Aradığınızı Hemen Bulun

KATEGORİLER

Aradığınızı Hemen Bulun
Duvar Aksesuarı

RENKLER

Aradığınızı Hemen Bulun
Mavi 3
Kırmızı 3
Sarı 3
Beyaz 2
Gri 1
Krem 1
Pembe 4
Mor 2

FİYAT

Aradığınızı Hemen Bulun
10-25 TL 6
25-50 TL9
50-100 TL16
100-150 TL 11
150-250 TL 24
250-500 TL34
500-1000 TL7
1000 TL üzeri7
İstediğini hemen bul 'den fazla ürün
Dekoratif Duvar Salon Ayna 120X40  A303Y NSTL.A303Y
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ÇAVUŞKÖYLÜ CAM - FATMA KARAPINAR tarafından gönderilecektir. Görseller, Ürünün Gerçek Fotoğraflarıdır, Bilgisayar Çizimi Değildir. Ürün Ölçüleri : Genişlik:120 Cm. Yükseklik: 40 Cm. Derinlik: 2.2 Cm. Ayna Hem Yatay Hem Dikey Kullanılabilir. Duvara Asılabilmesi İçin 2 Türlü De Askı Aparatı Vardır. Aynanın Tüm Kenarları Rodajlıdır. Rodaj İşlemi Aynanın Kenarlarının Keskinliğini Alır, Parlak Ve Saydam Hale Getirir. Aynanın Kenarlarındaki Kısımlarda 2 Sıra Bizote Ve 3 Sıra Kanal İşlemi Vardır. Bizote Aynanın Kenarlarının Açılı Şekilde Pahlanması, Kanal İse Ayna Yüzeyine Açılı Bir Kanal Açılması İşlemidir.Bu İşlemler Aynaya, Farklı Işık Kırılmaları Ve Yansıtmaları İle Işıltılı, Kristal Ve Estetik Bir Görsellik Katar. Malzeme: Şişecam’In Ekolojik Flotal-E Aynası . Ts En 1036-1 Standardında Bakırsız Ve Kurşunsuz Üretilir. Doğaya Zararlı Maddeler İçermeyen Flotal E Çevre Dostudur. Yüksek Atmosferik Neme Dayanıklıdır. Diğer Aynalara Göre Daha Parlak Bir Görüntüye Sahiptir. Yüksek Işık Yansıtma Özelliği İle Daha Berrak, Net Ve Doğal Bir Görüntü Sunar. Garantilidir. Kenarları Pvc Bantlanmış, E1 Kalitesinde 1. Sınıf Suntalam. Üretim: % 100 Yerli Malzeme İle Yerli Üretim Paketleme Ve Ambalaj: Ürün, Taşıma Esnasında Hasar Görmemesi İçin Özel Olarak Ambalajlanır. Petek Panel Olarak Adlandırılan Mukavemeti Çok Yüksek Özel Ambalaj Malzemeleri Ve Köşelikler İle Desteklenir. 1. Sınıf Karton Koliye Konur. Son Olarak Da Shrink Makinesinde Naylon İle Kaplanır. Kullanım: Ayna Kullanıma Hazır Olarak Gönderilir. Duvara Asmak İçin Kullanılabilecek Dübel Ve Vidalar, Ayna İle Birlikte Gönderilir. Temizliğinde Hafif Nemli Bez Kullanılabilir. Ürünü Satın Almadan, Görsellerini, Ölçülerini Ve Açıklamalarını Kontrol Etmenizi Önemle Rica Ederiz. İyi Günlerde Kullanmanızı Dileriz. Neostill , Çavuşköylü Cam Markasıdır. İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecekti Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-49%
NEOstill
Dekoratif Duvar Salon Ayna 120X40 A303Y NSTL.A303Y
329 650
Salonuma çok yakıştı güzel paketleme için tşk
Ürün güzel,kaliteli fakat fazla ağır...
Dekoratif Duvar Aynası Kalp Model 2019-AYNA
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün BMD MOBİLYA DEK İNŞ SAN VE TİC LTD ŞTİ tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. DEKORATİF DUVAR AYNASI KALP MODEL Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
BMD MOBİLYA
Dekoratif Duvar Aynası Kalp Model 2019-AYNA
269.9 325
Dekoratif Duvar Salon Ayna 120X40Cm A302Y NSTL.FM.A304Y
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ÇAVUŞKÖYLÜ CAM - FATMA KARAPINAR tarafından gönderilecektir. Görseller, Ürünün Gerçek Fotoğraflarıdır, Bilgisayar Çizimi Değildir. Ürün Ölçüleri : Genişlik:120 Cm. Yükseklik: 40 Cm. Derinlik: 2.2 Cm. Ayna Hem Yatay Hem Dikey Kullanılabilir. Duvara Asılabilmesi İçin 2 Türlü De Askı Aparatı Vardır. Aynanın Tüm Kenarları Rodajlıdır. Rodaj İşlemi Aynanın Kenarlarının Keskinliğini Alır, Parlak Ve Saydam Hale Getirir. Aynanın Kenarlarındaki Kısımlarda 2 Sıra Bizote Ve 3 Sıra Kanal İşlemi Vardır. Bizote Aynanın Kenarlarının Açılı Şekilde Pahlanması, Kanal İse Ayna Yüzeyine Açılı Bir Kanal Açılması İşlemidir.Bu İşlemler Aynaya, Farklı Işık Kırılmaları Ve Yansıtmaları İle Işıltılı, Kristal Ve Estetik Bir Görsellik Katar. Malzeme: Şişecam’In Ekolojik Flotal-E Aynası . Ts En 1036-1 Standardında Bakırsız Ve Kurşunsuz Üretilir. Doğaya Zararlı Maddeler İçermeyen Flotal E Çevre Dostudur. Yüksek Atmosferik Neme Dayanıklıdır. Diğer Aynalara Göre Daha Parlak Bir Görüntüye Sahiptir. Yüksek Işık Yansıtma Özelliği İle Daha Berrak, Net Ve Doğal Bir Görüntü Sunar. Garantilidir. Kenarları Pvc Bantlanmış, E1 Kalitesinde 1. Sınıf Suntalam. Üretim: % 100 Yerli Malzeme İle Yerli Üretim. Çavuşköylü Cam Olarak 51 Yıllık Tecrübe. Şişecam‘ In Yetkili Üreticisi. Büyük Mobilya Markalarının Cam-Ayna Tedarikçisi. Cnc Kesim Ve Otomatik Cam-Ayna İşleme Hattı. Paketleme Ve Ambalaj: Ürün, Taşıma Esnasında Hasar Görmemesi İçin Özel Olarak Ambalajlanır. Petek Panel Olarak Adlandırılan Mukavemeti Çok Yüksek Özel Ambalaj Malzemeleri Ve Köşelikler İle Desteklenir. 1. Sınıf Karton Koliye Konur. Son Olarak Da Shrink Makinesinde Naylon İle Kaplanır. Kullanım: Ayna Kullanıma Hazır Olarak Gönderilir. Duvara Asmak İçin Kullanılabilecek Dübel Ve Vidalar, Ayna İle Birlikte Gönderilir. Temizliğinde Hafif Nemli Bez Kullanılabilir. Ürünü Satın Almadan, Görsellerini, Ölçülerini Ve Açıklamalarını Kontrol Etmenizi Önemle Rica Ederiz. İyi Günlerde Kullanmanızı Dileriz. Neostill , Çavuşköylü Cam Markasıdır. İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
NEOstill
Dekoratif Duvar Salon Ayna 120X40Cm A302Y NSTL.FM.A304Y
339.95 675
Çok beğendik. Salonumuza çok yakıştı.
Arkadaşımıza ev hediyesi olarak almıştık indirimden bekelidiğimiz gibi gayet güzel geldi
Muhteşem bir ayna salonumda kullandım. Çok iyi uyum sağladı 👍🏻
tek kelimeyle harika.
super kaliteli cok tskler tam aradigimi buldum
Görsellerdeki gibi, çok beğendik. Şık duruyor
harika alınmalo
Fotoğraftakinden daha güzel
Dekoratif Duvar Salon Ayna 120x40cm A3002-y NSTLA3002Y
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ÇAVUŞKÖYLÜ CAM - FATMA KARAPINAR tarafından gönderilecektir. Görseller, ürünün gerçek fotoğraflarıdır, Ürün ölçüleri: Genişlik: 120 cm. Yükseklik: 40 cm. Derinlik: 2,2 cm Ayna rengi: Standart renksiz Ayna kenar rengi: Füme Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
NEOstill
Dekoratif Duvar Salon Ayna 120x40cm A3002-y NSTLA3002Y
339 675
Dekoratif Ayna & Duvar Aynası & Konsol Aynası & Oval Ayna 2'li Set BEYAZ IKILIAYNA
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün AÇELYA tarafından gönderilecektir. -Ayna ikili set takım olarak gönderilmektedir. -Büyük ayna 60x60cm ufak ayna 40x40cm ölçülerindedir. -Oval BEYAZ mobilya üzerine üzerinde ayna monte edilerek şık bir görünüm elde edilmiştir. -Ayna üzerinde kenarlarda çift şerit lazer çizim uygulanarak duvarınızda şık görünmesi amaçlanmıştır. -İkili set olarak iki ayna arasında boşluk bırakılarak duvarınıza monte edildiğinde ortalama 120cm kadar genişliği olmaktadır. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-52%
ACELYA
Dekoratif Ayna & Duvar Aynası & Konsol Aynası & Oval Ayna 2'li Set BEYAZ IKILIAYNA
239.9 500
Resimdekinden büyük güzel ve kaliteli çokta şık duruyor.
Tekli Ayna Çerçeveli Dekoratif Salon Ofis Duvar Aynası O1206T
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Metin Cam tarafından gönderilecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
MONEayna
Tekli Ayna Çerçeveli Dekoratif Salon Ofis Duvar Aynası O1206T
276 410
Göründüğünden daha büyük geldi gözüme kullanışlı ve şık kararsızdım ama iyiki almışım. Tavsiye ederim.
Mağaza da görmüştüm aynı aynayı trendyolda da görünce burayı tercih ettim korka korka aldım ama beklediğimin de ötesinde güzel 50/75 cm ama oldukça büyük tavsiye ederim 🧿
Çok şık, kaliteli, ağır malzemeden, ebatı makyaj masası üstü veya antre için çok uygun bir ayna, teslimatı hızlı ve kusursuzdu, tavsiye ederim.
aciklamada ve yorumlarda tarif edildiği gibi, boncukları yok fakat olmaması daha güzel. daha sade bir hava vermiş. banyoya kullanacağım.
Cok cok guzel evet kucuk boncuklar yok ama yinede cok gösterişli cok begendim kalitesi guzel!
Resimdeki gibi degil cerceve aralarindaki top top detaylar yok düz geldi. Bir de urunun cercevesi dore boyanmis ahsap, ben materyalini metal sanmistim (urun aciklamada yaziyorduysa gormediysem bilmiyorum tabii). Bunun disinda aynasi guzel, paketleme de gayet ozenliydi. Iade etmedim kullaniyorum guzel duruyor.
çok şık, özel bir ürün. çabuk teslimat, güzel paketleme.
Bir tane aldık kırıldı 2. Yi de aldık. Çok şık bir ürün
Çoook memnunum😍teşekkürler
Paketlemesi çok iyiydi. Aynada çok güzel
Resimde göründüğünden de güzel. Bayıldım.
