Aradığınızı Hemen Bulun

RENKLER

Aradığınızı Hemen Bulun
Mavi 1602
Kırmızı 2035
Sarı 763
Yeşil 817
Beyaz 7102
Siyah 24398
Turuncu 300
Lacivert 5249
Gri 2302
Krem 375
Pembe 1291
Mor 422
Kahverengi 2568
Bej 1584
Bordo 1664
Vizon 773
Ekru 52
Mürdüm 19

FİYAT

Aradığınızı Hemen Bulun
0-10 TL 34
10-25 TL 679
25-50 TL3727
50-100 TL19987
100-150 TL 22047
150-250 TL 23859
250-500 TL17496
500-1000 TL3430
1000 TL üzeri898

Enes Ayakkabı

İstediğini hemen bul 'den fazla ürün
Enes Kitaplık ENES 001
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Dekoron tarafından gönderilecektir. Tamamen dogal agaçtan oluşmaktadır , çevre ve çocuk sağlığına uygun malzemeler ile üretilmiştir. Boy 160 en 110 derinlik 30 Tse belgeli 18 lik panel malzemeler kullanılarak imal edilmiştir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
DEKORON
Enes Kitaplık ENES 001
479
Eb-Bab Tarihi Enes Demir, - Enes Demir 9786059960885
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kültür Kitabevi tarafından gönderilecektir. El-Bâb, stratejik coğrafi konumuyla Anadolu’nun güneyi ile Suriye’yi, Fırat’ın doğusu ile Akdeniz’e açılan Hatay’ı birbirine bağlayan, adının anlamı ile müsemma bir yerdir. Mîsâk-ı Millî sınırlarımız içerisinde yer almakta olup bugünlerde Fırat Kalkanı harekâtı ile gündemimize giren bu şehir, bulunduğu coğrafi konum ve tarih boyunca geçirdiği birbirinden ilginç safhalarla, coğrafyamızdaki önemli yerlerden biridir. Günümüzde, El-Bâb’ın ülkemiz için öneminin tam olarak anlaşılabilmesi, buranın tarihinin tetkîk ve tesbît edilmesiyle mümkün olabilecektir. Nitekim yaklaşık bin dört yüz yıldır İslam ve bin yıldır Türk yurdu olmuş bu bölgeyle, millet olarak kadim bağlarımız bulunmaktadır. Milli mücadele döneminde Türklerden ve Araplardan oluşan Kuvâ-yı Milliye mensupları, El-Bâb’ın işgalden kurtarılması için düşmana karşı ortak savaşmışladır. Fırat Kalkanı Harekâtı kapsamında El-Bâb’da büyük bir destan yazan kahraman ordumuzun mücadelesi, şüphesiz bu derin tarihi bağların bir tezahürü durumundadır. Şanlı Mehmetçik, 1920’nin Kuvâ-yı Milliyesi ile El-Bâb’da verdiği mücadelenin bir benzerini, bugün yine Bâb şehrinde gerçekleştirmektedir. Bu cümleden hareketle büyük bir tarihin mirasçıları olarak “geçmişi bilmenin geleceğe yön vereceği” anlayışı ile hazırladığımız “Arşiv Kaynakları ve Salnâmeler Işığında El-Bâb Tarihi” adlı çalışma, Milli mücadele dönemi ile Fırat Kalkanı Harekâtı’nın bir benzerliğini ortaya koyarken, El-Bâb’ın ilkçağlardan itibaren tarihi geçmişi, Osmanlı dönemindeki durumu, nüfus bilgileri, ekonomisi, eğitim hayatı gibi birçok alana ilişkin de bilgiler sunmaktadır. Devlet ve milletlerin hafızası konumunda olan arşiv kaynakları ile dönemin kronikleri ve salnâmeleri ışığında kaleme alınan eserde, bilhassa Osmanlı dönemi El-Bâb tarihi birçok yönüyle ortaya konulmaya çalışılmıştır. “Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır” anlayışı ile ecdâd yadigârı bu şehrin düşmandan arındırılması için mücadele ederken şehit düşen şanlı Mehmetçiklerimiz anısına… Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-26%
Bilgeoğuz Yayınları
Eb-Bab Tarihi Enes Demir, - Enes Demir 9786059960885
17 23
Enes Bin Malik 455188
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün netsepetim tarafından gönderilecektir. Enes (r.a.) Sevgili Peygamberimiz ile geçirdigi ilk günleri söyle anlatir: 'Allah Resulü nün (a.s.m.) bana ilk tavsiyesi suydu: - Ey oglum! Sirrimi saklarsan iyi bir mümin olursun. Bu tavsiyeden sonra O nun sirrini hiç kimseye söylemedim. Allah Resulü ne (a.s.m.) dokuz-on yil hizmet ettim. Bana bir kere bile öf! demedi. Yaptigim bir is hakkinda hiçbir zaman Niçin böyle yaptin? , yapmadigim is hakkinda ise Söyle yapsaydin ya! ya da Ne kötü yaptin! dedigini duymadim. On yil boyunca bir kere bile zorlanacagim, yapamayacagim bir sey emretmedi. Bana vurmak bir tarafa yaptigim isten dolayi hiçbir zaman surat asmadi. Bir isi güzel yapamadigimda bana kizmadi, beni kinamadi.' Ürün Adı: Enes Bin Malik Ürün Kodu: 9789752695153 Basım Yılı: 2008.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: 2. Hamur Çevirmen: Hilal Çelikkol Kara Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Nesil Yayınları
Enes Bin Malik 455188
27.9
Vişne Renkleri - Enes Kariç 0001834408001
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. - Emin, bu hareketlerin beni çok şaşırtıyor, aynı zamanda da üzüyor. Doğru Yol’u öğrenesin diye Medrese’ye gönderdiğim sendin, sen. Senin iftara yarım saat kala “Çocuklar, bu gece mübarek bir gecedir, Allah bu gece mutsuz ve hüzünlü olanların dualarını kabul ediyor! Haydi önce namaz kılalım!” demeni bekliyordum. Ama sen hiçbir şey yapmadın! Ne sen, ne de ev sakinlerinden bir başkası. - Görüyorum ki Medrese’de hiçbir şey öğrenememişsin Emin! Hiçbir şey! Kitaplarda işe yarar bir şey gördüysen bile, unutmuşsun. Bolşevik tükürüğünün kokusu seni de boğmuş! Sen de beş köşeli yıldız karşısında titriyorsun! Yazıklar olsun! Medreseler, insanlara karşı daha yumuşak olup Allah’a karşı lakayıt olmayı öğretmezler! Görüyorum ki Bosna’da İslam fakirlerle, serserilerin eline kalacak! Fukaranın eline kalacak! Hocalar ve hacılar, İslam’ı tarihe gömecekler, tabii şimdiye kadar gömmedilerse... (Tanıtım Bülteninden) Yazar:Enes Kariç Yayınevi:Hece Yayınları Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-32%
Hece Yayınları
Vişne Renkleri - Enes Kariç 0001834408001
34 50
Koca Seyit - Enes Akça 479770
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Arka kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden) Koca Seyit, Çanakkale Savaşlarında eşine az rastlanır bir kahramanlık örneği sergileyen yiğit bir Türk gencinin doğumundan ölümüne dek geçen hayatının anlatıldığı klasik tarihsel bir epik roman örneğidir. Çanakkale Savaşlarının kaderini değiştiren Seyit Onbaşının fakirlik, yoksunluk ve mücadeleyle geçen hayatını ödünsüz ve tavizsiz duruşuyla taçlandıran tarihsel konu ve olayların aktarıldığı romanda, yazarın anlatım diline aktardığı samimi cümleleri yeni nesile örnek teşkil ettiği gibi kavi bir tarih şuurunun işaret edilip inşa edilmesi noktasında da bir çalışma ortaya koyuyor. Yazarın tarihteki güçlü ve kuvvetli bir kahramanı benimseyip özümseyerek roman formuna aktarması ise ayrıca bir yiğitlik ve cesaret örneği olduğu kadar Milletimizin kaderini değiştiren “tarihte bir kahramanın” genç nesil tarafından seçilip algılanması açısından tarihsel şuurun güzideliğine güzel bir işarettir. Bu romanda Koca Seyit’in şecaat azmi ve hayat mücadelesi, yalın ve duyumsanarak yaşanılmış cümlelerle okura yansıtılıyor. Koca Seyit, “Kahramanın Kim?” sorusuna müşahhas bir cevap veriyor… Genel Yayın Koordinatörü: Ünsal Ünlü Yayın Yönetmeni: Naile Aksay Ünlü Editör: Mustafa Nurullah Celep Yazar:Enes Akça Yayınevi:Mat Kitap Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
Mat Kitap
Koca Seyit - Enes Akça 479770
14.76 18
Silinmiş Haberler - Enes Haliloviç 47649
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Enes Haliloviç Sırbistan Novi Pazarlı. Kendi özyaşam öyküsüne dayalı, gerçek hayatın şiir dilinin olanaklarıyla dile geldiği bir şiir yazıyor Enes. Tarihe uzanan, anlatılardan, destanlardan beslenen, günlük hayatın gerçeklerinden dersler çıkaran, kendi kökenini, hayatın anlamını buralarda arayan bir şiir bu. İmge örgüsü bu şiirin özelliklerine bağlı olarak hayatın içinden, zenginleştirici ve çarpıcı. Tıpkı şu örnekteki gibi: " Kanımızın kader hikayesi/ Sallanan el hatırasının hikayesidir." Bu özellikleriyle genç yaşında başka ülkelerde de değer verilen ve sevilen bir şiirin sahibi olarak aranan bir şair. Enes Haliloviç şiiri şimdi Avdija Salkoviç'in çevirisi ve Metin Cengiz'in şiirleştirmesiyle dilimizde. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Şiirden Yayınları
Silinmiş Haberler - Enes Haliloviç 47649
11.25 15
Belajar Bahasa Turki - Enes Kıran 514549
