Aradığınızı Hemen Bulun

RENKLER

Aradığınızı Hemen Bulun
Mavi 69
Kırmızı 85
Sarı 65
Yeşil 63
Beyaz 89
Siyah 198
Turuncu 5
Lacivert 28
Gri 110
Krem 19
Pembe 39
Mor 29
Kahverengi 53
Bej 4
Bordo 14
Vizon 9
Ekru 3
Mürdüm 2

FİYAT

Aradığınızı Hemen Bulun
0-10 TL 25
10-25 TL 118
25-50 TL637
50-100 TL966
100-150 TL 284
150-250 TL 231
250-500 TL280
500-1000 TL193
1000 TL üzeri126

Colins Online Satış

İstediğini hemen bul 'den fazla ürün
Online Satış Teknikleri Sertifika Kitabı 60 Dk Online Seans Hediyeli DegitimK2
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: devissogrup Satıcı Ünvanı: İSMAİL SELÇUK DEVECİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün devissogrup tarafından gönderilecektir. Eğitim Sertifikası ,Eğitim ve 60 Dk lık Online Seans Görüşme içeren Dijital Üründür. Dijital ürünlerde, Mesafeli Satışlar Yönetmeliği’nin 15. maddesi uyarınca ürün iadesi ve iptali yapılamaz. Ürün DVD olarak tarafınıza ulaştırılacaktır. Master Yaşam Koçu Selçuk DEVECİ ile 60 Dk Online Seans Hediyedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-15%
Marka: Hayat Elimde
Online Satış Teknikleri Sertifika Kitabı 60 Dk Online Seans Hediyeli DegitimK2
263.93 TL 310.5 TL
Online Satış Için Ürün Işıklandırma Softbox, Işık Seti 6971009023018
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: CAZİPSHOP Satıcı Ünvanı: ÖZGÜL FOTOĞRAF.ELEK.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6920060080 Bu ürün CAZİPSHOP tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-17%
Marka: HLYPRO
Online Satış Için Ürün Işıklandırma Softbox, Işık Seti 6971009023018
599 TL 719 TL
Kobiler Için Php Ile Online Satış Sistemi Kitabı 15719278
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Kodlab Satıcı Ünvanı: KODLAB YAYIN DAĞITIM YAZ VE EĞT. HİZ. SVE TİC. LTD. ŞTİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 5740444517 Bu ürün Kodlab tarafından gönderilecektir. Kobiler için PHP ile online satış sistemi kitabının amacı dünyada hâlen daha en çok kullanılan programlama dili olan PHP yi öğretirken aynı zamanda örnek kapsamlı bir proje geliştirmenizi sağlamaktır. Kitap içeriğinde hem teorik hem pratik hem de iş bilgisi anlatılmaktadır. Kitabı okuduktan sonra kendi kütüphanenizi nasıl oluşturacağınızı ve nasıl kullanacağınızı detaylı bir biçimde öğrenebileceksiniz. Kitapta hem başlangıç seviye hem de ileri seviye kod örnekleri mevcuttur. Temel anlamda algoritma bilgisiyle birlikte o bilginin gerçek hayatta nerede ne şekilde kullanılacağını uygulamalarla öğreneceksiniz. Kitabın en önemli hedefi sadece teorik bilgiyle dolu olan piyasadaki tüm kitaplara nazaran gerçek hayatta kullanılan ve uygulanan bir proje geliştirmek ve bu projedeki tüm modüllerin birbirinden bağımsız bir biçimde nasıl kullanılacağını anlatmaktır. PHP 5.6 sürümüyle hazırlanan bu kitabın içeriğindeki online satış sisteminin tüm script lerini anladığınızda bu script leri piyasaya nasıl uyarlayacağınıza dair aklınızda birçok fikir canlanacaktır. KONU BAŞLIKLARI PHP 5.6 Kurulumu (XAMPP Server) ve ayarları MYSQL WorkBench 8.0 Kurulumu ve Ayarları MySQLi Kavramı ve İncelikleri. Tüm Database Yapısı Oluşturulması, TSQL Kavramı ve Stored Procedure Kavramı PHP ile Nesne Yönelimli Programlama (Database Sınıfları ve CRUD İşlemleri) Jquery ile Form Yönetimleri ve Javascript ile Data İşlemleri. HTML ve CSS ile Arayüz Tasarımları ve PHP Kütüphanesiyle Kendi Arayüz Kütüphanenizin Oluşturulması. Datagrid ve Tablo Kütüphaneleri. PHP ile E-posta Kütüphanesi. Bootstrap Kütüphanelerinin Script ler İçinde Kullanılması ve Form Güzelleştirilmesi. Sabit ve Dinamik Sınıfların (Class) Hazırlanması ve Kullanılması. PHP Online Satış Sisteminin Kodlanması Çalıştırılması Bot Yapımı. Recursive Fonksiyonlar. PHP ile Xml İşlemleri. PHP ile JSON İşlemleri. PHP ile ODBC MSSQL Bağlantısı. PHP ile Facebook, Twitter, Google Login Script leri. Fotoğraf Boyutlandırma ve Dosyalama Sınıfları. PHP ile Anket Sistemi. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-30%
Marka: Kodlab Yayın Dağıtım
Kobiler Için Php Ile Online Satış Sistemi Kitabı 15719278
46.2 TL 66 TL
Colins Güneş Sistemi Çıkartma Kitabı 2522523
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: İnsenin Satıcı Ünvanı: SELDA KALE ŞAHİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün İnsenin tarafından gönderilecektir. Uzay Macerası Başlıyor... ?Tanıtım Metni Ürün Adı: Colins Güneş Sistemi: Çıkartma Kitabı Yazar: Kolektif Yayınevi: Almidilli Basım Yılı: Kasım 2018 Sayfa Sayısı: 32 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Almidilli Yayınları
Colins Güneş Sistemi Çıkartma Kitabı 2522523
40.73 TL
Satış ve Satış Yönetimi 99288
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Ekin Yayınevi Satıcı Ünvanı: MEHMET OYMAK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bursa Bu ürün Ekin Yayınevi tarafından gönderilecektir. Yazarprof dr a hamdi islamoğlu yayınevi sakarya yayıncılık içindekilerpazarlama ve satışsatış ve satışçılık mesleğitüketim psikolojisi ve satın alma motiflerisatışta iletişim rolüsatış sürecisatış sunumusatışta itirazları karşılama ve satış kapamasatış yönetimisatış planlama ve bütçelemesatış sürecinin belirlenmesi ve yetiştirilmesisatış gücünün motivasyonusatışta performans ölçümüperakende noktasında satış Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Sakarya Yayıncılık
Satış ve Satış Yönetimi 99288
35.9 TL
Colins Güneş Sistemi: Çıkartma Kitabı 1KDK-9786054984657
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KitapGalerim Satıcı Ünvanı: CEVAT TOPALOĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün KitapGalerim tarafından gönderilecektir. Uzay Macerası Başlıyor... Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: Almidilli Yayınları
Colins Güneş Sistemi: Çıkartma Kitabı 1KDK-9786054984657
24.99 TL 31.24 TL
Başarılı Satış Taktikleri Ve Satış Öyküleri 2872037
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: İnsenin Satıcı Ünvanı: SELDA KALE ŞAHİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün İnsenin tarafından gönderilecektir. Başarılı Satış Taktikleri ve Satış Öyküleri, her sektörden tüm satışçılara faydalı olacak ve onların kendi satış taktiklerini geliştirmelerine yardım edecek bir başucu kitabı. ?Tanıtım Metni Ürün Adı: Başarılı Satış Taktikleri ve Satış Öyküleri Yazar: Timuçin Fındık Yayınevi: Omega Basım Yılı: 2015 Sayfa Sayısı: 200 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Omega
Başarılı Satış Taktikleri Ve Satış Öyküleri 2872037
32.6 TL
Başarılı Satış Taktikleri Ve Satış Öyküleri kitaplarsepette-9786050200270
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KİTAPLAR SEPETTE Satıcı Ünvanı: KİTAPLAR SEPETTE BASIM YAYIN DAĞITIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 5631240368 Bu ürün KİTAPLAR SEPETTE tarafından gönderilecektir. Başarılı Satış Taktikleri ve Satış Öyküleri, her sektörden tüm satışçılara faydalı olacak ve onların kendi satış taktiklerini geliştirmelerine yardım edecek bir başucu kitabı. ?Tanıtım Metni Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-36%
Marka: Omega Yayınları
Başarılı Satış Taktikleri Ve Satış Öyküleri kitaplarsepette-9786050200270
20.7 TL 32.26 TL
Satış + Domain + Hosting Satış Site Scripti V2 SCRIP119
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: lazaksesuar Satıcı Ünvanı: YUSUF GEZİCİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün lazaksesuar tarafından gönderilecektir. Tek bir site için Lisans Yapılır. Demo bilgisi için soru yöneltebilirsiniz. Kullanılmış lisanslar iade edilememektedir. İçerik Site Scriptinin Dosyaları ve Lisansının Bulunduğu CD'dir. Admin Panel Giriş Bilgileri Kullanıcı Adı: demo Parola: demo ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Kullanıcı Paneli Giriş Bilgileri Kullanıcı Adı: [email protected] Parola: demo ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ - Responsive Mobil Uyumlu Tasarım. (Tablet ve Telefonlarınızda kusursuz görünüm.(Sınırsız Renk Seçeneği) - Gelişmiş Yönetim Paneli Sayesinde Sitedeki Tüm Alanları Yönetebilirsiniz. - Kurumsal Sayfa düzenleme, Title, Keyword, Description ayarları - Hizmetlerimiz Sayfa düzenleme, Title, Keyword, Description ayarları - Sınırsız üst Menü Ekleme / Düzenleme / Silme - Sınırsız Footer Menü Ekleme / Düzenleme / Silme - Sınırsız Web Kategori Ekleme / Silme / Düzenleme - Sınırsız Web Paketi Ekleme / Silme / Düzenleme - Sınırsız Hosting Kategori / Silme / Düzenleme - Sınırsız Hosting / Silme / Düzenleme - Sınırsız Domain Uzantısı Ekleme / Silme / Düzenleme - Sınırsız Referans Ekleme / Silme / Düzenleme - Sınırsız Banka Hesabı Ekleme / Silme / Düzenleme - Sınırsız Müşteri Ekleme / Silme / Düzenleme - Eklenen Müşterilere Alan Adı / Hosting / Web Paketi / Hizmet Tanımlayabilme - Yönetim Paneli Not Defteri Bölümü - Bekleyen ve Onaylanan Fatura Bölümü - ödeme Bildirim Formu - Sınırsız Yorum Yapabilme ve Panelden Kontrol Etme - Sınırsız Dil Ekleme / Silme / Düzenleme - Sipariş Yönetimi - Tema Renk Ayarları - Limit ayarları - Mail ve Sms Şablonlarını Düzenleyebilme - Toplu Mail Gönderebilme - Toplu SMS gönderebilme - Firma Bilgileri, Site başlığı, anahtar kelime ve site açıklamasını admin panelinden belirleyebilirsiniz. - İletişim Sayfası Ayarları ( Google Maps Kodu Ekleme) - Sosyal Medya Link Yönetimi. - Sef Seo Link Yapısı ile googlede daha çabuk index alma. - Ve daha bir çok özellik. GüNCELLEMLER 20.12.2019 tarihinden önce satın alanlar için yapılan güncellemeler - Google Rcaptha güvenlik kontrolü eklendi - Yazılımsal tespit edilen sorunlar giderildi - Paytr sanal post sistemi geliştirildi 18 Aralık 2019 tarihinden önce satın alanlar için Yazılımsal Hata Güncellemesi 17.12.2019 tarihinden önce satın alanlar için yapılan güncellemeler - Shopier ödeme Sistemi - İyzilink ödeme Sistemi - Netgsm Sms Sistemi - Masgsm Sms Sistemi - Bayilik Sistemi - İndirim Kuponu Sistemi - Mobilde yaşanan responsive sorunlar - Hosting satın alımlarında yıllık alım gerçekleştime modülü - Sitede tespit edilen yazılımsal sorunlar Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-67%
Marka: Web
Satış + Domain + Hosting Satış Site Scripti V2 SCRIP119
890 TL 2690 TL
Perakendecilikte Kişisel Satış Ve Satış Gücü Yönetimi 9786257358057
