Aradığınızı Hemen Bulun

RENKLER

Aradığınızı Hemen Bulun
Mavi 114
Kırmızı 35
Sarı 47
Yeşil 43
Beyaz 59
Siyah 70
Turuncu 17
Lacivert 104
Gri 34
Krem 8
Pembe 38
Mor 11
Kahverengi 14
Bej 9
Bordo 30
Vizon 2
Ekru 11
Mürdüm 17

FİYAT

Aradığınızı Hemen Bulun
0-10 TL 37
10-25 TL 405
25-50 TL646
50-100 TL463
100-150 TL 165
150-250 TL 159
250-500 TL38
500-1000 TL10

Gözlük Temizleme Mendili

İstediğini hemen bul 'den fazla ürün
Gözlük Temizleme Ve Ekran Temizleme Mendili 126915631934
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Anadolu Pazarı Satıcı Ünvanı: UFO BİLGİSAYAR İLET. YAZ.KIRT. SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Aksaray Vergi Kimlik Numarası: 8850416150 Bu ürün Anadolu Pazarı tarafından gönderilecektir. Mendiva gözlük ve cam ekran temizleme mendili 40'lı x 2 paket mineral, organik, multicoated ve polycarbonate camlar için uygundur. gözlük camını iz bırakmadan temizler ve parlatır. kurulamaya gerek kalmaz. camları çizmez bilgisayar ve telefon ekranı temizliği için kullanılabilir. bir pakette 40 adet temizleme mendili bulunur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-10%
Marka: Mendiva
Gözlük Temizleme Ve Ekran Temizleme Mendili 126915631934
35 TL 39 TL
Gözlük Temizleme Mendili 3 Adet Gözlük Temizleme Spreyi APLNL3S3BCMTMZ-9
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: LEMBAY İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. Satıcı Ünvanı: LEMBAY İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Balıkesir Vergi Kimlik Numarası: 6080569706 Bu ürün LEMBAY İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. 3 adet gözlük temizleme spreyi ve 3 adet gözlük temizleme bezi 3 adet gözlük temizleme solüsyonu yanında 3 adet mikrofiber gözlük temizleme bezi hediye. Tüm ürünlerimiz bakanlık bildirimi, izni ve onayı ile ıso belgeleri ve güvenlik sertifikaları ile üretilmektedir. Gözlük temizleme solüsyon spreylerimiz 1 kalitedir. Gözlük cam ve çerçevelerine asla zarar vermez. Mikrofiber bezlerimiz a kalite olup 1. Sınıftır. Tüy hav iplik gibi temizleme sonrası maddeler bırakmaz. Lıonel marka güvencesi ile üreticiden doğrudan tüketiciye Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
-14%
Marka: Lionel
Gözlük Temizleme Mendili 3 Adet Gözlük Temizleme Spreyi APLNL3S3BCMTMZ-9
29.9 TL 34.9 TL
Makyaj Temizleme Mendili Essentials By Artıstry 25 Mendil 121549EMT
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: organik23 Satıcı Ünvanı: ZÜLFİKAR YADİGAR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün organik23 tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Makyaj Temizleme Mendili Essentials By Artıstry 25 Mendil Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
Marka: Amway
Makyaj Temizleme Mendili Essentials By Artıstry 25 Mendil 121549EMT
55 TL
View Gözlük/cam Temizleme Mendili X 52 Adet 222
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: DAMLA YAPI MALZEMELERİ E TİCARET Satıcı Ünvanı: RECEP CABADAK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün DAMLA YAPI MALZEMELERİ E TİCARET tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Best view Gözlük temizleme mendili Güneş gözlükleri de dahil tüm cam ve plastik gözlüklerde kullanıma uygundur. Gözlük camları, aynalar, fotoğraf makinesi, video kamera, dürbün vb. aletlerde, kask ve televizyon ekranında kullanılabilir. Gözlük camını iz bırakmadan temizler ve parlatır. Kurulamaya gerek kalmaz. Camları çizmez. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-33%
Marka: Best
View Gözlük/cam Temizleme Mendili X 52 Adet 222
19.5 TL 29 TL
View Gözlük Temizleme Mendili 2 Kutu +hijyenik Bez 50 Li 222
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Halil Aydoğmuş Okyanus Kırtasiye Satıcı Ünvanı: HALİL AYDOĞMUŞ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Halil Aydoğmuş Okyanus Kırtasiye tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. 2 kutu Best View cam,gözlük,monitör temizleme mendili. 104 adet + hijyen sağlayıcı limon özlü ıslak bez. (50 adet) iki ürün birlikte gönderilir. Hijyen sağlayıcı mendil 50 adet : Ofis masası, klavye, telefon ahizesi, kapı kolu, tuvaletler gibi hijyen sağlanması gereken yerlerde antibakteriyel koruma sağlar. limon özlüdür. uçucudur leke bırakmaz, kurulanmaz. Alman üretim. Gözlük temizleme mendili : 52 adet Alman üretimdir. Güneş gözlükleri de dahil tüm cam ve plastik gözlüklerde kullanıma uygundur. Gözlük camları,telefon ekranları, aynalar, fotoğraf makinesi, video kamera, optik aletlerde, kask ve monitör ekranlarında kullanılabilir. Gözlük camını iz bırakmadan temizler ve parlatır. Kurulamaya gerek kalmaz. Camları çizmez. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-35%
Marka: Best
View Gözlük Temizleme Mendili 2 Kutu +hijyenik Bez 50 Li 222
45 TL 69 TL
Oje Temizleme Mendili ABGHLRZ4
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Mardinal Satıcı Ünvanı: SEDAT İYİKUL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Mardin Bu ürün Mardinal tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Pratik kullanım Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-59%
Marka: Utah
Oje Temizleme Mendili ABGHLRZ4
9.5 TL 23 TL
Gözlük Temizleme Mendili X 2 Kutu Ve Hijyen Sağlayıcı Islak Bez 453453-44
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Trendly Satıcı Ünvanı: NURULLAH EMNACAR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Adana Bu ürün Trendly tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Iki ürün birlikte gönderilir. 2 kutu best view cam,gözlük,monitör temizleme mendili. 104 adet + hijyen sağlayıcı limon özlü ıslak bez. (50 adet) Hijyen sağlayıcı mendil 50 adet : Ofis masası, klavye, telefon ahizesi, kapı kolu, tuvaletler gibi hijyen sağlanması gereken yerlerde antibakteriyel koruma sağlar. Limon özlüdür. uçucudur leke bırakmaz, kurulanmaz. Alman üretim. Gözlük temizleme mendili : 52 adet alman üretimdir. Güneş gözlükleri de dahil tüm cam ve plastik gözlüklerde kullanıma uygundur. Gözlük camları,telefon ekranları, aynalar, fotoğraf makinesi, video kamera, optik aletlerde, kask ve monitör ekranlarında kullanılabilir. Gözlük camını iz bırakmadan temizler ve parlatır. Kurulamaya gerek kalmaz. Camları çizmez. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-17%
Marka: Bestview
Gözlük Temizleme Mendili X 2 Kutu Ve Hijyen Sağlayıcı Islak Bez 453453-44
49.9 TL 59.99 TL
Pati Temizleme Mendili PT 001
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KKS store Satıcı Ünvanı: KEVSER SOLAK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün KKS store tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Evcil hayvanlar için hızlı pati temizliği sağlayan ıslak mendille, güvenilir temizlik artık evinizin her köşesinde olacak. Temizlik & Hijyen sevimli dostlarımız için artık özgürlük zamanı! Hijya Pati Silme Mendili sayesinde Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
-32%
Marka: HİJYA
Pati Temizleme Mendili PT 001
95 TL 139.95 TL
Göğüs Temizleme Mendili lk-0861
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Nilsel-Bilgisayar Satıcı Ünvanı: NİLGÜN BACANAK HALAL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Nilsel-Bilgisayar tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Chicco göğüs temizleme mendili Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-29%
Marka: Chicco
Göğüs Temizleme Mendili lk-0861
53 TL 75 TL
Dr.c.tuna Intım Temizleme Mendili 1203003İST
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Suarma Store Satıcı Ünvanı: MURAT MERT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Rize Bu ürün Suarma Store tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Dr.C.Tuna ıntım temizleme mendili 20 adett Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-64%
Marka: Farmasi
Dr.c.tuna Intım Temizleme Mendili 1203003İST
15.99 TL 45 TL
Çay Ağacı Temizleme Mendili OZSTORE002
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Suarma Store Satıcı Ünvanı: MURAT MERT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Rize Bu ürün Suarma Store tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Ambalajı açılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir Kullanım: Paketteki koruyucu bandı açın. Mendil ile yüzünüzü nazikçe temizleyin. Mendillerin kurumasını önlemek için kullandıktan sonra yapışkan koruyucu bandı kapatın. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-57%
Marka: Farmasi
Çay Ağacı Temizleme Mendili OZSTORE002
19.99 TL 46 TL
Dr.c.tuna Intım Temizleme Mendili 005276087
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SUN KOZMETİK Satıcı Ünvanı: MURAT GÜNEŞ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Nevşehir Bu ürün SUN KOZMETİK tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Dr.C.Tuna ıntım temizleme mendili-20 adet Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-20%
Marka: Farmasi
Dr.c.tuna Intım Temizleme Mendili 005276087
40 TL 50 TL
Temizleme Mendili - 20 Adet 63783710
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: nysa kozmetik Satıcı Ünvanı: UĞUR AYAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Aydın Bu ürün nysa kozmetik tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-56%
Marka: Farmasi
Temizleme Mendili - 20 Adet 63783710
19.99 TL 45 TL
Best View Gözlük Ve Cam Ekran Temizleme Mendili 208 Adet (4 Kutu ) 8681835850002-4
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Trendly Satıcı Ünvanı: NURULLAH EMNACAR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Adana Bu ürün Trendly tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 14 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
Marka: ROSSMANN
Best View Gözlük Ve Cam Ekran Temizleme Mendili 208 Adet (4 Kutu ) 8681835850002-4
65 TL
Çay Ağacı Temizleme Mendili 20li 8200928
