Aradığınızı Hemen Bulun

RENKLER

Aradığınızı Hemen Bulun
Mavi 1641
Kırmızı 1962
Sarı 675
Yeşil 793
Beyaz 6766
Siyah 23021
Turuncu 293
Lacivert 5178
Gri 2042
Krem 360
Pembe 1134
Mor 353
Kahverengi 1896
Bej 1598
Bordo 1692
Vizon 772
Ekru 37
Mürdüm 19

FİYAT

Aradığınızı Hemen Bulun
0-10 TL 27
10-25 TL 564
25-50 TL3444
50-100 TL20517
100-150 TL 22329
150-250 TL 23483
250-500 TL17973
500-1000 TL3588
1000 TL üzeri889

Enes Ayakkabı

İstediğini hemen bul 'den fazla ürün
Enes Kitaplık ENES 001
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Dekoron tarafından gönderilecektir. Tamamen dogal agaçtan oluşmaktadır , çevre ve çocuk sağlığına uygun malzemeler ile üretilmiştir. Boy 160 en 110 derinlik 30 Tse belgeli 18 lik panel malzemeler kullanılarak imal edilmiştir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
DEKORON
Enes Kitaplık ENES 001
479
Eb-Bab Tarihi Enes Demir, - Enes Demir 9786059960885
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. El-Bâb, stratejik coğrafi konumuyla Anadolu’nun güneyi ile Suriye’yi, Fırat’ın doğusu ile Akdeniz’e açılan Hatay’ı birbirine bağlayan, adının anlamı ile müsemma bir yerdir. Mîsâk-ı Millî sınırlarımız içerisinde yer almakta olup bugünlerde Fırat Kalkanı harekâtı ile gündemimize giren bu şehir, bulunduğu coğrafi konum ve tarih boyunca geçirdiği birbirinden ilginç safhalarla, coğrafyamızdaki önemli yerlerden biridir. Günümüzde, El-Bâb’ın ülkemiz için öneminin tam olarak anlaşılabilmesi, buranın tarihinin tetkîk ve tesbît edilmesiyle mümkün olabilecektir. Nitekim yaklaşık bin dört yüz yıldır İslam ve bin yıldır Türk yurdu olmuş bu bölgeyle, millet olarak kadim bağlarımız bulunmaktadır. Milli mücadele döneminde Türklerden ve Araplardan oluşan Kuvâ-yı Milliye mensupları, El-Bâb’ın işgalden kurtarılması için düşmana karşı ortak savaşmışladır. Fırat Kalkanı Harekâtı kapsamında El-Bâb’da büyük bir destan yazan kahraman ordumuzun mücadelesi, şüphesiz bu derin tarihi bağların bir tezahürü durumundadır. Şanlı Mehmetçik, 1920’nin Kuvâ-yı Milliyesi ile El-Bâb’da verdiği mücadelenin bir benzerini, bugün yine Bâb şehrinde gerçekleştirmektedir. Bu cümleden hareketle büyük bir tarihin mirasçıları olarak “geçmişi bilmenin geleceğe yön vereceği” anlayışı ile hazırladığımız “Arşiv Kaynakları ve Salnâmeler Işığında El-Bâb Tarihi” adlı çalışma, Milli mücadele dönemi ile Fırat Kalkanı Harekâtı’nın bir benzerliğini ortaya koyarken, El-Bâb’ın ilkçağlardan itibaren tarihi geçmişi, Osmanlı dönemindeki durumu, nüfus bilgileri, ekonomisi, eğitim hayatı gibi birçok alana ilişkin de bilgiler sunmaktadır. Devlet ve milletlerin hafızası konumunda olan arşiv kaynakları ile dönemin kronikleri ve salnâmeleri ışığında kaleme alınan eserde, bilhassa Osmanlı dönemi El-Bâb tarihi birçok yönüyle ortaya konulmaya çalışılmıştır. “Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır” anlayışı ile ecdâd yadigârı bu şehrin düşmandan arındırılması için mücadele ederken şehit düşen şanlı Mehmetçiklerimiz anısına… Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Bilgeoğuz Yayınları
Eb-Bab Tarihi Enes Demir, - Enes Demir 9786059960885
10.42 13.89
Enes Kitaplık ENES002
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Dekoron tarafından gönderilecektir. Ahşap doğal masif 5 katlı raf kitaplık 5 raflı dosya rafı aksesuar rafı çapraz metal iskeletli raf kitaplık ürün 1 sınıf malzemeden panel çam ağacından imal edilmiştir metal iskelet ile güçlendirilmiştir uzun yıllar kullanabileceğiniz herhangi bir sorun yaşamayacağınız dekoratif şık bir üründür ürün ölçüleri boy 160 en 110 derinlik 30 Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
DEKORON
Enes Kitaplık ENES002
475
Romancı - Enes Çolak 426381
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Kazanma ve kaybetme imkânının bize sunulduğu bu dünyada, bir kaybedişin hikâyesi Romancı... Aşkın kaybı, dostların kaybı...Ailenin, hayatın, inancın ve hatta ölümün kaybı...Benliğin kaybı...Tüm bu kayıpların karşısında duran tek bir kazanım var yalnızlık...Kaybedilen onca şeyin diyeti olan tek kazanç, yalnızlık belki de tüm kazançların içerisindeki en büyük kayıptı...Yalnızlık... Saf, sade, karanlık ve soğuk...Kazandıklarıyla kaybettiklerini bir teraziye koyan ve kayıpları çok daha ağır basan bir yazarın, bir romancının hikâyesi bu... Yaşadıklarından intikam alırcasına âdeta bir tanrı gibi, kafasının içinden geçenleri satırlarına kusan yalnız bir adamın pastel renkli bir ışıkla kendini resmetmesinin öyküsü...Malta'ya bir suikast romanı yazmak için giden, bir mafya hesaplaşmasının arasında sıkışıp kalmış bir adamın yazdığı romandaki ince ip uçları...Hiç çekinmeden kendine bile itiraf edemediği sırlarını okuruyla paylaşan bir romancının cömertliği...Bir kapağın altında iki romanın ince detaylarla bağlandığı okura yazarın psikolojisine bürünme fırsatının sunulduğu harika bir edebi şölen Romancı... Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-32%
Kent Kitap
Romancı - Enes Çolak 426381
12.17 17.9
Vişne Renkleri - Enes Kariç 0001834408001
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. - Emin, bu hareketlerin beni çok şaşırtıyor, aynı zamanda da üzüyor. Doğru Yol’u öğrenesin diye Medrese’ye gönderdiğim sendin, sen. Senin iftara yarım saat kala “Çocuklar, bu gece mübarek bir gecedir, Allah bu gece mutsuz ve hüzünlü olanların dualarını kabul ediyor! Haydi önce namaz kılalım!” demeni bekliyordum. Ama sen hiçbir şey yapmadın! Ne sen, ne de ev sakinlerinden bir başkası. - Görüyorum ki Medrese’de hiçbir şey öğrenememişsin Emin! Hiçbir şey! Kitaplarda işe yarar bir şey gördüysen bile, unutmuşsun. Bolşevik tükürüğünün kokusu seni de boğmuş! Sen de beş köşeli yıldız karşısında titriyorsun! Yazıklar olsun! Medreseler, insanlara karşı daha yumuşak olup Allah’a karşı lakayıt olmayı öğretmezler! Görüyorum ki Bosna’da İslam fakirlerle, serserilerin eline kalacak! Fukaranın eline kalacak! Hocalar ve hacılar, İslam’ı tarihe gömecekler, tabii şimdiye kadar gömmedilerse... (Tanıtım Bülteninden) Yazar:Enes Kariç Yayınevi:Hece Yayınları Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-32%
Hece Yayınları
Vişne Renkleri - Enes Kariç 0001834408001
34 50
Koca Seyit - Enes Akça 479770
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Arka kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden) Koca Seyit, Çanakkale Savaşlarında eşine az rastlanır bir kahramanlık örneği sergileyen yiğit bir Türk gencinin doğumundan ölümüne dek geçen hayatının anlatıldığı klasik tarihsel bir epik roman örneğidir. Çanakkale Savaşlarının kaderini değiştiren Seyit Onbaşının fakirlik, yoksunluk ve mücadeleyle geçen hayatını ödünsüz ve tavizsiz duruşuyla taçlandıran tarihsel konu ve olayların aktarıldığı romanda, yazarın anlatım diline aktardığı samimi cümleleri yeni nesile örnek teşkil ettiği gibi kavi bir tarih şuurunun işaret edilip inşa edilmesi noktasında da bir çalışma ortaya koyuyor. Yazarın tarihteki güçlü ve kuvvetli bir kahramanı benimseyip özümseyerek roman formuna aktarması ise ayrıca bir yiğitlik ve cesaret örneği olduğu kadar Milletimizin kaderini değiştiren “tarihte bir kahramanın” genç nesil tarafından seçilip algılanması açısından tarihsel şuurun güzideliğine güzel bir işarettir. Bu romanda Koca Seyit’in şecaat azmi ve hayat mücadelesi, yalın ve duyumsanarak yaşanılmış cümlelerle okura yansıtılıyor. Koca Seyit, “Kahramanın Kim?” sorusuna müşahhas bir cevap veriyor… Genel Yayın Koordinatörü: Ünsal Ünlü Yayın Yönetmeni: Naile Aksay Ünlü Editör: Mustafa Nurullah Celep Yazar:Enes Akça Yayınevi:Mat Kitap Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
Mat Kitap
Koca Seyit - Enes Akça 479770
14.76 18
Silinmiş Haberler - Enes Haliloviç 47649
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Enes Haliloviç Sırbistan Novi Pazarlı. Kendi özyaşam öyküsüne dayalı, gerçek hayatın şiir dilinin olanaklarıyla dile geldiği bir şiir yazıyor Enes. Tarihe uzanan, anlatılardan, destanlardan beslenen, günlük hayatın gerçeklerinden dersler çıkaran, kendi kökenini, hayatın anlamını buralarda arayan bir şiir bu. İmge örgüsü bu şiirin özelliklerine bağlı olarak hayatın içinden, zenginleştirici ve çarpıcı. Tıpkı şu örnekteki gibi: " Kanımızın kader hikayesi/ Sallanan el hatırasının hikayesidir." Bu özellikleriyle genç yaşında başka ülkelerde de değer verilen ve sevilen bir şiirin sahibi olarak aranan bir şair. Enes Haliloviç şiiri şimdi Avdija Salkoviç'in çevirisi ve Metin Cengiz'in şiirleştirmesiyle dilimizde. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-32%
Şiirden Yayınları
Silinmiş Haberler - Enes Haliloviç 47649
8.16 12
Harikulade Sıkıntılar - Enes Öksüz 429391
