Aradığınızı Hemen Bulun

Kadın Ağız ve Diş Bakımı

İstediğini hemen bul 10000'den fazla ürün

Diş Macunu

.
Diş Macunu Pin-macun
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ERDEROL Satıcı Ünvanı: YAVUZ SELİM ERDEM İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Adana Bu ürün ERDEROL tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Tiensin mucizevi diş macunu. Doğal içeriğinden dolayı ister makyaj temizlerken ister diş macunu olarak kullanın. Yutulduğunda iç hemoroid tedavisinde dahil kullanılmaktadir. Üstün beyazlatma özelliği vardır Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-16%
Marka: Tiens
Diş Macunu Pin-macun
79.9 TL 95 TL
Diş Macunu Diş Fırçası Set (fırça-çilek Aromalı Macun) Jack205
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Pharmacity Satıcı Ünvanı: PHARMACİTY SAĞLIK VE KOZMETİK PAZARLAMA TİCARETA.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 7291078464 Bu ürün Pharmacity tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Yutulmasında hiçbir sakınca bulunmayan eşsiz doğal formül. Çocuklar için eğlenceli tatlar. Diş etleri rahatlatıcı Organik Aynısafa bitkisi özlü Organik Doğal yaban mersini Aromalı, Florür içermeyen, Şekersiz, Renklendirici madde içermeyen. SLS, kimyasal,koruyucu madde içermeyen. Emniyetli, Kolay Açılır Kapak , BPA içermeyen, Minimal Geri Dönüştürülebilir Ambalaj içerisinde. İçindekiler: Ksilitol, Arıtılmış Su, Sebze Gliserin (Hindistancevizi), Silika, Sertifikalı Organik Muz Lezzeti (Musa Paradisiaca), Xanthan Gum, Sertifikalı Organik Calendula Officinalis Özü, Potasyum Sorbat (Doğal olarak elde edilir), Sitrik Asit Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-23%
Marka: Jack N'Jill
Diş Macunu Diş Fırçası Set (fırça-çilek Aromalı Macun) Jack205
75.98 TL 99 TL
Otomatik Diş Macunu Sıkacağı Ve 5 Li Diş Fırçalığı Macun Sıkıcı Diş Fırçası Tutucu DF680
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: morpanya Satıcı Ünvanı: ÖMÜR ERFİDAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün morpanya tarafından gönderilecektir. Kaliteli ve dekoratifdir. Fırçayı itince otomatik sıkma özelliği, Macunu son damlasına kadar sıkma özelliği, 5 adet fırça yerleştirme haznesi Morpanya Sıkacak ile Diş macunundan tasarruf edeceksiniz Diş macunu ve fırçalarınızı düzenli tutar. Bas-çek özelliği ile rahat kullanım. Her tür diş macunu ve fırçası için uygundur. Yapışkan ped ile tüm yüzeylere yapışır. Ürün Ölçüleri : Macun Sıkacağı: 6cm x 6.5cm x 15.5cm Diş Fırça Tutucu: 11.5cm x 5.5cm x 4cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-49%
Marka: Morpanya
Otomatik Diş Macunu Sıkacağı Ve 5 Li Diş Fırçalığı Macun Sıkıcı Diş Fırçası Tutucu DF680
32.9 TL 64.9 TL
Otomatik Diş Macunu Sıkacağı Ve 5'li Diş Fırçalığı Macun Sıkıcı Diş Fırçası Tutucu DF680
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ZHENA Satıcı Ünvanı: EKREM ERAT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün ZHENA tarafından gönderilecektir. Kaliteli ve dekoratifdir. Fırçayı itince otomatik sıkma özelliği, Macunu son damlasına kadar sıkma özelliği, 5 adet fırça yerleştirme haznesi Morpanya Sıkacak ile Diş macunundan tasarruf edeceksiniz Diş macunu ve fırçalarınızı düzenli tutar. Bas-çek özelliği ile rahat kullanım. Her tür diş macunu ve fırçası için uygundur. Yapışkan ped ile tüm yüzeylere yapışır. Ürün Ölçüleri : Macun Sıkacağı: 6cm x 6.5cm x 15.5cm Diş Fırça Tutucu: 11.5cm x 5.5cm x 4cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-15%
Marka: Toptanpro
Otomatik Diş Macunu Sıkacağı Ve 5'li Diş Fırçalığı Macun Sıkıcı Diş Fırçası Tutucu DF680
29.9 TL 35 TL
Jack N Jill Diş Macunu Ve Diş Fırçası Seti(aromasız Macun Ve Monkey Diş Fırçası) Diş Sağlığı
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Kidsstore Satıcı Ünvanı: BETÜL ÖZTABAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Aydın Bu ürün Kidsstore tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. 1 adet jack n'jill MONKEY doğal diş fırçası 1 adet AROMASIZ doğal diş macunu jack n'jill diş fırçası özellikleri: Jack n'jill çocuk diş fırçaları gövdesi tamamen mısır koçanından titizlikle imal edilmektedir. Doğada tamamen çözünür yapısıyla insana ve çevreye saygılıdır. Yuvarlak formdaki pamuksu yumuşaklığa sahip fırça kılları narin diş etleri ve kırılgan bebek diş minesi için çok güvenlidir. Fırça sapı dizaynı özel tasarlanarak çocukların eline tam oturacak şekilde ergonomik olarak tasarlanmıştır. Jack n'jill diş macunu özelikleri: Usda sertifikalı organik sertifikasına sahiptir. Yutulmasında hiçbir sakınca bulunmayan eşsiz doğal formül. Çocuklar için eğlenceli tatlar. Diş etleri rahatlatıcı organik bitki özleri. Florür içermez. Şeker ve renklendirici madde içermez. Sls ve koruyucu madde içermez. Emniyetli, kolay açılır kapak neden jack'n'jill? 1993’ten bu yana toksik ürünlerin insan hayatından çıkarılması için mücadele eden amerika merkezli çevresel çalışma grubu - Enviromental working group (ewg),bünyesinde oluşturduğu skin deep* projesinde jack and jill kids ürünlerini güvenli ve etkin ürünler kapsamında birinci seçmiştir. Skin deep projesi, ewg tarafından yapılan, 41 binden fazla kozmetik ürünün toksisitesini ve uygunluğunu inceleyen bir bilgi bankası projesidir. Çocukların güvenle kullanabilecekleri kimyasal hiç bir zararlı madde içermeyen 5 çeşit meyve aroması seçeneği ile çocukların ağız ve diş sağlığı artık güvende. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Jack N'Jill
Jack N Jill Diş Macunu Ve Diş Fırçası Seti(aromasız Macun Ve Monkey Diş Fırçası) Diş Sağlığı
99 TL
Tam Koruma Diş Macunu diş macunu
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ARMONİ STORE Satıcı Ünvanı: TÜLİN DURGUN KASAP İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün ARMONİ STORE tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Sensodyne Tam Koruma Diş Macunu Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
-25%
Marka: Sensodyne
Tam Koruma Diş Macunu diş macunu
36.9 TL 49 TL
Diş Macunu Sıkacağı Korumalı Fırça Tutucusu Macun Sıkma Tutucu n11ANKAKH-5619
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: YUSRA ITHALAT Satıcı Ünvanı: SÜMEYYE YÜCE İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün YUSRA ITHALAT tarafından gönderilecektir. Otomatik Diş Macunu Sıkacağı ve Fırça Tutucu dekoratif görünümü ve pratik kullanımı ile banyonuzu daha temiz ve düzenli olmasına yardımcı olacak! Çocuklarınıza diş fırçalama alışkanlığı kazandırmak için de pratik bir çözüm! Diş macununu otomatik olarak sıkarak tek elinizle fırçalama işlemini yapabilmenizi sağlar. Aynı zamanda 5 adet diş fırçasını muhafaza ederek yer tasarrufu sağlar. Diş macununu sonuna kadar sıkmayı sağlayan basınçlı sisteme sahiptir. Ürün Özellikleri Diş macunundan tasarruf ettirir. Banyonuzda temiz ve düzenli tutar. Tek tuş seçeneği, rahat kullanım Her tür diş macunu ve fırçası için uygundur. Diş macununuzu son miktarına kadar kullanabilirsiniz. Diş fırçalarınızı kendinize özel yerde tutar. Aynı anda 5 adet diş fırçası tutabilir. Renk: Beyaz Ürün Ölçüleri: Uzunluk: 16 cm Genişlik: 6 cm Derinlik: 6 cm Diş Fırça Tutucu Ölçüleri: Uzunluk: 11 cm Genişlik: 5 cm Kalınlık: 3 cm Paket İçeriği: 1 Adet Otomatik Diş Macunu Sıkacağı ve Fırça Tutucu Set Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-40%
Marka: Zeki Karga
Diş Macunu Sıkacağı Korumalı Fırça Tutucusu Macun Sıkma Tutucu n11ANKAKH-5619
27 TL 45 TL
Fresh Diş Macunu Excel Diş Macunu 0012019
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ERDEROL Satıcı Ünvanı: YAVUZ SELİM ERDEM İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Adana Bu ürün ERDEROL tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Gano Fresh Gano Diş Macunu Gano Excel Diş macunu Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-29%
Marka: gano soap
Fresh Diş Macunu Excel Diş Macunu 0012019
49.1 TL 69 TL
Diş Macunu
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Autotay Bakım Ürünleri Satıcı Ünvanı: AUTOTAY OTOBAKIM KOZMETİK ÜRETİM DIŞ TİCARET İHRACAT İTHALAT LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 1031194832 Bu ürün Autotay Bakım Ürünleri tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Colgate Diş Macunu 4'lü kampanya Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 8 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-12%
Marka: Colgate
Diş Macunu
22 TL 25 TL
Otamatik Diş Macunu Sıkacağı Ve 5 Adet Diş Fırçalığı Macun Sıkacak Diş Fırçası Banyo Askı Seti e-da4487544
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: E-dahane Satıcı Ünvanı: EDA GÜNEY İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün E-dahane tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-30%
Marka: e-dahane
Otamatik Diş Macunu Sıkacağı Ve 5 Adet Diş Fırçalığı Macun Sıkacak Diş Fırçası Banyo Askı Seti e-da4487544
27.89 TL 39.99 TL
Diş Macunu Sıkma Makinesi Duvara Monte 5li Diş Fırçalığı Otomatik Macun Sıkacağı Banyo Seti PZR-8430010000325
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Eren iletişim Satıcı Ünvanı: MÜJGAN ÇELİKOK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Eren iletişim tarafından gönderilecektir. Pazariz Otomatik Diş Macunu Sıkacağı Ve Diş Fırçalığı 5'li Otomatik Diş Macunu Sıkacağı ve 5'li Diş Fırçalığı Fırçayı itince otomatik sıkma özelliği, Macunu son damlasına kadar sıkma özelliği, 5 adet fırça yerleştirme haznesi Sıkacak ile Diş macunundan tasarruf edeceksiniz Diş macunu ve fırçalarınızı düzenli tutar. Bas-çek özelliği ile rahat kullanım. Her tür diş macunu ve fırçası için uygundur. Yapışkan ped ile tüm yüzeylere yapışır. Ürün Ölçüleri : Macun Sıkacağı: 6cm x 6.5cm x 15.5cm Diş Fırça Tutucu: 11.5cm x 5.5cm x 4cm Paket İçeriği: 1 Adet Macun Sıkacağı, 1 Adet Diş Fırça Tutacağı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-19%
Marka: pazariz
Diş Macunu Sıkma Makinesi Duvara Monte 5li Diş Fırçalığı Otomatik Macun Sıkacağı Banyo Seti PZR-8430010000325
29.9 TL 36.9 TL
Diş Macunu Sıkma Makinesi Duvara Monte 5li Diş Fırçalığı Otomatik Macun Sıkacağı Banyo Seti PZR-8430010000479
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Eren iletişim Satıcı Ünvanı: MÜJGAN ÇELİKOK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Eren iletişim tarafından gönderilecektir. Pazariz Otomatik Diş Macunu Sıkacağı Ve Diş Fırçalığı 5'li Otomatik Diş Macunu Sıkacağı ve 5'li Diş Fırçalığı Fırçayı itince otomatik sıkma özelliği, Macunu son damlasına kadar sıkma özelliği, 5 adet fırça yerleştirme haznesi Sıkacak ile Diş macunundan tasarruf edeceksiniz Diş macunu ve fırçalarınızı düzenli tutar. Bas-çek özelliği ile rahat kullanım. Her tür diş macunu ve fırçası için uygundur. Yapışkan ped ile tüm yüzeylere yapışır. Ürün Ölçüleri : Macun Sıkacağı: 6cm x 6.5cm x 15.5cm Diş Fırça Tutucu: 11.5cm x 5.5cm x 4cm Paket İçeriği: 1 Adet Macun Sıkacağı, 1 Adet Diş Fırça Tutacağı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-19%
Marka: pazariz
Diş Macunu Sıkma Makinesi Duvara Monte 5li Diş Fırçalığı Otomatik Macun Sıkacağı Banyo Seti PZR-8430010000479
29.9 TL 36.9 TL
Diş Macunu Sıkma Makinesi Duvara Monte 5li Diş Fırçalığı Otomatik Macun Sıkacağı Banyo Seti PZR-8430010000465
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Eren iletişim Satıcı Ünvanı: MÜJGAN ÇELİKOK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Eren iletişim tarafından gönderilecektir. Pazariz Otomatik Diş Macunu Sıkacağı Ve Diş Fırçalığı 5'li Otomatik Diş Macunu Sıkacağı ve 5'li Diş Fırçalığı Fırçayı itince otomatik sıkma özelliği, Macunu son damlasına kadar sıkma özelliği, 5 adet fırça yerleştirme haznesi Sıkacak ile Diş macunundan tasarruf edeceksiniz Diş macunu ve fırçalarınızı düzenli tutar. Bas-çek özelliği ile rahat kullanım. Her tür diş macunu ve fırçası için uygundur. Yapışkan ped ile tüm yüzeylere yapışır. Ürün Ölçüleri : Macun Sıkacağı: 6cm x 6.5cm x 15.5cm Diş Fırça Tutucu: 11.5cm x 5.5cm x 4cm Paket İçeriği: 1 Adet Macun Sıkacağı, 1 Adet Diş Fırça Tutacağı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-19%