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Alfabet Bahasa Turki (Türk Alfabesi) Angka (Sayılar) Nomor Urut Tunggal Dan Jamak (Tekil ve Çoğul) Kata Benda (İsim) Kata Sıfat (Sıfat) Kata Gantı (Zamir) Sejak/selama (-dan beri / dır) Ada / Tidak Ada (Var / Yok) Tidak Ada / Bukan (Yok / Değil) Waktu Sekarang (Şimdiki Zaman) Membaca Waktu (Saatler) Sebelum (Önce) Dan Sesudah (Sonra) Waktu Yang Akan Datang Waktu Lampau (Geçmiş Zaman) Waktu Lampau Bentuk (m(i)ş / (y)m(i)ş) Waktu Saat Ini (Geniş Zaman) Kata/kalimat Perintah Harus (meli/malı) Butuh (-ma/me-m gerek / lazım) Kemampuan (e-bilmek) Kalimat Bersyarat Kewajiban (Zorunluluk) Konjungsi (Bağlaçlar) Percakapan / Dialog (Diyalog) Okuma (MEMBACA) Elif’in Bir Günü Karga İle Tİlki Rapunzel Kosakata (Sözlük) Kunci Jawaban (Cevap Anahtarı) Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Ekin Basım Yayın - Akademik Kültür Kitaplar
Belajar Bahasa Turki - Enes Kıran 514549
67.2
Gelin Çeyiz Makyaj Sandığı enes 12
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Ürün ebatı 30*21,50 cm yükseklik 25 cm ürün sandığı ahşap olup kadife kaplamadır. Ayak montajı alıcıya aittir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Gelin Çeyiz Makyaj Sandığı enes 12
49
Gelin Çeyiz Makyaj Sandığı enes 71
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Ürün Ebatı 30*21,50 cm Yükseklik 25 cm Ürün Sandığı Ahşap Olup Kadife Kaplamadır. Kargo Esnasında Kırılmaması İçin, Ayaklar ve Vidaları Sandığın İçinde Gelecektir. Ayak Montajı Alıcıya Aittir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Gelin Çeyiz Makyaj Sandığı enes 71
65
Ürün göründüğünden daha şık ve daha güzel geldi :) Siparişimizin ertesi günü kargoya verildi.Kargolama da sağlam yapılmış . Satıcı firma ile alakasız tamamen kargo şirketi sebebiyle kargo bir haftada ulaştı, çok yoğunlar, onlara da hak vermek gerek :)
Büyükşehir Kahve Molasında - Enes Özel 51383
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-32%
Ebabil Yayınları
Büyükşehir Kahve Molasında - Enes Özel 51383
10.2 15
Gelin Çeyiz Makyaj Sandığı enes 32
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Ürün ebatı 30*21,50 cm yükseklik 25 cm ürün sandığı ahşap olup kadife kaplamadır. Kargo esnasında kırılmaması için, ayaklar ve vidaları sandığın içinde gelecektir. Ayak montajı alıcıya aittir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Gelin Çeyiz Makyaj Sandığı enes 32
54
Dersimiz: Kudüs - İbrahim Enes Duruay 495158
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün GZ Ticaret tarafından gönderilecektir. Bu kitap hiç bilmeyenlerin ve az bilenlerin Kudüs ile ilgili sorularına cevap vermek, onlara Kudüs’ü anlatmak ve Kudüs bilinci aşılamak için yazılmıştır. Her Müslüman Kudüs’ü bir ders gibi öğrenmelidir. Bu kitap bir ders kitabı gibi Kudüs’ü anlatan bir özettir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Uyanış Yayınevi
Dersimiz: Kudüs - İbrahim Enes Duruay 495158
24.58
Bu yasta bir gencin rehber tarzinda yazdigi kitap takdir ediyorum
Yaban Kuşların Şarkıları - Enes Kariç 0000000692999
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Mutlusun, be adam, mutlusun şeyh zelkanoviç çünkü hiçbir dünyevi amaç seni aceleye sokmuyor, ha bire saat kulesine bakmıyorsun, yakın gelecekten hiçbir şey seni ağır adımlarını ve yavaş yürüyüşünü acele ettirmeye zorlamıyor. Derin bir ihtiyarlığın başındasın ve o senin için düz mutluluktur. Allah sana çocuk nasip etmemiş ki onları ve onların mülkünü ve işlerini dert edesin.Şeyh zelkanoviç tasavvufu her şeyin genel öğretisi olarak seviyordu: Allah ve insan, gökyüzü ve yeryüzü, hayat ve ölüm, damla ve okyanus, fil ve karınca, konuşma ve suskunluk… onun dünyasında tasavvuf, ışıkla karanlık arasındaki sınırdı, ilki caiz yollardan yürümek, ikincisi de şüpheli olanlar önünde durmak için vardı.Şeyh için tasavvuf karmaşık dünyanın ortasında tahammül aracıydı ve hassas bir adamın kayalık dağın dağılması sırasında bir teselliydi, bir anda yorgun insanın yanağını canlandıran bir gözyaşı idi. Onu tazeleyen, hayata döndüren gözyaşı...(tanıtım bülteninden)sayfa sayısı: 370baskı yılı: 2016dili: Türkçeyayınevi: Hece yayınlarıyazar:Enes kariçyayınevi:Hece yayınları Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-32%
Hece Yayınları
Yaban Kuşların Şarkıları - Enes Kariç 0000000692999
27.2 40
Roman okumanın vakit kaybı olmadığına şahit olduğumuz bir eser daha..
Eski Tanrıların Ölümü - Enes Şengönül 460906
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kültür Kitabevi tarafından gönderilecektir. Yazar Enes Şengönül Yayınevi PEON KİTAP Her şey genlerin birleşip hafızamızın kapılarına dayanması ile başladıBuna mazi derelerinde isyan modern dünyada ihtilal diyorlarEskiden beşikten beşiğe mekik dokurken şimdilerde eşikten eşiğeDeğişen sadece kavramların başındaki bir harf gibi görünse de kapıların büyüklüğü eşiklerinin yüksekliğini gizledi Onun için içeri adım atanlar geri dönemediDerken yazının gizemli yüzü akıl gömleği giymiş yazgının yakasına yapıştıGömlek yırtılmadı ama kitaplar vicdan tezgahına düştüVe eski tanrıların cenazelerini kaldırmaya başladık birer birerVasiyetleri yoktu mirasları daFakat Allah var merasimleri çok kalabalık olduArzu Enver ERDOĞAN Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-56%
Peon Kitap
Eski Tanrıların Ölümü - Enes Şengönül 460906
11 25
Yeni Tanrıların Dünyası /enes Şengönül / TYC00093210959
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Debir Basım tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Karakum Yayınevi
Yeni Tanrıların Dünyası /enes Şengönül / TYC00093210959
22.2 27.75
Enes Z 5502 Parlak  Terlik ESR.RND.682
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Siyasa tarafından gönderilecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-22%
SİYASA
Enes Z 5502 Parlak Terlik ESR.RND.682
38.7 49.9
Siyasal Reklamcılık - Enes Bal,Onur Bekiroğlu 358036
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Yazar Onur Bekiroğlu Yayınevi LİTERATÜRK ACADEMİA Siyaset ve iletişim… Sosyal yaşamda insan faaliyetlerini açıklamaya ve yönlendirmeye yönelik iki dev kavram Bu iki alanın kesişim noktasında bulunan siyasal iletişim ise günümüz modern toplumlarının en çok uğraş verdikleri çalışma alanları içerisinde yer almaktadır Bu bağlamda demokratik sistem içinde iktidara talip olan siyasal partiler kitleleri ikna etmek amacıyla siyasal iletişim uygulamalarına giderek daha fazla önem vermektedirler Bu uygulamalar içerisinde yer alan siyasal reklamlar ise büyük bir titizlikle yürütülen ve profesyonel bir çaba gerektiren önemli bir konu başlığı olarak karşımıza çıkmaktadır Etkili ve başarılı bir seçim kampanyasının anahtar rolü niteliğindeki siyasal reklamlar bir taraftan partilerin kendi programlarını anlatarak imajlarına pozitif bir katkı sağlamasına aracılık ederken diğer taraftan rakip partilerin eleştirilip seçmen nezdinde itibar kaybetmesinde de yoğun olarak kullanılmaktadır Öte yandan siyasal reklamlar yayınlandığı seçim döneminde ülkenin genel atmosferine yönelik ipuçları vermesi yönüyle de tarihe ışık tutan önemli bir kaynak niteliğindedirBu çalışma ise odaklandığı siyasal reklam konusunu 30 Mart 2014 Yerel Seçimleri örneğinde tartışmaktadır Teorik bilgilerin ampirik verilerle desteklendiği eserde söz konusu seçim döneminin öncesinde tiraj bakımından ilk on sırada yer alan gazetelerde yayınlanan siyasal parti reklamları analiz edilmiştir Ortaya konan bulgular ışığında seçmen kitleleri kendilerine çekmek ve rakiplerinden uzaklaştırmak için partilerin seçim kampanyası boyunca yayınlattıkları siyasal reklamlarda hangi mesaj stratejilerini kullandıklarına yönelik önemli ipuçları elde edilmiştir Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-11%
Literatürk Academia
Siyasal Reklamcılık - Enes Bal,Onur Bekiroğlu 358036
26.7 30
Bu Bir Enes Bin Malik Hikayesi 528791
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Efendimiz'in (sav) hizmetkarı Enes bin Malik'in (ra) hayatını daha yakından tanımamızı sağlayacak. Tarihçi-Yazar Burhan Karaca'nın kaleminden döklen satırları heyecanla ve iştiyakla takip edeceksiniz. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
3T Yayınları
Bu Bir Enes Bin Malik Hikayesi 528791
13.12 16
Hüznümüz Yalnız Allah’adır - Enes Malik Gülcan 480685