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Suarma Store Satıcı Ünvanı: MURAT MERT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Rize Bu ürün Suarma Store tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Farmasi Çay Ağacı Temizleme Mendili 20li Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-60%
Marka: Farmasi
Çay Ağacı Temizleme Mendili 20li 8200928
18.55 TL 46 TL
Sensi-wipes Farmasi makyaj temizleme mendili
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: nysa kozmetik Satıcı Ünvanı: UĞUR AYAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Aydın Bu ürün nysa kozmetik tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Farmasi sensi-Wipes Makyaj temizleme mendili Günün her saati makyajınizi temizleyin. Çantanda her zaman bulundurabileceğin ve her yerde rahatça kullanabileceğin en büyük yardımcın. Yağlı bir his yada kalıntı bırakmadan, yüz,dudak ve göz makyajını zahmetsizce temizlemeni sağlar. Cildinde tazelenmiş,yumuşacık bir his bırakır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-53%
Marka: Farmasi
Sensi-wipes Farmasi makyaj temizleme mendili
15.99 TL 34 TL
Kedi Köpek Temizleme Mendili 40lı 1843
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Doğan Petshop Satıcı Ünvanı: İLKER DOĞAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Bu ürün Doğan Petshop tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Happy Coby Hijyenik Islak Mendil 40Lı Paket Kedi ve köpekler için, genel temizlik amacıyla kullanılabilen, kokusuz ve hijyenik, ıslak temizlik mendilidir. * Göz çevresi , kulak, pati, tüy ve dış genital bölge temizliği için kullanıma uygundur. * 6,5 – 7,5 pH derecesine sahiptir. * Alkol ve kimyasal madde içermez. * 40 adet hijyenik mendil, seyahatleriniz içinde idealdir. * Kedi, köpek tüy ve patilerin temizliği için uygundur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
-30%
Marka: Happy Coby
Kedi Köpek Temizleme Mendili 40lı 1843
10.5 TL 15 TL
Sensı Wıpes Makyaj Temizleme Mendili kaynar1201006
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: tralleis cosmetics Satıcı Ünvanı: ERCAN DEMİRTAŞ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Aydın Bu ürün tralleis cosmetics tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Farmasi sensı wıpes makyaj temizleme mendili Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-53%
Marka: Farmasi
Sensı Wıpes Makyaj Temizleme Mendili kaynar1201006
15.99 TL 34 TL
Intim Temizleme Mendili 20 li İNTİMMENDİL
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Kyl Ticaret Satıcı Ünvanı: GÜLDEN ÇAL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün Kyl Ticaret tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-66%
Marka: FRESHNSOFT
Intim Temizleme Mendili 20 li İNTİMMENDİL
12 TL 35 TL
Oje Temizleme Mendili 10 Adet 546
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: white K Satıcı Ünvanı: ÇAM KİMYA KOZMETİK MAKİNE İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 2281390106 Bu ürün white K tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. TEK KULLANIMLIK OJE TEMİZLEME MENDİLİ Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Karline
Oje Temizleme Mendili 10 Adet 546
5.9 TL
Kedi Köpek Kulak Temizleme Mendili 4011905293929
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Zoomamas Satıcı Ünvanı: BATURALP ERGİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Zoomamas tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Trixie Kedi Köpek Kulak Temizleme Mendili Hakkında Bilinmesi Gerekenler Kedi, köpek ve küçük hayvanlar( tavşan vb) için kulak temizleme mendilidir. İçerdiği aloe vera ve hamamelis ile kulağı hem temizler hemde besler. Özel formülü ve işaret parmağına takılabilmesi sayesinde kulak içinin nazikçe istenmeyen kirlerden ve kontaminasyondan temizlenmesini sağlar, rahatlatır. Kullanımı kolay ve hızlıdır. Kutu içerisinde 50 adet ıslak kulak temizleme mendili bulunmaktadır. Diğer Trixie marka ürünlerine bakmak için tıklayın. Trixie Kedi Köpek Kulak Temizleme Mendili Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
-38%
Marka: Trixie
Kedi Köpek Kulak Temizleme Mendili 4011905293929
176 TL 283.68 TL
Bebek Temizleme Mendili 60 Lı ESC000000152
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ESCGROUP Satıcı Ünvanı: BURAK SEYHAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Isparta Bu ürün ESCGROUP tarafından gönderilecektir. Kokusuz bebek temizleme pamuğu.% 100 doğal pamuk.Yumuşak ve rahat.Bebeğin yüz, vucüt ve alt temizliği için kullanılır.Doğal bir üründür bebeğinizin temizliğini sağlarken alerjiden ve tahrişten korur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-40%
Marka: Hanymish
Bebek Temizleme Mendili 60 Lı ESC000000152
24 TL 40 TL
Makyaj Temizleme Mendili+zen Mascara 5556868
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: tralleis cosmetics Satıcı Ünvanı: ERCAN DEMİRTAŞ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Aydın Bu ürün tralleis cosmetics tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. FARMASİ MAKYAJ TEMİZLEME MENDİLİ+ZEN MASCARA Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-51%
Marka: Farmasi
Makyaj Temizleme Mendili+zen Mascara 5556868
39.95 TL 82 TL
Intim Temizleme Mendili 10 Adet 16111555af
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Anka&Feniks Satıcı Ünvanı: ANKA FENİKS SAĞLIK E-TİCARET İTHALAT VE İHRACAT LİMİTED Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Vergi Kimlik Numarası: 0700881115 Bu ürün Anka&Feniks tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Intimate genital Hijyen Mendili 10'Lu Kişisel hijyen mendilleri içeriğindeki laktik asit ile genital bölgede asitik ortamı optimum seviyede muhafaza ederek dış genital bölgenin doğal yapısının korunmasına yardımcı olur. Taşıması kolay pratik tek kullanımlık paket , kişisel günlük bakım , menstrüasyon dönemi , spor sonrası , yolculuk , jinekolojik , muayene , ilişki öncesi veya sonrasında hoş bir duygu ve kendine güveni tazeleyen , hijyen için tasarlanmıştır. Menopoz sonrası ve hamileler için de uygundur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
-54%
Marka: Viaxi
Intim Temizleme Mendili 10 Adet 16111555af
22.9 TL 49.9 TL
Makyaj Temizleme Mendili Normal Karma 25adet 4005808185085
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Güneysu Grup Satıcı Ünvanı: GÜNEYSU AMBALAJ TEM.MAL.TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 4350056407 Bu ürün Güneysu Grup tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Nivea Visage Canlandırıcı Makyaj Temizleme Mendili Normal-Karma CiltNivea Visage Canlandırıcı Makyaj Temizleme Mendili Normal-Karma Cilt Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 19 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
Marka: Nivea
Makyaj Temizleme Mendili Normal Karma 25adet 4005808185085
39.9 TL
Cam Ve Ayna Temizleme Mendili 24lü 1604202158
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Pratik Pazar Satıcı Ünvanı: DURSUN ŞENEL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Pratik Pazar tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Wilko cam ve ayna temizleme mendili 24lü Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: wilko
Cam Ve Ayna Temizleme Mendili 24lü 1604202158
9 TL
Dr.c.tuna Intım Temizleme Mendili 20 Ad 5645463873
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Alinda Kozmetik Satıcı Ünvanı: DD E TİCARET KOZ.BİL.DAN.HİZ.SAN.VE TİC.L.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Aydın Vergi Kimlik Numarası: 9380812987 Bu ürün Alinda Kozmetik tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Manuka yağı, söğüt kabuğu özü ve prebiyotik içeriği sayesinde dış genital bölgede uzun süreli temizlik ve ferahlık sağlarken, hafif kokusu ile de taze hissetmenize yardımcı olur. Prebiyotikler, cilt yapısının düzenlenmesinde rol oynar. Manuka yağı, cilde koruyucu bir bariyer sağlamaya destek olurken, cildin hijyenik kalmasına yardımcı olur. Söğüt kabuğu özü, cildin nemli ve temiz kalmasına destek olur. Paraben, boya ve alkol içermez. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-67%
Marka: Farmasi
Dr.c.tuna Intım Temizleme Mendili 20 Ad 5645463873
14.99 TL 45 TL
Miceallr Expert Makyaj Temizleme Mendili NV 144
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Som Market Satıcı Ünvanı: SOM MARKET TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 7730721169 Bu ürün Som Market tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. 20adet Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Nivea
Miceallr Expert Makyaj Temizleme Mendili NV 144
40.09 TL
Dr.C.Tuna Intım Temizleme Mendili 20'li 98652165
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Suarma Store Satıcı Ünvanı: MURAT MERT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Rize Bu ürün Suarma Store tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Manuka yağı, söğüt kabuğu özü ve prebiyotik içeriği sayesinde dış genital bölgede uzun süreli temizlik ve ferahlık sağlarken, hafif kokusu ile de taze hissetmenize yardımcı olur. Prebiyotikler, cilt yapısının düzenlenmesinde rol oynar. Manuka yağı, cilde koruyucu bir bariyer sağlamaya destek olurken, cildin hijyenik kalmasına yardımcı olur. Söğüt kabuğu özü, cildin nemli ve temiz kalmasına destek olur. Paraben, boya ve alkol içermez. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-64%
Marka: Farmasi
Dr.C.Tuna Intım Temizleme Mendili 20'li 98652165
15.99 TL 45 TL
Makyaj Temizleme Mendili Hassas Cilt 25li simplemen
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: eeczaneden Satıcı Ünvanı: MUSTAFA UZUN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Erzincan Bu ürün eeczaneden tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Makyaj Temizleme Mendili Hassas Cilt 25li Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.