Marka: pazariz
Diş Macunu Sıkma Makinesi Duvara Monte 5li Diş Fırçalığı Otomatik Macun Sıkacağı Banyo Seti PZR-8430010000465
29.9 TL 36.9 TL
Diş Macunu Sıkma Makinesi Duvara Monte 5li Diş Fırçalığı Otomatik Macun Sıkacağı Banyo Seti PZR-8430010000444
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Eren iletişim Satıcı Ünvanı: MÜJGAN ÇELİKOK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Eren iletişim tarafından gönderilecektir. Pazariz Otomatik Diş Macunu Sıkacağı Ve Diş Fırçalığı 5'li Otomatik Diş Macunu Sıkacağı ve 5'li Diş Fırçalığı Fırçayı itince otomatik sıkma özelliği, Macunu son damlasına kadar sıkma özelliği, 5 adet fırça yerleştirme haznesi Sıkacak ile Diş macunundan tasarruf edeceksiniz Diş macunu ve fırçalarınızı düzenli tutar. Bas-çek özelliği ile rahat kullanım. Her tür diş macunu ve fırçası için uygundur. Yapışkan ped ile tüm yüzeylere yapışır. Ürün Ölçüleri : Macun Sıkacağı: 6cm x 6.5cm x 15.5cm Diş Fırça Tutucu: 11.5cm x 5.5cm x 4cm Paket İçeriği: 1 Adet Macun Sıkacağı, 1 Adet Diş Fırça Tutacağı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-19%
Marka: pazariz
Diş Macunu Sıkma Makinesi Duvara Monte 5li Diş Fırçalığı Otomatik Macun Sıkacağı Banyo Seti PZR-8430010000444
29.9 TL 36.9 TL
Diş Macunu Sıkma Makinesi Duvara Monte 5li Diş Fırçalığı Otomatik Macun Sıkacağı Banyo Seti PZR-8430010000675
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Eren iletişim Satıcı Ünvanı: MÜJGAN ÇELİKOK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Eren iletişim tarafından gönderilecektir. Pazariz Otomatik Diş Macunu Sıkacağı Ve Diş Fırçalığı 5'li Otomatik Diş Macunu Sıkacağı ve 5'li Diş Fırçalığı Fırçayı itince otomatik sıkma özelliği, Macunu son damlasına kadar sıkma özelliği, 5 adet fırça yerleştirme haznesi Sıkacak ile Diş macunundan tasarruf edeceksiniz Diş macunu ve fırçalarınızı düzenli tutar. Bas-çek özelliği ile rahat kullanım. Her tür diş macunu ve fırçası için uygundur. Yapışkan ped ile tüm yüzeylere yapışır. Ürün Ölçüleri : Macun Sıkacağı: 6cm x 6.5cm x 15.5cm Diş Fırça Tutucu: 11.5cm x 5.5cm x 4cm Paket İçeriği: 1 Adet Macun Sıkacağı, 1 Adet Diş Fırça Tutacağı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-19%
Marka: pazariz
Diş Macunu Sıkma Makinesi Duvara Monte 5li Diş Fırçalığı Otomatik Macun Sıkacağı Banyo Seti PZR-8430010000675
29.9 TL 36.9 TL
Diş Macunu Sıkma Makinesi Duvara Monte 5li Diş Fırçalığı Otomatik Macun Sıkacağı Banyo Seti PZR-8430010000437
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Eren iletişim Satıcı Ünvanı: MÜJGAN ÇELİKOK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Eren iletişim tarafından gönderilecektir. Pazariz Otomatik Diş Macunu Sıkacağı Ve Diş Fırçalığı 5'li Otomatik Diş Macunu Sıkacağı ve 5'li Diş Fırçalığı Fırçayı itince otomatik sıkma özelliği, Macunu son damlasına kadar sıkma özelliği, 5 adet fırça yerleştirme haznesi Sıkacak ile Diş macunundan tasarruf edeceksiniz Diş macunu ve fırçalarınızı düzenli tutar. Bas-çek özelliği ile rahat kullanım. Her tür diş macunu ve fırçası için uygundur. Yapışkan ped ile tüm yüzeylere yapışır. Ürün Ölçüleri : Macun Sıkacağı: 6cm x 6.5cm x 15.5cm Diş Fırça Tutucu: 11.5cm x 5.5cm x 4cm Paket İçeriği: 1 Adet Macun Sıkacağı, 1 Adet Diş Fırça Tutacağı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-19%
Marka: pazariz
Diş Macunu Sıkma Makinesi Duvara Monte 5li Diş Fırçalığı Otomatik Macun Sıkacağı Banyo Seti PZR-8430010000437
29.9 TL 36.9 TL
Diş Macunu Sıkma Makinesi Duvara Monte 5li Diş Fırçalığı Otomatik Macun Sıkacağı Banyo Seti PZR-8430010000045
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Eren iletişim Satıcı Ünvanı: MÜJGAN ÇELİKOK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Eren iletişim tarafından gönderilecektir. Pazariz Otomatik Diş Macunu Sıkacağı Ve Diş Fırçalığı 5'li Otomatik Diş Macunu Sıkacağı ve 5'li Diş Fırçalığı Fırçayı itince otomatik sıkma özelliği, Macunu son damlasına kadar sıkma özelliği, 5 adet fırça yerleştirme haznesi Sıkacak ile Diş macunundan tasarruf edeceksiniz Diş macunu ve fırçalarınızı düzenli tutar. Bas-çek özelliği ile rahat kullanım. Her tür diş macunu ve fırçası için uygundur. Yapışkan ped ile tüm yüzeylere yapışır. Ürün Ölçüleri : Macun Sıkacağı: 6cm x 6.5cm x 15.5cm Diş Fırça Tutucu: 11.5cm x 5.5cm x 4cm Paket İçeriği: 1 Adet Macun Sıkacağı, 1 Adet Diş Fırça Tutacağı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-19%
Marka: pazariz
Diş Macunu Sıkma Makinesi Duvara Monte 5li Diş Fırçalığı Otomatik Macun Sıkacağı Banyo Seti PZR-8430010000045
29.9 TL 36.9 TL
Diş Macunu Sıkma Makinesi Duvara Monte 5li Diş Fırçalığı Otomatik Macun Sıkacağı Banyo Seti PZR-8430010000549
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Eren iletişim Satıcı Ünvanı: MÜJGAN ÇELİKOK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Eren iletişim tarafından gönderilecektir. Pazariz Otomatik Diş Macunu Sıkacağı Ve Diş Fırçalığı 5'li Otomatik Diş Macunu Sıkacağı ve 5'li Diş Fırçalığı Fırçayı itince otomatik sıkma özelliği, Macunu son damlasına kadar sıkma özelliği, 5 adet fırça yerleştirme haznesi Sıkacak ile Diş macunundan tasarruf edeceksiniz Diş macunu ve fırçalarınızı düzenli tutar. Bas-çek özelliği ile rahat kullanım. Her tür diş macunu ve fırçası için uygundur. Yapışkan ped ile tüm yüzeylere yapışır. Ürün Ölçüleri : Macun Sıkacağı: 6cm x 6.5cm x 15.5cm Diş Fırça Tutucu: 11.5cm x 5.5cm x 4cm Paket İçeriği: 1 Adet Macun Sıkacağı, 1 Adet Diş Fırça Tutacağı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-19%
Marka: pazariz
Diş Macunu Sıkma Makinesi Duvara Monte 5li Diş Fırçalığı Otomatik Macun Sıkacağı Banyo Seti PZR-8430010000549
29.9 TL 36.9 TL
Diş Macunu Sıkma Makinesi Duvara Monte 5li Diş Fırçalığı Otomatik Macun Sıkacağı Banyo Seti PZR-8430010000276
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Eren iletişim Satıcı Ünvanı: MÜJGAN ÇELİKOK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Eren iletişim tarafından gönderilecektir. Pazariz Otomatik Diş Macunu Sıkacağı Ve Diş Fırçalığı 5'li Otomatik Diş Macunu Sıkacağı ve 5'li Diş Fırçalığı Fırçayı itince otomatik sıkma özelliği, Macunu son damlasına kadar sıkma özelliği, 5 adet fırça yerleştirme haznesi Sıkacak ile Diş macunundan tasarruf edeceksiniz Diş macunu ve fırçalarınızı düzenli tutar. Bas-çek özelliği ile rahat kullanım. Her tür diş macunu ve fırçası için uygundur. Yapışkan ped ile tüm yüzeylere yapışır. Ürün Ölçüleri : Macun Sıkacağı: 6cm x 6.5cm x 15.5cm Diş Fırça Tutucu: 11.5cm x 5.5cm x 4cm Paket İçeriği: 1 Adet Macun Sıkacağı, 1 Adet Diş Fırça Tutacağı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: pazariz
Diş Macunu Sıkma Makinesi Duvara Monte 5li Diş Fırçalığı Otomatik Macun Sıkacağı Banyo Seti PZR-8430010000276
34.9 TL 41.88 TL
Diş Macunu Sıkma Makinesi Duvara Monte 5li Diş Fırçalığı Otomatik Macun Sıkacağı Banyo Seti PZR-8430010000605
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Eren iletişim Satıcı Ünvanı: MÜJGAN ÇELİKOK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Eren iletişim tarafından gönderilecektir. Pazariz Otomatik Diş Macunu Sıkacağı Ve Diş Fırçalığı 5'li Otomatik Diş Macunu Sıkacağı ve 5'li Diş Fırçalığı Fırçayı itince otomatik sıkma özelliği, Macunu son damlasına kadar sıkma özelliği, 5 adet fırça yerleştirme haznesi Sıkacak ile Diş macunundan tasarruf edeceksiniz Diş macunu ve fırçalarınızı düzenli tutar. Bas-çek özelliği ile rahat kullanım. Her tür diş macunu ve fırçası için uygundur. Yapışkan ped ile tüm yüzeylere yapışır. Ürün Ölçüleri : Macun Sıkacağı: 6cm x 6.5cm x 15.5cm Diş Fırça Tutucu: 11.5cm x 5.5cm x 4cm Paket İçeriği: 1 Adet Macun Sıkacağı, 1 Adet Diş Fırça Tutacağı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: pazariz
Diş Macunu Sıkma Makinesi Duvara Monte 5li Diş Fırçalığı Otomatik Macun Sıkacağı Banyo Seti PZR-8430010000605
34.9 TL 41.88 TL
Diş Macunu Sıkma Makinesi Duvara Monte 5li Diş Fırçalığı Otomatik Macun Sıkacağı Banyo Seti PZR-8430010000626
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Eren iletişim Satıcı Ünvanı: MÜJGAN ÇELİKOK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Eren iletişim tarafından gönderilecektir. Pazariz Otomatik Diş Macunu Sıkacağı Ve Diş Fırçalığı 5'li Otomatik Diş Macunu Sıkacağı ve 5'li Diş Fırçalığı Fırçayı itince otomatik sıkma özelliği, Macunu son damlasına kadar sıkma özelliği, 5 adet fırça yerleştirme haznesi Sıkacak ile Diş macunundan tasarruf edeceksiniz Diş macunu ve fırçalarınızı düzenli tutar. Bas-çek özelliği ile rahat kullanım. Her tür diş macunu ve fırçası için uygundur. Yapışkan ped ile tüm yüzeylere yapışır. Ürün Ölçüleri : Macun Sıkacağı: 6cm x 6.5cm x 15.5cm Diş Fırça Tutucu: 11.5cm x 5.5cm x 4cm Paket İçeriği: 1 Adet Macun Sıkacağı, 1 Adet Diş Fırça Tutacağı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: pazariz
Diş Macunu Sıkma Makinesi Duvara Monte 5li Diş Fırçalığı Otomatik Macun Sıkacağı Banyo Seti PZR-8430010000626
34.9 TL 41.88 TL
Diş Macunu Sıkma Makinesi Duvara Monte 5li Diş Fırçalığı Otomatik Macun Sıkacağı Banyo Seti PZR-8430010000318
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Eren iletişim Satıcı Ünvanı: MÜJGAN ÇELİKOK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Eren iletişim tarafından gönderilecektir. Pazariz Otomatik Diş Macunu Sıkacağı Ve Diş Fırçalığı 5'li Otomatik Diş Macunu Sıkacağı ve 5'li Diş Fırçalığı Fırçayı itince otomatik sıkma özelliği, Macunu son damlasına kadar sıkma özelliği, 5 adet fırça yerleştirme haznesi Sıkacak ile Diş macunundan tasarruf edeceksiniz Diş macunu ve fırçalarınızı düzenli tutar. Bas-çek özelliği ile rahat kullanım. Her tür diş macunu ve fırçası için uygundur. Yapışkan ped ile tüm yüzeylere yapışır. Ürün Ölçüleri : Macun Sıkacağı: 6cm x 6.5cm x 15.5cm Diş Fırça Tutucu: 11.5cm x 5.5cm x 4cm Paket İçeriği: 1 Adet Macun Sıkacağı, 1 Adet Diş Fırça Tutacağı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: pazariz
Diş Macunu Sıkma Makinesi Duvara Monte 5li Diş Fırçalığı Otomatik Macun Sıkacağı Banyo Seti PZR-8430010000318
34.9 TL 41.88 TL
Diş Macunu Sıkma Makinesi Duvara Monte 5li Diş Fırçalığı Otomatik Macun Sıkacağı Banyo Seti PZR-8430010000143
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Eren iletişim Satıcı Ünvanı: MÜJGAN ÇELİKOK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Eren iletişim tarafından gönderilecektir. Pazariz Otomatik Diş Macunu Sıkacağı Ve Diş Fırçalığı 5'li Otomatik Diş Macunu Sıkacağı ve 5'li Diş Fırçalığı Fırçayı itince otomatik sıkma özelliği, Macunu son damlasına kadar sıkma özelliği, 5 adet fırça yerleştirme haznesi Sıkacak ile Diş macunundan tasarruf edeceksiniz Diş macunu ve fırçalarınızı düzenli tutar. Bas-çek özelliği ile rahat kullanım. Her tür diş macunu ve fırçası için uygundur. Yapışkan ped ile tüm yüzeylere yapışır. Ürün Ölçüleri : Macun Sıkacağı: 6cm x 6.5cm x 15.5cm Diş Fırça Tutucu: 11.5cm x 5.5cm x 4cm Paket İçeriği: 1 Adet Macun Sıkacağı, 1 Adet Diş Fırça Tutacağı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-24%
Marka: pazariz
Diş Macunu Sıkma Makinesi Duvara Monte 5li Diş Fırçalığı Otomatik Macun Sıkacağı Banyo Seti PZR-8430010000143
31.9 TL 41.88 TL
Diş Macunu Sıkma Makinesi Duvara Monte 5li Diş Fırçalığı Otomatik Macun Sıkacağı Banyo Seti PZR-8430010000003