Çok kaliteli ve çok şık..Cok iyi paketlenmiş olarak sapasağlam geldi..
Gayet şık
Ürün eksiksiz ve güzel sarılı bi şekilde geldi aşırı derecede şık bi ürün biz çok memnun kaldık burdan siparişten tedarikçi ye bu zor zamanlarda kapıya kadar gelen kargoya kadar herkese teşekkür ederim
5 yıldızı haketti güzel ürün geldi sade ve şık benim gibi Gold detay seviyorsanız mutlaka alın beklentimi karşıladı büyüklüğü gayet ideal ben lavaboda kullanacağım
Ürün güzel tavsiye ederim
Doğal Ahşap Dekoratif Salon Ofis Duvar Ayna 110X50Es NSTL.Z11050ES
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ÇAVUŞKÖYLÜ CAM - FATMA KARAPINAR tarafından gönderilecektir. Görseller, Ürünün Gerçek Fotoğraflarıdır, Bilgisayar Çizimi Değildir. Ürün Ölçüleri : Genişlik:110 Cm. Yükseklik: 50 Cm. Ayna Hem Yatay Hem Dikey Kullanılabilir. Duvara Asılabilmesi İçin 2 Türlü De Askı Aparatı Vardır. Ev, İşyeri, Ofis Ve Tüm Mekanlarda Dekorasyon İçin Uygundur. Malzeme: Şişecam’In Ekolojik Flotal-E Aynası . Ts En 1036-1 Standardında Bakırsız Ve Kurşunsuz Üretilir. Doğaya Zararlı Maddeler İçermeyen Flotal E Çevre Dostudur. Yüksek Atmosferik Neme Dayanıklıdır. Diğer Aynalara Göre Daha Parlak Bir Görüntüye Sahiptir. Yüksek Işık Yansıtma Özelliği İle Daha Berrak, Net Ve Doğal Bir Görüntü Sunar. Garantilidir. % 100 Doğal Masif Ahşap. Çerçeve Kısmını Oluşturan Ahşap Su Bazlı Ahşap Koruyucularla El İşçiliği İle Renklendirilir. Doğal Ağaç Olduğu Ve Herbiri Biricik Olduğu İçin, Fotoğrafta Göründüğünden Ufak Desen Ve Renk Farklılıkları Gösterebilir. Üretim: % 100 Yerli Malzeme İle Yerli Üretim. Çavuşköylü Cam Olarak 51 Yıllık Tecrübe. Şişecam‘ In Yetkili Üreticisi. Büyük Mobilya Markalarının Cam-Ayna Tedarikçisi. Cnc Kesim Ve Otomatik Cam-Ayna İşleme Hattı. Paketleme Ve Ambalaj: Ürün, Taşıma Esnasında Hasar Görmemesi İçin Özel Olarak Ambalajlanır. Petek Panel Olarak Adlandırılan Mukavemeti Çok Yüksek Özel Ambalaj Malzemeleri Ve Köşelikler İle Desteklenir. 1. Sınıf Karton Koliye Konur. Son Olarak Da Shrink Makinesinde Naylon İle Kaplanır. Kullanım: Ayna Kullanıma Hazır Olarak Gönderilir. Duvara Asmak İçin Kullanılabilecek Dübel Ve Vidalar, Ayna İle Birlikte Gönderilir. Temizliğinde Hafif Nemli Bez Kullanılabilir. Ürünü Satın Almadan, Görsellerini, Ölçülerini Ve Açıklamalarını Kontrol Etmenizi Önemle Rica Ederiz. İyi Günlerde Kullanmanızı Dileriz. Neostill , Çavuşköylü Cam Markasıdır. İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-48%
NEOstill
Doğal Ahşap Dekoratif Salon Ofis Duvar Ayna 110X50Es NSTL.Z11050ES
351 670
boy Ayna Dekoratif Bronz Kenar Duvar Salon A312d NSTLA312D
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ÇAVUŞKÖYLÜ CAM - FATMA KARAPINAR tarafından gönderilecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
NEOstill
boy Ayna Dekoratif Bronz Kenar Duvar Salon A312d NSTLA312D
495.95 1000
Çok şık çok beğendik kusursuz ve hızlı bir şekilde geldi
Dekoratif Ayna Füme Kenar Duvar Salon Boy A311y NSTLA311Y
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ÇAVUŞKÖYLÜ CAM - FATMA KARAPINAR tarafından gönderilecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
NEOstill
Dekoratif Ayna Füme Kenar Duvar Salon Boy A311y NSTLA311Y
495.95 1000
ürünü cok güzel,hasarsiz,cok iyi paketlenmis olarak hizli teslim aldim.satin aldigim firmaya ve trendyol'a tesekkurler⭐😊
Dekoratif Ayna MD0004
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün nilay tankuş tarafından gönderilecektir. Dekoratif el yapımı tasarım ayna 22 cm çapındadır.Ayaklarıyla beraber gönderilir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-42%
Minik Dükkan
Dekoratif Ayna MD0004
34.99 59.99
Dekoratif Ayna MD0003
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün nilay tankuş tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Dekoratif el yapımı tasarım ayna 22 cm çapındadır.Ayaklarıyla beraber gönderilir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-42%
Minik Dükkan
Dekoratif Ayna MD0003
34.99 59.99
güzel paketleme hizli kargo ürün işçiliği çok guzel
İstanbul’a kargo yaptı. Paketleme ve işçilik şahane fotoğraftakinin aynısı geldi.
2li Boy Ayna Dekoratif Füme Kenar Duvar Salon A317 NSTLA317
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ÇAVUŞKÖYLÜ CAM - FATMA KARAPINAR tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-48%
NEOstill
2li Boy Ayna Dekoratif Füme Kenar Duvar Salon A317 NSTLA317
992 1900
2'Li Dekoratif Duvar Salon Ofis Ayna A402B NSTL.2A402B
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ÇAVUŞKÖYLÜ CAM - FATMA KARAPINAR tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Görseller, Ürünün Gerçek Fotoğraflarıdır, Bilgisayar Çizimi Değildir. Fiyat Toplam 2 Adet Ayna İçindir. Ürün Ölçüleri : Genişlik:25 Cm. Yükseklik: 80 Cm. Derinlik: 1.2 Cm. Ayna Hem Yatay Hem Dikey Kullanılabilir. Duvara Asılabilmesi İçin 2 Türlü De Askı Aparatı Vardır. Aynanın Tüm Kenarları Rodajlıdır. Rodaj İşlemi Aynanın Kenarlarının Keskinliğini Alır, Parlak Ve Saydam Hale Getirir. Aynanın Kenarlarındaki Kısımlarda 2 Sıra Bizote Ve 3 Sıra Kanal İşlemi Vardır. Bizote Aynanın Kenarlarının Açılı Şekilde Pahlanması, Kanal İse Ayna Yüzeyine Açılı Bir Kanal Açılması İşlemidir.Bu İşlemler Aynaya, Farklı Işık Kırılmaları Ve Yansıtmaları İle Işıltılı, Kristal Ve Estetik Bir Görsellik Katar. Malzeme: Şişecam’In Ekolojik Flotal-E Aynası . Ts En 1036-1 Standardında Bakırsız Ve Kurşunsuz Üretilir. Doğaya Zararlı Maddeler İçermeyen Flotal E Çevre Dostudur. Yüksek Atmosferik Neme Dayanıklıdır. Diğer Aynalara Göre Daha Parlak Bir Görüntüye Sahiptir. Yüksek Işık Yansıtma Özelliği İle Daha Berrak, Net Ve Doğal Bir Görüntü Sunar. Garantilidir. Kenarları Pvc Bantlanmış, E1 Kalitesinde 1. Sınıf Suntalam. Üretim: % 100 Yerli Malzeme İle Yerli Üretim. Çavuşköylü Cam Olarak 51 Yıllık Tecrübe. Şişecam‘ In Yetkili Üreticisi. Büyük Mobilya Markalarının Cam-Ayna Tedarikçisi. Cnc Kesim Ve Otomatik Cam-Ayna İşleme Hattı. Paketleme Ve Ambalaj: Ürün, Taşıma Esnasında Hasar Görmemesi İçin Özel Olarak Ambalajlanır. Petek Panel Olarak Adlandırılan Mukavemeti Çok Yüksek Özel Ambalaj Malzemeleri Ve Köşelikler İle Desteklenir. 1. Sınıf Karton Koliye Konur. Son Olarak Da Shrink Makinesinde Naylon İle Kaplanır. Kullanım: Ayna Kullanıma Hazır Olarak Gönderilir. Duvara Asmak İçin Kullanılabilecek Dübel Ve Vidalar, Ayna İle Birlikte Gönderilir. Temizliğinde Hafif Nemli Bez Kullanılabilir. Ürünü Satın Almadan, Görsellerini, Ölçülerini Ve Açıklamalarını Kontrol Etmenizi Önemle Rica Ederiz. İyi Günlerde Kullanmanızı Dileriz. Neostill , Çavuşköylü Cam Markasıdır. İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-49%
NEOstill
2'Li Dekoratif Duvar Salon Ofis Ayna A402B NSTL.2A402B
282 550
ürün göründüğünden daha büyük ve kaliteli hiç düşünmeden alın derim
Ürün çok güzel şık kaliteli fakat ben baklavalı model gibi çerçeveli olduğunu düşünmüştüm o nedenle aynı özenli ambalajıyla iade ettim
Çok gendim koridoruma çok.yakisti hasarsız teslim aldım ayrıca kurulum sonra si için kahve göndermişler büyük.incelik teşekkürler:)
Fotoğrafta göründüğü gibi geldi . Paketleme çok iyiydi hasarsız elimize ulaştı. Teşekkürler.
