Aradığınızı Hemen Bulun

RENKLER

Aradığınızı Hemen Bulun
Mavi 16
Kırmızı 18
Sarı 1
Yeşil 13
Beyaz 37
Siyah 55
Turuncu 1
Lacivert 2
Gri 5
Krem 6
Pembe 5
Mor 3
Kahverengi 12
Bej 1
Bordo 4
Vizon 1

FİYAT

Aradığınızı Hemen Bulun
0-10 TL 7
10-25 TL 590
25-50 TL683
50-100 TL738
100-150 TL 300
150-250 TL 264
250-500 TL264
500-1000 TL94
1000 TL üzeri56
İstediğini hemen bul 'den fazla ürün
Tavla satranç dama domino kağıt 5 Li BAKTUG8140
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Baktuğ Ticaret Satıcı Ünvanı: TUĞÇE COŞKUN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Baktuğ Ticaret tarafından gönderilecektir. 5 li oyun seti olarak satışa sunulmuştur. + tavla büyük boy kaplama tavladır. +arka yüzeyde tavla pulları plastik gönderilmektedir. +santranç plastik taş seti olarak gelmektedir. +domino taşı melamin olarak beyaz renk gönderilmektedir. +2 deste oyun kagıdı gönderilmektedir. Keyifli aile zamanların vazgeçilmez 5 oyunu aynı pakette. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-63%
Marka: BAKTUĞ
Tavla satranç dama domino kağıt 5 Li BAKTUG8140
90 TL 240.5 TL
Satranç-Tavla-Dama-Okey-Iskambil Kağıdı Oyun Seti 49985
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: NASA TİCARET Satıcı Ünvanı: NUH ALACA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün NASA TİCARET tarafından gönderilecektir. Idea ahşap parlak yüzeyli yerli üretim satranç tavla set 1 adet satranç taşları, satranç oyununda kullanılan simgelerdir. Iki oyuncunun taşlarını birbirinden ayırabilmek için taşlar koyu ve açık renk olmak üzere iki renktedir. Her oyuncunun başlangıçta 16 taşı vardır: 1 şah 1 vezir 2 kale 2 fil 2 at 8 piyondan oluşmaktadır. Yerli üretimdir. Satranç tavla tamamen ahşaptan imal edilmiştir. Satranç taşları tamamen ahşaptan imal edilmiştir. Doğal ağaçtan yapıldığı için taşlar üzerinde budak vs bulunabilir ve renk olarak ağacın yapısına göre açık ton yada koyu ton olarak farklılık gösterebilir. Tavla pulları plastik malzemeden imal edilmiştir. Ürün kapalı halde 19,5 x 37 cm açık halde 48x48 cm ebatında dır. Okey takımı plastik okey takımıdır. Oyun kartlarıda hediye olarak içinde gönderilecektir. Iskambil kagıtları eşiniz dostunuzla oyun oynayıp hoşça vakit geçirebileceğiniz bir oyun kağıdıdır piknikte evinizde cafe de oynayabileceğiz ürünümüzle muhabbetli oyunlar dileriz 1'inci sınıf kalın kağıtlıdır 1 deste içinde 55 kağıt bulunmaktadır 1 siparişte 2 deste yollanacaktır. (kırmızı ve mavi) Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
Marka: Revello
Satranç-Tavla-Dama-Okey-Iskambil Kağıdı Oyun Seti 49985
164 TL 199.95 TL
Satranç Tavla Seti ERB01.48812
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: moodoyun Satıcı Ünvanı: ABDULLAH AKINCI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Bu ürün moodoyun tarafından gönderilecektir. Bircan Satranç Tavla Seti 48812Mıknatıslı şık tasarımlı 3ü 1 arada set TavlaDama ve Satranç Seti Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-38%
Marka: Bircan Oyuncak
Satranç Tavla Seti ERB01.48812
68.42 TL 110 TL
38810 Manyetik Satranç - Tavla / ERB01.38810
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Canda Oyuncak Satıcı Ünvanı: CANDA TÜKETİM MADDELERİ DAĞITIM VE PAZARLAMA A.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bursa Vergi Kimlik Numarası: 1990018458 Bu ürün Canda Oyuncak tarafından gönderilecektir. 38810 Manyetik Satranç - Tavla / Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-35%
Marka: Bircan Oyuncak
38810 Manyetik Satranç - Tavla / ERB01.38810
32 TL 49 TL
Manyetik Satranç -Tavla Takımı zx1054
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MSTORE Satıcı Ünvanı: MUSTAFA ERSÖZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Konya Bu ürün MSTORE tarafından gönderilecektir. Satranç tavla takımı manyetik olması sayesinde taşlara dokunsanız dahi siz kımıldatmadıkça hareket etmeyecektir bu özelliği sayesinde daha da keyifli bir oyun oynayabileceksiniz. Ailece oynayabileceğiniz satranç tavla çift taraflı özelliği sayesinde ve Manyetik çekmeceleri sayesinde oyun taşlarınıdaHer yere kolayca taşıyabileceksiniz. Tabla ölçüsü: 20 x 18 cm oyun seti içeriği: 1 adet tavla takımı 1 adet satranç takımı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-44%
Marka: Alshop
Manyetik Satranç -Tavla Takımı zx1054
49.9 TL 89.9 TL
Tavla Satranç Antik Kaplama Mine Tavla Büyük Boy al3
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Lavien Hediyelik Satıcı Ünvanı: MURAT TAPAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Lavien Hediyelik tarafından gönderilecektir. Tavla Satranç Antik Kaplama Mine Tavla Büyük Boy Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-47%
Marka: Revello
Tavla Satranç Antik Kaplama Mine Tavla Büyük Boy al3
139.5 TL 260.99 TL
Okey Takımı + Tavla + Masa Örtüsü Mavi nas464
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Lavien Hediyelik Satıcı Ünvanı: MURAT TAPAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Lavien Hediyelik tarafından gönderilecektir. Hedef Okey Okey Takımı + Tavla + Masa Örtüsü Yeşil Set Yıllarca eşiniz dostunuzla oyun oynayıp hoşça vakit geçirebileceğiniz bir okey takımıdır ıstakaları ahşap görünümlü olup sert plastikten imal edilmiştir ıstaka içleri ektra destek direkleri ile güçlendirilmiştir , bu yüzden kırılma çatlamaya dayanıklıdır taşlar melaminden imal edilmiş olup 1.Sınıftır taş kutusu vidalı kapaklıdır ürün içeriği 4 adet sert plastik ıstaka 106 adet okey taşı 1 adet okey zarı.Deri tavla takımı crocodile siyah tavla takımlarımız 12 mm ve 4mm, 1. Kalite mdf sunta levhadan üretilmektedir.Desenler deri tavla takımları üzerine transfer edildikten sonra 3 kat dolgu verniği ile deri tavla takımlarımızın tüm yüzeyleri koruma altına alınır.Ardından, 3 kat parlak polyester vernik uygulanır.Deri tavla takımlarının iç ve dış kenarları tavla desenleriyle uyumlu 1.Kalite suni deri ile kusursuz bir işçilikle kaplanır, suni deri seçimlerimizde gerçek deri görünümüne ve özelliklerine en yakın emprime suni deriler tercih edilir.Açma kapama klipsi yerine tüm deri tavlalarımızda geçmeli pat denilen deri şeritler kullanılır. Her deri tavla takımı kalite-Kontrol sonrası kumaş çantalarına konur. Aksesuarlar, ürün renklerine uygun pullar, zarlar ve zar atma kaplarıyla birlikte gelir.Ütün boyutu : 48cm x 24cm x 6.5cm. Okey takımı + Masa Örtüsü + Tavla takımı olarak set olarak gönderilecektir Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-38%
Marka: Yenigün
Okey Takımı + Tavla + Masa Örtüsü Mavi nas464
249.95 TL 399.95 TL
Satranç Dama Tavla 3'lü IBRAHIMYLMZ000012770
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ElzemAy Ticaret Satıcı Ünvanı: MUHAMMET İBRAHİM YILMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün ElzemAy Ticaret tarafından gönderilecektir. Satranç dama tavla 3'lü oyun 3’lü satranç dama ve tavla oyun seti ile ailenizle, çocuklarınızla ve arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli dakikalar geçirin! 3 farklı oyun tek kutuda! Katlanabilir ve manyetik tablaya sahip oyun takımı ile hamlenizi yapın ve karşınızdakini şaşırtın! Satranç iki kişi arasında ve kare şeklinde bir satranç tahtası üzerinde oynanır. Satranç tahtası beyaz (açık renk) ve siyah (koyu renk) eşit büyüklükte ve bir beyaz, bir siyah sıralanmış 64 kareden oluşur. Oyunun amacı rakip şahı almak yani mat etmektir. Dama taşla oynanan oyunlar arasında en çok oynanan ve en basit olan oyunlardan bir tanesidir. Dama taşları 16 bir kişide 16 diğer kişide olmak üzere 32 adettir. taşların bir grubu siyah diğer grup ise beyaz renktedir. bütün taşlar aynı özelliklere sahiptir. Aynı şekilde hareket ederler. Taş dizilimine gelince, her iki oyuncuda ilk satırı boş bırakarak ikinci ve üçüncü satıra taşlarını dizerler. amaç rakibin bütün taşlarını yemektir. Tavla oyun tahtası 24 haneden oluşuyor. Oyunun başında oyuncu 15 pulunu tavla tahtasında nasıl yerleştirir. tavla oyunun amacı pulları tahtanın diğer tarafına getirmek. Bunu yaptıktan sonra rakip pullarını toplamadan önce tüm pulları toplamak gerekir. Oyunlar satranç, tavla ve dama oyuncu sayısı: 2 oyun tahtası ölçüleri : 25,7 x 25,5 cm. Çocukların konsantrasyon, mantıklı düşünce, planlama, hesaplama, ileriyi düşünme, seçenekleri değerlendirme, somut analiz, farkındalık gibi önemli kavramların gelişmesine yardımcı olmaktadır. ayrıca kişiliği ve karakteri olumlu yönde etkileyen bu yararlı oyun ile çocuğunuz planlı hareket etmenin önemini kavrayacak, kendine olan güveni artacaktır. Yaş grubu : 6+ yaş barkodu: 8697415555717 ıtem no : 5717 kutu ölçüleri : 26,5 x 13,5 x 4,5 cm. Desi değeri: 1 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Marka: Zenotoys
Satranç Dama Tavla 3'lü IBRAHIMYLMZ000012770
40.11 TL
Ayaklı Ceviz Tavla-satranç Seti 315141
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Baymet Store Satıcı Ünvanı: BAYRAM SOLHAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Baymet Store tarafından gönderilecektir. Ebat:50x50x50 cm Ağırlık:11,5 kg Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Star Okey
Ayaklı Ceviz Tavla-satranç Seti 315141
564.59 TL
Ayaklı Sedef Tavla-satranç Seti 731982
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Lavien Hediyelik Satıcı Ünvanı: MURAT TAPAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Lavien Hediyelik tarafından gönderilecektir. Ebat:50x50x50 cm Ağırlık:11,5 kg Koli Ebadı:52x52x25 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-44%
Marka: Star Okey
Ayaklı Sedef Tavla-satranç Seti 731982
499.95 TL 899.95 TL
Star Manyetik Satranç-tavla-dama 1050170
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Baymet Store Satıcı Ünvanı: BAYRAM SOLHAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Baymet Store tarafından gönderilecektir. Star Manyetik Tavla, Dama ve Satranç Seti Ailece oynayabileceğiniz 3 oyun birarada! Tavla, dama ve satranç Katlanabilir özelliği sayesinde heryere kolayca taşınabilir Tabla ölçüsü: 23 x 23 cm Oyun seti içeriği: 1 adet katlanabilir çift yönlü manyetik tabla 1 set satranç takımı taşları 2 adet zar Tavla ve dama pulları Ürün boyutları: 23 x 4 x 23 cm Ürün ağırlığı: 500 gr Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 17 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-29%
Marka: Star Okey
Star Manyetik Satranç-tavla-dama 1050170
64 TL 90 TL
Satranç Dama Tavla 3'lü Oyun OB000000112964
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: IKONLAND Satıcı Ünvanı: İLKNUR UĞURLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün IKONLAND tarafından gönderilecektir. Satranç Dama Tavla 3'lü Oyun Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Marka: Zenotoys
Satranç Dama Tavla 3'lü Oyun OB000000112964