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Eren iletişim Satıcı Ünvanı: MÜJGAN ÇELİKOK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Eren iletişim tarafından gönderilecektir. Pazariz Otomatik Diş Macunu Sıkacağı Ve Diş Fırçalığı 5'li Otomatik Diş Macunu Sıkacağı ve 5'li Diş Fırçalığı Fırçayı itince otomatik sıkma özelliği, Macunu son damlasına kadar sıkma özelliği, 5 adet fırça yerleştirme haznesi Sıkacak ile Diş macunundan tasarruf edeceksiniz Diş macunu ve fırçalarınızı düzenli tutar. Bas-çek özelliği ile rahat kullanım. Her tür diş macunu ve fırçası için uygundur. Yapışkan ped ile tüm yüzeylere yapışır. Ürün Ölçüleri : Macun Sıkacağı: 6cm x 6.5cm x 15.5cm Diş Fırça Tutucu: 11.5cm x 5.5cm x 4cm Paket İçeriği: 1 Adet Macun Sıkacağı, 1 Adet Diş Fırça Tutacağı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-24%
Marka: pazariz
Diş Macunu Sıkma Makinesi Duvara Monte 5li Diş Fırçalığı Otomatik Macun Sıkacağı Banyo Seti PZR-8430010000003
31.9 TL 41.88 TL
Diş Macunu Sıkma Makinesi Duvara Monte 5li Diş Fırçalığı Otomatik Macun Sıkacağı Banyo Seti PZR-8430010000500
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Eren iletişim Satıcı Ünvanı: MÜJGAN ÇELİKOK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Eren iletişim tarafından gönderilecektir. Pazariz Otomatik Diş Macunu Sıkacağı Ve Diş Fırçalığı 5'li Otomatik Diş Macunu Sıkacağı ve 5'li Diş Fırçalığı Fırçayı itince otomatik sıkma özelliği, Macunu son damlasına kadar sıkma özelliği, 5 adet fırça yerleştirme haznesi Sıkacak ile Diş macunundan tasarruf edeceksiniz Diş macunu ve fırçalarınızı düzenli tutar. Bas-çek özelliği ile rahat kullanım. Her tür diş macunu ve fırçası için uygundur. Yapışkan ped ile tüm yüzeylere yapışır. Ürün Ölçüleri : Macun Sıkacağı: 6cm x 6.5cm x 15.5cm Diş Fırça Tutucu: 11.5cm x 5.5cm x 4cm Paket İçeriği: 1 Adet Macun Sıkacağı, 1 Adet Diş Fırça Tutacağı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-24%
Marka: pazariz
Diş Macunu Sıkma Makinesi Duvara Monte 5li Diş Fırçalığı Otomatik Macun Sıkacağı Banyo Seti PZR-8430010000500
31.9 TL 41.88 TL
Diş Macunu Sıkma Makinesi Duvara Monte 5li Diş Fırçalığı Otomatik Macun Sıkacağı Banyo Seti PZR-8430010000171
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Eren iletişim Satıcı Ünvanı: MÜJGAN ÇELİKOK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Eren iletişim tarafından gönderilecektir. Pazariz Otomatik Diş Macunu Sıkacağı Ve Diş Fırçalığı 5'li Otomatik Diş Macunu Sıkacağı ve 5'li Diş Fırçalığı Fırçayı itince otomatik sıkma özelliği, Macunu son damlasına kadar sıkma özelliği, 5 adet fırça yerleştirme haznesi Sıkacak ile Diş macunundan tasarruf edeceksiniz Diş macunu ve fırçalarınızı düzenli tutar. Bas-çek özelliği ile rahat kullanım. Her tür diş macunu ve fırçası için uygundur. Yapışkan ped ile tüm yüzeylere yapışır. Ürün Ölçüleri : Macun Sıkacağı: 6cm x 6.5cm x 15.5cm Diş Fırça Tutucu: 11.5cm x 5.5cm x 4cm Paket İçeriği: 1 Adet Macun Sıkacağı, 1 Adet Diş Fırça Tutacağı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-24%
Marka: pazariz
Diş Macunu Sıkma Makinesi Duvara Monte 5li Diş Fırçalığı Otomatik Macun Sıkacağı Banyo Seti PZR-8430010000171
31.9 TL 41.88 TL
Farması Çay Ağacı Özlü Diş Macunu DİŞ MACUNU FARMASİ
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Suarma Store Satıcı Ünvanı: MURAT MERT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Rize Bu ürün Suarma Store tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Ağız içi salgınızın alkaliliğini artırarak çürük oluşumunu engellemeye yardımcı olur Plak oluşumuna karşı doğal bir savunma sağlar Sert aşındırıcı içermeyen formülüyle diş ve diş etini derinlemesine temizler Ağzınızda gün boyu temizlik ve ferahlık hissi sağlar doğal çay ağacı yağı ve yoğun nane aroması ile nefesinizi tazeler Sls,sles, parabeni gluten, florür, sert aşındırıcılar içermez Ambalajı açılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-59%
Marka: Farmasi
Farması Çay Ağacı Özlü Diş Macunu DİŞ MACUNU FARMASİ
17.15 TL 42 TL
Diş Macunu 8681291002731
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÇİZGİ KURUMSAL Satıcı Ünvanı: ÇİZGİ KURUMSAL KIRTASİYE TEMİZLİK AMBALAJ GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kocaeli Vergi Kimlik Numarası: 2581872140 Bu ürün ÇİZGİ KURUMSAL tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Sensodyne tam koruma+beyazlatıcı diş macunu diş eti bakımı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-42%
Marka: Sensodyne
Diş Macunu 8681291002731
26 TL 45 TL
Diş Macunu 543004457
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ATKTİCARET Satıcı Ünvanı: KEREM ATİK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Denizli Bu ürün ATKTİCARET tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Tam koruma + beyazlatıcı 3x50 ml. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-24%
Marka: Sensodyne
Diş Macunu 543004457
45.75 TL 59.9 TL
Hassasiyet & Diş Eti Beyazlatıcı Diş Macun 85359
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: vitaminaktar Satıcı Ünvanı: MEHMET KAPLAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Burdur Bu ürün vitaminaktar tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 17 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-15%
Marka: Sensodyne
Hassasiyet & Diş Eti Beyazlatıcı Diş Macun 85359
33.15 TL 39 TL
Diş Macunu Şekilli 6 Lı Silgi Seti Diş macunu silgi
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KırtasiyeReyonu Satıcı Ünvanı: DÖRTEL KIRTASİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3130636363 Bu ürün KırtasiyeReyonu tarafından gönderilecektir. Diş macunu şekilli 6 lı silgi seti Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-21%
Marka: Four Kids
Diş Macunu Şekilli 6 Lı Silgi Seti Diş macunu silgi
18.9 TL 24 TL
White Plus Diş Macunu 100 ml Beyazlatıcı Diş Macunu kzmo3662
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KozmoDünyaAvm Satıcı Ünvanı: SEDA KILINÇ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Isparta Bu ürün KozmoDünyaAvm tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Splat white plus diş macunu 100 ml : Splat professional white plus diş macunu düzenli fırçalamada içeriğindeki potasyum iyonları hassasiyeti arttırmadan azaltmaya yardımcı olur. Pentasodyum trifosfat yumuşak plakların çözülmesine ve tekrar oluşumlarını önlemeye yardımcı olur. Yumuşak yapısıyla splat professional white plus diş macunu dişlerin doğal beyazlığına kavuşmasına ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur. Çay, kahve ve sigara içenler için idealdir. Sodium monofluorophosphate (1000 ppm florür) içermektedir. Sadece yetişkin kullanımı içindir. Sl?s, triklosan, klorheksidin, hayvansal ürün içermez. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-15%
Marka: Splat
White Plus Diş Macunu 100 ml Beyazlatıcı Diş Macunu kzmo3662
46.74 TL 54.99 TL
Diş Eti Bakımı Diş Macunu dk0010
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: DAR KOZMETİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Satıcı Ünvanı: DAR KOZMETİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 2701033501 Bu ürün DAR KOZMETİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Zubio Diş Eti Bakımı Diş Macunu - 75 gr Bentonit kil, mür, karanfil, adaçayı, nane ile zenginleştirilmiş içeriği sayesinde dişlerinizi temizlerken diş eti hassasiyetinin azaltılmasına yardımcı olarak diş eti yenilenmesine yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiştir. Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinin • Organik sertifikalıdır. • İçeriğindeki mür, karanfil, adaçayı ile diş eti enfeksiyonları, iltihaplarını önlemeye ve diş ağrılarının azaltılmasına yardımcı olurken nane ve aloe vera ile ağız kokusunun giderilmesi ve diş ağrılarının azaltılmasına yardımcı olur. Bentonit kil katkısı ile, ağzın doğal PH değerinde tutulmasını destekler böylece diş çürümelerini engellemeye yardımcı olur. Diş etlerine iyileştirici ve remineralize edici etki eder. • Alkol, tatlandırıcı, sentetik koku, PEG, boyarmadde, koruyucu, formaldehit, florür, SLS/SLES sülfat, paraben, silicon, GDO içermez. • Geri dönüştürülebilir metal ambalaj kullanılmıştır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Zubio
Diş Eti Bakımı Diş Macunu dk0010
36.1 TL
Organic Diş Macunu 75 ml + Blackwood Diş Macunu 75 ml + White Plus Diş Macunu 100 ml SPLAT0000000166
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MadamKozmetik Satıcı Ünvanı: MEHMET KAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Isparta Bu ürün MadamKozmetik tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-12%
Marka: Splat
Organic Diş Macunu 75 ml + Blackwood Diş Macunu 75 ml + White Plus Diş Macunu 100 ml SPLAT0000000166
150 TL 169.99 TL
Amway Diş Macun 150 Ml
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HEALTHY LIFES Satıcı Ünvanı: ŞAİZER GÖKYILDIZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün HEALTHY LIFES tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Güçlü flörürlü diş macunu dişleri beyazlatır çürüklere savaşır ,agız hijyeni sağlar.nefesi ferahlatır .Diş minesini dişteki mineral kaybını önler.Dişleri yıpratmadan diş minesine zarar vermeden temizler.REMİNACT formülü temel minerallerin diş minesi üzerinde yeniden yapılanmasına yardım ederek ,dişleri daha kuvvetli ve çürümeye karşı daha dirençli duruma getirir.Diş çürümelerine karşı daha dirençli hale getirir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-38%
Marka: GLİSTER
Amway Diş Macun 150 Ml
75 TL 120 TL
White Plus Diş Macunu 100 ml+black Lotus Diş Macunu 75 ml+blackwood Diş Macunu 75 ml kzmo3811
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KozmoDünyaAvm Satıcı Ünvanı: SEDA KILINÇ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Isparta Bu ürün KozmoDünyaAvm tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Splat white plus diş macunu 100 ml : Splat professional white plus diş macunu düzenli fırçalamada içeriğindeki potasyum iyonları hassasiyeti arttırmadan azaltmaya yardımcı olur. Pentasodyum trifosfat yumuşak plakların çözülmesine ve tekrar oluşumlarını önlemeye yardımcı olur. Yumuşak yapısıyla splat professional white plus diş macunu dişlerin doğal beyazlığına kavuşmasına ve parlaklık kazanmasına yardımcı olur. Çay, kahve ve sigara içenler için idealdir. Sodium monofluorophosphate (1000 ppm florür) içermektedir. Sadece yetişkin kullanımı içindir. Sl?s, triklosan, klorheksidin, hayvansal ürün içermez. Ürünlerimiz %100 orjinaldir. Splat whitening toothpaste black lotus 75 ml : Özet bilgi: Diş üzerinde oluşan lekeler için lotus çiçeği özlü beyazlatıcı diş macunu. Ürün faydaları: Lotus çiçeği özlü siyah diş macunu diş üzerinde oluşan lekeleri nazikçe temizlemeye, beyazlık sağlamaya yardımcı olur. Taze nefes ve ekstra ferahlık sağlamaya yardımcı olur. Ürün bileşimi: Aqua, hydrated silica, hydrogenated starch hydrolysate, glycerin, sodium lauroyl sarcosinate, cellulose gum, aroma, charcoal powder, rosa gallica flower water, tetrapotassium pyrophosphate, zinc citrate, panthenol, dipotassium glycyrrhizate, bisabolol, xanthan gum, menthyl lactate, phalaenopsis amabilis extract, punica granatum fruit extract, nelumbo nucifera flower extract, sodium benzoate, potassium sorbate, citric acid, linalool. Ürünlerimiz %100 orjinaldir. Splat special blackwood diş macunu 75 ml : Splat special blackwood diş macunu ile etkili beyazlık ve uzun süreli ferah nefese kavuşun. 14 yaş ve üzeri kullanım için uygundur. Florür içermez. Ağız bakımı için yemek sonrasında dişlerinizi günde 2 kez fırçalayınız. Maksimum ferah nefes ve kanıtlanmış etkili beyazlık arayanlar için özel olarak formüle edilmiştir. Aktif bileşenlerin kombinasyonu düzenli fırçalama ile plakları çözmeye ve tekrar oluşmasını azaltmaya yardımcı olur. Içerisindeki siyah rengi veren karbon siyahı (charcoal) diş minesini temizlemeye, diş üzerindeki kalıntıları ve kokuyu adsorbe etmeye yardımcı olur. Diş taşı oluşumuna karşı korumaya destek olmaktadır. Ürünlerimiz %100 orjinaldir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-22%
Marka: Splat
White Plus Diş Macunu 100 ml+black Lotus Diş Macunu 75 ml+blackwood Diş Macunu 75 ml kzmo3811
124.25 TL 160 TL

Ağız Çalkalama Suyu

.
