Aradığınızı Hemen Bulun

MARKALAR

Aradığınızı Hemen Bulun
Marka: rennway10 Marka: Bilge İlaç6 Marka: Pi İthalat5
Marka: Bidolustore2
Marka: Dr Plus2
Marka: HAMAHA2
Marka: MİNERAL TAKI2
Marka: Neptüns2
Marka: Nordmende2
Marka: Züccaciyesokağı2

RENKLER

Aradığınızı Hemen Bulun
Mavi 2
Beyaz 1
Pembe 1

FİYAT

Aradığınızı Hemen Bulun
0-10 TL 6
10-25 TL 46
25-50 TL33
50-100 TL5
100-150 TL 1
1000 TL üzeri2
İstediğini hemen bul 'den fazla ürün
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu - Oval Kutu 11690
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Store Of Stars Satıcı Ünvanı: YUSUF CAN UZUNTEL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Hatay Bu ürün Store Of Stars tarafından gönderilecektir. Paket İçeriği: 1 Adet Haftalık İlaç Saklama Kutusu Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Marka: Storeofstars
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu - Oval Kutu 11690
28.08 TL
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu - Oval Kutu BDD2311207373
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TRENDLERİN.COM Satıcı Ünvanı: HAZAL DİREN DEMİR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün TRENDLERİN.COM tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Haftalık İlaç Saklama Kutusu Her gün ilaç içmek zorunda olanlar ilaçlarınızı gün gün bir kutuda saklayın. İlacı içip içmediğinizi kontrol etmenizi de sağlayacak olan kutuyu yanınızda taşıması da oldukça kolay! - Her gün ilaç içmesi gerekenler ilaçlarınızı düzenli bir şekilde almak istiyor ama alamıyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. - Hangi gün hangi ilacı içiyorsanız o günün bölmesine koyun, ilaçlarınızı içmeyi kolaylaştırın. - İlacınızı içip içmediğinizi de kontrol etmenizi sağlayacak olan saklama kutusunu rahatça yanınızda taşıyabilirsiniz. - Kullanımı kolay olan saklama kutusu çantanızda fazla yer kaplayan ilaç kutularından sizi kurtaracaktır. Paket İçeriği: 1 Adet Haftalık İlaç Saklama Kutusu Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 12 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
Marka: TRENDLERİN
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu - Oval Kutu BDD2311207373
24.53 TL
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu - Oval Kutu 346116
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Aylakstore Satıcı Ünvanı: MESUT ERDEM İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Çanakkale Bu ürün Aylakstore tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Haftalık İlaç Saklama Kutusu Her gün ilaç içmek zorunda olanlar ilaçlarınızı gün gün bir kutuda saklayın. İlacı içip içmediğinizi kontrol etmenizi de sağlayacak olan kutuyu yanınızda taşıması da oldukça kolay! - Her gün ilaç içmesi gerekenler ilaçlarınızı düzenli bir şekilde almak istiyor ama alamıyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. - Hangi gün hangi ilacı içiyorsanız o günün bölmesine koyun, ilaçlarınızı içmeyi kolaylaştırın. - İlacınızı içip içmediğinizi de kontrol etmenizi sağlayacak olan saklama kutusunu rahatça yanınızda taşıyabilirsiniz. - Kullanımı kolay olan saklama kutusu çantanızda fazla yer kaplayan ilaç kutularından sizi kurtaracaktır. Paket İçeriği: 1 Adet Haftalık İlaç Saklama Kutusu Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
Marka: Aylakstore
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu - Oval Kutu 346116
26.32 TL
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu - Oval Kutu BS2403170819
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Elasya Hediyelik Satıcı Ünvanı: BERKAY FİDAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Elasya Hediyelik tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Haftalık İlaç Saklama Kutusu Her gün ilaç içmek zorunda olanlar ilaçlarınızı gün gün bir kutuda saklayın. İlacı içip içmediğinizi kontrol etmenizi de sağlayacak olan kutuyu yanınızda taşıması da oldukça kolay! - Her gün ilaç içmesi gerekenler ilaçlarınızı düzenli bir şekilde almak istiyor ama alamıyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. - Hangi gün hangi ilacı içiyorsanız o günün bölmesine koyun, ilaçlarınızı içmeyi kolaylaştırın. - İlacınızı içip içmediğinizi de kontrol etmenizi sağlayacak olan saklama kutusunu rahatça yanınızda taşıyabilirsiniz. - Kullanımı kolay olan saklama kutusu çantanızda fazla yer kaplayan ilaç kutularından sizi kurtaracaktır. Paket İçeriği: 1 Adet Haftalık İlaç Saklama Kutusu Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-33%
Marka: Elasya Hediyelik
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu - Oval Kutu BS2403170819
19.9 TL 29.9 TL
Haftalık İlaç Saklama Kutusu Oval Kutu 180121ERMMPN-4245
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Zelia Collection Satıcı Ünvanı: ERİM ÖNAL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Balıkesir Bu ürün Zelia Collection tarafından gönderilecektir. Haftalık İlaç Saklama Kutusu Her gün ilaç içmek zorunda olanlar ilaçlarınızı gün gün bir kutuda saklayın. İlacı içip içmediğinizi kontrol etmenizi de sağlayacak olan kutuyu yanınızda taşıması da oldukça kolay! - Her gün ilaç içmesi gerekenler ilaçlarınızı düzenli bir şekilde almak istiyor ama alamıyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. - Hangi gün hangi ilacı içiyorsanız o günün bölmesine koyun, ilaçlarınızı içmeyi kolaylaştırın. - İlacınızı içip içmediğinizi de kontrol etmenizi sağlayacak olan saklama kutusunu rahatça yanınızda taşıyabilirsiniz. - Kullanımı kolay olan saklama kutusu çantanızda fazla yer kaplayan ilaç kutularından sizi kurtaracaktır. Paket İçeriği: 1 Adet Haftalık İlaç Saklama Kutusu Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: ZELİA COLLECTİON
Haftalık İlaç Saklama Kutusu Oval Kutu 180121ERMMPN-4245
38.71 TL
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu Oval Ilaç Kutusu ilç5412
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SWEET KİTCHEN Satıcı Ünvanı: CANSU TÜRKİLERİ TEMUR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kocaeli Bu ürün SWEET KİTCHEN tarafından gönderilecektir. Hangi gün hangi ilacı içiyorsanız o günün bölmesine koyarak, ilaçlarınızın takip edebilirsiniz Kullanımı kolay olan saklama kutusu çantanızda fazla yer kaplayan ilaç kutularından sizi kurtaracaktır Ilacınızı içip içmediğinizi kontrol sağlayabilir ve günlere göre muhafaza kutusundaki bölümlerinde saklayabilirsiniz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-44%
Marka: Free Home
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu Oval Ilaç Kutusu ilç5412
13.99 TL 24.99 TL
İlaç Saklama Kutusu 2919726
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: NEŞELİ İŞLER Satıcı Ünvanı: REYHAN ERDURAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün NEŞELİ İŞLER tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. NordMende İlaç Saklama Kutusu. Otomatik çevirmeli, 7 günlük ilaç saklama kutusu. İlaçlarınızı artık her gün için saklayabilir ve yanınızda taşıyabilirsiniz, ufaktır yer kaplamaz. Üst kısmındaki düğmeye her bastığınızda iç hazne otomatik olarak döner ve ilaç çıkış kapakçığından ilacınızı rahatlıkla alabilirsiniz.Bu sayede daha hijyen ve pratiktir.Yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. RENK STOKLARA GÖRE GÖNDERİLECEKTİR. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 19 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
Marka: Nordmende
İlaç Saklama Kutusu 2919726
39.66 TL
Günlük İlaç Kutusu NTM145
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: medivago Satıcı Ünvanı: GİZEM BOZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Mersin Bu ürün medivago tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Günlük ilaç kutusu ılaçların günlük takibinin yapılmasına yardımcı olur. Ilaçların hijyen içerisinde saklanmasını sağlar. Pp malzemeden üretilmiştir. Kanserojen madde içermez. Görme engelliler için kabartma yazılı. Ilaçlarınızı çantanızda veya cebinizde taşıyabileceğiniz ebatlarda üretilmiştir. Evde veya seyahatte kullanım için idealdir. Çocuk emniyet kilidi bulunduğundan kapağı arkaya doğru iterek açınız. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 27 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-55%
Marka: RABIR
Günlük İlaç Kutusu NTM145
8.99 TL 20 TL
Pratik Ilaç Kutusu RMSS20135
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SYTE17 Satıcı Ünvanı: SEDAT UYGAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Çanakkale Bu ürün SYTE17 tarafından gönderilecektir. 15x3.5x2 cm sağlığa zararlı herhangibir madde içermez. Pba içermez. Haftanın günlerine ayrılmıştır. Tektek ayrılmış 7 klipsli kapak bulunmaktadır bu sayede dökülmeleri engeller. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-40%
Marka: Ramosis
Pratik Ilaç Kutusu RMSS20135
9 TL 15 TL
Haftalik Ilaç Kutusu 1124180
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ELS SAĞLIK MEDİKAL Satıcı Ünvanı: ELS SAĞLIK LİMİTED ŞİRKET İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3331539444 Bu ürün ELS SAĞLIK MEDİKAL tarafından gönderilecektir. Haftalık ilaç kutusu Değişen renklerde Iade Kosullari : Ürünlerinizin tarafiniza ulastigi sekilde patpata sarili, kutulu ve ambalaji bozulmamis olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Hiper
Haftalik Ilaç Kutusu 1124180
15 TL 20 TL
Slim Ilaç Kutusu 10041160911
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: EVERA Satıcı Ünvanı: İKRAM ŞAKAL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün EVERA tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Slim ilaç kutusu. Sağlığa uygun plastikten üretilmiştir. Bpa içermez. Ürün ölçüleri: 15,5x3,5x2 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: EVERA
Slim Ilaç Kutusu 10041160911
29.9 TL
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu - Kapaklı Ilaç Kabı 1027AK558