Harika çok kaliteli. Tavsiye ederim Yanındaki küçük hediye içinde tesekkürler
Dekoratif Duvar Salon Ofis Boy Ayna 40x120cm A3001-d NSTLA3001D
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ÇAVUŞKÖYLÜ CAM - FATMA KARAPINAR tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Görseller, ürünün gerçek fotoğraflarıdır, Ürün ölçüleri: Genişlik: 40 cm. Yükseklik: 120 cm. Derinlik: 2,2 cm Ayna rengi: Standart renksiz Ayna hem yatay hem dikey kullanılabilir. Duvara asılabilmesi için 2 türlü askı aparatı vardır. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-49%
NEOstill
Dekoratif Duvar Salon Ofis Boy Ayna 40x120cm A3001-d NSTLA3001D
329 650
Dekoratif Duvar Salon Ofis Çerçeveli Ayna 3a403 3'lü NSTL3A403
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ÇAVUŞKÖYLÜ CAM - FATMA KARAPINAR tarafından gönderilecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-43%
NEOstill
Dekoratif Duvar Salon Ofis Çerçeveli Ayna 3a403 3'lü NSTL3A403
567 998
indirimden aldım salonu şık gösteren bir ürün
harika paketleme ve kargo ürünlerde kaliteli guzel
NEOSTİLL DEKORATIF DUVAR SALON AYNA 120X40CM A302-Y QN3-132
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Vivense tarafından gönderilecektir. Malzeme:Suntalam Ayna Çerçeve Malzemesi:Tamamı 1. kalite sunta-lam malzemeden üretilmiştir. Çerçeve malzemesi:Ayna Ek Bilgiler:Ayna dikey ve yatay kullanıma uygundur.ÖLÇÜLER Derinlik: 2,2cmGenişlik: 40cmYükseklik: 120cmMALZEMEŞişecam Flotal-E ayna ve 1. Sınıfsuntalam.ÜRETİM Kullandığımız ayna Şişecam’ın Flotal E markasıdır. TS EN 1036-1 standartında bakırsız ve kurşunsuz üretilir. Yüksek atmosferik neme dayanıklıdır. Diğer aynalara göre daha parlak bir görüntüye sahiptir. Yüksek ışık yansıtma özelliği ile berrak, net ve doğal bir görüntü sunar.Aynanın tüm kenarları rodajlanır. Çerçeve kısmındaki aynaya ışıltı ve kristal bir görünüm vermek için 2 sıra bizote ve 3 sıra kanal işlemi yapılır.KULLANIMÜrünlerimiz belirli durumlara dikkat edildiğinde uzun yıllar kullanılabilir. Temizliğinde hafif nemli bez kullanılabilir. Direkt güneş ışığından koruyup, sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınmak gerekir. Ürün Grubu:Dekoratif Ayna Modül Adı - SUNTALAM : Genişlik - 120 cm Derinlik - 22 cm Yükseklik - 40 cm Teslimat ve Kurulum : Ürün kargo ile teslim edilir.Kuruluma ihtiyaç duymadan ürünü hemen kullanmaya başlayabilirsin. Ürünü teslim ettikten sonra da biz hep yanındayız. Eğer teslimattan sonra seni memnun etmeyen bir durum olursa bize haber vermen yeterli. Senin için çözüm sürecini hemen başlatır, en kısa sürede memnuniyetini sağlarız. Ürünü teslim almadan önce mutlaka ürün paketinin hasar kontrolünü yapmanı öneririz. Ürün paketinde veya üründe herhangi bir hasar bulunması durumunda kargo görevlisine ‘Hasar Tespit Tutanağı’ tutturmanı öneriririz. Ürünü teslim aldıktan sonra hasarlı parçalar var ise parça üzerinde yazan numarayı, eksik parçalar var ise kurulum şemasından eksik parça numarasını belirleyip müşteri temsilcimize ilettiğinizde hasarlı/eksik parçalar ücretsiz şekilde tarafınıza gönderilmektedir. Montajı gerçekleştirilmiş ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. *** İstanbul Adalar'a teslimat ve kurulum hizmetimiz yoktur. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-28%
Vivense
NEOSTİLL DEKORATIF DUVAR SALON AYNA 120X40CM A302-Y QN3-132
309 429
Harika.Verilen parayı hakeden çok tarz bir ürün.Teşekkürler...
Ürün göründüğü gibi geldi , yanında kahve hediyesi çok nazik bir davranıştı
residekinin aynısı geldi biz çok begendik
Super gorundugu gıbı begendık
Çok şık çok beğendik
- 35x100 Cm Dekoratif Duvar Salon Ofis Boy Ayna A209 NSTLA209
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ÇAVUŞKÖYLÜ CAM - FATMA KARAPINAR tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-52%
NEOstill
- 35x100 Cm Dekoratif Duvar Salon Ofis Boy Ayna A209 NSTLA209
153 320
Dolabimin yaninda dar bir alan vardi tam oraya uygun oldu boyutu buyuk degil ama tam kucuk aralara sıkıstırmalık bir ayna👍🏻 kargolama cok basariliydi ve cok hızlı elime ulasti
İşe yaramaz, oldukça küçük ve gereksiz.
Neostill Dekoratif Duvar Salon Ofis Çerçeveli Ayna A403B QN3-141
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Vivense tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Çerçeve malzemesi:Ayna Ek Bilgiler:Görseller, ürünün gerçek fotoğraflarıdır.Fiyat1 adet ürün için geçerlidir.Aynayı tekli veya çoklu kullanarak, farklı tasarımlar yapabilirsiniz.Ayna yatay veya dikey kullanıma uygundur.Tüm kenarları rodajlanmıştır.ÖLÇÜLERDerinlik:32mmGenişlik: 500 mmYükseklik: 700 mmMALZEMEŞişecam Flotal-E aynaLamine profil üzerine Şişecam Flotal-E ayna kaplı çerçeveKULLANIMÜrünlerimiz belirli durumlara dikkat edildiğinde uzun yıllar kullanılabilir. Temizliğinde hafif nemli bez kullanılabilir. Direkt güneş ışığından koruyup, sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınmak gerekir. Ürün Grubu:Boy Aynası,Dekoratif Ayna Modül Adı - Çerçeve : Genişlik - 50 cm Derinlik - 3.2 cm Yükseklik - 70 cm Teslimat ve Kurulum : Ürün kargo ile teslim edilir.Kuruluma ihtiyaç duymadan ürünü hemen kullanmaya başlayabilirsin. Ürünü teslim ettikten sonra da biz hep yanındayız. Eğer teslimattan sonra seni memnun etmeyen bir durum olursa bize haber vermen yeterli. Senin için çözüm sürecini hemen başlatır, en kısa sürede memnuniyetini sağlarız. Ürünü teslim almadan önce mutlaka ürün paketinin hasar kontrolünü yapmanı öneririz. Ürün paketinde veya üründe herhangi bir hasar bulunması durumunda kargo görevlisine ‘Hasar Tespit Tutanağı’ tutturmanı öneriririz. Ürünü teslim aldıktan sonra hasarlı parçalar var ise parça üzerinde yazan numarayı, eksik parçalar var ise kurulum şemasından eksik parça numarasını belirleyip müşteri temsilcimize ilettiğinizde hasarlı/eksik parçalar ücretsiz şekilde tarafınıza gönderilmektedir. Montajı gerçekleştirilmiş ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. *** İstanbul Adalar'a teslimat ve kurulum hizmetimiz yoktur. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-40%
Vivense
Neostill Dekoratif Duvar Salon Ofis Çerçeveli Ayna A403B QN3-141
239 399
3d Ayna Roma Rakamlı Dekoratif Büyük Boy Duvar Saati G4R000
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün bıçakcı züccaciye bilgisayar tarafından gönderilecektir. KOLAY MONTAJ İÇİN HAZIR MONTAJLI MEKANİZMA 120 cm çapa kadar uygulanabilir 70 ila 120 cm arası çapa kadar uygulanabilir Rakamlar 7 cm uzunlukta Akrep : 16 cm Yelkovan : 20 cm Mekanizma 10 cm (Çiviye asılıyor) Rakam Kalınlığı 8 mm Malzeme AHŞAP Aynalı Pleksi (Sticker Değildir - DEFORME OLMAYAN DAYANIKLI MALZEME) Rakamlar yapışıyor (Kaliteli Yapışkan) Saat Mekanizması : Sessiz Akar Saniye (Silent sweep movement) Özel Tasarım Lazer Kesim Akrep ve yelkovan metaldir. 1 adet AA kalem pil ile çalışmaktadır. Montaja Hazır. Parçaların arkasındaki koruyucuyu kaldırarak direk duvara uygulama yapabilirsiniz. Pleksilerin önünde de koruyucu jelatin mevcuttur. Temizleme sırasında nemli bez kullanabilirsiniz. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
Otantik
3d Ayna Roma Rakamlı Dekoratif Büyük Boy Duvar Saati G4R000
84.9 169.9
Dekoratif Oval Ayna 885001
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ALTINTEPE PLASTIK KALIP SANAYI VE DIS TICARET LIMI tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. ölçüsü :70*56*2 cm PLASTİK ÇERÇEVELİ DEKORATİF AYNA Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-10%
Çelik Ayna
Dekoratif Oval Ayna 885001
179 199
Dekoratif Kare Ayna 883001
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ALTINTEPE PLASTIK KALIP SANAYI VE DIS TICARET LIMI tarafından gönderilecektir. Ölçüsü :77x58x3 cm plastik çerçeve dekoratif kare ayna Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-23%
Çelik Ayna
Dekoratif Kare Ayna 883001
145 189
Ürün beklediğimden de güzel geldi ben banyoma kullandım mika kalitesi fakat gayet kullanışlı fiyatı da ideal 👍🏻
Renkli Dekoratif Ayna MILANOAYNA23
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ercan yıldırım tarafından gönderilecektir. Ürün 65 cm genişliğinde 70 cm uzunluğundadır. Ürünlerin tamamında 18 mm lame kullanılmaktadır. Ayna montajından önce ürünler özel karışımlarla kırılmaya ve çizilmeye karşı güçlendirilmektedir. Ürünlerde askı aparatları mevcuttur. Kırılmaya ve çizilmeye karşı özel olarak paketlenmektedir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Milano Ayna
Renkli Dekoratif Ayna MILANOAYNA23
389.95 489.95
Renkli Dekoratif Ayna MILANOAYNA21
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ercan yıldırım tarafından gönderilecektir. Ürün 65 cm genişliğinde 70 cm uzunluğundadır. Ürünlerin tamamı profesyonel cnc makinelerinde işlem görmektedir. Cnc' den çıkan ürünler dünyanın en iyi uv makinelerinde baskı işlemine sokulmaktadır. Ürünlerin tamamında 1. Sınıf 18 mm lame kullanılmaktadır. Ayna montajından önce ürünler özel karışımlarla kırılmaya ve çizilmeye karşı güçlendirilmektedir. Son aşamada ürünlere tse garantili şişecam flotal ayna takılmaktadır. Ürünlerde askı aparatları mevcuttur. Kırılmaya ve çizilmeye karşı özel olarak paketlenmektedir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Milano Ayna
