Hera Rose Porselen Servis Tabağı

İstediğini hemen bul 'den fazla ürün
Beyaz Sunum/servis Tabağı SR010
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün SEÇ AL ÖDE tarafından gönderilecektir. 1 ADET UZUNLUK 36CM EN 9,5CM Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
porselen
Beyaz Sunum/servis Tabağı SR010
29.9 TL 59.9 TL
Porselen Servis Sunum Tabağı D70126-DA
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Dania Züccaciye tarafından gönderilecektir. Porselen Servis Sunum Tabağı · Çiçek desenli ağırlığıyla kalitesini ortaya koyan özel porselen sunum tabağınız şık ikramlarınıza eşlik etmeye hazır. · Ürünlerimiz görselde ki ile aynı gelmektedir. Ürünü beğenmeme ve kargo kaynaklı sorunlarda iade garantisi vardır. · Güvenli teslimat ve sağlam paketleme · Bu ürün yüksek kalite standartlarına uygun şekilde üretilmiştir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-35%
DANIA GLASSWARE
Porselen Servis Sunum Tabağı D70126-DA
73 TL 112 TL
Nanokrem Servis Tabağı Takımı KPNCT006PRC102
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ikram dünyası tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-50%
Kütahya Porselen
Nanokrem Servis Tabağı Takımı KPNCT006PRC102
149 TL 299 TL
Porselen 6'lı 25 Cm Servis Tabağı 2160232SRV8
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün çetin çini tarafından gönderilecektir. 25 CM 6 ADET SERVİS TABAĞI ÜRÜNLERİMİZ KÜTAHYADAN GÖNDERİLECEKTİR. ÜRÜN PORSELEN BULAŞIK MAKİNASINDA KULLANIMA UYGUNDUR. MİKRODALGA İLE KULLANIM TAVSİYE EDİLMEMEKTEDİR. AKMA VE SOYULMA YAPMAZ. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 8 Mart 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-50%
ÇETİN ÇİNİ
Porselen 6'lı 25 Cm Servis Tabağı 2160232SRV8
89.1 TL 179 TL
Viyana Porselen Servis Tabağı 27 Cm Açık Krem 10030956
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün English Home tarafından gönderilecektir. Şık ve günlük sofranızda sunum ve servis amaçlı kullanıma uygundur,bulaşık makinasında güvenle yıkanabilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
English Home
Viyana Porselen Servis Tabağı 27 Cm Açık Krem 10030956
22.99 TL
Gayet güzel paketlenmişti çok kaliteli diğer tabaklarınıda alıp takım yapmayı düşünüyorum hiç düşünmeden alabilirsiniz 😊
Çok zarif çok kibar ... hızlı teslimat için teşekkür ederim... Sadece 1 yıldız kırmamın sebebi 3 tane servis tabağı kırık geldi ... çok üzüldüm... Bir öneri sunmak istiyorum... Kutunun üzerine “kırılacak “ diye bir sticker yapıştırırsanız bence iii olur diye düşünüyorum... Şu dönemde uğraşmam mümkün olmadığı için 3 tane daha sipariş vericem mecburen....Onun dışında harika...
23 Cm Porselen 6'lı Siyah Servis Tabağı Syh6344
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Doğan züccaciye tarafından gönderilecektir. Siyah 6 Adet servis tabağı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
huqahome
23 Cm Porselen 6'lı Siyah Servis Tabağı Syh6344
129 TL
10 Cm Dublin Servis Sos Tabağı Db10st00 2'li DB10ST00
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün PREMİUM AVM tarafından gönderilecektir. Güral 10 Cm Dublin Servis Sos Tabağı İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir.Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. 2 ADET Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-29%
Güral Porselen
10 Cm Dublin Servis Sos Tabağı Db10st00 2'li DB10ST00
31.99 TL 45 TL
Porselen 6 Lı Pasta Servis Tabağı Seti 21 Cm tbk014
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün vivamaison tarafından gönderilecektir. Vivamaison porselen 6 lı pasta servis tabağı seti 21 cm Ürünümüz 1. Kalite porselendir. Yüksek sıcaklıkta fırınlanmıştır ve sır altı tekniğiyle üretilmiştir, Bulaşık makinesinde yıkanabilir. Mikrop tutmaz yüksek sıcaklıkta yıkanabilir. Paket içerisinde 6 adet 21 cm tabak bulunmaktadır. Sağlam paketleme yöntemimiz ile hiçbir kırılma riskini sıfıra indiriyoruz, fakat kırılmalara karşı garanti sağlamaktayız. Lütfen kafanıza takılan en küçük soru için bize yazın satış ekibimiz en hızlı şekilde size geri dönüş sağlayacaktır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-55%
vivamaison
Porselen 6 Lı Pasta Servis Tabağı Seti 21 Cm tbk014
89.9 TL 200 TL
Renklerine bayıldım fotoğraftakinden biraz daha açık geliyor. Altlarının rengi beyaz tek kusuru bu ama üst rengi için bile alınır. Normal pasta tabağı boyutunda kahvaltılık olarak kullanmayı düşünüyorum. Satıcının hediyesi için de teşekkür ediyorum. Tavsiye ederim.
Ürün güzeldi ama küçük olduğu için iade ettim
Porselen 6'lı Pasta Servis Tabağı Seti 21 Cm TBK021
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün vivamaison tarafından gönderilecektir. Vivamaison Porselen 6'lı Pasta Servis Tabağı Seti 21 cm Ürünümüz 1. Kalite Porselendir. Yüksek sıcaklıkta fırınlanmıştır ve sır altı tekniğiyle üretilmiştir, Bulaşık makinesinde yıkanabilir.Mikrop Tutmaz yüksek sıcaklıkta yıkanabilir. Paket içerisinde 6 adet 21 cm tabak bulunmaktadır. Sağlam paketleme yöntemimiz ile hiçbir kırılma riskini sıfıra indiriyoruz, fakat kırılmalara karşı garanti sağlamaktayız. Lütfen kafanıza takılan en küçük soru için bize yazın satış ekibimiz en hızlı şekilde size geri dönüş sağlayacaktır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-36%
vivamaison
Porselen 6'lı Pasta Servis Tabağı Seti 21 Cm TBK021
89.99 TL 140 TL
Urun cok iyi paketlenmis tabaklar cok guzel ayrica hediyeniz icinde cook tesekkur ederim
Ürun guzel, kaliteli ama fotografta kenarlarin daha sarimsi altin rengi oldugunu sanip aldim fakat bildigin koyu kahverengi :( uzuldum ama iade etmedim. Paketleme ve ozen ayrica hediye iyi satici olduklarini gosteriyor.Boyle saticilara destek olmak lazim.
