Aradığınızı Hemen Bulun

RENKLER

Aradığınızı Hemen Bulun
Mavi 285
Kırmızı 294
Sarı 221
Yeşil 482
Beyaz 307
Siyah 3064
Turuncu 218
Lacivert 285
Gri 436
Krem 45
Pembe 258
Mor 54
Kahverengi 155
Bej 245
Bordo 285
Vizon 58
Ekru 42
Mürdüm 25

FİYAT

Aradığınızı Hemen Bulun
0-10 TL 96
10-25 TL 1134
25-50 TL2044
50-100 TL3042
100-150 TL 1396
150-250 TL 2039
250-500 TL4503
500-1000 TL705
1000 TL üzeri355

Fıstık Yeşili Kaban

İstediğini hemen bul 'den fazla ürün
Organze Kurdele 357 | Fıstık Yeşili Fıstık Yeşili onuraksesuark12
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TRENDHOBİ Satıcı Ünvanı: YUSUF YILMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün TRENDHOBİ tarafından gönderilecektir. Hediye paketleme, dağıtmalık süs eşyalarını süslemede, tekstil ürünlerinde dekoratif amaçlı kullanıma uygundur.Eni 6 mm, boyu 22,5 metredir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: onuraksesuar
Organze Kurdele 357 | Fıstık Yeşili Fıstık Yeşili onuraksesuark12
13.99 TL
Iphone 6 Fıstık Yeşili Lansman Kılıfı iPhone 6 Fıstık Yeşili
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Güney Aksesuarları Satıcı Ünvanı: GÜNGÖR KÜÇÜK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Güney Aksesuarları tarafından gönderilecektir. iPhone 6 Fıstık Yeşili Lansman Kılıfı -İçi süettir. -Kir , leke tutmaz. -Ekstra koruma sağlar. -Logo baskıdır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
Marka: Nomek
Iphone 6 Fıstık Yeşili Lansman Kılıfı iPhone 6 Fıstık Yeşili
29.99 TL 59.99 TL
Kese Sert Hamam & Banyo Kesesi -fıstık Yeşili develi fıstık yeşili
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hamamcı Teyze Satıcı Ünvanı: RIFAT KOLTUKLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bursa Bu ürün Hamamcı Teyze tarafından gönderilecektir. Ürünümüz 1 adet Keseden oluşmaktadır. Develi kesenin bu ürünü sert kese masajı sevenler ve banyoda pratik masaj yapmak isteyenler için ağaç kabuklarından özel harmanlanmış olup kara tezgahlarda milim milim dokunmuştur.Bir çok hamam ve spa larda tellak ve natırın tercihidir.Ürün doğal ham madde gereği su ile birleşiminde sertleşmekte doğal ham maddenin özelliğini yansıtmaktadır boya apre işlemleri bulunmamakla beraber hamur halde kök boya ile bir kere buhar işlemi görüp doğal renklerini almıştır .Bilek dolama ipinin olmaması ürünün hem ele hemde vücuda uyumlu tutunması ve kese masajı yapan masörlerin ip tercih etmemesinden dolaydır.ürün kuruduğunda yumuşak bir hal almasına rağmen su ile buluşmasıyla ilk günkü kir çıkarıcı sert dokuyu geri kazanır. Tavsiye edilir. Kullanım : Ürün sağlıklı ve uzun ömürlü kullanmak için iç ters çevirip kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Kara tezgah sık dokuma Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: Develi
Kese Sert Hamam & Banyo Kesesi -fıstık Yeşili develi fıstık yeşili
40 TL 50 TL
Makara Lastik Ip 25 Metre | Fıstık Yeşili Fıstık Yeşili ST-CMS003345_FıstkYeşil
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Merceria Satıcı Ünvanı: SİMİSSO TEKSTİL E TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Samsun Vergi Kimlik Numarası: 7700445094 Bu ürün Merceria tarafından gönderilecektir. 25 metre uzunluğundadır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Simisso
Makara Lastik Ip 25 Metre | Fıstık Yeşili Fıstık Yeşili ST-CMS003345_FıstkYeşil
14.99 TL
Fıstık Yeşili cam boyası
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Elegant hobi Satıcı Ünvanı: MUSTAFA PARLAS İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kütahya Bu ürün Elegant hobi tarafından gönderilecektir. fıstıkyeşili 70 cc cam ve seramik boyası Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Rich
Fıstık Yeşili cam boyası
15 TL 20 TL
Purse / Fıstık Yeşili PS
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Fold Yarn Satıcı Ünvanı: ERCÜMENT ÖZGÜR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Fold Yarn tarafından gönderilecektir. Ürün pamuk içermektedir. Yumak yaklaşık 250 gram - 150 metre 2,5 mm kalınlık ve zincir bükümdür. Kolaylıkla tığ ile örülebilir. Genellikle çanta, supla ve aksesuar yapımında güvenle tercih edebilirsiniz. Yumakların gramaj ve metrajları farklılık gösterebilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: FOLDYARN
Purse / Fıstık Yeşili PS
31.95 TL 42.6 TL
Fıstık Yeşili Terlik ccfy
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MOCCOSHOP Satıcı Ünvanı: ÇAĞLA KUTLAY İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Mersin Bu ürün MOCCOSHOP tarafından gönderilecektir. Sportif yarışçı şeridi ikonik terliklerimize renk katıyor. Hafif, dayanıklı Croslite ™ malzemeden üretilen konturlu ayakkabı tabanı ve dış tabanlar, gün içinde ne olursa olsun için inanılmaz bir konfor ve destek sunar. Teknik Detaylar: Daha güvenli bir oturuş için topuk kayışları Temizlemesi kolay İkonik Crocs Comfort ™: Hafif. Esnek. 360 derece konfor. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Crocs
Fıstık Yeşili Terlik ccfy
299 TL
Fıstık Yeşili Şort FYS8200
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HAKAN SPOR BURSA Satıcı Ünvanı: SASESAN REKLAMCILIKSPOR MAL.H.E.M.YT.İ.T.T.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bursa Vergi Kimlik Numarası: 7520051830 Bu ürün HAKAN SPOR BURSA tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-30%
Marka: Imalat
Fıstık Yeşili Şort FYS8200
34.9 TL 49.9 TL
Fıstık Yeşili Maske 3004 3004 - FISTIK YEŞİLİ
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Etnik Esintiler Satıcı Ünvanı: ETNİK TASARIM TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3810448811 Bu ürün Etnik Esintiler tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Maskeler'de iade ve değişim yoktur. Maskelerimiz %100 pamuk kumaştan üretilmiştir. %100 pamuk kumaş (160gram), 3 katmanlı maske, filtreli kumaş (130gram) , rahat nefes alınabilir, yıkanabilir maske Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Etnik Esintiler
Fıstık Yeşili Maske 3004 3004 - FISTIK YEŞİLİ
29.99 TL
Polyester Makrome Ipi 100 Gr | Fıstık Yeşili Fıstık Yeşili ST-CMS002447_Fıstık Yeş
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Merceria Satıcı Ünvanı: SİMİSSO TEKSTİL E- TİC. LTD. ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Samsun Vergi Kimlik Numarası: 7700445094 Bu ürün Merceria tarafından gönderilecektir. Polyester malzemeden üretilmiştir. 3 no kalınlığındadır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Simisso
Polyester Makrome Ipi 100 Gr | Fıstık Yeşili Fıstık Yeşili ST-CMS002447_Fıstık Yeş
20.99 TL
Polyester Makrome Ipi 100 Gr | Fıstık Yeşili Fıstık Yeşili -CMS002447_Fıstık Yeş-6103b_R60
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: coolpazar Satıcı Ünvanı: HAKAN TOPAL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün coolpazar tarafından gönderilecektir. Polyester malzemeden üretilmiştir. 3 no kalınlığındadır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-23%
Marka: Simisso
Polyester Makrome Ipi 100 Gr | Fıstık Yeşili Fıstık Yeşili -CMS002447_Fıstık Yeş-6103b_R60
33.99 TL 43.99 TL
Kadın Fıstık Yeşili Eşarp XA36