Renkli Dekoratif Ayna MILANOAYNA21
389.95 489.95
5080sergen Dekoratif Ledli Ayna 5080SERGEN
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Novi Aksesuar tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Ürün bilgisi 50cm ye 80cm ölçüsü ile ile evinizin her alanında kolayca kullanabilirsiniz. 18 mm Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-24%
Novi Ayna
5080sergen Dekoratif Ledli Ayna 5080SERGEN
380 500
Dekoratif Yuvarlak Küçük Ayna 8920002
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ALTINTEPE PLASTIK KALIP SANAYI VE DIS TICARET LIMI tarafından gönderilecektir. Dekoratif yuvarlak ayna küçük plastik çerçeveli ölçüsü:42*2 cm Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Çelik Ayna
Dekoratif Yuvarlak Küçük Ayna 8920002
66.3 99
iyi güzel resimdeki gibi
Dekoratif Kare Ayna Plastik 00883
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün TUĞBASAN tarafından gönderilecektir. ölçüsü:77*58*3 cm plastik kare ayna Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-9%
Çelik Ayna
Dekoratif Kare Ayna Plastik 00883
199 219
Dekoratif Oval Ayna Boyalı 886
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ALTINTEPE PLASTIK KALIP SANAYI VE DIS TICARET LIMI tarafından gönderilecektir. Ayna boyut ölçüleri: 58 x 73 cm Plastik/cam 1 adet ayna Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-10%
Çelik Ayna
Dekoratif Oval Ayna Boyalı 886
179 199
Dekoratif Damla Ayna AY05
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Fatma dinç tarafından gönderilecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
ZENNİ MOBİLYA
Dekoratif Damla Ayna AY05
325 650
Dekoratif Gül Ayna AY10
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Fatma dinç tarafından gönderilecektir. Ölçüleri: 87*87 ayna çap 46 cm Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-43%
ZENNİ MOBİLYA
Dekoratif Gül Ayna AY10
545 950
Neostill 2Li Dekoratif Duvar Salon Ofis Çerçeveli Ayna A403A QN3-140
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Vivense tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Çerçeve malzemesi:Ayna Ek Bilgiler:Görseller, ürünün gerçek fotoğraflarıdır.Fiyat2 adet ürün için geçerlidir.Aynayı tekli veya çoklu kullanarak, farklı tasarımlar yapabilirsiniz.Ayna yatay veya dikey kullanıma uygundur.Tüm kenarları rodajlanmıştır. Ölçüler:Derinlik:32mmGenişlik: 300 mmYükseklik: 900 mm Malzeme:Şişecam Flotal-E aynaLamine profil üzerine Şişecam Flotal-E ayna kaplı çerçeve Kullanım:Ürünlerimiz belirli durumlara dikkat edildiğinde uzun yıllar kullanılabilir. Temizliğinde hafif nemli bez kullanılabilir. Direkt güneş ışığından koruyup, sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınmak gerekir. Çerçeve Rengi:Gold Ürün Grubu:Boy Aynası,Dekoratif Ayna Modül Adı - 1 Adet Ayna : Genişlik - 30 cm Derinlik - 3.2 cm Yükseklik - 90 cm Teslimat ve Kurulum : Ürün kargo ile teslim edilir.Kuruluma ihtiyaç duymadan ürünü hemen kullanmaya başlayabilirsin. Ürünü teslim ettikten sonra da biz hep yanındayız. Eğer teslimattan sonra seni memnun etmeyen bir durum olursa bize haber vermen yeterli. Senin için çözüm sürecini hemen başlatır, en kısa sürede memnuniyetini sağlarız. Ürünü teslim almadan önce mutlaka ürün paketinin hasar kontrolünü yapmanı öneririz. Ürün paketinde veya üründe herhangi bir hasar bulunması durumunda kargo görevlisine ‘Hasar Tespit Tutanağı’ tutturmanı öneriririz. Ürünü teslim aldıktan sonra hasarlı parçalar var ise parça üzerinde yazan numarayı, eksik parçalar var ise kurulum şemasından eksik parça numarasını belirleyip müşteri temsilcimize ilettiğinizde hasarlı/eksik parçalar ücretsiz şekilde tarafınıza gönderilmektedir. Montajı gerçekleştirilmiş ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. *** İstanbul Adalar'a teslimat ve kurulum hizmetimiz yoktur. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-40%
Vivense
Neostill 2Li Dekoratif Duvar Salon Ofis Çerçeveli Ayna A403A QN3-140
369 619
Urun elime 2 günde ulaştı ve böyle bir zamanda kargo çok hızlıydı. Çok memnun kaldım üründen paketleme güzeldi sarı çerçeveleri eskitme tarzı gold gayet hoş salonumun havasini değiştirdi teşekkürler vibenende
Sitesinden biryıl önce daha pahalıya aldım çok şık kenarları baya bi gold duruyo
Neostill-Doğal Ahşap Dekoratif Salon Ofis Duvar Ayna 110X50Es QN3-170
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Vivense tarafından gönderilecektir. Malzeme:Masif Ayna Çerçeve Malzemesi:1. sınıf fırınlanmış masif ahşap malzemeden üretilmiştir. Çerçeve malzemesi:Ayna Modül Adı - Ahşap : Genişlik - 110 cm Derinlik - 3.2 cm Yükseklik - 50 cm Teslimat ve Kurulum : Ürün kargo ile teslim edilir.Kuruluma ihtiyaç duymadan ürünü hemen kullanmaya başlayabilirsin. Ürünü teslim ettikten sonra da biz hep yanındayız. Eğer teslimattan sonra seni memnun etmeyen bir durum olursa bize haber vermen yeterli. Senin için çözüm sürecini hemen başlatır, en kısa sürede memnuniyetini sağlarız. Ürünü teslim almadan önce mutlaka ürün paketinin hasar kontrolünü yapmanı öneririz. Ürün paketinde veya üründe herhangi bir hasar bulunması durumunda kargo görevlisine ‘Hasar Tespit Tutanağı’ tutturmanı öneriririz. Ürünü teslim aldıktan sonra hasarlı parçalar var ise parça üzerinde yazan numarayı, eksik parçalar var ise kurulum şemasından eksik parça numarasını belirleyip müşteri temsilcimize ilettiğinizde hasarlı/eksik parçalar ücretsiz şekilde tarafınıza gönderilmektedir. Montajı gerçekleştirilmiş ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. *** İstanbul Adalar'a teslimat ve kurulum hizmetimiz yoktur. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-40%
Vivense
Neostill-Doğal Ahşap Dekoratif Salon Ofis Duvar Ayna 110X50Es QN3-170
299 499
Doğal Ahşap Dekoratif Duvar Salon Ofis Boy Ayna 50X110Cv NSTL.50110CV
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ÇAVUŞKÖYLÜ CAM - FATMA KARAPINAR tarafından gönderilecektir. Görseller, Ürünün Gerçek Fotoğraflarıdır, Bilgisayar Çizimi Değildir. Ürün Ölçüleri : Genişlik:50 Cm. Yükseklik: 110 Cm. Ayna Hem Yatay Hem Dikey Kullanılabilir. Duvara Asılabilmesi İçin 2 Türlü De Askı Aparatı Vardır. Ev, İşyeri, Ofis Ve Tüm Mekanlarda Dekorasyon İçin Uygundur. Şişecam’In Ekolojik Flotal-E Aynası . Ts En 1036-1 Standardında Bakırsız Ve Kurşunsuz Üretilir. Doğaya Zararlı Maddeler İçermeyen Flotal E Çevre Dostudur. Yüksek Atmosferik Neme Dayanıklıdır. Diğer Aynalara Göre Daha Parlak Bir Görüntüye Sahiptir. Yüksek Işık Yansıtma Özelliği İle Daha Berrak, Net Ve Doğal Bir Görüntü Sunar. Garantilidir. % 100 Doğal Masif Ahşap. Çerçeve Kısmını Oluşturan Ahşap Su Bazlı Ahşap Koruyucularla El İşçiliği İle Renklendirilir. Doğal Ağaç Olduğu Ve Herbiri Biricik Olduğu İçin, Fotoğrafta Göründüğünden Ufak Desen Ve Renk Farklılıkları Gösterebilir. Üretim: % 100 Yerli Malzeme İle Yerli Üretim. Çavuşköylü Cam Olarak 51 Yıllık Tecrübe. Şişecam‘ In Yetkili Üreticisi. Büyük Mobilya Markalarının Cam-Ayna Tedarikçisi. Cnc Kesim Ve Otomatik Cam-Ayna İşleme Hattı. Paketleme Ve Ambalaj: Ürün, Taşıma Esnasında Hasar Görmemesi İçin Özel Olarak Ambalajlanır. Petek Panel Olarak Adlandırılan Mukavemeti Çok Yüksek Özel Ambalaj Malzemeleri Ve Köşelikler İle Desteklenir. 1. Sınıf Karton Koliye Konur. Son Olarak Da Shrink Makinesinde Naylon İle Kaplanır. Kullanım: Ayna Kullanıma Hazır Olarak Gönderilir. Duvara Asmak İçin Kullanılabilecek Dübel Ve Vidalar, Ayna İle Birlikte Gönderilir. Temizliğinde Hafif Nemli Bez Kullanılabilir. Ürünü Satın Almadan, Görsellerini, Ölçülerini Ve Açıklamalarını Kontrol Etmenizi Önemle Rica Ederiz. İyi Günlerde Kullanmanızı Dileriz. Neostill , Çavuşköylü Cam Markasıdır. İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-48%
NEOstill
Doğal Ahşap Dekoratif Duvar Salon Ofis Boy Ayna 50X110Cv NSTL.50110CV
351 670
paketleme muhteşem yapılmış ürün sağlam elime ulaştı gerçekten ürün 5 yıldız 10numara Emeği geçen herkese teşekkürker Hızlı kargo iyiki varsın Trendyol 💯👍👍👍👍
bu fiyata boylesi cok iyi
Ahşap tutkunları kaçırmasın derim. Koridorumda kullandım. Boyutu da küçük diyenler bence hiç küçük değil gayet ideal
Sapasağlam geldi, ahşabı çok güzel. Montaj için vida ve dübeli de eklemişler. Hediye için teşekkürler.
Ürün tam da resimde göründüğü gibi 👍 ve güzel hediyeniz için teşekkür ederiz
ürün çok guzel ,renginde bir sıkıntı yaşadım ama üretici firma 24 saat içinde istediğim rengi bana gönderdi kendilerine ayrıca teşekkür ediyorum.
Sapasağlam geldi.Ahşap kalitesi çok iyi 👍🏻 Hediye olarak kahve yollamışlar afiyetle içtik 😊
Fotoğraflardaki gibi, güzel bir ayna. Kargo da hızlıydı.
