Aradığınızı Hemen Bulun

RENKLER

Aradığınızı Hemen Bulun
Mavi 286
Kırmızı 165
Sarı 220
Yeşil 169
Beyaz 216
Siyah 477
Turuncu 23
Lacivert 72
Gri 79
Krem 12
Pembe 176
Mor 54
Kahverengi 92
Bej 13
Bordo 50

FİYAT

Aradığınızı Hemen Bulun
0-10 TL 22
10-25 TL 1125
25-50 TL4143
50-100 TL2437
100-150 TL 1163
150-250 TL 1065
250-500 TL827
500-1000 TL315
1000 TL üzeri544

Ametist Bileklik

İstediğini hemen bul 'den fazla ürün
Ametist, Hematit Taşı Bileklik bileklik-236
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Çağrı Hac Malzemeleri İsa ODABAŞI tarafından gönderilecektir. Ametist & Hematit Doğal Taş Bayan Bileklik AMETİST TAŞI Ametist taşının en çok bilinen özelliği kişiye verdiği rahatlatıcı etkisidir. Radyasyona karşı en etkili taşlardan biridir. Vücuttaki negatif enerjiyi atar.Çevredeki negatif enerjiyi toplar pozitif enerjiye çevirir. Kalp rahatsızlıklarına ve gözlere iyi gelir. Güçlü ve koruyucu bir taştır. Odaklanmaya yardımcı olur. Kabus ve kötü rüya görmeyi engeller. Altıncı hissi kuvvetlendirir. Uykusuzluğa karşı etkilidir. Üzüntü ve kederi unutturur. Migrene iyi gelir. HEMATİT TAŞI Kişinin kendisine güven duymasına ve kontrol etmesine yardımcıdır. Birey ve toplum arasındaki ilişkilerde denge görevi görür. Olumsuz enerjiyi gidermeye yardımcıdır.İlişkiler üzerinde olumlu etkisi vardır Tüm çakraları dengeler. Uykusuzluğa iyi gelir. Kan dolaşım sistemini düzenler, kalbi sağlıklı tutar, kan basıncını dengeler. Mafsal romatizması ağrılarını hafifletir. Harap olmuş, hasar görmüş dokuların yeniden oluşmasına yardım eder. İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-22%
Çağrı
Ametist, Hematit Taşı Bileklik bileklik-236
175 TL 225 TL
Ametist Gümüş Bileklik ESB0087XS
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Emir Gümüş tarafından gönderilecektir. Ürün doğal taştan ve 925 ayar gümüşten oluşmaktadır.Ürün ağırlığı 7(-,+) gr. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-21%
Emir Gümüş
Ametist Gümüş Bileklik ESB0087XS
79 TL 100 TL
Ametist Taşlı Bileklik KLMSEY26
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Şahin Gümüş tarafından gönderilecektir. Ürün hediye kutusunda gönderilecektir... Ürünlerimizin tamamı el emeği ile üretilmiştir ve değerli taşlar nedeniyle ürün ağırlığında ± %5 sapma olabilmektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
ŞAHİN GÜMÜŞ
Ametist Taşlı Bileklik KLMSEY26
245.08 TL 294.66 TL
Ametist Doğaltaş Bileklik B51
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün sen.al takı ve hediyelik eşya tarafından gönderilecektir. Ametist parçacıklı doğaltaş bileklik,stres ,migren,başağrısına iyigeldiği ve uyku düzenleyici olduğu söylenmektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-32%
ESTAKI
Ametist Doğaltaş Bileklik B51
26.6 TL 39 TL
Ametist Kuvars Değerli Taş Boncuk Bileklik, Difüzör Bileklik, Doğal Ametist Taşlar doğal taş bileklik
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Limon Çanta ve Deri tarafından gönderilecektir. Taş özellikleri /// mor ametist // ametist taşı, etki açısından en güçlü taşlardan biridir. Kuvars ailesine aittir ve mor renkli kuvars taşıdır. Leylaktan koyu maviye birçok farklı mor rengi vardır. Mor rengini içindeki demir madeninden alır ve silikon dioksitin birleşimidir • radyasyondan ve negatif enerjiden korur. Pozitif enerji verir • gözlere iyi gelir • negatif elektrik yükü taşıdığı için vücuttaki fazla elektrik yükünü toplayarak beyin gücünü artırır • kalp rahatsızlıklarına iyi gelir • mükemmel bir kan temizleyicidir • alerjilere iyi gelir • öfke, kin ve korkuyu yatıştırır, stresi azaltır ve pozitif enerji verir • kullanan kişiye bol şans getirir • ametist son derece güçlü ve koruyucu bir taştır ölçüler /// ürünlerin taşları 8mm çapındadır. Bileklik standart boy olarak 19-20 cm uzunluğundadır. Özel boyutlar için bizle iletişime geçebilirsiniz takının bakımı /// bilekliğinizin yüzeyini temizlemek için birkaç dakika soğuk akan musluk suyunun altına koyun. Gözlerinizi kapatın ve değerli taşların emmiş olabileceği tüm negatif enerjilerin akıp gittiğini hayal edin. Kurutmak için mikrofiber bir bez kullanın bilekliğin taşlarını parlatmak için parlatma bezi ile nazikçe silebilirsiniz veya bir parlatma maddesine hafifçe dokundurabilirsiniz, ancak parlatma maddesini değerli taşlarınızın üzerine sürüp orada bırakmayınız uyarı /// doğal taşların titreşimleri ve frekansları olduğu bilinmektedir. Bu nedenle vücudumuzda bazı etkilere neden olduğu söylenmektedir. Taşların özelliklerinin bilimsel bir kesinliği yoktur. Ancak satışta olan ürünlerimiz orijinal, gerçek doğal taşlardır. Tıbbi konularda bir doktora danışmanızı tavsiye ederiz Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-28%
limon çanta ve deri
Ametist Kuvars Değerli Taş Boncuk Bileklik, Difüzör Bileklik, Doğal Ametist Taşlar doğal taş bileklik
159 TL 220 TL
Ametist Taşı (dogaltaş )bileklik 4125
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün AASHA SANAT&TASARIM ATÖLYESİ tarafından gönderilecektir. AMETİST TAŞI FAYDALARI: TAÇ ÇAKRA TAŞI OLARAK BİLİNİR KİŞİNİN ENERJİSİNİ YÜKSEK SEVİYELERE ÇIKARIR MUTLULUK ARTTIRICI ÖZELLİĞE SAHİPTİR KAYGI VE STRESTEN UZAKLAŞTIRIR PSİŞİK SALDIRILARA KARŞI KORUMA SAGLAR KİŞİDE BULUNAN NEGATİF ENERJİYİ SEVGİ ENERJİSİNE DÖNÜŞTÜRÜR ATÖLYEMİZDEN TEMİN EDECEĞİNİZ TÜM DOGALTAŞLAR ÖNCE NÖTRLENİP ÇALIŞMASI İÇİN KODLANIP TARAFINIZA GÖNDERİLİR AYARLANABİLİR ÖZEL KİLİT SİSTEMİYLE TÜM BİLEKLER İÇİN UYGUNDUR. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-47%
ASHA SANAT&TASARIM ATÖLYESİ
Ametist Taşı (dogaltaş )bileklik 4125
45 TL 85 TL
Ametist-Pembe Taş Bileklik lka0121