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Sinem Online Satıcı Ünvanı: SİNEM ONLİNE ALIŞVERİŞ HİZ.DİJ.MAĞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 7710571774 Bu ürün Sinem Online tarafından gönderilecektir. Sinem ipek bantlı db-100 xa36 10 fıstık yeşili eşarp Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-70%
Marka: SİNEM EŞARP
Kadın Fıstık Yeşili Eşarp XA36
12 TL 39.9 TL
Kadın Fıstık Yeşili Hırka 17L5330
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: LARANOR Satıcı Ünvanı: LALA TEKSTİL MAKİNA İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 1810024089 Bu ürün LARANOR tarafından gönderilecektir. Modelin Ölçüleri: Boy: 1.72, Göğüs: 86, Bel: 59, Kalça: 89 Numune Bedeni: S/36/1 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-36%
Marka: Laranor
Kadın Fıstık Yeşili Hırka 17L5330
57.45 TL 89.99 TL
Miss 478 Fıstık Yeşili MİSS478
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: hobilobi Satıcı Ünvanı: BALABAN TURİZM TİCARET VE İNŞAAT SANAYİ LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Vergi Kimlik Numarası: 1350040718 Bu ürün hobilobi tarafından gönderilecektir. Alize Miss 478 Fıstık Yeşili *Ürün İçerikleri: 100% Merserize Pamuk *Gramaj: 50 g *Metraj: 55 m *Mevsim: Sonbahar / Kış Koleksiyon * Şiş No : 2.5-3.5 * Tığ No : 0.75-2 *Kullanım Alanları: Yelek. şal. bluz. tığ işi motif. aksesuar. ev tekstili v.b tüm örgülerde güvenle tercih edebilirsiniz. *Uyarı: Ekranda gözüken renkler ile gerçek iplik rengi farklılık gösterebilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Alize
Miss 478 Fıstık Yeşili MİSS478
18.25 TL
Fıstık Yeşili Etek Takım CTK0000800
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Keten boutique Satıcı Ünvanı: TUĞÇE KAFLI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün Keten boutique tarafından gönderilecektir. Sweat yeşil takım Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-39%
Marka: Keten boutique
Fıstık Yeşili Etek Takım CTK0000800
110 TL 180 TL
Fıstık Yeşili Crop Triko 459
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: NICHE LOOP Satıcı Ünvanı: FULYA ORHAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün NICHE LOOP tarafından gönderilecektir. Balon Kol Triko Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 11 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-47%
Marka: Nicheloop
Fıstık Yeşili Crop Triko 459
69 TL 129.9 TL
Cerrahi Fıstık Yeşili Takım Smrnfstkyşlkdn
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SİMİRNA ÜNİFORMA Satıcı Ünvanı: HATİCE YILDIZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün SİMİRNA ÜNİFORMA tarafından gönderilecektir. Sağlık çalışanları için özel üretilmiştir. Kumaş türü: Terrycoton Ürün modeli: Greys Ürün rengi: Fıstık Yeşili Ürün 1.Kalite kumaştan üretilmiştir rahat bir kullanım sağlar Beden tablosu 36: Xxs 38: Xs 40: S 42: M 44: L 46-48:Xl Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: Simirna Üniforma
Cerrahi Fıstık Yeşili Takım Smrnfstkyşlkdn
100 TL 120 TL
Kadın Fıstık Yeşili Sandalet RFT21
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TOPUK KUNDURA Satıcı Ünvanı: RUFET KOZAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Edirne Bu ürün TOPUK KUNDURA tarafından gönderilecektir. Fıstık yeşili sandalet Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-12%
Marka: Caprito
Kadın Fıstık Yeşili Sandalet RFT21
149.99 TL 169.99 TL
Kadın Fıstık Yeşili Büstiyer BST3C400
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TWENTYONE Satıcı Ünvanı: KADİR GÜNAY İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün TWENTYONE tarafından gönderilecektir. Fıstık Yeşili Kadın Büstiyer Crop Top Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-57%
Marka: twentyone
Kadın Fıstık Yeşili Büstiyer BST3C400
29.99 TL 69.99 TL
Kadın Fıstık Yeşili Bluz 19230097155
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HOME STORE Satıcı Ünvanı: HOME STOREDEKORASYON A.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 4630038768 Bu ürün HOME STORE tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-70%
Marka: Home Store
Kadın Fıstık Yeşili Bluz 19230097155
44.7 TL 149 TL
Tunik 19ya4794 Fıstık Yeşili 3060550
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Armine Satıcı Ünvanı: ARMİNE GİYİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0800347676 Bu ürün Armine tarafından gönderilecektir. MODEL: K19YA4794001 KUMAŞ: Viskon Pamuklu KALIP : Normal NUMUNE BEDENİ: 38 NUMUNE ÜRÜN ÖLÇÜLERİ: BOY: 119cm GÖĞÜS: 76cm BEL: 74cm BASEN: 110cm ÜRÜN AÇIKLAMA: Viskon kumaştan tasarlanmış, bisiklet yaka kesimli, kendi kumaşından kemeri olan, cepli, boncuk işleme ile hareketlendirilmiş şık bir üründür. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-44%
Marka: Armine
Tunik 19ya4794 Fıstık Yeşili 3060550
279.9 TL 499.9 TL
Peştamal Havlu Fıstık Yeşili 120384
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: AS PLUS Satıcı Ünvanı: ASPLUS GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Denizli Vergi Kimlik Numarası: 0910537124 Bu ürün AS PLUS tarafından gönderilecektir. Peştamal Havlu Eponj Modeli Ağırlık : 450 gr Boyut : 90X180 CM Ürün %100 Pamuk 1.Kalite Ürün Yıkamada Çok Fazla Yumuşatıcı Kullanmayınız Max 40’C de Yıkayınız Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
Marka: ASPLUS
Peştamal Havlu Fıstık Yeşili 120384
135 TL 165 TL
Fıstık Yeşili Çaydanlık Buhurdanlık fycy111
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Morey Ticaret Satıcı Ünvanı: EMİR CAN KATIRCILAR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Morey Ticaret tarafından gönderilecektir. Bu ürün MOREY tarafından üretilmektedir. 3 Parçadan oluşmaktadır. Seramiktir. Üzeri sırlıdır 12 cm yüksekliği bulunmaktadır Mum dahil degildir Bulaşık makinesinde yıkamaya uygun değildir. Buhurdanlığın Üst haznesin bir miktar su ve bulunduğunuz ortamın büyüklüğüne göre (5-10 damla ) buhurdanlık yağı damlatılır. Alt kısmına tealight mum yerleştirilir sonra, mum yakılarak yağın ısınarak koku yayması sağlanır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Morey
Fıstık Yeşili Çaydanlık Buhurdanlık fycy111
49 TL 65 TL
Fıstık Yeşili Hamile Tunik 8173
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Sail Lakers Satıcı Ünvanı: ALİ GÖL AYAKKABI PAZARLAMA VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3880426812 Bu ürün Sail Lakers tarafından gönderilecektir. %95 Pamuk % 5 Elestan Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-42%
Marka: Gör Sin
Fıstık Yeşili Hamile Tunik 8173
69 TL 119 TL
Dantel Fıstık Yeşili Kurdele crt0010
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hobby zamanı Satıcı Ünvanı: ERCAN ÇEBER İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün Hobby zamanı tarafından gönderilecektir. Ikiye ayrılabilen çift taraflı dantel kurdele genişliği 5cm'dir. Fiyat 10 mt fiyatıdır. Ikiye ayrıldığında toplam 20 mt uzunluğundadır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
Marka: hobby zamanı
Dantel Fıstık Yeşili Kurdele crt0010
17.5 TL 35 TL
Fıstık Yeşili Şeritli Kap QS2047033