4'lü Ağız Çalkalama Suyu F12
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ECE KOZMETİK Satıcı Ünvanı: ÖMER FARUK ECE İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün ECE KOZMETİK tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Epinafol Sensitive A-Class Ağız Çalkalama Suyu Ağız Çalkalama Suları, Ağız Bakımında önemli rol oynarlar. Diş fırçası ağızın her bölgesine ulaşamaz ancak Ağız Çalkalama Suları sıvı formu sayesinde ağızda her bölgeye rahatça ulaşarak etkin temizliğe yardımcı olur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-50%
Marka: Epinafol Sensitive
4'lü Ağız Çalkalama Suyu F12
49.9 TL 100 TL
Total Care Ağız Çalkalama Suyu 250ml DSMEN175
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Demina Satıcı Ünvanı: AKHİSAR YAZILIM DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0250942037 Bu ürün Demina tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. listerine 250ml total care Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-21%
Marka: Listerine
Total Care Ağız Çalkalama Suyu 250ml DSMEN175
57.99 TL 72.99 TL
Sensitive Ağız Çalkalama Suyu 275 Ml SPL009999
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: OgemPharma Satıcı Ünvanı: OGEMPHARMA LOJİSTİK MEDİKAL KOZMET SAN VE TİC LTD ŞTİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 6340932117 Bu ürün OgemPharma tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Splat Sensitive Ağız Çalkalama Suyu 275 ml Çalkalama suyunu diş fırçalamasından veya yemekten sonra kullanınız. Bir kapak ağız çalkalama suyunu ağızınıza alın ve 1 dakika süreyle iyice çalkaladıktan sonra tükürün. Sulandırmayın ! Yutulmaz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
Marka: Splat
Sensitive Ağız Çalkalama Suyu 275 Ml SPL009999
28.8 TL
Original Ağız Çalkalama Suyu 1.5l 2 Adet 0312547701532
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: tiklayingelsin Satıcı Ünvanı: 2Y BİLİŞİM İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 9480077740 Bu ürün tiklayingelsin tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
-14%
Marka: Listerine
Original Ağız Çalkalama Suyu 1.5l 2 Adet 0312547701532
345 TL 399 TL
Advanced White Ağız Çalkalama Suyu 250 ml 3574661389028
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: hesaplieczanem Satıcı Ünvanı: PAKS KOZMETİK ITRİYAT MEDİKAL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Vergi Kimlik Numarası: 7190460568 Bu ürün hesaplieczanem tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listerine advanced white ağız suyu, daha beyaz dişler ve sağlıklı gülüşler için tasarlanmıştır. Özel geliştirilen formülü ile diş yüzeyindeki lekelerle savaşan ağız çalkalama suyu, dişlerdeki renk eşitsizliklerini azaltır Yalnızca iki hafta düzenli kullanımla daha beyaz dişler klinik sonuçlarla onaylanır. Florür ile dişleri beyazlatırken güçlendiren listerine sabah ve akşam günde iki kez kullanılmalıdır. 60 saniye ağızda tutarak çalkalamak beyazlatıcı etki için yeterlidir. Içerisindeki esansiyel yağlar ve özel maddelerle ağız hijyenini sağlayan listerine çalkalama suyu, diş fırçalamasının ardından kullanılarak bakıma nokta koyar. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-16%
Marka: Listerine
Advanced White Ağız Çalkalama Suyu 250 ml 3574661389028
21.67 TL 25.9 TL
Advanced White Ağız Çalkalama Suyu 250 ml ACSONL24
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÖNAL BUTİK Satıcı Ünvanı: KERİM ÖNAL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Bu ürün ÖNAL BUTİK tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. listerine 250ml advanced white Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.
-25%
Marka: Listerine
Advanced White Ağız Çalkalama Suyu 250 ml ACSONL24
44.5 TL 59.5 TL
Anti-tartar Diş Macunu+ Ağız Çalkalama Suyu C2345678
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Yıldırım Han Satıcı Ünvanı: YILDIRIM HAN DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 9601257190 Bu ürün Yıldırım Han tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-45%
Marka: Epinafol Sensitive
Anti-tartar Diş Macunu+ Ağız Çalkalama Suyu C2345678
24.9 TL 44.9 TL
Çinko Ağız Kokusu Önleyici Çalkalama Suyu 300 ml 8699580650297
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Kazanç Kapısı Satıcı Ünvanı: MURAT KAZANÇ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Kazanç Kapısı tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Dentasave çinko ağız çalkalama suyu 300 ml Çinko içerir ağızda oluşan kötü kokuları engellemeye yardımcı olur dişleri güvenle korur günlük ağız bakımı ve doğal bir beyazlık sağlar sls,paraben,triklosan içermezambalajı açılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: DENTASAVE
Çinko Ağız Kokusu Önleyici Çalkalama Suyu 300 ml 8699580650297
27.75 TL
Plax Nane Ferahlığı Ağız Çalkalama Suyu 250 Ml 8246
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KuMSaL Kişisel Bakım Satıcı Ünvanı: ÇİĞDEM AL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Sivas Bu ürün KuMSaL Kişisel Bakım tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. COLGATE PLAX NANE FERAHLIĞI AĞIZ ÇALKALAMA SUYU 250 ML Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 26 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-40%
Marka: Colgate
Plax Nane Ferahlığı Ağız Çalkalama Suyu 250 Ml 8246
17.95 TL 29.95 TL
Eludril Klasik Antibakteriyel Ağız Çalkalama Suyu 200 ml PİE009112
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: zingo Satıcı Ünvanı: ZİNGO ÜRETİM TEDARİK SATIŞ İTHALAT VE İHRACAT ANONİM ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 9980843629 Bu ürün zingo tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Eludril klasik antibakteriyel ağız çalkalama suyu 200 ml Fransa'da üretilen pierre fabre eludril classic antibakteriyel ağız bakım suyu klorheksidin + klorobutanol içerir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-27%
Marka: Pierre Fabre
Eludril Klasik Antibakteriyel Ağız Çalkalama Suyu 200 ml PİE009112
79.9 TL 110 TL
Professional White Plus Ağız Çalkalama Suyu 275 Ml SPL005540
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: OgemPharma Satıcı Ünvanı: OGEMPHARMA LOJİSTİK MEDİKAL KOZMET SAN VE TİC LTD ŞTİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 6340932117 Bu ürün OgemPharma tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Splat Professional White Plus Ağız Çalkalama Suyu 275 ml Ürün Adı: Splat Professional White Plus Ağız Çalkalama Suyu 275 ml Ürün Markası: Splat Ürün Boyutu: 275 ml Özet Bilgi: Ekstra beyazlık sağlayan ağız çalkama suyu. Ürün Faydaları: Ekstra beyazlık için ağız çalkama suyu. Süt enzimleri kompleksi, meyankökü ekstresi, kekik yağı, papain, çinko tuzları içerir. Kullanım Şekli: Çalkalama suyunu diş fırçalamasından veya yemekten sonra kullanınız. Bir kapak ağız çalkalama suyunu ağızınıza alın ve 1 dakika süreyle iyice çalkaladıktan sonra tükürün. Sulandırmayın ! Yutulmaz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Splat
Professional White Plus Ağız Çalkalama Suyu 275 Ml SPL005540
25.2 TL
Cool Mınt Ağız Gargara Çalkalama Suyu 1l Avantajlı Boy list1
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: eeczaneden Satıcı Ünvanı: MUSTAFA UZUN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Erzincan Bu ürün eeczaneden tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. COOL MINT Ağız Gargara Çalkalama Suyu 1L AVANTAJLI BOY Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
-11%
Marka: Listerine
Cool Mınt Ağız Gargara Çalkalama Suyu 1l Avantajlı Boy list1
79 TL 89 TL
Advance White Nane Aromalı Ağız Çalkalama Suyu 250 Ml KZMV958
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HerModa365 Satıcı Ünvanı: LEVENT YAĞIZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün HerModa365 tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Total care, diş fırçalamaya ek olarak kullanıldığında sağlıklı ağız bakımı için gerekli 6 etkiyi 1 arada sunan ilk sıvı ağız bakım ürünüdür 6 etkili total care, fırçalama ile ulaşılamayan alanlara ulaşır Plağı azaltır ve önler Diş etlerinin sağlıklı kalmasını sağlar Dişleri güçlendirir Dişlerin doğal beyazlığını korur Nefesinizi tazeler Kullanımı: Sabah ve akşam günde iki kez, dişlerinizi fırçaladıktan sonra kullanınız Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-44%
Marka: Listerine
Advance White Nane Aromalı Ağız Çalkalama Suyu 250 Ml KZMV958
29.99 TL 53.34 TL
3 Adet Beyazlatıcı Ağız Çalkalama Suyu Gargara Whitening Mouthwash (3x500ml) DP170118
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KADINSHOP Satıcı Ünvanı: BAKIN KOZ.MED.OTO.TEKS.İNŞ.İÇ VE DIŞ TİC.A.Ş İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 1320726271 Bu ürün KADINSHOP tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Deenthal Pro Beyazlatıcı Diş Bakım Seti 75ml Diş Macunu + 500ml Ağız Çalkalama Suyu Tartar Ve Çürük Önleyici Set Diş Macunu: Dişleri beyazlatmaya ve beyaz tutmaya yardımcı olur. Çürüklere karşı koruma sağlar. Diş minesini ve diş etini güçlendirir. Tartarı (diş taşı) azaltmaya yardımcı olur. Dişlere sağlıklı bir görünüm kazandırır. Kemik ve dişlerinizin doğal bileşeni olan hidroksiapatit ile beyaz gülüşler. Beyazlatma diş minesinin düzensiz yüzeylerini doldurarak daha homojen ve beyaz bir ton verir. Çürükleri önleme florür ile kombinasyon halinde remineralize olur ve mineye direnç kazandırır. Koruyucu katman dişleri sağlıklı tutmaya yardımcı olur ve diş hassasiyetini önler. Klinik olarak test edilmiştir. Ağız Çalkalama Suyu: Fırçalama işlemini tamamlayan ve diş macununun beyazlatma etkisini destekleyen ağız gargarası. Diş fırçasının ulaşamadığı alanlara ulaşarak sadece fırçalamaya göre daha fazla beyazlık sağlar. Diş minesini güçlendirir ve mineye zarar vermeden lekeleri çıkarır. Yetişkinler için önerilir ve günlük kullanıma uygundur. Beyazlatıcı olarak tetrapotasyum pirofosfat içerir. Çürüklere karşı koruyucu olarak sodyum florür içerir. Plak, diş eti iltihabı ve ağız kokusunu önleyici antibakteriyel olarak setilpiridinyum klorür içerir. Kullanım: Her yemekten sonra düzenli olarak dişlerinizi fırçalamanız tavsiye edilir. Dişlerinizi fırçaladıktan sonra günde iki kez ortalama 20 ml gargara ile ağzınızı çalkalayınız. Sadece yetişkinler için uygundur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-39%
Marka: Deenthal Pro
3 Adet Beyazlatıcı Ağız Çalkalama Suyu Gargara Whitening Mouthwash (3x500ml) DP170118
99.9 TL 165 TL
Ağız Çalkalama Suyu Komple Bakım 500 Ml (alkolsüz) ORAL-B AĞIZ GARGARA
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ECE&MİRAY KOZMETİK VE TEMİZLİK Satıcı Ünvanı: DÜNDAR YAŞAR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün ECE&MİRAY KOZMETİK VE TEMİZLİK tarafından gönderilecektir. Oral-B Ağız Çalkalama Suyu Komple Bakım 500 ml (Alkolsüz) Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-28%
Marka: Oral-B
Ağız Çalkalama Suyu Komple Bakım 500 Ml (alkolsüz) ORAL-B AĞIZ GARGARA
22.95 TL 32 TL
Cool Mint Nane Aromalı Ağız Çalkalama Suyu 250 ml Derinlemesine Temizlik Sağlar
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ANKUVA KOZMETİK Satıcı Ünvanı: İLKER DAĞ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün ANKUVA KOZMETİK tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Tazelik Hissi Ve İyi Bir Ağız Hijyeni Günde iki kez diş fırçalamaya ek olarak kullanıldığında LISTERINE® COOL MINT çözücü olarak etanol içeren benzersiz formülü ile plak oluşumunu azaltır ve nefesinizin tazelenmesine yardımcı olur. Günde iki kez kullanıldığında plağa karşı 24 saat koruma sağlar. Plak oluşumunu önler ve azaltır. Ağız içi flora dengesini değiştirmez. Uzun süre ferah bir nefese sahip olmanızı sağlar. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Listerine