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Harikulade sıkıntılar Ne zaman bugünkü gibi Şöyle şiddetli bir yağmur yağsa Bardaktan boşanırcasına hani Işte o zaman dursun istiyorum her şey Herkes işi gücü bıraksın ve dursun Paydos etsin tüm fabrikalar Mahkûmlar avlulara dökülsün Bütün bilge ihtiyarları köylerin Endişeyle köy meydanlarında Derin çizgili alınlarını yağmura tutsun Herkes yollara ve camlara koşsun Olur da bu şiddetli yağmur Semanın üst katlarının zeminlerini Islatıp kayganlaştırır Ve bir melek kazayla yeryüzüne düşerse Bizler de önce yaralarını sargılayıp Halini hatırını sorduktan sonra Üst katlarında göğün Sohbetler arasında Adımız geçiyor mu Öğrenmeyi umarak Taze bir haber sorarız tanrıdan… Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-32%
7 Harf Yayınları
Harikulade Sıkıntılar - Enes Öksüz 429391
10.2 15
Silinmiş Haberler - Enes Haliloviç 47649
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Enes Haliloviç Sırbistan Novi Pazarlı. Kendi özyaşam öyküsüne dayalı, gerçek hayatın şiir dilinin olanaklarıyla dile geldiği bir şiir yazıyor Enes. Tarihe uzanan, anlatılardan, destanlardan beslenen, günlük hayatın gerçeklerinden dersler çıkaran, kendi kökenini, hayatın anlamını buralarda arayan bir şiir bu. İmge örgüsü bu şiirin özelliklerine bağlı olarak hayatın içinden, zenginleştirici ve çarpıcı. Tıpkı şu örnekteki gibi: " Kanımızın kader hikayesi/ Sallanan el hatırasının hikayesidir." Bu özellikleriyle genç yaşında başka ülkelerde de değer verilen ve sevilen bir şiirin sahibi olarak aranan bir şair. Enes Haliloviç şiiri şimdi Avdija Salkoviç'in çevirisi ve Metin Cengiz'in şiirleştirmesiyle dilimizde. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Şiirden Yayınları
Silinmiş Haberler - Enes Haliloviç 47649
11.25 15
Gelin 3lü Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 1002
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Küçük boy ürün ebatı 30*21,50 cm Yükseklik 25 cm orta boy Ürün ebatı 35*50 cm Yükseklik 44 cm Büyük boy ürün ebatı 80*45 cm Yükseklik 60 cm Ürün sandığı ahşap olup kadife kaplamadır. Ayak montajı alıcıya aittir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Gelin 3lü Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 1002
510
Kadın Donald Duck Kolye ZNCKLY323
5/5 11
Bu ürün Adil İdil Kuyumculuk tarafından gönderilecektir. Ürün Özellikleri Altın Ayarı: 14 Ayar Ürün Ağırlığı:1,20 Gram Satın Alacağınız Bu Ürün Özel Kutusunda Gönderilmektedir. Garanti Sertifikasıyla Gönderilmektedir. Ürün Gönderisinde Adınıza Düzenlenmiş Fatura Pakete Eklenecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Kadın Donald Duck Kolye ZNCKLY323
659
Damat 2li Çeyiz, Bohça Ve Traş Sandık Takımı enes 626
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. Küçük boy ürün ebatı 30*21,50 cm yükseklik 25 cm büyük boy ürün ebatı 35*50 cm yükseklik 44 cm ürün sandığı ahşap olup kadife kaplamadır. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Damat 2li Çeyiz, Bohça Ve Traş Sandık Takımı enes 626
165
hasarsız teslimat. urun cok guzel
Avangard Gelin 3'lü Çeyiz, Bohça, Makyaj Ve Takı Sandık Takımı enes 342
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. Kadife kaplama gelin 3'lü sandık takımı ürün ebatları bohça 30x35 cm yükseklik 47 cm makyaj 30x11,50 cm yükseklik 22 cm takı çapı 22 cm yükseklik 15 cm Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Avangard Gelin 3'lü Çeyiz, Bohça, Makyaj Ve Takı Sandık Takımı enes 342
230
Erkek Çocuk Siyah Kırmızı Örümcek Adam Terlik ENS-F-3904
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün AdelHadel tarafından gönderilecektir. Erkek çocuk terliği Plaj ve havuz kullanımına uygundur. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-36%
ENES
Erkek Çocuk Siyah Kırmızı Örümcek Adam Terlik ENS-F-3904
34.9 54.9
Gelin Çeyiz Makyaj Sandığı enes 12
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Ürün ebatı 30*21,50 cm yükseklik 25 cm ürün sandığı ahşap olup kadife kaplamadır. Ayak montajı alıcıya aittir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Gelin Çeyiz Makyaj Sandığı enes 12
49
Gelin Çeyiz Makyaj Sandığı enes 71
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Ürün Ebatı 30*21,50 cm Yükseklik 25 cm Ürün Sandığı Ahşap Olup Kadife Kaplamadır. Kargo Esnasında Kırılmaması İçin, Ayaklar ve Vidaları Sandığın İçinde Gelecektir. Ayak Montajı Alıcıya Aittir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Gelin Çeyiz Makyaj Sandığı enes 71
65
Ürün göründüğünden daha şık ve daha güzel geldi :) Siparişimizin ertesi günü kargoya verildi.Kargolama da sağlam yapılmış . Satıcı firma ile alakasız tamamen kargo şirketi sebebiyle kargo bir haftada ulaştı, çok yoğunlar, onlara da hak vermek gerek :)
Kadın 14 Ayar Sarı Renk Kıvrımlı Halka Küpe HKP551
5/5 11
Bu ürün Adil İdil Kuyumculuk tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Ürün Özellikleri Altın Ayarı: 14 Ayar Ürün Ağırlığı:1,45 Gram Satın Alacağınız Bu Ürün Özel Kutusunda Gönderilmektedir Garanti Sertifikasıyla Gönderilmektedir Ürün Gönderisinde Adınıza Düzenlenmiş Fatura Pakete Eklenecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Kadın 14 Ayar Sarı Renk Kıvrımlı Halka Küpe HKP551
799
Gelin 2li Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 331
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. Küçük Boy Ürün Ebatı 30*21,50 cm Yükseklik 25 cm Büyük Boy Ürün Ebatı 35*50 cm Yükseklik 44 cm Ürün Sandığı Ahşap Olup Kadife Kaplamadır. Kargo Esnasında Kırılmaması İçin Ayak ve Vidaları Sandığın İçinde Gönderiyoruz. Ayak Montajı Alıcıya Aittir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Gelin 2li Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 331
165
2'li Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 332
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Küçük boy ürün ebatı 30x21,50 cm yükseklik 25 cm büyük boy ürün ebatı 35x50 cm yükseklik 44 cm ürün sandığı ahşap olup kadife kaplamadır. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
2'li Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 332
165
Gelin 3lü Çeyiz-Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 1011
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Küçük boy Ürün ebatı 30*21,50 cm Yükseklik 25 cm orta boy Ürün ebatı 35*50 cm Yükseklik 44 cm büyük boy Ürün ebatı 80*45 cm Yükseklik 60 cm ürün sandığı ahşap olup kadife kaplamadır. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Gelin 3lü Çeyiz-Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 1011
510
Gelin 2li Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 302
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Küçük boy ürün ebatı 30*21,50 cm yükseklik 25 cm büyük boy ürün ebatı 35*50 cm yükseklik 44 cm ürün sandığı ahşap olup kadife kaplamadır. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Gelin 2li Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 302
170
Damat Çeyiz, Bohça Ve Traş Sandığı enes 546
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. Ürün Ebatı 30*21,50 cm Yükseklik 25 cm Ürün Sandığı Ahşap Olup Kadife Kaplamadır. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Damat Çeyiz, Bohça Ve Traş Sandığı enes 546
45
Fiyatına göre ürün iyi, kadifesi, incileri güzel. Sadece menteşe kısmındaki vidalar tam sıkılmamış fakat güzel sağlam bir ürün. Beğendim👍🏻
Gelin Çeyiz Makyaj Sandığı enes 32
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Ürün ebatı 30*21,50 cm yükseklik 25 cm ürün sandığı ahşap olup kadife kaplamadır. Kargo esnasında kırılmaması için, ayaklar ve vidaları sandığın içinde gelecektir. Ayak montajı alıcıya aittir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Gelin Çeyiz Makyaj Sandığı enes 32
54
Gelin 2li Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 322
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. Küçük boy ürün ebatı 30*21,50 cm yükseklik 25 cm büyük boy ürün ebatı 35*50 cm yükseklik 44 cm ürün sandığı ahşap olup kadife kaplamadır. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Gelin 2li Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 322
165
Damat 2li Çeyiz, Bohça Ve Traş Sandık Takımı enes 607
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. Küçük boy ürün ebatı 30*21,50 cm yükseklik 25 cm büyük boy ürün ebatı 35*50 cm yükseklik 44 cm ürün sandığı ahşap olup kadife kaplamadır. Kargo esnasında kırılmaması için ayak ve vidaları sandığın içinde gönderiyoruz. ayak montajı alıcıya aittir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Damat 2li Çeyiz, Bohça Ve Traş Sandık Takımı enes 607
155
Iç Dikiz Aynası Oval 330 Mm Vantuzlu 131321322
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün StarPazarlama tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. %100 TÜRK MALI , VANTUZLU, 330 MM UZUNLUĞUNDADIR. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-13%
ENES
Iç Dikiz Aynası Oval 330 Mm Vantuzlu 131321322
34.9 40
Kadın 14 Ayar Rose Renk Taşlı Plaka Kolye ZNCKLY709
5/5 11
Bu ürün Adil İdil Kuyumculuk tarafından gönderilecektir. Ürün Özellikleri Altın Ayarı: 14 Ayar Ürün Ağırlığı:2,55 Gram Satın Alacağınız Bu Ürün Özel Kutusunda Gönderilmektedir. Garanti Sertifikasıyla Gönderilmektedir. Ürün Gönderisinde Adınıza Düzenlenmiş Fatura Pakete Eklenecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Kadın 14 Ayar Rose Renk Taşlı Plaka Kolye ZNCKLY709