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BAQA Satıcı Ünvanı: BAQA TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 1400384865 Bu ürün BAQA tarafından gönderilecektir. Fıstık Yeşili Şeritli Kap Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
Marka: BAQA
Fıstık Yeşili Şeritli Kap QS2047033
1125 TL 2250 TL
Kadın Fıstık Yeşili Şal 8681189717006
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TAKIN TAKIŞTIRIN Satıcı Ünvanı: YAKUP GÜÇLÜ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün TAKIN TAKIŞTIRIN tarafından gönderilecektir. Trend Tafta Şal 70*200 Boyutlarında Polyesterdir. 70 x 200 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-31%
Marka: Armine TREND
Kadın Fıstık Yeşili Şal 8681189717006
44.91 TL 64.9 TL
Kadın Fıstık Yeşili Kazak 1076883
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Network Satıcı Ünvanı: AY MARKA MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kocaeli Vergi Kimlik Numarası: 1060631074 Bu ürün Network tarafından gönderilecektir. %78 ACR %20 PES %2 EA Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 16 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-65%
Marka: Network
Kadın Fıstık Yeşili Kazak 1076883
125.1 TL 359 TL
Penye Ip (fıstık Yeşili) SlnPnyFstkYsl999
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SelinAksesuar Satıcı Ünvanı: ÖMER BAYDOĞAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Sakarya Bu ürün SelinAksesuar tarafından gönderilecektir. Ürün ±700 Gramdır. Penye İpleri Geri Dönüşümden Yapıldığından Dolayı , Her Partide Renk Tonları Farklılık Gösterebilmektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-32%
Marka: Selin
Penye Ip (fıstık Yeşili) SlnPnyFstkYsl999
16.9 TL 24.9 TL
Dikişsiz Bone Fıstık Yeşili SYR02679
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Seyra Ticaret Satıcı Ünvanı: KEVSER YILMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Konya Bu ürün Seyra Ticaret tarafından gönderilecektir. Emin Dikişsiz Bone Fıstık Yeşili %100 Pamuktan Üretilmiştir. Kaşıntı ve baş ağrısı yapmaz. Esnektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: EMİN
Dikişsiz Bone Fıstık Yeşili SYR02679
16.8 TL 21 TL
Büyük Ponpon Fıstık Yeşili HSR234086
5/5 11
-20%
Marka: HaserEticaret
Büyük Ponpon Fıstık Yeşili HSR234086
72 TL 90 TL
Çiçek Ve Figür Boyası Fıstık Yeşili 6 Gr suana-çiçek-figur-boyası-fıstık-yeşili
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Ber-Ci Store Satıcı Ünvanı: ÇİĞDEM ÖZ SONVERDİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Sakarya Bu ürün Ber-Ci Store tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Çiçek Boyaları Fırça Batırılarak Kuru Bir Şekilde Sürülür. Ürün Çiçek Boyası Haricinde Şeker Hamuru Figür Süslemelerinde de Kullanılır. Gıdai üründür. Türkiye'de üretilmiştir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
-31%
Marka: Suana
Çiçek Ve Figür Boyası Fıstık Yeşili 6 Gr suana-çiçek-figur-boyası-fıstık-yeşili
19.99 TL 29 TL
Pamuklu Makrome Ipi 250 Metre 2 Mm | Fıstık Yeşili Fıstık Yeşili -CMS002100_Fıstık Yeş-3ebce_R60
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: coolpazar Satıcı Ünvanı: HAKAN TOPAL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün coolpazar tarafından gönderilecektir. %100 pamuktan üretilmiştir. 250 gram ağırlığındadır. 250 metre uzunluğundadır. 2 milimetre kalınlığındadır. Duvar süsü,çanta,aksesuar ürünlerinde kullanmak için uygundur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-23%
Marka: Simisso
Pamuklu Makrome Ipi 250 Metre 2 Mm | Fıstık Yeşili Fıstık Yeşili -CMS002100_Fıstık Yeş-3ebce_R60
40.99 TL 52.99 TL
Multi Surface Hobi Boyası 500 Cc 1074 Fıstık Yeşili Multi surface 550cc 1074 Fıstık Yeşili
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÖZKAR İNŞAATÇILIK NAKLİYAT VE TAAH.TİC.A.Ş. Satıcı Ünvanı: ÖZKAR İNŞAATÇILIK NAKLİYAT VE TAAHHÜT TİCARET A.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6980042787 Bu ürün ÖZKAR İNŞAATÇILIK NAKLİYAT VE TAAH.TİC.A.Ş. tarafından gönderilecektir. 100 MUHTEŞEM RENK, YENİ BİR FORMÜLASYON, ÇOK SAĞLAM YENİLEME BOYASINeredeyse tüm zeminlerde kullanılabilen su bazlı akrilik polimer örtücü boyadır. Çok güçlü akrilik polimer ile üretildiğinden özellikle boyalı zeminlerde hiç astar gerektirmeden uygulama kolaylığı vardır. Uygulanacak zeminlerin pürüzsüz ve kuru olmasına dikkat edilmelidir. Saten görünümlü çok renk çeşitliliği olan hobi sanatsal vs. amaçlı kullanım içindir. Tüm renkler örtücü hale getirildiğinden koyu ve açık zeminlerde kullanıma uygundur. Ahşap, kanvas, kağıt, ham seramik (bisküi), polyester duvar vs. sert zeminler için kullanılabilir. Fırça ve rulo ile uygulamaya uygundur. Malzemeler su ile temizlenir, çabuk kurur, kuruma süresi sıcaklık ile değişkenlik gösterir. Üst kuruma süresi çabuk olmakla beraber uygulamadan sonra bir gün beklemek doğru olur ancak gerçek donma süresi 30 gündür.Ürün Ağırlığı 550 cc dir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Craft Country
Multi Surface Hobi Boyası 500 Cc 1074 Fıstık Yeşili Multi surface 550cc 1074 Fıstık Yeşili
48 TL
Kadın Fıstık Yeşili Yün Patik hbpazarpatikfy
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: hbpazar Satıcı Ünvanı: HAKAN BAŞAKCIOĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün hbpazar tarafından gönderilecektir. 39 nuamaraya kadar olur. Sıcacık, yumuşacık. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Hbpazar
Kadın Fıstık Yeşili Yün Patik hbpazarpatikfy
15 TL 20 TL
Fıstık Yeşili Balon 10 Adet fıs1
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Parti Dünyası Satıcı Ünvanı: AR CE PARTİ MALZEMELERİ ORGANİZASYONTİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0710407302 Bu ürün Parti Dünyası tarafından gönderilecektir. Paket içerisinde 10 adet, fıstık yeşili renkli latex balon bulunmaktadır. El pompası ile şişirilmesi tavsiye edilir.Helyum ile şişirilmesi durumunda Uçan balon özelliği kazanır. Helyum ile şişirilme fiyatlarını mağazalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Parti Dünyası
Fıstık Yeşili Balon 10 Adet fıs1
11.99 TL
Fıstık Yeşili Cerrahi Tek Üst BDFPQT56
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Owlet Medikal Satıcı Ünvanı: ALİ DEMİR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Owlet Medikal tarafından gönderilecektir. Kumaş İçeriği %35 pamuk %65 polyester Desenli Cerrahi Hemşire Doktor Forma Üst Dokusu sayesinde kolay ütülenir. 4 mevsim kullanılabilir. Kırışma fazla miktarda olmaz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: Owlet Medikal
Fıstık Yeşili Cerrahi Tek Üst BDFPQT56
100 TL 120 TL
Erkek Fıstık Yeşili T-Shirt 1YAM12265LK
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Koton Satıcı Ünvanı: KOTON MAĞAZACILIK TEKSTİL SAN TİC AŞ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 5810590984 Bu ürün Koton tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 24 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-39%
Marka: Koton
Erkek Fıstık Yeşili T-Shirt 1YAM12265LK
36.39 TL 59.99 TL
Fıstık Yeşili 8 Li Tabak 553123
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Parti Dünyası Satıcı Ünvanı: AR CE PARTİ MALZEMELERİ ORGANİZASYONTİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0710407302 Bu ürün Parti Dünyası tarafından gönderilecektir. Pakette 8 adet bulunmaktadır.23 cm tabak çapında yuvarlak karton tabak Üretim yeri ABD dir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-30%