Cool Mint Nane Aromalı Ağız Çalkalama Suyu 250 ml Derinlemesine Temizlik Sağlar
25.5 TL
Pro-Expert Ağız Çalkalama Suyu Profesyonel Koruma 500 ml (Alkolsüz) x 2 8681002972636
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Ege Marketim Satıcı Ünvanı: SERHAN GÜR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kütahya Bu ürün Ege Marketim tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Oral-B Pro-Expert profesyonel koruma ağız çalkalama suyu ağzın tamamını, alkolün yakıcılığı olmaksızın, temizler Ürün özellikleri: Mikropları öldürür Çürüklerin önlenmesine yardımcı olur Diş plağı oluşumu ile savaşır Diş eti problemlerine karşı korumaya yardımcı olur Ulaşılması zor bölgeleri temiz tutar Alkol içermeyen formülü ile dişlerinizde 24 saat koruma sağlar Nefesi tazeler Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-22%
Marka: Oral-B
Pro-Expert Ağız Çalkalama Suyu Profesyonel Koruma 500 ml (Alkolsüz) x 2 8681002972636
190 TL 245 TL
Ferahlatıcı Gargara Ferah Nefes Için Ağız Çalkalama Suyu Freshness Mouthwash 500 Ml DEENTHALPRO180292
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KADINSHOP Satıcı Ünvanı: BAKIN KOZ.MED.OTO.TEKS.İNŞ.İÇ VE DIŞ TİC.A.Ş İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 1320726271 Bu ürün KADINSHOP tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Biancoril Ferahlatıcı Gargara Ferah Nefes İçin Ağız Çalkalama Suyu Freshness Mouthwash 500 ml Ekstra ferah nefes almayı sağlar. Fırçalama işleminin etkisini arttırır. Diş plağını azaltmaya yardımcı olur. Çürük oluşumunu önler. Dişleri korur ve güçlendirir. Koruyucu ve temizleyici etkiye sahiptir. Miktar: 500 ml Kullanım: Dişler fırçalandıktan sonra kullanılmalıdır. Kapağa ortalama 25 ml gargara dökün. 30 saniye ağzınızda çalkalayın ve tükürün. Yutmamaya dikkat edin. 12 yaş altındaki çocuklar için uygun değildir. İçerik: Aqua, Alcohol, Sorbitol, Aroma, Poloxamer 407, Sodium Benzoate, Zinc Chloride, Benzoic Acid, Sodium Fluoride, Sucralose, Sodium Saccharin, Menthol, CI 16035, CI 16185, CI 42090. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-34%
Marka: Biancoril
Ferahlatıcı Gargara Ferah Nefes Için Ağız Çalkalama Suyu Freshness Mouthwash 500 Ml DEENTHALPRO180292
29.9 TL 45 TL
Diş Macunu 75 ml + 2li Manuel Fırça + Ağız Çalkalama Suyu 500 ml (Alkolsüz) 8681002977853
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TAŞARAVM Satıcı Ünvanı: TAŞAR ALIŞ VERİŞ MERTEKS. GID.KUY.İNŞ.TURSAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Vergi Kimlik Numarası: 8260512957 Bu ürün TAŞARAVM tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Oral-B Professional Diş Eti ve Diş Minesi İçin Pro-Onarım Orijinal diş macunu tahrişi azaltır ve sadece 2 haftada diş minesinin onarımına yardımcı olur. Eşsiz ActivRepair teknolojisi sayesinde tahrişi azaltmak için plağı nötralize eder. Üstelik, diş minesini remineralize eder ve dişleri asit aşındırmasına karşı korur. 2 hafta içinde diş eti tahrişini azaltır ve diş minesi onarımına yardımcı olur. Diş eti tahrişini azaltmak için plağı nötralize eder. Diş minesine yeniden mineral kazandırır ve dişleri asit aşındırmasına karşı savunur. Daha hafif aromalı ve çok yumuşak dokulu diş macunu Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-50%
Marka: Oral-B
Diş Macunu 75 ml + 2li Manuel Fırça + Ağız Çalkalama Suyu 500 ml (Alkolsüz) 8681002977853
99.99 TL 199 TL
3 Adet Ferahlatıcı Gargara Ferah Nefes Için Ağız Çalkalama Suyu Freshness Mouthwash (3x500ml) BC180292
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KADINSHOP Satıcı Ünvanı: BAKIN KOZ.MED.OTO.TEKS.İNŞ.İÇ VE DIŞ TİC.A.Ş İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 1320726271 Bu ürün KADINSHOP tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Biancoril Ferahlatıcı Gargara Ferah Nefes İçin Ağız Çalkalama Suyu Freshness Mouthwash 500 ml Ekstra ferah nefes almayı sağlar. Fırçalama işleminin etkisini arttırır. Diş plağını azaltmaya yardımcı olur. Çürük oluşumunu önler. Dişleri korur ve güçlendirir. Koruyucu ve temizleyici etkiye sahiptir. Miktar: 500 ml Kullanım: Dişler fırçalandıktan sonra kullanılmalıdır. Kapağa ortalama 25 ml gargara dökün. 30 saniye ağzınızda çalkalayın ve tükürün. Yutmamaya dikkat edin. 12 yaş altındaki çocuklar için uygun değildir. İçerik: Aqua, Alcohol, Sorbitol, Aroma, Poloxamer 407, Sodium Benzoate, Zinc Chloride, Benzoic Acid, Sodium Fluoride, Sucralose, Sodium Saccharin, Menthol, CI 16035, CI 16185, CI 42090. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-37%
Marka: Biancoril
3 Adet Ferahlatıcı Gargara Ferah Nefes Için Ağız Çalkalama Suyu Freshness Mouthwash (3x500ml) BC180292
84.9 TL 135 TL
Diş Macunu 75 ml + Diş Eti Temizliği Tekli Manuel Fırça + Ağız Çalkalama Suyu 500 ml (Alkolsüz) 8681002977891
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Evkiba Satıcı Ünvanı: EVKİBA KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ TİC A.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Kep Adresi: [email protected] Vergi Kimlik Numarası: 3820222965 Bu ürün Evkiba tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. #özel ürün oral-B diş eti ve diş minesi onarım orijinal günlük bir diş macunudur ve diş etini yeniden canlandırmaya ve diş minesini onarmaya yardımcı olur. Diş etini yeniden canlandırmaya ve diş minesini onarmaya yardımcı olur Plağı nötralize eder Asitli aşınmaya karşı dişi korur ve diş minesini onarmaya yardımcı olur Daha hafif aromalı ve çok yumuşak dokulu diş macunu Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-24%
Marka: Oral-B
Diş Macunu 75 ml + Diş Eti Temizliği Tekli Manuel Fırça + Ağız Çalkalama Suyu 500 ml (Alkolsüz) 8681002977891
69.9 TL 91.9 TL
Ağız Bakım Suyu Bl134 Biobellinda BL134BL
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Kent kozmatik Satıcı Ünvanı: MURAT CAN KURU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kastamonu Bu ürün Kent kozmatik tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Alkolsüz Ağız Bakım Suyu 225 ml - Doğal Formüllü Ambalajı açılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.Ürün %100 orijinaldir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 8 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-15%
Marka: Biobella
Ağız Bakım Suyu Bl134 Biobellinda BL134BL
32.5 TL 38.23 TL
Zero Ağız Bakım Suyu 500ml 113745
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KALİPSO STORE Satıcı Ünvanı: VOLKAN AYDIN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün KALİPSO STORE tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 10 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-30%
Marka: Listerine
Zero Ağız Bakım Suyu 500ml 113745
47.99 TL 68.24 TL
Lauradenti Ağız Bakım Suyu 300 ml M242
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Betül konyalı Satıcı Ünvanı: BETÜL KONYALI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Betül konyalı tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Ağız bakım suyu 300 ml Özellikler Lauradenti ağız bakım suyu, ağzınızı ferahlatır ve gün boyu koruma sağlar. Koruyucu Içermez. Defne yaprağı suyu (laurus nobilis leaf water) içerir. Florürsüzdür . Kullanım şekli Kapağı işaretli yere kadar 15 ml doldurunuz. En az 1 dakika boyunca ağzınızda çalkalayınız ve tükürünüz. Günde 2 defa dişlerinizi fırçaladıktan sonra kullanınız. Uyarılar ve önlemler Güneş ışığından koruyunuz. 25 °c’nin altındaki oda sıcaklığında saklayınız. Kullanmadığınız süre boyunca kapağını kapalı tutunuz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Fitoderman
Lauradenti Ağız Bakım Suyu 300 ml M242
35 TL
Ağız Bakım Suyu 400 ml AT-7610108059416
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ALAYIBURADA TİCARET Satıcı Ünvanı: ALAYIBURADA ELEKTRONİK PAZARLAMA İTHALAT VE İHRACAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0490846579 Bu ürün ALAYIBURADA TİCARET tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-15%
Marka: Meridol
Ağız Bakım Suyu 400 ml AT-7610108059416
22.95 TL 27 TL
Cistus Ağız Bakım Suyu 300 Ml 172875
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ABİSYOL Satıcı Ünvanı: NAZLI ÇETİN KÖSE İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün ABİSYOL tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. DentaSave Cistus Tam Koruma , cistus ekstresi ile ağzınızda bariyer etkisi oluşturur ve tam koruma sağlamaya yardımcı olur!Diş fırçasının erişemediği bölgelere erişerek tam bakım sağlar. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
-50%
Marka: DENTASAVE
Cistus Ağız Bakım Suyu 300 Ml 172875
59.85 TL 119.7 TL
Ağız Bakım Suyu Zero 500 Ml (alkolsüz) MCB00050
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Elasya Hediyelik Satıcı Ünvanı: BERKAY FİDAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Elasya Hediyelik tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. YENİ BİR LISTERINE DENEYİMİ İÇİN DAHA HAFİF BİR TADA SAHİP, ALKOL İÇERMEYEN AĞIZ BAKIM ÜRÜNÜ Alkol içermeyen LISTERINE ZERO diğer LISTERINE ürünlerine göre daha hafif bir tada sahiptir Günde iki kez diş fırçalamaya ek olarak kullanıldığında LISTERINE ZERO, LISTERINE etkinliğini daha hafif bir tatla sunar LISTERINE ZERO ürününün faydaları Daha hafif bir tattadır İçerdiği florür sayesinde diş minesini güçlendirmeye yardımcı olur Ağız içinde hijyen sağlayarak plağı azaltır ve önler Uzun süre ferah bir nefese sahip olmanızı sağlar LISTERINE ZERO, klinik olarak kanıtlanmış etkinliğe sahip günlük kullanıma yönelik ağız bakım ürünüdür Diş fırçalamaya ek olarak kullanıldığında plağı azaltır ve önler, ağız içerisinde diş fırçasının ulaşamadığı alanlarda bile derinlemesine hijyen sağlarEsansiyel yağ ve florür içeren bir ağız bakım ürünüdür LISTERINE ZERO içeriğindeki özel esansiyel yağlar: Timol, Ökaliptol, Mentol, Metil salsilat Florür: Diş minesini güçlendirir Aroma Hafif nane aromalı LISTERINE ZERO ürününü nasıl kullanmalısınız? Sabah ve akşam günde iki kez, dişlerinizi fırçaladıktan sonra kullanınız 20 ml 'yi ( 5 ml ’lik 4 tatlı kaşığı) bir bardağa dökünüz 6-12 yaş arası çocuklar için 10 ml kullanınız 30 saniye süreyle dişlerinizi ve diş etlerinizi çalkalayınız ve tükürünüz Sulandırmadan kullanınız Şişeden içmeyin ve yutmayınız 6 yaş ve üzeri kişiler içindir Florür içeren başka ürünler kullanıyorsanız, diş hekiminize danışınız 100TL VE ÜZERİ ÜRÜN ALIMINA KARGO BEDAVA Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-31%
Marka: Listerine
Ağız Bakım Suyu Zero 500 Ml (alkolsüz) MCB00050
44.9 TL 64.9 TL
Cool Mint Ağız Bakım Suyu 500 ml hediye2241
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HEDİYE KOZMETİK Satıcı Ünvanı: SENA NUR KORKMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün HEDİYE KOZMETİK tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-21%
Marka: Listerine
Cool Mint Ağız Bakım Suyu 500 ml hediye2241
29.9 TL 37.97 TL
Listerine Ağız Suyu Cool Mint 500 Ml 3574661177137
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: akabepazar Satıcı Ünvanı: SÜLEYMAN DÖNMEZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Konya Bu ürün akabepazar tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listerine Coolmint Nane Gargara 500 ml. Plak oluşumuna karşı 24 saat süreyle etkin koruma sağlar ve nefesiniz uzun süre ferah kalır. Günde 2 kez kullanıldığında etkisi klinik olarak kanıtlanmıştır. Dişler arasındaki bakterilerle savaşarak diş eti hastalıklarının en önemli nedeni olan plak oluşumunu azaltır ve önler. Nefesinizi tazeler. Kullanımı : En iyi sonuç almak için ,sabah ve akşam günde 2 kez dişlerinizi fırçaladıktan sonra kullanınız.20 ml(4 tatlı kaşığı) bir bardağa dökünüz ,30sn süreyle dişlerinizi ve diş etlerinizi çalkaladıktan sonra tükürünüz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