-17%
Marka: Simple
Makyaj Temizleme Mendili Hassas Cilt 25li simplemen
49 TL 59 TL
Alkol Bazlıhijyenik El Temizleme Mendili CLU 21
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: DÜNYA PROJE Satıcı Ünvanı: DÜNYA DİNAMİK ARGE PROJE ELEKTRONİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3220451054 Bu ürün DÜNYA PROJE tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. %70 Alkol bazlı hijyenik cep mendil 21*12*7,5 cm ölçülerinde Antibakteriyel antifungal etkilidir. Bakterilerin %99,9'unu öldürür. 500 Adetlik kolilerde satışa sunulmuştur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
-22%
Marka: Clean Up
Alkol Bazlıhijyenik El Temizleme Mendili CLU 21
235 TL 300 TL
Kedi Köpek Göz Çevresi Temizleme Mendili dt_29391
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Patilin Satıcı Ünvanı: EMRE ERKAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Patilin tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Kedi, köpek ve küçük hayvanlar( tavşan vb) için göz çevresi temizleme mendilidir. İçerdiği aloe vera ve provitamin B5 ile göze çevresini hem temizler hemde besler. Özel formülü ve mendili sayesinde göz çevresini nazikçe istenmeyen kirlerden temizler, rahatlatır. Kullanımı kolay ve hızlıdır. Kutu içerisinde 100 adet ıslak göz çevresi temizleme mendili bulunmaktadır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-26%
Marka: Trixie
Kedi Köpek Göz Çevresi Temizleme Mendili dt_29391
147.9 TL 200 TL
Makyaj Temizleme Mendili - Essentials By Artıstry PNRYC00273
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: PINAR SHOP KOZMETİK Satıcı Ünvanı: PINAR YÜCE İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün PINAR SHOP KOZMETİK tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Atılabilen güçlü fakat nazik mendiller ağır, uzun süreden beri duran makyajı bile saniyeler içinde yok eder. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Sizin İçin Ne Yapar Makyajı ve tüm diğer gözenek tıkayan kirleri hızlı ve etkili bir şekilde yok eder İçinde bulunan E vitamini – cildin nem bariyerini güçlü bir şekilde korur Doğal kökenli bileşenler içerir, bunlar sarı papatya ve antioksidanlar ile antimikrobik yeşil çay özüdür Nazik fakat sağlam mendil ciltte rahat hissedilirken, bileşenler cildin doğal pH'ını korur Neden Seveceksiniz Akşam cilt temizliği düzeniniz sizi yavaşlatmasın. Yeni essentials by ARTISTRY Makyaj Temizleme Mendili ile cildinize ekstra koruma desteği sağlarken makyajınızı saniyeler içinde kolayca temizleyebilirsiniz. E vitamini antioksidanlar, sarı papatya ve antimikrobik yeşil çay özü ile zenginleştirilen mendiller tek adımda hızlı ve etkili makyaj temizleme ve cilt bakımını birleştirir. Günlük temel güzellik ürününüz olacağı garantidir! Sizin İçin Gerçekler E Vitamini cildin en dış katmanlarında doğal olarak bulunan çok güçlü bir antioksidandır. Bilimsel literatür cildin nem bariyerinin çok güçlü bir koruyucusu olduğunu, aynı zamanda uzun süre güneşe maruz kalma sonucu oluşan hasar görünüşünü azaltmaya yardım ettiğini belirtmektedir. Araştırmalar E vitaminin çok düşük kullanma düzeylerindeki durulama uygulamalarında cilt bariyerinin antioksidan koruma özelliğini yenilemek gibi benzersiz bir yeteneği olduğunu göstermiştir. Başlıca Özellikleri Atılabilen mendiller fondöten, ruj ve göz makyajı ile diğer gözenek tıkayan kirler dahil ağır ve uzun süreden beri duran makyajı kolayca yok eder Ürün E vitamini ve sarı papatya gibi üstün kaliteli bitkisel bileşenlerle zenginleştirilerek cildi korur ve yumuşatır Akıllı çözüm saf performansla komple kolaylığı bir araya getirir Kullanım Şekli Ambalaj kapağını kaldırın ve bir mendil çıkarın. Göz kapaklarını, yüzü, dudakları ve boynu nazikçe silerek cildi temizleyin ve makyajı silin. Durulamaya gerek yoktur. Mendillerin kurumasını önlemek için ambalaj kapağını kapatın. Kullandıktan sonra mendili çöpe atın (tuvalete atmayın). Bileşenler E Vitamini - çok güçlü antioksidan çevresel rahatlamaya yardım eder ve cildin nem bariyerini sağlama alır Sarı Papatya - cildin yatışmasına yardım eder Yeşil Çay Özü - yüzey bakterisine direnir ve rahatlatıcı bir madde olarak hareket eder Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
-56%
Marka: Amway
Makyaj Temizleme Mendili - Essentials By Artıstry PNRYC00273
55.25 TL 126.7 TL
Genital Bölge Temizleme Mendili 12'li 5010724526491
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: milafarma Satıcı Ünvanı: MLA İLAÇ KOZMETİK MEDİKAL ÖZEL SAĞLIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Vergi Kimlik Numarası: 6221786712 Bu ürün milafarma tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Tazeleyici ıslak mendiller pH dengeli formülü, yatıştırıcı ebegümeci ve anti bakteriyel altıncık özleri ile genital bölgeyi nazikçe temizlemeye, tazelik sağlamaya ve koku gidermeye yardımcı olur Her yerde ve her zaman, hatta özel günlerinizde bile size uzun süreli tazelik sağlamayı destekler Dermatolojik ve jinekolojik olarak test edilmiştir Günlük kullanıma uygundurAmbalajı açılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-52%
Marka: Femfresh
Genital Bölge Temizleme Mendili 12'li 5010724526491
14 TL 29 TL
Hanymısh Bebek Temizleme Mendili 60'lı moda1091
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MadamKozmetik Satıcı Ünvanı: MEHMET KAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Isparta Bu ürün MadamKozmetik tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Kokusuz bebek temizleme pamuğu.Pamuk.Yumuşak ve rahat.Bebeğin yüz, vucüt ve alt temizliği için kullanılır.Doğal bir üründür bebeğinizin temizliğini sağlarken alerjiden ve tahrişten korur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-36%
Marka: Hanymish
Hanymısh Bebek Temizleme Mendili 60'lı moda1091
15.36 TL 24 TL
Mınıso Makyaj Temizleme Mendili (30 Adet) 6935696120357
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Miniso Satıcı Ünvanı: MİNİSO MAĞAZACILIK A.Ş İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6210518281 Bu ürün Miniso tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Ürün Özellikleri: Saf pamuk yapısı makyajı temizlerken tahrişi önler ve yumuşak bir dokunuş sağlar. Ebat/Ağırlık 30 Yaprak Ambalajı açılan ürünün iadesi kabul edilmemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Miniso
Mınıso Makyaj Temizleme Mendili (30 Adet) 6935696120357
34.99 TL
Hasta Vücut Temizleme Mendili 48 Yaprak 9019824100481
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: AKSAN KOZMETİK SAN.TİC.A.Ş. Satıcı Ünvanı: AKSAN KOZMETİK SAN.TİC.A.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0340389296 Bu ürün AKSAN KOZMETİK SAN.TİC.A.Ş. tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Deep Fresh Hasta Vücut Temizleme Mendili 48 Yaprak Islak Mendil DeepFresh Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-15%
Marka: Deep Fresh
Hasta Vücut Temizleme Mendili 48 Yaprak 9019824100481
13.5 TL 15.9 TL
Dr.c.tuna Intım Temizleme Mendili 20 Ad 00135654
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Suarma Store Satıcı Ünvanı: MURAT MERT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Rize Bu ürün Suarma Store tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-67%
Marka: Farmasi
Dr.c.tuna Intım Temizleme Mendili 20 Ad 00135654
14.79 TL 45 TL
Dezenfektanlı Yüzey Temizleme Mendili 150'li QC150Y