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Bırak dünyanın parasını, pulunu, oyununu, eğlencesini bir İbrahim Ethem yangınıyla düşelim yollara! Bırak arasın damda devesini arayanlar. B,z bırakalım arkamızda Belh'i. Bırak tacın, tahtın, sorgucunun, altının, gümüşün peşine gitsin gidenler! Sadağımızdaki son oku koyalım bir köşeye. Biz heybemizde bir kuru ekmek, ahirette geçerakçe biriktirmek için düşelim yollara! Gönül ehli birileri çıkar elbet karşımıza! Kahire'de, Şam'da, Bağdat'ta, Halep'te, Musul'da kitap kokan sokaklarda buluruz kendimizi şu mısraları terennüm ederek: ''Baksana kim boynu bükük ağlayan? Hakk-ı hayatın senin ey Müslüman! Kurtar o biçareyi Allah için, Artık ölüm uykularından uyan! Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-32%
Çığır Yayınları
Hüznümüz Yalnız Allah’adır - Enes Malik Gülcan 480685
10.2 15
O Namaz - Enes Alimoğlu,Yahya Şenol 256972
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Bu kitap namazın öneminden, hikmetinden ve faziletlerinden ziyade hangi delillere göre kılınması gerektiğini göstermek için kaleme alındı. Namazın tarihçesi, kaç vakit olduğu, şartları ve rknleri, cuma, bayram, cenaze namazı, kaza namazı, yolculukta namaz ve nafile namazlar delilleri ile birlikte kitapta ele alınan konuların başında gelmektedir. Bu kitabı okuyanlar :Kur'an'da namaz ç vakit mi, beş vakit mi?”, :namaz rekatları Kuranda var mı yok mu?”, :namazın farzları Kuranda geçiyor mu?”, :ana dilde namaz olur mu?”, :kaza namazı var mı?”, :cuma namazı kadınlara da farz mı?”, :yolculukta namazlar kısaltılır mı?” :yryerek ve ayakkabılarla namaz kılınır mı?”, :kadınlar erkeklerden farklı mı namaz kılar?” vs. gibi merak edilen bir soruya cevap bulacaklardır. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-21%
Süleymaniye Vakfı Yayınları
O Namaz - Enes Alimoğlu,Yahya Şenol 256972
16.59 21
Isnadin Satır Araları / Muhammed Enes Topgül / MA9789755484716
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Debir Basım tarafından gönderilecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Vakfı
Isnadin Satır Araları / Muhammed Enes Topgül / MA9789755484716
48.4
Fetönün Anatomisi - Enes Bayraklı,Ufuk Ulutaş 415374
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Yaklaşık kırk senelik hazırlığın ardından FETö, sivil iktidarı 15 Temmuz, 17-25 Aralık ve 7 Şubat gibi dolaylı ve doğrudan darbe girişimleriyle alaşağı edebilecek gce eriştiği kanaatindeydi. Ancak operasyonlarının başarısızlığa uğraması, terör örgt olarak ilan edilmesi ve kamudan tasfiyelerle Glen hareketi meşruiyetinden sonra legalitesini de kaybeden bir yapı durumunda. 170 lkede örgtlendiği söylenen bu yapı Trkiyeden byk ölçde çekilmeye mecbur kaldı. Glen hareketinin son durağı kuvvetle muhtemel Trkiye karşıtı bir diaspora ve istihbarat kurumlarının taşeronluğu olacak. Gçl bir dayanışma, derin mağduriyet hissi, intikam/zafer gnnn geleceğine dair mesiyanik teolojisi ile Glen hareketinin geleceği heretik bir grubun lanetli doğumuna işaret ediyor. Bu çalışmada farklı alanlardan uzmanlar FETönn çeşitli alanlara yayılan faaliyetlerini, tarihini, örgtsel yapısını, ekonomik kaynaklarını, devlet kurumlarının içerisine sızarak kadrolaşmasını ve dini görnml bir hareketten silahlı terör örgtne dönşmn analiz ediyor. FETönn Anatomisi Trkiyenin son yıllarına damga vuran FETönn daha iyi anlaşılması noktasında önemli bir boşluğu dolduracak. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-10%
Seta Kitapları
Fetönün Anatomisi - Enes Bayraklı,Ufuk Ulutaş 415374
18 20
Gelin 2' li Çeyiz Takımı enes 392
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. Küçük boy ürün ebatı 30*21,50 cm yükseklik 25 cm büyük boy ürün ebatı 35*50 cm yükseklik 44 cm ürün sandığı ahşap olup kadife kaplamadır. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Gelin 2' li Çeyiz Takımı enes 392
210
Ürünler çok güzel
Altın Silsileden Altın Sözler - Enes Üner 446428
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MY BOOKS tarafından gönderilecektir. Bütün hamdler hikmeti dilediğine veren Allah'a salat ü selam da Allah'ın hikmeti kensinde cem etmiş olduğu Resuhllah'a olsun.Hikmet kelime olarak güzel söz,veciz söz,etkileyici söz manasına gelir. Herşeyin sahibi ve yaratıcısı olan mevlamız,hikmetinde sahibi,kaynağı,yaratıcısıdır.Hikmeti, kullarından dilediğine verir.Kime de hikmet verildiyse ona çok hayırlar verilmiştir. Kuran-ı Kerim baştan sona kadar hikmettir.Mevlamızın kelamıdır.Ve onu sevgili peygamberimize vermiştir.O da biz ümmetine tebliğ etmiştir.Ümmetinden kendisine hakkıyla tabi olanlarada hikmetten bir pay verilmiştir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-28%
Yasin Yayınevi
Altın Silsileden Altın Sözler - Enes Üner 446428
21.5 30
Altın Silsileden Altın Sözler - Enes Uner | MRF80YSN925890
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Marufyayinevi tarafından gönderilecektir. Bütün hamdler hikmeti dilediğine veren Allah'a salat ü selam da Allah'ın hikmeti kensinde cem etmiş olduğu Resuhllah'a olsun.Hikmet kelime olarak güzel söz,veciz söz,etkileyici söz manasına gelir. Herşeyin sahibi ve yaratıcısı olan mevlamız,hikmetinde sahibi,kaynağı,yaratıcısıdır.Hikmeti, kullarından dilediğine verir.Kime de hikmet verildiyse ona çok hayırlar verilmiştir. Kuran-ı Kerim baştan sona kadar hikmettir.Mevlamızın kelamıdır.Ve onu sevgili peygamberimize vermiştir.O da biz ümmetine tebliğ etmiştir.Ümmetinden kendisine hakkıyla tabi olanlarada hikmetten bir pay verilmiştir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
Yasin Yayınevi
Altın Silsileden Altın Sözler - Enes Uner | MRF80YSN925890
15 30
Gelin 3lü Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 1002
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Küçük boy ürün ebatı 30*21,50 cm Yükseklik 25 cm orta boy Ürün ebatı 35*50 cm Yükseklik 44 cm Büyük boy ürün ebatı 80*45 cm Yükseklik 60 cm Ürün sandığı ahşap olup kadife kaplamadır. Ayak montajı alıcıya aittir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Gelin 3lü Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 1002
510
Kadın Donald Duck Kolye ZNCKLY323
5/5 11
Bu ürün Adil İdil Kuyumculuk tarafından gönderilecektir. Ürün Özellikleri Altın Ayarı: 14 Ayar Ürün Ağırlığı:1,20 Gram Satın Alacağınız Bu Ürün Özel Kutusunda Gönderilmektedir. Garanti Sertifikasıyla Gönderilmektedir. Ürün Gönderisinde Adınıza Düzenlenmiş Fatura Pakete Eklenecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Kadın Donald Duck Kolye ZNCKLY323
659
Damat 2li Çeyiz, Bohça Ve Traş Sandık Takımı enes 626
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. Küçük boy ürün ebatı 30*21,50 cm yükseklik 25 cm büyük boy ürün ebatı 35*50 cm yükseklik 44 cm ürün sandığı ahşap olup kadife kaplamadır. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Damat 2li Çeyiz, Bohça Ve Traş Sandık Takımı enes 626
165
hasarsız teslimat. urun cok guzel
Avangard Gelin 3'lü Çeyiz, Bohça, Makyaj Ve Takı Sandık Takımı enes 342
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. Kadife kaplama gelin 3'lü sandık takımı ürün ebatları bohça 30x35 cm yükseklik 47 cm makyaj 30x11,50 cm yükseklik 22 cm takı çapı 22 cm yükseklik 15 cm Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Avangard Gelin 3'lü Çeyiz, Bohça, Makyaj Ve Takı Sandık Takımı enes 342
230
Erkek Çocuk Siyah Kırmızı Örümcek Adam Terlik ENS-F-3904
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün AdelHadel tarafından gönderilecektir. Erkek çocuk terliği Plaj ve havuz kullanımına uygundur. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-36%
ENES
Erkek Çocuk Siyah Kırmızı Örümcek Adam Terlik ENS-F-3904
34.9 54.9
Kadın 14 Ayar Sarı Renk Kıvrımlı Halka Küpe HKP551
5/5 11
Bu ürün Adil İdil Kuyumculuk tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Ürün Özellikleri Altın Ayarı: 14 Ayar Ürün Ağırlığı:1,45 Gram Satın Alacağınız Bu Ürün Özel Kutusunda Gönderilmektedir Garanti Sertifikasıyla Gönderilmektedir Ürün Gönderisinde Adınıza Düzenlenmiş Fatura Pakete Eklenecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Kadın 14 Ayar Sarı Renk Kıvrımlı Halka Küpe HKP551
799
Gelin 2li Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 331
