Aradığınızı Hemen Bulun

MARKALAR

Aradığınızı Hemen Bulun
Marka: Milo22 Marka: Balo Moda7 Marka: Balo4
Marka: Trendy İstanbul3
Marka: Barbie1
Marka: MIALORA EXCLUSIVE1
Marka: Modanisanur1
Marka: Permio1
Marka: monetatr1

RENKLER

Aradığınızı Hemen Bulun
Mavi 2
Kırmızı 3
Beyaz 1
Siyah 3
Pembe 1
Ekru 2

FİYAT

Aradığınızı Hemen Bulun
50-100 TL11
100-150 TL 1
150-250 TL 5
250-500 TL18
500-1000 TL6

Kadın Balo Elbiseleri

İstediğini hemen bul 'den fazla ürün
Siyah Elbise naz5896
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Huzurnaz abiye Satıcı Ünvanı: ŞENGÜL USLU İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Huzurnaz abiye tarafından gönderilecektir. Arka, fermuar, bacık, etek, tül, tafta, astardan oluşuyor. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-28%
Marka: Balo
Siyah Elbise naz5896
179.07 TL 250 TL
Ekru Çiçek Desenli Elbise ST34
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Balo Moda Satıcı Ünvanı: İNCİ KILIÇALP İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Balo Moda tarafından gönderilecektir. Ürün Boy:118 cm Model: 1.75 çiçekli, desenli, uzun, ekru elbise Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-29%
Marka: Balo
Ekru Çiçek Desenli Elbise ST34
99 TL 140 TL
Kadın Siyah Beyaz Yazlık Viskon Elbise VMK
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Balo Satıcı Ünvanı: MURAT ERDEM ANAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Balo tarafından gönderilecektir. Kumaş: Dokuma viskon / Fotomodel: 172 cm - 36 beden / Ürün boyu: 83 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-36%
Marka: Balo
Kadın Siyah Beyaz Yazlık Viskon Elbise VMK
69.99 TL 109 TL
Kadın Boyundan Bağlamalı Keten&viskon Elbise Y2
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Balo Satıcı Ünvanı: MURAT ERDEM ANAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Balo tarafından gönderilecektir. Kumaş: Keten Viskon / Fotomodel: 36 beden - 172 cm / Ürün boyu: 85 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-42%
Marka: Balo
Kadın Boyundan Bağlamalı Keten&viskon Elbise Y2
99 TL 170 TL
Kadın Kuşaklı Mavi Gömlek Elbise İP1
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Balo Moda Satıcı Ünvanı: İNCİ KILIÇALP İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Balo Moda tarafından gönderilecektir. Ürün boyu: 105 cm Fotomodel boy: 172 cm - 36 beden Kumaş: Pamuk Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-38%
Marka: Balo Moda
Kadın Kuşaklı Mavi Gömlek Elbise İP1
79.99 TL 129 TL
kadın Siyah Beli Lastikli Kuşaklı Elbise BS11
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Balo Moda Satıcı Ünvanı: İNCİ KILIÇALP İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Balo Moda tarafından gönderilecektir. Ürün Boyu: 104 cm Model boy: 172 cm - 36 beden Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Marka: Balo Moda
kadın Siyah Beli Lastikli Kuşaklı Elbise BS11
59.99 TL 89 TL
Rahat Kesim Eteği Fırfırlı Viskon Elbise VA1
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Balo Moda Satıcı Ünvanı: İNCİ KILIÇALP İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Balo Moda tarafından gönderilecektir. Ürün boyu: 91 cm / Fotomodel: 172 cm - 36 beden / Kumaş: Dokuma viskon Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-36%
Marka: Balo Moda
Rahat Kesim Eteği Fırfırlı Viskon Elbise VA1
69.99 TL 109 TL
Kadın Beli Lastikli Kuşaklı Kırmızı Elbise K1