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: QUICKCARE Satıcı Ünvanı: EURASIA INTERNATIONAL KİMYA SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0680884297 Bu ürün QUICKCARE tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. 150 ADET DEZENFEKTANLI MENDİL.ALKOLLÜDÜR.Cep telefonu,bilgisayar ekranı,mouse,klavye gibi düzenli dezenfekte edilmesi gereken alanlarda iz bırakmadan güvenli dezenfeksiyon sağlar. Kirleri rahatlıkla çözen alkollü, temizlik bezidir. Virüs, bakteri ve mikropları içeriğindeki solüsyon sayesinde yok eder. Etkili ve hijyenik temizlik sağlar. Silinebilir tüm yüzeylerde (banyo, cam, ayna, medikal alet ve ekipmanların temizliğinde, plastik yüzey, vinlex, deri yüzeylerde, elektronik aletler, klavye, mouse, armatür, gıdaya temas eden yüzeylerde, pvc, granit, ahşap mobilya, laminant parke) hav ve iz bırakmadan lekesiz kurur, temizlik ve hijyen sağlar. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-24%
Marka: QUICKCARE
Dezenfektanlı Yüzey Temizleme Mendili 150'li QC150Y
49.5 TL 65 TL
Zen Maskara Ve Makyaj Temizleme Mendili ahazz8
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: nysa kozmetik Satıcı Ünvanı: UĞUR AYAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Aydın Bu ürün nysa kozmetik tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. FARMASİ MAKYAJ TEMİZLEME MENDİLİ+ZEN MASCARA Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-48%
Marka: Farmasi
Zen Maskara Ve Makyaj Temizleme Mendili ahazz8
42.99 TL 82 TL
Klasik Makyaj Temizleme Mendili 30 lu 1604202199
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Pratik Pazar Satıcı Ünvanı: DURSUN ŞENEL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Pratik Pazar tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Biocura beauty klasik makyaj temizleme mendili 30lu Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Biocura
Klasik Makyaj Temizleme Mendili 30 lu 1604202199
13 TL
Farmasi Sensı Wıpes Makyaj Temizleme Mendili K110
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Suarma Store Satıcı Ünvanı: MURAT MERT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Rize Bu ürün Suarma Store tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Içeriğinde 20 adet mevcuttur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-55%
Marka: Farmasi
Farmasi Sensı Wıpes Makyaj Temizleme Mendili K110
15.29 TL 34 TL
Skin Adapt Suyla Köpüren Temizleme Mendili 020800309479
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KOZMOTURK Satıcı Ünvanı: AKÇİÇEK KOZMETİK SANTİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Isparta Vergi Kimlik Numarası: 4660022111 Bu ürün KOZMOTURK tarafından gönderilecektir. Kuru ciltler Olay skin adapt suyla köpüren temizleme mendili Karma cildinizin nem dengesini korurken,cildinizi derinlemesine temizler ve cildinize peeling yapar Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Marka: OLAY
Skin Adapt Suyla Köpüren Temizleme Mendili 020800309479
28 TL 42 TL
Islak Göz Temizleme Mendili, 30 Adet 3961388
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: oturgaçlıgötürgeç Satıcı Ünvanı: ABDULLAH BÜLBÜL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün oturgaçlıgötürgeç tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Trixie ıslak göz temizleme mendili. Köpek, kedi ve diğer küçük petlerde güvenle kullanabileceğiniz ve çok memnun kalacağınız ıslak mendildir. Tahriş etmeden temizlik sağlar. Göz bölgesinde oluşan çapaklanma ve kirleri temizlemek amacıyla, günlük olarak haricen kullanılır. Göz çevresini nazikçe temizler. Bütün yüzün temizliğinde kullanılabilir. Özellikle seyahatlerde pet sahipleri için son derece kullanışlı ve yardımcı bir üründür. Bir pakette 30 adet mendil bulunur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
-7%
Marka: Trixie
Islak Göz Temizleme Mendili, 30 Adet 3961388
93.33 TL 100.35 TL
Dr.c.tuna Intım Temizleme Mendili 20 Adet 1203003EVSANKOZMETİK6
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: EVSAN KOZMETİK Satıcı Ünvanı: GÜLÇİN EVSAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Samsun Bu ürün EVSAN KOZMETİK tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Manuka yağı, söğüt kabuğu özü ve prebiyotik içeriği sayesinde dış genital bölgede uzun süreli temizlik ve ferahlık sağlarken, hafif kokusu ile de taze hissetmenize yardımcı olur. Prebiyotikler, cilt yapısının düzenlenmesinde rol oynar. Manuka yağı, cilde koruyucu bir bariyer sağlamaya destek olurken, cildin hijyenik kalmasına yardımcı olur. Söğüt kabuğu özü, cildin nemli ve temiz kalmasına destek olur. Paraben, boya ve alkol içermez. Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
-33%
Marka: DR CEVDET TUNA
Dr.c.tuna Intım Temizleme Mendili 20 Adet 1203003EVSANKOZMETİK6
19.99 TL 30 TL
Hijyenik Temizleme Mendili 60 Adet EKPASA-3424
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Ekşioğlu Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Satıcı Ünvanı: EKŞİOĞLU PAZ. SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Zonguldak Vergi Kimlik Numarası: 3301937767 Bu ürün Ekşioğlu Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. SİLİNEBİLİR TÜM YÜZEYLERİN, DUVARLARIN,ZEMİNLERİN,MEDİKAL ALET VE EKİPMANLARINHİJYENİK OLARAK TEMİZLENMESİNDE KULLANILIR. KÖTÜ KOKU OLUŞUMUNU ÖNLER. GIDA MADDELERİNİN TEMAS ETTİĞİ TÜM YÜZEYLERDE HİJYENİK KOŞULLARI SAĞLAR. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
-15%
Marka: Clark
Hijyenik Temizleme Mendili 60 Adet EKPASA-3424
55 TL 65 TL
Vücut Temizleme Havlusu 50'li - Perine Bölgesi Vücut Temizleme Mendili MF00013
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Kyl Ticaret Satıcı Ünvanı: GÜLDEN ÇAL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün Kyl Ticaret tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Medifresh vücut temizleme bezi ekstra yumuşak dokusuyla cildi etkili bir şekilde temizler ve ferahlatır. Içerisindeki aktifler sayesinde hijyenik temizlik sağlar. Içeriğindeki bulunan e vitamini sayesinde cildi besler, papatya özü sayesinde cildi Rahatlatmaya yardımcı olur. Içeriğindeki panthenol sayesinde yatan hastaların cildini nemlendirmeye ve yatmaktan kaynaklanan tahrişi iyileştirmeye yardımcı olur. Alkol ve boya maddesi içermediğinden cilde zarar vermez. Cildin ph dengesi ile uyumludur. Dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilmiştir. Kullanımı: Mikrodalgada ısıtılabilir. Ambalajı ile medifresh vücut temizleme bezini kullanmadan önce ısıtarak yatan hastanın vücut ısısını etkilemeden ve hastayı ürpertmeden temizliğini yapabilirsiniz. 50 adet büyük boy mendil içerir. Medifresh vücut temizleme bezi pratik kapağı ile açma kapama kolaylığı sağlarken, Içindeki mendilin uzun sure ıslak kalmasını sağlar. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
-35%
Marka: Medifresh
Vücut Temizleme Havlusu 50'li - Perine Bölgesi Vücut Temizleme Mendili MF00013
14.9 TL 23 TL
Mr. Wipes Yüzey Temizleme Mendil Seti LLAKZTMA0012
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Suarma Store Satıcı Ünvanı: MURAT MERT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Rize Bu ürün Suarma Store tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Mr. Wipes Temizleme Mendili Limon Kokulu 40lı Mr. Wipes Temizleme Mendili Okyanus Ferahlığı 40lı Mr Wipes Yüzey Temizleme Mendilleri tüm yüzeylerde tek seferde güvenli ve etkili temizlik sağlar Toz, parmak izi ve lekeleri kolayca temizler Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-46%
Marka: Farmasi
Mr. Wipes Yüzey Temizleme Mendil Seti LLAKZTMA0012
29.99 TL 56 TL
Saf & Temiz Siyah Nokta Temizleme Maskesi 2 Adet + Yüz Temizleme Mendili garnier2