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: NEVZATKİTABEVİ Satıcı Ünvanı: NEVZAT MISIRCI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün NEVZATKİTABEVİ tarafından gönderilecektir. Perakendecilikte Kişisel Satış ve Satış Gücü Yönetimi Dr. Öğr. Üyesi Şaban Altın / Gazi Kitabevi Basım Yılı: 2021 Sayfa Sayısı: 134 Kağıt Türü: 1. Hm. Kağıt Ebat: 15,5 x 23,5 Dil: Türkçe Cilt Durumu: Karton Kapak ISBN-13: 9786257358057 Yazar: Dr. Öğr. Üyesi Şaban Altın İçindekiler Önsöz İçindekiler Kısaltmalar Giriş Birinci Bölüm Perakendecilik Sektörü. İmalat Sektörü ve Kişisel Satış İkinci Bölüm Başarılı Satış Elemanları Üçüncü Bölüm Başarılı Satış Elemanlarının Özellikleri: İmalat ve Perakende Sektöründe Karşılaştırılmalı Bir Araştırma Sonuç Kaynakça Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-20%
Marka: Gazi Kitabevi
Perakendecilikte Kişisel Satış Ve Satış Gücü Yönetimi 9786257358057
19.9 TL 25 TL
Satış 4.0 Dijital Çağın Yeni Nesil Satış Modeli 406408
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: netsepetim Satıcı Ünvanı: İLBİLGE YAYINCILIK EĞİTİM MEDİKAL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 4710787850 Bu ürün netsepetim tarafından gönderilecektir. Elinizdeki kitap, satisin nereden geldigini ve nereye dogru gittigini açikliyor. Özellikle 2000 li yillarin dijital ekonomisi her seyi degistirdigi gibi hiç kusku yok ki satisi da ve satis pratigini de degistirdi. Bu sebeple satis 4.0, dijital ekosistemin yeni nesil satis modeli olarak ön plana çikti. Bugünün dijital ekonomi dünyasinda bir sirketin basarili olmasi için isini offline satis kanalindan online satis kanalina tasimasi ve her seyi daha kolay, daha hizli, daha iyi ve daha ucuz yapmasi gerekiyor. Yeni nesil satis 4.0 bu konu da sirketlere yeni bakis açilari sunuyor. Satis 4.0 satis sürecinin en temel yakiti baglanabilirliktir ve Netandas Bagliligi ile olusturulan e-kabileler satis 4.0 in sihirli gücüdür. Internette içerik pazarlamasi satis 4.0 in bir aracidir ve dijital ekonomide marka reklaminin gelecekteki adidir. # Etiketi ise markalarin sloganidir. Sosyal medyada insanlar deneyimlerini paylastikça baska insanlari etkilemeye basliyorlar. Etkileyen ve etkilenen karsilikli birbirlerini besledikçe ve paylasimin güvenirliligi arttikça ilk defa yeni bir kavram olusuyor: 'Kalabaligin Bilgeligi' Müsteri bagliligi ve baglanabilirlilik, farkindaligi arttirir, satis 4.0 in bes asamali satis sürecini hizlandirir ve satin alma döngüsünü kisaltarak satisi sonuç yapar. Bugünün is dünyasinda satis 4.0 bir gereklilik degildir, zorunluluktur ve satista basariyi yakalamak için stratejik davranmanin ön kosuludur. Ürün Adı: Satış 4.0 Dijital Çağın Yeni Nesil Satış Modeli Ürün Kodu: 9786052492246 Basım Yılı: 2019.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: 2. Hamur Çevirmen: İlhan Ürkmez Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Dorlion Yayınevi
Satış 4.0 Dijital Çağın Yeni Nesil Satış Modeli 406408
21.8 TL
Satış Teknikleri TDK9789752500174
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Bilim Kitabevi Satıcı Ünvanı: İLYAS KARATEPE İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Bilim Kitabevi tarafından gönderilecektir. Yayınevi Adres Yayınları Yazar Polat Tunçer Barkod 9789752500174 Baskı Sayısı 1.Baskı Basım Yılı 2008 Sayfa Sayısı 404 Cilt Durumu Ciltsiz İşbölümü ve uzmanlaşmanın akıl almaz boyutlara ulaştığı modern dünyada satış ve pazarlamanın bilimsel çalışmanın dışında kalması düşünülemez. Bu yüzden dünya literatüründe satış teknikleri önemli derecede büyük bir ilgi görmektedir. Ancak, ülkemizde konuyu açık ve anlaşılır bir biçimde ve tüm boyutlarıyla ortaya koyan incelemelerin eksikliği aşikardır. Elinizdeki kitap, bu eksikliğe inat, satış kavramını ve satış tekniklerini özenli ve sistematik bir şekilde ele alan bir başvuru kaynağıdır. Özellikle kişisel satış sürecine yoğunlaşan eser, pazarlık, müşteri davranışları, itirazlar ve itirazları karşılama teknikleri üzerine okuyucuya geniş bir ufuk sunarak kılavuzluk etmektedir. Satış Teknikleri: Nasıl Daha İyi Bir Satıcı Olursunuz? hayatın büyük bir pazar yerine dönüştüğü günümüzde herkese daha iyi bir satışçı olmayı vaat ediyor. Bu ürün NetArt Medya entegrasyon paketleri ile listelenmiştir. Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-19%
Marka: Türk Dil Kurumu Yayınları
Satış Teknikleri TDK9789752500174
65.96 TL 81.6 TL
Satış Dışı KTP15888
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Eker Eğitim Hizmetleri Satıcı Ünvanı: EKER EĞİTİM HİZMETLERİ İNŞAAT TAAHHÜT PETROL VE SAN.TİC.L.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Konya Vergi Kimlik Numarası: 3270623958 Bu ürün Eker Eğitim Hizmetleri tarafından gönderilecektir. Gıpta Günlük Ajanda Zero 17x24 Cm 2020 Kırmızı 105-ZR-03 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-15%
Marka: Gıpta
Satış Dışı KTP15888
36.87 TL 43.38 TL
Doğrudan Satış 167438
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Türkmen Kitabevi Satıcı Ünvanı: TÜRKMENOĞLU KİTABEVİYAYIN.TUR.İNŞ.VE SANTİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 8800043362 Bu ürün Türkmen Kitabevi tarafından gönderilecektir. Doğrudan Satış Ali Çağlar Çakmak / Türkmen Kitabevi Basım Yılı: 2011 Sayfa Sayısı: 166 Kağıt Türü: 2. Hamur Ebat: 16,5 x 23,5 Dil: Türkçe Cilt Durumu: Karton Kapak İlk Basım Yılı: 2011 Yazar: Ali Çağlar Çakmak Mağazasız Perakendecilik: Doğrudan Pazarlama ve Doğrudan satış Doğrudan Satış Şebeke Yoluyla Pazarlama Sistemi Şebeke Yoluyla Pazarlama Sisteminin Etkinliğini Sağlayan Faktörler ve Sistemin Uygulanması Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Türkmen Kitabevi
Doğrudan Satış 167438
35 TL
Satış Küpü 52763
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: mybooks Satıcı Ünvanı: İLHAN DELİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün mybooks tarafından gönderilecektir. Satış Küpü Kürşat Tuncel / Ceres Yayınları Basım Yılı: 2019 Baskı: 8 Sayfa Sayısı: 480 Kağıt Türü: Kitap Kağıdı Ebat: 13,5 x 21 Dil: Türkçe Cilt Durumu: Karton Kapak ISBN: 6054910151 Yazar: Kürşat Tuncel Bu kitap günümüzün pazarlama stratejilerinin gerektirdiği etkili satış tekniklerini ve bunların birbirleriyle ilişkilerini öğrenmek isteyen satıcılar için yazıldı. Satışı öğrenmek için artık onlarca farklı kitap okumanıza gerek yok. Kitapta anlatılan tekniklere ait orijinal örnekler yanında Türkiyeden örnekler de bulacaksınız. Ancak bu kitap örnek olaylar yanında çok ciddi bir teorik altyapı da sunmaktadır zira teori kavranmadan öğrenilen bilgiler uçucu olacaktır. Kitabı işyerinde masanızın üstünde bulundurun seçtiğiniz bölümü altını çizerek okuyun ve müşterileriniz üzerinde uygulayın. Öğrendikleriniz sizde ancak bir davranış değişikliğine yol açarsa fayda sağlayabilir. Uyguladıkça satışta çok daha başarılı olduğunuzu fark edeceksiniz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Ceres Yayınları
Satış Küpü 52763
42 TL
Satış 101 2400528
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: İnsenin Satıcı Ünvanı: SELDA KALE ŞAHİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün İnsenin tarafından gönderilecektir. Tanıtım Metni Ürün Adı: Satış 101 Yazar: Zig Ziglar Yayınevi: MediaCat Kitapları Basım Yılı: 2013 Sayfa Sayısı: 127 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: MediaCat Kitapları
Satış 101 2400528
47.71 TL
Satış Yönetimi BETA9786052425411
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Ekin Yayınevi Satıcı Ünvanı: MEHMET OYMAK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bursa Bu ürün Ekin Yayınevi tarafından gönderilecektir. Kasım 2019 2.baskı *Satış Yönetimi Fonksiyonu *satıcılık ve Satış Yönetimi *Satış Sisteminin Düzenlenmesi *satış Gücünün Oluşturulması ve Eğitimi *Satışçıların Motivasyonu ve Ücretlendirilmesi *satış Tahminlemesi ve satış Bütçesi *Satış Bölgeleri *Satış Kotaları *Satış Politikaları ve Stratejileri *Satış Performansının Değerlendirilmesi *Satış Yönetiminin Etik ve Yasal Boyutu *Örnek Olaylar,Tartışma Soruları ve Liyakat Formu Örneği Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Beta Yayınları
Satış Yönetimi BETA9786052425411
44.9 TL
Kişisel Satış 12230320
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: VOLKAN KİTAP KIRTASİYE Satıcı Ünvanı: VOLKAN ÇIRAK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün VOLKAN KİTAP KIRTASİYE tarafından gönderilecektir. Ürün Adı: Kişisel Satış Ürün Kodu: 9786059384445 Basım Yılı: 201610 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: 2. Hamur Yazar: Mustafa Yılmaz Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Olympia Yayınları
Kişisel Satış 12230320
49.9 TL
Satış Ansiklopedisi 2533679
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: İnsenin Satıcı Ünvanı: SELDA KALE ŞAHİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün İnsenin tarafından gönderilecektir. Satış eğitmeni Ali Kayacan'ın yeni kitabı "Satış Ansiklopedisi" şimdi satışta... Bu kitap satışçı adaylarına, satışçılara, satış yöneticilerine teorik bilgilerle pratik uygulamaları öğretmesi ve yol göstermesi amacı ile yazılmıştır. Uzun yıllar güncelliğini koruyacak başarı reçetesi sunan Ansiklopedik kaynak niteliğindedir. Satışı hiç bilmeyenler, satışta deneyimli olanlar, farklı bir bakış açısına ihtiyaç duyanlar… Evinizde, ofisinizde çantanızda bulunması gereken profesyonel bir kitap… Satış Eğitmeni Ali Kayacan ın kaleminden… Tanıtım Metni Ürün Adı: Satış Ansiklopedisi Yazar: Ali Kayacan Yayınevi: Deka Yayınları Basım Yılı: Mart 2019 Sayfa Sayısı: 382 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Deka Yayınları
Satış Ansiklopedisi 2533679
67.42 TL
Satış Bahçesi 208001
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: alfashoop Satıcı Ünvanı: ALFA SOFT TECH BİLİŞİM YAZILIM DONANIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0510286842 Bu ürün alfashoop tarafından gönderilecektir. Satış Bahçesi Allan Vengel, Greg Wright / Beyaz Yayınları Basım Yılı: 2016 Baskı: 1 Sayfa Sayısı: 148 Kağıt Türü: Kitap Kağıdı Ebat: 13,5 x 19,5 Dil: Türkçe Cilt Durumu: Karton Kapak ISBN: 9755992549 Yazar: Allan Vengel, Greg Wright Marsha'nın yerel bahçe malzemeleri mağazasının sahibi Bob Rawlings'le tanışın. Bob 30 yılı aşkın profesyonel kariyerinde aynı hayal kırıklıklarını yaşadı ama işine bahçesi gibi baktığında onun büyüdüğünü gözlemledi ve ortaya daha mutlu daha rahat bir satışçı çıktı. Bob Marsha'ya kariyerini yeniden düzene koymak için satış bahçesinin sırlarını öğretiyor. Adına Satış Bahçesi dediğimiz zekice oluşturulmuş bir metafor satış konusunda düşünce yapınızı değiştirecek. Satış Bahçesi'nde özetlenen uygulaması kolay ve pratik adımlara bağlı kalarak siz de kariyer bunalımlarını atlatabilir satışlarınızı arttırabilir ve uzun vadede finansal olarak ayakta kalabilirsiniz.. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-36%