ayni gun icinde kargoya verildi, cok guzel urun,bayildik.🤗 kucuk ikraminiz icin de tesekkur ederiz
Ahşap kalitesi gercekten harika cok guzel bir urun👍🏻
gayet guzel bir urun
Ürün çok küçük ama kaliteli ve şık
Teşekkürler
Gerçekten çok kaliteli ve şık bir ürün. Teşekkür ederim
Super bi ürün bayıldım.paketleme superdi.çok kaliteli
Neostill 3Lü Dekoratif Duvar Salon Ofis Baklava Desenli Ayna QN3-143
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Vivense tarafından gönderilecektir. Malzeme:Suntalam Ayna Çerçeve Malzemesi:Tamamı 1. kalite sunta-lam malzemeden üretilmiştir. Çerçeve malzemesi:Ayna Ek Bilgiler:Görseller, ürünün gerçek fotoğraflarıdır.Fiyat3 adet ürün için geçerlidir.Aynayı tekli veya çoklu kullanarak, farklı tasarımlar yapabilirsiniz.Tüm kenarları rodajlanmıştır.Kenarlarına bizote ve 3 sıra kanal işlemi uygulanmıştır.ÖLÇÜLERDerinlik:12mmGenişlik: 450 mmYükseklik: 680 mmMALZEMEŞişecam Flotal-E ayna ve 1. Sınıf kenarları bantlanmış sunta.KULLANIMÜrünlerimiz belirli durumlara dikkat edildiğinde uzun yıllar kullanılabilir. Temizliğinde hafif nemli bez kullanılabilir. Direkt güneş ışığından koruyup, sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınmak gerekir. Ürün Grubu:Boy Aynası,Dekoratif Ayna Modül Adı - Suntalam 1 Adet : Genişlik - 45 cm Derinlik - 1.2 cm Yükseklik - 68 cm Teslimat ve Kurulum : Ürün kargo ile teslim edilir.Kuruluma ihtiyaç duymadan ürünü hemen kullanmaya başlayabilirsin. Ürünü teslim ettikten sonra da biz hep yanındayız. Eğer teslimattan sonra seni memnun etmeyen bir durum olursa bize haber vermen yeterli. Senin için çözüm sürecini hemen başlatır, en kısa sürede memnuniyetini sağlarız. Ürünü teslim almadan önce mutlaka ürün paketinin hasar kontrolünü yapmanı öneririz. Ürün paketinde veya üründe herhangi bir hasar bulunması durumunda kargo görevlisine ‘Hasar Tespit Tutanağı’ tutturmanı öneriririz. Ürünü teslim aldıktan sonra hasarlı parçalar var ise parça üzerinde yazan numarayı, eksik parçalar var ise kurulum şemasından eksik parça numarasını belirleyip müşteri temsilcimize ilettiğinizde hasarlı/eksik parçalar ücretsiz şekilde tarafınıza gönderilmektedir. Montajı gerçekleştirilmiş ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. *** İstanbul Adalar'a teslimat ve kurulum hizmetimiz yoktur. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-30%
Vivense
Neostill 3Lü Dekoratif Duvar Salon Ofis Baklava Desenli Ayna QN3-143
349 499
3'Lü Dekoratif Duvar Salon Ofis Çerçeveli Ayna A403D NSTL.3A403D
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ÇAVUŞKÖYLÜ CAM - FATMA KARAPINAR tarafından gönderilecektir. Görseller, Ürünün Gerçek Fotoğraflarıdır, Bilgisayar Çizimi Değildir. Fiyat Toplam 3 Adet Ayna İçindir. Ürün Ölçüleri : Genişlik: 40 Cm. Yükseklik: 40 Cm. Derinlik: 3.2 Cm. Ayna Hem Yatay Hem Dikey Kullanılabilir. Duvara Asılabilmesi İçin 2 Türlü De Askı Aparatı Vardır. Aynanın Tüm Kenarları Rodajlıdır. Rodaj İşlemi Aynanın Kenarlarının Keskinliğini Alır, Parlak Ve Saydam Hale Getirir. Aynaları Farklı Şekillerde Asarak Kendi Tasarımınızı Ve Tarzınızı Yaratabilirsiniz. Ev, İşyeri, Ofis Ve Tüm Mekanlarda Dekorasyon İçin Uygundur. Malzeme: Şişecam’In Ekolojik Flotal-E Aynası . Ts En 1036-1 Standardında Bakırsız Ve Kurşunsuz Üretilir. Doğaya Zararlı Maddeler İçermeyen Flotal E Çevre Dostudur. Yüksek Atmosferik Neme Dayanıklıdır. Diğer Aynalara Göre Daha Parlak Bir Görüntüye Sahiptir. Yüksek Işık Yansıtma Özelliği İle Daha Berrak, Net Ve Doğal Bir Görüntü Sunar. Garantilidir. Ayna İle Kaplanmış Lamine Profil Çerçeve. Üretim: % 100 Yerli Malzeme İle Yerli Üretim Paketleme Ve Ambalaj: Ürün, Taşıma Esnasında Hasar Görmemesi İçin Özel Olarak Ambalajlanır. Petek Panel Olarak Adlandırılan Mukavemeti Çok Yüksek Özel Ambalaj Malzemeleri Ve Köşelikler İle Desteklenir. 1. Sınıf Karton Koliye Konur. Son Olarak Da Shrink Makinesinde Naylon İle Kaplanır. Kullanım: Ayna Kullanıma Hazır Olarak Gönderilir. Duvara Asmak İçin Kullanılabilecek Dübel Ve Vidalar, Ayna İle Birlikte Gönderilir. Temizliğinde Hafif Nemli Bez Kullanılabilir. Ürünü Satın Almadan, Görsellerini, Ölçülerini Ve Açıklamalarını Kontrol Etmenizi Önemle Rica Ederiz. İyi Günlerde Kullanmanızı Dileriz. Neostill , Çavuşköylü Cam Markasıdır. İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
NEOstill
3'Lü Dekoratif Duvar Salon Ofis Çerçeveli Ayna A403D NSTL.3A403D
448.5 900
HARİKA ÇOK GÜZEL SALONUMA ÇOK YAKIŞTI TEŞEKKÜR EDERİM
On numara beş yıldız çok güzeller 👍🏻sorunsuz elime ulaştı.Fakat aynı anda aldığım diğer aynam sorunlu geldi üzgünüm iade etmek zorunda kaldım
ürün aynı fotoğraftaki gibi çok güzel. kargo hemen geldi. paketleme çok iyi ve sağlam. göndericiye teşekkür ederim yanında gelen kahve hediyesi de ayrı bir incelik.
mükemmel paketleme süper kırılmasının imkanı yok ve ürünlerde çok güzel hayal gücünüze göre kombinleyebilirsin çok sevdik
Yorumlara bakıp aldım bende kargo cok hızlı geldı ve gerçekten çok kalıtelı duruyo çok ağır ve şık duruyo kesinlikle tavsıye ederim
çok şık bir ürün 3lü olarak iki set olarak aldım iki sıra olarak konsolumun üstüne taktım direk odanın havası değişti çok şık harika bir tasarım çok tşkler ❤️
Ürün resimde göründüğü gibi odama aşırı hava kattı ve çok tarz. Ayrıca gönderici firma kahve hediyesi de çok tatlı bir jestti paketleme de çok başarılıydı. Teşekkür ederiz 🙏🏻
Çok beğendim. İyiki almışım. Firma ürünü çok iyi bir şekilde paketlemişti ve yanında kahve göndermeleri çok büyük bir incelik. Teşekkürler
Çok beğendim kampanya dönemine rağmen erken kargo için teşekkürler🐰
co1k güzel bir ūrün..bekledigim gibi geldi.tesekkurler
Ürün güzel, gönderici firma paketlemeyi çok güzel yapmış ürün elimize sorunsuz ulaştı
Çok şık duruyor. İyiki almışım dediğim bir ürün
Çok iyi paketleme ve kaliteli bir ürün
arkadaşıma ev hediyesi aldık çok güzel ve kaliteli.. Çok beğendi
Çok güzel çok kaliteli bir ürün. Severek kullanıyoruz.
Cok begendim
Çok şık bir ürün
Çok şık bir ürün
Baaayildimmmmm
Burada göründüğünden çok daha şık 👍🏻
Altıntepe Dekoratif Ayna Clk888 Altın clk888
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ALTINTEPE PLASTIK KALIP SANAYI VE DIS TICARET LIMI tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Ürün ölçüleri: 106 x 73 cm Plastik / cam Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Çelik Ayna
Altıntepe Dekoratif Ayna Clk888 Altın clk888
239
Taç Model Krem Renk Ayna Modern Ayna Dekoratif Ayna PH-151
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün PUPILLA HOME tarafından gönderilecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-15%
Pupilla
Taç Model Krem Renk Ayna Modern Ayna Dekoratif Ayna PH-151
157 184
Taç Model Pembe Renk Ayna Modern Ayna Dekoratif Ayna PH-148
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün PUPILLA HOME tarafından gönderilecektir. Ürün adı : Taç model dekoratif ayna (sadece ayna) Ürün özellikleri : 4mm şişecam flotal aynadır. Rodaj ve bizote işlemi vardır. plastik malzeme değildir. polyester döküm malzemeden yapılmıştır. Ürün rengi : pembe renktir. Ürün iç ölçüsü : 47 cm x 38 cm Ürün dış ölçüsü : 83 cm x 57 cm Ürün ağırlığı : 3 kg Kullanım alanları : modern aynalarımız yaşam alanları daha şık ve gösterişli hale getirmektedir. Ev, ofis, mağaza gibi alanlarda kullanıma uygundur. Ürün kodu : ph-148 Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-15%
Pupilla
Taç Model Pembe Renk Ayna Modern Ayna Dekoratif Ayna PH-148
157 184
Neostill - 35X100 Cm Dekoratif Duvar Salon Ofis Boy Ayna A209 QN3-274
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Vivense tarafından gönderilecektir. Ek Bilgiler:NEOstill - 35x100 cm Dekoratif Duvar Salon Ofis Boy Ayna A209Görseller, ürünün gerçek fotoğraflarıdır.Ev, işyeri, ofis ve tüm mekanlarda dekorasyon için uygundur.Ölçüler:Genişlik: 35 cmYükseklik: 100 cmDerinlik: 1,4 cmRenk:BeyazMalzeme: 4mmFlotal-E ayna, lamine mat profil çerçeve.Şişecam’ ın ekolojik 4mm Flotal-E aynası, TS EN 1036-1 standardındadır.Yüksek atmosferik neme dayanıklıdır. Diğer aynalara göre daha parlak birgörüntüye sahiptir. Yüksek ışıl yansıtma özelliği ile daha berrak, net ve doğal bir görüntü sunar. Garantilidir.Ürün, taşıma esnasında hasar görmemesi için özel olarak ambalajlanır. Petek panel olarak adlandırılan mukavemeti çok yüksek özel ambalaj malzemeleri ve köşelikler ile desteklenir.1.Sınıf karton koliye konur. Son olarak da ürün paketinin sudan ve dış etkenlerden zarar görmemesi için shrink makinesinde naylon ile kaplanır.Ayna kullanıma hazır olarak gönderilir. Duvara montaj için kullanılabilecek dübel ve vidalar, ayna ile birlikte gönderilir.Temizliğinde hafif nemli bez kullanılabilir.Ürünü satın almadan, görsellerini, ölçülerini ve açıklamalarını kontrol etmenizi önemle rica ederiz. Modül Adı - Ayna : Genişlik - 35 cm Derinlik - 1.4 cm Yükseklik - 100 cm Teslimat ve Kurulum : Ürün kargo ile teslim edilir. Kurulumunu kolayca yapabilmen için ihtiyacın olan tüm parçalar kurulum şemasıyla birlikte gönderilir. Ürünü teslim ettikten sonra da biz hep yanındayız. Eğer teslimattan sonra seni memnun etmeyen bir durum olursa bize haber vermen yeterli. Senin için çözüm sürecini hemen başlatır, en kısa sürede memnuniyetini sağlarız. Ürünü teslim almadan önce mutlaka ürün paketinin hasar kontrolünü yapmanı öneririz. Ürün paketinde veya üründe herhangi bir hasar bulunması durumunda kargo görevlisine ‘Hasar Tespit Tutanağı’ tutturmanı öneriririz. Ürünü teslim aldıktan sonra hasarlı parçalar var ise parça üzerinde yazan numarayı, eksik parçalar var ise kurulum şemasından eksik parça numarasını belirleyip müşteri temsilcimize ilettiğinizde hasarlı/eksik parçalar ücretsiz şekilde tarafınıza gönderilmektedir. Montajı gerçekleştirilmiş ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. *** İstanbul Adalar'a teslimat ve kurulum hizmetimiz yoktur. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Vivense