1529
Atlı Karınca Müzik Kutusu ST_P58733
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Parti Dolabı tarafından gönderilecektir. Ürün Özellikleri : Kaliteli Ahşap Malzemeden Üretilmiştir. El yapımı ve el boyamasıdır. Ürün Üzerindeki desenler farklılık gösterebilir Kurmalıdır, Saat Yönünün Tersine çevrildiğinde dönmeye başlar ve müzik çalar +6 yaş üzeri uygundur. ürün Ölçüleri : Uzunluk 19 Cm Genişlik 11 Cm Cinsiyet : Unisex, En (cm) : 11, Boy (cm) : 19, Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-42%
ENES
Atlı Karınca Müzik Kutusu ST_P58733
64.97 111.1
Bebek odamizda hoş durdu teşekürler
Tavşan Nakışlı Takım GB1454
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün mini1store tarafından gönderilecektir. Tavşan nakışlı, nakış içerisi yumuşak bir dokuya sahiptir.Takım alt ve üst olmak üzere 2 parçadan oluşmaktadır.Üretim Yeri : Türkiye Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
ENES
Tavşan Nakışlı Takım GB1454
29.9 59.9
Gelin 2li Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 352
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Küçük boy ürün ebatı 30*21,50 cm yükseklik 25 cm büyük boy ürün ebatı 35*50 cm yükseklik 44 cm ürün sandığı ahşap olup kadife kaplamadır. Kargo esnasında kırılmaması için ayak ve vidaları sandığın içinde gönderiyoruz. ayak montajı alıcıya aittir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Gelin 2li Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 352
155
Gelin 2li Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 371
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Küçük boy Ürün ebatı 30*21,50 cm yükseklik 25 cm büyük boy Ürün ebatı 35*50 cm yükseklik 44 cm ürün sandığı ahşap olup kadife kaplamadır. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Gelin 2li Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 371
165
Kadın 14 Ayar Taşlı Özel Tasarım Ay Yıldız Kolyesi ZNCKLY638
5/5 11
Bu ürün Adil İdil Kuyumculuk tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Ürün Özellikleri Altın Ayarı: 14 Ayar Ürün Ağırlığı:2,53 Gram Satın Alacağınız Bu Ürün Özel Kutusunda Gönderilmektedir. Garanti Sertifikasıyla Gönderilmektedir. Ürün Gönderisinde Adınıza Düzenlenmiş Fatura Pakete Eklenecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Kadın 14 Ayar Taşlı Özel Tasarım Ay Yıldız Kolyesi ZNCKLY638
1339
Gelin 2li Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 302
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. Küçük boy ürün ebatı 30*21,50 cm yükseklik 25 cm büyük boy ürün ebatı 35*50 cm yükseklik 44 cm ürün sandığı ahşap olup kadife kaplamadır. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Gelin 2li Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 302
170
Iç Ilave Dikiz Ayna Takmatik Lastikli 56464546
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün StarPazarlama tarafından gönderilecektir. %100 türk malı , 30cm x 9 cm (medium) Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-32%
ENES
Iç Ilave Dikiz Ayna Takmatik Lastikli 56464546
40.9 60
Damat Aynalı Çeyiz, Bohça Ve Traş Sandığı enes 501
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. Ürün ebatı 30*21,50 cm yükseklik 25 cm ürün sandığı ahşap olup kadife kaplamadır. Kargo esnasında kırılmaması için, ayaklar ve vidaları sandığın içinde gelecektir. Ayak montajı alıcıya aittir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Damat Aynalı Çeyiz, Bohça Ve Traş Sandığı enes 501
54
Gelin 2li Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 362
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Küçük Boy Ürün Ebatı 30*21,50 cm Yükseklik 25 cm Büyük Boy Ürün Ebatı 35*50 cm Yükseklik 44 cm Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Gelin 2li Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 362
155
Gelin Çeyiz Makyaj Sandığı enes 62
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. Ürün Ebatı 30*21,50 cm Yükseklik 25 cm Ürün Sandığı Ahşap Olup Kadife Kaplamadır. Kargo Esnasında Kırılmaması İçin, Ayaklar ve Vidaları Sandığın İçinde Gelecektir. Ayak Montajı Alıcıya Aittir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Gelin Çeyiz Makyaj Sandığı enes 62
54
Gelin 2' li Çeyiz Takımı enes 392
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. Küçük boy ürün ebatı 30*21,50 cm yükseklik 25 cm büyük boy ürün ebatı 35*50 cm yükseklik 44 cm ürün sandığı ahşap olup kadife kaplamadır. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Gelin 2' li Çeyiz Takımı enes 392
195
Damat Çeyiz, Bohça Ve Traş Sandığı enes 546
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. Ürün Ebatı 30*21,50 cm Yükseklik 25 cm Ürün Sandığı Ahşap Olup Kadife Kaplamadır. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Damat Çeyiz, Bohça Ve Traş Sandığı enes 546
45
Fiyatına göre ürün iyi, kadifesi, incileri güzel. Sadece menteşe kısmındaki vidalar tam sıkılmamış fakat güzel sağlam bir ürün. Beğendim👍🏻
Damat Aynalı Çeyiz, Bohça Ve Traş Sandığı enes 507
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. Ürün ebatı 30*21,50 cm yükseklik 25 cm ürün sandığı ahşap olup kadife kaplamadır. Ayak montajı alıcıya aittir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Damat Aynalı Çeyiz, Bohça Ve Traş Sandığı enes 507
54
Gelin Aynalı Çeyiz Makyaj Sandığı enes 1
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Ürün ebatı 30*21,50 cm yükseklik 25 cm ürün sandığı ahşap olup kadife kaplamadır. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Gelin Aynalı Çeyiz Makyaj Sandığı enes 1
54
Gelin 2li Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 301
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Küçük boy ürün ebatı 30*21,50 cm yükseklik 25 cm Büyük boy ürün ebatı 35*50 cm yükseklik 44 cm Ürün sandığı ahşap olup kadife kaplamadır. Ayak montajı alıcıya aittir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Gelin 2li Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 301
170
Kadın 14 Ayar Örgü Modeli Taşlı Küpe HKP530
5/5 11
Bu ürün Adil İdil Kuyumculuk tarafından gönderilecektir. Ürün Özellikleri Altın Ayarı: 14 Ayar Ürün Ağırlığı:2,13 Gram Satın Alacağınız Bu Ürün Özel Kutusunda Gönderilmektedir Garanti Sertifikasıyla Gönderilmektedir Ürün Gönderisinde Adınıza Düzenlenmiş Fatura Pakete Eklenecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Kadın 14 Ayar Örgü Modeli Taşlı Küpe HKP530
1169
Gelin Çeyiz Makyaj Sandığı enes 31
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. Ürün Ebatı 30*21,50 cm Yükseklik 25 cm Ürün Sandığı Ahşap Olup Kadife Kaplamadır. Ayak Montajı Alıcıya Aittir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Gelin Çeyiz Makyaj Sandığı enes 31
54
Gelin Çeyiz Makyaj Sandığı enes 21
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Ürün Ebatı 30*21,50 cm Yükseklik 25 cm Ürün Sandığı Ahşap Olup Kadife Kaplamadır. Kargo Esnasında Kırılmaması İçin, Ayaklar ve Vidaları Sandığın İçinde Gelecektir. Ayak Montajı Alıcıya Aittir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Gelin Çeyiz Makyaj Sandığı enes 21
49
Gelin 2li Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 362
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. Küçük Boy Ürün Ebatı 30*21,50 cm Yükseklik 25 cm Büyük Boy Ürün Ebatı 35*50 cm Yükseklik 44 cm Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Gelin 2li Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 362
155
Tavşan Nakışlı Takım GB1457
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün mini1store tarafından gönderilecektir. Tavşan nakışlı, nakış içerisi yumuşak bir dokuya sahiptir.Takım alt ve üst olmak üzere 2 parçadan oluşmaktadır.Üretim Yeri : Türkiye Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
ENES
Tavşan Nakışlı Takım GB1457
29.9 59.9
Damat 2li Çeyiz, Bohça Ve Traş Sandık Takımı enes 616
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. Küçük boy ürün ebatı 30*21,50 cm yükseklik 25 cm büyük boy ürün ebatı 35*50 cm yükseklik 44 cm Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Damat 2li Çeyiz, Bohça Ve Traş Sandık Takımı enes 616
165
Gelin 2' li Çeyiz Takımı enes 392
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. Küçük boy ürün ebatı 30*21,50 cm yükseklik 25 cm büyük boy ürün ebatı 35*50 cm yükseklik 44 cm ürün sandığı ahşap olup kadife kaplamadır. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Gelin 2' li Çeyiz Takımı enes 392
210
Ürünler çok güzel
Kadın Siyah Kırmızı Detaylı Siyah Ayakkabı ENSAYKB-0025
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ENES AYAKKABI ÇANTA tarafından gönderilecektir. Ürün kalitesi: Üst seviyededir ve kullanışlıdır Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-24%
ENES
Kadın Siyah Kırmızı Detaylı Siyah Ayakkabı ENSAYKB-0025
190 250
Kadın Siyah Mini Çanta ENSCNT-0002
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ENES AYAKKABI ÇANTA tarafından gönderilecektir. Ürün Kalitesi: Üst seviyedir, kullanışlıdır. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