Marka: Beyaz Yayınları
Satış Bahçesi 208001
18 TL 28 TL
Satış Teknikleri 9789755400914
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Kitap Sever Satıcı Ünvanı: SELDA SEVİNÇ YAMAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Kitap Sever tarafından gönderilecektir. Satış Teknikleri Bilim Teknik Yayınevi Basım Yılı: 2000 Sayfa Sayısı: 81 Dil: Türkçe Cilt Durumu: Karton Kapak İlk Basım Yılı: 2000 Çevirmen: F. Asuman Yalçın Rekabetin yoğun olarak yaşandığı günümüzde işletmeler tüketicilerin istekleri doğrultusunda ürettikleri mamulleri müşterilerine ulaştırmada çeşitli yollar denemektedirler. Bu yollardan biri de "Kişisel Satış" tır. Kişisel satışta müşteri ile yüzyüze sözel ilişkiye giren satıcıdır. (Kitabın İçinden) Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Bilim Teknik Yayınevi
Satış Teknikleri 9789755400914
66 TL
Satış Reçeteleri 18426154
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: netsepetim Satıcı Ünvanı: İLBİLGE YAY.EĞ.MED.İNŞ. SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 4710787850 Bu ürün netsepetim tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: Deka Yayınları
Satış Reçeteleri 18426154
52.68 TL 65.85 TL
Satış Oyunları 44
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Optimist Yayın Grubu Satıcı Ünvanı: OPTİMİST YAYIN GRUBU SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 1950035344 Bu ürün Optimist Yayın Grubu tarafından gönderilecektir. Çok Satan Beyin Oyunları’nın yazarından “İlerlemeyi istediğiniz meslekten, 100 milyon dolar kazanmış bir meslektaşınız, başarısının gerçek sırlarını içeren bir kitabı sadece sizin için yazsaydı, bu kitap için ne kadar ödemeyi göze alırdınız?” İzak Levi, CEO, Cemile “Mevlana’nın ‘Kapalı kapı yoktur yanlış anahtar vardır’ sözü aklıma Tamer Demirdelen’i getiriyor. Kitapta da göreceğiniz gibi o bir çilingir…” Hakan Kaya, Clinical Professor, Washington State University Çoğumuz spor yaparak ve doğal beslenerek daha sağlıklı olabileceğimizi biliriz ama yine de harekete geçmeyiz. Neredeyse bütün satış kitapları, sadece satış tekniklerini anlatır yani faydalı besinleri ve spor hareketlerini. Oysa daha da önemli olan okuyucunun dönüşebilmek için gerekli enerji ve yöntemleri kitabın satırlarında bulabilmesidir. "Bilgi, kaslarımıza nüfus etmediği sürece bir söylentiden ibarettir." Yeni Gine sözü Hayatta istediğin sonuçları elde edemiyorsan, ilk bakman gereken yer günlük alışkanlıkların! Alışkanlıklarını kendi lehine çevir, hayatın değişsin! Satış Oyunları okurunun farkındalığını, yaratıcılığını, yeni alışkanlıklarını ve satış gücünü harekete geçirmek için bir kılavuz. Hareket çok önemli çünkü satış işinde, hedefle bulunduğunuz nokta arasındaki mesafe, çoğunlukla, yeni bir görüşme kadardır. Sadece oyunda kalmaya çabalamayın. Satış oyunlarıyla, oyunu kurun! Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-15%
Marka: Optimist Yayınları
Satış Oyunları 44
28.05 TL 33 TL
Satış 101 yz-9786050208061
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Bilim Kitabevi Satıcı Ünvanı: İLYAS KARATEPE İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Bilim Kitabevi tarafından gönderilecektir. Yayınevi Say Yayınları Yazar Wendy Connick Barkod 9786050208061 Baskı Sayısı 1. Baskı Basım Yılı Kasım 2020 Sayfa Sayısı 232 Cilt Durumu Ciltsiz Bazen özellikle kariyeriniz için gerekli olan yeni bir beceriyi edinmek çok zor gelir: Bir taraftan işinize konsantre olup sizden beklenenleri yapmanız, diğer taraftan ise bolca okuyarak, hatta kurslara katılarak kendinizi geliştirmeniz gerekir. Oysa zamanınız da enerjiniz de bu?tu?n bunlara yetmeyebilir. Satış 101, satış alanında çalışmak isteyen ya da halihazırda bu alanda bir kariyer yolunda ilerleyenlere zamanlarını ve enerjilerini en verimli şekilde kullanarak işlerinde nasıl daha başarılı olabileceklerini göstermek için hazırlandı. Satışın temel kurallarından satış kapama tekniklerine, mu?şterileri elinizde tutmaktan iyi bir satış yöneticisi olmaya kadar merak ettiğiniz her şey bu kapsamlı kitapta sizi bekliyor. Bu ürün NetArt Medya entegrasyon paketleri ile listelenmiştir. Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: Hkitap
Satış 101 yz-9786050208061
38.26 TL 45.91 TL
Satış 101 bilge-9786050208061
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: bilgeavm Satıcı Ünvanı: ZAHRA İLHAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kırıkkale Bu ürün bilgeavm tarafından gönderilecektir. Yayınevi Say Yayınları Yazar Wendy Connick Barkod 9786050208061 Baskı Sayısı 1. Baskı Basım Yılı Kasım 2020 Sayfa Sayısı 232 Cilt Durumu Ciltsiz Bazen özellikle kariyeriniz için gerekli olan yeni bir beceriyi edinmek çok zor gelir: Bir taraftan işinize konsantre olup sizden beklenenleri yapmanız, diğer taraftan ise bolca okuyarak, hatta kurslara katılarak kendinizi geliştirmeniz gerekir. Oysa zamanınız da enerjiniz de bu?tu?n bunlara yetmeyebilir. Satış 101, satış alanında çalışmak isteyen ya da halihazırda bu alanda bir kariyer yolunda ilerleyenlere zamanlarını ve enerjilerini en verimli şekilde kullanarak işlerinde nasıl daha başarılı olabileceklerini göstermek için hazırlandı. Satışın temel kurallarından satış kapama tekniklerine, mu?şterileri elinizde tutmaktan iyi bir satış yöneticisi olmaya kadar merak ettiğiniz her şey bu kapsamlı kitapta sizi bekliyor. Bu ürün NetArt Medya entegrasyon paketleri ile listelenmiştir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: bilgeavm
Satış 101 bilge-9786050208061
41 TL 49.2 TL
Etkili Satış Eğitimi 9789759964948
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: İklim Tekstil San.Tic.Ltd.Şti. Satıcı Ünvanı: İKLİM TEKSTİL SANAYİVE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 4700073828 Bu ürün İklim Tekstil San.Tic.Ltd.Şti. tarafından gönderilecektir. "Bu kitap, pek çok alıcı-satıcı ilişkisinde yaşanan sorunların üstesinden gelmek için bulabileceğiniz en iyi kişisel-gelişim kitabı. Eğer arzu ettiğiniz satışlara ulaşamıyorsanız, bu kitap kendinizi ve müşterinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır." -Gerhard Gschwandtner, Personal Selling Power dergisi editörü "Satış alanında bir dönüm noktası bu. Bugün satışta başarılı olmak için geleneksel düşünceden radikal bir sapma yaşanması gerekiyor." Bu kesin ifade, satıcılık mesleği ve satış sanatında yeni bir çağın yol göstericisinden Dr. Thomas Gordon ve Carl D. Zaiss'a ait. Satış dünyasında çığır açan bu cesur yaklaşımın merkezinde, Gordon Uluslar Arası Eğitim'i liderlik, yöneticilik, ebeveynlik ve öğretmenlik alanlarında, günümüzde yaratıcı bir değişiklik yapma konusunda en ünlü ve etkili güçlerden biri yapan kanıtlanmış ilkeler ve teknikler bulunmaktadır. Her seviyeden satış elemanları ve müdürler için, Etkili Satış Eğitimi bugünün iş arenasında satış zorluklarıyla başa çıkmak için göze çarpan yeni bir sistem öneriyor. Her satışı bir kazan-kazan ortaklığı yapmak, işine gönül vermiş idarecilerle, iş arkadaşlarıyla sağlam bağlar kurmak ve olağanüstü bir performansı hazırlayan teşvik edici bir iş ortamı kurmak için geçerliliği kanıtlanmış bir metot sunuyor. Gerçek anlamda devrim niteliğinde olan Etkili Satış Eğitimi, kendi başarısını ve çalıştığı kurumun başarısını artırmak isteyen herkes için paha biçilmez bir rehber. (Tanıtım Bülteninden Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Profil Yayıncılık
Etkili Satış Eğitimi 9789759964948
55 TL
Northstar Satış Stratejisi 236902
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Kitapcım Satıcı Ünvanı: ÖZGÜR KILIÇ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Kitapcım tarafından gönderilecektir. Marka: Yazarın Kendi Yayını Ürün Adı: NorthStar Satış Stratejisi Erol Koç Model: NORTHSTAR SATIŞ STRATEJİSİ Basım Dili: Türkçe Barkod: 9786056464515 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Yazarın Kendi Yayını
Northstar Satış Stratejisi 236902
29.97 TL
Değer Odaklı Satış 495517
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Kırmızı Kedi Kitabevi Satıcı Ünvanı: ARASTA BİLGİ TEKNOLOJİLERİ PAZARLAMA DAĞITIM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0720469562 Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Değer Odaklı Satış Ümit Ünker / Ceres Yayınları Basım Yılı: 2018 Baskı: 1 Sayfa Sayısı: 224 Kağıt Türü: Kitap Kağıdı Ebat: 15 x 21 Dil: Türkçe Cilt Durumu: Karton Kapak ISBN: 6052048535 Yazar: Ümit Ünker "İnsanlar ne yaptığınızı değil neden yaptığınızı satın alırlar." Ceres Yayınlarından çıkan Değer Odaklı Satış kitabı satış alanındaki çalışmaları ve başarıları saymakla bitmeyen yazar Ümit Ünker'in deneyimli ve kapsamlı bilgilerinin uzman kaleminin bir ürünü. Kitap zengin içeriği güven veren üslubu ile dikkat çekiyor. Ayrıca görsel çizimlerin Artırılmış Gerçeklik (Augmented Reality) yani AR ile özel olarak oluşturulması kitaba Google Play ve Apple Store'daki özel uygulaması ile ulaşılabilmesi açısından kendi alanında ilk olma özelliği taşıyor. Kitapta yazar değeri satış satışçı ve müşteri açısından ele alıp satışla ilgili her bir kelimenin tanımı üzerinde durarak her bir konuyu örneklerle zenginleştirerek ilerliyor ve satış işini öncelikle insanın kendisini tanıması ve sevmesi gerektiğinden yani en başından başlatıyor. Bu özellikleriyle kişisel gelişim kitabı tadında bilimsel bilgiler ışığında yazılmış bir kitap. Ayrıca "Gülümsemeyi bilmiyorsanız satış işini bırakın." açık yürekliliğinde... Değerin kattığı anlam ile satışta yaratabileceğiniz mucizeleri "Cebinizde taşıyabileceğiniz 1000 şarkı..." cümlesini başarıya götüren sırrı insanın kaç beyni olduğunu hipnotik satış teknikleriyle neler yapabileceğinizi yalan söyleyenleri bir kaş hareketinden nasıl yakalayabileceğinizi mutlu olmanın çay bardağı ile olan ilgisini ve satışla ilgili gerekli ve ilginç daha pek çok bilgiyi öğrenmek istiyorsanız Değer Odaklı Satış raflarda! BASIN BÜLTENİ Fiyat insanların ödediği şeydir değer ise satın aldıkları... Hâlihazırda Harvard Üniversitesinin iş dünyası yayını "Harvard Business Review"in yazarı Ümit ÜNKER'in satış alanında pek çok başarısı ödülü eğitimi ve yayını bulunuyor ve bu elinizde tuttuğunuz kitap da bütün bu tecrübenin bir ürünü olarak zengin içeriğiyle sizleri başarılı bir satış uzmanı yapmak için bekliyor. Kitap ayrıca tüm görsel çizimlerin Artırılmış Gerçeklik (Augmented Reality) yani AR ile özel olarak oluşturulması kitaba Google Play ve Apple Store'dan "Değer Odaklı Satış" uygulaması ile ulaşabilmeniz açısından kendi alanında ilk olma özelliği taşıyor. Hayatımızda satın alma sürecinde birçok kez "Buna değer mi?" sorusunu sormuşuzdur. Değer kavramı nesnelere ürüne hizmete karşılık atfedilen bedelin değeceğini düşünerek hatta düşünmeden "Buna değer..." diyerek kabul ettiğimiz şeydir. Yani değer insanların satın aldıkları fiyat ise ödedikleridir. Satış ise en basit hâli ile ihtiyaçların karşılanması için satıcı ile alıcı arasındaki alışveriş olayıdır. İşte bu kitap satışı "değer" noktasında ele alarak yeni nesil müşteri tipleri ve satış profesyonellerinin sırrı dokuz hipnotik satış tekniğinden tutun da iletişim mesafeleri yalanı yakalamanın yolları iyi bir konuşmacı olmanın sırları beyin türleri drama tekniği ve iknanın psikolojisine kadar pek çok konuyu içeriyor. Hatta size satışla ilgisinin olmadığını düşündüğünüz bazı konuların aslında satışla nasıl da iç içe olduğunu fark edeceğiniz satışın öncelikle kendini ve insanı tanımaktan geçtiğini göreceğiniz her sayfasında yeni bir bilgi ile donanım kazanacağınız eşsiz bir deneyim sunuyor. Şimdiden bol satışlar... Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-15%