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Balo Satıcı Ünvanı: MURAT ERDEM ANAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Balo tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-46%
Marka: Balo Moda
Kadın Beli Lastikli Kuşaklı Kırmızı Elbise K1
79.99 TL 149 TL
Kadın Bol Kesim Kolsuz Denim Elbise İD11
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Balo Moda Satıcı Ünvanı: İNCİ KILIÇALP İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Balo Moda tarafından gönderilecektir. Ürün boyu: 100 cm Fotomodel boy: 172 cm - 36 beden Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-45%
Marka: Balo Moda
Kadın Bol Kesim Kolsuz Denim Elbise İD11
59.99 TL 109 TL
Kadın Kırmızı Rahat Kesim Desenli Viskon Elbise VE16
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Balo Moda Satıcı Ünvanı: İNCİ KILIÇALP İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Balo Moda tarafından gönderilecektir. Ürün boyu: 92 cm / Fotomodel: 175 cm - 36 beden / Kumaş: Dokuma viskon Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-18%
Marka: Balo Moda
Kadın Kırmızı Rahat Kesim Desenli Viskon Elbise VE16
79.99 TL 98 TL
Kadın Mavi Kuşaklı Beli Lastikli Gömlek Elbise BMG2
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Balo Satıcı Ünvanı: MURAT ERDEM ANAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Balo tarafından gönderilecektir. Ürün boyu: 105 cm Fotomodel boy: 176 cm - 36 beden Kumaş: Pamuklu Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Marka: Balo Moda
Kadın Mavi Kuşaklı Beli Lastikli Gömlek Elbise BMG2
79.99 TL 119 TL
Büyüleyici Parti Bebekleri - # 109 Leoparlı Elbise 34887961439540109
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: kırtasiye ve oyuncak dünyası Satıcı Ünvanı: UĞUR AYDIN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Karabük Bu ürün kırtasiye ve oyuncak dünyası tarafından gönderilecektir. Işte karşınızda birbirinden güzel büyüleyici fashionasta bebekleri! Her barbie fashionista bebeğinin kendine has bir görünüşü ve tarzı var. Uzundan kısaya, zayıftan balık etliye çeşit çeşit fashionista bebekleri moda ve güzellik sınırlarını aşıyorlar! 29 cm. Uzunluğundaki büyüleyici parti bebekleri son moda trendlerden esinlenilerek modaya uygun şık elbiseleri ve onları tamamlayan harika ayakkabıları ile çok daha havalılar! Birbirinden güzel modellerinden birini seçin ve barbie’nin hikayesine sizde dahil olun! Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
-9%
Marka: Barbie
Büyüleyici Parti Bebekleri - # 109 Leoparlı Elbise 34887961439540109
99 TL 109 TL
Kadın Pileli Parti Maxi Elbise ELB-P286
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Permio Satıcı Ünvanı: PERMİO TEKSTİL TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 7280689743 Bu ürün Permio tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-51%
Marka: Permio
Kadın Pileli Parti Maxi Elbise ELB-P286
329 TL 666 TL
Dantel Kollu Bebek Elbise Parti Elbisesi, Abiye Elbise, Gelinlik ML-5150
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÇOCUĞUNA ÖZEL Satıcı Ünvanı: MİLO TEKSTİL SANAYIVE TİC.LTLD.ŞT. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 6210434345 Bu ürün ÇOCUĞUNA ÖZEL tarafından gönderilecektir. Aynı Gün Kargo saat 16:30'a kadar yapılan siparişlerde geçerlidir Kuru temizleme yapınız İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. İade durumunda ürün üzerinde bulunan stiker söküldüğü takdirde iade geçersiz olacaktır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-48%
Marka: Milo
Dantel Kollu Bebek Elbise Parti Elbisesi, Abiye Elbise, Gelinlik ML-5150
331.55 TL 639 TL