ENES
Kadın Siyah Mini Çanta ENSCNT-0002
40 50
Kadın Bej Zincir Askılı Omuz Çantası 123-ENS04
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ENES AYAKKABI ÇANTA tarafından gönderilecektir. Ürün kullanışlıdır. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
ENES
Kadın Bej Zincir Askılı Omuz Çantası 123-ENS04
45 55
Kadın Siyah Bilekten Bağlamalı Tek Bant Topuklu Ayakkabı ENS-0004
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ENES AYAKKABI ÇANTA tarafından gönderilecektir. Ürün Kalitesi : Üst Seviyede ve Kullanışlıdır. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-48%
ENES
Kadın Siyah Bilekten Bağlamalı Tek Bant Topuklu Ayakkabı ENS-0004
63 120
Kadın Beyaz Üzerine Siyah Noktalı Bağcık Detaylı Ayakkabı ENSAYKB-0019
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ENES AYAKKABI ÇANTA tarafından gönderilecektir. Ürün kalitesi: Üst seviyededir ve kullanışlıdır. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-41%
ENES
Kadın Beyaz Üzerine Siyah Noktalı Bağcık Detaylı Ayakkabı ENSAYKB-0019
100 170
Damat Aynalı Çeyiz, Bohça Ve Traş Sandığı enes 501
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. Ürün ebatı 30*21,50 cm yükseklik 25 cm ürün sandığı ahşap olup kadife kaplamadır. Kargo esnasında kırılmaması için, ayaklar ve vidaları sandığın içinde gelecektir. Ayak montajı alıcıya aittir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Damat Aynalı Çeyiz, Bohça Ve Traş Sandığı enes 501
65
Kadın Bej Sırt Çantası ENSCNT-0036
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ENES AYAKKABI ÇANTA tarafından gönderilecektir. Ürün Kalitesi:Üst seviyedir ve kullanışlıdır. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-49%
ENES
Kadın Bej Sırt Çantası ENSCNT-0036
117 230
Erkek Beyaz Gömlek enes01
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün By çizgi tarafından gönderilecektir. Slim fit yüzde 70 pamuk 30 polyester Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-67%
ENES
Erkek Beyaz Gömlek enes01
55 169
Belajar Bahasa Turki - Enes Kıran 514549
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Alfabet Bahasa Turki (Türk Alfabesi) Angka (Sayılar) Nomor Urut Tunggal Dan Jamak (Tekil ve Çoğul) Kata Benda (İsim) Kata Sıfat (Sıfat) Kata Gantı (Zamir) Sejak/selama (-dan beri / dır) Ada / Tidak Ada (Var / Yok) Tidak Ada / Bukan (Yok / Değil) Waktu Sekarang (Şimdiki Zaman) Membaca Waktu (Saatler) Sebelum (Önce) Dan Sesudah (Sonra) Waktu Yang Akan Datang Waktu Lampau (Geçmiş Zaman) Waktu Lampau Bentuk (m(i)ş / (y)m(i)ş) Waktu Saat Ini (Geniş Zaman) Kata/kalimat Perintah Harus (meli/malı) Butuh (-ma/me-m gerek / lazım) Kemampuan (e-bilmek) Kalimat Bersyarat Kewajiban (Zorunluluk) Konjungsi (Bağlaçlar) Percakapan / Dialog (Diyalog) Okuma (MEMBACA) Elif’in Bir Günü Karga İle Tİlki Rapunzel Kosakata (Sözlük) Kunci Jawaban (Cevap Anahtarı) Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Ekin Basım Yayın - Akademik Kültür Kitaplar
Belajar Bahasa Turki - Enes Kıran 514549
67.2
Büyükşehir Kahve Molasında - Enes Özel 51383
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-32%
Ebabil Yayınları
Büyükşehir Kahve Molasında - Enes Özel 51383
10.2 15
Dersimiz: Kudüs - İbrahim Enes Duruay 495158
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün GZ Ticaret tarafından gönderilecektir. Bu kitap hiç bilmeyenlerin ve az bilenlerin Kudüs ile ilgili sorularına cevap vermek, onlara Kudüs’ü anlatmak ve Kudüs bilinci aşılamak için yazılmıştır. Her Müslüman Kudüs’ü bir ders gibi öğrenmelidir. Bu kitap bir ders kitabı gibi Kudüs’ü anlatan bir özettir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Uyanış Yayınevi
Dersimiz: Kudüs - İbrahim Enes Duruay 495158
24.58
Bu yasta bir gencin rehber tarzinda yazdigi kitap takdir ediyorum
Dersimiz: Kudüs - İbrahim Enes Duruay 495158
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Bu kitap hiç bilmeyenlerin ve az bilenlerin Kudüs ile ilgili sorularına cevap vermek, onlara Kudüs’ü anlatmak ve Kudüs bilinci aşılamak için yazılmıştır. Her Müslüman Kudüs’ü bir ders gibi öğrenmelidir. Bu kitap bir ders kitabı gibi Kudüs’ü anlatan bir özettir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-32%
Uyanış Yayınevi
Dersimiz: Kudüs - İbrahim Enes Duruay 495158
6.8 10
Bu yasta bir gencin rehber tarzinda yazdigi kitap takdir ediyorum
Lala Mustafa Paşa - Enes Demir 378899
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Bu eserde 16. yüzyılda, Osmanlı Devleti’nin gücünün zirvesinde olduğu bir dönemde, en önemli görevlerde bulunan Kıbrıs, Gürcistan ve Azerbaycan’ı fetheden Serasker ve Sadrazam Lala Mustafa Paşa’nın hayatı, kaynaklar ışığında birçok yönden ele alınmıştır. Kitapta ayrıca Lala Mustafa Paşa’nın, merkezinde olduğu birçok önemli olaya da ışık tutulmuştur. -Kânûnî oğulları Şehzade Selim ve Bâyezid arasındaki mücadelenin arka planı neydi? -Osmanlı Devleti’nde üst düzey idari ve bürokratik çekişmeler ne şekilde cereyan ediyordu? -Kıbrıs, Osmanlı Devleti tarafından nasıl fethedilmişti? -Kıbrıs’ın yerli halkı Osmanlı idaresine girmek için nasıl çabalamıştı? -Gürcistan ve Azerbaycan’ın Osmanlı toprağı haline gelme serüveni ne şekilde gerçekleşmişti? -Osmanlı-Safevî mücadelesinin arka planı ne idi? Tüm bu sorular ve daha fazlası Tarihçi Enes Demir’in kaleminden sizlerle buluşuyor. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
İdeal Kültür Yayıncılık
Lala Mustafa Paşa - Enes Demir 378899
22.55 27.5
Perdenin Arkasındaki Hayat - Enes Başak 474658
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Zorluklar karşısında ayakta kalabilmenin büyük bir çaba gerektirdiği bir zamanda yaşıyoruz. Sırf kendimiz için uğraşıp dururken etrafımızda çeşit çeşit dünyaların, varoluşların ve olup bitenlerin varlığını farketmeden yaşayıp gidiyoruz. Görmediğimiz o kadar çok şey var ki: Çocukların soğuktan titreyişi, zor şartlar içinde okula gidişleri, küçücük yaşata çalışmaları, satıcılık yapmaları... Çocukluk hallerini ve dönemlerini yaşayamadan büyüklerin dünyasına adım adım yürümeleri... İnsan olmak ve kalabilmek bunları görmek ve başkalarının kaygılarını ruhumuzda ve gönlümüzde hissetmekle mümkün. Ancak bu yapılabildiği takdirde çözüm arayışlarının başlayacağını nedense anlamak istemiyoruz.Bu kitapta kendi çıkarlarından ziyade, insanlara hizmet edebilmek için yola çıkan bir doktorun Silopi’de geçirdiği günlere şahitlik ediyoruz. Bazen doktordan ziyade bir öğretmen olarak çıkıyor karşımıza. Eğitim imkânlarının yetersiz olduğu zamanlarda elinden geleni yaparak umut oluyor oradaki insanlara. İstemeden birini incittiğini fark ettiğinde gönül almasına şahitlik ettiğiniz satırlar insanı bir anda duygulandırıyor.Çocuklar eşit şartlar altında okumalı diyerek çıktığı yolda yaşadığı zorlukları... silahların çekildiği zor zamanlarda köyden gelen bir arama ile yola düşüşünü görüyoruz. Ve kendi annesi ve sevenleri endişe içindeyken diğer annelerin endişelerini gidermek için çabalayışını görüyoruz. Görev süresi dolduğunda köyden ayrılırken herkesle birlikte üzülüyorsunuz. Bazen gitmek terk etmek de değildir…İnsanların birbirine güvenemediği şu zamanda insan olmaya her zamankinden daha çok muhtacız. Hepimizin bir gün öleceği kesin bir hakikat. İnsandan geriye ne kalacağını şairin diliyle söyleyecek olursak: “Bâki kalan bu kubbede hoş bir sada imiş.” Perdenin Arkasındaki Hayat bu sadânın yaşanmış bir hikayesi. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-42%
Büyüyen Ay Yayınları
Perdenin Arkasındaki Hayat - Enes Başak 474658
12.76 22
Yaban Kuşların Şarkıları - Enes Kariç 0000000692999
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Mutlusun, be adam, mutlusun şeyh zelkanoviç çünkü hiçbir dünyevi amaç seni aceleye sokmuyor, ha bire saat kulesine bakmıyorsun, yakın gelecekten hiçbir şey seni ağır adımlarını ve yavaş yürüyüşünü acele ettirmeye zorlamıyor. Derin bir ihtiyarlığın başındasın ve o senin için düz mutluluktur. Allah sana çocuk nasip etmemiş ki onları ve onların mülkünü ve işlerini dert edesin.Şeyh zelkanoviç tasavvufu her şeyin genel öğretisi olarak seviyordu: Allah ve insan, gökyüzü ve yeryüzü, hayat ve ölüm, damla ve okyanus, fil ve karınca, konuşma ve suskunluk… onun dünyasında tasavvuf, ışıkla karanlık arasındaki sınırdı, ilki caiz yollardan yürümek, ikincisi de şüpheli olanlar önünde durmak için vardı.Şeyh için tasavvuf karmaşık dünyanın ortasında tahammül aracıydı ve hassas bir adamın kayalık dağın dağılması sırasında bir teselliydi, bir anda yorgun insanın yanağını canlandıran bir gözyaşı idi. Onu tazeleyen, hayata döndüren gözyaşı...(tanıtım bülteninden)sayfa sayısı: 370baskı yılı: 2016dili: Türkçeyayınevi: Hece yayınlarıyazar:Enes kariçyayınevi:Hece yayınları Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-32%
Hece Yayınları
Yaban Kuşların Şarkıları - Enes Kariç 0000000692999
27.2 40
Roman okumanın vakit kaybı olmadığına şahit olduğumuz bir eser daha..