Marka: Ceres Yayınları
Değer Odaklı Satış 495517
32.3 TL 38 TL
Sihirli Adımlar'la Satış 441130
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: netsepetim Satıcı Ünvanı: İLBİLGE YAYINCILIK EĞİTİM MEDİKAL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 4710787850 Bu ürün netsepetim tarafından gönderilecektir. Satis konusunda detayli bilgilerin yer aldigi, rahat okunan, oldukça doyurucu ve egitici bir eser. Ele alinan konular eseri sadece satis degil, ayni zamanda bireysel gelisim konusunda da önemli kiliyor." Feray Alpay, Genel Müdür - Promedia Halkla Iliskiler "Satis sürecini ve yönetimini, 'satis isi de atla deve degilmis' dedirtecek basitlikte sunuyor ve okuyana 'evet, ben de yapabilirim' düsüncesini asiliyor." Gürkan Sarioglu, Yönetim Kurulu Baskani - ICF (Uluslararasi Koçluk Federasyonu) "Keske bu kitap 21 yil önce elimde olsaydi, su an 1.2 milyar USD'ye getirdigimiz Index Grubu en az 3 milyar USD'ye getirirdik." Erol Bilecik, CEO - Index Grubu Basarili bir hayat hikâyesinin çiktisi olan bu çalisma bize özel yasamimizda mutlulugumuz için 'sihirli adimlari' gösterirken, ayni zamanda basarili bir satis kariyeri için de ipuçlari veriyor…"Prof. Dr. M. Kemal Ciliz - Bogaziçi Üniversitesi Ögretim Üyesi "Türkiye'de satisla ilgili yazilmis binlerce kitap ve yazi bulunmaktadir. Ama bu kitap bence en dogal olani." Jack Jacob, CEO - LMI Türkiye "Ercan Aydin'in Sihirli Adimlari'ni bir solukta okuyarak, is ve hayat yolculugunuz için önemli bir adim atmis olacaksiniz… Ben öyle yaptim." Turgay Adiyaman, Bilgi Üniversitesi MBA Ögretim Görevlisi Ürün Adı: Sihirli Adımlar'la Satış Ürün Kodu: 9789753226325 Basım Yılı: 2011.00000000 Kapak Türü: Kağıt Cinsi: Çevirmen: Ercan Aydın Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Sistem Yayıncılık
Sihirli Adımlar'la Satış 441130
14.5 TL
4 Adımda Satış 9786052225011
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Kurye Kitabevi Satıcı Ünvanı: YAKUP ÇABUK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Kurye Kitabevi tarafından gönderilecektir. 4 Adımda Satış Ürün Adı : 4 Adımda Satış Yayınevi : Dahi Yayıncılık Yazar : Ümit Ünker Kategori : Kişisel Gelişim Stok Kodu : 9786052225011 Sayfa Sayısı : 102 Basım Tarihi : 2018-01 Kapak Türü : Karton Kapak Kağıt Türü : 2. Hamur Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Dahi Yayıncılık
4 Adımda Satış 9786052225011
22.5 TL
Satış 101 DK-9786050208061
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Kitap Galerim Satıcı Ünvanı: DEFNE GRUP BASIM YAY.İNŞAAT MOB.BİL.HED.EŞ.TEKS.SAN.TİC.L.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 2720957246 Bu ürün Kitap Galerim tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: Say Yayınları
Satış 101 DK-9786050208061
33.66 TL 42.08 TL
Satış Reçeteleri atlass-9786050613339
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: atlasavm Satıcı Ünvanı: FATİH İLHAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kırıkkale Bu ürün atlasavm tarafından gönderilecektir. Yayınevi Deka Yayınları Yazar Ali Kayacan Barkod 9786050613339 Baskı Sayısı 1.Baskı Basım Yılı Mart 2021 Sayfa Sayısı 220 Cilt Durumu Ciltsiz Kitabın içeriği nedir? “ Satış Reçeteleri “ kazanan ekiplerde yüksek performans hedefleyen satışçılar ve onların yöneticileri için kaleme alındı. “ Satış Reçeteleri “ kitabında satış ve pazarlama konularını ilgilendiren satışta problem neyse problemin direkt çözümünü ya da çağrışım yaptırdığı konu başlığını içeren teknik not niteliğinde 80 farklı çözüm reçetesi ve bakış açısı bulacaksınız. “ Satış Reçeteleri “ kitabı pratikte değeri olan, iş yaşantınıza yenilik getirecek, var olan yöntemlerden farklı, ilerleme ve kolaylık sağlayacak, yalın, dolaysız kısa anlatımlarla size alternatifler sunacak, çözüm ortağınız olacaktır. Kazanan ekipler ve kazanan geleceğiniz için gücünüze güç katın. Satış ve Pazarlama Eğitmeni Ali Kayacan Bu ürün NetArt Medya entegrasyon paketleri ile listelenmiştir. Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: bilgeavm
Satış Reçeteleri atlass-9786050613339
50 TL 60 TL
Vintage Satış Tablosu 3012_9695e25
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Deniz Çerçeve Tuval Sanayi Satıcı Ünvanı: MUZAFFER DENİZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Deniz Çerçeve Tuval Sanayi tarafından gönderilecektir. Sağlığa zararlı madde bulunmamaktadır. Pvc, asit veya herhangi bir kanserojen madde içermez. %100 pamuktan üretilen kanvas kumaşlar, uzun yıllar boyunca dayanıklı bir biçimde ürününüzü kullanmanızı sağlar. Yüksek Baskı Çözünürlüğü Ürünlerde piksel bozukluğu ve görüntü bulanıklığı görülmez. Çerçevenin kalınlığı 20mm x 33mm'dir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-37%
Marka: Deniz Çerçeve & Tuval
Vintage Satış Tablosu 3012_9695e25
216 TL 342.72 TL
Satış 101 En-9786050208061
5/5 11
-17%
Marka: En Kitap
Satış 101 En-9786050208061
38.26 TL 45.91 TL
Etkili Satış Eğitimi 451435
5/5 11
Marka: Profil Kitap
Etkili Satış Eğitimi 451435
60.66 TL
Ben Satış Danışmanıyım TDK9786054584642
5/5 11
-17%
Marka: Türk Dil Kurumu Yayınları
Ben Satış Danışmanıyım TDK9786054584642
25.48 TL 30.58 TL
Etkili Satış Eğitimi 2505653
5/5 11
Marka: Profil Kitap
Etkili Satış Eğitimi 2505653
59.06 TL
Satış 101 BRK-9786050208061
5/5 11
-17%
Marka: Hkitap
Satış 101 BRK-9786050208061
40 TL 48 TL
Vintage Satış Tablosu 3012_c2bd628
5/5 11
-37%
Marka: Deniz Çerçeve & Tuval
Vintage Satış Tablosu 3012_c2bd628
221 TL 349.72 TL
Ticari Nitelikteki Satış Sözleşmelerinde Satış Bedelinin Tahsili Için Itirazın Iptali Davaları AlestaAkademi7443
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Alesta Akademi Satıcı Ünvanı: ALESTA AKADEMİ EĞİTİM VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 0510838378 Bu ürün Alesta Akademi tarafından gönderilecektir. Bu ürün Alesta Akademi tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-12%
Marka: Turhan Kitabevi
Ticari Nitelikteki Satış Sözleşmelerinde Satış Bedelinin Tahsili Için Itirazın Iptali Davaları AlestaAkademi7443
42.3 TL 48 TL
Dokunmatik Terazili Barkodlu Satış Sisi Her Şey Dahil Sis Dokunmatik Barkodlu Satış Sistemi
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Kaynar Elektronik Satıcı Ünvanı: MEHMET KAYNAR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Afyonkarahisar Bu ürün Kaynar Elektronik tarafından gönderilecektir. KLAVYE , MOUSE VE HOPARLÖR HEDİYEMİZDİR VİA Kuruyemiş Yazılım Özellikler Hızlı satış & Dokunmatik Ekran Müşteri Bekletme Yapılan Satışı Sonradan Düzenleme Kolay Ürün Ekleme Ve Çıkartma Dokunmatik Ekran Üzerinden Kasa Açma Para Üstü Hesaplama Çerez,şekerleme, resimleri ile kolay satış Otomatik Barkod Üretme Resimli Ürün Tanımlama Alış Faturası Düzenleme Satış Faturası Düzenleme Hızlı Etiket Yazdırma Hızlı Fiyat Düzenleme Raf Etiketi Basabilme İnsört A4 & A5 Formatı'nda Basabilme Müşteri Bilgi Fişi Verebilme Barkod'lu Terazilerle Haberleşme (Cas Densi Aclass Dibal Digi Metler Toledo) Fiyat Görme tek listede fiyat değişimi Toplu Fiyat Değişim Tek Ekrandan Ürün Adı, Alış-Satış Fiyat,Stok Değiştirme Gruplara Göre Hızlı Ürün Çağırma Kullanıcı Ekleme Kasiyer & Yönetici Menü Yetkisi Açma & Kapama Cari Hesap Tutma Satışı Cariye Atama Excel'den Veri Alma Satış sonrası kurulum desteği İsteğe bağlı Satış sonrası kurulumu yapılıp gönderilir müşteriye sadece fişe takıp kullanmak kalır Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-14%
Marka: TEM
Dokunmatik Terazili Barkodlu Satış Sisi Her Şey Dahil Sis Dokunmatik Barkodlu Satış Sistemi
7699 TL 8999 TL
Satış Hakkında Her Şey 9786058462304
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Dünya Tıp Kitabevi Satıcı Ünvanı: EMİNE SEZER İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Dünya Tıp Kitabevi tarafından gönderilecektir. Satış Hakkında Her Şey Osman Ceylan / Dünya Kitabevi Basım Yılı: 2015 Baskı: 1 Sayfa Sayısı: 240 Kağıt Türü: Kitap Kağıdı Ebat: 14 x 21 Dil: Türkçe Cilt Durumu: Karton Kapak ISBN-10: 6058462304 Yazar: Osman Ceylan Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Dünya Tıp Kitabevi
Satış Hakkında Her Şey 9786058462304
25 TL
Satış Bir Çocuk Oyunudur 2873198
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: İnsenin Satıcı Ünvanı: SELDA KALE ŞAHİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün İnsenin tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: MediaCat Kitapları
Satış Bir Çocuk Oyunudur 2873198
42.34 TL
Ölümsüz Satış Rekortmeni 593477-9786052314357
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Kırmızı Kedi Kitabevi Satıcı Ünvanı: ARASTA BİLGİ TEK.PAZ.DAĞ.VE SAN.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0720469562 Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Ölümsüz Satış Rekortmeni Ryan Holiday / Maltepe Üniversitesi Kitapları Basım Yılı: 2020 Baskı: 1 Sayfa Sayısı: 228 Kağıt Türü: Kitap Kağıdı Ebat: 14,5 x 21,5 Dil: Türkçe Cilt Durumu: Karton Kapak ISBN-10: 6052314357 Yazar: Ryan Holiday Çevirmen: Taner Gezer "Saman alevi gibi bir anda yanıp sönen işlerin dünyasında kalıcı başarının nasıl mümkün olacağını bu kitaptan öğrenin! The Financial Times "Bunu Ryan Holiday'in son kitabı için de söylemiştim ama yine söyleyeceğim: Elinizdeki Holiday'in en iyi kitabı! Kesinlikle ölümsüz bir satış rekortmeni olacak! Kitaptaki her satır çok gerçek. Ölümsüz Satış Rekortmeni gerçek dünyada yaratıcılık konusunda bulunmaz bir rehber." James Altucher yazar "Sanatla uğraşan herkesin içgüdülerine ne zaman güveneceğini kimden ne zaman yardım isteyeceğini markasını nasıl konumlandıracağını ve koruyacağını bilmesi gerekir. Yaratıcı insanların uzun yıllar boyunca başarılı olmalarına yardımcı olmayı hedefleyen elinizdeki kitap söz konusu unsurların her birinin özüne iniyor." David Zuckerman senarist/yapımcı "Kullan-at tarzı yorumların revaçta olduğu çağımızda Ryan Holiday üzerinde düşünülmüş leziz anekdotlarla desteklenen çarpıcı fikirleriyle dikkat çekiyor." Ricky Van Veen Facebook Küresel Yaratıcı Strateji Başkanı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-15%