Oyma Işlemeli Bakır Servis Tabağı İşlemeli Servis Tabağı
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün OSMANLI BAKIRCILIK tarafından gönderilecektir. Ürün tamamı şişirme yöntemiyle yapılmıştır cok özel bir el işlemesidir Bir ürünün işlenmesi süresi 7 gündür Tamamı saf bakırdan imal edilmiştir Bakır kalınlığı 1 mm BAKIR SAĞLIKTIR SAĞLIKLA KALINIZ.. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-29%
Osmanlı Bakırcılık
Oyma Işlemeli Bakır Servis Tabağı İşlemeli Servis Tabağı
1999 TL 2799 TL
Beyaz Porselen Yeni Otel Serisi Servis Tabağı 19 cm ET-GK115
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Karaoğlu Züccaciye tarafından gönderilecektir. Güral porselen yeni otel serisi servis tabağı 19 cm güral porselen 19 cm servis tabağı adet fiyatıdır. Resimde görünen ürün gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-30%
Güral
Beyaz Porselen Yeni Otel Serisi Servis Tabağı 19 cm ET-GK115
17.61 TL 25 TL
Glassware Servis Tabağı D70124
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün BYBLOS ZUCCACIYE SANAYI VE DIS TIC.LTD.STI. tarafından gönderilecektir. Porselen tasarım kapaklı sunum / servis tabağı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-24%
BYBLOS GLASSWARE
Glassware Servis Tabağı D70124
59 TL 78 TL
Patisserie Servis Tabağı 10442
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün METROPOL AVM tarafından gönderilecektir. PAŞABAHCE PATİSSERİE DALGA ŞEKİLLİ CAM TABAK Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-27%
Paşabahçe
Patisserie Servis Tabağı 10442
21.9 TL 29.99 TL
Mamma Çiçek Servis Tabağı UP00370
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Up Mağazaları tarafından gönderilecektir. Ahşap Ölçüleri Yükseklik: 20 mm Uzunluk: 200 mm Genişlik:200 mm Ahşap kayın ağacından imal edilmiştir. Uzun süreli kullanım için temizliğinin nemli bezle yapılması önerilir İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir.Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. İade Koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-15%
JOY KİTCHEN
Mamma Çiçek Servis Tabağı UP00370
49.9 TL 58.71 TL
Çok küçük geldi tavsiye etmem
Boyutu biraz küçük geldi geri iade yaptım
Teos Kare Servis Tabağı 0821200000007
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Bidoluraf tarafından gönderilecektir. Ürün : Porselen Miktar: 1 adet kare 24 cm sunum-Servis tabağında oluşmaktadır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Bidoluraf
Teos Kare Servis Tabağı 0821200000007
59.9 TL
Beyaz Oval Servis Tabağı 718066
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün PearlWex tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-35%
PEARL
Beyaz Oval Servis Tabağı 718066
32.91 TL 50.62 TL
Patısserıe Ayaklı Servis Tabağı DKRPB96455
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün DEKORHANEMDEN tarafından gönderilecektir. #Özel Ürün Yükseklik: 10,2 cm Çap: 12,6 cm İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 8 Mart 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-27%
DEKORHANEMDEN
Patısserıe Ayaklı Servis Tabağı DKRPB96455
44.09 TL 59.99 TL
Libre Servis Tabağı Dikdörtgen LBR0004
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ROSSEV tarafından gönderilecektir. Stonewware dikdörtgen servis tabağı Tabak ölçüsü 1(Y) x 32(G) x 17(D) cm'dir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-38%
The Mia
Libre Servis Tabağı Dikdörtgen LBR0004
61.25 TL 98.75 TL
Retro Lacivert Servis Tabağı 153.03.06.2161
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün KARACA ZÜCCACİYE tarafından gönderilecektir. Karaca Retro Lacivert Servis Tabağı-- Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Karaca
Retro Lacivert Servis Tabağı 153.03.06.2161
36.98 TL
Balık Servis Tabağı 2li TYC00115880281
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Sitare Satıcı Ünvanı: PERİHAN AKTÜRK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Sitare tarafından gönderilecektir. balık servis tabağı cam en 23 boy 30 cm 2li şekilde satılmaktadır Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-13%
Marka: Sitare
Balık Servis Tabağı 2li TYC00115880281
78 TL 90 TL
Oval Servis Tabağı TMIASFRSR.10074
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Sarachome Satıcı Ünvanı: PESA MAĞAZACILIK VE İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 7290602459 Bu ürün Sarachome tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-23%
Marka: SARACHOME
Oval Servis Tabağı TMIASFRSR.10074
84.9 TL 110.49 TL
Melamin Servis Tabağı-lokanta Tabağı- 23 Cm 6 Adet A1492
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün KUMBARA AVM tarafından gönderilecektir. Melamin Servis Tabağı-Lokanta Tabağı- 23 Cm 6 Adet Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
moniev
Melamin Servis Tabağı-lokanta Tabağı- 23 Cm 6 Adet A1492
59 TL 79 TL
Mind-Pop Lime Servis Tabağı KPKMP1305
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kapka tarafından gönderilecektir. 260x180x40 mm Pop kültürünü geçmiş ve bugün ile sentezleyeceğimiz bir koleksiyon yaratmak umuduyla çıktığımız yol, bizi Mind-Pop serisini yaratmaya kadar getirdi. İsmi gibi beklenmedik bir anda, beklenmedik tasarımlar ortaya çıktı. Daha once el emeği emaye üretiminde hiç ortaya çıkmamış desenler, formlar... Her biri elle tek tek batırma ve ardından fırça ile sıçratma teknikleri kullanılarak tasarlanan koleksiyon, canlı renkleri benzersiz tasarımlarla sofranıza taşıyor. Bu koleksiyonda daha once denemediğimiz küçük boy sahan, büyük boy salata kasesi ve sosluklar ön plana çıkıyor. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
KAPKA
Mind-Pop Lime Servis Tabağı KPKMP1305
150 TL
Şeffaf 2 Katlı Servis Tabağı 30785
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Renginn tarafından gönderilecektir. İki katlı servi tabağı, kek sunumu ve diğer aparatif sunumları için kullanabilen şık ürünlerdir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
EW's Kitchenware
Şeffaf 2 Katlı Servis Tabağı 30785
93.99 TL 139.99 TL
Bakır Balık Figürlü Servis Tabağı ABST95
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün mutfakmakineleri tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-13%
Ems
Bakır Balık Figürlü Servis Tabağı ABST95
676.99 TL 777.92 TL
Kaseli Servis Tabağı 4 Parça 58TBK009048
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün EVMOLA tarafından gönderilecektir. Marka: Ultraform Materyal: Porselen Ürün Tarifi: 4 Parça Ölçü: 30.7 x 8.6 x 6 Cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-36%
ultraform
Kaseli Servis Tabağı 4 Parça 58TBK009048
44.95 TL 69.95 TL
Bloom Servis Tabağı 30 Cm BLM0009
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kalev Home tarafından gönderilecektir. The mia'dan yepyeni bir seri.Porselen üzerine dijital baskı yapılmıştır. Ürün ölçüsü 30 cm'dir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-23%
The Mia
Bloom Servis Tabağı 30 Cm BLM0009
99.9 TL 129.9 TL
Sunum & Servis Tabağı 30cm (1adet) 0019
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün GÖZDE EVİM ZÜCCACİYE tarafından gönderilecektir. KERAMİKA 30CM İSTER SUNUM İSTERSENİZ SERVİSLERİNİZDE KULLANABİLECEĞİNİZ LÜX TABAKLAR • Renkleri ve baskısı solmaz. • Mikrodalga fırınlarda kullanılabilir. • Kolay temizlenir, mikrop barındırmaz. • Bulaşık makinesinde 50°C'de yıkanabilir. • Tamamen sağlıklı ve ekolojik malzeme yapısına sahiptir. • Türkiye'de üretilmiştir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Keramika
Sunum & Servis Tabağı 30cm (1adet) 0019
24 TL 29 TL
Toscana 2li Servis Tabağı PYP-KZNBW03744
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün COMPEDAN tarafından gönderilecektir. Paşabahçe Toscana 2li Servis Tabağı Hacim: ~ cc.Yükselik: 35 mm.1 1/2 ".Ağız Çapı:160 mm.6 1/2 " Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
NO NAME
Toscana 2li Servis Tabağı PYP-KZNBW03744
135 TL
Harper Servis Ve Sunum Tabağı 3574886