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Şahane Evim Satıcı Ünvanı: NOMA YAPI DIŞ TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6310577800 Bu ürün Şahane Evim tarafından gönderilecektir. Malzeme: Plastik Ebatlar: 15 cm x 3,50 cm x 2,50 cm 7 adet kapaklı kutudan oluşmaktadır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-34%
Marka: Lucena
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu - Kapaklı Ilaç Kabı 1027AK558
11.67 TL 17.8 TL
4 Adet Haftalık Ilaç Saklama Kutusu İlaç Saklama Kutusu Haftalık 4 Adet
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: sahinmedikal Satıcı Ünvanı: EMRAH ŞAHİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün sahinmedikal tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Kanserojen madde içermez. Görme engelliler için kabartma yazılıdır. Ilaçlarınızı çantanızda veya cebinizde taşıyabileceğiniz ebatlarda pp malzemeden üretilmiştir. Evde veya seyahatte kullanım için idealdir. Çocuk emniyeti bulunduğundan kapağı arkaya doğru iterek açınız. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Ligorix
4 Adet Haftalık Ilaç Saklama Kutusu İlaç Saklama Kutusu Haftalık 4 Adet
24.99 TL
Haftalık İlaç Saklama Kutusu MRTGN1924422684
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SM GİRİŞİMCİLİK,DANIŞMANLIK,PAZARLAMA VE BİLİŞİM Satıcı Ünvanı: SİNAN AKYOL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün SM GİRİŞİMCİLİK,DANIŞMANLIK,PAZARLAMA VE BİLİŞİM tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 19 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-15%
Marka: rennway
Haftalık İlaç Saklama Kutusu MRTGN1924422684
29.9 TL 35 TL
Kapaklı Haftalık Ilaç Kutusu mr10487
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: RENN DIŞ TİC İNT VE DAN HİZM LTD ŞTİ Satıcı Ünvanı: RENN DIŞ TİCARET İNTERNET VE DANIŞ.HİZM.SAN.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 7341305379 Bu ürün RENN DIŞ TİC İNT VE DAN HİZM LTD ŞTİ tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu Düzenli olarak kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlarınızı yanınızda kolayca ve gün gün ayırarak taşıyabileceğiniz harika bir ürün sizleri bekliyor Haftalık İlaç Kutusu ! 7 farklı bölmeden oluşan Haftalık İlaç Kutusu, kapaklı mekanizmaya sahiptir. Günlere ayrılmış bölmeler sayesinde, ilacınızın gününü aksatmadan rahatlıkla sağlığınızı kontrol altına alabilirsiniz. Kolayca doldurabilir ve içinden kolayca ilaç alınabilir. Şeffaf kapaklı tasarımı ile içindeki görebilir ve varsa kir ve lekeyi farkedebilirsiniz. Kompakt boyutu ile çantanıza ya da cebinize sığacak. Sağlığa zararlı olmayan plastik malzemeden üretilmiştir. Ürün Özellikleri: Haftanın 7 günü için 7 ayrı bölme bulunmaktadır. Kapakların üzerine haftanın 7 gününü yazabilirsiniz. Bu sayede hangi gün ilacınızı içmeniz gerektiğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ürün Ölçüsü: 15 x 3,5cm Paket İçeriği: 1 Adet Haftalık İlaç Kutusu Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 19 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
Marka: MİRPENÇ
Kapaklı Haftalık Ilaç Kutusu mr10487
19 TL
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu ZTC0015668
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ZTC Design Satıcı Ünvanı: ZEHRA ÇELEBİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün ZTC Design tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Listelenen fiyat 20 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: rennway
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu ZTC0015668
22.41 TL
Haftalık İlaç Saklama Kutusu 243242
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HerEveOyuncak Satıcı Ünvanı: NURİ VATANSEVER İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün HerEveOyuncak tarafından gönderilecektir. Kapaklı haftalık ilaç kutusu Düzenli olarak kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlarınızı yanınızda kolayca ve gün gün ayırarak taşıyabileceğiniz harika bir ürün sizleri bekliyor haftalık ilaç kutusu ! 7 farklı bölmeden oluşan haftalık ilaç kutusu, kapaklı mekanizmaya sahiptir. Günlere ayrılmış bölmeler sayesinde, ilacınızın gününü aksatmadan rahatlıkla sağlığınızı kontrol altına alabilirsiniz. Kolayca doldurabilir ve içinden kolayca ilaç alınabilir. Şeffaf kapaklı tasarımı ile içindeki görebilir ve varsa kir ve lekeyi farkedebilirsiniz. Kompakt boyutu ile çantanıza ya da cebinize sığacak. Sağlığa zararlı olmayan plastik malzemeden üretilmiştir. Ürün özellikleri: Haftanın 7 günü için 7 ayrı bölme bulunmaktadır. Kapakların üzerine haftanın 7 gününü yazabilirsiniz. Bu sayede hangi gün ilacınızı içmeniz gerektiğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ürün ölçüsü: 10 x 7cm Paket içeriği: 1 adet haftalık ilaç kutusu Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-13%
Marka: Fashion World
Haftalık İlaç Saklama Kutusu 243242
30.01 TL 34.51 TL
Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu 340751
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MYMOON Satıcı Ünvanı: YASİN YILMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün MYMOON tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Kapaklı haftalık ilaç kutusu Düzenli olarak kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlarınızı yanınızda kolayca ve gün gün ayırarak taşıyabileceğiniz harika bir ürün sizleri bekliyor haftalık ilaç kutusu ! 7 farklı bölmeden oluşan haftalık ilaç kutusu, kapaklı mekanizmaya sahiptir. Günlere ayrılmış bölmeler sayesinde, ilacınızın gününü aksatmadan rahatlıkla sağlığınızı kontrol altına alabilirsiniz. Kolayca doldurabilir ve içinden kolayca ilaç alınabilir. Şeffaf kapaklı tasarımı ile içindeki görebilir ve varsa kir ve lekeyi farkedebilirsiniz. Kompakt boyutu ile çantanıza ya da cebinize sığacak. Sağlığa zararlı olmayan plastik malzemeden üretilmiştir. Ürün özellikleri: Haftanın 7 günü için 7 ayrı bölme bulunmaktadır. Kapakların üzerine haftanın 7 gününü yazabilirsiniz. Bu sayede hangi gün ilacınızı içmeniz gerektiğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ürün ölçüsü: 15 x 3,5cm Paket içeriği: 1 adet haftalık ilaç kutusu Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir. Aol2211294316 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
Marka: Angel Of Life
Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu 340751
29.99 TL
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu 1388205743
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SM GİRİŞİMCİLİK,DANIŞMANLIK,PAZARLAMA VE BİLİŞİM Satıcı Ünvanı: SİNAN AKYOL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün SM GİRİŞİMCİLİK,DANIŞMANLIK,PAZARLAMA VE BİLİŞİM tarafından gönderilecektir. #Özel Ürün Haftalık İlaç Kutusudüzenli Olarak Kullanmak Zorunda Olduğunuz İlaçlarınızı Yanınızda Kolayca Ve Gün Gün Ayırarak Taşıyabileceğiniz Harika Bir Ürün Sizleri Bekliyor Haftalık İlaç Kutusu .7 Farklı Bölmeden Oluşan Haftalık İlaç Kutusu, Dönen Kapak Sayesinde Açılan Mekanizmaya Sahiptir Günlere Ayrılmış Bölmeler Sayesinde, İlacınızın Gününü Aksatmadan Rahatlıkla Sağlığınızı Kontrol Altına Alabilirsiniz Kolayca Doldurabilir Ve İçinden Kolayca İlaç Alınabilir Haftalık İlaç Kutusu Kapağı 360 Derece Dönebilmektedir Şeffaf Kapaklı Tasarımı İle İçindeki Görebilir Ve Varsa Kiri Farkedebilirsiniz Kompakt Boyutu İle Çantanıza Ya Da Cebinize Sığacak Sağlığa Zararlı Olmayan Plastik Malzemeden Üretilmiştir Ürün Özellikleri:Haftanın 7 Günü İçin 7 Ayrı Bölme Bulunmaktadır Kutunun Etrafında Haftanın 7 Günü Yazmaktadır Bu Sayede Hangi Gün İlacınızı İçmeniz Gerektiğini Kolaylıkla Öğrenebilirsiniz Ürün Ölçüsü: Çap: 10,5 cm, yükseklik: 2,5 cm Paket İçeriği: 1 Adet Haftalık İlaç Kutusu Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-23%
Marka: Neptüns
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu 1388205743
23 TL 30 TL
Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu 535926
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: FOKULTİCARET Satıcı Ünvanı: ÖMER KUL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Bu ürün FOKULTİCARET tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Kapaklı haftalık ilaç kutusu düzenli olarak kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlarınızı yanınızda kolayca ve gün gün ayırarak taşıyabileceğiniz harika bir ürün sizleri bekliyor haftalık ilaç kutusu ! 7 farklı bölmeden oluşan haftalık ilaç kutusu, kapaklı mekanizmaya sahiptir. Günlere ayrılmış bölmeler sayesinde, ilacınızın gününü aksatmadan rahatlıkla sağlığınızı kontrol altına alabilirsiniz. Kolayca doldurabilir ve içinden kolayca ilaç alınabilir. Şeffaf kapaklı tasarımı ile içindeki görebilir ve varsa kir ve lekeyi farkedebilirsiniz. Kompakt boyutu ile çantanıza ya da cebinize sığacak. Sağlığa zararlı olmayan plastik malzemeden üretilmiştir. Ürün özellikleri: Haftanın 7 günü için 7 ayrı bölme bulunmaktadır. Kapakların üzerine haftanın 7 gününü yazabilirsiniz. Bu sayede hangi gün ilacınızı içmeniz gerektiğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ürün ölçüsü: 15 x 3,5cm paket içeriği: 1 adet haftalık ilaç kutusu stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-32%
Marka: rennway
Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu 535926
33.03 TL 48.66 TL
7 Günlük Ilaç Kutusu ATAKİ3337
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ATÖLYE KİBELE Satıcı Ünvanı: GÜLŞAH CANİKLİ GÜLKANAT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün ATÖLYE KİBELE tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Marka: ATÖLYE KİBELE
7 Günlük Ilaç Kutusu ATAKİ3337
10 TL 15 TL
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu Pi12010292
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KumPazar Satıcı Ünvanı: GAMZE KUM İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Bu ürün KumPazar tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Haftalık Ilaç Saklama Kutusu Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 12 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