63.32 TL
Satranç Dama Tavla 3'lü Oyun PERAS006992
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: PERAS STORE Satıcı Ünvanı: HİDAYET BAYTAK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün PERAS STORE tarafından gönderilecektir. Satranç Dama Tavla 3'lü Oyun Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-37%
Marka: Zenotoys
Satranç Dama Tavla 3'lü Oyun PERAS006992
50.98 TL 81.12 TL
Manyetik Satranç Dama Tavla Büyük Boy P7013S5566
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Chermik Satıcı Ünvanı: CHERMİK ELEKTRONİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 2091433050 Bu ürün Chermik tarafından gönderilecektir. Manyetik Satranç Dama Tavla Büyük Boy Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-9%
Marka: Chermik
Manyetik Satranç Dama Tavla Büyük Boy P7013S5566
29.95 TL 33 TL
Satranç Dama Tavla 3'lü Oyun GUB2000001140577
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Onedayz.co Satıcı Ünvanı: BERK OTMAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Onedayz.co tarafından gönderilecektir. Satranç Dama Tavla 3'lü Oyun 3’lü Satranç Dama ve Tavla Oyun Seti ile ailenizle, çocuklarınızla ve arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli dakikalar geçirin! 3 farklı oyun tek kutuda! Katlanabilir ve manyetik tablaya sahip oyun takımı ile hamlenizi yapın ve karşınızdakini şaşırtın! Satranç iki kişi arasında ve kare şeklinde bir satranç tahtası üzerinde oynanır. Satranç tahtası beyaz (açık renk) ve siyah (koyu renk) eşit büyüklükte ve bir beyaz, bir siyah sıralanmış 64 kareden oluşur. Oyunun amacı rakip şahı almak yani mat etmektir. Dama taşla oynanan oyunlar arasında en çok oynanan ve en basit olan oyunlardan bir tanesidir. Dama taşları 16 bir kişide 16 diğer kişide olmak üzere 32 adettir. Taşların bir grubu siyah diğer grup ise beyaz renktedir. Bütün taşlar aynı özelliklere sahiptir. Aynı şekilde hareket ederler. Taş dizilimine gelince, her iki oyuncuda ilk satırı boş bırakarak ikinci ve üçüncü satıra taşlarını dizerler. Amaç rakibin bütün taşlarını yemektir. Tavla oyun tahtası 24 haneden oluşuyor. Oyunun başında oyuncu 15 pulunu tavla tahtasında nasıl yerleştirir. Tavla oyunun amacı pulları tahtanın diğer tarafına getirmek. Bunu yaptıktan sonra rakip pullarını toplamadan önce tüm pulları toplamak gerekir. Oyunlar Satranç, Tavla ve Dama Oyuncu sayısı: 2 Oyun Tahtası Ölçüleri : 25,7 x 25,5 cm. Çocukların konsantrasyon, mantıklı düşünce, planlama, hesaplama, ileriyi düşünme, seçenekleri değerlendirme, somut analiz, farkındalık gibi önemli kavramların gelişmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca kişiliği ve karakteri olumlu yönde etkileyen bu yararlı oyun ile çocuğunuz planlı hareket etmenin önemini kavrayacak, kendine olan güveni artacaktır. Yaş Grubu : 6+ Yaş Barkodu: 8697415555717 Item No : 5717 Kutu Ölçüleri : 26,5 x 13,5 x 4,5 cm. Desi Değeri: 1 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-15%
Marka: Zenotoys
Satranç Dama Tavla 3'lü Oyun GUB2000001140577
31.2 TL 36.8 TL
Satranç Dama Tavla 3'lü Oyun 5717
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Yıldız Ticaret Satıcı Ünvanı: YILDIZ EKİNCİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Yıldız Ticaret tarafından gönderilecektir. Satranç dama tavla 3'lü oyun 3’lü satranç dama ve tavla oyun seti ile ailenizle, çocuklarınızla ve arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli dakikalar geçirin! 3 farklı oyun tek kutuda! Katlanabilir ve manyetik tablaya sahip oyun takımı ile hamlenizi yapın ve karşınızdakini şaşırtın! Satranç iki kişi arasında ve kare şeklinde bir satranç tahtası üzerinde oynanır. Satranç tahtası beyaz (açık renk) ve siyah (koyu renk) eşit büyüklükte ve bir beyaz, bir siyah sıralanmış 64 kareden oluşur. Oyunun amacı rakip şahı almak yani mat etmektir. Dama taşla oynanan oyunlar arasında en çok oynanan ve en basit olan oyunlardan bir tanesidir. Dama taşları 16 bir kişide 16 diğer kişide olmak üzere 32 adettir. taşların bir grubu siyah diğer grup ise beyaz renktedir. bütün taşlar aynı özelliklere sahiptir. Aynı şekilde hareket ederler. Taş dizilimine gelince, her iki oyuncuda ilk satırı boş bırakarak ikinci ve üçüncü satıra taşlarını dizerler. amaç rakibin bütün taşlarını yemektir. Tavla oyun tahtası 24 haneden oluşuyor. Oyunun başında oyuncu 15 pulunu tavla tahtasında nasıl yerleştirir. tavla oyunun amacı pulları tahtanın diğer tarafına getirmek. Bunu yaptıktan sonra rakip pullarını toplamadan önce tüm pulları toplamak gerekir. Oyunlar satranç, tavla ve dama Oyuncu sayısı: 2 Oyun tahtası ölçüleri : 25,7 x 25,5 cm. Çocukların konsantrasyon, mantıklı düşünce, planlama, hesaplama, ileriyi düşünme, seçenekleri değerlendirme, somut analiz, farkındalık gibi önemli kavramların gelişmesine yardımcı olmaktadır. ayrıca kişiliği ve karakteri olumlu yönde etkileyen bu yararlı oyun ile çocuğunuz planlı hareket etmenin önemini kavrayacak, kendine olan güveni artacaktır. Yaş grubu : 6+ yaş Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-35%
Marka: Zenotoys
Satranç Dama Tavla 3'lü Oyun 5717
32.5 TL 49.99 TL
Star Manyetik Satranç-tavla - Dama STR-1050170
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KullanAtParty Satıcı Ünvanı: BİLAL ERKUT ÜÇBAŞARAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün KullanAtParty tarafından gönderilecektir. Kullanatparty star manyetik satranç-Tavla - Dama star manyetik satranç tavla dama star masa oyunlarısatranç, iki oyuncu arasında oynanan bir zekâ oyunudur.Bu oyun satranç tahtası denilen kare bir alan üzerinde satranç taşlarıyla oynanır.Toplam 64 karenin yarısı siyah, yarısı beyaz renklerden oluşur.Taraflar beyaz ve siyah renkli taşları alırlar, her oyuncunun bir seferde bir hamle yapmasıyla oyun gelişir.Oyunun başında beyaz ve siyahların 16 taşı bulunur.Bunlar bir şah, bir vezir, iki kale, iki fil, iki at ve sekiz piyondan oluşur.Oyunun amacı karşı tarafın şahını mat etmektir.Sizi boş vakitlerinizde stresten uzaklaştırarak,hem dinlenip hem eğlenebileceğiniz harika bir hobi alanına davet ediyoruz.Plastik hammaddeden ve üzeri saç yapıştırılarak oluşur. Piyonları mıknatıslıdır.Ebatlar:En: 11,3 cm. Uzunluk: 22,4 cm. Yükseklik: 4 cm. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-9%
Marka: KullanAtParty
Star Manyetik Satranç-tavla - Dama STR-1050170
35.69 TL 39.26 TL
Satranç Dama Tavla 3'lü Oyun syd97
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Abdurrahman Sevinç Satıcı Ünvanı: ABDURRAHMAN SEVİNÇ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Abdurrahman Sevinç tarafından gönderilecektir. 3’lü Satranç Dama ve Tavla Oyun Seti ile ailenizle, çocuklarınızla ve arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli dakikalar geçirin! 3 farklı oyun tek kutuda! Katlanabilir ve manyetik tablaya sahip oyun takımı ile hamlenizi yapın ve karşınızdakini şaşırtın! Satranç iki kişi arasında ve kare şeklinde bir satranç tahtası üzerinde oynanır. Satranç tahtası beyaz (açık renk) ve siyah (koyu renk) eşit büyüklükte ve bir beyaz, bir siyah sıralanmış 64 kareden oluşur. Oyunun amacı rakip şahı almak yani mat etmektir. Dama taşla oynanan oyunlar arasında en çok oynanan ve en basit olan oyunlardan bir tanesidir. Dama taşları 16 bir kişide 16 diğer kişide olmak üzere 32 adettir. Taşların bir grubu siyah diğer grup ise beyaz renktedir. Bütün taşlar aynı özelliklere sahiptir. Aynı şekilde hareket ederler. Taş dizilimine gelince, her iki oyuncuda ilk satırı boş bırakarak ikinci ve üçüncü satıra taşlarını dizerler. Amaç rakibin bütün taşlarını yemektir. Tavla oyun tahtası 24 haneden oluşuyor. Oyunun başında oyuncu 15 pulunu tavla tahtasında nasıl yerleştirir. Tavla oyunun amacı pulları tahtanın diğer tarafına getirmek. Bunu yaptıktan sonra rakip pullarını toplamadan önce tüm pulları toplamak gerekir. Oyunlar Satranç, Tavla ve Dama Oyuncu sayısı: 2 Oyun Tahtası Ölçüleri : 25,7 x 25,5 cm. Çocukların konsantrasyon, mantıklı düşünce, planlama, hesaplama, ileriyi düşünme, seçenekleri değerlendirme, somut analiz, farkındalık gibi önemli kavramların gelişmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca kişiliği ve karakteri olumlu yönde etkileyen bu yararlı oyun ile çocuğunuz planlı hareket etmenin önemini kavrayacak, kendine olan güveni artacaktır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-29%
Marka: SYD TİCARET
Satranç Dama Tavla 3'lü Oyun syd97
49.9 TL 69.9 TL
Aston- Oymalı Tavla- Satranç-dresuar 9232.MAZ
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: hediyeshop Satıcı Ünvanı: HAKAN ALBAYRAK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün hediyeshop tarafından gönderilecektir. Tavla & Satranç Masasının Özellikleri Masif ahşap Doğal ağaç renkler El oyması ayaklar Masa kapalıyken Satranç açıkken Tavla oynanabilir. Masada kullanılan mozaikler farklı ağaçlardan üretilmiştir. Döküm figürler ve şimşir pullar fiyata dahildir. Tavla & Satranç Masasının Ölçüsü Boy: 74 cm En: 37 cm Yükseklik: 73 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Helena Wood Art
Aston- Oymalı Tavla- Satranç-dresuar 9232.MAZ
10800 TL
Satranç Dama Tavla Oyunu Oyuncak Sun-48603 993559
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: PAŞA KIRTASİYE Satıcı Ünvanı: İLKNUR KORKMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün PAŞA KIRTASİYE tarafından gönderilecektir. Satranç Dama Tavla Oyunu Oyuncak SUN-48603 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-18%
Marka: Sunman
Satranç Dama Tavla Oyunu Oyuncak Sun-48603 993559
89 TL 109 TL
Mıknatıslı Satranç Dama Ve Tavla Oyun Seti P4431S1451