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün DESTAN AVM tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-37%
AROW
Harper Servis Ve Sunum Tabağı 3574886
38 TL 59.9 TL
Atak Dorel Büyük Servis Tabağı TYC00087520468
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Mutfak Life tarafından gönderilecektir. BAMBUM DOREL BÜYÜK SERVİS TABAĞI 35*15,8*1,7 CM Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-38%
Bambum
Atak Dorel Büyük Servis Tabağı TYC00087520468
40.65 TL 65.85 TL
Simli Küçük Oval Servis Tabağı ASM0187kfzr
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kafzar tarafından gönderilecektir. Bu ürün ile alakalı bir açıklama metni henüz girilmemiştir.Müşteri temsilcimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.0 212 511 16 87 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
EWs
Simli Küçük Oval Servis Tabağı ASM0187kfzr
32.25 TL
Elephant Servis Tabağı 26 cm 1223449
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Mudo Concept tarafından gönderilecektir. En: 26 Boy: 26 Yükseklik: 2 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-10%
Mudo Concept
Elephant Servis Tabağı 26 cm 1223449
53.99 TL 59.99 TL
Duvara asmak için bir adet almıştım. O kadar güzel ki yemek takımı olarak almayı düşünüyorum ⭐
Kare Servis Tabağı Sılver 29x29 FTH722
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Gizerler Satıcı Ünvanı: GİZERLER DAYANIKLI TÜKETİM MAMÜLLERİSAN.VE TİC.A.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Adana Vergi Kimlik Numarası: 3960047792 Bu ürün Gizerler tarafından gönderilecektir. Roy kıng elegance kare servis tabağı 29x29 boyutunda gümüş detaylı ithal seramik. Kaliteli ve şık bir ürün. Kargoda oluşacak hasarlar firmamız tarafından temin edilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
Marka: ROY KING
Kare Servis Tabağı Sılver 29x29 FTH722
129 TL
Simli Küçük Oval Servis Tabağı 486388
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: GOLD MAĞAZA Satıcı Ünvanı: MEHMET KENDİRCİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Şanlıurfa Bu ürün GOLD MAĞAZA tarafından gönderilecektir. Bu ürün ile alakalı bir açıklama metni henüz girilmemiştir. Müşteri temsilcimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. 0 212 511 16 87 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Marka: EWs
Simli Küçük Oval Servis Tabağı 486388
35 TL
Bambum Taşev Nevada Servis Tabağı Büyük 4638570
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün sepetJET tarafından gönderilecektir. Taşev nevada servis tabağı, arduvazın ısıyı tutma özelliği sayesinde sıcak servislerinizin vazgeçilmezi olacak.Özellikle steak ve balık servisleriniz, nevada ile bambaşka bir havaya bürünecek.Eğer arzu ederseniz, servisten önce tabağı ısıtarak yemeklerinizi sofrada sıcak tutabilirsiniz.Ürün ölçüleri: 33x25x0.5 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
sepetJET
Bambum Taşev Nevada Servis Tabağı Büyük 4638570
94.9 TL
Complex Servis Tabağı Seti 2 'li ZH085160002
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ZucciHome tarafından gönderilecektir. Complex Servis Tabağı Seti 2'Li Tabak Ölçüleri : 25cm Yüzey : Parlak Materyal : Seramik. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 2 Mart 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-24%
ZucciHome
Complex Servis Tabağı Seti 2 'li ZH085160002
76.99 TL 100.99 TL
Borcamlı Yuvarlak Gold Servis Tabağı BRCMS56Q-W3
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ARANİYA ONLİNE SATIŞ tarafından gönderilecektir. Gold Ayaklı Papatya Desen Yuvarlak Borcamlı Sunum Tabağı Ürün Dışı Gold Metaldir. İçi Borcam Kolay Çıkabilir,Yıkanabilir. Sade ve Şık Sunum Tabakları Özel Günlerinizde ve Günlük Kullanımlarınızda En Büyük Yardımcınız. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ARANİYA
Borcamlı Yuvarlak Gold Servis Tabağı BRCMS56Q-W3
437.85 TL
6'lı Kırmızı Cam Servis Tabağı 6KCST001
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MAK Ticaret tarafından gönderilecektir. Paket içerisinde 6 adet tabak vardır. Tabakların ham maddesi camdır. Tek tabak için Ürün Boyutu: Çap: 21cm, Yükseklik:1cm, Ürün Ağırlığı: 360gram İade Koşulları: Ürünler, tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu, ambalajı bozulmamış ve kullanılmamış olarak iade edilmelidir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir.? Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Core Decore
6'lı Kırmızı Cam Servis Tabağı 6KCST001
199.99 TL
95462 Nude Ayaklı Baton Servis Tabağı 54203
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Elze Store tarafından gönderilecektir. Paşabahçe Nude Ayaklı Baton Servis Tabağı 95462 Paşabahçe 95462 Nude Grace Ayaklı Baton Servis Sunum Tabağı...Yükseklik : 75mm..Ağız Çapı : 298 x 140 mm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-25%
Paşabahçe
95462 Nude Ayaklı Baton Servis Tabağı 54203
109.9 TL 147.5 TL
Lacivert Ligne Servis Tabağı 30 cm LGN0004
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün SABBAA tarafından gönderilecektir. Ürün tekli satılmaktadır.Ürün yeni seramik üretimidir, bulaşık makinesi kullanımına uygundur.Tabak ölçüsü: 30cm(Çap) Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-28%
The Mia
Lacivert Ligne Servis Tabağı 30 cm LGN0004
87.9 TL 122.9 TL
Bambu Yuvarlak Bölmeli Çerezlik  Servis Tabağı nowhome67
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün NOWHOME tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-49%
NOWHOME
Bambu Yuvarlak Bölmeli Çerezlik Servis Tabağı nowhome67
49.9 TL 98.5 TL
Şeffaf 2 Katlı Servis Tabağı 8698540166025-740
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün İpek Home Collection tarafından gönderilecektir. Özellikler akrilikten üretilmiştir. Bulaşık makinesine girebilir. Kristal parlaklığındadır. Depa markasıyla %100 yerli üretimdir. Ölçüler en: 26 cm boy: 29,5 cm yükseklik: 26,5 cm ağırlık: 0,663 gr Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
EW's Kitchenware
Şeffaf 2 Katlı Servis Tabağı 8698540166025-740
98.3 TL
Beyaz Yuvarlak Kek Servis Tabağı Seti 2467bktry
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Rotaplus tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Rotaplus
Beyaz Yuvarlak Kek Servis Tabağı Seti 2467bktry
153 TL
Kosova Kış Temalı Servis Tabağı 6lı YLB6
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BANEM HOME Satıcı Ünvanı: BANEM PROJE DAN.MÜH.İNŞ.PEYZAJ TAAH.SAN.VE TİC.L.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 1400575497 Bu ürün BANEM HOME tarafından gönderilecektir. KOSOVA ZÜCCACİYE MARKALI,6 ADET SERVİS TABAĞI ÇAPI 26CM.DİR. 6 LI PAKETTE SATILMAKTADIR. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Marka: Kosova Züccaciye
Kosova Kış Temalı Servis Tabağı 6lı YLB6
199 TL
Mısır Servis Tabağı 3 Adet Dökülme Önleyici Mısır Sunum Tabağı ANKAV-MTF.02241.00
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün G-Depo tarafından gönderilecektir. Haşlanmış ya da közlenmiş mısırı sıcak sıcak yerken, ellerinizin yanmasını engellemek için estetik bir çözüm... Mısır görünümlü tasarımı sayesinde çocuklarınız eğlenerek mısırlarını yer. Sağlığa zararlı hiçbir madde içermez. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. Türkiye'de üretilmiştir. Paket İçeriği: 3 Adet Hotcorn Mısır Tabağı Renkler: Sarı Yeşil Mavi vb... Karışık renklerde gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
G Design
Mısır Servis Tabağı 3 Adet Dökülme Önleyici Mısır Sunum Tabağı ANKAV-MTF.02241.00
28.9 TL
32 Cm Servis Tabağı Yuvarlak Sunum Tabağı Cam Kek Fanus Altı pb-10345
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Er-Ev züccaciye tarafından gönderilecektir. 32 cm Servis Tabağı Yuvarlak Sunum Tabağı Cam Kek Fanus Altı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-43%
PAŞABAHÇE CAM
32 Cm Servis Tabağı Yuvarlak Sunum Tabağı Cam Kek Fanus Altı pb-10345
25 TL 44 TL
Güzel paketleme harika bir ürün çok kullanışlı
ürün pasta için aldım kullanışlı.yanlız yıkarken kırılcak diye korktum az daha kalın olabilirdi.