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Yazpera Satıcı Ünvanı: AYKUT ERDAL GÜNEŞ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Yazpera tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Garnier siyah nokta temizleme maskesi 2 adet Fresh maker yüz temizleme mendili 3'lü set Yağlanmaya ve pürüzlere karşı etkili bakım sağlayan bir kremdir Içeriğindeki kömür ve yaban mersini özü ile cildi besleyen krem temizleme, peeling ve maske olarak kullanıldığından 3'ü 1 arada konseptiyle adlandırılır Düzenli kullanımı ile siyah noktaları kısa sürede ve gözle görülür derecede azaltan garnier saf & Temiz, zenginleştirilmiş bir formüle sahiptir Temizleme, peeling ve maske bakımı uygulayan garnier cildi temizler, kir ve pürüzlerden arındırır, gözenekleri temizler ve siyah noktaları yok eder Haftada 3 kez maske olarak da kullanılabilen garnier saf & Temiz siyah nokta karşıtı kömürlü 3'ü 1 arada, içeriğindeki kömür ve yaban mersini sayesinde ciltteki parlamayı azaltır ve mat bir görünüm kazandırır Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
Marka: Garnier
Saf & Temiz Siyah Nokta Temizleme Maskesi 2 Adet + Yüz Temizleme Mendili garnier2
79.99 TL
Makyaj Temizleme Mendili 20 li 10 Paket 95
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: 40sans Satıcı Ünvanı: PAMUK BOZOĞLAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün 40sans tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Alerji yapmaz Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
-51%
Marka: FRESHNSOFT
Makyaj Temizleme Mendili 20 li 10 Paket 95
59 TL 120 TL
Micellar Water Yüz Temizleme Mendili 30 Adet 163724
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Polybotum Satıcı Ünvanı: HAKAN YILMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Afyonkarahisar Bu ürün Polybotum tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Makyajınızı kolayca temizlemenize yardımcı olur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-31%
Marka: Watsons
Micellar Water Yüz Temizleme Mendili 30 Adet 163724
19.9 TL 29 TL
Farmasi Çay Ağacı Temizleme Mendili 20 Adet 78963
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: eniyibu Satıcı Ünvanı: ÜMEYİR SÜLÜ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Malatya Bu ürün eniyibu tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Dr.C.Tuna çay ağacı temizleme mendili 20 adet Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-53%
Marka: DR CEVDET TUNA
Farmasi Çay Ağacı Temizleme Mendili 20 Adet 78963
13.99 TL 29.9 TL
24'lü Bebek Temizleme Mendili HANY-726-24
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BEBEYATMAZ BEBEK MARKET Satıcı Ünvanı: BEBEYATMAZ BEBEK MARKET TEKSTİL SAN. TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Vergi Kimlik Numarası: 1601491455 Bu ürün BEBEYATMAZ BEBEK MARKET tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. 24x60=1440 adetten oluşur. Kokusuz bebek temizleme pamuğu % 100 doğal pamuk Yumuşak ve rahat Bebeğin yüz, vucüt ve alt temizliği için kullanılır Doğal bir üründür bebeğinizin temizliğini sağlarken alerjiden ve tahrişten korur Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-20%
Marka: Hanymish
24'lü Bebek Temizleme Mendili HANY-726-24
159 TL 199 TL
Dr.c.tuna Çay Ağacı Temizleme Mendili 20 Adet SAD0001204019
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: UCUZ AL Satıcı Ünvanı: SADAF TEKNİK ENDÜSTRİ VE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Denizli Vergi Kimlik Numarası: 7361442423 Bu ürün UCUZ AL tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Farmasi çay ağacı temizleme mendili, ciltteki fazla yağı alarak makyaj kalıntılarını nazikçe temizler, kendine has kokusu eşliğinde cildinizin temiz, nemli ve yumuşak kalmasını sağlar. Çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz, ideal kullanımı ile cildinizde gün boyu süren mat bir görünüm bırakır.Kullanım: Paketteki koruyucu bandı açın. Mendil ile yüzünüzü nazikçe temizleyin. Mendillerin kurumasını önlemek için kullandıktan sonra yapışkan koruyucu bandı kapatın. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-52%
Marka: Farmasi
Dr.c.tuna Çay Ağacı Temizleme Mendili 20 Adet SAD0001204019
19.9 TL 41.79 TL
Çay Ağaç Kokulu Yüz Temizleme Mendili 25li 1604202189
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Pratik Pazar Satıcı Ünvanı: DURSUN ŞENEL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Pratik Pazar tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Skin Therapy Çay Ağaç kokulu Yüz Temizleme Mendili 25li Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-13%
Marka: skin therapy
Çay Ağaç Kokulu Yüz Temizleme Mendili 25li 1604202189
35 TL 40.25 TL
Alkol Bazlı Hijyenik Temizleme Mendili 60 Adet M4180011
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MARMARA KURUMSAL TEDARİK Satıcı Ünvanı: MARMARA TASARIM YAPI HIRDAVAT İNŞAAT SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kocaeli Vergi Kimlik Numarası: 6120654022 Bu ürün MARMARA KURUMSAL TEDARİK tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-32%
Marka: Clark
Alkol Bazlı Hijyenik Temizleme Mendili 60 Adet M4180011
43.9 TL 65 TL
Dr. Cevdet .tuna Çay Ağacı Temizleme Mendili 0024879200
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: tralleis cosmetics Satıcı Ünvanı: ERCAN DEMİRTAŞ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Aydın Bu ürün tralleis cosmetics tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Dr.C.Tuna çay ağacı temizleme mendili-20 adet Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-57%
Marka: Farmasi
Dr. Cevdet .tuna Çay Ağacı Temizleme Mendili 0024879200
19.99 TL 46 TL
Dr.c.tuna Çay Ağacı Temizleme Mendili 20 Adet 321564968
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: tralleis cosmetics Satıcı Ünvanı: ERCAN DEMİRTAŞ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Aydın Bu ürün tralleis cosmetics tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Farmasi Çay Ağacı Temizleme Mendili, ciltteki fazla yağı alarak makyaj kalıntılarını nazikçe temizler, kendine has kokusu eşliğinde cildinizin temiz, nemli ve yumuşak kalmasını sağlar. Çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz, ideal kullanımı ile cildinizde gün boyu süren mat bir görünüm bırakır. Kullanım: Paketteki koruyucu bandı açın. Mendil ile yüzünüzü nazikçe temizleyin. Mendillerin kurumasını önlemek için kullandıktan sonra yapışkan koruyucu bandı kapatın. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-57%
Marka: Farmasi
Dr.c.tuna Çay Ağacı Temizleme Mendili 20 Adet 321564968
19.99 TL 46 TL
Dr.c.tuna Intım Temizleme Mendili 20 Adet FARMASİ1203003-T1
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Suarma Store Satıcı Ünvanı: MURAT MERT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Rize Bu ürün Suarma Store tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Farmasi dr. C. Tuna intim temizleme mendili Ph dengeli Formülüyle dış genital bölgeyi nazikçe temizlemeye, Tazelik hissi sağlamaya yardımcı olur. Günlük kullanıma uygundur. Jinekolojik olarak test edilmiştir. Hipoallerjenik olarak test edilmiştir. Paraben, boya ve alkol % 0 Bir paket içerisinde 20 adet intim temizleme mendili Kadınlara özel hassas bakım Dr. C. Tuna intim serisi, manuka ve söğüt kabuğu özlü prebiyotik içeriği ve hafif dokusu ile dış genital bölgede uzun süreli temizlik ve ferahlık sağlarken, taze hissetmenize yardımcı olur. Intımate Care Wıpes Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-56%
Marka: Farmasi
Dr.c.tuna Intım Temizleme Mendili 20 Adet FARMASİ1203003-T1
19.9 TL 45 TL
Hijyenik Vücut Ve Perina Temizleme Havlusu Mendili 00170
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Nefin Grup Satıcı Ünvanı: NEFİN EĞİTİM DAN.SAĞ.ENER.BİLGİ.İNŞ.ELEKTRONİK SAN.TİC.L.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 6300494618 Bu ürün Nefin Grup tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Hasta bezi kullanan veya yatağa bağımlı hastaların kurumuş ve hasar görmüş ciltleri ile mukozal bölgelerinin temizliği ve bakımı için kullanılır. Durulama gerektirmez. Temizler, yumuşatır ve korur. Perine bölgesi temizleme havlusu hasta bezi kullanan hastaların mukozal bölgelerinde gerçek bir hijyen ve temizlik imkanı sağlar Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.
