Aradığınızı Hemen Bulun

KATEGORİLER

Aradığınızı Hemen Bulun
Duvar Aksesuarı

MARKALAR

Aradığınızı Hemen Bulun
Cadran5

RENKLER

Aradığınızı Hemen Bulun
Turuncu 1
Pembe 1

FİYAT

Aradığınızı Hemen Bulun
25-50 TL1
50-100 TL7
100-150 TL 3
150-250 TL 1
250-500 TL5
500-1000 TL2
1000 TL üzeri1
İstediğini hemen bul 'den fazla ürün
Doğal Ahşap Dekoratif Salon Ofis Duvar Ayna 110X50Es NSTL.Z11050ES
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ÇAVUŞKÖYLÜ CAM - FATMA KARAPINAR tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Görseller, Ürünün Gerçek Fotoğraflarıdır, Bilgisayar Çizimi Değildir. Ürün Ölçüleri : Genişlik:110 Cm. Yükseklik: 50 Cm. Ayna Hem Yatay Hem Dikey Kullanılabilir. Duvara Asılabilmesi İçin 2 Türlü De Askı Aparatı Vardır. Ev, İşyeri, Ofis Ve Tüm Mekanlarda Dekorasyon İçin Uygundur. Malzeme: Şişecam’In Ekolojik Flotal-E Aynası . Ts En 1036-1 Standardında Bakırsız Ve Kurşunsuz Üretilir. Doğaya Zararlı Maddeler İçermeyen Flotal E Çevre Dostudur. Yüksek Atmosferik Neme Dayanıklıdır. Diğer Aynalara Göre Daha Parlak Bir Görüntüye Sahiptir. Yüksek Işık Yansıtma Özelliği İle Daha Berrak, Net Ve Doğal Bir Görüntü Sunar. Garantilidir. % 100 Doğal Masif Ahşap. Çerçeve Kısmını Oluşturan Ahşap Su Bazlı Ahşap Koruyucularla El İşçiliği İle Renklendirilir. Doğal Ağaç Olduğu Ve Herbiri Biricik Olduğu İçin, Fotoğrafta Göründüğünden Ufak Desen Ve Renk Farklılıkları Gösterebilir. Üretim: % 100 Yerli Malzeme İle Yerli Üretim. Çavuşköylü Cam Olarak 51 Yıllık Tecrübe. Şişecam‘ In Yetkili Üreticisi. Büyük Mobilya Markalarının Cam-Ayna Tedarikçisi. Cnc Kesim Ve Otomatik Cam-Ayna İşleme Hattı. Paketleme Ve Ambalaj: Ürün, Taşıma Esnasında Hasar Görmemesi İçin Özel Olarak Ambalajlanır. Petek Panel Olarak Adlandırılan Mukavemeti Çok Yüksek Özel Ambalaj Malzemeleri Ve Köşelikler İle Desteklenir. 1. Sınıf Karton Koliye Konur. Son Olarak Da Shrink Makinesinde Naylon İle Kaplanır. Kullanım: Ayna Kullanıma Hazır Olarak Gönderilir. Duvara Asmak İçin Kullanılabilecek Dübel Ve Vidalar, Ayna İle Birlikte Gönderilir. Temizliğinde Hafif Nemli Bez Kullanılabilir. Ürünü Satın Almadan, Görsellerini, Ölçülerini Ve Açıklamalarını Kontrol Etmenizi Önemle Rica Ederiz. İyi Günlerde Kullanmanızı Dileriz. Neostill , Çavuşköylü Cam Markasıdır. İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
NEOstill
Doğal Ahşap Dekoratif Salon Ofis Duvar Ayna 110X50Es NSTL.Z11050ES
296.4 592.8
Dekoratif Duvar Salon Ofis Çerçeveli Ayna 3a403 3'lü NSTL3A403
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ÇAVUŞKÖYLÜ CAM - FATMA KARAPINAR tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
NEOstill
Dekoratif Duvar Salon Ofis Çerçeveli Ayna 3a403 3'lü NSTL3A403