Neostill - 35X100 Cm Dekoratif Duvar Salon Ofis Boy Ayna A209 QN3-274
139 209
Boyutlarını okuyup iyi ölçmek gerekir. Beklediğimden küçük geldi. Ancak ürün kaliteli
Dekoratif Duvar Salon Ofis Boy Ayna A203 - 40 x 105 cm NSTLA203
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ÇAVUŞKÖYLÜ CAM - FATMA KARAPINAR tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Ev, işyeri, ofis ve tüm mekanlarda dekorasyon için uygundur. Ölçüler: genişlik:40cm yükseklik: 105 cm derinlik: 1,4 cm Renk:Siyah Malzeme: 4mm ayna, lamine mat siyah profil çerçeve. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-52%
NEOstill
Dekoratif Duvar Salon Ofis Boy Ayna A203 - 40 x 105 cm NSTLA203
164 340
Dekoratif Doğal Görünümlü Ayna ipayna
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ERZAHOME tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Doğal rafya ayna Aynanın çapı: 27 Tamamının çapı: 55 Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-48%
ERZAHOME
Dekoratif Doğal Görünümlü Ayna ipayna
104 200
Dekoratif Zen Salon Ayna AY02
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Fatma dinç tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-45%
ZENNİ MOBİLYA
Dekoratif Zen Salon Ayna AY02
355 650
Ahşap Dekoratif Ayna Menteşeli Muca0004
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MİNİSHOPPİNG tarafından gönderilecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-36%
MUCA
Ahşap Dekoratif Ayna Menteşeli Muca0004
41 64
Büyük Metal Dekoratif Ayna 215539226
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Aydın Decor tarafından gönderilecektir. Ürünün özellikleri: Malzeme: Metal Boyutları : Büyük en: 37cm boy: 48cm Renk: * gümüş renk Açıklama : Ayaklı dekoratif ayna Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-34%
Aydın Decor
Büyük Metal Dekoratif Ayna 215539226
125 190
Ay Dekoratif Pleksi Ayna efdkr001
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün EF BUTİK tarafından gönderilecektir. Odanıza farklılık katmak için harika bir dekor ürünü. Malzeme: 3 mm pleksi Boyut: 30 cm Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
EFBUTİK
Ay Dekoratif Pleksi Ayna efdkr001
49.9 99.9
Dekoratif El Aynaları Metal Menteşeli Ayna Ve Tarak Ayna tka0012
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Muharrem Güler tarafından gönderilecektir. Dekoratif El Aynaları Metal Menteşeli Ayna Ve Tarak Ayna Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Fethiye Hediyelik
Dekoratif El Aynaları Metal Menteşeli Ayna Ve Tarak Ayna tka0012
125
Dekoratif Ayna 27x36 Cm DL-AY36
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Dekorloft tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Tüm kenarları ayna ile kaplıdır. 9 parça aynadan oluşmaktadır. Dikey olarak duvara asılabilir. Küçük ve dar mekanlarda, ev, ofis gibi tüm mekanların dekorasyonu için uygundur. Son derece şık ve kullanışlıdır. Dekoratif Ve Şık Bir Görünüme Sahiptir. Kullanım: Kullanıma hazır şekilde gönderilir. Asmak için duvar çivisi mevcuttur. Ürün Ölçüleri: Dış Çereve Boyutları: 27x36 cm İç Ayna Ölçüleri: 18x27 cm Çerçeve Kalınlığı: 3.5 cm Ön Kenar Aynaları: 5 cm enindedir. Ürün Ağırlığı: 2100 gram Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Dekor Loft
Dekoratif Ayna 27x36 Cm DL-AY36
99.9 149.9
Pleksi Dekoratif Ayna D Harfi ARKSN000275
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün AREKSAN REKLAM tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Duvarlarınızda, mobilyalarda, kapılarda, araçlarda, cam, fayans vb. pürüzsüz zemin yüzeylerinde güvenle kullanabilirsiniz. Neme suya karşı dayanıklıdır. Uzun ömürlüdür. Kendinden yapışkanlıdır. Söküldüğünde kalıcı iz bırakmaz. Solma yada kalkma yapmaz. Yapıştırmak istediğiniz yüzeyin temiz ve kuru olmasına özen gösteriniz. Belirtilen kullanım talimatlarına uyulduğu takdirde uzun ömürlü olacaktır. İade Koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Sticker Sepetim
Pleksi Dekoratif Ayna D Harfi ARKSN000275
12 15
50x50cm Dekoratif Kanvas Tablo Ayna  AK103830358_5050
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Tablo Centerr tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Dekoratif ayna tablo deseni kanvas tuvale basılmıştır. Hem tablo hem dekoratif ayna olarak kullanılmaktadır. Dekoratif ayna tablo boyutu 50x50cm Zamanla deforme olmaz rengi solmaz… Tablo 2cm x 3cm İtalyan şaseye gerilip yanlara baskı devam edilen şekilde hazırlanmaktadır. Arkasında askı aparatı mevcut olup duvara asılmaya hazır şekilde teslim edilir. Aynalar 4mmlik orjinal aynadır.Görüntü nettir. Kesinlikle Pleksi değildir. Hem tablo hem de ayna dekoratifliği ve fonksiyonelliğine sahip ürün evinize renk katacak. Ayna kırılmaması için özel ambalaj yapılmaktadır. İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir.Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-65%
Tablo Center
50x50cm Dekoratif Kanvas Tablo Ayna AK103830358_5050
89.9 259.8
Dekoratif Örgü Ayna Eskitme 979 00979e
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün TUĞBASAN tarafından gönderilecektir. Ölçüleri : En :60 cm Boy :79 cm plastik çerçeve Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-14%
Tuğbasan
Dekoratif Örgü Ayna Eskitme 979 00979e
222 259
50x50cm Dekoratif Kanvas Tablo Ayna  AK71309207_5050
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Tablo Centerr tarafından gönderilecektir. Dekoratif ayna tablo deseni kanvas tuvale basılmıştır. Hem tablo hem dekoratif ayna olarak kullanılmaktadır. Dekoratif ayna tablo boyutu 50x50cm Zamanla deforme olmaz rengi solmaz… Tablo 2cm x 3cm İtalyan şaseye gerilip yanlara baskı devam edilen şekilde hazırlanmaktadır. Arkasında askı aparatı mevcut olup duvara asılmaya hazır şekilde teslim edilir. Aynalar 4mmlik orjinal aynadır.Görüntü nettir. Kesinlikle Pleksi değildir. Hem tablo hem de ayna dekoratifliği ve fonksiyonelliğine sahip ürün evinize renk katacak. Ayna kırılmaması için özel ambalaj yapılmaktadır. İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir.Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-44%
Tablo Center
50x50cm Dekoratif Kanvas Tablo Ayna AK71309207_5050
89.9 159.98
40x60cm Dekoratif Kanvas Tablo Ayna  AD9105857_4060
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Tablo Centerr tarafından gönderilecektir. Dekoratif ayna tablo deseni kanvas tuvale basılmıştır. Hem tablo hem dekoratif ayna olarak kullanılmaktadır. Dekoratif ayna tablo boyutu 40x60cm Zamanla deforme olmaz rengi solmaz… Tablo 2cm x 3cm İtalyan şaseye gerilip yanlara baskı devam edilen şekilde hazırlanmaktadır. Arkasında askı aparatı mevcut olup duvara asılmaya hazır şekilde teslim edilir. Aynalar 4mmlik orjinal aynadır.Görüntü nettir. Kesinlikle Pleksi değildir. Hem tablo hem de ayna dekoratifliği ve fonksiyonelliğine sahip ürün evinize renk katacak. Ayna kırılmaması için özel ambalaj yapılmaktadır. İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir.Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-59%
Tablo Center
40x60cm Dekoratif Kanvas Tablo Ayna AD9105857_4060
89.9 219.98
3 Gözlü Lüx Dekoratif Ayna 3gayna
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Erol Kömürcü ~ Modafeneri tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Ürün polyesterden üretilmiştir. Ürün Ölçüleri: 54,5 x 42 cm Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-34%
Modafeneri
3 Gözlü Lüx Dekoratif Ayna 3gayna
89 135
Ahşap Dekoratif Ayna Üçgen (ayaklı) Muca0004
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MİNİSHOPPİNG tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-30%
MUCA
Ahşap Dekoratif Ayna Üçgen (ayaklı) Muca0004
45 64
50x50cm Dekoratif Kanvas Tablo Ayna  AK391250041_5050
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Tablo Centerr tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Dekoratif ayna tablo deseni kanvas tuvale basılmıştır. Hem tablo hem dekoratif ayna olarak kullanılmaktadır. Dekoratif ayna tablo boyutu 50x50cm Zamanla deforme olmaz rengi solmaz… Tablo 2cm x 3cm İtalyan şaseye gerilip yanlara baskı devam edilen şekilde hazırlanmaktadır. Arkasında askı aparatı mevcut olup duvara asılmaya hazır şekilde teslim edilir. Aynalar 4mmlik orjinal aynadır.Görüntü nettir. Kesinlikle Pleksi değildir. Hem tablo hem de ayna dekoratifliği ve fonksiyonelliğine sahip ürün evinize renk katacak. Ayna kırılmaması için özel ambalaj yapılmaktadır. İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir.Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-44%
Tablo Center
50x50cm Dekoratif Kanvas Tablo Ayna AK391250041_5050
89.9 159.98
Dekoratif Ayna Çoklu 79x99 Cm 202066
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Bezelye tarafından gönderilecektir. Dekoratif ayna çoklu 79x99 cm Dekoratif ayna çoklu 79x99 cm - Benim duvarıma bir ayna yetmez diyorsanız, bu aynalara bayılacaksınız. 25 adet küçük aynadan oluşan dekoratif çoklu aynalarda aradığınızı bulacaksınız. Yeni çoklu ayna çeşitleri hem ışıl ışıl hem de çok şık. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-53%
Euro Flora
Dekoratif Ayna Çoklu 79x99 Cm 202066
1435.06 3045.22
Ahşap Dekoratif Ayna No : 1 6936861305340
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MİNİSHOPPİNG tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Ambalajı açılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-30%
Ocean
Ahşap Dekoratif Ayna No : 1 6936861305340
45 64
güzel ama küçük bir ayna
cok kaliteli yapilmus şık fakat benim icin biraz kucuk
Boyutu küçük değil kullanışlı güzel begendım
çok küçük ama güzel
ürün beklediğimden büyük geldi kalitesi gayet iyi, yorumlara bakarak almayı düşünenler tereddüt etmeden alsın. Hızlı ve sağlam teslimat için teşekkürler.
Çok şık duruyor mekanizması sağlam beğendim teşekkürler
Ürün görüldüğü gibi geldi, kalitesini çok beğendim. Teşekkür ederim
Sandığımdan büyük ve kullanışlı. Mekanizması sağlam. Model basit durmuyor.