-20%
Marka: Irmak
Hijyenik Vücut Ve Perina Temizleme Havlusu Mendili 00170
19.8 TL 24.75 TL
Infinity Lash Volume Maskara + Makyaj Temizleme Mendili gdfresh
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Yazpera Satıcı Ünvanı: AYKUT ERDAL GÜNEŞ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Yazpera tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Golden rose ınfinity lash mascara geniş ve büyük fiber fırçasıyla kirpiklerinizde sonsuz hacim, uzunluk ve kıvrım elde edebilmeniz için tasarlanmıştır. Geliştirilmiş yepyeni formülü ve özel fırçası ile kirpiklerinizi yapıştırmadan tek tek ayırarak mükemmel hacim verir ve gün boyu daha uzun ve kıvrık görünüm sağlar. Yoğun siyah rengi derin ve anlamlı bakışlara sahip olmanızı sağlayarak göz makyajınızı tamamlar. Fresh maker makyaj temizleme mendili Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-14%
Marka: Golden Rose
Infinity Lash Volume Maskara + Makyaj Temizleme Mendili gdfresh
59.9 TL 70 TL
Evcil Hayvan Pati Temizleme Mendili 30 Yaprak 9059121100301
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: AKSAN KOZMETİK SAN.TİC.A.Ş. Satıcı Ünvanı: AKSAN KOZMETİK SAN.TİC.A.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0340389296 Bu ürün AKSAN KOZMETİK SAN.TİC.A.Ş. tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Deep fresh evcil hayvan pati temizleme mendili 30 yaprak Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Deep Fresh
Evcil Hayvan Pati Temizleme Mendili 30 Yaprak 9059121100301
11.6 TL
Dr.c.tuna Çay Ağacı Temizleme Mendili 20 Adet 63783795Y
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: tralleis cosmetics Satıcı Ünvanı: ERCAN DEMİRTAŞ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Aydın Bu ürün tralleis cosmetics tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Farmasi Çay Ağacı Temizleme Mendili, ciltteki fazla yağı alarak makyaj kalıntılarını nazikçe temizler, kendine has kokusu eşliğinde cildinizin temiz, nemli ve yumuşak kalmasını sağlar. Çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz, ideal kullanımı ile cildinizde gün boyu süren mat bir görünüm bırakır. Kullanım: Paketteki koruyucu bandı açın. Mendil ile yüzünüzü nazikçe temizleyin. Mendillerin kurumasını önlemek için kullandıktan sonra yapışkan koruyucu bandı kapatın. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-57%
Marka: Farmasi
Dr.c.tuna Çay Ağacı Temizleme Mendili 20 Adet 63783795Y
19.99 TL 46 TL
Hijya - Hijyenik Yüzey Temizleme Mendili (375 ADET) HAVIM72
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ANATOLİA TIBBİ MED. SAĞ ÜRÜN LTD ŞTİ Satıcı Ünvanı: ANATOLİA TIBBİ VE MEDİKAL SAĞLIK ÜRÜNL.ÜR.PAZ.SAN.TİC.L.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0690765751 Bu ürün ANATOLİA TIBBİ MED. SAĞ ÜRÜN LTD ŞTİ tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Hijyen gerektiren bütün yüzeylerde, alet ve ekipmanlarda gerekli hijyenik temizliğin sağlanması için kullanılır. Renksiz Kullanım Alanları: Restoranlar, Oteller, Mutfaklar, Muayenehaneler, Kreş ve Okullar, Spor Salonları, Güzellik Merkezleri, Ev ve İşyerleri… Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.
-26%
Marka: ANATOLİA SAĞLIK
Hijya - Hijyenik Yüzey Temizleme Mendili (375 ADET) HAVIM72
124.9 TL 169 TL
Micellair Expert Makyaj Temizleme Mendili 20 Adet 160236
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ABİSYOL Satıcı Ünvanı: NAZLI ÇETİN KÖSE İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün ABİSYOL tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Yeni NIVEA MicellAIR Expert Makyaj Temizleme Mendili uzun süre kalıcı ve suya dayanıklı makyajı ve maskarayı ürün kalıntısı bırakmadan pratik bir şekilde çıkarır, böylece cildinizin oksijen alımı artar. MicellAIR bileşiği ve siyah çay içeren nazik formül hassas göz çevresine bakım yapar ve kirpikleri korur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
-50%
Marka: Nivea
Micellair Expert Makyaj Temizleme Mendili 20 Adet 160236
73.9 TL 147.8 TL
Derdevıce Pp Yüzey Temizleme, Dezenfektanlı Mendil 1 Kutu DEZENFEKTANLI MENDİL 1 KUTU
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: YEŞİL KİMYA Satıcı Ünvanı: YEŞİL KİMYA SAĞLIK ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Sivas Vergi Kimlik Numarası: 9500325254 Bu ürün YEŞİL KİMYA tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 1 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-60%
Marka: Ecolab
Derdevıce Pp Yüzey Temizleme, Dezenfektanlı Mendil 1 Kutu DEZENFEKTANLI MENDİL 1 KUTU
19.84 TL 49 TL
Hassas Cam Ve Gözlük Temizle Mendili 20'li HBV00000A50Q9
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KOZMEDSHOP Satıcı Ünvanı: EREĞLİ ARIN KOZM.MED.TEK.İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Zonguldak Vergi Kimlik Numarası: 3520048570 Bu ürün KOZMEDSHOP tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Hops Hassas Cam ve Gözlük Temizle Mendili 20'li Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Hops
Hassas Cam Ve Gözlük Temizle Mendili 20'li HBV00000A50Q9
30 TL
Tüysüz Jel Protez Kalıcı Oje Mendili Manikür Temizleme Mendili 1000 Adet Tüy Bırakmayan 600MENDİLPAKET
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Tırnak Atölyesi Satıcı Ünvanı: SABİNA GÜL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Adana Bu ürün Tırnak Atölyesi tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. 1000 lik pakette tırnak temizleme mendili tüy bırakmaz Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 8 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-18%
Marka: special nail
Tüysüz Jel Protez Kalıcı Oje Mendili Manikür Temizleme Mendili 1000 Adet Tüy Bırakmayan 600MENDİLPAKET
44.99 TL 55 TL
Vücut Temizleme Mendili Xl 3 x 50'li dop6956717igo
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÖZCAN DİLEK MARKET LTD STI Satıcı Ünvanı: ÖZCAN DİLEK MARKET KONFEKSİYON TURİZM GIDA İNŞAAT NAKLİYE OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Nevşehir Vergi Kimlik Numarası: 6830256985 Bu ürün ÖZCAN DİLEK MARKET LTD STI tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-31%
Marka: Sleepy
Vücut Temizleme Mendili Xl 3 x 50'li dop6956717igo
47.9 TL 69.9 TL
Baby Organik Antialerjik Yüzey Temizleme Mendili (20 Adet) 2379505
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ALPTUĞ GRUP Satıcı Ünvanı: ALİ TAYFUN TÜFEKCİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün ALPTUĞ GRUP tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Minoris baby organik antialerjik yüzey temizleme mendili (20 adet) özellikleri Minoris baby organik yüzey temizleme mendili, bor ve organik bileşenlerin bir arada kullanıldığı yeni nesil ileri teknoloji ile üretilmiş türkiye nin ilk ve tek mendil şeklinde anti yüzey temizleyicisidir. Restoran mama sandalyeleri başta olmak üzere ortak kullanım alanlarında bebeğinizin temas edeceği yüzeyleri kolay ve hızlıca temizlemenize yardımcı olur. Bebekli aileler için özel olarak uzun süren ar-Ge çalışmaları sonucunda üretilmiştir. Parfüm içermeyen formülü sayesinde temizlik sırasında ve sonrasında bebeğinizin ve sizin sağlığınızı parfümlerin olumsuz etkilerinden korur. Ahşap, fayans, granit, mermer, porselen, plastik ve diğer tüm yüzeylerin temizliğinde kullanılır. Yüzeyler üzerinde kalıntı bırakmaz kolayca temizlik sağlar. Ürün içeriği organik materyallerden oluştuğu için ürün rengi farklılık gösterebilir. Nötr ph değeri sayesinde yüzeylerinizi çizmeden hassasça temizler. Bio parçalanabilir hammaddeler kullanılarak üretilmiştir. Içerik ve ambalaj patentlidir. Minoris baby organik yüzey temizleme mendili içeriğindeki bor mineralleri sayesinde yüzeylerinizi kalıntı bırakmadan hassasça temizler. Içeriğinde sert mineraller bulunmadığından yüzeylerinizi çizmez. Parke, pvc, mermer, fayans, cam, plastik, ahşap, alüminyum tüm yüzeylerde güvenle kullanabilirsiniz. Kullanım şekli: Mendili açınız. Yüzeyi siliniz ve kurumaya bırakınız. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.
