Sıcak Su Torbası

İstediğini hemen bul 'den fazla ürün
Sıcak Su Torbası 70652578
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Simubied Satıcı Ünvanı: SERKAN GÖKGÖZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Çorum Bu ürün Simubied tarafından gönderilecektir. ? Sıcak Su Torbası. ? Renkleri kolisinden karışık çıkmaktadır. ? Boyut 32x20cm. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
Marka: Simubied
Sıcak Su Torbası 70652578
49.25 TL
Sıcak Su Torbası 70652578
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TailaNurStore Satıcı Ünvanı: İBRAHİM KURTULUŞ NURSAL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün TailaNurStore tarafından gönderilecektir. ? Sıcak Su Torbası. ? Renkleri kolisinden karışık çıkmaktadır. ? Boyut 32x20cm. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Marka: Tailanur
Sıcak Su Torbası 70652578
49.25 TL
Sıcak Su Torbası lpDGR5
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Liya Party Satıcı Ünvanı: MERVE GÜNDOĞDU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Liya Party tarafından gönderilecektir. ? Sıcak Su Torbası. ? Renkleri kolisinden karışık çıkmaktadır. ? Boyut 32x20cm. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
Marka: Tahtakale Toptancısı
Sıcak Su Torbası lpDGR5
45 TL 55 TL
Sıcak Su Torbası 70652578
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Aradığınız Herşey Satıcı Ünvanı: FATİH YILDIRIM İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün Aradığınız Herşey tarafından gönderilecektir. ? Sıcak Su Torbası. ? Renkleri kolisinden karışık çıkmaktadır. ? Boyut 32x20cm. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Fixen
Sıcak Su Torbası 70652578
49.25 TL
Sıcak Su Torbası 70652578MA2B2
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: AKSULAR TİCARET GRUBU Satıcı Ünvanı: FADİME AKSU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün AKSULAR TİCARET GRUBU tarafından gönderilecektir. Sıcak Su Torbası Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
Marka: LAUREL DREAM
Sıcak Su Torbası 70652578MA2B2
79.38 TL 97.02 TL
Akvise Sıcak Su Torbası 2 Lt su torbası
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Akvise Satıcı Ünvanı: İBRAHİM AKKUŞ-İSA BONCUK ORTAKLIĞI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Konya Vergi Kimlik Numarası: 4691197163 Bu ürün Akvise tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Kokusuz. Adalı kauçuk termofor 1.Kalite kılıfsız - Sicak su torbasi 2 lt. Stoktan karışık renkte 1 adet ürün gönderilecektir maksimum kapasitesi 2 litredir. Üzerinde bulunan özel deseni sayesinde, kaynatılarak doldurulan suyun ısısını uzun süre korumasını sağlar. Kaliteli kauçuk'tan üretilmiştir. Kapak kısmı su sızdırmayacak şekilde kaliteli plastikten üretilmiş olup ek olarak sızdırmazlık contası ile desteklenmiştir. Ulusoy termoforun malzeme kalitesi sayesinde yıllarca kullanım imkanına sahip olursunuz. Piyasadaki en kalite ürünler arasındadır. Adalı termofor sıcak su torbası sayesinde güvenle ısınabilirsiniz ? Kullanmadan önce mutlaka ısısını kontrol ediniz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
-14%
Marka: ULUSOY
Akvise Sıcak Su Torbası 2 Lt su torbası
59.9 TL 69.9 TL
Çocuk Sıcak Su Torbası 640144T
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Infra-Med Satıcı Ünvanı: ÇEVİK GLOBAL SAĞLIK ÇÖZÜMLERİ MEDİKAL İÇ VE DIŞ TİC.SAN.L.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 2490783408 Bu ürün Infra-Med tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
-23%
Marka: Fashy
Çocuk Sıcak Su Torbası 640144T
99.9 TL 129.9 TL
Turuncu Sıcak Su Torbası 642534
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Bross Medikal Satıcı Ünvanı: DOKUMED MEDİKAL İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 3090336727 Bu ürün Bross Medikal tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. TÜV Onaylı Orijinal Alman Malı Patlama Yapmaz Koku Yapmaz Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Fashy
Turuncu Sıcak Su Torbası 642534
154.8 TL
Sıcak Su Torbası ESKALE-97
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Eskale Home17 Satıcı Ünvanı: ESKALE AYAKKABI ZÜCCACİYE TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Çanakkale Vergi Kimlik Numarası: 3800928987 Bu ürün Eskale Home17 tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. 0,75 l hacim Max 60 derece ısıya dayanıklı Kolay kullanım Özel günlerinizin kurtarıcısı Polarlı yapısı sayesınde cild tahrişini önler Uzun sureli kullanıma uygundur Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 26 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-25%
Marka: Kansai
Sıcak Su Torbası ESKALE-97
32.5 TL 43.5 TL
Mini Sıcak Su Torbası 139757
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Tchibo Satıcı Ünvanı: TCHİBO KAHVE MAMÜLLERİ DAĞ.VE PAZ.TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kocaeli Vergi Kimlik Numarası: 8330424403 Bu ürün Tchibo tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Renk: Sıcak su torbası mavi, kılıf yıldız baskılı mavi Yıldız desenli yumuşak kılıf dahil silikon sıcak su torbası Bölgesel sıcak ve soğuk kullanım Son derece kompakt: Mont cebi için el ısıtıcı olarak da uygun – sonbahar veya kış yürüyüşleri için ideal Sıcaklığa dayanıklı – kılıfsız soğutma yastığı olarak da kullanılabilir, sadece buzdolabında soğutun Çıkarılabilen ve yıkanabilen kılıf Malzeme Sıcak su torbası ve conta %100 silikon Vida kilit %100 polipropilen Kılıf %100 polyester Ölçüler Sıcak su torbası yaklaşık 9,5 x 15 cm Ağız çapı yaklaşık 2 cm, kılıf yaklaşık 12 x 17 cm Içerik/aksesuar Kılıf ve kullanma talimatı dahildir Ağırlık Yaklaşık 140 g Dolum kapasitesi Yaklaşık 250 ml Kullanım uyarıları Kılıf için yıkama talimatı Diğer uyarılar En az 5 yıla kadar dayanıklı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Tchibo
Mini Sıcak Su Torbası 139757
89.95 TL
Sıcak Su Torbası FW-3
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SEE BEE BİLİŞİM SİSTEMLERİ DIŞ TİCARET LTD ŞTİ Satıcı Ünvanı: SEE BEE BİLİŞİM SİSTEMLERİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 7580486430 Bu ürün SEE BEE BİLİŞİM SİSTEMLERİ DIŞ TİCARET LTD ŞTİ tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. 2 lt. Su haznesine sahiptir. Farklı kılıflı modelleri bulunmaktadır. Kış aylarında sıcak su terapisi, yaz aylarında soğuk terapi ile serinleyebilirsiniz. Ufak ev kazalarında, çarpmalara ve vücudunuzdaki ağrılı bölgelere su torbası ile uygulama yapabilirsiniz. Soğuk kış günlerinde biraz ısınmak veya ağrıyan kaslarınızı rahatlatmak isterseniz bu ürün tam size göre. Üstelik ürün sizi daha da sıcacık saracak ve ısıtacak polar kumaş ile kaplı. Sıcak su torbasını 2/3 sini aşmayacak miktarda sıcak su doldurun. Içine koyduğunuz suyun çok fazla kaynar olmamasına dikkat edin. Her kullanımdan önce mutlaka kapağın sızdırmadığını veya torbada herhangi bir delinme, patlama olup olmadığını kontrol edin. Içindeki suyu uzun bir süre sıcak tutma özelliği Dışındaki polar kılıf sayesinde kullanımı daha kolay. Malzeme: Kauçuk 36x21 ebatlarındadır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Listelenen fiyat 1 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-50%
Marka: BEEMEDİC
Sıcak Su Torbası FW-3
29.9 TL 59.9 TL
Sıcak Su Torbası 180121ERMMPN-2502
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Zelia Collection Satıcı Ünvanı: ERİM ÖNAL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Balıkesir Bu ürün Zelia Collection tarafından gönderilecektir. Sıcak su torbası. Renkleri kolisinden karışık çıkmaktadır. Boyut 32x20cm. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: ZELİA COLLECTİON
Sıcak Su Torbası 180121ERMMPN-2502
57.77 TL
Termofor Sıcak Su Torbası 23927
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Merkez Efendi Satıcı Ünvanı: OSMAN ATIF ÖZMEN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Tokat Bu ürün Merkez Efendi tarafından gönderilecektir. Arka kısımlardan cırt cırt bantlı olarak üretilmiş olup, ölçüye göre ayarlanabilir. çoraplıdır. iç kısımda kemik dokuya yumuşaklık sunması için, dolgu kullanılmıştır. dış kısımda pvc malzeme kullanılarak, kemik sağlığı korunmuştur. polyester malzemeden yapılmış ve iç yüzeyde terletme yapmaz. sağlamlaştırılmış dikiş özellikleri ile sağlam ve dayanıklıdır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-50%
Marka: HAITI
Termofor Sıcak Su Torbası 23927
19.4 TL 39 TL
Sıcak Su Torbası Sarı el000122
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: EnUygun Satıcı Ünvanı: BURAK KEMAL ÇAKIR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün EnUygun tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Sıcak su torbası Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-15%
Marka: Bakırcıoğlu
Sıcak Su Torbası Sarı el000122
16.92 TL 19.9 TL
Sıcak Su Torbası Renkli haiti03
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Arma İtriyat Satıcı Ünvanı: ÖMER ALTINEL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Manisa Bu ürün Arma İtriyat tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.