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Osmanlı Doğal Taş Satıcı Ünvanı: TUBA KARCI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Osmanlı Doğal Taş tarafından gönderilecektir. Osmanlı doğal taş’ta bütün ürünlerin orijinalliği garantilidir. Osmanlı doğal taş, tescilli bir markadır. Aldığınız ürünün süre kısıtlaması olmadan, ürünün orijinal olmadığı ispat edildiği takdirde geri iade alınır. Doğal taşlar kesim itibariyle renk ve şekil farklılıkları gösterebilir. Faydaları Kunzit:Fark ettirmeden sevgiyi çeken, cazibe oluşturan yetenekleri arttırır. Bağışlamaya yardım eder. Kırık kalplerin iyileşmesine yardım eder. Özsaygı ve hoşgörü oluşturur. Kişinin kendisini sevmesini sağlar. Beden elektriği için topraklama görevi yapar, böylece stresi ve öfkeyi azaltır. Olumsuz enerjilere karşı kalkan oluşturur. Sinirleri yatıştırır, sakinleştirir. Ametist:Kanı temizler ve zehirlenmelere karşı etkili koruma sağlar. Vücudu toksinlerden (yabancı veya gereksiz maddelerden) temizleyerek kişiyi yeniden hayata döndürür. Kanser oluşumunu engeller. Pembe opal: eklem iltihaplarını iyileştirir. Rüya yoluyla gelecekteki olayları doğru görmekte kullanılır. Önsezi yeteneğini güçlendirir. Böbrek hastalıkları için yararlıdır. Hafıza gücünü arttırır. Kabuslardan korur. Hoş rüyalar görmeyi sağlar. Parkinson hastalığının tedavisinde de kullanılır. Ay taşı:Dişil bir taştır. Bu nedenle kadınlar için genel şifa taşıdır. Güzellik ve gençlik verir. Üreme organlarını sağlıklı tutar. Regli dengeler, düzenli olmasını sağlar. Doğum sürecini kolaylaştırır. Tokluk hissi oluşturur. Fazla yemek yemeyi önler. Nazara karşı etkilidir. Larimar:Ruh eşini bulmak maksadıyla da kullanılmaktadır. Şans taşı olarak kabul edilir. Kişiyi sevgi ve huzurla doldurur. Meditasyon için yararlıdır. Duygusal kısıtlamaların kaldırılmasına yardım ederek kişiyi rahatlatır. Çözülemeyen problemler için sabır ve rıza oluşturur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 12 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-20%
Marka: OSMANLI DOĞAL TAŞ
Ametist-Pembe Taş Bileklik lka0121
260.1 TL 325 TL
Ametist Doğal Taş Bileklik 205005
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Saff Doğal Taş Satıcı Ünvanı: SAFF GRUP DIŞ TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 7370971431 Bu ürün Saff Doğal Taş tarafından gönderilecektir. Ürün Kodu: 205005 Ametist taşı bir kristal grubundan taştır. Enerji yüklü bir taş olduğu için çoğu insan üzerinde canlandırıcı bir etki yapar. Enerji, mutluluk, huzur ve canlılık verir. Sürekli üzerinizde taşıyabileceğiniz bir kristaldir. Yaydığı enerji her zaman size fayda sağlar ve olumsuzluklardan korur. Özellikle negatif yüklü bir ortamda bulunacağınız zamanlarda bu taşı üzerinizde bulundurmaya gayret edebilirsiniz. Böyle yaparak sadece pozitif enerji alacağınızdan emin olabilirsiniz. Ametist Taşı Faydaları · Radyasyondan ve negatif enerjiden koruduğu bilinmektedir. · Göz sağlığı için iyi geldiği bilinmektedir. · Öfke, kin ve korkuyu yatıştırır stresi giderir ve pozitif enerji verir. · Kalp rahatsızlıklarına faydalıdır. · Doğal bir sakinleştiricidir. · Negatif elektrik yükü taşıdığından dolayı: bedendeki fazla elektrik yükünü topraklayarak beyin gücünü yükselttiği düşünülmektedir. · Bir meditasyon taşı olduğu düşünülmektedir. · Odaklanmayı kuvvetlendirir. · En etkili olduğu faydaları arasında negatif enerjiyi pozitif enerjiye çevirmesi olarak düşünülmektedir. Kullanılan Taş Doğal taş Taş Boyutu 8 mm Taş Kesimi Küre (yuvarlak) Dizili Olduğu Malzeme Esnek Misina Uzunluk Lastikli Kullanılan Metal Madeni Metal İade Süresi 14 Gün Kargo Şirketi Yurtiçi Kargo Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-37%
Marka: Saff Doğal Taş
Ametist Doğal Taş Bileklik 205005
81 TL 128.57 TL
Ametist Doğal Taş Bileklik BLK0108
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ILGIN DOĞAL TAŞ Satıcı Ünvanı: ANIL KAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün ILGIN DOĞAL TAŞ tarafından gönderilecektir. Ametist Doğal Taş Bileklik Bileklik tane ölçüleri 10 mm’dir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-19%
Marka: ILGIN DOĞAL TAŞ TAKI
Ametist Doğal Taş Bileklik BLK0108
80 TL 99 TL
Ametist Bileklik 18 Cm (ametist Doğal Tamburlanmış Taş Hediye) Ametistblk
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: NİSSBEBE Satıcı Ünvanı: YASİN İŞLEK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Adana Bu ürün NİSSBEBE tarafından gönderilecektir. Ametist Doğal Tamburlanmış Taş HEDİYEMİZDİR. ?Ametistin Faydaları -Duyarlılıkları dengelediği söylenir. -Özgüveni arttırıcı etkileri vardır. -Böbrekler, akciğerler, bedenin ısı sistemi ve kalp için faydalıdır. -Ametist taşıyla birlikte kullanıldığında aklı güçlendirir ve kalbi korur. -Beyin fonksiyonlarını uyararak daha rahat çalışmasını sağlar. -Zihinsel konsantrasyonu arttırdığı bilinir.-Baş ağrılarını hafifletici etkileri vardır.- -Sindirim sistemini düzenler.-Kan dolaşımını düzenler ve kan hastalıklarına iyi gelir. -Gözler için şifalıdır. -Radyasyonu toplayıcı etkileri vardır. -Çevrede oluşan negatif enerjiyi yok eder ve pozitif enerjiye çevirir. -Ara ara tuzlu suda bekletilerek,güneş banyosu ya da akan suda bekletilerek enerjisi temizlenmeli ve tazelenmelidir Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-41%
Marka: NİSSBEBE
Ametist Bileklik 18 Cm (ametist Doğal Tamburlanmış Taş Hediye) Ametistblk
105 TL 179 TL
Doğal Ametist Bileklik 1.kalite 526056481
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün HAKKI LEVENT BÜLGİN MURTY99 TİCARET tarafından gönderilecektir. HAKİKİ AMETİST BİLEKLİK LASTİĞE DİZİLMİŞTİR HER BİLEĞE UYGUNDUR Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
Murty99 Doğal Taş
Doğal Ametist Bileklik 1.kalite 526056481
90 TL 120 TL
Kadın Ametist Doğal Taş 8mm Bileklik
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ONMA TAŞ tarafından gönderilecektir. Ametist ruhsal farkındalığı harekete geçirir, sezgiyi açar ve psişik yetenekleri geliştirir. Güçlü iyileştirme ve temizleme yetisine sahiptir. Doğal bir sakinleştiricidir, stresi ve gerginliği giderir, sinirliliği yatıştırır, ruh hali değişimlerini dengeler, öfke, öfke, korku ve endişeyi giderir. Üzüntü ve kederi hafifletir, olumsuzluğu ortadan kaldırır. Ayıklığı teşvik eder alkol, uyuşturucu veya diğer bağımlılıkların üstesinden gelmede yardımcıdır. Ametist hormon üretimini artırır, endokrin sistemi ve metabolizmayı ayarlar. Bağışıklık sistemini güçlendirir, ağrıyı azaltır ve vücudu kansere karşı savaşacak şekilde güçlendirir. Kötü huylu tümörleri yok eder ve doku yenilenmesine yardımcı olur. Kanı temizler. Fiziksel, duygusal ve psikolojik acıyı veya stresi hafifletir. Ametist baş ağrılarını hafifletir ve gerginliği azaltır. Morlukları, şişlikleri, yaralanmaları azaltır ve işitme bozukluklarının şifalanmasında etkilidir. Ametist, akciğer ve solunum yolu hastalıklarını, cilt rahatsızlıklarını, hücresel bozuklukları ve sindirim sistemi hastalıklarını iyileştirir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Onma Taş
Kadın Ametist Doğal Taş 8mm Bileklik
64 TL 95 TL
Ametist Taşlı Doğal Taş Bileklik DGLTSBLKLK2020
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Kaktüs İthalat tarafından gönderilecektir. Önemli: Ürün doğal taş olduğundan renklerinde ve şekillerinde küçük değişiklikler olabilir . Ürün uzunluğu 25 cm dir . Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-30%
FASHİON JEWELRY
Ametist Taşlı Doğal Taş Bileklik DGLTSBLKLK2020
31.34 TL 45 TL
çok şeker bileklik diğer renklerini de almayı düşünüyorum.