Marka: Parti Dünyası
Fıstık Yeşili 8 Li Tabak 553123
15.39 TL 21.99 TL
Erkek Fıstık Yeşili T-shirt PRLPL1012
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Passion Deluxe Life Satıcı Ünvanı: PASSİON DE LUXE LİFE MAĞAZACILIK TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİC.L.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 7230784702 Bu ürün Passion Deluxe Life tarafından gönderilecektir. Açık Yeşil Custom Slim Fit Pique Polo T-Shirt Made in Italy Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-11%
Marka: Ralph Lauren Purple Label
Erkek Fıstık Yeşili T-shirt PRLPL1012
5750 TL 6450 TL
Fıstık Yeşili Cam Bodrum Boncuğu fistikyesilicambodrum
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Elegans Aksesuar Satıcı Ünvanı: DEMİRHAN AYDIN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Elegans Aksesuar tarafından gönderilecektir. 1 adet gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-55%
Marka: elegans aksesuar
Fıstık Yeşili Cam Bodrum Boncuğu fistikyesilicambodrum
9 TL 20 TL
Fıstık Yeşili Renkli Jelibon Küpe 414392
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: By Evo Satıcı Ünvanı: EVRİM ERDOĞAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün By Evo tarafından gönderilecektir. Küpenin kullanım ömrünü uzatmak için parfüm, krem gibi kimyasallardan uzak tutunuz. Küpenin uzunluğu 4 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-37%
Marka: Evo
Fıstık Yeşili Renkli Jelibon Küpe 414392
25 TL 39.5 TL
Kadın Fıstık Yeşili Şifon Elbise 4271.12
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Zeropoint Satıcı Ünvanı: METE GÜRSEL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Zeropoint tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-54%
Marka: ZEROPOINT
Kadın Fıstık Yeşili Şifon Elbise 4271.12
319 TL 699 TL
Kadın Fıstık Yeşili Tensel Tunik tgrmymgktnk21y05
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TUĞRA CENTER Satıcı Ünvanı: AHMET ARIK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Adıyaman Bu ürün TUĞRA CENTER tarafından gönderilecektir. Yeni sezon tunik modelimiz. Ürün boy: 88 cm'dir. Önden çıtçıtlıdır. Cep mevcuttur. Tensel kumaştan üretilmiştir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-10%
Marka: TUĞRA CENTER
Kadın Fıstık Yeşili Tensel Tunik tgrmymgktnk21y05
158.4 TL 176 TL
Spark Tekli Koltuk Fıstık Yeşili SP1
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Spark Sofa Satıcı Ünvanı: KARİDYA MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bursa Vergi Kimlik Numarası: 5241192256 Bu ürün Spark Sofa tarafından gönderilecektir. Ürün Ölçüleri Genişlik: 88 cm Yükseklik: 84 cm Derinlik: 87 cm Oturum Derinliği: 58 cm Oturum Yüksekliği: 42 cm Ayak Yüksekliği: 16 cm Kumaş İçeriği: %100 Polyester içerikli dokuma kumaş kullanılmıştır. Kumaş Bakım/Temizlik Önerisi: Kuru temizleme yapılabilir. Mekanizma Özelliği: Katlanabilir ve malzemesiz kurulabilir mekanizmaya sahiptir. İskelet Malzemesi: 18-20mm kayın kontraplak, metal bağlantı ekipmanları, 3.8 mm zigzag yay kullanılmıştır. Oturum Yumuşaklığı: Orta Sert Oturum Minderi Malzemesi: 25 HR DN sünger kullanılmıştır. Ayak Malzemesi: Kayın konik ayak kullanılmıştır. Ek Bilgiler: Ayak yüksekliği 16 cm, oturum yüksekliği 42 cm'dir. Kırlent ürüne dahil değildir. Spark, ev dekorunuzu kolaylaştırır. Kanepelerimizin modüler tasarımı, yaşam alanınızı daha kolay oluşturmanıza olanak sağlar. Bir tarafı alın ve yeni modüllerle baştan başlayın. İstediğiniz boyutta oluşturun ve tüm bu ekstra alanın tadını çıkarın. Senin için buradayız. Spark Kanepe, taşınması inanılmaz derecede kolaydır ve tüm akıllı, hayat değiştiren özelliklerle doludur. Spark Kanepe'nizi bir odadan diğerine rahatlıkla kaydırabilir ve aynı mükemmellikte size hizmet edecektir. Oturma odası veya salonla sınırlı normal bir kanepenin aksine, Spark Koltuk oturma odasına, çocuk odasına, yatak odasına ve hatta çalışma odasına yerleştirilebilir. Spark Koltuk, normal mobilyaların ayarlanmasının zor bir iş olduğu küçük evler ve daireler için idealdir. Spark Sofa'nın en iyi varlığı, çeşitli ebat, renk ve desenlerde sunulmasıdır. Tarzınıza ve kişisel zevkinize uygun olanı bulmak zor olmayacak. Üstelik evinizin dekorundan sıkıldıktan sonra, kanepe modülünü değiştirerek rahatlıkla canlandırabilirsiniz. Düzeni alanınıza en uygun şekilde özelleştirebilirsiniz ve kanepe, evcil hayvanların çizilmelerine, kırıntılarına ve daha fazlasına dayanabilecek yüksek performanslı kumaşla kaplanmıştır. Spark kanepe, küçük alanlar için idealdir ve tüm misafirleriniz için sağlam ama konforlu bir oturma alanı sağlar. Ayrıca kurulumu çok kolaydır ve herhangi bir alet gerektirmez! Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Spark Sofa
Spark Tekli Koltuk Fıstık Yeşili SP1
2370 TL
Fıstık Yeşili Tunik 21yd4370 K21YA4370002-1592
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Armine Satıcı Ünvanı: ARMİNE GİYİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0800347676 Bu ürün Armine tarafından gönderilecektir. Tunik 21YD4370 Fıstık Yeşili Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 4 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-31%
Marka: Armine
Fıstık Yeşili Tunik 21yd4370 K21YA4370002-1592
191.92 TL 279.9 TL
Makarada Kurdele 526 | Fıstık Yeşili 785526
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TURQUALY Satıcı Ünvanı: AHMET ÜNAL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Muğla Bu ürün TURQUALY tarafından gönderilecektir. Turqualy Makarada Kurdele 526 | Fıstık Yeşili Boyu 25 metre Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: TURQUALY
Makarada Kurdele 526 | Fıstık Yeşili 785526
48.31 TL
Sırt Çantası Plcan1753 Fıstık Yeşili PLCAN1753.025
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: eBavul Satıcı Ünvanı: BURAK GRUP ÇANTA İTHALAT İHRACAT TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 1900666300 Bu ürün eBavul tarafından gönderilecektir. Su Geçirmez Dayanıklı Kumaş İki Bölmeli Ana Gövde Fermuarlı Ön Cep Yan Cepler Ayarlanabilir Süngerli Omuz Askısı Korumalı Laptop Bölmesi Organizer Bölmeler Dolgulu Taban Bölümü Ortopedik Sırt Desteği İç Astar Fitalatsız Üründür. Kanserojen Madde İçermeyen Kumaştan İmal Edilmiştir Ebatlar: 45 x 28 x 16 cm / 20L / 0,49 Gr Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 4 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-35%
Marka: Cambridge Polo Club
Sırt Çantası Plcan1753 Fıstık Yeşili PLCAN1753.025
135.92 TL 209.9 TL
Organze Lastik Toka Fıstık Yeşili 1000902984
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: La Rouge Boutique Satıcı Ünvanı: ZEYNEP AVCI KÜÇÜKEL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Yalova Bu ürün La Rouge Boutique tarafından gönderilecektir. Yeşil renkte organze lastik toka Dış çapı Çapı 20 cm iç çapı 8 cm 'dir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 5 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-57%
Marka: La Rouge Boutique
Organze Lastik Toka Fıstık Yeşili 1000902984