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: DERSA Ticaret Satıcı Ünvanı: MURAT ENES DERELİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün DERSA Ticaret tarafından gönderilecektir. Mıknatıslı Satranç Dama ve Tavla Oyun Seti Satranç ve dama sporu çocuklar üzerinde çok önemli olumlu etkileri olduğu, bu yüzden anne babaların mutlaka çocuklarını bu gibi spora yönlendirmeleri gerekir. Bedensel, zihinsel ve duygusal gelişimi olumlu yönde etkiler. Satranç nasıl oynanır? Satranç iki kişi arasında ve kare şeklinde bir satranç tahtası üzerinde oynanır. Satranç tahtası beyaz (açık renk) ve siyah (koyu renk) eşit büyüklükte ve bir beyaz, bir siyah sıralanmış 64 kareden oluşur. Satranç tahtası her oyuncunun sağına beyaz gelecek şekilde konulur. Her oyuncunun 16 taşı vardır: Bir Şah, bir Vezir, iki Kale, iki Fil, iki At ve sekiz piyon. Oyunun amacı rakip şahı almak yani mat etmektir. Oyuna beyazlar başlar fakat önce taşların nasıl hareket ettiğini görelim. ŞAH: Bitişiğindeki karelere gidebilir. KALE: Yatay ve dikey olarak ilerler. FİL: Çapraz hareket eder. Filler oyun boyunca aynı renk karelerde kalırlar. VEZİR: Dikey, yatay ve çapraz gider. AT: L şeklinde bir hareketle üç kare sıçrama şeklinde gider. Taşların üzerinden atlayabilir. PİYON: Bulunduğu sütunda ileriye doğru bir kare hareket eder. Ancak başlangıç yerlerinde bulunan piyonlar istenirse iki kare ilerletilebilir. Dama nasıl oynanır? Dama taşla oynanan oyunlar arasında en çok oynanan ve en basit olan oyunlardan bir tanesidir. Dama taşları 16 bir kişide 16 diğer kişide olmak üzere 32 adettir. Taşların bir grubu siyah diğer grup ise beyaz renktedir. Bütün taşlar aynı özelliklere sahiptir. Aynı şekilde hareket ederler. Taş dizilimine gelince, her iki oyuncuda ilk satırı boş bırakarak ikinci ve üçüncü satıra taşlarını dizerler. Amaç rakibin bütün taşlarını yemektir. Karşı oyuncunun en gerisindeki sıraya taşını çıkartan dama etmiş sayılır ve bu taş özellikli bir taş olup her yöne istediği kadar hareket etme hakkı kazanır. Eğer bir taş geriye taş almış ise ileriye, ileriye taş almış ise geriye hareket yapamaz. Eğer her iki tarafında bir taşı kalırsa oyun pat olur yani eşitlik olur ve oyun biter. Tavla nasıl oynanır? Tavla oyun tahtası 24 haneden oluşuyor. Oyunun başında oyuncu 15 pulunu tavla tahtasında nasıl yerleştirir. Tavla oyunun amacı pulları tahtanın diğer tarafına getirmek. Bunu yaptıktan sonra rakip pullarını toplamadan önce tüm pulları toplamak gerekir. Yaş Grubu : 3+ Yaş Barkodu: 8680863013489 Item No : S00001348 Kutu Ölçüleri : 20,5 x 10,5 x 3,5 cm. Desi Değeri: 1 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Marka: Sunman
Mıknatıslı Satranç Dama Ve Tavla Oyun Seti P4431S1451
68.59 TL
Mıknatıslı Satranç Dama Ve Tavla Oyun Seti BABA47534819
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Baba Ticaret Satıcı Ünvanı: SEMİH BAKİ GÜL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Baba Ticaret tarafından gönderilecektir. Mıknatıslı Satranç Dama ve Tavla Oyun Seti Satranç ve dama sporu çocuklar üzerinde çok önemli olumlu etkileri olduğu, bu yüzden anne babaların mutlaka çocuklarını bu gibi spora yönlendirmeleri gerekir. Bedensel, zihinsel ve duygusal gelişimi olumlu yönde etkiler. Satranç nasıl oynanır? Satranç iki kişi arasında ve kare şeklinde bir satranç tahtası üzerinde oynanır. Satranç tahtası beyaz (açık renk) ve siyah (koyu renk) eşit büyüklükte ve bir beyaz, bir siyah sıralanmış 64 kareden oluşur. Satranç tahtası her oyuncunun sağına beyaz gelecek şekilde konulur. Her oyuncunun 16 taşı vardır: Bir Şah, bir Vezir, iki Kale, iki Fil, iki At ve sekiz piyon. Oyunun amacı rakip şahı almak yani mat etmektir. Oyuna beyazlar başlar fakat önce taşların nasıl hareket ettiğini görelim. ŞAH: Bitişiğindeki karelere gidebilir. KALE: Yatay ve dikey olarak ilerler. FİL: Çapraz hareket eder. Filler oyun boyunca aynı renk karelerde kalırlar. VEZİR: Dikey, yatay ve çapraz gider. AT: L şeklinde bir hareketle üç kare sıçrama şeklinde gider. Taşların üzerinden atlayabilir. PİYON: Bulunduğu sütunda ileriye doğru bir kare hareket eder. Ancak başlangıç yerlerinde bulunan piyonlar istenirse iki kare ilerletilebilir. Dama nasıl oynanır? Dama taşla oynanan oyunlar arasında en çok oynanan ve en basit olan oyunlardan bir tanesidir. Dama taşları 16 bir kişide 16 diğer kişide olmak üzere 32 adettir. Taşların bir grubu siyah diğer grup ise beyaz renktedir. Bütün taşlar aynı özelliklere sahiptir. Aynı şekilde hareket ederler. Taş dizilimine gelince, her iki oyuncuda ilk satırı boş bırakarak ikinci ve üçüncü satıra taşlarını dizerler. Amaç rakibin bütün taşlarını yemektir. Karşı oyuncunun en gerisindeki sıraya taşını çıkartan dama etmiş sayılır ve bu taş özellikli bir taş olup her yöne istediği kadar hareket etme hakkı kazanır. Eğer bir taş geriye taş almış ise ileriye, ileriye taş almış ise geriye hareket yapamaz. Eğer her iki tarafında bir taşı kalırsa oyun pat olur yani eşitlik olur ve oyun biter. Tavla nasıl oynanır? Tavla oyun tahtası 24 haneden oluşuyor. Oyunun başında oyuncu 15 pulunu tavla tahtasında nasıl yerleştirir. Tavla oyunun amacı pulları tahtanın diğer tarafına getirmek. Bunu yaptıktan sonra rakip pullarını toplamadan önce tüm pulları toplamak gerekir. Yaş Grubu : 3+ Yaş Barkodu: 8680863013489 Item No : S00001348 Kutu Ölçüleri : 20,5 x 10,5 x 3,5 cm. Desi Değeri: 1 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
Marka: Sunman
Mıknatıslı Satranç Dama Ve Tavla Oyun Seti BABA47534819
62.05 TL 75.44 TL
Ahşap Tavla Satranç Takım Seti Esk-6ALY344-1111
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: YAMET STORE Satıcı Ünvanı: MERVE CANSU KIRŞAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün YAMET STORE tarafından gönderilecektir. Ahşap tavla santranç seti uzunluk:24cm en:24cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: YAMET
Ahşap Tavla Satranç Takım Seti Esk-6ALY344-1111
49.78 TL
Mıknatıslı Satranç Dama Ve Tavla Oyun Seti P5137S8030
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: OYUNCAK DÜNYASI Satıcı Ünvanı: UĞUR BURAK KAYNARKAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün OYUNCAK DÜNYASI tarafından gönderilecektir. Mıknatıslı Satranç Dama ve Tavla Oyun Seti Satranç ve dama sporu çocuklar üzerinde çok önemli olumlu etkileri olduğu, bu yüzden anne babaların mutlaka çocuklarını bu gibi spora yönlendirmeleri gerekir. Bedensel, zihinsel ve duygusal gelişimi olumlu yönde etkiler. Satranç nasıl oynanır? Satranç iki kişi arasında ve kare şeklinde bir satranç tahtası üzerinde oynanır. Satranç tahtası beyaz (açık renk) ve siyah (koyu renk) eşit büyüklükte ve bir beyaz, bir siyah sıralanmış 64 kareden oluşur. Satranç tahtası her oyuncunun sağına beyaz gelecek şekilde konulur. Her oyuncunun 16 taşı vardır: Bir Şah, bir Vezir, iki Kale, iki Fil, iki At ve sekiz piyon. Oyunun amacı rakip şahı almak yani mat etmektir. Oyuna beyazlar başlar fakat önce taşların nasıl hareket ettiğini görelim. ŞAH: Bitişiğindeki karelere gidebilir. KALE: Yatay ve dikey olarak ilerler. FİL: Çapraz hareket eder. Filler oyun boyunca aynı renk karelerde kalırlar. VEZİR: Dikey, yatay ve çapraz gider. AT: L şeklinde bir hareketle üç kare sıçrama şeklinde gider. Taşların üzerinden atlayabilir. PİYON: Bulunduğu sütunda ileriye doğru bir kare hareket eder. Ancak başlangıç yerlerinde bulunan piyonlar istenirse iki kare ilerletilebilir. Dama nasıl oynanır? Dama taşla oynanan oyunlar arasında en çok oynanan ve en basit olan oyunlardan bir tanesidir. Dama taşları 16 bir kişide 16 diğer kişide olmak üzere 32 adettir. Taşların bir grubu siyah diğer grup ise beyaz renktedir. Bütün taşlar aynı özelliklere sahiptir. Aynı şekilde hareket ederler. Taş dizilimine gelince, her iki oyuncuda ilk satırı boş bırakarak ikinci ve üçüncü satıra taşlarını dizerler. Amaç rakibin bütün taşlarını yemektir. Karşı oyuncunun en gerisindeki sıraya taşını çıkartan dama etmiş sayılır ve bu taş özellikli bir taş olup her yöne istediği kadar hareket etme hakkı kazanır. Eğer bir taş geriye taş almış ise ileriye, ileriye taş almış ise geriye hareket yapamaz. Eğer her iki tarafında bir taşı kalırsa oyun pat olur yani eşitlik olur ve oyun biter. Tavla nasıl oynanır? Tavla oyun tahtası 24 haneden oluşuyor. Oyunun başında oyuncu 15 pulunu tavla tahtasında nasıl yerleştirir. Tavla oyunun amacı pulları tahtanın diğer tarafına getirmek. Bunu yaptıktan sonra rakip pullarını toplamadan önce tüm pulları toplamak gerekir. Yaş Grubu : 3+ Yaş Barkodu: 8680863013489 Item No : S00001348 Kutu Ölçüleri : 20,5 x 10,5 x 3,5 cm. Desi Değeri: 1 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Sunman
Mıknatıslı Satranç Dama Ve Tavla Oyun Seti P5137S8030
82.9 TL
Manyetik Portatif Satranç Dama Tavla Büyük Boy 5542313
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Phonex Aksesuar Satıcı Ünvanı: MUHAMMET FURKAN YİĞİT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Phonex Aksesuar tarafından gönderilecektir. manyetik portatif satranç dama tavla büyük boy Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-46%
Marka: Phonex Aksesuar
Manyetik Portatif Satranç Dama Tavla Büyük Boy 5542313
48.9 TL 89.9 TL
Classic 4in1 - Tavla Dama Satranç 9 Taş ZTDS9TŞ4in1
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÇATLAEMMİ Satıcı Ünvanı: SULTAN KARACA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün ÇATLAEMMİ tarafından gönderilecektir. Zoe Classic 4in1 - Tavla Dama Satranç 9 Taş Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 16 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-30%
Marka: Zoe
Classic 4in1 - Tavla Dama Satranç 9 Taş ZTDS9TŞ4in1
28.6 TL 40.85 TL
3'ü Bir Arada Satranç Tavla Dama Seti 44514
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SANANELAZIMSA Satıcı Ünvanı: SEFA AKDAĞ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Afyonkarahisar Bu ürün SANANELAZIMSA tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-35%
Marka: Mega
3'ü Bir Arada Satranç Tavla Dama Seti 44514
339.94 TL 522.99 TL
Ahşap Satranç Taşı Hediyeli Antik Minik Sedefli Tavla a4774
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: NASA TİCARET Satıcı Ünvanı: NUH ALACA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün NASA TİCARET tarafından gönderilecektir. Ebat:17,5x32x5 cm Ağırlık:0,9 kg 12 mm MDF kasa - komple boyalı ve 2 kat vernik cilalı , Cila altında özel coexselefon kaplama sayesinde çizilmez ve yıpranmaz zemin Mıknatıslı kapama mekanizması , 28 mm akrilik krem – siyah renklerde tavla pulları , 9 mm plastik zarlar. Büyük Boy Ahşap Satranç Taşı - - Ahşap Satranç Taşları Kaliteli ve ahşap satranç taşları artık satranç oynamayı daha keyifli ve daha sağlıklı hale getiriyor. Taşların dışı verniklidir. Taşların alt kısmında keçe bulunmaktadır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Yenigün
Ahşap Satranç Taşı Hediyeli Antik Minik Sedefli Tavla a4774
149.95 TL 199.95 TL
3lü Manyetik Mıknatıslı Oyun Seti Satranç Dama Tavla mıknatıslıoyunseti567
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ŞifaİNur Satıcı Ünvanı: İBRAHİM YİĞİT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün ŞifaİNur tarafından gönderilecektir. Manyetik mıknatıslı satranç seti Manyetik satranç özel koruma kabı sayesinde satranç takımını istediğiniz her yere beraberinizde götürebilecek, kaliteli malzemesi sayesinde yıllarca kullanabileceksiniz. Alt kısmındaki mıknatıslı bölge sayesinde taşlar sabit kalmaktadır ve rahat oyun imkanı sunmaktadır. Ürün özellikleri: - sert plastik malzemeden üretilmiştir. - mıknatıs sayesinde kolay kullanım sağlamaktadır. - taşları kırılmaz sert plastikten üretilmiştir. - set olarak satranç taşları bulunmaktadır. Ürün ölçüleri: - 22 x 22 x 3.5 cm paket içeriği: - 1 adet manyetik satranç seti. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-70%