Ametist Ve Kuvars Doğaltaş Bileklik HBV0000036UOS
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: RD EKOAVM Satıcı Ünvanı: RAMAZAN GÜLLÜ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün RD EKOAVM tarafından gönderilecektir. Mizgino Ametist ve Kuvars Doğaltaş Bileklik Mizgino Ametist ve Kuvars Doğaltaş Bileklik Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-28%
Marka: RD EKOAVM
Ametist Ve Kuvars Doğaltaş Bileklik HBV0000036UOS
75.8 TL 105.8 TL
Ametist-mat Mor Akik Doğaltaş Bileklik Tbk0074
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Taşmeran tarafından gönderilecektir. Taşmeran marka özel tasarım doğaltaş bileklik Doğal taş esnek bileklik yükseklik 8 mm, görseldeki uzunluk 18 cm olup ürün 16-18-20 cm varyant içermektedir. Bileklikliğin kimyasal ürünlerden uzak tutulması gerekir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-46%
Taşmeran
Ametist-mat Mor Akik Doğaltaş Bileklik Tbk0074
42.99 TL 79.99 TL
Leucosia - Gerçek Inci & Ametist Doğaltaş Bileklik WRIST00103
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün BYCATAL tarafından gönderilecektir. Gerçek İnci Benzersiz Tasarım Handmade olarak siparişiniz üzerine kendi atölyemizde imal edilmektedir. Özel Tasarım Craft Hediye Kutuları ile birlikte gönderilmektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-35%
BYCATAL
Leucosia - Gerçek Inci & Ametist Doğaltaş Bileklik WRIST00103
122.85 TL 189 TL
Aytaşı Ametist Kırık Taş Örme Bileklik TS0777
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün TAŞ RÜYASI tarafından gönderilecektir. %100 DOĞAL TAŞ. ÜRÜNLERİMİZ DOĞAL OLDUĞU İÇİN TAŞ RENKLERİNDE UFAK DEĞİŞİKLİKLER OLABİLİR. HER BİLEĞE GÖRE AYARLANABİLİR. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
TAŞ RÜYASI
Aytaşı Ametist Kırık Taş Örme Bileklik TS0777
65 TL
Doğaltaş Ametist Bileklik Ve Kolye Set ahmkol
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün İLTERUS tarafından gönderilecektir. -Ham Ametist Işlenmemiş Doğal Taş Kolye Ucu ( Zincir Dahil ) -Ametist taşının bir diğer manevi faydası, kişinin enerjisini yüksek seviyelere çıkarmasıdır. Bu bakımdan ametist taşı kullanımı, mutluluk artırıcı özelliktedir. Bunun yanında kaygı ve stres gibi çağın en çok yaşanılan sıkıntılarını da uzaklaştırıyor. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 8 Mart 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-72%
İLTERUS
Doğaltaş Ametist Bileklik Ve Kolye Set ahmkol
44.99 TL 159.99 TL
Ametist Tamburlu Doğal Taş Bileklik vealisveris-Z1658
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün vealisveris tarafından gönderilecektir. Ametist Tamburlu Doğal Taş Bileklik Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
vetesbih
Ametist Tamburlu Doğal Taş Bileklik vealisveris-Z1658
179 TL
Hematit & Ametist Taşı Bileklik (10 Mm) TXCB57F6A98379
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: HayalperestBoncuk Satıcı Ünvanı: SALİH AKKAYA İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Bursa Bu ürün HayalperestBoncuk tarafından gönderilecektir. Hematit &Amp Ametist Taşı Bileklik (10 Mm) Bir Birinden Güzel Doğal Taş Bileklikler Burada. Enerjisiyle Sizlere İyi Gelecek Tasarımıyla Şıklığınızı Tamamlayacak Doğal Taş Bileklikler. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-31%
Marka: Hayalperest boncuk
Hematit & Ametist Taşı Bileklik (10 Mm) TXCB57F6A98379
130.8 TL 190.8 TL
Ametist Taşı Makrome Örgü Bileklik 603628 603628RENKLİ
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Endoles Grup Dış Ticaret Limited Şirketi Satıcı Ünvanı: ENDOLES GRUP DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3340996870 Bu ürün Endoles Grup Dış Ticaret Limited Şirketi tarafından gönderilecektir. Ametist makrome örgü 8cm bileklik Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-13%
Marka: Endoles Doğal Taş
Ametist Taşı Makrome Örgü Bileklik 603628 603628RENKLİ
154 TL 177.1 TL
Ametist Taşı Makrome Örgü Bileklik Fh14450 14450RENKLİ
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: fikirharika Satıcı Ünvanı: FİKİR HARİKA TEKNOLOJİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 3871178672 Bu ürün fikirharika tarafından gönderilecektir. 8mm doğal taş boyu, 9cm doğal taş bileklik, antibakteriyel misinaya dizili Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-38%
Marka: Fikir Harika
Ametist Taşı Makrome Örgü Bileklik Fh14450 14450RENKLİ
56.7 TL 91.4 TL
Ametist Doğal Taşlı Nokta Firuze Ayarlanabilir Bileklik ametist565
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün MPLUS SANAT tarafından gönderilecektir. Ürünlerimiz el işçiliği olup, kendi imalatımızdır. UV ışınlarına dayanaklıdır, her türlü doğa koşullarında kullanılabilir. Anti-alerjiktir. Ürünümüz tamamen bronzdur. Ürünümüz ayarlanabilir montür olduğu için her bileğe uyumludur. Ürünümüzün üzerinde "Ametist Doğal Taş ve Nokta Firuze Taşı " mevcuttur. Ürünler her bileğe uygun ayarlanabilir montürdür. Her sorunuz için " Satıcıya Sor " kısmına başvuru yapabilirsiniz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
MPLUS SANAT
Ametist Doğal Taşlı Nokta Firuze Ayarlanabilir Bileklik ametist565
119.9 TL 180 TL
Pukka 10 Mm Ametist Bileklik BLK-K-1010
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün PUKKAmodern tarafından gönderilecektir. Birinci Sınıf 10 MM Ametist Taşından Gold Rondela Detaylı Bileklik Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-45%
PUKKAmodern
Pukka 10 Mm Ametist Bileklik BLK-K-1010
154 TL 280 TL
Doğal Ametist Kuvars Oniks Lav Taş Bileklik PGD0000010368
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Pigado Satıcı Ünvanı: ELİF ŞAHİN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Samsun Bu ürün Pigado tarafından gönderilecektir. Kullanılan Taşlar Hakiki Ametist, Kuvars, Oniks, Lav Taş Ölçüleri : 8 mm 1.kalite çift kat ip kullanılmıştır Elastiktir ve her bileğe uygundur Metal parçalar bijuteridir Bileklik tasarımı saatcaddes i by Semiray 'a aittir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-46%
Marka: PİGADO
Doğal Ametist Kuvars Oniks Lav Taş Bileklik PGD0000010368
59.9 TL 110 TL
Kuvars-Ametist Taşı Antik Bronz Aparatlı Bileklik LPKABAB
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: dibati Satıcı Ünvanı: HÜSEYİN EROĞLAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün dibati tarafından gönderilecektir. Taş Cinsi: Lal (Granat), Pembe Kuvars, Ametist Taş Ölçüsü: 8mm Kullanılan aparatlar kararma yapmaz Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 20 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-21%
Marka: Dibati Accessories
Kuvars-Ametist Taşı Antik Bronz Aparatlı Bileklik LPKABAB
137.82 TL 175 TL
El Yapımı Etnik Otantik Bohem Ametist Bileklik 470
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Porsuk alternatif giyim aksesuar Satıcı Ünvanı: BURCAN TÜTÜNCÜ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün Porsuk alternatif giyim aksesuar tarafından gönderilecektir. EL YAPIMI ETNİK OTANTİK BOHEM AMETİST BİLEKLİK Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-67%
Marka: Porsuk Alternatif
El Yapımı Etnik Otantik Bohem Ametist Bileklik 470
14.99 TL 44.99 TL
Burç Taşı Oğlak Burcu Ametist Taşı Bileklik GMSTL-0006000
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Gümüştel El Sanatları tarafından gönderilecektir. Ametist taşı doğal taş burç bilekliği Ürünümüzün boyutu zincir dahil 18-23 cm arasındadır. Ürünümüz doğal taş olduğu için renk tonlarında ve boylarından küçük değişiklikler olabilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 8 Mart 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-40%
Gümüştel
Burç Taşı Oğlak Burcu Ametist Taşı Bileklik GMSTL-0006000
27.09 TL 44.99 TL
Gümüş 925 Ayar Ametist Taşlı El İşi Bileklik B84643
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Silverella tarafından gönderilecektir. Silverella®'nın birbirinden güzel gümüş bileklik modellerinden biri olan gümüş 925 ayar ametist taşlı el işi bileklik takı ve aksesuarlarında şıklığa önem verenlerin ter Kimyasallardan uzak tutunuz. Ametist taşlı el işi bileklikmaden: 925 ayar gümüşürün ağırlığı: 17,98gr.Ürünlerimiz el işi olduğu için ağırlıkları değişebilmektedir. Belirtilen ağırlık ortalamadır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-70%
Silverella
Gümüş 925 Ayar Ametist Taşlı El İşi Bileklik B84643
830.94 TL 2769.81 TL
Akuamarin - ametist - pembe Kuvars tasarım Doğal Taş Bileklik BLK0265
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ILGIN DOĞAL TAŞ tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 8 Mart 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-18%
ILGIN DOĞAL TAŞ TAKI
Akuamarin - ametist - pembe Kuvars tasarım Doğal Taş Bileklik BLK0265
120.78 TL 146.4 TL
Ametist Lapis Lazuli Ve Güneş Doğal Taşlı Karma Bileklik 2020NO10TEK3
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün No:10 Doğaltaş tarafından gönderilecektir. Ürün Gerçek Doğal Taşlardan Üretilmiştir. Ürünler Esnek Misinaya Dizilmiştir. Ürünler Standart (17-18cm) Olarak Yapılmaktadır. Kutu İçerisine Ekstra Yedek Taşlar ve Esnek Misina Gönderimi Yapılmaktadır. Tane Şekli: Düz Kesim Tane Boyutu: 8mm Ürünler gerçek doğal taş olduklarından renklerinde ve şekillerinde ufak değişiklikler gösterebilir.Ürünlerinizi parfüm,alkol,çamaşır suyu vb.gibi maddelerin temasından uzak tutunuz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-29%
No10 Doğaltaş
Ametist Lapis Lazuli Ve Güneş Doğal Taşlı Karma Bileklik 2020NO10TEK3