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. Küçük Boy Ürün Ebatı 30*21,50 cm Yükseklik 25 cm Büyük Boy Ürün Ebatı 35*50 cm Yükseklik 44 cm Ürün Sandığı Ahşap Olup Kadife Kaplamadır. Kargo Esnasında Kırılmaması İçin Ayak ve Vidaları Sandığın İçinde Gönderiyoruz. Ayak Montajı Alıcıya Aittir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Gelin 2li Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 331
165
2'li Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 332
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Küçük boy ürün ebatı 30x21,50 cm yükseklik 25 cm büyük boy ürün ebatı 35x50 cm yükseklik 44 cm ürün sandığı ahşap olup kadife kaplamadır. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
2'li Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 332
165
Gelin 3lü Çeyiz-Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 1011
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Küçük boy Ürün ebatı 30*21,50 cm Yükseklik 25 cm orta boy Ürün ebatı 35*50 cm Yükseklik 44 cm büyük boy Ürün ebatı 80*45 cm Yükseklik 60 cm ürün sandığı ahşap olup kadife kaplamadır. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Gelin 3lü Çeyiz-Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 1011
510
Gelin 2li Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 302
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Küçük boy ürün ebatı 30*21,50 cm yükseklik 25 cm büyük boy ürün ebatı 35*50 cm yükseklik 44 cm ürün sandığı ahşap olup kadife kaplamadır. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Gelin 2li Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 302
170
Damat Çeyiz, Bohça Ve Traş Sandığı enes 546
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. Ürün Ebatı 30*21,50 cm Yükseklik 25 cm Ürün Sandığı Ahşap Olup Kadife Kaplamadır. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Damat Çeyiz, Bohça Ve Traş Sandığı enes 546
45
Fiyatına göre ürün iyi, kadifesi, incileri güzel. Sadece menteşe kısmındaki vidalar tam sıkılmamış fakat güzel sağlam bir ürün. Beğendim👍🏻
Gelin 2li Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 322
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. Küçük boy ürün ebatı 30*21,50 cm yükseklik 25 cm büyük boy ürün ebatı 35*50 cm yükseklik 44 cm ürün sandığı ahşap olup kadife kaplamadır. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Gelin 2li Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 322
165
Damat 2li Çeyiz, Bohça Ve Traş Sandık Takımı enes 607
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. Küçük boy ürün ebatı 30*21,50 cm yükseklik 25 cm büyük boy ürün ebatı 35*50 cm yükseklik 44 cm ürün sandığı ahşap olup kadife kaplamadır. Kargo esnasında kırılmaması için ayak ve vidaları sandığın içinde gönderiyoruz. ayak montajı alıcıya aittir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Damat 2li Çeyiz, Bohça Ve Traş Sandık Takımı enes 607
155
Iç Dikiz Aynası Oval 330 Mm Vantuzlu 131321322
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün StarPazarlama tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. %100 TÜRK MALI , VANTUZLU, 330 MM UZUNLUĞUNDADIR. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-13%
ENES
Iç Dikiz Aynası Oval 330 Mm Vantuzlu 131321322
34.9 40
Kadın 14 Ayar Rose Renk Taşlı Plaka Kolye ZNCKLY709
5/5 11
Bu ürün Adil İdil Kuyumculuk tarafından gönderilecektir. Ürün Özellikleri Altın Ayarı: 14 Ayar Ürün Ağırlığı:2,55 Gram Satın Alacağınız Bu Ürün Özel Kutusunda Gönderilmektedir. Garanti Sertifikasıyla Gönderilmektedir. Ürün Gönderisinde Adınıza Düzenlenmiş Fatura Pakete Eklenecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Kadın 14 Ayar Rose Renk Taşlı Plaka Kolye ZNCKLY709
1529
Atlı Karınca Müzik Kutusu ST_P58733
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Parti Dolabı tarafından gönderilecektir. Ürün Özellikleri : Kaliteli Ahşap Malzemeden Üretilmiştir. El yapımı ve el boyamasıdır. Ürün Üzerindeki desenler farklılık gösterebilir Kurmalıdır, Saat Yönünün Tersine çevrildiğinde dönmeye başlar ve müzik çalar +6 yaş üzeri uygundur. ürün Ölçüleri : Uzunluk 19 Cm Genişlik 11 Cm Cinsiyet : Unisex, En (cm) : 11, Boy (cm) : 19, Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-42%
ENES
Atlı Karınca Müzik Kutusu ST_P58733
64.97 111.1
Bebek odamizda hoş durdu teşekürler
Tavşan Nakışlı Takım GB1454
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün mini1store tarafından gönderilecektir. Tavşan nakışlı, nakış içerisi yumuşak bir dokuya sahiptir.Takım alt ve üst olmak üzere 2 parçadan oluşmaktadır.Üretim Yeri : Türkiye Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
ENES
Tavşan Nakışlı Takım GB1454
29.9 59.9
Gelin 2li Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 352
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Küçük boy ürün ebatı 30*21,50 cm yükseklik 25 cm büyük boy ürün ebatı 35*50 cm yükseklik 44 cm ürün sandığı ahşap olup kadife kaplamadır. Kargo esnasında kırılmaması için ayak ve vidaları sandığın içinde gönderiyoruz. ayak montajı alıcıya aittir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Gelin 2li Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 352
155
Gelin 2li Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 362
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Küçük Boy Ürün Ebatı 30*21,50 cm Yükseklik 25 cm Büyük Boy Ürün Ebatı 35*50 cm Yükseklik 44 cm Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Gelin 2li Çeyiz, Bohça & Makyaj Sandık Takımı enes 362
155
Damat 2li Çeyiz, Bohça Ve Traş Sandık Takımı enes 616
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. Küçük boy ürün ebatı 30*21,50 cm yükseklik 25 cm büyük boy ürün ebatı 35*50 cm yükseklik 44 cm Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Damat 2li Çeyiz, Bohça Ve Traş Sandık Takımı enes 616
165
Kadın Siyah Kırmızı Detaylı Siyah Ayakkabı ENSAYKB-0025
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ENES AYAKKABI ÇANTA tarafından gönderilecektir. Ürün kalitesi: Üst seviyededir ve kullanışlıdır Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-24%
ENES
Kadın Siyah Kırmızı Detaylı Siyah Ayakkabı ENSAYKB-0025
190 250
Kadın Siyah Mini Çanta ENSCNT-0002
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ENES AYAKKABI ÇANTA tarafından gönderilecektir. Ürün Kalitesi: Üst seviyedir, kullanışlıdır. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
ENES
Kadın Siyah Mini Çanta ENSCNT-0002
40 50
Kadın Bej Zincir Askılı Omuz Çantası 123-ENS04
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ENES AYAKKABI ÇANTA tarafından gönderilecektir. Ürün kullanışlıdır. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
ENES
Kadın Bej Zincir Askılı Omuz Çantası 123-ENS04
45 55
Kadın Siyah Bilekten Bağlamalı Tek Bant Topuklu Ayakkabı ENS-0004
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ENES AYAKKABI ÇANTA tarafından gönderilecektir. Ürün Kalitesi : Üst Seviyede ve Kullanışlıdır. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-48%
ENES
Kadın Siyah Bilekten Bağlamalı Tek Bant Topuklu Ayakkabı ENS-0004
63 120
Kadın Beyaz Üzerine Siyah Noktalı Bağcık Detaylı Ayakkabı ENSAYKB-0019
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ENES AYAKKABI ÇANTA tarafından gönderilecektir. Ürün kalitesi: Üst seviyededir ve kullanışlıdır. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-41%
ENES
Kadın Beyaz Üzerine Siyah Noktalı Bağcık Detaylı Ayakkabı ENSAYKB-0019
100 170
Damat Aynalı Çeyiz, Bohça Ve Traş Sandığı enes 501
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MK42 Ticaret tarafından gönderilecektir. Ürün ebatı 30*21,50 cm yükseklik 25 cm ürün sandığı ahşap olup kadife kaplamadır. Kargo esnasında kırılmaması için, ayaklar ve vidaları sandığın içinde gelecektir. Ayak montajı alıcıya aittir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Damat Aynalı Çeyiz, Bohça Ve Traş Sandığı enes 501
65
Kadın Bej Sırt Çantası ENSCNT-0036
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ENES AYAKKABI ÇANTA tarafından gönderilecektir. Ürün Kalitesi:Üst seviyedir ve kullanışlıdır. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-49%
