Aradığınızı Hemen Bulun

Kadın Korse

KORSE

Korse yüzlerce yıldır kadınların kusursuz görünmesini sağlayan çok önemli bir iç giyim ürünü. Bu nedenle hemen her kadının gardırobunda en az bir korse bulunması şart. Zira korse hele de özel günlerde giyilen elbiselerin içinde mükemmel görünmeyi sağlıyor. Markalar farklı vücut tipleri ve ihtiyaçlar için özel olarak korse modelleri tasarlayıp üretmişler. Yani tam ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir korse bulmanız oldukça kolay.

Korse seçerken doğru beden almalısınız

Korse çok faydalı bir iç giyim ürünü ancak korse seçerken öncelikle doğru bedende korse almaya özen göstermelisiniz. İdeal korse seçimi kendi bedeninizden bir beden küçük olmalı. Yani örneğin 40 bedenseniz sizin için ideal olan 38 beden bir korse. Bundan daha küçük korseler almanız ve kullanmanız çeşitli sağlık sorunlarına davetiye çıkartabilir. Bu nedenle korse satın alırken mutlaka doğru beden tercih etmelisiniz.

Farklı ihtiyaçlara uygun modeller

İç giyim markaları korse modellerinde farklı ihtiyaçları gözeterek üretim yapmışlar. Karım ve bacak bölgesini toplayıp incelten korseleri, bel korseleri, göğüs korseleri kısacası her vücut tipi için özel olarak tasarla