Marka: Pi İthalat
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu Pi12010292
11.2 TL
Kapaklı Haftalık Ilaç Kutusu 2554761
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ASELYA Satıcı Ünvanı: BEYZA ALTUN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Batman Bu ürün ASELYA tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu Düzenli olarak kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlarınızı yanınızda kolayca ve gün gün ayırarak taşıyabileceğiniz harika bir ürün sizleri bekliyor Haftalık İlaç Kutusu ! 7 farklı bölmeden oluşan Haftalık İlaç Kutusu, kapaklı mekanizmaya sahiptir. Günlere ayrılmış bölmeler sayesinde, ilacınızın gününü aksatmadan rahatlıkla sağlığınızı kontrol altına alabilirsiniz. Kolayca doldurabilir ve içinden kolayca ilaç alınabilir. Şeffaf kapaklı tasarımı ile içindeki görebilir ve varsa kir ve lekeyi farkedebilirsiniz. Kompakt boyutu ile çantanıza ya da cebinize sığacak. Sağlığa zararlı olmayan plastik malzemeden üretilmiştir. Ürün Özellikleri: Haftanın 7 günü için 7 ayrı bölme bulunmaktadır. Kapakların üzerine haftanın 7 gününü yazabilirsiniz. Bu sayede hangi gün ilacınızı içmeniz gerektiğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ürün Ölçüsü: 15 x 3,5cm Paket İçeriği: 1 Adet Haftalık İlaç Kutusu Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-17%
Marka: Pi İthalat
Kapaklı Haftalık Ilaç Kutusu 2554761
20.17 TL 24.3 TL
İlaç Takip Kutusu 713123 74400007131231
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HokusPokus Satıcı Ünvanı: TUBA ÖYMEN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün HokusPokus tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Ölçüler: 8,5 cm x 2,5 cm 7 bölmeli, haftalık takip kutusudur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-50%
Marka: Transformacion
İlaç Takip Kutusu 713123 74400007131231
18.96 TL 37.92 TL
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu 0755993615532
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Evgereçlerim Satıcı Ünvanı: SELMAN SAMET ÜN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Evgereçlerim tarafından gönderilecektir. Düzenli olarak kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlarınızı yanınızda kolayca ve gün gün ayırarak taşıyabileceğiniz harika bir ürün sizleri bekliyor Haftalık İlaç Kutusu ! 7 farklı bölmeden oluşan Haftalık İlaç Kutusu, kapaklı mekanizmaya sahiptir. Günlere ayrılmış bölmeler sayesinde, ilacınızın gününü aksatmadan rahatlıkla sağlığınızı kontrol altına alabilirsiniz. Kolayca doldurabilir ve içinden kolayca ilaç alınabilir. Şeffaf kapaklı tasarımı ile içindeki görebilir ve varsa kir ve lekeyi farkedebilirsiniz. Kompakt boyutu ile çantanıza ya da cebinize sığacak. Sağlığa zararlı olmayan plastik malzemeden üretilmiştir. Ürün Özellikleri: Haftanın 7 günü için 7 ayrı bölme bulunmaktadır. Kapakların üzerine haftanın 7 gününü yazabilirsiniz. Bu sayede hangi gün ilacınızı içmeniz gerektiğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ürün Ölçüsü: 10 x 7cm Paket İçeriği: 1 Adet Haftalık İlaç Kutusu Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-52%
Marka: Neptüns
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu 0755993615532
27.09 TL 56.89 TL
Mavi Ilaç Kutusu AP-9229
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KumPazar Satıcı Ünvanı: GAMZE KUM İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Bu ürün KumPazar tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Ürün Özellikleri: Haftanın 7 günü için 7 ayrı bölme bulunmaktadır. Kapakların üzerine haftanın 7 gününü yazabilirsiniz. Bu sayede hangi gün ilacınızı içmeniz gerektiğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Titiz Plastik
Mavi Ilaç Kutusu AP-9229
11.2 TL
Haftalık İlaç Saklama Kutusu 762879
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HerEveOyuncak Satıcı Ünvanı: NURİ VATANSEVER İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün HerEveOyuncak tarafından gönderilecektir. Düzenli olarak kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlarınızı yanınızda kolayca ve gün gün ayırarak taşıyabileceğiniz harika bir ürün sizleri bekliyor haftalık ilaç kutusu ! 7 farklı bölmeden oluşan haftalık ilaç kutusu, kapaklı mekanizmaya sahiptir. Günlere ayrılmış bölmeler sayesinde, ilacınızın gününü aksatmadan rahatlıkla sağlığınızı kontrol altına alabilirsiniz. Kolayca doldurabilir ve içinden kolayca ilaç alınabilir. Şeffaf kapaklı tasarımı ile içindeki görebilir ve varsa kir ve lekeyi farkedebilirsiniz. Kompakt boyutu ile çantanıza ya da cebinize sığacak. Sağlığa zararlı olmayan plastik malzemeden üretilmiştir. Ürün özellikleri: Haftanın 7 günü için 7 ayrı bölme bulunmaktadır. Kapakların üzerine haftanın 7 gününü yazabilirsiniz. Bu sayede hangi gün ilacınızı içmeniz gerektiğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ürün ölçüsü: 10 x 7cm Paket içeriği: 1 adet haftalık ilaç kutusu Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-13%
Marka: Go İthalat
Haftalık İlaç Saklama Kutusu 762879
43.97 TL 50.57 TL
Haftalık Ilaç Kutusu CK-392
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TRENDYLİFE Satıcı Ünvanı: ENES AYDIN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Düzce Bu ürün TRENDYLİFE tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-46%
Marka: Freecook
Haftalık Ilaç Kutusu CK-392
17.9 TL 32.9 TL
Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu 210970
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: RENN DIŞ TİC İNT VE DAN HİZM LTD ŞTİ Satıcı Ünvanı: RENN DIŞ TİCARET İNTERNET VE DANIŞ.HİZM.SAN.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 7341305379 Bu ürün RENN DIŞ TİC İNT VE DAN HİZM LTD ŞTİ tarafından gönderilecektir. Ürün Özellikleri: Haftanın 7 günü için 7 ayrı bölme bulunmaktadır. Kapakların üzerine haftanın 7 gününü yazabilirsiniz. Bu sayede hangi gün ilacınızı içmeniz gerektiğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ürün Ölçüsü: 15 x 3,5cm Paket İçeriği: 1 Adet Haftalık İlaç Kutusu Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Eslem Dükkan
Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu 210970
15 TL
Kapaklı Haftalık Ilaç Kutusu Pi12010487
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Arel Toptan Satıcı Ünvanı: BEYTULLAH BAŞTÜRK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Arel Toptan tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Pi İthalat
Kapaklı Haftalık Ilaç Kutusu Pi12010487
21.99 TL
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu düze02
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Selçuklarticaret Satıcı Ünvanı: NİYAZİ SELÇUK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Selçuklarticaret tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu Düzenli olarak kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlarınızı yanınızda kolayca ve gün gün ayırarak taşıyabileceğiniz harika bir ürün sizleri bekliyor Haftalık İlaç Kutusu ! 7 farklı bölmeden oluşan Haftalık İlaç Kutusu, kapaklı mekanizmaya sahiptir. Günlere ayrılmış bölmeler sayesinde, ilacınızın gününü aksatmadan rahatlıkla sağlığınızı kontrol altına alabilirsiniz. Kolayca doldurabilir ve içinden kolayca ilaç alınabilir. Şeffaf kapaklı tasarımı ile içindeki görebilir ve varsa kir ve lekeyi farkedebilirsiniz. Kompakt boyutu ile çantanıza ya da cebinize sığacak. Sağlığa zararlı olmayan plastik malzemeden üretilmiştir. Ürün Özellikleri: Haftanın 7 günü için 7 ayrı bölme bulunmaktadır. Kapakların üzerine haftanın 7 gününü yazabilirsiniz. Bu sayede hangi gün ilacınızı içmeniz gerektiğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ürün Ölçüsü: 10 x 7cm Paket İçeriği: 1 Adet Haftalık İlaç Kutusu Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
-58%
Marka: Pi İthalat
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu düze02
16.99 TL 39.99 TL
Haftalık Ilaç Kutusu HY-ilacsaklamakutusu
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hop Yanımda Satıcı Ünvanı: ERALP CANDAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Tekirdağ Bu ürün Hop Yanımda tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. 7 farklı bölmeden oluşan haftalık ilaç kutusu, kapaklı mekanizmaya sahiptir. Günlere ayrılmış bölmeler sayesinde, ilacınızın gününü aksatmadan rahatlıkla sağlığınızı kontrol altına alabilirsiniz. Kolayca doldurabilir ve içinden kolayca ilaç alınabilir. Şeffaf kapaklı tasarımı ile içindeki görebilir ve varsa kir ve lekeyi farkedebilirsiniz. Kompakt boyutu ile çantanıza ya da cebinize sığacak. Sağlığa zararlı olmayan plastik malzemeden üretilmiştir. Ürün özellikleri: Haftanın 7 günü için 7 ayrı bölme bulunmaktadır. Kapakların üzerine haftanın 7 gününü yazabilirsiniz. Bu sayede hangi gün ilacınızı içmeniz gerektiğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ürün ölçüsü: 10 x 7 cm paket içeriği: 1 adet haftalık ilaç kutusu stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-54%
Marka: Hop Yanımda
Haftalık Ilaç Kutusu HY-ilacsaklamakutusu
13.9 TL 29.99 TL
Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu 207904
