Maskesi NST8-S06A45
39.9 TL 50 TL
Köpük Temizleyici 200 ml 60748006207 060748006207
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Markatrend Satıcı Ünvanı: MARKATREND KOZMETİK VE SAĞ.ÜRÜN.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Çanakkale Vergi Kimlik Numarası: 6120730411 Bu ürün Markatrend tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Ciltte artmış yağ salgısına bağlı parlaklığı gidermek üzere formüle edilmiş, hafif bir temizleyicidir Ciltte bulunan yağ miktarını azaltır Gözenekleri temizler Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-22%
Marka: DDF
Köpük Temizleyici 200 ml 60748006207 060748006207
279.99 TL 359 TL
Köpük Temizleyici 800c 500 Ml 800c aksakf800c
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Aksin teknik Satıcı Ünvanı: AKSIN TEKNİK HIRD. VE YAP. MALZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0350397758 Bu ürün Aksin teknik tarafından gönderilecektir. Özellikler yüksek seviye nitro-Combi kalite. Çok iyi kaplama yeteneği. Bir çok yüzeyde muhteşem adezyon kuvveti. Iyi akış, pürüzsüz yüzey. Iç ve dış mekan uygulamalarına uygun. Parlatılabilir yüzey. Hava koşullarına, ışığa ve uv’ye dayanıklı. Çizilme, şok ve darbeye dayanıklı. Hızlı kuruma (kuruma süresi, ortam sıcaklığı, havadaki nem ve uygulanan kaplamanın kalınlığına bağlıdır). Uygulama alanları sunta, metal, kağıt, cam boyanabilir sert plastikler ve birçok tekstil ürünü üzerine herhangi bir tasarım amacıyla uygulanabilir. Aynı zamanda elbise, beton ve doğal taş üzerine tasarım amaçlı uygulanabilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Akfix
Köpük Temizleyici 800c 500 Ml 800c aksakf800c
30 TL
Mc31395 650ml Cam Temizleyici Köpük Sprey 2800791
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SEKİZ TİCARET Satıcı Ünvanı: TALHA SOYKUVVET İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün SEKİZ TİCARET tarafından gönderilecektir. - Michelin MC31395 650ml Cam Temizleyici Köpük Sprey - 650ml Köpüklü Cam Temizleyici, Camları, Aynaları, Lambaları, plastikleri, lamine yüzeyleri temizleyen ve koruyan, amonyak içermeyen, iz bırakmayan, köpüklü temizleyici, - En hızlı ve en rahat şekilde cam temizliği yapmanızı sağlar, - İnatçı kirleri ve zor lekeleri kolayca ve hızlı şekilde kristal berraklığında camları temizler, - Dikey yüzeylerde bile, damlatmayan, akmayan beyaz temizleme köpüğü ile ultra temizlik sağlar lekeleri önler, - Camlarınızda hoş, temiz ve yeni kokusu elde etmenizi sağlar, - Uzun süre temiz kalmasını sağlar, - Renkli camlarda da güvenle kullanılır, - Özel olarak formüle edilmiş güçlü sprey köpük ile tüm inatçı kirleri anında temizler, - Cam temizliğiniz güvenli sürüş için son derece önemlidir, - Amonyak hassasiyeti olan kişiler, camlarını güvenle temizleyebilirler çünkü amonyak içermez, - Leke ve çizik bırakmayan özel köpük formül, - Gres yağı, yağ lekeleri, parmak izi ve kirleri tamamen yok eder ve temizler, - Sigara dumanı, Nikotin kalıntıları, silikon ve lastik izlerini tamamen temizler, - Sinek ve böcek kalıntıları, Kuş pisliği vb. kirleri tamamen yok eder ve temizler, - Camları, aynaları, sundurma, veranda, güverte, lambaları, pencereleri, Fransız balkon camlarını, araba camları, araç cam tavanlarını, cam panelleri ve bölmeleri temizlemede kullanılır, - Yüksek Michelin teknolojiyle Avrupa da üretilmiştir, - Kullanım Şekli: Kullanmadan önce kutuyu iyice çalkalayın. Yakın mesafeden yüzeye eşit şekilde sıkın. Zor kirlerde kısa bir süre etki etmesini bekleyin. Daha sonra temiz ve kuru bir bezle silin. Bu şekilde son derece ekonomik olarak kullanılabilir. Uyarı: Sıcak yüzeylere sıkmayın, doğrudan güneş ışığı altında uygulamayın Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-10%