Parti Omuz Detaylı Mini Abiye Elbise TRD-4400
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TRENDY İSTANBUL Satıcı Ünvanı: TRD TEKS. SAN. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Muğla Vergi Kimlik Numarası: 8590575780 Bu ürün TRENDY İSTANBUL tarafından gönderilecektir. Etek kısmı katlı olan omuzları düşük elbisemiz slim kesimdir göğüs detayı zarif bir görünüm kazandırıyor manken ölçüleri boy:171cm göğüs:87cm bel:66cm kalça:95cm numune bedeni s ürün çekimlerinde renkler ışık farklılığından değişiklik gösterebilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-12%
Marka: Trendy İstanbul
Parti Omuz Detaylı Mini Abiye Elbise TRD-4400
149.99 TL 169.99 TL
Parti Omuz Detaylı Mini Abiye Elbise TRD-4400
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TRENDY İSTANBUL Satıcı Ünvanı: TRD TEKSTİL SANAYİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Muğla Vergi Kimlik Numarası: 8590575780 Bu ürün TRENDY İSTANBUL tarafından gönderilecektir. Etek kısmı katlı olan omuzları düşük elbisemiz slim kesimdir göğüs detayı zarif bir görünüm kazandırıyor manken ölçüleri boy:171cm göğüs:87cm bel:66cm kalça:95cm numune bedeni s ürün çekimlerinde renkler ışık farklılığından değişiklik gösterebilir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
Marka: Trendy İstanbul
Parti Omuz Detaylı Mini Abiye Elbise TRD-4400
189.99 TL
Kadın Kırmızı Parti Omuz Detay Elbise TRD-4320
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: TRENDY İSTANBUL Satıcı Ünvanı: TRD TEKSTİL SANAYİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Muğla Vergi Kimlik Numarası: 8590575780 Bu ürün TRENDY İSTANBUL tarafından gönderilecektir. Omuz ve pul deyatlı vücudu saran özel anlarınızda olan elbisemiz stoklarda likralı bir modeldir mankenin ölçüleri boy:171cm göğüs:87cm bel :66cm kalça:95cm numune bedeni s ürün çekimlerinde renkler ışık farklılığından dolayı değişiklik gösterebilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-13%
Marka: Trendy İstanbul
Kadın Kırmızı Parti Omuz Detay Elbise TRD-4320
174.99 TL 199.99 TL
Pul Grenli Duvaklı Parti, Doğum Günü Abiye Elbise ML-5145
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÇOCUĞUNA ÖZEL Satıcı Ünvanı: MİLO TEKSTİL SANAYIVE TİC.LTLD.ŞT. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 6210434345 Bu ürün ÇOCUĞUNA ÖZEL tarafından gönderilecektir. Kuru temizleme yapınız İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-43%
Marka: Milo
Pul Grenli Duvaklı Parti, Doğum Günü Abiye Elbise ML-5145
279 TL 489 TL
Çantalı Karpuz Kollu Parti, Doğum Günü Abiye Elbise ML-5144
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÇOCUĞUNA ÖZEL Satıcı Ünvanı: MİLO TEKSTİL SANAYIVE TİC.LTLD.ŞT. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 6210434345 Bu ürün ÇOCUĞUNA ÖZEL tarafından gönderilecektir. Aynı gün kargo saat 16/30'a kadar yapılan siparişlerde geçerlidir. Hafta sonu kargo gönderimi yapılmamaktadır. Ürün üzerindeki stiker yapışkanın çıkartılması durumunda iade iptal olacaktır. Kuru temizleme yapınız Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-47%
Marka: Milo
Çantalı Karpuz Kollu Parti, Doğum Günü Abiye Elbise ML-5144
409 TL 769 TL
Çantalı Kuyruklu Grenli Parti, Doğum Günü Abiye Elbise ML-5148
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÇOCUĞUNA ÖZEL Satıcı Ünvanı: MİLO TEKSTİL SANAYIVE TİC.LTLD.ŞT. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 6210434345 Bu ürün ÇOCUĞUNA ÖZEL tarafından gönderilecektir. Aynı gün kargo saat:16:30'a yapılan siparişlerde geçerlidir. Kuru temizleme yapınız İade durumunda ürün üzerinde bulunan stiker söküldüğü takdirde iade geçersiz olacaktır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-45%