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: RENN DIŞ TİC İNT VE DAN HİZM LTD ŞTİ Satıcı Ünvanı: RENN DIŞ TİCARET İNTERNET VE DANIŞ.HİZM.SAN.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 7341305379 Bu ürün RENN DIŞ TİC İNT VE DAN HİZM LTD ŞTİ tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Renn kapaklı haftalık ilaç kutusu düzenli olarak kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlarınızı yanınızda kolayca ve gün gün ayırarak taşıyabileceğiniz harika bir ürün sizleri bekliyor haftalık ilaç kutusu ! 7 farklı bölmeden oluşan haftalık ilaç kutusu, kapaklı mekanizmaya sahiptir. Günlere ayrılmış bölmeler sayesinde, ilacınızın gününü aksatmadan rahatlıkla sağlığınızı kontrol altına alabilirsiniz. Kolayca doldurabilir ve içinden kolayca ilaç alınabilir. Şeffaf kapaklı tasarımı ile içindeki görebilir ve varsa kir ve lekeyi farkedebilirsiniz. Kompakt boyutu ile çantanıza ya da cebinize sığacak. Sağlığa zararlı olmayan plastik malzemeden üretilmiştir. Ürün özellikleri: Haftanın 7 günü için 7 ayrı bölme bulunmaktadır. Kapakların üzerine haftanın 7 gününü yazabilirsiniz. Bu sayede hangi gün ilacınızı içmeniz gerektiğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ürün ölçüsü: 15 x 3,5cm paket içeriği: 1 adet haftalık ilaç kutusu stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: renn
Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu 207904
18 TL
Kapaklı Haftalık Ilaç Kutusu 3409808
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: THEBK Satıcı Ünvanı: BARIŞ KORKMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Muğla Bu ürün THEBK tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Ürün Ölçüsü: 15 x 3,5cm Paket İçeriği: 1 Adet Haftalık İlaç Kutusu Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 10 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-30%
Marka: Bs İthalat
Kapaklı Haftalık Ilaç Kutusu 3409808
30.38 TL 43.4 TL
H24 Ilaç Tablet Kutusu rg5g5666
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: bundan iyisi yok Satıcı Ünvanı: BANU BÖRKÜN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün bundan iyisi yok tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. 21x9,5 cm ialç tablet kutusu Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 17 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-10%
Marka: Herbalife
H24 Ilaç Tablet Kutusu rg5g5666
67.41 TL 74.9 TL
Haftalık İlaç Saklama Kutusu 907977
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SM GİRİŞİMCİLİK,DANIŞMANLIK,PAZARLAMA VE BİLİŞİM Satıcı Ünvanı: SİNAN AKYOL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün SM GİRİŞİMCİLİK,DANIŞMANLIK,PAZARLAMA VE BİLİŞİM tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: DenoWa
Haftalık İlaç Saklama Kutusu 907977
24.9 TL 30 TL
Haftalık İlaç Saklama Kutusu 243242
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: EAYSHOP Satıcı Ünvanı: BUSE YALIM İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün EAYSHOP tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Kapaklı haftalık ilaç kutusu Düzenli olarak kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlarınızı yanınızda kolayca ve gün gün ayırarak taşıyabileceğiniz harika bir ürün sizleri bekliyor haftalık ilaç kutusu ! 7 farklı bölmeden oluşan haftalık ilaç kutusu, kapaklı mekanizmaya sahiptir. Günlere ayrılmış bölmeler sayesinde,Ilacınızın gününü aksatmadan rahatlıkla sağlığınızı kontrol altına alabilirsiniz. Kolayca doldurabilir ve içinden kolayca ilaç alınabilir. Şeffaf kapaklı tasarımı ile içindeki görebilir ve varsa kir ve lekeyi farkedebilirsiniz. Kompakt boyutu ile çantanıza ya da cebinize sığacak. Sağlığa zararlı olmayan plastik malzemeden üretilmiştir. Ürün özellikleri: Haftanın 7 günü için 7 ayrı bölme bulunmaktadır. Kapakların üzerine haftanın 7 gününü yazabilirsiniz. Bu sayede hangi gün ilacınızı içmeniz gerektiğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ürün ölçüsü: 10 x 7cm Paket içeriği: 1 adet haftalık ilaç kutusu Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 17 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: eayshop
Haftalık İlaç Saklama Kutusu 243242
39.1 TL
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu 243242
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: AYKA STORE Satıcı Ünvanı: AYDIN KARASAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün AYKA STORE tarafından gönderilecektir. Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu Düzenli olarak kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlarınızı yanınızda kolayca ve gün gün ayırarak taşıyabileceğiniz harika bir ürün sizleri bekliyor Haftalık İlaç Kutusu ! 7 farklı bölmeden oluşan Haftalık İlaç Kutusu, kapaklı mekanizmaya sahiptir. Günlere ayrılmış bölmeler sayesinde, ilacınızın gününü aksatmadan rahatlıkla sağlığınızı kontrol altına alabilirsiniz. Kolayca doldurabilir ve içinden kolayca ilaç alınabilir. Şeffaf kapaklı tasarımı ile içindeki görebilir ve varsa kir ve lekeyi farkedebilirsiniz. Kompakt boyutu ile çantanıza ya da cebinize sığacak. Sağlığa zararlı olmayan plastik malzemeden üretilmiştir. Ürün Özellikleri: Haftanın 7 günü için 7 ayrı bölme bulunmaktadır. Kapakların üzerine haftanın 7 gününü yazabilirsiniz. Bu sayede hangi gün ilacınızı içmeniz gerektiğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ürün Ölçüsü: 10 x 7cm Paket İçeriği: 1 Adet Haftalık İlaç Kutusu Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-35%
Marka: ekolpazar
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu 243242
24.77 TL 38.11 TL
İlaç Saklama Kutusu Kabı 1773636
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Red Mi Shop Satıcı Ünvanı: EMİNE GÜL ERŞAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Red Mi Shop tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Nordmende ilaç saklama kutusu. Otomatik çevirmeli, 7 günlük ilaç saklama kutusu. Ilaçlarınızı artık her gün için saklayabilir ve yanınızda taşıyabilirsiniz, ufaktır yer kaplamaz. Üst kısmındaki düğmeye her bastığınızda iç hazne otomatik olarak döner ve ilaç çıkış kapakçığından ilacınızı rahatlıkla alabilirsiniz.Bu sayede daha hijyen ve pratiktir.Yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Renk stoklara göre gönderilecektir. Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-41%
Marka: Nordmende
İlaç Saklama Kutusu Kabı 1773636
29.5 TL 50 TL
Çok Amaçlı 7 Bölmeli Ilaç Saklama Kabı Ilaç Kutusu 1616310399180
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: GeçerStore Satıcı Ünvanı: ŞİRİN GEÇER İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün GeçerStore tarafından gönderilecektir. Düzenli olarak kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlarınızı yanınızda kolayca ve gün gün ayırarak taşıyabileceğiniz harika bir ürün sizleri bekliyor Haftalık İlaç Kutusu ! 7 farklı bölmeden oluşan Haftalık İlaç Kutusu, dönen kapak sayesinde açılan mekanizmaya sahiptir. Günlere ayrılmış bölmeler sayesinde, ilacınızın gününü aksatmadan rahatlıkla sağlığınızı kontrol altına alabilirsiniz. Kolayca doldurabilir ve içinden kolayca ilaç alınabilir. Haftalık İlaç Kutusu kapağı 360 derece dönebilmektedir. Şeffaf kapaklı tasarımı ile içindeki görebilir ve varsa kiri farkedebilirsiniz. Kompakt boyutu ile çantanıza ya da cebinize sığacak. Sağlığa zararlı olmayan plastik malzemeden üretilmiştir. Ürün Özellikleri: Haftanın 7 günü için 7 ayrı bölme bulunmaktadır. Kutunun etrafında haftanın 7 günü yazmaktadır. Bu sayede hangi gün ilacınızı içmeniz gerektiğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ürün Ölçüsü: Çap: 10,5 cm Yükseklik: 2,5 cm Paket İçeriği: 1 Adet Haftalık İlaç Kutusu Renk: Transparan( Mavi, Pembe, Beyaz ), Mor Kahverengi Krem Normal renklerde vs. karışık olarak gönderilecektir. Stoklarımızda bulunan renklerden karışık olarak gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 11 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-50%
Marka: GeçerStore
Çok Amaçlı 7 Bölmeli Ilaç Saklama Kabı Ilaç Kutusu 1616310399180
11.9 TL 23.9 TL
Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu TR0119-10487
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: RENN DIŞ TİC İNT VE DAN HİZM LTD ŞTİ Satıcı Ünvanı: RENN DIŞ TİCARET İNTERNET VE DANIŞ.HİZM.SAN.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 7341305379 Bu ürün RENN DIŞ TİC İNT VE DAN HİZM LTD ŞTİ tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 27 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Bidolustore
Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu TR0119-10487
14 TL
Bölmeli Ilaç Kutusu PRA-1066303-7719
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HAMBAG Satıcı Ünvanı: HAMAHA İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 4561674334 Bu ürün HAMBAG tarafından gönderilecektir. Bölmeli ilaç kutusu Bölmeli ilaç kutusu-10cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-26%
Marka: HAMAHA
Bölmeli Ilaç Kutusu PRA-1066303-7719
29 TL 39 TL
Haftalık İlaç Kutusu Yuvarlak KSS.01877.00.91
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Vizyoner Satıcı Ünvanı: VİZYONER ELEK. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 9250420240 Bu ürün Vizyoner tarafından gönderilecektir. Haftalık İlaç Kutusudüzenli Olarak Kullanmak Zorunda Olduğunuz İlaçlarınızı Yanınızda Kolayca Ve Gün Gün Ayırarak Taşıyabileceğiniz Harika Bir Ürün Sizleri Bekliyor Haftalık İlaç Kutusu .7 Farklı Bölmeden Oluşan Haftalık İlaç Kutusu, Dönen Kapak Sayesinde Açılan Mekanizmaya Sahiptir Günlere Ayrılmış Bölmeler Sayesinde, İlacınızın Gününü Aksatmadan Rahatlıkla Sağlığınızı Kontrol Altına Alabilirsiniz Kolayca Doldurabilir Ve İçinden Kolayca İlaç Alınabilir Haftalık İlaç Kutusu Kapağı 360 Derece Dönebilmektedir Şeffaf Kapaklı Tasarımı İle İçindeki Görebilir Ve Varsa Kiri Farkedebilirsiniz Kompakt Boyutu İle Çantanıza Ya Da Cebinize Sığacak Sağlığa Zararlı Olmayan Plastik Malzemeden Üretilmiştir Ürün Özellikleri:Haftanın 7 Günü İçin 7 Ayrı Bölme Bulunmaktadır Kutunun Etrafında Haftanın 7 Günü Yazmaktadır Bu Sayede Hangi Gün İlacınızı İçmeniz Gerektiğini Kolaylıkla Öğrenebilirsiniz Ürün Ölçüsü: Çap: 10,5 cm, yükseklik: 2,5 cm Paket İçeriği: 1 Adet Haftalık İlaç Kutusu İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 26 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-67%
Marka: Helen's Home
Haftalık İlaç Kutusu Yuvarlak KSS.01877.00.91
17.99 TL 55.35 TL