Eski Tanrıların Ölümü - Enes Şengönül 460906
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kültür Kitabevi tarafından gönderilecektir. Yazar Enes Şengönül Yayınevi PEON KİTAP Her şey genlerin birleşip hafızamızın kapılarına dayanması ile başladıBuna mazi derelerinde isyan modern dünyada ihtilal diyorlarEskiden beşikten beşiğe mekik dokurken şimdilerde eşikten eşiğeDeğişen sadece kavramların başındaki bir harf gibi görünse de kapıların büyüklüğü eşiklerinin yüksekliğini gizledi Onun için içeri adım atanlar geri dönemediDerken yazının gizemli yüzü akıl gömleği giymiş yazgının yakasına yapıştıGömlek yırtılmadı ama kitaplar vicdan tezgahına düştüVe eski tanrıların cenazelerini kaldırmaya başladık birer birerVasiyetleri yoktu mirasları daFakat Allah var merasimleri çok kalabalık olduArzu Enver ERDOĞAN Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-56%
Peon Kitap
Eski Tanrıların Ölümü - Enes Şengönül 460906
11 25
Enes Z 5502 Parlak  Terlik ESR.RND.682
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Siyasa tarafından gönderilecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-22%
SİYASA
Enes Z 5502 Parlak Terlik ESR.RND.682
38.7 49.9
Siyasal Reklamcılık - Enes Bal,Onur Bekiroğlu 358036
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Yazar Onur Bekiroğlu Yayınevi LİTERATÜRK ACADEMİA Siyaset ve iletişim… Sosyal yaşamda insan faaliyetlerini açıklamaya ve yönlendirmeye yönelik iki dev kavram Bu iki alanın kesişim noktasında bulunan siyasal iletişim ise günümüz modern toplumlarının en çok uğraş verdikleri çalışma alanları içerisinde yer almaktadır Bu bağlamda demokratik sistem içinde iktidara talip olan siyasal partiler kitleleri ikna etmek amacıyla siyasal iletişim uygulamalarına giderek daha fazla önem vermektedirler Bu uygulamalar içerisinde yer alan siyasal reklamlar ise büyük bir titizlikle yürütülen ve profesyonel bir çaba gerektiren önemli bir konu başlığı olarak karşımıza çıkmaktadır Etkili ve başarılı bir seçim kampanyasının anahtar rolü niteliğindeki siyasal reklamlar bir taraftan partilerin kendi programlarını anlatarak imajlarına pozitif bir katkı sağlamasına aracılık ederken diğer taraftan rakip partilerin eleştirilip seçmen nezdinde itibar kaybetmesinde de yoğun olarak kullanılmaktadır Öte yandan siyasal reklamlar yayınlandığı seçim döneminde ülkenin genel atmosferine yönelik ipuçları vermesi yönüyle de tarihe ışık tutan önemli bir kaynak niteliğindedirBu çalışma ise odaklandığı siyasal reklam konusunu 30 Mart 2014 Yerel Seçimleri örneğinde tartışmaktadır Teorik bilgilerin ampirik verilerle desteklendiği eserde söz konusu seçim döneminin öncesinde tiraj bakımından ilk on sırada yer alan gazetelerde yayınlanan siyasal parti reklamları analiz edilmiştir Ortaya konan bulgular ışığında seçmen kitleleri kendilerine çekmek ve rakiplerinden uzaklaştırmak için partilerin seçim kampanyası boyunca yayınlattıkları siyasal reklamlarda hangi mesaj stratejilerini kullandıklarına yönelik önemli ipuçları elde edilmiştir Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-11%
Literatürk Academia
Siyasal Reklamcılık - Enes Bal,Onur Bekiroğlu 358036
26.7 30
Fetönün Anatomisi - Enes Bayraklı,Ufuk Ulutaş 415374
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün KİTAPSEPETTE tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Yaklaşık kırk senelik hazırlığın ardından FETÖ, sivil iktidarı 15 Temmuz, 17-25 Aralık ve 7 Şubat gibi dolaylı ve doğrudan darbe girişimleriyle alaşağı edebilecek güce eriştiği kanaatindeydi. Ancak operasyonlarının başarısızlığa uğraması, terör örgütü olarak ilan edilmesi ve kamudan tasfiyelerle Gülen hareketi meşruiyetinden sonra legalitesini de kaybeden bir yapı durumunda. 170 ülkede örgütlendiği söylenen bu yapı Türkiye’den büyük ölçüde çekilmeye mecbur kaldı. Gülen hareketinin son durağı kuvvetle muhtemel Türkiye karşıtı bir diaspora ve istihbarat kurumlarının taşeronluğu olacak. Güçlü bir dayanışma, derin mağduriyet hissi, intikam/zafer gününün geleceğine dair mesiyanik teolojisi ile Gülen hareketinin geleceği heretik bir grubun lanetli doğumuna işaret ediyor. Bu çalışmada farklı alanlardan uzmanlar FETÖ’nün çeşitli alanlara yayılan faaliyetlerini, tarihini, örgütsel yapısını, ekonomik kaynaklarını, devlet kurumlarının içerisine sızarak kadrolaşmasını ve dini görünümlü bir hareketten silahlı terör örgütüne dönüşümünü analiz ediyor. FETÖ’nün Anatomisi Türkiye’nin son yıllarına damga vuran FETÖ’nün daha iyi anlaşılması noktasında önemli bir boşluğu dolduracak. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Seta Kitapları
Fetönün Anatomisi - Enes Bayraklı,Ufuk Ulutaş 415374
20 30
İsnadın Satır Araları - Muhammed Enes Topgül 487532
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Yazar Muhammed Enes Topgül Yayınevi MÜ İLAHİYAT FAK VAKFI İsnâdın hadis tarihinin karanlık noktalarını aydınlatmada ne gibi fonksiyonlar icra edebileceğini göstermeyi hedefleyen İsnâdın Satır Araları isnâd içerisine muhtemelen semâ ya da müzakere halkasında veya metnin istinsâhı aşamasında eklenen bilgileri inceleme konusu yapmaktadır İsnâd içi bilgi olarak tanımlanabilecek bu bilgi türleri genellikle râvinin tam adı bölgesi mesleği etnik kökeni künyesi karakteri fizyonomisi hocatalebe ve akrabalık ilişkileri cerhta'dîl bakımından durumu rivayetin aktarıldığı bölge şehir veya mekan ve rivayet hâdisesinin gerçekleştiği sene ile ilgilidir Şu ana kadar tasnif edilmeyen ve hadis tarihi açısından yorumlanmayan bu bilgiler elinizdeki kitapta Ahmed b Hanbel'in elMüsned'inden seçilen bir isnâd kümesi üzerinden tespit edilmiş ve her bir bilgi türünün hadis tarihine dair neler söyleyebileceği gerek metin içerisinde gerekse değerlendirme kısımlarında tartışılmıştır Çoğu zaman tek başına bir anlam ifade etmeyen ve tarih tabakât ve ricâl türü eserlerle birlikte ele alınması gereken bu bilgiler hem râvi biyografilerindeki bazı boşlukların giderilmesine hem de hadis sahasında rivayet dışı unsurların yazılı tarihinin netleştirilmesine yardımcı olacaktır Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Mü İlahiyat Fak Vakfı
İsnadın Satır Araları - Muhammed Enes Topgül 487532
16.5 22
Bu Bir Enes Bin Malik Hikayesi 528791
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Efendimiz'in (sav) hizmetkarı Enes bin Malik'in (ra) hayatını daha yakından tanımamızı sağlayacak. Tarihçi-Yazar Burhan Karaca'nın kaleminden döklen satırları heyecanla ve iştiyakla takip edeceksiniz. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
3T Yayınları
Bu Bir Enes Bin Malik Hikayesi 528791
13.12 16
Zamansız Yağmur Başlıyor - Cenk Enes Özer 372377
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-32%
Elhamra Yayınları
Zamansız Yağmur Başlıyor - Cenk Enes Özer 372377
14.96 22
Muhibbi-i Sani - Şiirlerim - Enes Demir 413044
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün GZ Ticaret tarafından gönderilecektir. Yüreğim pür-cûş iken nasıl düştüm bilmezemPür-keder-i hâliyemle ah şu şi’rin âgûşunaYüreğim coşku dolu iken kederli bir halde şiir yazmaya beni ne itti, bilmiyorum. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Post Yayın
Muhibbi-i Sani - Şiirlerim - Enes Demir 413044
33.56
Hüznümüz Yalnız Allah’adır - Enes Malik Gülcan 480685
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Bırak dünyanın parasını, pulunu, oyununu, eğlencesini bir İbrahim Ethem yangınıyla düşelim yollara! Bırak arasın damda devesini arayanlar. B,z bırakalım arkamızda Belh'i. Bırak tacın, tahtın, sorgucunun, altının, gümüşün peşine gitsin gidenler! Sadağımızdaki son oku koyalım bir köşeye. Biz heybemizde bir kuru ekmek, ahirette geçerakçe biriktirmek için düşelim yollara! Gönül ehli birileri çıkar elbet karşımıza! Kahire'de, Şam'da, Bağdat'ta, Halep'te, Musul'da kitap kokan sokaklarda buluruz kendimizi şu mısraları terennüm ederek: ''Baksana kim boynu bükük ağlayan? Hakk-ı hayatın senin ey Müslüman! Kurtar o biçareyi Allah için, Artık ölüm uykularından uyan! Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-32%
Çığır Yayınları
Hüznümüz Yalnız Allah’adır - Enes Malik Gülcan 480685
10.2 15
O Namaz - Enes Alimoğlu,Yahya Şenol 256972