17.01 TL 39.9 TL
Richland Tekli Koltuk Fıstık Yeşili TY1092100114
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Ze10 Design Satıcı Ünvanı: ASUMAN AYDIN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Ze10 Design tarafından gönderilecektir. Genişlik 75 x Derinlik 80 x Yükseklik 76 cm. Oturma minder genişliği 44 cm derinliği 55 cm, oturma minder yüksekliği 45 cm. Kumaş Açıklaması Keten Terletmeyen, leke tutmayan, elyaf arkalı yumuşak dokunuşa sahiptir. Kumaş %100 polyesterdir. Dokuması seyrek keten görünümü verir. Üretim Bilgisi Tamamıyla el işciliğiyle, uzun yılların tecrübesine sahip mobilya ustalarınca İstanbul'da üretilmiştir. Yüksek dayanıklılığa sahiptir. Gövdesinde bütünüyle fırınlanmış masif köknar ağacı kullanılmıştır. Döşeme üretiminde uzun yıllar hiç bozulmadan, gündelik kullanımınızda rahatlıkla kullanabilmeniz için yüksek kaliteli malzeme ve 32d gri sünger kullanılmıştır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 5 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-33%
Marka: Ze10 Design
Richland Tekli Koltuk Fıstık Yeşili TY1092100114
999 TL 1499 TL
Ipek Fıstık Yeşili Yastık Kılıfı 2020ACCESOR0039
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: House of Silk Satıcı Ünvanı: NİLFA TEKSTİL LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6310048591 Bu ürün House of Silk tarafından gönderilecektir. House of Silk% 100 İpek Yastık Kılıfı Fıstık Yeşili % 100 İpek Yumuşak kum yıkama apre kumaşı Bir uluslararası boy ipek yastık kılıfı (50x70 cm) Bu ürün, imzalı markalı bir kutuda kağıt mendil ile sarılmış güzel bir hediye olarak gelir DETAYLAR İpek yastık kılıfı sahibi olmak için 10 neden: -Cildinizin nemi korumasına yardımcı olun.- Doğal olarak hipoalerjeniktir.-Silk cildiniz ve saçınız için faydalı olabilir.-Gerçek bir lüks deneyimi.-Yatak başını azaltın - kötü saç günlerine güle güle :)-Yüzünü sağlıklı tut.Ünlü kuaförlerin, dermatologların ve güzellik uzmanlarının güzellik sırrı. İpek bir yastık kılıfı, günlük güzellik rutininize mükemmel bir ektir. Uzun uçuşlar için de oldukça idealdir. BAKIM Bu giysinin en iyisi soğuk suda nazikçe yıkanmasıdır. Kurutmak ve buharla kurutmak için asılır veya ters tarafta alçakta ütülenir. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen [email protected] adresinden bize e-posta göndermekten çekinmeyin. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-30%
Marka: House of Silk
Ipek Fıstık Yeşili Yastık Kılıfı 2020ACCESOR0039
299 TL 425 TL
Gıo 75 Sandalye Fıstık Yeşili 35fıstık
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: DOĞAN MOBİLYA Satıcı Ünvanı: CİHAT YALÇIN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Balıkesir Bu ürün DOĞAN MOBİLYA tarafından gönderilecektir. Polipropilen hammaddenin eloksallı alüminyum ayaklar ile birleşimden oluşan ürün renk alternatiflerinin çok oluşu, istiflenebilmesi ve antistatik katkılı oluşu ile hem iç hem de dış mekanlarda kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-23%
Marka: Siesta
Gıo 75 Sandalye Fıstık Yeşili 35fıstık
542 TL 700 TL
Cam Boncuk 13 Fıstık Yeşili CM13
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: PULSAN STONE Satıcı Ünvanı: SİNAN HÜYÜK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün PULSAN STONE tarafından gönderilecektir. Ürün Camdır. Ürün Boyutu 8 mm Dir. Ürünün Satışı Dizi Halindedir. 1 Dizide Ortalama 105 Adet Boncuk Vardır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-21%
Marka: Pulsan Stone
Cam Boncuk 13 Fıstık Yeşili CM13
31.91 TL 40.31 TL
Fıstık Yeşili - Damar Desenli - Kadife damarlı
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KIRLENTÇİ AHMET Satıcı Ünvanı: AHMET DURAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Mersin Bu ürün KIRLENTÇİ AHMET tarafından gönderilecektir. Ölçü: 44x44 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-31%
Marka: KIrlentçi Ahmet
Fıstık Yeşili - Damar Desenli - Kadife damarlı
55 TL 80 TL
Riverhead Tekli Koltuk Fıstık Yeşili TY1006100114
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Ze10 Design Satıcı Ünvanı: ASUMAN AYDIN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Ze10 Design tarafından gönderilecektir. Genişlik 80 x Derinlik 74 x Yükseklik 76 cm. Oturma minder genişliği 66 cm derinliği 51 cm, oturma minder yüksekliği 40 cm. Kumaş Açıklaması Keten Terletmeyen, leke tutmayan, elyaf arkalı yumuşak dokunuşa sahiptir. Kumaş %100 polyesterdir. Dokuması seyrek keten görünümü verir. Üretim Bilgisi Tamamıyla el işciliğiyle, uzun yılların tecrübesine sahip mobilya ustalarınca İstanbul'da üretilmiştir. Yüksek dayanıklılığa sahiptir. Gövdesinde bütünüyle fırınlanmış masif köknar ağacı kullanılmıştır. Döşeme üretiminde uzun yıllar hiç bozulmadan, gündelik kullanımınızda rahatlıkla kullanabilmeniz için yüksek kaliteli malzeme ve 32d gri sünger kullanılmıştır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 31 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-25%
Marka: Ze10 Design
Riverhead Tekli Koltuk Fıstık Yeşili TY1006100114
899 TL 1199 TL
Cotton Gold 668 Fıstık Yeşili 1153.102.0533.668
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hobitu Satıcı Ünvanı: ERTUNÇ TEKSTİL PAZARLAMA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3740189008 Bu ürün Hobitu tarafından gönderilecektir. Karışımı :%55 Pamuk - %45 AkrilikYumak gramajı :100 gEtiket metrajı :330 mtŞiş numaraları :3,5 - 5Tığ numaraları :2 - 4İlmek bilgisi :Mevsim :İlkbahar,YazAlize Cotton Gold ile ördüğünüz ürünleri 30° yi geçirmeden yıkayabilirsiniz.Sererek kurutmanız tavsiye edilir.Ürünler ve modellerde oluşacak tipografik hatalar ve fiyat hatalarından HOBİTU sorumlu değildir.Ekranda görünen renk ile gerçek iplik rengi farklılık gösterebilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Alize
Cotton Gold 668 Fıstık Yeşili 1153.102.0533.668
23.99 TL
Baskılı Çocuk Panço Fıstık Yeşili PNC010X
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: EMİLLİE Satıcı Ünvanı: CEM GÜR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Denizli Bu ürün EMİLLİE tarafından gönderilecektir. 4-6 / 6-8 / 8-10 yaş grubu içindir. %100 pamuktur. Plajda , banyoda ve havuzda rahatlıkla kullanılabilir. İnce dokulu olduğu için kısa zamanda kurur,havluya oranla taşıması daha kolaydır. 4/6 yaş En : 40cm - Boy : 53cm (püsküller dahil) 6/8 yaş En : 50cm - Boy : 57cm (püsküller dahil) 8/10 yaş En : 60cm - Boy : 73cm (püsküller dahil) Sipariş vermeden önce lütfen ebatları kontrol ediniz. Yaş gruplarına göre standart ölçüler kullanılmıştır. Ebatlara göre bir yaş büyük veya küçük beden tercih edebilirsiniz. 30 derecede yıkanmalıdır,Çamaşır suyu kullanılmamalıdır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-47%
Marka: EMİLLİE
Baskılı Çocuk Panço Fıstık Yeşili PNC010X
49.9 TL 95 TL
Fıstık Yeşili Renk Fon Perde 5F2GJj
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: perde mağazam Satıcı Ünvanı: FETHULLAH DEMİR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Mardin Bu ürün perde mağazam tarafından gönderilecektir. fonlarımız en 1 metre sık pile dikili halde iki adet orak gönderilmektedir.ürünlerimiz30 derece yıkamada kırışma yapmaz renk açmaz yüksek kalitelidir. Evinize şıklık katacaktır. paket içeriği iki adet fon fon iki adet metal duvar aparatı ve iki adet kumaşından dikilecek olan kemer bağlama Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Marka: PERMA