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu ORV-İLACKUTUSU
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Orvila Satıcı Ünvanı: SAİT DURAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Orvila tarafından gönderilecektir. Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu Ürün üzerinde haftanın isimleri şeffaf yazı ile yazmaktadır. Daha çok belirginleştirmek için üstünden istediğiniz renk keçeli kalem ile geçerek isimleri belirginleştirebilirsiniz. Ürün Ölçüleri: 15x3 cm Düzenli Olarak Kullanmak Zorunda Olduğunuz İlaçlarınızı Yanınızda Kolayca Ve Gün Gün Ayırarak Taşıyabileceğiniz Harika Bir Ürün Sizleri Bekliyor Haftalık İlaç Kutusu . 7 Farklı Bölmeden Oluşan Haftalık İlaç Kutusu, Kapaklı Mekanizmaya Sahiptir Günlere Ayrılmış Bölmeler Sayesinde, İlacınızın Gününü Aksatmadan Rahatlıkla Sağlığınızı Kontrol Altına Alabilirsiniz Kolayca Doldurabilir Ve İçinden Kolayca İlaç Alınabilir Şeffaf Kapaklı Tasarımı İle İçindeki Görebilir Ve Varsa Kir Ve Lekeyi Fark edebilirsiniz Kompakt Boyutu İle Çantanıza ya da Cebinize Sığacak Sağlığa Zararlı Olmayan Plastik Malzemeden Üretilmiştir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
Marka: Orvila
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu ORV-İLACKUTUSU
9.99 TL 20 TL
Metal Ilaç Kutusu Seti 18 DKR342
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HediyeBuldun Satıcı Ünvanı: DERYA ÇELEBİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün HediyeBuldun tarafından gönderilecektir. 4'lü Set Metal İlaç Kutusu Ürün ebatları 5,5 cm X 3.5 cm Ürünler set olarak satılmaktadır. Arzu edilirse ilaç kutusu dışında başka kutu olarak da kullanılabilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-16%
Marka: HediyeBuldun
Metal Ilaç Kutusu Seti 18 DKR342
38 TL 45 TL
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu FC-86804107072
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hop Yanımda Satıcı Ünvanı: ERALP CANDAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Tekirdağ Bu ürün Hop Yanımda tarafından gönderilecektir. 7 farklı bölmeden oluşan haftalık ilaç kutusu, kapaklı mekanizmaya sahiptir. Günlere ayrılmış bölmeler sayesinde, ilacınızın gününü aksatmadan rahatlıkla sağlığınızı kontrol altına alabilirsiniz. Kolayca doldurabilir ve içinden kolayca ilaç alınabilir. Şeffaf kapaklı tasarımı ile içindeki görebilir ve varsa kir ve lekeyi farkedebilirsiniz. Kompakt boyutu ile çantanıza ya da cebinize sığacak. Sağlığa zararlı olmayan plastik malzemeden üretilmiştir. Ürün özellikleri: Haftanın 7 günü için 7 ayrı bölme bulunmaktadır. Kapakların üzerine haftanın 7 gününü yazabilirsiniz. Bu sayede hangi gün ilacınızı içmeniz gerektiğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ürün ölçüsü: 10 x 7 cm Paket içeriği: 1 adet haftalık ilaç kutusu Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-44%
Marka: rennway
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu FC-86804107072
16.9 TL 29.99 TL
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu TR0119-10292
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SM GİRİŞİMCİLİK,DANIŞMANLIK,PAZARLAMA VE BİLİŞİM Satıcı Ünvanı: SİNAN AKYOL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün SM GİRİŞİMCİLİK,DANIŞMANLIK,PAZARLAMA VE BİLİŞİM tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Haftalık İlaç Saklama Kutusu Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 26 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Bidolustore
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu TR0119-10292
23 TL
Haftalık Ilaç Kutusu Mn 1504 ST07225
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MİNİON SAĞLIK Satıcı Ünvanı: GÖZDE TIBBİ MALZEME VE İTH.İHR. TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 4100062052 Bu ürün MİNİON SAĞLIK tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Haftalık ilaç kutusu minion mn 1504 haftalık ilaç kutusu minion mn 1504 ürünü düzenli olarak ilaç kullanan kişilerin bir haftalık kullandığı ilaçları yanında taşımasına ve düzenli ilaç kullanımına destek olan pratik bir üründür. Evde ve seyahatlerde rahatlıkla kullanılabilecek boyutlardadır. Minion mn 1504 polipropilen malzemeden üretilmiştir. Yapısında kanserojen madde bulunmaz. Ayrıca görme engellilerin kullanımını kolaylaştırmak için kutu üzerindeki yazılar kabartma yazı ile yazılmıştır. Çocukların ilaçlara ulaşmasını engellemek için de emniyet kilidi bulunmaktadır. Bu yüzden kutunun kapağı arkaya doğru itilerek açılmaktadır. Ölçüleri eni : 16 mm boyu : 5 mm yükseklik : 5mm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 26 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Minion
Haftalık Ilaç Kutusu Mn 1504 ST07225
12.4 TL
Haftalık Şeffaf Ilaç Kutusu TBB.2020111109
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Trendy Baby Beauty Satıcı Ünvanı: ÖZNUR ÇAKIR KUTLUTÜRK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Trendy Baby Beauty tarafından gönderilecektir. #CK House Haftalık Şeffaf İlaç Kutusu Düzenli Olarak Kullanmak Zorunda Olduğunuz İlaçlarınızı Yanınızda Kolayca Ve Gün Gün Ayırarak Taşıyabileceğiniz Harika Bir Ürün Sizleri Bekliyor Haftalık İlaç Kutusu . 7 Farklı Bölmeden Oluşan Haftalık İlaç Kutusu, Kapaklı Mekanizmaya Sahiptir Günlere Ayrılmış Bölmeler Sayesinde, İlacınızın Gününü Aksatmadan Rahatlıkla Sağlığınızı Kontrol Altına Alabilirsiniz Kolayca Doldurabilir Ve İçinden Kolayca İlaç Alınabilir Şeffaf Kapaklı Tasarımı İle İçindeki Görebilir Ve Varsa Kir Ve Lekeyi Farkedebilirsiniz Kompakt Boyutu İle Çantanıza Ya Da Cebinize Sığacak Sağlığa Zararlı Olmayan Plastik Malzemeden Üretilmiştir Ürün Özellikleri: Haftanın 7 Günü İçin 7 Ayrı Bölme Bulunmaktadır Kapakların Üzerine Haftanın 7 Gününü Yazabilirsiniz Bu Sayede Hangi Gün İlacınızı İçmeniz Gerektiğini Kolaylıkla Öğrenebilirsiniz Ürün Ölçüsü:15 X 3,5Cm Paket İçeriği: 1 Adet Haftalık İlaç Kutusu Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-24%
Marka: Trendy Baby Beauty
Haftalık Şeffaf Ilaç Kutusu TBB.2020111109
23.74 TL 31.24 TL
Şeffaf Ilaç Kutusu Yedi Gün İLÇ001
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: GÖKAY YAPI MARKET Satıcı Ünvanı: KUMBURGAZ GÖKAY YAPI MARKET İNŞAAT ELEK.EĞİTİM SAN.TİC.L.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 5920044676 Bu ürün GÖKAY YAPI MARKET tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. SAKLAMA KAPI İLAÇ Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 1 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-40%
Marka: GK Home
Şeffaf Ilaç Kutusu Yedi Gün İLÇ001
14.99 TL 25 TL
Haftalık İlaç Taşıma Kutusu 7 8680264130501
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Kyl Ticaret Satıcı Ünvanı: GÜLDEN ÇAL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün Kyl Ticaret tarafından gönderilecektir. Dr plus haftalık ilaç taşıma kutusu 7 gün (1 adet fiyatıdır) Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-56%
Marka: Dr Plus
Haftalık İlaç Taşıma Kutusu 7 8680264130501
10.95 TL 25 TL
Ilaç Saklama Kutusu PRA-2712530-3684
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hamaha Satıcı Ünvanı: EKREM ARSLANCA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Hamaha tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. NordMende İlaç Saklama Kutusu. Otomatik çevirmeli, 7 günlük ilaç saklama kutusu. İlaçlarınızı artık her gün için saklayabilir ve yanınızda taşıyabilirsiniz, ufaktır yer kaplamaz. Üst kısmındaki düğmeye her bastığınızda iç hazne otomatik olarak döner ve ilaç çıkış kapakçığından ilacınızı rahatlıkla alabilirsiniz.Bu sayede daha hijyen ve pratiktir.Yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. RENK STOKLARA GÖRE GÖNDERİLECEKTİR. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 10 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-47%
Marka: HAMAHA
Ilaç Saklama Kutusu PRA-2712530-3684
25.99 TL 49 TL
Kapaklı Haftalık Ilaç Kutusu 10487-RbStore
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: RENN DIŞ TİC İNT VE DAN HİZM LTD ŞTİ Satıcı Ünvanı: RENN DIŞ TİCARET İNTERNET VE DANIŞ.HİZM.SAN.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 7341305379 Bu ürün RENN DIŞ TİC İNT VE DAN HİZM LTD ŞTİ tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu Düzenli olarak kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlarınızı yanınızda kolayca ve gün gün ayırarak taşıyabileceğiniz harika bir ürün sizleri bekliyor Haftalık İlaç Kutusu ! 7 farklı bölmeden oluşan Haftalık İlaç Kutusu, kapaklı mekanizmaya sahiptir. Günlere ayrılmış bölmeler sayesinde, ilacınızın gününü aksatmadan rahatlıkla sağlığınızı kontrol altına alabilirsiniz. Kolayca doldurabilir ve içinden kolayca ilaç alınabilir. Şeffaf kapaklı tasarımı ile içindeki görebilir ve varsa kir ve lekeyi farkedebilirsiniz. Kompakt boyutu ile çantanıza ya da cebinize sığacak. Sağlığa zararlı olmayan plastik malzemeden üretilmiştir. Ürün Özellikleri: Haftanın 7 günü için 7 ayrı bölme bulunmaktadır. Kapakların üzerine haftanın 7 gününü yazabilirsiniz. Bu sayede hangi gün ilacınızı içmeniz gerektiğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ürün Ölçüsü: 15 x 3,5cm Paket İçeriği: 1 Adet Haftalık İlaç Kutusu Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Pi İthalat
Kapaklı Haftalık Ilaç Kutusu 10487-RbStore
19 TL
Haftalık Günlük Ilaç Saklama Kutusu 7 Günlük Ilaç Saklama Kabı MES20240
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KAPADOKYA MEDİKAL Satıcı Ünvanı: METİN KERİMOĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün KAPADOKYA MEDİKAL tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-68%
Marka: rennway
Haftalık Günlük Ilaç Saklama Kutusu 7 Günlük Ilaç Saklama Kabı MES20240
12.99 TL 40.54 TL
Haftalık Günlük Ilaç Saklama Kutusu 7 Günlük Ilaç Saklama Kabı DS00123354381