W.b. Roses Rot Servis Tabağı-39967-byz01 423548
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün BERO'S tarafından gönderilecektir. 2 Parça Roses&Rot Servis Tabağı: Roses&Rot Servis Tabakları 2 parça set halindedirler. Birbirlerini desenleri ve boyları ile tamamlamaktadırlar. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-40%
Schafer
W.b. Roses Rot Servis Tabağı-39967-byz01 423548
360 TL 600 TL
Royal Servis Tabağı 30 Cm VRH10-4412-2680-
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Brandroom tarafından gönderilecektir. Royal - Servis Tabağı, 30 cm Premium Bone Porselen Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-30%
Villeroy & Boch
Royal Servis Tabağı 30 Cm VRH10-4412-2680-
469 TL 670 TL
6'lı Servis Tabağı Takımı 26 cm 213253
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün GastroNtepe tarafından gönderilecektir. Servis tabağı takımı. 26 cm. Kutu içi adettir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 8 Mart 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-10%
NPicco
6'lı Servis Tabağı Takımı 26 cm 213253
89.1 TL 99 TL
Patisserie Kırmızı Ayaklı Servis Tabağı 32 Cm 20000033010802
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ABİSYOL tarafından gönderilecektir. Paşabahçe patisserie kırmızı ayaklı servis tabağı 32 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
Paşabahçe
Patisserie Kırmızı Ayaklı Servis Tabağı 32 Cm 20000033010802
119.9 TL 239.8 TL
Turkuaz Rengi 2 Katlı Servis Tabağı -2533-4de75ckt
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün COOKTER tarafından gönderilecektir. Beş çaylarınızda, günlerinizde ikramlıklarınızı şık bir şekilde misafirlerinize sunmak sizin de hakkınız. Bu konudaki en önemli yardımcılarınızdan bir servis tabaklarıdır. Estetik görünümleri ve konforlu kullanımları ile masanızın baş tacıdır. Özellikle son dönemlerde 2 katlı servis tabağı en çok tercih edilenler arasında yer alır. EWs Akrilik Turkuaz Rengi 2 Katlı Servis Tabağı tercihinizde doğru ürün. EWs Akrilik Turkuaz Rengi 2 Katlı Servis Tabağının Sunumda Sağladığı Avantaj Tatlı tuzlu kurabiyelerinizin, birbirinden leziz ve dekoratif görünümlü tartoletlerinizin, küçük pastalarınızın sunumunda rahatlıkla kullanabileceğiniz servis tabakları özellikle katlı tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. EWs Akrilik Turkuaz Rengi 2 Katlı Servis Tabağı modern ve şık görünümüyle sunumlarınızı daha da şıklaştıracaktır. Her türlü dekorasyona uygun, çok çeşitli malzemelerden yapılmış pek çok servis tabağı bulmak mümkün. Özellikle EWs Akrilik Turkuaz Rengi 2 Katlı Servis Tabağı, şık görünümü ve pratik kullanımı ile özellikle öne çıkmaktadır. Böyle bir şıklığı bu kadar ekonomik olması ise ayrı bir avantaj. Akrilik nedir? Neden Akrilik Seçmeliyiz? Akrilik pek çok sanayii kolu tarafından tercih edilen bir hammaddedir. Özellikle dekorasyonda sıkça tercih edilir. Ekonomik bir malzemedir. Kolay şekil alır. Estetik görünüm sunması ve konforlu kullanım sağlaması nedeniyle iç mimarlar ve tasarımcılar tarafından çok sık tercih edilir. Gıda lekelerini tutmaz. Kolay temizlenir. Aşınmalara karşı dayanıklı olduğu gibi anti-bakteriyel özelliğe sahiptir. EWs Akrilik Turkuaz Rengi 2 Katlı Servis Tabağı Özelikleri - Akrilik malzemeden üretilmiştir. - Kolaylıkla temizlenir. - Bulaşık makinasına rahatlıkla konulabilir. - Parlak bir görünüme sahiptir. - Hijyeniktir, mikrop barındırmaz ve koku yapmaz. - Estetik görünümü sayesinde şık sunumlara ev sahipliği yapar. - Hafiftir kullanımda konfor sağlar. - EWs Akrilik Turkuaz Rengi 2 Katlı Servis Tabağı %100 yerli üretimdir. Özellikler Akrilikten üretilmiştir. Bulaşık makinesine girebilir. Kristal parlaklığındadır. Mikrop ve koku barındırmaz. Kapağı sayesinde tozlardan koruma sağlar . Depa Markasıyla %100 Yerli Üretimdir. Ölçüler En : 26 Boy : 30 Yükseklik : 26,5 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
EWs
Turkuaz Rengi 2 Katlı Servis Tabağı -2533-4de75ckt
111.32 TL 139.15 TL
Füme 1 Parça Servis Tabağı - 28 Cm EVİDEA5654
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Evidea tarafından gönderilecektir. • Parça Sayısı: Tek Parça • Ürün Tipi: Servis Tabakları • Ölçü: 28 cm • Renk: Füme • Malzeme: Cam • Elde yıkanması tavsiye edilir . Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Evabella
Füme 1 Parça Servis Tabağı - 28 Cm EVİDEA5654
19.9 TL 24.9 TL
Akrilik Beyaz Renk 2 Katlı Servis Tabağı 2012370
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Shop10 tarafından gönderilecektir. Kekler, kuru pastalar, kurabiyeler... Misafirleriniz için hazırladığınız birbirinden güzel lezzetler EWs İki Katlı Servis Tabağı ile masanızın şıklığını arttıracak. Yemeklerinizin çekiciliğini her daim öne çıkaran sunum tabakları, lezzet ve estetiğin buluştuğu noktada tüm dikkatleri üzerine çekecek. Etkileyici tasarımı ve hoş detaylarıyla sofranızdaki en güzel ayrıntı olacak bu servis tabağı, misafirlerinizin beğenisini kazanacak. Zevkli Dokunuşlar Sofralarınızı Güzelleştirecek! EWs İki Katlı Servis Tabağı, modern görünümü ve kullanışlı dizaynıyla davet masanızın vazgeçilmezlerinden olacak. Bir küçük ve bir büyük tabak ile gümüş rengindeki tutucu aparattan oluşan servis tabağı, misafirleriniz için özenle hazırladığınız lezzetlerin gösterişini arttıracak. Sade ama Şık Tasarımlar! En şık sunumlarınızın daimi parçası olacak bu dekoratif servis tabağı, sade ama şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Birden fazla renk seçeneği ile her evde kendine yer bulacak olan sunum tabakları, sofralarınıza şıklığı getirecek. Kırmızı, fuşya, yeşil, beyaz, pembe, turkuaz ve şeffaf renk seçenekleri bulunan EWs İki Katlı Servis Tabağı, misafirlerinizle koyu sohbetlere dalmışken masanızın asla boş kalmamasını sağlayacak! Sunumlarınız Göz Kamaştıracak! Şık tasarımının yanı sıra kolay kullanımı ve dayanıklı yapısı ile ön plana çıkan iki katlı servis tabağı, uzun süre zevkle kullanacağınız bir ürün. Servis yaparken göz kamaştırıcı detayları misafirleriniz tarafıdan farkedilecek olan sunum tabağını tekrar tekrar kullanmak isteyeceksiniz. Aynı zamanda EWs servis tabağı fiyatları, hem bütçenize hem de zevkinize çok uyacak! Özellikler: Şık tasarımı ve kolay kullanımı ile bütün sunumlarda kullanılabilir. Temizlemesi oldukça kolaydır, bulaşık makinasında temizlemeye gerek kalmaz. Bir adet küçük tabak, bir adet büyük tabak ve tutucu aparattan meydana gelir. Kolay çizilmez ve dayanıklıdır. EWs İki Katlı Servis Tabağı %100 yerli üretimdir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
EW's Kitchenware
Akrilik Beyaz Renk 2 Katlı Servis Tabağı 2012370
116.99 TL
Akrilik Beyaz Renk 2 Katlı Servis Tabağı 603065