-32%
Marka: HAITI
Sıcak Su Torbası Renkli haiti03
23.9 TL 35 TL
Termafor Sıcak Su Torbası T454
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Keyfi Sepet Satıcı Ünvanı: İLHAN HALUK ARSEVİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Keyfi Sepet tarafından gönderilecektir. Termafor Sıcak Su Torbası ile yatağınızda sıcacık yatabilirsiniz. Kağuçuk sağlam malzemeden üretilmiştir Kışın sıcak su terapisi yapılabilir Yazın soğuk terapi ile serinliye bilirsiniz. Ufak ev kazalarında çarpmalara ve vucudunuzdaki ağrılı bölgelere su torbası ile uygulama yapabilirsiniz Polar kılıflıdır.Büyük Boy Sıcak Su Torbası Boyutları: 33 cm Yükseklik 19 cm Genişlik 2 Litre Su haznesi İade Koşulları : Ürünlerinizin tarafınıza ulaştığı şekilde patpata sarılı, kutulu ve ambalajı bozulmamış olarak iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde gönderilen iadeler kabul edilemeyecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-14%
Marka: Keyfi Sepet
Termafor Sıcak Su Torbası T454
29.99 TL 34.99 TL
Elektrikli Sıcak Su Torbası torba
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: UmsoTrade Satıcı Ünvanı: MEHMET BALKIŞ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün UmsoTrade tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Elektrikli sıcak su torbası soğuk kış günlerinin vazgeçilmezi sıcak torbası artık elektrikli! Sıcak su torbanızı sürekli doldurmaktan kurtulacağınız elektrikli torbanın kablosunu takıp suyunu ısıtacaksınız. Kullanımı daha da kolay olan elektrikli sıcak su torbası fırsatını kaçırmayın! Soğuk kış günlerinin vazgeçilmezi olan sıcak su torbası artık yerini kendi kendini ısıtan elektrikli sıcak su torbasına bırakıyor. Pratik kullanıma sahip elektrikli su torbasını evinizde, iş yerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Elektrikli torbaya sürekli su doldurup boşaltma zahmetine girmeyeceksiniz. Içerisine suyu doldurup, elektrik kablosunu takarak içerisindeki suyu ısıtacaksınız. Dışı kumaş kaplı olan elektrikli sıcak su torbası boyun fıtığı, kas tutulması ve regl ağrılarına karşı oldukça etkili. Ürün kullanımı: Sıcak su torbasının içini yüzde 70'e kadar su ile doldurunuz ve tıpasını kapatınız. Içi su ile doldurulan ve tıpası kapatılan ürüne kutu içeriğinden çıkan kabloyu monte ederek çalıştırınız. Biraz bekledikten sonra sıcak su torbanız çalışacak ve içerisine eklediğiniz suyu ısıtmaya başlayacak. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 17 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-38%
Marka: UmsoTrade
Elektrikli Sıcak Su Torbası torba
99 TL 159 TL
2lt Sıcak Su Torbası SICAK SU TORBASI1
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: van gölü medikal Satıcı Ünvanı: ENVER ÇİFTÇİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Van Bu ürün van gölü medikal tarafından gönderilecektir. Sıcak Su Torbası Kullanımı: Sıcak su torbasını 2/3 sini aşmayacak miktarda sıcak su doldurun. İçine koyduğunuz suyun çok fazla kaynar olmamasına dikkat edin. Her kullanımdan önce mutlaka kapağın sızdırmadığını veya torbada herhangi bir delinme patlama olup olmadığını kontrol edin. Sıcak Su Torbası Özellikleri: İçindeki suyu uzun bir süre sıcak tutma özelliği. Dışındaki polar kılıf sayesinde kullanımı daha kolay ve keyifli. 2 Litre NOT: Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-37%
Marka: ARTİMED
2lt Sıcak Su Torbası SICAK SU TORBASI1
19 TL 30 TL
Sıcak Su Torbası 1lt 384148 - SU-15
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MNY DEKORASYON Satıcı Ünvanı: AHMET BAYINDIR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün MNY DEKORASYON tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. KADİFE DESENLİ SICAK SU TORBASI 5 FARKLI MODEL 1 LT SU KAPASİTELİ Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Listelenen fiyat 3 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-33%
Marka: MNY
Sıcak Su Torbası 1lt 384148 - SU-15
29.9 TL 44.9 TL
Elektrikli Sıcak Su Torbası tyf-99887787
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TAYFUN ELEKTRONİK Satıcı Ünvanı: HATİCE GÖRKEN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bursa Bu ürün TAYFUN ELEKTRONİK tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Kendi suyunu otomatik olarak ısıtan Elektrikli Sıcak Su Torbası sizi her seferinde torbayı boşaltma ve doldurma zahmetinden kurtarıyor. Rahat ve pratik kullanım sunan ürün çıkarılıp takılabilen elektrik kablosu sayesinde istediğiniz zaman suyu ısıtabilirsiniz. Dışı kumaş kaplı olan Elektrikli Sıcak Su Torbası boyun fıtığı, kas tutulması ve regl ağrılarının tedavisinde büyük rol oynuyor. Ürün Kullanımı: Sıcak su torbasının içini yüzde 70'e kadar su ile doldurunuz ve tıpasını kapatınız. İçi su ile doldurulan ve tıpası kapatılan ürünün kutu içeriğinden çıkan kabloyu monte ederek çalıştırınız. Biraz bekledikten sonra sıcak su torbanız çalışacak ve içerisine eklediğiniz suyu ısıtmaya başlayacak. Ürün Ölçüsü: Sıcak Su Torbası: 18cmX26cm Kablo Uzunluğu: 75cm Paket İçeriği: 1 Adet Elektrikli Sıcak Su Torbası 1 Adet Elektrik Kablosu 1 Adet Tıpa Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Listelenen fiyat 12 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-17%
Marka: TAYFUN
Elektrikli Sıcak Su Torbası tyf-99887787
89.99 TL 109 TL
Kalpli Peluşlu Sıcak Su Torbası lvn
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Moda Sevil Satıcı Ünvanı: SEVİL BULDULAR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Moda Sevil tarafından gönderilecektir. Kalpli Peluşlu Sıcak Su Torbası · Kanserojen madde içermez · İyi günlerde kullanın. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-60%
Marka: Kansai
Kalpli Peluşlu Sıcak Su Torbası lvn
29.8 TL 75 TL
Kansaı Sıcak Su Torbası bltk-326
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: belteks ticaret Satıcı Ünvanı: UMUT BELTEK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün belteks ticaret tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. SICAK SU TORBASI MEDİKAL SAĞLIK TEDAVİSİ AMAÇLI DEĞİLDİR. SAĞLIK TEDAVİSİNDE KULLANILMASI HALİNDE TÜM SORUMLULUK KULLANICIYA AİTTİR. TERMESO DOLDURURKEN KESİNLİKLE KAYNAR SU DEĞİL.SICAK SU KULLANINIZ.KULLANILACAK OLAN SU ISI DERECESİ 60 SANTİGRAT DERECE ALTINDA OLMALIDIR. KAYNAR SU,ÖZELLİKLE CİLDİNİZE VE TERMOFORA ZARAR VEREBİLECEĞİNDEN KULLANMAYINIZ. KAPASİTE:1.7L.HİÇBİR ZAMAN TAM KAPASİTE İLE DOLDURMAYINIZ. DOLUM MİKTARİ TORBANIN 2/3 ÜNÜ GEÇMEMELİDİR. TERMOFORU DİK TUTARAK VE BOĞAZ KISMINDAN TUTARAK DOLDURUNUZ. SU DOLDURDUKTAN SONRA TERMOFORUN İÇİNDE HAVA KALMAYACAK ŞEKİLDE KAPAĞİNI KAPATINIZ. TERMOFORUN BEYAZ KAPAĞINI GEREĞİNDEN FAZLA VE KİLİTLEYENE KADAR SIKMAYINIZ.SICAK SU TORBASININ KULLANIMI SIRASINDA ÜZERİNE AĞIRLIK KOYMAKTAN,DELMEKTEN,ALKALİ,YAĞVE DİREK ĞÜNEŞ IIĞI TEMESINDAN KAÇİNIN TERMOFORU KULLANDIKTAN SONRA SUYUNU BOŞALTIN VE KURUMASI İÇİN BAŞ TARAFINI AŞAĞI KALACAK ŞEKİLDE BIRAKINIZ. DOLU TERMOFORU KULLANIMDAN ÖNCE SIZINTI OLUP OLMADIĞINI ELİNİZLE KONTUROL EDİNİZ. MİKRO DALGA VEYA DİĞER ISITIVILARIN İÇİNE KOYMAYINIZ. İSTENMEYEN OLAYLARLA KARŞİLAŞMAMAK İÇİN LÜTFEN KULLANIM TALİMATLARINI UYGULAYINIZ. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Kansai
Kansaı Sıcak Su Torbası bltk-326
47.49 TL
Yeşil Sıcak Su Torbası Kauçuk 56547205
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: YÜZÜCÜ MARKETİ Satıcı Ünvanı: YAKUP YILDIZ-SALİH YILDIZ ADİ ORTAKLIĞI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Samsun Vergi Kimlik Numarası: 9290807095 Bu ürün YÜZÜCÜ MARKETİ tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. 21x37 ebatlarında 780grm ağırlığında 2lt su kapasiteli kauçukdan uretılmiş,kaliteli ve dayanıklı bir üründür. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 3 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-60%
Marka: Star
Yeşil Sıcak Su Torbası Kauçuk 56547205
39.99 TL 99 TL
Kılıflı Sıcak Su Torbası SST-EBA
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: EBAworld Satıcı Ünvanı: BERKKAN TURUKALAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Adana Bu ürün EBAworld tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Dikkat: Stok durumuna göre ürün modellerinde değişiklik olabilir Kauçuk sağlam malzemeden üretilmiştir kışın sıcak su terapisi yapılabilir yazın soğuk terapi ile serinleyebilirsiniz. Ufak ev kazalarında çarpmalara ve vücudunuzdaki ağrılı bölgelere su torbası ile uygulama yapabilirsiniz 2 lt su haznesi paket içeriği: Renk stok durumuna göre gönderilmektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 3 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-30%
Marka: EBA Life
Kılıflı Sıcak Su Torbası SST-EBA
27.8 TL 39.9 TL
Gri Kalpli Sıcak Su Torbası SSTRBS10099
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: sarac.co Satıcı Ünvanı: ELİF SARAÇ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün sarac.co tarafından gönderilecektir. Vichy marka kauçuk malzemeden, yumuşacık polarlı dokusu ve şirin desenleriyle yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz sıcak su torbası 750ml kapasitelidir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