Marka: Michelin
Mc31395 650ml Cam Temizleyici Köpük Sprey 2800791
72.99 TL 81.04 TL
Köpük Sprey Instant (temizleyici) 400 Ml 2410
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Ayağıma Getir Satıcı Ünvanı: MUHAMMED BURAK ALACATLI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Ayağıma Getir tarafından gönderilecektir. Köpük sprey perfect özellikleri 400 ml temizleyci köpük aynalarda, pencerelerde, tv. Ekranlarında, pc monitörlerinde, eğlence ekipmanlarında, cilalanmış çömleklerde mükemmel temizlik sağlar. Rahatlıkla plastik tahta cam ve seramik yüzeylerde kullanıla bilir. %5 ve üzeri ancak %15 den az alti fatikhidro karbon, %5 den az fosfat ve aniyonik yüzey aktif madde. Silikon içermez. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
Marka: PERFECTS
Köpük Sprey Instant (temizleyici) 400 Ml 2410
47.5 TL
Aktif Köpük Banyo Temizleyici 600 ml CL85201458
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Mert Ambalaj Endüstriyel Temizlik Satıcı Ünvanı: KEMAL TEKİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Mert Ambalaj Endüstriyel Temizlik tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
-24%
Marka: Cillit Bang
Aktif Köpük Banyo Temizleyici 600 ml CL85201458
38 TL 50 TL
Yüz Temizleyici - Re-nutriv Hydrating Köpük Temizleyici 125 Ml 887167518346 77557
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ESTEE LAUDER Satıcı Ünvanı: ELCA KOZMETİK LTD.ŞTİ.(ESTEE LAUDER) İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3310472503 Bu ürün ESTEE LAUDER tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Estée lauder re-Nutriv hydrating köpük temizleyici, cildi nazikçe temizlerken ve yatıştırırken cildi nemlendirir. Cildin nem bariyerini onarmaya yardımcı olur, cilt daha genç ve sıkı görünür. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-25%
Marka: Estee Lauder
Yüz Temizleyici - Re-nutriv Hydrating Köpük Temizleyici 125 Ml 887167518346 77557
375 TL 500 TL
Gentle Cleansing Foam Yüz Temizleyici Köpük 75ml 407002
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hobi Parfümeri Satıcı Ünvanı: HOBİ PARFÜMERİ PAZARLAMA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 4630081810 Bu ürün Hobi Parfümeri tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Malu wilz gentle cleansing foam yüz temizleyici köpük 75 ml hassas temizleyici köpük hoş kokulu,kremsi köpük derinlemesine temizlerken,jojoba mumu incileri cildin nemini muhafaza eder.Ürün yumuşak köpük çok yoğun olup,uygulamada oldukça verimlidir.Erkekler için de son derece uygundur.Limon yağı ile birlikte cilde kadifemsi bir ferahlık kazandırır. Kullanılışı : Yeteri miktarda ürün alınarak yüz ve boyun bölgesine hafifçe masaj yapılarak uygulanır ve ılık su ile durulanır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-58%
Marka: Malu Wilz
Gentle Cleansing Foam Yüz Temizleyici Köpük 75ml 407002
87.51 TL 208.62 TL
Fırın ve Izgara Temizleyici Köpük 500 ml TYC00098642916
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ABİSYOL Satıcı Ünvanı: NAZLI ÇETİN KÖSE İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün ABİSYOL tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Benri Fırın ve Izgara Temizleyici Köpük, güçlü formülü ile kurumuş lekeleri, inatçı yağ lekelerini, yiyecek artıklarını kolayca temizler. Temizlenen yüzeylerde parlaklık sağlar. İz bırakmaz. Kullanımı:Kullanmadan önce iyice çalkalayın. 15-20 cm mesafeden uygulamak istediğiniz bölgeye eşit dağılacak şekilde sıkın. 30-60 dakika bekleyin, sonrasında temizleyin. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.