-51%
Marka: Dünya
Listerine Ağız Suyu Cool Mint 500 Ml 3574661177137
29.66 TL 60 TL
Alkolsüz Ağız Bakım Suyu Zero 500 ml MCD00050
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BSF Group Satıcı Ünvanı: METİN FİDAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün BSF Group tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Yeni bir lısterıne deneyimi için daha hafif bir tada sahip, alkol içermeyen ağız bakım ürünü alkol içermeyen lısterıne zero diğer lısterıne ürünlerine göre daha hafif bir tada sahiptir günde iki kez diş fırçalamaya ek olarak kullanıldığında lısterıne zero, lısterıne etkinliğini daha hafif bir tatla sunar lısterıne zero ürününün faydaları daha hafif bir tattadır içerdiği florür sayesinde diş minesini güçlendirmeye yardımcı olur ağız içinde hijyen sağlayarak plağı azaltır ve önler uzun süre ferah bir nefese sahip olmanızı sağlar lısterıne zero, klinik olarak kanıtlanmış etkinliğe sahip günlük kullanıma yönelik ağız bakım ürünüdür diş fırçalamaya ek olarak kullanıldığında plağı azaltır ve önler, ağız içerisinde diş fırçasının ulaşamadığı alanlarda bile derinlemesine hijyen sağlaresansiyel yağ ve florür içeren bir ağız bakım ürünüdür lısterıne zero içeriğindeki özel esansiyel yağlar: Timol, ökaliptol, mentol, metil salsilat florür: Diş minesini güçlendirir aroma hafif nane aromalı lısterıne zero ürününü nasıl kullanmalısınız? sabah ve akşam günde iki kez, dişlerinizi fırçaladıktan sonra kullanınız 20 ml 'yi ( 5 ml ’lik 4 tatlı kaşığı) bir bardağa dökünüz 6-12 yaş arası çocuklar için 10 ml kullanınız 30 saniye süreyle dişlerinizi ve diş etlerinizi çalkalayınız ve tükürünüz sulandırmadan kullanınız şişeden içmeyin ve yutmayınız 6 yaş ve üzeri kişiler içindir florür içeren başka ürünler kullanıyorsanız, diş hekiminize danışınız Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-31%
Marka: Listerine
Alkolsüz Ağız Bakım Suyu Zero 500 ml MCD00050
44.9 TL 64.9 TL
Glıster Birim Adet 50ml Ağız Bakım Suyu 34583458949
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: FreyaShop Satıcı Ünvanı: HÜLYA ARSLAN KELEŞ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün FreyaShop tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Glıster Birim Adet 50ml Ağız Bakım Suyu Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-32%
Marka: Amway
Glıster Birim Adet 50ml Ağız Bakım Suyu 34583458949
75 TL 110 TL
Total Care Ağız Bakım Suyu 250 ml hediye2224
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HEDİYE KOZMETİK Satıcı Ünvanı: SENA NUR KORKMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün HEDİYE KOZMETİK tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-21%
Marka: Listerine
Total Care Ağız Bakım Suyu 250 ml hediye2224
34.4 TL 43.69 TL
Alkolsüz Ağız Gargara Suyu + Ağız Kokusu Giderici Önleyici Sprey 3 Adet 30 ml list1fr2
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Tackozmetik Satıcı Ünvanı: ÖZLEM GÜLSEREN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Tackozmetik tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listerine Gargara 250 ml Fresh White 30 ml 3 adet Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-19%
Marka: Listerine
Alkolsüz Ağız Gargara Suyu + Ağız Kokusu Giderici Önleyici Sprey 3 Adet 30 ml list1fr2
64.75 TL 79.99 TL
Plax Ağız Suyu Optik Beyaz 250 ml 8714789307435 14415
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: GUAPAA Satıcı Ünvanı: CEYLAN BAYLAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Bu ürün GUAPAA tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Fırçalama ile ulaşamadığınız yerlere ulaşarak bakteri plağına karşı 24 saat koruma sağlar %64’e kadar daha sağlıklı diş etleri sağlar. Çürük oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Uzun süreli ferah nefes Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-30%
Marka: Colgate
Plax Ağız Suyu Optik Beyaz 250 ml 8714789307435 14415
20.9 TL 29.9 TL
Ağız Bakım Suyu Ekstra Ferahlık Verici 500 Ml SR18020228
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Rossmann Satıcı Ünvanı: DİRK ROSSMANN MAĞAZACILIK TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kocaeli Vergi Kimlik Numarası: 7350667910 Bu ürün Rossmann tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. • uzun süre etki sağlayan formülü sayesinde ekstra ferah bir nefes, diş fırçasının ulaşamadığı bölgelerde dâhi ağız ve diş hijyenini sağlamaya yardımcı olur. D Iş çürümesinin ana sebeplerinden biri olan şeker asitlerine karşı koruma sağlamaya yardımcı olan florür içerir. • ağızda yeni bakteri plaklarının oluşmaması için yardımcı etki gösterir. • alkol içermez. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
Marka: Prokudent
Ağız Bakım Suyu Ekstra Ferahlık Verici 500 Ml SR18020228
19.9 TL
Plax Ağız Suyu Ice - Buz Serinliği 250 ml 8850006305089
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Emirgan Avm Satıcı Ünvanı: ERDAL GÜNDÜZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Mardin Bu ürün Emirgan Avm tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Fırçalama ile ulaşamadığınız yerlere ulaşarak bakteri plağına karşı 24 saat koruma sağlar %64’e kadar daha sağlıklı diş etleri sağlar. Çürük oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Uzun süreli ferah nefes Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-2%
Marka: Colgate
Plax Ağız Suyu Ice - Buz Serinliği 250 ml 8850006305089
14.6 TL 14.9 TL

Diş Fırçası

.
Çocuk Diş Fırçası Seti Yeşil ( Işıklı Diş Fırçası + Fırça Başlığı + Bardak ) 202110
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: premiumservices Satıcı Ünvanı: PREVEX KOZMETİK PAZ. SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 7330446561 Bu ürün premiumservices tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bbrite Çocuk Diş fırçası seti ! Işıklı diş fırçası + Bardak + Fırça başlığı 2 dk boyunca yanıp sönen ışık sayesinde çocuklarınıza fırçalma süresi belirleyebilirsiniz. Sevimli hayvan karekterlerinin resmini içeren fırça başlıkları yer almaktadır. Seyahat halinde hijyenik taşıma kolaylığı sağlar. Sette fırçalama sonrası ağızı su ile çalkalamak için sevimli hayvan karakterleri ile tasarlanmış bir bardak yer almaktadır. Fırça sapında yanıp sönen ışıkları fırça üzerindeki butona basarak aktif hale getirebilirisniz. 2 dk sonunda otomatik olarak sönmektedir. Fırça kılları yumuşak olup çocuklar için uygundur. Dişleri temizler , diş etlerine zarar vermez. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-24%
Marka: b-brite
Çocuk Diş Fırçası Seti Yeşil ( Işıklı Diş Fırçası + Fırça Başlığı + Bardak ) 202110
38 TL 49.9 TL
Diş Macunu Diş Fırçası Set (fırça-çilek Aromalı Macun) Jack205
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Pharmacity Satıcı Ünvanı: PHARMACİTY SAĞLIK VE KOZMETİK PAZARLAMA TİCARETA.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 7291078464 Bu ürün Pharmacity tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Yutulmasında hiçbir sakınca bulunmayan eşsiz doğal formül. Çocuklar için eğlenceli tatlar. Diş etleri rahatlatıcı Organik Aynısafa bitkisi özlü Organik Doğal yaban mersini Aromalı, Florür içermeyen, Şekersiz, Renklendirici madde içermeyen. SLS, kimyasal,koruyucu madde içermeyen. Emniyetli, Kolay Açılır Kapak , BPA içermeyen, Minimal Geri Dönüştürülebilir Ambalaj içerisinde. İçindekiler: Ksilitol, Arıtılmış Su, Sebze Gliserin (Hindistancevizi), Silika, Sertifikalı Organik Muz Lezzeti (Musa Paradisiaca), Xanthan Gum, Sertifikalı Organik Calendula Officinalis Özü, Potasyum Sorbat (Doğal olarak elde edilir), Sitrik Asit Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-23%
Marka: Jack N'Jill
Diş Macunu Diş Fırçası Set (fırça-çilek Aromalı Macun) Jack205
75.98 TL 99 TL
B.brite Işıklı Diş Fırçası Ve Fırça Başlığı 643540756695
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: premiumservices Satıcı Ünvanı: PREVEX KOZMETİK PAZ. SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 7330446561 Bu ürün premiumservices tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. B.Brite Işıklı Diş Fırçası Ve Fırça Başlığı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-24%
Marka: Abro
B.brite Işıklı Diş Fırçası Ve Fırça Başlığı 643540756695
30.5 TL 39.9 TL
Diş Fırçası Sensodyne Diş Fırçası
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KOZMETİK DÜNYASI Satıcı Ünvanı: HİKMET BUZĞAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bingöl Bu ürün KOZMETİK DÜNYASI tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
-28%
Marka: Sensodyne
Diş Fırçası Sensodyne Diş Fırçası
25.9 TL 35.9 TL
Misvaklı Diş Fırçası dosso diş fırçası
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Arzen Hediye Satıcı Ünvanı: ALİ RIZA BAHADUR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Konya Bu ürün Arzen Hediye tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Ürün adı: Toothwak klasik model diş fırçası Ürün markası: Toothwak Özet bilgi: Klasik model diş fırçası Ürün faydaları: Lüks modele göre daha uygun fiyatlı olan toothwak klasik, 3 adet değişebilir misvak başlığı ile uzun kullanıma imkan vermektedir. Daha hafif olan bu model yine özel kutusu ile birlikte satılmaktadır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 26 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-20%
Marka: dosso
Misvaklı Diş Fırçası dosso diş fırçası
39.9 TL 50 TL
Blisterli Diş Fırçası + Diş İpi 15 m + Kürdan Diş İpi + Fırça Kapağı Seyahat Diş Bakım Seti 1srt
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: eeczaneden Satıcı Ünvanı: MUSTAFA UZUN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Erzincan Bu ürün eeczaneden tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Elina seyahat diş bakım seti blisterli - Diş fırçası + diş ipi 15m + kürdan diş ipi + fırça kapağı Ambalajı açılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Elina
Blisterli Diş Fırçası + Diş İpi 15 m + Kürdan Diş İpi + Fırça Kapağı Seyahat Diş Bakım Seti 1srt
53.9 TL
Doğal Çocuk Diş Macunu + Humblebrush Diş Fırçası(mavi)+streiball Fırça Kabı(mavi) CHS00001
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Organicadent Satıcı Ünvanı: ORGANİCA NATURAL DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6450360806 Bu ürün Organicadent tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. ORGANICADENT Diş Macunu diş bakımının tüm gerekliliklerini yerine getirmeyi amaçlayan bir üründür. İçeriğindeki hammaddeler ve üretim prosesi ile helal sertifikalandırma koşullarına tam olarak uymaktadır. Yapay tatlandırıcı, sentetik hammaddeler ve renklendiriciler içermez. ORGANICADENT Diş Macun’unun içerisindeki tüm içerikler doğal yollarla elde edilmiştir. Hayvansal veya hayvansal kökenli hiçbir madde üründe bulunmamaktadır. Ürün alkol içermemektedir. ORGANICADENT Diş Macunu helal kozmetik ürün üretimine uygun olan ve en son teknolojiye sahip cihazlara sahip üretim tesisinde üretilmiştir. Ürünlerimizde kullanılan hammaddeler üretime başlanmadan incelemeden ve bazı testlerden geçer. Üretim sırasında yarı mamul halde ürünümüz kontrol edilir ve yapılan kalite kontrol testlerinden geçer. Bitmiş ürünümüz siz değerli tüketicilerimiz ile buluşmadan önce son kontrollerden geçer ve satışa hazır hale getirilir. Üretim süresinde el değmeden üretim yapılır. ORGANICADENT Diş Macunu çocuklar tarafından da güvenle kullanılabilir. Güvenlik tedbiri olması için küçük çocukların bir yetişkin gözetiminde ürünü kullanmaları tavsiye edilir. Humble Brush Dünyanın en çok satan bambu diş fırçası 100% doğada çözünür, sürdürülebilir olarak yetiştirilmiş bambudan mamul fırça sapı. DuPont’tan kaliteli fırça kılları, yetişkinler ve çocuklar için mevcuttur. Humble Brush, en az sıradan plastik diş fırçaları kadar iyi temizler ve uzun süre dayanır. Çevremiz için daha iyi olması da cabası. %100 sürdürülebilir bambudan imal edilen sapıyla Humble Brush, doğa dostu ve sosyal sorumluluk sahibi bir diş fırçası seçeneğidir çünkü satın alınan her bir Humble ürünü, ihtiyaç sahibi çocukların yararına gerçekleştirilen projelerin bütçelerine katkı sağlamaktadır. STERIBALL Diş fırçanızı temiz tutar. Geliştirilmiş bitkisel tablet teknolojisi ile fırçanızın ferah kalmasını sağlar. Hem ev hem seyahat için çok kullanışlıdır. Tüm standart ve lektrikli diş fırçalarına uyar. Steriball 3 aya kadar diş fırçanızı korur. Steriball, hayvanlara karşı saygılı bir üründür. Üretiminde hayvanlar üzerinde hiçbir deneme yapılmadığı gibi, hayvansal hiçbir içerik te barındırmaz. Satın alınan her bir Steriball TOÇEV Vakfı aracılığı ile okuma istekli ihtiyaç sahibi çocukların eğitim gereksinimlerini karşılamaya yardımcı olur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Organicadent