aynanin yarisi uzun yarisi normal gösteriyor, ahsap kismi da mobilyadan cikma gibi
güzel bir ürün
kesinlikle fiyatına değer. kaliteli ve kullanışlı bir ayna
Fena değil
güzel bir ürün
Beklentimin üzerinde
Ürünün dizaynını beğendiğim için sipariş etmiştim, boyutunda da bir problem yok ama aynası net göstermiyor resmen dalgalı 👎🏼👎🏼
ahşabı kaliteli. beğendim. birde kahve ilistirmisler çok zarif :)
hem şık hem kullanışlı
Kalitesi ve büyüklüğü mükemmel 🤍
50x50cm Dekoratif Kanvas Tablo Ayna  AK45370097_5050
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Tablo Centerr tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Dekoratif ayna tablo deseni kanvas tuvale basılmıştır. Hem tablo hem dekoratif ayna olarak kullanılmaktadır. Dekoratif ayna tablo boyutu 50x50cm Zamanla deforme olmaz rengi solmaz… Tablo 2cm x 3cm İtalyan şaseye gerilip yanlara baskı devam edilen şekilde hazırlanmaktadır. Arkasında askı aparatı mevcut olup duvara asılmaya hazır şekilde teslim edilir. Aynalar 4mmlik orjinal aynadır.Görüntü nettir. Kesinlikle Pleksi değildir. Hem tablo hem de ayna dekoratifliği ve fonksiyonelliğine sahip ürün evinize renk katacak. Ayna kırılmaması için özel ambalaj yapılmaktadır. İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir.Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-60%
Tablo Center
50x50cm Dekoratif Kanvas Tablo Ayna AK45370097_5050
87.65 219.98
Dekoratif Ayna 40x40 cm DL-AY37
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Dekorloft tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Tüm kenarları ayna ile kaplıdır. 9 parça aynadan oluşmaktadır. Dikey olarak duvara asılabilir. Küçük ve dar mekanlarda, ev, ofis gibi tüm mekanların dekorasyonu için uygundur. Son derece şık ve kullanışlıdır. Fotoğrafta göründüğü gibidir. Dekoratif ve şık bir görünüme sahiptir. Kullanım: Kullanıma hazır şekilde gönderilir. Asmak için duvar çivisi mevcuttur. Ürün ölçüleri: Dış çereve boyutları: 40x40 cm Iç ayna ölçüleri: 30x30 cm Çerçeve kalınlığı: 3.5 cm Ön kenar aynaları: 5 cm enindedir. Ürün ağırlığı: 2700 gram Üretim yeri: Izmir Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-29%
Dekor Loft
Dekoratif Ayna 40x40 cm DL-AY37
119.9 169.9
Ahşap Dekoratif Ayna Üçgen Ayaklı QAX4852
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MİNİSHOPPİNG tarafından gönderilecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-30%
QAX
Ahşap Dekoratif Ayna Üçgen Ayaklı QAX4852
45 64
40x60cm Dekoratif Kanvas Tablo Ayna  AD10303222_4060
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Tablo Centerr tarafından gönderilecektir. Dekoratif ayna tablo deseni kanvas tuvale basılmıştır. Hem tablo hem dekoratif ayna olarak kullanılmaktadır. Dekoratif ayna tablo boyutu 40x60cm Zamanla deforme olmaz rengi solmaz… Tablo 2cm x 3cm İtalyan şaseye gerilip yanlara baskı devam edilen şekilde hazırlanmaktadır. Arkasında askı aparatı mevcut olup duvara asılmaya hazır şekilde teslim edilir. Aynalar 4mmlik orjinal aynadır.Görüntü nettir. Kesinlikle Pleksi değildir. Hem tablo hem de ayna dekoratifliği ve fonksiyonelliğine sahip ürün evinize renk katacak. Ayna kırılmaması için özel ambalaj yapılmaktadır. İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir.Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-59%
Tablo Center
40x60cm Dekoratif Kanvas Tablo Ayna AD10303222_4060
89.9 219.98
Pleksi Dekoratif Ayna M Harfi ARKSN000274
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün AREKSAN REKLAM tarafından gönderilecektir. Duvarlarınızda, mobilyalarda, kapılarda, araçlarda, cam, fayans vb. pürüzsüz zemin yüzeylerinde güvenle kullanabilirsiniz. Neme suya karşı dayanıklıdır. Uzun ömürlüdür. Kendinden yapışkanlıdır. Söküldüğünde kalıcı iz bırakmaz. Solma yada kalkma yapmaz. Yapıştırmak istediğiniz yüzeyin temiz ve kuru olmasına özen gösteriniz. Belirtilen kullanım talimatlarına uyulduğu takdirde uzun ömürlü olacaktır. İade Koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Sticker Sepetim
Pleksi Dekoratif Ayna M Harfi ARKSN000274
14
Dekoratif Zen 4 Salon Ayna AY22
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Fatma dinç tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-55%
ZENNİ MOBİLYA
Dekoratif Zen 4 Salon Ayna AY22
380 850
Dekoratif Kadife Ayna 880 Mor 8800001
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ALTINTEPE PLASTIK KALIP SANAYI VE DIS TICARET LIMI tarafından gönderilecektir. Ölçü :83x59x2 cm Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-14%
Tuğbasan
Dekoratif Kadife Ayna 880 Mor 8800001
189 219
40x60cm Dekoratif Kanvas Tablo Ayna  AD30092359_4060
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Tablo Centerr tarafından gönderilecektir. Dekoratif ayna tablo deseni kanvas tuvale basılmıştır. Hem tablo hem dekoratif ayna olarak kullanılmaktadır. Dekoratif ayna tablo boyutu 40x60cm Zamanla deforme olmaz rengi solmaz… Tablo 2cm x 3cm İtalyan şaseye gerilip yanlara baskı devam edilen şekilde hazırlanmaktadır. Arkasında askı aparatı mevcut olup duvara asılmaya hazır şekilde teslim edilir. Aynalar 4mmlik orjinal aynadır.Görüntü nettir. Kesinlikle Pleksi değildir. Hem tablo hem de ayna dekoratifliği ve fonksiyonelliğine sahip ürün evinize renk katacak. Ayna kırılmaması için özel ambalaj yapılmaktadır. İade Koşulları: Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir.Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-60%
Tablo Center
40x60cm Dekoratif Kanvas Tablo Ayna AD30092359_4060
87.65 219.98
Dekoratif Kırılmaz Ayna Sticker (kalp) Kalp
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Naz Medikal tarafından gönderilecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-13%
UYDU
Dekoratif Kırılmaz Ayna Sticker (kalp) Kalp
25.9 29.9
çok küçük sadece dekor amaçlı alınır ayna özelliği zayıf hatta yok gibi
Dekoratif Boyalı Ayna 881 Gri 8810002g
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ALTINTEPE PLASTIK KALIP SANAYI VE DIS TICARET LIMI tarafından gönderilecektir. Ölçü :83*59*2 cm Dolgulu Plastik Ayna Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Tuğbasan
Dekoratif Boyalı Ayna 881 Gri 8810002g
189
Leopar Desen Görünümlü | Dekoratif Ayna - Desenli Ayna | 50 X 50 Cm DA_014
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Magnus Reklam E Ticaret tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Ölçü: 50 x 50 cm Malzeme: 4 mm Ayna • Kenarlardan 8 cm UV baskı alanı mevcuttur. • Kırılmaya dayanıklıdır. • Suya dayanıklı, Rengi solma yapmaz • Banyo ve yaşam alanlarında kullanılmaya uygundur. • Dekoratif görüntüye sahiptir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
AynaEvim
Leopar Desen Görünümlü | Dekoratif Ayna - Desenli Ayna | 50 X 50 Cm DA_014
279 350
Kot Kumaş Görünümlü | Dekoratif Ayna - Desenli Ayna | 50 X 50 Cm DA_016_01
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Magnus Reklam E Ticaret tarafından gönderilecektir. Ölçü: 50 x 50 cm Malzeme: 4 mm Ayna • Kenarlardan 8 cm UV baskı alanı mevcuttur. • Kırılmaya dayanıklıdır. • Suya dayanıklı, Rengi solma yapmaz • Banyo ve yaşam alanlarında kullanılmaya uygundur. • Dekoratif görüntüye sahiptir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-24%
AynaEvim
Kot Kumaş Görünümlü | Dekoratif Ayna - Desenli Ayna | 50 X 50 Cm DA_016_01
289 379
Sapelli Dekoratif Pencere Ayna PRA-928128-2213
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün BeymaHome tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Ürün ölçüleri • yükseklik: 110 cm • genişlik: 80 cm • kalınlık: 3 cm • ayna: 4 mm Ürün özellikleri - temel malzeme, masif ahşap - çerçeve mavi yıpratma teknigi uygulanmıştır. - menşei, türkiyede cnc ve dekoratif özel işçiliği ile üretilmiştir. Temizlik ve bakım önerileri - mobilyalarınızı güneş ışığına sürekli maruz bırakmayınız. - nemli bir bezle temizleyebilirsiniz. - mobilyalarınızın yüzeylerini tahrip edecek sıcak maddelerden uzak tutunuz. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Beyma Home
Sapelli Dekoratif Pencere Ayna PRA-928128-2213
2360
Flacher Dekoratif Pencere Ayna PRA-928127-1859
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün BeymaHome tarafından gönderilecektir. Ürün ölçüleri • yükseklik: 175 cm • genişlik: 60 cm • kalınlık: 2 cm • ayna: 4 mm Ürün özellikleri - temel malzeme, 1. Sınıf mdf - çerçeve kahverengi üzeri beyaz yıpratma teknigi uygulanmıştır. - menşei, türkiyede cnc ve dekoratif özel işçiliği ile üretilmiştir. Temizlik ve bakım önerileri - mobilyalarınızı güneş ışığına sürekli maruz bırakmayınız. - nemli bir bezle temizleyebilirsiniz. - mobilyalarınızın yüzeylerini tahrip edecek sıcak maddelerden uzak tutunuz. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Beyma Home
Flacher Dekoratif Pencere Ayna PRA-928127-1859
1926
Pumpkin Dekoratif Pencere Ayna PRA-1202424-7532
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün BeymaHome tarafından gönderilecektir. Ürün Ölçüleri • Yükseklik: 110 cm • Genişlik: 70 cm • Kalınlık: 2 cm • Ayna: 4 mm Ürün Özellikleri - Temel malzeme, 1 sınıf mdf - Çerçeve Altın varak - Menşei, Türkiyede dekoratif özel işçiliği ile üretilmiştir. Temizlik ve Bakım önerileri - Mobilyalarınızı güneş ışığına sürekli maruz bırakmayınız. - Nemli bir bezle temizleyebilirsiniz. - Mobilyalarınızın yüzeylerini tahrip edecek sıcak maddelerden uzak tutunuz. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Beyma Home
Pumpkin Dekoratif Pencere Ayna PRA-1202424-7532
1500
Wise Varaklı Dekoratif Biblo Kadın Ayna 1261620
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Hiper tarafından gönderilecektir. 13 x 12 x 30 cm ebatındadır. Mermer ve kemik tozu karışımı özel bir maddeden üretilmiş. Üzeri el yapımı varak kaplanmıştır. Özel straforlu kutusu ile gönderim sağlanır. İade Koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-12%
Tüterler
Wise Varaklı Dekoratif Biblo Kadın Ayna 1261620
303.9 344.65
Dekoratif Metal Ayna Dore 69,5 Cm 199453
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Bezelye tarafından gönderilecektir. Dekoratif Metal Ayna Dore 69,5 Cm Dekoratif metal ayna dore 69,5 cm (Kalınlık 10 cm / Ayna çapı 45 cm) - Hayatında ışıltı arayanlara göz alıcı bir ayna! Yeni dore metal ayna modelleri gösterişli, şık ve çok moda. Dore aynalarla süslü mekanlar saray havasında. Hadi, sen de duvara bir çivi çak, ihtişamı yaşa! İade Koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-55%
Euro Flora
Dekoratif Metal Ayna Dore 69,5 Cm 199453
471.85 1048.58
Dekoratif Pencere Ayna 18 mm Kalınlık a10
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün DEDELER CNC MOBİLYA İNŞ GIDA REKLAMCILIK SAN VE T tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Bu ürünümüz 18 mm ham mdf den üretilmiştir... Kaba zımparası yapılmıştır... Dilediğiniz renge boyayabilirsiniz... Boyandıktan sonra isterseniz ayna takabilirsiniz... 80*180 ebatlarındadır... Ayna için kanal açılmıştır... Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
ahşapdekor
Dekoratif Pencere Ayna 18 mm Kalınlık a10
279.9 350
Dekoratif 12 Parçalı 20x20 cm Ayna MM12ONAY10001
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün CHİC LİFE MOBİLYA SAN.ve TİC.LTD.STİ tarafından gönderilecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-22%
Chic Life
Dekoratif 12 Parçalı 20x20 cm Ayna MM12ONAY10001
193.7 249
Aston Marley Dekoratif Ayna PRA-928125-5099
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün BeymaHome tarafından gönderilecektir. Ürün ölçüleri • yükseklik: 120 cm • genişlik: 80 cm • kalınlık: 3 cm • ayna: 4 mm Ürün özellikleri - temel malzeme, masif ahşap - çerçeve altın varak - menşei, türkiyede cnc ve dekoratif özel işçiliği ile üretilmiştir. Temizlik ve bakım önerileri - mobilyalarınızı güneş ışığına sürekli maruz bırakmayınız. - nemli bir bezle temizleyebilirsiniz. - mobilyalarınızın yüzeylerini tahrip edecek sıcak maddelerden uzak tutunuz. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Beyma Home
Aston Marley Dekoratif Ayna PRA-928125-5099
1990
Bloomsbury Dekoratif Pencere Ayna PRA-1202422-4827
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün BeymaHome tarafından gönderilecektir. Ürün ölçüleri • yükseklik: 80 cm • genişlik: 60 cm • kalınlık: 3 cm • ayna: 4 mm Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Beyma Home
Bloomsbury Dekoratif Pencere Ayna PRA-1202422-4827
1380
Duvar Montajlı Mektupluk,Anahtarlık Ve Ayna 50940ES
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Bosphorus tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Anahtarlarınızı asabileceğiniz bu ürünün aynı zamanda mektuplar için bölmesi bulunmaktadır.Ayrıca ön yüzü ayna olarak kullanılabilir. İade Koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Bosphorus
Duvar Montajlı Mektupluk,Anahtarlık Ve Ayna 50940ES
121.41 151.76
Ürün göründüğünden daha kalın. 4-5 santim arası derinliği var.