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Bu kitap namazın öneminden, hikmetinden ve faziletlerinden ziyade hangi delillere göre kılınması gerektiğini göstermek için kaleme alındı. Namazın tarihçesi, kaç vakit olduğu, şartları ve rknleri, cuma, bayram, cenaze namazı, kaza namazı, yolculukta namaz ve nafile namazlar delilleri ile birlikte kitapta ele alınan konuların başında gelmektedir. Bu kitabı okuyanlar :Kur'an'da namaz ç vakit mi, beş vakit mi?”, :namaz rekatları Kuranda var mı yok mu?”, :namazın farzları Kuranda geçiyor mu?”, :ana dilde namaz olur mu?”, :kaza namazı var mı?”, :cuma namazı kadınlara da farz mı?”, :yolculukta namazlar kısaltılır mı?” :yryerek ve ayakkabılarla namaz kılınır mı?”, :kadınlar erkeklerden farklı mı namaz kılar?” vs. gibi merak edilen bir soruya cevap bulacaklardır. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-21%
Süleymaniye Vakfı Yayınları
O Namaz - Enes Alimoğlu,Yahya Şenol 256972
16.59 21
Isnadin Satır Araları / Muhammed Enes Topgül / MA9789755484716
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Debir Basım tarafından gönderilecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Vakfı
Isnadin Satır Araları / Muhammed Enes Topgül / MA9789755484716
48.4
Fetönün Anatomisi - Enes Bayraklı,Ufuk Ulutaş 415374
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Yaklaşık kırk senelik hazırlığın ardından FETö, sivil iktidarı 15 Temmuz, 17-25 Aralık ve 7 Şubat gibi dolaylı ve doğrudan darbe girişimleriyle alaşağı edebilecek gce eriştiği kanaatindeydi. Ancak operasyonlarının başarısızlığa uğraması, terör örgt olarak ilan edilmesi ve kamudan tasfiyelerle Glen hareketi meşruiyetinden sonra legalitesini de kaybeden bir yapı durumunda. 170 lkede örgtlendiği söylenen bu yapı Trkiyeden byk ölçde çekilmeye mecbur kaldı. Glen hareketinin son durağı kuvvetle muhtemel Trkiye karşıtı bir diaspora ve istihbarat kurumlarının taşeronluğu olacak. Gçl bir dayanışma, derin mağduriyet hissi, intikam/zafer gnnn geleceğine dair mesiyanik teolojisi ile Glen hareketinin geleceği heretik bir grubun lanetli doğumuna işaret ediyor. Bu çalışmada farklı alanlardan uzmanlar FETönn çeşitli alanlara yayılan faaliyetlerini, tarihini, örgtsel yapısını, ekonomik kaynaklarını, devlet kurumlarının içerisine sızarak kadrolaşmasını ve dini görnml bir hareketten silahlı terör örgtne dönşmn analiz ediyor. FETönn Anatomisi Trkiyenin son yıllarına damga vuran FETönn daha iyi anlaşılması noktasında önemli bir boşluğu dolduracak. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-10%
Seta Kitapları
Fetönün Anatomisi - Enes Bayraklı,Ufuk Ulutaş 415374
18 20
Altın Silsileden Altın Sözler - Enes Üner 446428
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MY BOOKS tarafından gönderilecektir. Bütün hamdler hikmeti dilediğine veren Allah'a salat ü selam da Allah'ın hikmeti kensinde cem etmiş olduğu Resuhllah'a olsun.Hikmet kelime olarak güzel söz,veciz söz,etkileyici söz manasına gelir. Herşeyin sahibi ve yaratıcısı olan mevlamız,hikmetinde sahibi,kaynağı,yaratıcısıdır.Hikmeti, kullarından dilediğine verir.Kime de hikmet verildiyse ona çok hayırlar verilmiştir. Kuran-ı Kerim baştan sona kadar hikmettir.Mevlamızın kelamıdır.Ve onu sevgili peygamberimize vermiştir.O da biz ümmetine tebliğ etmiştir.Ümmetinden kendisine hakkıyla tabi olanlarada hikmetten bir pay verilmiştir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-28%
Yasin Yayınevi
Altın Silsileden Altın Sözler - Enes Üner 446428
21.5 30
Teknoloji, Gençlik ve Mobil Yaşam - Enes Bal 45726
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Bilgi ve iletişim teknolojilerinin hızla hayatımızı dönştrdğ bu dönemde, yeni bir iletişim teknolojisi olarak cep telefonları artık sosyal ve kltrel bir fenomen haline gelmiştir. İletişimde yer ve zaman kısıtlamasını ortadan kaldıran cep telefonları, ileri teknolojik unsurları da içine katarak gnden gne başta gençler olmak zere toplumun tm bireylerini kuşatmaktadır. Bu bağlamda toplumsal alanda gençler tarafından byk ilgi gören cep telefonlarına yönelik araştırmalar da son yıllarda giderek artmaya başlamıştır. Bugn artık herkesin elinde adeta yapışmış gibi duran cep telefonlarının kitlelere ne yaptığı sorusu sıkça sorulmaya başlanmıştır. Dolayısıyla genç insanların hayatındaki böylesine önemli bir gelişme, başta iletişimsel boyutu olmak zere sosyal, kltrel, ekonomik ve pedagojik yönleriyle birçok açıdan merak uyandırmaktadır. Böylesi bir merak hissiyle gerçekleştirilen bu çalışmada ise cep telefonlarının gençlere ne yaptığından daha çok, gençlerin cep telefonlarıyla ne yaptığı sorusuna cevap aranmaktadır. İşte niversite öğrencilerinin cep telefonu kullanım alışkanlıklarını ve motivasyonlarını keşfetmeyi amaçlayan bu çalışma, teorik çerçeve olarak kullanımlar ve doyumlar teorisini temel almaktadır. Genç bireylerin cep telefonuyla ilişkisini ortaya koymak için Selçuk niversitesinde öğrenim gören 1175 öğrenci ile bir saha araştırması gerçekleştirilmiştir. Elde edilen bulgular ışığında gençlerin cep telefonu kullanım alışkanlıklarına dair önemli ipuçları elde edilmiştir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-11%
Literatürk Academia
Teknoloji, Gençlik ve Mobil Yaşam - Enes Bal 45726
26.7 30
Ion Channels And The Cancer - Enes Akyüz 514985
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. It is known that the pathogenesis of human cancer involves the accumulation of multiple molecular anomalies. ese molecular changes can be listed as DNA sequence changes (point mutations), loss of heterozygosity, up regulation/down-regulation of mRNA levels and expressive/functional changes in the gene-encoded ion channels. Ion channels are expressed in almost all living cells and form a pathway for charged ions formed from dissolved salts, including calcium (Ca2+), potassium (K+), sodium (Na+) and chloride (Cl-) ions to pass through the lipid membrane. e non-functional behavior of ion channels in any of its roles, such as regulating cell cycle of proliferating cells, interacting with membrane potential, inhibiting apoptosis, altering intracellular Ca2+ balance and adjusting cell contraction, is thought to cause cancer. In the light of this information, the crucial roles of the involvement of ion channels in the cancer mechanism have been revealed in the last decadeand have a central importance in cancer pathophysiology. Accordingly, the role of ion channels in common types of cancer is presented to readers. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-32%
Gece Akademi
Ion Channels And The Cancer - Enes Akyüz 514985
21.76 32
Kur’an Yorumunda Siyakın Yeri - Avnullah Enes Ateş 477751
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Yazar: Avnullah Enes Ateş - Yayınevi: KİTABİ YAYINEVİ - Allah Teala Kur’an-ı Kerîm’i 23 yıl gibi bir süreç içerisinde, olaylar ve hadiselere paralel olarak indirmiştir. Nazil olduğu dönemin olgularını dikkate almış, muhataplarının dilini, kültürünü ve algılarını önemsemiştir. Dolayısıyla doğru bir Kur’an algısı için hem nüzul çağının hem de Arap dili ve belagatinin iyi bilinmesi elzemdir. Siyak kavramı hem nüzul döneminin bilgisini hem de Arapçanın kural ve kaidelerini kapsayan bir kavramdır. Bu çalışmayla biz Kur’an’ın anlaşılmasında iki saç ayağı mesabesinde olan bu hususları cem etmek için siyakın Kur’an yorumundaki etkisini ele aldık. Zemahşerî’nin Keşşâf adlı tefsiriyle konunun sınırlandırılması ise bu tefsirin ve müellifinin, kendi çağında ve kendisinden sonra gelen çağlarda Kur’an’ın dil özellikleriyle ilgilenen ve bunu Kur’an’ın doğru anlaşılmasında bir metot olarak kullanan tüm müfessirlere etki etmesi sebebiyledir. Zemahşerî’nin Mutezile mezhebini savunuyor olması hiçbir Ehl-i Sünnet alimini ondan yararlanma noktasında geri bırakmamış aksine onun, Kur’an’ı tefsir etmede dilin olanaklarını kullanma metodundan istifade etmişlerdir.   Çalışmamız, günümüzde sadece Kur’an lafızlarından hareket ederek koca hükümler inşa eden ve selef-i salihînin ortaya koyduğu hakikatleri bir çırpıda atan kimselerin ne denli zayıf, çürük ve mesnetsiz bir tutum içerisinde olduklarını gösterecek olması yanında, genel anlamda kelamın, özel anlamda da Kur’an ayetlerinin doğru anlaşılmasında lafızlardan ziyade lafzın oluşumuna zemin hazırlayan hal ve durumların ne kadar önemli olduğunu da vurgulamış olacaktır. Bu noktada araştırmamızın, Kur’an’ı doğru anlama adına emek harcayanlara bir katkı sunmasını umuyoruz. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-38%