Marka: Maltepe Üniversitesi Kitapları
Ölümsüz Satış Rekortmeni 593477-9786052314357
31.45 TL 37 TL
Satış Arkadaşınız Erdoğan Taşkın 167520
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Türkmen Kitabevi Satıcı Ünvanı: TÜRKMENOĞLU KİTABEVİYAYIN.TUR.İNŞ.VE SANTİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 8800043362 Bu ürün Türkmen Kitabevi tarafından gönderilecektir. Satış Arkadaşınız kitabı, pazarlama, kişisel satış teknikleri ve satış yönetimi derslerini, ön lisans ve lisans dzeyinde bir ders olarak alan öğrenciler ile işletme yksek lisans öğrencileri için farklı bir kişisel gelişim başvuru kaynağıdır.Satış Arkadaşınız, işletmelerimizin satış bölmnde işe başlayanlar için temel kavramlar ve tanımları açıklamaktadır. özellikle piyasadan toplanan gerçek mşteri itirazları ele alınmaktadır. Satışta başarıya giden yol nedir? Sorusuna cevap aranmaktadır. Satış teknikleri ve satış yönetimi kararları için gncel bilgi veren bir rehberdir. Satış etkilerini ykseltecek geliştirilmiş yöntem ve yaklaşımları veren bir eserdir.Satış Arkadaşınız, pazarlama, kişisel satış ve satış yönetimiyle ilgili hizmet içi yetiştirme eğitimi gören kişiler, kurumlar, işletme ve şirketler için yararlı bir arkadaş olacaktır. Kişisel satış ve satış yönetimi öğretimi ile ilgili en önemli konular, ilkeler, uygulamalar ve kavramlar sırası ile bu kitap içinde incelenmiş, her bölm sonuna örnek olaylar, uygulama çalışmaları, temel kavramlar, tartışma ve değerlendire soruları verilmiştir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Türkmen Kitabevi
Satış Arkadaşınız Erdoğan Taşkın 167520
55 TL
Etkili Satış Eğitimi kitaplarsepette-9789759964948
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KİTAPLAR SEPETTE Satıcı Ünvanı: KİTAPLAR SEPETTE BASIM YAYIN DAĞITIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 5631240368 Bu ürün KİTAPLAR SEPETTE tarafından gönderilecektir. Müşterilerinizle Çığır Açacak Ortak Olma Yöntemi Dr. Thomas Gordon ve Carl D. Zaiss(Etkili Ana-Baba Eğitimi – E.A.E.’nin yazarı) Tanıtım Metni Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: Profil Kitap
Etkili Satış Eğitimi kitaplarsepette-9789759964948
60.48 TL 72.58 TL
Pazarlama Ve Satış Tekniği 0001790719001
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Kırmızı Kedi Kitabevi Satıcı Ünvanı: ARASTA BİLGİ TEKNOLOJİLERİ PAZARLAMA DAĞITIM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0720469562 Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Pazarlama ve Satış Tekniği Haluk Öztekin / Dorlion Yayınevi Sayfa Sayısı: 253 Kağıt Türü: 2. Hamur Ebat: 13,5 x 21,5 Cilt Durumu: Karton Kapak İlk Basım Yılı: 2018 Yazar: Haluk Öztekin Satış danışmanı olarak müşterinizi inandırmak zorundasınız. Bunu başarabilmek için teklif ettiğiniz ürünün değerine temsil ettiğiniz firmanın üstünlüğüne ve kendi yeteneğinize öncelikle sizin inanmanız gerekir. "Ne satıyorsanız satın rüyaların ve tutkuların kalbindeki özelliği bulmanız gerekiyor. Bütün satış sürecini bu tutku üzerine kurmanız lazım insanlar kendi tutkuları hakkında konuşmaya başladıklarında gelecekteki bir hayal dünyasına girerler. Dünyevi bütün meseleleri arkalarında bırakıp hipnotik bir alan içine doğru yol alırlar. Tüketiciler böyle bir durumdayken fazladan bir çaba göstermenize gerek yok. Sadece bu hipnotik durumu kullanmanız yeterlidir.Tüketicilerinizi hayalleri hakkında konuşmaları için cesaretlendirin. Eğer onları sizin ürününüz ya da hizmetinizi aldıklarında hayallerinin gerçekleşeceğine ederseniz satın alma süreci çok kolaylaşacaktır." "Satış işinde hedeflerin bittiği tek yer yeni hedeflerin başlangıcıdır" At satmaya giderken evinden çıkmadan önce eşiyle pazarlık edermiş. Sonra at pazarında alıcıyla fiyat konusunda cebelleşirken karısının verdiği fiyatı(!) söyleyerek şu fiyatı verdiler diye yemin edermiş. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-30%
Marka: Dorlion Yayınevi
Pazarlama Ve Satış Tekniği 0001790719001
10.5 TL 15 TL
Defcon 1 (doğrudan Satış) NY11
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: N YAYINCILIK Satıcı Ünvanı: N FİKİR ATÖLYESİ YAYINCILIK EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6270405573 Bu ürün N YAYINCILIK tarafından gönderilecektir. Randy Gage’in beklenmeyen kriz do?nemlerinde saha liderleri ic?in hazine deg?erindeki eseri. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-30%
Marka: N Yayıncılık
Defcon 1 (doğrudan Satış) NY11
49 TL 70 TL
Satış 101 /wendy Connick / 9786050208061
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Debir Basım Satıcı Ünvanı: DEBİR BASIM YAYIN SANAYİ İTHALAT İHRACAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 2720843737 Bu ürün Debir Basım tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: Say Yayınları
Satış 101 /wendy Connick / 9786050208061
38.85 TL 48.56 TL
Ben Satış Danışmanıyım En-9786054584642
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: enkitap Satıcı Ünvanı: HALİL İBRAHİM ATICI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün enkitap tarafından gönderilecektir. Yayınevi MediaCat Kitapları Yazar Eser Kurt Barkod 9786054584642 Baskı Sayısı 1.Baskı Basım Yılı 2015 Sayfa Sayısı 116 Cilt Durumu Ciltsiz Benim adım satış danışmanı. İş dünyasının en önemli kişisi benim. Şirketimin marka yüzüyüm. Ben tasarımcıların tasarladığı, tedarikçilerin getirdiği, belki de milyonlarca kişinin yapım aşamasında emek verdiği ürünleri, tam da ihtiyacı olan kişilerin kullanımına sunarım. Firmamın başarısında, kârlılığında ve temsilinde mihenk taşıyım. Ürün ne kadar güzel olursa olsun, satılmazsa ne işe yarar ki? Ben üretici ile o ürüne ihtiyaç duyan arasındaki köprüyü kuran kişiyim! Bu noktada o kadar önemliyim ki, bir müşterimin firmaya olan güvenini yerle bir edebilirim! Ya da bir müşterimin firmaya güvenini yoktan var edebilirim! Firmam isterse üretim tesislerine milyonlarca dolar harcamış olsun, dergilere, televizyonlara reklam versin, marka olma sürecinde kurumsal kimliğine yatırımlar yapsın... Ben olmazsam satış olmaz! Ben olmazsam başarı olmaz! Ben olmazsam ekonomi olmaz! Biz güven merkeziyiz! Madem bizi yetiştiren bir üniversite yok, biz kendi kendimizi eğitmeliyiz! Neden ben yıllar içinde düşe kalka nasıl satış yapmam gerektiğini öğrenmek zorunda kalayım ki? Haydi başlayalım… Bu ürün NetArt Medya entegrasyon paketleri ile listelenmiştir. Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: En Kitap
Ben Satış Danışmanıyım En-9786054584642
25.48 TL 30.58 TL
Ben Satış Danışmanıyım kitaplarsepette-9786054584642
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KİTAPLAR SEPETTE Satıcı Ünvanı: KİTAPLAR SEPETTE BASIM YAYIN DAĞITIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 5631240368 Bu ürün KİTAPLAR SEPETTE tarafından gönderilecektir. Benim adım satış danışmanı. İş dünyasının en önemli kişisi benim. Şirketimin marka yüzüyüm. Ben tasarımcıların tasarladığı, tedarikçilerin getirdiği, belki de milyonlarca kişinin yapım aşamasında emek verdiği ürünleri, tam da ihtiyacı olan kişilerin kullanımına sunarım. Firmamın başarısında, kârlılığında ve temsilinde mihenk taşıyım. Ürün ne kadar güzel olursa olsun, satılmazsa ne işe yarar ki? Ben üretici ile o ürüne ihtiyaç duyan arasındaki köprüyü kuran kişiyim! Bu noktada o kadar önemliyim ki, bir müşterimin firmaya olan güvenini yerle bir edebilirim! Ya da bir müşterimin firmaya güvenini yoktan var edebilirim! Firmam isterse üretim tesislerine milyonlarca dolar harcamış olsun, dergilere, televizyonlara reklam versin, marka olma sürecinde kurumsal kimliğine yatırımlar yapsın... Ben olmazsam satış olmaz! Ben olmazsam başarı olmaz! Ben olmazsam ekonomi olmaz! Biz güven merkeziyiz! Madem bizi yetiştiren bir üniversite yok, biz kendi kendimizi eğitmeliyiz! Neden ben yıllar içinde düşe kalka nasıl satış yapmam gerektiğini öğrenmek zorunda kalayım ki? Haydi başlayalım… Tanıtım Metni Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: MediaCat Kitapları
Ben Satış Danışmanıyım kitaplarsepette-9786054584642
33.6 TL 40.32 TL
Satış Profesyoneli El Kitabı 457977
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Kırmızı Kedi Kitabevi Satıcı Ünvanı: ARASTA BİLGİ TEK.PAZ.DAĞ.VE SAN.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0720469562 Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Satış Profesyoneli El Kitabı Hakan Okay / Ceres Yayınları Baskı: 1 Sayfa Sayısı: 104 Kağıt Türü: 2. Hamur Ebat: 12 x 18 Cilt Durumu: Karton Kapak ISBN: 9786052048092 İlk Basım Yılı: 2017 Yazar: Hakan Okay Satış işine yeni başlayanlar olduğu kadar deneyimli satıcıların da zaman içinde unuttukları veya önemsemedikleri ayrıntılardan oluşan bu el kitabı hatırlatıcı özelliği ile bir rehber niteliğinde olup kolay okunması için maddeler halinde yazılmıştır. Saha ve kurumsal satışta görev yapan satış profesyonelleri için hazırlanan bu kitap kurumsal satışta olduğu kadar bireysel satışta da gerekli olan ve yapılması kaçınılmaz iş ve konuları kapsamaktadır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-15%
Marka: Ceres Yayınları
Satış Profesyoneli El Kitabı 457977
19.98 TL 23.5 TL
Etkili Satış Eğitimi yz-9789759964948
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Bilim Kitabevi Satıcı Ünvanı: İLYAS KARATEPE İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Bilim Kitabevi tarafından gönderilecektir. Yayınevi Profil Kitap Yazar Thomas Gordon Barkod 9789759964948 Baskı Sayısı 1.Baskı Basım Yılı 2014 Sayfa Sayısı 272 Cilt Durumu Müşterilerinizle Çığır Açacak Ortak Olma Yöntemi Dr. Thomas Gordon ve Carl D. Zaiss(Etkili Ana-Baba Eğitimi – E.A.E.’nin yazarı) Bu ürün NetArt Medya entegrasyon paketleri ile listelenmiştir. Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-19%
Marka: Hkitap
Etkili Satış Eğitimi yz-9789759964948