Marka: sarac.co
Gri Kalpli Sıcak Su Torbası SSTRBS10099
34.99 TL 69.99 TL
Yivli Termofor Sıcak Su Torbası 6440
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Bross Medikal Satıcı Ünvanı: DOKUMED MEDİKAL İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 3090336727 Bu ürün Bross Medikal tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Alman Malı ve Orijinal Ürün Kokusuz TÜV Sertifikalı Çok Dayanıklı Güvenli Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Fashy
Yivli Termofor Sıcak Su Torbası 6440
93.6 TL
Sıcak Su Torbası 1 Litre SCKSU1LT001
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: intoku Store Satıcı Ünvanı: NAİL AKIN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün intoku Store tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: intoku
Sıcak Su Torbası 1 Litre SCKSU1LT001
19.95 TL
Desenli Sıcak Su Torbası FW-5sttbm18
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HomeDeppo Satıcı Ünvanı: YAŞEN DAYANIKLI TÜKETİM GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 9400553723 Bu ürün HomeDeppo tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. 2 lt. Su haznesine sahiptir. farklı kılıflı modelleri bulunmaktadır. kış aylarında sıcak su terapisi, yaz aylarında soğuk terapi ile serinleyebilirsiniz. ufak ev kazalarında, çarpmalara ve vücudunuzdaki ağrılı bölgelere su torbası ile uygulama yapabilirsiniz. soğuk kış günlerinde biraz ısınmak veya ağrıyan kaslarınızı rahatlatmak isterseniz bu ürün tam size göre. üstelik ürün sizi daha da sıcacık saracak ve ısıtacak polar kumaş ile kaplı. sıcak su torbasını 2/3 sini aşmayacak miktarda sıcak su doldurun. içine koyduğunuz suyun çok fazla kaynar olmamasına dikkat edin. her kullanımdan önce mutlaka kapağın sızdırmadığını veya torbada herhangi bir delinme, patlama olup olmadığını kontrol edin. içindeki suyu uzun bir süre sıcak tutma özelliği dışındaki polar kılıf sayesinde kullanımı daha kolay. malzeme: Kauçuk 36x21 ebatlarındadır Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 10 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-44%
Marka: BEEMEDİC
Desenli Sıcak Su Torbası FW-5sttbm18
39.49 TL 70 TL
Sıcak Su Torbası Kılıflı Termofor SST01
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BABACAN SAĞLIK Satıcı Ünvanı: AHMET BURAK BABACAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Manisa Bu ürün BABACAN SAĞLIK tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Haiti Kılıflı Kauçuk Sıcak Su Torbası 2000ml Haiti Kılıflı Kauçuk Sıcak Su Torbası 2000ml Şişeyi doldurmak için kaynayan su kullanmayınız En az üçte ikisini doldurun. Ağız kısmında su belirinceye kadar düz bir yüzeyde içindeki havayı dikkatlice çıkarın. Sızıntı olmadığına emin olmak için kapağı sıkıca kapatın (Parmakla sıkmak yeterlidir)Baş aşağıya tutarak sızıntı durumunu kontrol ediniz. Ürün karışık renklerdedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Nimo
Sıcak Su Torbası Kılıflı Termofor SST01
27.9 TL
Polarlı Sıcak Su Torbası POLARLI SICAK SU TORBASI
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Yigit E Ticaret Satıcı Ünvanı: NİZAM FARUK YİGİT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Yigit E Ticaret tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Sıcak su torbası medikal sağlık tedavisi amaçlı değildir. DİKKAT: STOK DURUMUNA GÖRE ÜRÜN MODELLERİNDE DEĞİŞİKLİK OLABİLİR! Sağlık tedavisinde kullanılması halinde tüm sorumluluk kullanıcıya aittir. Termoforu kullanırken kullanılanacak su derecesi 60 santigrat altında olmalıdır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-22%
Marka: Kansai
Polarlı Sıcak Su Torbası POLARLI SICAK SU TORBASI
23.48 TL 29.98 TL
Sıcak Su Torbası Kılıfsız 750ml SU-05-20
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MNY DEKORASYON Satıcı Ünvanı: AHMET BAYINDIR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün MNY DEKORASYON tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
-28%
Marka: MNY
Sıcak Su Torbası Kılıfsız 750ml SU-05-20
17.9 TL 24.9 TL
Polarlı Çocuklar İçin Sıcak Su Torbası ATASICTO0678
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MNY DEKORASYON Satıcı Ünvanı: AHMET BAYINDIR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün MNY DEKORASYON tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Polar kılıflı sıcak su torbası Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 19 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-18%
Marka: ATÖLYE KİBELE
Polarlı Çocuklar İçin Sıcak Su Torbası ATASICTO0678
24.5 TL 29.9 TL
Sevimli Sincap Sıcak Su Torbası 750ml OrtotekSıSuTor
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ORTO-TEK MEDİKAL Satıcı Ünvanı: SEVCAN ARSLAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün ORTO-TEK MEDİKAL tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Doğal kauçuktan imal edilmiştir. 750ml hayvancık kılıflı kauçuk buyot Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Listelenen fiyat 19 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-10%
Marka: HAITI
Sevimli Sincap Sıcak Su Torbası 750ml OrtotekSıSuTor
95 TL 105 TL
Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) 6052
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Acuns Ticaret Satıcı Ünvanı: EMRE ACUN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kırklareli Bu ürün Acuns Ticaret tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Sıcak su torbası termafor (1,75 litre) Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 27 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Acuns
Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) 6052
45.39 TL
Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) 2803470
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: THEBK Satıcı Ünvanı: BARIŞ KORKMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Muğla Bu ürün THEBK tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Hastalanınca veya yatağınızda ısınamayınca! Üşümeye çözüm bulamayanlara, daha sıcak bir yatak isteyenlere geçmişten gelen sıcacık bir çözüm! Isınmanın en eski, en geleneksel yollarından biri karşınızda! Ürün Özellikleri: Kauçuk sağlam malzemeden üretilmiştir Kışın sıcak su terapisi yapılabilir Yazın soğuk terapi ile serinliye bilirsiniz. Ufak ev kazalarında çarpmalara ve vucudunuzdaki ağrılı bölgelere su torbası ile uygulama yapabilirsiniz Ürün Boyutları Yükseklik: 26 cm Genişlik: 15 cm Su Haznesi: 1,75 Litre Paket İçeriği: Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) NOT: Ürün stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Go İthalat
Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) 2803470
45.56 TL
Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) ETMPN8745904
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SEYAH HOME Satıcı Ünvanı: AHMET KARACA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün SEYAH HOME tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Hastalanınca veya yatağınızda ısınamayınca! Üşümeye çözüm bulamayanlara, daha sıcak bir yatak isteyenlere geçmişten gelen sıcacık bir çözüm! Isınmanın en eski, en geleneksel yollarından biri karşınızda! Ürün Özellikleri: Kauçuk sağlam malzemeden üretilmiştir Kışın sıcak su terapisi yapılabilir Yazın soğuk terapi ile serinliye bilirsiniz. Ufak ev kazalarında çarpmalara ve vucudunuzdaki ağrılı bölgelere su torbası ile uygulama yapabilirsiniz Ürün Boyutları Yükseklik: 26 cm Genişlik: 15 cm Su Haznesi: 1,75 Litre Paket İçeriği: Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) NOT: Ürün stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
-64%
Marka: rennway
Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) ETMPN8745904
24.99 TL 69.99 TL
Yeni Yıl Hediyesi Sıcak Su Torbası 108863
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HediyeSepeti Satıcı Ünvanı: DSG HEDİYELİK YAZ.İNT.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3130598683 Bu ürün HediyeSepeti tarafından gönderilecektir. Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler: Ölçüleri : 37 cm x 20 cm'dir. Sıcaksu torbası içine kaynamayan ve maksimum 50 derece su koymalısınız. Yumuşacık pamuklu yüzeyine soğuk kış günlerinde sıkıca sarılabilirsiniz. Yeni Yıl Hediyesi Sıcak Su Torbası özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-30%
Marka: Hediyesepeti
Yeni Yıl Hediyesi Sıcak Su Torbası 108863
66.99 TL 95.21 TL
Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) 6052
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: NevzatBey Gıda Satıcı Ünvanı: HATİCE ÇELİK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Konya Bu ürün NevzatBey Gıda tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Hastalanınca veya yatağınızda ısınamayınca! Üşümeye çözüm bulamayanlara, daha sıcak bir yatak isteyenlere geçmişten gelen sıcacık bir çözüm! Isınmanın en eski, en geleneksel yollarından biri karşınızda! Ürün Özellikleri: Kauçuk sağlam malzemeden üretilmiştir Kışın sıcak su terapisi yapılabilir Yazın soğuk terapi ile serinliye bilirsiniz. Ufak ev kazalarında çarpmalara ve vucudunuzdaki ağrılı bölgelere su torbası ile uygulama yapabilirsiniz Ürün Boyutları Yükseklik: 26 cm Genişlik: 15 cm Su Haznesi: 1,75 Litre Paket İçeriği: Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) NOT: Ürün stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