Kitabi Yayınevi
Kur’an Yorumunda Siyakın Yeri - Avnullah Enes Ateş 477751
11.16 18
Kur’an Yorumunda Siyakın Yeri - Avnullah Enes Ateş 477751
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Yazar: Avnullah Enes Ateş - Yayınevi: KİTABİ YAYINEVİ - Allah Teala Kur’an-ı Kerîm’i 23 yıl gibi bir süreç içerisinde, olaylar ve hadiselere paralel olarak indirmiştir. Nazil olduğu dönemin olgularını dikkate almış, muhataplarının dilini, kültürünü ve algılarını önemsemiştir. Dolayısıyla doğru bir Kur’an algısı için hem nüzul çağının hem de Arap dili ve belagatinin iyi bilinmesi elzemdir. Siyak kavramı hem nüzul döneminin bilgisini hem de Arapçanın kural ve kaidelerini kapsayan bir kavramdır. Bu çalışmayla biz Kur’an’ın anlaşılmasında iki saç ayağı mesabesinde olan bu hususları cem etmek için siyakın Kur’an yorumundaki etkisini ele aldık. Zemahşerî’nin Keşşâf adlı tefsiriyle konunun sınırlandırılması ise bu tefsirin ve müellifinin, kendi çağında ve kendisinden sonra gelen çağlarda Kur’an’ın dil özellikleriyle ilgilenen ve bunu Kur’an’ın doğru anlaşılmasında bir metot olarak kullanan tüm müfessirlere etki etmesi sebebiyledir. Zemahşerî’nin Mutezile mezhebini savunuyor olması hiçbir Ehl-i Sünnet alimini ondan yararlanma noktasında geri bırakmamış aksine onun, Kur’an’ı tefsir etmede dilin olanaklarını kullanma metodundan istifade etmişlerdir.   Çalışmamız, günümüzde sadece Kur’an lafızlarından hareket ederek koca hükümler inşa eden ve selef-i salihînin ortaya koyduğu hakikatleri bir çırpıda atan kimselerin ne denli zayıf, çürük ve mesnetsiz bir tutum içerisinde olduklarını gösterecek olması yanında, genel anlamda kelamın, özel anlamda da Kur’an ayetlerinin doğru anlaşılmasında lafızlardan ziyade lafzın oluşumuna zemin hazırlayan hal ve durumların ne kadar önemli olduğunu da vurgulamış olacaktır. Bu noktada araştırmamızın, Kur’an’ı doğru anlama adına emek harcayanlara bir katkı sunmasını umuyoruz. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-38%
Kitabi Yayınevi
Kur’an Yorumunda Siyakın Yeri - Avnullah Enes Ateş 477751
11.16 18
Enes Ibni Malik(r.a) -çocuk Sahabiler Serisi- 123MF65
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Ahıska Yayınevi tarafından gönderilecektir. On Bir Ayın Sultanı, Mübarek Ramazan Ayı Gelmiş. Ali Hoca, Beş Sevimli Ve Çalışkan Kardeşimizi İftara Davet Etmiş. Gitmemek Olur Mu Hiç? Arkadaşlar İftarlarını Açmış, Namazlarını Kılmış, Ali Hoca'Yı Ve Onun Doyulmaz Sohbetini Bekliyorlar. Ali Hoca'Nın Bu Sohbetinin Konusu, Enes İbni Malik Radiyallahu Anh'In Çocukluğu. Haydi, Sayfaları Çevirelim Ve Bu Güzel Sohbete Biz De Katılalım. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-31%
Ahıska Yayınevi
Enes Ibni Malik(r.a) -çocuk Sahabiler Serisi- 123MF65
9 13
Bilgi Güvenliği ve Uygulamalı Hacking Yöntemleri - Enes Aslanbakan 360708
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün idefix tarafından gönderilecektir. Siber saldırılara karşı hazırlıklı olun! Düşmanınızı tanıyın! Hacking yöntemlerini öğrenerek sisteminizi güvende tutun...Bugün internete bağlanmayan, dünya çapındaki ağların gölgesinde yaşamayan bilgisayar neredeyse hiç yok. İnternete ve çeşitli ağlara bağlanmanın bize sunduğu nimetler tartışılmaz: Anında bilgiye erişim, işlem kolaylığı, hayatı kolaylaştıran uygulamalar... Ama bu dünyanın bir de karanlık yüzü var: Bilgi güvenliğinizi tehdit eden, bilgisayarınıza, bağlantınıza ve verilerinize saldıran kötü niyetli kişiler! Hacker olarak adlandırılan bu kişiler çok çeşitli yöntemlerle bilgisayar ağlarının içine sızıyorlar, bilgisayar ve internet servislerinin şifrelerini kırarak başkalarının bilgilerini ele geçiriyorlar. Enes Aslanbakan, bu kitapta hacker'ların nasıl çalıştığını, bilgi güvenliğini hangi yöntemlerle tehdit ettiklerini ele alıyor ve temel hacking yöntemleri hakkında okuru bilgilendiriyor. Çünkü yöntemlerden haberdar olmak, hacker tehdidine karşı alınacak ilk ve en kritik önlem. Bilgi Güvenliği ve Uygulamalı Hacking Yöntemleri, hacking yöntemlerini uygulamalı olarak, çeşitli yazılımlarla anlatıyor ve hacker'ların hangi yollardan sisteminize sızabileceklerini somut olarak gösteriyor. Siber saldırılara karşı hazırlıklı olmak için benzersiz bir başvuru kaynağı...'Sızma testi çalışmalarına meraklı olan herkese bir yol haritası sunan bu kitap, özellikle uygulayarak öğrenmek isteyenler için adım adım ilerleme sağlayan iyi bir kaynak. Hemen her konuya ve pratikte kullanılan istismar araçlarına değinmesiyle geniş bir yelpazede öğretici olduğu gibi, adım adım siber saldırıların nasıl kolay gerçekleşebildiğini de göz önüne sererek tehdit boyutuna bir kere daha dikkat çekmemizi sağlıyor. Sızma testleri ve zafiyet istismarı alanında kendini geliştirmek isteyenlerin veya yönettiği sistemlerin güvenliğini sağlamak için saldırganları daha yakından tanımak isteyenlerin 'Nereden başlamalıyım?' sorusuna cevap veriyor.'Burak ÇİFTER (Siber Güvenlik Uzmanı)-Hacker'lar ve Exploit Türleri-Penetrasyon Testi Nedir-Vulnerability Analysis -Password Attacks-Wireless Attacks -Bilgi Toplama Yöntemleri -Ağ (Network) Haritalama -Yerel Ağ Saldırıları - DNS Spoofing-Parola Kırma Saldırıları-FTP Servisine Yönelik Parola Saldırısı-Mail Hesaplarına Yönelik Parola Saldırısı-Anonim Olarak Gezinme-Web Zafiyet Analizi ve Hacking Yöntemleri-DDoS Saldırısı-Firewall Tespiti-Nessus ile Sızma Testi-Exploit Edilen Cihazdan Alınabilecek Veriler ve İşlemler-WPA / WPA2 Şifreli Ağlara Saldırı-Gizli Kablosuz Ağların Tespiti-Adli Bilişim(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 148Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Pusula YayıncılıkYazar:Enes AslanbakanYayınevi:Pusula Yayıncılık Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-16%
Pusula Yayıncılık
Bilgi Güvenliği ve Uygulamalı Hacking Yöntemleri - Enes Aslanbakan 360708
23.6 28
Afrin Tarihi ve Zeytin Dalı Harekatı - Enes Demir 459964
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Bu Şanlı Kahramanlığı Tarihe Not Dşmemek Olmazdı” Tarihçi Enes Demir 20 Ocak 2018 tarihinde başlatılan Zeytin Dalı Harekatı ve Afrinin Fethi… Trkiye, yıllar sonra Fırat Kalkanı Harekatı ile kapsamlı bir sınır ötesi operasyon başlatarak bölgesinde kurulan oyunları ve tuzakları bozmuştu. Akabinde Afrine yönelik gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatı da, Trkiyenin kendi beka meselesi açısından hayati önem taşımaktaydı. Bu kapsamda Trkiye Cumhuriyeti Devleti, uyguladığı stratejik, etkin diplomasi ve kararlı tutumuyla bu operasyonu hayata geçirdi. Trk Ordusunun başarılı ve hızlı manevra kabiliyeti ile binlerce terörist etkisiz hale getirilerek Afrinde kontrol sağlandı. Operasyon başladığında Afrinin ve harekatın Trkiye için ne anlama geldiği merak edilirken Trk Ordusunun operasyon alanlarını tarihi ve stratejik boyutlarıyla çalışan Tarihçi Enes Demir, bölgeyle ilgili yeni bir esere daha imza attı. Tarih, Uluslararası İlişkiler, Sosyoloji ile Bilgi ve Belge disiplinlerinin bir araya getirilmesiyle hazırlanan kitap, Afrinin Trkiye açısından önemini her boyutuyla açıklarken aynı zamanda Zeytin Dalı Harekatının öncesini, gerçekleşme safhasını ve sonrasını gn gn ulusal/uluslararası perspektif ve yansımaları ile ortaya koydu. Gncel ve canlı tarihin kayda geçirilmesini ihtiva eden kitap ile Zeytin Dalı Harekatının tm safhaları siyasi, diplomatik, askeri, stratejik ve sosyolojik açılardan ele alındı. Trk Ordusu, Afrinde şanlı bir tarih yazarken, bu tarihi zaferi kayda geçirmenin gelecek adına önemli olduğunu dşnen Tarihçi Demir, Trkiye Cumhuriyetinin bölgedeki durumunu, olayları bizatihi yaşamış bir gözle :Tarihe Not Dşmek” aynı zamanda mevcut ve gelecek kuşaklara bir bilgi kaynağı şeklinde aktarmak maksadıyla :Afrin Tarihi ve Zeytin Dalı Harekatı (Gn Gn Vakalar)” isimli bu kitabı hazırladı. Afrinin tarihsel sreci ve Zeytin Dalı Harekatına dair gncel gelişmeler, gerek orijinal arşiv belgeleri ve gerekse gncel bilgiler ışığında harmanlanarak tm gerçekliğiyle ve derli toplu bir şekilde ortaya konuldu. Eserin yazımıyla birlikte aynı zamanda, Osmanlı dönemi Vak'a-Nvis geleneğinin de, yeniden modern bir şekilde ortaya konulması amaçlanarak geleceğe kaynak bir eser bırakmak mit edildi. Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Harekatlarında Şehit Dşen Kahraman TRK Askerinin çok Aziz Hatırasına… Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-38%