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Exxen Shopping tarafından gönderilecektir. Kekler, kuru pastalar, kurabiyeler... Misafirleriniz için hazırladığınız birbirinden güzel lezzetler EWs İki Katlı Servis Tabağı ile masanızın şıklığını arttıracak. Yemeklerinizin çekiciliğini her daim öne çıkaran sunum tabakları, lezzet ve estetiğin buluştuğu noktada tüm dikkatleri üzerine çekecek. Etkileyici tasarımı ve hoş detaylarıyla sofranızdaki en güzel ayrıntı olacak bu servis tabağı, misafirlerinizin beğenisini kazanacak.Zevkli Dokunuşlar Sofralarınızı Güzelleştirecek!EWs İki Katlı Servis Tabağı, modern görünümü ve kullanışlı dizaynıyla davet masanızın vazgeçilmezlerinden olacak. Bir küçük ve bir büyük tabak ile gümüş rengindeki tutucu aparattan oluşan servis tabağı, misafirleriniz için özenle hazırladığınız lezzetlerin gösterişini arttıracak.Sade ama Şık Tasarımlar!En şık sunumlarınızın daimi parçası olacak bu dekoratif servis tabağı, sade ama şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Birden fazla renk seçeneği ile her evde kendine yer bulacak olan sunum tabakları, sofralarınıza şıklığı getirecek. Kırmızı, fuşya, yeşil, beyaz, pembe, turkuaz ve şeffaf renk seçenekleri bulunan EWs İki Katlı Servis Tabağı, misafirlerinizle koyu sohbetlere dalmışken masanızın asla boş kalmamasını sağlayacak!Sunumlarınız Göz Kamaştıracak!Şık tasarımının yanı sıra kolay kullanımı ve dayanıklı yapısı ile ön plana çıkan iki katlı servis tabağı, uzun süre zevkle kullanacağınız bir ürün. Servis yaparken göz kamaştırıcı detayları misafirleriniz tarafıdan farkedilecek olan sunum tabağını tekrar tekrar kullanmak isteyeceksiniz. Aynı zamanda EWs servis tabağı fiyatları, hem bütçenize hem de zevkinize çok uyacak!Özellikler: Şık tasarımı ve kolay kullanımı ile bütün sunumlarda kullanılabilir. Temizlemesi oldukça kolaydır, bulaşık makinasında temizlemeye gerek kalmaz. Bir adet küçük tabak, bir adet büyük tabak ve tutucu aparattan meydana gelir. Kolay çizilmez ve dayanıklıdır. EWs İki Katlı Servis Tabağı %100 yerli üretimdir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 5 Mart 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-11%
EW's Kitchenware
Akrilik Beyaz Renk 2 Katlı Servis Tabağı 603065
98 TL 109.9 TL
El Yapımı Bakır Servis Tabağı (orta Boy) B00119
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün m&m design tarafından gönderilecektir. Antep El İşi Bakır Servis Tabağı 100% bakırdan, tamamen el emeği ile üretilmiştir. Orta Boy Genişlik: 30 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-11%
m&m design
El Yapımı Bakır Servis Tabağı (orta Boy) B00119
319 TL 360 TL
Puppy Cam Servis Tabağı 33 Cm Mor 10030342
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün English Home tarafından gönderilecektir. Şık veya günlük sofralarınızda kahvaltı,tatlı ve pasta servisinde kullanılır,yumuşak bir sünger yardımıyla elde yıkayınız. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
English Home
Puppy Cam Servis Tabağı 33 Cm Mor 10030342
29.99 TL
ürün bir harika bayıldım kahve sunumunda bile kullanılır. bayıldım kocaman tabak tatlılar kekler börekler kurabiyeler pastalar bu tabağa çok yakışır fena tavsiye ediyorum teşekkürler trendyol English home @ncl_efe_chef
gercekten cok şik bir tabak rengi durusu boyutu harika
Daısy Dantel 6 Parça Pembe Servis Tabağı N1022
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün GÜROĞLU ÇEYİZ tarafından gönderilecektir. 6 Adet Kahve Fincan Tabağı İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-50%
Neva
Daısy Dantel 6 Parça Pembe Servis Tabağı N1022
199.9 TL 399 TL
El Yapımı Bakır Servis Tabağı (büyük Boy) B00138
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Ustası Antepte tarafından gönderilecektir. Antep El İşi Bakır Servis Tabağı 100% bakırdan, tamamen el emeği ile üretilmiştir. Büyük Boy Genişlik: 35 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
m&m design
El Yapımı Bakır Servis Tabağı (büyük Boy) B00138
312 TL
Bej Lily Dönen Servis Tabağı 28 cm B2259
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kate Louise tarafından gönderilecektir. En-Boy-Yükseklik:28x28x5 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-48%
Bambum
Bej Lily Dönen Servis Tabağı 28 cm B2259
108.71 TL 210 TL
Bir tık gözüme küçük geldi ama boyut ideal tek kelime ile ahşabına bayıldım
Peynir tabağı olarak kullanacağım kahvaltı sofralarında çok şık duruyor
El Yapımı Bakır Servis Tabağı (küçük Boy) B00136
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün m&m design tarafından gönderilecektir. Antep El İşi Bakır Servis Tabağı 100% bakırdan, tamamen el emeği ile üretilmiştir. Küçük Boy Genişlik: 25 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
m&m design
El Yapımı Bakır Servis Tabağı (küçük Boy) B00136
279 TL
Zakkum Desen Pasta Servis Tabağı 6'lı Takım HDY272
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün the vanillia tarafından gönderilecektir. Zakkum Desen Pasta Servis Tabağı 6'lı Takım Ürün Ebat Bilgileri=21cm x 21cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-29%
Primecraft
Zakkum Desen Pasta Servis Tabağı 6'lı Takım HDY272
99.9 TL 139.9 TL
Çelik Diplomat Servis Tabağı 20 cm 6'lı A0036
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün AlemdarSoğutmaMutfak tarafından gönderilecektir. Abant çelik servis tabağı 6'lı Çelikten imal edilmiştir Kenarları kesilmeyi engellemek için kavislidir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-13%
Abant
Çelik Diplomat Servis Tabağı 20 cm 6'lı A0036
65 TL 75 TL
Mor Ege Servis Tabağı 26 Cm 6 Adet ST040106F499A000000MAS3T00
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Keramika tarafından gönderilecektir. • Materyal: Seramik • Keramika Mor Ege Servis Tabağı 26 Cm 6 Adet • Yüzey Yapısı : Parlak • Ürün Bilgileri • 6 adet 26 cm servis tabağı • Ürün kullanımı: Renkleri ve baskısı solmaz. Kolay temizlenir, mikrop barındırmaz. Bulaşık makinesinde 50°C'de yıkanabilir. Tamamen sağlıklı ve ekolojik malzeme yapısına sahiptir. Mikrodalga fırınlarda kullanılabilir. Türkiye’de üretilmiştir. • Kırık Ürün Olduğunda Yapılması Gereken İşlem: • Almış olduğunuz bu üründe kırık garantisi bulunmaktadır. • Ürün teslim alındıktan sonra en geç 48 saat içerisinde kırık ürün olduğu tespit edildiğinde Trendyol Müşteri hizmetleri aranarak (0 212 331 0 200 ) müşteri bilgileri ile beraber talep edilen ürün bilgilerinin paylaşılması gerekmektedir. Kırık ürün bilgileri paylaşıldığında satıcı firma tarafından talep edilen parça tarafınıza ücretsiz olarak gönderilecektir. Kırık parçanın iade edilmesine gerek yoktur. Almış olduğunuz bu üründe kırık garantisi bulunmaktadır. • İade Koşulları: Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul edilemeyecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Keramika
Mor Ege Servis Tabağı 26 Cm 6 Adet ST040106F499A000000MAS3T00
109.9 TL 131.88 TL
açıkçası bu KADAR güzel beklemiyordum ne yalan söyleyim...parlak değil mat gayet başarılı gündelik için. çeyiz düzen kızlarımız alabilirsiniz 👌
tek kelimeyle harika hicbiri kırılmamış süper ürünler
Sweet Lıne Temperli Oval Servis Tabağı 28 Cm G5352
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Gifts and More Hacı ali tarafından gönderilecektir. Ürün adı : S Weet lıne temperli oval servis tabağı 28 cm Ürün açıklaması :Malzeme: Temperli cam Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-16%
Luminarc
Sweet Lıne Temperli Oval Servis Tabağı 28 Cm G5352
46 TL 55 TL
Akrilik Beyaz Renk 2 Katlı Servis Tabağı -2534-7827dckt