Marka: Şifa-iNur
3lü Manyetik Mıknatıslı Oyun Seti Satranç Dama Tavla mıknatıslıoyunseti567
29.99 TL 99 TL
Satranç Dama Tavla Oyun 3'lü TF-MPN-869598148
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Archer Ticaret Satıcı Ünvanı: FATİH GÖRÜNMEZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Archer Ticaret tarafından gönderilecektir. Satranç dama tavla 3'lü oyun Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-10%
Marka: Zenotoys
Satranç Dama Tavla Oyun 3'lü TF-MPN-869598148
48.04 TL 53.51 TL
3'lü Oyun Seti Dama,tavla,satranç YK 1026
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: birlikkırtasiye Satıcı Ünvanı: HAKKI ATALAY BİLİR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Sakarya Bu ürün birlikkırtasiye tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-48%
Marka: ABC OYUNCAK
3'lü Oyun Seti Dama,tavla,satranç YK 1026
23.5 TL 44.9 TL
Satranç Dama Tavla 3'lü Oyun SP-MPN-87487657
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Beyaz At Satıcı Ünvanı: HACER DEMİR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Beyaz At tarafından gönderilecektir. Satranç dama tavla 3'lü oyun 3’lü satranç dama ve tavla oyun seti ile ailenizle, çocuklarınızla ve arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli dakikalar geçirin! 3 farklı oyun tek kutuda! Katlanabilir ve manyetik tablaya sahip oyun takımı ile hamlenizi yapın ve karşınızdakini şaşırtın! Satranç iki kişi arasında ve kare şeklinde bir satranç tahtası üzerinde oynanır. Satranç tahtası beyaz (açık renk) ve siyah (koyu renk) eşit büyüklükte ve bir beyaz, bir siyah sıralanmış 64 kareden oluşur. Oyunun amacı rakip şahı almak yani mat etmektir. Dama taşla oynanan oyunlar arasında en çok oynanan ve en basit olan oyunlardan bir tanesidir. Dama taşları 16 bir kişide 16 diğer kişide olmak üzere 32 adettir. taşların bir grubu siyah diğer grup ise beyaz renktedir. bütün taşlar aynı özelliklere sahiptir. Aynı şekilde hareket ederler. Taş dizilimine gelince, her iki oyuncuda ilk satırı boş bırakarak ikinci ve üçüncü satıra taşlarını dizerler. amaç rakibin bütün taşlarını yemektir. Tavla oyun tahtası 24 haneden oluşuyor. Oyunun başında oyuncu 15 pulunu tavla tahtasında nasıl yerleştirir. tavla oyunun amacı pulları tahtanın diğer tarafına getirmek. Bunu yaptıktan sonra rakip pullarını toplamadan önce tüm pulları toplamak gerekir. Oyunlar satranç, tavla ve dama oyuncu sayısı: 2 oyun tahtası ölçüleri : 25,7 x 25,5 cm. Çocukların konsantrasyon, mantıklı düşünce, planlama, hesaplama, ileriyi düşünme, seçenekleri değerlendirme, somut analiz, farkındalık gibi önemli kavramların gelişmesine yardımcı olmaktadır. ayrıca kişiliği ve karakteri olumlu yönde etkileyen bu yararlı oyun ile çocuğunuz planlı hareket etmenin önemini kavrayacak, kendine olan güveni artacaktır. Yaş grubu : 6+ yaş barkodu: 8697415555717 ıtem no : 5717 kutu ölçüleri : 26,5 x 13,5 x 4,5 cm. Desi değeri: 1 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-5%
Marka: Zenotoys
Satranç Dama Tavla 3'lü Oyun SP-MPN-87487657
40.18 TL 42.3 TL
3 Oyun Bir Arada Vernikli Tavla Satranç Dama Seti Ahşap Satranç Taşı Dahil VRNKLSDFKPLMASTRNCST
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: NASA TİCARET Satıcı Ünvanı: NUH ALACA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün NASA TİCARET tarafından gönderilecektir. Star 3 Oyun Bir Arada Tavla ve Satranç Takımı Ahşap Figürlü ( Büyük Boy ) Sedef STAR 3 OYUN BİR ARADA TAVLA VE SATRANÇ TAKIMI AHŞAP FİGÜRLÜ ( BÜYÜK BOY ) TAVLA VE SATRANÇ OYNAMASINI SEVEN KİŞİLERE BÜYÜK SANŞ İKİSİ BİR ARADA CİLALI 2 KAT VERNİKLİ AKRİLİK TAVLA PULLU MUHTEŞEM BİR TAVLA AHŞAP BÜYÜK BOY 1 KALİTE GÜRGEN AĞACINDAN YAPILMA SATRANÇ TAŞLARI İLE HARİKA BİR SET YILLARCA SAKLANACAK DAYANIKLI SAĞLAM İŞÇİLİK TAVLA BOYUTU AÇIK 48 X 48CM ŞAH BOYUTU 7,5 CM Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 17 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-20%
Marka: Star Oyun Aletleri
3 Oyun Bir Arada Vernikli Tavla Satranç Dama Seti Ahşap Satranç Taşı Dahil VRNKLSDFKPLMASTRNCST
119.2 TL 149 TL
Manyetik 3'lü Oyun Seti (tavla - Satranç - Dama) CA.10002
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: devtoptan Satıcı Ünvanı: BURHAN SADIKOĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün devtoptan tarafından gönderilecektir. Norm Mıknatıslı 3'Lü Oyun Seti 3İn1 Hem Sizin Hem Çocuğunuzun Keyifle Zaman Geçirebileceği En Yararlı Oyunlardan Biridir. Kişiliği Ve Karakteri Olumlu Yönde Etkileyen Bu Yararlı Oyun İle Çocuğunuz Planlı Hareket Etmenin Önemini Kavrayacak, Kendine Olan Güveni Artacaktır. Özel Koruma Kabı Sayesinde Bu Seti İstediğiniz Her Yere Beraberinizde Götürebilecek, Kaliteli Malzemesi Sayesinde Yıllarca Kullanabileceksiniz. Ürün Özellikleri Sert Plastik Malzemeden Üretilmiştir. Taşları Kırılmaz Sert Plastikten Üretilmiştir. 3 Oyunda Paketinde Set Olarak Bulunmaktadır. Oyunlar - Satranç - Dama - Tavla Ürün Ölçüleri 25,7X13X4,5 Cm Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 7 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-20%
Marka: CA Games
Manyetik 3'lü Oyun Seti (tavla - Satranç - Dama) CA.10002
15.52 TL 19.4 TL
Oyun Seti Tavla &satranç & Kızmabirader & Solotest & Dama 5'li 65332
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Vega Gift Shop Satıcı Ünvanı: VEGA HEDİYELİK EŞYA İNTERNET HİZM. İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 9240907492 Bu ürün Vega Gift Shop tarafından gönderilecektir. Star 5'li oyun seti satranç & dama &tavla & kızmabirader & solo testpikniğe, seyahate, tatile, okula, kısaca eğlenceyi taşımak istediğiniz her yere götürebileceğiniz portatif oyun seti.Vaktinizi keyifle geçirebileceğiniz ve dilediğiniz oyunu tercih edebileceğiniz 5'li oyun seti.. Hepsi eğlenceli, hepsi klasik 5 oyun bir arada:Satrançdamatavlakızmabiradersolo test ürün boyutları: 22,5 x 5 x 22,5 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-29%
Marka: VegaHediye
Oyun Seti Tavla &satranç & Kızmabirader & Solotest & Dama 5'li 65332
84.9 TL 119.9 TL
Akıl Kutusu 3lü Oyun Seti Satranç, Dama, Tavla AKIL KUTUSU
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Plato Kitabevi&Kırtasiye Satıcı Ünvanı: MUHAMMED YUSUF DÜVEN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Plato Kitabevi&Kırtasiye tarafından gönderilecektir. Akıl Kutusu 3’lü Oyun Seti Satranç, Dama ve Tavla (Zeka, Strateji ve Mantık Oyunları) Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-40%
Marka: Etkin Zeka Oyunları
Akıl Kutusu 3lü Oyun Seti Satranç, Dama, Tavla AKIL KUTUSU
29.9 TL 49.9 TL
Siyah Beyaz Satranç,tavla,dama 3'lü Set t-038000
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Mixshop Satıcı Ünvanı: MEDYA KIRTASİYE PROMOSYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6130634347 Bu ürün Mixshop tarafından gönderilecektir. Açılışa özel fiyatları kaçırmayın .. ?Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir? 15:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargo ile gönderilmektedir. Bu saati aşan siparişler bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Geniş ürün yelpazesiyle Türkiye’nin en büyük Kırtasiye üreticilerinden Trix kalitesiyle kullanıcıya sunulmuştur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-38%
Marka: TRİX
Siyah Beyaz Satranç,tavla,dama 3'lü Set t-038000
24 TL 39 TL
Büyük Boy Antik Kaplama Mine Tavla + Rulo Satranç Hediyeli E-LF203
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: E-LİFE Satıcı Ünvanı: MEHMET SİNAN DEMİR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün E-LİFE tarafından gönderilecektir. POLYESTER ANTİK MİNE TAVLA Açıklama: Zarların heyecan veren ahşap zeminli oyun alanı Özellikler: 1.Kalite MDF Sunta Levhadan üretilmiştir. Özel Kaplama Dış Yüzey Ahşap Oyun Alanı Yüzeylere, Solvent ve koku içermeyen, UV ile kürlenen, sararmayan ve çizilmeye karşı son derece dirençli, High Gloss (%95) Akrilik Parlak Vernik uygulanır. Şık tasıma sahip heryerde kullanabileceğiniz Ağırlık:1,95 Kg + :RULO SATRANÇ HEDİYESİ İle beraber Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 17 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-20%
Marka: E-LİFE HOME
Büyük Boy Antik Kaplama Mine Tavla + Rulo Satranç Hediyeli E-LF203
114.72 TL 143.4 TL
5'li Oyun Set Satranç Dama Yılan Merdiven Tavla Ludo HE-00000093
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: AY Shop Satıcı Ünvanı: YAVUZ SELİM ÇÜMEN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün AY Shop tarafından gönderilecektir. Sunman 01695 5'li oyun set satranç dama yılan merdiven tavla ludo Içerisinde bulunan 5 farklı oyundan ıstediğinizi seçin hepsini tekrar tekrar oynayın! Oyun ullanım kılavuzu kutunun ıçerisindedir. Manyetik ve katlanabilir tabla özellikleri bulunmaktadır. Alt kısmındaki mıknatıslı bölge sayesinde taşlar sabit kalmaktadır ve rahat oyun imkanı sunmaktadır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-40%
Marka: Sunman
5'li Oyun Set Satranç Dama Yılan Merdiven Tavla Ludo HE-00000093
29.99 TL 49.99 TL
Idea Ahşap Parlak Yüzeyli Yerli Üretim Satranç Tavla Set 1 Adet MGDE6B7302
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Lavien Hediyelik Satıcı Ünvanı: MURAT TAPAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Lavien Hediyelik tarafından gönderilecektir. İdea Ahşap Parlak Yüzeyli Yerli Üretim Satranç Tavla Set 1 Adet İdea Ahşap Parlak Yüzeyli Yerli Üretim Satranç Tavla Set 1 Adet Satranç Taşları, Satranç Oyununda Kullanılan Simgelerdir. İki Oyuncunun Taşlarını Birbirinden Ayırabilmek İçin Taşlar Koyu Ve Açık Renk Olmak Üzere İki Renktedir. Her Oyuncunun Başlangıçta 16 Taşı Vardır: 1 Şah 1 Vezir 2 Kale 2 Fil 2 At 8 Piyondan Oluşmaktadır. Yerli Üretimdir. Satranç Tavla Tamamen Ahşaptan İmal Edilmiştir. Satranç Taşları Tamamen Ahşaptan İmal Edilmiştir. Doğal Ağaçtan Yapıldığı İçin Taşlar Üzerinde Budak Vs Bulunabilir Ve Renk Olarak Ağacın Yapısına Göre Açık Ton Yada Koyu Ton Olarak Farklılık Gösterebilir. Tavla Pulları Plastik Malzemeden İmal Edilmiştir. Ürün Kapalı Halde 19,5X37 Cm Açık Halde 37X39 Cm Ebatındadır. Magenty Entegrasyonu ile yayınlanmıştır! Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-53%
Marka: IdeaFormer
Idea Ahşap Parlak Yüzeyli Yerli Üretim Satranç Tavla Set 1 Adet MGDE6B7302
139.95 TL 299.95 TL
Ahşap Okey Takımı okey
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: İlkemÇiçekçilik Satıcı Ünvanı: EMRE AKSOY İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün İlkemÇiçekçilik tarafından gönderilecektir. Konken Okey Takımı 4 Kişilik Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Marka: Star Oyun Aletleri
Ahşap Okey Takımı okey
120 TL 180 TL