Marka: Minoris
Baby Organik Antialerjik Yüzey Temizleme Mendili (20 Adet) 2379505
52.99 TL
40 Adet Hindistan Ceviz Özlü Makyaj Temizleme Mendili miila001
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: AlmilaKozmetik Satıcı Ünvanı: ALMİLA AMBALAJ PAKETLEME KOZMETİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0551670354 Bu ürün AlmilaKozmetik tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. 40 Adet paket içerir Miila makyaj temizleme mendili hindistan özlü temizleyicisi ile cildi hem yumuşatır hemde anında etki gösterir. Hindistan özü içerir Cildi besler Alerjen değildir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-67%
Marka: miila
40 Adet Hindistan Ceviz Özlü Makyaj Temizleme Mendili miila001
18 TL 55 TL
Dr.c.tuna Çay Ağacı Yağı Temizleme Mendili 20 Adet 064661351
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Suarma Store Satıcı Ünvanı: MURAT MERT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Rize Bu ürün Suarma Store tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Ciltteki fazla yağı alarak makyaj kalıntılarını nazikçe temizler, kendine has kokusu eşliğinde cildinizin temiz, nemli ve yumuşak kalmasına yardımcı olur Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-57%
Marka: Farmasi
Dr.c.tuna Çay Ağacı Yağı Temizleme Mendili 20 Adet 064661351
19.99 TL 46 TL
Pomegranate Urban Shield Makyaj Temizleme Mendili 20 Adet 151221
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ABİSYOL Satıcı Ünvanı: NAZLI ÇETİN KÖSE İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün ABİSYOL tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Pure Beauty güvenilir bilimin etkileri ile bitkisel bileşenlerin gücünü birleştiriyor. Özel Pomegranate Urban Shield Compleks stresli ve donuk cildi canlandırmak için antioksidan ve kirlilik önleyici koruma sağlamaya, cilt bariyerini güçlendirmeye ve büyükşehir kirliliğine karşı cildin savunmasını artırmaya yardımcı olur. Urban Shield Compleks -Fermente nar özünün güçlü antioksidanları cildi nemlendirmeye ve cilt tonunu düzenlemeye yardımcı olur. - Rejuvenating Phyoto Placenta kırışıklık ile savaşmak için güçlü bir besleme potansiyeline sahiptir. - Galactomyces Ferment Süzüntü (GFF) cilt bariyerini güçlendirmek için doğal koruyucu etkiye sahiptir. Pure Beauty Yüz Temizleme Mendilleri tüm makyajı ve kiri temizlemeye yardımcı olur. Pomegranate Anti-Pollution Compleks cildin nemli ve yumuşak olmasına yardım ederken İsviçre Radicare, Bulgar Gül Suyu ve bitkisel özler cildi korumaya ve rahatlatmaya yardım eder. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
-50%
Marka: PURE BEAUTY
Pomegranate Urban Shield Makyaj Temizleme Mendili 20 Adet 151221
59.85 TL 119.7 TL
Classic Islak Temizleme Mendili 24'lü Avantaj Paketi 5459679
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ŞURA Satıcı Ünvanı: MUHAMMED SAMİ DEMİR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kütahya Bu ürün ŞURA tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Uni Baby Classic Islak Temizleme Mendili 24'lü Avantaj Paketi Özellikleri Uni Wipes Islak Bebek Havlusu emici, dayanıklı, yumuşak petek dokusu ile bebeklerin bez bölgesinde ve tüm cildinde etkin temizlik sağlar. Yumuşak petek dokuludur. pH değeri bebeğinizin cildi ile uyumludur. Bebeğinizin tüm cildinde güvenle kullanabilirsiniz. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Alkol ve Paraben içermez. 3'erli paketler halinde 8 tane pratik paketten oluşur. Toplam 24 adet ıslak mendil bulunmaktadır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
Marka: Uni Baby
Classic Islak Temizleme Mendili 24'lü Avantaj Paketi 5459679
162.31 TL
Unisex Okyanus Esintisi Kokulu Temizleme Mendili 40 Adet 1205003233
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Suarma Store Satıcı Ünvanı: MURAT MERT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Rize Bu ürün Suarma Store tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Mr wipes yüzey temizleme mendilleri tüm yüzeylerde tek seferde güvenli ve etkili temizlik sağlar. Toz, parmak izi ve lekeleri kolayca temizler. Ahşap, paslanmaz çelik, mermer, granit, plastik, porselen, cam ve elektronik gibi tüm yüzeyler için uygundur. Bezler tek kullanımlık olduğu için hijyenik kullanım sağlar. Ihtiyaç duyduğunuzda yenisini kullanabilirsiniz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-39%
Marka: Farmasi
Unisex Okyanus Esintisi Kokulu Temizleme Mendili 40 Adet 1205003233
16.99 TL 28 TL
Classic Islak Temizleme Mendili 24'lü Avantaj Paketi 1937805
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ALPTUĞ GRUP Satıcı Ünvanı: ALİ TAYFUN TÜFEKCİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün ALPTUĞ GRUP tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Uni Baby Classic Islak Temizleme Mendili 24'lü Avantaj Paketi Özellikleri Uni Wipes Islak Bebek Havlusu emici, dayanıklı, yumuşak petek dokusu ile bebeklerin bez bölgesinde ve tüm cildinde etkin temizlik sağlar. Yumuşak petek dokuludur. pH değeri bebeğinizin cildi ile uyumludur. Bebeğinizin tüm cildinde güvenle kullanabilirsiniz. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Alkol ve Paraben içermez. 3'erli paketler halinde 8 tane pratik paketten oluşur. Toplam 24 adet ıslak mendil bulunmaktadır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
Marka: Uni Baby
Classic Islak Temizleme Mendili 24'lü Avantaj Paketi 1937805
172.99 TL
Microfiber Cep Telefon Tablet Temizleme Mendili Kutulu Set 74400007136031
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HokusPokus Satıcı Ünvanı: TUBA ÖYMEN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün HokusPokus tarafından gönderilecektir. Transformacion 4 adet Microfiber Cep Telefon Tablet Temizleme Mendili + Kapaklı, 14,8 cm x 5,9 cm x 4,8 cm ölçülerinde, AÇIK > 25 cm uzunluk ölçülerinde, İÇ BÖLÜM> 3,8X5,1 CM birbirine geçerek kapanan, çok amaçlı saklama, taşıma, birbirine geçmeli kapaklı kutu HEDİYESİYLE gönderilir. Microfiber, kiri içerisinde barındırmayan özel tasarıma sahiptir. Cep telefonu, tablet, indash ekran vb yüzeyleri temizlikte kullanılır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-50%
Marka: Transformacion
Microfiber Cep Telefon Tablet Temizleme Mendili Kutulu Set 74400007136031
20.64 TL 41.28 TL
Kartuş Rollon Pudralı Ağda Ve Makyaj Temizleme Mendili AS144
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Ahşap Şehri Satıcı Ünvanı: ALİ NACİ AHAT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Konya Bu ürün Ahşap Şehri tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Kartuş Roll-On Ağda (Rolon Ağda) Roll-On Ağda + 25 Adet Makyaj Ve Cilt Temizleme Mendili İle Birlikte Gönderilecektir. Tamamen Doğal Ve Katkısız Bir Ağda Serisidir. Şeker İçermez. Kıl Köklerini Beslemez. Pratik Ve Hijyeniktir Düzenli Kullanımda Kıl Çıkışının Azalmasına Yardımcı Olur. Değişik Bölgelerden Toplanan Birinci Sınıf Kalite Reçinelerin İşlenmesi İle Üretilir. Arılardan Elde Edilen Doğal Bal Mumu İçerir. En Çok Tercih Edilen Ürünlerdendir. Kolay Ve İnce Sürülür. Naturel Sarı, Azulen Yeşil, Pudralı Ağda İse Kırmızı Renkte Olup, Transparan Özelliktedir. Esans İçermediğinden Parfüme Alerjisi Olanlarda Bile Kullanılabilir. Dermatolojik Olarak Test Edilmiştir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-23%
Marka: AGISS
Kartuş Rollon Pudralı Ağda Ve Makyaj Temizleme Mendili AS144
16.5 TL 21.5 TL
Make Up Makyaj Temizleme Mendili 3 In 1 MS1009
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Kumsal Çanta Satıcı Ünvanı: ABDULKADİR AKALIN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Yozgat Bu ürün Kumsal Çanta tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Makyaj temizleme mendili tüm cilt tiplerine uygundur. P.H:5.5 Paket İçi Adet:20 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Mors
Make Up Makyaj Temizleme Mendili 3 In 1 MS1009
7.9 TL
Kartuş Rollon Gold Ağda Ve Makyaj Temizleme Mendili AS146
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Ahşap Şehri Satıcı Ünvanı: ALİ NACİ AHAT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Konya Bu ürün Ahşap Şehri tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Kartuş Roll-On Ağda (Rolon Ağda) Roll-On Ağda + 25 Adet Makyaj Ve Cilt Temizleme Mendili İle Birlikte Gönderilecektir. Tamamen Doğal Ve Katkısız Bir Ağda Serisidir. Şeker İçermez. Kıl Köklerini Beslemez. Pratik Ve Hijyeniktir Düzenli Kullanımda Kıl Çıkışının Azalmasına Yardımcı Olur. Değişik Bölgelerden Toplanan Birinci Sınıf Kalite Reçinelerin İşlenmesi İle Üretilir. Arılardan Elde Edilen Doğal Bal Mumu İçerir. En Çok Tercih Edilen Ürünlerdendir. Kolay Ve İnce Sürülür. Naturel Sarı, Azulen Yeşil, Pudralı Ağda İse Kırmızı Renkte Olup, Transparan Özelliktedir. Esans İçermediğinden Parfüme Alerjisi Olanlarda Bile Kullanılabilir. Dermatolojik Olarak Test Edilmiştir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-23%
Marka: AGISS
Kartuş Rollon Gold Ağda Ve Makyaj Temizleme Mendili AS146
16.5 TL 21.5 TL
El Temizleme Mendili %70 Alkollü 100 Lü PYS/007013