Marka: Milo
Çantalı Kuyruklu Grenli Parti, Doğum Günü Abiye Elbise ML-5148
349 TL 629 TL
Pul Grenli Duvaklı Parti, Doğum Günü Abiye Elbise ML-5145
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÇOCUĞUNA ÖZEL Satıcı Ünvanı: MİLO TEKSTİL SANAYIVE TİC.LTLD.ŞT. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 6210434345 Bu ürün ÇOCUĞUNA ÖZEL tarafından gönderilecektir. Kuru temizleme yapınız İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-43%
Marka: Milo
Pul Grenli Duvaklı Parti, Doğum Günü Abiye Elbise ML-5145
279 TL 489 TL
Çantalı Boyundan Bantlı Işlemeli Parti, Doğum Günü Abiye Elbise ML-5149
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÇOCUĞUNA ÖZEL Satıcı Ünvanı: MİLO TEKSTİL SANAYIVE TİC.LTLD.ŞT. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 6210434345 Bu ürün ÇOCUĞUNA ÖZEL tarafından gönderilecektir. Aynı gün kargo saat:16:30'a yapılan siparişlerde geçerlidir. Kuru temizleme yapınız İade durumunda ürün üzerinde bulunan stiker söküldüğü takdirde iade geçersiz olacaktır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-43%
Marka: Milo
Çantalı Boyundan Bantlı Işlemeli Parti, Doğum Günü Abiye Elbise ML-5149
399 TL 699 TL
Fiyonklu Incili Beden Güpürlü Parti Elbisesi, Abiye Elbise Gelinlik ML-5180
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÇOCUĞUNA ÖZEL Satıcı Ünvanı: MİLO TEKSTİL SANAYIVE TİC.LTLD.ŞT. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 6210434345 Bu ürün ÇOCUĞUNA ÖZEL tarafından gönderilecektir. 3 YAŞ: Göğüs 54 Bel:52 Beden Boy: 23 Etek Boy: 32 Etek Arka Boy:52 5 YAŞ: Göğüs 57 Bel:55 Beden Boy: 27 Etek Boy: 36 Etek Arka Boy:58 7 YAŞ: Göğüs 61-72 Bel:67-75 Omuzdan Boy: 108 9 YAŞ: Göğüs 65-76 Bel:71-79 Omuzdan Boy: 116 11 YAŞ Göğüs: 69-80 Bel:75-83 Omuzdan Boy:122 Haftaiçi Saat:16/30'a kadar yapılan siparişler Aynı Gün Kargo yapılmaktadır Haftasonları kargo gönderimi yapılmamaktadır. Ürün üstündeki etiket sökülmesi durumunda iade kabul edilmemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-45%
Marka: Milo
Fiyonklu Incili Beden Güpürlü Parti Elbisesi, Abiye Elbise Gelinlik ML-5180
549 TL 999 TL
Dantel Kollu Bant Işlemeli Parti Elbisesi, Abiye Elbise Gelinlik ML-5199
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÇOCUĞUNA ÖZEL Satıcı Ünvanı: MİLO TEKSTİL SANAYIVE TİC.LTLD.ŞT. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 6210434345 Bu ürün ÇOCUĞUNA ÖZEL tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-45%
Marka: Milo
Dantel Kollu Bant Işlemeli Parti Elbisesi, Abiye Elbise Gelinlik ML-5199
549 TL 999 TL
Püskül Pullu Katkat Jakarlı Parti, Doğum Günü Abiye Elbise ML-5655
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÇOCUĞUNA ÖZEL Satıcı Ünvanı: MİLO TEKSTİL SANAYIVE TİC.LTLD.ŞT. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 6210434345 Bu ürün ÇOCUĞUNA ÖZEL tarafından gönderilecektir. 11 YAŞ Göğüs: 69-80 Bel:75-83 Omuzdan Boy:122 Omuzdan Kısa Etek Boy:74 12 YAŞ Göğüs: 71-82 Bel:77-85 Omuzdan Boy:126 Omuzdan Kısa Etek Boy:76 13 YAŞ Göğüs: 73-84 Bel:79-87 Omuzdan Boy:130 Omuzdan Kısa Etek Boy:77 14 YAŞ Göğüs: 75-86 Bel:81-89 Omuzdan Boy:135 Omuzdan Kısa Etek Boy:79 15 YAŞ Göğüs: 77-88 Bel:83-91 Omuzdan Boy:138 Omuzdan Kısa Etek Boy:80 Haftaiçi Saat:16/30'a kadar yapılan siparişler Aynı Gün Kargo yapılmaktadır Haftasonları kargo gönderimi yapılmamaktadır. Ürün üstündeki etiket sökülmesi durumunda iade kabul edilmemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-46%