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KOÇ_AVM Satıcı Ünvanı: TAŞKIN KOÇ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün KOÇ_AVM tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Ürün Boyutları : 17 x 3,6 x 2,5 Ağırlık : 39 gr. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-46%
Marka: rennway
Haftalık Günlük Ilaç Saklama Kutusu 7 Günlük Ilaç Saklama Kabı DS00123354381
18.9 TL 34.99 TL
Haftalık Günlük Ilaç Saklama Kutusu 7 Günlük Ilaç Saklama Kabı SFB951777295
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SRS_CENTER Satıcı Ünvanı: SEZGİN TORUK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün SRS_CENTER tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Haftalık Günlük İlaç Saklama Kutusu 7 Günlük İlaç Saklama Kabı 7 Günlük ilaç taşıma kutusu, yedi ayrı bölüm bulunur. İlaç Saklama Kutusu, çanta ve cebinizde rahatlıkla taşıyabileceğiniz boyutlardadır. İlaç saklama kabı, ilaçlarınızı güvenli ve sterilbir şekilde her yere götürmenizi sağlar. İlaç hap düzenleme kutusu, kapak kısımları klipslidir ve her biri ayrı açılır kapanır. Kapakların kapatıldığında kendiliğinden açılma riski yoktur. Hatırlatıcı Haftalık Hap İlaç Saklama taşıma kutusu üzerinde pazartesi, salı çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi, pazar etiketleri bulunur. Üründe her gün için ayrı bir kutucuk bulunur. Bu yapısı ile aynı zamanda ilaç hatırlatma kutusu görevi görür. Haftalık hap ilaç taşıma hatırlatma kutusu, temizlenebilir ve dezenfekte edilebilir orijinal PP malzemeden imal edilmiştir. Haftalık hap ilaç taşıma saklama aparatı üretiminde BPA yahut benzeri sağlığa zararlı olabilecek hammadde kesinlikle kullanılmamaktadır. İlaç hap saklama düzenleme taşıma aleti, eczane veya çeşitli sağlık kurumlarının satışını yapabileceği veya promosyon olarak müşterilerine dağıtabileceği bir üründür. Ürün özellikleri: -Sağlıklı PP malzemesinden imal edilmiştir. -Temizlenebilir, Dezenfekte edilebilir -7 günlük gün etiketlidir -Klipsli yapısı ile kendiliğinden açılmaz Ürün Boyutları: Ürün Boyutları : 17 x 3,6 x 2,5 Ağırlık : 39 gr. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-67%
Marka: rennway
Haftalık Günlük Ilaç Saklama Kutusu 7 Günlük Ilaç Saklama Kabı SFB951777295
9.9 TL 29.9 TL
Haftalık Günlük Ilaç Saklama Kutusu 7 Günlük Ilaç Saklama Kabı mef9832
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MEFKURESTORE Satıcı Ünvanı: SAMET METE İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün MEFKURESTORE tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
-59%
Marka: MEFKURE STORE
Haftalık Günlük Ilaç Saklama Kutusu 7 Günlük Ilaç Saklama Kabı mef9832
9.9 TL 24 TL
4 Öğün Günlük Hap Ilaç Saklama Taşıma Kutusu Ilaç Hatırlatıcı NZM-0005284
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SEYAH HOME Satıcı Ünvanı: AHMET KARACA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün SEYAH HOME tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. 4 Öğün Günlük Hap İlaç Saklama Taşıma Kutusu İlaç Hatırlatıcı İlaç Saklama Kabı Hatırlatıcı Organizer Hap kutusu ile günlük almanız gereken ilaçları sabah, öğlen, akşam, gece olarak ayırabilir ve (Bu ilacı sabah mı yoksa akşam mı alacaktım?) sorularından kurtulabilirsiniz. Hap Taşıma Saklama Hatırlatma Kutusu Özellikleri: Malzeme: BPA içermez PlastikHazne: 4 Öğünlük Sabah , Öğlen , Akşam , Gece Hap İlaç Hatırlatıcı Aparat BoyutlarıAğırlık : 27 gr.Ebatlar: 8,2x6,8x2 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-50%
Marka: rennway
4 Öğün Günlük Hap Ilaç Saklama Taşıma Kutusu Ilaç Hatırlatıcı NZM-0005284
24.99 TL 49.99 TL
4 Öğün Günlük Hap Ilaç Saklama Taşıma Kutusu Ilaç Hatırlatıcı BB04YT1101-BB04YT1101_24973sh
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Rnshopping Satıcı Ünvanı: RONAY İPEK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Rnshopping tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Rnshopping
4 Öğün Günlük Hap Ilaç Saklama Taşıma Kutusu Ilaç Hatırlatıcı BB04YT1101-BB04YT1101_24973sh
44.15 TL
4 Öğün Günlük Hap Ilaç Saklama Taşıma Kutusu Ilaç Hatırlatıcı BB04YT1101-BB04YT1101_22sx2
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: hsrcpazarlama Satıcı Ünvanı: MURAT HASIRCI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Manisa Bu ürün hsrcpazarlama tarafından gönderilecektir. Malzeme: BPA içermez Plastik Hazne: 4 Öğünlük Sabah , Öğlen , Akşam , Gece Hap İlaç Hatırlatıcı Aparat Boyutları Ağırlık : 27 gr. Ebatlar: 8,2x6,8x2 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: HSRC
4 Öğün Günlük Hap Ilaç Saklama Taşıma Kutusu Ilaç Hatırlatıcı BB04YT1101-BB04YT1101_22sx2
44.15 TL
Dr. Plus Ilaç Kesme Ve Ezme Bardağı (mini Ilaç Kutusu Hediyeli) ST00104
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KOZMEDSHOP Satıcı Ünvanı: EREĞLİ ARIN KOZM.MED.TEK.İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Zonguldak Vergi Kimlik Numarası: 3520048570 Bu ürün KOZMEDSHOP tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Dr. Plus ilaç kesme ve ezme bardağı (mini ilaç kutusu hediyeli) -seyahat ve evde kullanım için uygundur. -dr plus kalitesi ile insan sağlığına elverişli orijinal ham madde ile üretilmiştir. -ilaçlarınızı kolayca homojen bir şekilde ezmenize yardımcı olur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Dr Plus
Dr. Plus Ilaç Kesme Ve Ezme Bardağı (mini Ilaç Kutusu Hediyeli) ST00104
32.5 TL
Çok Seviyorum Ilaç Kutusu BTT-1116049-1620
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HediyeFilesi Satıcı Ünvanı: GÜRKAN ÇAYIR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün HediyeFilesi tarafından gönderilecektir. Çok Seviyorum İlaç Kutusu Ürün Detayları: * 1 - 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Ürün Özellikleri: * İlaç kutusu içinde 2 adet aşk hapı ve ilaç prospektüsü vardır. * Hap kapsülleri içinde minik notlar bulunur. * Sevgiliye özel, güzel ve eğlenceli bir hediye seçeneğidir. Kişiye Özel Ürün Siparişlerinizde siparişinizden sonra tarafınıza ulaşılıp gerekli bilgiler alınacaktır. Bilgileri sizde mağazaya soru sor & mesaj at bize bölümünden iletebilirsiniz. hediyefilesi, decoelit, sevgiliye hediye, erkeke sevgiliye hediye, arkadaşa hediye, yıldönümü hediyesi, en güzel hediye, sevgililer günü hediyesi, kadınlar günü hediyesi, bayan sevgiliye hediye ne alınır, bayan sevgiliye hediye, en şık hediue, hediye konsepti, hediyesepeti, çiçeksepeti, hediye kutusu Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Marka: BiTon Toptan
Çok Seviyorum Ilaç Kutusu BTT-1116049-1620
19.99 TL 29.99 TL
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu 1 Adet 726088
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Safir Garden Satıcı Ünvanı: SAFİR YALITIM YAPI MALZEMELERİ MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Vergi Kimlik Numarası: 7371049077 Bu ürün Safir Garden tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Ürün %100 orjinaldir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Listelenen fiyat 13 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-25%
Marka: Safir
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu 1 Adet 726088
29.99 TL 40 TL
Ilaç Kutusu Saklama Kabı Metal Yuvarlak HNİLAÇKUTUSUYUVARLAK1
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HAN Satıcı Ünvanı: HAN EL SANATLARI TİCARET VE SAN.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 4560050491 Bu ürün HAN tarafından gönderilecektir. Krom kaplama metal ana kasa Bölmeli İlaç Saklama Kabı ve Çok Amaçlı Organizatör Ana kasa üzeri Türk motifli çiçek desenli 3 bölmeli ilaç kutusu Ürün Ebatları: 5x5x1.5cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-34%
Marka: HAN EL SANATLARI
Ilaç Kutusu Saklama Kabı Metal Yuvarlak HNİLAÇKUTUSUYUVARLAK1
29.9 TL 45 TL
Özel Tasarım Agat Gümüş Ilaç Kutusu 242063
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MİNERAL TAKI Satıcı Ünvanı: METE ARIKAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün MİNERAL TAKI tarafından gönderilecektir. Materyal: 925 Ayar Gümüş Taş: Agat Ölçü: 3,5 cmx 4,5cm İlaç kutusu yada dekor olarak kullanılabilecek olan bu ürün 925 ayar gümüş ile elde özgün Türk motiflerinden esinlenerek üretilmiştir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: MİNERAL TAKI
Özel Tasarım Agat Gümüş Ilaç Kutusu 242063
3900 TL
Özel Tasarım Agat Gümüş Ilaç Kutusu 242062
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MİNERAL TAKI Satıcı Ünvanı: METE ARIKAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün MİNERAL TAKI tarafından gönderilecektir. Materyal: 925 Ayar Gümüş Taş: Agat Ölçü: 3,5 cmx 4,5cm İlaç kutusu yada dekor olarak kullanılabilecek olan bu ürün 925 ayar gümüş ile elde özgün Türk motiflerinden esinlenerek üretilmiştir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: MİNERAL TAKI
Özel Tasarım Agat Gümüş Ilaç Kutusu 242062
3900 TL
Qlux Memory Haftalık İlaç Kutusu L-00434
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Züccaciyesokağı Satıcı Ünvanı: MORENO ELEKTRONİK TİCARET VE MAĞ.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6231436265 Bu ürün Züccaciyesokağı tarafından gönderilecektir. Qlux Memory Haftalık İlaç Kutusu L-00434 Sağlığa uygun plastikten üretilmiştir.BPA içermez Ürün içeriği 1 adet üründen oluşmaktadır. Renk: Asorti Ürün Ölçüleri: 13,5x11x3,5 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-42%
Marka: Züccaciyesokağı
Qlux Memory Haftalık İlaç Kutusu L-00434
14.9 TL 25.9 TL
Pembe 7 Öğün Ilaç Saklama Kutusu EPZ9216609300