474.05 948.1
Doğal Ahşap Dekoratif Duvar Salon Ofis Boy Ayna 50X110Cv NSTL.50110CV
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ÇAVUŞKÖYLÜ CAM - FATMA KARAPINAR tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Görseller, Ürünün Gerçek Fotoğraflarıdır, Bilgisayar Çizimi Değildir. Ürün Ölçüleri : Genişlik:50 Cm. Yükseklik: 110 Cm. Ayna Hem Yatay Hem Dikey Kullanılabilir. Duvara Asılabilmesi İçin 2 Türlü De Askı Aparatı Vardır. Ev, İşyeri, Ofis Ve Tüm Mekanlarda Dekorasyon İçin Uygundur. Şişecam’In Ekolojik Flotal-E Aynası . Ts En 1036-1 Standardında Bakırsız Ve Kurşunsuz Üretilir. Doğaya Zararlı Maddeler İçermeyen Flotal E Çevre Dostudur. Yüksek Atmosferik Neme Dayanıklıdır. Diğer Aynalara Göre Daha Parlak Bir Görüntüye Sahiptir. Yüksek Işık Yansıtma Özelliği İle Daha Berrak, Net Ve Doğal Bir Görüntü Sunar. Garantilidir. % 100 Doğal Masif Ahşap. Çerçeve Kısmını Oluşturan Ahşap Su Bazlı Ahşap Koruyucularla El İşçiliği İle Renklendirilir. Doğal Ağaç Olduğu Ve Herbiri Biricik Olduğu İçin, Fotoğrafta Göründüğünden Ufak Desen Ve Renk Farklılıkları Gösterebilir. Üretim: % 100 Yerli Malzeme İle Yerli Üretim. Çavuşköylü Cam Olarak 51 Yıllık Tecrübe. Şişecam‘ In Yetkili Üreticisi. Büyük Mobilya Markalarının Cam-Ayna Tedarikçisi. Cnc Kesim Ve Otomatik Cam-Ayna İşleme Hattı. Paketleme Ve Ambalaj: Ürün, Taşıma Esnasında Hasar Görmemesi İçin Özel Olarak Ambalajlanır. Petek Panel Olarak Adlandırılan Mukavemeti Çok Yüksek Özel Ambalaj Malzemeleri Ve Köşelikler İle Desteklenir. 1. Sınıf Karton Koliye Konur. Son Olarak Da Shrink Makinesinde Naylon İle Kaplanır. Kullanım: Ayna Kullanıma Hazır Olarak Gönderilir. Duvara Asmak İçin Kullanılabilecek Dübel Ve Vidalar, Ayna İle Birlikte Gönderilir. Temizliğinde Hafif Nemli Bez Kullanılabilir. Ürünü Satın Almadan, Görsellerini, Ölçülerini Ve Açıklamalarını Kontrol Etmenizi Önemle Rica Ederiz. İyi Günlerde Kullanmanızı Dileriz. Neostill , Çavuşköylü Cam Markasıdır. İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
NEOstill
Doğal Ahşap Dekoratif Duvar Salon Ofis Boy Ayna 50X110Cv NSTL.50110CV
296.4 592.8
bu fiyata boylesi cok iyi
Sapasağlam geldi, ahşabı çok güzel. Montaj için vida ve dübeli de eklemişler. Hediye için teşekkürler.
Ahşap tutkunları kaçırmasın derim. Koridorumda kullandım. Boyutu da küçük diyenler bence hiç küçük değil gayet ideal
ürün çok guzel ,renginde bir sıkıntı yaşadım ama üretici firma 24 saat içinde istediğim rengi bana gönderdi kendilerine ayrıca teşekkür ediyorum.
Sapasağlam geldi.Ahşap kalitesi çok iyi 👍🏻 Hediye olarak kahve yollamışlar afiyetle içtik 😊
Fotoğraflardaki gibi, güzel bir ayna. Kargo da hızlıydı.