Flipper Yayıncılık
Afrin Tarihi ve Zeytin Dalı Harekatı - Enes Demir 459964
18.6 30
Facebook ve Instagram ile Marka Yönetimi - Enes Usta 0001761343001
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Öncelikle belirtmek gerekiyor ki elinizde tuttuğunuz bu kitap bir Dijital Pazarlama kitabı değildir. Bu kitap, sadece işletmelerin daha verimli ve etkili bir biçimde sosyal medya hesaplarını yönetmelerine yönelik yöntemlerinin, ipuçlarının anlatıldığı facebook ve Instagram profillerini kullanan veya kullanacak olan işletmelerin daha sağlıklı bir şekilde hesaplarını yönetmeleri, takiplerini yapmaları ve sosyal medyadaki müşteri potansiyellerini tanımak ve ürünlerini tanıtmaları için bir araya getirilmiş bir eğitim seti içeriğidir.Facebook Nedir?Instagram Nedir?Facebook Sayfa OluşturmaAyarlar ve YönetimiFacebook Sayfa Düzeni ve YapısıFacebook Reklam Verimliliğini ArttırmaFacebook Sayfası Etkinlik OluşturmaFacebook Sayfa İstatistikleri ve AnaliziFacebook Grup Oluşturma ve YönetimiFacebook ReklamcılığıFacebook Business ManagerFacebook Ödeme YöntemleriFacebook Reklam Hesabına Genel BakışFacebook Hedef Kitle TercihleriInstagram ve Hakkında Merak Edilenler(Tanıtım Bülteninden)Editör : Rahmi DalıcıYayın yönetmeni : Suat ÖzdemirciYazar:Enes UstaYayınevi:Dikeyeksen Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
Dikeyeksen Yayın Dağıtım
Facebook ve Instagram ile Marka Yönetimi - Enes Usta 0001761343001
22.78 27.78
Herkes İçin Şimdi Arapça Zamanı - Muhammed Enes Küçük 462849
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Kelime ve cümle kuruluşu bakımından Arapça Türkçeden tamamıyla farklı bir dildir. Bu nedenle biz bu kitapta Türkçedeki zamanların Arapçadaki karşılıklarını birlikte vereceğiz ama gramer kurallarına fazla girmeden vereceğiz. Bu kitabın amacı, Türkçede kullanılan bütün zamanların Arapçadaki karşılıklarını öğretmektir. Bir dili öğrenmede zamanları bilmek çok önemlidir. Zamanları öğrenmek kişiye konuşma pratiği kazandırır. Amacımız zamanları severek ve sevdirerek öğretmektir. İşte elinizdeki çalışma bundan dolayı hazırlanmıştır. Bu kitabı hazırlamamızdaki amaç zamanların öğrenilmesini kolaylaştırmaktır. Kitabın hazırlanış şekli, bilhassa yalnız başına çalışacak olanların işini kolaylaştıracaktır. Öğrenmede kolaylık sağlaması, bıktırıcı olmaması, kolay ve anlaşılır olması ve zihinde iyice yerleşmesi için bütün zamanları tablolar halinde hazırladık. Bu da öğrenirken kişiye "zaman" kazandıracaktır. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-42%
Zinde Yayınevi
Herkes İçin Şimdi Arapça Zamanı - Muhammed Enes Küçük 462849
11.6 20
Bilgi Güvenliği ve Uygulamalı Hacking Yöntemleri - Enes Aslanbakan 360708
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Siber saldırılara karşı hazırlıklı olun! Düşmanınızı tanıyın! Hacking yöntemlerini öğrenerek sisteminizi güvende tutun...Bugün internete bağlanmayan, dünya çapındaki ağların gölgesinde yaşamayan bilgisayar neredeyse hiç yok. İnternete ve çeşitli ağlara bağlanmanın bize sunduğu nimetler tartışılmaz: Anında bilgiye erişim, işlem kolaylığı, hayatı kolaylaştıran uygulamalar... Ama bu dünyanın bir de karanlık yüzü var: Bilgi güvenliğinizi tehdit eden, bilgisayarınıza, bağlantınıza ve verilerinize saldıran kötü niyetli kişiler! Hacker olarak adlandırılan bu kişiler çok çeşitli yöntemlerle bilgisayar ağlarının içine sızıyorlar, bilgisayar ve internet servislerinin şifrelerini kırarak başkalarının bilgilerini ele geçiriyorlar. Enes Aslanbakan, bu kitapta hacker'ların nasıl çalıştığını, bilgi güvenliğini hangi yöntemlerle tehdit ettiklerini ele alıyor ve temel hacking yöntemleri hakkında okuru bilgilendiriyor. Çünkü yöntemlerden haberdar olmak, hacker tehdidine karşı alınacak ilk ve en kritik önlem. Bilgi Güvenliği ve Uygulamalı Hacking Yöntemleri, hacking yöntemlerini uygulamalı olarak, çeşitli yazılımlarla anlatıyor ve hacker'ların hangi yollardan sisteminize sızabileceklerini somut olarak gösteriyor. Siber saldırılara karşı hazırlıklı olmak için benzersiz bir başvuru kaynağı...'Sızma testi çalışmalarına meraklı olan herkese bir yol haritası sunan bu kitap, özellikle uygulayarak öğrenmek isteyenler için adım adım ilerleme sağlayan iyi bir kaynak. Hemen her konuya ve pratikte kullanılan istismar araçlarına değinmesiyle geniş bir yelpazede öğretici olduğu gibi, adım adım siber saldırıların nasıl kolay gerçekleşebildiğini de göz önüne sererek tehdit boyutuna bir kere daha dikkat çekmemizi sağlıyor. Sızma testleri ve zafiyet istismarı alanında kendini geliştirmek isteyenlerin veya yönettiği sistemlerin güvenliğini sağlamak için saldırganları daha yakından tanımak isteyenlerin 'Nereden başlamalıyım?' sorusuna cevap veriyor.'Burak ÇİFTER (Siber Güvenlik Uzmanı)-Hacker'lar ve Exploit Türleri-Penetrasyon Testi Nedir-Vulnerability Analysis -Password Attacks-Wireless Attacks -Bilgi Toplama Yöntemleri -Ağ (Network) Haritalama -Yerel Ağ Saldırıları - DNS Spoofing-Parola Kırma Saldırıları-FTP Servisine Yönelik Parola Saldırısı-Mail Hesaplarına Yönelik Parola Saldırısı-Anonim Olarak Gezinme-Web Zafiyet Analizi ve Hacking Yöntemleri-DDoS Saldırısı-Firewall Tespiti-Nessus ile Sızma Testi-Exploit Edilen Cihazdan Alınabilecek Veriler ve İşlemler-WPA / WPA2 Şifreli Ağlara Saldırı-Gizli Kablosuz Ağların Tespiti-Adli Bilişim(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 148Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Pusula YayıncılıkYazar:Enes AslanbakanYayınevi:Pusula Yayıncılık Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-11%
Pusula Yayıncılık
Bilgi Güvenliği ve Uygulamalı Hacking Yöntemleri - Enes Aslanbakan 360708
24.92 28
European Islamophobia Report 2016 - Enes Bayraklı,Farid Hafez 443693
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
Seta Kitapları
European Islamophobia Report 2016 - Enes Bayraklı,Farid Hafez 443693
41 50
Network Marketing ile Kazanacağının Farkında Mısın? - Enes Olgun 68756
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Enes Olgun, elinizde bulunan bu kitap ile, yeni ve modern bir ticaret hakkında son derece değerli ve bugüne kadar hiçbir yerden duymadığınız yeni bilgiler içermektedir. Sizlere birçok insanın hayatını değiştiren (Belki siz de buna şahit olmuşsunuzdur) bu yeni ticaret sisteminin detaylarını ve inceliklerini, elimden geldiği kadarı ile anlatmaya ve bu ticari sistemde daha başarılı olabilmeniz için binlerce kişi tarafından denenmiş ve uygulayan herkesi başarıya ulaştırmış yöntemleri tüm detayı ile aktarmaya çalışıyor. Öyle bir ticaret ki, sermaye gerektirmek yerine taahhüd, samimiyet ve vakit ayırmak gerekiyor. Bu ticaretin ismi: Network Marketing. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-30%
Beyaz Yayınları
Network Marketing ile Kazanacağının Farkında Mısın? - Enes Olgun 68756
12.6 18
kaliteli adamdan kaliteli bilgiler 🙏
Kaymaz Tabanlı Çizgili Halı Rv183 Sarı SEVDİZ-ENES-RV183
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Halilarburda tarafından gönderilecektir. Ayrıntılar Tüm Modellerimizde Özel Ölçü İmalatımız Vardır Detaylı Bilgi İçin 'Mağazaya Soru Sor' Kısmından İletişime Geçebilirsiniz Yolluk Ve Özel Ölçü Dışındaki Tüm Ölçülerde Koşulsuz İade Ve Değişim Yapılmaktadır Üst Yüzey 150gr/m2 Parlak Kumaş Orta Kısım 4mm 22 Dansite Sünger Dolgulu Alt Taban 900gr/m2 Latex Dökülmez Koku Yapmaz Hijyenik PVC Taban Aksi Belirtilmedikçe Çocuk Ürünlerimizde İnce Overlok Kullanılmaktadır Üretimlerimiz OEKO-TEX® | STANDARD 100 Satndartlarında MSDS Raporlu Olup, En Kaliteli İtalyan Boyaları Kullanılmaktadır Uzun Yıllar Boyu Tüm Renkler Canlılığını Korur Ve Solma Yapmaz KULLANMA TALİMATI Sıkma Yapılmadan, Çamaşır Makinası İle 30° Yıkanabilir Doğaya Ve İnsan Sağlığına Zararlı Madde İçermez Kanserojen Madde İçermez Tozuma Yapmaz, Hav Bırakmaz 4 Mevsim Kullanılabilir Anti Bakteriyeldir Anti Alerjiktir Isı Yalıtım Özelliği Vardır Toz Ve Leke Tutmaz Kolay Temizlenir Ütülenmez Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Sevdiz Halı
Kaymaz Tabanlı Çizgili Halı Rv183 Sarı SEVDİZ-ENES-RV183
102