ENES
Kadın Bej Sırt Çantası ENSCNT-0036
117 230
Erkek Beyaz Gömlek enes01
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün By çizgi tarafından gönderilecektir. Slim fit yüzde 70 pamuk 30 polyester Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-67%
ENES
Erkek Beyaz Gömlek enes01
55 169
Kadın Bej Iki Bölmeli Çanta ENSCNT-0013
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ENES AYAKKABI ÇANTA tarafından gönderilecektir. Ürün Kalitesi: Üst seviyedir, kullanışlıdır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Kadın Bej Iki Bölmeli Çanta ENSCNT-0013
39.9
Kırmızı Ahşap Aşk Değirmeni Fotoğraf Çerçevesi 100
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ENES HEDIYELİK tarafından gönderilecektir. Ahşap 8 Bölmeli Aşk Değirmeni Çoklu Çerçeve Değirmen Görünümünde Dönecek Şekilde Tasarlanmıştır. Ölçüler Boy 25 cm En: 21 cm Değirmene 8+8 Toplam 16 Adet Fotoğraf eklenebiliyor. Fotoğraf Boyları 6x9 cm 3 mm MDF'den Üretilmektedir. renk olarak kırmızı,pembe,siyah,kahve,krem,mavi Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-41%
ENES
Kırmızı Ahşap Aşk Değirmeni Fotoğraf Çerçevesi 100
53 90
Kadın Siyah Bot ENS-AYKB-0726
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ENES AYAKKABI ÇANTA tarafından gönderilecektir. Ürünlerimiz kullanışlıdır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-61%
ENES
Kadın Siyah Bot ENS-AYKB-0726
116.91 300
Kadın  Gri Salaş Büyük Çanta fb-056
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ENES AYAKKABI ÇANTA tarafından gönderilecektir. Günlük kullanıma uygundur Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-35%
ENES
Kadın Gri Salaş Büyük Çanta fb-056
123.41 189.9
Kadın Beyaz Parlak Detaylı Ayakkabı ENSAYKB-0007
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ENES AYAKKABI ÇANTA tarafından gönderilecektir. Ürün kalitesi: Üst seviyededir ve kullanışlıdır Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-61%
ENES
Kadın Beyaz Parlak Detaylı Ayakkabı ENSAYKB-0007
117 300
Paslanmaz Çelik Dondurma Kaşığı Kepçesi 4577
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kara ticaret hediyelik eşya tarafından gönderilecektir. Paslanmaz Dondurma Servis Kaşığı Kepçesi Tetikli Son derece profesyonel dondurma sunumları hazırlamanız için ihtiyacınız olan en gerekli alet Metal Çek Bırak Dondurma Kepçesi Dondurma toplarını her seferinde eşit ve kusursuz almanızı sağlar Çek bırak tetiği sayesinde yapışma veya bozulma sağlamadan dondurma toplarını servis etmenizi sağlar. El veya kaşık yardımına gerek kalmaz. Metalden üretilmiştir, yıllar boyu kullanabilirsiniz. Ürün Ölçüleri: Uzunluk: 21cm Ağız çapı: 4.5cm Sap Uzunluğu: 15,5cm Sap genişliği: 5cm Ağırlık: 120gr Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
ENES
Paslanmaz Çelik Dondurma Kaşığı Kepçesi 4577
23.5 28.5
Kadın Siyah Düz Çizme EA-AYKB-0774
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ENES AYAKKABI ÇANTA tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-58%
ENES
Kadın Siyah Düz Çizme EA-AYKB-0774
125.9 300
Kadın Beyaz Rengarenk Spor Ayakkabı ENSAYKB-0029
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ENES AYAKKABI ÇANTA tarafından gönderilecektir. Ürün kalitesi: Üst seviyededir ve kullanışlıdır Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-43%
ENES
Kadın Beyaz Rengarenk Spor Ayakkabı ENSAYKB-0029
169.9 300
Tükenmez Kalem Isme Özel Kalem | Hediyelik Kalem 1553049 24
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ENES HEDIYELİK tarafından gönderilecektir. Belirtmeseniz bile tüm siparişlerinizi ayrı ayrı hediye paketi yaparak gönderiyoruz. Hangi renk istiyosanız belirtin Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-36%
ENES
Tükenmez Kalem Isme Özel Kalem | Hediyelik Kalem 1553049 24
38.56 60
Kırem Renk Ahşap Aşk Değirmeni Fotoğraf Çerçevesi Dönme Dolap Sevgiliye Hediye 200
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ENES HEDIYELİK tarafından gönderilecektir. Ahşap 8 Bölmeli Aşk Değirmeni Çoklu Çerçeve Değirmen Görünümünde Dönecek Şekilde Tasarlanmıştır. Ölçüler Boy 25 cm En: 21 cm Değirmene 8+8 Toplam 16 Adet Fotoğraf eklenebiliyor. Fotoğraf Boyları 6x9 cm 3 mm MDF'den Üretilmektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-34%
ENES
Kırem Renk Ahşap Aşk Değirmeni Fotoğraf Çerçevesi Dönme Dolap Sevgiliye Hediye 200
53 80
Kadın Siyah İki Bölmeli Çanta ENSCNT-0030
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ENES AYAKKABI ÇANTA tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-57%
ENES
Kadın Siyah İki Bölmeli Çanta ENSCNT-0030
130 300
Kadın Siyah Yandan Lastikli Kalın Taban Günlük Bot bt-01
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ENES AYAKKABI ÇANTA tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-32%
ENES
Kadın Siyah Yandan Lastikli Kalın Taban Günlük Bot bt-01
149.9 219.9
Kadın Bej  Model Postal fhe-001
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ENES AYAKKABI ÇANTA tarafından gönderilecektir. Tam kalıptır günlük kullanıma uygundur Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-26%
ENES
Kadın Bej Model Postal fhe-001
139.9 189.9
Hasır Erkek Kol Saati Ve Bileklik Seti Hediyelik Kombin enes1100000
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Ürün beden tablosunu görüntülemek için tıklayın Bu ürün ENES HEDIYELİK tarafından gönderilecektir. Erkek Kol Saati Bileklik Hediyelik Set Kutusunda Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-56%
ENES
Hasır Erkek Kol Saati Ve Bileklik Seti Hediyelik Kombin enes1100000
110 250
Kadın Beyaz Spor Ayakkabı ENSAYKB-0020
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ENES AYAKKABI ÇANTA tarafından gönderilecektir. Ürün kalitesi: Üst seviyededir ve kullanışlıdır Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-57%
ENES
Kadın Beyaz Spor Ayakkabı ENSAYKB-0020
130 300
Kadın Ten Süet Yılan Deri Görünümlü Bot ENSBT-8385
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ENES AYAKKABI ÇANTA tarafından gönderilecektir. Ürünler Kullanışlıdır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-58%
ENES
Kadın Ten Süet Yılan Deri Görünümlü Bot ENSBT-8385
124.99 300
Lastikli Geçme İç Dikiz Aynası  275*80 mm dop8103292igo
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ototurkaksesuar tarafından gönderilecektir. · Ayna Çerçeve Ölçü: 275 cm x 8 cm · Miktar: 1 Adet · Materyal: Cam Ayna Lastikli Geçme Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-35%
ENES
Lastikli Geçme İç Dikiz Aynası 275*80 mm dop8103292igo
64.9 99.9
Kadın Siyah Çizgili Zımba Detaylı  Çanta ENSCNT-0021
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ENES AYAKKABI ÇANTA tarafından gönderilecektir. Ürün Kalitesi: Üst seviyedir, kullanışlıdır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Kadın Siyah Çizgili Zımba Detaylı Çanta ENSCNT-0021
35.9
Kadın Gri Çok Bölmeli Çapraz Çanta fb-213
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ENES AYAKKABI ÇANTA tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-38%
ENES
Kadın Gri Çok Bölmeli Çapraz Çanta fb-213
99.9 159.9
Kadın Kahverengi Omuz Çantası 123-ENS13
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ENES AYAKKABI ÇANTA tarafından gönderilecektir. Ürün Kullanışlıdır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
ENES
Kadın Kahverengi Omuz Çantası 123-ENS13
52
Erkek Siyah Hakiki Deri Bağsız Günlük Ayakkabı 4294 1EN100
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün BAYRAMOĞLU KUNDURA tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-30%
ENES
Erkek Siyah Hakiki Deri Bağsız Günlük Ayakkabı 4294 1EN100
175.99 249.99
Siyah Kadın Bot cd-01
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ENES AYAKKABI ÇANTA tarafından gönderilecektir. günlük kullanıma uygundr Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-40%
ENES
Siyah Kadın Bot cd-01
149.9 249.9
Teknoloji, Gençlik ve Mobil Yaşam - Enes Bal 45726