Ürün tam da resimde göründüğü gibi 👍 ve güzel hediyeniz için teşekkür ederiz
ayni gun icinde kargoya verildi, cok guzel urun,bayildik.🤗 kucuk ikraminiz icin de tesekkur ederiz
Ahşap kalitesi gercekten harika cok guzel bir urun👍🏻
gayet guzel bir urun
Ürün çok küçük ama kaliteli ve şık
Gerçekten çok kaliteli ve şık bir ürün. Teşekkür ederim
4'Lü Dekoratif Duvar Salon Ofis Baklava Desenli Ayna NSTL.4BKLVA402E
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ÇAVUŞKÖYLÜ CAM - FATMA KARAPINAR tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Görseller, Ürünün Gerçek Fotoğraflarıdır, Bilgisayar Çizimi Değildir. Fiyat 4 Adet Ayna İçindir. Ürün Ölçüleri : Genişlik:45 Cm. Yükseklik: 68 Cm. Derinlik: 1.2 Cm. Ayna Hem Yatay Hem Dikey Kullanılabilir. Duvara Asılabilmesi İçin 2 Türlü De Askı Aparatı Vardır. Aynanın Tüm Kenarları Rodajlıdır. Rodaj İşlemi Aynanın Kenarlarının Keskinliğini Alır, Parlak Ve Saydam Hale Getirir. Aynanın Kenarlarındaki Kısımlarda 2 Sıra Bizote Ve 3 Sıra Kanal İşlemi Vardır. Bizote Aynanın Kenarlarının Açılı Şekilde Pahlanması, Kanal İse Ayna Yüzeyine Açılı Bir Kanal Açılması İşlemidir.Bu İşlemler Aynaya, Farklı Işık Kırılmaları Ve Yansıtmaları İle Işıltılı, Kristal Ve Estetik Bir Görsellik Katar. Malzeme: Şişecam’In Ekolojik Flotal-E Aynası . Ts En 1036-1 Standardında Bakırsız Ve Kurşunsuz Üretilir. Doğaya Zararlı Maddeler İçermeyen Flotal E Çevre Dostudur. Yüksek Atmosferik Neme Dayanıklıdır. Diğer Aynalara Göre Daha Parlak Bir Görüntüye Sahiptir. Yüksek Işık Yansıtma Özelliği İle Daha Berrak, Net Ve Doğal Bir Görüntü Sunar. Garantilidir. Kenarları Pvc Bantlanmış, E1 Kalitesinde 1. Sınıf Suntalam. Üretim: % 100 Yerli Malzeme İle Yerli Üretim Paketleme Ve Ambalaj: Ürün, Taşıma Esnasında Hasar Görmemesi İçin Özel Olarak Ambalajlanır. Petek Panel Olarak Adlandırılan Mukavemeti Çok Yüksek Özel Ambalaj Malzemeleri Ve Köşelikler İle Desteklenir. 1. Sınıf Karton Koliye Konur. Son Olarak Da Shrink Makinesinde Naylon İle Kaplanır. Kullanım: Ayna Kullanıma Hazır Olarak Gönderilir. Duvara Asmak İçin Kullanılabilecek Dübel Ve Vidalar, Ayna İle Birlikte Gönderilir. Temizliğinde Hafif Nemli Bez Kullanılabilir. Ürünü Satın Almadan, Görsellerini, Ölçülerini Ve Açıklamalarını Kontrol Etmenizi Önemle Rica Ederiz. İyi Günlerde Kullanmanızı Dileriz. Neostill , Çavuşköylü Cam Markasıdır. İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
NEOstill
4'Lü Dekoratif Duvar Salon Ofis Baklava Desenli Ayna NSTL.4BKLVA402E
497.8 995.6
Dekoratif Italyan Düşey Ayna D61C4245
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün EMTİES BİLİŞİM tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. ahşap çerçeveli ve desenlidir 111x23,5 boyutundadır Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-55%
1001Hediye
Dekoratif Italyan Düşey Ayna D61C4245
180 399
Oval Dekoratif Ayna PRA-567315-2345
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün BeymaHome tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Ürün Ölçüleri • Yükseklik: 80 cm • Genişlik: 50 cm • Kalınlık: 3.6 cm • Ayna: 4 mm Ürün Özellikleri - Temel malzeme, 1 sınıf mdf - Çerçeve rengi, Açık ceviz üzeri beyaz yıpratma tekniği uygulanmıştır. - Menşei, Türkiyede Cnc oyma işçiliği ile üretilmiştir. Temizlik ve Bakım önerileri - Mobilyalarınızı güneş ışığına sürekli maruz bırakmayınız. - Nemli bir bezle temizleyebilirsiniz. - Mobilyalarınızın yüzeylerini tahrip edecek sıcak maddelerden uzak tutunuz. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Beyma Home
Oval Dekoratif Ayna PRA-567315-2345
1420
Saga Kristal Taşlı Dekoratif Ayna AK.GA0025