Marka: NVZ
Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) 6052
43.39 TL
Pembe Fbp-50 Sıcak Su Torbası ARG00008
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Hedef Online Satıcı Ünvanı: HEDEF ONLİNE MAĞAZACILIK LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 4610934861 Bu ürün Hedef Online tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. HOMETECH FBP-50 SICAK SU TORBASI (PEMBE) Voltaj AC 220/230/240V Frekans 50/60Hz Güç 420W Sıvı Hacmi 1100ml İç Sıcaklık 75 Derece Dış Sıcaklık 70 Derece Şarj Süresi 8-10 Dakika Isı Tutma Süresi 2-8 Saat Boyut 1180x205x65mm Ağırlık 1550gr Kullanışlı, güvenli ve çok yönlüdür. Seyahat ederken kullanılabilir. Içindeki sıvı herhangi bir toksin veya kimyasal madde içermez. Yeniden doldurulmasına gerek yoktur. Sadece elektrikli ısıtma aparatına takarak otomatik kapanmasını bekleyin ve sıcaklığın tadını çıkarın. Gelişmiş ısı transfer teknolojisi ile elektrik tamamen sudan ayrılır. Isı, ürünün her yerine eşit olarak dağıtılır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
Marka: Hometech
Pembe Fbp-50 Sıcak Su Torbası ARG00008
200 TL
Pembe Kalpli Peluşlu Sıcak Su Torbası P741S4274
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: çantalimanı Satıcı Ünvanı: SIRIMSI ÇANTA KIRTASİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Çorum Vergi Kimlik Numarası: 7690668137 Bu ürün çantalimanı tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Vichy Kalpli Peluşlu Sıcak Su Torbası Vichy Kalpli Peluşlu Sıcak Su Torbası ·Kanserojen madde içermez Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-39%
Marka: Vichy
Pembe Kalpli Peluşlu Sıcak Su Torbası P741S4274
29.9 TL 49 TL
Sıcak Su Torbası Termafor 1,75 lt 1273365
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Aydoğan Satış Pazarlama Satıcı Ünvanı: ÇİLEM AYDOĞAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Aydoğan Satış Pazarlama tarafından gönderilecektir. Hastalanınca veya yatağınızda ısınamayınca! Üşümeye çözüm bulamayanlara, daha sıcak bir yatak isteyenlere geçmişten gelen sıcacık bir çözüm! Isınmanın en eski, en geleneksel yollarından biri karşınızda! Ürün Özellikleri: Kauçuk sağlam malzemeden üretilmiştir Kışın sıcak su terapisi yapılabilir Yazın soğuk terapi ile serinliye bilirsiniz. Ufak ev kazalarında çarpmalara ve vucudunuzdaki ağrılı bölgelere su torbası ile uygulama yapabilirsiniz Ürün Boyutları Yükseklik: 26 cm Genişlik: 15 cm Su Haznesi: 1,75 Litre Paket İçeriği: Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) NOT: Ürün stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Marka: rennway
Sıcak Su Torbası Termafor 1,75 lt 1273365
37 TL
Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) LNS000011217
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: LİON STORE Satıcı Ünvanı: ZEYD KIŞLA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün LİON STORE tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Hastalanınca veya yatağınızda ısınamayınca! Üşümeye çözüm bulamayanlara, daha sıcak bir yatak isteyenlere geçmişten gelen sıcacık bir çözüm! Isınmanın en eski, en geleneksel yollarından biri karşınızda! Ürün Özellikleri: Kauçuk sağlam malzemeden üretilmiştir Kışın sıcak su terapisi yapılabilir Yazın soğuk terapi ile serinliye bilirsiniz. Ufak ev kazalarında çarpmalara ve vucudunuzdaki ağrılı bölgelere su torbası ile uygulama yapabilirsiniz Ürün Boyutları Yükseklik: 26 cm Genişlik: 15 cm Su Haznesi: 1,75 Litre Paket İçeriği: Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) NOT: Ürün stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
-20%
Marka: rennway
Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) LNS000011217
41.18 TL 51.48 TL
Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) 4457
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TrenddeOL Satıcı Ünvanı: HOCAOĞLU GRUP İNŞAAT ANONİM ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 4631099794 Bu ürün TrenddeOL tarafından gönderilecektir. Hastalanınca veya yatağınızda ısınamayınca! Üşümeye çözüm bulamayanlara, daha sıcak bir yatak isteyenlere geçmişten gelen sıcacık bir çözüm! Isınmanın en eski, en geleneksel yollarından biri karşınızda! Ürün özellikleri: Kauçuk sağlam malzemeden üretilmiştir Kışın sıcak su terapisi yapılabilir Yazın soğuk terapi ile serinliye bilirsiniz. Ufak ev kazalarında çarpmalara ve vucudunuzdaki ağrılı bölgelere su torbası ile uygulama yapabilirsiniz Ürün boyutları Yükseklik: 26 cm Genişlik: 15 cm Su haznesi: 1,75 litre Paket içeriği: Sıcak su torbası termafor (1,75 litre) Not: Ürün stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-49%
Marka: Hocaoğlu Grup
Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) 4457
40.9 TL 80.9 TL
Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) 1151580
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SEYAH HOME Satıcı Ünvanı: AHMET KARACA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün SEYAH HOME tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: EFSANEAVM
Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) 1151580
24.99 TL
Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) 841891
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Bahrem Satıcı Ünvanı: KEREM YAVAŞ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Bahrem tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Hastalanınca veya yatağınızda ısınamayınca! Üşümeye çözüm bulamayanlara, daha sıcak bir yatak isteyenlere geçmişten gelen sıcacık bir çözüm! Isınmanın en eski, en geleneksel yollarından biri karşınızda! Ürün Özellikleri: Kauçuk sağlam malzemeden üretilmiştir Kışın sıcak su terapisi yapılabilir Yazın soğuk terapi ile serinliye bilirsiniz. Ufak ev kazalarında çarpmalara ve vucudunuzdaki ağrılı bölgelere su torbası ile uygulama yapabilirsiniz Ürün Boyutları Yükseklik: 26 cm Genişlik: 15 cm Su Haznesi: 1,75 Litre Paket İçeriği: Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) NOT: Ürün stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Bahrem
Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) 841891
42.9 TL
Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) 6052
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Store Of Stars Satıcı Ünvanı: YUSUF CAN UZUNTEL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Hatay Bu ürün Store Of Stars tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Hastalanınca veya yatağınızda ısınamayınca! Üşümeye çözüm bulamayanlara, daha sıcak bir yatak isteyenlere geçmişten gelen sıcacık bir çözüm! Isınmanın en eski, en geleneksel yollarından biri karşınızda! Ürün Özellikleri: Kauçuk sağlam malzemeden üretilmiştir Kışın sıcak su terapisi yapılabilir Yazın soğuk terapi ile serinliye bilirsiniz. Ufak ev kazalarında çarpmalara ve vucudunuzdaki ağrılı bölgelere su torbası ile uygulama yapabilirsiniz Ürün Boyutları Yükseklik: 26 cm Genişlik: 15 cm Su Haznesi: 1,75 Litre Paket İçeriği: Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) NOT: Ürün stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Storeofstars
Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) 6052
43.39 TL
Polar Kılıflı Termofor Sıcak Su Torbası 1214
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: STAR STORE Satıcı Ünvanı: ALEYNA İNCİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün STAR STORE tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Hastalanınca veya yatağınızda ısınamayınca! Üşümeye çözüm bulamayanlara, daha sıcak bir yatak isteyenlere geçmişten gelen sıcacık bir çözüm! Isınmanın en eski, en geleneksel yollarından biri, şık kumaş kılıfın içerisinde karşınızda! Ürün Özellikleri: Kauçuk sağlam malzemeden üretilmiştir Kışın sıcak su terapisi yapılabilir Yazın soğuk terapi ile serinliyebilirsiniz. Ufak ev kazalarında çarpmalara ve vucudunuzdaki ağrılı bölgelere su torbası ile uygulama yapabilirsiniz Polar kılıflıdır. Ürün Boyutları Su Haznesi: Paket İçeriği: Polar Kılıflı Sıcak Su Torbası Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 1 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Pi İthalat
Polar Kılıflı Termofor Sıcak Su Torbası 1214
20.99 TL
Sıcak Su Torbası Termafor 1,75 Litre 6052
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: PoloStar Satıcı Ünvanı: MURAT ÖZKILINÇ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Gaziantep Bu ürün PoloStar tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 26 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Polostar
Sıcak Su Torbası Termafor 1,75 Litre 6052
43.39 TL