Marka: Milo
Püskül Pullu Katkat Jakarlı Parti, Doğum Günü Abiye Elbise ML-5655
449 TL 839 TL
Fiyonklu Incili Beden Güpürlü Parti Elbisesi, Abiye Elbise Gelinlik ML-5180
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÇOCUĞUNA ÖZEL Satıcı Ünvanı: MİLO TEKSTİL SANAYIVE TİC.LTLD.ŞT. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 6210434345 Bu ürün ÇOCUĞUNA ÖZEL tarafından gönderilecektir. 3 YAŞ: Göğüs 54 Bel:52 Beden Boy: 23 Etek Boy: 32 Etek Arka Boy:52 5 YAŞ: Göğüs 57 Bel:55 Beden Boy: 27 Etek Boy: 36 Etek Arka Boy:58 7 YAŞ: Göğüs 61-72 Bel:67-75 Omuzdan Boy: 108 9 YAŞ: Göğüs 65-76 Bel:71-79 Omuzdan Boy: 116 11 YAŞ Göğüs: 69-80 Bel:75-83 Omuzdan Boy:122 Haftaiçi Saat:16/30'a kadar yapılan siparişler Aynı Gün Kargo yapılmaktadır Haftasonları kargo gönderimi yapılmamaktadır. Ürün üstündeki etiket sökülmesi durumunda iade kabul edilmemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-45%
Marka: Milo
Fiyonklu Incili Beden Güpürlü Parti Elbisesi, Abiye Elbise Gelinlik ML-5180
549 TL 999 TL
Fiyonklu Incili Beden Güpürlü Parti Elbisesi, Abiye Elbise Gelinlik ML-5180
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÇOCUĞUNA ÖZEL Satıcı Ünvanı: MİLO TEKSTİL SANAYIVE TİC.LTLD.ŞT. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 6210434345 Bu ürün ÇOCUĞUNA ÖZEL tarafından gönderilecektir. 3 YAŞ: Göğüs 54 Bel:52 Beden Boy: 23 Etek Boy: 32 Etek Arka Boy:52 5 YAŞ: Göğüs 57 Bel:55 Beden Boy: 27 Etek Boy: 36 Etek Arka Boy:58 7 YAŞ: Göğüs 61-72 Bel:67-75 Omuzdan Boy: 108 9 YAŞ: Göğüs 65-76 Bel:71-79 Omuzdan Boy: 116 11 YAŞ Göğüs: 69-80 Bel:75-83 Omuzdan Boy:122 Haftaiçi Saat:16/30'a kadar yapılan siparişler Aynı Gün Kargo yapılmaktadır Haftasonları kargo gönderimi yapılmamaktadır. Ürün üstündeki etiket sökülmesi durumunda iade kabul edilmemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-45%
Marka: Milo
Fiyonklu Incili Beden Güpürlü Parti Elbisesi, Abiye Elbise Gelinlik ML-5180
549 TL 999 TL
Püskül Pullu Katkat Jakarlı Parti, Doğum Günü Abiye Elbise ML-5655
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÇOCUĞUNA ÖZEL Satıcı Ünvanı: MİLO TEKSTİL SANAYIVE TİC.LTLD.ŞT. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 6210434345 Bu ürün ÇOCUĞUNA ÖZEL tarafından gönderilecektir. 11 YAŞ Göğüs: 69-80 Bel:75-83 Omuzdan Boy:122 Omuzdan Kısa Etek Boy:74 12 YAŞ Göğüs: 71-82 Bel:77-85 Omuzdan Boy:126 Omuzdan Kısa Etek Boy:76 13 YAŞ Göğüs: 73-84 Bel:79-87 Omuzdan Boy:130 Omuzdan Kısa Etek Boy:77 14 YAŞ Göğüs: 75-86 Bel:81-89 Omuzdan Boy:135 Omuzdan Kısa Etek Boy:79 15 YAŞ Göğüs: 77-88 Bel:83-91 Omuzdan Boy:138 Omuzdan Kısa Etek Boy:80 Haftaiçi Saat:16/30'a kadar yapılan siparişler Aynı Gün Kargo yapılmaktadır Haftasonları kargo gönderimi yapılmamaktadır. Ürün üstündeki etiket sökülmesi durumunda iade kabul edilmemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-46%
Marka: Milo
Püskül Pullu Katkat Jakarlı Parti, Doğum Günü Abiye Elbise ML-5655
449 TL 839 TL
Dantel Kollu Bant Işlemeli Parti Elbisesi, Abiye Elbise Gelinlik ML-5199