Fıstık Yeşili Renk Fon Perde 5F2GJj
300 TL 450 TL
Kadın Fıstık Yeşili Cüzdan EU-00029
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: eWWo Satıcı Ünvanı: SERGİN DANIŞMANLIK İTHALAT İHRACAT DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 7170241749 Bu ürün eWWo tarafından gönderilecektir. Kadın fıstık yeşili cüzdan Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-40%
Marka: olbag
Kadın Fıstık Yeşili Cüzdan EU-00029
77.99 TL 130 TL
Fıstık Yeşili Renk Muyoso Çanta GHNWYZ14
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: AYLİNS Satıcı Ünvanı: ÖZGEN BAĞÇECİK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün AYLİNS tarafından gönderilecektir. Fıstık Yeşili Renk Muyoso Çanta Önünde İki Cep Var Üstten Fermuarlı Bir Bölümü Var Hem Capraz Hem Kol Çantası Olarak Kullanılabilir Ceplerinin Önde Olması İle Pratik Kullanabileceğiniz Askısı İstediğiniz Şekilde Ayarlanabilir En:21 Boy:19 Yerli Üretimdir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-13%
Marka: Makko Polo
Fıstık Yeşili Renk Muyoso Çanta GHNWYZ14
49.14 TL 56.7 TL
Fıstık Yeşili Ekstra Uzun Pantolon styff006
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Arcott Moda Satıcı Ünvanı: ARCOTT MODA KONFEKSİYON DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0730787641 Bu ürün Arcott Moda tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-29%
Marka: STYFF
Fıstık Yeşili Ekstra Uzun Pantolon styff006
185 TL 259 TL
Fıstık Yeşili Renkli Sultan Peştemal 8820000006022
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Denizli Concept Satıcı Ünvanı: DENİZLİ CONCEPT TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Denizli Vergi Kimlik Numarası: 2920641246 Bu ürün Denizli Concept tarafından gönderilecektir. Renkli Sultan Peştemal Birinci sınıf %100 karde pamuk ipliği ile dokunmuştur. Canlı renkleri ve sade tasarımı ile plajda ve havuzda zevkle kullanabilirsiniz. Peştemal günlük yaşantınızda da aktif olarak kullanabileceğiniz havlu alternatifi bir üründür. Yumuşaktır ve suyu hızlıca emer. Az yer kaplar ve hızlı kurur. Alternatif kullanım alanları banyo ,spa ,hamam ve spor salonlarıdır. Dekoratif amaçlı ,örtü ve şal olarak da kullanılabilir. Ölçü:95x175 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 9 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-30%
Marka: DENİZLİ CONCEPT
Fıstık Yeşili Renkli Sultan Peştemal 8820000006022
79.9 TL 114.9 TL
Iphone 11 Kılıf Fıstık Yeşili ŞİMŞEK1000029
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ŞİMŞEK İLETİŞİM Satıcı Ünvanı: SİNAN ŞİMŞEK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün ŞİMŞEK İLETİŞİM tarafından gönderilecektir. APPLE 11 FISTIK YEŞİLİŞ TELEFON KILIFI Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Marka: Aksesuar Dünyası
Iphone 11 Kılıf Fıstık Yeşili ŞİMŞEK1000029
19.99 TL 29.99 TL
Fıstık Yeşili Halay Mendili 50li AKERKINAEGLENCEMALZEMELERIOO228
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Aker Hediyelik Satıcı Ünvanı: AKER TİCARET KOLLEKTİF ŞİRKETİ-LÜTFİ ERDURAN-MELİH İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 0230018332 Bu ürün Aker Hediyelik tarafından gönderilecektir. 25cmx25cm ölçülerine sahip pullu fıstık yeşili renginde halay mendilleri özenle dikilmiştir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-41%
Marka: Aker Hediyelik
Fıstık Yeşili Halay Mendili 50li AKERKINAEGLENCEMALZEMELERIOO228
102.5 TL 175 TL
Renata Zigon Sehpa Fıstık Yeşili 123ZİGON042
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Sanal Mobilya Satıcı Ünvanı: KİRAZ MODERN MOBİLYA E-TİCARET ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bursa Vergi Kimlik Numarası: 5631080884 Bu ürün Sanal Mobilya tarafından gönderilecektir. Ürün üst tablası 18mm kalınlığında 1.sınıf MDF üzeri membran kaplamalı olarak üretilmiştir, kolay temizlenebilir. Ürün ayakları masif ağaç üzeri ceviz boyalı olarak gönderilmektedir.Ayaklar tek bir aparat sayesinde kolayca 1 vidanın çevrilmesi ile montaj yapılmakta olup sağlamlık ve dayanıklılık sağlamaktadır. Kurulum: Kurulum için gerekli şema ve montaj malzemeleri mevcuttur. Ürün demonte gönderilmekte olup, basit ve eğlenceli kuruluma sahiptir. Kullanılan tüm malzemeler TSE onaylı , E1 Kalitesinde olup kanserojen madde içermez ve anti bakteriyeldir. Üst Tabla Çapı:40 cm / Yükseklik: Büyük:56 cm Orta:52 cm Küçük:48 cm Kurulum müşteriye aittir. Montajı gerçekleştirilmiş ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. Ürünü teslim aldıktan sonra hasarlı parçalar var ise parça üzerinde yazan numarayı, eksik parçalar var ise kurulum semasindan eksik parça numarasını belirleyip müşteri temsilcimize ilettiğinizde hasarlı/eksik parçalar ücretsiz sekilde tarafınıza gönderilmektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-19%
Marka: Sanal Mobilya
Renata Zigon Sehpa Fıstık Yeşili 123ZİGON042
105.9 TL 129.99 TL
Prizma Fıstık Yeşili Beton Saksı 92FıstıkYeşili
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: İzmir Teraryum Konsept Satıcı Ünvanı: ERDAL HAZAROĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün İzmir Teraryum Konsept tarafından gönderilecektir. Ürünlerimiz tamamen el yapımı ve kendi üretimimizdir Prizma Beton Saksı: 7cm x 5cm Ürünümüz kaktüs ve sukulent saksısı olarak üretilmiştir. Dekorasyon amaçlı olarak ta kullanabilirsiniz. Beyaz çimento ve mermertozu karışımıyla üretilmiştir. Ürün içeriği: 1 Beton Saksıdır. Açıklma: Bitki dahil değildir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-55%
Marka: izmirteraryumkonsept
Prizma Fıstık Yeşili Beton Saksı 92FıstıkYeşili
9 TL 20 TL
035 Fıstık Yeşili Altro Gömlek ALT35V0918
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Efor Satıcı Ünvanı: EFOR MAĞAZACILIK TEKS. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3250427434 Bu ürün Efor tarafından gönderilecektir. Ürünlerimizin tamamına yakını slim fit(dar kesim)dir.Ayrıca kalıplarımız, diğer Türk firmalarına göre 1 beden daha küçüktür.Efor ürünlerini İLK KEZ ALACAK müşterilerimizin, beden seçimi yaparken sürekli kullandıklarından 1 beden daha BÜYÜK sipariş vermeleri tavsiye edilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-47%
Marka: Efor
035 Fıstık Yeşili Altro Gömlek ALT35V0918
79 TL 149 TL
Çaydanlık Tasarımlı Buhurdanlık Fıstık Yeşili deko001
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Decor And Tech Satıcı Ünvanı: OZAN DOĞAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Decor And Tech tarafından gönderilecektir. Ürün özellikleri Buhurdanlık minik demlik modelidir. Tamamı seramik malzemeden üretilmiştir. Kulanımı Üst kısmına bir miktar su konulduktan sonra, içine bir kaç damla yağı damlatılır. Alt kısmına tealight yerleştirildikten sonra, yakılarak yağın ısınıp koku yayması sağlanır. Ürün ebatları Çap: 8 cm Yükseklik: 12 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-48%
Marka: Trend Giyimist