Xiaomi Mi 9 Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu mfoni_541684
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hopiyodi Satıcı Ünvanı: İLTER MERT ÇANKAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Hopiyodi tarafından gönderilecektir. Xiaomi Mi 9 Kılıf Okey Tavla 51 Özel Temalı Arka Kapak Full Koruyucu Uyumlu Marka: Xiaomi Uyumlu Model: Mi 9 Xiaomi Mi 9 için üretilmiş Okey Tavla 51 Desenli harika bir kalın silikon kılıf. Diğer satılan ince silikon kılıflarla karıştırmayın. Yüksel kaliteli kalın ve gerçek bir koruma kılıfı. Okey Tavla 51 deseni telefonunuza harika bir hava katacak. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Lopard
Xiaomi Mi 9 Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu mfoni_541684
59.9 TL 79.9 TL
Apple Iphone X Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu mfoni_506610
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hopiyodi Satıcı Ünvanı: İLTER MERT ÇANKAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Hopiyodi tarafından gönderilecektir. Apple iPhone X Kılıf Okey Tavla 51 Özel Temalı Arka Kapak Full Koruyucu Uyumlu Marka: Apple Uyumlu Model: iPhone X Apple iPhone X için üretilmiş Okey Tavla 51 Desenli harika bir kalın silikon kılıf. Diğer satılan ince silikon kılıflarla karıştırmayın. Yüksel kaliteli kalın ve gerçek bir koruma kılıfı. Okey Tavla 51 deseni telefonunuza harika bir hava katacak. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Lopard
Apple Iphone X Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu mfoni_506610
59.9 TL 79.9 TL
Huawei Y7 2019 Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu Huawei_Y7_2019_kilif_19
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hopiyodi Satıcı Ünvanı: İLTER MERT ÇANKAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Hopiyodi tarafından gönderilecektir. Huawei Y7 2019 Kılıf Okey Tavla 51 Özel Temalı Arka Kapak Full Koruyucu Uyumlu Marka: Huawei Uyumlu Model: Y7 2019 Huawei Y7 2019 için üretilmiş Okey Tavla 51 Desenli harika bir kalın silikon kılıf. Diğer satılan ince silikon kılıflarla karıştırmayın. Yüksel kaliteli kalın ve gerçek bir koruma kılıfı. Okey Tavla 51 deseni telefonunuza harika bir hava katacak. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Lopard
Huawei Y7 2019 Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu Huawei_Y7_2019_kilif_19
59.9 TL 79.9 TL
Apple Iphone 5 Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu iPhone_5_kilif_a19
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hopiyodi Satıcı Ünvanı: İLTER MERT ÇANKAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Hopiyodi tarafından gönderilecektir. Apple iPhone 5 Kılıf Okey Tavla 51 Özel Temalı Arka Kapak Full Koruyucu Uyumlu Marka: Apple Uyumlu Model: iPhone 5 Apple iPhone 5 için üretilmiş Okey Tavla 51 Desenli harika bir kalın silikon kılıf. Diğer satılan ince silikon kılıflarla karıştırmayın. Yüksel kaliteli kalın ve gerçek bir koruma kılıfı. Okey Tavla 51 deseni telefonunuza harika bir hava katacak. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Lopard
Apple Iphone 5 Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu iPhone_5_kilif_a19
59.9 TL 79.9 TL
Samsung Galaxy A60 Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu mfoni_526864
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hopiyodi Satıcı Ünvanı: İLTER MERT ÇANKAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Hopiyodi tarafından gönderilecektir. Samsung Galaxy A60 Kılıf Okey Tavla 51 Özel Temalı Arka Kapak Full Koruyucu Uyumlu Marka: Samsung Uyumlu Model: Galaxy A60 Samsung Galaxy A60 için üretilmiş Okey Tavla 51 Desenli harika bir kalın silikon kılıf. Diğer satılan ince silikon kılıflarla karıştırmayın. Yüksel kaliteli kalın ve gerçek bir koruma kılıfı. Okey Tavla 51 deseni telefonunuza harika bir hava katacak. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Lopard
Samsung Galaxy A60 Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu mfoni_526864
59.9 TL 79.9 TL
Samsung Galaxy A71 Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu mfoni_528346
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hopiyodi Satıcı Ünvanı: İLTER MERT ÇANKAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Hopiyodi tarafından gönderilecektir. Samsung Galaxy A71 Kılıf Okey Tavla 51 Özel Temalı Arka Kapak Full Koruyucu Uyumlu Marka: Samsung Uyumlu Model: Galaxy A71 Samsung Galaxy A71 için üretilmiş Okey Tavla 51 Desenli harika bir kalın silikon kılıf. Diğer satılan ince silikon kılıflarla karıştırmayın. Yüksel kaliteli kalın ve gerçek bir koruma kılıfı. Okey Tavla 51 deseni telefonunuza harika bir hava katacak. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Lopard
Samsung Galaxy A71 Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu mfoni_528346
59.9 TL 79.9 TL
Oppo A9 2020 Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu mfoni_519948
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hopiyodi Satıcı Ünvanı: İLTER MERT ÇANKAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Hopiyodi tarafından gönderilecektir. Oppo A9 2020 Kılıf Okey Tavla 51 Özel Temalı Arka Kapak Full Koruyucu Uyumlu Marka: Oppo Uyumlu Model: A9 2020 Oppo A9 2020 için üretilmiş Okey Tavla 51 Desenli harika bir kalın silikon kılıf. Diğer satılan ince silikon kılıflarla karıştırmayın. Yüksel kaliteli kalın ve gerçek bir koruma kılıfı. Okey Tavla 51 deseni telefonunuza harika bir hava katacak. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Lopard
Oppo A9 2020 Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu mfoni_519948
59.9 TL 79.9 TL
Samsung Galaxy M30 Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu mfoni_532298
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hopiyodi Satıcı Ünvanı: İLTER MERT ÇANKAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Hopiyodi tarafından gönderilecektir. Samsung Galaxy M30 Kılıf Okey Tavla 51 Özel Temalı Arka Kapak Full Koruyucu Uyumlu Marka: Samsung Uyumlu Model: Galaxy M30 Samsung Galaxy M30 için üretilmiş Okey Tavla 51 Desenli harika bir kalın silikon kılıf. Diğer satılan ince silikon kılıflarla karıştırmayın. Yüksel kaliteli kalın ve gerçek bir koruma kılıfı. Okey Tavla 51 deseni telefonunuza harika bir hava katacak. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Lopard
Samsung Galaxy M30 Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu mfoni_532298
59.9 TL 79.9 TL
Xiaomi Redmi K20 Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu mfoni_548106
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hopiyodi Satıcı Ünvanı: İLTER MERT ÇANKAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Hopiyodi tarafından gönderilecektir. Xiaomi Redmi K20 Kılıf Okey Tavla 51 Özel Temalı Arka Kapak Full Koruyucu Uyumlu Marka: Xiaomi Uyumlu Model: Redmi K20 Xiaomi Redmi K20 için üretilmiş Okey Tavla 51 Desenli harika bir kalın silikon kılıf. Diğer satılan ince silikon kılıflarla karıştırmayın. Yüksel kaliteli kalın ve gerçek bir koruma kılıfı. Okey Tavla 51 deseni telefonunuza harika bir hava katacak. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Lopard
Xiaomi Redmi K20 Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu mfoni_548106
59.9 TL 79.9 TL
Domino -domino Tiy-dd1
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TİYATOY Satıcı Ünvanı: ÜMİT KORKUT BAYKURTALP İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Denizli Bu ürün TİYATOY tarafından gönderilecektir. Domino oyunundaki rakamları sembollerle eşleştirdik. Oyunda sembollerle eşleşmiş rakamlar ve kullanılan hayvan resimleri, çocukların, kavramsal gelişimine katkı sağlayacaktır. Ayrıca oyun araçlarını kendileri hazırlayacakları için oyun hakkında daha çok şey merak edecekler ve oyun kurallarını çabuk öğreneceklerdir. Üstelik aileleriyle oynayabilecekleri bu oyun, herkesi çok eğlendirecek. Sevimli hayvanlar çocukların kavramsal gelişimlerine katkı sağlarken, bir yandan da temel matematik ve mantık gelişimlerine destek verecektir. Tiyatoy'un tasarladığı 'Domino - Domino' oyunu '3 yaş ve üzeri ' için uygundur. Domino - Domino Kutu İçeriği -Domino Domino oyunu için gerekli malzeme ve infografik -Oyun puan tablosu -Yapıştırıcı -Makas Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
Marka: Tiyatoy
Domino -domino Tiy-dd1
69 TL
Samsung Galaxy Note 10 Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu mfoni_534274
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hopiyodi Satıcı Ünvanı: İLTER MERT ÇANKAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Hopiyodi tarafından gönderilecektir. Samsung Galaxy Note 10 Kılıf Okey Tavla 51 Özel Temalı Arka Kapak Full Koruyucu Uyumlu Marka: Samsung Uyumlu Model: Galaxy Note 10 Samsung Galaxy Note 10 için üretilmiş Okey Tavla 51 Desenli harika bir kalın silikon kılıf. Diğer satılan ince silikon kılıflarla karıştırmayın. Yüksel kaliteli kalın ve gerçek bir koruma kılıfı. Okey Tavla 51 deseni telefonunuza harika bir hava katacak. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Lopard
Samsung Galaxy Note 10 Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu mfoni_534274
59.9 TL 79.9 TL
Xiaomi Mi 9t Pro Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu mfoni_542672
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hopiyodi Satıcı Ünvanı: İLTER MERT ÇANKAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Hopiyodi tarafından gönderilecektir. Xiaomi Mi 9T Pro Kılıf Okey Tavla 51 Özel Temalı Arka Kapak Full Koruyucu Uyumlu Marka: Xiaomi Uyumlu Model: Mi 9T Pro Xiaomi Mi 9T Pro için üretilmiş Okey Tavla 51 Desenli harika bir kalın silikon kılıf. Diğer satılan ince silikon kılıflarla karıştırmayın. Yüksel kaliteli kalın ve gerçek bir koruma kılıfı. Okey Tavla 51 deseni telefonunuza harika bir hava katacak. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Lopard
Xiaomi Mi 9t Pro Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu mfoni_542672
59.9 TL 79.9 TL
Xiaomi Mi 10 Pro Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu mfoni_543660
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hopiyodi Satıcı Ünvanı: İLTER MERT ÇANKAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Hopiyodi tarafından gönderilecektir. Xiaomi Mi 10 Pro Kılıf Okey Tavla 51 Özel Temalı Arka Kapak Full Koruyucu Uyumlu Marka: Xiaomi Uyumlu Model: Mi 10 Pro Xiaomi Mi 10 Pro için üretilmiş Okey Tavla 51 Desenli harika bir kalın silikon kılıf. Diğer satılan ince silikon kılıflarla karıştırmayın. Yüksel kaliteli kalın ve gerçek bir koruma kılıfı. Okey Tavla 51 deseni telefonunuza harika bir hava katacak. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Lopard
Xiaomi Mi 10 Pro Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu mfoni_543660