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: PARTİOUTLET Satıcı Ünvanı: ÖZCAN AMBALAJ TEMİZLİK GI.MAD.VE HİZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6710354022 Bu ürün PARTİOUTLET tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. %70 Alkol İçeren El Temizleme Mendili Ambalaj ebadı 7 x 12 cm'dir. Standart ıslak mendillerin içinde bulunmayan antibakteriyel temizlik sıvısı içerir. İçeriği: BAC 50, Benzalkonium Chloride, Deinozed Aqua, Cocomidopropyl Vetaine, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Phenazyethanol, Tertasodium Edta, Citric Acid, Parfume, %70 Etil Alkol Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
-10%
Marka: Partioutlet
El Temizleme Mendili %70 Alkollü 100 Lü PYS/007013
55.55 TL 61.45 TL
3 Etkili Dengeleyici Cilt Temizleme Mendili 25 Adet 59974
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Barış Parfümeri Kuyumculuk Satıcı Ünvanı: BEKİR BARIŞ PAÇCI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Barış Parfümeri Kuyumculuk tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Loreal paris dermo expertise ideal balance mendil cilt tipi tüm cilt tipleri için uygundur. Ürün özellikleri -Cildi kir ve makyajdan temizler. Ürün kullanımı bastırmadan cilde uygulayınız. Uygulama sonrasında cildinizi durulamanız tavsiye edilir. Ürün avantajları günlük kullanıma uygundur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
-37%
Marka: L'Oreal Paris
3 Etkili Dengeleyici Cilt Temizleme Mendili 25 Adet 59974
21.9 TL 34.9 TL
Çok Amaçlı Temizleme Mendili Limon Ferahlığı, 40 Adet 6427001
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Su Danışmanlık Satıcı Ünvanı: SÜEDA FİLİZCİLER İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Balıkesir Bu ürün Su Danışmanlık tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. UNICE Yüzey Temizleme Mendilleri tüm yüzeylerde tek seferde güvenli ve etkili temizlik sağlar. Toz, parmak izi ve lekeleri kolayca temizler. Ahşap, paslanmaz çelik, mermer, granit, plastik, porselen, cam ve elektronik gibi tüm yüzeyler için uygundur. Bezler tek kullanımlık olduğu için hijyenik kullanım sağlar. Limon kokuludur. Paket içeriği 40 adettir. Bitkisel içeriklidir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
-50%
Marka: Unice
Çok Amaçlı Temizleme Mendili Limon Ferahlığı, 40 Adet 6427001
24.99 TL 49.9 TL
Classic Islak Temizleme Mendili 24'lü Avantaj Paketi AKARSIZ767
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Talofa Satıcı Ünvanı: RAMAZAN HIRKALI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Konya Bu ürün Talofa tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Uni Baby Classic Islak Temizleme Mendili 24'lü Avantaj Paketi Özellikleri Uni Wipes Islak Bebek Havlusu emici, dayanıklı, yumuşak petek dokusu ile bebeklerin bez bölgesinde ve tüm cildinde etkin temizlik sağlar.Yumuşak petek dokuludur.pH değeri bebeğinizin cildi ile uyumludur.Bebeğinizin tüm cildinde güvenle kullanabilirsiniz.Dermatolojik olarak test edilmiştir.Alkol ve Paraben içermez.3'erli paketler halinde 8 tane pratik paketten oluşur.Toplam 24 adet ıslak mendil bulunmaktadır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-30%
Marka: Uni Baby
Classic Islak Temizleme Mendili 24'lü Avantaj Paketi AKARSIZ767
144.07 TL 205.9 TL
Göz Makyajı Temizleme Mendili Yağ Bazlı 50'li SR17110034
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Rossmann Satıcı Ünvanı: DİRK ROSSMANN MAĞAZACILIK TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kocaeli Vergi Kimlik Numarası: 7350667910 Bu ürün Rossmann tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. • misel teknolojisi ile suya dayanıklı göz makyajını bile nazikçe temizler. • jojoba yağı ve e vitamini hassas göz çevrenize bakım için yardımcı olur. • suya dayanıklı makyaj için uygundur. • lens kullananlar için de uygundur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: ISANA
Göz Makyajı Temizleme Mendili Yağ Bazlı 50'li SR17110034
14.9 TL
Rituel De Beaute Intim Temizlik Mendili Genital Bölge Temizleme Mendili 4 Paket 60 Yaprak lili63
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: COŞKUN AVM Satıcı Ünvanı: HARUN COŞKUN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün COŞKUN AVM tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Rituel De Beaute Intim Temizlik Mendili Genital Bölge Temizleme Mendili 4 Paket 60 Yaprak (ISLAK MENDİL) Ritüel de Beaute İntim Temizleme Mendili dış genital bölgelerin hijyeninin pratik güvenli ve hızlı olarak sağlanması için özel olarak tasarlanmış tek kullanımlık bir mendildir. Kötü kokuların oluşumuna fırsat vermez. Bakteri oluşumunu engelleyerek kötü sürprizlere karşı korur. ALKOL,PARABEN VE SABUN İÇERMEZ Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 12 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-29%
Marka: lili hobi ve eğitim dünyası
Rituel De Beaute Intim Temizlik Mendili Genital Bölge Temizleme Mendili 4 Paket 60 Yaprak lili63
17.57 TL 24.9 TL
2 Paket Hasta Vücut Temizleme Havlusu 60 Lı-perine Bölgesi Vücut Temizleme Mendili MEDİ2
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BESTMED Satıcı Ünvanı: BE-SA MEDİKAL VE MEDİKAL AL.MÜH.İNŞ.TEKSİTH.İHR.SAN.VE TİC.L İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 1600487459 Bu ürün BESTMED tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Özel formülasyonu sayesinde banyo yapamayan kişilerin vücut temizliğini sağlayan Medifresh Vücut Temizleme Islak Havlusu ekstra yumuşak dokusuyla cildi etkili bir şekilde banyo yapmış gibi temizler, ferahlatır. Antibakteriyel aktifi sayesinde hijyenik temizlik sağlar. İçeriğinde bulunan E Vitamini ile cildi besler, papatya özü sayesinde ise cildi rahatlatmaya yardımcı olur. Mikrodalgada ısıtılabilir ambalajı ile “Medifresh” Vücut Temizleme Bezi kullanmadan önce ısıtılarak vücut ısısını etkilemeden rahatlıkla kullanılabilir. 1 Pakette 60 adet vardır x 2 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 26 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-41%
Marka: Medifresh
2 Paket Hasta Vücut Temizleme Havlusu 60 Lı-perine Bölgesi Vücut Temizleme Mendili MEDİ2
29 TL 49 TL
Dantelli Turta Mendili Tabak Altı Mendil - 22 Cm 100 Lü DOYLEY22CM
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: DALKIR GIDA TEMİZLİK DAY. TÜK. MAM. LTD. ŞTİ. Satıcı Ünvanı: DALKIR GIDA TEM.D.T.M.İ.S.T.İ.İHR.SAN.VE TİC.PAZ.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Adana Vergi Kimlik Numarası: 2680296361 Bu ürün DALKIR GIDA TEMİZLİK DAY. TÜK. MAM. LTD. ŞTİ. tarafından gönderilecektir. Paket içeriği: 100 adettir, 22 cm Tabakların altına servis için ya da turtaların pastaların altına koyabilirsiniz Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: DALKIR GIDA
Dantelli Turta Mendili Tabak Altı Mendil - 22 Cm 100 Lü DOYLEY22CM
25 TL 30 TL
Micellair Expert Makyaj Temizleme Suyu 400 Ml + Mendil MCC00654
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BK Group Satıcı Ünvanı: COŞKUN KOÇ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün BK Group tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Ø ÜRÜN AÇIKLAMASI Nivea Miceallair Expert Çift Fazlı Makyaj Temizleme Suyu 400 MlUzun süre kalıcı makyaj ve maskarayı çıkarmak için geliştirilmiştir, Hassas cilde ve göz çevresine bakım yapar ve kirpikleri korur, Cildin oksijen alımını artırır, MicellAIR bilesigi ve siyah çayözü içerir, Hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur. Nivea Miceallr Expert Makyaj Temizleme Mendili(20Adet) Uzun süre kalıcı ve suya dayanıklı makyajı ve maskarayı ürün kalıntısı bırakmadan pratik bir şekilde çıkarır, MicellAIR bileşiği ve siyah çay içeren nazik formül hassas göz çevresine bakım yapar ve kirpikleri korur Ø ÜRÜN BARKODU 4005900664792 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-24%
Marka: Nivea
Micellair Expert Makyaj Temizleme Suyu 400 Ml + Mendil MCC00654
64.9 TL 84.9 TL
Micellair Expert Makyaj Temizleme Suyu 400 Ml + Mendil 4005900664792
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Boncuk Kozmetik Satıcı Ünvanı: BONCUK KOZM.İMALAT PAZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Elazığ Vergi Kimlik Numarası: 1790603242 Bu ürün Boncuk Kozmetik tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Ø ÜRÜN AÇIKLAMASI Nivea Miceallair Expert Çift Fazlı Makyaj Temizleme Suyu 400 MlUzun süre kalıcı makyaj ve maskarayı çıkarmak için geliştirilmiştir, Hassas cilde ve göz çevresine bakım yapar ve kirpikleri korur, Cildin oksijen alımını artırır, MicellAIR bilesigi ve siyah çayözü içerir, Hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur. Nivea Miceallr Expert Makyaj Temizleme Mendili(20Adet) Uzun süre kalıcı ve suya dayanıklı makyajı ve maskarayı ürün kalıntısı bırakmadan pratik bir şekilde çıkarır, MicellAIR bileşiği ve siyah çay içeren nazik formül hassas göz çevresine bakım yapar ve kirpikleri korur Ø ÜRÜN BARKODU 4005900664792 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-43%
Marka: Nivea
Micellair Expert Makyaj Temizleme Suyu 400 Ml + Mendil 4005900664792
28.5 TL 49.9 TL