Doğal Çocuk Diş Macunu + Humblebrush Diş Fırçası(mavi)+streiball Fırça Kabı(mavi) CHS00001
140 TL
Doğal Çocuk Diş Macunu + Humblebrush Diş Fırçası(pembe)+streibal Fırça Kabı(pembe) CHS00002
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Organicadent Satıcı Ünvanı: ORGANİCA NATURAL DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6450360806 Bu ürün Organicadent tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. ORGANICADENT Diş Macunu diş bakımının tüm gerekliliklerini yerine getirmeyi amaçlayan bir üründür. İçeriğindeki hammaddeler ve üretim prosesi ile helal sertifikalandırma koşullarına tam olarak uymaktadır. Yapay tatlandırıcı, sentetik hammaddeler ve renklendiriciler içermez. ORGANICADENT Diş Macun’unun içerisindeki tüm içerikler doğal yollarla elde edilmiştir. Hayvansal veya hayvansal kökenli hiçbir madde üründe bulunmamaktadır. Ürün alkol içermemektedir. ORGANICADENT Diş Macunu helal kozmetik ürün üretimine uygun olan ve en son teknolojiye sahip cihazlara sahip üretim tesisinde üretilmiştir. Ürünlerimizde kullanılan hammaddeler üretime başlanmadan incelemeden ve bazı testlerden geçer. Üretim sırasında yarı mamul halde ürünümüz kontrol edilir ve yapılan kalite kontrol testlerinden geçer. Bitmiş ürünümüz siz değerli tüketicilerimiz ile buluşmadan önce son kontrollerden geçer ve satışa hazır hale getirilir. Üretim süresinde el değmeden üretim yapılır. ORGANICADENT Diş Macunu çocuklar tarafından da güvenle kullanılabilir. Güvenlik tedbiri olması için küçük çocukların bir yetişkin gözetiminde ürünü kullanmaları tavsiye edilir. Humble Brush Dünyanın en çok satan bambu diş fırçası 100% doğada çözünür, sürdürülebilir olarak yetiştirilmiş bambudan mamul fırça sapı. DuPont’tan kaliteli fırça kılları, yetişkinler ve çocuklar için mevcuttur. Humble Brush, en az sıradan plastik diş fırçaları kadar iyi temizler ve uzun süre dayanır. Çevremiz için daha iyi olması da cabası. %100 sürdürülebilir bambudan imal edilen sapıyla Humble Brush, doğa dostu ve sosyal sorumluluk sahibi bir diş fırçası seçeneğidir çünkü satın alınan her bir Humble ürünü, ihtiyaç sahibi çocukların yararına gerçekleştirilen projelerin bütçelerine katkı sağlamaktadır. STERIBALL Diş fırçanızı temiz tutar. Geliştirilmiş bitkisel tablet teknolojisi ile fırçanızın ferah kalmasını sağlar. Hem ev hem seyahat için çok kullanışlıdır. Tüm standart ve lektrikli diş fırçalarına uyar. Steriball 3 aya kadar diş fırçanızı korur. Steriball, hayvanlara karşı saygılı bir üründür. Üretiminde hayvanlar üzerinde hiçbir deneme yapılmadığı gibi, hayvansal hiçbir içerik te barındırmaz. Satın alınan her bir Steriball TOÇEV Vakfı aracılığı ile okuma istekli ihtiyaç sahibi çocukların eğitim gereksinimlerini karşılamaya yardımcı olur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Organicadent
Doğal Çocuk Diş Macunu + Humblebrush Diş Fırçası(pembe)+streibal Fırça Kabı(pembe) CHS00002
140 TL
Oral B Arayüz Diş Fırçası Arayüz Fırçası Yedek 6'lı Elmex Diş Beyazlatıcı Kalem ve Fırça Set 6525516
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Cosmoshop2016 Satıcı Ünvanı: HAKAN ŞAHİN KOZMETİKKON. KUY. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 4540520068 Bu ürün Cosmoshop2016 tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Oral B Arayüz Diş Fırçası + Arayüz Fırçası Yedek 6'lı + Elmex Diş Beyazlatıcı Kalem ve Fırça Set Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
-30%
Marka: Oral-B
Oral B Arayüz Diş Fırçası Arayüz Fırçası Yedek 6'lı Elmex Diş Beyazlatıcı Kalem ve Fırça Set 6525516
129.9 TL 185 TL
Basic 1+1 Diş Fırçası Yetişkin Diş Fırçası RM514309
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Melektronik Satıcı Ünvanı: RAMAZAN AÇIKGÖZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Melektronik tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Banat Basic 1+1 Diş Fırçası yetişkin diş fırçası Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 26 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Banat
Basic 1+1 Diş Fırçası Yetişkin Diş Fırçası RM514309
32 TL
Diş Fırçası colgate205
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: reha ticaret Satıcı Ünvanı: DEMİREZEN GIDA VE İHTİYAÇ MAD.TEKS.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Vergi Kimlik Numarası: 2870044833 Bu ürün reha ticaret tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. colgate arayüz fırçası 2mm+colgate diş ipi 50m Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
-35%
Marka: Colgate
Diş Fırçası colgate205
49 TL 75 TL
Diş Fırçası 8690927521217
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HALAY PARFÜMERİ KOZMETİK SANAYİ TİC.A.Ş Satıcı Ünvanı: HALAY PARFÜMERİ KOZMETİK SAN VE TİC A Ş İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 4550367813 Bu ürün HALAY PARFÜMERİ KOZMETİK SANAYİ TİC.A.Ş tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. DİFAŞ DİŞ FIRÇASI AİLE PAKETİ YUMUŞAK (SOFT) Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.
-23%
Marka: Difaş
Diş Fırçası 8690927521217
44.5 TL 57.9 TL
Diş Fırçası 901870187
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÇAĞDAŞ KUYUMCULUK VE GIDA PAZARI Satıcı Ünvanı: ÖZLEM KANLISU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bursa Bu ürün ÇAĞDAŞ KUYUMCULUK VE GIDA PAZARI tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-28%
Marka: Lol
Diş Fırçası 901870187
17.9 TL 25 TL
Gri Diş Fırçalık Diş Fırçası Kabı Diş Fırçası Standı PF-FK120-K
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: PabloFi Satıcı Ünvanı: REKMAR TASARIM VE PROJE ATÖLYESİ SANAYİ TİCARET LİMİTED Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Vergi Kimlik Numarası: 7340390533 Bu ürün PabloFi tarafından gönderilecektir. Tüm ürünlerimiz tamamen el yapımıdır. Ürünler brüt beton görünümünde olup yüzey temizleme ve parlatma işlemi yapılmıştır. Beton döküm tekniği ile tamamen el yapımı olarak üretilmiştir. Bu sebeple ürettiğimiz hiçbir ürünün bire-Bir benzeri ve eşi daha yoktur. Fotoğraftaki üründen farklılıklar ortaya çıkabilmektedir. Betonun doğası gereği döküm sonrasında ürünlerimizin yüzeyinde minik hava boşlukları oluşmaktadır. Desensiz düz renkli ürünlerimizde, resimlerde gördüğünüze kıyasla + / - %10 renk tonu farklılıkları olabilir. Desenli ürünlerimizde ise aynen doğal mermerde olduğu gibi desen ve damarların yapısı döküm tekniğinin doğasından kaynaklı farklılıklar göstermektedir. Ürün ölçüleri : uzunluk x genişlik x yükseklik 80 x 80 x 105 mm Ağırlık : 650 gr Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Marka: PabloFi
Gri Diş Fırçalık Diş Fırçası Kabı Diş Fırçası Standı PF-FK120-K
83.5 TL
Gri Diş Fırçalık Diş Fırçası Kabı Diş Fırçası Standı PF-FK120-A
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: PabloFi Satıcı Ünvanı: REKMAR TASARIM VE PROJE ATÖLYESİ SANAYİ TİCARET LİMİTED Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Vergi Kimlik Numarası: 7340390533 Bu ürün PabloFi tarafından gönderilecektir. Tüm ürünlerimiz tamamen el yapımıdır. Ürünler brüt beton görünümünde olup yüzey temizleme ve parlatma işlemi yapılmıştır. Betonun doğası gereği döküm sonrasında ürünlerimizin yüzeyinde minik hava boşlukları oluşmaktadır. Desensiz düz renkli ürünlerimizde, resimlerde gördüğünüze kıyasla + / - %10 renk tonu farklılıkları olabilir. Desenli ürünlerimizde ise aynen doğal mermerde olduğu gibi desen ve damarların yapısı döküm tekniğinin doğasından kaynaklı farklılıklar göstermektedir. Ürün ölçüleri : uzunluk x genişlik x yükseklik 80 x 80 x 105 mm Ağırlık : 650 gr Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: PabloFi
Gri Diş Fırçalık Diş Fırçası Kabı Diş Fırçası Standı PF-FK120-A
83.5 TL
Anında Diş Beyazlatıcı Diş Fırçası 5425012531956
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ASRIN KOZMETİK Satıcı Ünvanı: İDİRİS YILDIRIM İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün ASRIN KOZMETİK tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-21%
Marka: İWHİTE
Anında Diş Beyazlatıcı Diş Fırçası 5425012531956
55 TL 70 TL
Gentle Yumuşak Diş Fırçası DİŞ 1033
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Güntas Avm Satıcı Ünvanı: GÜNTAŞ HIRDAVAT İNŞAAT TURİZM NAKLİYAT TİCARET LTD. ŞTİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Trabzon Vergi Kimlik Numarası: 4380388089 Bu ürün Güntas Avm tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Sensodyne gentle yumuşak diş fırçası Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Sensodyne
Gentle Yumuşak Diş Fırçası DİŞ 1033
46.37 TL
Diş Fırça Kutusu IMP107
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MeleniHome Satıcı Ünvanı: MÜCAHİT ERKAM KILIÇKAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün MeleniHome tarafından gönderilecektir. Ölçüleri: 20 x 2,5 x 2 cmDiş Fırça KutusuTSE Belgeli Sağlıklı ÜrünlerBPA İçermezÜrün Rengi Stok Durumuna Göre Karışık Gönderilecektir İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir.Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-20%
Marka: Meleni Home
Diş Fırça Kutusu IMP107
9.9 TL 12.38 TL
360 Optik Beyaz Yumuşak Beyazlatıcı Diş Fırçası 1+1 Fırça Kabı Hediye 86934950367269
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Kişisel Bakım Merkezi Satıcı Ünvanı: SALDOS TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (COLGATE PALMOLİVE) İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Aydın Vergi Kimlik Numarası: 7410638275 Bu ürün Kişisel Bakım Merkezi tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Colgate 360 Komple Ağız Temizliği*** + beyazzlatıcı Diş Fırçası, 1 Haftada Daha beyazz Dişler* 2x beyazzlatıcı Etki** beyazzlatıcı Temizleyiciler Diş macununu tutarak, doğal ve daha beyazz bir gülümseme için etkin sekilde yüzeysel lekeleri çıkarmaya yardımcı olur. Parlatıcı Fırça Kılları Yüzeysel lekeleri uzaklaştırıp dişlerinizi parlatarak, dişlerinizin daha beyazz olmasına yardımcı olur ve ağzınızda ulaşılması zor yerleri temizler. Dil ve Yanak Temizleyicisi * Colgate Optic White Dis Macunu ile birlikte kullanıldıgında ** Hem derin hem yüzeysel lekeleri çıkararak ***Düz kıllı sıradan fırça ile karşılaştırıldığında Diş hekimleri, diş fırçanızı her 3 ayda 1 değiştirmenizi öneriyor. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 14 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-25%
Marka: Colgate
360 Optik Beyaz Yumuşak Beyazlatıcı Diş Fırçası 1+1 Fırça Kabı Hediye 86934950367269