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: epazzar Satıcı Ünvanı: MEHMET ALİ ÇİLKIZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün epazzar tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Düzenli olarak birden fazla ilaç kullananların en büyük sorunlarından bir tanesi ilaçlarını almayı unutmak , hangi gün hangi ilacı alacağını unutmak olabiliyor bu durumu engellemek için Günlük haftalık ilaç saklama hatırlatma kabı Yardımınıza yetişiyor. Ilaç düzenleme kutusu ile ilaçlarınız hem düzenli hem de yerli yerinde olacak. Nordmende ilaç saklama kutusu. Otomatik çevirmeli, 7 günlük ilaç saklama kutusu. Ilaçlarınızı artık her gün için saklayabilir ve yanınızda taşıyabilirsiniz, ufaktır yer kaplamaz. Üst kısmındaki düğmeye her bastığınızda iç hazne otomatik olarak döner ve ilaç çıkış kapakçığından ilacınızı rahatlıkla alabilirsiniz. Bu sayede daha hijyen ve pratiktir.Yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz ölçü: Oval şekilde .9 cm* 9*cm kalınlık : 2,5 cm renk: Pembe 1 adet Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
-23%
Marka: epazzar
Pembe 7 Öğün Ilaç Saklama Kutusu EPZ9216609300
29.9 TL 39 TL
4 Öğün Günlük Hap Ilaç Saklama Taşıma Kutusu Ilaç Hatırlatıcı SP-MPN-87457408
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Beyaz At Satıcı Ünvanı: HACER DEMİR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Beyaz At tarafından gönderilecektir. 4 öğün günlük hap ilaç saklama taşıma kutusu ilaç hatırlatıcı ilaç saklama kabı hatırlatıcı organizer hap kutusu ile günlük almanız gereken ilaçları sabah, öğlen, akşam, gece olarak ayırabilir ve (bu ilacı sabah mı yoksa akşam mı alacaktım?) sorularından kurtulabilirsiniz. hap taşıma saklama hatırlatma kutusu özellikleri: malzeme: Bpa içermez plastik hazne: 4 öğünlük sabah , öğlen , akşam , gece hap ilaç hatırlatıcı aparat boyutları ağırlık : 27 gr. Ebatlar: 8,2x6,8x2 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: rennway
4 Öğün Günlük Hap Ilaç Saklama Taşıma Kutusu Ilaç Hatırlatıcı SP-MPN-87457408
24.99 TL 33.3 TL
Beyaz 4 Öğün Günlük Hap Ilaç Saklama Taşıma Kutusu Ilaç Hatırlatıcı MMT-000000006698
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Nasific International Satıcı Ünvanı: ENES ATAYOLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Nasific International tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-52%
Marka: rennway
Beyaz 4 Öğün Günlük Hap Ilaç Saklama Taşıma Kutusu Ilaç Hatırlatıcı MMT-000000006698
16 TL 33 TL
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu mntlttc-bk-mpnbk-0001048
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Mantlettic Satıcı Ünvanı: ASIMCAN KALKAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Mantlettic tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Mantlettic
Haftalık Ilaç Saklama Kutusu mntlttc-bk-mpnbk-0001048
52.83 TL
4 Adet Günlük Ilaç Kutusu MTP+TV-250
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: pınarbaşıucuzluk Satıcı Ünvanı: TANER ŞAHİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün pınarbaşıucuzluk tarafından gönderilecektir. 4 adet günlük ilaç kutusu Tv-250 Ölçü:8,2x6,8x2cm 4 bölümden oluşmaktadır. Günlük kullanımınız için tasarlanmıştır. Kullanımı kolay ve pratiktir. Ilaç saklama kabı Ilaç saklama kabı yer kaplamaz ve taşınması Kolaydır. Günlük ilaç saklama kabı plastik malzemeden üretilmiştir. Yıkanabilirdir ve çok pratiktir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-13%
Marka: Irak Plastik
4 Adet Günlük Ilaç Kutusu MTP+TV-250
39 TL 45 TL
Oval Haftalık Ilaç Saklama Kutusu MDL-PRTK-02592046
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: pratikbilgilerim Satıcı Ünvanı: UĞUR SARAÇER İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün pratikbilgilerim tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Haftalık ilaç saklama kutusu her gün ilaç içmek zorunda olanlar ilaçlarınızı gün gün bir kutuda saklayın. Ilacı içip içmediğinizi kontrol etmenizi de sağlayacak olan kutuyu yanınızda taşıması da oldukça kolay! - her gün ilaç içmesi gerekenler ilaçlarınızı düzenli bir şekilde almak istiyor ama alamıyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. - hangi gün hangi ilacı içiyorsanız o günün bölmesine koyun, ilaçlarınızı içmeyi kolaylaştırın. - ilacınızı içip içmediğinizi de kontrol etmenizi sağlayacak olan saklama kutusunu rahatça yanınızda taşıyabilirsiniz. - kullanımı kolay olan saklama kutusu çantanızda fazla yer kaplayan ilaç kutularından sizi kurtaracaktır. paket içeriği: 1 adet haftalık ilaç saklama kutusu aol2211295469 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-27%
Marka: pratikbilgilerim
Oval Haftalık Ilaç Saklama Kutusu MDL-PRTK-02592046
32.45 TL 44.25 TL
Aşkpirin Sevgiliye Özel Ilaç Kutusu AS-1116036-7410
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HediyeFilesi Satıcı Ünvanı: GÜRKAN ÇAYIR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün HediyeFilesi tarafından gönderilecektir. Aşkpirin Aşkın en büyük ilacı aşkpirin! aşkınızın dermanını aşkpirinde. Kutusu ve prospektüsü aşkınızı anlatan bir şekilde özel tasarlanmıştır. Prospektüsünde yer alan açıklamalar: Formülü: her tablet sonsuz aşk, sevgi ve mutluluk içerir. Belirtileri: küresel ısınma, mevsim değişiklikleri, susuzluk gibi stres olgularının, maddi ve manevi bütün sıkıntıların birebir ilacıdır. Yan etkileri: ileri derecede bağımlılık ve bulutların üzerinde uçma hissi yaratabilir. Ayakları yerden kesebilir. Kullanım şekli ve dozu: 2 tablet bir defada alınır. Etkisi ömür boyu sürer. Paket içeriği: 1 adet aşkpirin Hediyefilesi, decoelit, sevgiliye hediye, erkeke sevgiliye hediye, arkadaşa hediye, yıldönümü hediyesi, en güzel hediye, sevgililer günü hediyesi, kadınlar günü hediyesi, bayan sevgiliye hediye ne alınır, bayan sevgiliye hediye, en şık hediue, hediye konsepti, hediyesepeti, çiçeksepeti, hediye kutusu Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Marka: Deco Elit
Aşkpirin Sevgiliye Özel Ilaç Kutusu AS-1116036-7410
19.9 TL 29.9 TL
Haftalık Ilaç Kutusu 10x25 Cm Şeffaf TBYG-GNY-1024
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Aydın Pazarlama ve Bilişim Hizmetleri Satıcı Ünvanı: ŞAZİYE AYDIN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Rize Bu ürün Aydın Pazarlama ve Bilişim Hizmetleri tarafından gönderilecektir. Kullanımı kolay ve pratiktir, Günlük kullanım için tasarlanmıştır, İlaç saklama kabı 7 ayrı bölmeden oluşmaktadır, Yer kaplamaz, taşınması kolaydır, Kolay okunması için büyük yazılar ile yazılıdır, Temizlenmesi ve yıkanması çok kolaydır, Kolay açılan ve kapatıldığında sıkı sıkı kapanan kapakları vardır, İlaçlarınızı güvenli bir şekilde her yere götürmenizi sağlar, Çanta veya cebinizde taşıyabileceğiniz kadar küçüktür..... Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Yabigel
Haftalık Ilaç Kutusu 10x25 Cm Şeffaf TBYG-GNY-1024
24.97 TL
4 Öğün Günlük Hap Ilaç Saklama Taşıma Kutusu SERVS1264
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Sharp Store Satıcı Ünvanı: MEHMET KESKİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bursa Bu ürün Sharp Store tarafından gönderilecektir. Hap taşıma saklama hatırlatma kutusu özellikleri: malzeme: Bpa içermez plastik hazne: 4 öğünlük sabah , öğlen , akşam , gece hap ilaç hatırlatıcı aparat boyutları ağırlık : 27 gr. Ebatlar: 8,2x6,8x2 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-15%
Marka: Sharp Store
4 Öğün Günlük Hap Ilaç Saklama Taşıma Kutusu SERVS1264
81.66 TL 96.05 TL
4 Öğün Günlük Hap Ilaç Saklama Taşıma Kutusu BB04YT1101
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: markadoldur Satıcı Ünvanı: BAYRAM SADAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kocaeli Bu ürün markadoldur tarafından gönderilecektir. 4 Öğün Günlük Hap İlaç Saklama Taşıma Kutusu İlaç Hatırlatıcı İlaç Saklama Kabı Hatırlatıcı Organizer Hap kutusu ile günlük almanız gereken ilaçları sabah, öğlen, akşam, gece olarak ayırabilir ve (Bu ilacı sabah mı yoksa akşam mı alacaktım?) sorularından kurtulabilirsiniz. Hap Taşıma Saklama Hatırlatma Kutusu Özellikleri: Malzeme: BPA içermez Plastik Hazne: 4 Öğünlük Sabah , Öğlen , Akşam , Gece Hap İlaç Hatırlatıcı Aparat Boyutları Ağırlık : 27 gr. Ebatlar: 8,2x6,8x2 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: sadan
4 Öğün Günlük Hap Ilaç Saklama Taşıma Kutusu BB04YT1101
35.1 TL
Mybox Çok Amaçlı (bujiteri-ilaç-dikiş-kırtasiye) Organizer Kutu 0747916166153
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Sevimhome Satıcı Ünvanı: BÜLENT ZIVLAK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Konya Bu ürün Sevimhome tarafından gönderilecektir. Mybox Çok Amaçlı (Bujiteri-İlaç-Dikiş-Kırtasiye-Oyuncak) Organizer Kutu250*260*110 mm İade Koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
Marka: PLASTICA
Mybox Çok Amaçlı (bujiteri-ilaç-dikiş-kırtasiye) Organizer Kutu 0747916166153
37.19 TL 75 TL
Medic Pill Box Ilaç Kutusu Haftalık 2'li AP-9229
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Dalaman avm Satıcı Ünvanı: UFUK YAVUZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Muğla Bu ürün Dalaman avm tarafından gönderilecektir. Kapaklı haftalık ilaç kutusu 2 adet düzenli olarak kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlarınızı yanınızda kolayca ve gün gün ayırarak taşıyabileceğiniz harika bir ürün sizleri bekliyor haftalık ilaç kutusu ! 7 farklı bölmeden oluşan haftalık ilaç kutusu, kapaklı mekanizmaya sahiptir. Günlere ayrılmış bölmeler sayesinde, ilacınızın gününü aksatmadan rahatlıkla sağlığınızı kontrol altına alabilirsiniz. Kolayca doldurabilir ve içinden kolayca ilaç alınabilir. Şeffaf kapaklı tasarımı ile içindeki görebilir ve varsa kir ve lekeyi farkedebilirsiniz. Kompakt boyutu ile çantanıza ya da cebinize sığacak. Sağlığa zararlı olmayan plastik malzemeden üretilmiştir. Ürün özellikleri: Haftanın 7 günü için 7 ayrı bölme bulunmaktadır. Kapakların üzerine haftanın 7 gününü yazabilirsiniz. Bu sayede hangi gün ilacınızı içmeniz gerektiğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ürün ölçüsü: 10 x 7cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-34%
Marka: Titiz
Medic Pill Box Ilaç Kutusu Haftalık 2'li AP-9229
9.9 TL 15 TL