89 TL 124.9 TL
resim de göründüğü gibi kaliteli
Pembe Kuvars Şahin Gözü Ve Ametist Taşı Doğaltaş Bileklik BLKLK8564
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Mucize Taş Satıcı Ünvanı: AWDOY HED.EŞ.BİJU.GID.TEKS.İNŞ.MALZ.TUR.TAŞ.SAN. VE TİC.L.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Antalya Vergi Kimlik Numarası: 0910558890 Bu ürün Mucize Taş tarafından gönderilecektir. · Fiyatlandırma 1 bileklik üzerinden yapılmıştır. ·Bir bileklik içerisinde yaklaşık 20 adet taş mevcuttur. · Bileklik doğal taş olması nedeni ile ufak şekil, boy ve renk farlılık gösterebilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-19%
Marka: Mucize Taş
Pembe Kuvars Şahin Gözü Ve Ametist Taşı Doğaltaş Bileklik BLKLK8564
125 TL 155 TL
Kadın Ametist Taşlı Rose Kaplama Gümüş İtalyan Bileklik PKT-TLYSLVR0043
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Ninova Silver Satıcı Ünvanı: NİNOVA SİLVER İÇ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Mardin Vergi Kimlik Numarası: 6311267709 Bu ürün Ninova Silver tarafından gönderilecektir. 925 Ayar Gümüş ve Hediye Paketi. Ürün Saf Gümüşten Üretilmiştir. Ürün 2,5 gramdır. Ürün Uzunluğu 16 cm'dir.(ek zincir hariç) Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 12 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-83%
Marka: İzla Design
Kadın Ametist Taşlı Rose Kaplama Gümüş İtalyan Bileklik PKT-TLYSLVR0043
31.91 TL 184.18 TL
Kadın Kanat Taşlı Kolye AMT18N0216TRD
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün AMETIST İSTANBUL tarafından gönderilecektir. 925 ayar gümüş 14 Ayar mikron kaplama. Zirkon taş Krem, parfüm, alkol ve çamaşır suyu gibi maddeler ile temasından kaçınılmalıdır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Ametist İstanbul
Kadın Kanat Taşlı Kolye AMT18N0216TRD
150 TL
Hem Bileklik - Hem Küre Kesim 99lu Mor Ametist Doğaltaş Tesbih 104000291
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Gümüş Hediye Al tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-23%
Gümüş Hediye Al
Hem Bileklik - Hem Küre Kesim 99lu Mor Ametist Doğaltaş Tesbih 104000291
299.85 TL 389.9 TL
Damla Form Ametist ve Firuze Taşlı 925 Ayar Gümüş Asansör Bileklik KYL1085
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün KYL Silver & Stone tarafından gönderilecektir. 925 ayar gümüş Kararma yapmaz Kopmaya dayanıklı kalın zincir Her bileğe rahatlıkla ayarlanabilir asansör sistem 6,20 gram ağırlık Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
KYL Silver & Stone
Damla Form Ametist ve Firuze Taşlı 925 Ayar Gümüş Asansör Bileklik KYL1085
199 TL 299 TL
Kadın Bohem Modeli Onyx ve Ametist Doğaltaş ve Tahta Boncuklu Bileklik THLBMOAD4610005587
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün firefly tarafından gönderilecektir. Bohem Modeli Onyx ve Ametist Doğaltaş ve Tahta Boncuklu Kadın Bileklik Taş Boyutu : 8 mm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-38%
thl istanbul
Kadın Bohem Modeli Onyx ve Ametist Doğaltaş ve Tahta Boncuklu Bileklik THLBMOAD4610005587
39.99 TL 64.99 TL
Hem Bileklik - Hem Kolye - Hem Tesbih 99lu Mor Ametist Doğaltaş Takı 104000703
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Blossomary Aksesuar Satıcı Ünvanı: AYŞE SULTAN DİRİL İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Blossomary Aksesuar tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-49%
Marka: BLOSSOMARY
Hem Bileklik - Hem Kolye - Hem Tesbih 99lu Mor Ametist Doğaltaş Takı 104000703
199.9 TL 389.9 TL
Unisex 8 mm Ametist Rutil Kuvars Doğal Taş Erkek Kadın Bileklik Kombin MGZ428066
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün AKTİF DİJİTAL BASKI tarafından gönderilecektir. Tüm ürünlerimiz %100 hakiki doğal taştır. Bilekliklerimiz 1 mm kalınlığında esnek misinaya dizilerek üretilir. Erkek Bilekliklerimiz 19,5 cm Kadın Bilekliklerimiz 17,5 cm standart ölçüde üretilmektedir. Lütfen standart dışı üretim taleplerinizi sipariş notu olarak belirtiniz. Bu sayede bilekliğinizin ölçüsünü size özel olarak hazırlayabiliriz. Bileklik ölçünüzü nasıl hesaplayacağınıza dair bilgi ürün resimlerinde bulunmaktadır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
mağazacım
Unisex 8 mm Ametist Rutil Kuvars Doğal Taş Erkek Kadın Bileklik Kombin MGZ428066
235.9 TL
Ametist Kristali El Yapımı Otantik Bakır Kolye ametist-09
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: mba handmade jewelry Satıcı Ünvanı: MURAT BARIŞ ALYÖRÜK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Balıkesir Bu ürün mba handmade jewelry tarafından gönderilecektir. Kolyemiz doğal Uruguay ametist kristali ve saf bakır kullanılarak kendi atölyemizde üretilmiştir. 50 cm zinciri ile hediye kutusu içinde gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-13%
Marka: mba handmade jewelry
Ametist Kristali El Yapımı Otantik Bakır Kolye ametist-09
140 TL 160 TL
Ametist Küpe AmetistKüpe01
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Yörükoğlu Gümüş tarafından gönderilecektir. Rose Altın Kaplama Vidalı Küpe 925 Ayar Gümüş Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 8 Mart 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-37%
YÖRÜKOĞLU GÜMÜŞ
Ametist Küpe AmetistKüpe01
116 TL 185 TL
Ametist Dizi CHPSY348
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Mucize Taş tarafından gönderilecektir. Fiyatlandırma 1 dizi üzerinden yapılmıştır. Bir dizi içerisinde yaklaşık 40-42 adet taş mevcuttur Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-37%
Mucize Taş
Ametist Dizi CHPSY348
239 TL 380 TL
Mavi Dentrit Akik Apatit Ametist Lepidolit Siyah Turmalin Bileklik 8 Mm (18 Cm) TS0771
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün TAŞ RÜYASI tarafından gönderilecektir. %100 DOĞAL TAŞ. ÜRÜNLERİMİZ DOĞAL OLDUĞU İÇİN TAŞ RENKLERİNDE UFAK DEĞİŞİKLİKLER OLABİLİR. ELASTİK BİLEKLİK BİLEKLİK ÖLÇÜSÜ STANDART 18 CMDİR Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 8 Mart 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-30%
TAŞ RÜYASI
Mavi Dentrit Akik Apatit Ametist Lepidolit Siyah Turmalin Bileklik 8 Mm (18 Cm) TS0771
118.3 TL 169 TL
Garnet Peridot Mavi Topaz Citrin Markazit Ametist Taşlı 925 Ayar Gümüş Bileklik Kadın GB01817
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Artium Crafts Satıcı Ünvanı: ARTİUM TURİZM YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 0850420254 Bu ürün Artium Crafts tarafından gönderilecektir. 925 Ayar Gümüş Taş Ağırlık Şekil Garnet / Peridot / Mavi Topaz / Citrin / Markazit / Ametist 11.21 gr Yuvarlak Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Marka: Artium
Garnet Peridot Mavi Topaz Citrin Markazit Ametist Taşlı 925 Ayar Gümüş Bileklik Kadın GB01817
504 TL 604.8 TL
Ametist Ham Taş Kolye Ucu - Etrafı Zirkonlu Doğal Ametist Kol 910
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: sedefdogaltas Satıcı Ünvanı: NEJDET BUYURGAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kocaeli Bu ürün sedefdogaltas tarafından gönderilecektir. Tekli Satış Fiyatıdır. Toptan Alımları İçin Lütfen İletişime Geçiniz. Fiyatlarımız Çoğu Mağazadan çok daha uygundur. Ürün Ham Sitrin Taşından Üretilmiştir, ebat ve renk tonlarında farklılık göstermektedir. Ürün Yalnızca Uç olarak gönderilecektir. Orjinal Ametist Taşıdır Ametist Taşının Özellikleri Bulunduğu ortamın negatif enerjisini pozitife çevirir. Sinirden Stresden uzak tutar. Ametisti yastığın altına koyarsanız derin ve rahat uyursunuz. Migren ve stres durumlardaki kasılma ve gerginliklerde de kullanılır. Cilt hastalıklarında çok etkilidir. Cilt dokusunu sıkılaştırır. İşlenmemiş bir ametisti suda bekletir ve suyuyla yüzünüzü yıkarsanız siyah noktalara, aknelere ve sivilcelere iyi gelir. Ayrıca bu suyla ağzınızı gargara yaparsanız ağız içindeki yaralara ve dişeti iltihaplarına iyi gelir. Akciğer hastalıklarına, varis alerjilere iyi gelir. Doğal Taş Kolye Uçlarını, Orjinal Pembe Kuvars Taşlarını, Birbirinden şık birbirinden güzel doğal taş takıları, toptan doğal taş alımlarınızı eminönü doğal taş toptancıları arasında bulunan sedef doğal taş mağazamızdan veya sedef doğal taş web sitemizden gerçekleştirebilir, Doğal Taşların Faydaları, Doğal Taşların Özellikleri gibi makalelerimizden faydalanabilirsiniz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-33%
Marka: Sedef Doğal Taş
Ametist Ham Taş Kolye Ucu - Etrafı Zirkonlu Doğal Ametist Kol 910
98 TL 147 TL
Ametist Taşı Kolye Ucu - Ham Ametist Gümüş Rengi Sıvama 00 1919
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: sedefdogaltas Satıcı Ünvanı: NEJDET BUYURGAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Kocaeli Bu ürün sedefdogaltas tarafından gönderilecektir. Tekli Satış Fiyatıdır. Toptan Alımları İçin Lütfen İletişime Geçiniz. Fiyatlarımız Çoğu Mağazadan çok daha uygundur. Ürün Ham Ametist Taşından Üretilmiştir, görseldeki ürün kolye ucu olarak gönderilecektir. Gümüş rengi kaliteli sıvama ile hazırlanmış ham ametist kolye ucudur. Ametist Kolye Ucu ürünümüzle beraber Kolye İpi hediye olarak gönderilecektir. Orjinal Ametist Taşıdır Ürün ağırlık ve ebat bilgileri: Ürün yüksekliği: 3 cm. Ürün genişliği: 2,5 cm. Ürün ağırlığı: 15 grm. Ametist Taşının Özellikleri Ametist Taşı Bulunduğu ortamın negatif enerjisini pozitife çevirir. Sinirden Stresden uzak tutar. Ametisti yastığın altına koyarsanız derin ve rahat uyursunuz. Ametist Taşı Migren ve stres durumlardaki kasılma ve gerginliklerde de kullanılır. Cilt hastalıklarında çok etkilidir. Cilt dokusunu sıkılaştırır. İşlenmemiş bir ametisti suda bekletir ve suyuyla yüzünüzü yıkarsanız siyah noktalara, aknelere ve sivilcelere iyi gelir. Ayrıca bu suyla ağzınızı gargara yaparsanız ağız içindeki yaralara ve dişeti iltihaplarına iyi gelir. Ametist Taşı Akciğer hastalıklarına, varis alerjilere iyi gelir. Doğal Taş Kolye Uçlarını, Orjinal Ametist Taşlarını, Birbirinden şık birbirinden güzel doğal taş takıları, toptan doğal taş alımlarınızı eminönü doğal taş toptancıları arasında bulunan sedef doğal taş mağazamızdan veya sedef doğal taş web sitemizden gerçekleştirebilir, Doğal Taşların Faydaları, Doğal Taşların Özellikleri gibi makalelerimizden faydalanabilirsiniz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-22%