54.32 TL 67.2 TL
Satış Ve Pazarlama Öyküleri 80168
5/5 11
-31%
Marka: Akis Kitap
Satış Ve Pazarlama Öyküleri 80168
13.9 TL 20 TL
1990-2000 Yıllarında Satış Yönetimi 227035
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Kitap Sever Satıcı Ünvanı: SELDA SEVİNÇ YAMAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Kitap Sever tarafından gönderilecektir. 1990-2000 Yıllarında Satış Yönetimi Allan J. Magrath / Rota Basım Yılı: 1992 Sayfa Sayısı: 174 Kağıt Türü: 1. Hamur Ebat: 15 x 21,5 Dil: Türkçe Orijinal Dili: İngilizce Cilt Durumu: Karton Kapak ISBN: 9757805041004 Yazar: Allan J. Magrath Çevirmen: Gündüz Egemen Değişim yenilenme yeniden yapılanma bunlar son yıllarda en sık duyduğumuz kavramlar haline geldi. Herkes yenilenmeyi yeniden yapılanmayı tartışıyor. Gerçekten de herşey hızla değişiyor. İş dünyası da öyle. Belki de en başta ve en hızlı değişen iş dünyası 2000'li yıllara yaklaşırken üretimde dağıtımda satış ve pazarlamada ve bunların tümünün yönetimde köklü dönüşümlere yeni geçmişte karşılaşmadığımız anlayış ve yaklaşımlara tanık oluyoruz. Bütün bu alanlarda köklü devrimler yaşanıyor. Elinizdeki kitap satış ve satış yönetimi alanında özellikle 1980'lerde meydana gelen büyük değişiklikleri ayrıntılı bir şekilde inceliyor ve firmaların ve mensuplarının yeni oluşan koşullara uyum sağlamasının yol ve yöntemlerini sergiliyor. Ama kitapta sunulan hazır reçeteler değildir. Yaşadığımız değişimin daha da hızlanacağı yeni öngörülemez sorunlarla ve olanaklarla karşılaşacağımız 1990'lı ve 2000'li yıllar için bunun bir anlamı olmazdı. Kitabın sunduğu yeni ortamlarla baş edebilmek için gerekli olan yaklaşımlardır. Belirsizlikler yeni ve hızlı gelişmeler okyanusunun kıyısında bekleyip durmaktan yana değilseniz dalgaların sizi süpürüp götürmesine izin vermeyecekseniz yeninin içine dalmak ve onun oluşumuna katılmak yani gelişip güçlenmek istiyorsanız elinizdeki kitap sizin için iyi bir yüzme kılavuzu olacaktır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Rota Yayın Yapım
1990-2000 Yıllarında Satış Yönetimi 227035
85 TL
Sağlık Sektörü Satış El Kitabı 0001811571001
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Kırmızı Kedi Kitabevi Satıcı Ünvanı: ARASTA BİLGİ TEKNOLOJİLERİ PAZARLAMA DAĞITIM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0720469562 Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Sağlık Sektörü Satış El Kitabı Selman Yaşaroğulları / Ceres Yayınları Baskı: 1 Sayfa Sayısı: 112 Kağıt Türü: 2. Hamur Ebat: 12 x 18 Cilt Durumu: Karton Kapak İlk Basım Yılı: 2019 Yazar: Selman Yaşaroğulları Sağlık Sektörü birçok fırsatı içinde barındıran kendine has özellikleri olan farklı bir sektör. Bu sektörde çalışan ya da bu sektöre dahil olmayı planlayan herkese bir rehber niteliğindeki bu kitap aynı zamanda satış/tanıtım pozisyonunda görev yapanların sağlık çalışanları ile doğru şeffaf ve profesyonel bir ilişki kurabilmesinin yollarını da anlatıyor. Bu kitapta sektördeki lider firmaların temsilcilerinin "Sağlık sektöründe satış" kavramına yaklaşımları bir ürünün pazara sunulma yolculuğu ve sektörün geleceğine yönelik tahminler pratik günlük ama önemli bilgilerle beraber okuyucularla buluşuyor. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-15%
Marka: Ceres Yayınları
Sağlık Sektörü Satış El Kitabı 0001811571001
18.27 TL 21.5 TL
Satış Ve Pazarlama sertifika Eğitimi AKADEMI123
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: devissogrup Satıcı Ünvanı: İSMAİL SELÇUK DEVECİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün devissogrup tarafından gönderilecektir. Dijital Üründür. Dijital ürünlerde, Mesafeli Satışlar Yönetmeliği’nin 15. maddesi uyarınca ürün iadesi ve iptali yapılamaz. Ürün DVD olarak tarafınıza ulaştırılacaktır. Adınıza düzenlenmiş olan eğitim sertifikanız ürünün yanında gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-12%
Marka: Devis'So
Satış Ve Pazarlama sertifika Eğitimi AKADEMI123
310 TL 351 TL
Hilti Çivisi 7,2cm (pk Satış) A00459
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Bezelye Satıcı Ünvanı: BEZELYE TEKNOLOJİ ELEKTRONİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 1680548713 Bu ürün Bezelye tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
Marka: redhit
Hilti Çivisi 7,2cm (pk Satış) A00459
108.93 TL 217.86 TL
Nlp Ile Satış Ve Pazarlama 0000000122617
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Kitapcım Satıcı Ünvanı: ÖZGÜR KILIÇ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Kitapcım tarafından gönderilecektir. Imaja dayali klasik pazarlama yöntemleri bu alanda çalisan insanlari kendisinden öylesine uzaklastiriyor ki, birkaç yil içinde insan yalnizlik girdabi içinde kaybolup gidiyor. Oysa bu alanda çalisan kisinin hem kendisiyle barisik, mutlu ve doyumlu bir birey olmasi, hem is veriminin artmasi, hem de bu alanda kalici olmasi mümkün. Bu kitap da bunu amaçliyor. Bir ürünü satmak/pazarlamak için ille de bir imaja ihtiyaç yok. Isiniz insanlari etkilemek. Satis ve pazarlamada tüm yeteneginizi kullaniyorsunuz. Ama bildiginiz gibi bazi günler harika sonuçlar aliyorsunuz, bazi günler ise yetenekleriniz hiçbir ise yaramiyor. Ürün Adı: NLP ile Satış ve Pazarlama Ürün Kodu: 9789752750913 Basım Yılı: 2002.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: 3. Hm. Kağıt Çevirmen: Nil Gün Sipariş verilen ürünler en geç 2-3 gün içerisinde kargoya verilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Kuraldışı Yayınevi
Nlp Ile Satış Ve Pazarlama 0000000122617
17.66 TL
Nlp Ile Satış Ve Pazarlama 15571826
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: netsepetim Satıcı Ünvanı: İLBİLGE YAY.EĞ.MED.İNŞ. SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 4710787850 Bu ürün netsepetim tarafından gönderilecektir. ?Tanıtım Metni Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Marka: Kuraldışı Yayınları
Nlp Ile Satış Ve Pazarlama 15571826
26.82 TL
Market Büfe Barkodlu Satış Sistemi market1
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Data Media Bilgi İşlem Osman Ergün Satıcı Ünvanı: OSMAN ERGÜN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Burdur Bu ürün Data Media Bilgi İşlem Osman Ergün tarafından gönderilecektir. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Sunlux
Market Büfe Barkodlu Satış Sistemi market1
499 TL
Uv Güneş Gözlüğü Toptan Satış MNT017
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın Ürün beden tablosunu görüntülemek için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Tatyana Yörükoğlu Satıcı Ünvanı: TATYANA YÖRÜKOĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Muğla Bu ürün Tatyana Yörükoğlu tarafından gönderilecektir. Moment uv güneş gözlüğü toptan satış gözlüklerimiz ultraviyoledir. Kutuda 18 adet gözlük vardır. Gözlük kutuları mevcut değildir. Anahtar kelimeler : Moment, uv, güneş, gözlüğü, toptan, satış, moment uv, moment uv güneş, uv güneş gözlüğü, güneş gözlüğü toptan, gözlüğü toptan satış, toptan satış Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Moment
Uv Güneş Gözlüğü Toptan Satış MNT017
159.94 TL
Nlp Ile Satış Ve Pazarlama 2398318
5/5 11
Marka: Kuraldışı Yayınları
Nlp Ile Satış Ve Pazarlama 2398318
33.59 TL
Leaf2go: Online Dispensary Canada - Buy Weed Online Canada Kupa FIZELLO-0058873
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TatFast Satıcı Ünvanı: RÜSTEM KARAKOYUN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün TatFast tarafından gönderilecektir. Fizello® marka Kupalar %100 seramikten üretilmiştir. Sağlığa zararlı herhangi bir materyal içermemektedir. Kullanılan boyalar çevre dostudur. Bulaşık makinesinde 40° - 80° arasında yıkanabilir. Yüksek çözünürlüklü baskı teknolojisi kullanılarak üretilmektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-38%
Marka: TatFast
Leaf2go: Online Dispensary Canada - Buy Weed Online Canada Kupa FIZELLO-0058873
49.9 TL 79.9 TL
Online Eğitim Paketi Classcope
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Emcbilisim Satıcı Ünvanı: SERDAR ÖZÇELİK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Emcbilisim tarafından gönderilecektir. Classcope! Türkiye’nin yeni nesil eğitim platformu. Artık internetinin olduğu her yerden ders videolarını izleyebilir, deneme sınavına katılabilir ve ödevlerini yapabilirsin. -Uzman eğitimci kadrosu -Her derse özel videolu anlatımlar -Deneme sınavları -Ünite ve konu tarama testleri -Classcope soru havuzu -Soru çözüm videoları -Raporlama ve eksik konu tespiti -Tercih robotu -Eğitim koçu Classcope’da üyeliğinizi oluşturmak için https://classcope.com/ adresi üzerinden “üye ol” kısmına gelerek bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır. Tüm öğrenciler için SEVİYE BELİRLEME sınavı! Paket satın aldığınızda ilk adım seviye belirleme sınavına katılmak olacaktır. Bu sayede sizi daha iyi tanıyabilecek eksik olduğunuz noktaları tespit edebilecek ve yapay zeka ile geliştirilmiş sistemimiz ile sizleri daha iyi yönlendirebileceğiz. Paket içeriklerimiz YKS hazırlık grubu Sınav gruplarına özel olarak 9-10-11 ve 12. Sınıfların tüm derslerine erişme imkanı. Sınavın ilk aşaması için olan TYT (Temel Yeterlilik Testi) %50 matematik %50 Türkçe sorularından oluşmaktadır. Sizde bu sınava hazırlanırken uzman eğitmen kadromuzun hazırladığı sınava benzerliği ile dikkat çeken sorular ile başarıyı yakalayabilirsiniz. İkinci oturum olan AYT ise Sayısal, Sözel ve Eşit ağırlık olarak alan derslerinden oluşur. Sizde sistemimiz üzerinden alan dersleriniz ile videolar izleyebilir, çözümlü sorular üzerinden ders çalışabilir ve test çözebilirsiniz Matematik Fizik Kimya Biyoloji Coğrafya Edebiyat Tarih Felsefe Grubu (Felsefe, Sosyoloji, Psikoloji ve Mantık) Sistemimizde bulunan ders anlatımları sayesinde YKS’nin iki oturumuna da kusuruz bir şekilde hazırlanmış olacak ve istediğiniz başarıyı elde edebileceksiniz. 9-10-11. sınıflar için tüm derslerden konu anlatımları ve soru bankası. Sınava eğitimizin en başından Classcope ile hazırlanın. Sınıf atladığınızda bir sene önceki sınıf bilgilerinize ulaşabilir başarınızı her sene nasıl arttırdığınızı takip edebilirsiniz. 8. sınıf LGS hazırlık grupları Matematik Fen Bilimleri Türkçe T.C İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Tüm derslerden konu anlatımları, soru çözümleri, deneme sınavları, konu-ünite tarama testleri, ödev yapma imkanı. Tüm bu imkanların yanı sıra VELİ PANELİ hediye! Öğrencinizin başarısını her an takip edin başarısına destek olun diye öğrenci paneli ile eş zamanlı çalışan tüm sınav bilgilerine ulaşabileceğiniz veli panelimizi de siz değerli ailelere hediye ediyoruz. Classcope’un size sundukları Her derse ait uzman öğretmen Detaylı şekilde çeşitli öğretmenlerden konu anlatım videoları Her derse ait soru bankası Deneme sınavları Online test sistemi Çözümlü sorular Eksik kaldığınız kazanım tespiti Online raporlama Tercih robotu Her yerde mekan zaman kısıtlamasını kaldıran eğitim sistemi Paketlerimiz Aylık 3 Aylık 6 Aylık Yıllık olarak seçilebilmektedir. Paketlerin süresi aktif hale geçirdiğinizde başlar. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