Çaydanlık Tasarımlı Buhurdanlık Fıstık Yeşili deko001
47.22 TL 89.99 TL
Fıstık Yeşili 25 Li Bıçak 743305
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Parti Dünyası Satıcı Ünvanı: AR CE PARTİ MALZEMELERİ ORGANİZASYONTİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0710407302 Bu ürün Parti Dünyası tarafından gönderilecektir. Paket içerisinde 25 Adet bebek pembesi plastik bıçak bulunmaktadır Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Parti Dünyası
Fıstık Yeşili 25 Li Bıçak 743305
12.99 TL
Fıstık Yeşili Renk Bel Çantası siyahbel1
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hediye Molası Satıcı Ünvanı: Kadife Alageyik İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Hediye Molası tarafından gönderilecektir. DİKKAT - En:21 Boy:19 Yerli Üretimdir. Önünde Çıtçıtlı Bir Fermuarlı Bir Cep Toplam İki Cepli Üstten Fermuarlı Bir Bölümü Var Hem Capraz Hem Kol Çantası Olarak Kullanılabilir Ceplerinin Önde Olması İle Pratik Kullanabileceğiniz Askısı İstediğiniz Şekilde Ayarlanabilir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-23%
Marka: Makko Polo
Fıstık Yeşili Renk Bel Çantası siyahbel1
45.9 TL 59.9 TL
Deri Saten Kumaş Fıstık Yeşili 8611236542382
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BİRLİK1952 Satıcı Ünvanı: BİRLİK EV TEKSTİLİ MANİFATURA PAZ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Denizli Vergi Kimlik Numarası: 1780402177 Bu ürün BİRLİK1952 tarafından gönderilecektir. En: 200 cm Deri Saten Kumaş, 1 adet sipariş verildiğinde toptan kesilip 1 mt x 2,00 mt olarak gönderilecektir. Adet metreyi ifade etmektedir ve kaç adet verilirse, verilen adet kadar metre cinsinden tek parça olarak gönderilecektir (Örn 5 adet sipariş verildiğinde 5 mt x 2,00 mt ebatında kumaş tek parça olarak gönderilir). %100 PES, yumuşak ve dökümlü yapıya sahip kumaştır. Kullanım Alanları: Deri Saten Kumaş yorganlık, fiskos örtüsü, masa örtüsü (düğün, nişan, kına gibi özel günler için), fon perde, kostüm gibi birçok alanlarda kullanılmaktadır. Yıkama Talimatı: 30 derecede hassas yıkama yapılmalıdır. Renklilerde renkli ürün deterjanı kullanınız. Optikli deterjan, ağartıcı ve çamaşır suyu kullanmayınız. Kurutucuda kurutulmamalıdır. Not: *150 tl ve üzeri yapılan alışverişlerde kargo bedava. Ürün resimlerinde gördüğünüz renk ile gerçek kumaş renkleri arasında çekim açısından ve bilgisayar ekran çözünürlüğünden dolayı düşük oranda farklılıklar oluşabilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: BİRLİK1952
Deri Saten Kumaş Fıstık Yeşili 8611236542382
39.99 TL 49.9 TL
Tuana Şakira Fıstık Yeşili Abiye 15200
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Altay Giyim Tesettür Satıcı Ünvanı: AHMET ALTAY İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün Altay Giyim Tesettür tarafından gönderilecektir. Altay Tuana Şakira Fıstık Yeşili Abiye 15200 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-62%
Marka: Altay
Tuana Şakira Fıstık Yeşili Abiye 15200
399 TL 1040 TL
Peştemal Yakamoz Fıstık Yeşili Pst053 PST053
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Denizli Yükseller Tekstil Satıcı Ünvanı: DENİZLİ YÜKSELLER TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 8150270871 Bu ürün Denizli Yükseller Tekstil tarafından gönderilecektir. 100x180 cm Yüzyıllardır türk hamamlarında kullanılan 'peştemal' dünya kültürüne bir mirastır.Peştemal %100 pamuk ipliği ile el tezgâhlarında dokunur ince dokusu, zerafeti ve şıklığı ile havlunun yerine geçen peştemal artık sadece hamamlarda değil, insanların su ile buluştuğu heryerde kullanılmaktadır.Çok yumuşak ve hafiftir.Bir havlu kadar hızlı su çeker ve çok çabuk kurur.Seyahat zamanı az yer kaplar ve taşıması kolaydır.Günümüzde ise hamamda, spada, sporda, banyoda,plajda, havuzda, teknede v.b. amaçlarla kullanılmaktadır. Isterseniz peştemalınızı masa örtüsü, koltuk şalı gibi dekor amaçlıda kullanabilirsiniz. 30 derecede elde yada çamaşır makinesinde bol su ile yıkayınız.Çamaşır suyu kullanmayınız.Kuru temizleme yapılabilir.Ilık ütü ile ütüleyiniz. Iade kosullari : Ürünlerinizin tarafiniza ulastigi sekilde patpata sarili, kutulu ve ambalaji bozulmamis olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-38%
Marka: Bedinn
Peştemal Yakamoz Fıstık Yeşili Pst053 PST053
36.13 TL 57.9 TL
Tafta Çizgili Eşarp Fıstık Yeşili MHTP1170
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Mehtap Eşarp Satıcı Ünvanı: MEHTAP HİÇYILMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Yalova Bu ürün Mehtap Eşarp tarafından gönderilecektir. Elde 30 derecede yıkanabilir. Ağartıcı vb. kimyasallar kullanmayınız. Tamburlu kurutma makinesi kullanılamaz. Düşük ısıda ütüleme yapılabilir. Çekimler gün ışığında yapıldığından dolayı renk tonlarında 1 ton farklılık gösterebilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
Marka: Armen
Tafta Çizgili Eşarp Fıstık Yeşili MHTP1170
19.99 TL 39.9 TL
Fıstık Yeşili Halay Mendili 60lı AKERKINAEGLENCEMALZEMELERIB229
5/5 11
-34%
Marka: Aker Hediyelik
Fıstık Yeşili Halay Mendili 60lı AKERKINAEGLENCEMALZEMELERIB229
122 TL 185 TL
Kadın Fıstık Yeşili Şortlu Kısa Kol Pijama Takımı 1105-Fıstık Yeşil
5/5 11
-31%
Marka: Nocna Fashion
Kadın Fıstık Yeşili Şortlu Kısa Kol Pijama Takımı 1105-Fıstık Yeşil
96.39 TL 139.33 TL
Fıstık Yeşili Kuru Çiçek Solucan Otu SOLUCAN1
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ortaknokta Satıcı Ünvanı: ERDAL YILMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Aksaray Bu ürün ortaknokta tarafından gönderilecektir. Kuru Çiçek Solucan Otu Fıstık Yeşili Özellikleri Kuru çiçek Solucan otu demeti uzunluğu: 45-59 cm Bir adet kuru cicek solucan otunun genişliği: 9-13 cm Ürün Ambalaj: Ürünün sağlıklı bir şekilde müşterilerimize ulaşabilmesi için özel olarak hazırlanmış kutusunda gönderilir. Ürün Hakkında: Ürünler kendi imalatımız olup Solucan Otu Kuru Çiçek görselde görüldüğü renk ile birebir aynıdır, Ürün bozulmaz deforme olmaz uzun yıllar aynı hali ile kalır.Vazolarınızda, saksı ve aranjmanlarınızda rahatlıkla tercih edebileceğiniz kuru çiçekler Terarium tasarımında,gelin buketlerinizde, Ev Dekorasyonunda , Nişan Malzemesi Olarak Rahatlıkla Kullanabilirsiniz Ürünlerimiz el boyaması olduğu için bir miktar ton farkı olabilir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: ÇİÇEKÇİ
Fıstık Yeşili Kuru Çiçek Solucan Otu SOLUCAN1
39.9 TL 49.9 TL
Fıstık Yeşili Halay Mendili 80 Adet AKERKINAEGLENCEMALZEMELERINN231
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Aker Hediyelik Satıcı Ünvanı: AKER TİCARET KOLLEKTİF ŞİRKETİ-LÜTFİ ERDURAN-MELİH İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 0230018332 Bu ürün Aker Hediyelik tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-32%
Marka: Aker Hediyelik
Fıstık Yeşili Halay Mendili 80 Adet AKERKINAEGLENCEMALZEMELERINN231
160.7 TL 235 TL
Nazar Boncuğu Cam Fıstık Yeşili (1dizi) YSLNZR
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: PULSAN STONE Satıcı Ünvanı: SİNAN HÜYÜK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün PULSAN STONE tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Pulsan Stone
Nazar Boncuğu Cam Fıstık Yeşili (1dizi) YSLNZR