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Evdema tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Vitale Aksesuar sıra dışı tasarım ve birbirinden özel modelleri ile harika mekanlar oluşturmanıza olanak sağlıyor. Dekorasyon ve estetiğin en kalıcı ve etkili parçaları olan aksesuarlarla daha kaliteli, daha farklı ve daha dikkat çekici mekanlar yaratabileceksiniz. Son zamanların en özgün tasarımlarına imza atan, görsel sunum ve zenginliğin doruklarında gezen Vitale artık size çok daha yakın. İade Koşulları: Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir.Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Vitale
Saga Kristal Taşlı Dekoratif Ayna AK.GA0025
926.55 1389.82
50x50cm Dekoratif Kanvas Tablo Ayna  AK324611726_5050
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Tablo Centerr tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Dekoratif ayna tablo deseni kanvas tuvale basılmıştır. Hem tablo hem dekoratif ayna olarak kullanılmaktadır. Dekoratif ayna tablo boyutu 50x50cm Zamanla deforme olmaz rengi solmaz… Tablo 2cm x 3cm İtalyan şaseye gerilip yanlara baskı devam edilen şekilde hazırlanmaktadır. Arkasında askı aparatı mevcut olup duvara asılmaya hazır şekilde teslim edilir. Aynalar 4mmlik orjinal aynadır.Görüntü nettir. Kesinlikle Pleksi değildir. Hem tablo hem de ayna dekoratifliği ve fonksiyonelliğine sahip ürün evinize renk katacak. Ayna kırılmaması için özel ambalaj yapılmaktadır. İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir.Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-65%
Tablo Center
50x50cm Dekoratif Kanvas Tablo Ayna AK324611726_5050
89.9 259.8
çok tereddüt etmiştim alırken ama muazzam bir şekilde elime ulaştı teşekkür ederim
Geç geldi ama şahaneeee. Çok şık ve zarif. 💙💙
Göründüğü gibi.
Avangarde Style 37,5x31,5 Cm Dekoratif Ayna CDM051
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Cadran tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Ürün Özellikleri Akrilik Boyalı Abs (Sert Plastik) Kasa Organik Cam Ayna Kasa Ölçüsü: 37,5X31,5 Ayna Ölçüsü: 25X20 Cm Sadece Kuru Bezle Temizlenmelidir. İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-59%
Cadran
Avangarde Style 37,5x31,5 Cm Dekoratif Ayna CDM051
31.9 77.6
Çok basit göründüğü gibi değil. Bu paraya alınmaz.
Ahşap Dekoratif  Bronz Ayna Yakma  50x35 ABRNZ5035
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Ahşap Sanatı tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Duvarlarınızı canlandıracağınız dekoratif ürün. %100 el yapımı 50X35 ebatında ahşap ürün ve 1. sınıf ağaçlar... Duvarını Yenile Hep göz önünde tutabilmen için özel olarak tasarlandı. Ürünlerimiz kutuludur... KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ... Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-22%
İpli Çerçeve
Ahşap Dekoratif Bronz Ayna Yakma 50x35 ABRNZ5035
69.9 89.9
10 cm Ayna Vazo Bronz VZ009
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kristin Eğlence tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Ürün aynadan imal edilmiştir. Yapay çiçek için uygundur. Canlı çiçek için su konulursa sızdırma yapabilir. Çiçek fiyata dahil değildir. Yükseklik: 10 cm Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-53%
By Ari Ev Dekorasyon
10 cm Ayna Vazo Bronz VZ009
95 200
Avangarde Style Ayna ve Duvar Saati Seti CDM091