-50%
Marka: Benri
Fırın ve Izgara Temizleyici Köpük 500 ml TYC00098642916
45 TL 90 TL
Köpük Temizleyici Sprey Pu 500 ml 15-2544
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: EKONOMYA Satıcı Ünvanı: ERDAL İNŞ.TAAH.TUR.SU ÜR.GIDA OT.EN.PET.SAN.VE TİC.A.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Muğla Vergi Kimlik Numarası: 3430041407 Bu ürün EKONOMYA tarafından gönderilecektir. Köpük temizleyici sprey pu 500 ml Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 16 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-26%
Marka: Derby
Köpük Temizleyici Sprey Pu 500 ml 15-2544
38.5 TL 52.24 TL
Clear Face Yüz Temizleyici Köpük 50 ml 4103040020536
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Sağlık ve Kişisel Bakım Marketi Satıcı Ünvanı: SALDOS TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (SALDOS) İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Aydın Kep Adresi: [email protected] Vergi Kimlik Numarası: 7410638275 Bu ürün Sağlık ve Kişisel Bakım Marketi tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Karmadan Yağlıya dönük, sivilceye yatkın ciltlerde kullanım için uygundur Gözenekleri nazikçe temizler cildi kurutmadan fazla sebum ve kiri temizler Siyah nokta, sivilce ve cilt pürüzlerine karşı bakım yapar Cildin nem dengesini korur Montaline C40 dış etkenlere karşı cildi korur İçeriğindeki pantenol ile cildi canlandırır pH 5.5 değeri ile cildin doğal koruyucu tabakasını sağlıklı tutar Sabun ve alkali içermez Hassas ciltler için Paraben içermez Klinik olarak test edilmiştir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-33%
Marka: Sebamed
Clear Face Yüz Temizleyici Köpük 50 ml 4103040020536
26.9 TL 39.9 TL
Clear Face Yüz Temizleyici Köpük 150 Ml MCF01595
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: The BerBug Satıcı Ünvanı: BUĞRA KOÇ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün The BerBug tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Karmadan Yağlıya dönük, sivilceye yatkın ciltlerde kullanım için uygundur Gözenekleri nazikçe temizler cildi kurutmadan fazla sebum ve kiri temizler Siyah nokta, sivilce ve cilt pürüzlerine karşı bakım yapar Cildin nem dengesini korur Montaline C40 dış etkenlere karşı cildi korur İçeriğindeki pantenol ile cildi canlandırır pH 5 5 değeri ile cildin doğal koruyucu tabakasını sağlıklı tutar Sabun ve alkali içermez Hassas ciltler için Paraben içermez Klinik olarak test edilmiştir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
-16%
Marka: Sebamed
Clear Face Yüz Temizleyici Köpük 150 Ml MCF01595
102.9 TL 122.9 TL
Tuff Stuff Çok Amaçlı Köpük Temizleyici - Aktif Köpük - 500 ml STP Tuff Stuuff
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: DETAİLGO Satıcı Ünvanı: 2K ARAÇ KİRALAMA VE OTOMOBİL TEKNOLOJİLERİ DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0012066502 Bu ürün DETAİLGO tarafından gönderilecektir. Otomobillerin tüm iç aksamarında plastik, deri, halı, kumaş, alakantara vs. Gibi yerlerini temizlik için kullanılır. Uygulanan materiyale kesinlikle zarar vermez. Özellikle tavan temizliğinde tavann sarkma riskini ortadan kaldırır. Aktif köpüklü formülü sayesinde tüm lekeleri çözer ve temizler Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-15%
Marka: STP
Tuff Stuff Çok Amaçlı Köpük Temizleyici - Aktif Köpük - 500 ml STP Tuff Stuuff