59.9 TL 79.9 TL
Apple Iphone 6 6s Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu iPhone_6S_kilif_19
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hopiyodi Satıcı Ünvanı: İLTER MERT ÇANKAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Hopiyodi tarafından gönderilecektir. Apple iPhone 6 6s Kılıf Okey Tavla 51 Özel Temalı Arka Kapak Full Koruyucu Uyumlu Marka: Apple Uyumlu Model: iPhone 6 6s Apple iPhone 6 6s için üretilmiş Okey Tavla 51 Desenli harika bir kalın silikon kılıf. Diğer satılan ince silikon kılıflarla karıştırmayın. Yüksel kaliteli kalın ve gerçek bir koruma kılıfı. Okey Tavla 51 deseni telefonunuza harika bir hava katacak. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Lopard
Apple Iphone 6 6s Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu iPhone_6S_kilif_19
59.9 TL 79.9 TL
Xiaomi Redmi Poco X2 Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu mfoni_554034
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hopiyodi Satıcı Ünvanı: İLTER MERT ÇANKAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Hopiyodi tarafından gönderilecektir. Xiaomi Redmi Poco X2 Kılıf Okey Tavla 51 Özel Temalı Arka Kapak Full Koruyucu Uyumlu Marka: Xiaomi Uyumlu Model: Redmi Poco X2 Xiaomi Redmi Poco X2 için üretilmiş Okey Tavla 51 Desenli harika bir kalın silikon kılıf. Diğer satılan ince silikon kılıflarla karıştırmayın. Yüksel kaliteli kalın ve gerçek bir koruma kılıfı. Okey Tavla 51 deseni telefonunuza harika bir hava katacak. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Lopard
Xiaomi Redmi Poco X2 Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu mfoni_554034
59.9 TL 79.9 TL
Apple Iphone 11 Pro Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu mfoni_504634
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hopiyodi Satıcı Ünvanı: İLTER MERT ÇANKAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Hopiyodi tarafından gönderilecektir. Apple iPhone 11 Pro Kılıf Okey Tavla 51 Özel Temalı Arka Kapak Full Koruyucu Uyumlu Marka: Apple Uyumlu Model: iPhone 11 Pro Apple iPhone 11 Pro için üretilmiş Okey Tavla 51 Desenli harika bir kalın silikon kılıf. Diğer satılan ince silikon kılıflarla karıştırmayın. Yüksel kaliteli kalın ve gerçek bir koruma kılıfı. Okey Tavla 51 deseni telefonunuza harika bir hava katacak. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Lopard
Apple Iphone 11 Pro Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu mfoni_504634
59.9 TL 79.9 TL
Samsung Galaxy S10 Lite Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu mfoni_538720
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hopiyodi Satıcı Ünvanı: İLTER MERT ÇANKAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Hopiyodi tarafından gönderilecektir. Samsung Galaxy S10 Lite Kılıf Okey Tavla 51 Özel Temalı Arka Kapak Full Koruyucu Uyumlu Marka: Samsung Uyumlu Model: Galaxy S10 Lite Samsung Galaxy S10 Lite için üretilmiş Okey Tavla 51 Desenli harika bir kalın silikon kılıf. Diğer satılan ince silikon kılıflarla karıştırmayın. Yüksel kaliteli kalın ve gerçek bir koruma kılıfı. Okey Tavla 51 deseni telefonunuza harika bir hava katacak. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Lopard
Samsung Galaxy S10 Lite Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu mfoni_538720
59.9 TL 79.9 TL
Oppo Ax7 Okey Tavla 51 Arka Silikon Koruma Full Koruyucu Kılıf OPO-207-A7X-364
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hopiyodi Satıcı Ünvanı: İLTER MERT ÇANKAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Hopiyodi tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Marka: Lopard
Oppo Ax7 Okey Tavla 51 Arka Silikon Koruma Full Koruyucu Kılıf OPO-207-A7X-364
59.9 TL 89.9 TL
Metal Domino Zamak DOMİNO TAŞI
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: uhs simay gıda Satıcı Ünvanı: UHS SİMAY GIDA AMBALAJ NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Adıyaman Vergi Kimlik Numarası: 8870587794 Bu ürün uhs simay gıda tarafından gönderilecektir. Taş boyutları : 2,5 x 1,5 cm Istaka boyutları: 16 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-21%
Marka: Star Oyun Aletleri
Metal Domino Zamak DOMİNO TAŞI
63.5 TL 80 TL
Manyetik 3'lü Oyun Seti ( Tavla Satranç Dama ) Mangala Anlat Lütfen Uno Tombala RUME10830
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: RUME Satıcı Ünvanı: MERT YILMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Elazığ Bu ürün RUME tarafından gönderilecektir. Arkadaşlarınızla, ailenizle eğlenerek oynayabileceğiniz, tanıdığınız ve sevdiğiniz eğlenceli oyunları sizler için bir araya getirdik. Hemen şimdi 7 adet eğlenceli oyundan oluşan seti avantajlı fiyat farkıyla satın alabilirsiniz. Ürün İçeriği : Manyetik 3'lü Oyun Seti ( Tavla + Satranç + Dama ) + Mangala Zeka Oyunu + Anlat Lütfen Kelime Oyunu + UNO Oyun Kartları + Tombala Manyetik 3'lü Oyun Seti ( Tavla, Satranç, Dama ) : 3 oyunda paketinde set olarak bulunmaktadır. Bu paket keyifle zaman geçirebileceğiniz satranç, dama, tavla oyunlarından oluşmaktadır. Özel koruma kabı sayesinde bu seti yanınızda istediğiniz her yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Sert plastik malzemeden üretilmiştir. Taşları kırılmaz sert plastikten üretilmiştir. Ölçüleri : 25,7 cm x 13 cm x 4,5 cm Mangala Zeka Oyunu : Zeka gelişimini destekler. Stratejik ve pratik düşünme kabiliyeti kazandırır. Analiz etme ve çözüm odaklı düşünme becerisi kazandırır. Küçük yaşlardan itibaren oynayan çocuklarda analitik düşünme becerisi gelişebilir. Eğlenirken öğrenmenize yardımcı olur. Anlat Lütfen Kelime Oyunu : İki takım oluşturmakla başlayın. Başlayan takım bir kart çeker ve karşı takımdan biri süre tutmaya başlar süre bitimine kadar yasak olmayan kelimelerle takım eşine ipuçları vererek en fazla kelimeyi anlatmaya çalış kazanan sen ol. Oyun kuralları oyunun içinde belirtilmektedir. 3 yaş ve üzeri için uygundur. UNO Oyun Kartları : UNO® ile herkes için hızlı eğlence! Kart çekmek kolay ama atmak çok zor. Renk ve rakam eşleştirmesi ile oynanabildiği gibi kart çeşidine göre de rakibinizi zorlayabilirsiniz. Elinizde bir kartınız kaldığında, ‘‘UNO!’’ demeyi unutmayın! 108 adet kart ve oyun kurallarını içerir. 2-10 oyuncu içindir. Tombala : 24 Kart - 90 Sayı bulunur. 1 Adet Taş Çekme Torbası bulunur. 2-20 Oyuncu içindir. Kaliteli, Uzun ömürlü kullanım sağlar. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: my Rume
Manyetik 3'lü Oyun Seti ( Tavla Satranç Dama ) Mangala Anlat Lütfen Uno Tombala RUME10830
69.8 TL 87.25 TL
Hedef Lüks Plastik Okey Takımı okey
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BİLARDOHANEM Satıcı Ünvanı: OKAN TÜRK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün BİLARDOHANEM tarafından gönderilecektir. Hedef lüks plastik okey takımı (yerli üretim) Ürün ölçüleri Istaka 42 x 10 cm Okey taşları 4 x 2.5 cm Paket içeriği 4 adet ağaç plastik okey ıstakası 1 paket tam oyun taşları. 1 adet zar 1 adet plastik kapaklı saklama haznesi Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Yerli
Hedef Lüks Plastik Okey Takımı okey
148 TL
Ahşap Okey Takımı FLASH AHŞAP OKEY
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MATEO Satıcı Ünvanı: MATEO DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6131640031 Bu ürün MATEO tarafından gönderilecektir. MATEO AHŞAP OKEY TAKIMI Istaka uzunluğu 43 cm? Kalın ve büyük rakamlı melamin taşlar Anti bakteriyel ve kir tutmayan ıstakalar Silinebilir ve küflenmez Çizilmelere karşı dayanıklı Kayın ağacı komple cilalı okey ıstakaları 4.8 mm kalınlıkta Melamin Okey taşları , tela kumaş keseli 16 mm Okey zarı Kutu Ebat:13,5x54x11 cm Kutu Ağırlık:4,5 kg Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 7 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-34%
Marka: MATEO
Ahşap Okey Takımı FLASH AHŞAP OKEY
183.99 TL 279.99 TL
Flash Okey Plastik Okey Takımı 8694051010129
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: GEÇİM MARKET Satıcı Ünvanı: SU ŞANS OYUNLARI TURİZM GIDA İNŞAAT TİCARET LTD. ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Kep Adresi: [email protected] Vergi Kimlik Numarası: 7810433010 Bu ürün GEÇİM MARKET tarafından gönderilecektir. Flash okey plastik okey takımı evde, ofiste, piknikte aileniz ve sevdiklerinizle eğlenerek oyun oyanamanın tadını flash okey takımı ile çıkarın. Uzun ömürlü plastik ıstakaları, taşları ile okey oynamak daha da keyifli bir hal alacak! Üstelik tam gerçek boyutta ve tüm aksesuarlar dahil. Hafif olması nedeniyle bir yerden bir yere taşırken hiç zorlanmayacaksınız. Özel taş koyma torbası ile oyun sonrasında düzenli bir şekilde toplayıp kaldırabilirsiniz. Istakalar uzun ömürlü plastikten imal edilmiştir. Çabuk deforme olmayan taşlar. Istaka ebat: 43 cm.Kutu ebat: 13 x 54 x 11 cm.Kutu ağırlık: 1,8 kg. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-39%
Marka: GÇM
Flash Okey Plastik Okey Takımı 8694051010129
60.99 TL 99.9 TL
Okey Eser Ağaç Okey Büyük Sedef
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Bi'dolu Sepet AVM Satıcı Ünvanı: İSMAİL HAKKI ERTENE İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Bi'dolu Sepet AVM tarafından gönderilecektir. Ürün güvenliği Bu ürün belirli güvenlik uyarılarına tabidir Uyarı: 8 yaşın altındaki çocuklar için uygun değildir. Yetişkin gözetimi altında kullanılmalıdır. Ürün açıklaması Ürün açıklaması 1979 yılında i?stanbul'da kurulan sedef okey oyun aletleri önce türkiye'yi bu alanda ithalatçı konumundan kurtarmış, çok kısa zamanda da bir dünya markası haline gelmiştir. 2013 yılında beyliküdüzü'ndeki yeni üretim tesisinde üretime devam etmekte olan sedef okey oyun aletleri bugün son teknolojiyle donatılmış tesisinde, tavla takımları, okey takımları, satranç, oyun kağıdı, yapboz, grup oyunları başta olmak üzere yaklaşık 500 çeşit oyun seti üretmektedir. Güvenlik uyarısı 8 yaş altı çocuklar için uygun değildir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Sedef
Okey Eser Ağaç Okey Büyük Sedef
93.5 TL
Ahşap Tavla tavla kart hedşyeli
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: YALÇINAVMGLOBAL Satıcı Ünvanı: EMİNE OFLEZER İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün YALÇINAVMGLOBAL tarafından gönderilecektir. Ahşap Tavla 2 Adet İskambil Destesi Hediyeli Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-63%
Marka: YALÇIN AVM MODA HOME
Ahşap Tavla tavla kart hedşyeli
70 TL 190 TL
Xiaomi Redmi Note 7 Pro Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu mfoni_551564