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Cadran tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Ürün Özellikleri Yuvarlak Ayna Özelliği Akrilik Boyalı Abs (Sert Plastik) Kasa Organik Cam Ayna Kasa Ölçüsü: 36,5 X36,5 Cm Ayna Ölçüsü: 24 Cm Sadece Kuru Bezle Temizlenmelidir. Ürün Özellikleri Dikdörtgen Ayna Özelliği Akrilik Boyalı Abs (Sert Plastik) Kasa Organik Cam Ayna Kasa Ölçüsü: 37,5X31,5 Ayna Ölçüsü: 25X20 Cm Sadece Kuru Bezle Temizlenmelidir. Ürün Özellikleri Yuvarlak Saat Özelliği Akrilik Boyalı Abs (Sert Plastik) Kasa Mineral Cam Sessiz Akar Makine Saat Ölçüsü: 36,5 Cm Kadran Ölçüsü: 24 Cm Sadece Kuru Bezle Temizlenmelidir. Ürün Özellikleri Dikdörtgen Saat Özelliği Akrilik Boyalı Abs (Sert Plastik) Kasa Mineral Cam Sessiz Akar Makine Saat Ölçüsü: 37,5 Cm İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
Cadran
Avangarde Style Ayna ve Duvar Saati Seti CDM091
66.9 133.8
Duvar Montajlı Ayna Ve Anahtarlık Birarada Set 38140ES
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Bosphorus tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Çoğumuz anahtarlarımızı almadan ya da aynaya bakmadan evden çıkmıyoruz.İşte bu günlük ritüelimizi birarada sağlamamıza yardımcı bir üründür. İade Koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Bosphorus
Duvar Montajlı Ayna Ve Anahtarlık Birarada Set 38140ES
107.53 129.03
Avangarde Style Ayna ve Duvar Saati Seti CDM092
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Cadran tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Ürün Özellikleri Yuvarlak Ayna Özelliği Akrilik Boyalı Abs (Sert Plastik) Kasa Organik Cam Ayna Kasa Ölçüsü: 36,5 X36,5 Cm Ayna Ölçüsü: 24 Cm Sadece Kuru Bezle Temizlenmelidir. Ürün Özellikleri Dikdörtgen Ayna Özelliği Akrilik Boyalı Abs (Sert Plastik) Kasa Organik Cam Ayna Kasa Ölçüsü: 37,5X31,5 Ayna Ölçüsü: 25X20 Cm Sadece Kuru Bezle Temizlenmelidir. Ürün Özellikleri Yuvarlak Saat Özelliği Akrilik Boyalı Abs (Sert Plastik) Kasa Mineral Cam Sessiz Akar Makine Saat Ölçüsü: 36,5 Cm Kadran Ölçüsü: 24 Cm Sadece Kuru Bezle Temizlenmelidir. Ürün Özellikleri Dikdörtgen Saat Özelliği Akrilik Boyalı Abs (Sert Plastik) Kasa Mineral Cam Sessiz Akar Makine Saat Ölçüsü: 37,5 Cm İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
Cadran
Avangarde Style Ayna ve Duvar Saati Seti CDM092
66.9 133.8
Halat Askılı Sekizgen Ahşap Dekoratif Ayna TDA-1005-5
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün tahtadekor tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Halat askılı sekizgen ahşap dekoratif ayna için fırınlanmış köknar ağacı ve 4mm ayna kullanılmıştır Ürün ölçüsü 50x50 cmdir El işçiliği ile şekillendirildiği için küçük ölçü ve form farkları olabilir Halat askısı sayesinde kullanıma hazırdır. Kesici ya da delici aletler ürüne hasar verir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
tahtadekor
Halat Askılı Sekizgen Ahşap Dekoratif Ayna TDA-1005-5
128 160
Avangarde Style 2'li Ayna ve Duvar Saati Seti CDM014
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Cadran tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Ürün Özellikleri Yuvarlak Ayna Özelliği Akrilik Boyalı Abs (Sert Plastik) Kasa Organik Cam Ayna Kasa Ölçüsü: 36,5 X36,5 Cm Ayna Ölçüsü: 24 Cm Sadece Kuru Bezle Temizlenmelidir. Ürün Özellikleri Dikdörtgen Ayna Özelliği Akrilik Boyalı Abs (Sert Plastik) Kasa Organik Cam Ayna Kasa Ölçüsü: 37,5X31,5 Ayna Ölçüsü: 25X20 Cm Sadece Kuru Bezle Temizlenmelidir. Ürün Özellikleri Yuvarlak Saat Özelliği Akrilik Boyalı Abs (Sert Plastik) Kasa Mineral Cam Sessiz Akar Makine Saat Ölçüsü: 36,5 Cm Kadran Ölçüsü: 24 Cm Sadece Kuru Bezle Temizlenmelidir. Ürün Özellikleri Dikdörtgen Saat Özelliği Akrilik Boyalı Abs (Sert Plastik) Kasa Mineral Cam Sessiz Akar Makine Saat Ölçüsü: 37,5 Cm İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
Cadran