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün COOKTER tarafından gönderilecektir. Kekler, kuru pastalar, kurabiyeler... Misafirleriniz için hazırladığınız birbirinden güzel lezzetler EWs İki Katlı Servis Tabağı ile masanızın şıklığını arttıracak. Yemeklerinizin çekiciliğini her daim öne çıkaran sunum tabakları, lezzet ve estetiğin buluştuğu noktada tüm dikkatleri üzerine çekecek. Etkileyici tasarımı ve hoş detaylarıyla sofranızdaki en güzel ayrıntı olacak bu servis tabağı, misafirlerinizin beğenisini kazanacak. Zevkli Dokunuşlar Sofralarınızı Güzelleştirecek! EWs İki Katlı Servis Tabağı, modern görünümü ve kullanışlı dizaynıyla davet masanızın vazgeçilmezlerinden olacak. Bir küçük ve bir büyük tabak ile gümüş rengindeki tutucu aparattan oluşan servis tabağı, misafirleriniz için özenle hazırladığınız lezzetlerin gösterişini arttıracak. Sade ama Şık Tasarımlar! En şık sunumlarınızın daimi parçası olacak bu dekoratif servis tabağı, sade ama şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Birden fazla renk seçeneği ile her evde kendine yer bulacak olan sunum tabakları, sofralarınıza şıklığı getirecek. Kırmızı, fuşya, yeşil, beyaz, pembe, turkuaz ve şeffaf renk seçenekleri bulunan EWs İki Katlı Servis Tabağı, misafirlerinizle koyu sohbetlere dalmışken masanızın asla boş kalmamasını sağlayacak! Sunumlarınız Göz Kamaştıracak! Şık tasarımının yanı sıra kolay kullanımı ve dayanıklı yapısı ile ön plana çıkan iki katlı servis tabağı, uzun süre zevkle kullanacağınız bir ürün. Servis yaparken göz kamaştırıcı detayları misafirleriniz tarafıdan farkedilecek olan sunum tabağını tekrar tekrar kullanmak isteyeceksiniz. Aynı zamanda EWs servis tabağı fiyatları, hem bütçenize hem de zevkinize çok uyacak! Özellikler: Şık tasarımı ve kolay kullanımı ile bütün sunumlarda kullanılabilir. Temizlemesi oldukça kolaydır, bulaşık makinasında temizlemeye gerek kalmaz. Bir adet küçük tabak, bir adet büyük tabak ve tutucu aparattan meydana gelir. Kolay çizilmez ve dayanıklıdır. EWs İki Katlı Servis Tabağı %100 yerli üretimdir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
EWs
Akrilik Beyaz Renk 2 Katlı Servis Tabağı -2534-7827dckt
111.32 TL 139.15 TL
Harper Servis Ve Sunum Tabağı 6 Lı/beyaz CZM487
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün incili home tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-25%
AROW
Harper Servis Ve Sunum Tabağı 6 Lı/beyaz CZM487
149.99 TL 199.99 TL
Seramik 26 Cm Servis Tabağı 6'lı KSV26SRVS6-3
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün YormazZüccaciye tarafından gönderilecektir. Kosova Seramik 26 Cm Servis Tabağı 6'lı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-24%
Kosova
Seramik 26 Cm Servis Tabağı 6'lı KSV26SRVS6-3
143 TL 189 TL
Ews Akrilik Mat Siyah Rengi Kek Servis Tabağı Seti 8698540166113
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Nextrade tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Rengarek kek fanusu setlerimiz ile hem keklerinizi taptaze servis edebilir, benzersiz renkleri ile görsel bir şölen yaşayabilir hem de ergonomik tasarımıyla istediğiniz yere götürebilirsiniz. Tasarım ve Kullanım Avantajları Kek fanusunda birbirinden farklı tariflerle hazırladığınız leziz mi leziz keklerinizi muhafaza edebilir, kolay kullanım avantajıyla sadece birkaç saniye içinde kekinizi servis edebilirsiniz.. Evin minik afacanları bu fanusa bayılacaklar :) Gökkuşağından esinlenerek renklendirilmiş bu şirin fanuslar onların da oldukça ilgisini çekecek. EWs kek fanusları ile sadece leziz keklerinizi değil, poğaçalarınızı, böreklerinizi, atıştırmalıklarınızı da muhafaza edebilirsiniz. Böylelikle kullanım farklılığı yaratabilirsiniz. Sadece kapağı kaldırın ve lezzet şölenini yaşayın.. Kek fanuslarımız bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanabilir. Böylece zamanınızdan tasarruf edebilirsiniz. Anti bakteriyel olması sayesinde küf,kir barındırmaz bu nedenle oldukça sağlıklı ve hijyeniktir. Akrilik Özelliği Tamamen Türk malı olan ürünümüz akrilikten üretilmiştir, bu sayede diğer kek fanuslarından çok daha hafif,anti bakteriyel,dayanıklı ve yıkanması kolaydır. Akrilik ürünler artık tüm Dünya mutfaklarında, hemen hemen tüm ürünlerde kullanılmakta ve özellikle son dönemlerde kullanım avantajları sayesinde artarak talep görmektedir. AntiBakteriyel Özelliği Akrilik maddesinden yapılan tüm ürünlerin en büyük avantajlarından birisi antibakteriyel özellikte olmasıdır. Bu sayede yiyecekleriniz hem sağlıklı hem de hijyenik olarak fanusun içinde muhafaza edilebilir. Ews Akrilik Kek Fanusu Özellikleri ve Avantjları 100% Türkiye'de üretilmiştir. Antibakteriyel özelliğii ile kir, küf barındırmaz. Gökkuşuğundan esenlenen renkleri ile görsel şölen yaşatır. Mutfağınıza renk,ahenk ve armoni katar. Lezzetli keklerinizin taptaze,tertemiz,hijyenik kalmasını sağlar. Kırılmaz,dayanıklı,hafif,ergononik ve kolay yıkanabilir özelliktedir. Ews Kek Fanusu İçeriği Bir adet kek servis tepsisi ve şeffaf kapaklı kek tabağı (Dilediğiniz renkte) Bir adet servis spatulası Bir adet servis bıçağı Ölçüler En: 33cm / Boy: 39cm / Yükseklik: 14cm / Ağırlık: 1.083gr Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.
-3%
Nextrade
Ews Akrilik Mat Siyah Rengi Kek Servis Tabağı Seti 8698540166113
196 TL 203 TL
Kayın Mutfak Servis Sunum Tabağı 12 25 cm DEM-210
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün DECOVİSİON YAPI SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ tarafından gönderilecektir. Açıklama-Kullanım talimatı Kayın ağacından üretilmiştir. Doğal ahşaptan üretildiği için her ürün kendine has doku ve renklere sahiptir. Doğal yağ ile yağlanmıştır. Makinede yıkanması uygun değildir. Elde yıkandıktan sonra kurutulmalı, periyodik olarak organik bir yağ(zeytinyağı) ile yağlanmalıdır. Doğru bakım yapıldığında uzun müddet kullanıma uygundur. Koruyucu madde içermez! Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-13%
Decomarket
Kayın Mutfak Servis Sunum Tabağı 12 25 cm DEM-210
34.65 TL 40 TL
Orman El Dekorlu 26cm 6'lı Servis Tabağı Seti POR01
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Mukko Home tarafından gönderilecektir. Birinci sınıf seramikten yapılmıştır. Sunum ve ikramlarınız keyifle kullanacaksınız. Tamamen el işçiliği ve boyaması ile üretilmiştir. Üzerindeki boya fırınlanarak verilmiştir. 6' lı set içinde 3 farklı k deseni olup, her birinden 2 şer adet mevcuttur. Pasta tabağı da alındığında farklı desenlerle birleştirerek kombini daha hareketli ve neşeli hale getirmeniz mümkün olacak. Renk atması veya solması olmaz.Bulaşık makinesinde yıkayabilir, mikrodalga fırına koyabilirsiniz. Ebat: 26 x 26 cm (6 adet) Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-31%
MUKKO HOME
Orman El Dekorlu 26cm 6'lı Servis Tabağı Seti POR01
129.9 TL 189 TL
Servis Tabağı 4'lü 26 vm MLT4PRÇ-DG-08-ST
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün PORCENTER tarafından gönderilecektir. 26cm servis tabağı -4 adet -meltem serisi -ürün kendi imalatımızdır. -bulaşık makinasında yıkanabilir. -paketleme yöntemimiz ile herhangi bir kırılma riskini sıfıra indiriyoruz fakat kırılmalara karşı garanti sağlamaktayız. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-35%