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hopiyodi Satıcı Ünvanı: İLTER MERT ÇANKAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Hopiyodi tarafından gönderilecektir. Xiaomi Redmi Note 7 Pro Kılıf Okey Tavla 51 Özel Temalı Arka Kapak Full Koruyucu Uyumlu Marka: Xiaomi Uyumlu Model: Redmi Note 7 Pro Xiaomi Redmi Note 7 Pro için üretilmiş Okey Tavla 51 Desenli harika bir kalın silikon kılıf. Diğer satılan ince silikon kılıflarla karıştırmayın. Yüksel kaliteli kalın ve gerçek bir koruma kılıfı. Okey Tavla 51 deseni telefonunuza harika bir hava katacak. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Lopard
Xiaomi Redmi Note 7 Pro Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Koruma Desenli Full Koruyucu mfoni_551564
59.9 TL 79.9 TL
Oppo A31 Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Silikon Koruma Full Koruyucu OPO-207-A31-364
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hopiyodi Satıcı Ünvanı: İLTER MERT ÇANKAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Hopiyodi tarafından gönderilecektir. tende kararma yapmaz Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Marka: Lopard
Oppo A31 Kılıf Okey Tavla 51 Arka Kapak Silikon Koruma Full Koruyucu OPO-207-A31-364
59.9 TL 89.9 TL
Okey Tavla 51 Realme Xt Arka Kapak Silikon Koruma Full Koruyucu Kılıf REALME-207-XT-364
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hopiyodi Satıcı Ünvanı: İLTER MERT ÇANKAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Hopiyodi tarafından gönderilecektir. Uyumlu Marka:: Realme Uyumlu Model: XT Realme XT için üretilen Okey Tavla 51 temalı kılıfımızın malzemesi kalın ve esnek silikondur. Özellikleri :Yüksek kalite silikon materyalden üretilmiştir. Piyasadaki diğer baskılı kılıflardan en büyük farkı baskının yüksek kalitede olması ve kullanılan silikonun 0.4mm kalınlığa sahip olmasıdır. Kamera bölümündeki çıkıntı sayesinde telefonunuzun lens bölümünü de korur. Kılıf, telefona takılıyken şarj, kulaklık, kamera ve ses portlarına ulaşabilirsiniz. Harika kalıbı ve esnekliği ile telefonunuza mükemmel uyum sağlar. Kolay tak-çıkar özelliğe sahiptir. Kalın olması sebebiyle düşme esnasında oluşabilecek, şok ve darbeleri emerek telefonunuzu korumaya yardımcı olur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Marka: Lopard
Okey Tavla 51 Realme Xt Arka Kapak Silikon Koruma Full Koruyucu Kılıf REALME-207-XT-364
59.9 TL 89.9 TL
Domino Oyunları / Domino Colour Animals DJ08111
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: eduludo Satıcı Ünvanı: ENKİ EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Eskişehir Vergi Kimlik Numarası: 6210502258 Bu ürün eduludo tarafından gönderilecektir. 3+Yaş için uygun olan bu oyun 28 parçadan oluşan hayvan figürlü domino oyunudur. Oyunun amacı elindeki domino taşlarını bitiren ilk oyuncu olmaktır. Böylelikle mantık yürütme ve problem çözme becerisinin gelişimi desteklenmektir. Çocuğunuzun performansına göre önce az sayıda domino taşlarını açık bir şekilde önüne koyun. Siz de eşit miktarda domino taşını önünüze alın. Geri kalan taşları ise üst üste yan tarafa koyun, çünkü oynayacak taşınız kalmazsa oradan taş çekeceksiniz. En küçük oyuncu ortaya bir taş koyarak oyun başlar. Sıra diğer oyuncuya geçer. Kural ise ortadaki taşın yanına taşın en başındaki veya sonundaki hayvan ile aynı hayvan taşını koyarak seriyi devam ettirmelisiniz. Eğer elinizde o hayvan taşı yoksa ortadan taş çekmelisiniz. Elinizdeki taşlar bitince oyunu kazanmış olursunuz. Çocuğun eğlenceli bir şekilde zaman geçirmesine yönelik hazırlanmış bu oyun çocuğun dikkatini ve görsel algısını da geliştirecektir. Çocuğa Katkıları: ?Mantık geliştirme ve problem çözme becerisi kazandırır. ?Dikkati geliştirir. ?Stratejik düşünme becerisi geliştirir. ?Konsantrasyonu destekler ve geliştirir. ?Şekil algılama becerilerini destekler. ?Zihin gelişimini destekler. ?Alıcı dil becerilerini geliştirir, çocuğun yeni kelimeler öğrenmesini sağlar. ?Kavram bilgisini geliştirir. (Aynı-Farklı Kavramları) Yaş grubu: 3 yaş ve üstü Kutu Boyutu: 14,5 x 14,5 x 14,5 cm. Parça Boyutu: 13 x 6,5 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: djeco
Domino Oyunları / Domino Colour Animals DJ08111
171.9 TL
Star 2 Si Bir Arada Tavla Ve Satranç Takımı Ahşap Figürlü ( Büyük Boy ) Sedef al10
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Lavien Hediyelik Satıcı Ünvanı: MURAT TAPAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Lavien Hediyelik tarafından gönderilecektir. Star 2 Si Bir Arada Tavla Ve Satranç Takımı Ahşap Figürlü ( Büyük Boy ) Sedef Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-47%
Marka: Revello
Star 2 Si Bir Arada Tavla Ve Satranç Takımı Ahşap Figürlü ( Büyük Boy ) Sedef al10
159.95 TL 300.99 TL
Tamamen Doğal Ahşap 5'li Oyun Seti - Tavla - Dama - Kızma Birader - 9 Taş - Satranç set0021
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Rüya Gezegeni Satıcı Ünvanı: AHMET SARAL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün Rüya Gezegeni tarafından gönderilecektir. enigün 5'li oyun seti ürünlerimizin kasa kenarları 12 mm beyaz parlak profilden ve yüzeyle 4 mm 1. Kalite MDF levhadan üretilmektedir, Desenler ürün üzerine transfer edilir. Açma kapama klipsi yerine tüm ahşap ürünlerimizde yüksek manyetik özellikli mıknatıs kullanılır. Her ürün kalite-kontrol sonrası OPP naylon poşetlere konulur ardından kutulanır. Aksesuarlar, ürün renklerine uygun plastik pullar ve zarlar olarak ürünler birlikte gelir. Ürün içeriği Kızma Birader, Tavla, Satranç, 9 Taş ve Dama oyunlarından oluşmaktadır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 17 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-30%
Marka: Yenigün
Tamamen Doğal Ahşap 5'li Oyun Seti - Tavla - Dama - Kızma Birader - 9 Taş - Satranç set0021
104.88 TL 150 TL
Domino Player, Cool Domino Game, Game Of Domino Kupa FIZELLO-0520078
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TatFast Satıcı Ünvanı: RÜSTEM KARAKOYUN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün TatFast tarafından gönderilecektir. Fizello® marka Kupalar %100 seramikten üretilmiştir. Sağlığa zararlı herhangi bir materyal içermemektedir. Kullanılan boyalar çevre dostudur. Bulaşık makinesinde 40° - 80° arasında yıkanabilir. Yüksek çözünürlüklü baskı teknolojisi kullanılarak üretilmektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
Marka: TatFast
Domino Player, Cool Domino Game, Game Of Domino Kupa FIZELLO-0520078
39.92 TL 79.9 TL
Ahşap Domino Oyuncak 100 Parça Büyük Domino Taşları Domino Oyunu eqekhfsd
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: DEEMBRO Satıcı Ünvanı: YELİZ HOŞGÖR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün DEEMBRO tarafından gönderilecektir. Domino oyunu 4 farklı renkte 100 adet büyük domino taşından oluşmaktadır 1.kalite malzemeden üretimiş olup çocuklar bir yandan hayal güçlerini geliştirirken diğer taraftan zamanlarını eğlenerek geçirecekler. DOMİNO taş ölçüleri 5 cm-3 cm-1 cm olup piyasadaki küçük taşlardan değildir. Renkler = Kırmızı-sarı-yeşil-mavi Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
Marka: DEEMBRO
Ahşap Domino Oyuncak 100 Parça Büyük Domino Taşları Domino Oyunu eqekhfsd
50 TL 99.99 TL
Ahşap Domino Oyuncak 100 Parça Büyük Domino Taşları Domino Oyunu eqe
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: DEEMBRO Satıcı Ünvanı: YELİZ HOŞGÖR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün DEEMBRO tarafından gönderilecektir. Domino oyunu 4 farklı renkte 100 adet büyük domino taşından oluşmaktadır 1.kalite malzemeden üretimiş olup çocuklar bir yandan hayal güçlerini geliştirirken diğer taraftan zamanlarını eğlenerek geçirecekler. DOMİNO taş ölçüleri 5 cm-3 cm-1 cm olup piyasadaki küçük taşlardan değildir. Renkler = Kırmızı-sarı-yeşil-mavi Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
Marka: DEEMBRO
Ahşap Domino Oyuncak 100 Parça Büyük Domino Taşları Domino Oyunu eqe
50 TL 99.99 TL
Master Plastik Okey Kaliteli Plastik Okey 1448427
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: İNNOVA Satıcı Ünvanı: ÜMİT ÇELİK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kırşehir Bu ürün İNNOVA tarafından gönderilecektir. Master Plastik Okey Kaliteli Plastik Okey Ksgames Yerli Üretim Plastik ürün Barkod : 8697418010794 Yaş : 3 ve üzeri Tüm kredi kartlarına taksit ve aynı gün kargo avantajları ile satın alabilirsiniz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Marka: Ks Games
Master Plastik Okey Kaliteli Plastik Okey 1448427
97.32 TL
Tavla 1020180 Polyester Cevız Tavla Buyuk
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MarinYa Satıcı Ünvanı: NURŞEN İLHAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün MarinYa tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-37%
Marka: Star Oyun
Tavla 1020180 Polyester Cevız Tavla Buyuk
49.5 TL 78.9 TL
Tavla Platin Kaplama platin kaplama tavla
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: otantik mağaza Satıcı Ünvanı: OSMAN DOĞRAMACI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Konya Bu ürün otantik mağaza tarafından gönderilecektir. Star ceviz kaplama tavla backgammon 32 adet pul 2 adet zar 1 adet tavla oyun tahtası ebatlar 40 - 41 - 5-5 dama tahtası var mıknatıslı kapaklı ham madde ceviz ağacı halk arasında kahve tavlası olarakta bilinir Dama olarak da kullanabilirsiniz Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-33%
Marka: Oktay
Tavla Platin Kaplama platin kaplama tavla
90.15 TL 135 TL
Samsung Galaxy A01 Okey Tavla 51 Arka Kapak Silikon Koruma Full Koruyucu Kılıf SM-207-A01-364
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hopiyodi Satıcı Ünvanı: İLTER MERT ÇANKAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Hopiyodi tarafından gönderilecektir. Uyumlu Marka:: Samsung Uyumlu Model: Galaxy A01 Samsung Galaxy A01 için üretilen Modern Zamanlar temalı kılıfımızın malzemesi kalın ve esnek silikondur. Özellikleri :Yüksek kalite silikon materyalden üretilmiştir. Piyasadaki diğer baskılı kılıflardan en büyük farkı baskının yüksek kalitede olması ve kullanılan silikonun 0.4mm kalınlığa sahip olmasıdır. Kamera bölümündeki çıkıntı sayesinde telefonunuzun lens bölümünü de korur. Kılıf, telefona takılıyken şarj, kulaklık, kamera ve ses portlarına ulaşabilirsiniz. Harika kalıbı ve esnekliği ile telefonunuza mükemmel uyum sağlar. Kolay tak-çıkar özelliğe sahiptir. Kalın olması sebebiyle düşme esnasında oluşabilecek, şok ve darbeleri emerek telefonunuzu korumaya yardımcı olur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Marka: Lopard
Samsung Galaxy A01 Okey Tavla 51 Arka Kapak Silikon Koruma Full Koruyucu Kılıf SM-207-A01-364
59.9 TL 89.9 TL
Antep Sedef Işlemeli Kaplama Tavla Ceviz Kaplama Tavla Dama Tavla anteptavla