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÇOCUĞUNA ÖZEL Satıcı Ünvanı: MİLO TEKSTİL SANAYIVE TİC.LTLD.ŞT. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 6210434345 Bu ürün ÇOCUĞUNA ÖZEL tarafından gönderilecektir. 3 YAŞ: Göğüs 54 Bel:52 Beden Boy: 23 Etek Boy: 32 Etek Arka Boy:52 5 YAŞ: Göğüs 57 Bel:55 Beden Boy: 27 Etek Boy: 36 Etek Arka Boy:58 7 YAŞ: Göğüs 61-72 Bel:67-75 Omuzdan Boy: 108 9 YAŞ: Göğüs 65-76 Bel:71-79 Omuzdan Boy: 116 11 YAŞ Göğüs: 69-80 Bel:75-83 Omuzdan Boy:122 Haftaiçi Saat:16/30'a kadar yapılan siparişler Aynı Gün Kargo yapılmaktadır Haftasonları kargo gönderimi yapılmamaktadır. Ürün üstündeki etiket sökülmesi durumunda iade kabul edilmemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-45%
Marka: Milo
Dantel Kollu Bant Işlemeli Parti Elbisesi, Abiye Elbise Gelinlik ML-5199
549 TL 999 TL
Kollu Etek Fırfırlı Couture Parti, Doğum Günü Abiye Elbise ML-5168
5/5 11
-40%
Marka: Milo
Kollu Etek Fırfırlı Couture Parti, Doğum Günü Abiye Elbise ML-5168
499 TL 829 TL
V Yaka Pırıltılı Tül Prenses Parti, Doğum Günü Abiye Elbise ML-5661
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÇOCUĞUNA ÖZEL Satıcı Ünvanı: MİLO TEKSTİL SANAYIVE TİC.LTLD.ŞT. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 6210434345 Bu ürün ÇOCUĞUNA ÖZEL tarafından gönderilecektir. Kuru temizleme yapınız İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-43%
Marka: Milo
V Yaka Pırıltılı Tül Prenses Parti, Doğum Günü Abiye Elbise ML-5661
429 TL 749 TL
Yaka Fırfır Brodeli Eteği Fırfırlı Parti Elbisesi, Abiye Elbise Gelinlik ML-5201
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÇOCUĞUNA ÖZEL Satıcı Ünvanı: MİLO TEKSTİL SANAYIVE TİC.LTLD.ŞT. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 6210434345 Bu ürün ÇOCUĞUNA ÖZEL tarafından gönderilecektir. 3 YAŞ: Göğüs 54 Bel:52 Beden Boy: 23 Etek Boy: 32 Etek Arka Boy:52 5 YAŞ: Göğüs 57 Bel:55 Beden Boy: 27 Etek Boy: 36 Etek Arka Boy:58 7 YAŞ: Göğüs 61-72 Bel:67-75 Omuzdan Boy: 108 9 YAŞ: Göğüs 65-76 Bel:71-79 Omuzdan Boy: 116 11 YAŞ Göğüs: 69-80 Bel:75-83 Omuzdan Boy:122 Haftaiçi Saat:16/30'a kadar yapılan siparişler Aynı Gün Kargo yapılmaktadır Haftasonları kargo gönderimi yapılmamaktadır. Ürün üstündeki etiket sökülmesi durumunda iade kabul edilmemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-43%
Marka: Milo
Yaka Fırfır Brodeli Eteği Fırfırlı Parti Elbisesi, Abiye Elbise Gelinlik ML-5201
426.55 TL 749 TL
Katkat Püskül Pullu Jakarlı Yılbaşı Elbisesi, Parti Elbisesi, Abiye Elbise ML-5656
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÇOCUĞUNA ÖZEL Satıcı Ünvanı: MİLO TEKSTİL SANAYIVE TİC.LTLD.ŞT. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 6210434345 Bu ürün ÇOCUĞUNA ÖZEL tarafından gönderilecektir. 10 YAŞ Göğüs: 67-78 Bel:73-81 Omuzdan Boy:118 11 YAŞ Göğüs: 69-80 Bel:75-83 Omuzdan Boy:122 12 YAŞ Göğüs: 71-82 Bel:77-85 Omuzdan Boy:126 13 YAŞ Göğüs: 73-84 Bel:79-87 Omuzdan Boy:130 14 YAŞ Göğüs: 75-86 Bel:81-89 Omuzdan Boy:135 Haftaiçi Saat:16/30'a kadar yapılan siparişler Aynı Gün Kargo yapılmaktadır Haftasonları kargo gönderimi yapılmamaktadır. Ürün üstündeki etiket sökülmesi durumunda iade kabul edilmemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-47%
Marka: Milo
Katkat Püskül Pullu Jakarlı Yılbaşı Elbisesi, Parti Elbisesi, Abiye Elbise ML-5656
445.55 TL 840 TL
Çift Sallama Çiçekli Simli Şifon Parti, Doğum Günü Abiye Elbise ML-5660