70 TL 82 TL
Köpük El Temizleyici 5 Kg ( 1 Adet ) 0989-1
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Ambalaj Store Satıcı Ünvanı: AMBALAJDÜNYASI TAAH.MED.TEM.AMB.SAN.TİC.LTD.ŞTİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Konya Vergi Kimlik Numarası: 0680853669 Bu ürün Ambalaj Store tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. YUKARIDAKİ FİYAT 1 ADET FİYATIDIR. Kullanım Yerleri ve TalimatıEl temizliğinde kullanılan hijyenik bir üründür. Bileşiminde antiseptik madde içerdiğinden temizliğin yanı sıra hijyen sağlar. Kremsi köpüğü elde hoş bir his oluşturur. İçerdiği nemlendiriciler ve cilde uygun pH ’ı sayesinde elleri yumuşak tutar ve tahriş etmez. Normal el sabunlarına göre 5 kat daha ekonomik kullanım sağlar. Özel parfümü sayesinde elleri aynı zamanda deodorize eder. Fiziksel ve Kimyasal Özellikler Görünüş : Berrak Renk : Şeffaf Koku : Çiçek kokusu Önemli Sağlık, Güvenlik ve Çevre bilgileri pH : 5,0-6,0 Kaynama noktası / Kaynama aralığı : Saptanmadı Parlama Noktası : İlgili değildir Kendiliğinden Yanma : Ürün kendiliğinden alevlenmez Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
Marka: Oxy
Köpük El Temizleyici 5 Kg ( 1 Adet ) 0989-1
61.53 TL
Klairs Rich Moist Foaming Cleanser - Nemlendirici Temizleyici Köpük 100ml KRNDY0164
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Korendy Kore Kozmetik Satıcı Ünvanı: KORENDY KOZMETİK VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kocaeli Vergi Kimlik Numarası: 5770542592 Bu ürün Korendy Kore Kozmetik tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Ürün %100 orjinaldir,ambalajı açılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 1 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-26%
Marka: Dear Klairs
Klairs Rich Moist Foaming Cleanser - Nemlendirici Temizleyici Köpük 100ml KRNDY0164
136.9 TL 183.9 TL
Glikolik Asit Içeren, Arındırıcı, Nemlendirici Saf Salyangoz Temizleyici Köpük 8809446653397
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Dora Medikal Kozmetik Satıcı Ünvanı: EKİN YILDIZOĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Dora Medikal Kozmetik tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-9%
Marka: EKEL KOREA
Glikolik Asit Içeren, Arındırıcı, Nemlendirici Saf Salyangoz Temizleyici Köpük 8809446653397
59.9 TL 65.9 TL
Canlandırıcı Detoks Serisi Temizleyici Köpük Deniz Yosunu Özlü 110ml 22481
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Millennium Group Satıcı Ünvanı: MİLLENNİUM GROUP MAK.GID.EML.İÇ VE DIŞ TİC.SAN.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6210513496 Bu ürün Millennium Group tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Cilt tarafından kolayca tolere edilir. Cildi kurutmadan gözeneklerdeki fazla yağı ve kiri derinlemesine temizler. Çabuk etki ederek aknenin kurutulmasını sağlar ve yeni akne oluşumuna karşı bakım sağlar. Cildi rahatlatır ve yeniden canlandırır. Ph 5,5 değeri biyolojik koruma sağlar. İltihaplı sivilcelerin çok sayıda olduğu durumlarda cilt temizliğinde kullanılması özellikle tavsiye edilmektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 1 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-36%
Marka: SIAYZU
Canlandırıcı Detoks Serisi Temizleyici Köpük Deniz Yosunu Özlü 110ml 22481
98.5 TL 155 TL
Oto Fırçalı Koltuk Döşeme Halı Temizleyici Köpük 400 ml fırçalı carpex