Marka: Classcope
Online Eğitim Paketi Classcope
299 TL 599 TL
Nlp Ile Satış Ve Pazarlama atlass-9789752750913
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: atlasavm Satıcı Ünvanı: FATİH İLHAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kırıkkale Bu ürün atlasavm tarafından gönderilecektir. Yayınevi Kuraldışı Yayınevi Yazar Nil Gün Barkod 9789752750913 Baskı Sayısı 10.Baskı Basım Yılı 2011 Sayfa Sayısı 140 Cilt Durumu ?Bu ürün NetArt Medya entegrasyon paketleri ile listelenmiştir. Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: bilgeavm
Nlp Ile Satış Ve Pazarlama atlass-9789752750913
27 TL 32.4 TL
Satış Teknikleri & Uygulama Örnekleri İle Birlikte 533398
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Ekin Yayınevi Satıcı Ünvanı: MEHMET OYMAK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bursa Bu ürün Ekin Yayınevi tarafından gönderilecektir. Satış Teknikleri Uygulama Örnekleri ile Birlikte Yrd. Doç. Dr. Serpil Ünal Kestane / Nobel Yayın Dağıtım Basım Yılı: 2019 Baskı: 1 Sayfa Sayısı: 192 Kağıt Türü: 1. Hm. Kağıt Ebat: 16 x 23,5 Dil: Türkçe Cilt Durumu: Karton Kapak ISBN-10: 6050330991 Yazar: Yrd. Doç. Dr. Serpil Ünal Kestane Her satın alma davranışının altında yatan temel şey duygudur. İnsanların her alışverişinin altında ya acıdan kaçmak ya da hazza ulaşmak gibi bir duygu yatmaktadır. Başarılı bir satışçının da aslında müşterilerin neyi satın almak istediğini asıl ihtiyaç ve beklentilerini egolarını hayallerini iyi analiz etmesi ve kişisel satış sürecini buna göre yönlendirmesi gerekmektedir. Pazarın nabzını tutmak isteyen satış elemanlarının müşterinin kalp atışlarını çok iyi dinlemesi gerekmektedir. Her satış elemanı aslında profesyonel bir psikologdur. Bu nedenle bir psikoloğun hastasına yaklaştığı gibi müşterisine güleryüz ve anlayışla yaklaşması onu dinlemesi satın alma olayını bir problem çözme davranışı gibi analiz etmesi bu şekilde doğru teşhisi koyarak doğru bir tedavi yöntemini uygulaması gerekmektedir. Ancak tüm bunları yapabilmesi için ürün pazar rakipler gibi bazı bilgilere iletişim ikna analiz ve analitik beceri gibi bazı becerilere sahip olması tüketici satın alma karar sürecini iyi analiz edebilmesi tüketici istek ve ihtiyaçları ile ürünlerin özelliklerini doğru bağdaştırabilmesi gerekmektedir. Bu kitapta da temel amaç satışçılık mesleğini öğrenmek ve bunu profesyonelce yerine getirmek isteyen kişilere bir kişisel satış rehberi oluşturmaktır. Ayrıca kitabın satışçılık eğitimi veren özel ve kamu kurum ve kuruluşları için de uygulamalı bir araç olması hedeflenmiştir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Nobel Akademik Yayıncılık
Satış Teknikleri & Uygulama Örnekleri İle Birlikte 533398
31.5 TL
Silikonlu Bahçe Hortumu 1parmak Metre Satış 0821
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ERGENÇTÜRK YAPI HIRDAVAT Satıcı Ünvanı: SELMAN ERGENÇTÜRK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Denizli Bu ürün ERGENÇTÜRK YAPI HIRDAVAT tarafından gönderilecektir. GENÇTÜRK Silikonlu Bahçe Hortumu 1Parmak Metre Satış her 1 mt için sipariş verilmesi gerekmektedir örneğin 5 adet sipariş için 5 mt ölçüde hortum gönderilecektir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Gençtürk
Silikonlu Bahçe Hortumu 1parmak Metre Satış 0821
7 TL
Bölüm Tanımlama Levhaları Satış Pvc Levha 35453500000044
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ARZ İŞ GÜVENLİĞİ Satıcı Ünvanı: KENAN YANBOLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün ARZ İŞ GÜVENLİĞİ tarafından gönderilecektir. Ürün ölçüleri 25×35 mm İmalatımız 40 mikron opak parlak beyaz PVC üzerine yapılmaktadır. PVC üretim izin belgeleri ve İmalat uygunluk belgeleri imalatçı firma tarafından alınmıştır. Bu PVC ürünler üzerine uygulanan solvent serigrafi boyaları ve Uv serigrafi boyaları kanserojen kimyasallar içermemektedir. İmalatımız Bu özellikli boya ve PVC malzeme ile yapılmaktadır. Ürünlerimiz kullanım alanlarında hava şartlarından etkilenmez küf ve pas oluşturmaz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
Marka: ARZ YANGIN ve İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMELERİ
Bölüm Tanımlama Levhaları Satış Pvc Levha 35453500000044
14 TL 17 TL
Satışın Türkçesi Türklere Satış Yapmanın Incelikleri 3347770
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hkitap Satıcı Ünvanı: MUSTAFA KÜÇÜKYILMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Hkitap tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: MediaCat Kitapları
Satışın Türkçesi Türklere Satış Yapmanın Incelikleri 3347770
36.26 TL 43.51 TL
Satış Ve Hizmetin Yeni Kuralları a-9786053222774
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Asyam Yayın Eğitim Satıcı Ünvanı: ASYAM YAYINCILIK EĞİTİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Diyarbakır Vergi Kimlik Numarası: 0911132415 Bu ürün Asyam Yayın Eğitim tarafından gönderilecektir. Satış Ve Hizmetin Yeni Kura Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Optimist Yayınları
Satış Ve Hizmetin Yeni Kuralları a-9786053222774
44 TL
Samur 1251s | 10 Yumak | Paket Satış 99171251S
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: hobiburada Satıcı Ünvanı: HOBİBURADA ELEKTRONİK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bursa Vergi Kimlik Numarası: 4631181618 Bu ürün hobiburada tarafından gönderilecektir. 10'lu pk olarak satılmaktadır. Belirtilen renkte üründen 10 adet gönderilmektedir. RENK : 1251-S KIRMIZI-SİYAH İÇERİK : %70 POLYAMİD - %30 POLYESTER GRAMAJ / METRAJ : 50 G 60 MT 0,6 NM ŞİŞ / TIĞ : 4 / 3,5 KULLANIM ALANLARI: HIRKA, ŞAL, BOLERO, DEKORATİF ÜRÜNLER Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 5 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-10%
Marka: Ayaz
Samur 1251s | 10 Yumak | Paket Satış 99171251S
71.96 TL 79.95 TL
Tacirler Arası Ticari Satış Burak Adıgüzel SK420
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: sayankitap - Ali Sayan Satıcı Ünvanı: ALİ SAYAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün sayankitap - Ali Sayan tarafından gönderilecektir. Tacirler Arası Ticari Satış Doç. Dr. Burak ADIGÜZEL 2020 Aralık, 1. Baskı, 350 Sayfa, Ciltli ISBN 9786257277808 Ticarî satış, ticaret hayatında yer alan gerçek ve tüzel kişilerin yaptıkları sözleşmelerden biridir. Ticarî hayatta tacirler tarafından ister TBK’da yer alsın isterse kendi özgü niteliği olsun birçok sözleşme türü akdedilmekle birlikte, satış sözleşmesi bunların içinde ağırlıklı yer tutmaktadır. Özellikle bunun tacirler arası olması uygulanacak özel hükümler bakımından onu, üstünde durulması gerekli hale getirmektedir. Ticarî satışa ilişkin olarak 865 sayılı Ticaret Kanunu döneminde, ebediyete intikal etmiş Halil Arslanlı hocamız tarafından yazılan, bugün de değerini koruyan monografik eserden sonra, ticarî satışa ilişkin bazı monografik çalışmalar ve makale çalışmaları yapılmıştır. Bununla beraber çalışmalar ya tacirler arası ticarî satışı TTK veçhesinden ele almış ya da TTK düzenlemesinin bir hükmü ya da hüküm içindeki bir konu üzerinden inceleme yapmıştır. Fakat özellikle 6102 TTK yürürlüğe girdikten sonra bu konuda TBK ve TTK’yı birlikte ele almak suretiyle ve yargı kararları çerçevesinde ayrıntılı bir monografik eser verilmemiş olması, bizi bu çalışmayı yapmaya sevk etti. Bilhassa TTK’ya kanunlaşma aşamasında eklenen m.1530 hükmü tacirler arası ticarî satış açısından getirdiği düzenleme bakımından ayrıntılı olarak ele alınması gereken bir niteliktedir. Bunun yanında tacir tarafların sözleşmedeki edimleri yerine getirmemeleri nedeniyle ortaya çıkan sonuçlar, talep tahsil ve tazminat hususları ve bunlara ticarî iş mahiyeti nedeniyle uygulanacak hükümler de, tacirler arası ticarî satış açısından incelenmesi gereken konular olduğunu düşünerek bu kitabı hazırladık. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Adalet Yayınevi
Tacirler Arası Ticari Satış Burak Adıgüzel SK420
109.9 TL
Beden Dili Ile Etkili Satış Yönetimi 2506237
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: İnsenin Satıcı Ünvanı: SELDA KALE ŞAHİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün İnsenin tarafından gönderilecektir. 'İnsanoğlu asırlardır, nefes alışını sürdürebilmek amacıyla türlü şeylere ihtiyaç duymuş ve bu ihtiyaçlarını karşılamanın yollarını aramıştır. Başlangıçta hiçbir önemi olmayan birçok ihtiyaç, öğrenildikten sonra hayatın bir parçası haline gelebilir. İşin özü neye ihtiyacının olduğunu bilmektedir, ihtiyaçlar giderilmediğinde insan psikolojisinde ciddi baskılar yaratır. Bu nedenle satış yapmak yalnızca bir ürünü müşteriye satmak değil, onun ruhuna dokunabilmektir. Beden dili, her iletişimde olduğu gibi satışta da iletişimin temelini oluşturur. Müşterilerinizin beden dili aracılığı ile onların hislerini anlamanız ve kendi duygularınızı karşı tarafa aktarmanız mümkündür. Eğer olumlu düşünceler barındırırsanız, beden dili kullanımınız olumlu yönde gelişecektir ve duygularınız olumsuzsa, siz ne kadar gizlemek için uğraşırsanız uğraşın, bedeniniz sizi mutlaka ele verecektir. Satış bilginiz, tecrübeniz, bedeniniz, hisleriniz ve hedeflerinizle bir bütündür. En iyi satıcılar bunlara hâkim olabilen satıcılardır. Bu yüzden satış yapmak, sanat yapmak gibidir.' Faruk Nalbantoğlu Tanıtım Metni Ürün Adı: Beden Dili İle Etkili Satış Yönetimi Yazar: Faruk Nalbantoğlu Yayınevi: Artı Farma Basım Yılı: Mart 2016 Sayfa Sayısı: 112 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Artı Farma
Beden Dili Ile Etkili Satış Yönetimi 2506237
36.2 TL
Barkodlu Market Satış Programı (barpro Paket) ABRKP3
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: DEMİR YAZILIM BİLGİSAYAR Satıcı Ünvanı: HÜSEYİN DEMİR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün DEMİR YAZILIM BİLGİSAYAR tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: DemirSoft
Barkodlu Market Satış Programı (barpro Paket) ABRKP3
399 TL 499 TL