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Bilgi ve iletişim teknolojilerinin hızla hayatımızı dönştrdğ bu dönemde, yeni bir iletişim teknolojisi olarak cep telefonları artık sosyal ve kltrel bir fenomen haline gelmiştir. İletişimde yer ve zaman kısıtlamasını ortadan kaldıran cep telefonları, ileri teknolojik unsurları da içine katarak gnden gne başta gençler olmak zere toplumun tm bireylerini kuşatmaktadır. Bu bağlamda toplumsal alanda gençler tarafından byk ilgi gören cep telefonlarına yönelik araştırmalar da son yıllarda giderek artmaya başlamıştır. Bugn artık herkesin elinde adeta yapışmış gibi duran cep telefonlarının kitlelere ne yaptığı sorusu sıkça sorulmaya başlanmıştır. Dolayısıyla genç insanların hayatındaki böylesine önemli bir gelişme, başta iletişimsel boyutu olmak zere sosyal, kltrel, ekonomik ve pedagojik yönleriyle birçok açıdan merak uyandırmaktadır. Böylesi bir merak hissiyle gerçekleştirilen bu çalışmada ise cep telefonlarının gençlere ne yaptığından daha çok, gençlerin cep telefonlarıyla ne yaptığı sorusuna cevap aranmaktadır. İşte niversite öğrencilerinin cep telefonu kullanım alışkanlıklarını ve motivasyonlarını keşfetmeyi amaçlayan bu çalışma, teorik çerçeve olarak kullanımlar ve doyumlar teorisini temel almaktadır. Genç bireylerin cep telefonuyla ilişkisini ortaya koymak için Selçuk niversitesinde öğrenim gören 1175 öğrenci ile bir saha araştırması gerçekleştirilmiştir. Elde edilen bulgular ışığında gençlerin cep telefonu kullanım alışkanlıklarına dair önemli ipuçları elde edilmiştir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-11%
Literatürk Academia
Teknoloji, Gençlik ve Mobil Yaşam - Enes Bal 45726
26.7 30
Kur’an Yorumunda Siyakın Yeri - Avnullah Enes Ateş 477751
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Yazar: Avnullah Enes Ateş - Yayınevi: KİTABİ YAYINEVİ - Allah Teala Kur’an-ı Kerîm’i 23 yıl gibi bir süreç içerisinde, olaylar ve hadiselere paralel olarak indirmiştir. Nazil olduğu dönemin olgularını dikkate almış, muhataplarının dilini, kültürünü ve algılarını önemsemiştir. Dolayısıyla doğru bir Kur’an algısı için hem nüzul çağının hem de Arap dili ve belagatinin iyi bilinmesi elzemdir. Siyak kavramı hem nüzul döneminin bilgisini hem de Arapçanın kural ve kaidelerini kapsayan bir kavramdır. Bu çalışmayla biz Kur’an’ın anlaşılmasında iki saç ayağı mesabesinde olan bu hususları cem etmek için siyakın Kur’an yorumundaki etkisini ele aldık. Zemahşerî’nin Keşşâf adlı tefsiriyle konunun sınırlandırılması ise bu tefsirin ve müellifinin, kendi çağında ve kendisinden sonra gelen çağlarda Kur’an’ın dil özellikleriyle ilgilenen ve bunu Kur’an’ın doğru anlaşılmasında bir metot olarak kullanan tüm müfessirlere etki etmesi sebebiyledir. Zemahşerî’nin Mutezile mezhebini savunuyor olması hiçbir Ehl-i Sünnet alimini ondan yararlanma noktasında geri bırakmamış aksine onun, Kur’an’ı tefsir etmede dilin olanaklarını kullanma metodundan istifade etmişlerdir.   Çalışmamız, günümüzde sadece Kur’an lafızlarından hareket ederek koca hükümler inşa eden ve selef-i salihînin ortaya koyduğu hakikatleri bir çırpıda atan kimselerin ne denli zayıf, çürük ve mesnetsiz bir tutum içerisinde olduklarını gösterecek olması yanında, genel anlamda kelamın, özel anlamda da Kur’an ayetlerinin doğru anlaşılmasında lafızlardan ziyade lafzın oluşumuna zemin hazırlayan hal ve durumların ne kadar önemli olduğunu da vurgulamış olacaktır. Bu noktada araştırmamızın, Kur’an’ı doğru anlama adına emek harcayanlara bir katkı sunmasını umuyoruz. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-38%
Kitabi Yayınevi
Kur’an Yorumunda Siyakın Yeri - Avnullah Enes Ateş 477751
11.16 18
Enes Ibni Malik(r.a) -çocuk Sahabiler Serisi- 123MF65
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Ahıska Yayınevi tarafından gönderilecektir. On Bir Ayın Sultanı, Mübarek Ramazan Ayı Gelmiş. Ali Hoca, Beş Sevimli Ve Çalışkan Kardeşimizi İftara Davet Etmiş. Gitmemek Olur Mu Hiç? Arkadaşlar İftarlarını Açmış, Namazlarını Kılmış, Ali Hoca'Yı Ve Onun Doyulmaz Sohbetini Bekliyorlar. Ali Hoca'Nın Bu Sohbetinin Konusu, Enes İbni Malik Radiyallahu Anh'In Çocukluğu. Haydi, Sayfaları Çevirelim Ve Bu Güzel Sohbete Biz De Katılalım. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-31%
Ahıska Yayınevi
Enes Ibni Malik(r.a) -çocuk Sahabiler Serisi- 123MF65
9 13
Ion Channels And The Cancer - Enes Akyüz 514985
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün GZ Ticaret tarafından gönderilecektir. It is known that the pathogenesis of human cancer involves the accumulation of multiple molecular anomalies. ese molecular changes can be listed as DNA sequence changes (point mutations), loss of heterozygosity, up regulation/down-regulation of mRNA levels and expressive/functional changes in the gene-encoded ion channels. Ion channels are expressed in almost all living cells and form a pathway for charged ions formed from dissolved salts, including calcium (Ca2+), potassium (K+), sodium (Na+) and chloride (Cl-) ions to pass through the lipid membrane. e non-functional behavior of ion channels in any of its roles, such as regulating cell cycle of proliferating cells, interacting with membrane potential, inhibiting apoptosis, altering intracellular Ca2+ balance and adjusting cell contraction, is thought to cause cancer. In the light of this information, the crucial roles of the involvement of ion channels in the cancer mechanism have been revealed in the last decadeand have a central importance in cancer pathophysiology. Accordingly, the role of ion channels in common types of cancer is presented to readers. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-10%
Gece Akademi
Ion Channels And The Cancer - Enes Akyüz 514985
28.96 32
Bilgi Güvenliği ve Uygulamalı Hacking Yöntemleri - Enes Aslanbakan 360708
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün idefix tarafından gönderilecektir. Siber saldırılara karşı hazırlıklı olun! Düşmanınızı tanıyın! Hacking yöntemlerini öğrenerek sisteminizi güvende tutun...Bugün internete bağlanmayan, dünya çapındaki ağların gölgesinde yaşamayan bilgisayar neredeyse hiç yok. İnternete ve çeşitli ağlara bağlanmanın bize sunduğu nimetler tartışılmaz: Anında bilgiye erişim, işlem kolaylığı, hayatı kolaylaştıran uygulamalar... Ama bu dünyanın bir de karanlık yüzü var: Bilgi güvenliğinizi tehdit eden, bilgisayarınıza, bağlantınıza ve verilerinize saldıran kötü niyetli kişiler! Hacker olarak adlandırılan bu kişiler çok çeşitli yöntemlerle bilgisayar ağlarının içine sızıyorlar, bilgisayar ve internet servislerinin şifrelerini kırarak başkalarının bilgilerini ele geçiriyorlar. Enes Aslanbakan, bu kitapta hacker'ların nasıl çalıştığını, bilgi güvenliğini hangi yöntemlerle tehdit ettiklerini ele alıyor ve temel hacking yöntemleri hakkında okuru bilgilendiriyor. Çünkü yöntemlerden haberdar olmak, hacker tehdidine karşı alınacak ilk ve en kritik önlem. Bilgi Güvenliği ve Uygulamalı Hacking Yöntemleri, hacking yöntemlerini uygulamalı olarak, çeşitli yazılımlarla anlatıyor ve hacker'ların hangi yollardan sisteminize sızabileceklerini somut olarak gösteriyor. Siber saldırılara karşı hazırlıklı olmak için benzersiz bir başvuru kaynağı...'Sızma testi çalışmalarına meraklı olan herkese bir yol haritası sunan bu kitap, özellikle uygulayarak öğrenmek isteyenler için adım adım ilerleme sağlayan iyi bir kaynak. Hemen her konuya ve pratikte kullanılan istismar araçlarına değinmesiyle geniş bir yelpazede öğretici olduğu gibi, adım adım siber saldırıların nasıl kolay gerçekleşebildiğini de göz önüne sererek tehdit boyutuna bir kere daha dikkat çekmemizi sağlıyor. Sızma testleri ve zafiyet istismarı alanında kendini geliştirmek isteyenlerin veya yönettiği sistemlerin güvenliğini sağlamak için saldırganları daha yakından tanımak isteyenlerin 'Nereden başlamalıyım?' sorusuna cevap veriyor.'Burak ÇİFTER (Siber Güvenlik Uzmanı)-Hacker'lar ve Exploit Türleri-Penetrasyon Testi Nedir-Vulnerability Analysis -Password Attacks-Wireless Attacks -Bilgi Toplama Yöntemleri -Ağ (Network) Haritalama -Yerel Ağ Saldırıları - DNS Spoofing-Parola Kırma Saldırıları-FTP Servisine Yönelik Parola Saldırısı-Mail Hesaplarına Yönelik Parola Saldırısı-Anonim Olarak Gezinme-Web Zafiyet Analizi ve Hacking Yöntemleri-DDoS Saldırısı-Firewall Tespiti-Nessus ile Sızma Testi-Exploit Edilen Cihazdan Alınabilecek Veriler ve İşlemler-WPA / WPA2 Şifreli Ağlara Saldırı-Gizli Kablosuz Ağların Tespiti-Adli Bilişim(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 148Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Pusula YayıncılıkYazar:Enes AslanbakanYayınevi:Pusula Yayıncılık Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-16%