Kırmızı Kalpli Peluşlu Sıcak Su Torbası KAPLKIRMIZI
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Moda Sevil Satıcı Ünvanı: SEVİL BULDULAR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Moda Sevil tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Pembe Kalp Model Polarlı Su Kesesi 25X25 CM BOYUTLARINDADIR · kanserojen madde içermez . Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 3 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-39%
Marka: Kansai
Kırmızı Kalpli Peluşlu Sıcak Su Torbası KAPLKIRMIZI
42 TL 69 TL
Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) 6052
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SadeMağaza Satıcı Ünvanı: SAMED DENİZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kayseri Bu ürün SadeMağaza tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Hastalanınca veya yatağınızda ısınamayınca! Üşümeye çözüm bulamayanlara, daha sıcak bir yatak isteyenlere geçmişten gelen sıcacık bir çözüm! Isınmanın en eski, en geleneksel yollarından biri karşınızda! Ürün Özellikleri: Kauçuk sağlam malzemeden üretilmiştir Kışın sıcak su terapisi yapılabilir Yazın soğuk terapi ile serinliye bilirsiniz. Ufak ev kazalarında çarpmalara ve vucudunuzdaki ağrılı bölgelere su torbası ile uygulama yapabilirsiniz Ürün Boyutları Yükseklik: 26 cm Genişlik: 15 cm Su Haznesi: 1,75 Litre Paket İçeriği: Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) NOT: Ürün stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: SadeM
Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) 6052
38.39 TL
Termafor Sıcak Su Torbası 1,75 Litre 6052
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BegümStore Satıcı Ünvanı: BEGÜM METE İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün BegümStore tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Bewing
Termafor Sıcak Su Torbası 1,75 Litre 6052
53.39 TL
Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) MUA00000001859
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SEYAH HOME Satıcı Ünvanı: AHMET KARACA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün SEYAH HOME tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Hastalanınca veya yatağınızda ısınamayınca! Üşümeye çözüm bulamayanlara, daha sıcak bir yatak isteyenlere geçmişten gelen sıcacık bir çözüm! Isınmanın en eski, en geleneksel yollarından biri karşınızda! Ürün özellikleri: Kauçuk sağlam malzemeden üretilmiştir kışın sıcak su terapisi yapılabilir yazın soğuk terapi ile serinliye bilirsiniz. Ufak ev kazalarında çarpmalara ve vucudunuzdaki ağrılı bölgelere su torbası ile uygulama yapabilirsiniz ürün boyutları yükseklik: 26 cm genişlik: 15 cm su haznesi: 1,75 litre paket içeriği: Sıcak su torbası termafor (1,75 litre) not: ürün stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
-64%
Marka: rennway
Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) MUA00000001859
24.99 TL 69.99 TL
Sıcak Su Torbası Sevimli Sincap PL-0071
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: eeczaneden Satıcı Ünvanı: MUSTAFA UZUN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Erzincan Bu ürün eeczaneden tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Haiti sıcak su torbası sevimli sincap Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-10%
Marka: HAITI
Sıcak Su Torbası Sevimli Sincap PL-0071
80.1 TL 89 TL
Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) 962192
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: NİKEHA Satıcı Ünvanı: KEMAL AYTEKİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Muğla Bu ürün NİKEHA tarafından gönderilecektir. Hastalanınca veya yatağınızda ısınamayınca! Üşümeye çözüm bulamayanlara, daha sıcak bir yatak isteyenlere geçmişten gelen sıcacık bir çözüm! Isınmanın en eski, en geleneksel yollarından biri karşınızda! Ürün Özellikleri: Kauçuk sağlam malzemeden üretilmiştir Kışın sıcak su terapisi yapılabilir Yazın soğuk terapi ile serinliye bilirsiniz. Ufak ev kazalarında çarpmalara ve vucudunuzdaki ağrılı bölgelere su torbası ile uygulama yapabilirsiniz Ürün Boyutları Yükseklik: 26 cm Genişlik: 15 cm Su Haznesi: 1,75 Litre Paket İçeriği: Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) NOT: Ürün stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir. 007 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Körfez
Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) 962192
41.9 TL
Kauçuk Kılıflı Sıcak Su Torbası 2000ml hti8698973760209
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: eserfarma Satıcı Ünvanı: VOLKAN ERDURAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün eserfarma tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Haiti Kauçuk Kılıflı Sıcak Su Torbası 2000ml ÜRÜN ÖZELLİKLERİ 2000 ml kauçuk özel kılıflı sıvcak su torbası -Haiti sıcak su torbası doğal kauçuktan imal edilmiştir. Kullanımı : -Torbayı kaynar su ile değil sıcak su ile 2/3 kapasiteye kadar doldurunuz. Suyu soğuk su musluğundan alıp ısıtınız. -Kaynar su torbanıza zarar vereceği için kullanmayınız. Daha yüksek oranda bakır içerdiğinden direk sıcak su musluğundan alınan su torbanızın ömrünü kısaltır. -Torbanızı dikey olarak ve boyun kısmından tutarak doldurunuz. -Açılan boyun kısmında su belirinceye kadar torbayı düz bir zeminde eğerek havayı dışarı çıkartınız. ÜLKE: PRC. İTHALATÇI FİRMA: HÜNKAR ECZA VE MEDİKAL LTD.ŞTİ. AKÇEŞME MAH.2019 SK.NO:5 DENİZLİ TEL:0258 371 46 56 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 10 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-47%
Marka: HAITI
Kauçuk Kılıflı Sıcak Su Torbası 2000ml hti8698973760209
26.5 TL 49.9 TL
Sıcak Su Torbası Kauçuk Mavi Renk 305155009
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: YÜZÜCÜ MARKETİ Satıcı Ünvanı: YAKUP YILDIZ-SALİH YILDIZ ADİ ORTAKLIĞI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Samsun Vergi Kimlik Numarası: 9290807095 Bu ürün YÜZÜCÜ MARKETİ tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. 21x37 ebatlarında 780grm ağırlığında 2lt su kapasiteli kauçukdan uretılmiş,kaliteli ve dayanıklı bir üründür. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 17 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-42%
Marka: Star
Sıcak Su Torbası Kauçuk Mavi Renk 305155009
39.99 TL 69 TL
Sıcak Su Torbası mntlttc-bk-mpnbk-0022337
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Mantlettic Satıcı Ünvanı: ASIMCAN KALKAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Mantlettic tarafından gönderilecektir. ? Sıcak Su Torbası.? Renkleri kolisinden karışık çıkmaktadır.? Boyut 32x20cm. AOL2891894322 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Mantlettic
Sıcak Su Torbası mntlttc-bk-mpnbk-0022337
80.78 TL
Sıcak Su Torbası Kadife Kırmızı 1lt Su 07-21 su-21
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MİMOZA PARK Satıcı Ünvanı: İBRAHİM KILIÇ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün MİMOZA PARK tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. MİNİ KILIFLI 1 LT KIRMIZI SU TORBASI KULLANIRKEN SU TORBASININ %70 İNİ SU İLE DOLDURUNUZ. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-50%
Marka: Timon
Sıcak Su Torbası Kadife Kırmızı 1lt Su 07-21 su-21
25 TL 50 TL
Yumuşak Peluşlu Desenli Sıcak Su Torbası 2lt Su-17 022.469325
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: BudamıVarStore Satıcı Ünvanı: İSMAİL AYDIN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün BudamıVarStore tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. MiniHome Yumuşak Peluşlu Desenli Sıcak Su Torbası 2Lt Su-17 · Kanserojen madde içermez · Cilde uzun süre temas ettirmeyiniz Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 26 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-34%
Marka: MiniHome
Yumuşak Peluşlu Desenli Sıcak Su Torbası 2lt Su-17 022.469325
39.9 TL 60 TL
Uzay Tasarımlı Minimal Hediyelik Sıcak Su Torbası 107114
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HediyeSepeti Satıcı Ünvanı: DSG HEDİYELİK YAZ.İNT.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3130598683 Bu ürün HediyeSepeti tarafından gönderilecektir. Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler: Ölçüleri : 37 cm x 20 cm'dir. Sıcaksu torbası içine kaynamayan ve maksimum 50 derece su koymalısınız. Yumuşacık pamuklu yüzeyine soğuk kış günlerinde sıkıca sarılabilirsiniz. Uzay Tasarımlı Minimal Hediyelik Sıcak Su Torbası özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 24 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-21%
Marka: Hediyesepeti
Uzay Tasarımlı Minimal Hediyelik Sıcak Su Torbası 107114
64.94 TL 81.99 TL
Deniz Aslanı Işlemeli Peluş Sıcak Su Torbası 105128
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HediyeSepeti Satıcı Ünvanı: DSG HEDİYELİK YAZ.İNT.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3130598683 Bu ürün HediyeSepeti tarafından gönderilecektir. Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler: Ölçüleri : 37 cm x 20 cm'dir. Sıcak su torbası üstünde nakış işlemeli deniz aslanı figürü vardır. Yumuşacık peluş yüzeyine soğuk kış günlerinde sıkıca sarılabilirsiniz. Deniz Aslanı İşlemeli Peluş Sıcak Su Torbası özel hediye kutusu üzerine hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-14%