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KZY TİCARET Satıcı Ünvanı: TUĞBA MERKET İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün KZY TİCARET tarafından gönderilecektir. Carpex Temizleyici Köpük kir ve lekeyi kolayca çıkartmak amacıyla geliştirilmiş mükemmel bir temizleyicidir. En uygun ph ve güçlü temizleme özelliğine sahiptir. Ev, oto, koltuk, tavan temizliğinde kullanılmaktadır. Başlığındaki fırça ile anında kullanım yapabilir ve sonuç alabilirsiniz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-15%
Marka: Carpex
Oto Fırçalı Koltuk Döşeme Halı Temizleyici Köpük 400 ml fırçalı carpex
39.9 TL 46.9 TL
Fırın Ve Izgara Yağ Sökücü Kir Temizleyici Köpük 500 ml K25
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TREND GRUP KOZMETİK Satıcı Ünvanı: TREND GRUP KOZMETİK SATIŞ PAZARLAMA İTH.İHR.TİC.L.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 8591184608 Bu ürün TREND GRUP KOZMETİK tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Fırın ve ızgara temizleyici köpük 500 ml Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-12%
Marka: Domol
Fırın Ve Izgara Yağ Sökücü Kir Temizleyici Köpük 500 ml K25
26.4 TL 29.99 TL
Fırın Ocak Mangal Aspiratör Temizleyici Köpük 4 Adet X 500 Ml HGH25344
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: İPEK KOZMETİK Satıcı Ünvanı: MERVE UYSAL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Çorum Bu ürün İPEK KOZMETİK tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Köpük Fırın, Ocak, Mangal, Aspiratör Temizleyici 4 ADET 500 ml Özel formülü sayesinde, fırın, fırın tepsisi, fırın telleri, mangal, mangal teli, aspiratör, aspiratör filtreleri, yanmış tava-tencere ve döküm ocakların temizliğinde kullanılabilir. Yanmış yağ lekelerini ve kirlerini temizler. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-26%
Marka: Highgenic
Fırın Ocak Mangal Aspiratör Temizleyici Köpük 4 Adet X 500 Ml HGH25344
59.5 TL 80 TL
Saf Aloe Vera Içeren, Nemlendirici Ve Yatıştırıcı Temizleyici Köpük 150 Ml 8809386884080
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Proderma Satıcı Ünvanı: SERKA BİLGİ TEKNOLOJİLERİ KOZMETİK TEKSTİL SAĞLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 7631117639 Bu ürün Proderma tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Güney Kore'li Lüks Kozmetik Üreticisi TERESIA 'nın SAF ALOE VERA İÇERİĞİYLE Aloe Soothing Temizleyici Köpük Ürünü İlk uygulamadan etkileyici sonuçlar elde etmek için doğal ve nadir malzemeler üretilmiştir. Aloe Vera Yatıştırıcı Temizleme Köpüğü cildinizi nazikçe temizleyerek nazik bir ışıltı sağlar. Ürün, yüzü bir bulut gibi saran ve kirlerden nazikçe temizleyen, sebum salgısını düzenleyen ve gözeneklere derinlemesine nüfuz eden hassas ama çok etkili bir köpük oluşturur. Aloe vera özü içerir, Cildin elastikiyetini ve canlılığını artırmaya, nemlendirmeye ve beslemeye yardımcı olur. Köpük, soyulmaya ve kuruluğa neden olmaz, bunun yerine hücre içindeki nemin tutulmasına yardımcı olur. Aktif bileşim yaşlılık lekelerini, çilleri aydınlatır ve tonu eşitler, pürüzsüzlük ve parlaklık verir. Ürün serbest radikallere ve ultraviyole radyasyona karşı koruma sağlar, bu da cildin gençliğini uzatmanıza olanak tanır. Tahriş olmuş cildi anında nemlendirerek yatıştırır. Ferahlatıcı etkisiyle rahatlatır. Saf özleri sayesinde bebek ve çocuklar içinde kullanıma uygundur. Cildi pürüzsüzleştirmeye ve yatıştırmaya yardımcı temizleyici köpük. Aloe veranın nemlendirici etkisiyle cildi anında nemlendirir Sürüldüğü anda cilde ferahlık verir 7 Zararlı maddeyi ASLA içermez! Paraben İÇERMEZ Sülfat İÇERMEZ Silikon İÇERMEZ MHT İÇERMEZ CMIT İÇERMEZ MIT İÇERMEZ BENZOFENON İÇERMEZ Kullanım talimatları: Temizlenmiş cildiniz uygun miktara ürünü alarak, hafif masaj hareketleriyle yüze veya vücuda uygulayın. Ilık su ile durulayın. 