Pusula Yayıncılık
Bilgi Güvenliği ve Uygulamalı Hacking Yöntemleri - Enes Aslanbakan 360708
23.6 28
Afrin Tarihi ve Zeytin Dalı Harekatı - Enes Demir 459964
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Bu Şanlı Kahramanlığı Tarihe Not Dşmemek Olmazdı” Tarihçi Enes Demir 20 Ocak 2018 tarihinde başlatılan Zeytin Dalı Harekatı ve Afrinin Fethi… Trkiye, yıllar sonra Fırat Kalkanı Harekatı ile kapsamlı bir sınır ötesi operasyon başlatarak bölgesinde kurulan oyunları ve tuzakları bozmuştu. Akabinde Afrine yönelik gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatı da, Trkiyenin kendi beka meselesi açısından hayati önem taşımaktaydı. Bu kapsamda Trkiye Cumhuriyeti Devleti, uyguladığı stratejik, etkin diplomasi ve kararlı tutumuyla bu operasyonu hayata geçirdi. Trk Ordusunun başarılı ve hızlı manevra kabiliyeti ile binlerce terörist etkisiz hale getirilerek Afrinde kontrol sağlandı. Operasyon başladığında Afrinin ve harekatın Trkiye için ne anlama geldiği merak edilirken Trk Ordusunun operasyon alanlarını tarihi ve stratejik boyutlarıyla çalışan Tarihçi Enes Demir, bölgeyle ilgili yeni bir esere daha imza attı. Tarih, Uluslararası İlişkiler, Sosyoloji ile Bilgi ve Belge disiplinlerinin bir araya getirilmesiyle hazırlanan kitap, Afrinin Trkiye açısından önemini her boyutuyla açıklarken aynı zamanda Zeytin Dalı Harekatının öncesini, gerçekleşme safhasını ve sonrasını gn gn ulusal/uluslararası perspektif ve yansımaları ile ortaya koydu. Gncel ve canlı tarihin kayda geçirilmesini ihtiva eden kitap ile Zeytin Dalı Harekatının tm safhaları siyasi, diplomatik, askeri, stratejik ve sosyolojik açılardan ele alındı. Trk Ordusu, Afrinde şanlı bir tarih yazarken, bu tarihi zaferi kayda geçirmenin gelecek adına önemli olduğunu dşnen Tarihçi Demir, Trkiye Cumhuriyetinin bölgedeki durumunu, olayları bizatihi yaşamış bir gözle :Tarihe Not Dşmek” aynı zamanda mevcut ve gelecek kuşaklara bir bilgi kaynağı şeklinde aktarmak maksadıyla :Afrin Tarihi ve Zeytin Dalı Harekatı (Gn Gn Vakalar)” isimli bu kitabı hazırladı. Afrinin tarihsel sreci ve Zeytin Dalı Harekatına dair gncel gelişmeler, gerek orijinal arşiv belgeleri ve gerekse gncel bilgiler ışığında harmanlanarak tm gerçekliğiyle ve derli toplu bir şekilde ortaya konuldu. Eserin yazımıyla birlikte aynı zamanda, Osmanlı dönemi Vak'a-Nvis geleneğinin de, yeniden modern bir şekilde ortaya konulması amaçlanarak geleceğe kaynak bir eser bırakmak mit edildi. Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Harekatlarında Şehit Dşen Kahraman TRK Askerinin çok Aziz Hatırasına… Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-38%
Flipper Yayıncılık
Afrin Tarihi ve Zeytin Dalı Harekatı - Enes Demir 459964
18.6 30
Facebook ve Instagram ile Marka Yönetimi - Enes Usta 0001761343001
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Öncelikle belirtmek gerekiyor ki elinizde tuttuğunuz bu kitap bir Dijital Pazarlama kitabı değildir. Bu kitap, sadece işletmelerin daha verimli ve etkili bir biçimde sosyal medya hesaplarını yönetmelerine yönelik yöntemlerinin, ipuçlarının anlatıldığı facebook ve Instagram profillerini kullanan veya kullanacak olan işletmelerin daha sağlıklı bir şekilde hesaplarını yönetmeleri, takiplerini yapmaları ve sosyal medyadaki müşteri potansiyellerini tanımak ve ürünlerini tanıtmaları için bir araya getirilmiş bir eğitim seti içeriğidir.Facebook Nedir?Instagram Nedir?Facebook Sayfa OluşturmaAyarlar ve YönetimiFacebook Sayfa Düzeni ve YapısıFacebook Reklam Verimliliğini ArttırmaFacebook Sayfası Etkinlik OluşturmaFacebook Sayfa İstatistikleri ve AnaliziFacebook Grup Oluşturma ve YönetimiFacebook ReklamcılığıFacebook Business ManagerFacebook Ödeme YöntemleriFacebook Reklam Hesabına Genel BakışFacebook Hedef Kitle TercihleriInstagram ve Hakkında Merak Edilenler(Tanıtım Bülteninden)Editör : Rahmi DalıcıYayın yönetmeni : Suat ÖzdemirciYazar:Enes UstaYayınevi:Dikeyeksen Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
Dikeyeksen Yayın Dağıtım
Facebook ve Instagram ile Marka Yönetimi - Enes Usta 0001761343001
22.78 27.78
Network Marketing ile Kazanacağının Farkında Mısın? - Enes Olgun 68756
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Enes Olgun, elinizde bulunan bu kitap ile, yeni ve modern bir ticaret hakkında son derece değerli ve bugüne kadar hiçbir yerden duymadığınız yeni bilgiler içermektedir. Sizlere birçok insanın hayatını değiştiren (Belki siz de buna şahit olmuşsunuzdur) bu yeni ticaret sisteminin detaylarını ve inceliklerini, elimden geldiği kadarı ile anlatmaya ve bu ticari sistemde daha başarılı olabilmeniz için binlerce kişi tarafından denenmiş ve uygulayan herkesi başarıya ulaştırmış yöntemleri tüm detayı ile aktarmaya çalışıyor. Öyle bir ticaret ki, sermaye gerektirmek yerine taahhüd, samimiyet ve vakit ayırmak gerekiyor. Bu ticaretin ismi: Network Marketing. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-30%
Beyaz Yayınları
Network Marketing ile Kazanacağının Farkında Mısın? - Enes Olgun 68756
12.6 18
kaliteli adamdan kaliteli bilgiler 🙏
Kaymaz Tabanlı Çizgili Halı Rv183 Sarı SEVDİZ-ENES-RV183
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Halilarburda tarafından gönderilecektir. Ayrıntılar Tüm Modellerimizde Özel Ölçü İmalatımız Vardır Detaylı Bilgi İçin 'Mağazaya Soru Sor' Kısmından İletişime Geçebilirsiniz Yolluk Ve Özel Ölçü Dışındaki Tüm Ölçülerde Koşulsuz İade Ve Değişim Yapılmaktadır Üst Yüzey 150gr/m2 Parlak Kumaş Orta Kısım 4mm 22 Dansite Sünger Dolgulu Alt Taban 900gr/m2 Latex Dökülmez Koku Yapmaz Hijyenik PVC Taban Aksi Belirtilmedikçe Çocuk Ürünlerimizde İnce Overlok Kullanılmaktadır Üretimlerimiz OEKO-TEX® | STANDARD 100 Satndartlarında MSDS Raporlu Olup, En Kaliteli İtalyan Boyaları Kullanılmaktadır Uzun Yıllar Boyu Tüm Renkler Canlılığını Korur Ve Solma Yapmaz KULLANMA TALİMATI Sıkma Yapılmadan, Çamaşır Makinası İle 30° Yıkanabilir Doğaya Ve İnsan Sağlığına Zararlı Madde İçermez Kanserojen Madde İçermez Tozuma Yapmaz, Hav Bırakmaz 4 Mevsim Kullanılabilir Anti Bakteriyeldir Anti Alerjiktir Isı Yalıtım Özelliği Vardır Toz Ve Leke Tutmaz Kolay Temizlenir Ütülenmez Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Sevdiz Halı
Kaymaz Tabanlı Çizgili Halı Rv183 Sarı SEVDİZ-ENES-RV183
102
Enes Isimli E Baş Harf Beyaz Kupa Bardak EKUPAM0933
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün SütlüKahve tarafından gönderilecektir. eKUPAM Enes İsimli E Baş Harf Beyaz Kupa Bardak - 0933 Herhangi bir solma, akma yapmaz. Uzun süre aynı şekilde kullanımı için elde yıkanması tavsiye edilir. Kupa Dayanıklı 1.Sınıf Porselenden üretilmiştir. Kupa Çevresi: 26 cm Kupa Boyu: 9,6 cm Kupa Çapı: 8 cm Kupa Bardağın Baskısına sert ve keskin cisimlerle dokunulmamalı, baskı yakılmamalı, asit ve benzeri sıvı temasında bulunulmamalıdır. Ürün içeriği : 1 adet porselen beyaz kupa Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-40%
eKUPAM
Enes Isimli E Baş Harf Beyaz Kupa Bardak EKUPAM0933
29.99 49.99
Son Büyük Savunma Çanakkale’de İslam Coğrafyasından Şehitler - Enes Demir 426972