Marka: Hediyesepeti
Deniz Aslanı Işlemeli Peluş Sıcak Su Torbası 105128
75.99 TL 88.86 TL
Termofor Sıcak Su Torbası Polar Pembe Çizgili KANSAİ_SST_MW03
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ADSM MEDİKAL Satıcı Ünvanı: ADSM SAĞLIK GEREÇLERİ SANAYYİ VE TİC. LTD. ŞTİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 0080837427 Bu ürün ADSM MEDİKAL tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Şişeyi doldurmak için kaynayan su kullanmayınız En az üçte ikisini doldurun Ağız kısmında su belirinceye kadar düz bir yüzeyde içindeki havayı dikkatlice çıkarın. Sızıntı olmadığına emin olmak için kapağı sıkıca kapatın (Parmakla sıkmak yeterlidir) Baş aşağıya tutarak sızıntı durumunu kontrol ediniz. Ürün karışık renklerdedir. Bu sebeple stokta olan ürün gönderilecektir. Renk tercihinizi mesaj atarak iletebilirsiniz Medikal Sağlık tedavileri için kullanılmaz 60 Derece üstünde sıcak su konulmamalıdır Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 28 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-18%
Marka: Kansai
Termofor Sıcak Su Torbası Polar Pembe Çizgili KANSAİ_SST_MW03
45 TL 55 TL
Sıcak Su Torbası Lastikli 1 lt. 20835s 1897
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SAMPURCHASE Satıcı Ünvanı: SAM SATINALMAMOTORU BİLGİ TEKN.VE TİC.A.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 7420476960 Bu ürün SAMPURCHASE tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. . Tüm ürünlerimiz sıfır yeni ürünlerdir. . Tüm üretim hatalarına karşı ürüne Sampurchase %100 garanti vermektedir. . Sampurchase bu ürünü özel olarak üretim , ithal ve ya temin etmektedir. . Stok durumuna göre stoktaki renk karışık olarak gönderilmektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-44%
Marka: Sampurchase
Sıcak Su Torbası Lastikli 1 lt. 20835s 1897
83.27 TL 148.7 TL
Arkadaşa Hediye Halloween Tasarımlı Sıcak Su Torbası 108857
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HediyeSepeti Satıcı Ünvanı: DSG HEDİYELİK YAZ.İNT.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3130598683 Bu ürün HediyeSepeti tarafından gönderilecektir. Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler: Ölçüleri : 37 cm x 20 cm'dir. Sıcaksu torbası içine kaynamayan ve maksimum 50 derece su koymalısınız. Yumuşacık pamuklu yüzeyine soğuk kış günlerinde sıkıca sarılabilirsiniz. Arkadaşa Hediye Halloween Tasarımlı Sıcak Su Torbası özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-43%
Marka: Hediyesepeti
Arkadaşa Hediye Halloween Tasarımlı Sıcak Su Torbası 108857
53.77 TL 93.99 TL
Sıcak Su Torbası,Yeşil Renkli Kauçuk HWB-750
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: RİA SHOPPİNG Satıcı Ünvanı: YAKUP TUTAL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün RİA SHOPPİNG tarafından gönderilecektir. Kauçuktan yapılmış sıcak su torbasıdır.Yeşil renklidir.750ml kadar su alır.Boyu 26cm,eni 17cm,dir. Sıcak su torbasını maksimum % 75 oranında sıcak su ile doldurunuz.Torbayı yağlı ve benzin olan yerlerde bırakmayınız.Termofor,kokusuz bir üründür.Contalı sert kapanan tıpası sayesinde su sızdırması yapmaz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-43%
Marka: Bosphorus
Sıcak Su Torbası,Yeşil Renkli Kauçuk HWB-750
25.8 TL 45 TL
Küçük Boy Sıcak Su Torbası 500 Ml ÖZASYAAVM4438
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: özasyaavm Satıcı Ünvanı: KAMİL AKSAR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün özasyaavm tarafından gönderilecektir. Ürün özellikleri: - 1. Kalite kauçuk sağlam malzemeden imal edilmiştir. - kışın sıcak su terapisi yapabilirsiniz. - polar kılıflıdır. - ufak ev kazalarında çarpmalara ve vücudunuzdaki ağrılı bölgelere su torbası ile uygulama yapabilirsiniz. -kaynar suyu direkt olarak koymayınız. 3-5 dk dinlendirip öyle doldurunuz. 90 derecenin üstünde olması sıcak su torbasını zamanla aşındırabilir. Ürün ölçüleri: - 20 x 10 cm. - 0.5 lt. Su haznesine sahiptir(KÜÇÜK BOY) RENK=STOK DURUMUNA GÖRE GÖNDERİLECEKTİR. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-32%
Marka: Özasya AVM
Küçük Boy Sıcak Su Torbası 500 Ml ÖZASYAAVM4438
23.9 TL 35 TL
Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) ck-6052
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: SEMBUSTORE Satıcı Ünvanı: BURAK DEMİRTÜRK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün SEMBUSTORE tarafından gönderilecektir. Hastalanınca veya yatağınızda ısınamayınca! Üşümeye çözüm bulamayanlara, daha sıcak bir yatak isteyenlere geçmişten gelen sıcacık bir çözüm! Isınmanın en eski, en geleneksel yollarından biri karşınızda! Ürün Özellikleri: Kauçuk sağlam malzemeden üretilmiştir Kışın sıcak su terapisi yapılabilir Yazın soğuk terapi ile serinliye bilirsiniz. Ufak ev kazalarında çarpmalara ve vucudunuzdaki ağrılı bölgelere su torbası ile uygulama yapabilirsiniz Ürün Boyutları Yükseklik: 26 cm Genişlik: 15 cm Su Haznesi: 1,75 Litre Paket İçeriği: Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) NOT: Ürün stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Bs İthalat
Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) ck-6052
36.98 TL
Çocuk Sıcak Su Torbası - Sarı Arı Desenli haiti09
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Arma İtriyat Satıcı Ünvanı: ÖMER ALTINEL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Manisa Bu ürün Arma İtriyat tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. 750 ml. su haznesine sahiptir. Kauçuk sağlam malzemeden üretilmiştir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 1 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-37%
Marka: HAITI
Çocuk Sıcak Su Torbası - Sarı Arı Desenli haiti09
37 TL 59 TL
Sıcak Su Torbası Özel Kılıflı 2000 Ml 8698973760186
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: eserfarma Satıcı Ünvanı: VOLKAN ERDURAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün eserfarma tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Haiti Sıcak Su Torbası Özel Kılıflı 2000 ML Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-20%
Marka: HAITI
Sıcak Su Torbası Özel Kılıflı 2000 Ml 8698973760186
23.9 TL 29.9 TL
Termofor Kadife Hardal Sarı Sıcak Su Torbası 16
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Vitaminsepeti Satıcı Ünvanı: PHARMA MEDIA SAĞLIK KOZMETİK PAZARLAMA VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 7290940902 Bu ürün Vitaminsepeti tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Sıcaksu torbası termofor kadife hardal sarı Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Fashy
Termofor Kadife Hardal Sarı Sıcak Su Torbası 16
129 TL
Kadife Kılıflı Termofor Sıcak Su Torbası 6712 4008339596672
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: kozkiba Satıcı Ünvanı: DOCTOR FARMA İLAÇ SAĞ. ÜRÜN. SAN. VE DIŞ. TİC. A.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3020555296 Bu ürün kozkiba tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Alman Malı ve Orijinal Ürün Kokusuz TÜV Sertifikalı Çok Dayanıklı Güvenli Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-31%
Marka: Fashy
Kadife Kılıflı Termofor Sıcak Su Torbası 6712 4008339596672
128.85 TL 186.83 TL
Sıcak Su Torbası Termafor 1,75 lt SASST-420
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: sunsetavm Satıcı Ünvanı: MASSTUR TURİZM ORGANİZASYON TİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 6131214605 Bu ürün sunsetavm tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Hastalanınca veya yatağınızda ısınamayınca! Üşümeye çözüm bulamayanlara, daha sıcak bir yatak isteyenlere geçmişten gelen sıcacık bir çözüm! Isınmanın en eski, en geleneksel yollarından biri karşınızda! Ürün özellikleri: Kauçuk sağlam malzemeden üretilmiştir Kışın sıcak su terapisi yapılabilir Yazın soğuk terapi ile serinliye bilirsiniz. Ufak ev kazalarında çarpmalara ve vucudunuzdaki ağrılı bölgelere su torbası ile uygulama yapabilirsiniz Ürün boyutları Yükseklik: 26 cm Genişlik: 15 cm Su haznesi: 1,75 litre Paket içeriği: Sıcak su torbası termafor (1,75 litre) Not: Ürün stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
-33%
Marka: sunsetavm
Sıcak Su Torbası Termafor 1,75 lt SASST-420
19.9 TL 29.9 TL
Sıcak Su Torbası Termofor 1800 Ml Polar Kılıflı 74740430
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Yokyokbizde Satıcı Ünvanı: MUSTAFA ULAŞ EREM İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Yokyokbizde tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. SICAK SU TORBASI TERMOFOR 1800 ML POLAR KILIFLI Maksimum Kapasitesi 1,8 Litredir. Üzerinde bulunan özel deseni sayesinde, kaynatılarak doldurulan suyun ısısını uzun süre korumasını sağlar.Kaliteli kauçuk'tan üretilmiştir. Kapak kısmı su sızdırmayacak şekilde kaliteli plastikten üretilmiş olup ek olarak sızdırmazlık contası ile desteklenmiştir. Termoforun malzeme kalitesi sayesinde yıllarca kullanım imkanına sahip olursunuz.Piyasadaki en kalite ürünler arasındadır. • Termofor Sıcak su torbası sayesinde güvenle ısınabilirsiniz • Kullanmadan önce mutlaka ısısını kontrol ediniz. • Sıcak su torbasını mikrodalga fırına koymayın. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 19 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