150 ML Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 7 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: TERESIA
Saf Aloe Vera Içeren, Nemlendirici Ve Yatıştırıcı Temizleyici Köpük 150 Ml 8809386884080
69.9 TL
Fırın ve Izgara Yağ Sökücü Kir Temizleyici Köpük 500 ml 3423-dsf.34
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TREND GRUP KOZMETİK Satıcı Ünvanı: TREND GRUP KOZMETİK SATIŞ PAZARLAMA İTH.İHR.TİC.L.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 8591184608 Bu ürün TREND GRUP KOZMETİK tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Fırın ve ızgara temizleyici köpük 500 ml Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-30%
Marka: Domol
Fırın ve Izgara Yağ Sökücü Kir Temizleyici Köpük 500 ml 3423-dsf.34
24.6 TL 34.99 TL
Dpf Dizel Partikül Filtre Ve Katalizör Temizleme Spreyi Dpf Katalizör Temizleyici Köpük P2985
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Protec Servis Bakım Ürünleri Tic. Ltd. Şti. Satıcı Ünvanı: PROTEC SERVİS BAKIM ÜR. TİC. LTD. ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 7330361441 Bu ürün Protec Servis Bakım Ürünleri Tic. Ltd. Şti. tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: PROTEC
Dpf Dizel Partikül Filtre Ve Katalizör Temizleme Spreyi Dpf Katalizör Temizleyici Köpük P2985
236 TL
Hassasiyet Karşıtı Aloe Vera İçeren Köpük Temizleyici 150ml Premium Cica Aloe Foamİng Cleanser 5894
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Missha Türkiye Satıcı Ünvanı: MİMA MAĞAZACILIK VE KOZMETİK ÜRÜNLERİ LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 6210519505 Bu ürün Missha Türkiye tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. -Hassas Ciltler İçin Aloe Vera İçeren Temizleme Köpüğü -Premium Cica Aloe Köpük Temizleyici, kuru ve hassas ciltlerin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiştir. -Su bazlıdır. - Aloe Vera ve Centello Asiatica ile zenginleştirilmiş zengin köpüğü cildi etkili bir şekilde temizler ve arındırır. - Tahriş olmuş cilde rahatlatır ve yatıştırır. - İncelediğiniz bu ürünün diğer referanslarına ve diğer detaylı incelemesine Tüm Özellikleri Gör sekmesinden ulaşabilirsiniz. -Ambalajı açılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-38%
Marka: Missha
Hassasiyet Karşıtı Aloe Vera İçeren Köpük Temizleyici 150ml Premium Cica Aloe Foamİng Cleanser 5894
49.9 TL 79.9 TL
Moisture Cleansing Foam - Şeytan Pençesi & Seramit Destekli Temizleyici Köpük V11-ML-01-M-N