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÇOCUĞUNA ÖZEL Satıcı Ünvanı: MİLO TEKSTİL SANAYIVE TİC.LTLD.ŞT. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 6210434345 Bu ürün ÇOCUĞUNA ÖZEL tarafından gönderilecektir. 11 YAŞ Göğüs: 69-80 Bel:75-83 Omuzdan Boy:122 Omuzdan Kısa Etek Boy:74 12 YAŞ Göğüs: 71-82 Bel:77-85 Omuzdan Boy:126 Omuzdan Kısa Etek Boy:76 13 YAŞ Göğüs: 73-84 Bel:79-87 Omuzdan Boy:130 Omuzdan Kısa Etek Boy:77 14 YAŞ Göğüs: 75-86 Bel:81-89 Omuzdan Boy:135 Omuzdan Kısa Etek Boy:79 15 YAŞ Göğüs: 77-88 Bel:83-91 Omuzdan Boy:138 Omuzdan Kısa Etek Boy:80 Haftaiçi Saat:16/30'a kadar yapılan siparişler Aynı Gün Kargo yapılmaktadır Haftasonları kargo gönderimi yapılmamaktadır. Ürün üstündeki etiket sökülmesi durumunda iade kabul edilmemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-54%
Marka: Milo
Çift Sallama Çiçekli Simli Şifon Parti, Doğum Günü Abiye Elbise ML-5660
388.55 TL 839 TL
Katkat Püskül Pullu Jakarlı Yılbaşı Elbisesi, Parti Elbisesi, Abiye Elbise ML-5656
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÇOCUĞUNA ÖZEL Satıcı Ünvanı: MİLO TEKSTİL SANAYIVE TİC.LTLD.ŞT. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 6210434345 Bu ürün ÇOCUĞUNA ÖZEL tarafından gönderilecektir. 10 YAŞ Göğüs: 67-78 Bel:73-81 Omuzdan Boy:118 11 YAŞ Göğüs: 69-80 Bel:75-83 Omuzdan Boy:122 12 YAŞ Göğüs: 71-82 Bel:77-85 Omuzdan Boy:126 13 YAŞ Göğüs: 73-84 Bel:79-87 Omuzdan Boy:130 14 YAŞ Göğüs: 75-86 Bel:81-89 Omuzdan Boy:135 Haftaiçi Saat:16/30'a kadar yapılan siparişler Aynı Gün Kargo yapılmaktadır Haftasonları kargo gönderimi yapılmamaktadır. Ürün üstündeki etiket sökülmesi durumunda iade kabul edilmemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-47%
Marka: Milo
Katkat Püskül Pullu Jakarlı Yılbaşı Elbisesi, Parti Elbisesi, Abiye Elbise ML-5656
445.55 TL 840 TL
Püsküllü Pullu Likra Tül Prenses Parti, Doğum Günü Abiye Elbise ML-5658
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÇOCUĞUNA ÖZEL Satıcı Ünvanı: MİLO TEKSTİL SANAYIVE TİC.LTLD.ŞT. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 6210434345 Bu ürün ÇOCUĞUNA ÖZEL tarafından gönderilecektir. 8 YAŞ Ölçü | Göğüs 63-74 Bel:69-77 Omuzdan Boy: 112 10 YAŞ Ölçü | Göğüs: 67-78 Bel:73-81 Omuzdan Boy:118 12 YAŞ Ölçü | Göğüs: 71-82 Bel:77-85 Omuzdan Boy:126 14 YAŞ Ölçü | Göğüs: 75-86 Bel:81-89 Omuzdan Boy:135 Haftaiçi Saat:16/30'a kadar yapılan siparişler Aynı Gün Kargo yapılmaktadır Haftasonları kargo gönderimi yapılmamaktadır. Ürün üstündeki etiket sökülmesi durumunda iade kabul edilmemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-48%
Marka: Milo
Püsküllü Pullu Likra Tül Prenses Parti, Doğum Günü Abiye Elbise ML-5658
419 TL 799 TL
Çift Sallama Çiçekli Simli Şifon Parti, Doğum Günü Abiye Elbise ML-5660
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÇOCUĞUNA ÖZEL Satıcı Ünvanı: MİLO TEKSTİL SANAYIVE TİC.LTLD.ŞT. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 6210434345 Bu ürün ÇOCUĞUNA ÖZEL tarafından gönderilecektir. 11 YAŞ Göğüs: 69-80 Bel:75-83 Omuzdan Boy:122 Omuzdan Kısa Etek Boy:74 12 YAŞ Göğüs: 71-82 Bel:77-85 Omuzdan Boy:126 Omuzdan Kısa Etek Boy:76 13 YAŞ Göğüs: 73-84 Bel:79-87 Omuzdan Boy:130 Omuzdan Kısa Etek Boy:77 14 YAŞ Göğüs: 75-86 Bel:81-89 Omuzdan Boy:135 Omuzdan Kısa Etek Boy:79 15 YAŞ Göğüs: 77-88 Bel:83-91 Omuzdan Boy:138 Omuzdan Kısa Etek Boy:80 Haftaiçi Saat:16/30'a kadar yapılan siparişler Aynı Gün Kargo yapılmaktadır Haftasonları kargo gönderimi yapılmamaktadır. Ürün üstündeki etiket sökülmesi durumunda iade kabul edilmemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-51%
Marka: Milo
Çift Sallama Çiçekli Simli Şifon Parti, Doğum Günü Abiye Elbise ML-5660
409 TL 839 TL
Ekru, Çantalı Ve Taçlı , Doğum Günü, Parti, Yılbaşı Elbisesi, Abiye Elbise M2022