Avangarde Style 2'li Ayna ve Duvar Saati Seti CDM014
69.9 139.8
Avangarde Style 2'li Ayna ve Duvar Saati Seti CDM022
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Cadran tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Ürün Özellikleri Yuvarlak Ayna Özelliği Akrilik Boyalı Abs (Sert Plastik) Kasa Organik Cam Ayna Kasa Ölçüsü: 36,5 X36,5 Cm Ayna Ölçüsü: 24 Cm Sadece Kuru Bezle Temizlenmelidir. Ürün Özellikleri Dikdörtgen Ayna Özelliği Akrilik Boyalı Abs (Sert Plastik) Kasa Organik Cam Ayna Kasa Ölçüsü: 37,5X31,5 Ayna Ölçüsü: 25X20 Cm Sadece Kuru Bezle Temizlenmelidir. Ürün Özellikleri Yuvarlak Saat Özelliği Akrilik Boyalı Abs (Sert Plastik) Kasa Mineral Cam Sessiz Akar Makine Saat Ölçüsü: 36,5 Cm Kadran Ölçüsü: 24 Cm Sadece Kuru Bezle Temizlenmelidir. Ürün Özellikleri Dikdörtgen Saat Özelliği Akrilik Boyalı Abs (Sert Plastik) Kasa Mineral Cam Sessiz Akar Makine Saat Ölçüsü: 37,5 Cm İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
Cadran
Avangarde Style 2'li Ayna ve Duvar Saati Seti CDM022
69.9 139.8
Turuncu Pembe Lila Ayna Pencere Desenli Duvar Örtüsü 140cm X 100cm T_00463_5
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Henge Home tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Ürün özellikleri • özel dokulu kaliteli ve baskı kumaşı yumuşak dokuya sahiptir. • duvar örtüsü ile duvara montaj edilerek, cırt bantlar gönderilmektedir. • tasarımlarımız dijital baskı olup kullanıma ve yıkamaya bağlı olarak solma yapmaz. Henge duvar örtüsü / tapestry leke tutmaz, boya vermez, yüksek kalitede özel dokulu kumaştan üretilmiştir.. Yıkama talimatı * 30 derecede hassas yıkama yapılabilir. * optikli deterjan , ağartıcı ve çamaşır suyu kullanılmaz. * kurutucuda kurutmaya uygun değildir. * maksimum 150 derecede ütülenebilir. * kuru temizleme yapılabilir Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-15%
Henge Home
Turuncu Pembe Lila Ayna Pencere Desenli Duvar Örtüsü 140cm X 100cm T_00463_5
139.9 164.9
Markakanvas
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Markakanvas tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Markakanvas Big ben clock Aynalı, Metal Duvar Saati Ev ve ofisleriniz için Özel tasarım " Big Ben clock " Duvar saatinin her aşaması el işçiliği ile hazırlanmıştır Özel kesim metal ve bronz ayna ile bulunduğu ortamda farklılık oluşturacaktır Sessiz Akar mekanizmaya sahiptir MarkaKanvas’tan satın alınan her saat %100 beğenme garantisindedir Ürünle birlikte pil gönderilmemektedir Kansorejen ve sağlığa zararlı bir madde içermemektedir (Kullanılan malzemeler: Bronz ayna ,6 mm Mdf ve Metal Yaklaşık ağırlığı 8 kg dır ) (Boyut Seçenekleri Çap 50 cm , 60 cm ) Sipariş sonrası destek hizmetimiz mevcuttur İade Koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-10%
Markakanvas
Markakanvas " Big ben clock " Ayna, Metal Duvar Saati 60x60 cm MKSAAT910BIGBENAYNAMTL 60
899.9 999.9
5w 40cm Led Duvar, Tablo Veya Banyo Ayna Apliği, Gold,yda-315 YDA-315 40cm Gold Tablo Aplik
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Dnz Oyuncak Elektrik Malz. tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Teknik özellikler: Güç: 5w, ışık akısı (lm): 325 lümen, gerilim: 220v, led: Smd, ışık rengi: G.Işığı 4000 kelvin, ışık açısı °: 120, ıp / class: Ip20, kasa rengi: Gold, ölçüler: 400x150mm Yda serisi led tablo duvar aplikleri Klasik aydınlatma armatürlerine oranla %80’e kadar enerji tasarrufu Yüksek kaliteli led malzeme Uzun ömürlü Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
YCL
5w 40cm Led Duvar, Tablo Veya Banyo Ayna Apliği, Gold,yda-315 YDA-315 40cm Gold Tablo Aplik
279.99