Marka: YYB
Sıcak Su Torbası Termofor 1800 Ml Polar Kılıflı 74740430
36.9 TL
Termofor Kırmızı Kalpli Sıcak Su Torbası Polar Love KANSAİ_SST_MW01
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MNY DEKORASYON Satıcı Ünvanı: AHMET BAYINDIR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün MNY DEKORASYON tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Şişeyi doldurmak için kaynayan su kullanmayınız En az üçte ikisini doldurun Ağız kısmında su belirinceye kadar düz bir yüzeyde içindeki havayı dikkatlice çıkarın. Sızıntı olmadığına emin olmak için kapağı sıkıca kapatın (Parmakla sıkmak yeterlidir) Baş aşağıya tutarak sızıntı durumunu kontrol ediniz. Ürün karışık renklerdedir. Bu sebeple stokta olan ürün gönderilecektir. Renk tercihinizi mesaj atarak iletebilirsiniz Medikal Sağlık tedavileri için kullanılmaz 60 Derece üstünde sıcak su konulmamalıdır Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 19 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-33%
Marka: Kansai
Termofor Kırmızı Kalpli Sıcak Su Torbası Polar Love KANSAİ_SST_MW01
29.99 TL 44.9 TL
Polar Kılıflı Termofor Sıcak Su Torbası (2 Litre) 0756168472837
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Bakbakburada Satıcı Ünvanı: EHRİME ÜN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Bakbakburada tarafından gönderilecektir. Hastalanınca veya yatağınızda ısınamayınca! Üşümeye çözüm bulamayanlara, daha sıcak bir yatak isteyenlere geçmişten gelen sıcacık bir çözüm! Isınmanın en eski, en geleneksel yollarından biri, şık kumaş kılıfların içerisinde karşınızda! Ürün Özellikleri: Kauçuk sağlam malzemeden üretilmiştir Kışın sıcak su terapisi yapılabilir Yazın soğuk terapi ile serinliye bilirsiniz. Ufak ev kazalarında çarpmalara ve vucudunuzdaki ağrılı bölgelere su torbası ile uygulama yapabilirsiniz Polar kılıflıdır. Ürün Boyutları Yükseklik: 33 cm Genişlik: 19 cm Su Haznesi: 2 Litre Paket İçeriği: Polar Kılıflı Termafor Sıcak Su Torbası (2 Litre) NOT: Ürün desenleri birbirinden farklıdır ve karışık olarak gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-53%
Marka: Nokta's
Polar Kılıflı Termofor Sıcak Su Torbası (2 Litre) 0756168472837
37.19 TL 78.35 TL
Beyaz Papyon Peluşlu Termofor Sıcak Su Torbası 2lt peluşsu
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Firsatgeldi Satıcı Ünvanı: MUHAMMED EMRE BALCI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Firsatgeldi tarafından gönderilecektir. 1. Kalite kauçuk sağlam malzemeden imal edilmiştir. Ponponlu sıcak su torbası Kaynar suyu direkt olarak koymayınız. 2-4 dk dinlendirip öyle doldurunuz. Maksimum 50 derece sıcak su konabilir. 50 dereceden yüksekler zamanla aşındırır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-51%
Marka: firsatgeldi
Beyaz Papyon Peluşlu Termofor Sıcak Su Torbası 2lt peluşsu
48.9 TL 100 TL
Polar Kılıflı Termafor Sıcak Su Torbası (1800 Ml) FTHMPN9000657
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: İstanbul Ticaret Satıcı Ünvanı: FIRAT KIROĞLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün İstanbul Ticaret tarafından gönderilecektir. Hastalanınca veya yatağınızda ısınamayınca! Üşümeye çözüm bulamayanlara, daha sıcak bir yatak isteyenlere geçmişten gelen sıcacık bir çözüm! Isınmanın en eski, en geleneksel yollarından biri, şık kumaş kılıfların içerisinde karşınızda! Ürün Özellikleri: Kauçuk sağlam malzemeden üretilmiştir Kışın sıcak su terapisi yapılabilir Yazın soğuk terapi ile serinliye bilirsiniz. Ufak ev kazalarında çarpmalara ve vucudunuzdaki ağrılı bölgelere su torbası ile uygulama yapabilirsiniz Polar kılıflıdır. Ürün Boyutları Yükseklik: 33 cm Genişlik: 19 cm Su Haznesi: 1800 ML Paket İçeriği: Polar Kılıflı Termafor Sıcak Su Torbası NOT: Desen Ve Renkler Karışık Olup Stok Durumuna Göre Gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-12%
Marka: rennway
Polar Kılıflı Termafor Sıcak Su Torbası (1800 Ml) FTHMPN9000657
61.42 TL 69.94 TL
Dalga Desen Sıcak Su Torbası Mavi 6437-54 643754T
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Infra-Med Satıcı Ünvanı: ÇEVİK GLOBAL SAĞLIK ÇÖZÜMLERİ MEDİKAL İÇ VE DIŞ TİC.SAN.L.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 2490783408 Bu ürün Infra-Med tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Şık sıcaklık kalitesi Isınma alanındaki şık kaliteye kendinizi ikna edin. Isıtma ürünlerimiz eviniz için sağlık ve rahatlama anları sağlar. Tüm makalelerimiz benzersizdir ve olağanüstü ürün özelliklerine sahiptir. SICAK SU ŞİŞELERİ Sıcak su şişelerimiz İngiliz Standardı BS1970: 2012 ile uyumludur ve tabii ki TÜV tarafından test edilmiştir. Isı ürünlerimiz 2017/745 / EU Tıbbi Cihaz Direktifine uygun medikal ürünler olduğundan tüm sıcak su şişelerimiz CE işaretlidir. Ürünlerimiz kokusuz olmaları ve geri dönüştürülebilir olmaları sayesinde şirketin sürdürülebilirlik gereksinimlerini de karşılar. Kesintisiz ve ince bir şişe boynu ve sıcak suyun güvenli bir şekilde doldurulması için ekstra geniş bir doldurma ipliği ile tasarımı ve işlevselliği mükemmellikle birleştiriyoruz. Paletimizin parlak, solmayan renkleri, mükemmel sıcak su şişemizin genel resmini tamamlar. Fashy ısıtma ürünleri sertifikalıdır "SICAK SU ŞİŞELERİNİN TEST EDİLMESİ VE SERTİFİKALANDIRILMASI" TEST İŞARETİ OEKO-TEX SERTİFİKASI 13.HVN.21623 OEKO-TEX SERTİFİKASI 10.HVN.77723 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
-21%
Marka: Fashy
Dalga Desen Sıcak Su Torbası Mavi 6437-54 643754T
109.9 TL 139.9 TL
Polar Kılıflı Termafor Sıcak Su Torbası (1800 Ml) KZLRMK29013270
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Wholesale Market Satıcı Ünvanı: OĞUZCAN KIZILIRMAK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Wholesale Market tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Hastalanınca veya yatağınızda ısınamayınca! Üşümeye çözüm bulamayanlara, daha sıcak bir yatak isteyenlere geçmişten gelen sıcacık bir çözüm! Isınmanın en eski, en geleneksel yollarından biri, şık kumaş kılıfların içerisinde karşınızda! Ürün Özellikleri: Kauçuk sağlam malzemeden üretilmiştir Kışın sıcak su terapisi yapılabilir Yazın soğuk terapi ile serinliye bilirsiniz. Ufak ev kazalarında çarpmalara ve vucudunuzdaki ağrılı bölgelere su torbası ile uygulama yapabilirsiniz Polar kılıflıdır. Ürün Boyutları Yükseklik: 33 cm Genişlik: 19 cm Su Haznesi: 1800 ML Paket İçeriği: Polar Kılıflı Termafor Sıcak Su Torbası NOT: Desen Ve Renkler Karışık Olup Stok Durumuna Göre Gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
Marka: rennway
Polar Kılıflı Termafor Sıcak Su Torbası (1800 Ml) KZLRMK29013270
54.2 TL
Polarlı Sıcak Su Torbası Karışık Renkli 2lt Z.-32
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: AGALAR Satıcı Ünvanı: AGALAR GIDA İNŞAAT TURİZM ELEKTRONİKTİC.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 0080551837 Bu ürün AGALAR tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. 2lt lik sağlıklı polarlı sıcak su torbası. Ürün karışık renklerdedir ve rastgele bir renk gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-31%
Marka: Fazay Ospim
Polarlı Sıcak Su Torbası Karışık Renkli 2lt Z.-32
27 TL 39 TL
Polar Kılıflı Termafor Sıcak Su Torbası (1800 Ml) 6093
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: NevzatBey Gıda Satıcı Ünvanı: HATİCE ÇELİK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Konya Bu ürün NevzatBey Gıda tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Hastalanınca veya yatağınızda ısınamayınca! Üşümeye çözüm bulamayanlara, daha sıcak bir yatak isteyenlere geçmişten gelen sıcacık bir çözüm! Isınmanın en eski, en geleneksel yollarından biri, şık kumaş kılıfların içerisinde karşınızda! Ürün Özellikleri: Kauçuk sağlam malzemeden üretilmiştir Kışın sıcak su terapisi yapılabilir Yazın soğuk terapi ile serinliye bilirsiniz. Ufak ev kazalarında çarpmalara ve vucudunuzdaki ağrılı bölgelere su torbası ile uygulama yapabilirsiniz Polar kılıflıdır. Ürün Boyutları Yükseklik: 33 cm Genişlik: 19 cm Su Haznesi: 1800 ML Paket İçeriği: Polar Kılıflı Termafor Sıcak Su Torbası NOT: Desen Ve Renkler Karışık Olup Stok Durumuna Göre Gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
Marka: NVZ
Polar Kılıflı Termafor Sıcak Su Torbası (1800 Ml) 6093
46.97 TL
Polar Kılıflı Termafor Sıcak Su Torbası (1800 Ml) PY41300384