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: zenginhediye Satıcı Ünvanı: ALİ RIZA BÜYÜK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün zenginhediye tarafından gönderilecektir. Tavla üzerindeki parlak polyester üzerine göz kamaştırıcı işlemeler ile oyunlarınız artık daha keyifli olacak. Sağlam yapısı ile seyahatlerinizde yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Ailenizle evde, piknikte, plajda tavla keyfinin tadını çıkarın. Ceviz kaplaması sayesinde darbelere dayanıklıdır. Özellikler : Ceviz kaplama antep işlemeli Parlak polyester cila Mıknatıslı kilit Kapağı açmak için özel girinti Şık kutusunda pullar ve zar sete dahildir. Ürün içeriği : Antep sedefli tavla Tavla pulu ve zar Ebatları : Uzunluk: 50 cm Genişlik: 50 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-38%
Marka: Yenigün
Antep Sedef Işlemeli Kaplama Tavla Ceviz Kaplama Tavla Dama Tavla anteptavla
112.41 TL 180 TL
Dekoratif Piknik Okey Takımı Okey Takımı Büyük Boy Kaliteli Okey Oyun Takımı P7310S9346
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Chermik Satıcı Ünvanı: CHERMİK ELEKTRONİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 2091433050 Bu ürün Chermik tarafından gönderilecektir. Ürün Özellikleri Piknik tipi okey takımıdır Evde yada dış mekanda kullanılabilir Istaka, okey taşı ve zarıyla tam settir Küçültülmüş ıstaka boyutlarıyla taşınması kolaydır Istakalar okey taşlarını taşımak için hazneye sahiptir Kapaklı hazne taşların kaybolmasını engeller Kaliteli plastik materyalden imal edilmiştir Ürün Ölçüleri Her bir ıstaka: 31 cm x 7.5 cm Paket İçeriği 1 Adet Piknik Okey Seti 4 Adet Okey Istakası 104 + 2 adet Okey Taşı 1 Adet Okey Zarı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: Chermik
Dekoratif Piknik Okey Takımı Okey Takımı Büyük Boy Kaliteli Okey Oyun Takımı P7310S9346
39.95 TL 48 TL
Niloya Domino - Domino Game 28 Kart po8680395722019
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: PARTİ OYUNCAK Satıcı Ünvanı: MUSTAFA AYANLIOĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün PARTİ OYUNCAK tarafından gönderilecektir. Niloya Eğitici Çocuk Domino Kartları Oyunu Domino Oyunu için konsantrasyon, dikkat ve görsel hafıza gereklidir.Küçük oyuncuların, büyük oyuncuları alt edebileceği heyecanlı Domino oyununa hazırsanız, hemen başlayın !Oyunun Amacı Domino kartlarındaki Niloya karakterlerine bakıp, aynı olanlarını yan yana olacak şekilde yerleştirmelisiniz.Bütün kartlarını ilk yerleştiren oyuncu, oyunu kazanır. 2-6 Oyuncu Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: Pal
Niloya Domino - Domino Game 28 Kart po8680395722019
52.36 TL 63 TL
Domino ESUT15659776
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ESUT Shop Satıcı Ünvanı: ZEKİ UTKU GÜL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün ESUT Shop tarafından gönderilecektir. Domino Deluxe Domino ile aileniz veya arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli dakikalar geçirin! Domino, üzerinde 0’dan 6'ya kadar noktalar bulunan birbirinden farklı 28 adet taşla oynanmaktadır. Oyununda amaç uç sayıları aynı olan taşları eşleştirerek dizmektir. Bir oyuncunun elinde yer alan tüm taşlar bittiğinde ya da oyunda oynayacak taş kalmadığında oyun sona ermektedir. Her oyuncu 5 domino taşını çekmektedir. Geriye kalan domino taşları daha sonra ek olarak çekilmek üzere yığın halinde kenara ayrılır. Dominooyunu taş çekme, eli hesaplama, bitme, oynanacak taş kalmayınca da oyun sona ermekte olup elin bağlanması, puanlama ve eşli olarak oynandığında eşli oyunda hesaplama olarak bölmelere ayrılmıştır. Dilerseniz domino taşlarını sıraya dizip devirerek de hoş vakit geçirebilirsiniz. Oyuncu sayısı: 2 Yaş Grubu : 3+ Yaş Barkodu: 5014761032892 Item No : S00003289 Kutu Ölçüleri : 22 x 3 x 5,5 cm. Desi Değeri: 1 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-26%
Marka: Sunman
Domino ESUT15659776
33.06 TL 44.88 TL
Domino ESMA2349126
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Creative Store Satıcı Ünvanı: ESMA ÇETİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Creative Store tarafından gönderilecektir. Domino Deluxe Domino ile aileniz veya arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli dakikalar geçirin! Domino, üzerinde 0’dan 6'ya kadar noktalar bulunan birbirinden farklı 28 adet taşla oynanmaktadır. Oyununda amaç uç sayıları aynı olan taşları eşleştirerek dizmektir. Bir oyuncunun elinde yer alan tüm taşlar bittiğinde ya da oyunda oynayacak taş kalmadığında oyun sona ermektedir. Her oyuncu 5 domino taşını çekmektedir. Geriye kalan domino taşları daha sonra ek olarak çekilmek üzere yığın halinde kenara ayrılır. Dominooyunu taş çekme, eli hesaplama, bitme, oynanacak taş kalmayınca da oyun sona ermekte olup elin bağlanması, puanlama ve eşli olarak oynandığında eşli oyunda hesaplama olarak bölmelere ayrılmıştır. Dilerseniz domino taşlarını sıraya dizip devirerek de hoş vakit geçirebilirsiniz. Oyuncu sayısı: 2 Yaş Grubu : 3+ Yaş Barkodu: 5014761032892 Item No : S00003289 Kutu Ölçüleri : 22 x 3 x 5,5 cm. Desi Değeri: 1 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-30%
Marka: Sunman
Domino ESMA2349126
33.58 TL 48.26 TL
Domino HZR010100401
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ETKİNLİK PAKETİ Satıcı Ünvanı: İSMAİL DOĞUKAN KÜÇÜKÇELEN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün ETKİNLİK PAKETİ tarafından gönderilecektir. 3 yaş üzeri çocuğunuzla keyifle vakit geçirebileceğiniz bir oyun Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Etkinlik Paketi
Domino HZR010100401
42 TL
Domino P1509S698
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MOSTOYS Satıcı Ünvanı: MURAT ORHAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün MOSTOYS tarafından gönderilecektir. Domino Deluxe Domino ile aileniz veya arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli dakikalar geçirin! Domino, üzerinde 0’dan 6'ya kadar noktalar bulunan birbirinden farklı 28 adet taşla oynanmaktadır. Oyununda amaç uç sayıları aynı olan taşları eşleştirerek dizmektir. Bir oyuncunun elinde yer alan tüm taşlar bittiğinde ya da oyunda oynayacak taş kalmadığında oyun sona ermektedir. Her oyuncu 5 domino taşını çekmektedir. Geriye kalan domino taşları daha sonra ek olarak çekilmek üzere yığın halinde kenara ayrılır. Dominooyunu taş çekme, eli hesaplama, bitme, oynanacak taş kalmayınca da oyun sona ermekte olup elin bağlanması, puanlama ve eşli olarak oynandığında eşli oyunda hesaplama olarak bölmelere ayrılmıştır. Dilerseniz domino taşlarını sıraya dizip devirerek de hoş vakit geçirebilirsiniz. Oyuncu sayısı: 2 Yaş Grubu : 3+ Yaş Barkodu: 5014761032892 Item No : S00003289 Kutu Ölçüleri : 22 x 3 x 5,5 cm. Desi Değeri: 1 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-31%
Marka: Sunman
Domino P1509S698
39.07 TL 56.53 TL
Domino 14116300
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: netsepetim Satıcı Ünvanı: İLBİLGE YAY.EĞ.MED.İNŞ. SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 4710787850 Bu ürün netsepetim tarafından gönderilecektir. İbrahim kardeşi Kadir ile yapacağı yolculukta varmak istediği noktaya huzur içinde varabilecek miydi? Cengizhan, içindeki sevgiyi yitirenlere rehber olmaya çalışırken dünyadaki tek aşkını kaybetmenin acısını nasıl durduracaktı? Kamuran, kızı Elif in tıpkı kendisi gibi köy adetleriyle hayallerine kavuşturulmamasını engelleyebilecek miydi? Selim ailesine olan düşmanlığını hangi noktaya kadar götürecekti? Dört Şehir… Birbirinden habersiz dört çaresiz… Dört farklı hayat ve her biri bir uçurumun eşiğinde olacaklardan habersiz, yollarında ilerlemekte… Artık her şey olduğundan daha da kötü olacaktı. Acaba?... Tanıtım Metni Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: Profil Kitap
Domino 14116300
42.6 TL 53.25 TL
Domino 6920180000895
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KELEPİR14 Satıcı Ünvanı: SEMA YEŞİLBAĞ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bolu Bu ürün KELEPİR14 tarafından gönderilecektir. domino Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Emin İş Eğitimi
Domino 6920180000895
29.9 TL 39.9 TL
Manyetik 3'lü Oyun Seti ( Tavla + Satranç + Dama ) + Mangala + Rubik Zeka Küpü 3x3 + Solo Test RUME10829
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: RUME Satıcı Ünvanı: MERT YILMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Elazığ Bu ürün RUME tarafından gönderilecektir. Arkadaşlarınızla, ailenizle eğlenerek oynayabileceğiniz, tanıdığınız ve sevdiğiniz zeka oyunlarını sizler için bir araya getirdik. Hemen şimdi 6 adet zeka oyunundan oluşan seti avantajlı fiyat farkıyla satın alabilirsiniz. Ürün İçeriği : Manyetik 3'lü Oyun Seti ( Tavla, Satranç, Dama ) , Mangala Zeka Oyunu, Rubik Zeka Küpü 3x3, Solo Test Manyetik 3'lü Oyun Seti ( Tavla, Satranç, Dama ) : 3 oyunda paketinde set olarak bulunmaktadır. Bu paket keyifle zaman geçirebileceğiniz satranç, dama, tavla oyunlarından oluşmaktadır. Özel koruma kabı sayesinde bu seti yanınızda istediğiniz her yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Sert plastik malzemeden üretilmiştir. Taşları kırılmaz sert plastikten üretilmiştir. Ölçüleri : 25,7 cm x 13 cm x 4,5 cm Mangala Zeka Oyunu : Zeka gelişimini destekler. Stratejik ve pratik düşünme kabiliyeti kazandırır. Analiz etme ve çözüm odaklı düşünme becerisi kazandırır. Küçük yaşlardan itibaren oynayan çocuklarda analitik düşünme becerisi gelişebilir. Eğlenirken öğrenmenize yardımcı olur. Rubik Zeka Küpü : Amaç küplerin üzerindeki renkleri karıştırıp sonra tek bir yüzeyde tek bir renk oluşturacak şekilde toplamaktır. Dünyaca ünlü bu Sihirli Rubik Zeka Küpü 'nün sizde bir hayranı olacak renkleri tek yüzeyde toplayana kadar elinizden düşürmeyeceksiniz . Sağlığa zararlı olmayan plastik malzemeden üretilmiştir. 3 yaş ve üzeri için uygundur. Solo Test : 7 den 70'e herkesin zevkle oynayacağı zeka ve öngörü oyunudur. Her yerde bu eğlenceyi yaşayabilir arkadaşlarınızla çocuğunuzla turnuvalar düzenleyebilirsiniz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: my Rume
Manyetik 3'lü Oyun Seti ( Tavla + Satranç + Dama ) + Mangala + Rubik Zeka Küpü 3x3 + Solo Test RUME10829
54.8 TL 68.5 TL
Master Plastik Okey Kaliteli Plastik Okey EMFE.49431
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Depocunda Satıcı Ünvanı: EMFE GRUP REKLAM PAZ.VE İNŞ.TAAH.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3331530509 Bu ürün Depocunda tarafından gönderilecektir. Master Plastik Okey Kaliteli Plastik Okey Ksgames Yerli Üretim Plastik ürün Barkod : 8697418010794 Yaş : 3 ve üzeri Tüm kredi kartlarına taksit ve aynı gün kargo avantajları ile satın alabilirsiniz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Ks Games
Master Plastik Okey Kaliteli Plastik Okey EMFE.49431
132.25 TL