REBORN
Servis Tabağı 4'lü 26 vm MLT4PRÇ-DG-08-ST
125 TL 192 TL
Oscar 35 Cm Servis Tabağı 2'li Mat Beyaz PT033035F021A000000MAOMR00
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün DİLEK HOME tarafından gönderilecektir. 35 CM SERVİS SUNUM TABAĞI 2 ADET MAT BEYAZ Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-45%
Keramika
Oscar 35 Cm Servis Tabağı 2'li Mat Beyaz PT033035F021A000000MAOMR00
54 TL 99 TL
Harika. Kahvaltı tabağım bu ürünün aynısıydı. 2 tane daha alıp 8 kişiliğe tamamladım. Daha uyguna geldi. Teşekkürler ☺️
Çok güzel ve şık daha büyük bekliyordum ama olsun genede çok şık
Ews Akrilik Mat Siyah Rengi Kek Servis Tabağı Seti 306701
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Liberty Su Arıtma Sistemleri tarafından gönderilecektir. Rengarek kek fanususetlerimiz ile hem keklerinizi taptaze servis edebilir, benzersiz renkleri ile görsel bir şölen yaşayabilir hem de ergonomik tasarımıyla istediğiniz yere götürebilirsiniz. Tasarım ve Kullanım Avantajları: Kek fanusundabirbirinden farklı tariflerle hazırladığınız leziz mi leziz keklerinizi muhafaza edebilir, kolay kullanım avantajıyla sadece birkaç saniye içinde kekinizi servis edebilirsiniz.. Evin minik afacanları bu fanusa bayılacaklar :) Gökkuşağından esinlenerek renklendirilmiş bu şirin fanuslar onların da oldukça ilgisini çekecek. EWs kek fanusları ile sadece leziz keklerinizi değil, poğaçalarınızı, böreklerinizi, atıştırmalıklarınızı da muhafaza edebilirsiniz. Böylelikle kullanım farklılığı yaratabilirsiniz. Sadece kapağı kaldırın ve lezzet şölenini yaşayın.. Kek fanuslarımız bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanabilir. Böylece zamanınızdan tasarruf edebilirsiniz. Anti bakteriyel olması sayesinde küf,kir barındırmaz bu nedenle oldukça sağlıklı ve hijyeniktir. Akrilik Özelliği Tamamen Türk malı olan ürünümüz akrilikten üretilmiştir, bu sayede diğer kek fanuslarından çok daha hafif,anti bakteriyel,dayanıklı ve yıkanması kolaydır. Akrilik ürünler artık tüm Dünya mutfaklarında, hemen hemen tüm ürünlerde kullanılmakta ve özellikle son dönemlerde kullanım avantajları sayesinde artarak talep görmektedir. AntiBakteriyel Özelliği Akrilik maddesinden yapılan tüm ürünlerin en büyük avantajlarından birisi antibakteriyel özellikte olmasıdır. Bu sayede yiyecekleriniz hem sağlıklı hem de hijyenik olarak fanusun içinde muhafaza edilebilir. Ews Akrilik Kek Fanusu Özellikleri ve Avantjları 100% Türkiye'de üretilmiştir. Antibakteriyel özelliğii ile kir, küf barındırmaz. Gökkuşuğundan esenlenen renkleri ile görsel şölen yaşatır. Mutfağınıza renk,ahenk ve armoni katar. Lezzetli keklerinizin taptaze,tertemiz,hijyenik kalmasını sağlar. Kırılmaz,dayanıklı,hafif,ergononik ve kolay yıkanabilir özelliktedir. Ews Kek Fanusu İçeriği Bir adet kek servis tepsisi ve şeffaf kapaklı kek tabağı (Dilediğiniz renkte) Bir adet servis spatulası Bir adet servis bıçağı Ölçüler En: 33cm / Boy: 39cm / Yükseklik: 14cm / Ağırlık: 1.083gr Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
EW's Kitchenware
Ews Akrilik Mat Siyah Rengi Kek Servis Tabağı Seti 306701
210.99 TL 257.58 TL
Çiçek Desen El Boyaması Servis Tabağı 6'lı Takım HDY252
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün the vanillia tarafından gönderilecektir. Çiçek Desen El Boyaması Servis Tabağı 6'lı Takım Ürün Ebat Bilgileri=26,5cm x26,5cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-21%
Primecraft
Çiçek Desen El Boyaması Servis Tabağı 6'lı Takım HDY252
109.9 TL 139.9 TL
4 Bölmeli Beyaz Kare 23x20cm Seramik Servis Sunum/kahvaltı Tabağı KL321850
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Alaca Avm tarafından gönderilecektir. Malzeme:Seramik Renk:Beyaz Boyut:23x20cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-40%
MİEN
4 Bölmeli Beyaz Kare 23x20cm Seramik Servis Sunum/kahvaltı Tabağı KL321850
29 TL 48 TL
severek kullanıyorum iyiki almışım
Cok guzel ve şık.Aynı zamanda kullanışlı
17 Cm Melamin Servis Tabağı 12 Adet Desen : Granit Mavi mst102oia
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MelaminciCom tarafından gönderilecektir. 16 farklı desenden sağlam ve dayanıklı 17 cm melamin servis tabağı Desen Tablosu : Bu ürünün entegrasyonu Projectsws ile yapıldı. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Gültaş Melamin
17 Cm Melamin Servis Tabağı 12 Adet Desen : Granit Mavi mst102oia
75 TL
6'lı Sunum Servis Pasta Tabağı Seti El Yapımı 21cm GC0150
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Günay Collection tarafından gönderilecektir. 6'lı Pasta Servis Tabak Seti Ölçü : 21 CM Ürünler Özen ile paketlenip sizlere kutusu ile gönderilecektir. Ürünler 3 defa fırınlanıp yüksek kalite ile sunulmuştur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
Günay Collection
6'lı Sunum Servis Pasta Tabağı Seti El Yapımı 21cm GC0150
89.99 TL 179.98 TL
Beyaz Melamin Servis Tabağı 6 Adet Kayık Tabak 14cmx10cmx3cm Ra382 RA382
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Binbirreyon tarafından gönderilecektir. Kaliteli melamin yapısı ile dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ölçüler:Uzunluk:14cm genişlik:10cm yükseklik:3cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-22%
Binbirreyon
Beyaz Melamin Servis Tabağı 6 Adet Kayık Tabak 14cmx10cmx3cm Ra382 RA382
46.99 TL 59.99 TL
Trendyoldan aldığıö en kalitesiz üründü
Mat Gül Kurusu Ege Servis Tabağı 26 Cm 6 Adet ST040106F989A000000MAS3T00
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Keramika tarafından gönderilecektir. • Materyal: Seramik • Keramika Mat Gül Kurusu Ege Servis Tabağı 26 Cm 6 Adet • Yüzey Yapısı : Mat • Ürün Bilgileri • 6 adet 26 cm servis tabağı • Ürün kullanımı: Renkleri ve baskısı solmaz. Kolay temizlenir, mikrop barındırmaz. Bulaşık makinesinde 50°C'de yıkanabilir. Tamamen sağlıklı ve ekolojik malzeme yapısına sahiptir. Mikrodalga fırınlarda kullanılabilir. Türkiye’de üretilmiştir. • Kırık Ürün Olduğunda Yapılması Gereken İşlem: • Almış olduğunuz bu üründe kırık garantisi bulunmaktadır. • Ürün teslim alındıktan sonra en geç 48 saat içerisinde kırık ürün olduğu tespit edildiğinde Trendyol Müşteri hizmetleri aranarak (0 212 331 0 200 ) müşteri bilgileri ile beraber talep edilen ürün bilgilerinin paylaşılması gerekmektedir. Kırık ürün bilgileri paylaşıldığında satıcı firma tarafından talep edilen parça tarafınıza ücretsiz olarak gönderilecektir. Kırık parçanın iade edilmesine gerek yoktur. Almış olduğunuz bu üründe kırık garantisi bulunmaktadır. • İade Koşulları: Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul edilemeyecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Keramika
Mat Gül Kurusu Ege Servis Tabağı 26 Cm 6 Adet ST040106F989A000000MAS3T00
109.9 TL 131.88 TL
5 yıldızı hakediyor ürünler kaliteli ve çok iyi bir şekilde paketlenmiş. Renkler göründüğü gibi tavsiye ederim 👍👍👌
ürünü çok begendim rengi dokusu tam istedigim gibi. tesekkur ediyorum. paketlemesi de özenli ve guzeldi.saglam geldi.hayirli isleriniz olsun.