Marka: Sedef Doğal Taş
Ametist Taşı Kolye Ucu - Ham Ametist Gümüş Rengi Sıvama 00 1919
98 TL 126 TL
Ametist Taşı Tesbih AMTTSB0003
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün YEMEN ZIRHI tarafından gönderilecektir. Ametist Taşı Tesbih. Sürtünmeden kaynaklı kopmaması için, lastikli misinaya dizilmiştir. Aparatları gümüş kaplamadır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-25%
YEMEN ZIRHI
Ametist Taşı Tesbih AMTTSB0003
149.99 TL 200 TL
Ametist Dört Tırnak 1283
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Moko Art Design tarafından gönderilecektir. Kullanılan maden : Pirinç Yaklaşık Ağırlık: 3-6gr Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Moko Art Design
Ametist Dört Tırnak 1283
150 TL
Gümüş Ametist Kolye SP17035
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün GOLDSTORE tarafından gönderilecektir. Bu gümüş kolye, 925 ayar gümüşten üretilmiştir. SP17035 kolye toplam ağırlığı, yaklaşık olarak 2.52 gramdır. Bu kolye yaklaşık olarak 0.80 cm eninde, 2.20 cm boyunda gelmektedir. Zarif kadınların şık takısı, ametist gümüş kolye modelleri. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Gold Store
Gümüş Ametist Kolye SP17035
434 TL
Ametist Taşı Kolye TAŞ02
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Tutu tasarım alaçatı tarafından gönderilecektir. 6 MM AMETİST TAŞI VE 6 MM ONİKS TAŞI İLE TASARLANMIŞ DOĞAL TAŞ KOLYE Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
tutu tasarım alaçatı
Ametist Taşı Kolye TAŞ02
60 TL
Gümüş Ametist Kolye SP17037
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün GOLDSTORE tarafından gönderilecektir. Bu gümüş kolye, 925 ayar gümüşten üretilmiştir. SP17037 kalp kolye toplam ağırlığı, yaklaşık olarak 2.41 gramdır. Bu kolye yaklaşık olarak 0.80 cm eninde, 2.00 cm boyunda gelmektedir. Zarif kadınların şık takısı, ametist gümüş kolye modelleri. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Gold Store
Gümüş Ametist Kolye SP17037
400 TL
Ametist Kaplumbağa Küpe PTN1212
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Petunia by Tuğçe Satıcı Ünvanı: TUĞÇE KATIRCI İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün Petunia by Tuğçe tarafından gönderilecektir. Kuyumcu atölyesinde özel işlenmiş zirkon taşlı ve el yapımıdır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Marka: Petunia by Tuğçe
Ametist Kaplumbağa Küpe PTN1212
249.95 TL
Ametist Kalp Kolye ayze1011000nkalp
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: ayze doğaltaş Satıcı Ünvanı: SİBEL AYGÜN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Bu ürün ayze doğaltaş tarafından gönderilecektir. Ürünlerimiz doğal taşlar ile hazırlanmaktadır. Kolyemiz 55 cm zinciri ile kullanım hazır olarak gönderilmektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Listelenen fiyat 12 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.
-18%
Marka: AYZE DOĞALTAŞ
Ametist Kalp Kolye ayze1011000nkalp
61.19 TL 75 TL
Ametist Taşlı Yüzük MJ134F3WA
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: Num Design Satıcı Ünvanı: BARİNUR AKSESUAR PAZA.Ş. İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 1420043222 Bu ürün Num Design tarafından gönderilecektir. Ametist Taşlı Yüzük Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Marka: Num Design
Ametist Taşlı Yüzük MJ134F3WA
40 TL
Ametist Haçlı Kolye 12
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: EGO BUTİK TASARIM Satıcı Ünvanı: ÇAĞLA HALİS İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün EGO BUTİK TASARIM tarafından gönderilecektir. Doğal taş kolye Ametist taşlı haç kolye Kolye ucu 6cm zincir ile birlikte 32cm Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Marka: EgoButikTasarım
Ametist Haçlı Kolye 12
97 TL
Ametist Kolye Ucu 123
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: EGO BUTİK TASARIM Satıcı Ünvanı: ÇAĞLA HALİS İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İzmir Bu ürün EGO BUTİK TASARIM tarafından gönderilecektir. Doğal taş kolye ucu Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-36%
Marka: EgoButikTasarım
Ametist Kolye Ucu 123
16 TL 25 TL
Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Zigzag-tasarımlı Enek Bileklik 439-10
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ManyetikBileklik tarafından gönderilecektir. Ürün detayı Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Miknatis gücü: 0,12 tesla Malzeme: deri, özel çelik Renk: siyah Renk düzeni: gümüs tonlari, siyah tonlari Düzenli miknatis adedi: 2 Üstyüzey karisimi: firçalanmis ... için: baylar için Ürün açıklaması Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Siyah deri ve firçalanmis degerli çelikten olusan bu bileklik çekiciligi vurgular. Dogal deri olmasindan dolayi kullanimi kolaydir. Degerli çelikten olusan bu trapez formlu bileklik göz alici tasarimi ile sizi stil dolu ve seçkin görünmenizi saglar. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
Manyetik Bileklik
Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Zigzag-tasarımlı Enek Bileklik 439-10
529 TL
Bileklik Yapma Seti brkdoyku45988879957
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ÖYKÜ KIRTASİYE tarafından gönderilecektir. Çocukların hem el becerilerini hemde vakitlerini geçirebilecekleri son zamanların en çok beğenilen lastik bileklik yapma seti Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-22%
Bileklik seti
Bileklik Yapma Seti brkdoyku45988879957
50.99 TL 65 TL
Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Dört Yapraklı Yonca Tasarımlı Altın Renkli Paslanmaz Çelik Bileklik 3687-2
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ManyetikBileklik tarafından gönderilecektir. Ürün detayı Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Miknatis gücü: 0,12 tesla Malzeme: özel çelik Renk düzeni: altin tonlari Boy: S-L Üstyüzey kaplamasi: iyon levha kaplama altin Düzenli miknatis adedi: 1 Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Manyetik Bileklik
Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Dört Yapraklı Yonca Tasarımlı Altın Renkli Paslanmaz Çelik Bileklik 3687-2
709 TL
Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Gedikli Altın Renkli Bileklik 3438-2
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ManyetikBileklik tarafından gönderilecektir. Ürün detayı Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Miknatis gücü: 0,12 tesla Malzeme: özel çelik Renk düzeni: altin tonlari Boy: M-L Üstyüzey kaplamasi: iyon levha kaplama altin Düzenli miknatis adedi: 2 Üstyüzey karisimi: parlatilmis ... için: bayanlar i?in Ürün açıklaması Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Havali ve bir o kadar hafif tasarimiyla ön planda olan bu bilezik altin görüntüsü ile göz kamastiriyor adeta. Organik sekilleri ile etkileyici bir görünüme bürünmektedir. Essiz bir görüntüye sahip olan bu tasarim cildinizi ortaya çikarir. Göz alici, modern taki seçenegi olan bu bilezigin kullanimi pratiktir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
Manyetik Bileklik
Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Gedikli Altın Renkli Bileklik 3438-2
849 TL
Ağrı Kesici Özellikli Manyetik Desenli Paslanmaz Çelik Parçalı Siyah Deri Kayış 3449-12
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ManyetikBileklik tarafından gönderilecektir. Ürün detayı Miknatis gücü: 0,18 tesla Malzeme: deri, özel çelik Renk: siyah Renk düzeni: gümüs tonlari, siyah tonlari Düzenli miknatis adedi: 1 Üstyüzey karisimi: mat, parlatilmis ... için: baylar için Ürün açıklaması Bu bilezikte, orta elementin olaganüstü tasarimi tüm bakislari üzerine çekiyor. Yüzeye, parlak bir ag gibi yayilan çizgiler, mat yüzeyin vurgusunu yogunlastiriyor. Parlayan ag örgüsünün ve mat alanlarin etkili kontrasti, takiyi essiz kilan özelliklerden. Siyah deri kayis, paslanmaz çelik bir toka ile rahatça kapatilabilir. Bu bileklikte bir diger özel detay ise ekstra güçlü power miknatis ile donanimli olmasidir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Manyetik Bileklik
Ağrı Kesici Özellikli Manyetik Desenli Paslanmaz Çelik Parçalı Siyah Deri Kayış 3449-12
979 TL
Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Küçük Üçgenli Flexi Bileklik TYC00084888008