Iyi Satıcı-satış Yok Hizmet Var 49090000236
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: KİTAPCIN Satıcı Ünvanı: NURİ TATAR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün KİTAPCIN tarafından gönderilecektir. İyi Satıcı-Satış Yok Hizmet Var Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Mavi Çatı Yayınları
Iyi Satıcı-satış Yok Hizmet Var 49090000236
23.5 TL
Nlp Ile Satış Ve Pazarlama BST-9789752750913
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Birlikkitabevi06 Satıcı Ünvanı: ERKAN YILMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Birlikkitabevi06 tarafından gönderilecektir. Yayınevi Kuraldışı Yayınevi Yazar Nil Gün Barkod 9789752750913 Baskı Sayısı 10.Baskı Sayfa Sayısı 140 Cilt Durumu ?Bu ürün NetArt Medya entegrasyon paketleri ile listelenmiştir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: TMS1
Nlp Ile Satış Ve Pazarlama BST-9789752750913
18.99 TL 22.79 TL
Çevrimiçi Satış - Bugünden Geleceğe Bir Potansiyel 191055
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Nobel Akademik Yayıncılık Satıcı Ünvanı: NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK EĞİTİM DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 6310587297 Bu ürün Nobel Akademik Yayıncılık tarafından gönderilecektir. Çevrimiçi Satış - Bugünden Geleceğe Bir Potansiyel Kolektif / Nobel Akademik Yayıncılık Basım Yılı: 2015 Sayfa Sayısı: 248 Kağıt Türü: 1. Hamur Ebat: 16 x 23,5 Dil: Türkçe Cilt Durumu: Karton Kapak ISBN: 9786053201977 Yazar: Kolektif Güçlü bir pazarlama yönetimi bir firmanın finansal performansını artırır. Çünkü satışı kolaylaştırır. Günümüzde ise satış platform değiştirerek bilgisayar ortamına geçmiş ve yeni iş kolları oluşturmuştur. Dolayısıyla satış biçimleri de değişmiştir. Mağazalar İnternet'e taşınmış dinamik interaktif 24 saat açık dükkânsız perakendecilik uygulamaları başlamıştır. Artık çok daha düşük yatırımlarla girişimcilere yeni fırsatlar doğmaktadır. Bu çalışma gelecekte de potansiyeli yüksek görünen çevrimiçi satışa yönelecek girişimcilerin ihtiyaç duyacağı arama motoru optimizasyonu lojistik vergilendirme ödeme yöntemleri sosyal medya e-tüketici gibi konuları örnek olaylarla ele alarak ilgilenenlere bir alet çantası sunmaktadır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Nobel Akademik Yayıncılık
Çevrimiçi Satış - Bugünden Geleceğe Bir Potansiyel 191055
30 TL
Satışın Türkçesi Türklere Satış Yapmanın Incelikleri 9799756347866
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Debir Basım Satıcı Ünvanı: DEBİR BASIM YAYIN SANAYİ İTHALAT İHRACAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 2720843737 Bu ürün Debir Basım tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
Marka: MediaCat Kitapları
Satışın Türkçesi Türklere Satış Yapmanın Incelikleri 9799756347866
36.63 TL 45.79 TL
Eczanede Profesyonel Ve Tamamlayıcı Satış Yönetimi 1526283
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: netsepetim Satıcı Ünvanı: İLBİLGE YAY.EĞ.MED.İNŞ. SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 4710787850 Bu ürün netsepetim tarafından gönderilecektir. On yildan fazla zamandir eczane teknisyenlerine satis konularinda egitimler veriyorum, bugüne kadar egitim verdigim teknisyen sayisi on bin kisiyi geçti ve pek çok arkadasimla da bire bir 'satis süreç gelisimi' programlari gerçeklestiriyoruz. Biliyorum ki her biriniz bu süreci profesyonellestirmek, dogru yöntemleri ile ögrenmek istiyorsunuz. Bu kitapta sizlere bu konuda birkaç bilgiyi paylasmaya çalistim. Bundan sonraki tüm kitaplarda da bu bilgileri derinlestirmeye devam edecegiz. Faydalanabileceginiz bir eser olmasi dileklerimle… Ürün Adı: Eczanede Profesyonel ve Tamamlayıcı Satış Yönetimi Ürün Kodu: 9786054245260 Basım Yılı: 2021.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: Faruk Nalbantoğlu Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Kilit Yayınevi
Eczanede Profesyonel Ve Tamamlayıcı Satış Yönetimi 1526283
34.48 TL
Genesis Barkodlu Satış Programı Ultra Paket GENULT
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: genesisteknoloji Satıcı Ünvanı: İSMAİL ARSLAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Yozgat Bu ürün genesisteknoloji tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-67%
Marka: genesis teknoloji
Genesis Barkodlu Satış Programı Ultra Paket GENULT
499 TL 1499 TL
Erkek Kapalı Babet 12'li Satış 1262266226
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Ilker ALABUÇAK Satıcı Ünvanı: İLKER ALABUÇAK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Eskişehir Bu ürün Ilker ALABUÇAK tarafından gönderilecektir. Pamuklu snicker erkek babet. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Marka: my trendy
Erkek Kapalı Babet 12'li Satış 1262266226
49.9 TL 75 TL
Satışçının Bardağı - Yaldız Baskılı - Satış Bardak SALES91
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HelloBox Satıcı Ünvanı: MAGRİSO TURİZM YATIRIM ANONİM ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6100745461 Bu ürün HelloBox tarafından gönderilecektir. "I TURN SALES INTO CONTRACT" YAZILI KUPA BARDAK AĞIZ KISMINDA YALDIZ DETAYLARI VARDIR. PREMİUM BİR ÜRÜNDÜR. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-34%
Marka: Hellobox
Satışçının Bardağı - Yaldız Baskılı - Satış Bardak SALES91
59 TL 89 TL
Bankacılık Hizmetlerinin Pazarlanması Ve Satış Gücü 452322
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: netsepetim Satıcı Ünvanı: İLBİLGE YAY.EĞ.MED.İNŞ. SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 4710787850 Bu ürün netsepetim tarafından gönderilecektir. Satis gücü kavrami içinde bulunulan yüzyilda bir takim yapisal degisimleri de beraberinde getirmektedir. Bu degisimleri kolay bir sekilde takip edebilmek, uygulayabilmek ve gelistirebilmek için satis gücü konusunun bilimsel bir kavrayisma incelenmesi gerekmektedir.Zamanla artan rekabette basarili olmak için hem satis personeli, hem de satis gücü yöneticilerinin, ilgili degisme ve degisimlere uyum saglamalari ve kendilerini sürekli olarak yenilemeleri son derece önemlidir. Bu konunun, özellikle Türkiye deki arastirmacilar tarafindan henüz yeterince arastirilmamis olmasi, bu tarz çalismalarin önemini daha da fazla arttirmaktadir.Bu çalismada, banka ve bireysel bankacilik hizmetleri kavramlari incelenmis olup, satis gücü kavrami ve satis gücünün bankacilik sektöründeki yeri, önem ve etkileri arastirilmistir. Ürün Adı: Bankacılık Hizmetlerinin Pazarlanması ve Satış Gücü Ürün Kodu: 9789944157704 Basım Yılı: 2014.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: Yrd. Doç. Dr. Sefer Gümüş Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Hiperlink Yayınları
Bankacılık Hizmetlerinin Pazarlanması Ve Satış Gücü 452322
45.96 TL
Pazarlamacılar Için Satış Satışçılar Için Pazarlama 9786055878375
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BEYZA KİTABEVİ KIRTASİYE Satıcı Ünvanı: UFUK KAVRAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kocaeli Bu ürün BEYZA KİTABEVİ KIRTASİYE tarafından gönderilecektir. Pazarlamacılar İçin Satış Satışçılar İçin Pazarlama İlhan Ürkmez, Gökhan Karahan / Hayat Yayınları Basım Yılı: 2009 Baskı: 1 Sayfa Sayısı: 200 Kağıt Türü: Kitap Kağıdı Ebat: 13,5 x 21 Dil: Türkçe Cilt Durumu: Karton Kapak ISBN-10: 6055878375 Yazar: İlhan Ürkmez, Gökhan Karahan Satış bugünün pazarlama ise yarının siparişini alır. Bu sebeple satış ve pazarlama aktiviteleri birbirini destekler nitelikte organize olup yapıldığı takdirde satışa odaklı memnun edici sonuçlar alınır. Satış pazarlamanın stratejilerini hayata geçirip uygularken pazarlama ise satışın sonuçlarını kullanır. O halde satış mı pazarlamanın girdisidir yoksa pazarlama mı satışın girdisidir? Bizler bu kitapta pazarlamayı ve satış dünyasını her iki dünyanın aktörlerine onları sıkmadan anlatmak istedik. Kitabımızın her iki dünyanın aktörleri tarafından bu amaçla zevkle okunmasını isteriz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-38%
Marka: Hayat Yayınları
Pazarlamacılar Için Satış Satışçılar Için Pazarlama 9786055878375
25 TL 40 TL
Satış Bilgeliği & Satışın Yazılı Olmayan Kuralları 0001816786001
5/5 11
-15%
Marka: Ceres Yayınları
Satış Bilgeliği & Satışın Yazılı Olmayan Kuralları 0001816786001
27.2 TL 32 TL
Sword Art Online Mousepad mousepad400miks371
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ZIDZOR Satıcı Ünvanı: OKAN YARDIMCI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün ZIDZOR tarafından gönderilecektir. Baskılı mousepad. Kaymaz, kauçuk zemin. 19 x 22 cm boyutunda Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: ZID
Sword Art Online Mousepad mousepad400miks371
29 TL
Online Gamer Kupa FIZELLO-0218786
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TatFast Satıcı Ünvanı: RÜSTEM KARAKOYUN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün TatFast tarafından gönderilecektir. Fizello® marka Kupalar %100 seramikten üretilmiştir. Sağlığa zararlı herhangi bir materyal içermemektedir. Kullanılan boyalar çevre dostudur. Bulaşık makinesinde 40° - 80° arasında yıkanabilir. Yüksek çözünürlüklü baskı teknolojisi kullanılarak üretilmektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-38%
Marka: TatFast
Online Gamer Kupa FIZELLO-0218786
49.9 TL 79.9 TL
Eve Online Kupa Bardak PIXKUPEVEO3
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: "Pixxa" Satıcı Ünvanı: TALAT PAMUK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün "Pixxa" tarafından gönderilecektir. * Porselen kupa üzerine kaliteli ve bulaşık makinesinde yıkanabilir baskı. * Kupanın her iki yüzünde de baskı bulunmaktadır. * Ürünler bulaşık makinesinde 60 derecenin altında yıkanmalıdır. * Farklı tasarımlar için diğer ürünlerimize göz atabilirsiniz. * Adet fiyatıdır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Marka: Pixxa
Eve Online Kupa Bardak PIXKUPEVEO3
29.9 TL 39.95 TL
Skynet Online Rozet FIZELLO-0014824
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Fizello Satıcı Ünvanı: RÜSTEM KARAKOYUN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Fizello tarafından gönderilecektir. Fizello® marka rozetler yüksek kaliteli bileşenlerden üretilmiştir. Rozet Dupont patentli Mylar® film ile kaplanmıştır. Rozetler 58 mm boyutuna sahiptir. Sağlığa zararlı herhangi bir materyal içermemektedir. Kullanılan boyalar çevre dostudur. Yüksek çözünürlüklü baskı teknolojisi kullanılarak üretilmektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Fizello
Skynet Online Rozet FIZELLO-0014824
9.9 TL