Orjinal Matcha Çayı 2 Kutu 112
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: M&M STORE Satıcı Ünvanı: MM GROUP KOZMETİK VE BİLİŞİM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6221828219 Bu ürün M&M STORE tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 17 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-52%
Marka: Bilge İlaç
Orjinal Matcha Çayı 2 Kutu 112
47.7 TL 99 TL
Orjinal Matcha Çayı 2 Kutu N-003210
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: M&M STORE Satıcı Ünvanı: MM GROUP KOZMETİK VE BİLİŞİM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6221828219 Bu ürün M&M STORE tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bilge İlaç Orjinal Matcha Çayı 2 Kutu Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 17 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-10%
Marka: Bilge İlaç
Orjinal Matcha Çayı 2 Kutu N-003210
49.59 TL 55.1 TL
Orjinal Matcha Çayı 2 Kutu N-482415
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: M&M STORE Satıcı Ünvanı: MM GROUP KOZMETİK VE BİLİŞİM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6221828219 Bu ürün M&M STORE tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bilge İlaç Orjinal Matcha Çayı 2 Kutu Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 17 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-10%
Marka: Bilge İlaç
Orjinal Matcha Çayı 2 Kutu N-482415
49.99 TL 55.54 TL
Titiz Medic Pill Box Ilaç Kutusu Haftalık 2 Li KP.AP-9229x2
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KumPazar Satıcı Ünvanı: GAMZE KUM İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Bu ürün KumPazar tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Titiz Haftalık İlaç Kutusu 2 adet Kapaklı Haftalık İlaç Kutusu Düzenli olarak kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlarınızı yanınızda kolayca ve gün gün ayırarak taşıyabileceğiniz harika bir ürün sizleri bekliyor Haftalık İlaç Kutusu ! 7 farklı bölmeden oluşan Haftalık İlaç Kutusu, kapaklı mekanizmaya sahiptir. Günlere ayrılmış bölmeler sayesinde, ilacınızın gününü aksatmadan rahatlıkla sağlığınızı kontrol altına alabilirsiniz. Kolayca doldurabilir ve içinden kolayca ilaç alınabilir. Şeffaf kapaklı tasarımı ile içindeki görebilir ve varsa kir ve lekeyi farkedebilirsiniz. Kompakt boyutu ile çantanıza ya da cebinize sığacak. Sağlığa zararlı olmayan plastik malzemeden üretilmiştir. Ürün Özellikleri: Haftanın 7 günü için 7 ayrı bölme bulunmaktadır. Kapakların üzerine haftanın 7 gününü yazabilirsiniz. Bu sayede hangi gün ilacınızı içmeniz gerektiğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ürün Ölçüsü: 10 x 7cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
-10%
Marka: Kumpazar
Titiz Medic Pill Box Ilaç Kutusu Haftalık 2 Li KP.AP-9229x2
12.9 TL 14.33 TL
Qlux Slim Ilaç Kutusu Mavi L-00666-m1 L-00666-M1
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Züccaciyesokağı Satıcı Ünvanı: MORENO ELEKTRONİK TİCARET VE MAĞ.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6231436265 Bu ürün Züccaciyesokağı tarafından gönderilecektir. Qlux Slim İlaç Kutusu Mavi L-00666-M1 Sağlığa uygun plastikten üretilmiştir.BPA içermez Renk: Mavi Ürün Ölçüleri: 15,5x3,5x2 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
Marka: Züccaciyesokağı
Qlux Slim Ilaç Kutusu Mavi L-00666-m1 L-00666-M1
14.9 TL 29.9 TL
Matcha Çayı 4 Kutu ORJNL-HLGRML-MT-4
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: YILDIZLAR SHOP Satıcı Ünvanı: EMİNE ALICI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün YILDIZLAR SHOP tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Orijinal hologramlı Matcha Çayı - Japon Yeşil çayı 20 Adet x 10 g Yaprağın türünden, seçilmesine, işlenmesinden paketlenmesine kadar el emeği ile karşınıza gelen bu çay tozu öyle bildiğiniz çaylara hiç benzemiyor. Tüketilmesi de en az üretilmesi kadar dikkat ve özen isteyen bu yeşil çay tozunun faydaları ise ancak sayfalara sığıyor. Yüzlerce yıldır Çin ve Japon tıbbında kullanılmasının tabii ki bir nedeni var Faydaları saymakla bitmeyen Matcha çayının en belirleyici özelliklerinden biri klorofil zenginliğinden kaynaklanan koyu yeşil rengi ve eşsiz kokusudu Aynı zamanda A, B, C, E vitaminleri ve karoten, kafein içerir Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur 1 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-24%
Marka: Bilge İlaç
Matcha Çayı 4 Kutu ORJNL-HLGRML-MT-4
91 TL 119 TL
Matcha Çayı 2 Kutu ORJNL-HLGRML-MT-2
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: M&M STORE Satıcı Ünvanı: MM GROUP KOZMETİK VE BİLİŞİM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6221828219 Bu ürün M&M STORE tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Orijinal hologramlı Matcha Çayı - Japon Yeşil çayı 20 Adet x 10 g Yaprağın türünden, seçilmesine, işlenmesinden paketlenmesine kadar el emeği ile karşınıza gelen bu çay tozu öyle bildiğiniz çaylara hiç benzemiyor. Tüketilmesi de en az üretilmesi kadar dikkat ve özen isteyen bu yeşil çay tozunun faydaları ise ancak sayfalara sığıyor. Yüzlerce yıldır Çin ve Japon tıbbında kullanılmasının tabii ki bir nedeni var Faydaları saymakla bitmeyen Matcha çayının en belirleyici özelliklerinden biri klorofil zenginliğinden kaynaklanan koyu yeşil rengi ve eşsiz kokusudu Aynı zamanda A, B, C, E vitaminleri ve karoten, kafein içerir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 6 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-46%
Marka: Bilge İlaç
Matcha Çayı 2 Kutu ORJNL-HLGRML-MT-2
53 TL 99 TL
Matcha Maça Çayı 6 Kutu ORJNL-HLGRML-MT-6
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: M&M STORE Satıcı Ünvanı: MM GROUP KOZMETİK VE BİLİŞİM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6221828219 Bu ürün M&M STORE tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Orijinal hologramlı Matcha Çayı - Japon Yeşil çayı 20 Adet x 10 g Yaprağın türünden, seçilmesine, işlenmesinden paketlenmesine kadar el emeği ile karşınıza gelen bu çay tozu öyle bildiğiniz çaylara hiç benzemiyor. Tüketilmesi de en az üretilmesi kadar dikkat ve özen isteyen bu yeşil çay tozunun faydaları ise ancak sayfalara sığıyor. Yüzlerce yıldır Çin ve Japon tıbbında kullanılmasının tabii ki bir nedeni var Faydaları saymakla bitmeyen Matcha çayının en belirleyici özelliklerinden biri klorofil zenginliğinden kaynaklanan koyu yeşil rengi ve eşsiz kokusudu Aynı zamanda A, B, C, E vitaminleri ve karoten, kafein içerir Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. 1 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 15 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-30%
Marka: Bilge İlaç
Matcha Maça Çayı 6 Kutu ORJNL-HLGRML-MT-6
139 TL 199 TL
360° Dönebilen Kapaklı 7 Bölmeli Haftalık Ilaç Kutusu Asorti ANKAV-KSS.01877.00
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Fırsatyeri Satıcı Ünvanı: FİDAN DEMİR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Fırsatyeri tarafından gönderilecektir. Düzenli olarak kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlarınızı yanınızda kolayca ve gün gün ayırarak taşıyabileceğiniz harika bir ürün sizleri bekliyor Haftalık İlaç Kutusu ! 7 farklı bölmeden oluşan Haftalık İlaç Kutusu, dönen kapak sayesinde açılan mekanizmaya sahiptir. Günlere ayrılmış bölmeler sayesinde, ilacınızın gününü aksatmadan rahatlıkla sağlığınızı kontrol altına alabilirsiniz. Kolayca doldurabilir ve içinden kolayca ilaç alınabilir. Haftalık İlaç Kutusu kapağı 360 derece dönebilmektedir. Şeffaf kapaklı tasarımı ile içindeki görebilir ve varsa kiri farkedebilirsiniz. Kompakt boyutu ile çantanıza ya da cebinize sığacak. Sağlığa zararlı olmayan plastik malzemeden üretilmiştir. Ürün Özellikleri: Haftanın 7 günü için 7 ayrı bölme bulunmaktadır. Kutunun etrafında haftanın 7 günü yazmaktadır. Bu sayede hangi gün ilacınızı içmeniz gerektiğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ürün Ölçüsü: Çap: 10,5 cm Yükseklik: 2,5 cm Paket İçeriği: 1 Adet Haftalık İlaç Kutusu Renk: Transparan( Mavi, Pembe, Beyaz ), Mor Kahverengi Krem Normal renklerde vs. karışık olarak gönderilecektir. Stoklarımızda bulunan renklerden karışık olarak gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Marka: FırsatYeri
360° Dönebilen Kapaklı 7 Bölmeli Haftalık Ilaç Kutusu Asorti ANKAV-KSS.01877.00
13.31 TL
Çok Amaçlı Hobi, Alet, Dikiş, Plan, Ilaç Kutusu - 10 Bölmeli OZK-POKHK
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: tahtadankale Satıcı Ünvanı: OSMAN CENGİZHAN CENGİZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün tahtadankale tarafından gönderilecektir. Başlıca Kullanımları:Alet kutusuİlaç KutusuHemşire & Doktor KutusuDikiş & Düğme KutusuGünlük Plan KutusuKalem & Çizim KutusuTamir KutusuHobi Kutusu Hobi sık sık kaybolan malzemeleri nereye koyduğunu unutanlar için birebir.2 katlıdır ve toplam 10 bölmelidir. Çift Açılımlıdır Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-26%
Marka: Süper Bag
Çok Amaçlı Hobi, Alet, Dikiş, Plan, Ilaç Kutusu - 10 Bölmeli OZK-POKHK
19.9 TL 26.9 TL
Royal Avian Calcimax&minaform Ikiz Kutu 100+100 Ml ANI000017
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Anıl Ticaret Satıcı Ünvanı: AYŞE RECEPÇE İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Manisa Bu ürün Anıl Ticaret tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Calcimax: 1 lt temiz içme suyuna 2 ml katılarak hafta da 2 gün olarak kullanılır. Kalsiyum eksikliği görüldüğü durumlarda ise süre 5 güne uzatılır. Üreme döneminden önce ve sırasında her gün 1 lt içme suyuna 1 ml kullanılır. Minaform: 1 litre temiz günlük içme suyuna 4 ml katılarak haftada 1-2 gün boyunca kullanılır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
-17%
Marka: Royal İlaç
Royal Avian Calcimax&minaform Ikiz Kutu 100+100 Ml ANI000017
34.5 TL 41.5 TL