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Peyless Satıcı Ünvanı: PİRANLIOĞLU E-TİCARET MOB.HAYV.OTO.SAN.İTH.İHR.L.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 7300709671 Bu ürün Peyless tarafından gönderilecektir. Hastalanınca veya yatağınızda ısınamayınca! Üşümeye çözüm bulamayanlara, daha sıcak bir yatak isteyenlere geçmişten gelen sıcacık bir çözüm! Isınmanın en eski, en geleneksel yollarından biri, şık kumaş kılıfların içerisinde karşınızda! Ürün Özellikleri: Kauçuk sağlam malzemeden üretilmiştir Kışın sıcak su terapisi yapılabilir Yazın soğuk terapi ile serinliye bilirsiniz. Ufak ev kazalarında çarpmalara ve vucudunuzdaki ağrılı bölgelere su torbası ile uygulama yapabilirsiniz Polar kılıflıdır. Ürün Boyutları Yükseklik: 33 cm Genişlik: 19 cm Su Haznesi: 1800 ML Paket İçeriği: Polar Kılıflı Termafor Sıcak Su Torbası NOT: Desen Ve Renkler Karışık Olup Stok Durumuna Göre Gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
Marka: Peyless
Polar Kılıflı Termafor Sıcak Su Torbası (1800 Ml) PY41300384
105.13 TL 210.26 TL
Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) MEFU-MPN-41824
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Mefu-Store Satıcı Ünvanı: MESUT DİKMEN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Mefu-Store tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Hastalanınca veya yatağınızda ısınamayınca! Üşümeye çözüm bulamayanlara, daha sıcak bir yatak isteyenlere geçmişten gelen sıcacık bir çözüm! Isınmanın en eski, en geleneksel yollarından biri karşınızda! Ürün Özellikleri: Kauçuk sağlam malzemeden üretilmiştir Kışın sıcak su terapisi yapılabilir Yazın soğuk terapi ile serinliye bilirsiniz. Ufak ev kazalarında çarpmalara ve vucudunuzdaki ağrılı bölgelere su torbası ile uygulama yapabilirsiniz Ürün Boyutları Yükseklik: 26 cm Genişlik: 15 cm Su Haznesi: 1,75 Litre Paket İçeriği: Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) NOT: Ürün stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 26 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Mefu
Sıcak Su Torbası Termafor (1,75 Litre) MEFU-MPN-41824
53.42 TL
Polar Kılıflı Termafor Sıcak Su Torbası 1800 ml TYC00132702638
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: derestore Satıcı Ünvanı: ÖMER FARUK DEREYURT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün derestore tarafından gönderilecektir. Hastalanınca veya yatağınızda ısınamayınca! Üşümeye çözüm bulamayanlara, daha sıcak bir yatak isteyenlere geçmişten gelen sıcacık bir çözüm! Isınmanın en eski, en geleneksel yollarından biri, şık kumaş kılıfların içerisinde karşınızda! Ürün Özellikleri: Kauçuk sağlam malzemeden üretilmiştir Kışın sıcak su terapisi yapılabilir Yazın soğuk terapi ile serinliye bilirsiniz. Ufak ev kazalarında çarpmalara ve vucudunuzdaki ağrılı bölgelere su torbası ile uygulama yapabilirsiniz Polar kılıflıdır. Ürün Boyutları Yükseklik: 33 cm Genişlik: 19 cm Su Haznesi: 1800 ML Paket İçeriği: Polar Kılıflı Termafor Sıcak Su Torbası NOT: Desen Ve Renkler Karışık Olup Stok Durumuna Göre Gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-16%
Marka: Bs İthalat
Polar Kılıflı Termafor Sıcak Su Torbası 1800 ml TYC00132702638
36.9 TL 43.9 TL
Haiti Süper Kauçuk Sıcak Su Torbası Mor Renk dop7837697igo
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: İmmi Marketing Satıcı Ünvanı: ESAT HALICI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün İmmi Marketing tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Haiti Marka 2000ml Kalın Süper Kauçuklu Sıcak Su Torbası MOR RENK (haiti markanın ince kauçuk ve kalın süper kauçuk olarak iki tip ürünü varıdır .Ekonomik ürünlerle karıştırmayınız) Doğal kauçuktan imal edilmiştir. ÖNEMLİ !!! : Sıcak Su Torbası yanığa neden olabilir. Ciltle uzun süre temasından kaçınınız. Sıcak su dolu termoforun üzerine basınç uygulamayınız, üzerine oturmayınız. Kullanım Talimatı: Buyotu kaynar su ile değil, sıcak su ile maksimum 2/3 kapasiteye kadar doldurunuz. Suyu soğuk su musluğundan alıp ısıtınız. Buyotunuzu dikey olarak ve boyun kısmından tutarak doldurunuz. Açılan boyun kısmında su belirinceye kadar buyotun düz bir zeminde eğerek havayı dışarı çıkartınız. Daha sonra sızıntı olmadığına emin olmak için tıpayı sıkıca kapatınız. Elinizle sıkmanız yeterlidir. Buyotun sıcak yüzeylerle temasını engelleyiniz. Buyotunuza zarar verebileceğinden yağ ile temasından kaçınınız. Kullanmadığınızda buyotu tamamen süzün serin ve kapalı mekanda tıpasını çıkararak saklayınız. Direk güneş ışığından koruyunuz. Buyotun üzerine herhangi bir şey koymayınız. Tıpayı kullanmadan önce kontrol ediniz. Kullanım talimatlarına uyunuz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-23%
Marka: Nimo
Haiti Süper Kauçuk Sıcak Su Torbası Mor Renk dop7837697igo
21.51 TL 28 TL
Peluş Dekoratif Yıldız Desenli Pembe Sıcak Su Torbası YILDIZ20208
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Sepete Ekle Satıcı Ünvanı: GÜLER PEKER İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Sepete Ekle tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Yaprak Desenli Peluş Kılıflı termofor sıcak su torbası Ürün Kullanımı: Sıcak su torbasını 2/3 sini aşmayacak miktarda sıcak su doldurun İçine koyduğunuz suyun çok fazla kaynar olmamasına dikkat edin Her kullanımdan önce mutlaka kapağın sızdırmadığını kontrol edin. Ürün Özellikleri: İçindeki suyu uzun bir süre sıcak tutma özelliği Dışındaki polar kılıf sayesinde kullanımı daha kolay ve keyifli Kapasite: 2Lt Ölçüleri: Büyük boy Kılıf: Yıldız Desenli Pembe Peluş Kılıflı Malzeme: Kauçuk Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler. Listelenen fiyat 3 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-17%
Marka: Sepete Ekle
Peluş Dekoratif Yıldız Desenli Pembe Sıcak Su Torbası YILDIZ20208
49.9 TL 60 TL
Polar Kılıflı Termafor Sıcak Su Torbası 1800 ml Pi120583
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Arel Toptan Satıcı Ünvanı: BEYTULLAH BAŞTÜRK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Arel Toptan tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Polar kılıflı termafor sıcak su torbası (1800 ml) Hastalanınca veya yatağınızda ısınamayınca! Üşümeye çözüm bulamayanlara, daha sıcak bir yatak isteyenlere geçmişten gelen sıcacık bir çözüm! Isınmanın en eski, en geleneksel yollarından biri, şık kumaş kılıfların içerisinde karşınızda! Ürün özellikleri: Kauçuk sağlam malzemeden üretilmiştir Kışın sıcak su terapisi yapılabilir Yazın soğuk terapi ile serinliye bilirsiniz. Ufak ev kazalarında çarpmalara ve vucudunuzdaki ağrılı bölgelere su torbası ile uygulama yapabilirsiniz Polar kılıflıdır. Ürün boyutları Yükseklik:33 cm Genişlik:19 cm Su haznesi:1800 ml Paket içeriği: Polar kılıflı termafor sıcak su torbası Not: Desen ve renkler karışık olup stok durumuna göre gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 3 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Pi İthalat
Polar Kılıflı Termafor Sıcak Su Torbası 1800 ml Pi120583
29.99 TL
Polar Kılıflı Termafor Sıcak Su Torbası 1800 ml 6093
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: PoloStar Satıcı Ünvanı: MURAT ÖZKILINÇ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Gaziantep Bu ürün PoloStar tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Hastalanınca veya yatağınızda ısınamayınca! Üşümeye çözüm bulamayanlara, daha sıcak bir yatak isteyenlere geçmişten gelen sıcacık bir çözüm! Isınmanın en eski, en geleneksel yollarından biri, şık kumaş kılıfların içerisinde karşınızda! Ürün özellikleri: Kauçuk sağlam malzemeden üretilmiştir Kışın sıcak su terapisi yapılabilir Yazın soğuk terapi ile serinliye bilirsiniz. Ufak ev kazalarında çarpmalara ve vucudunuzdaki ağrılı bölgelere su torbası ile uygulama yapabilirsiniz Polar kılıflıdır. Ürün boyutları Yükseklik: 33 cm Genişlik: 19 cm Su haznesi: 1800 ml Paket içeriği: Polar kılıflı termafor sıcak su torbası Not: desen ve renkler karışık olup stok durumuna göre gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Listelenen fiyat 1 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Polostar
Polar Kılıflı Termafor Sıcak Su Torbası 1800 ml 6093
46.97 TL
Yeşil Bal Peteği Sıcak Su Torbası 6425-34 642534T
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Infra-Med Satıcı Ünvanı: ÇEVİK GLOBAL SAĞLIK ÇÖZÜMLERİ MEDİKAL İÇ VE DIŞ TİC.SAN.L.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Vergi Kimlik Numarası: 2490783408 Bu ürün Infra-Med tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
-12%
Marka: Fashy
Yeşil Bal Peteği Sıcak Su Torbası 6425-34 642534T
149.9 TL 169.9 TL
Sıcak Su Torbası-kılıflı Model (mavi Renk) 6530 M
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: kozkiba Satıcı Ünvanı: DOCTOR FARMA İLAÇ SAĞ. ÜRÜN. SAN. VE DIŞ. TİC. A.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3020555296 Bu ürün kozkiba tarafından gönderilecektir. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. TÜV Onaylı Orjinal Alman Malı Patlama Yapmaz Koku Yapmaz Hacim 2 Litre Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-31%
Marka: Fashy
Sıcak Su Torbası-kılıflı Model (mavi Renk) 6530 M
113.95 TL 165.23 TL