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Justin Beauty Satıcı Ünvanı: JUSTIN BEAUTY KOZMETİK ÜRÜNLERİ TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 4841041712 Bu ürün Justin Beauty tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Cildi hem nemlendiren hem de derinlemesine temizleyen bir cilt temizleme köpüğü deneyimi! Village 11 Factory Moisture Cleansing Foam, cildi nemlendirirken yumuşatmaya ve sıkılaştırmaya da yardımcı olur. Cildi canlandıran ince köpükleri ve doğal seramid kompleksi ile cildi temizlemekle kalmayıp güçlendiren bir bakım sunar. ? Cildi arındırırken yumuşatan, nemlendiren ve güçlendiren bir yüz temizleme köpüğü! Village 11 Factory tarafından özenle hazırlanan formül, nemlendirici bileşenler içerir. Yoğun bir nemlendirici serum ile geliştirilen bu köpük temizleyici, cildin hem derinlemesine arındırılmasına hem de neme doyurulmasına yardımcı olur. Doğal seramid kompleksinden oluşan Eko Seramid, cilt tarafından hızla absorbe edilir. Cildi canlandırmaya, yumuşatmaya ve güçlendirmeye yardımcı olan formül, temizlik deneyiminden alınan verimi artırır. Ultra ince baloncuklarla elde edilen yoğun köpük, cildi beslemenin yanı sıra gözeneklerde biriken kiri ve ölü deri hücreleri gibi pürüzleri etkili bir şekilde giderir. Afrika yerlilerinin yaralarını onarma sırlarından biri olan şeytan pençesi kökü ekstresi içeren bu yüz yıkama köpüğü, antienflamatuar ve antialerjik yapısıyla cildi derinlemesine nemlendirir, akne problemine karşı savaşır, antioksidan ve anti-aging etki sağlar. Tamamen bitkisel ve doğal bir şekilde fermente edilen seramid ise, antibakteriyel ve antialerjik yapısı ile ekstra yoğun bir nemlendirme ve cilt detoksu sağlayan etkisiyle cilt temizleme rutinine katkıda bulunur. 150 ml Nasıl Kullanılır? Bir miktar ürünü alın ve su ile köpük haline getirin. Nemli cilde masaj yaparak uygulayın. Ilık suyla durulayın. Kullanım Önerileri: Cildi Village 11 Factory Moisture Cleansing Foam ile temizleyin. Village 11 Factory Moisture Toner ile cildi besleyip diğer cilt bakım aşamalarına hazırlayın. Göz çevresi bakımı için Village 11 Factory Moisture Eye Cream tercih edin. Cildinizi ise Village 11 Factory Moisture Cream ile nemlendirin. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 26 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-25%
Marka: Village 11 Factory
Moisture Cleansing Foam - Şeytan Pençesi & Seramit Destekli Temizleyici Köpük V11-ML-01-M-N
67.42 TL 89.9 TL
Sensılıs Kuru Ciltler Için Temizleyici Köpük - Ritual Care Soft Comfort Mousse 200 ml 8428749546108
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Rafta Bul Satıcı Ünvanı: AYDAN DEMİRKAZIK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Bu ürün Rafta Bul tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Kuru ciltler için tasarlanmış yıkma köpüğüdür Ciltte olan tahribatı en aza indirgemeye yardımcı olur Cildi kurutmadan arındırmaya destek sağlar Nem seviyesini dengelemeye yardımcı olur Normalden kuruya eğilimli ve kuru cilt tipleri için uygundur Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-52%
Marka: sensilis
Sensılıs Kuru Ciltler Için Temizleyici Köpük - Ritual Care Soft Comfort Mousse 200 ml 8428749546108
145 TL 305 TL
L'occıtane Reine Blanche Intense Illuminating Foam - Reine Blanche Aydınlatıcı Köpük Temizleyici 150 PRA-1261188-0206
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: LUXURY MARKT Satıcı Ünvanı: GÜRKAN CENGİZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Balıkesir Bu ürün LUXURY MARKT tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
Marka: L'OCCITANE En Provence
L'occıtane Reine Blanche Intense Illuminating Foam - Reine Blanche Aydınlatıcı Köpük Temizleyici 150 PRA-1261188-0206
460 TL