29.95 TL 39.95 TL
Tasarımcı Diş Fırçası Caddy- 1 Fırça Organik Plastikten 197ad32c-16d4-4e54-916b-dabc9ad5deb0
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: AldımGeldi Satıcı Ünvanı: ALDIMGELDİ YAZILIM SAN.TİC.A.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0510493162 Bu ürün AldımGeldi tarafından gönderilecektir. Ürünün Boyutları: 76, 50, 49 mm dir. AldımGeldi Üretim Merkezinde Organik Plastik Kullanılarak Üretilmektedir. Bu Ürün Sadece Plastik Kısımdan Oluştmaktadır. Açısını istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Kolay kuruluma sahiptir. Kolay Taşınabilir. Şık görünümü ile dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Ürün kullanımı çok basit tak ve çalıştır modundadır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: AldımGeldi
Tasarımcı Diş Fırçası Caddy- 1 Fırça Organik Plastikten 197ad32c-16d4-4e54-916b-dabc9ad5deb0
179.99 TL
Sensitive Diş Fırçası 8714100603956
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BelveDere Market Satıcı Ünvanı: Mustafa Göktaş İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün BelveDere Market tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Yumuşak başlığıyla nazikçe temizler Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-17%
Marka: Signal
Sensitive Diş Fırçası 8714100603956
25 TL 30 TL
Diş Fırçası Kutusu GH59
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Tek tıkla Al Satıcı Ünvanı: MANUFACTURER KALIP VE PLASTİK SANAYİ VE TİCARET L.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6121019033 Bu ürün Tek tıkla Al tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. SENSODYN MARKA , MAVİ RENK DİŞ FIRÇASI KUTUSU Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
Marka: MANU
Diş Fırçası Kutusu GH59
23 TL
Diş Fırçası 2li TYC00116657105
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SARENS Satıcı Ünvanı: ELİF DİŞKAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün SARENS tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Ulaşılması zor yerlerde ki plagı %99 a kadar temizler Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
Marka: Oral-B
Diş Fırçası 2li TYC00116657105
28 TL
Nano Diş Fırçası FAFU3070183
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: FA&FU life Satıcı Ünvanı: FULYA ATAY İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Manisa Bu ürün FA&FU life tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Silva Nano Diş Fırçası, özel olarak geliştirilmiş aktif karbon fırçaları sayesinde doğal diş beyazlığını korumaya, diş ve diş eti bakımını sağlamaya yardımcı olur. Aktif karbon ağız florasını dengelemeye yardımcı olur. Hayvansal hiçbir katkı yoktur. Silva Nano Diş Fırçası kılları doğal karbon katkılı filamentlerden üretilmiş olup üstün performans sağlaması için nano teknoloji kullanılmıştır. 0,01 mm kalınlığındaki kıl uçları silindirik olmadığından temizleme gücü artırılmıştır. Fırça kıllarının elastikiyeti ve doğru sertlikte olması sebebiyle diş etlerine ve diş minelerine zarar vermez. Aktif karbon etkili özel kıl yapısı hassas diş ve diş etlerinin bakımını sağlamaya, ergonomik tasarımlı kaydırmaz fırça sapı ile güvenli kullanım sağlamaya yardımcı olur. Hem yetişkinlerin hem de çocukların kullanabileceği ebatta tasarlanmıştır Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 26 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-26%
Marka: Silva
Nano Diş Fırçası FAFU3070183
29 TL 39 TL
Diş Fırçası Kırmızı D55275
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Dermokozmetika Satıcı Ünvanı: DAYNE SAĞLIK ÜRÜNLERİ LTD ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 2710802150 Bu ürün Dermokozmetika tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Diş Fırçası Kırmızı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
Marka: Dentbo
Diş Fırçası Kırmızı D55275
30.71 TL
Diş Fırçası Mavi 2272055
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Moda Lilyum Satıcı Ünvanı: SEVDA YAMAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Moda Lilyum tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Chicco Diş Fırçası Özellikleri Fırça: Küçük ve yuvarlatılmış fırça başları sayesinde çocuk ağzı için idealdir. Konik fırça kılları dişetlerine masaj yapar ve dişleri temizler. Yumuşak kauçukla kaplı küçük ergonomik sap kolay ve güvenli bir tutuş sağlar çok pratiktir. Diş fırçaları küçük ve yuvarlatılmış fırça başları sayesinde çocuk ağzı için idealdir. Kullanım Şekli : Az miktarda diş macununu diş fırçasına sürünüz. Çocuğun dişlerini nazikçe fırçalayınız. Ardına çalkalama yapınız. Belirtilen yaş aralığı: 12 ay+ Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 17 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
Marka: Chicco
Diş Fırçası Mavi 2272055
81.99 TL
Çocuk Diş Fırçası 601bug356760
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MAĞAZA BUĞRA Satıcı Ünvanı: MEVLÜT BUĞRA YETİM İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün MAĞAZA BUĞRA tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Listelenen fiyat 26 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-25%
Marka: Oral-B
Çocuk Diş Fırçası 601bug356760
29.85 TL 39.8 TL
Bambu Diş Fırçası BAM01
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Melon Satıcı Ünvanı: FAHRETTİN GÜLEN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Bu ürün Melon tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bambu diş fırçası Sürdürülebilir diş bakımı Vegan Outdoor freakz bambu diş fırçası,% 100 yenilenebilir bambu ağacından yapılmıştır. Kıllar, bambu kömürü ile optimize edilmiştir. Siz ve doğa için nazik ve sürdürülebilirdir ve% 100 vegan malzemelerden yapılmıştır. Ahşap diş fırçasının sapı ergonomik olarak şekillendirilmiştir. Bpa içermez. Diş fırçası sapı ve ambalajı tamamen sentetik malzemeler olmadan yapılmıştır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
-64%
Marka: outdoor freakz
Bambu Diş Fırçası BAM01
26 TL 72 TL
Diş Fırçası Orta 76101080572761
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Renita Satıcı Ünvanı: RENİTA İÇ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 7342056103 Bu ürün Renita tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Meridol Orta Diş Fırçası Fırça başının orta kısmında yer alan silindirik fırça kılları ile mikro fine uçlu esnek fırça kılları, diş ve diş etinin nazik ve mükemmel/kapsamlı bir şekilde temizlenmesini sağlar ?Avantajları Fırça başının orta kısmında yer alan silindirik fırça kılları Saran ve yumuşak fırça başlığı Mikro fine uçlu dış kıllar Ergonomik tutuş Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Meridol
Diş Fırçası Orta 76101080572761
34.9 TL
Zigzag Diş Fırçası 19
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: kaan awm Satıcı Ünvanı: TUĞBA GÜNER İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün kaan awm tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Orta Fırça Kılı Sertliği Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-33%
Marka: Colgate
Zigzag Diş Fırçası 19
19.99 TL 30 TL
Diş Fırçası Ikili TRDK000010
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: E-MAĞAZA Satıcı Ünvanı: İYONYA SOFT TEKNOLOJİ YAZILIM E-TİCARET LİMİTED Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 4831003000 Bu ürün E-MAĞAZA tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Parmağa takılarak kullanılabilen 2 farklı uca sahip diş fırçası. Normal fırça ucu ile dişlerin ve diş aralarının temizliği yapılırken masaj başlıklı uç ile de evcil dostunuzun diş etlerine bakım uygulayabilirsiniz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
-30%
Marka: Eastland
Diş Fırçası Ikili TRDK000010
25.9 TL 37 TL
Diş Fırçası 4lü dişfırçası
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: DentalSokak Satıcı Ünvanı: EGE ÇAPA DENTAL TIBBİ CİHAZLAR TURİZM SANAYİ VE LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 3250597485 Bu ürün DentalSokak tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Opalescence Soft Hassas Diş Etleri İçin Yumuşak Diş Fırçası 4 Adet Hassas Diş Etlerine uygundur. Rahat elle tutuş Entegre dil temizleyicisi Etkili plak ve bakteri kaldırma Diş ve diş etinin için nazik temizleme Kırmızı, mor, yeşil ve mavi renkleri mevcuttur. Stok durumuna göre farklı renkler gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
-27%
Marka: Opalescence
Diş Fırçası 4lü dişfırçası
40 TL 55 TL
Smoker Diş Fırçası 8690600115994
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ADA KOZMETİK Satıcı Ünvanı: FATMAHANİM BELİVERMİŞ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün ADA KOZMETİK tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Ergonomik fırça saplı vepa diş fırçasındaki sert kıllar 4 farklı renktedir Vepa smoker, tütün, çay ve kahve gibi kalıcı lekeleri gidermek için özel burgulu ekstra sert kıl demeti ile takviye edilmiştir Bakteri plağını temizlerken hassas dişetlerine zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır Ergonomik sapı ele tam oturarak kolay bir kavrama sağlar Gövdeleri sarmal formda fırça kılları naylon 6 12 kıldan üretilmiştir Koruma kutusu hediyelidir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-44%
Marka: Vepa
Smoker Diş Fırçası 8690600115994
14 TL 24.99 TL
Köpek Diş Fırçası 15126503
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: alacakolsam Satıcı Ünvanı: ADEM BABA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün alacakolsam tarafından gönderilecektir. KÖPEK DİŞ FIRÇASI Köpeğinizin gün içerisinde yediği yiyecekler dişlerinin arasında kalabilir ve bu pis gözükmesine neden olabilir. Köpeğinizin dişlerini fırçalamak sizi uğraştırabilir onun yerine bu ürünü kullanarak kendisinin dişlerini temizlemesine izin verin Dış fırçasının yanı sıra kemirme oyuncağı olarak da kullanabilirsiniz. Ürün Özellikleri Kaliteli plastikten üretilmiştir. Turuncu ve yeşil olmak üzere iki renktir. Stok durumuna göre karışık gönderilmektedir. Köpeğinizin dişlerini kaşımasını ve temizlemesini sağlar. Paket İçeriği 1 Adet Köpek Diş Fırçası Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-25%
Marka: MGA SHOP
Köpek Diş Fırçası 15126503
28.5 TL 38 TL
Fırefly Diş Fırçası SUK0222
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SU KOZMETİK ELEKTRONİK VE GİYİM Satıcı Ünvanı: SUZAN YILMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Burdur Bu ürün SU KOZMETİK ELEKTRONİK VE GİYİM tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Hello kitty'nin sevimli diş fırçası altındaki vakumu sayesinde ayakta durmaya yardımcı olur. Diş fırçası kapağı diş fırçasını dış etkilere karşı korurken çocuklara göz kırpan hareketli şekildedir. Çocuk diş ve dişetlerine uygun yumuşak dupont tynex kılları kullanılmıştır. Abd menşeli dr Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
-33%
Marka: Hello Kitty
Fırefly Diş Fırçası SUK0222
29.99 TL 45 TL
Bambu Diş Fırçası Bioasia701
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TUNALI LOKMAN HEKİM Satıcı Ünvanı: TUNALI GROUP GIDA KOZMETİK İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 8620407215 Bu ürün TUNALI LOKMAN HEKİM tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bio Asia ahşap kutulu bambu diş fırçası Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.
-28%
Marka: BİO ASİA
Bambu Diş Fırçası Bioasia701
64.5 TL 89 TL

.
5/5 11
TL
5/5 11
TL
5/5 11
TL
5/5 11
TL
5/5 11
TL
5/5 11
TL
5/5 11
TL
5/5 11
TL
5/5 11
TL
5/5 11
TL
5/5 11
TL
5/5 11
TL
5/5 11
TL
5/5 11
TL
5/5 11
TL
5/5 11
TL
5/5 11
TL
5/5 11
TL
5/5 11
TL
5/5 11
TL
5/5 11
TL
5/5 11
TL
5/5 11
TL
5/5 11
TL
5/5 11
TL
5/5 11
TL
5/5 11
TL
5/5 11
TL
5/5 11
TL
5/5 11
TL

.
Maalesef bu kategoride henüz ürün yok.