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ManyetikBileklik tarafından gönderilecektir. Ürün detayı Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Miknatis gücü: 0,12 tesla Malzeme: soguk emaye, özel çelik Renk: gri, siyah Renk düzeni: gri tonlari, gümüs tonlari, siyah tonlari Boy: M-L Düzenli miknatis adedi: 2 Üstyüzey karisimi: parlatilmis ... için: bayanlar i?in Ürün açıklaması Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Grafik tasarimli paslanmaz çelik bileklik Cilali paslanmaz çelikten yapilmis bileklik, siyah soguk emaye yüzeylerle birlestirilen büyük açikliklara sahiptir. Ayarlanabilir zincir sayesinde, bilekligi bileginize göre ayarlayabilirsiniz, böylece her zaman mükemmel uyum saglar. Grafik tasarimi modern, çarpici ve ayni zamanda size birçok kombinasyon olasiligi sunuyor. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Manyetik Bileklik
Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Küçük Üçgenli Flexi Bileklik TYC00084888008
559 TL
Gümüş Manyetik Canlı Su Çubuğu Hayat Ağacı Motifli 3809-1 TYC00110987166
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün İlkya Ticaret tarafından gönderilecektir. Ürün detayı miknatis gücü: 0,2 tesla Malzeme: Özel çelik Renk düzeni: Gümüs tonlari Düzenli miknatis adedi: 1 Üstyüzey karisimi: Parlatilmis Özellik : Alkali su çubuğu Özellik : Manyetik su çubuğu Canlı su çubuğu Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-8%
Manyetik Bileklik
Gümüş Manyetik Canlı Su Çubuğu Hayat Ağacı Motifli 3809-1 TYC00110987166
599 TL 650 TL
Türk Kolye FK111
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün KostikStore tarafından gönderilecektir. Kolyenin ip uzunluğu 30cm dir. Ürün alerji yapmaz materyalden üretilmiştir. Ürün kararma yapmaz. Ürünün su ile temasında herhangi bir sakınca yoktur. Hafta içi her gün saat 15:00'e kadar olan siparişleriniz gün içerisinde kargoya verilir. Hafta sonu verilen siparişler Pazartesi kargolanır. Teslimat aşamasında bir sorun yaşanmaması için lütfen sisteme güncel adresinizi giriniz. Ayrıca güncel telefon numaranızı yazmanız kargo şubesinin herhangi bir sorunda size ulaşmasında kolaylık sağlayacaktır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
SOKAKTA BİLEKLİK
Türk Kolye FK111
19.9 TL
Alaycı Kuş Kolye FK02
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün KostikStore tarafından gönderilecektir. Kolyenin ip uzunluğu 30cm dir. Ürün alerji yapmaz materyalden üretilmiştir. Ürün kararma yapmaz. Ürünün su ile temasında herhangi bir sakınca yoktur. Hafta içi her gün saat 15:00'e kadar olan siparişleriniz gün içerisinde kargoya verilir. Hafta sonu verilen siparişler Pazartesi kargolanır. Teslimat aşamasında bir sorun yaşanmaması için lütfen sisteme güncel adresinizi giriniz. Ayrıca güncel telefon numaranızı yazmanız kargo şubesinin herhangi bir sorunda size ulaşmasında kolaylık sağlayacaktır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
SOKAKTA BİLEKLİK
Alaycı Kuş Kolye FK02
19.9 TL
Mon Altın Ve Metalik Gümüş Renk Paslanmaz Çelik Erkek Bileklik ÇB-6
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Mon Ticaret tarafından gönderilecektir. Altın Ve Metalik Gümüş Renk Paslanmaz Çelik Erkek Bileklik Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
çelik bileklik
Mon Altın Ve Metalik Gümüş Renk Paslanmaz Çelik Erkek Bileklik ÇB-6
59.9 TL 119.9 TL
Migren Küpesi Manyetik Baget Şeklinde Swarovski® Kristalli Küçük Küpeler 3508-21
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ManyetikBileklik tarafından gönderilecektir. Ürün detayı Manyetikli Vertigo Küpesi Miknatis gücü: 0,12 tesla Malzeme: kristal, özel çelik Renk düzeni: beyaz tonlari, gümüs tonlari Düzenli miknatis adedi: 2 Üstyüzey karisimi: parlatilmis Taş rengi: crystal ... için: bayanlar i?in Ürün açıklaması Manyetikli Vertigo Küpesi Göz kamastirici isiltisi ile ön planda olan bu sallantili küpelerin yan yana dizilmis farkli büyüklükten olusan Swarovski® kristalleri bulunmaktadir. Dikdörtgen formlu isildayan kristal taslar ile etrafina yogun bir isilti saçar. Modern ve göz alici görünüme sahip olan bu küpeler ile kusursuz görünmeniz mümkün. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Manyetik Bileklik
Migren Küpesi Manyetik Baget Şeklinde Swarovski® Kristalli Küçük Küpeler 3508-21
559 TL
Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Küçük Paslanmaz Çelik Balıklı – Siyah Ipli Bileklik 3734-12
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ManyetikBileklik tarafından gönderilecektir. Ürün detayı Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Miknatis gücü: 0,12 tesla Malzeme: kristal, naylon, özel çelik Renk: crystal, siyah Renk düzeni: beyaz tonlari, gümüs tonlari, siyah tonlari Boy: S-XL Düzenli miknatis adedi: 1 Üstyüzey karisimi: parlatilmis ... için: bayanlar i?in Ürün açıklaması Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Küçük bir baliga sahip ince tekstil bileklik, dar siyah bantlari nedeniyle çok narin görünüyor. Balik motifinin sadelestirilmis grafik tasarimi, cilali paslanmaz çelik yüzeyi ve göz olarak kullanilan seffaf Swarovski® kristalinden dolayi daha da yogunlasiyor. Özel, örgü kilit sistemi, bileklik bedenini ayarlayabilme olanagi sagliyor. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Manyetik Bileklik
Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Küçük Paslanmaz Çelik Balıklı – Siyah Ipli Bileklik 3734-12
599 TL
Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Renkli Swarovski® Kristalli Bilezik 3749-1
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ManyetikBileklik tarafından gönderilecektir. Ürün detayı Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Miknatis gücü: 0,12 tesla Malzeme: kristal, özel çelik Renk: amethyst, aquamarine, chrysolite, light peach, light rose, light topaz, provence lavender Renk düzeni: karisik tonlari Boy: M-L Düzenli miknatis adedi: 2 Üstyüzey karisimi: parlatilmis Variation: 1 ... için: bayanlar i?in Ürün açıklaması Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Çok güzel renk oyunlari sergileyen bu bileklik, pastel renkli kristaller ve cilali paslanmaz çelikten üretilmistir. Farkli boyut ve renkteki Swarovski® kristalleri çerçevelere yerlestirildi bu nedenle bilekligin yüzeyinde oldukça göze çarpiyor. Her ortamda dikkatleri üzerine çekecek, çarpici bir bileklik. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Manyetik Bileklik
Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Renkli Swarovski® Kristalli Bilezik 3749-1
669 TL
Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Baget Kesim Paslanmaz Çelik Elemanlardan Oluşan Esnek-bileklik 3164-1
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ManyetikBileklik tarafından gönderilecektir. Ürün detayı Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Miknatis gücü: 0,12 tesla Malzeme: özel çelik Renk düzeni: gümüs tonlari Diger özellikler: esnek Düzenli miknatis adedi: 2 Üstyüzey karisimi: parlatilmis ... için: bayanlar i?in Ürün açıklaması Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Bu fleksi bileklik degerli çelikten olusup benzersiz bir güzellige sahiptir. Küçük ve büyük elementlerinin sira disi görünümü ile sizi kendisine çekmeyi basaracagindan emin olabilirsiniz. Dilediginiz taki ve kiyafetlerinizle kombine edilebilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Manyetik Bileklik
Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Baget Kesim Paslanmaz Çelik Elemanlardan Oluşan Esnek-bileklik 3164-1
549 TL
Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Zigzag Ve Iki Renk Efektli Tasarımlı Esnek-bileklik 440-10
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ManyetikBileklik tarafından gönderilecektir. Ürün detayı Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Miknatis gücü: 0,12 tesla Malzeme: kristal, özel çelik Search material: crystals Renk düzeni: beyaz tonlari, gümüs tonlari Boy: M-XL Düzenli miknatis adedi: 1 Üstyüzey karisimi: parlatilmis Taş rengi: crystal ... için: bayanlar i?in Ürün açıklaması Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Bu zarif bileklik iki parçadan olusmaktadir. Yildiz formlu elementi, isildayan kristali ve melek kanati ile mükemmel bir uyum içindedirler. Melek kanatinin üzerinde birden fazla kristaller islenmis olmasindan dolayi isiltiniza isilti katacaginizdan emin olabilirsiniz.Günlük kullanima uygun olan bu bileklik üzerinizde aninda romantik bir vurgu katacak. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Manyetik Bileklik
Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Zigzag Ve Iki Renk Efektli Tasarımlı Esnek-bileklik 440-10
559 TL
Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Zincir Örgülü Koyu Kahverengi Deriden Çift Katmanlı Bileklik 3593-1
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ManyetikBileklik tarafından gönderilecektir. Ürün detayı Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Miknatis gücü: 0,12 tesla Malzeme: deri, özel çelik Renk: koyu kahve rengi Renk düzeni: kahverengi tonlari Boy: M Düzenli miknatis adedi: 2 Üstyüzey karisimi: firçalanmis ... için: gençlere özel Ürün açıklaması Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Koyu kahverengi deri kayisin içinden geçen zincir, bilekligi çok farkli kiliyor. Bilekligi daha da rahatlastiran olaganüstü ve güzel bir detay, firçalanmis paslanmaz çelikten imal edilmis kilit elemaninin pratikligi. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. Bir ürün birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Ürün liste ve detay sayfalarında tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak fiyat avantajı, teslimat hızı, iade oranları ve genel hizmet kalitesine göre belirlenmiş puanı en yüksek satıcı görünür satıcı olur. Diğer satıcılar, ürün detay sayfasında alternatif olarak listelenirler.