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Çanakkale muharebeleri, Birinci Dünya Harbi’nin başlangıcı, cereyanı ve sonuçları itibariyle en önemli safhalarından olmuştur. Bu savaşlarda, dünyanın o dönem için en güçlü ordusu ve donanmasına sahip İngiltere, Fransa ve müstemlekelerinden topladıkları askerler, müttefik Haçlı Birliği altında İslam’ın en güçlü devleti ve İslam Sancağı’nın 400 yıllık taşıyıcısı konumundaki Osmanlı Devleti’ne savaş ilan etmişlerdir. Osmanlı Devleti’nin başkenti İstanbul, 1914 yılı itibariyle aynı zamanda Hilafetin ve İslam Dünyası’nın da başkenti idi. Doğal olarak bu dönemde İslam’ın birliğini ve bütünlüğünü temsil eden Osmanlılar, birleşik düşmanlara karşı, aslında tarih sahnesinden çekilmeden önce son büyük mücadelesini Çanakkale Cephesi’nde vermişlerdir. Çanakkale’de, Haçlı Ordusu’na karşı İslam Sancağı, din, vatan ve namus mefhumu korunmak istenmiş elde edilen zafer ile bu önemli ve kutsal olgu başarılmıştır. Şüphesiz bu zaferin kazanılması, başta Osmanlı vatanının her köşesinden, her ilinden ve ilçesinden gelen vatan evlatlarının yüksek mücadelesi, kahramanlığı ve vatan aşkı ile kazanılmıştır. Çanakkale Zaferi’nin anahtarlarından biri de, İslam Dünyası’nın burada sergilemiş olduğu birlik ve beraberliktir. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yer alan her bölgeden birçok asker, Çanakkale Cephesi’ne gelerek şehit olurken Kafkaslardan Balkanlar’a, Kuzey Afrika’dan Şark’a kadar bütün Müslüman bölgelerden askerler de, birçoğu gönüllü olarak Sancak-ı Şerif uğrunda görev almaktan kaçınmamıştır. Çanakkale ruhu, İslam ruhunun ve birliğinin bir yansıması olmuştur. Çanakkale Zaferi, İslam sancağı ve nuru altında, Haçlılara karşı nasıl bir ve omuz omuza mücadele edildiğinin ve bu anlayışla hareket edildiğinde Müslümanların nasıl galip gelebildiğinin göstergesidir. Çanakkale savaşlarında verilen 50.000’i aşkın şehitten 1.267’si İslam Coğrafyasının muhtelif bölgelerinden gelerek şehit düşmüştür. 103 yıl önce bu kahraman askerler, omuz omuza birbirlerine sırtlarını dayayarak, her türlü ırkî vb. ayrımlardan münezzeh olarak yalnız vatanlarının haysiyeti ve İslam’ın şerefi için savaşmışlardır. Günümüzde İslam âleminde hasret kalınan bu birlik görüntüsü, Müslümanların içine düştüğü ve düşürüldüğü nifak, ayrılık ve nefret tohumlarının ortaya koyduğu hazin tablodan kaynaklanmaktadır. İslam dünyası için en önemli tarihsel mesaj ve miras Çanakkale’dir. Çanakkale Zaferi ve Çanakkale şehitleri, ilham ve ibret almamız için adeta bizi çağırmaktadır. Bu düşüncelerle hazırladığımız “Son Büyük Savunma, Çanakkale’de İslam Coğrafyasından Şehitler“ isimli kitabımızda, tıpkı Anadolu yiğitleri gibi bugünkü sınırlarımız dışında kalan tüm bölgelerden Çanakkale’ye gelerek kahramanca mücadele eden ve şahadet makamına ulaşan askerlerin kimlik bilgileri, künyeleri ve hayat hikâyeleri aktarılmaya gayret edilmiştir. İslam’ın Şerefli Ordusu Şanlı Mehmetçik Anısına… Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
Hiperlink Yayınları
Son Büyük Savunma Çanakkale’de İslam Coğrafyasından Şehitler - Enes Demir 426972
135.3 165
Enes - Çok Amaçlı 3 Kapılı Modüler Dolap Ayakkabılık END-1
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Yedi Başak tarafından gönderilecektir. 18mm 1. Sınıf suntalam malzeme kullanılmaktadır. Kenar bandı için 0,4mm pvc kullanılmaktadır. Ürünlerimiz demontedir.Yanında Gönderilen kullanım kılavuzu ile rahat kurulum yapılabilir. Kullanım alanları : Kitaplık , ayakkabılık , kıyafet dolabı, mutfak dolabı vb alanlarda hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Ürün ölçüleri en : 89 cm boy : 91 cm derinlik : 33 cm Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Mimilos
Enes - Çok Amaçlı 3 Kapılı Modüler Dolap Ayakkabılık END-1
375 468.75
fiyatı göre çok güzel bir ürün, teşekkurler
İnovasyon - Ekonomik ve Sosyal Eğilimler - Atakan Durmaz,Enes Emre Başar 487329
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün GZ Ticaret tarafından gönderilecektir. İnovasyon: Ekonomik ve Sosyal Eğilimler, disiplinler arası bir perspektifle güncel inovasyon yaklaşımlarını ve ilgili terminolojiyi iktisat, finans, pazarlama, ekonometri, kamu yönetimi ve spor bilimleri alanlarında ele alan, kavramın teorik arka planını bu bilim dalları açısından irdeleyen ve bu alanlardaki temel tartışma konularıyla ilgilenen okuyucu kitlesini hedef alan bir çalışmadır. Dr. Enes Emre Başar, 2016 yılında Atatürk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Üretim Yönetimi ve Pazarlama Ana Bilim Dalın’ndan doktora derecesi almıştır. Bayburt Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünde Dr. Öğretim Üyesi olarak çalışmaktadır. Yazarın birçok ulusal ve uluslararası yayın evleri tarafından yayınlanmış kitaplarda editörlükleri ve bilimsel dergilerde yayımlanmış araştırma makaleleri bulunmaktadır. Yazar, bir Ar-Ge ve İnovasyon projesinin yürütücülüğünü yapmaktadır. Ayrıca İşletme Ekonomi ve Yönetim Araştırmaları Dergisi’nin baş editörlük görevini yürütmektedir. Dr. Atakan Durmaz, 2017 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat Ana Bilim Dalın’ndan doktora derecesi almıştır. Bayburt Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünde Dr. Öğretim Üyesi olarak çalışmaktadır. Yazarın birçok ulusal ve uluslararası yayınevleri tarafından yayınlanmış kitaplarda bölümleri ve bilimsel dergilerde yayımlanmış araştırma makaleleri bulunmaktadır. Yazar, doktora öğrenimi sırasında Tübitak programı kapsamında 1 yıl süre ile Almanya'nın Duisburg-Essen Üniversitesinde misafir öğretim üyesi olarak araştırmalarda bulunmuştur.     Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-10%
İmaj Yayınevi
İnovasyon - Ekonomik ve Sosyal Eğilimler - Atakan Durmaz,Enes Emre Başar 487329
43.09 47.88
INTUOS Pro Small EN & ES Grafik Tablet (PTH-451-ENES) 210062012
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Tunç Ticaret tarafından gönderilecektir. Bileşenler:Grafik Tablet Kalem Veri Girişi:Kalem Dokunmatik Çoklu Dokunmatik:Evet Bağlantı Türü:Kablosuz Bağlantı Arabirimi:USB RF Aktif Genişlik:157 mm Aktif Yükseklik:98 mm Kısayol Tuş Sayısı:6 Kalem Basınç Seviyesi:2048 Çözünürlük:5080 lpi Kalem:Var Renk:Siyah Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-14%
Wacom
INTUOS Pro Small EN & ES Grafik Tablet (PTH-451-ENES) 210062012
4299 4999
Erdem ve Ödev & Batı Ahlak Tarihinin Serencamı - Muhammet Enes Kala 481125
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Yazar Muhammet Enes Kala Yayınevi KADİM YAYINLARI Ademoğlunun verili/vehbî ve kazanılmış/kesbî olarak karşılık bulabilecek iki boyuta sahip olduğunu söylemek mümkündür Verilen tarafıyla o beşerdir ve bu yönüyle tabiat sahasında var olur kazanılan tarafıyla ise o insandır bu yönüyle de ahlak/değer sahasının varlığıdır Kişiden beklenen insanlığını beşerliği üzerine ikame ve inşa etmesidir Bunun yolu ise ahlâktan geçer Kişiden şehvet öfke ve idrak güçlerini onu hakikat soruşturmasına açan ve vahiyle irşad olan aklın hizmetine sokması beklenir Dolayısıyla insan dediğimiz vakit biz değerahlâk varlığını anlarız Zira onun varlığını ve var olanı duyumsaması ancak değerler üzerinden olduğunda insanî bir anlama isabet eder Ahlâk ise yapısı gereği kendisini insanın bütüncül doğasına sunar Hal böyleyken insanın varlığa olduğu gibi ahlâka yaklaşması da varlık ve bilgi açısından bütüncül olmalıdır Ahlâkî olan erdem ödev kural yasa niyet ilke gibi unsurlara nihai anlamda bölünemez yaşamın odağında yer alan insanı çepeçevre kuşatabilmesi onun bütüncül doğaya sahip olabilmesine bağlıdır İnsan da böylesi bir doğayı tutum ve varlığı duyumsama yolu olarak kavrayabilmesi için kendi doğasının his duygu ve düşünce boyutlarını tek düzeye indirgemekten kaçınmalıdır Neredeyse her çağda olduğu gibi çağımızda da yaşanan maddi ilerleme nispetinde manevi ilerlemenin söz konusu olduğunu söylemek oldukça zordur Bu bağlamda çağımız belki de her zamankinden daha çok değerlerin vurgulandığı merkeze alındığı ve bu nispetle insanlığın araçsallaştırılmadığı bir çağa hasrettir Değerler üzerine yapılan her bir çalışma bu özlemin tınısını kulaklara taşıma vazifesini ifa etmektedir Çalışmamız da bu minvalde ele alınabilir Çalışmamızda ahlâkın varlık düzleminde kurgulanma yollarını Batı ahlâk düşüncesi ekseninde tahlil etmeye çalışacağız Yaklaşımımız literatüre yerleşen normatif/kuralcı etik teorinin cisimleştiği şekliyle erdem ödev ve faydacı ahlâk anlayışları ayrımını dile getirse de bunun bir tehlikeye de işaret edebileceği düşüncesinden hareketle daha bütüncül yaklaşımların imkanını sorgulamayı deneyecektir Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-32%
Kadim Yayınları
Erdem ve Ödev & Batı Ahlak Tarihinin Serencamı - Muhammet Enes Kala 481125
29.92 44