Nude Grace Ayaklı Baton Servis Sunum Tabağı 95462 Emr655998 95462 EMR6559981111
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün TembaT tarafından gönderilecektir. Nude ayaklı baton servıs tabagı ebat 28 cm * 14 cm yükseklik: 10 cm ürün Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-30%
Paşabahçe
Nude Grace Ayaklı Baton Servis Sunum Tabağı 95462 Emr655998 95462 EMR6559981111
139.9 TL 199.9 TL
23 Cm Melamin Servis Tabağı 12 Adet Desen : Granit Kırmızı mst105oia
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MelaminciCom tarafından gönderilecektir. 16 farklı desenden sağlam ve dayanıklı 23 cm melamin servis tabağı Desen Tablosu : Bu ürünün entegrasyonu Projectsws ile yapıldı. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Gültaş Melamin
23 Cm Melamin Servis Tabağı 12 Adet Desen : Granit Kırmızı mst105oia
100 TL
19 Cm Melamin Servis Tabağı 12 Adet Desen : Bahar Bordo mst103oia
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MelaminciCom tarafından gönderilecektir. 16 farklı desenden sağlam ve dayanıklı 19 cm melamin servis tabağı Desen Tablosu : Bu ürünün entegrasyonu Projectsws ile yapıldı. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Gültaş Melamin
19 Cm Melamin Servis Tabağı 12 Adet Desen : Bahar Bordo mst103oia
81 TL
21 Cm Melamin Servis Tabağı 100 Adet Desen : Kırmızı Zebra mst104
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MelaminciCom tarafından gönderilecektir. Ölçü Tablosu ve Adet Bilgisi Ürün Adı Ölçü Koli içi Adet 15 cm Servis Tabağı 15 cm 250 adet 17 cm Servis Tabağı 17 cm 200 adet 19 cm Servis Tabağı 19 cm 100 adet 21 cm Servis Tabağı 21 cm 100 adet 23 cm Servis Tabağı 23 cm 100 adet 26 cm Servis Tabağı 26 cm 100 adet Diğer Detaylar Ürün Kodu : 101 15 cm Servis Tabak 102 17 cm Servis Tabak 103 19 cm Servis Tabak 104 21 cm Servis Tabak 105 23 cm Servis Tabak 106 26 cm Servis Tabak Ambalaj Ölçüleri : 101 15 cm Servis Tabak : 39 cm x 36 cm x 27 cm 102 17 cm Servis Tabak : 39 cm x 36 cm x 27 cm 103 19 cm Servis Tabak : 40 cm x 30 cm x 23 cm 104 21 cm Servis Tabak : 40 cm x 30 cm x 23 cm 105 23 cm Servis Tabak : 47 cm x 33 cm x 25 cm 106 26 cm Servis Tabak : 52 cm x 26 cm x 32 cm Detaylar : Bulaşık makinasında yıkanmaya karşı hassastır. Desen Tablosu : Bu ürünün entegrasyonu Projectsws ile yapıldı. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Gültaş Melamin
21 Cm Melamin Servis Tabağı 100 Adet Desen : Kırmızı Zebra mst104
649 TL
6 Adet Lüx Dikdörtgen Sunum & Servis Tabağı Kahve Sunum Tepsi snmytykuşbyz6
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Çavdar Group tarafından gönderilecektir. 6Adet Lüx Dikdörtgen Sunum & Servis Tabağı. Plastik malzemeden imal edilmiştir. Yemek ve meze servislerinde olduğu kadar kahve sunumlarında da kullanılmaktadır. Dikdörtgen formu ve yüksek kenarları sayesinde tek kişilik kahve sunumu veya mini bir tepsi olarak da kullanılabilir. paket içeriği 6 adettir. Tane ölçüsü: 30x12x3cm dir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-35%
Çavdar Group
6 Adet Lüx Dikdörtgen Sunum & Servis Tabağı Kahve Sunum Tepsi snmytykuşbyz6
42.9 TL 66 TL
ürün görsellik gibi geldi çok güzel paketlem işler hiç hasarsız aldım ve hemen kargoya verdiler
Çok güzel ve kaliteli süper kargolara👍🏻
23 Cm Melamin Servis Tabağı 100 Adet Desen : Granit Kırmızı mst105
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MelaminciCom tarafından gönderilecektir. Ölçü Tablosu ve Adet Bilgisi Ürün Adı Ölçü Koli içi Adet 15 cm Servis Tabağı 15 cm 250 adet 17 cm Servis Tabağı 17 cm 200 adet 19 cm Servis Tabağı 19 cm 100 adet 21 cm Servis Tabağı 21 cm 100 adet 23 cm Servis Tabağı 23 cm 100 adet 26 cm Servis Tabağı 26 cm 100 adet Diğer Detaylar Ürün Kodu : 101 15 cm Servis Tabak 102 17 cm Servis Tabak 103 19 cm Servis Tabak 104 21 cm Servis Tabak 105 23 cm Servis Tabak 106 26 cm Servis Tabak Ambalaj Ölçüleri : 101 15 cm Servis Tabak : 39 cm x 36 cm x 27 cm 102 17 cm Servis Tabak : 39 cm x 36 cm x 27 cm 103 19 cm Servis Tabak : 40 cm x 30 cm x 23 cm 104 21 cm Servis Tabak : 40 cm x 30 cm x 23 cm 105 23 cm Servis Tabak : 47 cm x 33 cm x 25 cm 106 26 cm Servis Tabak : 52 cm x 26 cm x 32 cm Detaylar : Bulaşık makinasında yıkanmaya karşı hassastır. Desen Tablosu : Bu ürünün entegrasyonu Projectsws ile yapıldı. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Gültaş Melamin
23 Cm Melamin Servis Tabağı 100 Adet Desen : Granit Kırmızı mst105
829 TL
Cats By 30 Cm Servis Tabağı Happy Cats 5422stbhappycats LUYANO.0336
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Ünsal Showroom tarafından gönderilecektir. Cats by luyano 30 cm servis tabağı happy cats 5422stbhappycats 30 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-37%
Luyano
Cats By 30 Cm Servis Tabağı Happy Cats 5422stbhappycats LUYANO.0336
37.99 TL 60.78 TL
Galaxy Life Plastik Dekoratif Servis Tabağı 6'lı Mürdüm GLX-200-MÜRDÜM
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün soylu mutfak eşyaları tarafından gönderilecektir. Galaxy Life Plastik Dekoratif Servis Tabağı 6 LıÜrün asortidir.23,5x23,5x2cm PlastikKuruyemiş ve Meyve Servisinize Renk KatarSağlam ve şık görünümlü tabaklar. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-31%
Aypaş
Galaxy Life Plastik Dekoratif Servis Tabağı 6'lı Mürdüm GLX-200-MÜRDÜM
48 TL 70 TL
Kenzwood Ahşap Sunum Tabağı Çm Ipa Çerezlik Kahvaltılık Tabak Servis WD.STB.0030.01.01.002
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Lotus tarafından gönderilecektir. • Doğal ağaç çeşitlerinden üretilmiştir. • Çeşitli sunumlar için uygundur. • Ürün ölçüsü: 14 cm • ÖNEMLİ UYARI! Ürünlerimiz doğal ağaç çeşitlerinden üretilmektedir. Uzun ömürlü olması için kesinlikle bulaşık makinesinde yıkamayınız. Ilık suyla elde yıkayınız. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-46%
Kenzlife
Kenzwood Ahşap Sunum Tabağı Çm Ipa Çerezlik Kahvaltılık Tabak Servis WD.STB.0030.01.01.002
29.9 TL 54.9 TL
6 Lı Özel Tasarım Servis Tabağı Linda 26 Cm tabak-26-00
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün GalleonHome tarafından gönderilecektir. 6 Lı Özel Tasarım Servis Tabağı Linda 26 Cm Tabak Ölçüsü : 26 x 26 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-35%
GalleonHome
6 Lı Özel Tasarım Servis Tabağı Linda 26 Cm tabak-26-00
139.99 TL 215.37 TL