Manyetik Bileklik
Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Zincir Örgülü Koyu Kahverengi Deriden Çift Katmanlı Bileklik 3593-1
549 TL
Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Gravüre Uygun Elementli Bileklik TYC00084887979
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ManyetikBileklik tarafından gönderilecektir. Ürün detayı Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Miknatis gücü: 0,12 tesla Malzeme: kristal, özel çelik Renk düzeni: beyaz tonlari, gümüs tonlari Boy: M-XL Düzenli miknatis adedi: 2 Üstyüzey karisimi: satenlestirilimis Taş rengi: crystal ... için: bayanlar i?in Ürün açıklaması Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Yaprak motifini animisatan bu bileklik zarif zincir baglantilari ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi basarir. Degerli çelikten olusan bilekligin yüzeyi mat ve kenarlari cilalidir. Yaprak motifli elementlerin üzeri isilti dolu küçük Swarovski® kristali ile süslenmistir. Pratik toka kilidi bulunmasindan dolayi kullanimi kolaydir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Manyetik Bileklik
Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Gravüre Uygun Elementli Bileklik TYC00084887979
309 TL
Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Lacivert Boncuklarla Bileklik 3755-22
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ManyetikBileklik tarafından gönderilecektir. Ürün detayı Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Miknatis gücü: 0,12 tesla Malzeme: degerli tas, özel çelik Renk: blue topaz Renk düzeni: gümüs tonlari, mavi tonlari Düzenli miknatis adedi: 1 Üstyüzey karisimi: eskitilmis görüntü ... için: bayanlar i?in, baylar için Ürün açıklaması Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Koyu mavi lapis lazuli taslariyla tasarlanmis bu esnek bileklik ile, rahat tarzinizi yansitin. Taslarin arasina yerlestirilmis olan eskitilmis görünümlü çelik boncuk birçok küçük, yan yana yerlestirilmis kürelerden olusan yüzeyi ile adeta kekin üzerindeki krema gibidir. Bunlar granül gibi görünür ve yüzeyde hos bir kontrast olusturur. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Manyetik Bileklik
Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Lacivert Boncuklarla Bileklik 3755-22
709 TL
Siyah Taşlı Küpe siyah taşlı küpe
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün trendalldays tarafından gönderilecektir. siyah taslı altın sarısı küpe Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-35%
Bileklik seti
Siyah Taşlı Küpe siyah taşlı küpe
54.99 TL 85 TL
Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Love Yazılı Kırmızı Bileklik 3574-1 love3574-1
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün İlkya Ticaret tarafından gönderilecektir. Ürün detayı Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Miknatis gücü: 0,12 tesla Malzeme: degerli tas, naylon, özel çelik Renk düzeni: gümüs tonlari, mor tonlari Boy: S-XL Düzenli miknatis adedi: 1 Üstyüzey karisimi: parlatilmis ... için: bayanlar i?in Ürün açıklaması Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Göz alici renk seçenegi ile bu modern kuvars bileklik tazeliginizi ve renkli kisiliginizi öne çikaracak. Ince, parlak pembe tekstil kordon, seffaf gül kuvars toplarinin arasindan parlar - bireysel bir yetenek ve renkli bir cesaret ile zarif bir tasarim. Bilezik, özel dügümlü kilit sistemi sayesinde, farkli bedenlere göre ayarlanabilir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-34%
Manyetik Bileklik
Manyetik Ağrı Kesici Özellikli Love Yazılı Kırmızı Bileklik 3574-1 love3574-1
430 TL 650 TL
Çeyrek Için Bileklik Çerçevesi Makrome Ipli Asansörlü 24 K Altın Kaplama ALW238
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün EMRE GÜMÜŞ tarafından gönderilecektir. Çeyrek İçin Bileklik Çerçevesi Makrome İpli Asansörlü 24 k Altın Kaplama Kolaylıkla Kendiniz Altınınızı Takabilirsiniz Ürün Tırnakları Kaliteli Tamamen Kapanır Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-50%
çelik bileklik
Çeyrek Için Bileklik Çerçevesi Makrome Ipli Asansörlü 24 K Altın Kaplama ALW238
62.5 TL 125 TL
Vertigo Küpesi Manyetik Swarovski® Kristalleriyle Çerçevelenmiş Paslanmaz Çelik Bilyalı Küpeler 3501-1
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ManyetikBileklik tarafından gönderilecektir. Ürün detayı Manyetikli Vertigo Küpesi Miknatis gücü: 0,12 tesla Malzeme: taklit inci, özel çelik Renk düzeni: beyaz tonlari, gümüs tonlari Düzenli miknatis adedi: 2 Üstyüzey karisimi: parlatilmis Taş rengi: cream pearl ... için: bayanlar i?in Ürün açıklaması Manyetikli Vertigo Küpesi Klasşık-modern, ama bir o kadar zarif detaylara sahip olan bu incili igneli küpeler ile tüm dikkatleri üzerinize çekmeniz mümkün. Iki parçadan olusan bu dizaynda kulagin ön yüzeyine inci arka yüzeyinde ignesi ile sabitlenmektedir. Incinin üzerinde bulunan zarif uzunlamasina giden element ile etkileyici bir görünüm yakalamaniz mümkün. Sallantili tasarımi ile kusursuz görünün. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Manyetik Bileklik
Vertigo Küpesi Manyetik Swarovski® Kristalleriyle Çerçevelenmiş Paslanmaz Çelik Bilyalı Küpeler 3501-1
869 TL
El Yapımı Desenli Buhurdanlık A195015
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın TRENDYOL PAZARYERİ Tüm satıcılarımız Trendyol hizmet standartlarını garanti eder. Ücretsiz İade Hızlı Teslimat Trendyol Müşteri Desteği Satıcı: AMETİST HOME Satıcı Ünvanı: ALPER TUNGA GÜLER İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Bu ürün AMETİST HOME tarafından gönderilecektir. · Çini buhurdanlık. Ürünümüz tamamı %100 yerli üretim el yapımı ve el boyamasıdır. · Hem mumluk hem de buhurdanlık olarak kullanabilirsiniz. · k Ullanım kase kısmına bir miktar su konularak içine bir kaç damla esans yağı damlatılır. · Alt kısmında yanan mumun ısısı ile birleşerekO Rtamı yumuşatıp hoş bir koku vermektedir. · Ürün ebatları çap 8 cm yükseklik 12 cm dir. · Ürün el yapımı olduğu için üzerindeki desen ve renklerde farklılık göstermektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-22%
Marka: AMETİST HOME
El Yapımı Desenli Buhurdanlık A195015
69 TL 89 TL
Oval Ametist Tektaş Yüzük PYZ0314
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Abgar Özasi Mücevherat tarafından gönderilecektir. • Stok Kodu: PYZ0314 • Maden: Altın • Renk: Rose • Ayar: 14 • Taş Cinsi: Ametist • Taş Karatı: 0,72 Karat Ametist • Ürün Fiyatlarına Kdv Dahildir. • Siparişleriniz tarafınıza sigortalı kargo ile gönderilmektedir. • Sertifikasıyla birlikte zarif kutusunda tarafınıza teslim edilmektedir. • 12 Ay ücretsiz bakım garantisi mevcuttur. • Ürün ölçüsü ve üretimden kaynaklı nedenlerle ağırlığı + - %2-3 oranında farklılık gösterebilmektedir. • İndirim kuponları/kodları geçerli değildir. • Fazla adette ürün almak için tarafımıza ulaşabilirsiniz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-22%
Abgar Özasi Mücevherat
Oval Ametist Tektaş Yüzük PYZ0314
2074 TL 2675 TL
Light Ametist Kolye Ucu SDU018
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Seyhan Ataş tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
GÜMÜŞ
Light Ametist Kolye Ucu SDU018
329 TL
Pırlantalı Damla Ametist Yüzük - 1070168