Kalitesiz sakın almayın hemen iade ettim.
Mavi Yuvarlak Parlak Görünümlü | Dekoratif Ayna - Desenli Ayna | 50 X 50 cm DA_010
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Magnus Reklam E Ticaret tarafından gönderilecektir. Ölçü: 50 x 50 cm Malzeme: 4 mm Ayna • Kenarlardan 8 cm UV baskı alanı mevcuttur. • Kırılmaya dayanıklıdır. • Suya dayanıklı, Rengi solma yapmaz • Banyo ve yaşam alanlarında kullanılmaya uygundur. • Dekoratif görüntüye sahiptir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
AynaEvim
Mavi Yuvarlak Parlak Görünümlü | Dekoratif Ayna - Desenli Ayna | 50 X 50 cm DA_010
279 350
Altın Parıltılı Şık Görünümlü | Dekoratif Ayna - Desenli Ayna | 50 X 50 Cm DA_017
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Magnus Reklam E Ticaret tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Ölçü: 50 x 50 cm Malzeme: 4 mm Ayna • Kenarlardan 8 cm UV baskı alanı mevcuttur. • Kırılmaya dayanıklıdır. • Suya dayanıklı, Rengi solma yapmaz • Banyo ve yaşam alanlarında kullanılmaya uygundur. • Dekoratif görüntüye sahiptir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
AynaEvim
Altın Parıltılı Şık Görünümlü | Dekoratif Ayna - Desenli Ayna | 50 X 50 Cm DA_017
279 350
Dekoratif Tablo Flamingolar (Ayna Çerçeveli) 40X60 Cm 14067106
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Bezelye tarafından gönderilecektir. Dekoratif Tablo Flamingolar (Ayna Çerçeveli) 40X60 Cm Aynalı Çerçevesiyle Dekorasyonlara Farklı Bir Görsellik Katan Dekoratif Tablo Çeşitlerimiz Arasından Sim İle Süslenerek Farklı Etki Yaratılmış Flamingo Figürüyle Dikkat Çeken Dekoratif Tablo. İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-55%
Euro Flora
Dekoratif Tablo Flamingolar (Ayna Çerçeveli) 40X60 Cm 14067106
259.21 576.04
Ahşap Kutuda Sedef Kakmalı Dekoratif Ahşap Ayna GEHS15
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün GİFT EXPRESS tarafından gönderilecektir. Ahşap Kutu İçerisinde Gaziantep Özel Üretim, El İşi, Sedef Kakma Tekniği Uygulanmış Ahşap Ayna Türkiye’Ye Özgü Otantik Hediye Seçeneği Çerçeve Ölçüsü: 37*29 Cm Kutu Ölçüsü: 31 * 39 * 4,5 Cm İade Koşulları : Ürünlerinizin Tarafınıza Ulaştığı Şekilde Patpata Sarılı, Kutulu Ve Ambalajı Bozulmamış Olarak İade Edilmesi Gerekmektedir. Aksi Halde Gönderilen İadeler Kabul Edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-23%
Promata
Ahşap Kutuda Sedef Kakmalı Dekoratif Ahşap Ayna GEHS15
245 320
Ceviz Çerçeveli Dekoratif Boy Ayna 40x105 cm. NSTLA204
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ÇAVUŞKÖYLÜ CAM - FATMA KARAPINAR tarafından gönderilecektir. Görseller, ürünün gerçek fotoğraflarıdır. Ev, işyeri, ofis ve tüm mekanlarda dekorasyon için uygundur. Ölçüler: Genişlik:40cm Yükseklik: 105 cm Derinlik: 1,4 cm Renk: Ceviz Malzeme: 4mm Flotal-E ayna, lamine mat siyah profil çerçeve. Şişecam’ ın ekolojik 4mm Flotal-E aynası, TS EN 1036-1 standardındadır.Yüksek atmosferik neme dayanıklıdır. Diğer aynalara göre daha parlak bir görüntüye sahiptir. Yüksek ışıl yansıtma özelliği ile daha berrak, net ve doğal bir görüntü sunar. Garantilidir. % 100 yerli malzeme ile yerli üretim. Çavuşköylü Cam olarak 51 yıllık tecrübe. Şişecam’ ın yetkili üreticisi, Büyük mobilya markalarının cam-ayna tedarikçisi. CNC kesim ve otomatik cam-ayna işleme hattı Ayna kullanıma hazır olarak gönderilir. Duvara montaj için kullanılabilecek dübel ve vidalar, ayna ile birlikte gönderilir. Temizliğinde hafif nemli bez kullanılabilir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-64%
NEOstill
Ceviz Çerçeveli Dekoratif Boy Ayna 40x105 cm. NSTLA204
164 450
Düzgün ve özenli paketlenmiş olarak ulaştı. Fiyat performans olarak iyi bir ürün.
Özellikle paketlemesine bayıldım deprem olsa enkaz altında kalsa yine de kırılmazdı. Ürün beklediğim gibi gayet güzel ve kaliteli memnun kaldım
24 saat olmadan teslimat , çok korumalı şekilde geldi . teşekkürler
Ürün resimdeki gibi, hızlı teslimat, güzel paketleme. Teşekkürler Trendyol :)
Paketleme çok iyi, hızlı teslimat. Çerçevenin malzemesi çok kaliteli değil basit duruyor.
Ayna Pleksi Kelebek Duvar Saati 30x30 cm LZR1488
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün rufiye turan tarafından gönderilecektir. Saat çapı: 30x30cm Sessiz akar saniye Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-41%
3D
Ayna Pleksi Kelebek Duvar Saati 30x30 cm LZR1488
50 85
Vav Tablo Duvar Dekoru Pleksi Ayna Kabartmalı vavdekolivagold
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün DEKOLİVA tarafından gönderilecektir. 48x48 cm toplam kapladığı alan 1 cm eva sünger üzeri pleksi ayna Lazer kesim ile üretilmiştir Arkasında bulunan yüksek tutuş gücüne sahip Çift taraflı bant ile tüm yüzeylere yapışır Şık duvar dekor ürünü vav Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
dekoliva
Vav Tablo Duvar Dekoru Pleksi Ayna Kabartmalı vavdekolivagold
110
Duvar Montajlı Ayna Ve Anahtarlık Birarada Set 38140ES
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Bosphorus tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Çoğumuz anahtarlarımızı almadan ya da aynaya bakmadan evden çıkmıyoruz.İşte bu günlük ritüelimizi birarada sağlamamıza yardımcı bir üründür. İade Koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Bosphorus
Duvar Montajlı Ayna Ve Anahtarlık Birarada Set 38140ES
124.57 155.71
Dekoratif Newyork Taxi Temalı Sarı Araba Kapısı Ayna YY50161
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün RD EKOAVM tarafından gönderilecektir. Ürün Özellikleri Pano NewYork Taksi temalı modelidir. Vintage tarz olup, eskitme yapılmıştır. Tamamı metal malzemeden üretilmiştir. Üst bölümünde ayna mevcuttur. Uzunluk : 67,5 cm Genişlik : 9,5 cm Yükseklik : 61 cm Ağırlık : 3,1 kg Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-12%
Mnk
Dekoratif Newyork Taxi Temalı Sarı Araba Kapısı Ayna YY50161
819.69 936.48
4 Parçalı 20 X 20 Cm Dekoratif Ayna MM12DRAY10001
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün CHİC LİFE MOBİLYA SAN.ve TİC.LTD.STİ tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Chic Life 4 Parçalı Dekoratif Ayna 20 cm x 20 cm 4mm Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-45%
Chic Life
4 Parçalı 20 X 20 Cm Dekoratif Ayna MM12DRAY10001
54 99
çok güzel ve kaliteli bir ürün çok beğendim tedirgindim ilk alırken ama görünce rahatladım kesinlikle tavsiye ediyorum istediğiniz şekildede kullanabilirsiniz
güzel kaliteli bir ürün. sadece cok gec kargo edildi
Çok iyi paketlenmiş
Ürünü duvara astım ve 1 saat sonra düştüler tek tek hepsi kırıldı bu kadar kötü bi ürün olamaz çok pişman oldum aldığına asla tavsiye etmem
Bu fiyata bu kadar kaliteli bi ürün beklemezdim
Çok beğendim
kullanışlı
Dekoratif Motifli Ayna Gümüş 40 X 100 AKS.SMBL.AKS.000000011
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün kokosh home collection tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Sembol
Dekoratif Motifli Ayna Gümüş 40 X 100 AKS.SMBL.AKS.000000011
734.5
Lopus Dekoratif Kare Ayna Efes Mermer - Beyaz M.M.01.06.33.02317
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Minar Mobilya tarafından gönderilecektir. Ürün özellikleriürünlerimizin tamamı yüksek kalite melamin yüzeye sahip 18 mm yonga levhadan üretilmektedir.ürünlerimiz 1 sınıf bağlantı parçaları ve aksesuarlar kullanılarak üretilmektedir.ürünlerimiz 1 sınıf pvc kenar bantları kullanılarak üretilmektedir.ürünlerimiz kanserojen madde içermeyen avrupa birliği sağlık normlarına uygun e1 sertifikalı hammaddeden üretilmektedir.kurulum bilgileriürünlerimiz demonte (kurulu olmadan) özel paketinde sevk edilmektedir.kurulum müşterilerimize aittir. Ürünlerimiz kurulurken ustalık gerektirmez.paketler de kolay ve eğlenceli kurulum için gerekli kurulum şeması mevcuttur.tüm montaj aparatları ve aksesuarlar paket içerisinden çıkmaktadır. Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz.ürünlerin hatasız kurulması için parçaların üzerinde numaralar yer almaktadır. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-6%
Minar
Lopus Dekoratif Kare Ayna Efes Mermer - Beyaz M.M.01.06.33.02317
1649.9 1749.9
Ürün fiyat performans açısından harika. Kenarları çok kaliteli. Yatak odam için aldım tam oldu.