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Mialora Couture Satıcı Ünvanı: EMEL EBRU ÖZDEMİR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Mialora Couture tarafından gönderilecektir. Prenseslerin Masallarını Süsleyecek Elbiselerin Aksesuarlarının Tamamı El İşçiliğidir. Aşağıdaki Göğüs Ölçülerine Göre Sipariş Verebilirsiniz. 1 Yaş :54 cm 2 Yaş :56 cm 3 Yaş :58 cm 4 Yaş :60 cm 5 Yaş :62 cm 6 Yaş :64 cm 7 Yaş :66 cm 8 Yaş :68 cm 9 Yaş :70 cm 10 Yaş :72 cm 11 Yaş :74 cm 12 Yaş :76 cm 13 Yaş :78 cm 14 Yaş :80 cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-39%
Marka: MIALORA EXCLUSIVE
Ekru, Çantalı Ve Taçlı , Doğum Günü, Parti, Yılbaşı Elbisesi, Abiye Elbise M2022
595 TL 980 TL
Kadın Abiye Tesettür Elbise Boncuklu Tam Kollu Orijinal Parti Elbise Setleri Alt Üst Takım Etek Bluz 917173-1
5/5 11
30 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: 3lümoda Satıcı Ünvanı: FATMA ŞAHİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Sakarya Bu ürün 3lümoda tarafından gönderilecektir. Kumaş özelliği Alt üst takımdan oluşan ürünümüz 6 renk olup dabıl krep kumaştır. Ürün boyu Bluz : 60 cm'dir. Etek : 105 cm'dir Manken bilgileri Boy: 167cm Kilo: 54kg Beden : 38 Ürün özellikleri Taşlı zımbalı, yaka boğazlı ve kollar uzun. Yeni sezon tesettür moda ürünüdür. Ürün tam kalıp olup normalde kullandığınız bedeni tercih etmeniz önerilir. Günlük kullanım açısından rahat edebilmeniz için üretilmiştir. Stoklarımız tükenmeden sipariş verebilirsiniz. - profesyonel çekimlerden dolayı ürünlerde ton farkı mevcut olabilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 17 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-15%
Marka: Modanisanur
Kadın Abiye Tesettür Elbise Boncuklu Tam Kollu Orijinal Parti Elbise Setleri Alt Üst Takım Etek Bluz 917173-1
196.64 TL 229.99 TL
Köpük Sim Beden Likra Tül Fırfır Kol Prenses Parti, Doğum Günü Abiye Elbise ML-5662
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ÇOCUĞUNA ÖZEL Satıcı Ünvanı: MİLO TEKSTİL SANAYIVE TİC.LTLD.ŞT. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Vergi Kimlik Numarası: 6210434345 Bu ürün ÇOCUĞUNA ÖZEL tarafından gönderilecektir. 10 YAŞ Göğüs: 67-78 Bel:73-81 Omuzdan Boy:118 11 YAŞ Göğüs: 69-80 Bel:75-83 Omuzdan Boy:122 12 YAŞ Göğüs: 71-82 Bel:77-85 Omuzdan Boy:126 13 YAŞ Göğüs: 73-84 Bel:79-87 Omuzdan Boy:130 14 YAŞ Göğüs: 75-86 Bel:81-89 Omuzdan Boy:135 Haftaiçi Saat:16/30'a kadar yapılan siparişler Aynı Gün Kargo yapılmaktadır Haftasonları kargo gönderimi yapılmamaktadır. Ürün üstündeki etiket sökülmesi durumunda iade kabul edilmemektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-47%
Marka: Milo
Köpük Sim Beden Likra Tül Fırfır Kol Prenses Parti, Doğum Günü Abiye Elbise ML-5662
469 TL 889 TL
Pembe Doğum Günü Parti Abiye Desenli 4-5 Yaş Elbise Tül Tütü Kabarık Broker Pamuk Kumaş 58 cm TRPJK24
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: MONETATR Satıcı Ünvanı: AYŞE ERYILMAZ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Çanakkale Kep Adresi: ayseeryı [email protected] Bu ürün MONETATR tarafından gönderilecektir. Yaş:4-5 Renk:Nar çiçeği Boy:58cm Malzeme:%100 pamuk broker Lüx, abiye kostüm doğum günü parti abiye elbise .Kol detaylı.Çok katlı hayal tül.Broker kumaş 100% pamuk astarlıdır. 4-5 yaş için uygundur.Ürünlerimiz özel tasarım olup kişiye özel dikim olmaktadır.Iç ve dış dokusu yumaşaktır.Cilde zarar vermez. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-37%
Marka: monetatr
Pembe Doğum Günü Parti Abiye Desenli 4-5 Yaş Elbise Tül Tütü Kabarık Broker Pamuk Kumaş 58 cm TRPJK24
219.99 TL 349.99 TL