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Lova Pırlanta tarafından gönderilecektir. Taş: Pırlanta · Karat: 0,12 · Adet: 10 · Renk: G · Berraklık: SI · Şekil: Yuvarlak Taş: Ametist · Karat: 0,70 · Adet: 1 · Şekil: Damla Yükseklik/Boy= 1,1 cm. Genişlik/En= 9,5 mm. Yaklaşık 2,95 gram ağırlığında olup 14 ayar beyaz altın kullanılarak üretilmektedir. Lova Pırlanta ürünlerinde gerçek/doğal pırlanta taşlar kullanılmaktadır. Sertifikası, faturası ve kutusu ile birlikte sigortalı olarak gönderilmektedir. Ölçü vb. tadilat işlemleri garanti kapsamında ücretsiz olarak yapılmaktadır. 3 yıl bakım garantisi bulunmaktadır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-22%
Lova
Pırlantalı Damla Ametist Yüzük - 1070168
2924 TL 3760 TL
Ametist Uçlu Örgü Kolye 1029
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün İNCİM İSTANBUL tarafından gönderilecektir. Ürün bilgisi:Gerçek doğaltaşlar kullanılmıştır.Kullanılan malzemeler 925 ayar gümüştür. Isteğe bağlı olarak ucu çıkartarak kullanabilirsiniz.(ametist uçlar özel üretim olduğu için her kolye ucu birbirinden faklı olabilir.) Kozmetik ürünlerin tamamı, su ve parfüm kullanırken ürünlerinizi kullanmamanızı öneriyoruz. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-38%
İNCİM İSTANBUL
Ametist Uçlu Örgü Kolye 1029
250 TL 400 TL
Ametist Yatak Odası Takımı T6167
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ROYAL HOME DİZAYN tarafından gönderilecektir. Takım içeriği 6 kapılı gardrop başlık aynalı şifonyer ve 2 adet komidinden oluşmaktadır. Opsiyenel ürünler fiyata dahil değildir. Iç hacimleri geniş ve kullanışlıdır. Şık ve modern tasarıma sahiptir... Ürünlerimiz 100/100 mdf dir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-24%
ROYAL HOME DİZAYN
Ametist Yatak Odası Takımı T6167
5690 TL 7500 TL
Ametist Doğal Taş Kolye OPTKLY2553
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün ÇINAR E TİCARET tarafından gönderilecektir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Optimoon
Ametist Doğal Taş Kolye OPTKLY2553
394 TL
Inci & Ametist Taşı Yüzük INCAMTSTYZK
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Bosphorus Atelier tarafından gönderilecektir. İnci & Ametist Taşı Yüzük ve özel kutusu ile gönderim sağlanacaktır. Doğal taş olduğu için renklerin tonlarında, ağırlıklarında ve biçimlerinde ufak değişiklikler olabilir. İnci Taşı Özellikleri: İnci’nin insanların sanatsal ve sezgisel yönlerini öne çıkarttığı bilinir. Ayrıca cilt ve deri rahatsızlıklarına iyi geldiği ve anne sütünü arttırdığı söylenmektedir. Kuran-ı Kerim’de Sözü edilen bir kaç değerli taştan biridir. İnci, hadis-i şeriflerde cennetle bağdaştırılmıştır. Ayrıca inci alçak gönüllülüğü, temizliği, sevgi ve şefkati, ışıltıyı, gizemi, başarıyı, mutlu bir evliliği simgeler. İnci taşının faydalarını aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz. Cilt / Deri hastalıklarının tedavisinde yardımcı olur. Doğurganlığı ve anne sütünü artırır. Akciğer ve böbrekler için faydalıdır. Kemik ağrılarına, migrene, mide, dalak, bağırsaklar hastalıklarına karşı etkilidir. İnci güç, huzur ve çalışma azmi verir. Depresyon eğilimli kişiler üzerinde yatıştırıcı bir etkisi olduğu düşünülür. Duygu bozukluğu gibi kişiyi üzen hastalıkların tedavisinde iyileştirici etkisi vardır. İnsanlarla yakınlık kurmaya yardımcı olur. Şefkat, anlayış ve fedakarlık duygularını harekete geçirdiğine inanılır. Sanata yönelik zeka ve sezgi gücünü harekete geçirir. Ametist Taşı Özellikleri: Radyasyondan ve negatif enerjiden korur. Pozitif enerji verir. Gözlere iyi gelir. Negatif elektrik yükü taşıdığından dolayı bedendeki fazla elektrik yükünü toplayarak beyin gücünü yükseltir. Kalp rahatsızlıklarına iyi gelir. Mükemmel bir kan temizleyicidir. Alerjiye iyi gelir. Öfke, kin ve korkuyu yatıştırır, stresi giderir ve pozitif enerji verir. Kullanan kişiye iyi şans getirir. Ametist son derece güçlü ve koruyucu bir taştır. Çevresindeki enerjileri sevgiye dönüştürür, ataklara karşı koruyucudur, Doğal bir sakinleştiricidir. Strese karşı korur. Meditasyon taşıdır. Ametist kristali güçlü şifa ve arındırma özelliklerine sahiptir. Antik dönemde sarhoşluğu engellemek için kullanılmıştır. Bağımlılıkları yok eder. Zihin için son derece faydalıdır. Farkındalığı arttırır. Odaklanmayı kuvvetlendirir, zihinsel dağınıklığı iyileştirir. Yeni fikirlerin kabullenilmesine ve özümsenmesine yardım eder. Ametist karar alma mekanizmasını da çalıştırır, sağduyu ve iç görü sağladığı gibi fikirleri hayata geçirme açısından da netlik sağlar. Uykusuzluğa karşı etkilidir, karabasan ve kabus gibi kötü rüyaları engeller, rüyaların net hatırlanmasını sağlar. Hafızayı geliştirir Motivasyon sağlar Üzüntü ve kederi hafifleterek kayıpları kabullenmeyi kolaylaştırır, Kutsal aşkı yüceltir, onu anlamayı sağlar Sezgileri açar, 6.hissi kuvvetlendirir. Bunun için alın (3. göz) çakrası üzerine konulmalıdır. Ametist aynı zamanda hormonların koruyucusu bir taştır. Metabolizmanın uyumunu sağlar. Bağışıklık sistemi ve organların arınmasını sağlar ve güçlendirir, Tansiyonu dengeler, baş ağrısını hafifletir, Solunum yolu rahatsızlıklarında faydalıdır, Sindirim sistemini düzenler ve güçlendirir Aurayı temizler. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-55%
Bosphorus Atelier
Inci & Ametist Taşı Yüzük INCAMTSTYZK
89.99 TL 199.99 TL
Doğal Ametist Taşı Tesbih GMSET240326
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün Elasya Hediyelik tarafından gönderilecektir. Doğal Ametist Taşı Tesbih Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-19%
Elasya Hediyelik
Doğal Ametist Taşı Tesbih GMSET240326
172.9 TL 212.9 TL
Doğaltaş Ametist>akik Kolye KLY194MR
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün My Jolinda tarafından gönderilecektir. Doğaltaşlı kolye Ametist boncuk taşlar dikdörtgen ametist,akik taşlardan oluştu. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-20%
My Jolinda
Doğaltaş Ametist>akik Kolye KLY194MR
120 TL 150 TL
Gümüş Otantik Ametist Küpe EA1160245
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün armagano tarafından gönderilecektir. Gümüş Otantik Ametist Küpe Şıklığı ve zarafetiyle her dönemden kadının severek taktığı otantik küpeler sizler ve sevdikleriniz için tasarlandı. Bu mükemmel küpe doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi veya annelere hediye olarak özel günlerde tercih edebilirsiniz. Bu şık tasarım otantik bayan küpe 925 ayar gümüş ve bronz madenleri kullanılarak üretilmiştir. Gümüş üzerine oksit kaplama yapılmıştır. Oksit kaplama yapılan gümüş otantik bayan küpeler ilk günkü halini uzun süre muhafaza eder. Tüm gümüş otantik küpelerde olduğu gibi gümüş ametist otantik bayan küpe de el emeği ile üretilmiştir. Zarif bir görünüm yakalamak isteyen tüm bayanlara hitap eden, modası hiç geçmeyecek bu otantik küpe sizleri bekliyor. En : 1.10 cm Boy : 1.10 cm Ağırlık : 7.58 gr Gümüş ve değerli taşlar nedeniyle belirtilen ürün ağırlığında ± %10 sapma olabilmektedir. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-17%
Armagano
Gümüş Otantik Ametist Küpe EA1160245
207 TL 249 TL
Ametist Taşlı Kolye GZDKL-0147
5/5 11
15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın Bu ürün GZD Gümüş tarafından gönderilecektir. Ametist taşlı kolye Malzeme: 925k gümüş Taşlar: Ametist/Havlit Kolye uzunluğu: 50cm Kolye ucu uzunluğu: -cm *Bir adet kolye fiyatıdır. Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır. İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
-39%
GZD Gümüş
Ametist Taşlı Kolye GZDKL-0147
149.18 TL 245.7 TL