29.35 TL
Revak Saksı 2,2 Lt Fıstık Yeşili RVKSKS16
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ATSEPETE Satıcı Ünvanı: İBRAHİM ÖRS İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün ATSEPETE tarafından gönderilecektir. Revak saksı modelimiz yine farklı saksı modellerinden hoşlanan kişiler için özel olarak tasarlanmış olan bir ürünümüzdür. Hem tasarımı hem zengin renk seçenekleri ile çiçeklerinizde özel bir görüntüyü yansıtmaktadır.Revak saksı modelimiz yine alttan sulama özelliği ile çiçeklerin ihtiyaç duyacağı suyu kolayca alabilmelerine imkân sunmaktadır. Farklı ebatlardan oluşan Revak saksı, ister iç mekânlarda istenirse de dış mekânlarda rahatlıkla kullanılan bir model olarak kullanılmaktadır. Ağız Genişliği:18,1 cm Saksı Yüksekliği:14,6 cm Hacim:2,2 lt Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-39%
Marka: SERİNOVA
Revak Saksı 2,2 Lt Fıstık Yeşili RVKSKS16
14.03 TL 23 TL
Ponponlu Fıstık Yeşili Bayan Yün Bere TKM0001334
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Mykonsept Satıcı Ünvanı: TK MAKİNA GIDA İMALAT PAZ.SAN.İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Manisa Vergi Kimlik Numarası: 8450331177 Bu ürün Mykonsept tarafından gönderilecektir. · Sade ve şık pomponlu bere · Esnek ve rahat hava alabilen malzeme · Birinci sınıf malzemeden imal edilmiştir. · Çamaşır suyu ve ağartıcı maddeler ile temastan kaçınızız. · Renk atma solma yapmaz. · Farklı renk ve desenleri mevcuttur. · Mykonsept tasarımı olup Türkiye'de üretilmiştir. · Ürün fotoğrafları mykonsept tarafından çekilmiştir. · Ürünlerimiz kendi özel paketlerinde gönderilmektedir. · Adres bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olduğunu kontrol etmeniz,ürünlerin taşıma ve teslimatının sorunsuz olmasını sağlayacaktır. · Ürünlerinizi teslim aldıktan sonra bizleri doğru yönlendirebilmek için duygu ve düşüncelerinizi yorumlar bölümünde paylaşmanıza rica ederiz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: mykonsept
Ponponlu Fıstık Yeşili Bayan Yün Bere TKM0001334
39.9 TL
30320030 Akrilik Boya 30cc Fıstık Yeşili artbella34
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KİTAPPATİK Satıcı Ünvanı: ABDULLAH KOCA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Eskişehir Bu ürün KİTAPPATİK tarafından gönderilecektir. 30320030 Artebella Universal Akrilik Boya 30cc Fıstık Yeşili Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Artebella
30320030 Akrilik Boya 30cc Fıstık Yeşili artbella34
9 TL
Fıstık Yeşili Penye Lastikli Çarşaf - 140x190 MERTM000422
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MER-TİM Satıcı Ünvanı: SERKAN KILIÇ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün MER-TİM tarafından gönderilecektir. Mer-Tim Örme Penye Lastikli Çarşaf Penye lastikli çarşaf çizgili ince Yatağınızı sarması ve uzun süre dayanması için tamamı lastikli çarşaftır, Yatak yüksekliği 20 ile 30 cm arası tüm yataklara kullanılır. Paket içerisinde 1 parça üründen oluşmaktadır. %100 pamuk ve penye olması sebebiyle nefes alabilen kumaştır. Terletmez yapıya sahiptir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: MERTİM
Fıstık Yeşili Penye Lastikli Çarşaf - 140x190 MERTM000422
44.9 TL
Unisex Fıstık Yeşili Sırt Çantası Plcan2056 PLCAN2056.025
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Teknomeda Satıcı Ünvanı: SALİH ERCAN SARIBAŞ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Teknomeda tarafından gönderilecektir. Su geçirmez dayanıklı kumaş Iki bölmeli geniş ana bölme Fermuarlı ön cep Ayarlanabilir sünger dolgulu omuz askısı Dolgulu taban bölümü Uzun ömürlü fermuar tasarımı Ebatlar : 46 x 30 x 12cm / 17l / 0,84gr Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-14%
Marka: Cambridge Polo Club
Unisex Fıstık Yeşili Sırt Çantası Plcan2056 PLCAN2056.025
125.47 TL 145.7 TL
.200 Gr Fıstık Yeşili Şeker Hamuru P.MarketQ0227QTY3532
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: PASTA MARKET Satıcı Ünvanı: SELVİYE İMAMOĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün PASTA MARKET tarafından gönderilecektir. AÇIK YEŞİL HAMUR 200 GR AÇIK PAKET Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-15%
Marka: Toptansüs
.200 Gr Fıstık Yeşili Şeker Hamuru P.MarketQ0227QTY3532
19.79 TL 23.39 TL
Unisex Fıstık Yeşili Elmas Peştamal Bornoz EFESANELMASBRN005
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Efesan Dokuma Tekstil San Ve Tic. Ltd. Şti Satıcı Ünvanı: EFESAN DOKUMA TEKS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Denizli Vergi Kimlik Numarası: 3250591350 Bu ürün Efesan Dokuma Tekstil San Ve Tic. Ltd. Şti tarafından gönderilecektir. Pamuklu, doğal, yıkanmış, buldan kumaşından üretilen peştamal bornoz. Özellikle yaz aylarında, Çok su emen ve çabuk kuruyanYapısıyla, plajda ve banyoda tercih sebebidir. Az yer kaplamasıSayesinde seyahatlerinizde kullanması oldukça pratiktir. L, xl ve xxl bedenler için Ortak beden l/xlDir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-47%
Marka: Efesan
Unisex Fıstık Yeşili Elmas Peştamal Bornoz EFESANELMASBRN005
99.9 TL 189.9 TL
Fıstık Yeşili Halay Mendili 40'lı AKERKINAEGLENCEMALZEMELERIFF227
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Aker Hediyelik Satıcı Ünvanı: AKER TİCARET KOLLEKTİF ŞİRKETİ-LÜTFİ ERDURAN-MELİH İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 0230018332 Bu ürün Aker Hediyelik tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-45%
Marka: Aker Hediyelik
Fıstık Yeşili Halay Mendili 40'lı AKERKINAEGLENCEMALZEMELERIFF227
82.7 TL 150 TL
Fıstık Yeşili Cam Boncuk Tasarım Kolye KO3313
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KİARAFEEL Satıcı Ünvanı: YETER BEYZA ŞIĞVA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün KİARAFEEL tarafından gönderilecektir. FISTIK YEŞİLİ CAM BONCUK TASARIM KOLYE. BONCUKLAR EL YAPIMI CAMDIR KULLANILAN APARATLAR ALTIN KAPLAMADIR VE KARARMA YAPMAZ Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: kiarastore
Fıstık Yeşili Cam Boncuk Tasarım Kolye KO3313
120 TL 150 TL
Pamuklu Makrome Tarama Ipi Fıstık Yeşili SU44108
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SU AKRİLİK TEKSTİL Satıcı Ünvanı: SU AKRİLİK TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Uşak Vergi Kimlik Numarası: 7810758979 Bu ürün SU AKRİLİK TEKSTİL tarafından gönderilecektir. Pamuklu Makrame(makrome)Tarama İpi Fıstık Yeşili 250gr Tarama makrome ip ürünü ağırlığı ortalama 250gramdır. Ortalama ip genişliği 3.5mm-4mm arasıdır. Makrome çanta, taranabilir özelliğiyle makrome anahtarlık, makrome grubuna dahil bütün sanatsal ve hobi ürünlerinde kullanılabilir. Uyarı! Ürün fotoğraflarındaki renkler görüntülenen cihaza göre farkılık gösterebilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Su Akrilik Tekstil
Pamuklu Makrome Tarama Ipi Fıstık Yeşili SU44108
15.9 TL
Panda Baskılı Takım Fıstık Yeşili 2li MBY1070
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MiniMall Satıcı Ünvanı: BİLGE YILDIZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün MiniMall tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: Murat Baby
Panda Baskılı Takım Fıstık Yeşili 2li MBY1070
79.9 TL 99.9 TL